Spain Tercera Division, Group 15 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Saturday
PamplonaBaztan15:00

Pamplona - Baztan

Pamplona are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ArdoiPena Sport15:00

Ardoi - Pena Sport

Ardoi are playing Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunday
Osasuna-2Cantolagua11:00

Osasuna-2 - Cantolagua

Osasuna-2 are playing Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 11:00 UTC.

CorellanoTxantrea15:30

Corellano - Txantrea

Corellano are playing Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 15:30 UTC.

AlesvesCortes17:00

Alesves - Cortes

Alesves are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

HuarteMutilvera17:00

Huarte - Mutilvera

Huarte are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

BurladesBeti Kozkor17:00

Burlades - Beti Kozkor

Burlades are playing Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Avance EzcabarteCirbonero17:00

Avance Ezcabarte - Cirbonero

Avance Ezcabarte are playing Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SubizaSan Juan17:00

Subiza - San Juan

Subiza are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Valle EguesBeti Onak17:00

Valle Egues - Beti Onak

Valle Egues are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

February 27th
Beti KozkorAlesves19:00

Beti Kozkor - Alesves

Beti Kozkor are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 27. The match will kick off 19:00 UTC.

March 1st
Beti OnakAlesves17:00

Beti Onak - Alesves

Beti Onak are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

CortesPamplona17:00

Cortes - Pamplona

Cortes are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

BaztanHuarte17:00

Baztan - Huarte

Baztan are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

MutilveraBurlades17:00

Mutilvera - Burlades

Mutilvera are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Beti KozkorAvance Ezcabarte17:00

Beti Kozkor - Avance Ezcabarte

Beti Kozkor are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

CirboneroCorellano17:00

Cirbonero - Corellano

Cirbonero are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

TxantreaOsasuna-217:00

Txantrea - Osasuna-2

Txantrea are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

CantolaguaSubiza17:00

Cantolagua - Subiza

Cantolagua are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

San JuanArdoi17:00

San Juan - Ardoi

San Juan are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Beti Kozkor0 - 0HuarteFull TimeFT

Beti Kozkor - Huarte

Beti Kozkor played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cirbonero0 - 0BurladesFull TimeFT

Cirbonero - Burlades

Cirbonero played Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pena Sport4 - 0SubizaFull TimeFT

Pena Sport - Subiza

Pena Sport played Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match kicked off 15:30 UTC. Pena Sport won 4-0.

Cantolagua1 - 0CorellanoFull TimeFT

Cantolagua - Corellano

Cantolagua played Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match kicked off 15:00 UTC. Cantolagua won 1-0.

past Saturday
Valle Egues0 - 1ArdoiFull TimeFT

Valle Egues - Ardoi

Valle Egues played Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. Ardoi won 0-1.

Mutilvera2 - 0PamplonaFull TimeFT

Mutilvera - Pamplona

Mutilvera played Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC. Mutilvera won 2-0.

Txantrea1 - 1Avance EzcabarteFull TimeFT

Txantrea - Avance Ezcabarte

Txantrea played Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Juan1 - 1Osasuna-2Full TimeFT

San Juan - Osasuna-2

San Juan played Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beti Onak0 - 2CortesFull TimeFT

Beti Onak - Cortes

Beti Onak played Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC. Cortes won 0-2.

Baztan2 - 2AlesvesFull TimeFT

Baztan - Alesves

Baztan played Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

February 10th
Osasuna-22 - 0Pena SportFull TimeFT

Osasuna-2 - Pena Sport

Osasuna-2 played Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 10. The match kicked off 17:00 UTC. Osasuna-2 won 2-0.

Cortes2 - 2BaztanFull TimeFT

Cortes - Baztan

Cortes played Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 10. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Corellano0 - 0San JuanFull TimeFT

Corellano - San Juan

Corellano played San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 10. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 9th
Burlades1 - 2TxantreaFull TimeFT

Burlades - Txantrea

Burlades played Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 16:30 UTC. Txantrea won 1-2.

Alesves1 - 3MutilveraFull TimeFT

Alesves - Mutilvera

Alesves played Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Mutilvera won 1-3.

Huarte2 - 0CirboneroFull TimeFT

Huarte - Cirbonero

Huarte played Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Huarte won 2-0.

Avance Ezcabarte1 - 1CantolaguaFull TimeFT

Avance Ezcabarte - Cantolagua

Avance Ezcabarte played Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Subiza0 - 1Valle EguesFull TimeFT

Subiza - Valle Egues

Subiza played Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Valle Egues won 0-1.

Ardoi0 - 2Beti OnakFull TimeFT

Ardoi - Beti Onak

Ardoi played Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Beti Onak won 0-2.

Pamplona2 - 1Beti KozkorFull TimeFT

Pamplona - Beti Kozkor

Pamplona played Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 9. The match kicked off 14:45 UTC. Pamplona won 2-1.

February 6th
Pena Sport4 - 0CorellanoFull TimeFT

Pena Sport - Corellano

Pena Sport played Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 6. The match kicked off 19:15 UTC. Pena Sport won 4-0.

February 3rd
Cirbonero1 - 0PamplonaFull TimeFT

Cirbonero - Pamplona

Cirbonero played Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 3. The match kicked off 15:15 UTC. Cirbonero won 1-0.

Cantolagua0 - 0BurladesFull TimeFT

Cantolagua - Burlades

Cantolagua played Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 3. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 2nd
Valle Egues1 - 4Osasuna-2Full TimeFT

Valle Egues - Osasuna-2

Valle Egues played Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 2. The match kicked off 17:00 UTC. Osasuna-2 won 1-4.

Beti Onak0 - 0BaztanFull TimeFT

Beti Onak - Baztan

Beti Onak played Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mutilvera3 - 0CortesFull TimeFT

Mutilvera - Cortes

Mutilvera played Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Mutilvera won 3-0.

Txantrea2 - 1HuarteFull TimeFT

Txantrea - Huarte

Txantrea played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Txantrea won 2-1.

San Juan2 - 1Avance EzcabarteFull TimeFT

San Juan - Avance Ezcabarte

San Juan played Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. San Juan won 2-1.

Ardoi2 - 1SubizaFull TimeFT

Ardoi - Subiza

Ardoi played Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Ardoi won 2-1.

January 27th
Corellano0 - 0Valle EguesFull TimeFT

Corellano - Valle Egues

Corellano played Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 27. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ever wondered how you can stream the matches of the Tercera Division, Group 15 of Spain for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Spain's Tercera Division, Group 15 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Spain Tercera Division, Group 15's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Tercera Division, Group 15's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Spain's Tercera Division, Group 15 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Spain Tercera Division, Group 15's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Tercera Division, Group 15 of Spain. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Spain Tercera Division, Group 15's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Tercera Division, Group 15 of Spain.

You can check Spain Tercera Division, Group 15's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Tercera Division, Group 15 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Spain Tercera Division, Group 15's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Osasuna-2 are the leaders in the table with 61 points after 25 matches: they have won 19 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 4 and having 2 defeats this season scoring 54 goals - 2.16 per match, conceding 12 - 0.48 per match. Pena Sport are 2nd with 55 points in 25 matches: they have won 17 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 62 goals - 2.48 per match, conceding 23 - 0.92 per match. Mutilvera are 3rd with 53 points in 25 matches: they have won 16 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 5 and having 4 defeats this season scoring 47 goals - 1.88 per match, conceding 21 - 0.84 per match. Beti Kozkor are 4th with 46 points in 24 matches: they have won 12 of their 24 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 10 and having 2 defeats this season scoring 40 goals - 1.67 per match, conceding 21 - 0.88 per match. San Juan are 5th with 40 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 10 and having 5 defeats this season scoring 39 goals - 1.56 per match, conceding 22 - 0.88 per match. Burlades are 6th with 36 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 12 and having 5 defeats this season scoring 26 goals - 1.04 per match, conceding 25 - 1.00 per match. Cortes are 7th with 35 points in 25 matches: they have won 9 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 8 and having 8 defeats this season scoring 34 goals - 1.36 per match, conceding 30 - 1.20 per match. Txantrea are 8th with 34 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 10 and having 7 defeats this season scoring 33 goals - 1.32 per match, conceding 37 - 1.48 per match. Ardoi are 9th with 31 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 7 and having 10 defeats this season scoring 29 goals - 1.16 per match, conceding 30 - 1.20 per match. Pamplona are 10th with 30 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 9 and having 9 defeats this season scoring 31 goals - 1.24 per match, conceding 34 - 1.36 per match. Cirbonero are 11th with 28 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 7 and having 11 defeats this season scoring 29 goals - 1.16 per match, conceding 27 - 1.08 per match. Avance Ezcabarte are 12th with 28 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 7 and having 11 defeats this season scoring 32 goals - 1.28 per match, conceding 40 - 1.60 per match. Beti Onak are 13th with 28 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 7 and having 11 defeats this season scoring 24 goals - 0.96 per match, conceding 37 - 1.48 per match. Baztan are 14th with 27 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 9 and having 10 defeats this season scoring 44 goals - 1.76 per match, conceding 56 - 2.24 per match. Alesves are 15th with 26 points in 24 matches: they have won 7 of their 24 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 5 and having 12 defeats this season scoring 30 goals - 1.25 per match, conceding 56 - 2.33 per match. Cantolagua are 16th with 25 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 10 and having 10 defeats this season scoring 27 goals - 1.08 per match, conceding 35 - 1.40 per match. Huarte are 17th with 24 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 26 goals - 1.04 per match, conceding 42 - 1.68 per match. Corellano are 18th with 23 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 5 and having 14 defeats this season scoring 17 goals - 0.68 per match, conceding 42 - 1.68 per match. Subiza are 19th with 22 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 7 and having 13 defeats this season scoring 32 goals - 1.28 per match, conceding 50 - 2.00 per match. Valle Egues are 20th with 21 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 6 and having 14 defeats this season scoring 24 goals - 0.96 per match, conceding 40 - 1.60 per match.

Matchday Live
LiverpoolBayern Munich20:00

Liverpool - Bayern Munich

Liverpool are playing Bayern Munich at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

LyonBarcelona20:00

Lyon - Barcelona

Lyon are playing Barcelona at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia Sofia3 - 2Cherno MoreFull TimeFT

Slavia Sofia - Cherno More

Slavia Sofia played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Slavia Sofia won 3-2.

Ludogorets1 - 1Botev90 +2'

Ludogorets - Botev

Ludogorets are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CSKA SofiaBotev Vratsa15:30

CSKA Sofia - Botev Vratsa

CSKA Sofia are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match will kick off 15:30 UTC.

QPRWest Bromwich Albion19:45

QPR - West Bromwich Albion

QPR are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TRoss County19:45

Inverness C.T - Ross County

Inverness C.T are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Mamelodi SundownsPolokwane City17:30

Mamelodi Sundowns - Polokwane City

Mamelodi Sundowns are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman23:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliUnion Magdalena00:30

Deportivo Cali - Union Magdalena

Deportivo Cali are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseUnion La Calera00:30

Chapecoense - Union La Calera

Chapecoense are playing Union La Calera at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarCaracas00:30

Melgar - Caracas

Melgar are playing Caracas at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Dinamo2 - 0IrtishFull TimeFT

Dinamo - Irtish

Dinamo played Irtish at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 08:00 UTC. Dinamo won 2-0.

Trakai2 - 1NevezisFull TimeFT

Trakai - Nevezis

Trakai played Nevezis at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai won 2-1.

KuPS1 - 0Nest-SotraFull TimeFT

KuPS - Nest-Sotra

KuPS played Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 2ThistedFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Thisted

SKA Khabarovsk played Thisted at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 1-2.

Olimpija3 - 0Borac BL45'

Olimpija - Borac BL

Olimpija are playing Borac BL at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Olimpija is winning 3-0.

Zorya2 - 1Dinamo Tb.Full TimeFT

Zorya - Dinamo Tb.

Zorya played Dinamo Tb. at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zorya won 2-1.

Bytovia Bytow0 - 0KarpatyHalf TimeHT

Bytovia Bytow - Karpaty

Bytovia Bytow are playing Karpaty at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Dinamo0 - 0OrdabasyHalf TimeHT

Dinamo - Ordabasy

Dinamo are playing Ordabasy at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Orenburg1 - 1Spartak44'

Orenburg - Spartak

Orenburg are playing Spartak at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Zenit-20 - 0Okzhepes42'

Zenit-2 - Okzhepes

Zenit-2 are playing Okzhepes at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rubin0 - 1Tobol17'

Rubin - Tobol

Rubin are playing Tobol at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Tobol is winning 0-1.

Ufa0 - 0Lokomotiv Tbilisi17'

Ufa - Lokomotiv Tbilisi

Ufa are playing Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ValerengaNomme Kalju15:00

Valerenga - Nomme Kalju

Valerenga are playing Nomme Kalju at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Mattersburg-2Inter Bratislava16:00

Mattersburg-2 - Inter Bratislava

Mattersburg-2 are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaCSKA17:00

FC Cartagena - CSKA

FC Cartagena are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OsterKarlskrona17:00

Oster - Karlskrona

Oster are playing Karlskrona at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DegerforLinkoping City18:00

Degerfor - Linkoping City

Degerfor are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IsmaningBuchbach18:00

Ismaning - Buchbach

Ismaning are playing Buchbach at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WStandard W19:30

Gent W - Standard W

Gent W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

BorehamWrexham19:45

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ebbsfleet UtdHartlepool19:45

Ebbsfleet Utd - Hartlepool

Ebbsfleet Utd are playing Hartlepool at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

FyldeHavant and Waterlooville19:45

Fylde - Havant and Waterlooville

Fylde are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidstone UtdHalifax19:45

Maidstone Utd - Halifax

Maidstone Utd are playing Halifax at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sutton UtdBarnet19:45

Sutton Utd - Barnet

Sutton Utd are playing Barnet at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Accrington StanleyOxford United19:45

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BarnsleyBurton Albion19:45

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PortsmouthBristol Rovers19:45

Portsmouth - Bristol Rovers

Portsmouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWimbledon19:45

Rochdale - Wimbledon

Rochdale are playing Wimbledon at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SunderlandGillingham19:45

Sunderland - Gillingham

Sunderland are playing Gillingham at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Cheltenham TownCambridge United19:45

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Notts CountyNewport19:45

Notts County - Newport

Notts County are playing Newport at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Oldham AthleticMorecambe19:45

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Port ValeTranmere Rovers19:45

Port Vale - Tranmere Rovers

Port Vale are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WokingHemel19:45

Woking - Hemel

Woking are playing Hemel at the National League South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AltrinchamSpennymoor Town19:45

Altrincham - Spennymoor Town

Altrincham are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ashton UnitedTelford United19:45

Ashton United - Telford United

Ashton United are playing Telford United at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportSouthport19:45

Stockport - Southport

Stockport are playing Southport at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyWalton Casuals19:30

Hartley Wintney - Walton Casuals

Hartley Wintney are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Chesham UnitedBasingstoke Town19:45

Chesham United - Basingstoke Town

Chesham United are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleySalisbury19:45

Kings Langley - Salisbury

Kings Langley are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Staines TownTiverton Town19:45

Staines Town - Tiverton Town

Staines Town are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WhitehawkBurgess Hill Town19:45

Whitehawk - Burgess Hill Town

Whitehawk are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford19:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WorkingtonWitton Albion19:45

Workington - Witton Albion

Workington are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Sheffield Wed U-2319:00

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rushden-DiamondsStratford Town19:45

Rushden-Diamonds - Stratford Town

Rushden-Diamonds are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AjkaDebrecen17:30

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the National cup of Hungary on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiTernanaPostponedPst

Rimini - Ternana

Rimini are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 19.

Buducnost5 - 0MornarFull TimeFT

Buducnost - Mornar

Buducnost played Mornar at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Buducnost won 5-0.

Iskra2 - 3OFK TitogradFull TimeFT

Iskra - OFK Titograd

Iskra played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. OFK Titograd won 2-3.

Lovcen Cetinje1 - 3Sutjeska NiksicFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic

Lovcen Cetinje played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sutjeska Niksic won 1-3.

OFK Petrovac3 - 3Grbalj Radanovici90 +6'

OFK Petrovac - Grbalj Radanovici

OFK Petrovac are playing Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Rudar Pljevlja1 - 1Zeta90 +2'

Rudar Pljevlja - Zeta

Rudar Pljevlja are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Heracles Almelo-21 - 1Twente-290 +4'

Heracles Almelo-2 - Twente-2

Heracles Almelo-2 are playing Twente-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CowdenbeathAlbion Rovers19:45

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-204 - 0Hamilton U-2071'

Dundee United U-20 - Hamilton U-20

Dundee United U-20 are playing Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Dundee United U-20 is winning 4-0.

Greenock Morton U-200 - 0St. Johnstone U-20Half TimeHT

Greenock Morton U-20 - St. Johnstone U-20

Greenock Morton U-20 are playing St. Johnstone U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Dinamo Zagreb U-191 - 1Lokomotiv U-1990 +3'

Dinamo Zagreb U-19 - Lokomotiv U-19

Dinamo Zagreb U-19 are playing Lokomotiv U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Hertha U-19PSG U-1915:00

Hertha U-19 - PSG U-19

Hertha U-19 are playing PSG U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Chelsea U-19Monaco U-1917:00

Chelsea U-19 - Monaco U-19

Chelsea U-19 are playing Monaco U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-19Tottenham U-1917:00

PAOK U-19 - Tottenham U-19

PAOK U-19 are playing Tottenham U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Shandong Luneng4 - 1TT Ha NoiFull TimeFT

Shandong Luneng - TT Ha Noi

Shandong Luneng played TT Ha Noi at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 07:30 UTC. Shandong Luneng won 4-1.

Kashima Antlers4 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Kashima Antlers - Newcastle Jets

Kashima Antlers played Newcastle Jets at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 4-1.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0Chiangrai UnitedAfter Extra TimeAET

Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United

Sanfrecce Hiroshima played Chiangrai United at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ulsan5 - 1PerakFull TimeFT

Ulsan - Perak

Ulsan played Perak at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ulsan won 5-1.

Al Gharrafa Club DohaZob Ahan15:00

Al Gharrafa Club Doha - Zob Ahan

Al Gharrafa Club Doha are playing Zob Ahan at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasrPakhtakor15:00

Al Nasr - Pakhtakor

Al Nasr are playing Pakhtakor at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasrOlmaliq FK15:00

Al Nasr - Olmaliq FK

Al Nasr are playing Olmaliq FK at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Rayyan SCSaipa15:00

Al Rayyan SC - Saipa

Al Rayyan SC are playing Saipa at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Aluminium Arak1 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Aluminium Arak - Navad Urmia

Aluminium Arak played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Baderan Tehran2 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Gol Gohar0 - 0MalavanFull TimeFT

Gol Gohar - Malavan

Gol Gohar played Malavan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman5 - 0QashqaiFull TimeFT

Mes Kerman - Qashqai

Mes Kerman played Qashqai at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 5-0.

Oxin Alborz1 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahin Bushehr

Oxin Alborz played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Shahin Bushehr won 1-2.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 2Mes RafsanjanFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Rafsanjan

Sorkhpooshan Pakdasht played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Mahshahr0 - 1Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Mahshahr played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 11:15 UTC. Arvand Khorramshahr won 0-1.

Al Mojzel2 - 1Al Taee HailFull TimeFT

Al Mojzel - Al Taee Hail

Al Mojzel played Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 2-1.

Al-Washm1 - 3Al-Kawkab90 +1'

Al-Washm - Al-Kawkab

Al-Washm are playing Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and Al-Kawkab is winning 1-3.

Al Orubah0 - 0Hajer84'

Al Orubah - Hajer

Al Orubah are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 13:10 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al JeelAl Ain FC15:15

Al Jeel - Al Ain FC

Al Jeel are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Al NahdhaNajran SC15:15

Al Nahdha - Najran SC

Al Nahdha are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match will kick off 15:15 UTC.

El Gounah0 - 0PyramidsHalf TimeHT

El Gounah - Pyramids

El Gounah are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Talleres RemediosUrquiza21:00

Talleres Remedios - Urquiza

Talleres Remedios are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaParana22:15

Londrina - Parana

Londrina are playing Parana at the National Cup of Brasil on February 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0TupyFull TimeFT

Vitoria ES - Tupy

Vitoria ES played Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.