Upcoming Fixtures
B 73 SlagelseSydvestSaturday 12:00

B 73 Slagelse - Sydvest

B 73 Slagelse are playing Sydvest at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Latest Results
Sydvest1 - 2Frem2 days ago Full TimeFT

Sydvest - Frem

Sydvest played Frem at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Frem won 1-2.

Sydvest3 - 1Dalum7 days ago Full TimeFT

Sydvest - Dalum

Sydvest played Dalum at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 10. The match kicked off 12:00 UTC. Sydvest won 3-1.

Vejgaard2 - 0Sydvest16 days ago Full TimeFT

Vejgaard - Sydvest

Vejgaard played Sydvest at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 1. The match kicked off 11:00 UTC. Vejgaard won 2-0.

Sydvest1 - 2Kjellerup23 days ago Full TimeFT

Sydvest - Kjellerup

Sydvest played Kjellerup at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 25. The match kicked off 12:00 UTC. Kjellerup won 1-2.

Odder1 - 1Sydvesta month ago Full TimeFT

Odder - Sydvest

Odder played Sydvest at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 22. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sydvest5 - 0Marienlysta month ago Full TimeFT

Sydvest - Marienlyst

Sydvest played Marienlyst at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Sydvest won 5-0.

Hillerod2 - 3Sydvesta month ago Full TimeFT

Hillerod - Sydvest

Hillerod played Sydvest at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 11. The match kicked off 12:00 UTC. Sydvest won 2-3.

Sydvest0 - 4Tarup-Paarup IFa month ago Full TimeFT

Sydvest - Tarup-Paarup IF

Sydvest played Tarup-Paarup IF at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 4. The match kicked off 12:00 UTC. Tarup-Paarup IF won 0-4.

Skovshoved1 - 2Sydvest2 months ago Full TimeFT

Skovshoved - Sydvest

Skovshoved played Sydvest at the Division 2, Relegation round of Denmark on April 27. The match kicked off 13:00 UTC. Sydvest won 1-2.

Sydvest1 - 1Avarta2 months ago Full TimeFT

Sydvest - Avarta

Sydvest played Avarta at the Division 2, Relegation round of Denmark on April 22. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sydvest0 - 0Ringkobing2 months ago Full TimeFT

Sydvest - Ringkobing

Sydvest played Ringkobing at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 13. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tarup-Paarup IF1 - 1Sydvest2 months ago Full TimeFT

Tarup-Paarup IF - Sydvest

Tarup-Paarup IF played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sydvest1 - 1Aarhus Fremad3 months ago Full TimeFT

Sydvest - Aarhus Fremad

Sydvest played Aarhus Fremad at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 30. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jammerbugt1 - 0Sydvest3 months ago Full TimeFT

Jammerbugt - Sydvest

Jammerbugt played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 23. The match kicked off 13:00 UTC. Jammerbugt won 1-0.

Dalum0 - 3Sydvest3 months ago Full TimeFT

Dalum - Sydvest

Dalum played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 16. The match kicked off 13:00 UTC. Sydvest won 0-3.

Sydvest1 - 0Vejgaard B3 months ago Full TimeFT

Sydvest - Vejgaard B

Sydvest played Vejgaard B at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 9. The match kicked off 14:00 UTC. Sydvest won 1-0.

Kjellerup2 - 2Sydvest7 months ago Full TimeFT

Kjellerup - Sydvest

Kjellerup played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on November 10. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sydvest2 - 0Odder7 months ago Full TimeFT

Sydvest - Odder

Sydvest played Odder at the Division 2, Group 1 of Denmark on November 3. The match kicked off 14:00 UTC. Sydvest won 2-0.

Brabrand5 - 3Sydvest8 months ago Full TimeFT

Brabrand - Sydvest

Brabrand played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 27. The match kicked off 12:00 UTC. Brabrand won 5-3.

Ringkobing1 - 0Sydvest8 months ago Full TimeFT

Ringkobing - Sydvest

Ringkobing played Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 7. The match kicked off 12:00 UTC. Ringkobing won 1-0.

Sydvest is a football club from Denmark competing in the Division 2, Group 1 of Denmark. ScoreBat covers all matches of Sydvest in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Sydvest roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Sydvest for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Sydvest goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Sydvest livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Sydvest, who will be playing B 73 Slagelse on Saturday in the Division 2, Relegation round of Denmark. You can watch B 73 Slagelse vs Sydvest live stream on ScoreBat. The match will kick off 12:00 UTC..

Matchday Live
JapanChile23:00

Japan - Chile

Japan are playing Chile at the Group C of Copa America on June 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Korea Rep. WNorway W19:00

Korea Rep. W - Norway W

Korea Rep. W are playing Norway W at the Group A - Women of World Cup on June 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Nigeria WFrance W19:00

Nigeria W - France W

Nigeria W are playing France W at the Group A - Women of World Cup on June 17. The match will kick off 19:00 UTC.

China WSpain W16:00

China W - Spain W

China W are playing Spain W at the Group B - Women of World Cup on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

South Africa WGermany W16:00

South Africa W - Germany W

South Africa W are playing Germany W at the Group B - Women of World Cup on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Serbia U-21Austria U-2116:30

Serbia U-21 - Austria U-21

Serbia U-21 are playing Austria U-21 at the Group Stage of Uefa Under-21 Championship on June 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Germany U-21Denmark U-2119:00

Germany U-21 - Denmark U-21

Germany U-21 are playing Denmark U-21 at the Group Stage of Uefa Under-21 Championship on June 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Vaasan PSKuPS15:30

Vaasan PS - KuPS

Vaasan PS are playing KuPS at the Veikkausliiga of Finland on June 17. The match will kick off 15:30 UTC.

StabekTromso17:00

Stabek - Tromso

Stabek are playing Tromso at the Eliteserien of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

OrgryteGAIS17:00

Orgryte - GAIS

Orgryte are playing GAIS at the Superettan of Sweden on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Seoul E-LandJeonnam Dragons10:00

Seoul E-Land - Jeonnam Dragons

Seoul E-Land are playing Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on June 17. The match will kick off 10:00 UTC.

AnyangBusan I Park10:30

Anyang - Busan I Park

Anyang are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on June 17. The match will kick off 10:30 UTC.

CuracaoEl Salvador23:00

Curacao - El Salvador

Curacao are playing El Salvador at the Group C of Concacaf Gold Cup on June 17. The match will kick off 23:00 UTC.

JamaicaHonduras01:30

Jamaica - Honduras

Jamaica are playing Honduras at the Group C of Concacaf Gold Cup on June 18. The match will kick off 01:30 UTC.

SaturnKolomna12:00

Saturn - Kolomna

Saturn are playing Kolomna at the Club Friendlies of International on June 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Shakhtyor SoligorskTambov15:00

Shakhtyor Soligorsk - Tambov

Shakhtyor Soligorsk are playing Tambov at the Club Friendlies of International on June 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Czech Republic W0 - 0Russia W30'

Czech Republic W - Russia W

Czech Republic W are playing Russia W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Georgia WUnited Arab Emirates W13:00

Georgia W - United Arab Emirates W

Georgia W are playing United Arab Emirates W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Bulgaria WCroatia W15:30

Bulgaria W - Croatia W

Bulgaria W are playing Croatia W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Finland WIceland W15:30

Finland W - Iceland W

Finland W are playing Iceland W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Moldova WTurkey W16:00

Moldova W - Turkey W

Moldova W are playing Turkey W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Serbia WRomania W16:00

Serbia W - Romania W

Serbia W are playing Romania W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Austria WSlovakia W18:30

Austria W - Slovakia W

Austria W are playing Slovakia W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 18:30 UTC.

TunisiaBurundi18:15

Tunisia - Burundi

Tunisia are playing Burundi at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 17. The match will kick off 18:15 UTC.

SkovshovedB 73 Slagelse17:00

Skovshoved - B 73 Slagelse

Skovshoved are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Vikingur O.Keflavik16:00

Vikingur O. - Keflavik

Vikingur O. are playing Keflavik at the 1. Deild of Iceland on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FloroOdd Grenland-214:30

Floro - Odd Grenland-2

Floro are playing Odd Grenland-2 at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 17. The match will kick off 14:30 UTC.

RommenAalesund-215:30

Rommen - Aalesund-2

Rommen are playing Aalesund-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on June 17. The match will kick off 15:30 UTC.

NordstrandSarpsborg-217:00

Nordstrand - Sarpsborg-2

Nordstrand are playing Sarpsborg-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Valerenga-2IF Ready17:00

Valerenga-2 - IF Ready

Valerenga-2 are playing IF Ready at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Mjondalen-2Frigg18:00

Mjondalen-2 - Frigg

Mjondalen-2 are playing Frigg at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Bryne-2Vardeneset17:00

Bryne-2 - Vardeneset

Bryne-2 are playing Vardeneset at the 3. Division, Group 3 of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

OsStromsgodset-215:00

Os - Stromsgodset-2

Os are playing Stromsgodset-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Sogndal-2Fjora17:00

Sogndal-2 - Fjora

Sogndal-2 are playing Fjora at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

TillerRaufoss-216:00

Tiller - Raufoss-2

Tiller are playing Raufoss-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

MelhusRanheim-217:00

Melhus - Ranheim-2

Melhus are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Rosenborg-2Strindheim17:00

Rosenborg-2 - Strindheim

Rosenborg-2 are playing Strindheim at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Lillestrom-2Tromso-215:00

Lillestrom-2 - Tromso-2

Lillestrom-2 are playing Tromso-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on June 17. The match will kick off 15:00 UTC.

MotalaAFC Linkoping17:00

Motala - AFC Linkoping

Motala are playing AFC Linkoping at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

IFK MalmoHittarp17:00

IFK Malmo - Hittarp

IFK Malmo are playing Hittarp at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Al-WeehdatAl Ahed Beirut16:00

Al-Weehdat - Al Ahed Beirut

Al-Weehdat are playing Al Ahed Beirut at the Semifinals of Afc Cup on June 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Muktijoddha SKCNofel SC10:00

Muktijoddha SKC - Nofel SC

Muktijoddha SKC are playing Nofel SC at the Premier League of Bangladesh on June 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Saif SCBrothers Union10:00

Saif SC - Brothers Union

Saif SC are playing Brothers Union at the Premier League of Bangladesh on June 17. The match will kick off 10:00 UTC.

NauticoBotafogo PB21:30

Nautico - Botafogo PB

Nautico are playing Botafogo PB at the Serie C of Brasil on June 17. The match will kick off 21:30 UTC.

GloboSanta Cruz23:00

Globo - Santa Cruz

Globo are playing Santa Cruz at the Serie C of Brasil on June 17. The match will kick off 23:00 UTC.

FlorestaMoto Club MA19:00

Floresta - Moto Club MA

Floresta are playing Moto Club MA at the Serie D of Brasil on June 17. The match will kick off 19:00 UTC.