Rayo Vallecano-2 vs Moratalaz Live Score and Live Stream

09:00, Sunday, October 18
Copy
Embed Rayo Vallecano-2 - Moratalaz
Spain Tercera Division, Group 7
3 : 2
FT
Full Time
Match ends. Rayo Vallecano-2 3, Moratalaz 2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
8
Rayo Vallecano-2 have conceded a goal in their previous 8 matches.
5
Moratalaz have failed to keep a clean sheet in their previous 5 away matches.
4
Moratalaz have gone 4 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Rayo Vallecano-2 played Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 18. The match kicked off 09:00 UTC. Rayo Vallecano-2 won 3-2. Rayo Vallecano-2 are 4th in the table with 4 points after 2 matches, while Moratalaz are 10th with 1 point in 2 matches.

ScoreBat is covering Rayo Vallecano-2 vs Moratalaz in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Rayo Vallecano-2 vs Moratalaz live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Spain Tercera Division, Group 7, Rayo Vallecano-2 or Moratalaz whenever available. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 7 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/moratalaz-vs-rayo-vallecano2-live-stream/.

Spain Tercera Division, Group 7's live standings are availble and updated in real time.

Rayo Vallecano-2 have played a draw with Mostoles in their previous match, while Moratalaz have lost to Atletico de Pinto in their previous match.

Previous Meetings
May 3rd, 2020 - Tercera Division, Group 7

Rayo Vallecano-2 and Moratalaz have met once in their recent history. That match ended in a draw.

Rayo Vallecano-2 have won 1 of their 2 matches in Tercera Division, Group 7, drawing 1 and having 0 defeats this season. They have scored 5 goals - 2.50 per match, conceding 4 - 2.00 per match. Moratalaz have won 0 of their 2 matches in Tercera Division, Group 7, drawing 1 and having 1 defeat this season. They have scored 2 goals - 1.00 per match, conceding 3 - 1.50 per match.

Goals and video highlights of the match between Rayo Vallecano-2 and Moratalaz are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Rayo Vallecano-2 or Moratalaz score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Rayo Vallecano-2 and Moratalaz include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Rayo Vallecano-2 vs Moratalaz with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 7 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Sheffield United0 - 1Manchester CityFull TimeFT

Sheffield United - Manchester City

Sheffield United played Manchester City at the Premier League of England on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Manchester City won 0-1.

Burnley0 - 3Chelsea74'

Burnley - Chelsea

Burnley are playing Chelsea at the Premier League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Chelsea are winning 0-3.

LiverpoolWest Ham United17:30

Liverpool - West Ham United

Liverpool are playing West Ham United at the Premier League of England on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Real Madrid4 - 1HuescaFull TimeFT

Real Madrid - Huesca

Real Madrid played Huesca at the La Liga of Spain on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Real Madrid won 4-1.

Athletic Bilbao0 - 1Sevilla58'

Athletic Bilbao - Sevilla

Athletic Bilbao are playing Sevilla at the La Liga of Spain on October 31. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Sevilla are winning 0-1.

OsasunaAtletico Madrid17:30

Osasuna - Atletico Madrid

Osasuna are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

AlavesBarcelona20:00

Alaves - Barcelona

Alaves are playing Barcelona at the La Liga of Spain on October 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Arminia Bielefeld0 - 2Borussia DortmundFull TimeFT

Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund

Arminia Bielefeld played Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 14:30 UTC. Borussia Dortmund won 0-2.

Augsburg3 - 1MainzFull TimeFT

Augsburg - Mainz

Augsburg played Mainz at the Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 14:30 UTC. Augsburg won 3-1.

Eintracht Frankfurt1 - 1Werder BremenFull TimeFT

Eintracht Frankfurt - Werder Bremen

Eintracht Frankfurt played Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Koln1 - 2Bayern MunichFull TimeFT

Koln - Bayern Munich

Koln played Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 14:30 UTC. Bayern Munich won 1-2.

Borussia MonchengladbachRB Leipzig17:30

Borussia Monchengladbach - RB Leipzig

Borussia Monchengladbach are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Crotone1 - 2AtalantaFull TimeFT

Crotone - Atalanta

Crotone played Atalanta at the Serie A of Italy on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Atalanta won 1-2.

Inter MilanParma17:00

Inter Milan - Parma

Inter Milan are playing Parma at the Serie A of Italy on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

BolognaCagliari19:45

Bologna - Cagliari

Bologna are playing Cagliari at the Serie A of Italy on October 31. The match will kick off 19:45 UTC.

Rennes0 - 0Brest32'

Rennes - Brest

Rennes are playing Brest at the Ligue 1 of France on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

NantesPSG20:00

Nantes - PSG

Nantes are playing PSG at the Ligue 1 of France on October 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Bristol City1 - 3Norwich CityFull TimeFT

Bristol City - Norwich City

Bristol City played Norwich City at the Championship of England on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Norwich City won 1-3.

Barnsley1 - 0Watford73'

Barnsley - Watford

Barnsley are playing Watford at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Barnsley are winning 1-0.

Bournemouth0 - 1Derby County72'

Bournemouth - Derby County

Bournemouth are playing Derby County at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Derby County are winning 0-1.

Luton0 - 2Brentford73'

Luton - Brentford

Luton are playing Brentford at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Brentford are winning 0-2.

Middlesbrough0 - 0Nottingham Forest74'

Middlesbrough - Nottingham Forest

Middlesbrough are playing Nottingham Forest at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Millwall0 - 1Huddersfield71'

Millwall - Huddersfield

Millwall are playing Huddersfield at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Huddersfield are winning 0-1.

Preston NE1 - 1Birmingham72'

Preston NE - Birmingham

Preston NE are playing Birmingham at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

QPR2 - 1Cardiff City68'

QPR - Cardiff City

QPR are playing Cardiff City at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and QPR are winning 2-1.

Stoke City1 - 0Rotherham72'

Stoke City - Rotherham

Stoke City are playing Rotherham at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Stoke City are winning 1-0.

Swansea City2 - 0Blackburn72'

Swansea City - Blackburn

Swansea City are playing Blackburn at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Swansea City are winning 2-0.

Wycombe Wanderers1 - 0Sheffield Wednesday74'

Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday

Wycombe Wanderers are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Wycombe Wanderers are winning 1-0.

TwenteZwolle17:45

Twente - Zwolle

Twente are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on October 31. The match will kick off 17:45 UTC.

AjaxFortuna Sittard19:00

Ajax - Fortuna Sittard

Ajax are playing Fortuna Sittard at the Eredivisie of Netherlands on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

GroningenVV Venlo19:00

Groningen - VV Venlo

Groningen are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

Willem IIVitesse20:00

Willem II - Vitesse

Willem II are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on October 31. The match will kick off 20:00 UTC.

CelticSt. MirrenPostponedPst

Celtic - St. Mirren

Celtic are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on October 31.

Dundee United2 - 0Ross County73'

Dundee United - Ross County

Dundee United are playing Ross County at the Premier League of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dundee United are winning 2-0.

Livingston0 - 2Motherwell74'

Livingston - Motherwell

Livingston are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Motherwell are winning 0-2.

Belenenses0 - 0SC FarenseHalf TimeHT

Belenenses - SC Farense

Belenenses are playing SC Farense at the Primeira Liga of Portugal on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Rio AveMoreirense18:00

Rio Ave - Moreirense

Rio Ave are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

MaritimoNacional20:30

Maritimo - Nacional

Maritimo are playing Nacional at the Primeira Liga of Portugal on October 31. The match will kick off 20:30 UTC.

Rubin3 - 1Arsenal TFull TimeFT

Rubin - Arsenal T

Rubin played Arsenal T at the Premier League of Russia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Rubin won 3-1.

Akhmat Groznyi2 - 0FK KrasnodarFull TimeFT

Akhmat Groznyi - FK Krasnodar

Akhmat Groznyi played FK Krasnodar at the Premier League of Russia on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Akhmat Groznyi won 2-0.

Spartak0 - 1RostovFull TimeFT

Spartak - Rostov

Spartak played Rostov at the Premier League of Russia on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Rostov won 0-1.

Sochi1 - 0Lokomotiv29'

Sochi - Lokomotiv

Sochi are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Sochi are winning 1-0.

Gandzasar-Kapan1 - 3VanFull TimeFT

Gandzasar-Kapan - Van

Gandzasar-Kapan played Van at the Premier League of Armenia on October 31. The match kicked off 11:30 UTC. Van won 1-3.

Pyunik1 - 1AraratFull TimeFT

Pyunik - Ararat

Pyunik played Ararat at the Premier League of Armenia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hartberg1 - 0Austria V32'

Hartberg - Austria V

Hartberg are playing Austria V at the Bundesliga of Austria on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Hartberg are winning 1-0.

Salzburg1 - 0Tirol32'

Salzburg - Tirol

Salzburg are playing Tirol at the Bundesliga of Austria on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Salzburg are winning 1-0.

St. Polten1 - 0Ried32'

St. Polten - Ried

St. Polten are playing Ried at the Bundesliga of Austria on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and St. Polten are winning 1-0.

Blau-Weis Linz3 - 1Rapid-2Full TimeFT

Blau-Weis Linz - Rapid-2

Blau-Weis Linz played Rapid-2 at the 2. Liga of Austria on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Blau-Weis Linz won 3-1.

Austria Klagenfurt3 - 0AmstettenFull TimeFT

Austria Klagenfurt - Amstetten

Austria Klagenfurt played Amstetten at the 2. Liga of Austria on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Austria Klagenfurt won 3-0.

Slavia-Mozyr1 - 1Dinamo BrestFull TimeFT

Slavia-Mozyr - Dinamo Brest

Slavia-Mozyr played Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on October 31. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Belshina1 - 5Shakhtyor SoligorskFull TimeFT

Belshina - Shakhtyor Soligorsk

Belshina played Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 1-5.

Beerschot-Wilrijk2 - 1Oud-Heverlee59'

Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee

Beerschot-Wilrijk are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on October 31. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Beerschot-Wilrijk are winning 2-1.

CharleroiCercle Brugge17:30

Charleroi - Cercle Brugge

Charleroi are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Club BruggeMechelen19:45

Club Brugge - Mechelen

Club Brugge are playing Mechelen at the First Division A of Belgium on October 31. The match will kick off 19:45 UTC.

WesterloSt. Gilloise19:45

Westerlo - St. Gilloise

Westerlo are playing St. Gilloise at the First Division B of Belgium on October 31. The match will kick off 19:45 UTC.

Slavia SofiaBotevPostponedPst

Slavia Sofia - Botev

Slavia Sofia are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on October 31.

BeroeArda Kardzhali16:45

Beroe - Arda Kardzhali

Beroe are playing Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on October 31. The match will kick off 16:45 UTC.

Slaven Koprivnica0 - 1OsijekFull TimeFT

Slaven Koprivnica - Osijek

Slaven Koprivnica played Osijek at the 1 HNL of Croatia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Osijek won 0-1.

NK Istra 19610 - 0Hajduk Split21'

NK Istra 1961 - Hajduk Split

NK Istra 1961 are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on October 31. The match kicked off 16:05 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AEL2 - 1Ermis AradippouFull TimeFT

AEL - Ermis Aradippou

AEL played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. AEL won 2-1.

APOEL0 - 0Apollon Limassol4'

APOEL - Apollon Limassol

APOEL are playing Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BudejovicePlzenPostponedPst

Budejovice - Plzen

Budejovice are playing Plzen at the First League of Czech Republic on October 31.

JablonecBohemians 1905PostponedPst

Jablonec - Bohemians 1905

Jablonec are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on October 31.

KarvinaZlinPostponedPst

Karvina - Zlin

Karvina are playing Zlin at the First League of Czech Republic on October 31.

OstravaLiberecPostponedPst

Ostrava - Liberec

Ostrava are playing Liberec at the First League of Czech Republic on October 31.

PardubiceOlomoucPostponedPst

Pardubice - Olomouc

Pardubice are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on October 31.

PribramBoleslavPostponedPst

Pribram - Boleslav

Pribram are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on October 31.

Slavia PrahaBrnoPostponedPst

Slavia Praha - Brno

Slavia Praha are playing Brno at the First League of Czech Republic on October 31.

SlovackoOpavaPostponedPst

Slovacko - Opava

Slovacko are playing Opava at the First League of Czech Republic on October 31.

TepliceSparta PrahaPostponedPst

Teplice - Sparta Praha

Teplice are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on October 31.

ChrudimBlanskoPostponedPst

Chrudim - Blansko

Chrudim are playing Blansko at the FNL of Czech Republic on October 31.

Slavoj VysehradVlasimPostponedPst

Slavoj Vysehrad - Vlasim

Slavoj Vysehrad are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on October 31.

Usti nad LabemTrinecPostponedPst

Usti nad Labem - Trinec

Usti nad Labem are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on October 31.

FC Nordsjaelland4 - 1Midtjylland75'

FC Nordsjaelland - Midtjylland

FC Nordsjaelland are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and FC Nordsjaelland are winning 4-1.

Gillingham0 - 2SunderlandFull TimeFT

Gillingham - Sunderland

Gillingham played Sunderland at the League One of England on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Sunderland won 0-2.

Burton Albion1 - 1Blackpool74'

Burton Albion - Blackpool

Burton Albion are playing Blackpool at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Doncaster Rovers1 - 0Lincoln City74'

Doncaster Rovers - Lincoln City

Doncaster Rovers are playing Lincoln City at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Doncaster Rovers are winning 1-0.

Fleetwood Town1 - 0Oxford United75'

Fleetwood Town - Oxford United

Fleetwood Town are playing Oxford United at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Fleetwood Town are winning 1-0.

Ipswich Town1 - 0Crewe70'

Ipswich Town - Crewe

Ipswich Town are playing Crewe at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Ipswich Town are winning 1-0.

Milton Keynes Dons1 - 1Wimbledon70'

Milton Keynes Dons - Wimbledon

Milton Keynes Dons are playing Wimbledon at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Peterborough United2 - 1Shrewsbury66'

Peterborough United - Shrewsbury

Peterborough United are playing Shrewsbury at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Peterborough United are winning 2-1.

Portsmouth0 - 1Charlton Athletic73'

Portsmouth - Charlton Athletic

Portsmouth are playing Charlton Athletic at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Charlton Athletic are winning 0-1.

Rochdale1 - 1Bristol Rovers71'

Rochdale - Bristol Rovers

Rochdale are playing Bristol Rovers at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Swindon Town2 - 1Hull City75'

Swindon Town - Hull City

Swindon Town are playing Hull City at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Swindon Town are winning 2-1.

Wigan1 - 3Northampton73'

Wigan - Northampton

Wigan are playing Northampton at the League One of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Northampton are winning 1-3.

Exeter1 - 0CarlisleFull TimeFT

Exeter - Carlisle

Exeter played Carlisle at the League Two of England on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Exeter won 1-0.

Barrow1 - 0Bradford71'

Barrow - Bradford

Barrow are playing Bradford at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Barrow are winning 1-0.

Cheltenham Town2 - 0Forest Green71'

Cheltenham Town - Forest Green

Cheltenham Town are playing Forest Green at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Cheltenham Town are winning 2-0.

Crawley Town2 - 1Cambridge United75'

Crawley Town - Cambridge United

Crawley Town are playing Cambridge United at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Crawley Town are winning 2-1.

Leyton Orient4 - 0Bolton73'

Leyton Orient - Bolton

Leyton Orient are playing Bolton at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Leyton Orient are winning 4-0.

Mansfield Town1 - 1Walsall72'

Mansfield Town - Walsall

Mansfield Town are playing Walsall at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Newport1 - 1Harrogate Town73'

Newport - Harrogate Town

Newport are playing Harrogate Town at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Salford City1 - 0Oldham Athletic71'

Salford City - Oldham Athletic

Salford City are playing Oldham Athletic at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Salford City are winning 1-0.

Southend United0 - 2Port Vale73'

Southend United - Port Vale

Southend United are playing Port Vale at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Port Vale are winning 0-2.

Stevenage0 - 0Grimsby73'

Stevenage - Grimsby

Stevenage are playing Grimsby at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Tranmere Rovers0 - 1Morecambe75'

Tranmere Rovers - Morecambe

Tranmere Rovers are playing Morecambe at the League Two of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Morecambe are winning 0-1.

Tallinna Kalev4 - 1Trans NarvaFull TimeFT

Tallinna Kalev - Trans Narva

Tallinna Kalev played Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Tallinna Kalev won 4-1.

Tulevik Viljandi0 - 0LegionFull TimeFT

Tulevik Viljandi - Legion

Tulevik Viljandi played Legion at the Meistriliiga of Estonia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Levadia T3 - 2Tammeka TartuFull TimeFT

Levadia T - Tammeka Tartu

Levadia T played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Levadia T won 3-2.

Tammeka TartuLegionPostponedPst

Tammeka Tartu - Legion

Tammeka Tartu are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on October 31.

TPS1 - 0SJKFull TimeFT

TPS - SJK

TPS played SJK at the Veikkausliiga of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. TPS won 1-0.

EIF1 - 2AC OuluFull TimeFT

EIF - AC Oulu

EIF played AC Oulu at the Ykkonen of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. AC Oulu won 1-2.

Gnistan5 - 0KPVFull TimeFT

Gnistan - KPV

Gnistan played KPV at the Ykkonen of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Gnistan won 5-0.

KTP1 - 4KajaaniFull TimeFT

KTP - Kajaani

KTP played Kajaani at the Ykkonen of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Kajaani won 1-4.

MP2 - 2Vaasan PSFull TimeFT

MP - Vaasan PS

MP played Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

MuSa3 - 1JaroFull TimeFT

MuSa - Jaro

MuSa played Jaro at the Ykkonen of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. MuSa won 3-1.

SJK-22 - 0MyPaFull TimeFT

SJK-2 - MyPa

SJK-2 played MyPa at the Ykkonen of Finland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. SJK-2 won 2-0.

Paris FC3 - 1CaenFull TimeFT

Paris FC - Caen

Paris FC played Caen at the Ligue 2 of France on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Paris FC won 3-1.

AjaccioTroyes18:00

Ajaccio - Troyes

Ajaccio are playing Troyes at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

ChamblyDunkerque18:00

Chambly - Dunkerque

Chambly are playing Dunkerque at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

GuingampSochaux18:00

Guingamp - Sochaux

Guingamp are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

Le HavrePau18:00

Le Havre - Pau

Le Havre are playing Pau at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

NancyChateauroux18:00

Nancy - Chateauroux

Nancy are playing Chateauroux at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

NiortGrenoblePostponedPst

Niort - Grenoble

Niort are playing Grenoble at the Ligue 2 of France on October 31.

Rodez AveyronAuxerre18:00

Rodez Aveyron - Auxerre

Rodez Aveyron are playing Auxerre at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

ValenciennesClermont18:00

Valenciennes - Clermont

Valenciennes are playing Clermont at the Ligue 2 of France on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

Eintracht Braunschweig3 - 2NurnbergFull TimeFT

Eintracht Braunschweig - Nurnberg

Eintracht Braunschweig played Nurnberg at the 2. Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Eintracht Braunschweig won 3-2.

Erzgebirge Aue1 - 1Holstein KielFull TimeFT

Erzgebirge Aue - Holstein Kiel

Erzgebirge Aue played Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Osnabruck2 - 1SandhausenFull TimeFT

Osnabruck - Sandhausen

Osnabruck played Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Osnabruck won 2-1.

Paderborn3 - 1RegensburgFull TimeFT

Paderborn - Regensburg

Paderborn played Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Paderborn won 3-1.

1860 Munchen0 - 2DuisburgFull TimeFT

1860 Munchen - Duisburg

1860 Munchen played Duisburg at the 3. Liga of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Duisburg won 0-2.

Dynamo Dresden3 - 0MeppenFull TimeFT

Dynamo Dresden - Meppen

Dynamo Dresden played Meppen at the 3. Liga of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Dynamo Dresden won 3-0.

Uerdingen1 - 0SaarbruckenFull TimeFT

Uerdingen - Saarbrucken

Uerdingen played Saarbrucken at the 3. Liga of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Uerdingen won 1-0.

VerlZwickauPostponedPst

Verl - Zwickau

Verl are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on October 31.

Waldhof Mannheim5 - 2MagdeburgFull TimeFT

Waldhof Mannheim - Magdeburg

Waldhof Mannheim played Magdeburg at the 3. Liga of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Waldhof Mannheim won 5-2.

Olympiakos2 - 0ApollonFull TimeFT

Olympiakos - Apollon

Olympiakos played Apollon at the Super League 1 of Greece on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Olympiakos won 2-0.

Atromitos0 - 1Giannina59'

Atromitos - Giannina

Atromitos are playing Giannina at the Super League 1 of Greece on October 31. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Giannina are winning 0-1.

Volos NFC0 - 1Larissa59'

Volos NFC - Larissa

Volos NFC are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on October 31. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Larissa are winning 0-1.

LamiaPanathinaikos17:30

Lamia - Panathinaikos

Lamia are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Puskas1 - 2ZalaegerszegFull TimeFT

Puskas - Zalaegerszeg

Puskas played Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on October 31. The match kicked off 13:45 UTC. Zalaegerszeg won 1-2.

Honved0 - 0Mezokovesd32'

Honved - Mezokovesd

Honved are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FehervarFerencvaros18:30

Fehervar - Ferencvaros

Fehervar are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on October 31. The match will kick off 18:30 UTC.

Bray0 - 0Galway75'

Bray - Galway

Bray are playing Galway at the 1 division of Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

UCD1 - 0Longford77'

UCD - Longford

UCD are playing Longford at the 1 division of Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and UCD are winning 1-0.

Cittadella1 - 2MonzaFull TimeFT

Cittadella - Monza

Cittadella played Monza at the Serie B of Italy on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Monza won 1-2.

Ascoli0 - 1Pordenone75'

Ascoli - Pordenone

Ascoli are playing Pordenone at the Serie B of Italy on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Pordenone are winning 0-1.

Brescia1 - 1Virtus Entella75'

Brescia - Virtus Entella

Brescia are playing Virtus Entella at the Serie B of Italy on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Chievo1 - 0Cosenza76'

Chievo - Cosenza

Chievo are playing Cosenza at the Serie B of Italy on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Chievo are winning 1-0.

SalernitanaReggianaPostponedPst

Salernitana - Reggiana

Salernitana are playing Reggiana at the Serie B of Italy on October 31.

Venezia2 - 0Empoli76'

Venezia - Empoli

Venezia are playing Empoli at the Serie B of Italy on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Venezia are winning 2-0.

Vicenza3 - 4Pisa73'

Vicenza - Pisa

Vicenza are playing Pisa at the Serie B of Italy on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Pisa are winning 3-4.

Kauno ZalgirisBangaPostponedPst

Kauno Zalgiris - Banga

Kauno Zalgiris are playing Banga at the A Lyga of Lithuania on October 31.

Kauno Zalgiris1 - 0Riteriai76'

Kauno Zalgiris - Riteriai

Kauno Zalgiris are playing Riteriai at the A Lyga of Lithuania on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Kauno Zalgiris are winning 1-0.

Panevezys1 - 1Banga76'

Panevezys - Banga

Panevezys are playing Banga at the A Lyga of Lithuania on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Floriana FCBirkirkara FCPostponedPst

Floriana FC - Birkirkara FC

Floriana FC are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on October 31.

Hamrun Spartans2 - 2Gzira UnitedFull TimeFT

Hamrun Spartans - Gzira United

Hamrun Spartans played Gzira United at the Premier Division of Malta on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tarxien Rainbows0 - 5Gudja UnitedFull TimeFT

Tarxien Rainbows - Gudja United

Tarxien Rainbows played Gudja United at the Premier Division of Malta on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Gudja United won 0-5.

FK Podgorica1 - 3OFK PetrovacFull TimeFT

FK Podgorica - OFK Petrovac

FK Podgorica played OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. OFK Petrovac won 1-3.

Sutjeska Niksic0 - 1Buducnost78'

Sutjeska Niksic - Buducnost

Sutjeska Niksic are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Buducnost are winning 0-1.

Zeta1 - 0Jezero77'

Zeta - Jezero

Zeta are playing Jezero at the 1. Division of Montenegro on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Zeta are winning 1-0.

OFK Titograd0 - 0Rudar Pljevlja32'

OFK Titograd - Rudar Pljevlja

OFK Titograd are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Decic TuziIskra19:00

Decic Tuzi - Iskra

Decic Tuzi are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

Go Ahead Eagles0 - 0ExcelsiorFull TimeFT

Go Ahead Eagles - Excelsior

Go Ahead Eagles played Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Roda0 - 0Den Bosch47'

Roda - Den Bosch

Roda are playing Den Bosch at the Eerste Divisie of Netherlands on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

OddSarpsborg17:00

Odd - Sarpsborg

Odd are playing Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

HaugesundAalesund19:30

Haugesund - Aalesund

Haugesund are playing Aalesund at the Eliteserien of Norway on October 31. The match will kick off 19:30 UTC.

Sp. Covilha4 - 0Porto-2Full TimeFT

Sp. Covilha - Porto-2

Sp. Covilha played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Sp. Covilha won 4-0.

Academica2 - 0Oliveirense73'

Academica - Oliveirense

Academica are playing Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Academica are winning 2-0.

ChavesVilafranquense17:30

Chaves - Vilafranquense

Chaves are playing Vilafranquense at the Segunda Liga of Portugal on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Academica Clinceni2 - 0SepsiFull TimeFT

Academica Clinceni - Sepsi

Academica Clinceni played Sepsi at the Liga 1 of Romania on October 31. The match kicked off 10:30 UTC. Academica Clinceni won 2-0.

FC BotosaniUTA Arad17:00

FC Botosani - UTA Arad

FC Botosani are playing UTA Arad at the Liga 1 of Romania on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

HermannstadtUniversitatea Craiova19:30

Hermannstadt - Universitatea Craiova

Hermannstadt are playing Universitatea Craiova at the Liga 1 of Romania on October 31. The match will kick off 19:30 UTC.

SKA KhabarovskIrtysh Omsk05:00

SKA Khabarovsk - Irtysh Omsk

SKA Khabarovsk are playing Irtysh Omsk at the FNL of Russia on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Dundee1 - 0Raith Rovers74'

Dundee - Raith Rovers

Dundee are playing Raith Rovers at the Championship of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dundee are winning 1-0.

Dunfermline3 - 2Queen of the South75'

Dunfermline - Queen of the South

Dunfermline are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dunfermline are winning 3-2.

Greenock Morton0 - 2Ayr United75'

Greenock Morton - Ayr United

Greenock Morton are playing Ayr United at the Championship of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Ayr United are winning 0-2.

Inverness C.T2 - 1Arbroath77'

Inverness C.T - Arbroath

Inverness C.T are playing Arbroath at the Championship of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Inverness C.T are winning 2-1.

Airdrieonians0 - 2Dumbarton74'

Airdrieonians - Dumbarton

Airdrieonians are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dumbarton are winning 0-2.

Clyde0 - 2Peterhead73'

Clyde - Peterhead

Clyde are playing Peterhead at the Division 1 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Peterhead are winning 0-2.

Cove Rangers0 - 0Partick Thistle75'

Cove Rangers - Partick Thistle

Cove Rangers are playing Partick Thistle at the Division 1 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

DumbartonAirdrieoniansPostponedPst

Dumbarton - Airdrieonians

Dumbarton are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on October 31.

Falkirk2 - 0East Fife74'

Falkirk - East Fife

Falkirk are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Falkirk are winning 2-0.

Forfar Athletic1 - 2Montrose75'

Forfar Athletic - Montrose

Forfar Athletic are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Montrose are winning 1-2.

Albion Rovers0 - 2Brechin City73'

Albion Rovers - Brechin City

Albion Rovers are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Brechin City are winning 0-2.

Cowdenbeath1 - 0Stenhousemuir76'

Cowdenbeath - Stenhousemuir

Cowdenbeath are playing Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Cowdenbeath are winning 1-0.

Edinburgh City1 - 0Elgin City73'

Edinburgh City - Elgin City

Edinburgh City are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Edinburgh City are winning 1-0.

Stirling Albion1 - 0Annan Athletic75'

Stirling Albion - Annan Athletic

Stirling Albion are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Stirling Albion are winning 1-0.

Stranraer0 - 0Queens Park73'

Stranraer - Queens Park

Stranraer are playing Queens Park at the Division 2 of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

HeartsHibernian17:00

Hearts - Hibernian

Hearts are playing Hibernian at the FA Cup of Scotland on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Indjija0 - 1FK MetalacFull TimeFT

Indjija - FK Metalac

Indjija played FK Metalac at the Super Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. FK Metalac won 0-1.

Cukaricki4 - 0Novi PazarFull TimeFT

Cukaricki - Novi Pazar

Cukaricki played Novi Pazar at the Super Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Cukaricki won 4-0.

Rad0 - 2Zlatibor CajetinaFull TimeFT

Rad - Zlatibor Cajetina

Rad played Zlatibor Cajetina at the Super Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Zlatibor Cajetina won 0-2.

Vozdovac2 - 0Backa TopolaFull TimeFT

Vozdovac - Backa Topola

Vozdovac played Backa Topola at the Super Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Vozdovac won 2-0.

Partizan0 - 0Macva Sabac27'

Partizan - Macva Sabac

Partizan are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pohronie1 - 1Zlate Moravce33'

Pohronie - Zlate Moravce

Pohronie are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Spartak Trnava0 - 0Zemplin Michalovce32'

Spartak Trnava - Zemplin Michalovce

Spartak Trnava are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zilina1 - 0Senica33'

Zilina - Senica

Zilina are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Zilina are winning 1-0.

FC Cartagena3 - 1Albacete75'

FC Cartagena - Albacete

FC Cartagena are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and FC Cartagena are winning 3-1.

Las PalmasOviedo17:15

Las Palmas - Oviedo

Las Palmas are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on October 31. The match will kick off 17:15 UTC.

Degerfor3 - 2AkropolisFull TimeFT

Degerfor - Akropolis

Degerfor played Akropolis at the Superettan of Sweden on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Degerfor won 3-2.

Dalkurd1 - 1Jonkoping S.Full TimeFT

Dalkurd - Jonkoping S.

Dalkurd played Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on October 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oster0 - 0Halmstad2'

Oster - Halmstad

Oster are playing Halmstad at the Superettan of Sweden on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sundsvall0 - 0Orgryte2'

Sundsvall - Orgryte

Sundsvall are playing Orgryte at the Superettan of Sweden on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LausanneVaduzPostponedPst

Lausanne - Vaduz

Lausanne are playing Vaduz at the Super League of Switzerland on October 31.

ServetteZurichPostponedPst

Servette - Zurich

Servette are playing Zurich at the Super League of Switzerland on October 31.

Chiasso0 - 0Wil1'

Chiasso - Wil

Chiasso are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SchaffhausenKriens18:00

Schaffhausen - Kriens

Schaffhausen are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

Genclerbirligi1 - 1B.B. GaziantepFull TimeFT

Genclerbirligi - B.B. Gaziantep

Genclerbirligi played B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on October 31. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GoztepeAlanyasporPostponedPst

Goztepe - Alanyaspor

Goztepe are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on October 31.

Galatasaray0 - 0Ankaragucu32'

Galatasaray - Ankaragucu

Galatasaray are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Giresunspor0 - 1UmraniyesporFull TimeFT

Giresunspor - Umraniyespor

Giresunspor played Umraniyespor at the 1. Lig of Turkey on October 31. The match kicked off 10:30 UTC. Umraniyespor won 0-1.

Bursaspor4 - 2BolusporFull TimeFT

Bursaspor - Boluspor

Bursaspor played Boluspor at the 1. Lig of Turkey on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Bursaspor won 4-2.

AltinorduBandirmasporPostponedPst

Altinordu - Bandirmaspor

Altinordu are playing Bandirmaspor at the 1. Lig of Turkey on October 31.

Kolos Kovalivka1 - 2Olimpik DonetskFull TimeFT

Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk

Kolos Kovalivka played Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Olimpik Donetsk won 1-2.

Oleksandria1 - 1Desna73'

Oleksandria - Desna

Oleksandria are playing Desna at the Premier League of Ukraine on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

DniproDynamo K.17:30

Dnipro - Dynamo K.

Dnipro are playing Dynamo K. at the Premier League of Ukraine on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Barry TownBala TownPostponedPst

Barry Town - Bala Town

Barry Town are playing Bala Town at the Premier League of Wales on October 31.

Cardiff MUCefn DruidsPostponedPst

Cardiff MU - Cefn Druids

Cardiff MU are playing Cefn Druids at the Premier League of Wales on October 31.

Connahs QNTNSPostponedPst

Connahs QN - TNS

Connahs QN are playing TNS at the Premier League of Wales on October 31.

Haverfordwest CountyBala Town17:15

Haverfordwest County - Bala Town

Haverfordwest County are playing Bala Town at the Premier League of Wales on October 31. The match will kick off 17:15 UTC.

Shandong Luneng6 - 3Hebei CFFCAfter Extra TimeAET

Shandong Luneng - Hebei CFFC

Shandong Luneng played Hebei CFFC at the Super League, Playoffs of China on October 31. The match kicked off 11:35 UTC. Shandong Luneng won 6-3 in the extra time.

Tianjin Teda1 - 2Dalian YifangFull TimeFT

Tianjin Teda - Dalian Yifang

Tianjin Teda played Dalian Yifang at the Super League, 9-16 place of China on October 31. The match kicked off 07:30 UTC. Dalian Yifang won 1-2.

Henan JianyeGuangzou R F07:30

Henan Jianye - Guangzou R F

Henan Jianye are playing Guangzou R F at the Super League, 9-16 place of China on November 1. The match will kick off 07:30 UTC.

Vegalta Sendai0 - 0Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima

Vegalta Sendai played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Oita Trinita0 - 0Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Oita Trinita - Urawa Red Diamonds

Oita Trinita played Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shonan Bellmare1 - 0Yokohama FCFull TimeFT

Shonan Bellmare - Yokohama FC

Shonan Bellmare played Yokohama FC at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 06:00 UTC. Shonan Bellmare won 1-0.

Kashiwa Reysol0 - 0Shimizu S-PulseFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse

Kashiwa Reysol played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kashima Antlers0 - 2Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight

Kashima Antlers played Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 08:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 0-2.

Kawasaki Frontale2 - 1F.C.TokyoFull TimeFT

Kawasaki Frontale - F.C.Tokyo

Kawasaki Frontale played F.C.Tokyo at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. Kawasaki Frontale won 2-1.

Gamba Osaka2 - 1Consadole SapporoFull TimeFT

Gamba Osaka - Consadole Sapporo

Gamba Osaka played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Gamba Osaka won 2-1.

Matsumoto Yamaga FCRenofa Yamaguchi04:00

Matsumoto Yamaga FC - Renofa Yamaguchi

Matsumoto Yamaga FC are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 04:00 UTC.

Albirex NiigataTokyo Verdy05:00

Albirex Niigata - Tokyo Verdy

Albirex Niigata are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Fagiano OkayamaJEF United Ichihara05:00

Fagiano Okayama - JEF United Ichihara

Fagiano Okayama are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Kyoto Purple SangaMontedio Yamagata05:00

Kyoto Purple Sanga - Montedio Yamagata

Kyoto Purple Sanga are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Omiya ArdijaFC Ryukyu05:00

Omiya Ardija - FC Ryukyu

Omiya Ardija are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SCVentforet Kofu05:00

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiMito Hollyhock05:00

V-Varen Nagasaki - Mito Hollyhock

V-Varen Nagasaki are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Zweigen KanazawaGiravanz Kitakyushu05:00

Zweigen Kanazawa - Giravanz Kitakyushu

Zweigen Kanazawa are playing Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Jubilo IwataAvispa Fukuoka06:00

Jubilo Iwata - Avispa Fukuoka

Jubilo Iwata are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 06:00 UTC.

Machida ZelviaEhime FC07:00

Machida Zelvia - Ehime FC

Machida Zelvia are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on November 1. The match will kick off 07:00 UTC.

Okzhepes0 - 0TarazFull TimeFT

Okzhepes - Taraz

Okzhepes played Taraz at the Premier League of Kazakhstan on October 31. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

IrtishKaisarPostponedPst

Irtish - Kaisar

Irtish are playing Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

KaspyiOkzhepesPostponedPst

Kaspyi - Okzhepes

Kaspyi are playing Okzhepes at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

Kyzyl-ZharOrdabasyPostponedPst

Kyzyl-Zhar - Ordabasy

Kyzyl-Zhar are playing Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

Kyzyl-Zhar2 - 1ZhetysuFull TimeFT

Kyzyl-Zhar - Zhetysu

Kyzyl-Zhar played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Kyzyl-Zhar won 2-1.

Shakhter KaragandaZhetysuPostponedPst

Shakhter Karaganda - Zhetysu

Shakhter Karaganda are playing Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

TarazTobolPostponedPst

Taraz - Tobol

Taraz are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

KaisarKyzyl-ZharPostponedPst

Kaisar - Kyzyl-Zhar

Kaisar are playing Kyzyl-Zhar at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

KaspyiShakhter KaragandaPostponedPst

Kaspyi - Shakhter Karaganda

Kaspyi are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

TobolTarazPostponedPst

Tobol - Taraz

Tobol are playing Taraz at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

ZhetysuAstanaPostponedPst

Zhetysu - Astana

Zhetysu are playing Astana at the Premier League of Kazakhstan on October 31.

Jeonbuk MotorsDaegu FC06:00

Jeonbuk Motors - Daegu FC

Jeonbuk Motors are playing Daegu FC at the K-League Championship round of Korea Rep. on November 1. The match will kick off 06:00 UTC.

Pohang SteelersSangju Sangmu06:00

Pohang Steelers - Sangju Sangmu

Pohang Steelers are playing Sangju Sangmu at the K-League Championship round of Korea Rep. on November 1. The match will kick off 06:00 UTC.

UlsanGwangju Sangmu06:00

Ulsan - Gwangju Sangmu

Ulsan are playing Gwangju Sangmu at the K-League Championship round of Korea Rep. on November 1. The match will kick off 06:00 UTC.

FC Seoul0 - 1Incheon UnitedFull TimeFT

FC Seoul - Incheon United

FC Seoul played Incheon United at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match kicked off 06:00 UTC. Incheon United won 0-1.

Gangwon FC1 - 2Suwon BluewingsFull TimeFT

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC played Suwon Bluewings at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon Bluewings won 1-2.

Seongnam2 - 1Busan I ParkFull TimeFT

Seongnam - Busan I Park

Seongnam played Busan I Park at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match kicked off 06:00 UTC. Seongnam won 2-1.

Suwon City2 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Suwon City - Gyeongnam FC

Suwon City played Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on October 31. The match kicked off 04:30 UTC. Suwon City won 2-1.

Bucheon 19950 - 0Asan MugunghwaFull TimeFT

Bucheon 1995 - Asan Mugunghwa

Bucheon 1995 played Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on October 31. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jeju UnitedSeoul E-Land04:30

Jeju United - Seoul E-Land

Jeju United are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on November 1. The match will kick off 04:30 UTC.

Jeonnam DragonsAnsan Greeners07:00

Jeonnam Dragons - Ansan Greeners

Jeonnam Dragons are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on November 1. The match will kick off 07:00 UTC.

Brunei DPMMGeylangPostponedPst

Brunei DPMM - Geylang

Brunei DPMM are playing Geylang at the Premier League of Singapore on October 31.

Tampines2 - 0AlbirexFull TimeFT

Tampines - Albirex

Tampines played Albirex at the Premier League of Singapore on October 31. The match kicked off 09:30 UTC. Tampines won 2-0.

Al Hilal Riyadh2 - 0Dhamk82'

Al Hilal Riyadh - Dhamk

Al Hilal Riyadh are playing Dhamk at the Pro League of Saudi Arabia on October 31. The match kicked off 14:50 UTC. It's the second half and Al Hilal Riyadh are winning 2-0.

Abha2 - 0Al Ittifaq Dammam59'

Abha - Al Ittifaq Dammam

Abha are playing Al Ittifaq Dammam at the Pro League of Saudi Arabia on October 31. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Abha are winning 2-0.

Al Ittihad JeddahAl Ahli Jeddah16:50

Al Ittihad Jeddah - Al Ahli Jeddah

Al Ittihad Jeddah are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on October 31. The match will kick off 16:50 UTC.

Nasaf Qarshi1 - 0Kokand-1912Full TimeFT

Nasaf Qarshi - Kokand-1912

Nasaf Qarshi played Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Nasaf Qarshi won 1-0.

AtlasPuebla23:00

Atlas - Puebla

Atlas are playing Puebla at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

PumasGuadalajara00:00

Pumas - Guadalajara

Pumas are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on November 1. The match will kick off 00:00 UTC.

MonterreyCruz Azul02:06

Monterrey - Cruz Azul

Monterrey are playing Cruz Azul at the Apertura of Mexico on November 1. The match will kick off 02:06 UTC.

DallasHouston Dynamo19:37

Dallas - Houston Dynamo

Dallas are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on October 31. The match will kick off 19:37 UTC.

NashvilleChicago Fire00:37

Nashville - Chicago Fire

Nashville are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on November 1. The match will kick off 00:37 UTC.

AldosiviEstudiantes de La Plata17:00

Aldosivi - Estudiantes de La Plata

Aldosivi are playing Estudiantes de La Plata at the Superliga of Argentina on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Velez SarsfieldHuracan19:15

Velez Sarsfield - Huracan

Velez Sarsfield are playing Huracan at the Superliga of Argentina on October 31. The match will kick off 19:15 UTC.

Argentinos JuniorsSan Lorenzo21:45

Argentinos Juniors - San Lorenzo

Argentinos Juniors are playing San Lorenzo at the Superliga of Argentina on October 31. The match will kick off 21:45 UTC.

LanusBoca Juniors00:15

Lanus - Boca Juniors

Lanus are playing Boca Juniors at the Superliga of Argentina on November 1. The match will kick off 00:15 UTC.

BotafogoCeara20:00

Botafogo - Ceara

Botafogo are playing Ceara at the Serie A of Brasil on October 31. The match will kick off 20:00 UTC.

CorinthiansInternacional22:00

Corinthians - Internacional

Corinthians are playing Internacional at the Serie A of Brasil on October 31. The match will kick off 22:00 UTC.

CoritibaAtletico GO22:00

Coritiba - Atletico GO

Coritiba are playing Atletico GO at the Serie A of Brasil on October 31. The match will kick off 22:00 UTC.

FortalezaFluminense00:00

Fortaleza - Fluminense

Fortaleza are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on November 1. The match will kick off 00:00 UTC.

ConfiancaChapecoense19:30

Confianca - Chapecoense

Confianca are playing Chapecoense at the Serie B of Brasil on October 31. The match will kick off 19:30 UTC.

OesteSampaio Correa19:30

Oeste - Sampaio Correa

Oeste are playing Sampaio Correa at the Serie B of Brasil on October 31. The match will kick off 19:30 UTC.

Avai FlorianopolisAmerica MG22:00

Avai Florianopolis - America MG

Avai Florianopolis are playing America MG at the Serie B of Brasil on October 31. The match will kick off 22:00 UTC.

Operario PRBotafogo SP22:00

Operario PR - Botafogo SP

Operario PR are playing Botafogo SP at the Serie B of Brasil on October 31. The match will kick off 22:00 UTC.

CSANautico00:00

CSA - Nautico

CSA are playing Nautico at the Serie B of Brasil on November 1. The match will kick off 00:00 UTC.

CuiabaCRB Maceio01:00

Cuiaba - CRB Maceio

Cuiaba are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on November 1. The match will kick off 01:00 UTC.

Colo Colo0 - 2Deportivo IquiueFull TimeFT

Colo Colo - Deportivo Iquiue

Colo Colo played Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Deportivo Iquiue won 0-2.

Huachipato0 - 0OHiggins1'

Huachipato - OHiggins

Huachipato are playing OHiggins at the Primera Division of Chile on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Curico UnidoPalestino19:00

Curico Unido - Palestino

Curico Unido are playing Palestino at the Primera Division of Chile on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

Audax ItalianoEverton CD21:30

Audax Italiano - Everton CD

Audax Italiano are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on October 31. The match will kick off 21:30 UTC.

CD JaguaresEnvigado FC20:30

CD Jaguares - Envigado FC

CD Jaguares are playing Envigado FC at the Apertura of Colombia on October 31. The match will kick off 20:30 UTC.

MillonariosAtletico Nacional23:00

Millonarios - Atletico Nacional

Millonarios are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliDeportes Tolima00:10

Deportivo Cali - Deportes Tolima

Deportivo Cali are playing Deportes Tolima at the Apertura of Colombia on November 1. The match will kick off 00:10 UTC.

Mushuc RunaTecnico Universitario18:15

Mushuc Runa - Tecnico Universitario

Mushuc Runa are playing Tecnico Universitario at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 31. The match will kick off 18:15 UTC.

DelfinLDU Portoviejo20:30

Delfin - LDU Portoviejo

Delfin are playing LDU Portoviejo at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 31. The match will kick off 20:30 UTC.

Universidad Catolica QuitoIndependiente Del Valle23:00

Universidad Catolica Quito - Independiente Del Valle

Universidad Catolica Quito are playing Independiente Del Valle at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

Generali DiazSportivo Luqueno21:15

Generali Diaz - Sportivo Luqueno

Generali Diaz are playing Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on October 31. The match will kick off 21:15 UTC.

Cerro PortenoLibertad23:30

Cerro Porteno - Libertad

Cerro Porteno are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on October 31. The match will kick off 23:30 UTC.

Cienciano1 - 0UTC Cajamarca33'

Cienciano - UTC Cajamarca

Cienciano are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Cienciano are winning 1-0.

Univ. San MartinDeportivo Binacional18:15

Univ. San Martin - Deportivo Binacional

Univ. San Martin are playing Deportivo Binacional at the Primera Division, Clausura of Peru on October 31. The match will kick off 18:15 UTC.

Alianza UniversidadUniversitario20:30

Alianza Universidad - Universitario

Alianza Universidad are playing Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on October 31. The match will kick off 20:30 UTC.

Inti Gas AyacuchoMelgar23:00

Inti Gas Ayacucho - Melgar

Inti Gas Ayacucho are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

BeselidhjaVora13:00

Beselidhja - Vora

Beselidhja are playing Vora at the Division 1 of Albania on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

BurreliVeleciku Koplik13:00

Burreli - Veleciku Koplik

Burreli are playing Veleciku Koplik at the Division 1 of Albania on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

ErzeniDinamo Tirana13:00

Erzeni - Dinamo Tirana

Erzeni are playing Dinamo Tirana at the Division 1 of Albania on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

FlamurtariTurbina Cerrik13:00

Flamurtari - Turbina Cerrik

Flamurtari are playing Turbina Cerrik at the Division 1 of Albania on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

Korabi PeshkopiOriku13:00

Korabi Peshkopi - Oriku

Korabi Peshkopi are playing Oriku at the Division 1 of Albania on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

PogradeciLuftetari Gjirokaster13:00

Pogradeci - Luftetari Gjirokaster

Pogradeci are playing Luftetari Gjirokaster at the Division 1 of Albania on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

Ried-2St. AnnaPostponedPst

Ried-2 - St. Anna

Ried-2 are playing St. Anna at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 31.

Austria SalzburgWals-GrunauPostponedPst

Austria Salzburg - Wals-Grunau

Austria Salzburg are playing Wals-Grunau at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 31.

BischofshofenAnif-Salzburg-2PostponedPst

Bischofshofen - Anif-Salzburg-2

Bischofshofen are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 31.

Pinzgau SaalfeldenKuchlPostponedPst

Pinzgau Saalfelden - Kuchl

Pinzgau Saalfelden are playing Kuchl at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 31.

LeobendorfStripfingPostponedPst

Leobendorf - Stripfing

Leobendorf are playing Stripfing at the Regionalliga, Ost of Austria on October 31.

LeobendorfTraiskirchenPostponedPst

Leobendorf - Traiskirchen

Leobendorf are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on October 31.

Team Wiener LinienWiener Viktoria17:00

Team Wiener Linien - Wiener Viktoria

Team Wiener Linien are playing Wiener Viktoria at the Regionalliga, Ost of Austria on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Bergheim W2 - 3Innsbruck WFull TimeFT

Bergheim W - Innsbruck W

Bergheim W played Innsbruck W at the Frauenliga - Women of Austria on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Innsbruck W won 2-3.

Neulengbach WAltenmarkt W15:00

Neulengbach W - Altenmarkt W

Neulengbach W are playing Altenmarkt W at the Frauenliga - Women of Austria on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Innsbruck-2HallPostponedPst

Innsbruck-2 - Hall

Innsbruck-2 are playing Hall at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 31.

Tirol-20 - 5KitzbuhelFull TimeFT

Tirol-2 - Kitzbuhel

Tirol-2 played Kitzbuhel at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Kitzbuhel won 0-5.

Schwaz3 - 4KufsteinFull TimeFT

Schwaz - Kufstein

Schwaz played Kufstein at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 31. The match kicked off 14:30 UTC. Kufstein won 3-4.

Imst2 - 2Telfs 190071'

Imst - Telfs 1900

Imst are playing Telfs 1900 at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Rotenberg0 - 3RothisFull TimeFT

Rotenberg - Rothis

Rotenberg played Rothis at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 31. The match kicked off 11:15 UTC. Rothis won 0-3.

Hohenems3 - 0Austria Lustenau-2Full TimeFT

Hohenems - Austria Lustenau-2

Hohenems played Austria Lustenau-2 at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Hohenems won 3-0.

WolfurtDornbirner SVPostponedPst

Wolfurt - Dornbirner SV

Wolfurt are playing Dornbirner SV at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 31.

Austria Lustenau-2HohenemsPostponedPst

Austria Lustenau-2 - Hohenems

Austria Lustenau-2 are playing Hohenems at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 31.

Bregenz0 - 1Lauterach78'

Bregenz - Lauterach

Bregenz are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Lauterach are winning 0-1.

Gabala2 - 1Sabah FKFull TimeFT

Gabala - Sabah FK

Gabala played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Gabala won 2-1.

Zira0 - 0SabailFull TimeFT

Zira - Sabail

Zira played Sabail at the Premier League of Azerbaijan on October 31. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zorka W5 - 0Dnepr Mogilev WFull TimeFT

Zorka W - Dnepr Mogilev W

Zorka W played Dnepr Mogilev W at the Premier League - Women of Belarus on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Zorka W won 5-0.

BOTSOR W1 - 9Belarus U-19 WFull TimeFT

BOTSOR W - Belarus U-19 W

BOTSOR W played Belarus U-19 W at the Premier League - Women of Belarus on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Belarus U-19 W won 1-9.

Dinamo Minsk W9 - 0Bobruichanka WFull TimeFT

Dinamo Minsk W - Bobruichanka W

Dinamo Minsk W played Bobruichanka W at the Premier League - Women of Belarus on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Dinamo Minsk W won 9-0.

Minsk W0 - 0Neman WFull TimeFT

Minsk W - Neman W

Minsk W played Neman W at the Premier League - Women of Belarus on October 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Naftan2 - 0VolnaFull TimeFT

Naftan - Volna

Naftan played Volna at the 1. Division of Belarus on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Naftan won 2-0.

Khimik Svetlogorsk0 - 0GranitFull TimeFT

Khimik Svetlogorsk - Granit

Khimik Svetlogorsk played Granit at the 1. Division of Belarus on October 31. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiv Gomel2 - 1SmorgonFull TimeFT

Lokomotiv Gomel - Smorgon

Lokomotiv Gomel played Smorgon at the 1. Division of Belarus on October 31. The match kicked off 11:30 UTC. Lokomotiv Gomel won 2-1.

Krumkachy2 - 1SlonimFull TimeFT

Krumkachy - Slonim

Krumkachy played Slonim at the 1. Division of Belarus on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Krumkachy won 2-1.

Gomel2 - 0OshmyanyFull TimeFT

Gomel - Oshmyany

Gomel played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Gomel won 2-0.

Dnepr Mogilev4 - 0MolodechnoFull TimeFT

Dnepr Mogilev - Molodechno

Dnepr Mogilev played Molodechno at the Division 2, Promotion group of Belarus on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Dnepr Mogilev won 4-0.

Osipovichi2 - 3BaranovichiFull TimeFT

Osipovichi - Baranovichi

Osipovichi played Baranovichi at the Division 2, Promotion group of Belarus on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Baranovichi won 2-3.

StanlesShakhter-PetrikovPostponedPst

Stanles - Shakhter-Petrikov

Stanles are playing Shakhter-Petrikov at the Division 2, Promotion group of Belarus on October 31.

HeistFC Liege19:00

Heist - FC Liege

Heist are playing FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

La Louviere CentreOlympic Charleroi19:00

La Louviere Centre - Olympic Charleroi

La Louviere Centre are playing Olympic Charleroi at the First Amateur Division of Belgium on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

Patro EisdenThes Sport19:00

Patro Eisden - Thes Sport

Patro Eisden are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

Excelsior VirtonUS GivryPostponedPst

Excelsior Virton - US Givry

Excelsior Virton are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 31.

RES DurbuyGanshorenPostponedPst

RES Durbuy - Ganshoren

RES Durbuy are playing Ganshoren at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 31.

TubizeRAAL La LouvierePostponedPst

Tubize - RAAL La Louviere

Tubize are playing RAAL La Louviere at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 31.

KRC GentSW Harelbeke18:00

KRC Gent - SW Harelbeke

KRC Gent are playing SW Harelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

OudenaardeNinove18:00

Oudenaarde - Ninove

Oudenaarde are playing Ninove at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

DikkelvenneSparta Petegem18:30

Dikkelvenne - Sparta Petegem

Dikkelvenne are playing Sparta Petegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 31. The match will kick off 18:30 UTC.

GullegemOlsa Brakel18:30

Gullegem - Olsa Brakel

Gullegem are playing Olsa Brakel at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 31. The match will kick off 18:30 UTC.

RonseZelzate19:00

Ronse - Zelzate

Ronse are playing Zelzate at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 31. The match will kick off 19:00 UTC.

HoutvennePepingen-HallePostponedPst

Houtvenne - Pepingen-Halle

Houtvenne are playing Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on October 31.

LonderzeelHadesPostponedPst

Londerzeel - Hades

Londerzeel are playing Hades at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on October 31.

Lyra TSVEendracht AalstPostponedPst

Lyra TSV - Eendracht Aalst

Lyra TSV are playing Eendracht Aalst at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on October 31.

Sporting HasseltBocholtPostponedPst

Sporting Hasselt - Bocholt

Sporting Hasselt are playing Bocholt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on October 31.

Krupa na Vrbasu0 - 1Tuzla CityFull TimeFT

Krupa na Vrbasu - Tuzla City

Krupa na Vrbasu played Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Tuzla City won 0-1.

Siroki Brijeg0 - 0Olimpik Sarajevo31'

Siroki Brijeg - Olimpik Sarajevo

Siroki Brijeg are playing Olimpik Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zrinjski1 - 0Velez M.31'

Zrinjski - Velez M.

Zrinjski are playing Velez M. at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Zrinjski are winning 1-0.

ZeljeznicarRadnik18:00

Zeljeznicar - Radnik

Zeljeznicar are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 31. The match will kick off 18:00 UTC.

Capljina1 - 3TesanjFull TimeFT

Capljina - Tesanj

Capljina played Tesanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Tesanj won 1-3.

Gorazde1 - 0OrasjeFull TimeFT

Gorazde - Orasje

Gorazde played Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Gorazde won 1-0.

Igman Konjic0 - 2Bratsvo GracanicaFull TimeFT

Igman Konjic - Bratsvo Gracanica

Igman Konjic played Bratsvo Gracanica at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Bratsvo Gracanica won 0-2.

Posusje1 - 0Zvijezda GradaracFull TimeFT

Posusje - Zvijezda Gradarac

Posusje played Zvijezda Gradarac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Posusje won 1-0.

Radnik Hadzici3 - 0Buducnost BanoviciFull TimeFT

Radnik Hadzici - Buducnost Banovici

Radnik Hadzici played Buducnost Banovici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Radnik Hadzici won 3-0.

Rudar Kakanj4 - 0Slaven ZivinceFull TimeFT

Rudar Kakanj - Slaven Zivince

Rudar Kakanj played Slaven Zivince at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Rudar Kakanj won 4-0.

Travnik1 - 0GabelaFull TimeFT

Travnik - Gabela

Travnik played Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Travnik won 1-0.

Vis Simm-Bau3 - 0Jedinstvo BihacFull TimeFT

Vis Simm-Bau - Jedinstvo Bihac

Vis Simm-Bau played Jedinstvo Bihac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Vis Simm-Bau won 3-0.

Jedinstvo Brcko0 - 2FK ZvijezdaFull TimeFT

Jedinstvo Brcko - FK Zvijezda

Jedinstvo Brcko played FK Zvijezda at the RS of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. FK Zvijezda won 0-2.

Kozarska Dubica2 - 1ModricaFull TimeFT

Kozarska Dubica - Modrica

Kozarska Dubica played Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Kozarska Dubica won 2-1.

Leotar2 - 2Drina ZvornikFull TimeFT

Leotar - Drina Zvornik

Leotar played Drina Zvornik at the RS of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ljubic Prnjavor2 - 2Sutjeska FocaFull TimeFT

Ljubic Prnjavor - Sutjeska Foca

Ljubic Prnjavor played Sutjeska Foca at the RS of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Podrinje Janja1 - 1Zeljeznicar Banja LukaFull TimeFT

Podrinje Janja - Zeljeznicar Banja Luka

Podrinje Janja played Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tekstilac Derventa1 - 0SlavijaFull TimeFT

Tekstilac Derventa - Slavija

Tekstilac Derventa played Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Tekstilac Derventa won 1-0.

Septemvri Sofia0 - 0Kariana ErdenFull TimeFT

Septemvri Sofia - Kariana Erden

Septemvri Sofia played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on October 31. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hebar 19181 - 1NeftochimicFull TimeFT

Hebar 1918 - Neftochimic

Hebar 1918 played Neftochimic at the B PFG of Bulgaria on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Strumska slava1 - 0Minior PernikFull TimeFT

Strumska slava - Minior Pernik

Strumska slava played Minior Pernik at the B PFG of Bulgaria on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Strumska slava won 1-0.

Osijek-21 - 1Hajduk-2Full TimeFT

Osijek-2 - Hajduk-2

Osijek-2 played Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on October 31. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Junak2 - 2Bijelo BrdoFull TimeFT

Junak - Bijelo Brdo

Junak played Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AkritasDigenis MorphouPostponedPst

Akritas - Digenis Morphou

Akritas are playing Digenis Morphou at the 2. Division of Cyprus on October 31.

Anagennisi Deryneia0 - 1Kouris ErimiFull TimeFT

Anagennisi Deryneia - Kouris Erimi

Anagennisi Deryneia played Kouris Erimi at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Kouris Erimi won 0-1.

Ayia Napa0 - 1Asil LyssiFull TimeFT

Ayia Napa - Asil Lyssi

Ayia Napa played Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Asil Lyssi won 0-1.

Onisillos1 - 1AE ZakakiouFull TimeFT

Onisillos - AE Zakakiou

Onisillos played AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Othellos0 - 0AhironasFull TimeFT

Othellos - Ahironas

Othellos played Ahironas at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PAEEK1 - 2Omonoia PsevdaFull TimeFT

PAEEK - Omonoia Psevda

PAEEK played Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Omonoia Psevda won 1-2.

Xylotympou5 - 0THOI LakatamiaFull TimeFT

Xylotympou - THOI Lakatamia

Xylotympou played THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Xylotympou won 5-0.

Ypsonas0 - 4Omonia AradippouFull TimeFT

Ypsonas - Omonia Aradippou

Ypsonas played Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Omonia Aradippou won 0-4.

Budejovice U-19Pribram U-19PostponedPst

Budejovice U-19 - Pribram U-19

Budejovice U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 31.

Karvina U-19Zlin U-19PostponedPst

Karvina U-19 - Zlin U-19

Karvina U-19 are playing Zlin U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 31.

Slovacko U-19Pardubice U-19PostponedPst

Slovacko U-19 - Pardubice U-19

Slovacko U-19 are playing Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 31.

Plzen U-19Brno U-19PostponedPst

Plzen U-19 - Brno U-19

Plzen U-19 are playing Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 31.

Liberec WSlavia Praha W23:00

Liberec W - Slavia Praha W

Liberec W are playing Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

Pardubice WDukla Praha W23:00

Pardubice W - Dukla Praha W

Pardubice W are playing Dukla Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

Slovacko WPlzen W23:00

Slovacko W - Plzen W

Slovacko W are playing Plzen W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

Sparta Praha WLokomotiva Brno W23:00

Sparta Praha W - Lokomotiva Brno W

Sparta Praha W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

VyskovUnichovPostponedPst

Vyskov - Unichov

Vyskov are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 31.

Jihlava-2Ostrava-2PostponedPst

Jihlava-2 - Ostrava-2

Jihlava-2 are playing Ostrava-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 31.

HlucinRosicePostponedPst

Hlucin - Rosice

Hlucin are playing Rosice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 31.

Dolni BenesovFrydek MistekPostponedPst

Dolni Benesov - Frydek Mistek

Dolni Benesov are playing Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 31.

HanackaViktoria OtrokovicePostponedPst

Hanacka - Viktoria Otrokovice

Hanacka are playing Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 31.

BenesovPlzen-2PostponedPst

Benesov - Plzen-2

Benesov are playing Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 31.

Motorlet PrahaAdmira PrahaPostponedPst

Motorlet Praha - Admira Praha

Motorlet Praha are playing Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 31.

SokolovKraluv DvurPostponedPst

Sokolov - Kraluv Dvur

Sokolov are playing Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 31.

Povltavska FASlavia Praha-2PostponedPst

Povltavska FA - Slavia Praha-2

Povltavska FA are playing Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 31.

Petrin PlzenRokycanyPostponedPst

Petrin Plzen - Rokycany

Petrin Plzen are playing Rokycany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 31.

Spartak SobeslavBudejovice-2PostponedPst

Spartak Sobeslav - Budejovice-2

Spartak Sobeslav are playing Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 31.

StetiAritma PrahaPostponedPst

Steti - Aritma Praha

Steti are playing Aritma Praha at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 31.

Tatran RakovnikChomutovPostponedPst

Tatran Rakovnik - Chomutov

Tatran Rakovnik are playing Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 31.

OstrovKladnoPostponedPst

Ostrov - Kladno

Ostrov are playing Kladno at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 31.

SlanyBrandys nad LabemPostponedPst

Slany - Brandys nad Labem

Slany are playing Brandys nad Labem at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 31.

Kutna HoraHlinskoPostponedPst

Kutna Hora - Hlinsko

Kutna Hora are playing Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 31.

TrutnovLetohradPostponedPst

Trutnov - Letohrad

Trutnov are playing Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 31.

HodoninBreclavPostponedPst

Hodonin - Breclav

Hodonin are playing Breclav at the 4. liga, Group D of Czech Republic on October 31.

Stara RiseStart BrnoPostponedPst

Stara Rise - Start Brno

Stara Rise are playing Start Brno at the 4. liga, Group D of Czech Republic on October 31.

Zdar nad SazavouSokol LanzhotPostponedPst

Zdar nad Sazavou - Sokol Lanzhot

Zdar nad Sazavou are playing Sokol Lanzhot at the 4. liga, Group D of Czech Republic on October 31.

BzenecSlavicinPostponedPst

Bzenec - Slavicin

Bzenec are playing Slavicin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 31.

Valasske MeziriciHfk OlomoucPostponedPst

Valasske Mezirici - Hfk Olomouc

Valasske Mezirici are playing Hfk Olomouc at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 31.

Viktorie PrerovHranicePostponedPst

Viktorie Prerov - Hranice

Viktorie Prerov are playing Hranice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 31.

VsetinNove SadyPostponedPst

Vsetin - Nove Sady

Vsetin are playing Nove Sady at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 31.

Novy JicinHermanice SlezskaPostponedPst

Novy Jicin - Hermanice Slezska

Novy Jicin are playing Hermanice Slezska at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 31.

FrydlantKarvina-2PostponedPst

Frydlant - Karvina-2

Frydlant are playing Karvina-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 31.

Esbjerg3 - 1FredericiaFull TimeFT

Esbjerg - Fredericia

Esbjerg played Fredericia at the Division 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Esbjerg won 3-1.

Hobro0 - 4Fremad AmagerFull TimeFT

Hobro - Fremad Amager

Hobro played Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Fremad Amager won 0-4.

Aarhus Fremad1 - 1JammerbugtFull TimeFT

Aarhus Fremad - Jammerbugt

Aarhus Fremad played Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brabrand4 - 1SfB-OureFull TimeFT

Brabrand - SfB-Oure

Brabrand played SfB-Oure at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Brabrand won 4-1.

Frem0 - 0VSK ArhusFull TimeFT

Frem - VSK Arhus

Frem played VSK Arhus at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Holbaek3 - 0HolstebroFull TimeFT

Holbaek - Holstebro

Holbaek played Holstebro at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Holbaek won 3-0.

Nasby1 - 2DalumFull TimeFT

Nasby - Dalum

Nasby played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Dalum won 1-2.

B 93 Copenhagen3 - 1SydvestFull TimeFT

B 93 Copenhagen - Sydvest

B 93 Copenhagen played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. B 93 Copenhagen won 3-1.

Fortuna Hjorring W3 - 1Brondby WFull TimeFT

Fortuna Hjorring W - Brondby W

Fortuna Hjorring W played Brondby W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Fortuna Hjorring W won 3-1.

VSK Aarhus W2 - 0Aalborg WFull TimeFT

VSK Aarhus W - Aalborg W

VSK Aarhus W played Aalborg W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. VSK Aarhus W won 2-0.

Vanlose IF0 - 2AB CopenhagenFull TimeFT

Vanlose IF - AB Copenhagen

Vanlose IF played AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. AB Copenhagen won 0-2.

Frederiksberg A. 20002 - 1FC RoskildeFull TimeFT

Frederiksberg A. 2000 - FC Roskilde

Frederiksberg A. 2000 played FC Roskilde at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 31. The match kicked off 12:45 UTC. Frederiksberg A. 2000 won 2-1.

AB Tarnby0 - 0AvartaFull TimeFT

AB Tarnby - Avarta

AB Tarnby played Avarta at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Skovshoved1 - 2KFUM RoskildeFull TimeFT

Skovshoved - KFUM Roskilde

Skovshoved played KFUM Roskilde at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. KFUM Roskilde won 1-2.

Bronshoj1 - 1HillerodFull TimeFT

Bronshoj - Hillerod

Bronshoj played Hillerod at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bromley0 - 2Eastleigh75'

Bromley - Eastleigh

Bromley are playing Eastleigh at the National League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Eastleigh are winning 0-2.

Dover0 - 1Altrincham75'

Dover - Altrincham

Dover are playing Altrincham at the National League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Altrincham are winning 0-1.

HalifaxWealdstonePostponedPst

Halifax - Wealdstone

Halifax are playing Wealdstone at the National League of England on October 31.

Kings Lynn Town1 - 2Woking73'

Kings Lynn Town - Woking

Kings Lynn Town are playing Woking at the National League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Woking are winning 1-2.

Macclesfield TownBarnetPostponedPst

Macclesfield Town - Barnet

Macclesfield Town are playing Barnet at the National League of England on October 31.

Maidenhead Utd1 - 1Solihull Moors74'

Maidenhead Utd - Solihull Moors

Maidenhead Utd are playing Solihull Moors at the National League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Stockport1 - 1Weymouth71'

Stockport - Weymouth

Stockport are playing Weymouth at the National League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

WrexhamSutton UtdPostponedPst

Wrexham - Sutton Utd

Wrexham are playing Sutton Utd at the National League of England on October 31.

Yeovil Town0 - 1Chesterfield73'

Yeovil Town - Chesterfield

Yeovil Town are playing Chesterfield at the National League of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Chesterfield are winning 0-1.

HartlepoolTorquay17:20

Hartlepool - Torquay

Hartlepool are playing Torquay at the National League of England on October 31. The match will kick off 17:20 UTC.

Billericay1 - 2Ebbsfleet Utd77'

Billericay - Ebbsfleet Utd

Billericay are playing Ebbsfleet Utd at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Ebbsfleet Utd are winning 1-2.

Braintree Town2 - 4Hemel73'

Braintree Town - Hemel

Braintree Town are playing Hemel at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Hemel are winning 2-4.

Dartford2 - 0Havant and Waterlooville73'

Dartford - Havant and Waterlooville

Dartford are playing Havant and Waterlooville at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dartford are winning 2-0.

Dulwich Hamlet0 - 0Chelmsford73'

Dulwich Hamlet - Chelmsford

Dulwich Hamlet are playing Chelmsford at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Eastbourne Borough2 - 1Welling United76'

Eastbourne Borough - Welling United

Eastbourne Borough are playing Welling United at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Eastbourne Borough are winning 2-1.

Hungerford Town1 - 0Dorking Wanderers68'

Hungerford Town - Dorking Wanderers

Hungerford Town are playing Dorking Wanderers at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Hungerford Town are winning 1-0.

Maidstone Utd4 - 0Concord Rangers70'

Maidstone Utd - Concord Rangers

Maidstone Utd are playing Concord Rangers at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Maidstone Utd are winning 4-0.

Oxford City0 - 1Hampton and Richmond68'

Oxford City - Hampton and Richmond

Oxford City are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Hampton and Richmond are winning 0-1.

Slough Town0 - 0Bath72'

Slough Town - Bath

Slough Town are playing Bath at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

St Albans2 - 0Chippenham67'

St Albans - Chippenham

St Albans are playing Chippenham at the National League South of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and St Albans are winning 2-0.

Bradford PA0 - 0ChorleyFull TimeFT

Bradford PA - Chorley

Bradford PA played Chorley at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Curzon Ashton0 - 2Darlington69'

Curzon Ashton - Darlington

Curzon Ashton are playing Darlington at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Darlington are winning 0-2.

Fylde1 - 0Farsley73'

Fylde - Farsley

Fylde are playing Farsley at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Fylde are winning 1-0.

Gloucester City1 - 0Chester73'

Gloucester City - Chester

Gloucester City are playing Chester at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Gloucester City are winning 1-0.

GuiseleyBrackleyPostponedPst

Guiseley - Brackley

Guiseley are playing Brackley at the National League North of England on October 31.

Kidderminster2 - 0Blyth Spartans73'

Kidderminster - Blyth Spartans

Kidderminster are playing Blyth Spartans at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Kidderminster are winning 2-0.

LeamingtonGatesheadPostponedPst

Leamington - Gateshead

Leamington are playing Gateshead at the National League North of England on October 31.

Southport0 - 1Boston United76'

Southport - Boston United

Southport are playing Boston United at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Boston United are winning 0-1.

Spennymoor TownHerefordPostponedPst

Spennymoor Town - Hereford

Spennymoor Town are playing Hereford at the National League North of England on October 31.

Telford United0 - 1Alfreton Town74'

Telford United - Alfreton Town

Telford United are playing Alfreton Town at the National League North of England on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Alfreton Town are winning 0-1.

Arsenal U-185 - 1Norwich U-18Full TimeFT

Arsenal U-18 - Norwich U-18

Arsenal U-18 played Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Arsenal U-18 won 5-1.

Brighton U-187 - 1Leicester City U-18Full TimeFT

Brighton U-18 - Leicester City U-18

Brighton U-18 played Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Brighton U-18 won 7-1.

Burnley U-183 - 2Leeds U-18Full TimeFT

Burnley U-18 - Leeds U-18

Burnley U-18 played Leeds U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Burnley U-18 won 3-2.

Crystal Palace U-181 - 0Reading U-18Full TimeFT

Crystal Palace U-18 - Reading U-18

Crystal Palace U-18 played Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Crystal Palace U-18 won 1-0.

Southampton U-180 - 2Fulham U-18Full TimeFT

Southampton U-18 - Fulham U-18

Southampton U-18 played Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Fulham U-18 won 0-2.

Middlesbrough U-182 - 0Everton U-18Full TimeFT

Middlesbrough U-18 - Everton U-18

Middlesbrough U-18 played Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Middlesbrough U-18 won 2-0.

Liverpool U-184 - 1Newcastle U-18Full TimeFT

Liverpool U-18 - Newcastle U-18

Liverpool U-18 played Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Liverpool U-18 won 4-1.

Vandra1 - 4ParnuFull TimeFT

Vandra - Parnu

Vandra played Parnu at the Esiliiga A of Estonia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Parnu won 1-4.

Saku Sporting W1 - 2Tallinna Kalev WFull TimeFT

Saku Sporting W - Tallinna Kalev W

Saku Sporting W played Tallinna Kalev W at the Meistriliiga: Championship Round - Women of Estonia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Tallinna Kalev W won 1-2.

Nomme Kalju W0 - 0Tulevik WFull TimeFT

Nomme Kalju W - Tulevik W

Nomme Kalju W played Tulevik W at the Meistriliiga: Playout - Women of Estonia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tammeka WLootus W14:00

Tammeka W - Lootus W

Tammeka W are playing Lootus W at the Meistriliiga: Playout - Women of Estonia on October 31. The match will kick off 14:00 UTC.

HB TorshavnTB23:00

HB Torshavn - TB

HB Torshavn are playing TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

IF FuglafjordurAB Argir23:00

IF Fuglafjordur - AB Argir

IF Fuglafjordur are playing AB Argir at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

LIF VikingurB36 Torshavn23:00

LIF Vikingur - B36 Torshavn

LIF Vikingur are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

StreymurSkala IF23:00

Streymur - Skala IF

Streymur are playing Skala IF at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

PK-35 W1 - 3JyPK WFull TimeFT

PK-35 W - JyPK W

PK-35 W played JyPK W at the Naisten Liiga - Women of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. JyPK W won 1-3.

Ilves W4 - 1PK Vantaa WFull TimeFT

Ilves W - PK Vantaa W

Ilves W played PK Vantaa W at the Naisten Liiga - Women of Finland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Ilves W won 4-1.

Aland United W3 - 0KuPS W77'

Aland United W - KuPS W

Aland United W are playing KuPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Aland United W are winning 3-0.

EPS1 - 2PK-35Full TimeFT

EPS - PK-35

EPS played PK-35 at the Kakkonen, Group A of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. PK-35 won 1-2.

JaPS3 - 0MiPKFull TimeFT

JaPS - MiPK

JaPS played MiPK at the Kakkonen, Group A of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. JaPS won 3-0.

KiffenNJSPostponedPst

Kiffen - NJS

Kiffen are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on October 31.

Kultsu1 - 2Honka-2Full TimeFT

Kultsu - Honka-2

Kultsu played Honka-2 at the Kakkonen, Group A of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Honka-2 won 1-2.

PKKU2 - 5PEPOFull TimeFT

PKKU - PEPO

PKKU played PEPO at the Kakkonen, Group A of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. PEPO won 2-5.

Reipas1 - 2ViikingitFull TimeFT

Reipas - Viikingit

Reipas played Viikingit at the Kakkonen, Group A of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Viikingit won 1-2.

GrIFK3 - 4AtlantisFull TimeFT

GrIFK - Atlantis

GrIFK played Atlantis at the Kakkonen, Group B of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Atlantis won 3-4.

HJS-22 - 1SalPaFull TimeFT

HJS-2 - SalPa

HJS-2 played SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. HJS-2 won 2-1.

Jazz Pori6 - 0TPVFull TimeFT

Jazz Pori - TPV

Jazz Pori played TPV at the Kakkonen, Group B of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Jazz Pori won 6-0.

KaaPo7 - 0P-LirotFull TimeFT

KaaPo - P-Lirot

KaaPo played P-Lirot at the Kakkonen, Group B of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. KaaPo won 7-0.

PIF2 - 0FC EspooFull TimeFT

PIF - FC Espoo

PIF played FC Espoo at the Kakkonen, Group B of Finland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. PIF won 2-0.

FrejusGrassePostponedPst

Frejus - Grasse

Frejus are playing Grasse at the National 2, Group C of France on October 31.

Bordeaux W5 - 1Dijon WFull TimeFT

Bordeaux W - Dijon W

Bordeaux W played Dijon W at the Division 1 - Women of France on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Bordeaux W won 5-1.

Guingamp W2 - 1Le Havre WFull TimeFT

Guingamp W - Le Havre W

Guingamp W played Le Havre W at the Division 1 - Women of France on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Guingamp W won 2-1.

Paris W3 - 1Reims WFull TimeFT

Paris W - Reims W

Paris W played Reims W at the Division 1 - Women of France on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Paris W won 3-1.

Soyaux W0 - 1Issy WFull TimeFT

Soyaux W - Issy W

Soyaux W played Issy W at the Division 1 - Women of France on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Issy W won 0-1.

Montpellier WLyon W20:00

Montpellier W - Lyon W

Montpellier W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on October 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Aalen2 - 2ElversbergFull TimeFT

Aalen - Elversberg

Aalen played Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Astoria Walldorf2 - 0TuS RW KoblenzFull TimeFT

Astoria Walldorf - TuS RW Koblenz

Astoria Walldorf played TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Astoria Walldorf won 2-0.

Bahlinger SC5 - 4Hessen KasselFull TimeFT

Bahlinger SC - Hessen Kassel

Bahlinger SC played Hessen Kassel at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Bahlinger SC won 5-4.

FSV Frankfurt3 - 0PirmasensFull TimeFT

FSV Frankfurt - Pirmasens

FSV Frankfurt played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. FSV Frankfurt won 3-0.

Mainz-21 - 1HomburgFull TimeFT

Mainz-2 - Homburg

Mainz-2 played Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Steinbach1 - 1UlmFull TimeFT

Steinbach - Ulm

Steinbach played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bergisch Gladbach2 - 2Koln-2Full TimeFT

Bergisch Gladbach - Koln-2

Bergisch Gladbach played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fortuna Dusseldorf-24 - 1AhlenFull TimeFT

Fortuna Dusseldorf-2 - Ahlen

Fortuna Dusseldorf-2 played Ahlen at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Fortuna Dusseldorf-2 won 4-1.

Fortuna Koln1 - 2Borussia D-2Full TimeFT

Fortuna Koln - Borussia D-2

Fortuna Koln played Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Borussia D-2 won 1-2.

Homberg2 - 1WuppertalerFull TimeFT

Homberg - Wuppertaler

Homberg played Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Homberg won 2-1.

Oberhausen3 - 3WiedenbruckFull TimeFT

Oberhausen - Wiedenbruck

Oberhausen played Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Rodinghausen4 - 2Sportfreunde LotteFull TimeFT

Rodinghausen - Sportfreunde Lotte

Rodinghausen played Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Rodinghausen won 4-2.

SV Lippstadt1 - 2Wegberg-BeeckFull TimeFT

SV Lippstadt - Wegberg-Beeck

SV Lippstadt played Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Wegberg-Beeck won 1-2.

StraelenAlemannia AachenPostponedPst

Straelen - Alemannia Aachen

Straelen are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on October 31.

Schalke-21 - 1RW EssenFull TimeFT

Schalke-2 - RW Essen

Schalke-2 played RW Essen at the Regionalliga West of Germany on October 31. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bayreuth2 - 1EichstattFull TimeFT

Bayreuth - Eichstatt

Bayreuth played Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Bayreuth won 2-1.

GarchingHeimstettenPostponedPst

Garching - Heimstetten

Garching are playing Heimstetten at the Regionalliga Bayern of Germany on October 31.

Illertissen2 - 1Greuther Furth-2Full TimeFT

Illertissen - Greuther Furth-2

Illertissen played Greuther Furth-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Illertissen won 2-1.

MemmingenSchweinfurtPostponedPst

Memmingen - Schweinfurt

Memmingen are playing Schweinfurt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 31.

Nurnberg-26 - 3AubstadtFull TimeFT

Nurnberg-2 - Aubstadt

Nurnberg-2 played Aubstadt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Nurnberg-2 won 6-3.

Viktoria Aschaffenburg2 - 1Schalding-HeiningFull TimeFT

Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining

Viktoria Aschaffenburg played Schalding-Heining at the Regionalliga Bayern of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Viktoria Aschaffenburg won 2-1.

AuerbachUnion FurstenwaldePostponedPst

Auerbach - Union Furstenwalde

Auerbach are playing Union Furstenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on October 31.

Lichtenberg1 - 1Hertha-2Full TimeFT

Lichtenberg - Hertha-2

Lichtenberg played Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hallescher U-19Chemnitzer U-19PostponedPst

Hallescher U-19 - Chemnitzer U-19

Hallescher U-19 are playing Chemnitzer U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 31.

Wolfsburg U-19Energie U-19PostponedPst

Wolfsburg U-19 - Energie U-19

Wolfsburg U-19 are playing Energie U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 31.

Holstein Kiel U-19Hamburger U-19PostponedPst

Holstein Kiel U-19 - Hamburger U-19

Holstein Kiel U-19 are playing Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 31.

RB Leipzig U-19Union Berlin U-19PostponedPst

RB Leipzig U-19 - Union Berlin U-19

RB Leipzig U-19 are playing Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 31.

AnsbachWurzburger FVPostponedPst

Ansbach - Wurzburger FV

Ansbach are playing Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

GrosbardorfDJK BambergPostponedPst

Grosbardorf - DJK Bamberg

Grosbardorf are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

SandSeligenportenPostponedPst

Sand - Seligenporten

Sand are playing Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

AbtswindKarlburgPostponedPst

Abtswind - Karlburg

Abtswind are playing Karlburg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

VilzingEltersdorfPostponedPst

Vilzing - Eltersdorf

Vilzing are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

ATSV ErlangenViktoria KahlPostponedPst

ATSV Erlangen - Viktoria Kahl

ATSV Erlangen are playing Viktoria Kahl at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

Cham FCAmmerthalPostponedPst

Cham FC - Ammerthal

Cham FC are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

GebenbachEintracht BambergPostponedPst

Gebenbach - Eintracht Bamberg

Gebenbach are playing Eintracht Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 31.

SchwabmunchenKotternPostponedPst

Schwabmunchen - Kottern

Schwabmunchen are playing Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

DachauKirchanschoringPostponedPst

Dachau - Kirchanschoring

Dachau are playing Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

DeisenhofenSchwaben AugsburgPostponedPst

Deisenhofen - Schwaben Augsburg

Deisenhofen are playing Schwaben Augsburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

DonaustaufNordlingenPostponedPst

Donaustauf - Nordlingen

Donaustauf are playing Nordlingen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

LandsbergJahn Regensburg-2PostponedPst

Landsberg - Jahn Regensburg-2

Landsberg are playing Jahn Regensburg-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

Pipinsried1880 WasserburgPostponedPst

Pipinsried - 1880 Wasserburg

Pipinsried are playing 1880 Wasserburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

Pullach3 - 31860 Munchen-2Full TimeFT

Pullach - 1860 Munchen-2

Pullach played 1860 Munchen-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Turkspor AugsburgIsmaningPostponedPst

Turkspor Augsburg - Ismaning

Turkspor Augsburg are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31.

Ingolstadt-2Hankofen-Hailing16:00

Ingolstadt-2 - Hankofen-Hailing

Ingolstadt-2 are playing Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

BaunatalDietkirchenPostponedPst

Baunatal - Dietkirchen

Baunatal are playing Dietkirchen at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

Bad VilbelLehnerzPostponedPst

Bad Vilbel - Lehnerz

Bad Vilbel are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

FernwaldRW HadamarPostponedPst

Fernwald - RW Hadamar

Fernwald are playing RW Hadamar at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

Hanau 93Hessen DreieichPostponedPst

Hanau 93 - Hessen Dreieich

Hanau 93 are playing Hessen Dreieich at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

Hunfelder SVSV SteinbachPostponedPst

Hunfelder SV - SV Steinbach

Hunfelder SV are playing SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

ErlenseeEddersheimPostponedPst

Erlensee - Eddersheim

Erlensee are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

NeuhofBuchonia FliedenPostponedPst

Neuhof - Buchonia Flieden

Neuhof are playing Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on October 31.

Eutiner SVNeumunsterPostponedPst

Eutiner SV - Neumunster

Eutiner SV are playing Neumunster at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 31.

KronshagenTSB FlensburgPostponedPst

Kronshagen - TSB Flensburg

Kronshagen are playing TSB Flensburg at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 31.

PansdorfDornbreite LubeckPostponedPst

Pansdorf - Dornbreite Lubeck

Pansdorf are playing Dornbreite Lubeck at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 31.

Oldenburger SVEichedePostponedPst

Oldenburger SV - Eichede

Oldenburger SV are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 31.

BacknangNeckarsulmer SUPostponedPst

Backnang - Neckarsulmer SU

Backnang are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 31.

RavensburgLinxPostponedPst

Ravensburg - Linx

Ravensburg are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 31.

Stuttgarter KickersSandhausen-2PostponedPst

Stuttgarter Kickers - Sandhausen-2

Stuttgarter Kickers are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 31.

Freiburger FCReutlingenPostponedPst

Freiburger FC - Reutlingen

Freiburger FC are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 31.

OberachernNottingenPostponedPst

Oberachern - Nottingen

Oberachern are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 31.

VillingenBissingenPostponedPst

Villingen - Bissingen

Villingen are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 31.

Uphusen0 - 0BW LohneFull TimeFT

Uphusen - BW Lohne

Uphusen played BW Lohne at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 31. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rotenburger SVEintracht CellePostponedPst

Rotenburger SV - Eintracht Celle

Rotenburger SV are playing Eintracht Celle at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 31.

Kickers EmdenSpelle-VenhausPostponedPst

Kickers Emden - Spelle-Venhaus

Kickers Emden are playing Spelle-Venhaus at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 31.

Ramlingen-Ehlershausen2 - 2WolfenbuttelFull TimeFT

Ramlingen-Ehlershausen - Wolfenbuttel

Ramlingen-Ehlershausen played Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Blau-Weiss 90 Berlin3 - 0Hansa-2Full TimeFT

Blau-Weiss 90 Berlin - Hansa-2

Blau-Weiss 90 Berlin played Hansa-2 at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Blau-Weiss 90 Berlin won 3-0.

Rostocker FC3 - 2NeustrelitzFull TimeFT

Rostocker FC - Neustrelitz

Rostocker FC played Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Rostocker FC won 3-2.

Staaken2 - 0StrausbergFull TimeFT

Staaken - Strausberg

Staaken played Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Staaken won 2-0.

BW Zorbau2 - 2OberlausitzFull TimeFT

BW Zorbau - Oberlausitz

BW Zorbau played Oberlausitz at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Carl Zeiss Jena-20 - 0EilenburgFull TimeFT

Carl Zeiss Jena-2 - Eilenburg

Carl Zeiss Jena-2 played Eilenburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Internacional Leipzig1 - 2PlauenFull TimeFT

Internacional Leipzig - Plauen

Internacional Leipzig played Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Plauen won 1-2.

KrieschowLudwigsfeldePostponedPst

Krieschow - Ludwigsfelde

Krieschow are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 31.

Union Sandersdorf3 - 1An der Fahner HoheFull TimeFT

Union Sandersdorf - An der Fahner Hohe

Union Sandersdorf played An der Fahner Hohe at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Union Sandersdorf won 3-1.

KarbachKaiserslautern-2PostponedPst

Karbach - Kaiserslautern-2

Karbach are playing Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 31.

SalmrohrHassia BingenPostponedPst

Salmrohr - Hassia Bingen

Salmrohr are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 31.

Elversberg-2JagersburgPostponedPst

Elversberg-2 - Jagersburg

Elversberg-2 are playing Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 31.

EppelbornMechtersheimPostponedPst

Eppelborn - Mechtersheim

Eppelborn are playing Mechtersheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 31.

Hertha WiesbachWormatia WormsPostponedPst

Hertha Wiesbach - Wormatia Worms

Hertha Wiesbach are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 31.

PfeddersheimDiefflenPostponedPst

Pfeddersheim - Diefflen

Pfeddersheim are playing Diefflen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 31.

Europa FCLincoln15:00

Europa FC - Lincoln

Europa FC are playing Lincoln at the Premier Division of Gibraltar on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

MagpiesBoca Juniors Gibraltar17:30

Magpies - Boca Juniors Gibraltar

Magpies are playing Boca Juniors Gibraltar at the Premier Division of Gibraltar on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

AEK U-191 - 0OFI U-19Full TimeFT

AEK U-19 - OFI U-19

AEK U-19 played OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 31. The match kicked off 08:15 UTC. AEK U-19 won 1-0.

Volos U-19Larisa U-19PostponedPst

Volos U-19 - Larisa U-19

Volos U-19 are playing Larisa U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 31.

Lamia U-190 - 3Panathinaikos U-19Full TimeFT

Lamia U-19 - Panathinaikos U-19

Lamia U-19 played Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 31. The match kicked off 11:30 UTC. Panathinaikos U-19 won 0-3.

Kelen WViktoria WPostponedPst

Kelen W - Viktoria W

Kelen W are playing Viktoria W at the NB I - Women of Hungary on October 31.

Honved U-190 - 2Vasas U-19Full TimeFT

Honved U-19 - Vasas U-19

Honved U-19 played Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. Vasas U-19 won 0-2.

Puskas U-190 - 3MTK U-19Full TimeFT

Puskas U-19 - MTK U-19

Puskas U-19 played MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. MTK U-19 won 0-3.

Debrecen U-191 - 0Ferencvaros U-19Full TimeFT

Debrecen U-19 - Ferencvaros U-19

Debrecen U-19 played Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Debrecen U-19 won 1-0.

Athlone Town3 - 1Shelbourne71'

Athlone Town - Shelbourne

Athlone Town are playing Shelbourne at the FAI Cup of Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Athlone Town are winning 3-1.

Maccabi Petah Tikva2 - 0Hapoel HaifaFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa

Maccabi Petah Tikva played Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on October 31. The match kicked off 14:15 UTC. Maccabi Petah Tikva won 2-0.

Maccabi Netanya3 - 0Hapoel Kfar Saba56'

Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba

Maccabi Netanya are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on October 31. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Maccabi Netanya are winning 3-0.

Ironi Kiryat Shmona0 - 0Hapoel Hadera16'

Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera

Ironi Kiryat Shmona are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on October 31. The match kicked off 16:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hapoel Tel AvivBeitar Jerusalem17:50

Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Hapoel Tel Aviv are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 31. The match will kick off 17:50 UTC.

Arezzo1 - 2TriestinaHalf TimeHT

Arezzo - Triestina

Arezzo are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and Triestina are winning 1-2.

Pro VercelliGIANA Erminio19:30

Pro Vercelli - GIANA Erminio

Pro Vercelli are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on October 31. The match will kick off 19:30 UTC.

PaganeseTeramo19:30

Paganese - Teramo

Paganese are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on October 31. The match will kick off 19:30 UTC.

Bologna U-19Atalanta U-19PostponedPst

Bologna U-19 - Atalanta U-19

Bologna U-19 are playing Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 31.

Sassuolo U-19Inter U-19PostponedPst

Sassuolo U-19 - Inter U-19

Sassuolo U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 31.

Sampdoria U-19Spal U-19PostponedPst

Sampdoria U-19 - Spal U-19

Sampdoria U-19 are playing Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 31.

Chievo U-194 - 0Vicenza U-19Full TimeFT

Chievo U-19 - Vicenza U-19

Chievo U-19 played Vicenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Chievo U-19 won 4-0.

Parma U-193 - 3Cittadella U-19Full TimeFT

Parma U-19 - Cittadella U-19

Parma U-19 played Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 31. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Venezia U-19Monza U-1913:30

Venezia U-19 - Monza U-19

Venezia U-19 are playing Monza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

Verona U-19Cremonese U-19PostponedPst

Verona U-19 - Cremonese U-19

Verona U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 31.

Benevento U-194 - 0Lecce U-19Full TimeFT

Benevento U-19 - Lecce U-19

Benevento U-19 played Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Benevento U-19 won 4-0.

Crotone U-19Cosenza U-19PostponedPst

Crotone U-19 - Cosenza U-19

Crotone U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 31.

Napoli U-19Pisa U-19PostponedPst

Napoli U-19 - Pisa U-19

Napoli U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 31.

Imperia1 - 0ChieriFull TimeFT

Imperia - Chieri

Imperia played Chieri at the Serie D, Group A of Italy on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Imperia won 1-0.

Sanremese2 - 2HSL DerthonaFull TimeFT

Sanremese - HSL Derthona

Sanremese played HSL Derthona at the Serie D, Group A of Italy on October 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ambrosiana1 - 2MestreFull TimeFT

Ambrosiana - Mestre

Ambrosiana played Mestre at the Serie D, Group C of Italy on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Mestre won 1-2.

Campodarsego0 - 2Caldiero TermeFull TimeFT

Campodarsego - Caldiero Terme

Campodarsego played Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Caldiero Terme won 0-2.

CartiglianoAdriesePostponedPst

Cartigliano - Adriese

Cartigliano are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on October 31.

Cjarlins Muzane2 - 1LuparenseFull TimeFT

Cjarlins Muzane - Luparense

Cjarlins Muzane played Luparense at the Serie D, Group C of Italy on October 31. The match kicked off 13:30 UTC. Cjarlins Muzane won 2-1.

Este2 - 2San Giorgio-SedicoFull TimeFT

Este - San Giorgio-Sedico

Este played San Giorgio-Sedico at the Serie D, Group C of Italy on October 31. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

TrentoUnion FeltrePostponedPst

Trento - Union Feltre

Trento are playing Union Feltre at the Serie D, Group C of Italy on October 31.

Arberia1 - 2TrepcaFull TimeFT

Arberia - Trepca

Arberia played Trepca at the Superliga of Kosovo on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Trepca won 1-2.

Ballkani4 - 1Besa PejeFull TimeFT

Ballkani - Besa Peje

Ballkani played Besa Peje at the Superliga of Kosovo on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Ballkani won 4-1.

Gjilani0 - 0FeronikeliFull TimeFT

Gjilani - Feronikeli

Gjilani played Feronikeli at the Superliga of Kosovo on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

GrobinaFK RezeknePostponedPst

Grobina - FK Rezekne

Grobina are playing FK Rezekne at the 1.Liga of Latvia on October 31.

SaldusAudaPostponedPst

Saldus - Auda

Saldus are playing Auda at the 1.Liga of Latvia on October 31.

Dziugas Telsiai1 - 0DainavaFull TimeFT

Dziugas Telsiai - Dainava

Dziugas Telsiai played Dainava at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Dziugas Telsiai won 1-0.

Hegelmann Litauen3 - 0SiauliaiFull TimeFT

Hegelmann Litauen - Siauliai

Hegelmann Litauen played Siauliai at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Hegelmann Litauen won 3-0.

Nevezis2 - 0JonavaFull TimeFT

Nevezis - Jonava

Nevezis played Jonava at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Nevezis won 2-0.

Panevezys-23 - 1Vilniaus VytisFull TimeFT

Panevezys-2 - Vilniaus Vytis

Panevezys-2 played Vilniaus Vytis at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Panevezys-2 won 3-1.

Fola EschRosportPostponedPst

Fola Esch - Rosport

Fola Esch are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on October 31.

DudelangeRodangePostponedPst

Dudelange - Rodange

Dudelange are playing Rodange at the Fortis League of Luxembourg on October 31.

Hamm BenficaHostertPostponedPst

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on October 31.

PetangeEtzellaPostponedPst

Petange - Etzella

Petange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on October 31.

UNA StrassenDifferdangePostponedPst

UNA Strassen - Differdange

UNA Strassen are playing Differdange at the Fortis League of Luxembourg on October 31.

Wiltz 71Swift HesperangePostponedPst

Wiltz 71 - Swift Hesperange

Wiltz 71 are playing Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on October 31.

St. Georges0 - 0MarsaxlokkFull TimeFT

St. Georges - Marsaxlokk

St. Georges played Marsaxlokk at the Division 1 of Malta on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vittoriosa StarsMqabba FC17:15

Vittoriosa Stars - Mqabba FC

Vittoriosa Stars are playing Mqabba FC at the Division 1 of Malta on October 31. The match will kick off 17:15 UTC.

Dinamo-Auto1 - 1MilsamiFull TimeFT

Dinamo-Auto - Milsami

Dinamo-Auto played Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on October 31. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Speranta3 - 0Codru Lozova73'

Speranta - Codru Lozova

Speranta are playing Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Speranta are winning 3-0.

CSF BaltiVictoria Bardar12:00

CSF Balti - Victoria Bardar

CSF Balti are playing Victoria Bardar at the Divizia A of Moldova on October 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Iskra Stali RibnitaGranicerul12:00

Iskra Stali Ribnita - Granicerul

Iskra Stali Ribnita are playing Granicerul at the Divizia A of Moldova on October 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Real SuccesSperanta Drochia12:00

Real Succes - Speranta Drochia

Real Succes are playing Speranta Drochia at the Divizia A of Moldova on October 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Berane2 - 1FK Kom PodgoricaFull TimeFT

Berane - FK Kom Podgorica

Berane played FK Kom Podgorica at the Division 2 of Montenegro on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Berane won 2-1.

Bokelj Kotor3 - 2Arsenal TivatFull TimeFT

Bokelj Kotor - Arsenal Tivat

Bokelj Kotor played Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Bokelj Kotor won 3-2.

Drezga3 - 0IbarFull TimeFT

Drezga - Ibar

Drezga played Ibar at the Division 2 of Montenegro on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Drezga won 3-0.

Grbalj Radanovici1 - 1Jedinstvo BPFull TimeFT

Grbalj Radanovici - Jedinstvo BP

Grbalj Radanovici played Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mornar0 - 0IgaloFull TimeFT

Mornar - Igalo

Mornar played Igalo at the Division 2 of Montenegro on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NoordwijkIJsselmeervogelsPostponedPst

Noordwijk - IJsselmeervogels

Noordwijk are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

ASWHRijnsburgse BoysPostponedPst

ASWH - Rijnsburgse Boys

ASWH are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

Kozakken BoysHHC HardenbergPostponedPst

Kozakken Boys - HHC Hardenberg

Kozakken Boys are playing HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

SpakenburgTECPostponedPst

Spakenburg - TEC

Spakenburg are playing TEC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

AFCGVVV VeenendaalPostponedPst

AFC - GVVV Veenendaal

AFC are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

Quick BoysVolendam-2PostponedPst

Quick Boys - Volendam-2

Quick Boys are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

ScheveningenKoninklijke HFCPostponedPst

Scheveningen - Koninklijke HFC

Scheveningen are playing Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

Sparta Rotterdam-2KatwijkPostponedPst

Sparta Rotterdam-2 - Katwijk

Sparta Rotterdam-2 are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

De TreffersExcelsior M.PostponedPst

De Treffers - Excelsior M.

De Treffers are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on October 31.

BarendrechtACV13:30

Barendrecht - ACV

Barendrecht are playing ACV at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

DOVOGOES13:30

DOVO - GOES

DOVO are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

Harkemase BoysDVS 3313:30

Harkemase Boys - DVS 33

Harkemase Boys are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

HoekTer Leede13:30

Hoek - Ter Leede

Hoek are playing Ter Leede at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

ODIN 59SteDoCo13:30

ODIN 59 - SteDoCo

ODIN 59 are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

VVOGStaphorst13:30

VVOG - Staphorst

VVOG are playing Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta NijkerkExcelsior 3114:00

Sparta Nijkerk - Excelsior 31

Sparta Nijkerk are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 14:00 UTC.

LisseAjax-217:00

Lisse - Ajax-2

Lisse are playing Ajax-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

VVSBSportlust17:00

VVSB - Sportlust

VVSB are playing Sportlust at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

BregalnicaSasaPostponedPst

Bregalnica - Sasa

Bregalnica are playing Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

KadinoVeleshtaPostponedPst

Kadino - Veleshta

Kadino are playing Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

Korab DebarLabunishtaPostponedPst

Korab Debar - Labunishta

Korab Debar are playing Labunishta at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

OhridKF GostivarPostponedPst

Ohrid - KF Gostivar

Ohrid are playing KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

OsogovoKozuv GevgelijaPostponedPst

Osogovo - Kozuv Gevgelija

Osogovo are playing Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

PehchevoPobedaPostponedPst

Pehchevo - Pobeda

Pehchevo are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

Sloga VinicaRosomanPostponedPst

Sloga Vinica - Rosoman

Sloga Vinica are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

TikvesPlackovicaPostponedPst

Tikves - Plackovica

Tikves are playing Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

Vardar ForinoDritaPostponedPst

Vardar Forino - Drita

Vardar Forino are playing Drita at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

Velazerimi 77FK SkopjePostponedPst

Velazerimi 77 - FK Skopje

Velazerimi 77 are playing FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on October 31.

Cliftonville2 - 0Carrick Rangers75'

Cliftonville - Carrick Rangers

Cliftonville are playing Carrick Rangers at the Premiership of Northern Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Cliftonville are winning 2-0.

Coleraine FC2 - 0Glentoran FC75'

Coleraine FC - Glentoran FC

Coleraine FC are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Coleraine FC are winning 2-0.

Glenavon0 - 0Dungannon Swifts75'

Glenavon - Dungannon Swifts

Glenavon are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Larne FC2 - 0Ballymena Utd76'

Larne FC - Ballymena Utd

Larne FC are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Larne FC are winning 2-0.

Warrenpoint Town1 - 1Portadown75'

Warrenpoint Town - Portadown

Warrenpoint Town are playing Portadown at the Premiership of Northern Ireland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Klepp W2 - 1Arna-Bjornar WFull TimeFT

Klepp W - Arna-Bjornar W

Klepp W played Arna-Bjornar W at the Toppserien - Women of Norway on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Klepp W won 2-1.

Roa W1 - 3Lyn WFull TimeFT

Roa W - Lyn W

Roa W played Lyn W at the Toppserien - Women of Norway on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Lyn W won 1-3.

Sandviken W1 - 0Kolbotn WFull TimeFT

Sandviken W - Kolbotn W

Sandviken W played Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Sandviken W won 1-0.

Kvik HaldenFredrikstad12:00

Kvik Halden - Fredrikstad

Kvik Halden are playing Fredrikstad at the 2. Division, Group 1, Winners stage of Norway on October 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Alta0 - 0Skeid77'

Alta - Skeid

Alta are playing Skeid at the 2. Division, Group 1, Winners stage of Norway on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Kvik Halden2 - 4FredrikstadFull TimeFT

Kvik Halden - Fredrikstad

Kvik Halden played Fredrikstad at the 2. Division, Group 2, Winners stage of Norway on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Fredrikstad won 2-4.

Sotra2 - 3Vard-HaugesundFull TimeFT

Sotra - Vard-Haugesund

Sotra played Vard-Haugesund at the 2. Division, Group 2, Winners stage of Norway on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Vard-Haugesund won 2-3.

AltaSkeid15:00

Alta - Skeid

Alta are playing Skeid at the 2. Division, Group 2, Winners stage of Norway on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

ArendalFlekkeroy17:00

Arendal - Flekkeroy

Arendal are playing Flekkeroy at the 2. Division, Group 2, Winners stage of Norway on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Mendiola0 - 6United CityFull TimeFT

Mendiola - United City

Mendiola played United City at the PFL of Philippines on October 31. The match kicked off 08:30 UTC. United City won 0-6.

Kaya1 - 0AzkalsFull TimeFT

Kaya - Azkals

Kaya played Azkals at the PFL of Philippines on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Kaya won 1-0.

Swit SkolwinCracoviaPostponedPst

Swit Skolwin - Cracovia

Swit Skolwin are playing Cracovia at the National cup of Poland on October 31.

Unia Janikowo0 - 2LKS LodzFull TimeFT

Unia Janikowo - LKS Lodz

Unia Janikowo played LKS Lodz at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. LKS Lodz won 0-2.

Olimpia GLechia GdanskPostponedPst

Olimpia G - Lechia Gdansk

Olimpia G are playing Lechia Gdansk at the National cup of Poland on October 31.

Pogon Siedlce0 - 0Radomiak Radom32'

Pogon Siedlce - Radomiak Radom

Pogon Siedlce are playing Radomiak Radom at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Stal MielecPiast GliwicePostponedPst

Stal Mielec - Piast Gliwice

Stal Mielec are playing Piast Gliwice at the National cup of Poland on October 31.

Medyk Konin W2 - 0UJ Krakow WFull TimeFT

Medyk Konin W - UJ Krakow W

Medyk Konin W played UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Medyk Konin W won 2-0.

ROW Rybnik W1 - 5UKS Lodz WFull TimeFT

ROW Rybnik W - UKS Lodz W

ROW Rybnik W played UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. UKS Lodz W won 1-5.

Lechia Gdansk WSlask WPostponedPst

Lechia Gdansk W - Slask W

Lechia Gdansk W are playing Slask W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 31.

Sosnowiec WKatowice WPostponedPst

Sosnowiec W - Katowice W

Sosnowiec W are playing Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 31.

Gornik Zabrze U-182 - 3Wisla Krakow U-18Full TimeFT

Gornik Zabrze U-18 - Wisla Krakow U-18

Gornik Zabrze U-18 played Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Wisla Krakow U-18 won 2-3.

Hutnik Krakow U-180 - 3Zaglebie L U-18Full TimeFT

Hutnik Krakow U-18 - Zaglebie L U-18

Hutnik Krakow U-18 played Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Zaglebie L U-18 won 0-3.

Pogon Szczecin U-183 - 4Arka Gdynia U-18Full TimeFT

Pogon Szczecin U-18 - Arka Gdynia U-18

Pogon Szczecin U-18 played Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Arka Gdynia U-18 won 3-4.

Legia U-184 - 0Korona U-18Full TimeFT

Legia U-18 - Korona U-18

Legia U-18 played Korona U-18 at the Central Youth League of Poland on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Legia U-18 won 4-0.

Cracovia U-181 - 0Jagiellonia U-18Full TimeFT

Cracovia U-18 - Jagiellonia U-18

Cracovia U-18 played Jagiellonia U-18 at the Central Youth League of Poland on October 31. The match kicked off 11:30 UTC. Cracovia U-18 won 1-0.

Bron Radom0 - 2Huragan MoragFull TimeFT

Bron Radom - Huragan Morag

Bron Radom played Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Huragan Morag won 0-2.

Pogon Grod. Mazowiecki3 - 2RadomskoFull TimeFT

Pogon Grod. Mazowiecki - Radomsko

Pogon Grod. Mazowiecki played Radomsko at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Pogon Grod. Mazowiecki won 3-2.

Blonianka Blonie3 - 2Jagiellonia-2Full TimeFT

Blonianka Blonie - Jagiellonia-2

Blonianka Blonie played Jagiellonia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Blonianka Blonie won 3-2.

Ursus0 - 2Unia SkierniewiceFull TimeFT

Ursus - Unia Skierniewice

Ursus played Unia Skierniewice at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Unia Skierniewice won 0-2.

Wasilkow1 - 2Legia-2Full TimeFT

Wasilkow - Legia-2

Wasilkow played Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Legia-2 won 1-2.

Legionovia2 - 1KutnoFull TimeFT

Legionovia - Kutno

Legionovia played Kutno at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Legionovia won 2-1.

Concordia Elblag1 - 1Olimpia ZambrowFull TimeFT

Concordia Elblag - Olimpia Zambrow

Concordia Elblag played Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pelikan Lowicz3 - 2Lechia Tomaszow MazowieckiFull TimeFT

Pelikan Lowicz - Lechia Tomaszow Mazowiecki

Pelikan Lowicz played Lechia Tomaszow Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Pelikan Lowicz won 3-2.

Sokol Aleksandrow1 - 1Znicz Biala PiskaFull TimeFT

Sokol Aleksandrow - Znicz Biala Piska

Sokol Aleksandrow played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

WikielecPolonia WarszawaPostponedPst

Wikielec - Polonia Warszawa

Wikielec are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31.

Baltyk Koszalin1 - 4Elana TorunFull TimeFT

Baltyk Koszalin - Elana Torun

Baltyk Koszalin played Elana Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Elana Torun won 1-4.

Chemik Police0 - 2Pogon Szczecin-2Full TimeFT

Chemik Police - Pogon Szczecin-2

Chemik Police played Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Pogon Szczecin-2 won 0-2.

Starograd Gdanski0 - 1Flota SwinoujscieFull TimeFT

Starograd Gdanski - Flota Swinoujscie

Starograd Gdanski played Flota Swinoujscie at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Flota Swinoujscie won 0-1.

Unia Swarzedz1 - 2Sokol KleczewFull TimeFT

Unia Swarzedz - Sokol Kleczew

Unia Swarzedz played Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Sokol Kleczew won 1-2.

Gornik Konin1 - 9Jarota JarocinFull TimeFT

Gornik Konin - Jarota Jarocin

Gornik Konin played Jarota Jarocin at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Jarota Jarocin won 1-9.

Gryf W0 - 4Polonia SrodaFull TimeFT

Gryf W - Polonia Sroda

Gryf W played Polonia Sroda at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Polonia Sroda won 0-4.

Gwardia Koszalin2 - 0Baltyk GdyniaFull TimeFT

Gwardia Koszalin - Baltyk Gdynia

Gwardia Koszalin played Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Gwardia Koszalin won 2-0.

Radunia Stezyca5 - 0Mieszko GnieznoFull TimeFT

Radunia Stezyca - Mieszko Gniezno

Radunia Stezyca played Mieszko Gniezno at the III Liga, Group 2 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Radunia Stezyca won 5-0.

Polonia Bytom2 - 0Zielona GoraFull TimeFT

Polonia Bytom - Zielona Gora

Polonia Bytom played Zielona Gora at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Polonia Bytom won 2-0.

Zaglebie L-21 - 2Rekord Bielsko BialaFull TimeFT

Zaglebie L-2 - Rekord Bielsko Biala

Zaglebie L-2 played Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Rekord Bielsko Biala won 1-2.

Goczalkowice Zdroj3 - 2Gac OlawaFull TimeFT

Goczalkowice Zdroj - Gac Olawa

Goczalkowice Zdroj played Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Goczalkowice Zdroj won 3-2.

Gornik Zabrze-20 - 2Pawlowice SlaskieFull TimeFT

Gornik Zabrze-2 - Pawlowice Slaskie

Gornik Zabrze-2 played Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Pawlowice Slaskie won 0-2.

Piast Zmigrod6 - 0ROW RybnikFull TimeFT

Piast Zmigrod - ROW Rybnik

Piast Zmigrod played ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Piast Zmigrod won 6-0.

Polonia Stal Swidnica1 - 0Miedz Legnica-2Full TimeFT

Polonia Stal Swidnica - Miedz Legnica-2

Polonia Stal Swidnica played Miedz Legnica-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Polonia Stal Swidnica won 1-0.

Ruch ChorzowGwarek Tarnowskie Gory17:00

Ruch Chorzow - Gwarek Tarnowskie Gory

Ruch Chorzow are playing Gwarek Tarnowskie Gory at the III Liga, Group 3 of Poland on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Jutrzenka Giebultow1 - 3LewartFull TimeFT

Jutrzenka Giebultow - Lewart

Jutrzenka Giebultow played Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Lewart won 1-3.

Avia Swidnik3 - 1Stal KrasnikFull TimeFT

Avia Swidnik - Stal Krasnik

Avia Swidnik played Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Avia Swidnik won 3-1.

Korona-20 - 3Wisloka DebicaFull TimeFT

Korona-2 - Wisloka Debica

Korona-2 played Wisloka Debica at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Wisloka Debica won 0-3.

Orleta Radzyn Podlaski0 - 2Podhale Nowy TargFull TimeFT

Orleta Radzyn Podlaski - Podhale Nowy Targ

Orleta Radzyn Podlaski played Podhale Nowy Targ at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Podhale Nowy Targ won 0-2.

Stal Stalowa Wola0 - 3Wisla PulawyFull TimeFT

Stal Stalowa Wola - Wisla Pulawy

Stal Stalowa Wola played Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Wisla Pulawy won 0-3.

Wolczanka W. Pelkiska1 - 2Siarka TarnobrzegFull TimeFT

Wolczanka W. Pelkiska - Siarka Tarnobrzeg

Wolczanka W. Pelkiska played Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 1-2.

Cracovia-2Sokol SieniawaPostponedPst

Cracovia-2 - Sokol Sieniawa

Cracovia-2 are playing Sokol Sieniawa at the III Liga, Group 4 of Poland on October 31.

MerelinenseBraga-2PostponedPst

Merelinense - Braga-2

Merelinense are playing Braga-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on October 31.

Maritimo-2AmarantePostponedPst

Maritimo-2 - Amarante

Maritimo-2 are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on October 31.

SL Benfica WAmora WPostponedPst

SL Benfica W - Amora W

SL Benfica W are playing Amora W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on October 31.

OrientalIdealPostponedPst

Oriental - Ideal

Oriental are playing Ideal at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on October 31.

FontinhasRealPostponedPst

Fontinhas - Real

Fontinhas are playing Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on October 31.

LagosJuventude EvoraPostponedPst

Lagos - Juventude Evora

Lagos are playing Juventude Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on October 31.

Comuna Recea3 - 3ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

Comuna Recea - ASU Poli Timisoara

Comuna Recea played ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on October 31. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

CsikszeredaPanduriiPostponedPst

Csikszereda - Pandurii

Csikszereda are playing Pandurii at the Liga 2 of Romania on October 31.

Dunarea Calarasi1 - 0MetaloglobusFull TimeFT

Dunarea Calarasi - Metaloglobus

Dunarea Calarasi played Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. Dunarea Calarasi won 1-0.

Ripensia Timisoara4 - 2Turris-OltulFull TimeFT

Ripensia Timisoara - Turris-Oltul

Ripensia Timisoara played Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. Ripensia Timisoara won 4-2.

Slatina0 - 2Gloria BuzauFull TimeFT

Slatina - Gloria Buzau

Slatina played Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. Gloria Buzau won 0-2.

Viitorul Targu Jiu3 - 1Unirea SloboziaFull TimeFT

Viitorul Targu Jiu - Unirea Slobozia

Viitorul Targu Jiu played Unirea Slobozia at the Liga 2 of Romania on October 31. The match kicked off 09:00 UTC. Viitorul Targu Jiu won 3-1.

Arsenal U-203 - 3Rostov U-20Full TimeFT

Arsenal U-20 - Rostov U-20

Arsenal U-20 played Rostov U-20 at the Youth League of Russia on October 31. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

UOR-5 U-20Rubin U-2012:00

UOR-5 U-20 - Rubin U-20

UOR-5 U-20 are playing Rubin U-20 at the Youth League of Russia on October 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Ural-22 - 2Lada DimitrovgradFull TimeFT

Ural-2 - Lada Dimitrovgrad

Ural-2 played Lada Dimitrovgrad at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tyumen1 - 1NostaFull TimeFT

Tyumen - Nosta

Tyumen played Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chelyabinsk7 - 0LadaFull TimeFT

Chelyabinsk - Lada

Chelyabinsk played Lada at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 10:00 UTC. Chelyabinsk won 7-0.

Orenburg-20 - 3Zvezda PermFull TimeFT

Orenburg-2 - Zvezda Perm

Orenburg-2 played Zvezda Perm at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Zvezda Perm won 0-3.

FK Volna1 - 3KAMAZFull TimeFT

FK Volna - KAMAZ

FK Volna played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. KAMAZ won 1-3.

Volga Ulyanovsk2 - 0Zenit IzhevskFull TimeFT

Volga Ulyanovsk - Zenit Izhevsk

Volga Ulyanovsk played Zenit Izhevsk at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. Volga Ulyanovsk won 2-0.

Rodina MoskvaChitaPostponedPst

Rodina Moskva - Chita

Rodina Moskva are playing Chita at the PFL, Group 2 of Russia on October 31.

Anzhi1 - 2KubanFull TimeFT

Anzhi - Kuban

Anzhi played Kuban at the PFL, Group 1 of Russia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Kuban won 1-2.

Biolog-Novokub.5 - 1Mashuk-KMVFull TimeFT

Biolog-Novokub. - Mashuk-KMV

Biolog-Novokub. played Mashuk-KMV at the PFL, Group 1 of Russia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Biolog-Novokub. won 5-1.

Kuban Holding1 - 1Druzhba MaykopFull TimeFT

Kuban Holding - Druzhba Maykop

Kuban Holding played Druzhba Maykop at the PFL, Group 1 of Russia on October 31. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak Nalchik3 - 0Inter CherkesskFull TimeFT

Spartak Nalchik - Inter Cherkessk

Spartak Nalchik played Inter Cherkessk at the PFL, Group 1 of Russia on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak Nalchik won 3-0.

Chernomorets1 - 0TuapseFull TimeFT

Chernomorets - Tuapse

Chernomorets played Tuapse at the PFL, Group 1 of Russia on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Chernomorets won 1-0.

Dinamo Stavropol1 - 0Makhachkala75'

Dinamo Stavropol - Makhachkala

Dinamo Stavropol are playing Makhachkala at the PFL, Group 1 of Russia on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dinamo Stavropol are winning 1-0.

Zvezda W0 - 0FK Krasnodar WFull TimeFT

Zvezda W - FK Krasnodar W

Zvezda W played FK Krasnodar W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 31. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yenisey W0 - 2Ryazan WFull TimeFT

Yenisey W - Ryazan W

Yenisey W played Ryazan W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Ryazan W won 0-2.

Zenit W0 - 1Lokomotiv W74'

Zenit W - Lokomotiv W

Zenit W are playing Lokomotiv W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Lokomotiv W are winning 0-1.

CosmosLa Fiorita14:00

Cosmos - La Fiorita

Cosmos are playing La Fiorita at the Campionato, First Stage of San Marino on October 31. The match will kick off 14:00 UTC.

Juvenes/DoganaFiorentino14:00

Juvenes/Dogana - Fiorentino

Juvenes/Dogana are playing Fiorentino at the Campionato, First Stage of San Marino on October 31. The match will kick off 14:00 UTC.

MurataPennarossa14:00

Murata - Pennarossa

Murata are playing Pennarossa at the Campionato, First Stage of San Marino on October 31. The match will kick off 14:00 UTC.

Vale of Leithen0 - 7East StirlingshireFull TimeFT

Vale of Leithen - East Stirlingshire

Vale of Leithen played East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on October 31. The match kicked off 14:00 UTC. East Stirlingshire won 0-7.

BSC Glasgow0 - 0Berwick Rangers74'

BSC Glasgow - Berwick Rangers

BSC Glasgow are playing Berwick Rangers at the Lowland League of Scotland on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bonnyrigg RoseCumbernauld Colts15:00

Bonnyrigg Rose - Cumbernauld Colts

Bonnyrigg Rose are playing Cumbernauld Colts at the Lowland League of Scotland on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Caledonian BravesKelty Hearts15:00

Caledonian Braves - Kelty Hearts

Caledonian Braves are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Civil Service StrollStirling University15:00

Civil Service Stroll - Stirling University

Civil Service Stroll are playing Stirling University at the Lowland League of Scotland on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Dalbeattie StarBoness United15:00

Dalbeattie Star - Boness United

Dalbeattie Star are playing Boness United at the Lowland League of Scotland on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

East KilbrideSpartans15:00

East Kilbride - Spartans

East Kilbride are playing Spartans at the Lowland League of Scotland on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh UnivGretna15:00

Edinburgh Univ - Gretna

Edinburgh Univ are playing Gretna at the Lowland League of Scotland on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Borac0 - 1Dinamo VranjeFull TimeFT

Borac - Dinamo Vranje

Borac played Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Dinamo Vranje won 0-1.

Dubocica0 - 0Sloga KraljevoFull TimeFT

Dubocica - Sloga Kraljevo

Dubocica played Sloga Kraljevo at the Prva Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Loznica3 - 1Radnicki KragujevacFull TimeFT

Loznica - Radnicki Kragujevac

Loznica played Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Loznica won 3-1.

Zemun0 - 1ZarkovoFull TimeFT

Zemun - Zarkovo

Zemun played Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Zarkovo won 0-1.

KomarnoSkalicaPostponedPst

Komarno - Skalica

Komarno are playing Skalica at the 2. liga of Slovakia on October 31.

KosicePopradPostponedPst

Kosice - Poprad

Kosice are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on October 31.

PuchovSlavoj TrebisovPostponedPst

Puchov - Slavoj Trebisov

Puchov are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on October 31.

Fomat MartinFilakovoPostponedPst

Fomat Martin - Filakovo

Fomat Martin are playing Filakovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on October 31.

NamestovoNovohrad LucenecPostponedPst

Namestovo - Novohrad Lucenec

Namestovo are playing Novohrad Lucenec at the 3. Liga, Center of Slovakia on October 31.

Rimavska SobotaZarnovicaPostponedPst

Rimavska Sobota - Zarnovica

Rimavska Sobota are playing Zarnovica at the 3. Liga, Center of Slovakia on October 31.

CastkovceNove Mesto na Vahom12:30

Castkovce - Nove Mesto na Vahom

Castkovce are playing Nove Mesto na Vahom at the 3. Liga, West of Slovakia on October 31. The match will kick off 12:30 UTC.

Kalna nad HronomGalanta12:30

Kalna nad Hronom - Galanta

Kalna nad Hronom are playing Galanta at the 3. Liga, West of Slovakia on October 31. The match will kick off 12:30 UTC.

Slovan Duslo SalaBelusa12:30

Slovan Duslo Sala - Belusa

Slovan Duslo Sala are playing Belusa at the 3. Liga, West of Slovakia on October 31. The match will kick off 12:30 UTC.

BahonRaca13:00

Bahon - Raca

Bahon are playing Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

BernolakovoRusovce13:00

Bernolakovo - Rusovce

Bernolakovo are playing Rusovce at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

Inter BratislavaSlovan Most13:00

Inter Bratislava - Slovan Most

Inter Bratislava are playing Slovan Most at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on October 31. The match will kick off 13:00 UTC.

BeltinciRadomljePostponedPst

Beltinci - Radomlje

Beltinci are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

BiljeDobPostponedPst

Bilje - Dob

Bilje are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

Era SmartnoBrezicePostponedPst

Era Smartno - Brezice

Era Smartno are playing Brezice at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

KrskoDravaPostponedPst

Krsko - Drava

Krsko are playing Drava at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

NK KrkaDekaniPostponedPst

NK Krka - Dekani

NK Krka are playing Dekani at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

NaftaBrda DobrovoPostponedPst

Nafta - Brda Dobrovo

Nafta are playing Brda Dobrovo at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

PrimorjeTriglavPostponedPst

Primorje - Triglav

Primorje are playing Triglav at the 2. SNL of Slovenia on October 31.

Valladolid-2CovadongaPostponedPst

Valladolid-2 - Covadonga

Valladolid-2 are playing Covadonga at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 31.

Sporting Gijon-21 - 0Numancia89'

Sporting Gijon-2 - Numancia

Sporting Gijon-2 are playing Numancia at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 31. The match kicked off 14:45 UTC. It's the second half and Sporting Gijon-2 are winning 1-0.

Oviedo-22 - 1Marino de Luanco74'

Oviedo-2 - Marino de Luanco

Oviedo-2 are playing Marino de Luanco at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Oviedo-2 are winning 2-1.

BurgosLangreoPostponedPst

Burgos - Langreo

Burgos are playing Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 31.

Amorebieta2 - 0Barakaldo89'

Amorebieta - Barakaldo

Amorebieta are playing Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 31. The match kicked off 14:45 UTC. It's the second half and Amorebieta are winning 2-0.

Mutilvera0 - 1Calahorra48'

Mutilvera - Calahorra

Mutilvera are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's the second half and Calahorra are winning 0-1.

Atzeneta0 - 1Orihuela CFHalf TimeHT

Atzeneta - Orihuela CF

Atzeneta are playing Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and Orihuela CF are winning 0-1.

Betis W0 - 5Barcelona WFull TimeFT

Betis W - Barcelona W

Betis W played Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Barcelona W won 0-5.

Espanyol W0 - 1Eibar WFull TimeFT

Espanyol W - Eibar W

Espanyol W played Eibar W at the Primera Division - Women of Spain on October 31. The match kicked off 11:00 UTC. Eibar W won 0-1.

Deportivo La Coruna W1 - 2Santa Teresa WFull TimeFT

Deportivo La Coruna W - Santa Teresa W

Deportivo La Coruna W played Santa Teresa W at the Primera Division - Women of Spain on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Santa Teresa W won 1-2.

Madrid W1 - 0Real Sociedad WFull TimeFT

Madrid W - Real Sociedad W

Madrid W played Real Sociedad W at the Primera Division - Women of Spain on October 31. The match kicked off 12:30 UTC. Madrid W won 1-0.

Valencia W0 - 1Athletic W77'

Valencia W - Athletic W

Valencia W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Athletic W are winning 0-1.

Alondras0 - 0Pontellas32'

Alondras - Pontellas

Alondras are playing Pontellas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

TuillaUrraca15:00

Tuilla - Urraca

Tuilla are playing Urraca at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

CastroTorinaPostponedPst

Castro - Torina

Castro are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 31.

San Ignacio0 - 0Urduliz70'

San Ignacio - Urduliz

San Ignacio are playing Urduliz at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Anaitasuna FTAriznabarra15:30

Anaitasuna FT - Ariznabarra

Anaitasuna FT are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 31. The match will kick off 15:30 UTC.

Pasaia KEVitoria CD15:30

Pasaia KE - Vitoria CD

Pasaia KE are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 31. The match will kick off 15:30 UTC.

BeasainAurrera de Ondarroa16:00

Beasain - Aurrera de Ondarroa

Beasain are playing Aurrera de Ondarroa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

DeustoUrgatzi17:30

Deusto - Urgatzi

Deusto are playing Urgatzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

BenicarloSilla15:30

Benicarlo - Silla

Benicarlo are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 31. The match will kick off 15:30 UTC.

Beniganim0 - 0Elche-21'

Beniganim - Elche-2

Beniganim are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saguntino0 - 0Villarreal-33'

Saguntino - Villarreal-3

Saguntino are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rayo Vallecano-21 - 0Villanueva de Pardillo72'

Rayo Vallecano-2 - Villanueva de Pardillo

Rayo Vallecano-2 are playing Villanueva de Pardillo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Rayo Vallecano-2 are winning 1-0.

BupolsaGimnastica Segoviana15:00

Bupolsa - Gimnastica Segoviana

Bupolsa are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural Leonesa-2UD Santa Marta15:00

Cultural Leonesa-2 - UD Santa Marta

Cultural Leonesa-2 are playing UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Mirandes-2Arandina15:00

Mirandes-2 - Arandina

Mirandes-2 are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Salamanca-20 - 1La Virgen del Camino73'

Salamanca-2 - La Virgen del Camino

Salamanca-2 are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and La Virgen del Camino are winning 0-1.

La Granja0 - 1Real BurgosHalf TimeHT

La Granja - Real Burgos

La Granja are playing Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and Real Burgos are winning 0-1.

Penaranda0 - 0Atletico TordesillasHalf TimeHT

Penaranda - Atletico Tordesillas

Penaranda are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

El Palo1 - 0Melilla CDFull TimeFT

El Palo - Melilla CD

El Palo played Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 31. The match kicked off 10:30 UTC. El Palo won 1-0.

Atletico PorcunaReal JaenPostponedPst

Atletico Porcuna - Real Jaen

Atletico Porcuna are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 31.

Ciudad de TorredonjimenoHuetor Vega23:00

Ciudad de Torredonjimeno - Huetor Vega

Ciudad de Torredonjimeno are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

Huetor TajarMancha Real23:00

Huetor Tajar - Mancha Real

Huetor Tajar are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

ConstanciaManacor15:00

Constancia - Manacor

Constancia are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Genova1 - 0Ferriolense71'

Genova - Ferriolense

Genova are playing Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 31. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Genova are winning 1-0.

Binissalem0 - 1Santa Catalina46'

Binissalem - Santa Catalina

Binissalem are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 31. The match kicked off 15:30 UTC. It's the second half and Santa Catalina are winning 0-1.

PE Sant Jordi1 - 1San Rafael31'

PE Sant Jordi - San Rafael

PE Sant Jordi are playing San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 31. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

AlcudiaSantanyi17:00

Alcudia - Santanyi

Alcudia are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Arucas2 - 3Las Palmas-3Full TimeFT

Arucas - Las Palmas-3

Arucas played Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Las Palmas-3 won 2-3.

Santa UrsulaTenisca16:30

Santa Ursula - Tenisca

Santa Ursula are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 31. The match will kick off 16:30 UTC.

IbarraAtletico Victoria17:00

Ibarra - Atletico Victoria

Ibarra are playing Atletico Victoria at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

EDMF ChurraUCAM Murcia-223:00

EDMF Churra - UCAM Murcia-2

EDMF Churra are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

BaztanBidezarra15:00

Baztan - Bidezarra

Baztan are playing Bidezarra at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

FontellasArdoi15:00

Fontellas - Ardoi

Fontellas are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

LourdesPena Sport15:00

Lourdes - Pena Sport

Lourdes are playing Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti OnakCorellano15:30

Beti Onak - Corellano

Beti Onak are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 15:30 UTC.

HuarteValle Egues16:00

Huarte - Valle Egues

Huarte are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

San JuanBurlades16:00

San Juan - Burlades

San Juan are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

SubizaPamplona16:00

Subiza - Pamplona

Subiza are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

YagueCasalarreina17:00

Yague - Casalarreina

Yague are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Logrones-2Tedeon17:30

Logrones-2 - Tedeon

Logrones-2 are playing Tedeon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 31. The match will kick off 17:30 UTC.

AlmudevarBarbastro23:00

Almudevar - Barbastro

Almudevar are playing Barbastro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 31. The match will kick off 23:00 UTC.

PedronerasTorrijos15:30

Pedroneras - Torrijos

Pedroneras are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 31. The match will kick off 15:30 UTC.

AlmansaCalvo Sotelo16:00

Almansa - Calvo Sotelo

Almansa are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

TaranconConquense16:00

Tarancon - Conquense

Tarancon are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 31. The match will kick off 16:00 UTC.

ExtremaduraBadajoz17:00

Extremadura - Badajoz

Extremadura are playing Badajoz at the Segunda B, Group 5 of Spain on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.

VillarrubiaMerida AD17:00

Villarrubia - Merida AD

Villarrubia are playing Merida AD at the Segunda B, Group 5 of Spain on October 31. The match will kick off 17:00 UTC.