Upcoming Fixtures
RoeselareWesterloa day ago 19:00

Roeselare - Westerlo

Roeselare are playing Westerlo at the First Division B, Opening of Belgium on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Excelsior VirtonRoeselareSunday 15:00

Excelsior Virton - Roeselare

Excelsior Virton are playing Roeselare at the First Division B, Closing of Belgium on November 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Latest Results
Roeselare3 - 5Westerloa day ago Full TimeFT

Roeselare - Westerlo

Roeselare played Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on November 17. The match kicked off 19:00 UTC. Westerlo won 3-5.

Roeselare2 - 1Lokeren10 days ago Full TimeFT

Roeselare - Lokeren

Roeselare played Lokeren at the First Division B, Opening of Belgium on November 8. The match kicked off 19:30 UTC. Roeselare won 2-1.

Beerschot-Wilrijk2 - 1Roeselare16 days ago Full TimeFT

Beerschot-Wilrijk - Roeselare

Beerschot-Wilrijk played Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on November 2. The match kicked off 19:30 UTC. Beerschot-Wilrijk won 2-1.

Roeselare3 - 0St. Gilloisea month ago Full TimeFT

Roeselare - St. Gilloise

Roeselare played St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Roeselare won 3-0.

Roeselare3 - 1Oud-Heverleea month ago Full TimeFT

Roeselare - Oud-Heverlee

Roeselare played Oud-Heverlee at the First Division B, Opening of Belgium on October 12. The match kicked off 15:00 UTC. Roeselare won 3-1.

Lommel United2 - 1Roeselarea month ago Full TimeFT

Lommel United - Roeselare

Lommel United played Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on October 4. The match kicked off 18:30 UTC. Lommel United won 2-1.

Roeselare0 - 2Westerlo2 months ago Full TimeFT

Roeselare - Westerlo

Roeselare played Westerlo at the First Division B, Opening of Belgium on September 27. The match kicked off 18:30 UTC. Westerlo won 0-2.

Lokeren2 - 0Roeselare2 months ago Full TimeFT

Lokeren - Roeselare

Lokeren played Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on September 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lokeren won 2-0.

Oud-Heverlee4 - 0Roeselare2 months ago Full TimeFT

Oud-Heverlee - Roeselare

Oud-Heverlee played Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on September 7. The match kicked off 18:30 UTC. Oud-Heverlee won 4-0.

Roeselare1 - 1Lommel United3 months ago Full TimeFT

Roeselare - Lommel United

Roeselare played Lommel United at the First Division B, Opening of Belgium on August 31. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Westerlo4 - 1Roeselare3 months ago Full TimeFT

Westerlo - Roeselare

Westerlo played Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on August 17. The match kicked off 18:30 UTC. Westerlo won 4-1.

Roeselare1 - 1Beerschot-Wilrijk3 months ago Full TimeFT

Roeselare - Beerschot-Wilrijk

Roeselare played Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on August 10. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roeselare1 - 2Reading U-233 months ago Full TimeFT

Roeselare - Reading U-23

Roeselare played Reading U-23 at the Club Friendlies of International on August 6. The match kicked off 12:00 UTC. Reading U-23 won 1-2.

St. Gilloise3 - 0Roeselare3 months ago Full TimeFT

St. Gilloise - Roeselare

St. Gilloise played Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on August 4. The match kicked off 14:00 UTC. St. Gilloise won 3-0.

Roeselare1 - 1Sint-Eloois-Winkel4 months ago Full TimeFT

Roeselare - Sint-Eloois-Winkel

Roeselare played Sint-Eloois-Winkel at the Club Friendlies of International on July 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roeselare2 - 2Knokke4 months ago Full TimeFT

Roeselare - Knokke

Roeselare played Knokke at the Club Friendlies of International on July 24. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lommel United0 - 1Roeselare7 months ago Full TimeFT

Lommel United - Roeselare

Lommel United played Roeselare at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Roeselare won 0-1.

Oud-Heverlee3 - 0Roeselare7 months ago Full TimeFT

Oud-Heverlee - Roeselare

Oud-Heverlee played Roeselare at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 14. The match kicked off 18:00 UTC. Oud-Heverlee won 3-0.

Tubize1 - 1Roeselare8 months ago Full TimeFT

Tubize - Roeselare

Tubize played Roeselare at the First Division B, Relegation Group of Belgium on March 24. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beerschot-Wilrijk1 - 1Roeselare9 months ago Full TimeFT

Beerschot-Wilrijk - Roeselare

Beerschot-Wilrijk played Roeselare at the First Division B, Closing of Belgium on February 23. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roeselare is a football club from Belgium competing in the First Division B, Opening of Belgium. ScoreBat covers all matches of Roeselare in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Roeselare roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Roeselare for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Roeselare goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Roeselare livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Roeselare, who will be playing Westerlo on past Sunday in the First Division B, Opening of Belgium. You can watch Roeselare vs Westerlo live stream on ScoreBat. The match will kick off 19:00 UTC. After that, Roeselare will play Excelsior Virton on Sunday.

Matchday Live
GermanyNorthern Ireland19:45

Germany - Northern Ireland

Germany are playing Northern Ireland at the QR, Group C of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

NetherlandsEstonia19:45

Netherlands - Estonia

Netherlands are playing Estonia at the QR, Group C of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SlovakiaAzerbaijan19:45

Slovakia - Azerbaijan

Slovakia are playing Azerbaijan at the QR, Group E of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesHungary19:45

Wales - Hungary

Wales are playing Hungary at the QR, Group E of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

LatviaAustria19:45

Latvia - Austria

Latvia are playing Austria at the QR, Group G of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

North MacedoniaIsrael19:45

North Macedonia - Israel

North Macedonia are playing Israel at the QR, Group G of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PolandSlovenia19:45

Poland - Slovenia

Poland are playing Slovenia at the QR, Group G of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BelgiumCyprus19:45

Belgium - Cyprus

Belgium are playing Cyprus at the QR, Group I of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

San MarinoRussia19:45

San Marino - Russia

San Marino are playing Russia at the QR, Group I of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

ScotlandKazakhstan19:45

Scotland - Kazakhstan

Scotland are playing Kazakhstan at the QR, Group I of European Championship on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

MyanmarMongolia10:30

Myanmar - Mongolia

Myanmar are playing Mongolia at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 10:30 UTC.

MaldivesGuam11:00

Maldives - Guam

Maldives are playing Guam at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 11:00 UTC.

TurkmenistanSri Lanka11:00

Turkmenistan - Sri Lanka

Turkmenistan are playing Sri Lanka at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 11:00 UTC.

NepalKuwait11:45

Nepal - Kuwait

Nepal are playing Kuwait at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 11:45 UTC.

Hong KongCambodia12:00

Hong Kong - Cambodia

Hong Kong are playing Cambodia at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

UzbekistanPalestine12:00

Uzbekistan - Palestine

Uzbekistan are playing Palestine at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

MalaysiaIndonesia12:45

Malaysia - Indonesia

Malaysia are playing Indonesia at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 12:45 UTC.

VietnamThailand13:00

Vietnam - Thailand

Vietnam are playing Thailand at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AfghanistanQatar14:00

Afghanistan - Qatar

Afghanistan are playing Qatar at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 14:00 UTC.

IraqBahrain14:00

Iraq - Bahrain

Iraq are playing Bahrain at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 14:00 UTC.

KyrgyzstanTajikistan14:00

Kyrgyzstan - Tajikistan

Kyrgyzstan are playing Tajikistan at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SyriaPhilippines14:00

Syria - Philippines

Syria are playing Philippines at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 14:00 UTC.

OmanIndia15:00

Oman - India

Oman are playing India at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 15:00 UTC.

YemenSingapore15:00

Yemen - Singapore

Yemen are playing Singapore at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 15:00 UTC.

JordanChinese Taipei16:00

Jordan - Chinese Taipei

Jordan are playing Chinese Taipei at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 16:00 UTC.

LebanonKorea DPR17:00

Lebanon - Korea DPR

Lebanon are playing Korea DPR at the Asia. 2nd round of World Cup on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

BradfordShrewsbury19:45

Bradford - Shrewsbury

Bradford are playing Shrewsbury at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BromleyBristol Rovers19:45

Bromley - Bristol Rovers

Bromley are playing Bristol Rovers at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Burton AlbionSalford City19:45

Burton Albion - Salford City

Burton Albion are playing Salford City at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Doncaster RoversWimbledon19:45

Doncaster Rovers - Wimbledon

Doncaster Rovers are playing Wimbledon at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

EastleighStourbridge19:45

Eastleigh - Stourbridge

Eastleigh are playing Stourbridge at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

ExeterCambridge United19:45

Exeter - Cambridge United

Exeter are playing Cambridge United at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

GillinghamSunderland19:45

Gillingham - Sunderland

Gillingham are playing Sunderland at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Peterborough UnitedStevenage19:45

Peterborough United - Stevenage

Peterborough United are playing Stevenage at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWrexham19:45

Rochdale - Wrexham

Rochdale are playing Wrexham at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Swindon TownCheltenham Town19:45

Swindon Town - Cheltenham Town

Swindon Town are playing Cheltenham Town at the FA Cup of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Switzerland U-21France U-2118:00

Switzerland U-21 - France U-21

Switzerland U-21 are playing France U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Andorra U-21Turkey U-2117:00

Andorra U-21 - Turkey U-21

Andorra U-21 are playing Turkey U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Italy U-21Armenia U-2117:30

Italy U-21 - Armenia U-21

Italy U-21 are playing Armenia U-21 at the Qualifying round, Group 1 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Ireland U-21Sweden U-2120:00

Ireland U-21 - Sweden U-21

Ireland U-21 are playing Sweden U-21 at the Qualifying round, Group 1 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Serbia U-21Russia U-2118:00

Serbia U-21 - Russia U-21

Serbia U-21 are playing Russia U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Faroe Islandes U-21North Macedonia U-2117:00

Faroe Islandes U-21 - North Macedonia U-21

Faroe Islandes U-21 are playing North Macedonia U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Israel U-21Spain U-2117:30

Israel U-21 - Spain U-21

Israel U-21 are playing Spain U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Norway U-21Portugal U-2117:30

Norway U-21 - Portugal U-21

Norway U-21 are playing Portugal U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Gibraltar U-21Belarus U-2119:00

Gibraltar U-21 - Belarus U-21

Gibraltar U-21 are playing Belarus U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Denmark U-21Malta U-2117:00

Denmark U-21 - Malta U-21

Denmark U-21 are playing Malta U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Northern Ireland U-21Romania U-2117:30

Northern Ireland U-21 - Romania U-21

Northern Ireland U-21 are playing Romania U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Wales U-21Bosnia Herzegovina U-2116:00

Wales U-21 - Bosnia Herzegovina U-21

Wales U-21 are playing Bosnia Herzegovina U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on November 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BurundiMorocco13:00

Burundi - Morocco

Burundi are playing Morocco at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

MauritaniaCentral-Africa16:00

Mauritania - Central-Africa

Mauritania are playing Central-Africa at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ZambiaZimbabwe16:00

Zambia - Zimbabwe

Zambia are playing Zimbabwe at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Equatorial GuineaTunisia19:00

Equatorial Guinea - Tunisia

Equatorial Guinea are playing Tunisia at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 19:00 UTC.

LibyaTanzania19:00

Libya - Tanzania

Libya are playing Tanzania at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 19:00 UTC.

EtheopiaCote d’Ivoire13:00

Etheopia - Cote d’Ivoire

Etheopia are playing Cote d’Ivoire at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

NigerMadagascar16:00

Niger - Madagascar

Niger are playing Madagascar at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on November 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CriciumaParana22:15

Criciuma - Parana

Criciuma are playing Parana at the Serie B of Brasil on November 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Operario PRVitoria00:30

Operario PR - Vitoria

Operario PR are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on November 20. The match will kick off 00:30 UTC.

JapanVenezuela10:25

Japan - Venezuela

Japan are playing Venezuela at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 19. The match will kick off 10:25 UTC.

BrazilKorea Republic13:30

Brazil - Korea Republic

Brazil are playing Korea Republic at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 19. The match will kick off 13:30 UTC.

CroatiaGeorgia17:00

Croatia - Georgia

Croatia are playing Georgia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

MontenegroBelarus17:00

Montenegro - Belarus

Montenegro are playing Belarus at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Saudi ArabiaParaguay17:00

Saudi Arabia - Paraguay

Saudi Arabia are playing Paraguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 19. The match will kick off 17:00 UTC.

EcuadorColombia01:00

Ecuador - Colombia

Ecuador are playing Colombia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 20. The match will kick off 01:00 UTC.

PeruChile01:30

Peru - Chile

Peru are playing Chile at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 20. The match will kick off 01:30 UTC.

Midtjylland-2Silkeborg-213:00

Midtjylland-2 - Silkeborg-2

Midtjylland-2 are playing Silkeborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

FC Kobenhavn-2FC Nordsjaelland-212:00

FC Kobenhavn-2 - FC Nordsjaelland-2

FC Kobenhavn-2 are playing FC Nordsjaelland-2 at the Reserve League, Group 1 of Denmark on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

BillericayWeymouth19:45

Billericay - Weymouth

Billericay are playing Weymouth at the National League South of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

ChippenhamHemelPostponedPst

Chippenham - Hemel

Chippenham are playing Hemel at the National League South of England on November 19.

AltrinchamGateshead19:45

Altrincham - Gateshead

Altrincham are playing Gateshead at the National League North of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Boston UnitedBlyth Spartans19:45

Boston United - Blyth Spartans

Boston United are playing Blyth Spartans at the National League North of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Bedfont SportsPaulton Rovers19:45

Bedfont Sports - Paulton Rovers

Bedfont Sports are playing Paulton Rovers at the FA Trophy of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Biggleswade TownMetropolitan Police19:45

Biggleswade Town - Metropolitan Police

Biggleswade Town are playing Metropolitan Police at the FA Trophy of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Redditch UnitedBarwell19:45

Redditch United - Barwell

Redditch United are playing Barwell at the FA Trophy of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyPoole Town19:30

Hartley Wintney - Poole Town

Hartley Wintney are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on November 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Blackfield-LangleyWalton Casuals19:45

Blackfield-Langley - Walton Casuals

Blackfield-Langley are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Bowers PitseaWorthingPostponedPst

Bowers Pitsea - Worthing

Bowers Pitsea are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on November 19.

MargateBishops Stortford19:45

Margate - Bishops Stortford

Margate are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Potters Bar TownMersthamPostponedPst

Potters Bar Town - Merstham

Potters Bar Town are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on November 19.

AlvechurchStourbridgePostponedPst

Alvechurch - Stourbridge

Alvechurch are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on November 19.

Biggleswade TownLowestoft TownPostponedPst

Biggleswade Town - Lowestoft Town

Biggleswade Town are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 19.

Stratford TownHednesford Town19:45

Stratford Town - Hednesford Town

Stratford Town are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Eintracht NortheimEintracht Celle19:00

Eintracht Northeim - Eintracht Celle

Eintracht Northeim are playing Eintracht Celle at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Arminia LudwigshafenEisbachtal19:00

Arminia Ludwigshafen - Eisbachtal

Arminia Ludwigshafen are playing Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 19. The match will kick off 19:00 UTC.

RodangeRosport19:00

Rodange - Rosport

Rodange are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on November 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Feyenoord-2Emmen-213:00

Feyenoord-2 - Emmen-2

Feyenoord-2 are playing Emmen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Greece U-17Germany U-1712:00

Greece U-17 - Germany U-17

Greece U-17 are playing Germany U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Kazakhstan U-17Azerbaijan U-1712:00

Kazakhstan U-17 - Azerbaijan U-17

Kazakhstan U-17 are playing Azerbaijan U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Albania U-17Georgia U-1715:00

Albania U-17 - Georgia U-17

Albania U-17 are playing Georgia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ukraine U-17Portugal U-1715:00

Ukraine U-17 - Portugal U-17

Ukraine U-17 are playing Portugal U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Armenia U-19Montenegro U-1912:00

Armenia U-19 - Montenegro U-19

Armenia U-19 are playing Montenegro U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bosnia Herzegovina U-19England U-1912:00

Bosnia Herzegovina U-19 - England U-19

Bosnia Herzegovina U-19 are playing England U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bulgaria U-19Turkey U-1912:00

Bulgaria U-19 - Turkey U-19

Bulgaria U-19 are playing Turkey U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Estonia U-19Slovenia U-1912:00

Estonia U-19 - Slovenia U-19

Estonia U-19 are playing Slovenia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Luxembourg U-19North Macedonia U-1912:00

Luxembourg U-19 - North Macedonia U-19

Luxembourg U-19 are playing North Macedonia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Sweden U-19Ukraine U-1912:00

Sweden U-19 - Ukraine U-19

Sweden U-19 are playing Ukraine U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Denmark U-19France U-1913:00

Denmark U-19 - France U-19

Denmark U-19 are playing France U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Faroe Islandes U-19Finland U-1913:00

Faroe Islandes U-19 - Finland U-19

Faroe Islandes U-19 are playing Finland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Kosovo U-19Wales U-1913:00

Kosovo U-19 - Wales U-19

Kosovo U-19 are playing Wales U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Poland U-19Russia U-1913:00

Poland U-19 - Russia U-19

Poland U-19 are playing Russia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Albania U-19Iceland U-1913:30

Albania U-19 - Iceland U-19

Albania U-19 are playing Iceland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Belgium U-19Greece U-1913:30

Belgium U-19 - Greece U-19

Belgium U-19 are playing Greece U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Gibraltar U-19Switzerland U-1913:30

Gibraltar U-19 - Switzerland U-19

Gibraltar U-19 are playing Switzerland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Ireland U-19Austria U-1913:30

Ireland U-19 - Austria U-19

Ireland U-19 are playing Austria U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Malta U-19Cyprus U-1914:00

Malta U-19 - Cyprus U-19

Malta U-19 are playing Cyprus U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Slovakia U-19Italy U-1914:00

Slovakia U-19 - Italy U-19

Slovakia U-19 are playing Italy U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Avanhard-2Tavriya11:00

Avanhard-2 - Tavriya

Avanhard-2 are playing Tavriya at the 2 Liga of Ukraine on November 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Al JeelAl Shoalah11:50

Al Jeel - Al Shoalah

Al Jeel are playing Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 19. The match will kick off 11:50 UTC.

Al-KhaleejAl Taee Hail11:50

Al-Khaleej - Al Taee Hail

Al-Khaleej are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on November 19. The match will kick off 11:50 UTC.

JeddahAl Taqdom15:20

Jeddah - Al Taqdom

Jeddah are playing Al Taqdom at the Division 1 of Saudi Arabia on November 19. The match will kick off 15:20 UTC.

ProlineMaroons13:00

Proline - Maroons

Proline are playing Maroons at the Premier League of Uganda on November 19. The match will kick off 13:00 UTC.

CubaUSA00:30

Cuba - USA

Cuba are playing USA at the Nations League, League A of Concacaf on November 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MexicoBermuda02:30

Mexico - Bermuda

Mexico are playing Bermuda at the Nations League, League A of Concacaf on November 20. The match will kick off 02:30 UTC.

El SalvadorDominican Republic22:30

El Salvador - Dominican Republic

El Salvador are playing Dominican Republic at the Nations League, League B of Concacaf on November 19. The match will kick off 22:30 UTC.

Saint LuciaMontserrat22:30

Saint Lucia - Montserrat

Saint Lucia are playing Montserrat at the Nations League, League B of Concacaf on November 19. The match will kick off 22:30 UTC.

Puerto RicoAnquilla22:00

Puerto Rico - Anquilla

Puerto Rico are playing Anquilla at the Nations League, League C of Concacaf on November 19. The match will kick off 22:00 UTC.

BarbadosCayman Islands00:00

Barbados - Cayman Islands

Barbados are playing Cayman Islands at the Nations League, League C of Concacaf on November 20. The match will kick off 00:00 UTC.

US Virgin IslandsSaint Martin00:00

US Virgin Islands - Saint Martin

US Virgin Islands are playing Saint Martin at the Nations League, League C of Concacaf on November 20. The match will kick off 00:00 UTC.

LD AlajuelenseJicaral02:00

LD Alajuelense - Jicaral

LD Alajuelense are playing Jicaral at the Apertura of Costa Rica on November 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Barracas CentralFerro Carril Oeste20:00

Barracas Central - Ferro Carril Oeste

Barracas Central are playing Ferro Carril Oeste at the Primera B Nacional of Argentina on November 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo MoronAtlanta CA00:10

Deportivo Moron - Atlanta CA

Deportivo Moron are playing Atlanta CA at the Primera B Nacional of Argentina on November 20. The match will kick off 00:10 UTC.

Deportivo La GuairaTrujillanos20:00

Deportivo La Guaira - Trujillanos

Deportivo La Guaira are playing Trujillanos at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 19. The match will kick off 20:00 UTC.