Ibrahimovic scores a golazzo again

September 30th
He just ain't getting old
Matchday Live
UruguayJapan23:00

Uruguay - Japan

Uruguay are playing Japan at the Group C of Copa America on June 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Sweden WUSA W19:00

Sweden W - USA W

Sweden W are playing USA W at the Group F - Women of World Cup on June 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Thailand WChile W19:00

Thailand W - Chile W

Thailand W are playing Chile W at the Group F - Women of World Cup on June 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Denmark U-21Austria U-2116:30

Denmark U-21 - Austria U-21

Denmark U-21 are playing Austria U-21 at the Group Stage of Uefa Under-21 Championship on June 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Germany U-21Serbia U-2119:00

Germany U-21 - Serbia U-21

Germany U-21 are playing Serbia U-21 at the Group Stage of Uefa Under-21 Championship on June 20. The match will kick off 19:00 UTC.

AC OuluKTP15:30

AC Oulu - KTP

AC Oulu are playing KTP at the Ykkonen of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

LiepajaVentspils16:45

Liepaja - Ventspils

Liepaja are playing Ventspils at the Virsliga of Latvia on June 20. The match will kick off 16:45 UTC.

DeportivoMallorca19:00

Deportivo - Mallorca

Deportivo are playing Mallorca at the Segunda Division, Promotion Playoff of Spain on June 20. The match will kick off 19:00 UTC.

NicaraguaHaiti23:00

Nicaragua - Haiti

Nicaragua are playing Haiti at the Group B of Concacaf Gold Cup on June 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Costa RicaBermuda01:00

Costa Rica - Bermuda

Costa Rica are playing Bermuda at the Group B of Concacaf Gold Cup on June 21. The match will kick off 01:00 UTC.

ChertanovoArarat Moscow09:00

Chertanovo - Ararat Moscow

Chertanovo are playing Ararat Moscow at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 09:00 UTC.

SiriusDjurgarden10:00

Sirius - Djurgarden

Sirius are playing Djurgarden at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Malmo FFSonderjylland12:00

Malmo FF - Sonderjylland

Malmo FF are playing Sonderjylland at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 12:00 UTC.

FK KrasnodarFC Chayka15:00

FK Krasnodar - FC Chayka

FK Krasnodar are playing FC Chayka at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 15:00 UTC.

NeasbyOB Odense16:00

Neasby - OB Odense

Neasby are playing OB Odense at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Cameroon WNew Zealand W16:00

Cameroon W - New Zealand W

Cameroon W are playing New Zealand W at the Group E - Women of World Cup on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Netherlands WCanada W16:00

Netherlands W - Canada W

Netherlands W are playing Canada W at the Group E - Women of World Cup on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarvas RakvereTammeka Tartu-215:30

Tarvas Rakvere - Tammeka Tartu-2

Tarvas Rakvere are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaprus ParnuFlora-215:30

Vaprus Parnu - Flora-2

Vaprus Parnu are playing Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Tallinna Kalev-2Levadia-216:00

Tallinna Kalev-2 - Levadia-2

Tallinna Kalev-2 are playing Levadia-2 at the Esiliiga A of Estonia on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

ElvaWelco Tartu16:30

Elva - Welco Tartu

Elva are playing Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on June 20. The match will kick off 16:30 UTC.

LegionK-Jarve JK Jarve16:30

Legion - K-Jarve JK Jarve

Legion are playing K-Jarve JK Jarve at the Esiliiga A of Estonia on June 20. The match will kick off 16:30 UTC.

MiPKViikingit15:30

MiPK - Viikingit

MiPK are playing Viikingit at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

NJSJIPPO15:30

NJS - JIPPO

NJS are playing JIPPO at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Honka-2EPS15:30

Honka-2 - EPS

Honka-2 are playing EPS at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Tampere UnitedKaPa15:30

Tampere United - KaPa

Tampere United are playing KaPa at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

SJK-2VIFK15:30

SJK-2 - VIFK

SJK-2 are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

HaukarLeiknir R.19:15

Haukar - Leiknir R.

Haukar are playing Leiknir R. at the 1. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

NjardvikAfturelding19:15

Njardvik - Afturelding

Njardvik are playing Afturelding at the 1. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

Kari AkranesKFG Gardabaer19:15

Kari Akranes - KFG Gardabaer

Kari Akranes are playing KFG Gardabaer at the 2. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

SelfossTindastoll19:15

Selfoss - Tindastoll

Selfoss are playing Tindastoll at the 2. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

Throttur VogarIR Reykjavik19:15

Throttur Vogar - IR Reykjavik

Throttur Vogar are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

AltaStabek16:00

Alta - Stabek

Alta are playing Stabek at the National cup of Norway on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

KongsvingerTromso16:00

Kongsvinger - Tromso

Kongsvinger are playing Tromso at the National cup of Norway on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Oskarshamns AIKLindome16:00

Oskarshamns AIK - Lindome

Oskarshamns AIK are playing Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

LjungskileLund17:00

Ljungskile - Lund

Ljungskile are playing Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SkovdeAtvidaberg17:00

Skovde - Atvidaberg

Skovde are playing Atvidaberg at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

TvaakerTrollhattan17:00

Tvaaker - Trollhattan

Tvaaker are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

UtsiktensAssyriska Turabdin17:00

Utsiktens - Assyriska Turabdin

Utsiktens are playing Assyriska Turabdin at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SollentunaUmea16:00

Sollentuna - Umea

Sollentuna are playing Umea at the Division 1, Norra of Sweden on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

ForwardKarlslunds17:00

Forward - Karlslunds

Forward are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

GrebbestadsVanersborgs IF17:00

Grebbestads - Vanersborgs IF

Grebbestads are playing Vanersborgs IF at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SavedalenLidkoping17:00

Savedalen - Lidkoping

Savedalen are playing Lidkoping at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

AmalUddevalla17:30

Amal - Uddevalla

Amal are playing Uddevalla at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Friska ViljorUmea Akademi17:00

Friska Viljor - Umea Akademi

Friska Viljor are playing Umea Akademi at the Division 2, Norrland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

LuleaPitea17:00

Lulea - Pitea

Lulea are playing Pitea at the Division 2, Norrland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Arameiska-SyrianskaNewroz17:00

Arameiska-Syrianska - Newroz

Arameiska-Syrianska are playing Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

EslovAngelholm17:00

Eslov - Angelholm

Eslov are playing Angelholm at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

HittarpPrespa Birlik17:00

Hittarp - Prespa Birlik

Hittarp are playing Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

RosengardAssyriska BK17:00

Rosengard - Assyriska BK

Rosengard are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

StafsingeIFK Malmo17:00

Stafsinge - IFK Malmo

Stafsinge are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

UllaredOnsala17:45

Ullared - Onsala

Ullared are playing Onsala at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:45 UTC.

AsarumDalstorps17:00

Asarum - Dalstorps

Asarum are playing Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

RaslattsRappe17:00

Raslatts - Rappe

Raslatts are playing Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Macau U-23Chao Pak Kei11:05

Macau U-23 - Chao Pak Kei

Macau U-23 are playing Chao Pak Kei at the Elite League of Macao on June 20. The match will kick off 11:05 UTC.

PoliciaSporting Macau13:00

Policia - Sporting Macau

Policia are playing Sporting Macau at the Elite League of Macao on June 20. The match will kick off 13:00 UTC.

ValourPacific00:00

Valour - Pacific

Valour are playing Pacific at the Premier League of Canada on June 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Portland Timbers4 - 0Los Angeles GalaxyFull TimeFT

Portland Timbers - Los Angeles Galaxy

Portland Timbers played Los Angeles Galaxy at the US Open Cup of Usa on June 20. The match kicked off 03:05 UTC. Portland Timbers won 4-0.

Los Angeles FCSan Jose Earthquakes02:30

Los Angeles FC - San Jose Earthquakes

Los Angeles FC are playing San Jose Earthquakes at the US Open Cup of Usa on June 21. The match will kick off 02:30 UTC.

San TelmoAll Boys17:10

San Telmo - All Boys

San Telmo are playing All Boys at the Primera B Metropolitana, Promotion Playoffs of Argentina on June 20. The match will kick off 17:10 UTC.

Ypiranga ErechimJuventude23:00

Ypiranga Erechim - Juventude

Ypiranga Erechim are playing Juventude at the Serie C of Brasil on June 20. The match will kick off 23:00 UTC.

JacuipenseCentral SC18:00

Jacuipense - Central SC

Jacuipense are playing Central SC at the Serie D of Brasil on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Fluminense de FeiraSalgueiro20:00

Fluminense de Feira - Salgueiro

Fluminense de Feira are playing Salgueiro at the Serie D of Brasil on June 20. The match will kick off 20:00 UTC.