Spain Tercera Division, Group 12 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Friday
Villa de Santa BrigidaPanaderia Pulido21:00

Villa de Santa Brigida - Panaderia Pulido

Villa de Santa Brigida are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Saturday
TamaraceiteEl Cotillo12:30

Tamaraceite - El Cotillo

Tamaraceite are playing El Cotillo at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Santa UrsulaLanzarote16:30

Santa Ursula - Lanzarote

Santa Ursula are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

IbarraTenisca17:00

Ibarra - Tenisca

Ibarra are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Sunday
UD San FernandoAtletico Tacoronte12:00

UD San Fernando - Atletico Tacoronte

UD San Fernando are playing Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Sur YaizaCD Marino12:00

Union Sur Yaiza - CD Marino

Union Sur Yaiza are playing CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 24. The match will kick off 12:00 UTC.

La CuadraGuimar12:00

La Cuadra - Guimar

La Cuadra are playing Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Tenerife-2Union Viera12:00

Tenerife-2 - Union Viera

Tenerife-2 are playing Union Viera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 24. The match will kick off 12:00 UTC.

BuzanadaLas Palmas-312:00

Buzanada - Las Palmas-3

Buzanada are playing Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 24. The match will kick off 12:00 UTC.

MensajeroLas Zocas12:00

Mensajero - Las Zocas

Mensajero are playing Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 24. The match will kick off 12:00 UTC.

March 1st
Panaderia PulidoTamaraceite20:00

Panaderia Pulido - Tamaraceite

Panaderia Pulido are playing Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 1. The match will kick off 20:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Lanzarote3 - 0Tenerife-2Full TimeFT

Lanzarote - Tenerife-2

Lanzarote played Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Lanzarote won 3-0.

El Cotillo1 - 0Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

El Cotillo - Villa de Santa Brigida

El Cotillo played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. El Cotillo won 1-0.

Tenisca1 - 0Santa UrsulaFull TimeFT

Tenisca - Santa Ursula

Tenisca played Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Tenisca won 1-0.

CD Marino3 - 0MensajeroFull TimeFT

CD Marino - Mensajero

CD Marino played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. CD Marino won 3-0.

Atletico Tacoronte2 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Union Sur Yaiza

Atletico Tacoronte played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Tacoronte won 2-0.

past Saturday
Guimar2 - 2UD San FernandoFull TimeFT

Guimar - UD San Fernando

Guimar played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 16. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Panaderia Pulido1 - 3La CuadraFull TimeFT

Panaderia Pulido - La Cuadra

Panaderia Pulido played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 16. The match kicked off 16:30 UTC. La Cuadra won 1-3.

Las Palmas-32 - 2Las ZocasFull TimeFT

Las Palmas-3 - Las Zocas

Las Palmas-3 played Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

past Friday
Union Viera2 - 1TamaraceiteFull TimeFT

Union Viera - Tamaraceite

Union Viera played Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 15. The match kicked off 21:00 UTC. Union Viera won 2-1.

Buzanada3 - 1IbarraFull TimeFT

Buzanada - Ibarra

Buzanada played Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 15. The match kicked off 21:00 UTC. Buzanada won 3-1.

February 10th
Union Sur Yaiza0 - 1GuimarFull TimeFT

Union Sur Yaiza - Guimar

Union Sur Yaiza played Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 10. The match kicked off 12:00 UTC. Guimar won 0-1.

La Cuadra1 - 1El CotilloFull TimeFT

La Cuadra - El Cotillo

La Cuadra played El Cotillo at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tenerife-20 - 0TeniscaFull TimeFT

Tenerife-2 - Tenisca

Tenerife-2 played Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mensajero0 - 0Atletico TacoronteFull TimeFT

Mensajero - Atletico Tacoronte

Mensajero played Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 9th
Las Zocas1 - 0CD MarinoFull TimeFT

Las Zocas - CD Marino

Las Zocas played CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 9. The match kicked off 17:00 UTC. Las Zocas won 1-0.

Ibarra0 - 0Las Palmas-3Full TimeFT

Ibarra - Las Palmas-3

Ibarra played Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 9. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santa Ursula0 - 2BuzanadaFull TimeFT

Santa Ursula - Buzanada

Santa Ursula played Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 9. The match kicked off 16:30 UTC. Buzanada won 0-2.

Tamaraceite0 - 0LanzaroteFull TimeFT

Tamaraceite - Lanzarote

Tamaraceite played Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 9. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 8th
UD San Fernando2 - 2Panaderia PulidoFull TimeFT

UD San Fernando - Panaderia Pulido

UD San Fernando played Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 8. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Villa de Santa Brigida2 - 2Union VieraFull TimeFT

Villa de Santa Brigida - Union Viera

Villa de Santa Brigida played Union Viera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 8. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

February 3rd
Lanzarote1 - 0Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Lanzarote - Villa de Santa Brigida

Lanzarote played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 3. The match kicked off 12:00 UTC. Lanzarote won 1-0.

El Cotillo3 - 2UD San FernandoFull TimeFT

El Cotillo - UD San Fernando

El Cotillo played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 3. The match kicked off 12:00 UTC. El Cotillo won 3-2.

Tenisca0 - 3TamaraceiteFull TimeFT

Tenisca - Tamaraceite

Tenisca played Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 3. The match kicked off 12:00 UTC. Tamaraceite won 0-3.

Atletico Tacoronte2 - 0Las ZocasFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Las Zocas

Atletico Tacoronte played Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 3. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Tacoronte won 2-0.

February 2nd
Ibarra1 - 1Santa UrsulaFull TimeFT

Ibarra - Santa Ursula

Ibarra played Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 2. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Las Palmas-30 - 1CD MarinoFull TimeFT

Las Palmas-3 - CD Marino

Las Palmas-3 played CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 2. The match kicked off 16:00 UTC. CD Marino won 0-1.

Panaderia Pulido3 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Panaderia Pulido - Union Sur Yaiza

Panaderia Pulido played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 2. The match kicked off 16:00 UTC. Panaderia Pulido won 3-0.

Union Viera1 - 0La CuadraFull TimeFT

Union Viera - La Cuadra

Union Viera played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 2. The match kicked off 12:30 UTC. Union Viera won 1-0.

Guimar1 - 3MensajeroFull TimeFT

Guimar - Mensajero

Guimar played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 2. The match kicked off 12:30 UTC. Mensajero won 1-3.

February 1st
Buzanada2 - 0Tenerife-2Full TimeFT

Buzanada - Tenerife-2

Buzanada played Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 1. The match kicked off 21:00 UTC. Buzanada won 2-0.

Ever wondered how you can stream the matches of the Tercera Division, Group 12 of Spain for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Spain's Tercera Division, Group 12 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Spain Tercera Division, Group 12's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Tercera Division, Group 12's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Spain's Tercera Division, Group 12 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Spain Tercera Division, Group 12's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Tercera Division, Group 12 of Spain. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Spain Tercera Division, Group 12's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Tercera Division, Group 12 of Spain.

You can check Spain Tercera Division, Group 12's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Tercera Division, Group 12 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Spain Tercera Division, Group 12's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Tamaraceite are the leaders in the table with 49 points after 25 matches: they have won 14 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 4 defeats this season scoring 45 goals - 1.80 per match, conceding 18 - 0.72 per match. Mensajero are 2nd with 43 points in 25 matches: they have won 12 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 43 goals - 1.72 per match, conceding 26 - 1.04 per match. Santa Ursula are 3rd with 42 points in 25 matches: they have won 11 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 9 and having 5 defeats this season scoring 28 goals - 1.12 per match, conceding 21 - 0.84 per match. Villa de Santa Brigida are 4th with 40 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 10 and having 5 defeats this season scoring 35 goals - 1.40 per match, conceding 25 - 1.00 per match. Lanzarote are 5th with 40 points in 25 matches: they have won 11 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 7 defeats this season scoring 38 goals - 1.52 per match, conceding 29 - 1.16 per match. CD Marino are 6th with 37 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 8 defeats this season scoring 41 goals - 1.64 per match, conceding 31 - 1.24 per match. Union Viera are 7th with 37 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 8 defeats this season scoring 31 goals - 1.24 per match, conceding 29 - 1.16 per match. Guimar are 8th with 33 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 12 and having 6 defeats this season scoring 32 goals - 1.28 per match, conceding 28 - 1.12 per match. Las Palmas-3 are 9th with 33 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 12 and having 6 defeats this season scoring 23 goals - 0.92 per match, conceding 19 - 0.76 per match. Panaderia Pulido are 10th with 33 points in 25 matches: they have won 9 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 41 goals - 1.64 per match, conceding 44 - 1.76 per match. La Cuadra are 11th with 32 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 8 and having 9 defeats this season scoring 33 goals - 1.32 per match, conceding 29 - 1.16 per match. Tenerife-2 are 12th with 32 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 11 and having 7 defeats this season scoring 22 goals - 0.88 per match, conceding 22 - 0.88 per match. Buzanada are 13th with 32 points in 25 matches: they have won 9 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 5 and having 11 defeats this season scoring 26 goals - 1.04 per match, conceding 30 - 1.20 per match. Ibarra are 14th with 31 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 10 defeats this season scoring 29 goals - 1.16 per match, conceding 39 - 1.56 per match. Atletico Tacoronte are 15th with 30 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 9 and having 9 defeats this season scoring 21 goals - 0.84 per match, conceding 25 - 1.00 per match. UD San Fernando are 16th with 29 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 5 and having 12 defeats this season scoring 37 goals - 1.48 per match, conceding 42 - 1.68 per match. Union Sur Yaiza are 17th with 29 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 5 and having 12 defeats this season scoring 25 goals - 1.00 per match, conceding 32 - 1.28 per match. Tenisca are 18th with 27 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 9 and having 10 defeats this season scoring 21 goals - 0.84 per match, conceding 36 - 1.44 per match. Las Zocas are 19th with 24 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 28 goals - 1.12 per match, conceding 50 - 2.00 per match. El Cotillo are 20th with 19 points in 25 matches: they have won 4 of their 25 matches in Tercera Division, Group 12, drawing 7 and having 14 defeats this season scoring 24 goals - 0.96 per match, conceding 48 - 1.92 per match.

Matchday Live
LiverpoolBayern Munich20:00

Liverpool - Bayern Munich

Liverpool are playing Bayern Munich at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

LyonBarcelona20:00

Lyon - Barcelona

Lyon are playing Barcelona at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia Sofia3 - 2Cherno MoreFull TimeFT

Slavia Sofia - Cherno More

Slavia Sofia played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Slavia Sofia won 3-2.

Ludogorets1 - 1BotevFull TimeFT

Ludogorets - Botev

Ludogorets played Botev at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CSKA Sofia2 - 0Botev Vratsa63'

CSKA Sofia - Botev Vratsa

CSKA Sofia are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the second half and CSKA Sofia is winning 2-0.

QPRWest Bromwich Albion19:45

QPR - West Bromwich Albion

QPR are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TRoss County19:45

Inverness C.T - Ross County

Inverness C.T are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Mamelodi SundownsPolokwane City17:30

Mamelodi Sundowns - Polokwane City

Mamelodi Sundowns are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman23:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliUnion Magdalena00:30

Deportivo Cali - Union Magdalena

Deportivo Cali are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseUnion La Calera00:30

Chapecoense - Union La Calera

Chapecoense are playing Union La Calera at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarCaracas00:30

Melgar - Caracas

Melgar are playing Caracas at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Dinamo2 - 0IrtishFull TimeFT

Dinamo - Irtish

Dinamo played Irtish at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 08:00 UTC. Dinamo won 2-0.

Trakai2 - 1NevezisFull TimeFT

Trakai - Nevezis

Trakai played Nevezis at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai won 2-1.

KuPS1 - 0Nest-SotraFull TimeFT

KuPS - Nest-Sotra

KuPS played Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 2ThistedFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Thisted

SKA Khabarovsk played Thisted at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 1-2.

Olimpija3 - 2Borac BLFull TimeFT

Olimpija - Borac BL

Olimpija played Borac BL at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Olimpija won 3-2.

Zorya2 - 1Dinamo Tb.Full TimeFT

Zorya - Dinamo Tb.

Zorya played Dinamo Tb. at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zorya won 2-1.

Bytovia Bytow1 - 3KarpatyFull TimeFT

Bytovia Bytow - Karpaty

Bytovia Bytow played Karpaty at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. Karpaty won 1-3.

Dinamo2 - 1OrdabasyFull TimeFT

Dinamo - Ordabasy

Dinamo played Ordabasy at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dinamo won 2-1.

Orenburg1 - 1SpartakFull TimeFT

Orenburg - Spartak

Orenburg played Spartak at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit-21 - 2OkzhepesFull TimeFT

Zenit-2 - Okzhepes

Zenit-2 played Okzhepes at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. Okzhepes won 1-2.

Rubin0 - 1TobolFull TimeFT

Rubin - Tobol

Rubin played Tobol at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. Tobol won 0-1.

Ufa0 - 1Lokomotiv TbilisiFull TimeFT

Ufa - Lokomotiv Tbilisi

Ufa played Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 0-1.

Valerenga3 - 0Nomme KaljuFull TimeFT

Valerenga - Nomme Kalju

Valerenga played Nomme Kalju at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. Valerenga won 3-0.

Mattersburg-20 - 3Inter BratislavaHalf TimeHT

Mattersburg-2 - Inter Bratislava

Mattersburg-2 are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's half time and Inter Bratislava is winning 0-3.

FC CartagenaCSKA17:00

FC Cartagena - CSKA

FC Cartagena are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OsterKarlskrona17:00

Oster - Karlskrona

Oster are playing Karlskrona at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DegerforLinkoping City18:00

Degerfor - Linkoping City

Degerfor are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IsmaningBuchbach18:00

Ismaning - Buchbach

Ismaning are playing Buchbach at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WStandard W19:30

Gent W - Standard W

Gent W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

BorehamWrexham19:45

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ebbsfleet UtdHartlepool19:45

Ebbsfleet Utd - Hartlepool

Ebbsfleet Utd are playing Hartlepool at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

FyldeHavant and Waterlooville19:45

Fylde - Havant and Waterlooville

Fylde are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidstone UtdHalifax19:45

Maidstone Utd - Halifax

Maidstone Utd are playing Halifax at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sutton UtdBarnet19:45

Sutton Utd - Barnet

Sutton Utd are playing Barnet at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Accrington StanleyOxford United19:45

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BarnsleyBurton Albion19:45

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PortsmouthBristol Rovers19:45

Portsmouth - Bristol Rovers

Portsmouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWimbledon19:45

Rochdale - Wimbledon

Rochdale are playing Wimbledon at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SunderlandGillingham19:45

Sunderland - Gillingham

Sunderland are playing Gillingham at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Cheltenham TownCambridge United19:45

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Notts CountyNewport19:45

Notts County - Newport

Notts County are playing Newport at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Oldham AthleticMorecambe19:45

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Port ValeTranmere Rovers19:45

Port Vale - Tranmere Rovers

Port Vale are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WokingHemel19:45

Woking - Hemel

Woking are playing Hemel at the National League South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AltrinchamSpennymoor Town19:45

Altrincham - Spennymoor Town

Altrincham are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ashton UnitedTelford United19:45

Ashton United - Telford United

Ashton United are playing Telford United at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportSouthport19:45

Stockport - Southport

Stockport are playing Southport at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyWalton Casuals19:30

Hartley Wintney - Walton Casuals

Hartley Wintney are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Chesham UnitedBasingstoke Town19:45

Chesham United - Basingstoke Town

Chesham United are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleySalisbury19:45

Kings Langley - Salisbury

Kings Langley are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Staines TownTiverton Town19:45

Staines Town - Tiverton Town

Staines Town are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WhitehawkBurgess Hill Town19:45

Whitehawk - Burgess Hill Town

Whitehawk are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford19:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WorkingtonWitton Albion19:45

Workington - Witton Albion

Workington are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Sheffield Wed U-2319:00

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rushden-DiamondsStratford Town19:45

Rushden-Diamonds - Stratford Town

Rushden-Diamonds are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AjkaDebrecen17:30

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the National cup of Hungary on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiTernanaPostponedPst

Rimini - Ternana

Rimini are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 19.

Buducnost5 - 0MornarFull TimeFT

Buducnost - Mornar

Buducnost played Mornar at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Buducnost won 5-0.

Iskra2 - 3OFK TitogradFull TimeFT

Iskra - OFK Titograd

Iskra played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. OFK Titograd won 2-3.

Lovcen Cetinje1 - 3Sutjeska NiksicFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic

Lovcen Cetinje played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sutjeska Niksic won 1-3.

OFK Petrovac3 - 3Grbalj RadanoviciFull TimeFT

OFK Petrovac - Grbalj Radanovici

OFK Petrovac played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Rudar Pljevlja1 - 1ZetaFull TimeFT

Rudar Pljevlja - Zeta

Rudar Pljevlja played Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Heracles Almelo-21 - 1Twente-2Full TimeFT

Heracles Almelo-2 - Twente-2

Heracles Almelo-2 played Twente-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CowdenbeathAlbion Rovers19:45

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-205 - 0Hamilton U-20Full TimeFT

Dundee United U-20 - Hamilton U-20

Dundee United U-20 played Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 13:30 UTC. Dundee United U-20 won 5-0.

Greenock Morton U-200 - 0St. Johnstone U-20Full TimeFT

Greenock Morton U-20 - St. Johnstone U-20

Greenock Morton U-20 played St. Johnstone U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Zagreb U-191 - 1Lokomotiv U-195-4 On PenaltiesPen 5-4

Dinamo Zagreb U-19 - Lokomotiv U-19

Dinamo Zagreb U-19 played Lokomotiv U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb U-19 won on penalties as the score was 1-1.

Hertha U-192 - 1PSG U-1990 +2'

Hertha U-19 - PSG U-19

Hertha U-19 are playing PSG U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Hertha U-19 is winning 2-1.

Chelsea U-19Monaco U-1917:00

Chelsea U-19 - Monaco U-19

Chelsea U-19 are playing Monaco U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-19Tottenham U-1917:00

PAOK U-19 - Tottenham U-19

PAOK U-19 are playing Tottenham U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Shandong Luneng4 - 1TT Ha NoiFull TimeFT

Shandong Luneng - TT Ha Noi

Shandong Luneng played TT Ha Noi at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 07:30 UTC. Shandong Luneng won 4-1.

Kashima Antlers4 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Kashima Antlers - Newcastle Jets

Kashima Antlers played Newcastle Jets at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 4-1.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0Chiangrai UnitedAfter Extra TimeAET

Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United

Sanfrecce Hiroshima played Chiangrai United at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ulsan5 - 1PerakFull TimeFT

Ulsan - Perak

Ulsan played Perak at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ulsan won 5-1.

Al Gharrafa Club Doha2 - 3Zob Ahan90 +3'

Al Gharrafa Club Doha - Zob Ahan

Al Gharrafa Club Doha are playing Zob Ahan at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Zob Ahan is winning 2-3.

Al Nasr1 - 2Pakhtakor90 +4'

Al Nasr - Pakhtakor

Al Nasr are playing Pakhtakor at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Pakhtakor is winning 1-2.

Al NasrOlmaliq FKPostponedPst

Al Nasr - Olmaliq FK

Al Nasr are playing Olmaliq FK at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19.

Al Rayyan SC3 - 1Saipa90 +2'

Al Rayyan SC - Saipa

Al Rayyan SC are playing Saipa at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Al Rayyan SC is winning 3-1.

Aluminium Arak1 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Aluminium Arak - Navad Urmia

Aluminium Arak played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Baderan Tehran2 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Gol Gohar0 - 0MalavanFull TimeFT

Gol Gohar - Malavan

Gol Gohar played Malavan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman5 - 0QashqaiFull TimeFT

Mes Kerman - Qashqai

Mes Kerman played Qashqai at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 5-0.

Oxin Alborz1 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahin Bushehr

Oxin Alborz played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Shahin Bushehr won 1-2.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 2Mes RafsanjanFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Rafsanjan

Sorkhpooshan Pakdasht played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Mahshahr0 - 1Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Mahshahr played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 11:15 UTC. Arvand Khorramshahr won 0-1.

Al Mojzel2 - 1Al Taee HailFull TimeFT

Al Mojzel - Al Taee Hail

Al Mojzel played Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 2-1.

Al-Washm1 - 3Al-KawkabFull TimeFT

Al-Washm - Al-Kawkab

Al-Washm played Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al-Kawkab won 1-3.

Al Orubah0 - 1HajerFull TimeFT

Al Orubah - Hajer

Al Orubah played Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 13:10 UTC. Hajer won 0-1.

Al Jeel1 - 1Al Ain FC73'

Al Jeel - Al Ain FC

Al Jeel are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Al Nahdha1 - 0Najran SC77'

Al Nahdha - Najran SC

Al Nahdha are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Al Nahdha is winning 1-0.

El Gounah2 - 1PyramidsFull TimeFT

El Gounah - Pyramids

El Gounah played Pyramids at the Premier League of Egypt on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. El Gounah won 2-1.

QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Talleres RemediosUrquiza21:00

Talleres Remedios - Urquiza

Talleres Remedios are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaParana22:15

Londrina - Parana

Londrina are playing Parana at the National Cup of Brasil on February 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0TupyFull TimeFT

Vitoria ES - Tupy

Vitoria ES played Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.