Pobeda logo
Rep. of Macedonia

Pobeda Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
PehchevoPobedaSunday 12:30

Pehchevo - Pobeda

Pehchevo are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on October 20. The match will kick off 12:30 UTC.

SasaPobedaOctober 26th 12:30

Sasa - Pobeda

Sasa are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on October 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Latest Results
Pobeda2 - 2Tikves6 days ago Full TimeFT

Pobeda - Tikves

Pobeda played Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on October 11. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bregalnica3 - 0Pobeda11 days ago Full TimeFT

Bregalnica - Pobeda

Bregalnica played Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on October 6. The match kicked off 13:00 UTC. Bregalnica won 3-0.

Pobeda2 - 1Pitu Guli19 days ago Full TimeFT

Pobeda - Pitu Guli

Pobeda played Pitu Guli at the Liga 2 of North Macedonia on September 28. The match kicked off 13:00 UTC. Pobeda won 2-1.

Osogovo1 - 0Pobedaa month ago Full TimeFT

Osogovo - Pobeda

Osogovo played Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on September 21. The match kicked off 13:30 UTC. Osogovo won 1-0.

Pobeda2 - 5Plackovicaa month ago Full TimeFT

Pobeda - Plackovica

Pobeda played Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on September 15. The match kicked off 13:30 UTC. Plackovica won 2-5.

Kozuv Gevgelija2 - 1Pobedaa month ago Full TimeFT

Kozuv Gevgelija - Pobeda

Kozuv Gevgelija played Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on September 7. The match kicked off 14:00 UTC. Kozuv Gevgelija won 2-1.

Pobeda0 - 3Belasica Strumica2 months ago Full TimeFT

Pobeda - Belasica Strumica

Pobeda played Belasica Strumica at the Liga 2 of North Macedonia on September 1. The match kicked off 14:30 UTC. Belasica Strumica won 0-3.

Osogovo1 - 0Pobeda2 months ago Full TimeFT

Osogovo - Pobeda

Osogovo played Pobeda at the National Cup of North Macedonia on August 21. The match kicked off 15:00 UTC. Osogovo won 1-0.

Pobeda1 - 3Makedonija5 months ago Full TimeFT

Pobeda - Makedonija

Pobeda played Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on May 26. The match kicked off 14:30 UTC. Makedonija won 1-3.

Vardar6 - 0Pobeda5 months ago Full TimeFT

Vardar - Pobeda

Vardar played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Vardar won 6-0.

Pobeda1 - 4Shkendija5 months ago Full TimeFT

Pobeda - Shkendija

Pobeda played Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on May 12. The match kicked off 14:30 UTC. Shkendija won 1-4.

Academy Pandev4 - 0Pobeda5 months ago Full TimeFT

Academy Pandev - Pobeda

Academy Pandev played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on May 8. The match kicked off 14:30 UTC. Academy Pandev won 4-0.

Renova Dzepciste9 - 1Pobeda5 months ago Full TimeFT

Renova Dzepciste - Pobeda

Renova Dzepciste played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on May 4. The match kicked off 14:00 UTC. Renova Dzepciste won 9-1.

Pobeda1 - 3Academy Pandev6 months ago Full TimeFT

Pobeda - Academy Pandev

Pobeda played Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on April 30. The match kicked off 14:00 UTC. Academy Pandev won 1-3.

Pobeda0 - 1Sileks6 months ago Full TimeFT

Pobeda - Sileks

Pobeda played Sileks at the Prva liga of North Macedonia on April 27. The match kicked off 14:00 UTC. Sileks won 0-1.

Rabotnicki1 - 2Pobeda6 months ago Full TimeFT

Rabotnicki - Pobeda

Rabotnicki played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Pobeda won 1-2.

Pobeda0 - 3Shkupi6 months ago Full TimeFT

Pobeda - Shkupi

Pobeda played Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on April 20. The match kicked off 14:00 UTC. Shkupi won 0-3.

Belasica Strumica1 - 1Pobeda6 months ago Full TimeFT

Belasica Strumica - Pobeda

Belasica Strumica played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on April 14. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pobeda1 - 3Academy Pandev6 months ago Full TimeFT

Pobeda - Academy Pandev

Pobeda played Academy Pandev at the National Cup of North Macedonia on April 10. The match kicked off 13:30 UTC. Academy Pandev won 1-3.

Makedonija3 - 0Pobeda6 months ago Full TimeFT

Makedonija - Pobeda

Makedonija played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on April 7. The match kicked off 13:30 UTC. Makedonija won 3-0.

Pobeda is a football club from Rep. of Macedonia competing in the Liga 2 of North Macedonia. ScoreBat covers all matches of Pobeda in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Pobeda roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Pobeda for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Pobeda goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Pobeda livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Pobeda, who will be playing Pehchevo on Sunday in the Liga 2 of North Macedonia. You can watch Pehchevo vs Pobeda live stream on ScoreBat. The match will kick off 12:30 UTC. After that, Pobeda will play Sasa on October 26th.

Matchday Live
AlvercaSporting19:45

Alverca - Sporting

Alverca are playing Sporting at the Taca de Portugal of Portugal on October 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Avai FlorianopolisInternacional22:15

Avai Florianopolis - Internacional

Avai Florianopolis are playing Internacional at the Serie A of Brasil on October 17. The match will kick off 22:15 UTC.

SantosCeara22:15

Santos - Ceara

Santos are playing Ceara at the Serie A of Brasil on October 17. The match will kick off 22:15 UTC.

FluminenseAtletico-PR00:00

Fluminense - Atletico-PR

Fluminense are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on October 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Botafogo SPAtletico GO22:15

Botafogo SP - Atletico GO

Botafogo SP are playing Atletico GO at the Serie B of Brasil on October 17. The match will kick off 22:15 UTC.

CuiabaGuarani00:30

Cuiaba - Guarani

Cuiaba are playing Guarani at the Serie B of Brasil on October 18. The match will kick off 00:30 UTC.

Everton CDCurico Unido21:30

Everton CD - Curico Unido

Everton CD are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on October 17. The match will kick off 21:30 UTC.

Universidad de ChileDeportivo Iquiue00:00

Universidad de Chile - Deportivo Iquiue

Universidad de Chile are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on October 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Liverpool P.Rampla19:00

Liverpool P. - Rampla

Liverpool P. are playing Rampla at the Clausura of Uruguay on October 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing ClubPenarol19:00

Racing Club - Penarol

Racing Club are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on October 17. The match will kick off 19:00 UTC.

WanderersDefensor Sporting22:30

Wanderers - Defensor Sporting

Wanderers are playing Defensor Sporting at the Clausura of Uruguay on October 17. The match will kick off 22:30 UTC.

MauerwerkWiener Neustadt17:30

Mauerwerk - Wiener Neustadt

Mauerwerk are playing Wiener Neustadt at the Regionalliga, Ost of Austria on October 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona WMinsk W17:00

Barcelona W - Minsk W

Barcelona W are playing Minsk W at the Playoffs - Women of Champions League on October 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Crystal Palace U-23Blackburn U-2312:00

Crystal Palace U-23 - Blackburn U-23

Crystal Palace U-23 are playing Blackburn U-23 at the U-23 Premier League cup of England on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Wigan U-23Coventry U-2313:00

Wigan U-23 - Coventry U-23

Wigan U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Tammeka Tartu-2Elva16:00

Tammeka Tartu-2 - Elva

Tammeka Tartu-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

GuriaKolkheti11:00

Guria - Kolkheti

Guria are playing Kolkheti at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

ZugdidiGagra11:00

Zugdidi - Gagra

Zugdidi are playing Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Hapoel AshkelonHapoel Katamon16:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZionBeitar Tel Aviv16:00

Hapoel Rishon LeZion - Beitar Tel Aviv

Hapoel Rishon LeZion are playing Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Maccabi Petah TikvaHapoel Ramat HaSharon16:00

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat HaSharon

Maccabi Petah Tikva are playing Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit of Israel on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Lillestrom U-19Rosenborg U-1915:00

Lillestrom U-19 - Rosenborg U-19

Lillestrom U-19 are playing Rosenborg U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on October 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Vasas Odorhei WOlimpia Cluj W13:00

Vasas Odorhei W - Olimpia Cluj W

Vasas Odorhei W are playing Olimpia Cluj W at the Superliga - Women of Romania on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat-DLokomotiv-D12:00

Akhmat-D - Lokomotiv-D

Akhmat-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

CastellonJove Espanol18:00

Castellon - Jove Espanol

Castellon are playing Jove Espanol at the Copa Federacion of Spain on October 17. The match will kick off 18:00 UTC.

San FernandoLinense18:30

San Fernando - Linense

San Fernando are playing Linense at the Copa Federacion of Spain on October 17. The match will kick off 18:30 UTC.

Austria U-17Malta U-1711:00

Austria U-17 - Malta U-17

Austria U-17 are playing Malta U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Bulgaria U-17Norway U-1715:30

Bulgaria U-17 - Norway U-17

Bulgaria U-17 are playing Norway U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Italy U-17 WNorthern Ireland U-17 W11:00

Italy U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Italy U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Azerbaijan U-17 WSlovenia U-17 W12:00

Azerbaijan U-17 W - Slovenia U-17 W

Azerbaijan U-17 W are playing Slovenia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Norway U-17 WFaroe Islandes U-17 W16:30

Norway U-17 W - Faroe Islandes U-17 W

Norway U-17 W are playing Faroe Islandes U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Scotland U-17 WMontenegro U-17 W16:30

Scotland U-17 W - Montenegro U-17 W

Scotland U-17 W are playing Montenegro U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Shakhtar U-21Kolos Kovalivka U-2111:00

Shakhtar U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Shakhtar U-21 are playing Kolos Kovalivka U-21 at the Youth League of Ukraine on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Persewar Waropen1 - 0Persatu TubanFull TimeFT

Persewar Waropen - Persatu Tuban

Persewar Waropen played Persatu Tuban at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match kicked off 06:15 UTC. Persewar Waropen won 1-0.

BaBel United0 - 0Sriwijaya Palembang9'

BaBel United - Sriwijaya Palembang

BaBel United are playing Sriwijaya Palembang at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Blitar United0 - 0Persita5'

Blitar United - Persita

Blitar United are playing Persita at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PSMSPersiraja08:30

PSMS - Persiraja

PSMS are playing Persiraja at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match will kick off 08:30 UTC.

PSPS Pekanbaru0 - 0Persibat Batang9'

PSPS Pekanbaru - Persibat Batang

PSPS Pekanbaru are playing Persibat Batang at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al JahraAl FehaiheelPostponedPst

Al Jahra - Al Fehaiheel

Al Jahra are playing Al Fehaiheel at the Division 1 of Kuwait on October 17.

BurganKhaitan14:45

Burgan - Khaitan

Burgan are playing Khaitan at the Division 1 of Kuwait on October 17. The match will kick off 14:45 UTC.

Najran SCAl Bukiryah15:20

Najran SC - Al Bukiryah

Najran SC are playing Al Bukiryah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 17. The match will kick off 15:20 UTC.

MC SaidaUSM El Harrach14:00

MC Saida - USM El Harrach

MC Saida are playing USM El Harrach at the Ligue 2 of Algeria on October 17. The match will kick off 14:00 UTC.

JSM BejaiaAS Khroub17:00

JSM Bejaia - AS Khroub

JSM Bejaia are playing AS Khroub at the Ligue 2 of Algeria on October 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Police XIMiscellaneous13:30

Police XI - Miscellaneous

Police XI are playing Miscellaneous at the Premier League of Botswana on October 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Motema PembeBukavu Dawa14:30

Motema Pembe - Bukavu Dawa

Motema Pembe are playing Bukavu Dawa at the Super Ligue of Dr Congo on October 17. The match will kick off 14:30 UTC.

FC MasrEl Gounah13:00

FC Masr - El Gounah

FC Masr are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ENPPI CairoEl Entag El Harby15:30

ENPPI Cairo - El Entag El Harby

ENPPI Cairo are playing El Entag El Harby at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Misr El-MaqashaAl Masry Port Said15:30

Misr El-Maqasha - Al Masry Port Said

Misr El-Maqasha are playing Al Masry Port Said at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 15:30 UTC.

PyramidsSmouha18:00

Pyramids - Smouha

Pyramids are playing Smouha at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Ferroviario NacalaSongo13:00

Ferroviario Nacala - Songo

Ferroviario Nacala are playing Songo at the Mocambola of Mozambique on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SongoIncomati XinavanePostponedPst

Songo - Incomati Xinavane

Songo are playing Incomati Xinavane at the Mocambola of Mozambique on October 17.

Rabita KostiAlamal Atbara14:00

Rabita Kosti - Alamal Atbara

Rabita Kosti are playing Alamal Atbara at the Premier League of Sudan on October 17. The match will kick off 14:00 UTC.

AlianzaJocoro01:30

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Apertura of El Salvador on October 18. The match will kick off 01:30 UTC.

Real EspanaCD Real Sociedad01:00

Real Espana - CD Real Sociedad

Real Espana are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on October 18. The match will kick off 01:00 UTC.

Platense FCMotagua01:15

Platense FC - Motagua

Platense FC are playing Motagua at the Apertura of Honduras on October 18. The match will kick off 01:15 UTC.

DoradosAtlante02:00

Dorados - Atlante

Dorados are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 18. The match will kick off 02:00 UTC.

Real EsteliDeportivo Ocotal01:00

Real Esteli - Deportivo Ocotal

Real Esteli are playing Deportivo Ocotal at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 18. The match will kick off 01:00 UTC.

GrauDeportivo Coopsol18:30

Grau - Deportivo Coopsol

Grau are playing Deportivo Coopsol at the National cup of Peru on October 17. The match will kick off 18:30 UTC.

CaracasYaracuy21:00

Caracas - Yaracuy

Caracas are playing Yaracuy at the National Cup of Venezuela on October 17. The match will kick off 21:00 UTC.

Indonesia U-19China PR U-1912:00

Indonesia U-19 - China PR U-19

Indonesia U-19 are playing China PR U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Saudi Arabia U-19Kyrgyzstan U-1914:00

Saudi Arabia U-19 - Kyrgyzstan U-19

Saudi Arabia U-19 are playing Kyrgyzstan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 17. The match will kick off 14:00 UTC.