Spain Tercera Division, Group 11 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Saturday
Platges de CalviaSon Cladera15:00

Platges de Calvia - Son Cladera

Platges de Calvia are playing Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BinissalemEsporles15:00

Binissalem - Esporles

Binissalem are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ConstanciaMallorca-217:30

Constancia - Mallorca-2

Constancia are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Sunday
LlosetenseSan Rafael11:00

Llosetense - San Rafael

Llosetense are playing San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Pena DeportivoFelanitx11:00

Pena Deportivo - Felanitx

Pena Deportivo are playing Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 11:00 UTC.

SollerPoblense15:30

Soller - Poblense

Soller are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Santa CatalinaIbiza Islas Pitiusas15:30

Santa Catalina - Ibiza Islas Pitiusas

Santa Catalina are playing Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 15:30 UTC.

FerriolenseMercadal15:30

Ferriolense - Mercadal

Ferriolense are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 15:30 UTC.

AlcudiaSantanyi16:00

Alcudia - Santanyi

Alcudia are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ManacorMurense16:15

Manacor - Murense

Manacor are playing Murense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 24. The match will kick off 16:15 UTC.

Latest Results
past Sunday
Formentera0 - 0Pena DeportivoFull TimeFT

Formentera - Pena Deportivo

Formentera played Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Rafael2 - 1Santa CatalinaFull TimeFT

San Rafael - Santa Catalina

San Rafael played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Rafael won 2-1.

past Saturday
Constancia2 - 0AlcudiaFull TimeFT

Constancia - Alcudia

Constancia played Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. Constancia won 2-0.

Son Cladera0 - 0BinissalemFull TimeFT

Son Cladera - Binissalem

Son Cladera played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Esporles2 - 0SollerFull TimeFT

Esporles - Soller

Esporles played Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC. Esporles won 2-0.

Felanitx0 - 0FerriolenseFull TimeFT

Felanitx - Ferriolense

Felanitx played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ibiza Islas Pitiusas4 - 0ManacorFull TimeFT

Ibiza Islas Pitiusas - Manacor

Ibiza Islas Pitiusas played Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:00 UTC. Ibiza Islas Pitiusas won 4-0.

Mercadal1 - 1Mallorca-2Full TimeFT

Mercadal - Mallorca-2

Mercadal played Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santanyi2 - 1Platges de CalviaFull TimeFT

Santanyi - Platges de Calvia

Santanyi played Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:00 UTC. Santanyi won 2-1.

Llosetense2 - 2PoblenseFull TimeFT

Llosetense - Poblense

Llosetense played Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

February 10th
Soller3 - 0Son CladeraFull TimeFT

Soller - Son Cladera

Soller played Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC. Soller won 3-0.

Alcudia0 - 0MercadalFull TimeFT

Alcudia - Mercadal

Alcudia played Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pena Deportivo3 - 0MurenseFull TimeFT

Pena Deportivo - Murense

Pena Deportivo played Murense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 10. The match kicked off 15:00 UTC. Pena Deportivo won 3-0.

Ferriolense0 - 3FormenteraFull TimeFT

Ferriolense - Formentera

Ferriolense played Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 10. The match kicked off 11:30 UTC. Formentera won 0-3.

Mallorca-23 - 1FelanitxFull TimeFT

Mallorca-2 - Felanitx

Mallorca-2 played Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 10. The match kicked off 11:00 UTC. Mallorca-2 won 3-1.

Llosetense1 - 0EsporlesFull TimeFT

Llosetense - Esporles

Llosetense played Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 10. The match kicked off 10:45 UTC. Llosetense won 1-0.

February 9th
Manacor1 - 0San RafaelFull TimeFT

Manacor - San Rafael

Manacor played San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 9. The match kicked off 16:00 UTC. Manacor won 1-0.

Platges de Calvia2 - 0BinissalemFull TimeFT

Platges de Calvia - Binissalem

Platges de Calvia played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Platges de Calvia won 2-0.

Santanyi1 - 0ConstanciaFull TimeFT

Santanyi - Constancia

Santanyi played Constancia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Santanyi won 1-0.

Santa Catalina0 - 1PoblenseFull TimeFT

Santa Catalina - Poblense

Santa Catalina played Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 9. The match kicked off 11:00 UTC. Poblense won 0-1.

February 7th
Murense1 - 1MercadalFull TimeFT

Murense - Mercadal

Murense played Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 3rd
Murense1 - 1FerriolenseFull TimeFT

Murense - Ferriolense

Murense played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Son Cladera1 - 1LlosetenseFull TimeFT

Son Cladera - Llosetense

Son Cladera played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 3. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ibiza Islas Pitiusas0 - 1Pena DeportivoFull TimeFT

Ibiza Islas Pitiusas - Pena Deportivo

Ibiza Islas Pitiusas played Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 3. The match kicked off 11:00 UTC. Pena Deportivo won 0-1.

Formentera0 - 1Mallorca-2Full TimeFT

Formentera - Mallorca-2

Formentera played Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 3. The match kicked off 11:00 UTC. Mallorca-2 won 0-1.

Mercadal1 - 0SantanyiFull TimeFT

Mercadal - Santanyi

Mercadal played Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 3. The match kicked off 10:30 UTC. Mercadal won 1-0.

February 2nd
Constancia0 - 0Platges de CalviaFull TimeFT

Constancia - Platges de Calvia

Constancia played Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 2. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Esporles1 - 1Santa CatalinaFull TimeFT

Esporles - Santa Catalina

Esporles played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Poblense2 - 0ManacorFull TimeFT

Poblense - Manacor

Poblense played Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Poblense won 2-0.

Felanitx2 - 3AlcudiaFull TimeFT

Felanitx - Alcudia

Felanitx played Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Alcudia won 2-3.

Ever wondered how you can stream the matches of the Tercera Division, Group 11 of Spain for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Spain's Tercera Division, Group 11 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Spain Tercera Division, Group 11's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Tercera Division, Group 11's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Spain's Tercera Division, Group 11 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Spain Tercera Division, Group 11's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Tercera Division, Group 11 of Spain. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Spain Tercera Division, Group 11's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Tercera Division, Group 11 of Spain.

You can check Spain Tercera Division, Group 11's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Tercera Division, Group 11 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Spain Tercera Division, Group 11's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Pena Deportivo are the leaders in the table with 66 points after 27 matches: they have won 21 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 3 and having 3 defeats this season scoring 64 goals - 2.37 per match, conceding 18 - 0.67 per match. Mallorca-2 are 2nd with 60 points in 27 matches: they have won 19 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 3 and having 5 defeats this season scoring 64 goals - 2.37 per match, conceding 25 - 0.93 per match. Formentera are 3rd with 56 points in 27 matches: they have won 16 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 8 and having 3 defeats this season scoring 43 goals - 1.59 per match, conceding 17 - 0.63 per match. Alcudia are 4th with 53 points in 27 matches: they have won 15 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 8 and having 4 defeats this season scoring 43 goals - 1.59 per match, conceding 30 - 1.11 per match. Poblense are 5th with 51 points in 26 matches: they have won 15 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 6 and having 5 defeats this season scoring 62 goals - 2.38 per match, conceding 26 - 1.00 per match. Ibiza Islas Pitiusas are 6th with 49 points in 26 matches: they have won 14 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 7 and having 5 defeats this season scoring 49 goals - 1.88 per match, conceding 19 - 0.73 per match. Platges de Calvia are 7th with 49 points in 27 matches: they have won 14 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 36 goals - 1.33 per match, conceding 20 - 0.74 per match. Constancia are 8th with 36 points in 27 matches: they have won 10 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 6 and having 11 defeats this season scoring 28 goals - 1.04 per match, conceding 28 - 1.04 per match. Santa Catalina are 9th with 35 points in 27 matches: they have won 10 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 5 and having 12 defeats this season scoring 37 goals - 1.37 per match, conceding 35 - 1.30 per match. Llosetense are 10th with 34 points in 27 matches: they have won 9 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 7 and having 11 defeats this season scoring 29 goals - 1.07 per match, conceding 46 - 1.70 per match. Felanitx are 11th with 32 points in 27 matches: they have won 8 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 8 and having 11 defeats this season scoring 38 goals - 1.41 per match, conceding 38 - 1.41 per match. Ferriolense are 12th with 32 points in 27 matches: they have won 7 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 11 and having 9 defeats this season scoring 23 goals - 0.85 per match, conceding 38 - 1.41 per match. San Rafael are 13th with 31 points in 26 matches: they have won 9 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 4 and having 13 defeats this season scoring 29 goals - 1.12 per match, conceding 31 - 1.19 per match. Santanyi are 14th with 31 points in 27 matches: they have won 8 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 7 and having 12 defeats this season scoring 23 goals - 0.85 per match, conceding 34 - 1.26 per match. Binissalem are 15th with 30 points in 26 matches: they have won 8 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 6 and having 12 defeats this season scoring 23 goals - 0.88 per match, conceding 37 - 1.42 per match. Manacor are 16th with 26 points in 27 matches: they have won 7 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 5 and having 15 defeats this season scoring 26 goals - 0.96 per match, conceding 41 - 1.52 per match. Soller are 17th with 26 points in 27 matches: they have won 6 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 8 and having 13 defeats this season scoring 26 goals - 0.96 per match, conceding 49 - 1.81 per match. Son Cladera are 18th with 26 points in 26 matches: they have won 6 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 8 and having 12 defeats this season scoring 26 goals - 1.00 per match, conceding 51 - 1.96 per match. Esporles are 19th with 19 points in 26 matches: they have won 5 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 4 and having 17 defeats this season scoring 23 goals - 0.88 per match, conceding 45 - 1.73 per match. Mercadal are 20th with 14 points in 27 matches: they have won 1 of their 27 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 11 and having 15 defeats this season scoring 20 goals - 0.74 per match, conceding 43 - 1.59 per match. Murense are 21st with 14 points in 26 matches: they have won 2 of their 26 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 8 and having 16 defeats this season scoring 13 goals - 0.50 per match, conceding 54 - 2.08 per match.

Matchday Live
LiverpoolBayern Munich20:00

Liverpool - Bayern Munich

Liverpool are playing Bayern Munich at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

LyonBarcelona20:00

Lyon - Barcelona

Lyon are playing Barcelona at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia Sofia3 - 2Cherno MoreFull TimeFT

Slavia Sofia - Cherno More

Slavia Sofia played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Slavia Sofia won 3-2.

Ludogorets1 - 1Botev90'

Ludogorets - Botev

Ludogorets are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CSKA SofiaBotev Vratsa15:30

CSKA Sofia - Botev Vratsa

CSKA Sofia are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match will kick off 15:30 UTC.

QPRWest Bromwich Albion19:45

QPR - West Bromwich Albion

QPR are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TRoss County19:45

Inverness C.T - Ross County

Inverness C.T are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Mamelodi SundownsPolokwane City17:30

Mamelodi Sundowns - Polokwane City

Mamelodi Sundowns are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman23:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliUnion Magdalena00:30

Deportivo Cali - Union Magdalena

Deportivo Cali are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseUnion La Calera00:30

Chapecoense - Union La Calera

Chapecoense are playing Union La Calera at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarCaracas00:30

Melgar - Caracas

Melgar are playing Caracas at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Dinamo2 - 0IrtishFull TimeFT

Dinamo - Irtish

Dinamo played Irtish at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 08:00 UTC. Dinamo won 2-0.

Trakai2 - 1NevezisFull TimeFT

Trakai - Nevezis

Trakai played Nevezis at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai won 2-1.

KuPS1 - 0Nest-SotraFull TimeFT

KuPS - Nest-Sotra

KuPS played Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 2ThistedFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Thisted

SKA Khabarovsk played Thisted at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 1-2.

Olimpija3 - 0Borac BL43'

Olimpija - Borac BL

Olimpija are playing Borac BL at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Olimpija is winning 3-0.

Zorya2 - 1Dinamo Tb.Full TimeFT

Zorya - Dinamo Tb.

Zorya played Dinamo Tb. at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zorya won 2-1.

Bytovia Bytow0 - 0Karpaty43'

Bytovia Bytow - Karpaty

Bytovia Bytow are playing Karpaty at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo0 - 0OrdabasyHalf TimeHT

Dinamo - Ordabasy

Dinamo are playing Ordabasy at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Orenburg0 - 1Spartak42'

Orenburg - Spartak

Orenburg are playing Spartak at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Spartak is winning 0-1.

Zenit-20 - 0Okzhepes39'

Zenit-2 - Okzhepes

Zenit-2 are playing Okzhepes at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rubin0 - 1Tobol15'

Rubin - Tobol

Rubin are playing Tobol at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Tobol is winning 0-1.

Ufa0 - 0Lokomotiv Tbilisi15'

Ufa - Lokomotiv Tbilisi

Ufa are playing Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ValerengaNomme Kalju15:00

Valerenga - Nomme Kalju

Valerenga are playing Nomme Kalju at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Mattersburg-2Inter Bratislava16:00

Mattersburg-2 - Inter Bratislava

Mattersburg-2 are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaCSKA17:00

FC Cartagena - CSKA

FC Cartagena are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OsterKarlskrona17:00

Oster - Karlskrona

Oster are playing Karlskrona at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DegerforLinkoping City18:00

Degerfor - Linkoping City

Degerfor are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IsmaningBuchbach18:00

Ismaning - Buchbach

Ismaning are playing Buchbach at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WStandard W19:30

Gent W - Standard W

Gent W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

BorehamWrexham19:45

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ebbsfleet UtdHartlepool19:45

Ebbsfleet Utd - Hartlepool

Ebbsfleet Utd are playing Hartlepool at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

FyldeHavant and Waterlooville19:45

Fylde - Havant and Waterlooville

Fylde are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidstone UtdHalifax19:45

Maidstone Utd - Halifax

Maidstone Utd are playing Halifax at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sutton UtdBarnet19:45

Sutton Utd - Barnet

Sutton Utd are playing Barnet at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Accrington StanleyOxford United19:45

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BarnsleyBurton Albion19:45

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PortsmouthBristol Rovers19:45

Portsmouth - Bristol Rovers

Portsmouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWimbledon19:45

Rochdale - Wimbledon

Rochdale are playing Wimbledon at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SunderlandGillingham19:45

Sunderland - Gillingham

Sunderland are playing Gillingham at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Cheltenham TownCambridge United19:45

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Notts CountyNewport19:45

Notts County - Newport

Notts County are playing Newport at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Oldham AthleticMorecambe19:45

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Port ValeTranmere Rovers19:45

Port Vale - Tranmere Rovers

Port Vale are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WokingHemel19:45

Woking - Hemel

Woking are playing Hemel at the National League South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AltrinchamSpennymoor Town19:45

Altrincham - Spennymoor Town

Altrincham are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ashton UnitedTelford United19:45

Ashton United - Telford United

Ashton United are playing Telford United at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportSouthport19:45

Stockport - Southport

Stockport are playing Southport at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyWalton Casuals19:30

Hartley Wintney - Walton Casuals

Hartley Wintney are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Chesham UnitedBasingstoke Town19:45

Chesham United - Basingstoke Town

Chesham United are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleySalisbury19:45

Kings Langley - Salisbury

Kings Langley are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Staines TownTiverton Town19:45

Staines Town - Tiverton Town

Staines Town are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WhitehawkBurgess Hill Town19:45

Whitehawk - Burgess Hill Town

Whitehawk are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford19:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WorkingtonWitton Albion19:45

Workington - Witton Albion

Workington are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Sheffield Wed U-2319:00

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rushden-DiamondsStratford Town19:45

Rushden-Diamonds - Stratford Town

Rushden-Diamonds are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AjkaDebrecen17:30

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the National cup of Hungary on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiTernanaPostponedPst

Rimini - Ternana

Rimini are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 19.

Buducnost5 - 0Mornar90 +2'

Buducnost - Mornar

Buducnost are playing Mornar at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Buducnost is winning 5-0.

Iskra2 - 3OFK Titograd90 +3'

Iskra - OFK Titograd

Iskra are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and OFK Titograd is winning 2-3.

Lovcen Cetinje1 - 3Sutjeska Niksic90 +3'

Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic

Lovcen Cetinje are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sutjeska Niksic is winning 1-3.

OFK Petrovac3 - 3Grbalj Radanovici90 +3'

OFK Petrovac - Grbalj Radanovici

OFK Petrovac are playing Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Rudar Pljevlja1 - 1Zeta90'

Rudar Pljevlja - Zeta

Rudar Pljevlja are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Heracles Almelo-21 - 1Twente-290 +1'

Heracles Almelo-2 - Twente-2

Heracles Almelo-2 are playing Twente-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CowdenbeathAlbion Rovers19:45

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-204 - 0Hamilton U-2069'

Dundee United U-20 - Hamilton U-20

Dundee United U-20 are playing Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Dundee United U-20 is winning 4-0.

Greenock Morton U-200 - 0St. Johnstone U-2045 +1'

Greenock Morton U-20 - St. Johnstone U-20

Greenock Morton U-20 are playing St. Johnstone U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo Zagreb U-191 - 0Lokomotiv U-1990 +1'

Dinamo Zagreb U-19 - Lokomotiv U-19

Dinamo Zagreb U-19 are playing Lokomotiv U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Dinamo Zagreb U-19 is winning 1-0.

Hertha U-19PSG U-1915:00

Hertha U-19 - PSG U-19

Hertha U-19 are playing PSG U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Chelsea U-19Monaco U-1917:00

Chelsea U-19 - Monaco U-19

Chelsea U-19 are playing Monaco U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-19Tottenham U-1917:00

PAOK U-19 - Tottenham U-19

PAOK U-19 are playing Tottenham U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Shandong Luneng4 - 1TT Ha NoiFull TimeFT

Shandong Luneng - TT Ha Noi

Shandong Luneng played TT Ha Noi at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 07:30 UTC. Shandong Luneng won 4-1.

Kashima Antlers4 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Kashima Antlers - Newcastle Jets

Kashima Antlers played Newcastle Jets at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 4-1.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0Chiangrai UnitedAfter Extra TimeAET

Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United

Sanfrecce Hiroshima played Chiangrai United at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ulsan5 - 1PerakFull TimeFT

Ulsan - Perak

Ulsan played Perak at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ulsan won 5-1.

Al Gharrafa Club DohaZob Ahan15:00

Al Gharrafa Club Doha - Zob Ahan

Al Gharrafa Club Doha are playing Zob Ahan at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasrPakhtakor15:00

Al Nasr - Pakhtakor

Al Nasr are playing Pakhtakor at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasrOlmaliq FK15:00

Al Nasr - Olmaliq FK

Al Nasr are playing Olmaliq FK at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Rayyan SCSaipa15:00

Al Rayyan SC - Saipa

Al Rayyan SC are playing Saipa at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Aluminium Arak1 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Aluminium Arak - Navad Urmia

Aluminium Arak played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Baderan Tehran2 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Gol Gohar0 - 0MalavanFull TimeFT

Gol Gohar - Malavan

Gol Gohar played Malavan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman5 - 0QashqaiFull TimeFT

Mes Kerman - Qashqai

Mes Kerman played Qashqai at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 5-0.

Oxin Alborz1 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahin Bushehr

Oxin Alborz played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Shahin Bushehr won 1-2.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 2Mes RafsanjanFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Rafsanjan

Sorkhpooshan Pakdasht played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Mahshahr0 - 1Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Mahshahr played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 11:15 UTC. Arvand Khorramshahr won 0-1.

Al Mojzel2 - 1Al Taee HailFull TimeFT

Al Mojzel - Al Taee Hail

Al Mojzel played Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 2-1.

Al-Washm1 - 3Al-Kawkab90 +8'

Al-Washm - Al-Kawkab

Al-Washm are playing Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and Al-Kawkab is winning 1-3.

Al Orubah0 - 0Hajer82'

Al Orubah - Hajer

Al Orubah are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 13:10 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al JeelAl Ain FC15:15

Al Jeel - Al Ain FC

Al Jeel are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Al NahdhaNajran SC15:15

Al Nahdha - Najran SC

Al Nahdha are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match will kick off 15:15 UTC.

El Gounah0 - 0Pyramids45 +1'

El Gounah - Pyramids

El Gounah are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Talleres RemediosUrquiza21:00

Talleres Remedios - Urquiza

Talleres Remedios are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaParana22:15

Londrina - Parana

Londrina are playing Parana at the National Cup of Brasil on February 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0TupyFull TimeFT

Vitoria ES - Tupy

Vitoria ES played Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.