Sloboda vs Gabela Live Score and Live Stream

Kick-off at 17:00 on Saturday, September 22
Full Time
HusejinovicHusejinovic (goal)45'
BeganovicBeganovic (goal)64'
2 : 0
FT
Full Time
Match ends. Sloboda 2, Gabela 0.
64 '
2 - 0
Beganovic scores for Sloboda.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
45 '
1 - 0
Husejinovic scores for Sloboda.
Kick-off
First half begins
View All
11
Sloboda's last 11 matches had 2 or less goals.
10
Sloboda have gone 10 consecutive home matches without a draw.
3
Gabela have conceded a goal in their previous 3 matches.
Live Match Report

Sloboda played Gabela at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match kicked off 17:00 UTC. Sloboda won 2-0. Sloboda are 5th in the table with 18 points after 14 matches, while Gabela are 12th with 10 points in 14 matches.

Husejinovic scored the first goal on the 45th minute of the game followed by goals from Beganovic, who made the final score 2-0.

ScoreBat was covering Sloboda vs Gabela in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Bosnia and herzegovina Premier Liga's live standings are availble and updated in real time. You can watch Sloboda vs Gabela live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Bosnia and herzegovina Premier Liga in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/sloboda-vs-gabela-live/sc727256/

Sloboda have won Metalleghe-BSI and Celik Zenica in their previous 2 matches, while Gabela have won Bosna Visoko in their previous match.

Previous Meetings
April 22nd, 2018 - Premier Liga, Relegation Group
March 11th, 2018 - Premier Liga, Relegation Group
December 8th, 2017 - Premier Liga
September 9th, 2017 - Premier Liga

Sloboda and Gabela have met 4 times in their recent history. 1 match ended in a draw while Gabela won 3 times.

Sloboda have won 5 of their 14 matches in Premier Liga, drawing 3 and having 6 defeats this season. They have scored 8 goals - 0.57 per match, conceding 10 - 0.71 per match. Gabela have won 2 of their 14 matches in Premier Liga, drawing 4 and having 8 defeats this season. They have scored 10 goals - 0.71 per match, conceding 24 - 1.71 per match.

Sloboda Gabela Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Sloboda and Gabela are being added in real time. You can watch the goals by Husejinovic and Beganovic as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Sloboda or Gabela score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Sloboda and Gabela include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Sloboda vs Gabela with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Bosnia and herzegovina Premier Liga are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Krupa na Vrbasu0 - 0RadnikFull TimeFT

Krupa na Vrbasu - Radnik

Krupa na Vrbasu played Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celik Zenica1 - 1Siroki BrijegFull TimeFT

Celik Zenica - Siroki Brijeg

Celik Zenica played Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Everton2 - 0Crystal PalaceFull TimeFT

Everton - Crystal Palace

Everton played Crystal Palace at the Premier League of England on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Everton won 2-0.

Rayo Vallecano1 - 2GetafeFull TimeFT

Rayo Vallecano - Getafe

Rayo Vallecano played Getafe at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe won 1-2.

Eibar1 - 1Athletic BilbaoFull TimeFT

Eibar - Athletic Bilbao

Eibar played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huesca0 - 2EspanyolFull TimeFT

Huesca - Espanyol

Huesca played Espanyol at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Espanyol won 0-2.

Real Betis0 - 1Real ValladolidFull TimeFT

Real Betis - Real Valladolid

Real Betis played Real Valladolid at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 18:45 UTC. Real Valladolid won 0-1.

Hertha Berlin1 - 1SC FreiburgFull TimeFT

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin played SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borussia Monchengladbach4 - 0MainzFull TimeFT

Borussia Monchengladbach - Mainz

Borussia Monchengladbach played Mainz at the Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Borussia Monchengladbach won 4-0.

Frosinone3 - 3EmpoliFull TimeFT

Frosinone - Empoli

Frosinone played Empoli at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bologna2 - 2TorinoFull TimeFT

Bologna - Torino

Bologna played Torino at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chievo1 - 5AtalantaFull TimeFT

Chievo - Atalanta

Chievo played Atalanta at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Atalanta won 1-5.

Parma0 - 2LazioFull TimeFT

Parma - Lazio

Parma played Lazio at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lazio won 0-2.

Fiorentina1 - 1CagliariFull TimeFT

Fiorentina - Cagliari

Fiorentina played Cagliari at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Milan1 - 0AC MilanFull TimeFT

Inter Milan - AC Milan

Inter Milan played AC Milan at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Inter Milan won 1-0.

Montpellier2 - 0BordeauxFull TimeFT

Montpellier - Bordeaux

Montpellier played Bordeaux at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Montpellier won 2-0.

Saint-Etienne1 - 1RennaisFull TimeFT

Saint-Etienne - Rennais

Saint-Etienne played Rennais at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nice0 - 1MarseilleFull TimeFT

Nice - Marseille

Nice played Marseille at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Marseille won 0-1.

NAC2 - 2Willem IIFull TimeFT

NAC - Willem II

NAC played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Feyenoord3 - 0ZwolleFull TimeFT

Feyenoord - Zwolle

Feyenoord played Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Feyenoord won 3-0.

Heracles Almelo4 - 1GroningenFull TimeFT

Heracles Almelo - Groningen

Heracles Almelo played Groningen at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Heracles Almelo won 4-1.

VV Venlo2 - 0ADO Den HaagFull TimeFT

VV Venlo - ADO Den Haag

VV Venlo played ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. VV Venlo won 2-0.

Fortuna3 - 1De GraafschapFull TimeFT

Fortuna - De Graafschap

Fortuna played De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Fortuna won 3-1.

Hamilton1 - 4RangersFull TimeFT

Hamilton - Rangers

Hamilton played Rangers at the Premier League of Scotland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Rangers won 1-4.

Dinamo1 - 0ZenitFull TimeFT

Dinamo - Zenit

Dinamo played Zenit at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo won 1-0.

Spartak2 - 3Arsenal TFull TimeFT

Spartak - Arsenal T

Spartak played Arsenal T at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Arsenal T won 2-3.

FK Krasnodar0 - 1Akhmat GroznyiFull TimeFT

FK Krasnodar - Akhmat Groznyi

FK Krasnodar played Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Akhmat Groznyi won 0-1.

Admira0 - 0Wolfsberger ACFull TimeFT

Admira - Wolfsberger AC

Admira played Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mattersburg2 - 0St. PoltenFull TimeFT

Mattersburg - St. Polten

Mattersburg played St. Polten at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Mattersburg won 2-0.

Austria V1 - 1SturmFull TimeFT

Austria V - Sturm

Austria V played Sturm at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Floridsdorfer AC1 - 2Vorwarts SteyrFull TimeFT

Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr

Floridsdorfer AC played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Vorwarts Steyr won 1-2.

Anderlecht4 - 2Cercle BruggeFull TimeFT

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht played Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Anderlecht won 4-2.

Oostende0 - 4GentFull TimeFT

Oostende - Gent

Oostende played Gent at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Gent won 0-4.

Charleroi3 - 2Zulte-WaregemFull TimeFT

Charleroi - Zulte-Waregem

Charleroi played Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Charleroi won 3-2.

Dunav Ruse1 - 0Lokomotiv PlovdivFull TimeFT

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse played Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Dunav Ruse won 1-0.

CSKA Sofia3 - 0EtarFull TimeFT

CSKA Sofia - Etar

CSKA Sofia played Etar at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. CSKA Sofia won 3-0.

Slaven Koprivnica0 - 1NK GoricaFull TimeFT

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica played NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. NK Gorica won 0-1.

Lokomotiva Zagreb2 - 0Hajduk SplitFull TimeFT

Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split

Lokomotiva Zagreb played Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Lokomotiva Zagreb won 2-0.

Dukla Praha1 - 0OpavaFull TimeFT

Dukla Praha - Opava

Dukla Praha played Opava at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dukla Praha won 1-0.

Liberec0 - 1Slavia PrahaFull TimeFT

Liberec - Slavia Praha

Liberec played Slavia Praha at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Slavia Praha won 0-1.

Vendsyssel0 - 1HorsensFull TimeFT

Vendsyssel - Horsens

Vendsyssel played Horsens at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Horsens won 0-1.

Randers FC1 - 1SonderjyllandFull TimeFT

Randers FC - Sonderjylland

Randers FC played Sonderjylland at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vejle1 - 3FC KobenhavnFull TimeFT

Vejle - FC Kobenhavn

Vejle played FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. FC Kobenhavn won 1-3.

AGF Aarhus2 - 2AaB AalborgFull TimeFT

AGF Aarhus - AaB Aalborg

AGF Aarhus played AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

HJK Helsinki1 - 0SJKFull TimeFT

HJK Helsinki - SJK

HJK Helsinki played SJK at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. HJK Helsinki won 1-0.

Ilves0 - 1LahtiFull TimeFT

Ilves - Lahti

Ilves played Lahti at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Lahti won 0-1.

Inter Turku0 - 2HonkaFull TimeFT

Inter Turku - Honka

Inter Turku played Honka at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Honka won 0-2.

KuPS2 - 1TPSFull TimeFT

KuPS - TPS

KuPS played TPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. KuPS won 2-1.

PS Kemi2 - 0MariehamnFull TimeFT

PS Kemi - Mariehamn

PS Kemi played Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. PS Kemi won 2-0.

Vaasan PS1 - 2RoPSFull TimeFT

Vaasan PS - RoPS

Vaasan PS played RoPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. RoPS won 1-2.

Hamburg0 - 0BochumFull TimeFT

Hamburg - Bochum

Hamburg played Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Paderborn0 - 0Union BerlinFull TimeFT

Paderborn - Union Berlin

Paderborn played Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Regensburg1 - 1DarmstadtFull TimeFT

Regensburg - Darmstadt

Regensburg played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zwickau2 - 2HansaFull TimeFT

Zwickau - Hansa

Zwickau played Hansa at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Karlsruher2 - 5WehenFull TimeFT

Karlsruher - Wehen

Karlsruher played Wehen at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Wehen won 2-5.

Preussen Munster1 - 0Wurzburger KickersFull TimeFT

Preussen Munster - Wurzburger Kickers

Preussen Munster played Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Preussen Munster won 1-0.

Levadiakos1 - 2XanthiFull TimeFT

Levadiakos - Xanthi

Levadiakos played Xanthi at the Super League of Greece on October 21. The match kicked off 15:15 UTC. Xanthi won 1-2.

Aris1 - 2PAOKFull TimeFT

Aris - PAOK

Aris played PAOK at the Super League of Greece on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. PAOK won 1-2.

OFI1 - 0OlympiakosFull TimeFT

OFI - Olympiakos

OFI played Olympiakos at the Super League of Greece on October 21. The match kicked off 17:30 UTC. OFI won 1-0.

Salernitana2 - 1PerugiaFull TimeFT

Salernitana - Perugia

Salernitana played Perugia at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Salernitana won 2-1.

Venezia1 - 1VeronaFull TimeFT

Venezia - Verona

Venezia played Verona at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lecce1 - 2PalermoFull TimeFT

Lecce - Palermo

Lecce played Palermo at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Palermo won 1-2.

Tromsdalen0 - 2Ham-KamFull TimeFT

Tromsdalen - Ham-Kam

Tromsdalen played Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Ham-Kam won 0-2.

Asane1 - 2SogndalFull TimeFT

Asane - Sogndal

Asane played Sogndal at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sogndal won 1-2.

Ullensaker Kisa1 - 1KongsvingerFull TimeFT

Ullensaker Kisa - Kongsvinger

Ullensaker Kisa played Kongsvinger at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Levanger0 - 1FloroFull TimeFT

Levanger - Floro

Levanger played Floro at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Floro won 0-1.

Mjondalen1 - 1JervFull TimeFT

Mjondalen - Jerv

Mjondalen played Jerv at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Notodden1 - 1StrommenFull TimeFT

Notodden - Strommen

Notodden played Strommen at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sandnes Ulf1 - 1Nest-SotraFull TimeFT

Sandnes Ulf - Nest-Sotra

Sandnes Ulf played Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Haugesund2 - 0OddFull TimeFT

Haugesund - Odd

Haugesund played Odd at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Haugesund won 2-0.

Lillestrom0 - 0RosenborgFull TimeFT

Lillestrom - Rosenborg

Lillestrom played Rosenborg at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ranheim0 - 0Bodo-GlimtFull TimeFT

Ranheim - Bodo-Glimt

Ranheim played Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tromso1 - 2StartFull TimeFT

Tromso - Start

Tromso played Start at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Start won 1-2.

Valerenga0 - 2KristiansundFull TimeFT

Valerenga - Kristiansund

Valerenga played Kristiansund at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Kristiansund won 0-2.

Stabek1 - 2SK BrannFull TimeFT

Stabek - SK Brann

Stabek played SK Brann at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. SK Brann won 1-2.

Zaglebie L3 - 3Wisla PlockFull TimeFT

Zaglebie L - Wisla Plock

Zaglebie L played Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Legia3 - 3Wisla KrakowFull TimeFT

Legia - Wisla Krakow

Legia played Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Vale Formoso4 - 3CoimbroesAfter Extra TimeAET

Vale Formoso - Coimbroes

Vale Formoso played Coimbroes at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Vale Formoso won 4-3 in the extra time.

Agueda1 - 0LouletanoFull TimeFT

Agueda - Louletano

Agueda played Louletano at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Agueda won 1-0.

Armacenenses1 - 2SetubalFull TimeFT

Armacenenses - Setubal

Armacenenses played Setubal at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Setubal won 1-2.

Casa Pia2 - 1AngrenseFull TimeFT

Casa Pia - Angrense

Casa Pia played Angrense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Casa Pia won 2-1.

Estoril1 - 1Tondela3-4 On PenaltiesPen 3-4

Estoril - Tondela

Estoril played Tondela at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Tondela won on penalties as the score was 1-1.

Fafe0 - 0Penafiel2-4 On PenaltiesPen 2-4

Fafe - Penafiel

Fafe played Penafiel at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Penafiel won on penalties as the score was 0-0.

Fatima1 - 4BoavistaFull TimeFT

Fatima - Boavista

Fatima played Boavista at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Boavista won 1-4.

Leixoes3 - 1AmaranteFull TimeFT

Leixoes - Amarante

Leixoes played Amarante at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Leixoes won 3-1.

Lusitano FCV4 - 3NacionalAfter Extra TimeAET

Lusitano FCV - Nacional

Lusitano FCV played Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lusitano FCV won 4-3 in the extra time.

Maria da Fonte1 - 2Santa ClaraFull TimeFT

Maria da Fonte - Santa Clara

Maria da Fonte played Santa Clara at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Santa Clara won 1-2.

Mirandela1 - 2FeirenseAfter Extra TimeAET

Mirandela - Feirense

Mirandela played Feirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Feirense won 1-2 in the extra time.

Montalegre2 - 1OrientalAfter Extra TimeAET

Montalegre - Oriental

Montalegre played Oriental at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Montalegre won 2-1 in the extra time.

Moura0 - 0Maritimo3-4 On PenaltiesPen 3-4

Moura - Maritimo

Moura played Maritimo at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Maritimo won on penalties as the score was 0-0.

Os Limianos0 - 2Sp. CovilhaFull TimeFT

Os Limianos - Sp. Covilha

Os Limianos played Sp. Covilha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Sp. Covilha won 0-2.

Pacos de Ferreira2 - 0GafanhaFull TimeFT

Pacos de Ferreira - Gafanha

Pacos de Ferreira played Gafanha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Pacos de Ferreira won 2-0.

Pedras Salgadas1 - 4ChavesFull TimeFT

Pedras Salgadas - Chaves

Pedras Salgadas played Chaves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Chaves won 1-4.

SC Farense1 - 3AroucaFull TimeFT

SC Farense - Arouca

SC Farense played Arouca at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Arouca won 1-3.

Santa Iria0 - 2PraienseFull TimeFT

Santa Iria - Praiense

Santa Iria played Praiense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Praiense won 0-2.

Sao Martinho0 - 1MoreirenseFull TimeFT

Sao Martinho - Moreirense

Sao Martinho played Moreirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Moreirense won 0-1.

Silves2 - 1Chaves-2After Extra TimeAET

Silves - Chaves-2

Silves played Chaves-2 at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Silves won 2-1 in the extra time.

Torreense1 - 5Rio AveFull TimeFT

Torreense - Rio Ave

Torreense played Rio Ave at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Rio Ave won 1-5.

Uniao Madeira2 - 0Uniao SantiagoFull TimeFT

Uniao Madeira - Uniao Santiago

Uniao Madeira played Uniao Santiago at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Uniao Madeira won 2-0.

Vilafranquense0 - 4AnadiaFull TimeFT

Vilafranquense - Anadia

Vilafranquense played Anadia at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Anadia won 0-4.

Sacavenense1 - 3AvesFull TimeFT

Sacavenense - Aves

Sacavenense played Aves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Aves won 1-3.

Felgueiras0 - 1BragaFull TimeFT

Felgueiras - Braga

Felgueiras played Braga at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Braga won 0-1.

Gaz Metan Medias1 - 2FC BotosaniFull TimeFT

Gaz Metan Medias - FC Botosani

Gaz Metan Medias played FC Botosani at the Liga 1 of Romania on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. FC Botosani won 1-2.

Universitatea Craiova2 - 1SteauaFull TimeFT

Universitatea Craiova - Steaua

Universitatea Craiova played Steaua at the Liga 1 of Romania on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Universitatea Craiova won 2-1.

Spartak Subotica0 - 0PartizanFull TimeFT

Spartak Subotica - Partizan

Spartak Subotica played Partizan at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Vranje1 - 1Backa PalankaFull TimeFT

Dinamo Vranje - Backa Palanka

Dinamo Vranje played Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Celje2 - 1KrskoFull TimeFT

Celje - Krsko

Celje played Krsko at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 12:45 UTC. Celje won 2-1.

Olimpija2 - 0TriglavFull TimeFT

Olimpija - Triglav

Olimpija played Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Olimpija won 2-0.

Mallorca1 - 1ExtremaduraFull TimeFT

Mallorca - Extremadura

Mallorca played Extremadura at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugo1 - 0GimnasticFull TimeFT

Lugo - Gimnastic

Lugo played Gimnastic at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lugo won 1-0.

Albacete1 - 1AlmeriaFull TimeFT

Albacete - Almeria

Albacete played Almeria at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Reus Deportiu2 - 1Rayo MajadahondaFull TimeFT

Reus Deportiu - Rayo Majadahonda

Reus Deportiu played Rayo Majadahonda at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Reus Deportiu won 2-1.

Zaragoza1 - 1TenerifeFull TimeFT

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza played Tenerife at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cadiz0 - 0Sporting GijonFull TimeFT

Cadiz - Sporting Gijon

Cadiz played Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AFC Eskilstuna1 - 0FalkenbergFull TimeFT

AFC Eskilstuna - Falkenberg

AFC Eskilstuna played Falkenberg at the Superettan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. AFC Eskilstuna won 1-0.

Brage3 - 2Jonkoping S.Full TimeFT

Brage - Jonkoping S.

Brage played Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Brage won 3-2.

Djurgarden0 - 0AIKFull TimeFT

Djurgarden - AIK

Djurgarden played AIK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hacken2 - 0Ostersunds FKFull TimeFT

Hacken - Ostersunds FK

Hacken played Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Hacken won 2-0.

Elfsborg2 - 0SundsvallFull TimeFT

Elfsborg - Sundsvall

Elfsborg played Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Elfsborg won 2-0.

Kalmar1 - 2IFK NorrkopingFull TimeFT

Kalmar - IFK Norrkoping

Kalmar played IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. IFK Norrkoping won 1-2.

Trelleborg1 - 2SiriusFull TimeFT

Trelleborg - Sirius

Trelleborg played Sirius at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Sirius won 1-2.

Basel1 - 1XamaxFull TimeFT

Basel - Xamax

Basel played Xamax at the Super League of Switzerland on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugano3 - 1St. GallenFull TimeFT

Lugano - St. Gallen

Lugano played St. Gallen at the Super League of Switzerland on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lugano won 3-1.

Sion0 - 0GrasshoppersFull TimeFT

Sion - Grasshoppers

Sion played Grasshoppers at the Super League of Switzerland on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rizespor1 - 1KonyasporFull TimeFT

Rizespor - Konyaspor

Rizespor played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor0 - 1AntalyasporFull TimeFT

Alanyaspor - Antalyaspor

Alanyaspor played Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Antalyaspor won 0-1.

Ankaragucu1 - 0Yeni MalatyasporFull TimeFT

Ankaragucu - Yeni Malatyaspor

Ankaragucu played Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ankaragucu won 1-0.

Goztepe2 - 0BesiktasFull TimeFT

Goztepe - Besiktas

Goztepe played Besiktas at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Goztepe won 2-0.

Hatayspor0 - 0OsmanlisporFull TimeFT

Hatayspor - Osmanlispor

Hatayspor played Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kardemir D.C. Karabukspor0 - 4AltayFull TimeFT

Kardemir D.C. Karabukspor - Altay

Kardemir D.C. Karabukspor played Altay at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Altay won 0-4.

Istanbulspor3 - 1GiresunsporFull TimeFT

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor played Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Istanbulspor won 3-1.

Lviv1 - 0Arsenal KyivFull TimeFT

Lviv - Arsenal Kyiv

Lviv played Arsenal Kyiv at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv won 1-0.

Olimpik Donetsk1 - 0ChornomoretsFull TimeFT

Olimpik Donetsk - Chornomorets

Olimpik Donetsk played Chornomorets at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Olimpik Donetsk won 1-0.

Oleksandria2 - 1KarpatyFull TimeFT

Oleksandria - Karpaty

Oleksandria played Karpaty at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Oleksandria won 2-1.

Beijing Guoan1 - 1Changchun YataiFull TimeFT

Beijing Guoan - Changchun Yatai

Beijing Guoan played Changchun Yatai at the Super League of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Henan Jianye2 - 0Guangzou R FFull TimeFT

Henan Jianye - Guangzou R F

Henan Jianye played Guangzou R F at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. Henan Jianye won 2-0.

Jiangsu Suning0 - 0Shanghai SIPGFull TimeFT

Jiangsu Suning - Shanghai SIPG

Jiangsu Suning played Shanghai SIPG at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

V-Varen Nagasaki0 - 0Jubilo IwataFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki played Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lobos BUAP1 - 1GuadalajaraFull TimeFT

Lobos BUAP - Guadalajara

Lobos BUAP played Guadalajara at the Apertura of Mexico on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pumas3 - 3TigresFull TimeFT

Pumas - Tigres

Pumas played Tigres at the Apertura of Mexico on October 21. The match kicked off 21:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Morelia2 - 0PueblaFull TimeFT

Morelia - Puebla

Morelia played Puebla at the Apertura of Mexico on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. Morelia won 2-0.

Atlanta United2 - 1Chicago FireFull TimeFT

Atlanta United - Chicago Fire

Atlanta United played Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Atlanta United won 2-1.

D.C. United3 - 1New York CityFull TimeFT

D.C. United - New York City

D.C. United played New York City at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. D.C. United won 3-1.

Montreal Impact2 - 0Toronto FCFull TimeFT

Montreal Impact - Toronto FC

Montreal Impact played Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Montreal Impact won 2-0.

Orlando City2 - 1Columbus CrewFull TimeFT

Orlando City - Columbus Crew

Orlando City played Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Orlando City won 2-1.

Philadelphia Union0 - 1New York Red BullsFull TimeFT

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union played New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. New York Red Bulls won 0-1.

Dallas0 - 3Sporting KCFull TimeFT

Dallas - Sporting KC

Dallas played Sporting KC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Sporting KC won 0-3.

Houston Dynamo2 - 3Seattle SoundersFull TimeFT

Houston Dynamo - Seattle Sounders

Houston Dynamo played Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Seattle Sounders won 2-3.

Los Angeles FC2 - 2Vancouver WhitecapsFull TimeFT

Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps

Los Angeles FC played Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Minnesota United1 - 3Los Angeles GalaxyFull TimeFT

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United played Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Los Angeles Galaxy won 1-3.

Portland Timbers3 - 0Real Salt LakeFull TimeFT

Portland Timbers - Real Salt Lake

Portland Timbers played Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Portland Timbers won 3-0.

San Jose Earthquakes0 - 0Colorado RapidsFull TimeFT

San Jose Earthquakes - Colorado Rapids

San Jose Earthquakes played Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Estudiantes de La Plata1 - 1TucumanFull TimeFT

Estudiantes de La Plata - Tucuman

Estudiantes de La Plata played Tucuman at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Argentinos Juniors0 - 1Union Santa FeFull TimeFT

Argentinos Juniors - Union Santa Fe

Argentinos Juniors played Union Santa Fe at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Union Santa Fe won 0-1.

Independiente3 - 1HuracanFull TimeFT

Independiente - Huracan

Independiente played Huracan at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 20:45 UTC. Independiente won 3-1.

San Martin Tucuman2 - 1RacingFull TimeFT

San Martin Tucuman - Racing

San Martin Tucuman played Racing at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. San Martin Tucuman won 2-1.

Fluminense1 - 0Atletico-MGFull TimeFT

Fluminense - Atletico-MG

Fluminense played Atletico-MG at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Fluminense won 1-0.

Palmeiras2 - 1CearaFull TimeFT

Palmeiras - Ceara

Palmeiras played Ceara at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Palmeiras won 2-1.

Vitoria2 - 2CorinthiansFull TimeFT

Vitoria - Corinthians

Vitoria played Corinthians at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cruzeiro3 - 0ChapecoenseFull TimeFT

Cruzeiro - Chapecoense

Cruzeiro played Chapecoense at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Cruzeiro won 3-0.

Parana0 - 4FlamengoFull TimeFT

Parana - Flamengo

Parana played Flamengo at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Flamengo won 0-4.

Deportivo Iquiue2 - 2San Luis de QuillotaFull TimeFT

Deportivo Iquiue - San Luis de Quillota

Deportivo Iquiue played San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Antofagasta1 - 1Audax ItalianoFull TimeFT

Antofagasta - Audax Italiano

Antofagasta played Audax Italiano at the Primera Division of Chile on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Universidad de Chile2 - 0Everton CDFull TimeFT

Universidad de Chile - Everton CD

Universidad de Chile played Everton CD at the Primera Division of Chile on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. Universidad de Chile won 2-0.

Deportes Tolima3 - 2LeonesFull TimeFT

Deportes Tolima - Leones

Deportes Tolima played Leones at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Deportes Tolima won 3-2.

America de Cali2 - 1Rionegro AguilasFull TimeFT

America de Cali - Rionegro Aguilas

America de Cali played Rionegro Aguilas at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. America de Cali won 2-1.

Atletico Nacional1 - 0JuniorFull TimeFT

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional played Junior at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 22:15 UTC. Atletico Nacional won 1-0.

Alianza Petrolera2 - 0Deportivo CaliFull TimeFT

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Alianza Petrolera played Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. Alianza Petrolera won 2-0.

Envigado FC1 - 2MillonariosFull TimeFT

Envigado FC - Millonarios

Envigado FC played Millonarios at the Clausura of Colombia on October 22. The match kicked off 01:00 UTC. Millonarios won 1-2.

Emelec3 - 1Dep. MacaraFull TimeFT

Emelec - Dep. Macara

Emelec played Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match kicked off 21:30 UTC. Emelec won 3-1.

Sol de America2 - 1Cerro PortenoFull TimeFT

Sol de America - Cerro Porteno

Sol de America played Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Sol de America won 2-1.

Olimpia4 - 2Sportivo LuquenoFull TimeFT

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia played Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match kicked off 22:10 UTC. Olimpia won 4-2.

Sporting Cristal1 - 0UTC CajamarcaFull TimeFT

Sporting Cristal - UTC Cajamarca

Sporting Cristal played UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Sporting Cristal won 1-0.

Dep. Municipal1 - 0Comerciantes UnidosFull TimeFT

Dep. Municipal - Comerciantes Unidos

Dep. Municipal played Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Dep. Municipal won 1-0.

Alianza Lima0 - 1MelgarFull TimeFT

Alianza Lima - Melgar

Alianza Lima played Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Melgar won 0-1.

Fenix2 - 1AtenasFull TimeFT

Fenix - Atenas

Fenix played Atenas at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 13:15 UTC. Fenix won 2-1.

Atletico Progreso1 - 0Boston RiverFull TimeFT

Atletico Progreso - Boston River

Atletico Progreso played Boston River at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico Progreso won 1-0.

Racing Club1 - 1Liverpool P.Full TimeFT

Racing Club - Liverpool P.

Racing Club played Liverpool P. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rampla0 - 0DanubioFull TimeFT

Rampla - Danubio

Rampla played Danubio at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

River Plate FC0 - 5WanderersFull TimeFT

River Plate FC - Wanderers

River Plate FC played Wanderers at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Wanderers won 0-5.

Torque0 - 0Cerro M.Full TimeFT

Torque - Cerro M.

Torque played Cerro M. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Skenderbeu2 - 0KamzaFull TimeFT

Skenderbeu - Kamza

Skenderbeu played Kamza at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Skenderbeu won 2-0.

Partizani2 - 1Luftetari GjirokasterFull TimeFT

Partizani - Luftetari Gjirokaster

Partizani played Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Partizani won 2-1.

IC Descaldes2 - 1LusitanosFull TimeFT

IC Descaldes - Lusitanos

IC Descaldes played Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. IC Descaldes won 2-1.

Ordino3 - 1EncampFull TimeFT

Ordino - Encamp

Ordino played Encamp at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ordino won 3-1.

Santa Coloma0 - 0EngordanyFull TimeFT

Santa Coloma - Engordany

Santa Coloma played Engordany at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

UE Santa Julia1 - 1UE Santa ColomaFull TimeFT

UE Santa Julia - UE Santa Coloma

UE Santa Julia played UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alashkert1 - 0Gandzasar-KapanFull TimeFT

Alashkert - Gandzasar-Kapan

Alashkert played Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Alashkert won 1-0.

Ararat-Armenia0 - 0PyunikFull TimeFT

Ararat-Armenia - Pyunik

Ararat-Armenia played Pyunik at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rapid-21 - 2MauerwerkFull TimeFT

Rapid-2 - Mauerwerk

Rapid-2 played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Mauerwerk won 1-2.

Sudburgenland W1 - 5Vorderland WFull TimeFT

Sudburgenland W - Vorderland W

Sudburgenland W played Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Vorderland W won 1-5.

Altenmarkt W0 - 4Sturm WFull TimeFT

Altenmarkt W - Sturm W

Altenmarkt W played Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sturm W won 0-4.

Landhaus W1 - 1Neulengbach WFull TimeFT

Landhaus W - Neulengbach W

Landhaus W played Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Union Kleinmunchen W0 - 5St. Polten WFull TimeFT

Union Kleinmunchen W - St. Polten W

Union Kleinmunchen W played St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. St. Polten W won 0-5.

Innsbruck W3 - 2Bergheim WFull TimeFT

Innsbruck W - Bergheim W

Innsbruck W played Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Innsbruck W won 3-2.

Sumgayit0 - 1Sabah FKFull TimeFT

Sumgayit - Sabah FK

Sumgayit played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sabah FK won 0-1.

Kesla1 - 0ZiraFull TimeFT

Kesla - Zira

Kesla played Zira at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kesla won 1-0.

Slutsk0 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Torpedo-BelAZ won 0-3.

Smolevichi-STI0 - 1IslochFull TimeFT

Smolevichi-STI - Isloch

Smolevichi-STI played Isloch at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Isloch won 0-1.

Dinamo Brest2 - 0Torpedo MinskFull TimeFT

Dinamo Brest - Torpedo Minsk

Dinamo Brest played Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Dinamo Brest won 2-0.

Mechelen3 - 0Beerschot-WilrijkFull TimeFT

Mechelen - Beerschot-Wilrijk

Mechelen played Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Mechelen won 3-0.

FC Liege1 - 1HeistFull TimeFT

FC Liege - Heist

FC Liege played Heist at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Knokke4 - 1Eendracht AalstFull TimeFT

Knokke - Eendracht Aalst

Knokke played Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Knokke won 4-1.

Rupel Boom3 - 0OudenaardeFull TimeFT

Rupel Boom - Oudenaarde

Rupel Boom played Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Rupel Boom won 3-0.

Dobrudzha0 - 2Arda KardzhaliFull TimeFT

Dobrudzha - Arda Kardzhali

Dobrudzha played Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Arda Kardzhali won 0-2.

Ludogorets-22 - 0Botev GalabovoFull TimeFT

Ludogorets-2 - Botev Galabovo

Ludogorets-2 played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ludogorets-2 won 2-0.

Bijelo Brdo1 - 1SolinFull TimeFT

Bijelo Brdo - Solin

Bijelo Brdo played Solin at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Zagreb-24 - 1Osijek-2Full TimeFT

Dinamo Zagreb-2 - Osijek-2

Dinamo Zagreb-2 played Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb-2 won 4-1.

Hajduk-21 - 0Hrvatski DragovoljacFull TimeFT

Hajduk-2 - Hrvatski Dragovoljac

Hajduk-2 played Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Hajduk-2 won 1-0.

Nea Salamis1 - 0OmoniaFull TimeFT

Nea Salamis - Omonia

Nea Salamis played Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Nea Salamis won 1-0.

APOEL0 - 0AELFull TimeFT

APOEL - AEL

APOEL played AEL at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aris Limassol2 - 1Omonia AradippouFull TimeFT

Aris Limassol - Omonia Aradippou

Aris Limassol played Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Aris Limassol won 2-1.

Asil Lyssi0 - 1AE ZakakiouFull TimeFT

Asil Lyssi - AE Zakakiou

Asil Lyssi played AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. AE Zakakiou won 0-1.

Zizkov0 - 1JihlavaFull TimeFT

Zizkov - Jihlava

Zizkov played Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Jihlava won 0-1.

Vlasim1 - 1VarnsdorfFull TimeFT

Vlasim - Varnsdorf

Vlasim played Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brno0 - 0SokolovFull TimeFT

Brno - Sokolov

Brno played Sokolov at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Boleslav U-210 - 1Sparta Prague U-21Full TimeFT

Boleslav U-21 - Sparta Prague U-21

Boleslav U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Sparta Prague U-21 won 0-1.

Bohemians 1905 U-214 - 2Pribram U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Pribram U-21

Bohemians 1905 U-21 played Pribram U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 U-21 won 4-2.

Jablonec U-214 - 2Budejovice U-21Full TimeFT

Jablonec U-21 - Budejovice U-21

Jablonec U-21 played Budejovice U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Jablonec U-21 won 4-2.

Slovacko U-213 - 0Karvina U-21Full TimeFT

Slovacko U-21 - Karvina U-21

Slovacko U-21 played Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Slovacko U-21 won 3-0.

Trinec U-212 - 7Ostrava U-21Full TimeFT

Trinec U-21 - Ostrava U-21

Trinec U-21 played Ostrava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Ostrava U-21 won 2-7.

Zlin U-211 - 2Olomouc U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Olomouc U-21

Zlin U-21 played Olomouc U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Olomouc U-21 won 1-2.

Velke Mezirici2 - 1Dolni BenesovFull TimeFT

Velke Mezirici - Dolni Benesov

Velke Mezirici played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Velke Mezirici won 2-1.

Vrchovina2 - 1HlucinFull TimeFT

Vrchovina - Hlucin

Vrchovina played Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Vrchovina won 2-1.

Karlovy Vary0 - 0Domazlice4-5 On PenaltiesPen 4-5

Karlovy Vary - Domazlice

Karlovy Vary played Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Domazlice won on penalties as the score was 0-0.

Benesov1 - 2Usti nad OrliciFull TimeFT

Benesov - Usti nad Orlici

Benesov played Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Usti nad Orlici won 1-2.

Sokol Brozany3 - 0LitomerickoFull TimeFT

Sokol Brozany - Litomericko

Sokol Brozany played Litomericko at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Sokol Brozany won 3-0.

Stechovice3 - 2Sokol ZivaniceFull TimeFT

Stechovice - Sokol Zivanice

Stechovice played Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Stechovice won 3-2.

Viktorie Jirny2 - 1RadotinFull TimeFT

Viktorie Jirny - Radotin

Viktorie Jirny played Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Viktorie Jirny won 2-1.

Fremad Amager2 - 0HelsingorFull TimeFT

Fremad Amager - Helsingor

Fremad Amager played Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Fremad Amager won 2-0.

Naestved1 - 0LyngbyFull TimeFT

Naestved - Lyngby

Naestved played Lyngby at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Naestved won 1-0.

Nykobing0 - 3FredericiaFull TimeFT

Nykobing - Fredericia

Nykobing played Fredericia at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Fredericia won 0-3.

Thisted3 - 2RoskildeFull TimeFT

Thisted - Roskilde

Thisted played Roskilde at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Thisted won 3-2.

Viborg1 - 1SilkeborgFull TimeFT

Viborg - Silkeborg

Viborg played Silkeborg at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tarup-Paarup IF2 - 0DalumFull TimeFT

Tarup-Paarup IF - Dalum

Tarup-Paarup IF played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Tarup-Paarup IF won 2-0.

B 73 Slagelse0 - 0FremFull TimeFT

B 73 Slagelse - Frem

B 73 Slagelse played Frem at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Liverpool U-232 - 3Derby County U-23Full TimeFT

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 played Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Derby County U-23 won 2-3.

West Ham U-235 - 3Swansea U-23Full TimeFT

West Ham U-23 - Swansea U-23

West Ham U-23 played Swansea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. West Ham U-23 won 5-3.

Birmingham W0 - 0Chelsea WFull TimeFT

Birmingham W - Chelsea W

Birmingham W played Chelsea W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arsenal W6 - 0Reading WFull TimeFT

Arsenal W - Reading W

Arsenal W played Reading W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Arsenal W won 6-0.

Brighton W0 - 6Manchester City WFull TimeFT

Brighton W - Manchester City W

Brighton W played Manchester City W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Manchester City W won 0-6.

West Ham W0 - 1Liverpool WFull TimeFT

West Ham W - Liverpool W

West Ham W played Liverpool W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Liverpool W won 0-1.

Yeovil W1 - 2Bristol Academy WFull TimeFT

Yeovil W - Bristol Academy W

Yeovil W played Bristol Academy W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Bristol Academy W won 1-2.

Durham W2 - 0Crystal Palace WFull TimeFT

Durham W - Crystal Palace W

Durham W played Crystal Palace W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Durham W won 2-0.

Tottenham W8 - 0Millwall WFull TimeFT

Tottenham W - Millwall W

Tottenham W played Millwall W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Tottenham W won 8-0.

Charlton Athletic W2 - 0Sheffield FC WFull TimeFT

Charlton Athletic W - Sheffield FC W

Charlton Athletic W played Sheffield FC W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Charlton Athletic W won 2-0.

Leicester City W1 - 1Aston Villa WFull TimeFT

Leicester City W - Aston Villa W

Leicester City W played Aston Villa W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

London Bees W3 - 2Lewes WFull TimeFT

London Bees W - Lewes W

London Bees W played Lewes W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. London Bees W won 3-2.

Levadia T2 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 2-1.

Nomme Kalju2 - 2Tammeka TartuFull TimeFT

Nomme Kalju - Tammeka Tartu

Nomme Kalju played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tallinna Kalev-20 - 1Flora-2Full TimeFT

Tallinna Kalev-2 - Flora-2

Tallinna Kalev-2 played Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Flora-2 won 0-1.

Lyon W3 - 0Bordeaux WFull TimeFT

Lyon W - Bordeaux W

Lyon W played Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lyon W won 3-0.

Dinamo Tb.0 - 0Lokomotiv TbilisiFull TimeFT

Dinamo Tb. - Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tb. played Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Torpedo K.2 - 2RustaviFull TimeFT

Torpedo K. - Rustavi

Torpedo K. played Rustavi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Saburtalo4 - 1KolkhetiFull TimeFT

Saburtalo - Kolkheti

Saburtalo played Kolkheti at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Saburtalo won 4-1.

Eintracht Norderstedt1 - 4St. Pauli-2Full TimeFT

Eintracht Norderstedt - St. Pauli-2

Eintracht Norderstedt played St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. St. Pauli-2 won 1-4.

Havelse1 - 3JeddelohFull TimeFT

Havelse - Jeddeloh

Havelse played Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Jeddeloh won 1-3.

Drochtersen0 - 1Weiche FlensburgFull TimeFT

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen played Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Weiche Flensburg won 0-1.

Holstein Kiel-22 - 0Germania EgestorfFull TimeFT

Holstein Kiel-2 - Germania Egestorf

Holstein Kiel-2 played Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Holstein Kiel-2 won 2-0.

LSK Hansa1 - 1Vfb OldenburgFull TimeFT

LSK Hansa - Vfb Oldenburg

LSK Hansa played Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VfL Oldenburg6 - 2Schwarz-Weiss RehdenFull TimeFT

VfL Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

VfL Oldenburg played Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. VfL Oldenburg won 6-2.

Freiburg-22 - 0UlmFull TimeFT

Freiburg-2 - Ulm

Freiburg-2 played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 2-0.

Wattenscheid0 - 2EssenFull TimeFT

Wattenscheid - Essen

Wattenscheid played Essen at the Regionalliga West of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Essen won 0-2.

Altglienicke4 - 2Lokomotive LeipzigFull TimeFT

Altglienicke - Lokomotive Leipzig

Altglienicke played Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 4-2.

Union Furstenwalde1 - 0Babelsberg 03Full TimeFT

Union Furstenwalde - Babelsberg 03

Union Furstenwalde played Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Union Furstenwalde won 1-0.

Wacker Nordhausen1 - 5BAK 07Full TimeFT

Wacker Nordhausen - BAK 07

Wacker Nordhausen played BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. BAK 07 won 1-5.

ZFC Meuselwitz2 - 4AuerbachFull TimeFT

ZFC Meuselwitz - Auerbach

ZFC Meuselwitz played Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Auerbach won 2-4.

Frankfurt W1 - 1Essen WFull TimeFT

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W played Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hoffenheim W4 - 0Werder WFull TimeFT

Hoffenheim W - Werder W

Hoffenheim W played Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Hoffenheim W won 4-0.

Wolfsburg W3 - 0Freiburg WFull TimeFT

Wolfsburg W - Freiburg W

Wolfsburg W played Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg W won 3-0.

Duisburg W3 - 1Borussia M WFull TimeFT

Duisburg W - Borussia M W

Duisburg W played Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Duisburg W won 3-1.

SC Sand W3 - 0Bayer WFull TimeFT

SC Sand W - Bayer W

SC Sand W played Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. SC Sand W won 3-0.

Potsdam W1 - 1Bayern WFull TimeFT

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W played Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hamburger U-193 - 3Hertha U-19Full TimeFT

Hamburger U-19 - Hertha U-19

Hamburger U-19 played Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Werder U-196 - 1Havelse U-19Full TimeFT

Werder U-19 - Havelse U-19

Werder U-19 played Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Werder U-19 won 6-1.

Mainz U-191 - 2Augsburg U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Augsburg U-19

Mainz U-19 played Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Augsburg U-19 won 1-2.

FSV Frankfurt U-190 - 3Nurnberg U-19Full TimeFT

FSV Frankfurt U-19 - Nurnberg U-19

FSV Frankfurt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Nurnberg U-19 won 0-3.

Kaiserslautern U-191 - 3Freiburg U-19Full TimeFT

Kaiserslautern U-19 - Freiburg U-19

Kaiserslautern U-19 played Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Freiburg U-19 won 1-3.

Oberhausen U-192 - 1Fortuna Dusseldorf U-19Full TimeFT

Oberhausen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Oberhausen U-19 played Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-1.

Rodinghausen U-190 - 2Borussia D. U-19Full TimeFT

Rodinghausen U-19 - Borussia D. U-19

Rodinghausen U-19 played Borussia D. U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia D. U-19 won 0-2.

Schalke U-192 - 0Bayer U-19Full TimeFT

Schalke U-19 - Bayer U-19

Schalke U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Schalke U-19 won 2-0.

Paderborn U-190 - 1Duisburg U-19Full TimeFT

Paderborn U-19 - Duisburg U-19

Paderborn U-19 played Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Duisburg U-19 won 0-1.

DJK Bamberg2 - 1AmmerthalFull TimeFT

DJK Bamberg - Ammerthal

DJK Bamberg played Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. DJK Bamberg won 2-1.

Vach1 - 2ATSV ErlangenFull TimeFT

Vach - ATSV Erlangen

Vach played ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. ATSV Erlangen won 1-2.

Schwabmunchen0 - 2IsmaningFull TimeFT

Schwabmunchen - Ismaning

Schwabmunchen played Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ismaning won 0-2.

Turkgucu-Ataspor1 - 0UnterfohringFull TimeFT

Turkgucu-Ataspor - Unterfohring

Turkgucu-Ataspor played Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Turkgucu-Ataspor won 1-0.

Ginsheim4 - 1EddersheimFull TimeFT

Ginsheim - Eddersheim

Ginsheim played Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ginsheim won 4-1.

HEBC4 - 3Teutonia HamburgFull TimeFT

HEBC - Teutonia Hamburg

HEBC played Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 08:45 UTC. HEBC won 4-3.

Altona 932 - 3BuchholzFull TimeFT

Altona 93 - Buchholz

Altona 93 played Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Buchholz won 2-3.

Niendorfer2 - 1Condor HamburgFull TimeFT

Niendorfer - Condor Hamburg

Niendorfer played Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Niendorfer won 2-1.

Pinneberg1 - 3WedelFull TimeFT

Pinneberg - Wedel

Pinneberg played Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Wedel won 1-3.

Eichede3 - 1Lubeck-2Full TimeFT

Eichede - Lubeck-2

Eichede played Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Eichede won 3-1.

Neumunster1 - 0SchilkseeFull TimeFT

Neumunster - Schilksee

Neumunster played Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Neumunster won 1-0.

TSV Lagerdorf2 - 1BordesholmFull TimeFT

TSV Lagerdorf - Bordesholm

TSV Lagerdorf played Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. TSV Lagerdorf won 2-1.

Frisia 030 - 3NTSV StrandFull TimeFT

Frisia 03 - NTSV Strand

Frisia 03 played NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. NTSV Strand won 0-3.

Borgfeld2 - 1Blumenthaler SVFull TimeFT

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld played Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Borgfeld won 2-1.

SFL Bremerhaven1 - 1Werder-3Full TimeFT

SFL Bremerhaven - Werder-3

SFL Bremerhaven played Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arminia Hannover1 - 4BersenbruckFull TimeFT

Arminia Hannover - Bersenbruck

Arminia Hannover played Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Bersenbruck won 1-4.

Gifhorn1 - 2Borussia HildesheimFull TimeFT

Gifhorn - Borussia Hildesheim

Gifhorn played Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Borussia Hildesheim won 1-2.

HSC Hannover0 - 2Eintracht NortheimFull TimeFT

HSC Hannover - Eintracht Northeim

HSC Hannover played Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Eintracht Northeim won 0-2.

Hagen-Uthlede1 - 1WolfenbuttelFull TimeFT

Hagen-Uthlede - Wolfenbuttel

Hagen-Uthlede played Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spelle-Venhaus0 - 0WunstorfFull TimeFT

Spelle-Venhaus - Wunstorf

Spelle-Venhaus played Wunstorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lichtenberg1 - 0Blau-Weiss 90 BerlinFull TimeFT

Lichtenberg - Blau-Weiss 90 Berlin

Lichtenberg played Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Lichtenberg won 1-0.

Neustrelitz1 - 0CFC HerthaFull TimeFT

Neustrelitz - CFC Hertha

Neustrelitz played CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Neustrelitz won 1-0.

Altludersdorf2 - 1StaakenFull TimeFT

Altludersdorf - Staaken

Altludersdorf played Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Altludersdorf won 2-1.

Hertha Zehlendorf6 - 0Lok StendalFull TimeFT

Hertha Zehlendorf - Lok Stendal

Hertha Zehlendorf played Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Hertha Zehlendorf won 6-0.

Eilenburg5 - 1Carl Zeiss Jena-2Full TimeFT

Eilenburg - Carl Zeiss Jena-2

Eilenburg played Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Eilenburg won 5-1.

Paderborn-23 - 3SiegenFull TimeFT

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 played Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

ASC Dortmund0 - 4AhlenFull TimeFT

ASC Dortmund - Ahlen

ASC Dortmund played Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ahlen won 0-4.

Eintracht Rheine0 - 2Holzwickeder SCFull TimeFT

Eintracht Rheine - Holzwickeder SC

Eintracht Rheine played Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Holzwickeder SC won 0-2.

Ennepetal2 - 0SprockhovelFull TimeFT

Ennepetal - Sprockhovel

Ennepetal played Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ennepetal won 2-0.

Gievenbeck3 - 1Westfalia RhynernFull TimeFT

Gievenbeck - Westfalia Rhynern

Gievenbeck played Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Gievenbeck won 3-1.

Schalke-22 - 0SchermbeckFull TimeFT

Schalke-2 - Schermbeck

Schalke-2 played Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Schalke-2 won 2-0.

TuS Haltern3 - 0ErndtebruckFull TimeFT

TuS Haltern - Erndtebruck

TuS Haltern played Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. TuS Haltern won 3-0.

Westfalia Herne1 - 3GuterslohFull TimeFT

Westfalia Herne - Gutersloh

Westfalia Herne played Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:15 UTC. Gutersloh won 1-3.

Dusseldorf West1 - 3SSVg VelbertFull TimeFT

Dusseldorf West - SSVg Velbert

Dusseldorf West played SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. SSVg Velbert won 1-3.

Germania Ratingen1 - 2MeerbuschFull TimeFT

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen played Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Meerbusch won 1-2.

SF Baumberg2 - 1SchonnebeckFull TimeFT

SF Baumberg - Schonnebeck

SF Baumberg played Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. SF Baumberg won 2-1.

SW Essen4 - 1MonheimFull TimeFT

SW Essen - Monheim

SW Essen played Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. SW Essen won 4-1.

Union Nettetal2 - 01880 DusseldorfFull TimeFT

Union Nettetal - 1880 Dusseldorf

Union Nettetal played 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Union Nettetal won 2-0.

VfB Speldorf0 - 0Jahn Dinslaken HiesfeldFull TimeFT

VfB Speldorf - Jahn Dinslaken Hiesfeld

VfB Speldorf played Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FSV Duisburg0 - 4KleveFull TimeFT

FSV Duisburg - Kleve

FSV Duisburg played Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Kleve won 0-4.

Bergisch Gladbach2 - 0BW FriesdorfFull TimeFT

Bergisch Gladbach - BW Friesdorf

Bergisch Gladbach played BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Bergisch Gladbach won 2-0.

Atromitos U-203 - 1Asteras Tripolis U-20Full TimeFT

Atromitos U-20 - Asteras Tripolis U-20

Atromitos U-20 played Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atromitos U-20 won 3-1.

Larisa U-201 - 0Lamia U-20Full TimeFT

Larisa U-20 - Lamia U-20

Larisa U-20 played Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Larisa U-20 won 1-0.

OFI U-200 - 3Olympiakos U-20Full TimeFT

OFI U-20 - Olympiakos U-20

OFI U-20 played Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Olympiakos U-20 won 0-3.

Budafoki1 - 2BudaorsFull TimeFT

Budafoki - Budaors

Budafoki played Budaors at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Budaors won 1-2.

Dorog0 - 0SiofokFull TimeFT

Dorog - Siofok

Dorog played Siofok at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kazincbarcikai1 - 1ZalaegerszegFull TimeFT

Kazincbarcikai - Zalaegerszeg

Kazincbarcikai played Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mosonmagyarovar0 - 2CegledFull TimeFT

Mosonmagyarovar - Cegled

Mosonmagyarovar played Cegled at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Cegled won 0-2.

Soroksar3 - 1VasasFull TimeFT

Soroksar - Vasas

Soroksar played Vasas at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Soroksar won 3-1.

Tiszakecske2 - 1BekescsabaFull TimeFT

Tiszakecske - Bekescsaba

Tiszakecske played Bekescsaba at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Tiszakecske won 2-1.

Kaposvar2 - 1NyiregyhazaFull TimeFT

Kaposvar - Nyiregyhaza

Kaposvar played Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Kaposvar won 2-1.

Balmazujvaros0 - 1GyorFull TimeFT

Balmazujvaros - Gyor

Balmazujvaros played Gyor at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Gyor won 0-1.

Csakvar2 - 2VacFull TimeFT

Csakvar - Vac

Csakvar played Vac at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gyirmot7 - 3MonoriFull TimeFT

Gyirmot - Monori

Gyirmot played Monori at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Gyirmot won 7-3.

Maccabi Petah Tikva0 - 0Bnei SakhninFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Bnei Sakhnin

Maccabi Petah Tikva played Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ashdod1 - 1Beitar JerusalemFull TimeFT

Ashdod - Beitar Jerusalem

Ashdod played Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albinoleffe0 - 2Vis PesaroFull TimeFT

Albinoleffe - Vis Pesaro

Albinoleffe played Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Vis Pesaro won 0-2.

Fano1 - 1SambenedetteseFull TimeFT

Fano - Sambenedettese

Fano played Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fermana2 - 0VicenzaFull TimeFT

Fermana - Vicenza

Fermana played Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Fermana won 2-0.

Gubbio0 - 0SudtirolFull TimeFT

Gubbio - Sudtirol

Gubbio played Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Monza0 - 1TeramoFull TimeFT

Monza - Teramo

Monza played Teramo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Teramo won 0-1.

Pordenone2 - 1RenateFull TimeFT

Pordenone - Renate

Pordenone played Renate at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Pordenone won 2-1.

Ravenna1 - 1Feralpi SaloFull TimeFT

Ravenna - Feralpi Salo

Ravenna played Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Imolese3 - 1RiminiFull TimeFT

Imolese - Rimini

Imolese played Rimini at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Imolese won 3-1.

Virtus Verona0 - 3GIANA ErminioFull TimeFT

Virtus Verona - GIANA Erminio

Virtus Verona played GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. GIANA Erminio won 0-3.

Virtus EntellaLucchesePostponedPst

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on October 21.

Arzachena0 - 1AlessandriaFull TimeFT

Arzachena - Alessandria

Arzachena played Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Alessandria won 0-1.

Arezzo2 - 0AlbissolaFull TimeFT

Arezzo - Albissola

Arezzo played Albissola at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Arezzo won 2-0.

Juventus-22 - 2Robur SienaFull TimeFT

Juventus-2 - Robur Siena

Juventus-2 played Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pistoiese0 - 2NovaraFull TimeFT

Pistoiese - Novara

Pistoiese played Novara at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Novara won 0-2.

Pro Patria1 - 4PiacenzaFull TimeFT

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria played Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Piacenza won 1-4.

Pro Vercelli0 - 0PontederaFull TimeFT

Pro Vercelli - Pontedera

Pro Vercelli played Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pro Piacenza0 - 1CuneoFull TimeFT

Pro Piacenza - Cuneo

Pro Piacenza played Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Cuneo won 0-1.

Siracusa0 - 1PotenzaFull TimeFT

Siracusa - Potenza

Siracusa played Potenza at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Potenza won 0-1.

ViterbeseCavesePostponedPst

Viterbese - Cavese

Viterbese are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on October 21.

Rende3 - 0BisceglieFull TimeFT

Rende - Bisceglie

Rende played Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Rende won 3-0.

Daugava D5 - 0TukumsFull TimeFT

Daugava D - Tukums

Daugava D played Tukums at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Daugava D won 5-0.

FK Rezekne0 - 1AudaFull TimeFT

FK Rezekne - Auda

FK Rezekne played Auda at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Auda won 0-1.

JDFS Alberts0 - 8Super NovaFull TimeFT

JDFS Alberts - Super Nova

JDFS Alberts played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Super Nova won 0-8.

RTU2 - 2GrobinaFull TimeFT

RTU - Grobina

RTU played Grobina at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Staiceles Bebri1 - 1SmilteneFull TimeFT

Staiceles Bebri - Smiltene

Staiceles Bebri played Smiltene at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lietava1 - 2SuduvaFull TimeFT

Lietava - Suduva

Lietava played Suduva at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Suduva won 1-2.

Zalgiris2 - 2TrakaiFull TimeFT

Zalgiris - Trakai

Zalgiris played Trakai at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange3 - 0RosportFull TimeFT

Differdange - Rosport

Differdange played Rosport at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Differdange won 3-0.

Fola Esch6 - 0EtzellaFull TimeFT

Fola Esch - Etzella

Fola Esch played Etzella at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Fola Esch won 6-0.

Hamm Benfica1 - 2HostertFull TimeFT

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica played Hostert at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Hostert won 1-2.

Mondorf-les-Bains4 - 3RumelangeFull TimeFT

Mondorf-les-Bains - Rumelange

Mondorf-les-Bains played Rumelange at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Mondorf-les-Bains won 4-3.

Petange3 - 2Jeunesse EschFull TimeFT

Petange - Jeunesse Esch

Petange played Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Petange won 3-2.

UNA Strassen1 - 2FC Racing UnionFull TimeFT

UNA Strassen - FC Racing Union

UNA Strassen played FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. FC Racing Union won 1-2.

Mosta1 - 2Sliema Wanderers FCFull TimeFT

Mosta - Sliema Wanderers FC

Mosta played Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sliema Wanderers FC won 1-2.

Hibernians FC2 - 1Hamrun SpartansFull TimeFT

Hibernians FC - Hamrun Spartans

Hibernians FC played Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on October 21. The match kicked off 15:15 UTC. Hibernians FC won 2-1.

Qrendi1 - 0Pembroke AthletaFull TimeFT

Qrendi - Pembroke Athleta

Qrendi played Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Qrendi won 1-0.

Naxxar Lions0 - 3SirensFull TimeFT

Naxxar Lions - Sirens

Naxxar Lions played Sirens at the Division 1 of Malta on October 21. The match kicked off 15:15 UTC. Sirens won 0-3.

Petrocub0 - 0Sfintul GheorgheFull TimeFT

Petrocub - Sfintul Gheorghe

Petrocub played Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sherif1 - 1MilsamiFull TimeFT

Sherif - Milsami

Sherif played Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ajax W5 - 0Barendrecht WFull TimeFT

Ajax W - Barendrecht W

Ajax W played Barendrecht W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Ajax W won 5-0.

Lillestrom W2 - 3Klepp WFull TimeFT

Lillestrom W - Klepp W

Lillestrom W played Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Klepp W won 2-3.

Kolbotn W3 - 2Grand Bodo WFull TimeFT

Kolbotn W - Grand Bodo W

Kolbotn W played Grand Bodo W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kolbotn W won 3-2.

Warta Poznan2 - 1Chrobry GlogowFull TimeFT

Warta Poznan - Chrobry Glogow

Warta Poznan played Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Warta Poznan won 2-1.

Escola Varsovia U-193 - 1Gornik Zabrze U-19Full TimeFT

Escola Varsovia U-19 - Gornik Zabrze U-19

Escola Varsovia U-19 played Gornik Zabrze U-19 at the Central Youth League of Poland on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Escola Varsovia U-19 won 3-1.

Varzim2 - 1Porto-2Full TimeFT

Varzim - Porto-2

Varzim played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Varzim won 2-1.

Belasica Strumica2 - 1PobedaFull TimeFT

Belasica Strumica - Pobeda

Belasica Strumica played Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Belasica Strumica won 2-1.

Makedonija1 - 0Academy PandevFull TimeFT

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Makedonija won 1-0.

Renova Dzepciste0 - 2RabotnickiFull TimeFT

Renova Dzepciste - Rabotnicki

Renova Dzepciste played Rabotnicki at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Rabotnicki won 0-2.

Shkupi2 - 0SileksFull TimeFT

Shkupi - Sileks

Shkupi played Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Shkupi won 2-0.

Vardar0 - 2ShkendijaFull TimeFT

Vardar - Shkendija

Vardar played Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Shkendija won 0-2.

Farul Constanta3 - 1ArgesFull TimeFT

Farul Constanta - Arges

Farul Constanta played Arges at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Farul Constanta won 3-1.

Daco-Getica1 - 2Petrolul 52Full TimeFT

Daco-Getica - Petrolul 52

Daco-Getica played Petrolul 52 at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Petrolul 52 won 1-2.

Chertanovo-20 - 3Dolgiye PrudyFull TimeFT

Chertanovo-2 - Dolgiye Prudy

Chertanovo-2 played Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Dolgiye Prudy won 0-3.

Ufa-21 - 1ChelyabinskFull TimeFT

Ufa-2 - Chelyabinsk

Ufa-2 played Chelyabinsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit Izhevsk1 - 1Volga UlyanovskFull TimeFT

Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk

Zenit Izhevsk played Volga Ulyanovsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftekhimik4 - 1LadaFull TimeFT

Neftekhimik - Lada

Neftekhimik played Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Neftekhimik won 4-1.

Zvezda Perm5 - 1Ural-2Full TimeFT

Zvezda Perm - Ural-2

Zvezda Perm played Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Zvezda Perm won 5-1.

KAMAZ0 - 1SyzranFull TimeFT

KAMAZ - Syzran

KAMAZ played Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Syzran won 0-1.

Khimik Novomoskovsk1 - 0Khimki-2Full TimeFT

Khimik Novomoskovsk - Khimki-2

Khimik Novomoskovsk played Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Khimik Novomoskovsk won 1-0.

Dinamo Stavropol3 - 1Spartak NalchikFull TimeFT

Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik

Dinamo Stavropol played Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo Stavropol won 3-1.

Legion Dynamo2 - 0FK Krasnodar-3Full TimeFT

Legion Dynamo - FK Krasnodar-3

Legion Dynamo played FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Legion Dynamo won 2-0.

Mashuk-KMV3 - 4Volgar-AstrakhanFull TimeFT

Mashuk-KMV - Volgar-Astrakhan

Mashuk-KMV played Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Volgar-Astrakhan won 3-4.

SKA Rostov0 - 0Biolog-Novokub.Full TimeFT

SKA Rostov - Biolog-Novokub.

SKA Rostov played Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Druzhba Maykop0 - 1ChernomoretsFull TimeFT

Druzhba Maykop - Chernomorets

Druzhba Maykop played Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Chernomorets won 0-1.

Spartak Vladikavkaz0 - 1UrozhayFull TimeFT

Spartak Vladikavkaz - Urozhay

Spartak Vladikavkaz played Urozhay at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Urozhay won 0-1.

FC Chayka5 - 0AngushtFull TimeFT

FC Chayka - Angusht

FC Chayka played Angusht at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. FC Chayka won 5-0.

Zilina-21 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Zilina-2 - Slavoj Trebisov

Zilina-2 played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on October 21. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tabor Sezana3 - 3DravaFull TimeFT

Tabor Sezana - Drava

Tabor Sezana played Drava at the 2. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Ponferradina0 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Ponferradina - Las Palmas-2

Ponferradina played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celta-21 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Celta-2 - Real Madrid-2

Celta-2 played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fuenlabrada2 - 0Atletico Madrid-2Full TimeFT

Fuenlabrada - Atletico Madrid-2

Fuenlabrada played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Fuenlabrada won 2-0.

Internacional FC0 - 0Unionstas de SalamancaFull TimeFT

Internacional FC - Unionstas de Salamanca

Internacional FC played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Adarve3 - 2NavalcarneroFull TimeFT

Union Adarve - Navalcarnero

Union Adarve played Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Union Adarve won 3-2.

Burgos0 - 1PontevedraFull TimeFT

Burgos - Pontevedra

Burgos played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Pontevedra won 0-1.

Deportivo-20 - 1SS ReyesFull TimeFT

Deportivo-2 - SS Reyes

Deportivo-2 played SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. SS Reyes won 0-1.

Salmantino0 - 1BouzasFull TimeFT

Salmantino - Bouzas

Salmantino played Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Bouzas won 0-1.

Guijuelo0 - 0CoruxoFull TimeFT

Guijuelo - Coruxo

Guijuelo played Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sporting Gijon-23 - 1Racing SantanderFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Racing Santander

Sporting Gijon-2 played Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sporting Gijon-2 won 3-1.

Tudelano1 - 3Real Sociedad-2Full TimeFT

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Real Sociedad-2 won 1-3.

Calahorra2 - 0IzarraFull TimeFT

Calahorra - Izarra

Calahorra played Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Calahorra won 2-0.

Langreo4 - 1DurangoFull TimeFT

Langreo - Durango

Langreo played Durango at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Langreo won 4-1.

Real Union1 - 1Arenas de GetxoFull TimeFT

Real Union - Arenas de Getxo

Real Union played Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torrelavega0 - 1UD LogronesFull TimeFT

Torrelavega - UD Logrones

Torrelavega played UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. UD Logrones won 0-1.

Atletico Baleares2 - 1Ontinyent CFFull TimeFT

Atletico Baleares - Ontinyent CF

Atletico Baleares played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Baleares won 2-1.

Conquense1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Conquense - Espanyol-2

Conquense played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peralada1 - 2EbroFull TimeFT

Peralada - Ebro

Peralada played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Ebro won 1-2.

Alcoyano2 - 3Levante-2Full TimeFT

Alcoyano - Levante-2

Alcoyano played Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Levante-2 won 2-3.

Castellon1 - 1Valencia-2Full TimeFT

Castellon - Valencia-2

Castellon played Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ejea0 - 0CornellaFull TimeFT

Ejea - Cornella

Ejea played Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sabadell2 - 0TeruelFull TimeFT

Sabadell - Teruel

Sabadell played Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Sabadell won 2-0.

Olot0 - 1Lleida EsportiuFull TimeFT

Olot - Lleida Esportiu

Olot played Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Lleida Esportiu won 0-1.

Hercules1 - 0BadalonaFull TimeFT

Hercules - Badalona

Hercules played Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Hercules won 1-0.

Sevilla-20 - 1FC CartagenaFull TimeFT

Sevilla-2 - FC Cartagena

Sevilla-2 played FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. FC Cartagena won 0-1.

Malaga-20 - 0JumillaFull TimeFT

Malaga-2 - Jumilla

Malaga-2 played Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Melilla2 - 2UCAM MurciaFull TimeFT

Melilla - UCAM Murcia

Melilla played UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

UD Ibiza4 - 0MarbellaFull TimeFT

UD Ibiza - Marbella

UD Ibiza played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. UD Ibiza won 4-0.

El Ejido0 - 2San FernandoFull TimeFT

El Ejido - San Fernando

El Ejido played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. San Fernando won 0-2.

Badajoz0 - 2LinenseFull TimeFT

Badajoz - Linense

Badajoz played Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Linense won 0-2.

Murcia1 - 0Talavera CFFull TimeFT

Murcia - Talavera CF

Murcia played Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Murcia won 1-0.

Villanovense1 - 0Granada-2Full TimeFT

Villanovense - Granada-2

Villanovense played Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Villanovense won 1-0.

Atletico Sanluqueno2 - 1CD Don BenitoFull TimeFT

Atletico Sanluqueno - CD Don Benito

Atletico Sanluqueno played CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Atletico Sanluqueno won 2-1.

Recreativo Huelva2 - 0Almeria-2Full TimeFT

Recreativo Huelva - Almeria-2

Recreativo Huelva played Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Recreativo Huelva won 2-0.

Betis W0 - 0Athletic WFull TimeFT

Betis W - Athletic W

Betis W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Espanyol W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Espanyol W - Tenerife W

Espanyol W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Logrono W1 - 2Malaga WFull TimeFT

Logrono W - Malaga W

Logrono W played Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Malaga W won 1-2.

Real Sociedad W1 - 2Levante WFull TimeFT

Real Sociedad W - Levante W

Real Sociedad W played Levante W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levante W won 1-2.

Sporting de Huelva W1 - 3Barcelona WFull TimeFT

Sporting de Huelva W - Barcelona W

Sporting de Huelva W played Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Barcelona W won 1-3.

Atletico Madrid W6 - 1Madrid WFull TimeFT

Atletico Madrid W - Madrid W

Atletico Madrid W played Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Madrid W won 6-1.

Compostela1 - 1UD OurenseFull TimeFT

Compostela - UD Ourense

Compostela played UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ourense CF2 - 2LarachaFull TimeFT

Ourense CF - Laracha

Ourense CF played Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polvorin1 - 0ArenteiroFull TimeFT

Polvorin - Arenteiro

Polvorin played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Polvorin won 1-0.

Silva SD0 - 2BarcoFull TimeFT

Silva SD - Barco

Silva SD played Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Barco won 0-2.

Alondras3 - 1BoiroFull TimeFT

Alondras - Boiro

Alondras played Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Alondras won 3-1.

Bergantinos1 - 0RibadumiaFull TimeFT

Bergantinos - Ribadumia

Bergantinos played Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Bergantinos won 1-0.

Celtiga2 - 1ChocoFull TimeFT

Celtiga - Choco

Celtiga played Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Celtiga won 2-1.

Paiosaco0 - 1Porrino IndustrialFull TimeFT

Paiosaco - Porrino Industrial

Paiosaco played Porrino Industrial at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Porrino Industrial won 0-1.

Somozas0 - 0Villalbes RCFull TimeFT

Somozas - Villalbes RC

Somozas played Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arosa0 - 1FerrolFull TimeFT

Arosa - Ferrol

Arosa played Ferrol at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Ferrol won 0-1.

Condal1 - 0PravianoFull TimeFT

Condal - Praviano

Condal played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Condal won 1-0.

Real Aviles1 - 1TuillaFull TimeFT

Real Aviles - Tuilla

Real Aviles played Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Universidad Oviedo1 - 1San ClaudioFull TimeFT

Universidad Oviedo - San Claudio

Universidad Oviedo played San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Madalena1 - 1ColungaFull TimeFT

La Madalena - Colunga

La Madalena played Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Llanera3 - 2MosconiaFull TimeFT

Llanera - Mosconia

Llanera played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Llanera won 3-2.

Llanes3 - 1SieroFull TimeFT

Llanes - Siero

Llanes played Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Llanes won 3-1.

Gijon Industrial1 - 2CovadongaFull TimeFT

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial played Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Covadonga won 1-2.

LEntregu0 - 1CaudalFull TimeFT

LEntregu - Caudal

LEntregu played Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Caudal won 0-1.

Revilla1 - 0Rinconeda PolancoFull TimeFT

Revilla - Rinconeda Polanco

Revilla played Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Revilla won 1-0.

Siete Villas0 - 2SolaresFull TimeFT

Siete Villas - Solares

Siete Villas played Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Solares won 0-2.

Racing Santander-22 - 1LaredoFull TimeFT

Racing Santander-2 - Laredo

Racing Santander-2 played Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Racing Santander-2 won 2-1.

Torina3 - 4VimenorFull TimeFT

Torina - Vimenor

Torina played Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Vimenor won 3-4.

Velarde1 - 0Atletico AlbericiaFull TimeFT

Velarde - Atletico Albericia

Velarde played Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Velarde won 1-0.

Textil Escudo2 - 0BarredaFull TimeFT

Textil Escudo - Barreda

Textil Escudo played Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Textil Escudo won 2-0.

Santurtzi2 - 2BasconiaFull TimeFT

Santurtzi - Basconia

Santurtzi played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alaves-23 - 1DeustoFull TimeFT

Alaves-2 - Deusto

Alaves-2 played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alaves-2 won 3-1.

Sodupe1 - 1OrdiziaFull TimeFT

Sodupe - Ordizia

Sodupe played Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CE Europa1 - 1GramaFull TimeFT

CE Europa - Grama

CE Europa played Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castelldefels2 - 1SantfeliuencFull TimeFT

Castelldefels - Santfeliuenc

Castelldefels played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Castelldefels won 2-1.

Cerdanyola del Valles2 - 0SantsFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Sants

Cerdanyola del Valles played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 2-0.

Horta1 - 1AscoFull TimeFT

Horta - Asco

Horta played Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Martinenc1 - 2GranollersFull TimeFT

Martinenc - Granollers

Martinenc played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Granollers won 1-2.

Prat2 - 0TerrassaFull TimeFT

Prat - Terrassa

Prat played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Prat won 2-0.

Santboia0 - 5Reus Deportiu-2Full TimeFT

Santboia - Reus Deportiu-2

Santboia played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Reus Deportiu-2 won 0-5.

Vilafranca1 - 0HospitaletFull TimeFT

Vilafranca - Hospitalet

Vilafranca played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Vilafranca won 1-0.

Figueres0 - 1LlagosteraFull TimeFT

Figueres - Llagostera

Figueres played Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Llagostera won 0-1.

Sant Andreu1 - 1Pobla MafumetFull TimeFT

Sant Andreu - Pobla Mafumet

Sant Andreu played Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

PaternaRayo IbensePostponedPst

Paterna - Rayo Ibense

Paterna are playing Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

NoveldaEldensePostponedPst

Novelda - Eldense

Novelda are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

SillaLa NuciaPostponedPst

Silla - La Nucia

Silla are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

CrevillenteOlimpic de XativaPostponedPst

Crevillente - Olimpic de Xativa

Crevillente are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

SaguntinoOrihuela CFPostponedPst

Saguntino - Orihuela CF

Saguntino are playing Orihuela CF at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

La NuciaSillaPostponedPst

La Nucia - Silla

La Nucia are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Roda FCTorre LevantePostponedPst

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Alcala3 - 0Trival ValderasFull TimeFT

Alcala - Trival Valderas

Alcala played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alcala won 3-0.

Alcorcon-20 - 1Leganes-2Full TimeFT

Alcorcon-2 - Leganes-2

Alcorcon-2 played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Leganes-2 won 0-1.

Parla0 - 1San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Parla - San Fernardo de Henares

Parla played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. San Fernardo de Henares won 0-1.

Tres Cantos1 - 1CarabanchelFull TimeFT

Tres Cantos - Carabanchel

Tres Cantos played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vicalvaro2 - 0Pozuelo AlarconFull TimeFT

Vicalvaro - Pozuelo Alarcon

Vicalvaro played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Vicalvaro won 2-0.

Villaverde Boetticher4 - 0MostolesFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Mostoles

Villaverde Boetticher played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 4-0.

Alcobendas Sport0 - 1Getafe-2Full TimeFT

Alcobendas Sport - Getafe-2

Alcobendas Sport played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe-2 won 0-1.

Canillas2 - 2Atletico de PintoFull TimeFT

Canillas - Atletico de Pinto

Canillas played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San Agustin de Guadalix3 - 3Rayo Vallecano-2Full TimeFT

San Agustin de Guadalix - Rayo Vallecano-2

San Agustin de Guadalix played Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Santa Ana0 - 1Las RozasFull TimeFT

Santa Ana - Las Rozas

Santa Ana played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Rozas won 0-1.

Bupolsa1 - 2La GranjaFull TimeFT

Bupolsa - La Granja

Bupolsa played La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 14:15 UTC. La Granja won 1-2.

Briviesca0 - 2Sporting UxamaFull TimeFT

Briviesca - Sporting Uxama

Briviesca played Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Sporting Uxama won 0-2.

Atletico Tordesillas0 - 1AlmazanFull TimeFT

Atletico Tordesillas - Almazan

Atletico Tordesillas played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Almazan won 0-1.

Cristo Atletico1 - 0Cultural Leonesa-2Full TimeFT

Cristo Atletico - Cultural Leonesa-2

Cristo Atletico played Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Cristo Atletico won 1-0.

Gimnastica Segoviana2 - 1Atletico AstorgaFull TimeFT

Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga

Gimnastica Segoviana played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Gimnastica Segoviana won 2-1.

La Baneza1 - 0Cultural CebrerenaFull TimeFT

La Baneza - Cultural Cebrerena

La Baneza played Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. La Baneza won 1-0.

Zamora1 - 1ArandinaFull TimeFT

Zamora - Arandina

Zamora played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mancha Real0 - 1LojaFull TimeFT

Mancha Real - Loja

Mancha Real played Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Loja won 0-1.

Velez CF0 - 1RinconFull TimeFT

Velez CF - Rincon

Velez CF played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Rincon won 0-1.

Alhaurino6 - 0Huetor VegaFull TimeFT

Alhaurino - Huetor Vega

Alhaurino played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Alhaurino won 6-0.

Polideportivo Almeria1 - 4AntequeraFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Antequera

Polideportivo Almeria played Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 11:15 UTC. Antequera won 1-4.

Martos2 - 1GuadixFull TimeFT

Martos - Guadix

Martos played Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Martos won 2-1.

El Palo3 - 2AlhaurinFull TimeFT

El Palo - Alhaurin

El Palo played Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. El Palo won 3-2.

Huetor Tajar0 - 1Linares DeportivoFull TimeFT

Huetor Tajar - Linares Deportivo

Huetor Tajar played Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Linares Deportivo won 0-1.

Motril4 - 0Juventud TorremolinosFull TimeFT

Motril - Juventud Torremolinos

Motril played Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Motril won 4-0.

Torreperogil0 - 0UD San PedroFull TimeFT

Torreperogil - UD San Pedro

Torreperogil played UD San Pedro at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ciudad de Torredonjimeno0 - 2Real JaenFull TimeFT

Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen

Ciudad de Torredonjimeno played Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Real Jaen won 0-2.

Cabecense1 - 4Coria CFFull TimeFT

Cabecense - Coria CF

Cabecense played Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Coria CF won 1-4.

Gerena1 - 0XerezFull TimeFT

Gerena - Xerez

Gerena played Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Gerena won 1-0.

Arcos2 - 2Puente GenilFull TimeFT

Arcos - Puente Genil

Arcos played Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Guadalcacin2 - 3AlgecirasFull TimeFT

Guadalcacin - Algeciras

Guadalcacin played Algeciras at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Algeciras won 2-3.

Lebrijana2 - 1Ciudad de LucenaFull TimeFT

Lebrijana - Ciudad de Lucena

Lebrijana played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Lebrijana won 2-1.

Sevilla-31 - 0Atletico EspelenoFull TimeFT

Sevilla-3 - Atletico Espeleno

Sevilla-3 played Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera5 - 0ConilFull TimeFT

Utrera - Conil

Utrera played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Utrera won 5-0.

Ecija0 - 3Cadiz-2Full TimeFT

Ecija - Cadiz-2

Ecija played Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Cadiz-2 won 0-3.

Los Barrios2 - 0CeutaFull TimeFT

Los Barrios - Ceuta

Los Barrios played Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Los Barrios won 2-0.

San Roque De Lepe0 - 2Betis-2Full TimeFT

San Roque De Lepe - Betis-2

San Roque De Lepe played Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Betis-2 won 0-2.

Xerez Deportivo0 - 3Cordoba-2Full TimeFT

Xerez Deportivo - Cordoba-2

Xerez Deportivo played Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Cordoba-2 won 0-3.

San Rafael5 - 2BinissalemFull TimeFT

San Rafael - Binissalem

San Rafael played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. San Rafael won 5-2.

Constancia0 - 3Pena DeportivoFull TimeFT

Constancia - Pena Deportivo

Constancia played Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Pena Deportivo won 0-3.

Formentera2 - 1Santa CatalinaFull TimeFT

Formentera - Santa Catalina

Formentera played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Formentera won 2-1.

Atletico Tacoronte0 - 2Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Villa de Santa Brigida

Atletico Tacoronte played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Villa de Santa Brigida won 0-2.

CD Marino4 - 0La CuadraFull TimeFT

CD Marino - La Cuadra

CD Marino played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. CD Marino won 4-0.

Lanzarote2 - 0BuzanadaFull TimeFT

Lanzarote - Buzanada

Lanzarote played Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lanzarote won 2-0.

Las Zocas2 - 0UD San FernandoFull TimeFT

Las Zocas - UD San Fernando

Las Zocas played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Las Zocas won 2-0.

Mensajero1 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Mensajero - Union Sur Yaiza

Mensajero played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Mensajero won 1-0.

El Cotillo0 - 1Santa UrsulaFull TimeFT

El Cotillo - Santa Ursula

El Cotillo played Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Santa Ursula won 0-1.

Murcia-21 - 1Mar MenorFull TimeFT

Murcia-2 - Mar Menor

Murcia-2 played Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cartagena-21 - 1EspinardoFull TimeFT

Cartagena-2 - Espinardo

Cartagena-2 played Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aguilas3 - 2EDMF ChurraFull TimeFT

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Aguilas won 3-2.

Ciudad de Murcia0 - 3LorcaFull TimeFT

Ciudad de Murcia - Lorca

Ciudad de Murcia played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Lorca won 0-3.

Muleno3 - 0CiezaFull TimeFT

Muleno - Cieza

Muleno played Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Muleno won 3-0.

Algar2 - 4MinervaFull TimeFT

Algar - Minerva

Algar played Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Minerva won 2-4.

Atletico Pulpileno3 - 0Olimpico TotanaFull TimeFT

Atletico Pulpileno - Olimpico Totana

Atletico Pulpileno played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Pulpileno won 3-0.

Lorca Deportiva1 - 2YeclanoFull TimeFT

Lorca Deportiva - Yeclano

Lorca Deportiva played Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Yeclano won 1-2.

Los Garres1 - 1UCAM Murcia-2Full TimeFT

Los Garres - UCAM Murcia-2

Los Garres played UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mazarron1 - 0La UnionFull TimeFT

Mazarron - La Union

Mazarron played La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Mazarron won 1-0.

Calamonte1 - 1JerezFull TimeFT

Calamonte - Jerez

Calamonte played Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Montijo1 - 0AzuagaFull TimeFT

Montijo - Azuaga

Montijo played Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Montijo won 1-0.

Olivenza0 - 3CacerenoFull TimeFT

Olivenza - Cacereno

Olivenza played Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 0-3.

Extremadura-24 - 0LlerenenseFull TimeFT

Extremadura-2 - Llerenense

Extremadura-2 played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Extremadura-2 won 4-0.

Merida AD4 - 0ValdiviaFull TimeFT

Merida AD - Valdivia

Merida AD played Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Merida AD won 4-0.

Pueblonuevo1 - 2CastueraFull TimeFT

Pueblonuevo - Castuera

Pueblonuevo played Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Castuera won 1-2.

CD Coria2 - 2PlasenciaFull TimeFT

CD Coria - Plasencia

CD Coria played Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aceuchal0 - 1MoraloFull TimeFT

Aceuchal - Moralo

Aceuchal played Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Moralo won 0-1.

RCP Valverdeno1 - 2ArroyoFull TimeFT

RCP Valverdeno - Arroyo

RCP Valverdeno played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Arroyo won 1-2.

Valdelacalzada1 - 3DiocesanoFull TimeFT

Valdelacalzada - Diocesano

Valdelacalzada played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Diocesano won 1-3.

Beti Kozkor2 - 2CorellanoFull TimeFT

Beti Kozkor - Corellano

Beti Kozkor played Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cantolagua1 - 1ArdoiFull TimeFT

Cantolagua - Ardoi

Cantolagua played Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cirbonero0 - 3Osasuna-2Full TimeFT

Cirbonero - Osasuna-2

Cirbonero played Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Osasuna-2 won 0-3.

Mutilvera0 - 0Avance EzcabarteFull TimeFT

Mutilvera - Avance Ezcabarte

Mutilvera played Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Berceo2 - 1Logrones-2Full TimeFT

Berceo - Logrones-2

Berceo played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Berceo won 2-1.

Anguiano0 - 0CD AlfaroFull TimeFT

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano played CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

La Calzada1 - 3ArnedoFull TimeFT

La Calzada - Arnedo

La Calzada played Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Arnedo won 1-3.

Pradejon2 - 0CalasancioFull TimeFT

Pradejon - Calasancio

Pradejon played Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Pradejon won 2-0.

River Ebro0 - 1HaroFull TimeFT

River Ebro - Haro

River Ebro played Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Haro won 0-1.

SD Logrones1 - 3NaxaraFull TimeFT

SD Logrones - Naxara

SD Logrones played Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Naxara won 1-3.

Vianes1 - 1VareaFull TimeFT

Vianes - Varea

Vianes played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Autol1 - 1OyonesaFull TimeFT

Autol - Oyonesa

Autol played Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Juan de Mozarrifar1 - 1La AlmuniaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - La Almunia

San Juan de Mozarrifar played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zaragoza-24 - 1AlmudevarFull TimeFT

Zaragoza-2 - Almudevar

Zaragoza-2 played Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Zaragoza-2 won 4-1.

Sabinanigo0 - 2TarazonaFull TimeFT

Sabinanigo - Tarazona

Sabinanigo played Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Tarazona won 0-2.

San Lorenzo UD2 - 0RobresFull TimeFT

San Lorenzo UD - Robres

San Lorenzo UD played Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. San Lorenzo UD won 2-0.

Atletico Monzon1 - 0BelchiteFull TimeFT

Atletico Monzon - Belchite

Atletico Monzon played Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Atletico Monzon won 1-0.

Borja2 - 1CasetasFull TimeFT

Borja - Casetas

Borja played Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Borja won 2-1.

Brea0 - 0BinefarFull TimeFT

Brea - Binefar

Brea played Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Villanueva CF1 - 1IlluecaFull TimeFT

Villanueva CF - Illueca

Villanueva CF played Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tamarite1 - 1CalamochaFull TimeFT

Tamarite - Calamocha

Tamarite played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Utebo1 - 0SarinenaFull TimeFT

Utebo - Sarinena

Utebo played Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Utebo won 1-0.

AlmudevarZaragoza-2PostponedPst

Almudevar - Zaragoza-2

Almudevar are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21.

Azuqueca2 - 3Almagro FCFull TimeFT

Azuqueca - Almagro FC

Azuqueca played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Almagro FC won 2-3.

FC Guadalajara3 - 1TomellosoFull TimeFT

FC Guadalajara - Tomelloso

FC Guadalajara played Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. FC Guadalajara won 3-1.

Atletico Ibanes4 - 0MarchamaloFull TimeFT

Atletico Ibanes - Marchamalo

Atletico Ibanes played Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Atletico Ibanes won 4-0.

La Roda0 - 0La SolanaFull TimeFT

La Roda - La Solana

La Roda played La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Madridejos2 - 1MoraFull TimeFT

Madridejos - Mora

Madridejos played Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Madridejos won 2-1.

Quintanar del Rey2 - 1TaranconFull TimeFT

Quintanar del Rey - Tarancon

Quintanar del Rey played Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Quintanar del Rey won 2-1.

Villarrobledo CP4 - 3ToledoFull TimeFT

Villarrobledo CP - Toledo

Villarrobledo CP played Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Villarrobledo CP won 4-3.

Villarrubia5 - 0Calvo SoteloFull TimeFT

Villarrubia - Calvo Sotelo

Villarrubia played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Villarrubia won 5-0.

Vittsjo W4 - 0Eskilstuna United WFull TimeFT

Vittsjo W - Eskilstuna United W

Vittsjo W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Vittsjo W won 4-0.

Skelleftea1 - 2KarlslundsFull TimeFT

Skelleftea - Karlslunds

Skelleftea played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karlslunds won 1-2.

Syrianska1 - 1AkropolisFull TimeFT

Syrianska - Akropolis

Syrianska played Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AFC Linkoping0 - 2EnskedeFull TimeFT

AFC Linkoping - Enskede

AFC Linkoping played Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Enskede won 0-2.

Haninge2 - 0VarmbolsFull TimeFT

Haninge - Varmbols

Haninge played Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Haninge won 2-0.

Huddinge6 - 2NoraFull TimeFT

Huddinge - Nora

Huddinge played Nora at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Huddinge won 6-2.

Motala1 - 2SylviaFull TimeFT

Motala - Sylvia

Motala played Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sylvia won 1-2.

Newroz1 - 1Aspudden-TellusFull TimeFT

Newroz - Aspudden-Tellus

Newroz played Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sleipner4 - 0Eskilstuna CityFull TimeFT

Sleipner - Eskilstuna City

Sleipner played Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sleipner won 4-0.

Sodertalje2 - 4VarmdoFull TimeFT

Sodertalje - Varmdo

Sodertalje played Varmdo at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Varmdo won 2-4.

Halmia3 - 2Olympic BKFull TimeFT

Halmia - Olympic BK

Halmia played Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Halmia won 3-2.

Hittarp0 - 0IFK MalmoFull TimeFT

Hittarp - IFK Malmo

Hittarp played IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hogaborg0 - 7VinbergsFull TimeFT

Hogaborg - Vinbergs

Hogaborg played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Vinbergs won 0-7.

Lindome4 - 0Assyriska BKFull TimeFT

Lindome - Assyriska BK

Lindome played Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Lindome won 4-0.

Rosengard4 - 0Prespa BirlikFull TimeFT

Rosengard - Prespa Birlik

Rosengard played Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Rosengard won 4-0.

Ullared4 - 2SavedalenFull TimeFT

Ullared - Savedalen

Ullared played Savedalen at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ullared won 4-2.

Varbergs GIF4 - 1KvarnbyFull TimeFT

Varbergs GIF - Kvarnby

Varbergs GIF played Kvarnby at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Varbergs GIF won 4-1.

Asarum2 - 0IFK HassleholmFull TimeFT

Asarum - IFK Hassleholm

Asarum played IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Asarum won 2-0.

Assyriska Turabdin5 - 0NassjoFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Nassjo

Assyriska Turabdin played Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Assyriska Turabdin won 5-0.

Berga3 - 0DalstorpsFull TimeFT

Berga - Dalstorps

Berga played Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Berga won 3-0.

Hassleholms IF3 - 2RappeFull TimeFT

Hassleholms IF - Rappe

Hassleholms IF played Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Hassleholms IF won 3-2.

Nosaby5 - 3OsterlenFull TimeFT

Nosaby - Osterlen

Nosaby played Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Nosaby won 5-3.

Raslatts5 - 0LindsdalFull TimeFT

Raslatts - Lindsdal

Raslatts played Lindsdal at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Raslatts won 5-0.

Solvesborg1 - 1BromollaFull TimeFT

Solvesborg - Bromolla

Solvesborg played Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wil3 - 1ChiassoFull TimeFT

Wil - Chiasso

Wil played Chiasso at the Challenge League of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Wil won 3-1.

Munsingen2 - 1KonizFull TimeFT

Munsingen - Koniz

Munsingen played Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Munsingen won 2-1.

Duzcespor1 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Duzcespor - Yeni Orduspor

Duzcespor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Duzcespor won 1-0.

Adiyamanspor1 - 2CatalcasporFull TimeFT

Adiyamanspor - Catalcaspor

Adiyamanspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Catalcaspor won 1-2.

Belediye Vanspor0 - 0OfsporFull TimeFT

Belediye Vanspor - Ofspor

Belediye Vanspor played Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Elaziz Belediyespor2 - 0PazarsporFull TimeFT

Elaziz Belediyespor - Pazarspor

Elaziz Belediyespor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Elaziz Belediyespor won 2-0.

Alibeykoyspor1 - 3Yeni AltindagFull TimeFT

Alibeykoyspor - Yeni Altindag

Alibeykoyspor played Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Yeni Altindag won 1-3.

Erokspor2 - 1KirsehirsporFull TimeFT

Erokspor - Kirsehirspor

Erokspor played Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Erokspor won 2-1.

KarsiyakaOsmaniyesporPostponedPst

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21.

Kemerspor0 - 3KizilcaboluksporFull TimeFT

Kemerspor - Kizilcabolukspor

Kemerspor played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Kizilcabolukspor won 0-3.

Sultanbeyli0 - 1Bergama BelediyeFull TimeFT

Sultanbeyli - Bergama Belediye

Sultanbeyli played Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Bergama Belediye won 0-1.

Artvin Hopaspor5 - 1GebzesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Gebzespor

Artvin Hopaspor played Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Artvin Hopaspor won 5-1.

Erzin Belediyespor0 - 0Sile YildizsporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Sile Yildizspor

Erzin Belediyespor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yomraspor2 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Yomraspor - Batman Petrolspor

Yomraspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Yomraspor won 2-1.

Kozan Belediyespor0 - 0SilivrisporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Silivrispor

Kozan Belediyespor played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Korfez Spor0 - 1ErbaasporFull TimeFT

Korfez Spor - Erbaaspor

Korfez Spor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Erbaaspor won 0-1.

Nazilli Belediyespor2 - 2Ergene VelimesporFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Ergene Velimespor

Nazilli Belediyespor played Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tepecik Belediye0 - 1Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Tepecik Belediye - Hekimoglu Trabzon

Tepecik Belediye played Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Hekimoglu Trabzon won 0-1.

Tire 19220 - 0Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Tire 1922 - Karakopru Belediyespor

Tire 1922 played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

1461 Trabzon2 - 1TurgutlusporFull TimeFT

1461 Trabzon - Turgutluspor

1461 Trabzon played Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. 1461 Trabzon won 2-1.

Bayburt IOI1 - 0Serik BelediyesporFull TimeFT

Bayburt IOI - Serik Belediyespor

Bayburt IOI played Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Bayburt IOI won 1-0.

Cizrespor1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Cizrespor - Diyarbekirspor

Cizrespor played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Cizrespor won 1-0.

Fatsa Belediyespor2 - 0GolcuksporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Golcukspor

Fatsa Belediyespor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 2-0.

Corum Belediyespor4 - 1BucasporFull TimeFT

Corum Belediyespor - Bucaspor

Corum Belediyespor played Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Corum Belediyespor won 4-1.

Karacabey Birlikspor2 - 0PayasFull TimeFT

Karacabey Birlikspor - Payas

Karacabey Birlikspor played Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karacabey Birlikspor won 2-0.

Muglaspor3 - 0Halide Edip AdivarFull TimeFT

Muglaspor - Halide Edip Adivar

Muglaspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Muglaspor won 3-0.

Kocaelispor1 - 0Bacilar SporFull TimeFT

Kocaelispor - Bacilar Spor

Kocaelispor played Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Kocaelispor won 1-0.

Tokatspor1 - 0KirklarelisporFull TimeFT

Tokatspor - Kirklarelispor

Tokatspor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 1-0.

Anadolu Selcuk0 - 4Manisa BBSKFull TimeFT

Anadolu Selcuk - Manisa BBSK

Anadolu Selcuk played Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Manisa BBSK won 0-4.

Darica Genclerbirligi1 - 0Bugsas SporFull TimeFT

Darica Genclerbirligi - Bugsas Spor

Darica Genclerbirligi played Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Darica Genclerbirligi won 1-0.

Karagumruk3 - 0EtimesgutFull TimeFT

Karagumruk - Etimesgut

Karagumruk played Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karagumruk won 3-0.

Tuzlaspor3 - 0Sivas BelediyesporFull TimeFT

Tuzlaspor - Sivas Belediyespor

Tuzlaspor played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Tuzlaspor won 3-0.

Fethiyespor0 - 0KahramanmarassporFull TimeFT

Fethiyespor - Kahramanmarasspor

Fethiyespor played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Menemen Belediyespor3 - 1Zonguldak KomursporFull TimeFT

Menemen Belediyespor - Zonguldak Komurspor

Menemen Belediyespor played Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Menemen Belediyespor won 3-1.

Sanliurfaspor1 - 1PendiksporFull TimeFT

Sanliurfaspor - Pendikspor

Sanliurfaspor played Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tarsus Idman Yurdu4 - 3BandirmasporFull TimeFT

Tarsus Idman Yurdu - Bandirmaspor

Tarsus Idman Yurdu played Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 4-3.

Amed1 - 4GumushanesporFull TimeFT

Amed - Gumushanespor

Amed played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Gumushanespor won 1-4.

Hacettepe1 - 0InegolsporFull TimeFT

Hacettepe - Inegolspor

Hacettepe played Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Hacettepe won 1-0.

Keciorengucu3 - 2BodrumsporFull TimeFT

Keciorengucu - Bodrumspor

Keciorengucu played Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Keciorengucu won 3-2.

Nigde Belediyespor1 - 1BayrampasaFull TimeFT

Nigde Belediyespor - Bayrampasa

Nigde Belediyespor played Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sariyer2 - 1GaziantepsporFull TimeFT

Sariyer - Gaziantepspor

Sariyer played Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sariyer won 2-1.

Usakspor1 - 0Ankara DemirsporFull TimeFT

Usakspor - Ankara Demirspor

Usakspor played Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Usakspor won 1-0.

Manisaspor1 - 0EyupsporFull TimeFT

Manisaspor - Eyupspor

Manisaspor played Eyupspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Manisaspor won 1-0.

Sakaryaspor0 - 0Sancaktepe BelediyeFull TimeFT

Sakaryaspor - Sancaktepe Belediye

Sakaryaspor played Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Samsunspor1 - 0KastamonusporFull TimeFT

Samsunspor - Kastamonuspor

Samsunspor played Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Samsunspor won 1-0.

Rizespor U-212 - 1Konyaspor U-21Full TimeFT

Rizespor U-21 - Konyaspor U-21

Rizespor U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Rizespor U-21 won 2-1.

Alanyaspor U-212 - 2Antalyaspor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Alanyaspor U-21 played Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ankaragucu U-211 - 0Yeni Malatyaspor U-21Full TimeFT

Ankaragucu U-21 - Yeni Malatyaspor U-21

Ankaragucu U-21 played Yeni Malatyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ankaragucu U-21 won 1-0.

Goztepe U-212 - 2Besiktas U-21Full TimeFT

Goztepe U-21 - Besiktas U-21

Goztepe U-21 played Besiktas U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Istanbulspor U-212 - 0Giresunspor U-21Full TimeFT

Istanbulspor U-21 - Giresunspor U-21

Istanbulspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbulspor U-21 won 2-0.

Denmark U-17 W3 - 0Czech Republic U-17 WFull TimeFT

Denmark U-17 W - Czech Republic U-17 W

Denmark U-17 W played Czech Republic U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Denmark U-17 W won 3-0.

Faroe Islandes U-17 W1 - 4Ukraine U-17 WFull TimeFT

Faroe Islandes U-17 W - Ukraine U-17 W

Faroe Islandes U-17 W played Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ukraine U-17 W won 1-4.

Prykarpattya0 - 1Obolon-BrovarFull TimeFT

Prykarpattya - Obolon-Brovar

Prykarpattya played Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Obolon-Brovar won 0-1.

Jamshedpur1 - 1Atletico de KolkataFull TimeFT

Jamshedpur - Atletico de Kolkata

Jamshedpur played Atletico de Kolkata at the ISL of India on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bahrain SC0 - 1Al Shabbab ManamaFull TimeFT

Bahrain SC - Al Shabbab Manama

Bahrain SC played Al Shabbab Manama at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Al Shabbab Manama won 0-1.

Malkiya0 - 1Al Hala MuharraqFull TimeFT

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya played Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Al Hala Muharraq won 0-1.

Budaiya0 - 1MuharraqFull TimeFT

Budaiya - Muharraq

Budaiya played Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Muharraq won 0-1.

Busaiteen2 - 2Al-RiffaFull TimeFT

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen played Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shenzhen FC3 - 1Dalian TranscendenceFull TimeFT

Shenzhen FC - Dalian Transcendence

Shenzhen FC played Dalian Transcendence at the League 1 of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC. Shenzhen FC won 3-1.

Hoi King2 - 6PegasusFull TimeFT

Hoi King - Pegasus

Hoi King played Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 06:30 UTC. Pegasus won 2-6.

Kitchee2 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Kitchee - Wofoo Tai Po

Kitchee played Wofoo Tai Po at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Khooneh be Khooneh0 - 0Shahin BushehrFull TimeFT

Khooneh be Khooneh - Shahin Bushehr

Khooneh be Khooneh played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Rafsanjan1 - 1Oxin AlborzFull TimeFT

Mes Rafsanjan - Oxin Alborz

Mes Rafsanjan played Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Qashqai3 - 3Gol GoharFull TimeFT

Qashqai - Gol Gohar

Qashqai played Gol Gohar at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Montedio Yamagata2 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kamatamare Sanuki0 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC0 - 0GifuFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC played Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mito Hollyhock3 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock played Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 3-2.

Tochigi SC2 - 2Ventforet KofuFull TimeFT

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokyo Verdy2 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-1.

Yokohama FC1 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JEF United Ichihara2 - 4Oita TrinitaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara played Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 2-4.

Fagiano Okayama1 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

Al-Faysali1 - 0Al SareehFull TimeFT

Al-Faysali - Al Sareeh

Al-Faysali played Al Sareeh at the League 1 of Jordan on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Al-Faysali won 1-0.

Al Jazeera J.2 - 0Al-RamthaFull TimeFT

Al Jazeera J. - Al-Ramtha

Al Jazeera J. played Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Al Jazeera J. won 2-0.

Kairat0 - 0TobolFull TimeFT

Kairat - Tobol

Kairat played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kyzyl-Zhar1 - 1ZhetysuFull TimeFT

Kyzyl-Zhar - Zhetysu

Kyzyl-Zhar played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shakhter Karaganda0 - 1AktobeFull TimeFT

Shakhter Karaganda - Aktobe

Shakhter Karaganda played Aktobe at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Aktobe won 0-1.

Atyrau2 - 1AkzhayikFull TimeFT

Atyrau - Akzhayik

Atyrau played Akzhayik at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atyrau won 2-1.

Irtish0 - 1KaisarFull TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Kaisar won 0-1.

Altay Semey3 - 1KaspyiFull TimeFT

Altay Semey - Kaspyi

Altay Semey played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Altay Semey won 3-1.

Kyran3 - 3OkzhepesFull TimeFT

Kyran - Okzhepes

Kyran played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zhetysu-23 - 1BulatFull TimeFT

Zhetysu-2 - Bulat

Zhetysu-2 played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Zhetysu-2 won 3-1.

Maqtaaral3 - 2BaykonurFull TimeFT

Maqtaaral - Baykonur

Maqtaaral played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Maqtaaral won 3-2.

Taraz4 - 0Aktobe JasFull TimeFT

Taraz - Aktobe Jas

Taraz played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taraz won 4-0.

Ansan Greeners3 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Ansan Greeners won 3-1.

Daejeon Citizen0 - 1Busan I ParkFull TimeFT

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Busan I Park won 0-1.

Gwangju Sangmu0 - 2Suwon CityFull TimeFT

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu played Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon City won 0-2.

Seoul E-Land0 - 1AnyangFull TimeFT

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Anyang won 0-1.

Asan Mugunghwa1 - 0SeongnamFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Seongnam

Asan Mugunghwa played Seongnam at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Asan Mugunghwa won 1-0.

Al Fehaiheel0 - 4Al QuadsiaFull TimeFT

Al Fehaiheel - Al Quadsia

Al Fehaiheel played Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Al Quadsia won 0-4.

Al Arabi1 - 0Al JahraFull TimeFT

Al Arabi - Al Jahra

Al Arabi played Al Jahra at the Premier League of Kuwait on October 21. The match kicked off 17:05 UTC. Al Arabi won 1-0.

Al Akha Al Ahli1 - 1Tadamon Sour TyreFull TimeFT

Al Akha Al Ahli - Tadamon Sour Tyre

Al Akha Al Ahli played Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bekaa0 - 2Shabab Sahel BeirutFull TimeFT

Bekaa - Shabab Sahel Beirut

Bekaa played Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Shabab Sahel Beirut won 0-2.

Al Nejmeh2 - 0Salam ZghartaFull TimeFT

Al Nejmeh - Salam Zgharta

Al Nejmeh played Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Al Nejmeh won 2-0.

Sabah2 - 2PerakFull TimeFT

Sabah - Perak

Sabah played Perak at the National cup of Malaysia on October 21. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Sailiya SC1 - 3Al ShahaniyaFull TimeFT

Al Sailiya SC - Al Shahaniya

Al Sailiya SC played Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on October 21. The match kicked off 14:25 UTC. Al Shahaniya won 1-3.

Al Khuraitiat SC1 - 5Al Khor SCFull TimeFT

Al Khuraitiat SC - Al Khor SC

Al Khuraitiat SC played Al Khor SC at the Stars League of Qatar on October 21. The match kicked off 16:35 UTC. Al Khor SC won 1-5.

Ajman U-212 - 1Al Sharjah U-21Full TimeFT

Ajman U-21 - Al Sharjah U-21

Ajman U-21 played Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ajman U-21 won 2-1.

Al Dhafra U-210 - 0Al Wahda U-21Full TimeFT

Al Dhafra U-21 - Al Wahda U-21

Al Dhafra U-21 played Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Jazeera U-210 - 1Al Ain U-21Full TimeFT

Al Jazeera U-21 - Al Ain U-21

Al Jazeera U-21 played Al Ain U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:05 UTC. Al Ain U-21 won 0-1.

Youssoufia0 - 0FAR RabatFull TimeFT

Youssoufia - FAR Rabat

Youssoufia played FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

RSB Berkane0 - 0HUSA AgadirFull TimeFT

RSB Berkane - HUSA Agadir

RSB Berkane played HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

WAC Casablanca2 - 0MCO OujdaFull TimeFT

WAC Casablanca - MCO Oujda

WAC Casablanca played MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. WAC Casablanca won 2-0.

Chabab Ben Guerir2 - 2Widad TemaraFull TimeFT

Chabab Ben Guerir - Widad Temara

Chabab Ben Guerir played Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Raja Beni Mellal1 - 5IZK KhemissetFull TimeFT

Raja Beni Mellal - IZK Khemisset

Raja Beni Mellal played IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. IZK Khemisset won 1-5.

Metlaoui1 - 0Ben GuerdaneFull TimeFT

Metlaoui - Ben Guerdane

Metlaoui played Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Metlaoui won 1-0.

Sfaxien2 - 0Club AfricainFull TimeFT

Sfaxien - Club Africain

Sfaxien played Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Sfaxien won 2-0.

Stade Tunis1 - 2KairouanaiseFull TimeFT

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis played Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Kairouanaise won 1-2.

Grecia2 - 0AD CarmelitaFull TimeFT

Grecia - AD Carmelita

Grecia played AD Carmelita at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match kicked off 17:05 UTC. Grecia won 2-0.

Deportivo Saprissa2 - 1LD AlajuelenseFull TimeFT

Deportivo Saprissa - LD Alajuelense

Deportivo Saprissa played LD Alajuelense at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Deportivo Saprissa won 2-1.

Universidad de Costa Rica1 - 2CS CartaginesFull TimeFT

Universidad de Costa Rica - CS Cartagines

Universidad de Costa Rica played CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. CS Cartagines won 1-2.

Audaz1 - 1AlianzaFull TimeFT

Audaz - Alianza

Audaz played Alianza at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FAS1 - 0SonsonateFull TimeFT

FAS - Sonsonate

FAS played Sonsonate at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. FAS won 1-0.

Municipal Limeno2 - 2ChalatenangoFull TimeFT

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno played Chalatenango at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Jocoro0 - 0AguilaFull TimeFT

Jocoro - Aguila

Jocoro played Aguila at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santa Tecla2 - 2PasaquinaFull TimeFT

Santa Tecla - Pasaquina

Santa Tecla played Pasaquina at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Deportivo Sanarate1 - 0Deportivo ChiantlaFull TimeFT

Deportivo Sanarate - Deportivo Chiantla

Deportivo Sanarate played Deportivo Chiantla at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Deportivo Sanarate won 1-0.

Municipal1 - 0Deportivo PetapaFull TimeFT

Municipal - Deportivo Petapa

Municipal played Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Municipal won 1-0.

Antigua GFC0 - 0XelajuFull TimeFT

Antigua GFC - Xelaju

Antigua GFC played Xelaju at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Malacateco1 - 0CSD ComunicacionesFull TimeFT

Malacateco - CSD Comunicaciones

Malacateco played CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Malacateco won 1-0.

CD Olimpia1 - 1JuticalpaFull TimeFT

CD Olimpia - Juticalpa

CD Olimpia played Juticalpa at the Apertura of Honduras on October 21. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real de Minas3 - 1MarathonFull TimeFT

Real de Minas - Marathon

Real de Minas played Marathon at the Apertura of Honduras on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Real de Minas won 3-1.

Costa del Este0 - 0San Francisco FCFull TimeFT

Costa del Este - San Francisco FC

Costa del Este played San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on October 21. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Defensores Belgrano1 - 2Chacarita JuniorsFull TimeFT

Defensores Belgrano - Chacarita Juniors

Defensores Belgrano played Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match kicked off 17:35 UTC. Chacarita Juniors won 1-2.

Gimnasia Jujuy1 - 0CA MitreFull TimeFT

Gimnasia Jujuy - CA Mitre

Gimnasia Jujuy played CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Gimnasia Jujuy won 1-0.

Gimnasia Mendoza0 - 2SarmientoFull TimeFT

Gimnasia Mendoza - Sarmiento

Gimnasia Mendoza played Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Sarmiento won 0-2.

Colegiales0 - 0JJ UrquizaFull TimeFT

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales played JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 21. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aurora0 - 4BolivarFull TimeFT

Aurora - Bolivar

Aurora played Bolivar at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Bolivar won 0-4.

Nacional Potosi2 - 0Real PotosiFull TimeFT

Nacional Potosi - Real Potosi

Nacional Potosi played Real Potosi at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Nacional Potosi won 2-0.

San Jose2 - 1WilstermannFull TimeFT

San Jose - Wilstermann

San Jose played Wilstermann at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 21:15 UTC. San Jose won 2-1.

Sport Boys Warnes0 - 1Oriente PetroleroFull TimeFT

Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 23:30 UTC. Oriente Petrolero won 0-1.

Academia P-C0 - 0Deportivo TachiraFull TimeFT

Academia P-C - Deportivo Tachira

Academia P-C played Deportivo Tachira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Anzoategui2 - 1Deportivo LaraFull TimeFT

Anzoategui - Deportivo Lara

Anzoategui played Deportivo Lara at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Anzoategui won 2-1.

Aragua0 - 2ZuliaFull TimeFT

Aragua - Zulia

Aragua played Zulia at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Zulia won 0-2.

Caracas2 - 2Zamora FCFull TimeFT

Caracas - Zamora FC

Caracas played Zamora FC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Estudiantes de Merida3 - 1Atletico VenezuelaFull TimeFT

Estudiantes de Merida - Atletico Venezuela

Estudiantes de Merida played Atletico Venezuela at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Estudiantes de Merida won 3-1.

Metropolitanos2 - 0Monagas SCFull TimeFT

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos played Monagas SC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Metropolitanos won 2-0.

Mineros1 - 1Deportivo La GuairaFull TimeFT

Mineros - Deportivo La Guaira

Mineros played Deportivo La Guaira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Portuguesa FC1 - 0CaraboboFull TimeFT

Portuguesa FC - Carabobo

Portuguesa FC played Carabobo at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Portuguesa FC won 1-0.

Trujillanos4 - 1Estudiantes CaracasFull TimeFT

Trujillanos - Estudiantes Caracas

Trujillanos played Estudiantes Caracas at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Trujillanos won 4-1.

Wellington Phoenix2 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix played Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 04:00 UTC. Wellington Phoenix won 2-1.

Brisbane Roar FC1 - 1Central Coast MarinersFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 06:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Perth Glory1 - 1Western SydneyFull TimeFT

Perth Glory - Western Sydney

Perth Glory played Western Sydney at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.