Former AC Milan goalkeeper Dida training at the age of 41

September 7th
Even at the age of 41 he was training like a machine
Matchday Live
ShkendijaNomme Kalju15:00

Shkendija - Nomme Kalju

Shkendija are playing Nomme Kalju at the First qualifying round of Champions League on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SaburtaloSherif17:30

Saburtalo - Sherif

Saburtalo are playing Sherif at the First qualifying round of Champions League on July 16. The match will kick off 17:30 UTC.

HB TorshavnHJK Helsinki18:00

HB Torshavn - HJK Helsinki

HB Torshavn are playing HJK Helsinki at the First qualifying round of Champions League on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Valletta FCDudelange18:00

Valletta FC - Dudelange

Valletta FC are playing Dudelange at the First qualifying round of Champions League on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Crvena ZvezdaSuduva18:45

Crvena Zvezda - Suduva

Crvena Zvezda are playing Suduva at the First qualifying round of Champions League on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

FeronikeliTNS18:45

Feronikeli - TNS

Feronikeli are playing TNS at the First qualifying round of Champions League on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

BanantsCukaricki15:00

Banants - Cukaricki

Banants are playing Cukaricki at the First qualifying round of Europa League on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KI KlaksvikRiteriai17:00

KI Klaksvik - Riteriai

KI Klaksvik are playing Riteriai at the First qualifying round of Europa League on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OFK TitogradCSKA Sofia18:30

OFK Titograd - CSKA Sofia

OFK Titograd are playing CSKA Sofia at the First qualifying round of Europa League on July 16. The match will kick off 18:30 UTC.

StenhousemuirDundee United18:30

Stenhousemuir - Dundee United

Stenhousemuir are playing Dundee United at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Alloa AthleticElgin City18:45

Alloa Athletic - Elgin City

Alloa Athletic are playing Elgin City at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Brechin CityRoss County18:45

Brechin City - Ross County

Brechin City are playing Ross County at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

CowdenbeathHearts18:45

Cowdenbeath - Hearts

Cowdenbeath are playing Hearts at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

FalkirkStranraer18:45

Falkirk - Stranraer

Falkirk are playing Stranraer at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Greenock MortonDumbarton18:45

Greenock Morton - Dumbarton

Greenock Morton are playing Dumbarton at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

LivingstonAyr United18:45

Livingston - Ayr United

Livingston are playing Ayr United at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

MontroseSt. Johnstone18:45

Montrose - St. Johnstone

Montrose are playing St. Johnstone at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

PeterheadInverness C.T18:45

Peterhead - Inverness C.T

Peterhead are playing Inverness C.T at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Queen of the SouthAnnan Athletic18:45

Queen of the South - Annan Athletic

Queen of the South are playing Annan Athletic at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Queen's ParkPartick Thistle18:45

Queen's Park - Partick Thistle

Queen's Park are playing Partick Thistle at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match will kick off 18:45 UTC.

VasterasJonkoping S.17:00

Vasteras - Jonkoping S.

Vasteras are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Guangzou R FTianjin Teda10:00

Guangzou R F - Tianjin Teda

Guangzou R F are playing Tianjin Teda at the Super League of China on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Shanghai ShenhuaHenan Jianye11:35

Shanghai Shenhua - Henan Jianye

Shanghai Shenhua are playing Henan Jianye at the Super League of China on July 16. The match will kick off 11:35 UTC.

Guangzhou EvergrandeDalian Yifang12:00

Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang

Guangzhou Evergrande are playing Dalian Yifang at the Super League of China on July 16. The match will kick off 12:00 UTC.

CoritibaSao Bento22:15

Coritiba - Sao Bento

Coritiba are playing Sao Bento at the Serie B of Brasil on July 16. The match will kick off 22:15 UTC.

Ponte PretaAtletico GO00:30

Ponte Preta - Atletico GO

Ponte Preta are playing Atletico GO at the Serie B of Brasil on July 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico BucaramangaDeportivo Cali00:45

Atletico Bucaramanga - Deportivo Cali

Atletico Bucaramanga are playing Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on July 17. The match will kick off 00:45 UTC.

Deportivo La EquidadRoyal Pari00:30

Deportivo La Equidad - Royal Pari

Deportivo La Equidad are playing Royal Pari at the Copa Sudamericana of Conmebol on July 17. The match will kick off 00:30 UTC.

AEKStal Stalowa Wola07:30

AEK - Stal Stalowa Wola

AEK are playing Stal Stalowa Wola at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 07:30 UTC.

Malaga-2Reading08:00

Malaga-2 - Reading

Malaga-2 are playing Reading at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 08:00 UTC.

Adelaide UnitedMetroStars09:30

Adelaide United - MetroStars

Adelaide United are playing MetroStars at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 09:30 UTC.

PenafielSanta Clara09:30

Penafiel - Santa Clara

Penafiel are playing Santa Clara at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 09:30 UTC.

OleksandriaAEL13:00

Oleksandria - AEL

Oleksandria are playing AEL at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BalkanyDesna14:00

Balkany - Desna

Balkany are playing Desna at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Olimpik DonetskAvanhard14:00

Olimpik Donetsk - Avanhard

Olimpik Donetsk are playing Avanhard at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Carl Zeiss JenaGermania Halberstadt14:30

Carl Zeiss Jena - Germania Halberstadt

Carl Zeiss Jena are playing Germania Halberstadt at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Chrobry GlogowHapoel Tel Aviv15:00

Chrobry Glogow - Hapoel Tel Aviv

Chrobry Glogow are playing Hapoel Tel Aviv at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DravaNyiregyhaza15:00

Drava - Nyiregyhaza

Drava are playing Nyiregyhaza at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FC OssRKC15:00

FC Oss - RKC

FC Oss are playing RKC at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KarpatyKolos Kovalivka15:00

Karpaty - Kolos Kovalivka

Karpaty are playing Kolos Kovalivka at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

PuskasZarkovo15:00

Puskas - Zarkovo

Puskas are playing Zarkovo at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

RoskildeBronshoj15:15

Roskilde - Bronshoj

Roskilde are playing Bronshoj at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:15 UTC.

BoulogneQuevilly15:30

Boulogne - Quevilly

Boulogne are playing Quevilly at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CaenParis FC16:00

Caen - Paris FC

Caen are playing Paris FC at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

GuingampCholet16:00

Guingamp - Cholet

Guingamp are playing Cholet at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Innsbruck-2Genoa16:00

Innsbruck-2 - Genoa

Innsbruck-2 are playing Genoa at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

KoprivnicaSiofok16:00

Koprivnica - Siofok

Koprivnica are playing Siofok at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MetzCharleroi16:00

Metz - Charleroi

Metz are playing Charleroi at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

PinkafeldRapid16:00

Pinkafeld - Rapid

Pinkafeld are playing Rapid at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TroyesNancy16:00

Troyes - Nancy

Troyes are playing Nancy at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Eintracht NortheimPaderborn16:30

Eintracht Northeim - Paderborn

Eintracht Northeim are playing Paderborn at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:30 UTC.

ElversbergAlemannia Aachen16:30

Elversberg - Alemannia Aachen

Elversberg are playing Alemannia Aachen at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:30 UTC.

YverdonGrenoble16:30

Yverdon - Grenoble

Yverdon are playing Grenoble at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 16:30 UTC.

AvesRecreio de Agueda17:00

Aves - Recreio de Agueda

Aves are playing Recreio de Agueda at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

DrochtersenHolstein Kiel17:00

Drochtersen - Holstein Kiel

Drochtersen are playing Holstein Kiel at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

GroningenEmmen17:00

Groningen - Emmen

Groningen are playing Emmen at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Heracles AlmeloExcelsior17:00

Heracles Almelo - Excelsior

Heracles Almelo are playing Excelsior at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

HvidovreFrem17:00

Hvidovre - Frem

Hvidovre are playing Frem at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

KriensCham17:00

Kriens - Cham

Kriens are playing Cham at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SAK KlagenfurtAustria Klagenfurt17:00

SAK Klagenfurt - Austria Klagenfurt

SAK Klagenfurt are playing Austria Klagenfurt at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

St. PauliWeiche Flensburg17:00

St. Pauli - Weiche Flensburg

St. Pauli are playing Weiche Flensburg at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

StraelenVV Venlo17:00

Straelen - VV Venlo

Straelen are playing VV Venlo at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

UphusenSchwarz-Weiss Rehden17:00

Uphusen - Schwarz-Weiss Rehden

Uphusen are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Zulte-WaregemOostende17:00

Zulte-Waregem - Oostende

Zulte-Waregem are playing Oostende at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

ExtremaduraReading17:30

Extremadura - Reading

Extremadura are playing Reading at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Koln-2Hurth17:30

Koln-2 - Hurth

Koln-2 are playing Hurth at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:30 UTC.

PeraladaEspanyol17:30

Peralada - Espanyol

Peralada are playing Espanyol at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 17:30 UTC.

ChorleyPreston NE18:00

Chorley - Preston NE

Chorley are playing Preston NE at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

MillwallBraga18:00

Millwall - Braga

Millwall are playing Braga at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Undy AthleticNewport18:00

Undy Athletic - Newport

Undy Athletic are playing Newport at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

WimbledonBournemouth18:00

Wimbledon - Bournemouth

Wimbledon are playing Bournemouth at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Dynamo DresdenPSG18:20

Dynamo Dresden - PSG

Dynamo Dresden are playing PSG at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 18:20 UTC.

Telford UnitedSolihull Moors18:30

Telford United - Solihull Moors

Telford United are playing Solihull Moors at the Club Friendlies of International on July 16. The match will kick off 18:30 UTC.

IndiaSyria14:30

India - Syria

India are playing Syria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on July 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Midtjylland-2Esbjerg-211:00

Midtjylland-2 - Esbjerg-2

Midtjylland-2 are playing Esbjerg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on July 16. The match will kick off 11:00 UTC.

KeflavikMagni18:00

Keflavik - Magni

Keflavik are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

ThorNjardvik18:00

Thor - Njardvik

Thor are playing Njardvik at the 1. Deild of Iceland on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

FjolnirFram19:15

Fjolnir - Fram

Fjolnir are playing Fram at the 1. Deild of Iceland on July 16. The match will kick off 19:15 UTC.

Leiknir R.Afturelding19:15

Leiknir R. - Afturelding

Leiknir R. are playing Afturelding at the 1. Deild of Iceland on July 16. The match will kick off 19:15 UTC.

Throttur ReykjavikGrotta Seltjarnarnes19:15

Throttur Reykjavik - Grotta Seltjarnarnes

Throttur Reykjavik are playing Grotta Seltjarnarnes at the 1. Deild of Iceland on July 16. The match will kick off 19:15 UTC.

Vikingur O.Haukar19:15

Vikingur O. - Haukar

Vikingur O. are playing Haukar at the 1. Deild of Iceland on July 16. The match will kick off 19:15 UTC.

Breidablik WIBV Vestmannaeyjar W18:00

Breidablik W - IBV Vestmannaeyjar W

Breidablik W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

KR Reykjavik WVikingur W19:15

KR Reykjavik W - Vikingur W

KR Reykjavik W are playing Vikingur W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on July 16. The match will kick off 19:15 UTC.

ArvollSarpsborg-217:00

Arvoll - Sarpsborg-2

Arvoll are playing Sarpsborg-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Olimp KhimkiPskov-74714:00

Olimp Khimki - Pskov-747

Olimp Khimki are playing Pskov-747 at the PFL, Zapad of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Dolgiye PrudyZvezda S-P15:00

Dolgiye Prudy - Zvezda S-P

Dolgiye Prudy are playing Zvezda S-P at the PFL, Zapad of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Znamia TrudaLuki-Energia15:00

Znamia Truda - Luki-Energia

Znamia Truda are playing Luki-Energia at the PFL, Zapad of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FK MuromZenit-215:30

FK Murom - Zenit-2

FK Murom are playing Zenit-2 at the PFL, Zapad of Russia on July 16. The match will kick off 15:30 UTC.

LeningradetsRodina Moskva15:30

Leningradets - Rodina Moskva

Leningradets are playing Rodina Moskva at the PFL, Zapad of Russia on July 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Ural-2Nosta10:00

Ural-2 - Nosta

Ural-2 are playing Nosta at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Lada SOKAkron14:00

Lada SOK - Akron

Lada SOK are playing Akron at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

TyumenKAMAZ14:00

Tyumen - KAMAZ

Tyumen are playing KAMAZ at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Zvezda PermChelyabinsk14:00

Zvezda Perm - Chelyabinsk

Zvezda Perm are playing Chelyabinsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

LadaVolga Ulyanovsk14:30

Lada - Volga Ulyanovsk

Lada are playing Volga Ulyanovsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on July 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Zenit IzhevskUfa-214:30

Zenit Izhevsk - Ufa-2

Zenit Izhevsk are playing Ufa-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on July 16. The match will kick off 14:30 UTC.

FK StroginoRyazan13:00

FK Strogino - Ryazan

FK Strogino are playing Ryazan at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Ararat MoscowSaturn14:00

Ararat Moscow - Saturn

Ararat Moscow are playing Saturn at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Rotor-2Kaluga14:00

Rotor-2 - Kaluga

Rotor-2 are playing Kaluga at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Khimik NovomoskovskKhimki-215:00

Khimik Novomoskovsk - Khimki-2

Khimik Novomoskovsk are playing Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SokolDynamo Br15:00

Sokol - Dynamo Br

Sokol are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ZorkiySalyut15:00

Zorkiy - Salyut

Zorkiy are playing Salyut at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Kvant ObninskMetallurg L.15:30

Kvant Obninsk - Metallurg L.

Kvant Obninsk are playing Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on July 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AlaniaLegion Dynamo14:00

Alania - Legion Dynamo

Alania are playing Legion Dynamo at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo StavropolInter Cherkessk14:00

Dinamo Stavropol - Inter Cherkessk

Dinamo Stavropol are playing Inter Cherkessk at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 14:00 UTC.

MakhachkalaSpartak Vladikavkaz14:30

Makhachkala - Spartak Vladikavkaz

Makhachkala are playing Spartak Vladikavkaz at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Spartak NalchikAnzhi14:30

Spartak Nalchik - Anzhi

Spartak Nalchik are playing Anzhi at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 14:30 UTC.

FK Krasnodar-3Biolog-Novokub.15:00

FK Krasnodar-3 - Biolog-Novokub.

FK Krasnodar-3 are playing Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Mashuk-KMVDruzhba Maykop15:00

Mashuk-KMV - Druzhba Maykop

Mashuk-KMV are playing Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Volgar-AstrakhanUrozhay15:00

Volgar-Astrakhan - Urozhay

Volgar-Astrakhan are playing Urozhay at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ChernomoretsSKA Rostov15:30

Chernomorets - SKA Rostov

Chernomorets are playing SKA Rostov at the PFL, Yug of Russia on July 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Norway U-19 WNetherlands U-19 W15:00

Norway U-19 W - Netherlands U-19 W

Norway U-19 W are playing Netherlands U-19 W at the Group Stage - Women of Uefa Under-19 Championship on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Spain U-19 WBelgium U-19 W15:00

Spain U-19 W - Belgium U-19 W

Spain U-19 W are playing Belgium U-19 W at the Group Stage - Women of Uefa Under-19 Championship on July 16. The match will kick off 15:00 UTC.

England U-19 WGermany U-19 W18:30

England U-19 W - Germany U-19 W

England U-19 W are playing Germany U-19 W at the Group Stage - Women of Uefa Under-19 Championship on July 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Scotland U-19 WFrance U-19 W18:30

Scotland U-19 W - France U-19 W

Scotland U-19 W are playing France U-19 W at the Group Stage - Women of Uefa Under-19 Championship on July 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Bashundhara KingsBrothers Union10:00

Bashundhara Kings - Brothers Union

Bashundhara Kings are playing Brothers Union at the Premier League of Bangladesh on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Muktijoddha SKCArambagh10:00

Muktijoddha SKC - Arambagh

Muktijoddha SKC are playing Arambagh at the Premier League of Bangladesh on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Nofel SCSheikh Russel10:00

Nofel SC - Sheikh Russel

Nofel SC are playing Sheikh Russel at the Premier League of Bangladesh on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Rahmatgonj MFSTeam BJMC10:00

Rahmatgonj MFS - Team BJMC

Rahmatgonj MFS are playing Team BJMC at the Premier League of Bangladesh on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Mohammedan DhakaAbahani13:00

Mohammedan Dhaka - Abahani

Mohammedan Dhaka are playing Abahani at the Premier League of Bangladesh on July 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Persipura Jayapura1 - 0Madura United11'

Persipura Jayapura - Madura United

Persipura Jayapura are playing Madura United at the Liga 1 of Indonesia on July 16. The match kicked off 06:30 UTC. It's the first half and Persipura Jayapura is winning 1-0.

TIRA PersikaboPersija08:30

TIRA Persikabo - Persija

TIRA Persikabo are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on July 16. The match will kick off 08:30 UTC.

AremaBadak Lampung11:30

Arema - Badak Lampung

Arema are playing Badak Lampung at the Liga 1 of Indonesia on July 16. The match will kick off 11:30 UTC.

PersibKalteng Putra11:30

Persib - Kalteng Putra

Persib are playing Kalteng Putra at the Liga 1 of Indonesia on July 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Johor Darul TPetaling Jaya City13:00

Johor Darul T - Petaling Jaya City

Johor Darul T are playing Petaling Jaya City at the Super League of Malaysia on July 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Melaka UtdPKNS13:00

Melaka Utd - PKNS

Melaka Utd are playing PKNS at the Super League of Malaysia on July 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Song Lam Nghe An VinhSaigon10:00

Song Lam Nghe An Vinh - Saigon

Song Lam Nghe An Vinh are playing Saigon at the V-League of Vietnam on July 16. The match will kick off 10:00 UTC.

APRManiema Union11:00

APR - Maniema Union

APR are playing Maniema Union at the CECAFA Club Cup, Playoffs of Africa on July 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Gor MahiaGreen Eagles11:00

Gor Mahia - Green Eagles

Gor Mahia are playing Green Eagles at the CECAFA Club Cup, Playoffs of Africa on July 16. The match will kick off 11:00 UTC.

KCCARayon Sports11:00

KCCA - Rayon Sports

KCCA are playing Rayon Sports at the CECAFA Club Cup, Playoffs of Africa on July 16. The match will kick off 11:00 UTC.

TP MazembeAzam11:00

TP Mazembe - Azam

TP Mazembe are playing Azam at the CECAFA Club Cup, Playoffs of Africa on July 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Gimnasia MendozaRiver Plate00:10

Gimnasia Mendoza - River Plate

Gimnasia Mendoza are playing River Plate at the National cup of Argentina on July 17. The match will kick off 00:10 UTC.

Ponte Preta U-20Vasco U-2018:00

Ponte Preta U-20 - Vasco U-20

Ponte Preta U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on July 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Santiago MorningUniversidad Catolica20:00

Santiago Morning - Universidad Catolica

Santiago Morning are playing Universidad Catolica at the National cup of Chile on July 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Alianza GuanoLDU-Quito20:30

Alianza Guano - LDU-Quito

Alianza Guano are playing LDU-Quito at the National cup of Ecuador on July 16. The match will kick off 20:30 UTC.