Mexico Liga de Ascenso, Clausura Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Saturday
UAEM PotrosCimarrones01:00

UAEM Potros - Cimarrones

UAEM Potros are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 30. The match will kick off 01:00 UTC.

Mineros ZacatecasZacatepec01:00

Mineros Zacatecas - Zacatepec

Mineros Zacatecas are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 30. The match will kick off 01:00 UTC.

VenadosUniversidad G02:30

Venados - Universidad G

Venados are playing Universidad G at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 30. The match will kick off 02:30 UTC.

Sunday
JuarezCorrecaminos00:00

Juarez - Correcaminos

Juarez are playing Correcaminos at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico San LuisAlebrijes Oaxaca02:00

Atletico San Luis - Alebrijes Oaxaca

Atletico San Luis are playing Alebrijes Oaxaca at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 31. The match will kick off 02:00 UTC.

CelayaCafetaleros19:00

Celaya - Cafetaleros

Celaya are playing Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 31. The match will kick off 19:00 UTC.

Monday
Tampico MaderoDorados01:00

Tampico Madero - Dorados

Tampico Madero are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on April 1. The match will kick off 01:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Dorados1 - 0JuarezFull TimeFT

Dorados - Juarez

Dorados played Juarez at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 24. The match kicked off 03:00 UTC. Dorados won 1-0.

March 18th
Cimarrones0 - 0JuarezFull TimeFT

Cimarrones - Juarez

Cimarrones played Juarez at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 18. The match kicked off 01:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zacatepec3 - 1UAEM PotrosFull TimeFT

Zacatepec - UAEM Potros

Zacatepec played UAEM Potros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 18. The match kicked off 00:00 UTC. Zacatepec won 3-1.

March 17th
Dorados1 - 1Mineros ZacatecasFull TimeFT

Dorados - Mineros Zacatecas

Dorados played Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 17. The match kicked off 03:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alebrijes Oaxaca0 - 0VenadosFull TimeFT

Alebrijes Oaxaca - Venados

Alebrijes Oaxaca played Venados at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 17. The match kicked off 01:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

March 16th
Universidad G1 - 0Tampico MaderoFull TimeFT

Universidad G - Tampico Madero

Universidad G played Tampico Madero at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 16. The match kicked off 03:00 UTC. Universidad G won 1-0.

Cafetaleros2 - 2Atletico San LuisFull TimeFT

Cafetaleros - Atletico San Luis

Cafetaleros played Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 16. The match kicked off 01:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Atlante1 - 2CelayaFull TimeFT

Atlante - Celaya

Atlante played Celaya at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 16. The match kicked off 01:00 UTC. Celaya won 1-2.

March 10th
Juarez1 - 1UAEM PotrosFull TimeFT

Juarez - UAEM Potros

Juarez played UAEM Potros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 10. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dorados2 - 1ZacatepecFull TimeFT

Dorados - Zacatepec

Dorados played Zacatepec at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 10. The match kicked off 04:00 UTC. Dorados won 2-1.

Celaya0 - 0CorrecaminosFull TimeFT

Celaya - Correcaminos

Celaya played Correcaminos at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 10. The match kicked off 02:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

March 9th
Tampico Madero2 - 1Alebrijes OaxacaFull TimeFT

Tampico Madero - Alebrijes Oaxaca

Tampico Madero played Alebrijes Oaxaca at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 9. The match kicked off 03:00 UTC. Tampico Madero won 2-1.

Venados2 - 1CafetalerosFull TimeFT

Venados - Cafetaleros

Venados played Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 9. The match kicked off 02:30 UTC. Venados won 2-1.

Atletico San Luis0 - 0AtlanteFull TimeFT

Atletico San Luis - Atlante

Atletico San Luis played Atlante at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 9. The match kicked off 02:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mineros Zacatecas2 - 0Universidad GFull TimeFT

Mineros Zacatecas - Universidad G

Mineros Zacatecas played Universidad G at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 9. The match kicked off 01:00 UTC. Mineros Zacatecas won 2-0.

March 7th
Cimarrones0 - 2CelayaFull TimeFT

Cimarrones - Celaya

Cimarrones played Celaya at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 7. The match kicked off 03:00 UTC. Celaya won 0-2.

Universidad G0 - 0DoradosFull TimeFT

Universidad G - Dorados

Universidad G played Dorados at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 7. The match kicked off 03:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zacatepec2 - 1JuarezFull TimeFT

Zacatepec - Juarez

Zacatepec played Juarez at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 7. The match kicked off 01:00 UTC. Zacatepec won 2-1.

March 6th
Correcaminos0 - 1Atletico San LuisFull TimeFT

Correcaminos - Atletico San Luis

Correcaminos played Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 6. The match kicked off 03:00 UTC. Atletico San Luis won 0-1.

Alebrijes Oaxaca2 - 1Mineros ZacatecasFull TimeFT

Alebrijes Oaxaca - Mineros Zacatecas

Alebrijes Oaxaca played Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 6. The match kicked off 03:00 UTC. Alebrijes Oaxaca won 2-1.

Atlante1 - 2VenadosFull TimeFT

Atlante - Venados

Atlante played Venados at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 6. The match kicked off 01:00 UTC. Venados won 1-2.

Cafetaleros3 - 1Tampico MaderoFull TimeFT

Cafetaleros - Tampico Madero

Cafetaleros played Tampico Madero at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 6. The match kicked off 01:00 UTC. Cafetaleros won 3-1.

March 3rd
Universidad G4 - 0ZacatepecFull TimeFT

Universidad G - Zacatepec

Universidad G played Zacatepec at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 3. The match kicked off 18:00 UTC. Universidad G won 4-0.

Dorados4 - 0Alebrijes OaxacaFull TimeFT

Dorados - Alebrijes Oaxaca

Dorados played Alebrijes Oaxaca at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 3. The match kicked off 03:00 UTC. Dorados won 4-0.

Tampico Madero1 - 1AtlanteFull TimeFT

Tampico Madero - Atlante

Tampico Madero played Atlante at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 3. The match kicked off 03:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico San Luis0 - 0CimarronesFull TimeFT

Atletico San Luis - Cimarrones

Atletico San Luis played Cimarrones at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 3. The match kicked off 01:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Venados0 - 1CorrecaminosFull TimeFT

Venados - Correcaminos

Venados played Correcaminos at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 3. The match kicked off 01:00 UTC. Correcaminos won 0-1.

March 2nd
Celaya1 - 1UAEM PotrosFull TimeFT

Celaya - UAEM Potros

Celaya played UAEM Potros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 2. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mineros Zacatecas3 - 2CafetalerosFull TimeFT

Mineros Zacatecas - Cafetaleros

Mineros Zacatecas played Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 2. The match kicked off 22:00 UTC. Mineros Zacatecas won 3-2.

February 25th
Juarez2 - 1CelayaFull TimeFT

Juarez - Celaya

Juarez played Celaya at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 25. The match kicked off 00:00 UTC. Juarez won 2-1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Mexico's Liga de Ascenso, Clausura in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Mexico Liga de Ascenso, Clausura's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Liga de Ascenso, Clausura's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Mexico's Liga de Ascenso, Clausura matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Mexico Liga de Ascenso, Clausura's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Mexico Liga de Ascenso, Clausura's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico.

You can check Mexico Liga de Ascenso, Clausura's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Liga de Ascenso, Clausura you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Mexico Liga de Ascenso, Clausura's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Atletico San Luis are the leaders in the table with 23 points after 11 matches: they have won 6 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 5 and having 0 defeats this season scoring 15 goals - 1.36 per match, conceding 6 - 0.55 per match. Mineros Zacatecas are 2nd with 18 points in 11 matches: they have won 4 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 6 and having 1 defeat this season scoring 10 goals - 0.91 per match, conceding 6 - 0.55 per match. Cimarrones are 3rd with 18 points in 11 matches: they have won 5 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 3 and having 3 defeats this season scoring 9 goals - 0.82 per match, conceding 11 - 1.00 per match. Celaya are 4th with 16 points in 11 matches: they have won 4 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 4 and having 3 defeats this season scoring 12 goals - 1.09 per match, conceding 11 - 1.00 per match. Zacatepec are 5th with 16 points in 11 matches: they have won 5 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 1 and having 5 defeats this season scoring 15 goals - 1.36 per match, conceding 15 - 1.36 per match. Alebrijes Oaxaca are 6th with 16 points in 12 matches: they have won 4 of their 12 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 8 goals - 0.67 per match, conceding 11 - 0.92 per match. Universidad G are 7th with 15 points in 11 matches: they have won 4 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 3 and having 4 defeats this season scoring 16 goals - 1.45 per match, conceding 14 - 1.27 per match. Venados are 8th with 15 points in 11 matches: they have won 4 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 3 and having 4 defeats this season scoring 10 goals - 0.91 per match, conceding 12 - 1.09 per match. Atlante are 9th with 14 points in 12 matches: they have won 4 of their 12 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 2 and having 6 defeats this season scoring 23 goals - 1.92 per match, conceding 18 - 1.50 per match. Cafetaleros are 10th with 14 points in 12 matches: they have won 4 of their 12 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 2 and having 6 defeats this season scoring 21 goals - 1.75 per match, conceding 21 - 1.75 per match. Correcaminos are 11th with 14 points in 11 matches: they have won 3 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 5 and having 3 defeats this season scoring 12 goals - 1.09 per match, conceding 12 - 1.09 per match. Dorados are 12th with 12 points in 10 matches: they have won 3 of their 10 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 3 and having 4 defeats this season scoring 14 goals - 1.40 per match, conceding 14 - 1.40 per match. Juarez are 13th with 12 points in 10 matches: they have won 3 of their 10 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 3 and having 4 defeats this season scoring 8 goals - 0.80 per match, conceding 11 - 1.10 per match. Tampico Madero are 14th with 11 points in 11 matches: they have won 3 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 2 and having 6 defeats this season scoring 11 goals - 1.00 per match, conceding 16 - 1.45 per match. UAEM Potros are 15th with 10 points in 11 matches: they have won 2 of their 11 matches in Liga de Ascenso, Clausura, drawing 4 and having 5 defeats this season scoring 8 goals - 0.73 per match, conceding 14 - 1.27 per match.

Matchday Live
IrelandGeorgia19:45

Ireland - Georgia

Ireland are playing Georgia at the QR, Group D of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandDenmark19:45

Switzerland - Denmark

Switzerland are playing Denmark at the QR, Group D of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

MaltaSpain19:45

Malta - Spain

Malta are playing Spain at the QR, Group F of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

NorwaySweden19:45

Norway - Sweden

Norway are playing Sweden at the QR, Group F of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

RomaniaFaroe Islandes19:45

Romania - Faroe Islandes

Romania are playing Faroe Islandes at the QR, Group F of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

ArmeniaFinland17:00

Armenia - Finland

Armenia are playing Finland at the QR, Group J of European Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Bosnia and HerzegovinaGreece19:45

Bosnia and Herzegovina - Greece

Bosnia and Herzegovina are playing Greece at the QR, Group J of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

ItalyLiechtenstein19:45

Italy - Liechtenstein

Italy are playing Liechtenstein at the QR, Group J of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Poland U-20Germany U-2017:00

Poland U-20 - Germany U-20

Poland U-20 are playing Germany U-20 at the U-20 Elite League of Europe on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Portugal U-20England U-2018:00

Portugal U-20 - England U-20

Portugal U-20 are playing England U-20 at the U-20 Elite League of Europe on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Austria U-17Italy U-1711:00

Austria U-17 - Italy U-17

Austria U-17 are playing Italy U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Belarus U-17Iceland U-1711:00

Belarus U-17 - Iceland U-17

Belarus U-17 are playing Iceland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Slovenia U-17Germany U-1711:00

Slovenia U-17 - Germany U-17

Slovenia U-17 are playing Germany U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Sweden U-17France U-1711:00

Sweden U-17 - France U-17

Sweden U-17 are playing France U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Turkey U-17Romania U-1711:00

Turkey U-17 - Romania U-17

Turkey U-17 are playing Romania U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Belgium U-17Bosnia Herzegovina U-1715:00

Belgium U-17 - Bosnia Herzegovina U-17

Belgium U-17 are playing Bosnia Herzegovina U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovakia U-17Serbia U-1716:00

Slovakia U-17 - Serbia U-17

Slovakia U-17 are playing Serbia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Russia U-17Portugal U-1717:00

Russia U-17 - Portugal U-17

Russia U-17 are playing Portugal U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Scotland U-17Poland U-1717:00

Scotland U-17 - Poland U-17

Scotland U-17 are playing Poland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Czech Republic U-17Netherlands U-1718:00

Czech Republic U-17 - Netherlands U-17

Czech Republic U-17 are playing Netherlands U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Northern Ireland U-17Israel U-1718:00

Northern Ireland U-17 - Israel U-17

Northern Ireland U-17 are playing Israel U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Norway U-17Hungary U-1719:00

Norway U-17 - Hungary U-17

Norway U-17 are playing Hungary U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-19Norway U-1913:00

Croatia U-19 - Norway U-19

Croatia U-19 are playing Norway U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Hungary U-19Germany U-1913:00

Hungary U-19 - Germany U-19

Hungary U-19 are playing Germany U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Belgium U-19Ukraine U-1914:00

Belgium U-19 - Ukraine U-19

Belgium U-19 are playing Ukraine U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Czech Republic U-19Greece U-1914:00

Czech Republic U-19 - Greece U-19

Czech Republic U-19 are playing Greece U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Denmark U-19England U-1914:00

Denmark U-19 - England U-19

Denmark U-19 are playing England U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Israel U-19France U-1914:00

Israel U-19 - France U-19

Israel U-19 are playing France U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Poland U-19Switzerland U-1914:00

Poland U-19 - Switzerland U-19

Poland U-19 are playing Switzerland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Romania U-19Azerbaijan U-1914:00

Romania U-19 - Azerbaijan U-19

Romania U-19 are playing Azerbaijan U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Russia U-19Ireland U-1914:00

Russia U-19 - Ireland U-19

Russia U-19 are playing Ireland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Serbia U-19Italy U-1914:00

Serbia U-19 - Italy U-19

Serbia U-19 are playing Italy U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Cyprus U-19Turkey U-1916:15

Cyprus U-19 - Turkey U-19

Cyprus U-19 are playing Turkey U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 16:15 UTC.

Scotland U-19Portugal U-1916:15

Scotland U-19 - Portugal U-19

Scotland U-19 are playing Portugal U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 16:15 UTC.

Netherlands U-19Spain U-1918:00

Netherlands U-19 - Spain U-19

Netherlands U-19 are playing Spain U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Slovenia U-19Wales U-1918:00

Slovenia U-19 - Wales U-19

Slovenia U-19 are playing Wales U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

JapanBolivia10:30

Japan - Bolivia

Japan are playing Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Korea RepublicColombia11:00

Korea Republic - Colombia

Korea Republic are playing Colombia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

AlgeriaTunisia15:00

Algeria - Tunisia

Algeria are playing Tunisia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

NigeriaEgypt15:00

Nigeria - Egypt

Nigeria are playing Egypt at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SenegalMali15:00

Senegal - Mali

Senegal are playing Mali at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MoroccoArgentina19:00

Morocco - Argentina

Morocco are playing Argentina at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Czech RepublicBrazil19:45

Czech Republic - Brazil

Czech Republic are playing Brazil at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

GibraltarEstonia19:45

Gibraltar - Estonia

Gibraltar are playing Estonia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

USAChile23:55

USA - Chile

USA are playing Chile at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 23:55 UTC.

HondurasEcuador00:30

Honduras - Ecuador

Honduras are playing Ecuador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 00:30 UTC.

El SalvadorPeru01:00

El Salvador - Peru

El Salvador are playing Peru at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 01:00 UTC.

Costa RicaJamaica02:00

Costa Rica - Jamaica

Costa Rica are playing Jamaica at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 02:00 UTC.

MexicoParaguay02:00

Mexico - Paraguay

Mexico are playing Paraguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 02:00 UTC.

BarnetAldershot19:45

Barnet - Aldershot

Barnet are playing Aldershot at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

BorehamSolihull Moors19:45

Boreham - Solihull Moors

Boreham are playing Solihull Moors at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Dagenham and RedbridgeDover19:45

Dagenham and Redbridge - Dover

Dagenham and Redbridge are playing Dover at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

HalifaxEbbsfleet Utd19:45

Halifax - Ebbsfleet Utd

Halifax are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Leyton OrientFylde19:45

Leyton Orient - Fylde

Leyton Orient are playing Fylde at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidenhead UtdHavant and Waterlooville19:45

Maidenhead Utd - Havant and Waterlooville

Maidenhead Utd are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Doncaster RoversBristol Rovers19:45

Doncaster Rovers - Bristol Rovers

Doncaster Rovers are playing Bristol Rovers at the League One of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Bradford PATelford United19:45

Bradford PA - Telford United

Bradford PA are playing Telford United at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

FC United of ManchesterYork City19:45

FC United of Manchester - York City

FC United of Manchester are playing York City at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

GuiseleyCurzon Ashton19:45

Guiseley - Curzon Ashton

Guiseley are playing Curzon Ashton at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

HerefordBrackley19:45

Hereford - Brackley

Hereford are playing Brackley at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportAshton United19:45

Stockport - Ashton United

Stockport are playing Ashton United at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleyHartley Wintney19:45

Kings Langley - Hartley Wintney

Kings Langley are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Tiverton TownChesham United19:45

Tiverton Town - Chesham United

Tiverton Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Ipswich Town U-23Sheffield Wed U-2313:00

Ipswich Town U-23 - Sheffield Wed U-23

Ipswich Town U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

AlvechurchBarwell19:45

Alvechurch - Barwell

Alvechurch are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

St Neots TownCoalville Town19:45

St Neots Town - Coalville Town

St Neots Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Lyon DuchereBourg-Peronnas19:00

Lyon Duchere - Bourg-Peronnas

Lyon Duchere are playing Bourg-Peronnas at the National 1 of France on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

FrejusToulonPostponedPst

Frejus - Toulon

Frejus are playing Toulon at the National 2, Group A of France on March 26.

WiedenbruckAlemannia Aachen18:00

Wiedenbruck - Alemannia Aachen

Wiedenbruck are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

MechtersheimKarbach19:00

Mechtersheim - Karbach

Mechtersheim are playing Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Virtus EntellaLucchese19:30

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on March 26. The match will kick off 19:30 UTC.

Zwolle-2Feyenoord-213:00

Zwolle-2 - Feyenoord-2

Zwolle-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

DunfermlineDundee United19:45

Dunfermline - Dundee United

Dunfermline are playing Dundee United at the Championship of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TAlloa Athletic19:45

Inverness C.T - Alloa Athletic

Inverness C.T are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

StranraerBrechin City19:45

Stranraer - Brechin City

Stranraer are playing Brechin City at the Division 1 of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Albion RoversCowdenbeath19:45

Albion Rovers - Cowdenbeath

Albion Rovers are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-20Dunfermline U-2012:30

Dundee United U-20 - Dunfermline U-20

Dundee United U-20 are playing Dunfermline U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Aberdeen U-20Dundee U-2019:00

Aberdeen U-20 - Dundee U-20

Aberdeen U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Banska BystricaLokomotiva Kosice14:00

Banska Bystrica - Lokomotiva Kosice

Banska Bystrica are playing Lokomotiva Kosice at the 2. liga of Slovakia on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Norway U-17 WGermany U-17 W14:30

Norway U-17 W - Germany U-17 W

Norway U-17 W are playing Germany U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Poland U-17 WSlovakia U-17 W14:30

Poland U-17 W - Slovakia U-17 W

Poland U-17 W are playing Slovakia U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Scotland U-17 WIreland U-17 W14:30

Scotland U-17 W - Ireland U-17 W

Scotland U-17 W are playing Ireland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 14:30 UTC.

France U-17 WCzech Republic U-17 W15:00

France U-17 W - Czech Republic U-17 W

France U-17 W are playing Czech Republic U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Portugal U-17 WNorthern Ireland U-17 W17:00

Portugal U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Portugal U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Spain U-17 WSweden U-17 W17:30

Spain U-17 W - Sweden U-17 W

Spain U-17 W are playing Sweden U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Andorra U-21Albania U-2117:30

Andorra U-21 - Albania U-21

Andorra U-21 are playing Albania U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on March 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Bosnia Herzegovina U-21Moldova U-2115:00

Bosnia Herzegovina U-21 - Moldova U-21

Bosnia Herzegovina U-21 are playing Moldova U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Buckley TownGuilsfield19:45

Buckley Town - Guilsfield

Buckley Town are playing Guilsfield at the Cimru Alliance of Wales on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Al ShoalahAl Adalh12:45

Al Shoalah - Al Adalh

Al Shoalah are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 12:45 UTC.

Al-KawkabAl Nahdha12:45

Al-Kawkab - Al Nahdha

Al-Kawkab are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 12:45 UTC.

AbhaAl Orubah13:00

Abha - Al Orubah

Abha are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Najran SCDhamk13:00

Najran SC - Dhamk

Najran SC are playing Dhamk at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Ain FCAl Jabalain13:05

Al Ain FC - Al Jabalain

Al Ain FC are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:05 UTC.

Al Taee HailJeddah13:10

Al Taee Hail - Jeddah

Al Taee Hail are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:10 UTC.

Al-AnsarAl Mojzel13:15

Al-Ansar - Al Mojzel

Al-Ansar are playing Al Mojzel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:15 UTC.

Al JeelAl-Washm15:35

Al Jeel - Al-Washm

Al Jeel are playing Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 15:35 UTC.

HajerAl Najoom15:35

Hajer - Al Najoom

Hajer are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 15:35 UTC.

Deportivo EspanolSan Telmo17:00

Deportivo Espanol - San Telmo

Deportivo Espanol are playing San Telmo at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

RB BrasilSantos23:00

RB Brasil - Santos

RB Brasil are playing Santos at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 26. The match will kick off 23:00 UTC.

PalmeirasNovorizontino00:00

Palmeiras - Novorizontino

Palmeiras are playing Novorizontino at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico GOAnapolina23:30

Atletico GO - Anapolina

Atletico GO are playing Anapolina at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 26. The match will kick off 23:30 UTC.

Queensland LionsBrisbane Roar U-2109:00

Queensland Lions - Brisbane Roar U-21

Queensland Lions are playing Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on March 26. The match will kick off 09:00 UTC.