Paraguay Clausura Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Latest Results
December 8th
3 de Febrero1 - 0OlimpiaFull TimeFT

3 de Febrero - Olimpia

3 de Febrero played Olimpia at the Clausura of Paraguay on December 8. The match kicked off 23:00 UTC. 3 de Febrero won 1-0.

Guarani A3 - 0Sportivo LuquenoFull TimeFT

Guarani A - Sportivo Luqueno

Guarani A played Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on December 8. The match kicked off 20:45 UTC. Guarani A won 3-0.

Independiente FBC2 - 0Deportivo CapiataFull TimeFT

Independiente FBC - Deportivo Capiata

Independiente FBC played Deportivo Capiata at the Clausura of Paraguay on December 8. The match kicked off 20:45 UTC. Independiente FBC won 2-0.

Sol de America1 - 0Generali DiazFull TimeFT

Sol de America - Generali Diaz

Sol de America played Generali Diaz at the Clausura of Paraguay on December 8. The match kicked off 20:45 UTC. Sol de America won 1-0.

December 2nd
Deportivo Capiata2 - 4Cerro PortenoFull TimeFT

Deportivo Capiata - Cerro Porteno

Deportivo Capiata played Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on December 2. The match kicked off 21:30 UTC. Cerro Porteno won 2-4.

Olimpia3 - 2Sol de AmericaFull TimeFT

Olimpia - Sol de America

Olimpia played Sol de America at the Clausura of Paraguay on December 2. The match kicked off 21:30 UTC. Olimpia won 3-2.

December 1st
Deportivo Santani2 - 2Guarani AFull TimeFT

Deportivo Santani - Guarani A

Deportivo Santani played Guarani A at the Clausura of Paraguay on December 1. The match kicked off 22:40 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sportivo Luqueno1 - 0Independiente FBCFull TimeFT

Sportivo Luqueno - Independiente FBC

Sportivo Luqueno played Independiente FBC at the Clausura of Paraguay on December 1. The match kicked off 22:40 UTC. Sportivo Luqueno won 1-0.

Generali Diaz1 - 1LibertadFull TimeFT

Generali Diaz - Libertad

Generali Diaz played Libertad at the Clausura of Paraguay on December 1. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

November 30th
Nacional Asuncion4 - 23 de FebreroFull TimeFT

Nacional Asuncion - 3 de Febrero

Nacional Asuncion played 3 de Febrero at the Clausura of Paraguay on November 30. The match kicked off 22:00 UTC. Nacional Asuncion won 4-2.

November 28th
Deportivo Santani2 - 2Cerro PortenoFull TimeFT

Deportivo Santani - Cerro Porteno

Deportivo Santani played Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on November 28. The match kicked off 22:50 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olimpia4 - 1Guarani AFull TimeFT

Olimpia - Guarani A

Olimpia played Guarani A at the Clausura of Paraguay on November 28. The match kicked off 22:50 UTC. Olimpia won 4-1.

November 25th
Independiente FBC0 - 0Deportivo SantaniFull TimeFT

Independiente FBC - Deportivo Santani

Independiente FBC played Deportivo Santani at the Clausura of Paraguay on November 25. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Deportivo Capiata1 - 1Nacional AsuncionFull TimeFT

Deportivo Capiata - Nacional Asuncion

Deportivo Capiata played Nacional Asuncion at the Clausura of Paraguay on November 25. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

November 24th
Cerro Porteno0 - 1Sportivo LuquenoFull TimeFT

Cerro Porteno - Sportivo Luqueno

Cerro Porteno played Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on November 24. The match kicked off 22:50 UTC. Sportivo Luqueno won 0-1.

Libertad0 - 2OlimpiaFull TimeFT

Libertad - Olimpia

Libertad played Olimpia at the Clausura of Paraguay on November 24. The match kicked off 22:50 UTC. Olimpia won 0-2.

November 23rd
Guarani A0 - 2Generali DiazFull TimeFT

Guarani A - Generali Diaz

Guarani A played Generali Diaz at the Clausura of Paraguay on November 23. The match kicked off 23:10 UTC. Generali Diaz won 0-2.

Sol de America3 - 13 de FebreroFull TimeFT

Sol de America - 3 de Febrero

Sol de America played 3 de Febrero at the Clausura of Paraguay on November 23. The match kicked off 21:00 UTC. Sol de America won 3-1.

November 18th
Nacional Asuncion0 - 0Sol de AmericaFull TimeFT

Nacional Asuncion - Sol de America

Nacional Asuncion played Sol de America at the Clausura of Paraguay on November 18. The match kicked off 22:50 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Generali Diaz2 - 1Independiente FBCFull TimeFT

Generali Diaz - Independiente FBC

Generali Diaz played Independiente FBC at the Clausura of Paraguay on November 18. The match kicked off 20:40 UTC. Generali Diaz won 2-1.

November 17th
Sportivo Luqueno1 - 1Deportivo CapiataFull TimeFT

Sportivo Luqueno - Deportivo Capiata

Sportivo Luqueno played Deportivo Capiata at the Clausura of Paraguay on November 17. The match kicked off 22:50 UTC and ended in a draw 1 - 1.

3 de Febrero4 - 4LibertadFull TimeFT

3 de Febrero - Libertad

3 de Febrero played Libertad at the Clausura of Paraguay on November 17. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

November 12th
Sportivo Luqueno1 - 1Nacional AsuncionFull TimeFT

Sportivo Luqueno - Nacional Asuncion

Sportivo Luqueno played Nacional Asuncion at the Clausura of Paraguay on November 12. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deportivo Capiata0 - 2Deportivo SantaniFull TimeFT

Deportivo Capiata - Deportivo Santani

Deportivo Capiata played Deportivo Santani at the Clausura of Paraguay on November 12. The match kicked off 20:45 UTC. Deportivo Santani won 0-2.

November 11th
Guarani A5 - 03 de FebreroFull TimeFT

Guarani A - 3 de Febrero

Guarani A played 3 de Febrero at the Clausura of Paraguay on November 11. The match kicked off 22:50 UTC. Guarani A won 5-0.

Cerro Porteno3 - 1Generali DiazFull TimeFT

Cerro Porteno - Generali Diaz

Cerro Porteno played Generali Diaz at the Clausura of Paraguay on November 11. The match kicked off 20:50 UTC. Cerro Porteno won 3-1.

November 10th
Libertad4 - 0Sol de AmericaFull TimeFT

Libertad - Sol de America

Libertad played Sol de America at the Clausura of Paraguay on November 10. The match kicked off 23:00 UTC. Libertad won 4-0.

Independiente FBC1 - 1OlimpiaFull TimeFT

Independiente FBC - Olimpia

Independiente FBC played Olimpia at the Clausura of Paraguay on November 10. The match kicked off 20:50 UTC and ended in a draw 1 - 1.

November 5th
Sol de America3 - 2Guarani AFull TimeFT

Sol de America - Guarani A

Sol de America played Guarani A at the Clausura of Paraguay on November 5. The match kicked off 23:00 UTC. Sol de America won 3-2.

Deportivo Santani1 - 0Sportivo LuquenoFull TimeFT

Deportivo Santani - Sportivo Luqueno

Deportivo Santani played Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on November 5. The match kicked off 20:45 UTC. Deportivo Santani won 1-0.

Ever wondered how you can stream the matches of the Clausura of Paraguay for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Paraguay's Clausura in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Paraguay Clausura's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Clausura's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Paraguay's Clausura matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Paraguay Clausura's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Clausura of Paraguay. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Paraguay Clausura's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Clausura of Paraguay.

You can check Paraguay Clausura's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Clausura you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Paraguay Clausura's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Olimpia are the leaders in the table with 49 points after 21 matches: they have won 15 of their 21 matches in Clausura, drawing 4 and having 2 defeats this season scoring 48 goals - 2.29 per match, conceding 19 - 0.90 per match. Cerro Porteno are 2nd with 39 points in 21 matches: they have won 11 of their 21 matches in Clausura, drawing 6 and having 4 defeats this season scoring 35 goals - 1.67 per match, conceding 20 - 0.95 per match. Libertad are 3rd with 34 points in 21 matches: they have won 9 of their 21 matches in Clausura, drawing 7 and having 5 defeats this season scoring 30 goals - 1.43 per match, conceding 19 - 0.90 per match. Sol de America are 4th with 30 points in 21 matches: they have won 8 of their 21 matches in Clausura, drawing 6 and having 7 defeats this season scoring 28 goals - 1.33 per match, conceding 30 - 1.43 per match. Deportivo Santani are 5th with 28 points in 21 matches: they have won 7 of their 21 matches in Clausura, drawing 7 and having 7 defeats this season scoring 21 goals - 1.00 per match, conceding 26 - 1.24 per match. Nacional Asuncion are 6th with 26 points in 21 matches: they have won 6 of their 21 matches in Clausura, drawing 8 and having 7 defeats this season scoring 27 goals - 1.29 per match, conceding 31 - 1.48 per match. Sportivo Luqueno are 7th with 25 points in 21 matches: they have won 6 of their 21 matches in Clausura, drawing 7 and having 8 defeats this season scoring 23 goals - 1.10 per match, conceding 27 - 1.29 per match. Deportivo Capiata are 8th with 24 points in 21 matches: they have won 6 of their 21 matches in Clausura, drawing 6 and having 9 defeats this season scoring 25 goals - 1.19 per match, conceding 34 - 1.62 per match. 3 de Febrero are 9th with 22 points in 21 matches: they have won 5 of their 21 matches in Clausura, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 31 goals - 1.48 per match, conceding 37 - 1.76 per match. Guarani A are 10th with 22 points in 21 matches: they have won 5 of their 21 matches in Clausura, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 24 goals - 1.14 per match, conceding 30 - 1.43 per match. Generali Diaz are 11th with 22 points in 21 matches: they have won 5 of their 21 matches in Clausura, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 30 goals - 1.43 per match, conceding 38 - 1.81 per match. Independiente FBC are 12th with 17 points in 21 matches: they have won 3 of their 21 matches in Clausura, drawing 8 and having 10 defeats this season scoring 21 goals - 1.00 per match, conceding 32 - 1.52 per match.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla Praha1 - 1Sparta Praha24'

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Apollon0 - 2PAOK27'

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and PAOK is winning 0-2.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla Krakow0 - 0Slask25'

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Antalyaspor0 - 0Istanbul Basaksehir26'

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eskisehirspor1 - 1Denizlispor67'

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Nacional AsuncionSol de America23:45

Nacional Asuncion - Sol de America

Nacional Asuncion are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericiaCanceledCanc

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18.

OleksandriaAlashkertPostponedPst

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18.

RostovViking FKCanceledCanc

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18.

Sibir8 - 2ShirakFull TimeFT

Sibir - Shirak

Sibir played Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sibir won 8-2.

Viking FK2 - 0SandefjordFull TimeFT

Viking FK - Sandefjord

Viking FK played Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Viking FK won 2-0.

Dinamo Minsk1 - 2TomFull TimeFT

Dinamo Minsk - Tom

Dinamo Minsk played Tom at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Tom won 1-2.

KuPSNest-SotraCanceledCanc

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18.

Akhmat Groznyi5 - 0PetrocubFull TimeFT

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi played Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Akhmat Groznyi won 5-0.

Arsenal T2 - 3KairatFull TimeFT

Arsenal T - Kairat

Arsenal T played Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kairat won 2-3.

Rostov3 - 0VentspilsFull TimeFT

Rostov - Ventspils

Rostov played Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 15:30 UTC. Rostov won 3-0.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-211 - 5Hradec Kralove U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 played Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Hradec Kralove U-21 won 1-5.

Liberec U-215 - 1Dukla Praha U-21Full TimeFT

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 played Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Liberec U-21 won 5-1.

Pribram U-211 - 2Sparta Prague U-21Full TimeFT

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sparta Prague U-21 won 1-2.

Budejovice U-211 - 0Slavia Praha U-21Full TimeFT

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 played Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Budejovice U-21 won 1-0.

Plzen U-211 - 2Boleslav U-21Full TimeFT

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 played Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Boleslav U-21 won 1-2.

Ostrava U-211 - 1Trinec U-21Full TimeFT

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 played Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horsens-22 - 0FC Nordsjaelland-2Full TimeFT

Horsens-2 - FC Nordsjaelland-2

Horsens-2 played FC Nordsjaelland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Horsens-2 won 2-0.

Vendsyssel-24 - 2Hobro-2Full TimeFT

Vendsyssel-2 - Hobro-2

Vendsyssel-2 played Hobro-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Vendsyssel-2 won 4-2.

Vejle-23 - 2Sonderjylland-2Full TimeFT

Vejle-2 - Sonderjylland-2

Vejle-2 played Sonderjylland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Vejle-2 won 3-2.

Viborg-20 - 1Randers-2Full TimeFT

Viborg-2 - Randers-2

Viborg-2 played Randers-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Randers-2 won 0-1.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-231 - 0Ipswich Town U-23Full TimeFT

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 played Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Coventry U-23 won 1-0.

Leeds U-232 - 0Bolton U-23Full TimeFT

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 played Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Leeds U-23 won 2-0.

QPR U-231 - 4Bristol City U-23Full TimeFT

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 played Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Bristol City U-23 won 1-4.

Millwall U-230 - 1Cardiff City U-23Full TimeFT

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 played Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:30 UTC. Cardiff City U-23 won 0-1.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Thor AkureyriMagni19:00

Thor Akureyri - Magni

Thor Akureyri are playing Magni at the League cup of Iceland on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Afula1 - 1Hapoel Ashkelon25'

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Hapoel Kfar Saba0 - 0Hapoel Nazareth Illit25'

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Maccabi Ahi Nazareth0 - 1Hapoel Ramat Gan27'

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Hapoel Ramat Gan is winning 0-1.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-26 - 0Fortuna-2Full TimeFT

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 played Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Emmen-2 won 6-0.

Willem II-21 - 3Feyenoord-2Full TimeFT

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 played Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Feyenoord-2 won 1-3.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

Ural0 - 5Levadia TFull TimeFT

Ural - Levadia T

Ural played Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 08:00 UTC. Levadia T won 0-5.

FK Krasnodar-20 - 1FakelFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 played Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 10:45 UTC. Fakel won 0-1.

Khimki0 - 1Spartak-2Full TimeFT

Khimki - Spartak-2

Khimki played Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 13:30 UTC. Spartak-2 won 0-1.

Tambov0 - 0Avangard53'

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 16:15 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Aberdeen U-205 - 2Hearts U-20Full TimeFT

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 played Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Aberdeen U-20 won 5-2.

Dunfermline U-201 - 1Rangers U-20Full TimeFT

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 played Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Falkirk U-203 - 2St. Mirren U-20Full TimeFT

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 played St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Falkirk U-20 won 3-2.

Hibernian U-208 - 1Dundee U-20Full TimeFT

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 played Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Hibernian U-20 won 8-1.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-201 - 1Motherwell U-20Full TimeFT

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 played Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Queen of the South U-202 - 2Ross County U-20Full TimeFT

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 played Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Antalyaspor U-212 - 2Istanbul Basaksehir U-21Full TimeFT

Antalyaspor U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Antalyaspor U-21 played Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Eskisehirspor U-210 - 0Denizlispor U-21Full TimeFT

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 played Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Goa3 - 0Kerala BlastersFull TimeFT

Goa - Kerala Blasters

Goa played Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Goa won 3-0.

Persepolis1 - 1Padideh Mashhad3-1 On PenaltiesPen 3-1

Persepolis - Padideh Mashhad

Persepolis played Padideh Mashhad at the National cup of Iran on February 18. The match kicked off 13:45 UTC. Persepolis won on penalties as the score was 1-1.

Misr El-Maqasha0 - 0Wadi Degla24'

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Black Leopards Venda0 - 1Bidvest Wits68'

Black Leopards Venda - Bidvest Wits

Black Leopards Venda are playing Bidvest Wits at the National cup of South Africa on February 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Bidvest Wits is winning 0-1.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

GoytacazMacae22:30

Goytacaz - Macae

Goytacaz are playing Macae at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 18. The match will kick off 22:30 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.