Rotor vs Pyunik Live Score and Live Stream

Kick-off at 10:45 on Thursday, February 14
Full Time
MullinKamil Mullin (goal)25'
Russia FNL cup
1 : 0
FT
Copy
All videos of Rotor - Pyunik on your website!
Full Time
Match ends. Rotor 1, Pyunik 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
25 '
1 - 0
Kamil Mullin scores for Rotor.
Kick-off
First half begins
View All
5
Rotor have failed to keep a clean sheet in their previous 5 matches.
4
Pyunik's last 4 matches had under 2.5 goals.
Live Match Report

Rotor played Pyunik at the FNL cup of Russia on February 14. The match kicked off 10:45 UTC. Rotor won 1-0.

Kamil Mullin scored the first and only goal on the 25th minute of the game.

ScoreBat is covering Rotor vs Pyunik in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. You can watch Rotor vs Pyunik live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Russia FNL cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/pyunik-vs-rotor-live-stream/

Rotor have won FK Murom and Mordovia in their previous 2 matches, while Pyunik have played a draw with Mordovia and FK Murom in their previous 2 matches.

Goals and video highlights of the match between Rotor and Pyunik are being added in real time. You can watch the goal by Kamil Mullin as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Rotor or Pyunik score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Rotor and Pyunik include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Rotor vs Pyunik with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Russia FNL cup are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
WolvesManchester United19:00

Wolves - Manchester United

Wolves are playing Manchester United at the Premier League of England on August 19. The match will kick off 19:00 UTC.

TondelaPortimonense19:15

Tondela - Portimonense

Tondela are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on August 19. The match will kick off 19:15 UTC.

SpartakCSKA17:00

Spartak - CSKA

Spartak are playing CSKA at the Premier League of Russia on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PyunikArarat15:15

Pyunik - Ararat

Pyunik are playing Ararat at the Premier League of Armenia on August 19. The match will kick off 15:15 UTC.

SlutskShakhtyor Soligorsk15:00

Slutsk - Shakhtyor Soligorsk

Slutsk are playing Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on August 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Zulte-WaregemCharleroi18:30

Zulte-Waregem - Charleroi

Zulte-Waregem are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Lokomotiv PlovdivDunav Ruse17:30

Lokomotiv Plovdiv - Dunav Ruse

Lokomotiv Plovdiv are playing Dunav Ruse at the A PFG of Bulgaria on August 19. The match will kick off 17:30 UTC.

AGF AarhusHorsens17:00

AGF Aarhus - Horsens

AGF Aarhus are playing Horsens at the Superliga of Denmark on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

LahtiHonka15:30

Lahti - Honka

Lahti are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on August 19. The match will kick off 15:30 UTC.

SJKRoPS15:30

SJK - RoPS

SJK are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on August 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaasan PSMariehamn15:30

Vaasan PS - Mariehamn

Vaasan PS are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on August 19. The match will kick off 15:30 UTC.

TPSMyPa15:30

TPS - MyPa

TPS are playing MyPa at the Ykkonen of Finland on August 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AuxerreGuingamp18:45

Auxerre - Guingamp

Auxerre are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on August 19. The match will kick off 18:45 UTC.

OsnabruckDarmstadt18:30

Osnabruck - Darmstadt

Osnabruck are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Hallescher FCBayern-217:00

Hallescher FC - Bayern-2

Hallescher FC are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

KR ReykjavikVikingur R.18:00

KR Reykjavik - Vikingur R.

KR Reykjavik are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

BreidablikValur19:15

Breidablik - Valur

Breidablik are playing Valur at the Premier League of Iceland on August 19. The match will kick off 19:15 UTC.

WaterfordShamrock19:00

Waterford - Shamrock

Waterford are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on August 19. The match will kick off 19:00 UTC.

AZ-2Excelsior18:00

AZ-2 - Excelsior

AZ-2 are playing Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Ajax-2NEC18:00

Ajax-2 - NEC

Ajax-2 are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Utrecht-2FC Oss18:00

Utrecht-2 - FC Oss

Utrecht-2 are playing FC Oss at the Eerste Divisie of Netherlands on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

SarpsborgBodo-Glimt17:00

Sarpsborg - Bodo-Glimt

Sarpsborg are playing Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

KoronaPogon Szczecin16:00

Korona - Pogon Szczecin

Korona are playing Pogon Szczecin at the Ekstraklasa of Poland on August 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VoluntariGaz Metan Medias15:00

Voluntari - Gaz Metan Medias

Voluntari are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1 of Romania on August 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AstraViitorul Constanta18:00

Astra - Viitorul Constanta

Astra are playing Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

VarbergBrage17:00

Varberg - Brage

Varberg are playing Brage at the Superettan of Sweden on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DjurgardenAFC Eskilstuna17:00

Djurgarden - AFC Eskilstuna

Djurgarden are playing AFC Eskilstuna at the Allsvenskan of Sweden on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ElfsborgOstersunds FK17:00

Elfsborg - Ostersunds FK

Elfsborg are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

HelsingborgGoteborg17:00

Helsingborg - Goteborg

Helsingborg are playing Goteborg at the Allsvenskan of Sweden on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

FenerbahceB.B. Gaziantep17:00

Fenerbahce - B.B. Gaziantep

Fenerbahce are playing B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporKeciorengucu17:00

Eskisehirspor - Keciorengucu

Eskisehirspor are playing Keciorengucu at the 1. Lig of Turkey on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Daejeon Citizen0 - 0Bucheon 199536'

Daejeon Citizen - Bucheon 1995

Daejeon Citizen are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jeonnam Dragons1 - 0Asan Mugunghwa36'

Jeonnam Dragons - Asan Mugunghwa

Jeonnam Dragons are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Jeonnam Dragons is winning 1-0.

TucumanGodoy Cruz18:30

Tucuman - Godoy Cruz

Tucuman are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

ColonGimnasia La Plata20:45

Colon - Gimnasia La Plata

Colon are playing Gimnasia La Plata at the Primera Division of Argentina on August 19. The match will kick off 20:45 UTC.

Estudiantes de La PlataIndependiente23:00

Estudiantes de La Plata - Independiente

Estudiantes de La Plata are playing Independiente at the Primera Division of Argentina on August 19. The match will kick off 23:00 UTC.

CriciumaBragantino23:00

Criciuma - Bragantino

Criciuma are playing Bragantino at the Serie B of Brasil on August 19. The match will kick off 23:00 UTC.

OesteCoritiba23:00

Oeste - Coritiba

Oeste are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on August 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Inti Gas AyacuchoAlianza Universidad20:00

Inti Gas Ayacucho - Alianza Universidad

Inti Gas Ayacucho are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Clausura of Peru on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Romania U-19 WUkraine U-19 W15:30

Romania U-19 W - Ukraine U-19 W

Romania U-19 W are playing Ukraine U-19 W at the Friendlies - Woman of International on August 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Neftci BakuSabah FK16:00

Neftci Baku - Sabah FK

Neftci Baku are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on August 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Genk U-21Mechelen U-2117:30

Genk U-21 - Mechelen U-21

Genk U-21 are playing Mechelen U-21 at the Pro League reserve of Belgium on August 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Gent U-21Sint-Truiden U-2117:30

Gent U-21 - Sint-Truiden U-21

Gent U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve of Belgium on August 19. The match will kick off 17:30 UTC.

SarajevoRadnik18:30

Sarajevo - Radnik

Sarajevo are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

LovechPirin15:00

Lovech - Pirin

Lovech are playing Pirin at the B PFG of Bulgaria on August 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ludogorets-2Montana16:30

Ludogorets-2 - Montana

Ludogorets-2 are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

CSKA 1948 SofiaPomorie17:00

CSKA 1948 Sofia - Pomorie

CSKA 1948 Sofia are playing Pomorie at the B PFG of Bulgaria on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sonderjylland-2OB Odense-211:00

Sonderjylland-2 - OB Odense-2

Sonderjylland-2 are playing OB Odense-2 at the Reserve League, Group 2 of Denmark on August 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Chelsea U-23Liverpool U-2318:00

Chelsea U-23 - Liverpool U-23

Chelsea U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Leicester City U-23Blackburn U-2318:00

Leicester City U-23 - Blackburn U-23

Leicester City U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Southampton U-23Derby County U-2318:00

Southampton U-23 - Derby County U-23

Southampton U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Fulham U-23West Brom U-2318:00

Fulham U-23 - West Brom U-23

Fulham U-23 are playing West Brom U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Swansea U-23Aston Villa U-2318:00

Swansea U-23 - Aston Villa U-23

Swansea U-23 are playing Aston Villa U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Basford UnitedMatlock Town18:45

Basford United - Matlock Town

Basford United are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on August 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Leeds U-23Millwall U-2312:00

Leeds U-23 - Millwall U-23

Leeds U-23 are playing Millwall U-23 at the Professional Depelopment League of England on August 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Burnley U-23Coventry U-2313:00

Burnley U-23 - Coventry U-23

Burnley U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on August 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Wigan U-23Bristol City U-2313:00

Wigan U-23 - Bristol City U-23

Wigan U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on August 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Bolton U-23Colchester U-23PostponedPst

Bolton U-23 - Colchester U-23

Bolton U-23 are playing Colchester U-23 at the Professional Depelopment League of England on August 19.

Sheffield Utd U-23Watford U-2318:00

Sheffield Utd U-23 - Watford U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Watford U-23 at the Professional Depelopment League of England on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

GuriaGagra13:30

Guria - Gagra

Guria are playing Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on August 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Shevardeni 1906Kolkheti13:30

Shevardeni 1906 - Kolkheti

Shevardeni 1906 are playing Kolkheti at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on August 19. The match will kick off 13:30 UTC.

TelaviSamtredia13:30

Telavi - Samtredia

Telavi are playing Samtredia at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on August 19. The match will kick off 13:30 UTC.

St Joseph'sCollege 197518:30

St Joseph's - College 1975

St Joseph's are playing College 1975 at the Premier Division of Gibraltar on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

DundalkBohemians18:45

Dundalk - Bohemians

Dundalk are playing Bohemians at the League Cup of Ireland on August 19. The match will kick off 18:45 UTC.

AshdodBnei Yehuda16:00

Ashdod - Bnei Yehuda

Ashdod are playing Bnei Yehuda at the Toto Cup Ligat Al, Playoffs of Israel on August 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Tel AvivHapoel Kfar Saba17:30

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Tel Aviv are playing Hapoel Kfar Saba at the Toto Cup Ligat Al, Playoffs of Israel on August 19. The match will kick off 17:30 UTC.

BangaDziugas Telsiai16:00

Banga - Dziugas Telsiai

Banga are playing Dziugas Telsiai at the 1 Lyga of Lithuania on August 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Groningen-2Vitesse-211:00

Groningen-2 - Vitesse-2

Groningen-2 are playing Vitesse-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on August 19. The match will kick off 11:00 UTC.

De Graafschap-2Cambuur Leeuwarden-216:30

De Graafschap-2 - Cambuur Leeuwarden-2

De Graafschap-2 are playing Cambuur Leeuwarden-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Go Ahead Eagles-2Zwolle-216:30

Go Ahead Eagles-2 - Zwolle-2

Go Ahead Eagles-2 are playing Zwolle-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Heerenveen-2Emmen-216:30

Heerenveen-2 - Emmen-2

Heerenveen-2 are playing Emmen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

RKC-2VV Venlo-216:30

RKC-2 - VV Venlo-2

RKC-2 are playing VV Venlo-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Roda-2Dordrecht-216:30

Roda-2 - Dordrecht-2

Roda-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Willem II-2Eindhoven-216:30

Willem II-2 - Eindhoven-2

Willem II-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on August 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Novo CrnilishteBregalnica15:00

Novo Crnilishte - Bregalnica

Novo Crnilishte are playing Bregalnica at the National Cup of North Macedonia on August 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HerdMolde-217:00

Herd - Molde-2

Herd are playing Molde-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

TraeffStabek-217:00

Traeff - Stabek-2

Traeff are playing Stabek-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Mjondalen-2Orn Horten17:00

Mjondalen-2 - Orn Horten

Mjondalen-2 are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Valerenga-2Drobak Frogn17:00

Valerenga-2 - Drobak Frogn

Valerenga-2 are playing Drobak Frogn at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

VardenesetStart-216:00

Vardeneset - Start-2

Vardeneset are playing Start-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Viking-2Staal Jorpeland17:00

Viking-2 - Staal Jorpeland

Viking-2 are playing Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DonnFlekkeroy18:00

Donn - Flekkeroy

Donn are playing Flekkeroy at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Sogndal-2Fana17:00

Sogndal-2 - Fana

Sogndal-2 are playing Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Kongsvinger-2Rosenborg-215:00

Kongsvinger-2 - Rosenborg-2

Kongsvinger-2 are playing Rosenborg-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 19. The match will kick off 15:00 UTC.

VerdalRanheim-217:00

Verdal - Ranheim-2

Verdal are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Feirense U-230 - 0Guimaraes U-2338'

Feirense U-23 - Guimaraes U-23

Feirense U-23 are playing Guimaraes U-23 at the League U-23 of Portugal on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Braga U-23Maritimo U-2314:00

Braga U-23 - Maritimo U-23

Braga U-23 are playing Maritimo U-23 at the League U-23 of Portugal on August 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Benfica U-23Belenenses U-2315:00

Benfica U-23 - Belenenses U-23

Benfica U-23 are playing Belenenses U-23 at the League U-23 of Portugal on August 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril U-23Rio Ave U-2316:45

Estoril U-23 - Rio Ave U-23

Estoril U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23 of Portugal on August 19. The match will kick off 16:45 UTC.

Aves U-23Sporting U-2319:00

Aves U-23 - Sporting U-23

Aves U-23 are playing Sporting U-23 at the League U-23 of Portugal on August 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Dunfermline U-20Queen of the South U-2013:00

Dunfermline U-20 - Queen of the South U-20

Dunfermline U-20 are playing Queen of the South U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on August 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Ross County U-20Motherwell U-2013:00

Ross County U-20 - Motherwell U-20

Ross County U-20 are playing Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on August 19. The match will kick off 13:00 UTC.

NewrozMotala17:30

Newroz - Motala

Newroz are playing Motala at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Indonesia U-195 - 0Myanmar U-1947'

Indonesia U-19 - Myanmar U-19

Indonesia U-19 are playing Myanmar U-19 at the AFF Championship U-19, Playoffs of Asia on August 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Indonesia U-19 is winning 5-0.

Australia U-19Malaysia U-1912:30

Australia U-19 - Malaysia U-19

Australia U-19 are playing Malaysia U-19 at the AFF Championship U-19, Playoffs of Asia on August 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Malaysia W4 - 0Singapore WFull TimeFT

Malaysia W - Singapore W

Malaysia W played Singapore W at the AFF Championship, Group Stage - Women of Asia on August 19. The match kicked off 08:00 UTC. Malaysia W won 4-0.

Thailand WTimor-Leste W11:00

Thailand W - Timor-Leste W

Thailand W are playing Timor-Leste W at the AFF Championship, Group Stage - Women of Asia on August 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Dalian YifangShanghai Shenhua11:35

Dalian Yifang - Shanghai Shenhua

Dalian Yifang are playing Shanghai Shenhua at the FA Cup of China on August 19. The match will kick off 11:35 UTC.

TIRA Persikabo3 - 1PSS SlemanFull TimeFT

TIRA Persikabo - PSS Sleman

TIRA Persikabo played PSS Sleman at the Liga 1 of Indonesia on August 19. The match kicked off 08:30 UTC. TIRA Persikabo won 3-1.

AremaBarito Putera11:30

Arema - Barito Putera

Arema are playing Barito Putera at the Liga 1 of Indonesia on August 19. The match will kick off 11:30 UTC.

BorneoPersipura Jayapura11:30

Borneo - Persipura Jayapura

Borneo are playing Persipura Jayapura at the Liga 1 of Indonesia on August 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Mitra Kukar0 - 1MaduraFull TimeFT

Mitra Kukar - Madura

Mitra Kukar played Madura at the Liga 2 of Indonesia on August 19. The match kicked off 07:30 UTC. Madura won 0-1.

Boeun Sangmu W1 - 0Gumi W35'

Boeun Sangmu W - Gumi W

Boeun Sangmu W are playing Gumi W at the WK League - Women of Korea Republic on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Boeun Sangmu W is winning 1-0.

Changnyeong W0 - 0Gyeongju W35'

Changnyeong W - Gyeongju W

Changnyeong W are playing Gyeongju W at the WK League - Women of Korea Republic on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Seoul Amazones W1 - 0Hwacheon KSPO W35'

Seoul Amazones W - Hwacheon KSPO W

Seoul Amazones W are playing Hwacheon KSPO W at the WK League - Women of Korea Republic on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Seoul Amazones W is winning 1-0.

Suwon W0 - 0Incheon Red Angels W35'

Suwon W - Incheon Red Angels W

Suwon W are playing Incheon Red Angels W at the WK League - Women of Korea Republic on August 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ParadouMC Alger19:30

Paradou - MC Alger

Paradou are playing MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on August 19. The match will kick off 19:30 UTC.

CR BelouizdadNC Magra20:00

CR Belouizdad - NC Magra

CR Belouizdad are playing NC Magra at the Ligue 1 of Algeria on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.

CS ConstantineUSM Alger20:00

CS Constantine - USM Alger

CS Constantine are playing USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.

JS KabylieUS Biskra20:00

JS Kabylie - US Biskra

JS Kabylie are playing US Biskra at the Ligue 1 of Algeria on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.

ASEC MimosasRacing Abidjan15:30

ASEC Mimosas - Racing Abidjan

ASEC Mimosas are playing Racing Abidjan at the Ligue 1 of Cote Divore on August 19. The match will kick off 15:30 UTC.

ValourEdmonton00:00

Valour - Edmonton

Valour are playing Edmonton at the Premier League, Fall Season of Canada on August 20. The match will kick off 00:00 UTC.

America WMorelia W23:00

America W - Morelia W

America W are playing Morelia W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Guadalajara WTijuana W00:00

Guadalajara W - Tijuana W

Guadalajara W are playing Tijuana W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Pachuca WToluca W00:00

Pachuca W - Toluca W

Pachuca W are playing Toluca W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico San Luis WCruz Azul W01:00

Atletico San Luis W - Cruz Azul W

Atletico San Luis W are playing Cruz Azul W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Tigres WPuebla W01:00

Tigres W - Puebla W

Tigres W are playing Puebla W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Santos Laguna WMonterrey W02:00

Santos Laguna W - Monterrey W

Santos Laguna W are playing Monterrey W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Nueva ChicagoDeportivo Moron18:30

Nueva Chicago - Deportivo Moron

Nueva Chicago are playing Deportivo Moron at the Primera B Nacional of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Ferro Carril OestePlatense00:05

Ferro Carril Oeste - Platense

Ferro Carril Oeste are playing Platense at the Primera B Nacional of Argentina on August 20. The match will kick off 00:05 UTC.

BerazateguiGeneral Lamadrid18:30

Berazategui - General Lamadrid

Berazategui are playing General Lamadrid at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Club LujanSportivo Italiano18:30

Club Lujan - Sportivo Italiano

Club Lujan are playing Sportivo Italiano at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Dep. MerloArgentino Merlo18:30

Dep. Merlo - Argentino Merlo

Dep. Merlo are playing Argentino Merlo at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Deportivo LaferrereLeandro Niceforo Alem18:30

Deportivo Laferrere - Leandro Niceforo Alem

Deportivo Laferrere are playing Leandro Niceforo Alem at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

ExcursionistasItuzaingo18:30

Excursionistas - Ituzaingo

Excursionistas are playing Ituzaingo at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

San Martin BurzacoCanuelas18:30

San Martin Burzaco - Canuelas

San Martin Burzaco are playing Canuelas at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Volta RedondaJuventude23:00

Volta Redonda - Juventude

Volta Redonda are playing Juventude at the Serie C of Brasil on August 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes PereiraBoyaco Chico23:00

Deportes Pereira - Boyaco Chico

Deportes Pereira are playing Boyaco Chico at the Primera B, Clausura of Colombia on August 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes QuindioReal Cartagena01:00

Deportes Quindio - Real Cartagena

Deportes Quindio are playing Real Cartagena at the Primera B, Clausura of Colombia on August 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Estudiantes CaracasDeportivo La Guaira20:00

Estudiantes Caracas - Deportivo La Guaira

Estudiantes Caracas are playing Deportivo La Guaira at the Clausura of Venezuela on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.

ZuliaTrujillanos20:00

Zulia - Trujillanos

Zulia are playing Trujillanos at the Clausura of Venezuela on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Kingston City0 - 0Dandenong City1'

Kingston City - Dandenong City

Kingston City are playing Dandenong City at the NPL Victoria of Australia on August 19. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ASASBizertin17:00

ASAS - Bizertin

ASAS are playing Bizertin at the Arab Club Championship of World on August 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Volcan ClubJS Saoura20:00

Volcan Club - JS Saoura

Volcan Club are playing JS Saoura at the Arab Club Championship of World on August 19. The match will kick off 20:00 UTC.