Upcoming Fixtures
PinnebergConcordia HamburgSunday 14:00

Pinneberg - Concordia Hamburg

Pinneberg are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Latest Results
Osdorf10 - 0Pinneberg5 days ago Full TimeFT

Osdorf - Pinneberg

Osdorf played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 15. The match kicked off 18:30 UTC. Osdorf won 10-0.

Dassendorf8 - 0Pinneberg11 days ago Full TimeFT

Dassendorf - Pinneberg

Dassendorf played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 9. The match kicked off 12:00 UTC. Dassendorf won 8-0.

Altona 933 - 0Pinneberg24 days ago Full TimeFT

Altona 93 - Pinneberg

Altona 93 played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 24. The match kicked off 13:00 UTC. Altona 93 won 3-0.

Victoria Hamburg14 - 0Pinneberga month ago Full TimeFT

Victoria Hamburg - Pinneberg

Victoria Hamburg played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 15. The match kicked off 18:30 UTC. Victoria Hamburg won 14-0.

Niendorfer3 - 1Pinneberga month ago Full TimeFT

Niendorfer - Pinneberg

Niendorfer played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 10. The match kicked off 13:00 UTC. Niendorfer won 3-1.

Meiendorfer SV4 - 0Pinneberg4 months ago Full TimeFT

Meiendorfer SV - Pinneberg

Meiendorfer SV played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on December 1. The match kicked off 13:00 UTC. Meiendorfer SV won 4-0.

Pinneberg0 - 3Teutonia Hamburg4 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Teutonia Hamburg

Pinneberg played Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. Teutonia Hamburg won 0-3.

Rugenbergen3 - 1Pinneberg4 months ago Full TimeFT

Rugenbergen - Pinneberg

Rugenbergen played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 11. The match kicked off 13:00 UTC. Rugenbergen won 3-1.

Pinneberg0 - 3Buchholz5 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Buchholz

Pinneberg played Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 4. The match kicked off 13:00 UTC. Buchholz won 0-3.

Pinneberg4 - 2HEBC5 months ago Full TimeFT

Pinneberg - HEBC

Pinneberg played HEBC at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. Pinneberg won 4-2.

Sasel6 - 0Pinneberg5 months ago Full TimeFT

Sasel - Pinneberg

Sasel played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 28. The match kicked off 14:00 UTC. Sasel won 6-0.

Pinneberg1 - 3Wedel5 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Wedel

Pinneberg played Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Wedel won 1-3.

Curslack Neuengamme7 - 0Pinneberg5 months ago Full TimeFT

Curslack Neuengamme - Pinneberg

Curslack Neuengamme played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 13. The match kicked off 13:00 UTC. Curslack Neuengamme won 7-0.

Pinneberg2 - 6Barmbek-Uhlenhorst5 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Barmbek-Uhlenhorst

Pinneberg played Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 7. The match kicked off 13:00 UTC. Barmbek-Uhlenhorst won 2-6.

Concordia Hamburg5 - 0Pinneberg6 months ago Full TimeFT

Concordia Hamburg - Pinneberg

Concordia Hamburg played Pinneberg at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 28. The match kicked off 17:00 UTC. Concordia Hamburg won 5-0.

Pinneberg1 - 4Osdorf6 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Osdorf

Pinneberg played Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 23. The match kicked off 13:00 UTC. Osdorf won 1-4.

Pinneberg1 - 6Dassendorf6 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Dassendorf

Pinneberg played Dassendorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 16. The match kicked off 13:00 UTC. Dassendorf won 1-6.

Pinneberg0 - 6Altona 937 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Altona 93

Pinneberg played Altona 93 at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 2. The match kicked off 13:00 UTC. Altona 93 won 0-6.

Pinneberg2 - 3Victoria Hamburg7 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Victoria Hamburg

Pinneberg played Victoria Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 24. The match kicked off 17:00 UTC. Victoria Hamburg won 2-3.

Pinneberg0 - 2Niendorfer7 months ago Full TimeFT

Pinneberg - Niendorfer

Pinneberg played Niendorfer at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 19. The match kicked off 12:00 UTC. Niendorfer won 0-2.

Pinneberg is a football club from Germany competing in the Oberliga, Hamburg of Germany. ScoreBat covers all matches of Pinneberg in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Pinneberg roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Pinneberg for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Pinneberg goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Pinneberg livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Pinneberg, who will be playing Concordia Hamburg on Sunday in the Oberliga, Hamburg of Germany. You can watch Pinneberg vs Concordia Hamburg live stream on ScoreBat. The match will kick off 14:00 UTC..

Matchday Live
UnterhachingEnergie18:00

Unterhaching - Energie

Unterhaching are playing Energie at the 3. Liga of Germany on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo Cali00:30

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente FBCDeportivo La Equidad00:30

Independiente FBC - Deportivo La Equidad

Independiente FBC are playing Deportivo La Equidad at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Union Santa FeIndependiente Del Valle00:30

Union Santa Fe - Independiente Del Valle

Union Santa Fe are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarUTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

GermanySerbia19:45

Germany - Serbia

Germany are playing Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesTrinidad and Tobago19:45

Wales - Trinidad and Tobago

Wales are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Slavia Praha WBayern W17:30

Slavia Praha W - Bayern W

Slavia Praha W are playing Bayern W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona FA WLillestrom W18:00

Barcelona FA W - Lillestrom W

Barcelona FA W are playing Lillestrom W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon WWolfsburg W19:45

Lyon W - Wolfsburg W

Lyon W are playing Wolfsburg W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

LyngbySilkeborg18:00

Lyngby - Silkeborg

Lyngby are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Hitchin TownCoalville Town19:45

Hitchin Town - Coalville Town

Hitchin Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FrancavillaViterbese13:30

Francavilla - Viterbese

Francavilla are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PotenzaSicula Leonzio13:30

Potenza - Sicula Leonzio

Potenza are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Feyenoord-2Heracles Almelo-213:00

Feyenoord-2 - Heracles Almelo-2

Feyenoord-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CE EuropaAsco19:30

CE Europa - Asco

CE Europa are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

CastelldefelsReus Deportiu-219:30

Castelldefels - Reus Deportiu-2

Castelldefels are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerdanyola del VallesHospitalet19:30

Cerdanyola del Valles - Hospitalet

Cerdanyola del Valles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueresGranollers19:30

Figueres - Granollers

Figueres are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

HortaPobla Mafumet19:30

Horta - Pobla Mafumet

Horta are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

MartinencGrama19:30

Martinenc - Grama

Martinenc are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

PratLlagostera19:30

Prat - Llagostera

Prat are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

San CristobalTerrassa19:30

San Cristobal - Terrassa

San Cristobal are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

VilafrancaSantfeliuenc19:30

Vilafranca - Santfeliuenc

Vilafranca are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

EDMF ChurraLorca Deportiva20:00

EDMF Churra - Lorca Deportiva

EDMF Churra are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico IbanesFC Guadalajara15:30

Atletico Ibanes - FC Guadalajara

Atletico Ibanes are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Romania U-17Austria U-1709:00

Romania U-17 - Austria U-17

Romania U-17 are playing Austria U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Germany U-17Belarus U-1711:00

Germany U-17 - Belarus U-17

Germany U-17 are playing Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Italy U-17Turkey U-1712:00

Italy U-17 - Turkey U-17

Italy U-17 are playing Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Poland U-17Russia U-1713:00

Poland U-17 - Russia U-17

Poland U-17 are playing Russia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Israel U-17Czech Republic U-1715:00

Israel U-17 - Czech Republic U-17

Israel U-17 are playing Czech Republic U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Iceland U-17Slovenia U-1715:45

Iceland U-17 - Slovenia U-17

Iceland U-17 are playing Slovenia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Netherlands U-17Northern Ireland U-1718:00

Netherlands U-17 - Northern Ireland U-17

Netherlands U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-17Scotland U-1718:00

Portugal U-17 - Scotland U-17

Portugal U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Germany U-17 WScotland U-17 W13:00

Germany U-17 W - Scotland U-17 W

Germany U-17 W are playing Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ireland U-17 WNorway U-17 W17:30

Ireland U-17 W - Norway U-17 W

Ireland U-17 W are playing Norway U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Ireland U-19Romania U-1909:00

Ireland U-19 - Romania U-19

Ireland U-19 are playing Romania U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Ukraine U-19Serbia U-1910:30

Ukraine U-19 - Serbia U-19

Ukraine U-19 are playing Serbia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Norway U-19Hungary U-1912:00

Norway U-19 - Hungary U-19

Norway U-19 are playing Hungary U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-19Russia U-1914:00

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 are playing Russia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

England U-19Czech Republic U-1914:00

England U-19 - Czech Republic U-19

England U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

France U-19Poland U-1914:00

France U-19 - Poland U-19

France U-19 are playing Poland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-19Belgium U-1914:00

Italy U-19 - Belgium U-19

Italy U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Turkey U-19Scotland U-1914:00

Turkey U-19 - Scotland U-19

Turkey U-19 are playing Scotland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Germany U-19Croatia U-1914:30

Germany U-19 - Croatia U-19

Germany U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Spain U-19Slovenia U-1915:30

Spain U-19 - Slovenia U-19

Spain U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Switzerland U-19Israel U-1916:00

Switzerland U-19 - Israel U-19

Switzerland U-19 are playing Israel U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Portugal U-19Cyprus U-1916:15

Portugal U-19 - Cyprus U-19

Portugal U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Greece U-19Denmark U-1916:30

Greece U-19 - Denmark U-19

Greece U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Wales U-19Netherlands U-1918:00

Wales U-19 - Netherlands U-19

Wales U-19 are playing Netherlands U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al ShoalahAl Ain FC12:50

Al Shoalah - Al Ain FC

Al Shoalah are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:50 UTC.

Al MojzelAl Jeel12:55

Al Mojzel - Al Jeel

Al Mojzel are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al QaisomaAl-Ansar12:55

Al Qaisoma - Al-Ansar

Al Qaisoma are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al-WashmAbha12:55

Al-Washm - Abha

Al-Washm are playing Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al NahdhaHajer15:30

Al Nahdha - Hajer

Al Nahdha are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonZamalek17:00

Al Mokawloon - Zamalek

Al Mokawloon are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San CarlosGrecia02:00

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon02:05

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:05 UTC.

Independiente ChorreraSanta Gema01:00

Independiente Chorrera - Santa Gema

Independiente Chorrera are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico UnitedTulsa Roughnecks01:00

New Mexico United - Tulsa Roughnecks

New Mexico United are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin SJVilla Dalmine21:10

San Martin SJ - Villa Dalmine

San Martin SJ are playing Villa Dalmine at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 21:10 UTC.

TucumanPlatense23:10

Tucuman - Platense

Tucuman are playing Platense at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Botafogo SPSantos00:30

Botafogo SP - Santos

Botafogo SP are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GuaraniRB Brasil00:30

Guarani - RB Brasil

Guarani are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoCorinthians00:30

Ituano - Corinthians

Ituano are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

NovorizontinoFerroviaria00:30

Novorizontino - Ferroviaria

Novorizontino are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OesteMirassol00:30

Oeste - Mirassol

Oeste are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PalmeirasPonte Preta00:30

Palmeiras - Ponte Preta

Palmeiras are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoBragantino00:30

Sao Bento - Bragantino

Sao Bento are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao CaetanoSao Paulo00:30

Sao Caetano - Sao Paulo

Sao Caetano are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BanguAmericano19:30

Bangu - Americano

Bangu are playing Americano at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

AimoreSao Luiz00:30

Aimore - Sao Luiz

Aimore are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

EC Sao JoseCaxias00:30

EC Sao Jose - Caxias

EC Sao Jose are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeAvenida SC00:30

Juventude - Avenida SC

Juventude are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PelotasGremio00:30

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

VeranopolisBrasil de Pelotas00:30

Veranopolis - Brasil de Pelotas

Veranopolis are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

America MGGuarani MG00:30

America MG - Guarani MG

America MG are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BoaVilla Nova MG00:30

Boa - Villa Nova MG

Boa are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CruzeiroCaldense00:30

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TombenseCAP Patrocinense00:30

Tombense - CAP Patrocinense

Tombense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TupynambasAtletico-MG00:30

Tupynambas - Atletico-MG

Tupynambas are playing Atletico-MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

URTTupi00:30

URT - Tupi

URT are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseAtletico Tubarao23:00

Chapecoense - Atletico Tubarao

Chapecoense are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanoFigueirense23:30

Metropolitano - Figueirense

Metropolitano are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisMarcilio Dias00:30

Avai Florianopolis - Marcilio Dias

Avai Florianopolis are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Cascavel CRCoritiba23:00

Cascavel CR - Coritiba

Cascavel CR are playing Coritiba at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Foz do IguacuToledo CW23:00

Foz do Iguacu - Toledo CW

Foz do Iguacu are playing Toledo CW at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MaringaLondrina23:00

Maringa - Londrina

Maringa are playing Londrina at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico-PROperario PR00:30

Atletico-PR - Operario PR

Atletico-PR are playing Operario PR at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolinaGoiania00:30

Anapolina - Goiania

Anapolina are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AparecidenseNovo Horizonte GO00:30

Aparecidense - Novo Horizonte GO

Aparecidense are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CRACAtletico GO00:30

CRAC - Atletico GO

CRAC are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GoianesiaVila Nova00:30

Goianesia - Vila Nova

Goianesia are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GoiasIpora00:30

Goias - Ipora

Goias are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItumbiaraGremio Anapolis00:30

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico CearenseGuarany de Sobral00:30

Atletico Cearense - Guarany de Sobral

Atletico Cearense are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BarbalhaHorizonte00:30

Barbalha - Horizonte

Barbalha are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FerroviarioCeara00:30

Ferroviario - Ceara

Ferroviario are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FortalezaFloresta00:30

Fortaleza - Floresta

Fortaleza are playing Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AraguaiaJuara17:00

Araguaia - Juara

Araguaia are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Operario LTDaMixto17:00

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SinopDom Bosco17:00

Sinop - Dom Bosco

Sinop are playing Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Uniao RondonopolisCuiaba17:00

Uniao Rondonopolis - Cuiaba

Uniao Rondonopolis are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Luverdense ECOperario MT00:30

Luverdense EC - Operario MT

Luverdense EC are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Universitario PopayanPasto16:30

Universitario Popayan - Pasto

Universitario Popayan are playing Pasto at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

FC BogotaPatriotas19:00

FC Bogota - Patriotas

FC Bogota are playing Patriotas at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BarranquillaUnion Magdalena20:00

Barranquilla - Union Magdalena

Barranquilla are playing Union Magdalena at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

LlanerosMillonarios20:00

Llaneros - Millonarios

Llaneros are playing Millonarios at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

CD JaguaresLeones20:30

CD Jaguares - Leones

CD Jaguares are playing Leones at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaReal Santander20:30

Real Cartagena - Real Santander

Real Cartagena are playing Real Santander at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza PetroleraCucuta00:00

Alianza Petrolera - Cucuta

Alianza Petrolera are playing Cucuta at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico BucaramangaValledupar00:30

Atletico Bucaramanga - Valledupar

Atletico Bucaramanga are playing Valledupar at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Boyaco ChicoSanta Fe Bogota00:30

Boyaco Chico - Santa Fe Bogota

Boyaco Chico are playing Santa Fe Bogota at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Llaneros de GuanareLALA19:00

Llaneros de Guanare - LALA

Llaneros de Guanare are playing LALA at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

TrujillanosMineros20:00

Trujillanos - Mineros

Trujillanos are playing Mineros at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Zamora FCCarabobo20:00

Zamora FC - Carabobo

Zamora FC are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Academia P-CAnzoategui20:30

Academia P-C - Anzoategui

Academia P-C are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

AraguaAtletico Venezuela21:00

Aragua - Atletico Venezuela

Aragua are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

CaracasEstudiantes de Merida21:00

Caracas - Estudiantes de Merida

Caracas are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo LaraPortuguesa FC23:00

Deportivo Lara - Portuguesa FC

Deportivo Lara are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo TachiraEstudiantes Caracas23:00

Deportivo Tachira - Estudiantes Caracas

Deportivo Tachira are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Launceston City0 - 0Riverside Olympic26'

Launceston City - Riverside Olympic

Launceston City are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Clarence UnitedGlenorchy Knights09:00

Clarence United - Glenorchy Knights

Clarence United are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.