Spartak U-20 vs Lokomotiv U-20 Live Score and Live Stream

(goal)60'
(goal)90 +2'
14:00, Wednesday, May 5
HomeHome
StatisticsStats
Live StandingsStandings
Embed Match
Embed Spartak U-20 - Lokomotiv U-20
Russia Premier-Liga Reserves, Championship round
1 : 1
FT
Ball Possession
49% - 51%
Shots On Target
4 - 2
Total Attempts
11 - 9
Corners
6
2
Yellow Cards
1
4
Spartak U-20: 49'
Lokomotiv U-20: 48', 65', 87', 88'
Full Time
Match ends. Spartak U-20 1, Lokomotiv U-20 1.
90 + 2'
1 - 1
Goal for Spartak U-20.
88'
Lokomotiv U-20's player is shown the yellow card.
87'
Lokomotiv U-20's player is shown the yellow card.
65'
Lokomotiv U-20's player is shown the yellow card.
60'
0 - 1
Goal for Lokomotiv U-20.
49'
Spartak U-20's player is shown the yellow card.
48'
Lokomotiv U-20's player is shown the yellow card.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
View All
8
Lokomotiv U-20 haven't played a draw in their previous 8 matches.
5
Spartak U-20 have gone 5 consecutive home matches without a defeat.
3
Spartak U-20 haven't played a draw in their previous 3 matches.
Live Match Report

Spartak U-20 played Lokomotiv U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1. Spartak U-20 are 4th in the table with 51 points after 25 matches, while Lokomotiv U-20 are 5th with 47 points in 25 matches.

ScoreBat is covering Spartak U-20 vs Lokomotiv U-20 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Spartak U-20 vs Lokomotiv U-20 live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Russia Premier-Liga Reserves, Championship round, Spartak U-20 or Lokomotiv U-20 whenever available. We cover all matches of Russia Premier-Liga Reserves, Championship round in real time and provide live streaming whenever possible. https://www.scorebat.com/lokomotiv-u20-vs-spartak-u20-live-stream/.

Russia Premier-Liga Reserves, Championship round's live standings are availble and updated in real time.

Spartak U-20 have lost to Zenit U-20 in their previous match, while Lokomotiv U-20 have won Akhmat U-20, Sochi U-20 and Rostov U-20 in their previous 3 matches.

Previous Meetings
April 3rd, 2021 - Premier-Liga Reserves, Championship round
April 25th, 2020 - Youth League
October 26th, 2019 - Youth League
February 26th, 2019 - Youth League
December 2nd, 2018 - Youth League

Spartak U-20 and Lokomotiv U-20 have met 5 times in their recent history. Spartak U-20 won twice, 1 match ended in a draw while Lokomotiv U-20 also won twice.

Spartak U-20 have won 15 of their 25 matches in Premier-Liga Reserves, Championship round, drawing 6 and having 4 defeats this season. They have scored 48 goals - 1.92 per match, conceding 24 - 0.96 per match. Lokomotiv U-20 have won 14 of their 25 matches in Premier-Liga Reserves, Championship round, drawing 5 and having 6 defeats this season. They have scored 46 goals - 1.84 per match, conceding 20 - 0.80 per match.

Referee showed the yellow card 5 times throughout the game. , , , and were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Spartak U-20 and Lokomotiv U-20 are being added in real time. You can watch the goal by as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field if there are official videos available. So when Spartak U-20 or Lokomotiv U-20 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Spartak U-20 and Lokomotiv U-20 include all the goals and other remarkable moments from the match. We provide official highlights of Spartak U-20 vs Lokomotiv U-20 when it is available. We do not host any video as all of the videos are discovered by our crawler on websites like youtube. If you think the video infriges your copyright please contact us so we can remove it from ScoreBat.

Live streaming of the matches of Russia Premier-Liga Reserves, Championship round are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Newcastle United - Manchester City

Newcastle United - Manchester City

Newcastle United are playing Manchester City at the Premier League of England on May 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Pacos de Ferreira - Gil Vicente

Pacos de Ferreira - Gil Vicente

Pacos de Ferreira are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Braga - Moreirense

Braga - Moreirense

Braga are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on May 14. The match will kick off 20:15 UTC.

Sputnik - Slavia-Mozyr

Sputnik - Slavia-Mozyr

Sputnik are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Dinamo Minsk - Smorgon

Dinamo Minsk - Smorgon

Dinamo Minsk are playing Smorgon at the Premier League of Belarus on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Etar - Botev Vratsa

Etar - Botev Vratsa

Etar are playing Botev Vratsa at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on May 14. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Etar are winning 1-0.

Montana - Slavia Sofia

Montana - Slavia Sofia

Montana are playing Slavia Sofia at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Liberec - Brno

Liberec - Brno

Liberec are playing Brno at the First League of Czech Republic on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Jihlava - Zizkov

Jihlava - Zizkov

Jihlava are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Jihlava are winning 2-1.

Vejle - OB Odense

Vejle - OB Odense

Vejle are playing OB Odense at the Superliga, Relegation Round of Denmark on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Kolding - Hobro

Kolding - Hobro

Kolding are playing Hobro at the Division 1, Relegation round of Denmark on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Haka - KTP

Haka - KTP

Haka are playing KTP at the Veikkausliiga of Finland on May 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Honka - Inter Turku

Honka - Inter Turku

Honka are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on May 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KuPS - Mariehamn

KuPS - Mariehamn

KuPS are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on May 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saarbrucken - Meppen

Saarbrucken - Meppen

Saarbrucken are playing Meppen at the 3. Liga of Germany on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Finn Harps - Dundalk

Finn Harps - Dundalk

Finn Harps are playing Dundalk at the Premier Division of Ireland on May 14. The match will kick off 16:45 UTC.

Drogheda - St Patricks

Drogheda - St Patricks

Drogheda are playing St Patricks at the Premier Division of Ireland on May 14. The match will kick off 18:45 UTC.

Bray - Cabinteely

Bray - Cabinteely

Bray are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on May 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Galway - Wexford Youths

Galway - Wexford Youths

Galway are playing Wexford Youths at the 1 division of Ireland on May 14. The match will kick off 18:45 UTC.

Treaty United - Athlone Town

Treaty United - Athlone Town

Treaty United are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on May 14. The match will kick off 18:45 UTC.

UCD - Cork City

UCD - Cork City

UCD are playing Cork City at the 1 division of Ireland on May 14. The match will kick off 18:45 UTC.

Shakhter Karaganda - Arys

Shakhter Karaganda - Arys

Shakhter Karaganda played Arys at the Premier League of Kazakhstan on May 14. The match kicked off 08:00 UTC. Arys won 0-1.

Akzhayik - Kairat

Akzhayik - Kairat

Akzhayik played Kairat at the Premier League of Kazakhstan on May 14. The match kicked off 10:00 UTC. Akzhayik won 1-0.

Aktobe - Kaisar

Aktobe - Kaisar

Aktobe played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on May 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Astana - Zhetysu

Astana - Zhetysu

Astana played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. Astana won 1-0.

Daugava D - Noah Jurmala

Daugava D - Noah Jurmala

Daugava D played Noah Jurmala at the Virsliga of Latvia on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. Noah Jurmala won 1-2.

Liepaja - Rigas FS

Liepaja - Rigas FS

Liepaja are playing Rigas FS at the Virsliga of Latvia on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Liepaja are winning 1-0.

Ventspils - Valmiera

Ventspils - Valmiera

Ventspils are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Valmiera are winning 0-2.

Zalgiris - Panevezys

Zalgiris - Panevezys

Zalgiris are playing Panevezys at the A Lyga of Lithuania on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Zalgiris are winning 1-0.

Nevezis - Hegelmann Litauen

Nevezis - Hegelmann Litauen

Nevezis are playing Hegelmann Litauen at the A Lyga of Lithuania on May 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Dainava - Riteriai

Dainava - Riteriai

Dainava are playing Riteriai at the A Lyga of Lithuania on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Decic Tuzi - FK Podgorica

Decic Tuzi - FK Podgorica

Decic Tuzi are playing FK Podgorica at the 1. Division of Montenegro on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Iskra - Buducnost

Iskra - Buducnost

Iskra are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Jezero - OFK Petrovac

Jezero - OFK Petrovac

Jezero are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic

Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic

Rudar Pljevlja are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Zeta - OFK Titograd

Zeta - OFK Titograd

Zeta are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Arka Gdynia - Resovia Rzeszow

Arka Gdynia - Resovia Rzeszow

Arka Gdynia are playing Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on May 14. The match will kick off 18:40 UTC.

Oliveirense - Academico Viseu

Oliveirense - Academico Viseu

Oliveirense are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on May 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Academica Clinceni - FC Botosani

Academica Clinceni - FC Botosani

Academica Clinceni are playing FC Botosani at the Liga 1, Championship round of Romania on May 14. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and FC Botosani are winning 1-3.

Chindia Targoviste - Viitorul Constanta

Chindia Targoviste - Viitorul Constanta

Chindia Targoviste are playing Viitorul Constanta at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Radnik Surdulica - Backa Topola

Radnik Surdulica - Backa Topola

Radnik Surdulica played Backa Topola at the Super Liga of Serbia on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. Backa Topola won 0-3.

Vojvodina - Spartak Subotica

Vojvodina - Spartak Subotica

Vojvodina played Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on May 14. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Backa Palanka - Crvena Zvezda

Backa Palanka - Crvena Zvezda

Backa Palanka are playing Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on May 14. The match will kick off 16:05 UTC.

Espanyol - FC Cartagena

Espanyol - FC Cartagena

Espanyol are playing FC Cartagena at the Segunda Division of Spain on May 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Kriens - Winterthur

Kriens - Winterthur

Kriens are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Schaffhausen - Chiasso

Schaffhausen - Chiasso

Schaffhausen are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Stade Lausanne Ouchy - Wil

Stade Lausanne Ouchy - Wil

Stade Lausanne Ouchy are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Thun - Aarau

Thun - Aarau

Thun are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Xamax - Grasshoppers

Xamax - Grasshoppers

Xamax are playing Grasshoppers at the Challenge League of Switzerland on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Shenzhen FC - Shandong Taishan

Shenzhen FC - Shandong Taishan

Shenzhen FC played Shandong Taishan at the Super League of China on May 14. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Guangzou City - Cangzhou Mighty Lions

Guangzou City - Cangzhou Mighty Lions

Guangzou City played Cangzhou Mighty Lions at the Super League of China on May 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka

Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka

Vegalta Sendai are playing Avispa Fukuoka at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos

Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos

Kashima Antlers are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashiwa Reysol - F.C.Tokyo

Kashiwa Reysol - F.C.Tokyo

Kashiwa Reysol are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Oita Trinita - Sagan Tosu

Oita Trinita - Sagan Tosu

Oita Trinita are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Sanfrecce Hiroshima - Tokushima Vortis

Sanfrecce Hiroshima - Tokushima Vortis

Sanfrecce Hiroshima are playing Tokushima Vortis at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Vissel Kobe - Cerezo Osaka

Vissel Kobe - Cerezo Osaka

Vissel Kobe are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Jubilo Iwata - Thespa Kusatsu

Jubilo Iwata - Thespa Kusatsu

Jubilo Iwata are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FC - Zweigen Kanazawa

Matsumoto Yamaga FC - Zweigen Kanazawa

Matsumoto Yamaga FC are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Renofa Yamaguchi - Sagamihara

Renofa Yamaguchi - Sagamihara

Renofa Yamaguchi are playing Sagamihara at the J-League 2 of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen Nagasaki - JEF United Ichihara

V-Varen Nagasaki - JEF United Ichihara

V-Varen Nagasaki are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Ventforet Kofu - Blaublitz Akita

Ventforet Kofu - Blaublitz Akita

Ventforet Kofu are playing Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

FC Seoul - Jeonbuk Motors

FC Seoul - Jeonbuk Motors

FC Seoul are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on May 15.

Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen

Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen

Gimcheon Sangmu are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ittifaq Dammam - Al Shabab Riyadh

Al Ittifaq Dammam - Al Shabab Riyadh

Al Ittifaq Dammam are playing Al Shabab Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on May 14. The match kicked off 15:50 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Faysaly Al Majmaah - Abha

Al Faysaly Al Majmaah - Abha

Al Faysaly Al Majmaah are playing Abha at the Pro League of Saudi Arabia on May 14. The match will kick off 16:15 UTC.

Al Ain FC - Al Nasr Riyadh

Al Ain FC - Al Nasr Riyadh

Al Ain FC are playing Al Nasr Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on May 14. The match will kick off 16:20 UTC.

Al Ahli Jeddah - Al Quadisiya Khobar

Al Ahli Jeddah - Al Quadisiya Khobar

Al Ahli Jeddah are playing Al Quadisiya Khobar at the Pro League of Saudi Arabia on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Hilal Riyadh - Al Baten

Al Hilal Riyadh - Al Baten

Al Hilal Riyadh are playing Al Baten at the Pro League of Saudi Arabia on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Olmaliq FK - Bunyodkor

Olmaliq FK - Bunyodkor

Olmaliq FK played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on May 14. The match kicked off 13:55 UTC. Olmaliq FK won 3-1.

MC Alger - WAC Casablanca

MC Alger - WAC Casablanca

MC Alger are playing WAC Casablanca at the Playoffs of Caf Champions League on May 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Tomayapo - Petrolero

Tomayapo - Petrolero

Tomayapo are playing Petrolero at the Primera Division of Bolivia on May 15. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo Cuenca - Mushuc Runa

Deportivo Cuenca - Mushuc Runa

Deportivo Cuenca are playing Mushuc Runa at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on May 15. The match will kick off 00:00 UTC.

Macarthur - Melbourne Victory

Macarthur - Melbourne Victory

Macarthur played Melbourne Victory at the A-League of Australia on May 14. The match kicked off 09:05 UTC. Macarthur won 3-1.

Newcastle Jets - Central Coast Mariners

Newcastle Jets - Central Coast Mariners

Newcastle Jets are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Western United FC - Sydney FC

Western United FC - Sydney FC

Western United FC are playing Sydney FC at the A-League of Australia on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

CSKA FC - Lernayin Artsakh

CSKA FC - Lernayin Artsakh

CSKA FC played Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on May 14. The match kicked off 12:30 UTC. CSKA FC won 3-1.

Gabala - Sabah FK

Gabala - Sabah FK

Gabala played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on May 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Qarabag - Kesla

Qarabag - Kesla

Qarabag are playing Kesla at the Premier League of Azerbaijan on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Sumgayit - Neftci Baku

Sumgayit - Neftci Baku

Sumgayit are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Neftci Baku are winning 0-1.

Zira - Sabail

Zira - Sabail

Zira are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo-BGU W - Gomel W

Dinamo-BGU W - Gomel W

Dinamo-BGU W played Gomel W at the Premier League - Women of Belarus on May 14. The match kicked off 12:00 UTC. Dinamo-BGU W won 17-0.

Bobruichanka W - Dinamo Brest W

Bobruichanka W - Dinamo Brest W

Bobruichanka W played Dinamo Brest W at the Premier League - Women of Belarus on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Bobruichanka W won 8-0.

Dnepr Mogilev W - Minsk W

Dnepr Mogilev W - Minsk W

Dnepr Mogilev W played Minsk W at the Premier League - Women of Belarus on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. Minsk W won 0-2.

BATE-2 - Ruh Brest-2

BATE-2 - Ruh Brest-2

BATE-2 played Ruh Brest-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 14. The match kicked off 10:30 UTC. Ruh Brest-2 won 1-4.

Neman-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Neman-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Neman-2 played Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 14. The match kicked off 11:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk-2 won 0-1.

Vitebsk-2 - Energetik-BGU-2

Vitebsk-2 - Energetik-BGU-2

Vitebsk-2 played Energetik-BGU-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 14. The match kicked off 11:00 UTC. Vitebsk-2 won 3-0.

Torpedo-BelAZ-2 - Isloch-2

Torpedo-BelAZ-2 - Isloch-2

Torpedo-BelAZ-2 played Isloch-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 14. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Charleroi W - Woluwe W

Charleroi W - Woluwe W

Charleroi W are playing Woluwe W at the Super League, Relegation Round - Women of Belgium on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Genk W - Zulte-Waregem W

Genk W - Zulte-Waregem W

Genk W are playing Zulte-Waregem W at the Super League, Relegation Round - Women of Belgium on May 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Buducnost Banovici - Rudar Kakanj

Buducnost Banovici - Rudar Kakanj

Buducnost Banovici are playing Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and Rudar Kakanj are winning 0-2.

Pirin - Strumska slava

Pirin - Strumska slava

Pirin are playing Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on May 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia

Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia

Vitosha Bistritsa are playing Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on May 14.

Hellerup - Naestved

Hellerup - Naestved

Hellerup are playing Naestved at the Division 2, Group 2 of Denmark on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Bristol City U-23 - Birmingham U-23

Bristol City U-23 - Birmingham U-23

Bristol City U-23 played Birmingham U-23 at the Profesional Depelopment League, Playoffs of England on May 14. The match kicked off 12:00 UTC. Birmingham U-23 won 1-2 in the extra time.

Leicester City U-18 - Tottenham U-18

Leicester City U-18 - Tottenham U-18

Leicester City U-18 played Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on May 14. The match kicked off 12:00 UTC. Leicester City U-18 won 3-1.

Aston Villa U-18 - West Brom U-18

Aston Villa U-18 - West Brom U-18

Aston Villa U-18 are playing West Brom U-18 at the FA Youth Cup of England on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

IBV Vestmannaeyjar - Fram

IBV Vestmannaeyjar - Fram

IBV Vestmannaeyjar are playing Fram at the 1. Deild of Iceland on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Fjolnir - Grotta Seltjarnarnes

Fjolnir - Grotta Seltjarnarnes

Fjolnir are playing Grotta Seltjarnarnes at the 1. Deild of Iceland on May 14. The match will kick off 19:15 UTC.

Kordrengir - Selfoss

Kordrengir - Selfoss

Kordrengir are playing Selfoss at the 1. Deild of Iceland on May 14. The match will kick off 19:15 UTC.

Vikingur O. - Afturelding

Vikingur O. - Afturelding

Vikingur O. are playing Afturelding at the 1. Deild of Iceland on May 14. The match will kick off 19:15 UTC.

Kari Akranes - KV

Kari Akranes - KV

Kari Akranes are playing KV at the 2. Deild of Iceland on May 14. The match will kick off 19:15 UTC.

Torino U-19 - Roma U-19

Torino U-19 - Roma U-19

Torino U-19 played Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Roma U-19 won 2-3.

Cosenza U-19 - Crotone U-19

Cosenza U-19 - Crotone U-19

Cosenza U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Napoli U-19 - Lecce U-19

Napoli U-19 - Lecce U-19

Napoli U-19 played Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Lecce U-19 won 1-2.

Silas - Banga-2

Silas - Banga-2

Silas are playing Banga-2 at the 1 Lyga of Lithuania on May 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Suduva-2 - BFA

Suduva-2 - BFA

Suduva-2 are playing BFA at the 1 Lyga of Lithuania on May 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Jonava - Atmosfera

Jonava - Atmosfera

Jonava are playing Atmosfera at the 1 Lyga of Lithuania on May 14. The match will kick off 16:00 UTC.

PSV W - ADO Den Haag W

PSV W - ADO Den Haag W

PSV W are playing ADO Den Haag W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Twente W - Ajax W

Twente W - Ajax W

Twente W are playing Ajax W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on May 14. The match will kick off 18:00 UTC.

VV Alkmaar W - Heerenveen W

VV Alkmaar W - Heerenveen W

VV Alkmaar W are playing Heerenveen W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on May 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle W - Excelsior W

Zwolle W - Excelsior W

Zwolle W are playing Excelsior W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on May 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Glenavon - Warrenpoint Town

Glenavon - Warrenpoint Town

Glenavon are playing Warrenpoint Town at the Premiership, Relegation round of Northern Ireland on May 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Bron Radom - Pelikan Lowicz

Bron Radom - Pelikan Lowicz

Bron Radom are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Nielba Wagrowiec - Kotwica Kolobrzeg

Nielba Wagrowiec - Kotwica Kolobrzeg

Nielba Wagrowiec are playing Kotwica Kolobrzeg at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Kotwica Kolobrzeg are winning 0-1.

Leiria - Torreense

Leiria - Torreense

Leiria are playing Torreense at the Campeonato de Portugal Prio, Promotion Group of Portugal on May 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Khimki-2 - Fakel-2

Khimki-2 - Fakel-2

Khimki-2 played Fakel-2 at the PFL, Group 3 of Russia on May 14. The match kicked off 10:00 UTC. Khimki-2 won 4-0.

FC Sakhalin - Kaluga

FC Sakhalin - Kaluga

FC Sakhalin are playing Kaluga at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Rostov W - Zenit W

Rostov W - Zenit W

Rostov W played Zenit W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 14. The match kicked off 12:00 UTC. Zenit W won 0-1.

FK Krasnodar W - Yenisey W

FK Krasnodar W - Yenisey W

FK Krasnodar W played Yenisey W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. FK Krasnodar W won 1-0.

Ryazan W - Chertanovo W

Ryazan W - Chertanovo W

Ryazan W are playing Chertanovo W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Ryazan W are winning 1-0.

Trajal Krusevac - Zarkovo

Trajal Krusevac - Zarkovo

Trajal Krusevac are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Vaxjo W - Rosengard W

Vaxjo W - Rosengard W

Vaxjo W are playing Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Lindome - Utsiktens

Lindome - Utsiktens

Lindome are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Epitsentr Dunayivtsi - Dinaz Vyshhorod

Epitsentr Dunayivtsi - Dinaz Vyshhorod

Epitsentr Dunayivtsi played Dinaz Vyshhorod at the 2 Liga of Ukraine on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Epitsentr Dunayivtsi won 2-1.

Cherkaskyi Dnipro - Yarud Mariupol

Cherkaskyi Dnipro - Yarud Mariupol

Cherkaskyi Dnipro played Yarud Mariupol at the 2 Liga of Ukraine on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. Cherkaskyi Dnipro won 1-0.

Nasaf Qarshi - Alay Osh

Nasaf Qarshi - Alay Osh

Nasaf Qarshi played Alay Osh at the Group Stage of Afc Cup on May 14. The match kicked off 12:00 UTC. Nasaf Qarshi won 4-0.

Ahal - Ravshan

Ahal - Ravshan

Ahal played Ravshan at the Group Stage of Afc Cup on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. Ahal won 3-1.

Altyn Asyr - Khujand

Altyn Asyr - Khujand

Altyn Asyr are playing Khujand at the Group Stage of Afc Cup on May 14. The match will kick off 16:05 UTC.

Meizhou Hakka - Sichuan Jiuniu

Meizhou Hakka - Sichuan Jiuniu

Meizhou Hakka played Sichuan Jiuniu at the League 1 of China on May 14. The match kicked off 08:00 UTC. Meizhou Hakka won 1-0.

Shaanxi Changan - Zibo Cuju

Shaanxi Changan - Zibo Cuju

Shaanxi Changan played Zibo Cuju at the League 1 of China on May 14. The match kicked off 10:00 UTC. Shaanxi Changan won 2-0.

Beijing BSU - Nanjing City

Beijing BSU - Nanjing City

Beijing BSU are playing Nanjing City at the League 1 of China on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Hualien W - Taipei Bear W

Hualien W - Taipei Bear W

Hualien W are playing Taipei Bear W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Eastern - Pegasus

Eastern - Pegasus

Eastern are playing Pegasus at the Premier League - Winners stage of Hong Kong on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Gol Gohar - Zob Ahan

Gol Gohar - Zob Ahan

Gol Gohar played Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on May 14. The match kicked off 13:25 UTC. Gol Gohar won 1-0.

Nassaji Mazandaran - Foolad

Nassaji Mazandaran - Foolad

Nassaji Mazandaran are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on May 14. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Nassaji Mazandaran are winning 1-0.

Aluminium Arak - Padideh Khorasan

Aluminium Arak - Padideh Khorasan

Aluminium Arak played Padideh Khorasan at the Gulf Pro League of Iran on May 14. The match kicked off 13:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Tractor Sazi - Sanat Naft

Tractor Sazi - Sanat Naft

Tractor Sazi are playing Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on May 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Persepolis - Esteghlal

Persepolis - Esteghlal

Persepolis are playing Esteghlal at the Gulf Pro League of Iran on May 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Qashqai - Fajr Sepasi

Qashqai - Fajr Sepasi

Qashqai played Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on May 14. The match kicked off 14:40 UTC. Fajr Sepasi won 0-1.

Rayka Babol - Esteghlal Khuzestan

Rayka Babol - Esteghlal Khuzestan

Rayka Babol are playing Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on May 14. The match will kick off 14:55 UTC.

Baderan Tehran - Oxin Alborz

Baderan Tehran - Oxin Alborz

Baderan Tehran played Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Khooshe Talaee Saveh - Shahrdari Astara

Khooshe Talaee Saveh - Shahrdari Astara

Khooshe Talaee Saveh are playing Shahrdari Astara at the Azadegan league of Iran on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Khooshe Talaee Saveh are winning 2-1.

Arman Gohar - Sorkhpooshan Pakdasht

Arman Gohar - Sorkhpooshan Pakdasht

Arman Gohar are playing Sorkhpooshan Pakdasht at the Azadegan league of Iran on May 14. The match kicked off 15:20 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pars Jonoubi Jam - Havadar

Pars Jonoubi Jam - Havadar

Pars Jonoubi Jam are playing Havadar at the Azadegan league of Iran on May 14. The match kicked off 15:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Esteghlal Mollasani - Navad Urmia

Esteghlal Mollasani - Navad Urmia

Esteghlal Mollasani are playing Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on May 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Kagoshima United - Fujieda MYFC

Kagoshima United - Fujieda MYFC

Kagoshima United are playing Fujieda MYFC at the J-League 3 of Japan on May 15. The match will kick off 04:00 UTC.

Ehime W - Orca Kamogawa W

Ehime W - Orca Kamogawa W

Ehime W are playing Orca Kamogawa W at the L1 League - Women of Japan on May 15. The match will kick off 04:00 UTC.

NGU Nagoya W - Cerezo Osaka W

NGU Nagoya W - Cerezo Osaka W

NGU Nagoya W are playing Cerezo Osaka W at the L1 League - Women of Japan on May 15. The match will kick off 04:00 UTC.

Al-Weehdat - Al Salt

Al-Weehdat - Al Salt

Al-Weehdat are playing Al Salt at the Premier League of Jordan on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Al-Buqaa - Al Aqaba

Al-Buqaa - Al Aqaba

Al-Buqaa are playing Al Aqaba at the Premier League of Jordan on May 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Al-Faysali - Al Jazeera J.

Al-Faysali - Al Jazeera J.

Al-Faysali are playing Al Jazeera J. at the Premier League of Jordan on May 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Gangwon-2 - Jinju Citizen

Gangwon-2 - Jinju Citizen

Gangwon-2 are playing Jinju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 14.

Dangjin Citizen - Pocheon

Dangjin Citizen - Pocheon

Dangjin Citizen are playing Pocheon at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Geoje Citizen - Yeoju Citizen

Geoje Citizen - Yeoju Citizen

Geoje Citizen are playing Yeoju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Seoul United - Seoul Jungnang

Seoul United - Seoul Jungnang

Seoul United are playing Seoul Jungnang at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Jinju Citizen - Gangwon-2

Jinju Citizen - Gangwon-2

Jinju Citizen are playing Gangwon-2 at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Busan Kyotong - Pyeongtaek Citizen

Busan Kyotong - Pyeongtaek Citizen

Busan Kyotong are playing Pyeongtaek Citizen at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Cheonan City - Paju Citizen

Cheonan City - Paju Citizen

Cheonan City are playing Paju Citizen at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangneung - Yangju

Gangneung - Yangju

Gangneung are playing Yangju at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Gimpo Citizen - Cheongju

Gimpo Citizen - Cheongju

Gimpo Citizen are playing Cheongju at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Daejeon Korail - Hwaseong FC

Daejeon Korail - Hwaseong FC

Daejeon Korail are playing Hwaseong FC at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Jahra - Al Tadhamon

Al Jahra - Al Tadhamon

Al Jahra are playing Al Tadhamon at the Division 1 of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Yarmouk - Burgan

Yarmouk - Burgan

Yarmouk are playing Burgan at the Division 1 of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Al Arabi - Al Sahil

Al Arabi - Al Sahil

Al Arabi are playing Al Sahil at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Al Nasar - Al Kuwait

Al Nasar - Al Kuwait

Al Nasar are playing Al Kuwait at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Al Quadsia - Kazma

Al Quadsia - Kazma

Al Quadsia are playing Kazma at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Al Salmiyah - Khaitan

Al Salmiyah - Khaitan

Al Salmiyah are playing Khaitan at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Al Shabab - Al Fehaiheel

Al Shabab - Al Fehaiheel

Al Shabab are playing Al Fehaiheel at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 14. The match will kick off 17:20 UTC.

Buxoro - Xorazm Urganch

Buxoro - Xorazm Urganch

Buxoro are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Oq-tepa - Dinamo Samarkand

Oq-tepa - Dinamo Samarkand

Oq-tepa are playing Dinamo Samarkand at the Pro League A of Uzbekistan on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

ASEC-K - ASFA-Yennenga

ASEC-K - ASFA-Yennenga

ASEC-K are playing ASFA-Yennenga at the Premier League of Burkina Faso on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Etoile Filante - SONABEL

Etoile Filante - SONABEL

Etoile Filante are playing SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Majestic - Rahimo

Majestic - Rahimo

Majestic are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Ouagadougou - RC Bobo-Dioulasso

Ouagadougou - RC Bobo-Dioulasso

Ouagadougou are playing RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Police BF - ASFB

Police BF - ASFB

Police BF are playing ASFB at the Premier League of Burkina Faso on May 14.

Atletico Olympic - Kayanza

Atletico Olympic - Kayanza

Atletico Olympic are playing Kayanza at the Primus League of Burundi on May 14.

Muzinga - Bujumbura City

Muzinga - Bujumbura City

Muzinga played Bujumbura City at the Primus League of Burundi on May 14. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Saint Eloi Lupopo - FC Simba

Saint Eloi Lupopo - FC Simba

Saint Eloi Lupopo are playing FC Simba at the Super Ligue of Dr Congo on May 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Ismaily SC - Aswan FC

Ismaily SC - Aswan FC

Ismaily SC are playing Aswan FC at the Premier League of Egypt on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

National Bank of Egypt - Al Mokawloon

National Bank of Egypt - Al Mokawloon

National Bank of Egypt are playing Al Mokawloon at the Premier League of Egypt on May 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ghazl Al Mehalla - Al Masry Port Said

Ghazl Al Mehalla - Al Masry Port Said

Ghazl Al Mehalla are playing Al Masry Port Said at the Premier League of Egypt on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Zamalek - ENPPI Cairo

Zamalek - ENPPI Cairo

Zamalek are playing ENPPI Cairo at the Premier League of Egypt on May 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Kariobangi Sharks - Homeboyz

Kariobangi Sharks - Homeboyz

Kariobangi Sharks played Homeboyz at the Premier League of Kenya on May 14. The match kicked off 12:00 UTC. Kariobangi Sharks won 1-0.

Red Lions - TN Stars

Red Lions - TN Stars

Red Lions played TN Stars at the Super League of Malawi on May 14. The match kicked off 12:30 UTC. Red Lions won 2-0.

Police Bamako - ASOM

Police Bamako - ASOM

Police Bamako are playing ASOM at the Premier League of Mali on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Yeelen Olympique - ASKO

Yeelen Olympique - ASKO

Yeelen Olympique are playing ASKO at the Premier League of Mali on May 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Rayon Sports - Kiyovu Sports

Rayon Sports - Kiyovu Sports

Rayon Sports played Kiyovu Sports at the National League of Rwanda on May 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

APR - Muhanga

APR - Muhanga

APR played Muhanga at the National League of Rwanda on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. APR won 3-1.

Rutsiro - Gasogi United

Rutsiro - Gasogi United

Rutsiro played Gasogi United at the National League of Rwanda on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Gasogi United won 0-1.

Bugesera - Gorilla

Bugesera - Gorilla

Bugesera played Gorilla at the National League of Rwanda on May 14. The match kicked off 13:30 UTC. Bugesera won 2-0.

Gwambina - JKT Tanzania

Gwambina - JKT Tanzania

Gwambina played JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. JKT Tanzania won 0-1.

Myda - Busonga United

Myda - Busonga United

Myda played Busonga United at the Premier League of Uganda on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Myda won 3-0.

Santa Lucia FC - Guastatoya

Santa Lucia FC - Guastatoya

Santa Lucia FC are playing Guastatoya at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Atlas W - Guadalajara W

Atlas W - Guadalajara W

Atlas W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Monterrey W - Tigres W

Monterrey W - Tigres W

Monterrey W are playing Tigres W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on May 15. The match will kick off 02:05 UTC.

Charleston Battery - Charlotte Independence

Charleston Battery - Charlotte Independence

Charleston Battery are playing Charlotte Independence at the USL Championship of Usa on May 14. The match will kick off 23:00 UTC.

New York Red Bulls-2 - Miami FC Blues

New York Red Bulls-2 - Miami FC Blues

New York Red Bulls-2 are playing Miami FC Blues at the USL Championship of Usa on May 14. The match will kick off 23:00 UTC.

Sporting KC-2 - Colorado Springs

Sporting KC-2 - Colorado Springs

Sporting KC-2 are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on May 15. The match will kick off 00:00 UTC.

Real Monarchs - Los Angeles Galaxy-2

Real Monarchs - Los Angeles Galaxy-2

Real Monarchs are playing Los Angeles Galaxy-2 at the USL Championship of Usa on May 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Chacarita Juniors - Temperley

Chacarita Juniors - Temperley

Chacarita Juniors are playing Temperley at the Primera Nacional of Argentina on May 14. The match will kick off 20:10 UTC.

Talleres Remedios - Colegiales

Talleres Remedios - Colegiales

Talleres Remedios are playing Colegiales at the Primera B, Apertura of Argentina on May 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Bragantino PA - Palmeiras

Bragantino PA - Palmeiras

Bragantino PA are playing Palmeiras at the Campeonato Paulista - Play Offs of Brazil on May 14. The match will kick off 22:30 UTC.

Sao Paulo - Ferroviaria

Sao Paulo - Ferroviaria

Sao Paulo are playing Ferroviaria at the Campeonato Paulista - Play Offs of Brazil on May 15. The match will kick off 00:30 UTC.

Aquidauanense - Uniao ABC

Aquidauanense - Uniao ABC

Aquidauanense are playing Uniao ABC at the Sul-Matogrossense of Brasil on May 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Vasco U-20 - Internacional U-20

Vasco U-20 - Internacional U-20

Vasco U-20 are playing Internacional U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo San Lorenzo - Deportivo Santani

Deportivo San Lorenzo - Deportivo Santani

Deportivo San Lorenzo are playing Deportivo Santani at the Division Intermedia of Paraguay on May 14. The match will kick off 21:00 UTC.

Caracas - Monagas SC

Caracas - Monagas SC

Caracas are playing Monagas SC at the Primera of Venezuela on May 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Hermanos Colmenares - Zulia

Hermanos Colmenares - Zulia

Hermanos Colmenares are playing Zulia at the Primera of Venezuela on May 14. The match will kick off 22:15 UTC.

Universidad Central - LALA

Universidad Central - LALA

Universidad Central are playing LALA at the Primera of Venezuela on May 15. The match will kick off 00:30 UTC.

Brisbane Knights - Toowong

Brisbane Knights - Toowong

Brisbane Knights are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on May 14. The match will kick off 10:30 UTC.

Bayside United - Western Spirit

Bayside United - Western Spirit

Bayside United are playing Western Spirit at the Brisbane Premier League of Australia on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

The Lakes - Mount Gravatt

The Lakes - Mount Gravatt

The Lakes are playing Mount Gravatt at the Brisbane Premier League of Australia on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Ipswich Knights - Western Pride

Ipswich Knights - Western Pride

Ipswich Knights played Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on May 14. The match kicked off 09:30 UTC. Western Pride won 1-2.

Port Melbourne - Green Gully Cavaliers

Port Melbourne - Green Gully Cavaliers

Port Melbourne played Green Gully Cavaliers at the NPL Victoria of Australia on May 14. The match kicked off 09:45 UTC. Port Melbourne won 2-0.

Bentleigh Greens - Melbourne Knights

Bentleigh Greens - Melbourne Knights

Bentleigh Greens played Melbourne Knights at the NPL Victoria of Australia on May 14. The match kicked off 10:30 UTC. Bentleigh Greens won 5-1.

Avondale Heights - South Melbourne

Avondale Heights - South Melbourne

Avondale Heights are playing South Melbourne at the NPL Victoria of Australia on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Eastern Lions - Dandenong City

Eastern Lions - Dandenong City

Eastern Lions are playing Dandenong City at the NPL Victoria of Australia on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Mt Druitt Town - Manly United FC

Mt Druitt Town - Manly United FC

Mt Druitt Town played Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on May 14. The match kicked off 09:00 UTC. Manly United FC won 0-1.

Sutherland Sharks - Northbridge

Sutherland Sharks - Northbridge

Sutherland Sharks are playing Northbridge at the NPL New South Wales of Australia on May 15. The match will kick off 05:30 UTC.

Devonport City - Kingborough Lions

Devonport City - Kingborough Lions

Devonport City are playing Kingborough Lions at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match will kick off 04:15 UTC.

Olympia Warriors - South Hobart

Olympia Warriors - South Hobart

Olympia Warriors are playing South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match will kick off 04:15 UTC.

Glenorchy Knights - Launceston City

Glenorchy Knights - Launceston City

Glenorchy Knights are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match will kick off 06:30 UTC.

Riverside Olympic - Clarence Zebras

Riverside Olympic - Clarence Zebras

Riverside Olympic are playing Clarence Zebras at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match will kick off 06:30 UTC.

Adamstown Rosebuds - Maitland

Adamstown Rosebuds - Maitland

Adamstown Rosebuds are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on May 15. The match will kick off 04:30 UTC.

Weston Workers - Lake Macquarie

Weston Workers - Lake Macquarie

Weston Workers are playing Lake Macquarie at the NPL Northern NSW of Australia on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Woden Valley - Cooma Tigers

Woden Valley - Cooma Tigers

Woden Valley are playing Cooma Tigers at the NPL Capital Territory of Australia on May 15. The match will kick off 03:15 UTC.

Belconnen United - Gungahlin

Belconnen United - Gungahlin

Belconnen United are playing Gungahlin at the NPL Capital Territory of Australia on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Canberra Olympic - Canberra

Canberra Olympic - Canberra

Canberra Olympic are playing Canberra at the NPL Capital Territory of Australia on May 15. The match will kick off 05:00 UTC.