Pyunik-2 logo
Armenia

Pyunik-2 Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Torpedo Yerevan5 - 4Pyunik-211 days ago Full TimeFT

Torpedo Yerevan - Pyunik-2

Torpedo Yerevan played Pyunik-2 at the First division of Armenia on December 3. The match kicked off 10:00 UTC. Torpedo Yerevan won 5-4.

Ararat-Armenia-23 - 0Pyunik-22 months ago Full TimeFT

Ararat-Armenia-2 - Pyunik-2

Ararat-Armenia-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on October 18. The match kicked off 11:00 UTC. Ararat-Armenia-2 won 3-0.

Pyunik-25 - 1Lernayin Artsakh2 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Lernayin Artsakh

Pyunik-2 played Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on October 5. The match kicked off 12:00 UTC. Pyunik-2 won 5-1.

Pyunik-26 - 0Dilijan2 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Dilijan

Pyunik-2 played Dilijan at the First division of Armenia on September 30. The match kicked off 12:00 UTC. Pyunik-2 won 6-0.

Shirak-21 - 0Pyunik-23 months ago Full TimeFT

Shirak-2 - Pyunik-2

Shirak-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on September 24. The match kicked off 12:30 UTC. Shirak-2 won 1-0.

Pyunik-22 - 4Sevan3 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Sevan

Pyunik-2 played Sevan at the First division of Armenia on September 16. The match kicked off 12:30 UTC. Sevan won 2-4.

Urartu-20 - 0Pyunik-23 months ago Full TimeFT

Urartu-2 - Pyunik-2

Urartu-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on August 30. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pyunik-24 - 1Masis4 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Masis

Pyunik-2 played Masis at the First division of Armenia on August 26. The match kicked off 13:00 UTC. Pyunik-2 won 4-1.

Ani0 - 3Pyunik-24 months ago Full TimeFT

Ani - Pyunik-2

Ani played Pyunik-2 at the First division of Armenia on August 21. The match kicked off 13:00 UTC. Pyunik-2 won 0-3.

Pyunik-22 - 5West Armenia4 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - West Armenia

Pyunik-2 played West Armenia at the First division of Armenia on August 17. The match kicked off 13:00 UTC. West Armenia won 2-5.

Alashkert-24 - 1Pyunik-24 months ago Full TimeFT

Alashkert-2 - Pyunik-2

Alashkert-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on August 12. The match kicked off 13:00 UTC. Alashkert-2 won 4-1.

Pyunik-24 - 0Gandzasar-26 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Gandzasar-2

Pyunik-2 played Gandzasar-2 at the First division of Armenia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Pyunik-2 won 4-0.

Ararat-20 - 3Pyunik-26 months ago Full TimeFT

Ararat-2 - Pyunik-2

Ararat-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on June 1. The match kicked off 13:00 UTC. Pyunik-2 won 0-3.

Yerevan2 - 2Pyunik-27 months ago Full TimeFT

Yerevan - Pyunik-2

Yerevan played Pyunik-2 at the First division of Armenia on May 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pyunik-20 - 2Sevan7 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Sevan

Pyunik-2 played Sevan at the First division of Armenia on May 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sevan won 0-2.

Urartu-21 - 0Pyunik-27 months ago Full TimeFT

Urartu-2 - Pyunik-2

Urartu-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on May 13. The match kicked off 12:00 UTC. Urartu-2 won 1-0.

Ararat-Armenia-23 - 1Pyunik-27 months ago Full TimeFT

Ararat-Armenia-2 - Pyunik-2

Ararat-Armenia-2 played Pyunik-2 at the First division of Armenia on April 29. The match kicked off 13:00 UTC. Ararat-Armenia-2 won 3-1.

Pyunik-21 - 1Alashkert-28 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Alashkert-2

Pyunik-2 played Alashkert-2 at the First division of Armenia on April 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pyunik-23 - 4Ararat-29 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Ararat-2

Pyunik-2 played Ararat-2 at the First division of Armenia on March 11. The match kicked off 11:00 UTC. Ararat-2 won 3-4.

Pyunik-20 - 3Yerevan9 months ago Full TimeFT

Pyunik-2 - Yerevan

Pyunik-2 played Yerevan at the First division of Armenia on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Yerevan won 0-3.

Pyunik-2 (also known as Pyunik II) is a football club from Armenia competing in the First division of Armenia. ScoreBat covers all matches of Pyunik-2 in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Pyunik-2 roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Pyunik-2 for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Pyunik-2 goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Pyunik-2 livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Pyunik-2.

Matchday Live
Liverpool1 - 0WatfordHalf TimeHT

Liverpool - Watford

Liverpool are playing Watford at the Premier League of England on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Liverpool is winning 1-0.

BurnleyNewcastle United15:00

Burnley - Newcastle United

Burnley are playing Newcastle United at the Premier League of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelseaBournemouth15:00

Chelsea - Bournemouth

Chelsea are playing Bournemouth at the Premier League of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Leicester CityNorwich City15:00

Leicester City - Norwich City

Leicester City are playing Norwich City at the Premier League of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield UnitedAston Villa15:00

Sheffield United - Aston Villa

Sheffield United are playing Aston Villa at the Premier League of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthamptonWest Ham United17:30

Southampton - West Ham United

Southampton are playing West Ham United at the Premier League of England on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Granada CF0 - 1Levante60'

Granada CF - Levante

Granada CF are playing Levante at the La Liga of Spain on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Levante is winning 0-1.

Real SociedadBarcelona15:00

Real Sociedad - Barcelona

Real Sociedad are playing Barcelona at the La Liga of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletic BilbaoEibar17:30

Athletic Bilbao - Eibar

Athletic Bilbao are playing Eibar at the La Liga of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Atletico MadridOsasuna20:00

Atletico Madrid - Osasuna

Atletico Madrid are playing Osasuna at the La Liga of Spain on December 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayern MunichWerder Bremen14:30

Bayern Munich - Werder Bremen

Bayern Munich are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Hertha BerlinSC Freiburg14:30

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

KolnBayer Leverkusen14:30

Koln - Bayer Leverkusen

Koln are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

MainzBorussia Dortmund14:30

Mainz - Borussia Dortmund

Mainz are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

PaderbornUnion Berlin14:30

Paderborn - Union Berlin

Paderborn are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Fortuna DusseldorfRB Leipzig17:30

Fortuna Dusseldorf - RB Leipzig

Fortuna Dusseldorf are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

BresciaLecce14:00

Brescia - Lecce

Brescia are playing Lecce at the Serie A of Italy on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

NapoliParma17:00

Napoli - Parma

Napoli are playing Parma at the Serie A of Italy on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

GenoaSampdoria19:45

Genoa - Sampdoria

Genoa are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on December 14. The match will kick off 19:45 UTC.

MetzMarseille16:30

Metz - Marseille

Metz are playing Marseille at the Ligue 1 of France on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

AmiensDijon19:00

Amiens - Dijon

Amiens are playing Dijon at the Ligue 1 of France on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

AngersMonaco19:00

Angers - Monaco

Angers are playing Monaco at the Ligue 1 of France on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

BrestNice19:00

Brest - Nice

Brest are playing Nice at the Ligue 1 of France on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

NimesNantes19:00

Nimes - Nantes

Nimes are playing Nantes at the Ligue 1 of France on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

ToulouseReims19:00

Toulouse - Reims

Toulouse are playing Reims at the Ligue 1 of France on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Birmingham1 - 1West Bromwich AlbionHalf TimeHT

Birmingham - West Bromwich Albion

Birmingham are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

BarnsleyQPR15:00

Barnsley - QPR

Barnsley are playing QPR at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

BrentfordFulham15:00

Brentford - Fulham

Brentford are playing Fulham at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Bristol CityBlackburn15:00

Bristol City - Blackburn

Bristol City are playing Blackburn at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Derby CountyMillwall15:00

Derby County - Millwall

Derby County are playing Millwall at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

LeedsCardiff City15:00

Leeds - Cardiff City

Leeds are playing Cardiff City at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Nottingham ForestSheffield Wednesday15:00

Nottingham Forest - Sheffield Wednesday

Nottingham Forest are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Preston NELuton15:00

Preston NE - Luton

Preston NE are playing Luton at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Stoke CityReading15:00

Stoke City - Reading

Stoke City are playing Reading at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea CityMiddlesbrough15:00

Swansea City - Middlesbrough

Swansea City are playing Middlesbrough at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

WiganHuddersfield15:00

Wigan - Huddersfield

Wigan are playing Huddersfield at the Championship of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

ADO Den HaagGroningen17:30

ADO Den Haag - Groningen

ADO Den Haag are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Fortuna SittardRKC18:45

Fortuna Sittard - RKC

Fortuna Sittard are playing RKC at the Eredivisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 18:45 UTC.

VV VenloZwolle18:45

VV Venlo - Zwolle

VV Venlo are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 18:45 UTC.

TwenteVitesse19:45

Twente - Vitesse

Twente are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 19:45 UTC.

AberdeenHamilton15:00

Aberdeen - Hamilton

Aberdeen are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartsSt. Johnstone15:00

Hearts - St. Johnstone

Hearts are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Ross CountyKilmarnock15:00

Ross County - Kilmarnock

Ross County are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

St. MirrenLivingston15:00

St. Mirren - Livingston

St. Mirren are playing Livingston at the Premier League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

MaritimoBoavista15:30

Maritimo - Boavista

Maritimo are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

BenficaFamilcao18:00

Benfica - Familcao

Benfica are playing Familcao at the Primeira Liga of Portugal on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

SetubalAves20:30

Setubal - Aves

Setubal are playing Aves at the Primeira Liga of Portugal on December 14. The match will kick off 20:30 UTC.

AdmiraRapid16:00

Admira - Rapid

Admira are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

HartbergSalzburg16:00

Hartberg - Salzburg

Hartberg are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

St. PoltenAltach16:00

St. Polten - Altach

St. Polten are playing Altach at the Bundesliga of Austria on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

AntwerpEupen17:00

Antwerp - Eupen

Antwerp are playing Eupen at the First Division A of Belgium on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

CharleroiCercle Brugge19:00

Charleroi - Cercle Brugge

Charleroi are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Zulte-WaregemSint-Truiden19:00

Zulte-Waregem - Sint-Truiden

Zulte-Waregem are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

GenkWaasland-Beveren19:30

Genk - Waasland-Beveren

Genk are playing Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on December 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Excelsior VirtonLommel United16:00

Excelsior Virton - Lommel United

Excelsior Virton are playing Lommel United at the First Division B, Closing of Belgium on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

WesterloBeerschot-Wilrijk19:30

Westerlo - Beerschot-Wilrijk

Westerlo are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on December 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Beroe2 - 0Tsarsko seloFull TimeFT

Beroe - Tsarsko selo

Beroe played Tsarsko selo at the A PFG of Bulgaria on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Beroe won 2-0.

Cherno More0 - 1Arda Kardzhali48'

Cherno More - Arda Kardzhali

Cherno More are playing Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on December 14. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and Arda Kardzhali is winning 0-1.

CSKA SofiaDunav Ruse14:30

CSKA Sofia - Dunav Ruse

CSKA Sofia are playing Dunav Ruse at the A PFG of Bulgaria on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

RijekaVarteks14:00

Rijeka - Varteks

Rijeka are playing Varteks at the 1 HNL of Croatia on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo ZagrebLokomotiva Zagreb16:30

Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb

Dinamo Zagreb are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

AEK LarnacaPafos15:00

AEK Larnaca - Pafos

AEK Larnaca are playing Pafos at the 1. Division of Cyprus on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Apollon LimassolAnorthosis17:00

Apollon Limassol - Anorthosis

Apollon Limassol are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

LiberecKarvina13:30

Liberec - Karvina

Liberec are playing Karvina at the First League of Czech Republic on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

OlomoucBohemians 190513:30

Olomouc - Bohemians 1905

Olomouc are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

PribramSlovacko13:30

Pribram - Slovacko

Pribram are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

ZlinOpava13:30

Zlin - Opava

Zlin are playing Opava at the First League of Czech Republic on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

OstravaSparta Praha16:00

Ostrava - Sparta Praha

Ostrava are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Accrington StanleyPortsmouth15:00

Accrington Stanley - Portsmouth

Accrington Stanley are playing Portsmouth at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Fleetwood TownGillingham15:00

Fleetwood Town - Gillingham

Fleetwood Town are playing Gillingham at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Ipswich TownBristol Rovers15:00

Ipswich Town - Bristol Rovers

Ipswich Town are playing Bristol Rovers at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Lincoln CityTranmere Rovers15:00

Lincoln City - Tranmere Rovers

Lincoln City are playing Tranmere Rovers at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Milton Keynes DonsOxford United15:00

Milton Keynes Dons - Oxford United

Milton Keynes Dons are playing Oxford United at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Peterborough UnitedBolton15:00

Peterborough United - Bolton

Peterborough United are playing Bolton at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

ShrewsburyCoventry15:00

Shrewsbury - Coventry

Shrewsbury are playing Coventry at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Southend UnitedRotherham15:00

Southend United - Rotherham

Southend United are playing Rotherham at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

SunderlandBlackpool15:00

Sunderland - Blackpool

Sunderland are playing Blackpool at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

WimbledonDoncaster Rovers15:00

Wimbledon - Doncaster Rovers

Wimbledon are playing Doncaster Rovers at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Wycombe WanderersBurton Albion15:00

Wycombe Wanderers - Burton Albion

Wycombe Wanderers are playing Burton Albion at the League One of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

CarlisleGrimsby15:00

Carlisle - Grimsby

Carlisle are playing Grimsby at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownCambridge United15:00

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Crawley TownPort Vale15:00

Crawley Town - Port Vale

Crawley Town are playing Port Vale at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

CreweMansfield Town15:00

Crewe - Mansfield Town

Crewe are playing Mansfield Town at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Leyton OrientBradford15:00

Leyton Orient - Bradford

Leyton Orient are playing Bradford at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportStevenage15:00

Newport - Stevenage

Newport are playing Stevenage at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

NorthamptonForest Green15:00

Northampton - Forest Green

Northampton are playing Forest Green at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthMorecambe15:00

Plymouth - Morecambe

Plymouth are playing Morecambe at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Salford CityExeter15:00

Salford City - Exeter

Salford City are playing Exeter at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Scunthorpe UnitedColchester15:00

Scunthorpe United - Colchester

Scunthorpe United are playing Colchester at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon TownOldham Athletic15:00

Swindon Town - Oldham Athletic

Swindon Town are playing Oldham Athletic at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

WalsallMacclesfield Town15:00

Walsall - Macclesfield Town

Walsall are playing Macclesfield Town at the League Two of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

AjaccioLens15:00

Ajaccio - Lens

Ajaccio are playing Lens at the Ligue 2 of France on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Heidenheim0 - 0Arminia Bielefeld61'

Heidenheim - Arminia Bielefeld

Heidenheim are playing Arminia Bielefeld at the 2. Bundesliga of Germany on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Karlsruher1 - 2Greuther Furth61'

Karlsruher - Greuther Furth

Karlsruher are playing Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Greuther Furth is winning 1-2.

St. Pauli1 - 0Wehen Wiesbaden60'

St. Pauli - Wehen Wiesbaden

St. Pauli are playing Wehen Wiesbaden at the 2. Bundesliga of Germany on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and St. Pauli is winning 1-0.

Bayern-20 - 0Kaiserslautern19'

Bayern-2 - Kaiserslautern

Bayern-2 are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eintracht Braunschweig0 - 1Meppen19'

Eintracht Braunschweig - Meppen

Eintracht Braunschweig are playing Meppen at the 3. Liga of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Meppen is winning 0-1.

Hallescher FC0 - 1Wurzburger Kickers17'

Hallescher FC - Wurzburger Kickers

Hallescher FC are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Wurzburger Kickers is winning 0-1.

Hansa0 - 0Chemnitzer16'

Hansa - Chemnitzer

Hansa are playing Chemnitzer at the 3. Liga of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Viktoria Koln0 - 0Uerdingen17'

Viktoria Koln - Uerdingen

Viktoria Koln are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zwickau0 - 0Waldhof Mannheim16'

Zwickau - Waldhof Mannheim

Zwickau are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

OFIAris15:15

OFI - Aris

OFI are playing Aris at the Super League 1 of Greece on December 14. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosLamia17:30

Panathinaikos - Lamia

Panathinaikos are playing Lamia at the Super League 1 of Greece on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

XanthiAEK18:00

Xanthi - AEK

Xanthi are playing AEK at the Super League 1 of Greece on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

KaposvarDebrecen16:00

Kaposvar - Debrecen

Kaposvar are playing Debrecen at the NB I of Hungary on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

PaksMezokovesd16:00

Paks - Mezokovesd

Paks are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

PuskasZalaegerszeg16:00

Puskas - Zalaegerszeg

Puskas are playing Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

VardaFehervar16:00

Varda - Fehervar

Varda are playing Fehervar at the NB I of Hungary on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

HonvedUjpest18:30

Honved - Ujpest

Honved are playing Ujpest at the NB I of Hungary on December 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Ascoli PicchioCittadella14:00

Ascoli Picchio - Cittadella

Ascoli Picchio are playing Cittadella at the Serie B of Italy on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

FrosinonePescara14:00

Frosinone - Pescara

Frosinone are playing Pescara at the Serie B of Italy on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

VeneziaSpezia14:00

Venezia - Spezia

Venezia are playing Spezia at the Serie B of Italy on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Virtus EntellaEmpoli14:00

Virtus Entella - Empoli

Virtus Entella are playing Empoli at the Serie B of Italy on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

LivornoBenevento17:00

Livorno - Benevento

Livorno are playing Benevento at the Serie B of Italy on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

MostaGudja UnitedPostponedPst

Mosta - Gudja United

Mosta are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on December 14.

Senglea AthleticTarxien Rainbows15:15

Senglea Athletic - Tarxien Rainbows

Senglea Athletic are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on December 14. The match will kick off 15:15 UTC.

RakowGornik Zabrze14:00

Rakow - Gornik Zabrze

Rakow are playing Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

SlaskLech16:30

Slask - Lech

Slask are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

LegiaWisla Plock19:00

Legia - Wisla Plock

Legia are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Estoril1 - 2NacionalFull TimeFT

Estoril - Nacional

Estoril played Nacional at the Segunda Liga of Portugal on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Nacional won 1-2.

Casa PiaCD Mafra15:00

Casa Pia - CD Mafra

Casa Pia are playing CD Mafra at the Segunda Liga of Portugal on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

VilafranquenseLeixoes17:15

Vilafranquense - Leixoes

Vilafranquense are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on December 14. The match will kick off 17:15 UTC.

Academica Clinceni1 - 1FC BotosaniFull TimeFT

Academica Clinceni - FC Botosani

Academica Clinceni played FC Botosani at the Liga 1 of Romania on December 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CSMS Iasi0 - 0Gaz Metan Medias16'

CSMS Iasi - Gaz Metan Medias

CSMS Iasi are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1 of Romania on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Universitatea CraiovaVoluntari18:00

Universitatea Craiova - Voluntari

Universitatea Craiova are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

ArbroathDundee United15:00

Arbroath - Dundee United

Arbroath are playing Dundee United at the Championship of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Ayr UnitedAlloa Athletic15:00

Ayr United - Alloa Athletic

Ayr United are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

DundeeDunfermline15:00

Dundee - Dunfermline

Dundee are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Greenock MortonQueen of the South15:00

Greenock Morton - Queen of the South

Greenock Morton are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Partick ThistleInverness C.T15:00

Partick Thistle - Inverness C.T

Partick Thistle are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

AirdrieoniansPeterhead15:00

Airdrieonians - Peterhead

Airdrieonians are playing Peterhead at the Division 1 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FalkirkRaith Rovers15:00

Falkirk - Raith Rovers

Falkirk are playing Raith Rovers at the Division 1 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Forfar AthleticDumbarton15:00

Forfar Athletic - Dumbarton

Forfar Athletic are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

MontroseClyde15:00

Montrose - Clyde

Montrose are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

StranraerEast Fife15:00

Stranraer - East Fife

Stranraer are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Annan AthleticEdinburgh City15:00

Annan Athletic - Edinburgh City

Annan Athletic are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Brechin CityCowdenbeath15:00

Brechin City - Cowdenbeath

Brechin City are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Cove RangersStenhousemuir15:00

Cove Rangers - Stenhousemuir

Cove Rangers are playing Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityAlbion Rovers15:00

Elgin City - Albion Rovers

Elgin City are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Queens ParkStirling Albion15:00

Queens Park - Stirling Albion

Queens Park are playing Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Proleter Novi Sad0 - 0Radnicki Nis17'

Proleter Novi Sad - Radnicki Nis

Proleter Novi Sad are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CukarickiCrvena ZvezdaPostponedPst

Cukaricki - Crvena Zvezda

Cukaricki are playing Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on December 14.

IndjijaBacka TopolaPostponedPst

Indjija - Backa Topola

Indjija are playing Backa Topola at the Super Liga of Serbia on December 14.

Macva SabacRadPostponedPst

Macva Sabac - Rad

Macva Sabac are playing Rad at the Super Liga of Serbia on December 14.

Mladost LucaniVozdovacPostponedPst

Mladost Lucani - Vozdovac

Mladost Lucani are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on December 14.

NapredakJavorPostponedPst

Napredak - Javor

Napredak are playing Javor at the Super Liga of Serbia on December 14.

AluminijRudar VelenjePostponedPst

Aluminij - Rudar Velenje

Aluminij are playing Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on December 14.

CeljeBravoPostponedPst

Celje - Bravo

Celje are playing Bravo at the 1. SNL of Slovenia on December 14.

MuraMariborPostponedPst

Mura - Maribor

Mura are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on December 14.

OlimpijaTriglavPostponedPst

Olimpija - Triglav

Olimpija are playing Triglav at the 1. SNL of Slovenia on December 14.

Tabor SezanaDomzalePostponedPst

Tabor Sezana - Domzale

Tabor Sezana are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on December 14.

MirandesHuesca15:00

Mirandes - Huesca

Mirandes are playing Huesca at the Segunda Division of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

PonferradinaDeportivo17:00

Ponferradina - Deportivo

Ponferradina are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

TenerifeAD Alcorcon17:00

Tenerife - AD Alcorcon

Tenerife are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

ZaragozaRacing Santander20:00

Zaragoza - Racing Santander

Zaragoza are playing Racing Santander at the Segunda Division of Spain on December 14. The match will kick off 20:00 UTC.

ServetteThun18:00

Servette - Thun

Servette are playing Thun at the Super League of Switzerland on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

St. GallenZurich18:00

St. Gallen - Zurich

St. Gallen are playing Zurich at the Super League of Switzerland on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Stade Lausanne OuchySchaffhausen16:00

Stade Lausanne Ouchy - Schaffhausen

Stade Lausanne Ouchy are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Rizespor0 - 2Kasimpasa65'

Rizespor - Kasimpasa

Rizespor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Kasimpasa is winning 0-2.

GenclerbirligiGoztepe14:00

Genclerbirligi - Goztepe

Genclerbirligi are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

GalatasarayAnkaragucu17:00

Galatasaray - Ankaragucu

Galatasaray are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Boluspor0 - 2KaragumrukFull TimeFT

Boluspor - Karagumruk

Boluspor played Karagumruk at the 1. Lig of Turkey on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Karagumruk won 0-2.

Erzurum BB2 - 0GiresunsporFull TimeFT

Erzurum BB - Giresunspor

Erzurum BB played Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Erzurum BB won 2-0.

IstanbulsporEskisehirspor13:30

Istanbulspor - Eskisehirspor

Istanbulspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

AdanasporMenemen Belediyespor16:00

Adanaspor - Menemen Belediyespor

Adanaspor are playing Menemen Belediyespor at the 1. Lig of Turkey on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Lviv2 - 1Kolos Kovalivka56'

Lviv - Kolos Kovalivka

Lviv are playing Kolos Kovalivka at the Premier League of Ukraine on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Lviv is winning 2-1.

ZoryaShakhtar D15:00

Zorya - Shakhtar D

Zorya are playing Shakhtar D at the Premier League of Ukraine on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpik DonetskMariupol17:30

Olimpik Donetsk - Mariupol

Olimpik Donetsk are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Cardiff MUAberystwyth14:30

Cardiff MU - Aberystwyth

Cardiff MU are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

NewtownCarmarthen14:30

Newtown - Carmarthen

Newtown are playing Carmarthen at the Premier League of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Dhamk1 - 0Al Feiha45'

Dhamk - Al Feiha

Dhamk are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on December 14. The match kicked off 12:35 UTC. It's the first half and Dhamk is winning 1-0.

Al Ittihad JeddahAl Faysaly Al Majmaah16:45

Al Ittihad Jeddah - Al Faysaly Al Majmaah

Al Ittihad Jeddah are playing Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on December 14. The match will kick off 16:45 UTC.

Always ReadyBlooming19:00

Always Ready - Blooming

Always Ready are playing Blooming at the Clausura of Bolivia on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Sol de AmericaOlimpia21:00

Sol de America - Olimpia

Sol de America are playing Olimpia at the Clausura of Paraguay on December 14. The match will kick off 21:00 UTC.

Melbourne Victory0 - 0Wellington PhoenixFull TimeFT

Melbourne Victory - Wellington Phoenix

Melbourne Victory played Wellington Phoenix at the A-League of Australia on December 14. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sydney FC1 - 0Central Coast MarinersFull TimeFT

Sydney FC - Central Coast Mariners

Sydney FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on December 14. The match kicked off 08:30 UTC. Sydney FC won 1-0.

Perth Glory2 - 0Western SydneyFull TimeFT

Perth Glory - Western Sydney

Perth Glory played Western Sydney at the A-League of Australia on December 14. The match kicked off 10:45 UTC. Perth Glory won 2-0.

Newcastle JetsMelbourne City07:30

Newcastle Jets - Melbourne City

Newcastle Jets are playing Melbourne City at the A-League of Australia on December 15. The match will kick off 07:30 UTC.

Al Hilal RiyadhEsperance14:00

Al Hilal Riyadh - Esperance

Al Hilal Riyadh are playing Esperance at the FIFA Club World Championship of International on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

MonterreyAl Sadd SC Doha17:30

Monterrey - Al Sadd SC Doha

Monterrey are playing Al Sadd SC Doha at the FIFA Club World Championship of International on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Flamurtari1 - 2Bylis60'

Flamurtari - Bylis

Flamurtari are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bylis is winning 1-2.

Laci3 - 0Luftetari Gjirokaster60'

Laci - Luftetari Gjirokaster

Laci are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Laci is winning 3-0.

KukesiTeuta15:00

Kukesi - Teuta

Kukesi are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

SkenderbeuVllaznia15:00

Skenderbeu - Vllaznia

Skenderbeu are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

BurreliEgnatia R12:00

Burreli - Egnatia R

Burreli are playing Egnatia R at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

ElbasaniBesa12:00

Elbasani - Besa

Elbasani are playing Besa at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Iliria Fushe KrujePogradeci12:00

Iliria Fushe Kruje - Pogradeci

Iliria Fushe Kruje are playing Pogradeci at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

LushnjaApolonia12:00

Lushnja - Apolonia

Lushnja are playing Apolonia at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

ShkumbiniDinamo Tirana12:00

Shkumbini - Dinamo Tirana

Shkumbini are playing Dinamo Tirana at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Terbuni PukeErzeni12:00

Terbuni Puke - Erzeni

Terbuni Puke are playing Erzeni at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Turbina CerrikShenkolli12:00

Turbina Cerrik - Shenkolli

Turbina Cerrik are playing Shenkolli at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Veleciku KoplikKorabi Peshkopi12:00

Veleciku Koplik - Korabi Peshkopi

Veleciku Koplik are playing Korabi Peshkopi at the Division 1 of Albania on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Dessel SportThes Sport18:30

Dessel Sport - Thes Sport

Dessel Sport are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on December 14. The match will kick off 18:30 UTC.

DeinzeHeist19:00

Deinze - Heist

Deinze are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

DenderFC Liege19:00

Dender - FC Liege

Dender are playing FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Lierse KempenzonenLa Louviere Centre19:00

Lierse Kempenzonen - La Louviere Centre

Lierse Kempenzonen are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Patro EisdenSint-Eloois-Winkel19:00

Patro Eisden - Sint-Eloois-Winkel

Patro Eisden are playing Sint-Eloois-Winkel at the First Amateur Division of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

RWDMTubize19:00

RWDM - Tubize

RWDM are playing Tubize at the First Amateur Division of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Standard WClub Brugge W14:00

Standard W - Club Brugge W

Standard W are playing Club Brugge W at the Super League - Women of Belgium on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

RAAL La LouviereTilleur13:30

RAAL La Louviere - Tilleur

RAAL La Louviere are playing Tilleur at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Couvin-MariembourgAcren-Lessines19:00

Couvin-Mariembourg - Acren-Lessines

Couvin-Mariembourg are playing Acren-Lessines at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

MeuxSolieres Sport19:00

Meux - Solieres Sport

Meux are playing Solieres Sport at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

RES DurbuyOnhaye19:00

RES Durbuy - Onhaye

RES Durbuy are playing Onhaye at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

GullegemSint-Niklaas18:00

Gullegem - Sint-Niklaas

Gullegem are playing Sint-Niklaas at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

DikkelvenneToekomst Menen18:30

Dikkelvenne - Toekomst Menen

Dikkelvenne are playing Toekomst Menen at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 14. The match will kick off 18:30 UTC.

KRC GentVW Hamme19:00

KRC Gent - VW Hamme

KRC Gent are playing VW Hamme at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Mandel UnitedVoorwaarts Zwevezele19:00

Mandel United - Voorwaarts Zwevezele

Mandel United are playing Voorwaarts Zwevezele at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

TemseMerelbeke19:00

Temse - Merelbeke

Temse are playing Merelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

HadesBerchem18:30

Hades - Berchem

Hades are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 14. The match will kick off 18:30 UTC.

GeelPepingen-Halle19:00

Geel - Pepingen-Halle

Geel are playing Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

HoogstratenBocholt19:00

Hoogstraten - Bocholt

Hoogstraten are playing Bocholt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Alki Oroklini0 - 0Ypsonas45 +4'

Alki Oroklini - Ypsonas

Alki Oroklini are playing Ypsonas at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ayia Napa0 - 0Asil Lyssi45 +3'

Ayia Napa - Asil Lyssi

Ayia Napa are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Digenis0 - 2Anagennisi DeryneiaHalf TimeHT

Digenis - Anagennisi Deryneia

Digenis are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Anagennisi Deryneia is winning 0-2.

Omonia Aradippou0 - 0Karmiotissa45 +2'

Omonia Aradippou - Karmiotissa

Omonia Aradippou are playing Karmiotissa at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Omonoia Psevda0 - 2Aris LimassolHalf TimeHT

Omonoia Psevda - Aris Limassol

Omonoia Psevda are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Aris Limassol is winning 0-2.

Sotiras1 - 1ChlorakaHalf TimeHT

Sotiras - Chloraka

Sotiras are playing Chloraka at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Xylotympou1 - 0AE Zakakiou45 +3'

Xylotympou - AE Zakakiou

Xylotympou are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Xylotympou is winning 1-0.

Liverpool U-23Chelsea U-2315:00

Liverpool U-23 - Chelsea U-23

Liverpool U-23 are playing Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

DartfordBillericay15:00

Dartford - Billericay

Dartford are playing Billericay at the National League South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Alfreton TownGloucester City15:00

Alfreton Town - Gloucester City

Alfreton Town are playing Gloucester City at the National League North of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Chesterfield0 - 0Notts County20'

Chesterfield - Notts County

Chesterfield are playing Notts County at the FA Trophy of England on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atherton CollieriesBarrow15:00

Atherton Collieries - Barrow

Atherton Collieries are playing Barrow at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

BarnetWeymouth15:00

Barnet - Weymouth

Barnet are playing Weymouth at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Bradford PAHalesowen Town15:00

Bradford PA - Halesowen Town

Bradford PA are playing Halesowen Town at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Carshalton AthleticAveley FC15:00

Carshalton Athletic - Aveley FC

Carshalton Athletic are playing Aveley FC at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelmsfordHavant and Waterlooville15:00

Chelmsford - Havant and Waterlooville

Chelmsford are playing Havant and Waterlooville at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorking WanderersBromley15:00

Dorking Wanderers - Bromley

Dorking Wanderers are playing Bromley at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastbourne BoroughSalisbury15:00

Eastbourne Borough - Salisbury

Eastbourne Borough are playing Salisbury at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

EastleighYate Town15:00

Eastleigh - Yate Town

Eastleigh are playing Yate Town at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Enfield TownEbbsfleet Utd15:00

Enfield Town - Ebbsfleet Utd

Enfield Town are playing Ebbsfleet Utd at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FC United of ManchesterKettering15:00

FC United of Manchester - Kettering

FC United of Manchester are playing Kettering at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FarsleyAltrincham15:00

Farsley - Altrincham

Farsley are playing Altrincham at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FyldeCurzon Ashton15:00

Fylde - Curzon Ashton

Fylde are playing Curzon Ashton at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

HalifaxWrexham15:00

Halifax - Wrexham

Halifax are playing Wrexham at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrogate TownHartlepool15:00

Harrogate Town - Hartlepool

Harrogate Town are playing Hartlepool at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Hednesford TownChester15:00

Hednesford Town - Chester

Hednesford Town are playing Chester at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

HornchurchDulwich Hamlet15:00

Hornchurch - Dulwich Hamlet

Hornchurch are playing Dulwich Hamlet at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings Lynn TownDover15:00

Kings Lynn Town - Dover

Kings Lynn Town are playing Dover at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidenhead UtdHemel15:00

Maidenhead Utd - Hemel

Maidenhead Utd are playing Hemel at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidstone UtdConcord Rangers15:00

Maidstone Utd - Concord Rangers

Maidstone Utd are playing Concord Rangers at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock TownChorley15:00

Matlock Town - Chorley

Matlock Town are playing Chorley at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Paulton RoversSholing15:00

Paulton Rovers - Sholing

Paulton Rovers are playing Sholing at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Royston TownBoreham15:00

Royston Town - Boreham

Royston Town are playing Boreham at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Solihull MoorsDarlington15:00

Solihull Moors - Darlington

Solihull Moors are playing Darlington at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

South ShieldsSouthport15:00

South Shields - Southport

South Shields are playing Southport at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

StockportBlyth Spartans15:00

Stockport - Blyth Spartans

Stockport are playing Blyth Spartans at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton UtdDagenham and Redbridge15:00

Sutton Utd - Dagenham and Redbridge

Sutton Utd are playing Dagenham and Redbridge at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Telford UnitedLeamington15:00

Telford United - Leamington

Telford United are playing Leamington at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Tonbridge AngelsHampton and Richmond15:00

Tonbridge Angels - Hampton and Richmond

Tonbridge Angels are playing Hampton and Richmond at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

TorquayAldershot15:00

Torquay - Aldershot

Torquay are playing Aldershot at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeovil TownWelling United15:00

Yeovil Town - Welling United

Yeovil Town are playing Welling United at the FA Trophy of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Blackfield-LangleyBeaconsfield Town15:00

Blackfield-Langley - Beaconsfield Town

Blackfield-Langley are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Gosport BoroughHarrow Borough15:00

Gosport Borough - Harrow Borough

Gosport Borough are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartley WintneySalisburyPostponedPst

Hartley Wintney - Salisbury

Hartley Wintney are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on December 14.

Hayes and YeadingTruro City15:00

Hayes and Yeading - Truro City

Hayes and Yeading are playing Truro City at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Merthyr TWalton Casuals15:00

Merthyr T - Walton Casuals

Merthyr T are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Poole TownHendon15:00

Poole Town - Hendon

Poole Town are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon SupermarineDorchester Town15:00

Swindon Supermarine - Dorchester Town

Swindon Supermarine are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton TownMetropolitan Police15:00

Taunton Town - Metropolitan Police

Taunton Town are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Tiverton TownFarnborough15:00

Tiverton Town - Farnborough

Tiverton Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Weston-super-MareWimborne Town15:00

Weston-super-Mare - Wimborne Town

Weston-super-Mare are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Yate TownChesham UnitedPostponedPst

Yate Town - Chesham United

Yate Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on December 14.

Bishops StortfordWorthing15:00

Bishops Stortford - Worthing

Bishops Stortford are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Bognor Regis TownCray Wanderers15:00

Bognor Regis Town - Cray Wanderers

Bognor Regis Town are playing Cray Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Bowers PitseaFolkestone Invicta15:00

Bowers Pitsea - Folkestone Invicta

Bowers Pitsea are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Corinthian-CasualsWingate and Finchley15:00

Corinthian-Casuals - Wingate and Finchley

Corinthian-Casuals are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

HornchurchCheshuntPostponedPst

Hornchurch - Cheshunt

Hornchurch are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on December 14.

HorshamEast Thurrock15:00

Horsham - East Thurrock

Horsham are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

LeatherheadBrightlingsea Regent15:00

Leatherhead - Brightlingsea Regent

Leatherhead are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

MargateEnfield TownPostponedPst

Margate - Enfield Town

Margate are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on December 14.

MersthamLewes15:00

Merstham - Lewes

Merstham are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Potters Bar TownHaringey Borough15:00

Potters Bar Town - Haringey Borough

Potters Bar Town are playing Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Ashton UnitedStafford Rangers15:00

Ashton United - Stafford Rangers

Ashton United are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Grantham TownMorpeth Town15:00

Grantham Town - Morpeth Town

Grantham Town are playing Morpeth Town at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

HydeGainsborough15:00

Hyde - Gainsborough

Hyde are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

LancasterStalybridge15:00

Lancaster - Stalybridge

Lancaster are playing Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock TownWitton AlbionPostponedPst

Matlock Town - Witton Albion

Matlock Town are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on December 14.

NantwichBuxton15:00

Nantwich - Buxton

Nantwich are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Radcliffe BoroBuxtonPostponedPst

Radcliffe Boro - Buxton

Radcliffe Boro are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on December 14.

Radcliffe BoroWitton Albion15:00

Radcliffe Boro - Witton Albion

Radcliffe Boro are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Scarborough AthleticMickleover Sports15:00

Scarborough Athletic - Mickleover Sports

Scarborough Athletic are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrington TownBasford United15:00

Warrington Town - Basford United

Warrington Town are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Whitby TownBamber Bridge15:00

Whitby Town - Bamber Bridge

Whitby Town are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

BarwellNuneaton15:00

Barwell - Nuneaton

Barwell are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Biggleswade TownAlvechurch15:00

Biggleswade Town - Alvechurch

Biggleswade Town are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Coalville TownBanbury United15:00

Coalville Town - Banbury United

Coalville Town are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

LeistonPeterborough Sports15:00

Leiston - Peterborough Sports

Leiston are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownRushall Olympic15:00

Lowestoft Town - Rushall Olympic

Lowestoft Town are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham MarketBromsgrove15:00

Needham Market - Bromsgrove

Needham Market are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushden-DiamondsHednesford TownPostponedPst

Rushden-Diamonds - Hednesford Town

Rushden-Diamonds are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 14.

St Ives TownRedditch United15:00

St Ives Town - Redditch United

St Ives Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

StourbridgeKings Langley15:00

Stourbridge - Kings Langley

Stourbridge are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Stratford TownHitchin Town15:00

Stratford Town - Hitchin Town

Stratford Town are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

TamworthRoyston TownPostponedPst

Tamworth - Royston Town

Tamworth are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 14.

Aston Villa U-18Leicester City U-1811:00

Aston Villa U-18 - Leicester City U-18

Aston Villa U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on December 14. The match will kick off 11:00 UTC.

Everton U-18Newcastle U-1812:30

Everton U-18 - Newcastle U-18

Everton U-18 are playing Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on December 14. The match will kick off 12:30 UTC.

Manchester City U-18West Brom U-1812:30

Manchester City U-18 - West Brom U-18

Manchester City U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on December 14. The match will kick off 12:30 UTC.

PauLe Puy Auvergne18:00

Pau - Le Puy Auvergne

Pau are playing Le Puy Auvergne at the National 1 of France on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

EpinalBobignyPostponedPst

Epinal - Bobigny

Epinal are playing Bobigny at the National 2, Group A of France on December 14.

HaguenauMulhouse14:00

Haguenau - Mulhouse

Haguenau are playing Mulhouse at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Maur LusiSchiltigheim14:00

St. Maur Lusi - Schiltigheim

St. Maur Lusi are playing Schiltigheim at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

BastiaSaint Quentin17:00

Bastia - Saint Quentin

Bastia are playing Saint Quentin at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

BelfortIris Croix17:00

Belfort - Iris Croix

Belfort are playing Iris Croix at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

DrancyLille-217:00

Drancy - Lille-2

Drancy are playing Lille-2 at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Sainte GenevieveLens-217:00

Sainte Genevieve - Lens-2

Sainte Genevieve are playing Lens-2 at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

SedanReims-217:00

Sedan - Reims-2

Sedan are playing Reims-2 at the National 2, Group A of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

PoissyGuingamp-215:30

Poissy - Guingamp-2

Poissy are playing Guingamp-2 at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

LEntente SSGRouen16:00

LEntente SSG - Rouen

LEntente SSG are playing Rouen at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

OisselSaint-Malo17:00

Oissel - Saint-Malo

Oissel are playing Saint-Malo at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade BriochinFleury-Merogis17:00

Stade Briochin - Fleury-Merogis

Stade Briochin are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

VitreChartres17:00

Vitre - Chartres

Vitre are playing Chartres at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

GobelinsGranville17:30

Gobelins - Granville

Gobelins are playing Granville at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

VannesMantes17:30

Vannes - Mantes

Vannes are playing Mantes at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Lorient-2Angers-218:00

Lorient-2 - Angers-2

Lorient-2 are playing Angers-2 at the National 2, Group B of France on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

BergeracSete17:00

Bergerac - Sete

Bergerac are playing Sete at the National 2, Group C of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

BloisLes Herbiers17:00

Blois - Les Herbiers

Blois are playing Les Herbiers at the National 2, Group C of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

BourgesChamalieres17:00

Bourges - Chamalieres

Bourges are playing Chamalieres at the National 2, Group C of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

ColomiersRomorantin17:00

Colomiers - Romorantin

Colomiers are playing Romorantin at the National 2, Group C of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-Etienne-2Trelissac17:00

Saint-Etienne-2 - Trelissac

Saint-Etienne-2 are playing Trelissac at the National 2, Group C of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveAndrezieux Boutheon17:00

St Pryve - Andrezieux Boutheon

St Pryve are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group C of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade BordelaisAngoulemePostponedPst

Stade Bordelais - Angouleme

Stade Bordelais are playing Angouleme at the National 2, Group C of France on December 14.

Jura SudFrejus15:00

Jura Sud - Frejus

Jura Sud are playing Frejus at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

HyeresLyon-217:00

Hyeres - Lyon-2

Hyeres are playing Lyon-2 at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Marignane GignacMarseille-217:00

Marignane Gignac - Marseille-2

Marignane Gignac are playing Marseille-2 at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Marseille EndoumeMartigues17:00

Marseille Endoume - Martigues

Marseille Endoume are playing Martigues at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Monaco-2Grasse17:00

Monaco-2 - Grasse

Monaco-2 are playing Grasse at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

MoulinsChasselay17:00

Moulins - Chasselay

Moulins are playing Chasselay at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Nimes-2Saint-Priest17:00

Nimes-2 - Saint-Priest

Nimes-2 are playing Saint-Priest at the National 2, Group D of France on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Guingamp WReims W13:30

Guingamp W - Reims W

Guingamp W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Marseille WBordeaux W13:30

Marseille W - Bordeaux W

Marseille W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Soyaux WFleury WPostponedPst

Soyaux W - Fleury W

Soyaux W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on December 14.

Lyon WDijon W14:30

Lyon W - Dijon W

Lyon W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Hamburger-21 - 0St. Pauli-258'

Hamburger-2 - St. Pauli-2

Hamburger-2 are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hamburger-2 is winning 1-0.

Weiche FlensburgHeider SVPostponedPst

Weiche Flensburg - Heider SV

Weiche Flensburg are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on December 14.

Bergisch Gladbach1 - 0Koln-219'

Bergisch Gladbach - Koln-2

Bergisch Gladbach are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Bergisch Gladbach is winning 1-0.

Bonner SCSV LippstadtPostponedPst

Bonner SC - SV Lippstadt

Bonner SC are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on December 14.

Borussia M-2WattenscheidPostponedPst

Borussia M-2 - Wattenscheid

Borussia M-2 are playing Wattenscheid at the Regionalliga West of Germany on December 14.

Sportfreunde Lotte0 - 0Borussia D-218'

Sportfreunde Lotte - Borussia D-2

Sportfreunde Lotte are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

WuppertalerTuS HalternPostponedPst

Wuppertaler - TuS Haltern

Wuppertaler are playing TuS Haltern at the Regionalliga West of Germany on December 14.

Fortuna Dusseldorf-2Alemannia Aachen16:00

Fortuna Dusseldorf-2 - Alemannia Aachen

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Energie0 - 1Hertha-245'

Energie - Hertha-2

Energie are playing Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Hertha-2 is winning 0-1.

Optik Ratenow0 - 0LichtenbergHalf TimeHT

Optik Ratenow - Lichtenberg

Optik Ratenow are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

ZFC Meuselwitz1 - 0Germania HalberstadtHalf TimeHT

ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt

ZFC Meuselwitz are playing Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and ZFC Meuselwitz is winning 1-0.

Wolfsburg W2 - 0Duisburg W63'

Wolfsburg W - Duisburg W

Wolfsburg W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Wolfsburg W is winning 2-0.

Stuttgart U-192 - 0Bochum U-19Full TimeFT

Stuttgart U-19 - Bochum U-19

Stuttgart U-19 played Bochum U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Stuttgart U-19 won 2-0.

DietkirchenNeuhofPostponedPst

Dietkirchen - Neuhof

Dietkirchen are playing Neuhof at the Oberliga, Hessen of Germany on December 14.

Hanau 93RW WalldorfPostponedPst

Hanau 93 - RW Walldorf

Hanau 93 are playing RW Walldorf at the Oberliga, Hessen of Germany on December 14.

Germania EgestorfKickers Emden12:30

Germania Egestorf - Kickers Emden

Germania Egestorf are playing Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on December 14. The match will kick off 12:30 UTC.

Hertha Zehlendorf0 - 1Pampow59'

Hertha Zehlendorf - Pampow

Hertha Zehlendorf are playing Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Pampow is winning 0-1.

Askania BernburgGrimma12:00

Askania Bernburg - Grimma

Askania Bernburg are playing Grimma at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Einheit RudolstadtPlauen12:00

Einheit Rudolstadt - Plauen

Einheit Rudolstadt are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Hohenstein-ErnstthalKrieschow12:00

Hohenstein-Ernstthal - Krieschow

Hohenstein-Ernstthal are playing Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

OberlausitzMartinroda12:00

Oberlausitz - Martinroda

Oberlausitz are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 14. The match will kick off 12:00 UTC.

Internacional Leipzig0 - 0VfL Halle20'

Internacional Leipzig - VfL Halle

Internacional Leipzig are playing VfL Halle at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wacker Nordhausen-2Luckenwalde13:00

Wacker Nordhausen-2 - Luckenwalde

Wacker Nordhausen-2 are playing Luckenwalde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht RheineAhlen13:00

Eintracht Rheine - Ahlen

Eintracht Rheine are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Preussen Munster-2Hammer SpVg14:00

Preussen Munster-2 - Hammer SpVg

Preussen Munster-2 are playing Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

SSVg Velbert0 - 0FC Bocholt18'

SSVg Velbert - FC Bocholt

SSVg Velbert are playing FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

StraelenMeerbuschPostponedPst

Straelen - Meerbusch

Straelen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14.

HildenGermania Ratingen14:00

Hilden - Germania Ratingen

Hilden are playing Germania Ratingen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

KleveMonheim14:00

Kleve - Monheim

Kleve are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

SF BaumbergCronenberger SC14:00

SF Baumberg - Cronenberger SC

SF Baumberg are playing Cronenberger SC at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Schonnebeck1880 Dusseldorf15:00

Schonnebeck - 1880 Dusseldorf

Schonnebeck are playing 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

TVD VelbertSW Essen15:00

TVD Velbert - SW Essen

TVD Velbert are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Union NettetalKray15:00

Union Nettetal - Kray

Union Nettetal are playing Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Doxa Dramas1 - 0Ergotelis19'

Doxa Dramas - Ergotelis

Doxa Dramas are playing Ergotelis at the Super League 2 of Greece on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Doxa Dramas is winning 1-0.

Panaitolikos U-190 - 3PAOK U-19Full TimeFT

Panaitolikos U-19 - PAOK U-19

Panaitolikos U-19 played PAOK U-19 at the U-19 Super League of Greece on December 14. The match kicked off 09:30 UTC. PAOK U-19 won 0-3.

OFI U-193 - 3Aris U-19Full TimeFT

OFI U-19 - Aris U-19

OFI U-19 played Aris U-19 at the U-19 Super League of Greece on December 14. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Volos U-192 - 1Panionios U-19Full TimeFT

Volos U-19 - Panionios U-19

Volos U-19 played Panionios U-19 at the U-19 Super League of Greece on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Volos U-19 won 2-1.

Larisa U-192 - 2Atromitos U-19Full TimeFT

Larisa U-19 - Atromitos U-19

Larisa U-19 played Atromitos U-19 at the U-19 Super League of Greece on December 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Panathinaikos U-191 - 0Lamia U-1954'

Panathinaikos U-19 - Lamia U-19

Panathinaikos U-19 are playing Lamia U-19 at the U-19 Super League of Greece on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Panathinaikos U-19 is winning 1-0.

OF Ierapetra0 - 0Egaleo15'

OF Ierapetra - Egaleo

OF Ierapetra are playing Egaleo at the Football League of Greece on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MTK U-191 - 2Honved U-19Full TimeFT

MTK U-19 - Honved U-19

MTK U-19 played Honved U-19 at the U-19 League of Hungary on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Honved U-19 won 1-2.

Puskas U-190 - 1Gyor U-19Full TimeFT

Puskas U-19 - Gyor U-19

Puskas U-19 played Gyor U-19 at the U-19 League of Hungary on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Gyor U-19 won 0-1.

Maccabi Tel Aviv1 - 1Sektzia Nes Tziona17'

Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona

Maccabi Tel Aviv are playing Sektzia Nes Tziona at the Ligat Al of Israel on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Ironi Kiryat ShmonaBnei Yehuda15:30

Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda

Ironi Kiryat Shmona are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Hapoel HaifaHapoel Kfar Saba16:30

Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Haifa are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

Hapoel RaananaMaccabi Haifa17:50

Hapoel Raanana - Maccabi Haifa

Hapoel Raanana are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on December 14. The match will kick off 17:50 UTC.

Agudat Sport AshdodIroni Or Yehuda17:45

Agudat Sport Ashdod - Ironi Or Yehuda

Agudat Sport Ashdod are playing Ironi Or Yehuda at the Liga Alef, South of Israel on December 14. The match will kick off 17:45 UTC.

ModenaRavenna14:15

Modena - Ravenna

Modena are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on December 14. The match will kick off 14:15 UTC.

CarraresePianese20:00

Carrarese - Pianese

Carrarese are playing Pianese at the Serie C, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 20:00 UTC.

CaveseTernana20:00

Cavese - Ternana

Cavese are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on December 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Fiorentina U-192 - 0Cagliari U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Cagliari U-19

Fiorentina U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Fiorentina U-19 won 2-0.

Inter U-190 - 0Sassuolo U-1960'

Inter U-19 - Sassuolo U-19

Inter U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Napoli U-19Lazio U-1913:30

Napoli U-19 - Lazio U-19

Napoli U-19 are playing Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Torino U-19Empoli U-1913:30

Torino U-19 - Empoli U-19

Torino U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Parma U-19Virtus Entella U-1913:00

Parma U-19 - Virtus Entella U-19

Parma U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Brescia U-19Spal U-1913:30

Brescia U-19 - Spal U-19

Brescia U-19 are playing Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Pordenone U-19Venezia U-1913:30

Pordenone U-19 - Venezia U-19

Pordenone U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Spezia U-19Milan U-1913:30

Spezia U-19 - Milan U-19

Spezia U-19 are playing Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Verona U-19Cremonese U-1913:30

Verona U-19 - Cremonese U-19

Verona U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Cittadella U-19Udinese U-1915:00

Cittadella U-19 - Udinese U-19

Cittadella U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Benevento U-192 - 3Lecce U-19Full TimeFT

Benevento U-19 - Lecce U-19

Benevento U-19 played Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Lecce U-19 won 2-3.

Ascoli U-193 - 2Livorno U-19Full TimeFT

Ascoli U-19 - Livorno U-19

Ascoli U-19 played Livorno U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Ascoli U-19 won 3-2.

Juve Stabia U-193 - 2Frosinone U-19Full TimeFT

Juve Stabia U-19 - Frosinone U-19

Juve Stabia U-19 played Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Juve Stabia U-19 won 3-2.

Trapani U-191 - 3Cosenza U-19Full TimeFT

Trapani U-19 - Cosenza U-19

Trapani U-19 played Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Cosenza U-19 won 1-3.

Pisa U-19Perugia U-1913:30

Pisa U-19 - Perugia U-19

Pisa U-19 are playing Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Salernitana U-19Crotone U-1913:30

Salernitana U-19 - Crotone U-19

Salernitana U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Juventus W2 - 0Bari WFull TimeFT

Juventus W - Bari W

Juventus W played Bari W at the Serie A - Women of Italy on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Juventus W won 2-0.

Verona W0 - 1Milan WFull TimeFT

Verona W - Milan W

Verona W played Milan W at the Serie A - Women of Italy on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Milan W won 0-1.

Empoli WSassuolo W13:30

Empoli W - Sassuolo W

Empoli W are playing Sassuolo W at the Serie A - Women of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Florentina WTavagnacco W13:30

Florentina W - Tavagnacco W

Florentina W are playing Tavagnacco W at the Serie A - Women of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Roma WOrobica W13:30

Roma W - Orobica W

Roma W are playing Orobica W at the Serie A - Women of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

LevicoTritium13:30

Levico - Tritium

Levico are playing Tritium at the Serie D, Group B of Italy on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Cjarlins MuzaneTamai14:00

Cjarlins Muzane - Tamai

Cjarlins Muzane are playing Tamai at the Serie D, Group C of Italy on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Qrendi0 - 0Pembroke Athleta18'

Qrendi - Pembroke Athleta

Qrendi are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lija AthleticSt. Andrews15:15

Lija Athletic - St. Andrews

Lija Athletic are playing St. Andrews at the Division 1 of Malta on December 14. The match will kick off 15:15 UTC.

Excelsior M.De Treffers13:30

Excelsior M. - De Treffers

Excelsior M. are playing De Treffers at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

GVVV VeenendaalKoninklijke HFC13:30

GVVV Veenendaal - Koninklijke HFC

GVVV Veenendaal are playing Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

HHC HardenbergQuick Boys13:30

HHC Hardenberg - Quick Boys

HHC Hardenberg are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

NoordwijkVolendam-213:30

Noordwijk - Volendam-2

Noordwijk are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenKozakken Boys13:30

Scheveningen - Kozakken Boys

Scheveningen are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

TECAFC13:30

TEC - AFC

TEC are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

SpakenburgRijnsburgse Boys14:00

Spakenburg - Rijnsburgse Boys

Spakenburg are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

KatwijkIJsselmeervogels14:30

Katwijk - IJsselmeervogels

Katwijk are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2ASWH14:30

Sparta Rotterdam-2 - ASWH

Sparta Rotterdam-2 are playing ASWH at the Tweede Divisie of Netherlands on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Ajax-2Excelsior 3113:30

Ajax-2 - Excelsior 31

Ajax-2 are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

LisseDVS 3313:30

Lisse - DVS 33

Lisse are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

SteDoCoDOVO13:30

SteDoCo - DOVO

SteDoCo are playing DOVO at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

VVOGODIN 5913:30

VVOG - ODIN 59

VVOG are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Almere City-2Hoek14:00

Almere City-2 - Hoek

Almere City-2 are playing Hoek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

ONS SneekSparta Nijkerk14:00

ONS Sneek - Sparta Nijkerk

ONS Sneek are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

VVSBHarkemase Boys14:30

VVSB - Harkemase Boys

VVSB are playing Harkemase Boys at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

GOESTer Leede17:00

GOES - Ter Leede

GOES are playing Ter Leede at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

EVVLienden17:00

EVV - Lienden

EVV are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

AZ U-19Sparta Rotterdam U-1913:30

AZ U-19 - Sparta Rotterdam U-19

AZ U-19 are playing Sparta Rotterdam U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Ajax U-19NAC U-1913:30

Ajax U-19 - NAC U-19

Ajax U-19 are playing NAC U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Groningen U-19ADO Den Haag U-1913:30

Groningen U-19 - ADO Den Haag U-19

Groningen U-19 are playing ADO Den Haag U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

NEC U-19Almere City U-1913:30

NEC U-19 - Almere City U-19

NEC U-19 are playing Almere City U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

PSV U-19Feyenoord U-1913:30

PSV U-19 - Feyenoord U-19

PSV U-19 are playing Feyenoord U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Twente U-19Utrecht U-1913:30

Twente U-19 - Utrecht U-19

Twente U-19 are playing Utrecht U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Vitesse U-19Heerenveen U-1913:30

Vitesse U-19 - Heerenveen U-19

Vitesse U-19 are playing Heerenveen U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Ballymena UtdDungannon Swifts15:00

Ballymena Utd - Dungannon Swifts

Ballymena Utd are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

CliftonvilleCarrick RangersPostponedPst

Cliftonville - Carrick Rangers

Cliftonville are playing Carrick Rangers at the Premiership of Northern Ireland on December 14.

Glentoran FCCrusaders FC15:00

Glentoran FC - Crusaders FC

Glentoran FC are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Institute FCGlenavon15:00

Institute FC - Glenavon

Institute FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Larne FCColeraine FC15:00

Larne FC - Coleraine FC

Larne FC are playing Coleraine FC at the Premiership of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrenpoint TownLinfield FC15:00

Warrenpoint Town - Linfield FC

Warrenpoint Town are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

DergviewNewry City14:00

Dergview - Newry City

Dergview are playing Newry City at the Championship 1 of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

H-W WeldersKnockbreda14:00

H-W Welders - Knockbreda

H-W Welders are playing Knockbreda at the Championship 1 of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

LoughgallQueens University14:00

Loughgall - Queens University

Loughgall are playing Queens University at the Championship 1 of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

PSNIBallyclare Comrades14:00

PSNI - Ballyclare Comrades

PSNI are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Ballinamallard UnitedPortadown15:00

Ballinamallard United - Portadown

Ballinamallard United are playing Portadown at the Championship 1 of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Dundela FCArds15:00

Dundela FC - Ards

Dundela FC are playing Ards at the Championship 1 of Northern Ireland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Camara de LobosBerco15:00

Camara de Lobos - Berco

Camara de Lobos are playing Berco at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

CanelasTrofense15:00

Canelas - Trofense

Canelas are playing Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares GaiaAmarante15:00

Valadares Gaia - Amarante

Valadares Gaia are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FontinhasMarinhense16:00

Fontinhas - Marinhense

Fontinhas are playing Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

AguedaAnadia17:45

Agueda - Anadia

Agueda are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 14. The match will kick off 17:45 UTC.

Academica U-231 - 3Belenenses U-23Full TimeFT

Academica U-23 - Belenenses U-23

Academica U-23 played Belenenses U-23 at the League U-23 of Portugal on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Belenenses U-23 won 1-3.

Braga U-231 - 0Leixoes U-23Full TimeFT

Braga U-23 - Leixoes U-23

Braga U-23 played Leixoes U-23 at the League U-23 of Portugal on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Braga U-23 won 1-0.

Cova Piedade U-23Feirense U-2315:00

Cova Piedade U-23 - Feirense U-23

Cova Piedade U-23 are playing Feirense U-23 at the League U-23 of Portugal on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Ouriense WSporting W14:00

Ouriense W - Sporting W

Ouriense W are playing Sporting W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

CosmosSan Giovanni14:00

Cosmos - San Giovanni

Cosmos are playing San Giovanni at the Campionato of San Marino on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

DomagnanoJuvenes/Dogana14:00

Domagnano - Juvenes/Dogana

Domagnano are playing Juvenes/Dogana at the Campionato of San Marino on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

PennarossaFC Faetano14:00

Pennarossa - FC Faetano

Pennarossa are playing FC Faetano at the Campionato of San Marino on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Brora RangersForres Mechanics15:00

Brora Rangers - Forres Mechanics

Brora Rangers are playing Forres Mechanics at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Buckie ThistleKeith15:00

Buckie Thistle - Keith

Buckie Thistle are playing Keith at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

ClachnacuddinFraserburghPostponedPst

Clachnacuddin - Fraserburgh

Clachnacuddin are playing Fraserburgh at the Highland League of Scotland on December 14.

FC HuntlyDeveronvale15:00

FC Huntly - Deveronvale

FC Huntly are playing Deveronvale at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Formartine UtdWick Academy15:00

Formartine Utd - Wick Academy

Formartine Utd are playing Wick Academy at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Fort WilliamStrathspey Thistle15:00

Fort William - Strathspey Thistle

Fort William are playing Strathspey Thistle at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverurie LocosTurriff Utd15:00

Inverurie Locos - Turriff Utd

Inverurie Locos are playing Turriff Utd at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

RothesLossiemouth15:00

Rothes - Lossiemouth

Rothes are playing Lossiemouth at the Highland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

SpartansDalbeattie Star14:00

Spartans - Dalbeattie Star

Spartans are playing Dalbeattie Star at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

BSC GlasgowGala Fairydean15:00

BSC Glasgow - Gala Fairydean

BSC Glasgow are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Cumbernauld ColtsEast Stirlingshire15:00

Cumbernauld Colts - East Stirlingshire

Cumbernauld Colts are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

East KilbrideBonnyrigg Rose15:00

East Kilbride - Bonnyrigg Rose

East Kilbride are playing Bonnyrigg Rose at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh UnivCivil Service Stroll15:00

Edinburgh Univ - Civil Service Stroll

Edinburgh Univ are playing Civil Service Stroll at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

GretnaEdusport Academy15:00

Gretna - Edusport Academy

Gretna are playing Edusport Academy at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Kelty HeartsVale of Leithen15:00

Kelty Hearts - Vale of Leithen

Kelty Hearts are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling UniversityBerwick Rangers15:00

Stirling University - Berwick Rangers

Stirling University are playing Berwick Rangers at the Lowland League of Scotland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico Baleares2 - 0Las RozasFull TimeFT

Atletico Baleares - Las Rozas

Atletico Baleares played Las Rozas at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Baleares won 2-0.

FerrolLangreo16:00

Ferrol - Langreo

Ferrol are playing Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

PontevedraRayo Majadahonda18:00

Pontevedra - Rayo Majadahonda

Pontevedra are playing Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Athletic-2Barakaldo14:30

Athletic-2 - Barakaldo

Athletic-2 are playing Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Osasuna-2Calahorra15:00

Osasuna-2 - Calahorra

Osasuna-2 are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Unionstas de SalamancaGuijuelo15:00

Unionstas de Salamanca - Guijuelo

Unionstas de Salamanca are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Valladolid-2Salamanca15:00

Valladolid-2 - Salamanca

Valladolid-2 are playing Salamanca at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

AmorebietaAlaves-215:30

Amorebieta - Alaves-2

Amorebieta are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Arenas de GetxoHaro Deportivo17:00

Arenas de Getxo - Haro Deportivo

Arenas de Getxo are playing Haro Deportivo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Andorra CF4 - 3Valencia-2Full TimeFT

Andorra CF - Valencia-2

Andorra CF played Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Andorra CF won 4-3.

Ebro2 - 1CastellonFull TimeFT

Ebro - Castellon

Ebro played Castellon at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Ebro won 2-1.

LlagosteraOlot16:00

Llagostera - Olot

Llagostera are playing Olot at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Orihuela CFEspanyol-216:00

Orihuela CF - Espanyol-2

Orihuela CF are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarreal-2Ejea17:00

Villarreal-2 - Ejea

Villarreal-2 are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

HerculesBadalona18:00

Hercules - Badalona

Hercules are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

MarbellaAlgeciras16:00

Marbella - Algeciras

Marbella are playing Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

VillarrubiaBadajoz16:30

Villarrubia - Badajoz

Villarrubia are playing Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

FC CartagenaUCAM Murcia17:00

FC Cartagena - UCAM Murcia

FC Cartagena are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Granada-2Sevilla-217:30

Granada-2 - Sevilla-2

Granada-2 are playing Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Recreativo HuelvaCadiz-217:30

Recreativo Huelva - Cadiz-2

Recreativo Huelva are playing Cadiz-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Real Sociedad W5 - 0Logrono WFull TimeFT

Real Sociedad W - Logrono W

Real Sociedad W played Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Real Sociedad W won 5-0.

Espanyol WBarcelona W16:00

Espanyol W - Barcelona W

Espanyol W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Betis WSporting de Huelva W17:30

Betis W - Sporting de Huelva W

Betis W are playing Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

PontellasCompostela15:30

Pontellas - Compostela

Pontellas are playing Compostela at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

ArzuaDeportivo-216:00

Arzua - Deportivo-2

Arzua are playing Deportivo-2 at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

PontesUD Ourense16:00

Pontes - UD Ourense

Pontes are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoBergantinos16:30

Paiosaco - Bergantinos

Paiosaco are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

Ourense CFArenteiro18:30

Ourense CF - Arenteiro

Ourense CF are playing Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 14. The match will kick off 18:30 UTC.

CaudalLealtad17:30

Caudal - Lealtad

Caudal are playing Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

BarredaTropezon14:30

Barreda - Tropezon

Barreda are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Cultural GuarnizoVimenor14:30

Cultural Guarnizo - Vimenor

Cultural Guarnizo are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Ribamontan al MarSolares14:30

Ribamontan al Mar - Solares

Ribamontan al Mar are playing Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

TorinaLaredo14:30

Torina - Laredo

Torina are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Siete VillasSelaya15:00

Siete Villas - Selaya

Siete Villas are playing Selaya at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

EscobedoBezana17:00

Escobedo - Bezana

Escobedo are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Portugalete1 - 1SantutxuFull TimeFT

Portugalete - Santutxu

Portugalete played Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SantfeliuencHorta17:00

Santfeliuenc - Horta

Santfeliuenc are playing Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

BanyolesHospitalet17:30

Banyoles - Hospitalet

Banyoles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

AtzenetaEldense15:00

Atzeneta - Eldense

Atzeneta are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Roda FCJove Espanol16:00

Roda FC - Jove Espanol

Roda FC are playing Jove Espanol at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Flat EarthAlcobendas Sport16:00

Flat Earth - Alcobendas Sport

Flat Earth are playing Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

La Virgen del CaminoCristo Atletico14:45

La Virgen del Camino - Cristo Atletico

La Virgen del Camino are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 14:45 UTC.

Numancia-2Atletico Tordesillas14:45

Numancia-2 - Atletico Tordesillas

Numancia-2 are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico AstorgaAlmazan15:30

Atletico Astorga - Almazan

Atletico Astorga are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural Leonesa-2Burgos Promesas15:30

Cultural Leonesa-2 - Burgos Promesas

Cultural Leonesa-2 are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

La GranjaLa Baneza15:30

La Granja - La Baneza

La Granja are playing La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

ZamoraArandina16:30

Zamora - Arandina

Zamora are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

Becerril CamposGimnastica Segoviana17:00

Becerril Campos - Gimnastica Segoviana

Becerril Campos are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Melilla CD1 - 0Antequera63'

Melilla CD - Antequera

Melilla CD are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Melilla CD is winning 1-0.

MotrilCiudad de Torredonjimeno15:45

Motril - Ciudad de Torredonjimeno

Motril are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 14. The match will kick off 15:45 UTC.

Linares DeportivoLoja17:00

Linares Deportivo - Loja

Linares Deportivo are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Real JaenMaracena18:45

Real Jaen - Maracena

Real Jaen are playing Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 14. The match will kick off 18:45 UTC.

AntonianoSevilla-315:00

Antoniano - Sevilla-3

Antoniano are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Ibiza Islas PitiusasAndratx15:00

Ibiza Islas Pitiusas - Andratx

Ibiza Islas Pitiusas are playing Andratx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

SantanyiEsporles15:00

Santanyi - Esporles

Santanyi are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

PoblensePlatges de Calvia15:30

Poblense - Platges de Calvia

Poblense are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

ManacorPortmany15:45

Manacor - Portmany

Manacor are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 14. The match will kick off 15:45 UTC.

AlcudiaBinissalem16:00

Alcudia - Binissalem

Alcudia are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

FelanitxMallorca-217:00

Felanitx - Mallorca-2

Felanitx are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Tamaraceite1 - 0UD San Fernando59'

Tamaraceite - UD San Fernando

Tamaraceite are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Tamaraceite is winning 1-0.

Santa UrsulaMensajero16:30

Santa Ursula - Mensajero

Santa Ursula are playing Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

TeniscaVera16:30

Tenisca - Vera

Tenisca are playing Vera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

Las Palmas-3Union Viera17:00

Las Palmas-3 - Union Viera

Las Palmas-3 are playing Union Viera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

MinervaOlimpico Totana15:15

Minerva - Olimpico Totana

Minerva are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 14. The match will kick off 15:15 UTC.

LlerenenseDiocesano15:00

Llerenense - Diocesano

Llerenense are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

AceuchalExtremadura-216:30

Aceuchal - Extremadura-2

Aceuchal are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

Beti KozkorCortes14:30

Beti Kozkor - Cortes

Beti Kozkor are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

LourdesBaztan14:30

Lourdes - Baztan

Lourdes are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

HuarteArdoi14:45

Huarte - Ardoi

Huarte are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 14:45 UTC.

CirboneroValle Egues15:00

Cirbonero - Valle Egues

Cirbonero are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FontellasMurchante15:00

Fontellas - Murchante

Fontellas are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Pena SportPamplona15:00

Pena Sport - Pamplona

Pena Sport are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Pena AzagresaTxantrea15:30

Pena Azagresa - Txantrea

Pena Azagresa are playing Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

BurladesMutilvera16:45

Burlades - Mutilvera

Burlades are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 14. The match will kick off 16:45 UTC.

Logrones-2Villegas14:30

Logrones-2 - Villegas

Logrones-2 are playing Villegas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

YagueComillas17:30

Yague - Comillas

Yague are playing Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

IlluecaBelchite15:30

Illueca - Belchite

Illueca are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

TarazonaAtletico Monzon15:30

Tarazona - Atletico Monzon

Tarazona are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Zaragoza-2Brea16:15

Zaragoza-2 - Brea

Zaragoza-2 are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 14. The match will kick off 16:15 UTC.

TaranconToledo16:00

Tarancon - Toledo

Tarancon are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

IllescasAtletico Ibanes17:30

Illescas - Atletico Ibanes

Illescas are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Lugano W0 - 3Luzern W15'

Lugano W - Luzern W

Lugano W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Luzern W is winning 0-3.

St. Gallen WGrasshoppers W15:00

St. Gallen W - Grasshoppers W

St. Gallen W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Zurich WYoung Boys W15:00

Zurich W - Young Boys W

Zurich W are playing Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Basel WServette Chenois W16:00

Basel W - Servette Chenois W

Basel W are playing Servette Chenois W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Cankaya FK3 - 5SilivrisporFull TimeFT

Cankaya FK - Silivrispor

Cankaya FK played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Silivrispor won 3-5.

Manisaspor2 - 4TokatsporFull TimeFT

Manisaspor - Tokatspor

Manisaspor played Tokatspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 2-4.

Bayrampasa1 - 1Halide Edip AdivarFull TimeFT

Bayrampasa - Halide Edip Adivar

Bayrampasa played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirsehirspor0 - 1Belediye VansporFull TimeFT

Kirsehirspor - Belediye Vanspor

Kirsehirspor played Belediye Vanspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Belediye Vanspor won 0-1.

Tuzlaspor1 - 0EyupsporFull TimeFT

Tuzlaspor - Eyupspor

Tuzlaspor played Eyupspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Tuzlaspor won 1-0.

Hekimoglu Trabzon2 - 1Bugsas SporFull TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Bugsas Spor

Hekimoglu Trabzon played Bugsas Spor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Hekimoglu Trabzon won 2-1.

Samsunspor2 - 0Konya Seker SKFull TimeFT

Samsunspor - Konya Seker SK

Samsunspor played Konya Seker SK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Samsunspor won 2-0.

Sancaktepe Belediye4 - 4Manisa BBSKFull TimeFT

Sancaktepe Belediye - Manisa BBSK

Sancaktepe Belediye played Manisa BBSK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Zorya U-211 - 2Shakhtar U-21Full TimeFT

Zorya U-21 - Shakhtar U-21

Zorya U-21 played Shakhtar U-21 at the Youth League of Ukraine on December 14. The match kicked off 10:00 UTC. Shakhtar U-21 won 1-2.

Desna U-210 - 3Dynamo K U-21Full TimeFT

Desna U-21 - Dynamo K U-21

Desna U-21 played Dynamo K U-21 at the Youth League of Ukraine on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo K U-21 won 0-3.

Dnipro U-211 - 3Oleksandria U-21Full TimeFT

Dnipro U-21 - Oleksandria U-21

Dnipro U-21 played Oleksandria U-21 at the Youth League of Ukraine on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Oleksandria U-21 won 1-3.

Vorskla U-214 - 4Karpaty U-21Full TimeFT

Vorskla U-21 - Karpaty U-21

Vorskla U-21 played Karpaty U-21 at the Youth League of Ukraine on December 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

PenybontPorthmadog14:30

Penybont - Porthmadog

Penybont are playing Porthmadog at the FA Cup of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Gresford AthleticLlandudno14:00

Gresford Athletic - Llandudno

Gresford Athletic are playing Llandudno at the FAW Championship, North of Wales on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

LlanrhaeadrGuilsfield14:00

Llanrhaeadr - Guilsfield

Llanrhaeadr are playing Guilsfield at the FAW Championship, North of Wales on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Ruthin TownPenrhyncoch14:00

Ruthin Town - Penrhyncoch

Ruthin Town are playing Penrhyncoch at the FAW Championship, North of Wales on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Flint TownColwyn Bay FC14:30

Flint Town - Colwyn Bay FC

Flint Town are playing Colwyn Bay FC at the FAW Championship, North of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

PorthmadogBuckley TownPostponedPst

Porthmadog - Buckley Town

Porthmadog are playing Buckley Town at the FAW Championship, North of Wales on December 14.

Prestatyn Town FCCorwen14:30

Prestatyn Town FC - Corwen

Prestatyn Town FC are playing Corwen at the FAW Championship, North of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Cwmbran CelticCwmamman United14:00

Cwmbran Celtic - Cwmamman United

Cwmbran Celtic are playing Cwmamman United at the FAW Championship, South of Wales on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Afan LidoCaerau14:30

Afan Lido - Caerau

Afan Lido are playing Caerau at the FAW Championship, South of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Cambrian ClydachUndy Athletic14:30

Cambrian Clydach - Undy Athletic

Cambrian Clydach are playing Undy Athletic at the FAW Championship, South of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

Haverfordwest CountyPontypridd Town14:30

Haverfordwest County - Pontypridd Town

Haverfordwest County are playing Pontypridd Town at the FAW Championship, South of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

STM SportsLlantwit Major14:30

STM Sports - Llantwit Major

STM Sports are playing Llantwit Major at the FAW Championship, South of Wales on December 14. The match will kick off 14:30 UTC.

DouanesRC Bobo-Dioulasso15:30

Douanes - RC Bobo-Dioulasso

Douanes are playing RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

MajesticASEC-K15:30

Majestic - ASEC-K

Majestic are playing ASEC-K at the Premier League of Burkina Faso on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

RahimoASFB15:30

Rahimo - ASFB

Rahimo are playing ASFB at the Premier League of Burkina Faso on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

RoyalSalitas15:30

Royal - Salitas

Royal are playing Salitas at the Premier League of Burkina Faso on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

SONABELKOZAF15:30

SONABEL - KOZAF

SONABEL are playing KOZAF at the Premier League of Burkina Faso on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Japan5 - 0Hong KongFull TimeFT

Japan - Hong Kong

Japan played Hong Kong at the EAFF EAST ASIAN CUP of Asia on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Japan won 5-0.

Al-Riffa0 - 0Al Hala Muharraq2'

Al-Riffa - Al Hala Muharraq

Al-Riffa are playing Al Hala Muharraq at the Premier League of Bahrain on December 14. The match kicked off 13:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ManamaAl Shabbab Manama15:45

Manama - Al Shabbab Manama

Manama are playing Al Shabbab Manama at the Premier League of Bahrain on December 14. The match will kick off 15:45 UTC.

Happy Valley AA4 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Happy Valley AA - Wofoo Tai Po

Happy Valley AA played Wofoo Tai Po at the Sapling cup of Hong Kong on December 14. The match kicked off 06:30 UTC. Happy Valley AA won 4-2.

HK WarriorsHK Rangers06:30

HK Warriors - HK Rangers

HK Warriors are playing HK Rangers at the Sapling cup of Hong Kong on December 15. The match will kick off 06:30 UTC.

Wong Tai SinSham Shui Po07:30

Wong Tai Sin - Sham Shui Po

Wong Tai Sin are playing Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on December 15. The match will kick off 07:30 UTC.

East Bengal Club2 - 1TRAU FC90 +3'

East Bengal Club - TRAU FC

East Bengal Club are playing TRAU FC at the I League of India on December 14. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and East Bengal Club is winning 2-1.

GoaAtletico de Kolkata14:00

Goa - Atletico de Kolkata

Goa are playing Atletico de Kolkata at the ISL of India on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Gol Gohar0 - 0Zob AhanHalf TimeHT

Gol Gohar - Zob Ahan

Gol Gohar are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Pars Jam Bushehr1 - 0Naft Masjed Soleyman45 +1'

Pars Jam Bushehr - Naft Masjed Soleyman

Pars Jam Bushehr are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Pars Jam Bushehr is winning 1-0.

Sanat Naft0 - 0Machine Sazi9'

Sanat Naft - Machine Sazi

Sanat Naft are playing Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on December 14. The match kicked off 13:10 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

EsteghlalShahin Bushehr14:00

Esteghlal - Shahin Bushehr

Esteghlal are playing Shahin Bushehr at the Gulf Pro League of Iran on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Saipa0 - 2Persepolis45 +1'

Saipa - Persepolis

Saipa are playing Persepolis at the Gulf Pro League of Iran on December 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Persepolis is winning 0-2.

Al Nasar0 - 1Al Arabi15'

Al Nasar - Al Arabi

Al Nasar are playing Al Arabi at the Premier League of Kuwait on December 14. The match kicked off 13:05 UTC. It's the first half and Al Arabi is winning 0-1.

Al-Oruba1 - 0Al Suwaiq39'

Al-Oruba - Al Suwaiq

Al-Oruba are playing Al Suwaiq at the Premier League of Oman on December 14. The match kicked off 12:40 UTC. It's the first half and Al-Oruba is winning 1-0.

Al-Seeb0 - 0Oman FC39'

Al-Seeb - Oman FC

Al-Seeb are playing Oman FC at the Premier League of Oman on December 14. The match kicked off 12:40 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FanjaAl-Nahda15:30

Fanja - Al-Nahda

Fanja are playing Al-Nahda at the Premier League of Oman on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Al-Ahli QalqilyaShabab Al Amari12:30

Al-Ahli Qalqilya - Shabab Al Amari

Al-Ahli Qalqilya are playing Shabab Al Amari at the West Bank League of Palestine on December 14. The match will kick off 12:30 UTC.

Al-Quwaat Al-FalistiniaShabab Al Khaleel13:00

Al-Quwaat Al-Falistinia - Shabab Al Khaleel

Al-Quwaat Al-Falistinia are playing Shabab Al Khaleel at the West Bank League of Palestine on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Taraji Wadi Al-Nes0 - 1Shabab Alsamu17'

Taraji Wadi Al-Nes - Shabab Alsamu

Taraji Wadi Al-Nes are playing Shabab Alsamu at the West Bank League of Palestine on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Shabab Alsamu is winning 0-1.

Al Urooba1 - 0Masfut39'

Al Urooba - Masfut

Al Urooba are playing Masfut at the Division 1 of Uae on December 14. The match kicked off 12:40 UTC. It's the first half and Al Urooba is winning 1-0.

Emirates1 - 0Dibba Al Fujairah39'

Emirates - Dibba Al Fujairah

Emirates are playing Dibba Al Fujairah at the Division 1 of Uae on December 14. The match kicked off 12:40 UTC. It's the first half and Emirates is winning 1-0.

Kenya1 - 0ZanzibarFull TimeFT

Kenya - Zanzibar

Kenya played Zanzibar at the CECAFA Cup, Group Stage of Africa on December 14. The match kicked off 10:30 UTC. Kenya won 1-0.

Sudan0 - 0Tanzania21'

Sudan - Tanzania

Sudan are playing Tanzania at the CECAFA Cup, Group Stage of Africa on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Cuando CubangoSagrada Esperanca14:00

Cuando Cubango - Sagrada Esperanca

Cuando Cubango are playing Sagrada Esperanca at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

InterclubeDesportivo Huila14:00

Interclube - Desportivo Huila

Interclube are playing Desportivo Huila at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Onze BravosProgresso Lunda14:00

Onze Bravos - Progresso Lunda

Onze Bravos are playing Progresso Lunda at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Primeiro de AgostoWiliete14:00

Primeiro de Agosto - Wiliete

Primeiro de Agosto are playing Wiliete at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo da CaalaFerroviario do Huambo14:00

Recreativo da Caala - Ferroviario do Huambo

Recreativo da Caala are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Rita FC1 de Maio14:00

Santa Rita FC - 1 de Maio

Santa Rita FC are playing 1 de Maio at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Petro de LuandaRecreativo Libolo15:00

Petro de Luanda - Recreativo Libolo

Petro de Luanda are playing Recreativo Libolo at the Girabola of Angola on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Energie SportsTonnerre Abomey15:00

Energie Sports - Tonnerre Abomey

Energie Sports are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

FC EsaeASPAC15:00

FC Esae - ASPAC

FC Esae are playing ASPAC at the Championat National of Benin on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

JS PobAyema15:00

JS Pob - Ayema

JS Pob are playing Ayema at the Championat National of Benin on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Gilport LionsBDF XIPostponedPst

Gilport Lions - BDF XI

Gilport Lions are playing BDF XI at the Premier League of Botswana on December 14.

Orapa UnitedJwaneng Galaxy14:00

Orapa United - Jwaneng Galaxy

Orapa United are playing Jwaneng Galaxy at the Premier League of Botswana on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Police XIMorupule14:00

Police XI - Morupule

Police XI are playing Morupule at the Premier League of Botswana on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

TaficSecurity Systems14:00

Tafic - Security Systems

Tafic are playing Security Systems at the Premier League of Botswana on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Sporting GagnoaIssia Wazi15:30

Sporting Gagnoa - Issia Wazi

Sporting Gagnoa are playing Issia Wazi at the Ligue 1 of Cote Divore on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Africa SportsASEC Mimosas16:00

Africa Sports - ASEC Mimosas

Africa Sports are playing ASEC Mimosas at the Ligue 1 of Cote Divore on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Sanga BalendeManiema Union13:30

Sanga Balende - Maniema Union

Sanga Balende are playing Maniema Union at the Super Ligue of Dr Congo on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Kisumu All Stars0 - 1Bandari62'

Kisumu All Stars - Bandari

Kisumu All Stars are playing Bandari at the Premier League of Kenya on December 14. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bandari is winning 0-1.

Chitipa UnitedDwangwa United12:30

Chitipa United - Dwangwa United

Chitipa United are playing Dwangwa United at the Super League of Malawi on December 14. The match will kick off 12:30 UTC.

Civil0 - 1MzuniHalf TimeHT

Civil - Mzuni

Civil are playing Mzuni at the Super League of Malawi on December 14. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Mzuni is winning 0-1.

DuguwolofilaPerformance15:30

Duguwolofila - Performance

Duguwolofila are playing Performance at the Premier League of Mali on December 14. The match will kick off 15:30 UTC.

Stade MalienSabana Mopti16:00

Stade Malien - Sabana Mopti

Stade Malien are playing Sabana Mopti at the Premier League of Mali on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

USFAS BamakoYeelen Olympique18:00

USFAS Bamako - Yeelen Olympique

USFAS Bamako are playing Yeelen Olympique at the Premier League of Mali on December 14. The match will kick off 18:00 UTC.

RSB BerkaneDHJ El Jadida17:00

RSB Berkane - DHJ El Jadida

RSB Berkane are playing DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

ASS SaleWidad Temara14:00

ASS Sale - Widad Temara

ASS Sale are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab AtlasKawkab Marrakech14:00

Chabab Atlas - Kawkab Marrakech

Chabab Atlas are playing Kawkab Marrakech at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Ben GuerirChabab Rif Hoceima14:00

Chabab Ben Guerir - Chabab Rif Hoceima

Chabab Ben Guerir are playing Chabab Rif Hoceima at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetRiadi Salmi14:00

IZK Khemisset - Riadi Salmi

IZK Khemisset are playing Riadi Salmi at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

KAC KenitraTihad Casablanca14:00

KAC Kenitra - Tihad Casablanca

KAC Kenitra are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

MAS FesSidi Kacem14:00

MAS Fes - Sidi Kacem

MAS Fes are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Ol. DcheiraChabab Mohammedia14:00

Ol. Dcheira - Chabab Mohammedia

Ol. Dcheira are playing Chabab Mohammedia at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Racing CasablancaWAF Fes14:00

Racing Casablanca - WAF Fes

Racing Casablanca are playing WAF Fes at the Botola 2 of Morocco on December 14. The match will kick off 14:00 UTC.

Wikki TouristEnugu Rangers15:00

Wikki Tourist - Enugu Rangers

Wikki Tourist are playing Enugu Rangers at the NPFL of Nigeria on December 14. The match will kick off 15:00 UTC.

Gasogi United0 - 0AS Kigali16'

Gasogi United - AS Kigali

Gasogi United are playing AS Kigali at the National League of Rwanda on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gicumbi1 - 0Bugesera14'

Gicumbi - Bugesera

Gicumbi are playing Bugesera at the National League of Rwanda on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Gicumbi is winning 1-0.

Heroes0 - 1APR22'

Heroes - APR

Heroes are playing APR at the National League of Rwanda on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and APR is winning 0-1.

DiambarsCasa Sport16:30

Diambars - Casa Sport

Diambars are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

TeunguethGoree16:30

Teungueth - Goree

Teungueth are playing Goree at the Ligue 1 of Senegal on December 14. The match will kick off 16:30 UTC.

JaraafPikine17:00

Jaraaf - Pikine

Jaraaf are playing Pikine at the Ligue 1 of Senegal on December 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Free State StarsJomo Cosmos13:30

Free State Stars - Jomo Cosmos

Free State Stars are playing Jomo Cosmos at the Division 1 of South Africa on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Pretoria Univ.3 - 2Royal EaglesFull TimeFT

Pretoria Univ. - Royal Eagles

Pretoria Univ. played Royal Eagles at the Division 1 of South Africa on December 14. The match kicked off 13:30 UTC. Pretoria Univ. won 3-2.

Real KingsTS Sporting13:30

Real Kings - TS Sporting

Real Kings are playing TS Sporting at the Division 1 of South Africa on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Steenberg UnitedJDR Stars13:30

Steenberg United - JDR Stars

Steenberg United are playing JDR Stars at the Division 1 of South Africa on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

UthongathiMoroka Swallows13:30

Uthongathi - Moroka Swallows

Uthongathi are playing Moroka Swallows at the Division 1 of South Africa on December 14. The match will kick off 13:30 UTC.

Melbourne City U-23Melbourne Victory U-2304:00

Melbourne City U-23 - Melbourne Victory U-23

Melbourne City U-23 are playing Melbourne Victory U-23 at the Y-League of Australia on December 15. The match will kick off 04:00 UTC.

Canberra United U-23Sydney FC U-2305:00

Canberra United U-23 - Sydney FC U-23

Canberra United U-23 are playing Sydney FC U-23 at the Y-League of Australia on December 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Mamelodi SundownsMaritzburg United16:00

Mamelodi Sundowns - Maritzburg United

Mamelodi Sundowns are playing Maritzburg United at the League Cup of South Africa on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Maritzburg UnitedMamelodi Sundowns16:00

Maritzburg United - Mamelodi Sundowns

Maritzburg United are playing Mamelodi Sundowns at the League Cup of South Africa on December 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Monastir0 - 0AS Slimane17'

Monastir - AS Slimane

Monastir are playing AS Slimane at the Ligue 1 of Tunisia on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hammam Sousse0 - 0Djerba21'

Hammam Sousse - Djerba

Hammam Sousse are playing Djerba at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

JerbaJendouba Sport13:00

Jerba - Jendouba Sport

Jerba are playing Jendouba Sport at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Marsa0 - 0SS Sfaxien19'

Marsa - SS Sfaxien

Marsa are playing SS Sfaxien at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Menzel Bouzelfa0 - 0EGS Gafsa20'

Menzel Bouzelfa - EGS Gafsa

Menzel Bouzelfa are playing EGS Gafsa at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Msaken0 - 0Ariana20'

Msaken - Ariana

Msaken are playing Ariana at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rades0 - 1Gabes18'

Rades - Gabes

Rades are playing Gabes at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Gabes is winning 0-1.

Rejiche0 - 0Kasserine17'

Rejiche - Kasserine

Rejiche are playing Kasserine at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sfax RailwaysOlympique Beja13:00

Sfax Railways - Olympique Beja

Sfax Railways are playing Olympique Beja at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade Gabesien0 - 0AS Oued Ellil8'

Stade Gabesien - AS Oued Ellil

Stade Gabesien are playing AS Oued Ellil at the Ligue 2 of Tunisie on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kabwe YSA3 - 2KansanshiFull TimeFT

Kabwe YSA - Kansanshi

Kabwe YSA played Kansanshi at the Super League of Zambia on December 14. The match kicked off 11:00 UTC. Kabwe YSA won 3-2.

Kabwe Warriors0 - 1NAPSA Stars7'

Kabwe Warriors - NAPSA Stars

Kabwe Warriors are playing NAPSA Stars at the Super League of Zambia on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and NAPSA Stars is winning 0-1.

Lumwana RadiantsZanaco13:00

Lumwana Radiants - Zanaco

Lumwana Radiants are playing Zanaco at the Super League of Zambia on December 14. The match will kick off 13:00 UTC.

Nkana0 - 0ZESCO United16'

Nkana - ZESCO United

Nkana are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bulawayo Chiefs0 - 0Herentals13'

Bulawayo Chiefs - Herentals

Bulawayo Chiefs are playing Herentals at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CAPS United0 - 0Platinum19'

CAPS United - Platinum

CAPS United are playing Platinum at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chapungu Utd1 - 0Highlanders13'

Chapungu Utd - Highlanders

Chapungu Utd are playing Highlanders at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Chapungu Utd is winning 1-0.

Chicken Inn0 - 0TelOne13'

Chicken Inn - TelOne

Chicken Inn are playing TelOne at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Harare City0 - 0Ngezi Platinum FC21'

Harare City - Ngezi Platinum FC

Harare City are playing Ngezi Platinum FC at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hwange0 - 0ZPC Kariba13'

Hwange - ZPC Kariba

Hwange are playing ZPC Kariba at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mushowani Stars0 - 0Yadah13'

Mushowani Stars - Yadah

Mushowani Stars are playing Yadah at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Triangle0 - 0Dynamos13'

Triangle - Dynamos

Triangle are playing Dynamos at the Premier League of Zimbabwe on December 14. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CSD ComunicacionesGuastatoya02:00

CSD Comunicaciones - Guastatoya

CSD Comunicaciones are playing Guastatoya at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on December 15. The match will kick off 02:00 UTC.

RacingTigre22:10

Racing - Tigre

Racing are playing Tigre at the Trofeo de Campeones of Argentina on December 14. The match will kick off 22:10 UTC.

Brisbane Roar W3 - 2Adelaide United WFull TimeFT

Brisbane Roar W - Adelaide United W

Brisbane Roar W played Adelaide United W at the W-League - Women of Australia on December 14. The match kicked off 06:30 UTC. Brisbane Roar W won 3-2.

Newcastle Jets WSydney FC W05:00

Newcastle Jets W - Sydney FC W

Newcastle Jets W are playing Sydney FC W at the W-League - Women of Australia on December 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Hawke's Bay UnitedWaitakere United01:00

Hawke's Bay United - Waitakere United

Hawke's Bay United are playing Waitakere United at the Premiership of New Zealand on December 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Tasman UnitedHamilton Wanderers01:00

Tasman United - Hamilton Wanderers

Tasman United are playing Hamilton Wanderers at the Premiership of New Zealand on December 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Team WellingtonSouthern United01:00

Team Wellington - Southern United

Team Wellington are playing Southern United at the Premiership of New Zealand on December 15. The match will kick off 01:00 UTC.