Football Competitions

Nothing Found
Matchday Live
BulgariaMontenegro17:00

Bulgaria - Montenegro

Bulgaria are playing Montenegro at the QR, Group A of European Championship on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

EnglandCzech Republic19:45

England - Czech Republic

England are playing Czech Republic at the QR, Group A of European Championship on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

LuxembourgLithuania19:45

Luxembourg - Lithuania

Luxembourg are playing Lithuania at the QR, Group B of European Championship on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

PortugalUkraine19:45

Portugal - Ukraine

Portugal are playing Ukraine at the QR, Group B of European Championship on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

AlbaniaTurkey19:45

Albania - Turkey

Albania are playing Turkey at the QR, Group H of European Championship on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

AndorraIceland19:45

Andorra - Iceland

Andorra are playing Iceland at the QR, Group H of European Championship on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

MoldovaFrance19:45

Moldova - France

Moldova are playing France at the QR, Group H of European Championship on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

JapanColombia10:30

Japan - Colombia

Japan are playing Colombia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 22. The match will kick off 10:30 UTC.

Korea RepublicBolivia11:00

Korea Republic - Bolivia

Korea Republic are playing Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 22. The match will kick off 11:00 UTC.

ArgentinaVenezuela20:00

Argentina - Venezuela

Argentina are playing Venezuela at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 22. The match will kick off 20:00 UTC.

GuatemalaCosta Rica01:00

Guatemala - Costa Rica

Guatemala are playing Costa Rica at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match will kick off 01:00 UTC.

PeruParaguay01:00

Peru - Paraguay

Peru are playing Paraguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match will kick off 01:00 UTC.

MexicoChile02:15

Mexico - Chile

Mexico are playing Chile at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match will kick off 02:15 UTC.

Germany U-20Portugal U-2019:30

Germany U-20 - Portugal U-20

Germany U-20 are playing Portugal U-20 at the U-20 Elite League of Europe on March 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Fortuna KolnAalen18:00

Fortuna Koln - Aalen

Fortuna Koln are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

DeportivoAlmeria20:00

Deportivo - Almeria

Deportivo are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on March 22. The match will kick off 20:00 UTC.

TenerifeOsasuna20:00

Tenerife - Osasuna

Tenerife are playing Osasuna at the Segunda Division of Spain on March 22. The match will kick off 20:00 UTC.

SudanEquatorial Guinea17:00

Sudan - Equatorial Guinea

Sudan are playing Equatorial Guinea at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

SenegalMadagascar23:00

Senegal - Madagascar

Senegal are playing Madagascar at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 23:00 UTC.

MalawiMorocco13:00

Malawi - Morocco

Malawi are playing Morocco at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

AlgeriaGambia19:45

Algeria - Gambia

Algeria are playing Gambia at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

NigeriaSeychelles15:00

Nigeria - Seychelles

Nigeria are playing Seychelles at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 15:00 UTC.

GhanaKenya17:00

Ghana - Kenya

Ghana are playing Kenya at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Sierra LeoneEtheopia17:00

Sierra Leone - Etheopia

Sierra Leone are playing Etheopia at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

BotswanaAngola17:00

Botswana - Angola

Botswana are playing Angola at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Burkina FasoMauritania17:00

Burkina Faso - Mauritania

Burkina Faso are playing Mauritania at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

TunisiaSwaziland18:15

Tunisia - Swaziland

Tunisia are playing Swaziland at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on March 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Generali DiazSportivo Luqueno22:15

Generali Diaz - Sportivo Luqueno

Generali Diaz are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on March 22. The match will kick off 22:15 UTC.

Academia CantolaoSporting Cristal01:00

Academia Cantolao - Sporting Cristal

Academia Cantolao are playing Sporting Cristal at the Primera Division, Apertura of Peru on March 23. The match will kick off 01:00 UTC.

AllerheiligenFC Wels18:00

Allerheiligen - FC Wels

Allerheiligen are playing FC Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Hertha WelsKalsdorf18:00

Hertha Wels - Kalsdorf

Hertha Wels are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Union VolkermarktWeiz18:00

Union Volkermarkt - Weiz

Union Volkermarkt are playing Weiz at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

NeusiedlParndorf18:00

Neusiedl - Parndorf

Neusiedl are playing Parndorf at the Regionalliga, Ost of Austria on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Admira-2TraiskirchenPostponedPst

Admira-2 - Traiskirchen

Admira-2 are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on March 22.

MauerwerkEbreichsdorf18:30

Mauerwerk - Ebreichsdorf

Mauerwerk are playing Ebreichsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Hajduk-2Varteks14:00

Hajduk-2 - Varteks

Hajduk-2 are playing Varteks at the 2 HNL of Croatia on March 22. The match will kick off 14:00 UTC.

SesveteMedjimurje14:30

Sesvete - Medjimurje

Sesvete are playing Medjimurje at the 2 HNL of Croatia on March 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Coventry U-23Nott. Forest U-2313:00

Coventry U-23 - Nott. Forest U-23

Coventry U-23 are playing Nott. Forest U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Watford U-23Bolton U-2313:00

Watford U-23 - Bolton U-23

Watford U-23 are playing Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall U-23Barnsley U-2314:00

Millwall U-23 - Barnsley U-23

Millwall U-23 are playing Barnsley U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 22. The match will kick off 14:00 UTC.

QPR U-23Birmingham U-2314:00

QPR U-23 - Birmingham U-23

QPR U-23 are playing Birmingham U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hull City U-23Sheffield Utd U-2319:00

Hull City U-23 - Sheffield Utd U-23

Hull City U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Nice-2Frejus14:00

Nice-2 - Frejus

Nice-2 are playing Frejus at the National 2, Group A of France on March 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Le Puy AuvergneNimes-217:30

Le Puy Auvergne - Nimes-2

Le Puy Auvergne are playing Nimes-2 at the National 2, Group B of France on March 22. The match will kick off 17:30 UTC.

MoulinsRomorantin18:00

Moulins - Romorantin

Moulins are playing Romorantin at the National 2, Group B of France on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Schwarz-Weiss RehdenSt. Pauli-218:00

Schwarz-Weiss Rehden - St. Pauli-2

Schwarz-Weiss Rehden are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

VerlSV Lippstadt18:00

Verl - SV Lippstadt

Verl are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

OberhausenFortuna Dusseldorf-218:30

Oberhausen - Fortuna Dusseldorf-2

Oberhausen are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

BuchbachBurghausen18:00

Buchbach - Burghausen

Buchbach are playing Burghausen at the Regionalliga Bayern of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

MemmingenSchweinfurt18:30

Memmingen - Schweinfurt

Memmingen are playing Schweinfurt at the Regionalliga Bayern of Germany on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

AuerbachOptik Ratenow18:00

Auerbach - Optik Ratenow

Auerbach are playing Optik Ratenow at the Regionalliga Nordost of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

BFC DynamoHertha-218:00

BFC Dynamo - Hertha-2

BFC Dynamo are playing Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Babelsberg 03Oberlausitz18:00

Babelsberg 03 - Oberlausitz

Babelsberg 03 are playing Oberlausitz at the Regionalliga Nordost of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

EltersdorfAnsbach18:00

Eltersdorf - Ansbach

Eltersdorf are playing Ansbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Victoria HamburgWedel18:30

Victoria Hamburg - Wedel

Victoria Hamburg are playing Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

SuderelbeBarmbek-Uhlenhorst19:00

Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst

Suderelbe are playing Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Brinkumer SVGeestemunde18:00

Brinkumer SV - Geestemunde

Brinkumer SV are playing Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on March 22. The match will kick off 18:00 UTC.

OberneulandAumund-Vegesack18:30

Oberneuland - Aumund-Vegesack

Oberneuland are playing Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Hagen-UthledeCloppenburg19:00

Hagen-Uthlede - Cloppenburg

Hagen-Uthlede are playing Cloppenburg at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

FC Wegberg-BeeckAlfter19:00

FC Wegberg-Beeck - Alfter

FC Wegberg-Beeck are playing Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

DundalkBohemiansPostponedPst

Dundalk - Bohemians

Dundalk are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on March 22.

St Patrick'sDerry CityPostponedPst

St Patrick's - Derry City

St Patrick's are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on March 22.

UCDCork CityPostponedPst

UCD - Cork City

UCD are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on March 22.

Finn HarpsShamrock20:00

Finn Harps - Shamrock

Finn Harps are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on March 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Cobh RamblersShelbourne19:30

Cobh Ramblers - Shelbourne

Cobh Ramblers are playing Shelbourne at the 1 division of Ireland on March 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Athlone TownLongford19:45

Athlone Town - Longford

Athlone Town are playing Longford at the 1 division of Ireland on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

GalwayDrogheda19:45

Galway - Drogheda

Galway are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Wexford YouthsBray19:45

Wexford Youths - Bray

Wexford Youths are playing Bray at the 1 division of Ireland on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Hapoel IksalHapoel Katamon13:00

Hapoel Iksal - Hapoel Katamon

Hapoel Iksal are playing Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Nazareth IllitHapoel Ramat Gan13:00

Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan

Hapoel Nazareth Illit are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Petah TikvaHapoel Afula13:00

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula

Hapoel Petah Tikva are playing Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZionHapoel Marmorek13:00

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Marmorek

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Marmorek at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Almere City FCFC Oss19:00

Almere City FC - FC Oss

Almere City FC are playing FC Oss at the Eerste Divisie of Netherlands on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Den BoschTelstar19:00

Den Bosch - Telstar

Den Bosch are playing Telstar at the Eerste Divisie of Netherlands on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

EindhovenDordrecht 9019:00

Eindhoven - Dordrecht 90

Eindhoven are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

RKCHelmond Sport19:00

RKC - Helmond Sport

RKC are playing Helmond Sport at the Eerste Divisie of Netherlands on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

VolendamCambuur Leeuwarden19:00

Volendam - Cambuur Leeuwarden

Volendam are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on March 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Ajax WTwente W18:30

Ajax W - Twente W

Ajax W are playing Twente W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

PSV WZwolle W18:30

PSV W - Zwolle W

PSV W are playing Zwolle W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Achilles 29 WBarendrecht W18:30

Achilles 29 W - Barendrecht W

Achilles 29 W are playing Barendrecht W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Heerenveen WVV Alkmaar W18:30

Heerenveen W - VV Alkmaar W

Heerenveen W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on March 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Dungannon SwiftsLinfield FC19:45

Dungannon Swifts - Linfield FC

Dungannon Swifts are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Chrobry GlogowOdra Opole17:00

Chrobry Glogow - Odra Opole

Chrobry Glogow are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Stal MielecSandecja Nowy Sacz17:00

Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz

Stal Mielec are playing Sandecja Nowy Sacz at the I Liga of Poland on March 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Partick ThistleInverness C.T19:05

Partick Thistle - Inverness C.T

Partick Thistle are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on March 22. The match will kick off 19:05 UTC.

Falkirk U-20Hamilton U-2014:00

Falkirk U-20 - Hamilton U-20

Falkirk U-20 are playing Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Elche-2Roda FC15:30

Elche-2 - Roda FC

Elche-2 are playing Roda FC at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 22. The match will kick off 15:30 UTC.

San JuanBeti Onak19:30

San Juan - Beti Onak

San Juan are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 22. The match will kick off 19:30 UTC.

MykolaivInhulets12:00

Mykolaiv - Inhulets

Mykolaiv are playing Inhulets at the Persha Liga of Ukraine on March 22. The match will kick off 12:00 UTC.

LlandudnoAberystwyth19:45

Llandudno - Aberystwyth

Llandudno are playing Aberystwyth at the Premier League, Championship Round of Wales on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

TNSBala Town19:45

TNS - Bala Town

TNS are playing Bala Town at the Premier League, Championship Round of Wales on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

LlandudnoAberystwyth19:45

Llandudno - Aberystwyth

Llandudno are playing Aberystwyth at the Premier League, Relegation Round of Wales on March 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Holyhead HotspurDenbigh Town19:30

Holyhead Hotspur - Denbigh Town

Holyhead Hotspur are playing Denbigh Town at the Cimru Alliance of Wales on March 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Prestatyn Town FCBangor City19:30

Prestatyn Town FC - Bangor City

Prestatyn Town FC are playing Bangor City at the Cimru Alliance of Wales on March 22. The match will kick off 19:30 UTC.

AmmanfordHaverfordwest County19:30

Ammanford - Haverfordwest County

Ammanford are playing Haverfordwest County at the Division 1 of Wales on March 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Shaanxi ChanganZhejiang Greentown07:30

Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown

Shaanxi Changan are playing Zhejiang Greentown at the League 1 of China on March 23. The match will kick off 07:30 UTC.

Albirex NiigataAvispa Fukuoka05:00

Albirex Niigata - Avispa Fukuoka

Albirex Niigata are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on March 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Omiya ArdijaMito Hollyhock05:00

Omiya Ardija - Mito Hollyhock

Omiya Ardija are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on March 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Ventforet KofuZweigen Kanazawa05:00

Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa

Ventforet Kofu are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on March 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Yokohama FCGifu05:00

Yokohama FC - Gifu

Yokohama FC are playing Gifu at the J-League 2 of Japan on March 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Kashiwa ReysolFagiano Okayama06:00

Kashiwa Reysol - Fagiano Okayama

Kashiwa Reysol are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on March 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Ehime FCV-Varen Nagasaki08:00

Ehime FC - V-Varen Nagasaki

Ehime FC are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Herafio AleppoTeshrinPostponedPst

Herafio Aleppo - Teshrin

Herafio Aleppo are playing Teshrin at the Premier League of Syria on March 22.

HottinAl SahelPostponedPst

Hottin - Al Sahel

Hottin are playing Al Sahel at the Premier League of Syria on March 22.

JaishKaramaPostponedPst

Jaish - Karama

Jaish are playing Karama at the Premier League of Syria on March 22.

MajdWahdaPostponedPst

Majd - Wahda

Majd are playing Wahda at the Premier League of Syria on March 22.

ShortaJabalaPostponedPst

Shorta - Jabala

Shorta are playing Jabala at the Premier League of Syria on March 22.

TaliyaIttihadPostponedPst

Taliya - Ittihad

Taliya are playing Ittihad at the Premier League of Syria on March 22.

WathbahNawaeirPostponedPst

Wathbah - Nawaeir

Wathbah are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on March 22.

Santa GemaPlaza Amador01:00

Santa Gema - Plaza Amador

Santa Gema are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on March 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Univ. QueenslandAlbany Creek07:00

Univ. Queensland - Albany Creek

Univ. Queensland are playing Albany Creek at the Brisbane Premier League of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Grange ThistleBrisbane KnightsPostponedPst

Grange Thistle - Brisbane Knights

Grange Thistle are playing Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on March 23.

Bayside UnitedTaringa RoversPostponedPst

Bayside United - Taringa Rovers

Bayside United are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on March 23.

Holland Park HawksWynnum Wolves08:00

Holland Park Hawks - Wynnum Wolves

Holland Park Hawks are playing Wynnum Wolves at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

MitcheltonSunshine Coast08:00

Mitchelton - Sunshine Coast

Mitchelton are playing Sunshine Coast at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Souths UnitedSouthside Eagles08:00

Souths United - Southside Eagles

Souths United are playing Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Wide BayMitcheltonPostponedPst

Wide Bay - Mitchelton

Wide Bay are playing Mitchelton at the Queensland Premier League of Australia on March 23.

Hume CityDandenong City08:45

Hume City - Dandenong City

Hume City are playing Dandenong City at the NPL Victoria of Australia on March 22. The match will kick off 08:45 UTC.

Melbourne KnightsPort Melbourne08:45

Melbourne Knights - Port Melbourne

Melbourne Knights are playing Port Melbourne at the NPL Victoria of Australia on March 22. The match will kick off 08:45 UTC.

Pascoe ValeSouth Melbourne09:15

Pascoe Vale - South Melbourne

Pascoe Vale are playing South Melbourne at the NPL Victoria of Australia on March 22. The match will kick off 09:15 UTC.

Oakleigh CannonsHeidelberg United09:30

Oakleigh Cannons - Heidelberg United

Oakleigh Cannons are playing Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on March 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Green Gully CavaliersAvondale Heights04:00

Green Gully Cavaliers - Avondale Heights

Green Gully Cavaliers are playing Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on March 23. The match will kick off 04:00 UTC.

Dandenong ThunderBentleigh Greens08:00

Dandenong Thunder - Bentleigh Greens

Dandenong Thunder are playing Bentleigh Greens at the NPL Victoria of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

MetroStarsCroydon KingsPostponedPst

MetroStars - Croydon Kings

MetroStars are playing Croydon Kings at the NPL South Australia of Australia on March 22.

Croydon KingsMetroStars04:30

Croydon Kings - MetroStars

Croydon Kings are playing MetroStars at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match will kick off 04:30 UTC.

Para HillsAdelaide United U-2104:30

Para Hills - Adelaide United U-21

Para Hills are playing Adelaide United U-21 at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match will kick off 04:30 UTC.

South AdelaideAdelaide Comets04:30

South Adelaide - Adelaide Comets

South Adelaide are playing Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match will kick off 04:30 UTC.

West AdelaideAdelaide Raiders06:30

West Adelaide - Adelaide Raiders

West Adelaide are playing Adelaide Raiders at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match will kick off 06:30 UTC.

SWQ ThunderRedlands United07:00

SWQ Thunder - Redlands United

SWQ Thunder are playing Redlands United at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Moreton Bay UnitedGold Coast Knights08:00

Moreton Bay United - Gold Coast Knights

Moreton Bay United are playing Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Peninsula PowerMagpies Crusaders08:00

Peninsula Power - Magpies Crusaders

Peninsula Power are playing Magpies Crusaders at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Bayswater CityFloreat Athena11:30

Bayswater City - Floreat Athena

Bayswater City are playing Floreat Athena at the NPL Western Australia of Australia on March 22. The match will kick off 11:30 UTC.

ArmadaleRockingham City07:00

Armadale - Rockingham City

Armadale are playing Rockingham City at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Cockburn CityInglewood United07:00

Cockburn City - Inglewood United

Cockburn City are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

ECU JoondalupSorrento FC07:00

ECU Joondalup - Sorrento FC

ECU Joondalup are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Perth Glory-2Balcatta07:00

Perth Glory-2 - Balcatta

Perth Glory-2 are playing Balcatta at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Stirling LionsPerth07:00

Stirling Lions - Perth

Stirling Lions are playing Perth at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Sutherland SharksAPIA Tigers07:30

Sutherland Sharks - APIA Tigers

Sutherland Sharks are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on March 23. The match will kick off 07:30 UTC.

Mt Druitt TownManly United FC08:00

Mt Druitt Town - Manly United FC

Mt Druitt Town are playing Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Sydney-2Marconi Stallions08:00

Sydney-2 - Marconi Stallions

Sydney-2 are playing Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on March 23. The match will kick off 08:00 UTC.

Riverside OlympicDevonport City02:30

Riverside Olympic - Devonport City

Riverside Olympic are playing Devonport City at the NPL Tasmania of Australia on March 23. The match will kick off 02:30 UTC.

Clarence UnitedSouth Hobart03:30

Clarence United - South Hobart

Clarence United are playing South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on March 23. The match will kick off 03:30 UTC.

Launceston CityGlenorchy Knights05:30

Launceston City - Glenorchy Knights

Launceston City are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 23. The match will kick off 05:30 UTC.

Kingborough LionsHobart Zebras07:00

Kingborough Lions - Hobart Zebras

Kingborough Lions are playing Hobart Zebras at the NPL Tasmania of Australia on March 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Lambton JaffasAdamstown Rosebuds06:30

Lambton Jaffas - Adamstown Rosebuds

Lambton Jaffas are playing Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on March 23. The match will kick off 06:30 UTC.