Tyumen vs Riga Live Score and Live Stream

Kick-off at 16:15 on Thursday, February 14
Full Time
GlukhovYegor Glukhov (goal)69'
GlukhovYegor Glukhov (goal)87'
Russia FNL cup
2 : 0
FT
Copy
All videos of Tyumen - Riga on your website!
Full Time
Match ends. Tyumen 2, Riga 0.
87 '
2 - 0
Yegor Glukhov scores for Tyumen.
69 '
1 - 0
Yegor Glukhov scores for Tyumen.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
View All
9
Riga haven't lost in their previous 9 away matches.
8
Tyumen have failed to keep a clean sheet in their previous 8 home matches.
5
Riga have gone 5 consecutive matches without a clean sheet.
Live Match Report

Tyumen played Riga at the FNL cup of Russia on February 14. The match kicked off 16:15 UTC. Tyumen won 2-0.

Yegor Glukhov scored the first goal on the 69th minute of the game. Glukhov later scored 1 more, making the final score 2-0.

ScoreBat was covering Tyumen vs Riga in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. You can watch Tyumen vs Riga live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Russia FNL cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/riga-vs-tyumen-live-stream/

Tyumen have played a draw with Chertanovo, Shinnik and Rigas FS in their previous 3 matches, while Riga have lost to Shinnik in their previous match.

Goals and video highlights of the match between Tyumen and Riga are being added in real time. You can watch the goal by Yegor Glukhov as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Tyumen or Riga score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Tyumen and Riga include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Tyumen vs Riga with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Russia FNL cup are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
EvertonManchester United12:30

Everton - Manchester United

Everton are playing Manchester United at the Premier League of England on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

ArsenalCrystal Palace15:00

Arsenal - Crystal Palace

Arsenal are playing Crystal Palace at the Premier League of England on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Cardiff CityLiverpool15:00

Cardiff City - Liverpool

Cardiff City are playing Liverpool at the Premier League of England on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

LevanteEspanyol10:00

Levante - Espanyol

Levante are playing Espanyol at the La Liga of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

GetafeSevilla12:00

Getafe - Sevilla

Getafe are playing Sevilla at the La Liga of Spain on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Real MadridAthletic Bilbao14:15

Real Madrid - Athletic Bilbao

Real Madrid are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on April 21. The match will kick off 14:15 UTC.

VillarrealLeganes16:30

Villarreal - Leganes

Villarreal are playing Leganes at the La Liga of Spain on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Real BetisValencia18:45

Real Betis - Valencia

Real Betis are playing Valencia at the La Liga of Spain on April 21. The match will kick off 18:45 UTC.

SC FreiburgBorussia Dortmund13:30

SC Freiburg - Borussia Dortmund

SC Freiburg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha BerlinHannover16:00

Hertha Berlin - Hannover

Hertha Berlin are playing Hannover at the Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

NantesAmiens13:00

Nantes - Amiens

Nantes are playing Amiens at the Ligue 1 of France on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

ToulouseLille13:00

Toulouse - Lille

Toulouse are playing Lille at the Ligue 1 of France on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

ReimsSaint-Etienne15:00

Reims - Saint-Etienne

Reims are playing Saint-Etienne at the Ligue 1 of France on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

PSGMonaco19:00

PSG - Monaco

PSG are playing Monaco at the Ligue 1 of France on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

ExcelsiorWillem II10:15

Excelsior - Willem II

Excelsior are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on April 21. The match will kick off 10:15 UTC.

FortunaNAC12:30

Fortuna - NAC

Fortuna are playing NAC at the Eredivisie of Netherlands on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

PSVADO Den Haag14:45

PSV - ADO Den Haag

PSV are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on April 21. The match will kick off 14:45 UTC.

UralRubin13:30

Ural - Rubin

Ural are playing Rubin at the Premier League of Russia on April 21. The match will kick off 13:30 UTC.

SpartakYenisey16:00

Spartak - Yenisey

Spartak are playing Yenisey at the Premier League of Russia on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

WattensVorwarts Steyr08:30

Wattens - Vorwarts Steyr

Wattens are playing Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on April 21. The match will kick off 08:30 UTC.

St. PoltenSalzburg12:30

St. Polten - Salzburg

St. Polten are playing Salzburg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

SturmWolfsberger AC12:30

Sturm - Wolfsberger AC

Sturm are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Austria VLASK Linz15:00

Austria V - LASK Linz

Austria V are playing LASK Linz at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SlutskIsloch12:00

Slutsk - Isloch

Slutsk are playing Isloch at the Premier League of Belarus on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Energetik-BGUDinamo Brest14:00

Energetik-BGU - Dinamo Brest

Energetik-BGU are playing Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GomelShakhtyor Soligorsk16:45

Gomel - Shakhtyor Soligorsk

Gomel are playing Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on April 21. The match will kick off 16:45 UTC.

AnderlechtGent16:00

Anderlecht - Gent

Anderlecht are playing Gent at the First Division A, Championship Round of Belgium on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Waasland-BeverenMouscron18:00

Waasland-Beveren - Mouscron

Waasland-Beveren are playing Mouscron at the First Division A, Europa League Playoff of Belgium on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

VereyaEtar14:30

Vereya - Etar

Vereya are playing Etar at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 21. The match will kick off 14:30 UTC.

BeroeCherno More17:00

Beroe - Cherno More

Beroe are playing Cherno More at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bohemians 1905Jablonec15:00

Bohemians 1905 - Jablonec

Bohemians 1905 are playing Jablonec at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Dukla PrahaBoleslav15:00

Dukla Praha - Boleslav

Dukla Praha are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

LiberecSlovacko15:00

Liberec - Slovacko

Liberec are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

OlomoucTeplice15:00

Olomouc - Teplice

Olomouc are playing Teplice at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

OstravaOpava15:00

Ostrava - Opava

Ostrava are playing Opava at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

PribramPlzen15:00

Pribram - Plzen

Pribram are playing Plzen at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sparta PrahaKarvina15:00

Sparta Praha - Karvina

Sparta Praha are playing Karvina at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ZlinSlavia Praha15:00

Zlin - Slavia Praha

Zlin are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

HorsensSonderjylland14:00

Horsens - Sonderjylland

Horsens are playing Sonderjylland at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

VejleAGF Aarhus16:00

Vejle - AGF Aarhus

Vejle are playing AGF Aarhus at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

FloraKuressaare10:00

Flora - Kuressaare

Flora are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

PaideLevadia T12:00

Paide - Levadia T

Paide are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

ChikhuraTorpedo K.12:00

Chikhura - Torpedo K.

Chikhura are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

WIT GeorgiaDinamo Tb.17:00

WIT Georgia - Dinamo Tb.

WIT Georgia are playing Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Arminia BielefeldIngolstadt11:30

Arminia Bielefeld - Ingolstadt

Arminia Bielefeld are playing Ingolstadt at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

DarmstadtBochum11:30

Darmstadt - Bochum

Darmstadt are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Dynamo DresdenKoln11:30

Dynamo Dresden - Koln

Dynamo Dresden are playing Koln at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

HeidenheimSt. Pauli11:30

Heidenheim - St. Pauli

Heidenheim are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

RegensburgMagdeburg11:30

Regensburg - Magdeburg

Regensburg are playing Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

KaiserslauternHansa11:00

Kaiserslautern - Hansa

Kaiserslautern are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Sportfreunde LotteEnergie12:00

Sportfreunde Lotte - Energie

Sportfreunde Lotte are playing Energie at the 3. Liga of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

AEKLarisa16:00

AEK - Larisa

AEK are playing Larisa at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

AtromitosPanathinaikos16:00

Atromitos - Panathinaikos

Atromitos are playing Panathinaikos at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

LamiaOlympiakos16:00

Lamia - Olympiakos

Lamia are playing Olympiakos at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

OFIAsteras Tripolis16:00

OFI - Asteras Tripolis

OFI are playing Asteras Tripolis at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

PAOKLevadiakos16:00

PAOK - Levadiakos

PAOK are playing Levadiakos at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

PanaitolikosAris16:00

Panaitolikos - Aris

Panaitolikos are playing Aris at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

PanioniosGiannina16:00

Panionios - Giannina

Panionios are playing Giannina at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

XanthiApollon16:00

Xanthi - Apollon

Xanthi are playing Apollon at the Super League of Greece on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Viitorul ConstantaSteaua18:00

Viitorul Constanta - Steaua

Viitorul Constanta are playing Steaua at the Liga 1, Championship round of Romania on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Gaz Metan MediasDunarea Calarasi15:00

Gaz Metan Medias - Dunarea Calarasi

Gaz Metan Medias are playing Dunarea Calarasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

HibernianCeltic11:30

Hibernian - Celtic

Hibernian are playing Celtic at the Premier League, Championship Group of Scotland on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Proleter Novi SadMladost Lucani15:00

Proleter Novi Sad - Mladost Lucani

Proleter Novi Sad are playing Mladost Lucani at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Radnicki NisPartizan16:30

Radnicki Nis - Partizan

Radnicki Nis are playing Partizan at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

SlovanRuzomberok13:00

Slovan - Ruzomberok

Slovan are playing Ruzomberok at the Super Liga, Championship round of Slovakia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

CadizNumancia10:00

Cadiz - Numancia

Cadiz are playing Numancia at the Segunda Division of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

DeportivoExtremadura14:00

Deportivo - Extremadura

Deportivo are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

OviedoCordoba16:00

Oviedo - Cordoba

Oviedo are playing Cordoba at the Segunda Division of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

TenerifeAlmeria18:00

Tenerife - Almeria

Tenerife are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

NorrbyJonkoping S.13:00

Norrby - Jonkoping S.

Norrby are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

DalkurdMjallby15:30

Dalkurd - Mjallby

Dalkurd are playing Mjallby at the Superettan of Sweden on April 21. The match will kick off 15:30 UTC.

HackenDjurgarden13:00

Hacken - Djurgarden

Hacken are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

HammarbyAFC Eskilstuna15:30

Hammarby - AFC Eskilstuna

Hammarby are playing AFC Eskilstuna at the Allsvenskan of Sweden on April 21. The match will kick off 15:30 UTC.

AnkaragucuKonyaspor10:30

Ankaragucu - Konyaspor

Ankaragucu are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Istanbul BasaksehirRizespor13:00

Istanbul Basaksehir - Rizespor

Istanbul Basaksehir are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

AlanyasporFenerbahce16:00

Alanyaspor - Fenerbahce

Alanyaspor are playing Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

BolusporB.B. Gaziantep11:00

Boluspor - B.B. Gaziantep

Boluspor are playing B.B. Gaziantep at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Afjet AfyonsporAltinordu13:30

Afjet Afyonspor - Altinordu

Afjet Afyonspor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 13:30 UTC.

AltayHatayspor13:30

Altay - Hatayspor

Altay are playing Hatayspor at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 13:30 UTC.

AdanasporDemirspor Adana16:30

Adanaspor - Demirspor Adana

Adanaspor are playing Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Dalian YifangChongqing Dangdai Lifan07:30

Dalian Yifang - Chongqing Dangdai Lifan

Dalian Yifang are playing Chongqing Dangdai Lifan at the Super League of China on April 21. The match will kick off 07:30 UTC.

Jiangsu SuningGuangzou R F09:30

Jiangsu Suning - Guangzou R F

Jiangsu Suning are playing Guangzou R F at the Super League of China on April 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Wuhan ZallShanghai Shenhua11:35

Wuhan Zall - Shanghai Shenhua

Wuhan Zall are playing Shanghai Shenhua at the Super League of China on April 21. The match will kick off 11:35 UTC.

Jeju UnitedGangwon FC05:00

Jeju United - Gangwon FC

Jeju United are playing Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

FC SeoulIncheon United07:00

FC Seoul - Incheon United

FC Seoul are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match will kick off 07:00 UTC.

TolucaAmerica17:00

Toluca - America

Toluca are playing America at the Clausura of Mexico on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Santos LagunaQueretaro23:06

Santos Laguna - Queretaro

Santos Laguna are playing Queretaro at the Clausura of Mexico on April 21. The match will kick off 23:06 UTC.

D.C. UnitedNew York City20:00

D.C. United - New York City

D.C. United are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Los Angeles FCSeattle Sounders23:00

Los Angeles FC - Seattle Sounders

Los Angeles FC are playing Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Universidad de ChileCurico Unido19:30

Universidad de Chile - Curico Unido

Universidad de Chile are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on April 21. The match will kick off 19:30 UTC.

AntofagastaCoquimbo Unido22:00

Antofagasta - Coquimbo Unido

Antofagasta are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Union EspanolaEverton CD00:30

Union Espanola - Everton CD

Union Espanola are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

PatriotasCucuta19:00

Patriotas - Cucuta

Patriotas are playing Cucuta at the Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Envigado FCUnion Magdalena21:00

Envigado FC - Union Magdalena

Envigado FC are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

America de CaliMillonarios22:00

America de Cali - Millonarios

America de Cali are playing Millonarios at the Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

JuniorPasto23:00

Junior - Pasto

Junior are playing Pasto at the Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Rionegro AguilasAtletico Nacional01:00

Rionegro Aguilas - Atletico Nacional

Rionegro Aguilas are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Fuerza AmarillaMushuc Runa19:00

Fuerza Amarilla - Mushuc Runa

Fuerza Amarilla are playing Mushuc Runa at the Serie A of Ecuador on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Barcelona GuayaquilDelfin21:15

Barcelona Guayaquil - Delfin

Barcelona Guayaquil are playing Delfin at the Serie A of Ecuador on April 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Dep. MacaraIndependiente Del Valle23:30

Dep. Macara - Independiente Del Valle

Dep. Macara are playing Independiente Del Valle at the Serie A of Ecuador on April 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Deportivo SantaniSportivo San Lorenzo21:00

Deportivo Santani - Sportivo San Lorenzo

Deportivo Santani are playing Sportivo San Lorenzo at the Apertura of Paraguay on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Sol de AmericaNacional Asuncion23:00

Sol de America - Nacional Asuncion

Sol de America are playing Nacional Asuncion at the Apertura of Paraguay on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Univ. San MartinSport Huancayo16:15

Univ. San Martin - Sport Huancayo

Univ. San Martin are playing Sport Huancayo at the Primera Division, Apertura of Peru on April 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Dep. MunicipalUnion Comercio18:30

Dep. Municipal - Union Comercio

Dep. Municipal are playing Union Comercio at the Primera Division, Apertura of Peru on April 21. The match will kick off 18:30 UTC.

UniversitarioSport Boys21:00

Universitario - Sport Boys

Universitario are playing Sport Boys at the Primera Division, Apertura of Peru on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

JuventudBoston River19:00

Juventud - Boston River

Juventud are playing Boston River at the Apertura of Uruguay on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Liverpool P.Racing Club19:00

Liverpool P. - Racing Club

Liverpool P. are playing Racing Club at the Apertura of Uruguay on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Defensor SportingPlaza Colonia19:15

Defensor Sporting - Plaza Colonia

Defensor Sporting are playing Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on April 21. The match will kick off 19:15 UTC.

Wellington PhoenixMelbourne City07:00

Wellington Phoenix - Melbourne City

Wellington Phoenix are playing Melbourne City at the A-League of Australia on April 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Lommel UnitedRoeselare14:00

Lommel United - Roeselare

Lommel United are playing Roeselare at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

DobrudzhaPomorie14:00

Dobrudzha - Pomorie

Dobrudzha are playing Pomorie at the B PFG of Bulgaria on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ludogorets-2Arda Kardzhali14:00

Ludogorets-2 - Arda Kardzhali

Ludogorets-2 are playing Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Apollon LimassolAEL14:00

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol are playing AEL at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AEK LarnacaAPOEL16:00

AEK Larnaca - APOEL

AEK Larnaca are playing APOEL at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

AnorthosisEnosis ParalimniPostponedPst

Anorthosis - Enosis Paralimni

Anorthosis are playing Enosis Paralimni at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on April 21.

Enosis ParalimniAnorthosis14:00

Enosis Paralimni - Anorthosis

Enosis Paralimni are playing Anorthosis at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Hradec KraloveChrudim15:00

Hradec Kralove - Chrudim

Hradec Kralove are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

TaborskoZizkov15:00

Taborsko - Zizkov

Taborsko are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

VarnsdorfBrno15:00

Varnsdorf - Brno

Varnsdorf are playing Brno at the FNL of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ZnojmoBudejovice15:00

Znojmo - Budejovice

Znojmo are playing Budejovice at the FNL of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ostrava U-21Brno U-2111:00

Ostrava U-21 - Brno U-21

Ostrava U-21 are playing Brno U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Sokol ZapyBenesov15:00

Sokol Zapy - Benesov

Sokol Zapy are playing Benesov at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

FredericiaKoge11:45

Fredericia - Koge

Fredericia are playing Koge at the Division 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 11:45 UTC.

HelsingorThisted11:45

Helsingor - Thisted

Helsingor are playing Thisted at the Division 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 11:45 UTC.

HvidovreSilkeborg11:45

Hvidovre - Silkeborg

Hvidovre are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 11:45 UTC.

LyngbyNykobing11:45

Lyngby - Nykobing

Lyngby are playing Nykobing at the Division 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 11:45 UTC.

RoskildeFremad Amager11:45

Roskilde - Fremad Amager

Roskilde are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 11:45 UTC.

ViborgNaestved11:45

Viborg - Naestved

Viborg are playing Naestved at the Division 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 11:45 UTC.

Arsenal WEverton W11:30

Arsenal W - Everton W

Arsenal W are playing Everton W at the Super League - Women of England on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Liverpool WBristol Academy W13:00

Liverpool W - Bristol Academy W

Liverpool W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

West Ham WBirmingham W14:00

West Ham W - Birmingham W

West Ham W are playing Birmingham W at the Super League - Women of England on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Durham WMillwall W11:00

Durham W - Millwall W

Durham W are playing Millwall W at the Super League 2 - Women of England on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Charlton Athletic WTottenham W13:00

Charlton Athletic W - Tottenham W

Charlton Athletic W are playing Tottenham W at the Super League 2 - Women of England on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Aston Villa WLewes W14:00

Aston Villa W - Lewes W

Aston Villa W are playing Lewes W at the Super League 2 - Women of England on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Tallinna Kalev-2K-Jarve JK Jarve10:00

Tallinna Kalev-2 - K-Jarve JK Jarve

Tallinna Kalev-2 are playing K-Jarve JK Jarve at the Esiliiga A of Estonia on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Borussia D-2SV Lippstadt12:00

Borussia D-2 - SV Lippstadt

Borussia D-2 are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

OberhausenKoln-212:00

Oberhausen - Koln-2

Oberhausen are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria KolnEssen12:00

Viktoria Koln - Essen

Viktoria Koln are playing Essen at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

BuchbachPipinsried15:00

Buchbach - Pipinsried

Buchbach are playing Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

MemmingenBayern-216:00

Memmingen - Bayern-2

Memmingen are playing Bayern-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Potsdam WBorussia M W12:00

Potsdam W - Borussia M W

Potsdam W are playing Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Meiendorfer SVAltona 9312:00

Meiendorfer SV - Altona 93

Meiendorfer SV are playing Altona 93 at the Oberliga, Hamburg of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

NeustrelitzStrausberg11:30

Neustrelitz - Strausberg

Neustrelitz are playing Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Hansa-2Tennis Borussia12:00

Hansa-2 - Tennis Borussia

Hansa-2 are playing Tennis Borussia at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Torgelower SV GreifCFC Hertha12:00

Torgelower SV Greif - CFC Hertha

Torgelower SV Greif are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Arminia LudwigshafenTuS RW Koblenz12:30

Arminia Ludwigshafen - TuS RW Koblenz

Arminia Ludwigshafen are playing TuS RW Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Apollon LarissaPlatanias12:00

Apollon Larissa - Platanias

Apollon Larissa are playing Platanias at the Football League of Greece on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Sparta S.Apollon Pontou12:00

Sparta S. - Apollon Pontou

Sparta S. are playing Apollon Pontou at the Football League of Greece on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Xanthi U-20Apollon U-2007:00

Xanthi U-20 - Apollon U-20

Xanthi U-20 are playing Apollon U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Panionios U-20Giannina U-2008:00

Panionios U-20 - Giannina U-20

Panionios U-20 are playing Giannina U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 21. The match will kick off 08:00 UTC.

BalmazujvarosBekescsaba15:00

Balmazujvaros - Bekescsaba

Balmazujvaros are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

BudafokiKaposvar15:00

Budafoki - Kaposvar

Budafoki are playing Kaposvar at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

BudaorsCegled15:00

Budaors - Cegled

Budaors are playing Cegled at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

DorogCsakvar15:00

Dorog - Csakvar

Dorog are playing Csakvar at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

KazincbarcikaiMonori15:00

Kazincbarcikai - Monori

Kazincbarcikai are playing Monori at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

MosonmagyarovarZalaegerszeg15:00

Mosonmagyarovar - Zalaegerszeg

Mosonmagyarovar are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SoroksarSiofok15:00

Soroksar - Siofok

Soroksar are playing Siofok at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

TiszakecskeNyiregyhaza15:00

Tiszakecske - Nyiregyhaza

Tiszakecske are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

VacGyor15:00

Vac - Gyor

Vac are playing Gyor at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

GyirmotVasas16:00

Gyirmot - Vasas

Gyirmot are playing Vasas at the NB II of Hungary on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Glengad UnitedHome Farm14:00

Glengad United - Home Farm

Glengad United are playing Home Farm at the FAI Cup of Ireland on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lucan UtdAisling Annacotty14:00

Lucan Utd - Aisling Annacotty

Lucan Utd are playing Aisling Annacotty at the FAI Cup of Ireland on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Maynooth UnivercityRockmount14:00

Maynooth Univercity - Rockmount

Maynooth Univercity are playing Rockmount at the FAI Cup of Ireland on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

St Mochta'sCollinstown14:00

St Mochta's - Collinstown

St Mochta's are playing Collinstown at the FAI Cup of Ireland on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

St. MichaelsRegional FC14:00

St. Michaels - Regional FC

St. Michaels are playing Regional FC at the FAI Cup of Ireland on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ZimbruSfintul Gheorghe12:00

Zimbru - Sfintul Gheorghe

Zimbru are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SperantaPetrocub14:00

Speranta - Petrocub

Speranta are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dacia-BuiucaniReal Succes13:00

Dacia-Buiucani - Real Succes

Dacia-Buiucani are playing Real Succes at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartanii SelemetGranicerul13:00

Spartanii Selemet - Granicerul

Spartanii Selemet are playing Granicerul at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

TighinaCahul13:00

Tighina - Cahul

Tighina are playing Cahul at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

UngheniSireti13:00

Ungheni - Sireti

Ungheni are playing Sireti at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

BuducnostOFK Titograd14:30

Buducnost - OFK Titograd

Buducnost are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on April 21. The match will kick off 14:30 UTC.

OFK PetrovacSutjeska Niksic14:30

OFK Petrovac - Sutjeska Niksic

OFK Petrovac are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on April 21. The match will kick off 14:30 UTC.

BrailaUniversitatea Cluj08:30

Braila - Universitatea Cluj

Braila are playing Universitatea Cluj at the Liga II of Romania on April 21. The match will kick off 08:30 UTC.

Chertanovo-2Leningradets12:00

Chertanovo-2 - Leningradets

Chertanovo-2 are playing Leningradets at the PFL, Zapad of Russia on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

KAMAZUfa-211:00

KAMAZ - Ufa-2

KAMAZ are playing Ufa-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Zvezda PermNeftekhimik11:00

Zvezda Perm - Neftekhimik

Zvezda Perm are playing Neftekhimik at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

SyzranLada13:00

Syzran - Lada

Syzran are playing Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rotor-2Khimki-211:00

Rotor-2 - Khimki-2

Rotor-2 are playing Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

UrozhayFC Chayka11:30

Urozhay - FC Chayka

Urozhay are playing FC Chayka at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

ChernomoretsSKA Rostov13:00

Chernomorets - SKA Rostov

Chernomorets are playing SKA Rostov at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

FK Krasnodar-3Druzhba Maykop13:00

FK Krasnodar-3 - Druzhba Maykop

FK Krasnodar-3 are playing Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Legion DynamoSpartak Vladikavkaz13:00

Legion Dynamo - Spartak Vladikavkaz

Legion Dynamo are playing Spartak Vladikavkaz at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak NalchikAngusht13:00

Spartak Nalchik - Angusht

Spartak Nalchik are playing Angusht at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Volgar-AstrakhanBiolog-Novokub.13:00

Volgar-Astrakhan - Biolog-Novokub.

Volgar-Astrakhan are playing Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

ArbroathRaith Rovers15:05

Arbroath - Raith Rovers

Arbroath are playing Raith Rovers at the Division 1 of Scotland on April 21. The match will kick off 15:05 UTC.

Petrzalka akademiaPartizan Bardejov08:30

Petrzalka akademia - Partizan Bardejov

Petrzalka akademia are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on April 21. The match will kick off 08:30 UTC.

Atletico Madrid-2SS Reyes10:00

Atletico Madrid-2 - SS Reyes

Atletico Madrid-2 are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Celta-2Union Adarve10:00

Celta-2 - Union Adarve

Celta-2 are playing Union Adarve at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Internacional FCFuenlabrada10:00

Internacional FC - Fuenlabrada

Internacional FC are playing Fuenlabrada at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Las Palmas-2Coruxo10:00

Las Palmas-2 - Coruxo

Las Palmas-2 are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

NavalcarneroBurgos15:00

Navalcarnero - Burgos

Navalcarnero are playing Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural LeonesaSalmantino16:00

Cultural Leonesa - Salmantino

Cultural Leonesa are playing Salmantino at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

CalahorraVitoria CD16:00

Calahorra - Vitoria CD

Calahorra are playing Vitoria CD at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Racing SantanderAmorebieta16:00

Racing Santander - Amorebieta

Racing Santander are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

EbroEspanyol-210:00

Ebro - Espanyol-2

Ebro are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Valencia-2Barcelona-210:00

Valencia-2 - Barcelona-2

Valencia-2 are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Lleida EsportiuPeralada17:00

Lleida Esportiu - Peralada

Lleida Esportiu are playing Peralada at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

CastellonEjea17:30

Castellon - Ejea

Castellon are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Sevilla-2Recreativo Huelva09:30

Sevilla-2 - Recreativo Huelva

Sevilla-2 are playing Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match will kick off 09:30 UTC.

MelillaAtletico Sanluqueno10:00

Melilla - Atletico Sanluqueno

Melilla are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

UCAM MurciaUD Ibiza10:00

UCAM Murcia - UD Ibiza

UCAM Murcia are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

LinenseTalavera CF16:00

Linense - Talavera CF

Linense are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaEl Ejido17:00

FC Cartagena - El Ejido

FC Cartagena are playing El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla WAthletic W09:00

Sevilla W - Athletic W

Sevilla W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Logrono WRayo Vallecano W10:00

Logrono W - Rayo Vallecano W

Logrono W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Malaga WSporting de Huelva W10:00

Malaga W - Sporting de Huelva W

Malaga W are playing Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Real Sociedad WBetis W10:00

Real Sociedad W - Betis W

Real Sociedad W are playing Betis W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Tenerife WAlbacete W10:00

Tenerife W - Albacete W

Tenerife W are playing Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

FerrolBoiro15:00

Ferrol - Boiro

Ferrol are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Universidad OviedoLlanes10:00

Universidad Oviedo - Llanes

Universidad Oviedo are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

SieroLlanera15:00

Siero - Llanera

Siero are playing Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CaudalPraviano16:00

Caudal - Praviano

Caudal are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Gijon IndustrialLealtad16:00

Gijon Industrial - Lealtad

Gijon Industrial are playing Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

San ClaudioReal Aviles16:15

San Claudio - Real Aviles

San Claudio are playing Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match will kick off 16:15 UTC.

VimenorRinconeda Polanco15:30

Vimenor - Rinconeda Polanco

Vimenor are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 21. The match will kick off 15:30 UTC.

GramaReus Deportiu-209:45

Grama - Reus Deportiu-2

Grama are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 21. The match will kick off 09:45 UTC.

Orihuela CFPaterna16:30

Orihuela CF - Paterna

Orihuela CF are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Las RozasTrival Valderas10:00

Las Rozas - Trival Valderas

Las Rozas are playing Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Real AvilaArandina15:00

Real Avila - Arandina

Real Avila are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gimnastica SegovianaAtletico Tordesillas16:00

Gimnastica Segoviana - Atletico Tordesillas

Gimnastica Segoviana are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca DeportivaUCAM Murcia-209:30

Lorca Deportiva - UCAM Murcia-2

Lorca Deportiva are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Cartagena-2Minerva10:00

Cartagena-2 - Minerva

Cartagena-2 are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Murcia-2Ciudad de Murcia15:30

Murcia-2 - Ciudad de Murcia

Murcia-2 are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 15:30 UTC.

AlgarEspinardo16:00

Algar - Espinardo

Algar are playing Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico PulpilenoLorca16:00

Atletico Pulpileno - Lorca

Atletico Pulpileno are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Deportivo MineraCieza16:00

Deportivo Minera - Cieza

Deportivo Minera are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpico TotanaMar Menor16:30

Olimpico Totana - Mar Menor

Olimpico Totana are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

CD CoriaAceuchal16:30

CD Coria - Aceuchal

CD Coria are playing Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Goteborg WEskilstuna United W13:00

Goteborg W - Eskilstuna United W

Goteborg W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rosengard WKristianstads W14:00

Rosengard W - Kristianstads W

Rosengard W are playing Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LjungskileEskilsminne14:00

Ljungskile - Eskilsminne

Ljungskile are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Team ThorenSylvia13:00

Team Thoren - Sylvia

Team Thoren are playing Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gamla UpsalaGute12:30

Gamla Upsala - Gute

Gamla Upsala are playing Gute at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Aspudden-TellusHaninge14:00

Aspudden-Tellus - Haninge

Aspudden-Tellus are playing Haninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AssyriskaHuddinge14:00

Assyriska - Huddinge

Assyriska are playing Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AdiyamansporKarsiyaka12:30

Adiyamanspor - Karsiyaka

Adiyamanspor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Bergama BelediyeErokspor12:30

Bergama Belediye - Erokspor

Bergama Belediye are playing Erokspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

CatalcasporAlibeykoyspor12:30

Catalcaspor - Alibeykoyspor

Catalcaspor are playing Alibeykoyspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

DuzcesporElaziz Belediyespor12:30

Duzcespor - Elaziz Belediyespor

Duzcespor are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

KizilcaboluksporOsmaniyespor12:30

Kizilcabolukspor - Osmaniyespor

Kizilcabolukspor are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

OfsporYeni Altindag12:30

Ofspor - Yeni Altindag

Ofspor are playing Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

PazarsporKirsehirspor12:30

Pazarspor - Kirsehirspor

Pazarspor are playing Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

SultanbeyliBelediye Vanspor12:30

Sultanbeyli - Belediye Vanspor

Sultanbeyli are playing Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Yeni OrdusporKemerspor12:30

Yeni Orduspor - Kemerspor

Yeni Orduspor are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Batman PetrolsporKozan Belediyespor12:30

Batman Petrolspor - Kozan Belediyespor

Batman Petrolspor are playing Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

ErbaasporKarakopru Belediyespor12:30

Erbaaspor - Karakopru Belediyespor

Erbaaspor are playing Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Ergene VelimesporSilivrispor12:30

Ergene Velimespor - Silivrispor

Ergene Velimespor are playing Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Erzin BelediyesporKorfez Spor12:30

Erzin Belediyespor - Korfez Spor

Erzin Belediyespor are playing Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Hekimoglu TrabzonTire 192212:30

Hekimoglu Trabzon - Tire 1922

Hekimoglu Trabzon are playing Tire 1922 at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Sile YildizsporNevsehir Belediye12:30

Sile Yildizspor - Nevsehir Belediye

Sile Yildizspor are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Tepecik BelediyeNazilli Belediyespor12:30

Tepecik Belediye - Nazilli Belediyespor

Tepecik Belediye are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

YomrasporArtvin Hopaspor12:30

Yomraspor - Artvin Hopaspor

Yomraspor are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Bacilar Spor1461 Trabzon12:30

Bacilar Spor - 1461 Trabzon

Bacilar Spor are playing 1461 Trabzon at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Bayburt IOIKaracabey Birlikspor12:30

Bayburt IOI - Karacabey Birlikspor

Bayburt IOI are playing Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

BucasporGolcukspor12:30

Bucaspor - Golcukspor

Bucaspor are playing Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

CizresporCorum Belediyespor12:30

Cizrespor - Corum Belediyespor

Cizrespor are playing Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

DiyarbekirsporMuglaspor12:30

Diyarbekirspor - Muglaspor

Diyarbekirspor are playing Muglaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Halide Edip AdivarAnagold 24 Erzincanspor12:30

Halide Edip Adivar - Anagold 24 Erzincanspor

Halide Edip Adivar are playing Anagold 24 Erzincanspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

KocaelisporAnkara Adliyespor12:30

Kocaelispor - Ankara Adliyespor

Kocaelispor are playing Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

PayasTurgutluspor12:30

Payas - Turgutluspor

Payas are playing Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Serik BelediyesporFatsa Belediyespor12:30

Serik Belediyespor - Fatsa Belediyespor

Serik Belediyespor are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Anadolu SelcukDarica Genclerbirligi12:30

Anadolu Selcuk - Darica Genclerbirligi

Anadolu Selcuk are playing Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

BandirmasporMenemen Belediyespor12:30

Bandirmaspor - Menemen Belediyespor

Bandirmaspor are playing Menemen Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Bugsas SporSivas Belediyespor12:30

Bugsas Spor - Sivas Belediyespor

Bugsas Spor are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

EtimesgutKahramanmarasspor12:30

Etimesgut - Kahramanmarasspor

Etimesgut are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Manisa BBSKFethiyespor12:30

Manisa BBSK - Fethiyespor

Manisa BBSK are playing Fethiyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

PendiksporTuzlaspor12:30

Pendikspor - Tuzlaspor

Pendikspor are playing Tuzlaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

SanliurfasporTokatspor12:30

Sanliurfaspor - Tokatspor

Sanliurfaspor are playing Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Tarsus Idman YurduKaragumruk12:30

Tarsus Idman Yurdu - Karagumruk

Tarsus Idman Yurdu are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Zonguldak KomursporKirklarelispor12:30

Zonguldak Komurspor - Kirklarelispor

Zonguldak Komurspor are playing Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

BayrampasaManisaspor12:30

Bayrampasa - Manisaspor

Bayrampasa are playing Manisaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

BodrumsporAmed12:30

Bodrumspor - Amed

Bodrumspor are playing Amed at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

EyupsporAnkara Demirspor12:30

Eyupspor - Ankara Demirspor

Eyupspor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

InegolsporSancaktepe Belediye12:30

Inegolspor - Sancaktepe Belediye

Inegolspor are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

KastamonusporSakaryaspor12:30

Kastamonuspor - Sakaryaspor

Kastamonuspor are playing Sakaryaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

KeciorengucuHacettepe12:30

Keciorengucu - Hacettepe

Keciorengucu are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Nigde BelediyesporSariyer12:30

Nigde Belediyespor - Sariyer

Nigde Belediyespor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

SamsunsporUsakspor12:30

Samsunspor - Usakspor

Samsunspor are playing Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Ankaragucu U-21Konyaspor U-2109:00

Ankaragucu U-21 - Konyaspor U-21

Ankaragucu U-21 are playing Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Istanbul Basaksehir U-21Rizespor U-2109:00

Istanbul Basaksehir U-21 - Rizespor U-21

Istanbul Basaksehir U-21 are playing Rizespor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Alanyaspor U-21Fenerbahce U-2110:00

Alanyaspor U-21 - Fenerbahce U-21

Alanyaspor U-21 are playing Fenerbahce U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Boluspor U-21Gaziantepspor U-2109:00

Boluspor U-21 - Gaziantepspor U-21

Boluspor U-21 are playing Gaziantepspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Adanaspor U-21Demirspor Adana U-2110:00

Adanaspor U-21 - Demirspor Adana U-21

Adanaspor U-21 are playing Demirspor Adana U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Altay U-21Hatayspor U-2110:00

Altay U-21 - Hatayspor U-21

Altay U-21 are playing Hatayspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Al HiddAl Shabbab Manama15:45

Al Hidd - Al Shabbab Manama

Al Hidd are playing Al Shabbab Manama at the Premier League of Bahrain on April 21. The match will kick off 15:45 UTC.

East RiffaBudaiya15:45

East Riffa - Budaiya

East Riffa are playing Budaiya at the Premier League of Bahrain on April 21. The match will kick off 15:45 UTC.

MalkiyaAl Hala Muharraq15:45

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya are playing Al Hala Muharraq at the Premier League of Bahrain on April 21. The match will kick off 15:45 UTC.

SichuanBeijing BSU08:00

Sichuan - Beijing BSU

Sichuan are playing Beijing BSU at the League 1 of China on April 21. The match will kick off 08:00 UTC.

ShijiazhuangShaanxi Changan11:30

Shijiazhuang - Shaanxi Changan

Shijiazhuang are playing Shaanxi Changan at the League 1 of China on April 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Zhejiang YitengHubei Chufeng Heli07:00

Zhejiang Yiteng - Hubei Chufeng Heli

Zhejiang Yiteng are playing Hubei Chufeng Heli at the League 2 of China on April 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Wofoo Tai PoSouthern District06:30

Wofoo Tai Po - Southern District

Wofoo Tai Po are playing Southern District at the Premier League of Hong Kong on April 21. The match will kick off 06:30 UTC.

DreamsEastern09:30

Dreams - Eastern

Dreams are playing Eastern at the Premier League of Hong Kong on April 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Kagoshima UnitedFC Ryukyu04:00

Kagoshima United - FC Ryukyu

Kagoshima United are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on April 21. The match will kick off 04:00 UTC.

GifuMito Hollyhock05:00

Gifu - Mito Hollyhock

Gifu are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Montedio YamagataRenofa Yamaguchi05:00

Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

Montedio Yamagata are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Yokohama FCJEF United Ichihara05:00

Yokohama FC - JEF United Ichihara

Yokohama FC are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Zweigen KanazawaKashiwa Reysol05:00

Zweigen Kanazawa - Kashiwa Reysol

Zweigen Kanazawa are playing Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaOmiya Ardija06:00

Machida Zelvia - Omiya Ardija

Machida Zelvia are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on April 21. The match will kick off 06:00 UTC.

NTV Beleza WNojima Stella W05:00

NTV Beleza W - Nojima Stella W

NTV Beleza W are playing Nojima Stella W at the L1 League - Women of Japan on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Urawa Red WAlbirex Niigata W05:00

Urawa Red W - Albirex Niigata W

Urawa Red W are playing Albirex Niigata W at the L1 League - Women of Japan on April 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Altay SemeyMaqtaaral09:00

Altay Semey - Maqtaaral

Altay Semey are playing Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Akademiya OntustikBulat10:00

Akademiya Ontustik - Bulat

Akademiya Ontustik are playing Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

AkzhayikAktobe Jas10:00

Akzhayik - Aktobe Jas

Akzhayik are playing Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

BaykonurEkibastuz10:00

Baykonur - Ekibastuz

Baykonur are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Kairat-2Kyran10:00

Kairat-2 - Kyran

Kairat-2 are playing Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Astana-2Kyzyl-Zhar12:00

Astana-2 - Kyzyl-Zhar

Astana-2 are playing Kyzyl-Zhar at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

KaspyiZhetysu-212:00

Kaspyi - Zhetysu-2

Kaspyi are playing Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Busan I ParkAnsan Greeners06:00

Busan I Park - Ansan Greeners

Busan I Park are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on April 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Ahed BeirutAl Nejmeh14:00

Al Ahed Beirut - Al Nejmeh

Al Ahed Beirut are playing Al Nejmeh at the Premier League of Lebanon on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Melaka UtdKedah13:00

Melaka Utd - Kedah

Melaka Utd are playing Kedah at the Super League of Malaysia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SarawakUiTM08:15

Sarawak - UiTM

Sarawak are playing UiTM at the Premier League of Malaysia on April 21. The match will kick off 08:15 UTC.

AlbirexYoung Lions09:30

Albirex - Young Lions

Albirex are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on April 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Balestier KhalsaTampines09:30

Balestier Khalsa - Tampines

Balestier Khalsa are playing Tampines at the Premier League of Singapore on April 21. The match will kick off 09:30 UTC.

PrachuapSukhothai11:00

Prachuap - Sukhothai

Prachuap are playing Sukhothai at the League 1 of Thailand on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

SuphanburiNakhon Ratchasima11:00

Suphanburi - Nakhon Ratchasima

Suphanburi are playing Nakhon Ratchasima at the League 1 of Thailand on April 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Chonburi FCChiangmai12:00

Chonburi FC - Chiangmai

Chonburi FC are playing Chiangmai at the League 1 of Thailand on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Navbahor NamanganSurkhon12:15

Navbahor Namangan - Surkhon

Navbahor Namangan are playing Surkhon at the PFL of Uzbekistan on April 21. The match will kick off 12:15 UTC.

SodgianaMetallurg Bekobod14:20

Sodgiana - Metallurg Bekobod

Sodgiana are playing Metallurg Bekobod at the PFL of Uzbekistan on April 21. The match will kick off 14:20 UTC.

Nam DinhBinh Duong10:00

Nam Dinh - Binh Duong

Nam Dinh are playing Binh Duong at the V-League of Vietnam on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Quang NamHoang Anh Gia Lai10:00

Quang Nam - Hoang Anh Gia Lai

Quang Nam are playing Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on April 21. The match will kick off 10:00 UTC.

TT Ha NoiHai Phong12:00

TT Ha Noi - Hai Phong

TT Ha Noi are playing Hai Phong at the V-League of Vietnam on April 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Ain MlilaMO Bejaia15:00

Ain Mlila - MO Bejaia

Ain Mlila are playing MO Bejaia at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CR BelouizdadHussein Dey15:00

CR Belouizdad - Hussein Dey

CR Belouizdad are playing Hussein Dey at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ES SetifUSM Alger15:00

ES Setif - USM Alger

ES Setif are playing USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

JS KabylieMC Oran15:00

JS Kabylie - MC Oran

JS Kabylie are playing MC Oran at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

MC AlgerCABB Arreridj15:00

MC Alger - CABB Arreridj

MC Alger are playing CABB Arreridj at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpique MedeaCS Constantine15:00

Olimpique Medea - CS Constantine

Olimpique Medea are playing CS Constantine at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ParadouJS Saoura15:00

Paradou - JS Saoura

Paradou are playing JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

USM Bel AbbesTadjenant15:00

USM Bel Abbes - Tadjenant

USM Bel Abbes are playing Tadjenant at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

RemoIndependente PA19:00

Remo - Independente PA

Remo are playing Independente PA at the Paraense of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Cameroon U-17Senegal U-1713:00

Cameroon U-17 - Senegal U-17

Cameroon U-17 are playing Senegal U-17 at the Group Stage of Caf U-17 Championship on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Guinea U-17Morocco U-1713:00

Guinea U-17 - Morocco U-17

Guinea U-17 are playing Morocco U-17 at the Group Stage of Caf U-17 Championship on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

CotonsportColombePostponedPst

Cotonsport - Colombe

Cotonsport are playing Colombe at the Elite One of Cameroon on April 21.

New StarAPEJES AcademyPostponedPst

New Star - APEJES Academy

New Star are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on April 21.

Eding SportUnisport Bafang16:00

Eding Sport - Unisport Bafang

Eding Sport are playing Unisport Bafang at the Elite One of Cameroon on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

UMS de LoumFovu Club16:00

UMS de Loum - Fovu Club

UMS de Loum are playing Fovu Club at the Elite One of Cameroon on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

WAC CasablancaRCA Casablanca15:00

WAC Casablanca - RCA Casablanca

WAC Casablanca are playing RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ittihad TangerRSB Berkane17:00

Ittihad Tanger - RSB Berkane

Ittihad Tanger are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

OCS SafiFAR Rabat17:00

OCS Safi - FAR Rabat

OCS Safi are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

FUS RabatHUSA Agadir19:00

FUS Rabat - HUSA Agadir

FUS Rabat are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Chabab Ben GuerirKAC Kenitra15:00

Chabab Ben Guerir - KAC Kenitra

Chabab Ben Guerir are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

IZK KhemissetKasba Tadla15:00

IZK Khemisset - Kasba Tadla

IZK Khemisset are playing Kasba Tadla at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ol. DcheiraMAS Fes15:00

Ol. Dcheira - MAS Fes

Ol. Dcheira are playing MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Racing CasablancaWidad Temara15:00

Racing Casablanca - Widad Temara

Racing Casablanca are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Raja Beni MellalChabab Atlas15:00

Raja Beni Mellal - Chabab Atlas

Raja Beni Mellal are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Riadi SalmiASS Sale15:00

Riadi Salmi - ASS Sale

Riadi Salmi are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sidi KacemCR Khemis Zemamra15:00

Sidi Kacem - CR Khemis Zemamra

Sidi Kacem are playing CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

WAF FesJS El Massira15:00

WAF Fes - JS El Massira

WAF Fes are playing JS El Massira at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Hammam-LifMetlaoui14:00

Hammam-Lif - Metlaoui

Hammam-Lif are playing Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

MonastirEsperance14:00

Monastir - Esperance

Monastir are playing Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade GabesienSfaxien14:00

Stade Gabesien - Sfaxien

Stade Gabesien are playing Sfaxien at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade TunisGabes14:00

Stade Tunis - Gabes

Stade Tunis are playing Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match will kick off 14:00 UTC.

PasaquinaMunicipal Limeno21:00

Pasaquina - Municipal Limeno

Pasaquina are playing Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Santa TeclaFAS21:00

Santa Tecla - FAS

Santa Tecla are playing FAS at the Clausura of El Salvador on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

AudazAguila21:30

Audaz - Aguila

Audaz are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on April 21. The match will kick off 21:30 UTC.

JuticalpaMotagua21:00

Juticalpa - Motagua

Juticalpa are playing Motagua at the Clausura of Honduras on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Platense FCVida22:00

Platense FC - Vida

Platense FC are playing Vida at the Clausura of Honduras on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

ZacatepecVenados22:00

Zacatepec - Venados

Zacatepec are playing Venados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

CimarronesDorados01:00

Cimarrones - Dorados

Cimarrones are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Seattle Reign WOrlando Pride W02:00

Seattle Reign W - Orlando Pride W

Seattle Reign W are playing Orlando Pride W at the NWSL - Women of Usa on April 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Austin BoldEl Paso Locomotive21:00

Austin Bold - El Paso Locomotive

Austin Bold are playing El Paso Locomotive at the USL Championship of Usa on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Brown de AdrogueNueva Chicago18:10

Brown de Adrogue - Nueva Chicago

Brown de Adrogue are playing Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on April 21. The match will kick off 18:10 UTC.

Defensores BelgranoArsenal S18:10

Defensores Belgrano - Arsenal S

Defensores Belgrano are playing Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on April 21. The match will kick off 18:10 UTC.

SarmientoGuilermo Brown18:10

Sarmiento - Guilermo Brown

Sarmiento are playing Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on April 21. The match will kick off 18:10 UTC.

CA MitreAlmagro00:30

CA Mitre - Almagro

CA Mitre are playing Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

FlandriaAll Boys18:30

Flandria - All Boys

Flandria are playing All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on April 21. The match will kick off 18:30 UTC.

TigreColon16:15

Tigre - Colon

Tigre are playing Colon at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Newells Old BoysGimnasia La Plata18:30

Newells Old Boys - Gimnasia La Plata

Newells Old Boys are playing Gimnasia La Plata at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Union Santa FeTucuman20:45

Union Santa Fe - Tucuman

Union Santa Fe are playing Tucuman at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match will kick off 20:45 UTC.

IndependienteArgentinos Juniors23:00

Independiente - Argentinos Juniors

Independiente are playing Argentinos Juniors at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Nacional PotosiAurora19:00

Nacional Potosi - Aurora

Nacional Potosi are playing Aurora at the Apertura of Bolivia on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

San JoseRoyal Pari19:00

San Jose - Royal Pari

San Jose are playing Royal Pari at the Apertura of Bolivia on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

BolivarGuabira20:00

Bolivar - Guabira

Bolivar are playing Guabira at the Apertura of Bolivia on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

WilstermannOriente Petrolero21:15

Wilstermann - Oriente Petrolero

Wilstermann are playing Oriente Petrolero at the Apertura of Bolivia on April 21. The match will kick off 21:15 UTC.

BloomingAlways Ready23:30

Blooming - Always Ready

Blooming are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on April 21. The match will kick off 23:30 UTC.

CorinthiansSao Paulo19:00

Corinthians - Sao Paulo

Corinthians are playing Sao Paulo at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

FlamengoVasco19:00

Flamengo - Vasco

Flamengo are playing Vasco at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

BahiaBahia de Feira19:00

Bahia - Bahia de Feira

Bahia are playing Bahia de Feira at the Baiano 1: Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Sport RecifeNautico19:00

Sport Recife - Nautico

Sport Recife are playing Nautico at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Avai FlorianopolisChapecoense19:00

Avai Florianopolis - Chapecoense

Avai Florianopolis are playing Chapecoense at the Catarinense 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

GoiasAtletico GO19:00

Goias - Atletico GO

Goias are playing Atletico GO at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

CearaFortaleza19:00

Ceara - Fortaleza

Ceara are playing Fortaleza at the Cearense 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico-PRToledo CW19:00

Atletico-PR - Toledo CW

Atletico-PR are playing Toledo CW at the Paranaense 1, Playoffs of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

CRB MaceioCSA19:00

CRB Maceio - CSA

CRB Maceio are playing CSA at the Alagoano of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

CuiabaOperario MT19:00

Cuiaba - Operario MT

Cuiaba are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Aguia NegraAquidauanense19:00

Aguia Negra - Aquidauanense

Aguia Negra are playing Aquidauanense at the Sul-Matogrossense of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Minas WInternacional W18:00

Minas W - Internacional W

Minas W are playing Internacional W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Jose WIranduba de Amazonia W18:00

Sao Jose W - Iranduba de Amazonia W

Sao Jose W are playing Iranduba de Amazonia W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

BarnacheaSantiago Wanderers16:30

Barnachea - Santiago Wanderers

Barnachea are playing Santiago Wanderers at the Primera B of Chile on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

La SerenaDeportes Temuco19:30

La Serena - Deportes Temuco

La Serena are playing Deportes Temuco at the Primera B of Chile on April 21. The match will kick off 19:30 UTC.

NublenseMelipilla19:30

Nublense - Melipilla

Nublense are playing Melipilla at the Primera B of Chile on April 21. The match will kick off 19:30 UTC.

Deportes ValdiviaCobreloa20:00

Deportes Valdivia - Cobreloa

Deportes Valdivia are playing Cobreloa at the Primera B of Chile on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Real SantanderCortulua20:30

Real Santander - Cortulua

Real Santander are playing Cortulua at the Primera B, Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 20:30 UTC.

AraguaLlaneros de Guanare20:00

Aragua - Llaneros de Guanare

Aragua are playing Llaneros de Guanare at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Estudiantes de MeridaEstudiantes Caracas20:00

Estudiantes de Merida - Estudiantes Caracas

Estudiantes de Merida are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

MinerosAnzoategui20:00

Mineros - Anzoategui

Mineros are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Monagas SCAtletico Venezuela20:00

Monagas SC - Atletico Venezuela

Monagas SC are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosLALA20:00

Trujillanos - LALA

Trujillanos are playing LALA at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

ZuliaPortuguesa FC20:00

Zulia - Portuguesa FC

Zulia are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 20:00 UTC.

CaracasCarabobo21:00

Caracas - Carabobo

Caracas are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo TachiraDeportivo Lara21:00

Deportivo Tachira - Deportivo Lara

Deportivo Tachira are playing Deportivo Lara at the Apertura of Venezuela on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Brisbane CityOlympic FC06:00

Brisbane City - Olympic FC

Brisbane City are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Magpies CrusadersEastern Suburbs07:00

Magpies Crusaders - Eastern Suburbs

Magpies Crusaders are playing Eastern Suburbs at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Moreton Bay UnitedSWQ Thunder07:00

Moreton Bay United - SWQ Thunder

Moreton Bay United are playing SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Western PrideQueensland Lions07:00

Western Pride - Queensland Lions

Western Pride are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Rockdale City SunsSydney-206:30

Rockdale City Suns - Sydney-2

Rockdale City Suns are playing Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on April 21. The match will kick off 06:30 UTC.

Hakoah Sydney CityWolves FC07:00

Hakoah Sydney City - Wolves FC

Hakoah Sydney City are playing Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on April 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Sydney UnitedMt Druitt Town05:00

Sydney United - Mt Druitt Town

Sydney United are playing Mt Druitt Town at the NPL New South Wales of Australia on April 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Clarence UnitedRiverside Olympic03:00

Clarence United - Riverside Olympic

Clarence United are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on April 22. The match will kick off 03:00 UTC.

Hobart ZebrasDevonport City04:30

Hobart Zebras - Devonport City

Hobart Zebras are playing Devonport City at the NPL Tasmania of Australia on April 22. The match will kick off 04:30 UTC.

Kingborough LionsLaunceston City04:30

Kingborough Lions - Launceston City

Kingborough Lions are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on April 22. The match will kick off 04:30 UTC.