Mauerwerk logo
Austria

Mauerwerk Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
MauerwerkStripfingFriday 18:30

Mauerwerk - Stripfing

Mauerwerk are playing Stripfing at the Regionalliga, Ost of Austria on February 28. The match will kick off 18:30 UTC.

Latest Results
Horn2 - 2Mauerwerk9 days ago Full TimeFT

Horn - Mauerwerk

Horn played Mauerwerk at the Club Friendlies of International on February 14. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Wiener SK2 - 2Mauerwerk3 months ago Full TimeFT

Wiener SK - Mauerwerk

Wiener SK played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on November 15. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Team Wiener Linien0 - 1Mauerwerk3 months ago Full TimeFT

Team Wiener Linien - Mauerwerk

Team Wiener Linien played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on November 9. The match kicked off 17:00 UTC. Mauerwerk won 0-1.

Mauerwerk2 - 2Bruck-Leitha4 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Bruck-Leitha

Mauerwerk played Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on November 2. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mauerwerk0 - 2Wiener Neustadt4 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Wiener Neustadt

Mauerwerk played Wiener Neustadt at the Regionalliga, Ost of Austria on October 17. The match kicked off 17:30 UTC. Wiener Neustadt won 0-2.

Mauerwerk2 - 0Leobendorf4 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Leobendorf

Mauerwerk played Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on October 11. The match kicked off 17:30 UTC. Mauerwerk won 2-0.

Drassburg5 - 2Mauerwerk5 months ago Full TimeFT

Drassburg - Mauerwerk

Drassburg played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 4. The match kicked off 17:30 UTC. Drassburg won 5-2.

Mauerwerk0 - 4Mannsdorf5 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Mannsdorf

Mauerwerk played Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on September 27. The match kicked off 17:30 UTC. Mannsdorf won 0-4.

Rapid-21 - 1Mauerwerk5 months ago Full TimeFT

Rapid-2 - Mauerwerk

Rapid-2 played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on September 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mauerwerk2 - 0Wiener Viktoria5 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Wiener Viktoria

Mauerwerk played Wiener Viktoria at the Regionalliga, Ost of Austria on September 17. The match kicked off 17:30 UTC. Mauerwerk won 2-0.

Neusiedl2 - 1Mauerwerk6 months ago Full TimeFT

Neusiedl - Mauerwerk

Neusiedl played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on September 6. The match kicked off 16:45 UTC. Neusiedl won 2-1.

Mauerwerk5 - 1Traiskirchen6 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Traiskirchen

Mauerwerk played Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on August 30. The match kicked off 17:30 UTC. Mauerwerk won 5-1.

Admira-22 - 1Mauerwerk6 months ago Full TimeFT

Admira-2 - Mauerwerk

Admira-2 played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on August 23. The match kicked off 17:30 UTC. Admira-2 won 2-1.

Mauerwerk0 - 2Mattersburg-26 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Mattersburg-2

Mauerwerk played Mattersburg-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on August 16. The match kicked off 17:30 UTC. Mattersburg-2 won 0-2.

Stripfing1 - 1Mauerwerk6 months ago Full TimeFT

Stripfing - Mauerwerk

Stripfing played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on August 10. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mauerwerk1 - 3Wiener SK7 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Wiener SK

Mauerwerk played Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on August 2. The match kicked off 17:30 UTC. Wiener SK won 1-3.

Mauerwerk1 - 2Mannsdorf7 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Mannsdorf

Mauerwerk played Mannsdorf at the National cup of Austria on July 19. The match kicked off 18:00 UTC. Mannsdorf won 1-2.

Amstetten2 - 2Mauerwerk7 months ago Full TimeFT

Amstetten - Mauerwerk

Amstetten played Mauerwerk at the Club Friendlies of International on July 12. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Austria W-22 - 2Mauerwerk8 months ago Full TimeFT

Austria W-2 - Mauerwerk

Austria W-2 played Mauerwerk at the Club Friendlies of International on July 2. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mauerwerk5 - 0Bruck-Leitha9 months ago Full TimeFT

Mauerwerk - Bruck-Leitha

Mauerwerk played Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on May 31. The match kicked off 17:30 UTC. Mauerwerk won 5-0.

Mauerwerk is a football club from Austria competing in the Regionalliga, Ost of Austria. ScoreBat covers all matches of Mauerwerk in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Mauerwerk roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Mauerwerk for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Mauerwerk goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Mauerwerk livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Mauerwerk, who will be playing Stripfing on Friday in the Regionalliga, Ost of Austria. You can watch Mauerwerk vs Stripfing live stream on ScoreBat. The match will kick off 18:30 UTC..

Matchday Live
Manchester United0 - 0Watford1'

Manchester United - Watford

Manchester United are playing Watford at the Premier League of England on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wolves0 - 0Norwich City1'

Wolves - Norwich City

Wolves are playing Norwich City at the Premier League of England on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ArsenalEverton16:30

Arsenal - Everton

Arsenal are playing Everton at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Osasuna0 - 3Granada CFFull TimeFT

Osasuna - Granada CF

Osasuna played Granada CF at the La Liga of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Granada CF won 0-3.

Alaves1 - 1Athletic BilbaoHalf TimeHT

Alaves - Athletic Bilbao

Alaves are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Real ValladolidEspanyol15:00

Real Valladolid - Espanyol

Real Valladolid are playing Espanyol at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GetafeSevilla17:30

Getafe - Sevilla

Getafe are playing Sevilla at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Atletico MadridVillarreal20:00

Atletico Madrid - Villarreal

Atletico Madrid are playing Villarreal at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayer LeverkusenAugsburg14:30

Bayer Leverkusen - Augsburg

Bayer Leverkusen are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

WolfsburgMainz17:00

Wolfsburg - Mainz

Wolfsburg are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Genoa2 - 3LazioFull TimeFT

Genoa - Lazio

Genoa played Lazio at the Serie A of Italy on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Lazio won 2-3.

AtalantaSassuoloPostponedPst

Atalanta - Sassuolo

Atalanta are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on February 23.

TorinoParmaPostponedPst

Torino - Parma

Torino are playing Parma at the Serie A of Italy on February 23.

VeronaCagliariPostponedPst

Verona - Cagliari

Verona are playing Cagliari at the Serie A of Italy on February 23.

RomaLecce17:00

Roma - Lecce

Roma are playing Lecce at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter MilanSampdoriaPostponedPst

Inter Milan - Sampdoria

Inter Milan are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on February 23.

Saint-Etienne0 - 0Reims1'

Saint-Etienne - Reims

Saint-Etienne are playing Reims at the Ligue 1 of France on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RennesNimes16:00

Rennes - Nimes

Rennes are playing Nimes at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

PSGBordeaux20:00

PSG - Bordeaux

PSG are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Utrecht2 - 1TwenteFull TimeFT

Utrecht - Twente

Utrecht played Twente at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match kicked off 11:15 UTC. Utrecht won 2-1.

AZ0 - 0Zwolle31'

AZ - Zwolle

AZ are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vitesse0 - 0PSV32'

Vitesse - PSV

Vitesse are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Heracles AlmeloAjax15:45

Heracles Almelo - Ajax

Heracles Almelo are playing Ajax at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

St. Johnstone1 - 0Rangers32'

St. Johnstone - Rangers

St. Johnstone are playing Rangers at the Premier League of Scotland on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and St. Johnstone are winning 1-0.

CelticKilmarnock15:00

Celtic - Kilmarnock

Celtic are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MoreirenseSanta Clara15:00

Moreirense - Santa Clara

Moreirense are playing Santa Clara at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Pacos de FerreiraFamalicao15:00

Pacos de Ferreira - Famalicao

Pacos de Ferreira are playing Famalicao at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SportingBoavista17:30

Sporting - Boavista

Sporting are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

BragaSetubal20:00

Braga - Setubal

Braga are playing Setubal at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

PortoPortimonense20:30

Porto - Portimonense

Porto are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Hartberg0 - 0Rapid32'

Hartberg - Rapid

Hartberg are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LASK Linz3 - 1St. Polten31'

LASK Linz - St. Polten

LASK Linz are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and LASK Linz are winning 3-1.

Austria VSalzburg16:00

Austria V - Salzburg

Austria V are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Grazer AK1 - 2Floridsdorfer ACFull TimeFT

Grazer AK - Floridsdorfer AC

Grazer AK played Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on February 23. The match kicked off 09:30 UTC. Floridsdorfer AC won 1-2.

Innsbruck1 - 1Vorwarts SteyrFull TimeFT

Innsbruck - Vorwarts Steyr

Innsbruck played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on February 23. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Club Brugge1 - 0Charleroi31'

Club Brugge - Charleroi

Club Brugge are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Club Brugge are winning 1-0.

AnderlechtEupen17:00

Anderlecht - Eupen

Anderlecht are playing Eupen at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GentSint-Truiden19:00

Gent - Sint-Truiden

Gent are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Beerschot-WilrijkLommel United15:00

Beerschot-Wilrijk - Lommel United

Beerschot-Wilrijk are playing Lommel United at the First Division B, Closing of Belgium on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitosha Bistritsa1 - 2BeroeFull TimeFT

Vitosha Bistritsa - Beroe

Vitosha Bistritsa played Beroe at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Beroe won 1-2.

Lokomotiv Plovdiv4 - 0Tsarsko selo90'

Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko selo

Lokomotiv Plovdiv are playing Tsarsko selo at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and Lokomotiv Plovdiv are winning 4-0.

EtarLudogorets14:30

Etar - Ludogorets

Etar are playing Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Dinamo ZagrebInter-Zapresic14:00

Dinamo Zagreb - Inter-Zapresic

Dinamo Zagreb are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Istra 1961Slaven Koprivnica16:30

NK Istra 1961 - Slaven Koprivnica

NK Istra 1961 are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Ethnikos Achnas0 - 0Anorthosis2'

Ethnikos Achnas - Anorthosis

Ethnikos Achnas are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pafos0 - 0APOEL1'

Pafos - APOEL

Pafos are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AEK LarnacaNea Salamis16:00

AEK Larnaca - Nea Salamis

AEK Larnaca are playing Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Olympiakos NicosiaAEL16:00

Olympiakos Nicosia - AEL

Olympiakos Nicosia are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Karvina2 - 0Teplice32'

Karvina - Teplice

Karvina are playing Teplice at the First League of Czech Republic on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Karvina are winning 2-0.

Zlin0 - 1Budejovice30'

Zlin - Budejovice

Zlin are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Budejovice are winning 0-1.

OlomoucSparta Praha16:00

Olomouc - Sparta Praha

Olomouc are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FC Nordsjaelland2 - 1SonderjyllandFull TimeFT

FC Nordsjaelland - Sonderjylland

FC Nordsjaelland played Sonderjylland at the Superliga of Denmark on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. FC Nordsjaelland won 2-1.

Lyngby1 - 0EsbjergHalf TimeHT

Lyngby - Esbjerg

Lyngby are playing Esbjerg at the Superliga of Denmark on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Lyngby are winning 1-0.

Randers FC0 - 0OB OdenseHalf TimeHT

Randers FC - OB Odense

Randers FC are playing OB Odense at the Superliga of Denmark on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

SilkeborgFC Kobenhavn15:00

Silkeborg - FC Kobenhavn

Silkeborg are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AaB AalborgBrondby17:00

AaB Aalborg - Brondby

AaB Aalborg are playing Brondby at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Arminia Bielefeld0 - 0HannoverHalf TimeHT

Arminia Bielefeld - Hannover

Arminia Bielefeld are playing Hannover at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Nurnberg1 - 1Darmstadt70'

Nurnberg - Darmstadt

Nurnberg are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Sandhausen0 - 2Karlsruher74'

Sandhausen - Karlsruher

Sandhausen are playing Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Karlsruher are winning 0-2.

1860 Munchen1 - 1MagdeburgFull TimeFT

1860 Munchen - Magdeburg

1860 Munchen played Magdeburg at the 3. Liga of Germany on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hallescher FC1 - 2UnterhachingHalf TimeHT

Hallescher FC - Unterhaching

Hallescher FC are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Unterhaching are winning 1-2.

Panaitolikos0 - 0PanioniosHalf TimeHT

Panaitolikos - Panionios

Panaitolikos are playing Panionios at the Super League 1 of Greece on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

AtromitosXanthi15:15

Atromitos - Xanthi

Atromitos are playing Xanthi at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Volos NFCLarissa15:15

Volos NFC - Larissa

Volos NFC are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

AEKOFI17:30

AEK - OFI

AEK are playing OFI at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

PAOKOlympiakos17:30

PAOK - Olympiakos

PAOK are playing Olympiakos at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Pordenone0 - 0Chievo1'

Pordenone - Chievo

Pordenone are playing Chievo at the Serie B of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Salernitana0 - 0Livorno1'

Salernitana - Livorno

Salernitana are playing Livorno at the Serie B of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

OFK Titograd0 - 0Rudar Pljevlja1'

OFK Titograd - Rudar Pljevlja

OFK Titograd are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BuducnostFK Kom Podgorica16:00

Buducnost - FK Kom Podgorica

Buducnost are playing FK Kom Podgorica at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Makedonija1 - 0Academy PandevFull TimeFT

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija played Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Makedonija won 1-0.

Rabotnicki0 - 1Shkupi46'

Rabotnicki - Shkupi

Rabotnicki are playing Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Shkupi are winning 0-1.

Renova Dzepciste1 - 0StrugaHalf TimeHT

Renova Dzepciste - Struga

Renova Dzepciste are playing Struga at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Renova Dzepciste are winning 1-0.

Sileks0 - 0ShkendijaHalf TimeHT

Sileks - Shkendija

Sileks are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Wisla Plock1 - 1Zaglebie LFull TimeFT

Wisla Plock - Zaglebie L

Wisla Plock played Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wisla Krakow0 - 0Korona1'

Wisla Krakow - Korona

Wisla Krakow are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LechLechia Gdansk16:30

Lech - Lechia Gdansk

Lech are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Academico Viseu1 - 1Benfica-2Full TimeFT

Academico Viseu - Benfica-2

Academico Viseu played Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CD MafraPenafiel15:00

CD Mafra - Penafiel

CD Mafra are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cova PiedadeVarzim15:00

Cova Piedade - Varzim

Cova Piedade are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NacionalAcademica16:00

Nacional - Academica

Nacional are playing Academica at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AstraSepsi14:30

Astra - Sepsi

Astra are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Gaz Metan MediasDinamo B14:30

Gaz Metan Medias - Dinamo B

Gaz Metan Medias are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Viitorul ConstantaAcademica Clinceni14:30

Viitorul Constanta - Academica Clinceni

Viitorul Constanta are playing Academica Clinceni at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Universitatea CraiovaCluj18:00

Universitatea Craiova - Cluj

Universitatea Craiova are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Senica0 - 0Spartak Trnava1'

Senica - Spartak Trnava

Senica are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bravo1 - 1Tabor SezanaHalf TimeHT

Bravo - Tabor Sezana

Bravo are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

DomzaleMura15:00

Domzale - Mura

Domzale are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lugo1 - 0OviedoFull TimeFT

Lugo - Oviedo

Lugo played Oviedo at the Segunda Division of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Lugo won 1-0.

ZaragozaDeportivo15:00

Zaragoza - Deportivo

Zaragoza are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ExtremaduraMirandes17:15

Extremadura - Mirandes

Extremadura are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 17:15 UTC.

MalagaRacing Santander17:15

Malaga - Racing Santander

Malaga are playing Racing Santander at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 17:15 UTC.

Rayo VallecanoHuesca20:00

Rayo Vallecano - Huesca

Rayo Vallecano are playing Huesca at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

BaselServette15:00

Basel - Servette

Basel are playing Servette at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LuganoSion15:00

Lugano - Sion

Lugano are playing Sion at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St. GallenYoung Boys15:00

St. Gallen - Young Boys

St. Gallen are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Aarau0 - 0Kriens1'

Aarau - Kriens

Aarau are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Yeni Malatyaspor1 - 2AntalyasporFull TimeFT

Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor played Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Antalyaspor won 1-2.

Genclerbirligi0 - 0AnkaragucuHalf TimeHT

Genclerbirligi - Ankaragucu

Genclerbirligi are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

FenerbahceGalatasaray16:00

Fenerbahce - Galatasaray

Fenerbahce are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Giresunspor0 - 3BalikesirsporFull TimeFT

Giresunspor - Balikesirspor

Giresunspor played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Balikesirspor won 0-3.

Altay2 - 0Adanaspor31'

Altay - Adanaspor

Altay are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Altay are winning 2-0.

IstanbulsporBoluspor16:00

Istanbulspor - Boluspor

Istanbulspor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Karpaty1 - 1DniproFull TimeFT

Karpaty - Dnipro

Karpaty played Dnipro at the Premier League of Ukraine on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oleksandria1 - 2Kolos KovalivkaFull TimeFT

Oleksandria - Kolos Kovalivka

Oleksandria played Kolos Kovalivka at the Premier League of Ukraine on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Kolos Kovalivka won 1-2.

Shakhtar DDesna15:00

Shakhtar D - Desna

Shakhtar D are playing Desna at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpik DonetskLviv17:30

Olimpik Donetsk - Lviv

Olimpik Donetsk are playing Lviv at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Shimizu S-Pulse1 - 3F.C.TokyoFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - F.C.Tokyo

Shimizu S-Pulse played F.C.Tokyo at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 04:00 UTC. F.C.Tokyo won 1-3.

Sanfrecce Hiroshima3 - 0Kashima AntlersFull TimeFT

Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers

Sanfrecce Hiroshima played Kashima Antlers at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Sanfrecce Hiroshima won 3-0.

Yokohama F. Marinos1 - 2Gamba OsakaFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka

Yokohama F. Marinos played Gamba Osaka at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Gamba Osaka won 1-2.

Vissel Kobe1 - 1Yokohama FCFull TimeFT

Vissel Kobe - Yokohama FC

Vissel Kobe played Yokohama FC at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Giravanz Kitakyushu0 - 1Avispa FukuokaFull TimeFT

Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka

Giravanz Kitakyushu played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 04:30 UTC. Avispa Fukuoka won 0-1.

Fagiano Okayama1 - 0Zweigen KanazawaFull TimeFT

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

JEF United Ichihara1 - 0FC RyukyuFull TimeFT

JEF United Ichihara - FC Ryukyu

JEF United Ichihara played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. JEF United Ichihara won 1-0.

Jubilo Iwata2 - 0Montedio YamagataFull TimeFT

Jubilo Iwata - Montedio Yamagata

Jubilo Iwata played Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Jubilo Iwata won 2-0.

Machida Zelvia0 - 0Ventforet KofuFull TimeFT

Machida Zelvia - Ventforet Kofu

Machida Zelvia played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mito Hollyhock1 - 2Omiya ArdijaFull TimeFT

Mito Hollyhock - Omiya Ardija

Mito Hollyhock played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Omiya Ardija won 1-2.

Renofa Yamaguchi1 - 0Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - Kyoto Purple Sanga

Renofa Yamaguchi played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Renofa Yamaguchi won 1-0.

Thespa Kusatsu0 - 3Albirex NiigataFull TimeFT

Thespa Kusatsu - Albirex Niigata

Thespa Kusatsu played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Albirex Niigata won 0-3.

Tokushima Vortis3 - 0Tokyo VerdyFull TimeFT

Tokushima Vortis - Tokyo Verdy

Tokushima Vortis played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Tokushima Vortis won 3-0.

V-Varen Nagasaki1 - 0Tochigi SCFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Tochigi SC

V-Varen Nagasaki played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 1-0.

Ehime FC1 - 2Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

Ehime FC - Matsumoto Yamaga FC

Ehime FC played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on February 23. The match kicked off 07:00 UTC. Matsumoto Yamaga FC won 1-2.

PumasMorelia18:00

Pumas - Morelia

Pumas are playing Morelia at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

QueretaroAtletico San Luis23:00

Queretaro - Atletico San Luis

Queretaro are playing Atletico San Luis at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

JuarezSantos Laguna01:00

Juarez - Santos Laguna

Juarez are playing Santos Laguna at the Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Arsenal SVelez Sarsfield20:35

Arsenal S - Velez Sarsfield

Arsenal S are playing Velez Sarsfield at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 20:35 UTC.

Boca JuniorsGodoy Cruz22:40

Boca Juniors - Godoy Cruz

Boca Juniors are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 22:40 UTC.

Estudiantes de La PlataRiver Plate00:45

Estudiantes de La Plata - River Plate

Estudiantes de La Plata are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on February 24. The match will kick off 00:45 UTC.

Nacional PotosiAurora19:00

Nacional Potosi - Aurora

Nacional Potosi are playing Aurora at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Royal PariBlooming19:00

Royal Pari - Blooming

Royal Pari are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

WilstermannAlways Ready21:15

Wilstermann - Always Ready

Wilstermann are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 21:15 UTC.

La SerenaSantiago Wanderers15:00

La Serena - Santiago Wanderers

La Serena are playing Santiago Wanderers at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Universidad de ChileCoquimbo Unido20:30

Universidad de Chile - Coquimbo Unido

Universidad de Chile are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Audax ItalianoPalestino23:00

Audax Italiano - Palestino

Audax Italiano are playing Palestino at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes TolimaJunior14:30

Deportes Tolima - Junior

Deportes Tolima are playing Junior at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Deportivo La EquidadCucuta20:15

Deportivo La Equidad - Cucuta

Deportivo La Equidad are playing Cucuta at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:15 UTC.

Atletico BucaramangaRionegro Aguilas22:20

Atletico Bucaramanga - Rionegro Aguilas

Atletico Bucaramanga are playing Rionegro Aguilas at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 22:20 UTC.

Once CaldasPatriotas00:30

Once Caldas - Patriotas

Once Caldas are playing Patriotas at the Apertura of Colombia on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Mushuc RunaEl Nacional18:30

Mushuc Runa - El Nacional

Mushuc Runa are playing El Nacional at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

EmelecGuayaquil City21:00

Emelec - Guayaquil City

Emelec are playing Guayaquil City at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Guarani ARiver Plate AsPostponedPst

Guarani A - River Plate As

Guarani A are playing River Plate As at the Apertura of Paraguay on February 23.

OlimpiaCerro Porteno20:45

Olimpia - Cerro Porteno

Olimpia are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on February 23. The match will kick off 20:45 UTC.

Carlos ManucciAcademia Cantolao18:00

Carlos Manucci - Academia Cantolao

Carlos Manucci are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Inti Gas AyacuchoAlianza Lima20:30

Inti Gas Ayacucho - Alianza Lima

Inti Gas Ayacucho are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Atletico ProgresoPlaza Colonia20:00

Atletico Progreso - Plaza Colonia

Atletico Progreso are playing Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

DanubioWanderers20:00

Danubio - Wanderers

Danubio are playing Wanderers at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensor SportingPenarol22:30

Defensor Sporting - Penarol

Defensor Sporting are playing Penarol at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

Central Coast Mariners0 - 3Sydney FCFull TimeFT

Central Coast Mariners - Sydney FC

Central Coast Mariners played Sydney FC at the A-League of Australia on February 23. The match kicked off 07:00 UTC. Sydney FC won 0-3.

Nykobing2 - 1AB CopenhagenFull TimeFT

Nykobing - AB Copenhagen

Nykobing played AB Copenhagen at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Nykobing won 2-1.

Pardubice1 - 0Plzen-2Full TimeFT

Pardubice - Plzen-2

Pardubice played Plzen-2 at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Pardubice won 1-0.

Nomme Kalju1 - 1FS Metta LUFull TimeFT

Nomme Kalju - FS Metta LU

Nomme Kalju played FS Metta LU at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SchwabmunchenRain LechCanceledCanc

Schwabmunchen - Rain Lech

Schwabmunchen are playing Rain Lech at the Club Friendlies of International on February 23.

UmeaTeam Thoren12:00

Umea - Team Thoren

Umea are playing Team Thoren at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Vendsyssel3 - 0BrabrandFull TimeFT

Vendsyssel - Brabrand

Vendsyssel played Brabrand at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Vendsyssel won 3-0.

Fram LarvikFollo13:00

Fram Larvik - Follo

Fram Larvik are playing Follo at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Oster1 - 0Linkoping City31'

Oster - Linkoping City

Oster are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Oster are winning 1-0.

Arsenal TAstana14:00

Arsenal T - Astana

Arsenal T are playing Astana at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FC MinskMinai14:00

FC Minsk - Minai

FC Minsk are playing Minai at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ValerengaKrasnodar-214:00

Valerenga - Krasnodar-2

Valerenga are playing Krasnodar-2 at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

RostovFK Krasnodar15:00

Rostov - FK Krasnodar

Rostov are playing FK Krasnodar at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

UfaDalian Yifang15:00

Ufa - Dalian Yifang

Ufa are playing Dalian Yifang at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Viking FKStabek17:00

Viking FK - Stabek

Viking FK are playing Stabek at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

OKC EnergyNew Mexico United20:00

OKC Energy - New Mexico United

OKC Energy are playing New Mexico United at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

UzbekistanBelarus13:00

Uzbekistan - Belarus

Uzbekistan are playing Belarus at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ApoloniaDevoli13:00

Apolonia - Devoli

Apolonia are playing Devoli at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BesaPogradeci13:00

Besa - Pogradeci

Besa are playing Pogradeci at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Iliria Fushe KrujeElbasani13:00

Iliria Fushe Kruje - Elbasani

Iliria Fushe Kruje are playing Elbasani at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ShenkolliOriku13:00

Shenkolli - Oriku

Shenkolli are playing Oriku at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Turbina CerrikLushnja13:00

Turbina Cerrik - Lushnja

Turbina Cerrik are playing Lushnja at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

UE Santa Julia0 - 1Inter EscaldesFull TimeFT

UE Santa Julia - Inter Escaldes

UE Santa Julia played Inter Escaldes at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Inter Escaldes won 0-1.

UE Santa ColomaSanta Coloma13:00

UE Santa Coloma - Santa Coloma

UE Santa Coloma are playing Santa Coloma at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

CarroiOrdino15:00

Carroi - Ordino

Carroi are playing Ordino at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletic EscaldesUE Engordany17:00

Atletic Escaldes - UE Engordany

Atletic Escaldes are playing UE Engordany at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Sabah FK0 - 0SabailFull TimeFT

Sabah FK - Sabail

Sabah FK played Sabail at the Premier League of Azerbaijan on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Qarabag0 - 0Sumgayit1'

Qarabag - Sumgayit

Qarabag are playing Sumgayit at the Premier League of Azerbaijan on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Couvin-MariembourgWaremme14:00

Couvin-Mariembourg - Waremme

Couvin-Mariembourg are playing Waremme at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Solieres SportRebecq14:00

Solieres Sport - Rebecq

Solieres Sport are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

TilleurHamoir14:00

Tilleur - Hamoir

Tilleur are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Acren-LessinesUS Givry15:00

Acren-Lessines - US Givry

Acren-Lessines are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DikkelvenneRonse14:00

Dikkelvenne - Ronse

Dikkelvenne are playing Ronse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

MerelbekeSW Harelbeke14:00

Merelbeke - SW Harelbeke

Merelbeke are playing SW Harelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Toekomst MenenSparta Petegem14:00

Toekomst Menen - Sparta Petegem

Toekomst Menen are playing Sparta Petegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BocholtLonderzeel14:00

Bocholt - Londerzeel

Bocholt are playing Londerzeel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DuffelHadesPostponedPst

Duffel - Hades

Duffel are playing Hades at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23.

Olympia WijgmaalTienen14:00

Olympia Wijgmaal - Tienen

Olympia Wijgmaal are playing Tienen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Pepingen-HalleBerchem14:00

Pepingen-Halle - Berchem

Pepingen-Halle are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Celik Zenica0 - 0Zrinjski32'

Celik Zenica - Zrinjski

Celik Zenica are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sloboda0 - 0Mladost Doboj33'

Sloboda - Mladost Doboj

Sloboda are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Siroki BrijegBorac BL16:30

Siroki Brijeg - Borac BL

Siroki Brijeg are playing Borac BL at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Bijelo Brdo0 - 0Osijek-21'

Bijelo Brdo - Osijek-2

Bijelo Brdo are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Croatia Zmijavci0 - 0Dugopolje1'

Croatia Zmijavci - Dugopolje

Croatia Zmijavci are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Boleslav U-192 - 0Hradec Kralove U-19Full TimeFT

Boleslav U-19 - Hradec Kralove U-19

Boleslav U-19 played Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Boleslav U-19 won 2-0.

Sparta Praha W3 - 1Lokomotiva Brno WFull TimeFT

Sparta Praha W - Lokomotiva Brno W

Sparta Praha W played Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Sparta Praha W won 3-1.

Plzen W3 - 0Dukla Praha W69'

Plzen W - Dukla Praha W

Plzen W are playing Dukla Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Plzen W are winning 3-0.

Slavia Praha WSlovacko W13:00

Slavia Praha W - Slovacko W

Slavia Praha W are playing Slovacko W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Everton W1 - 3Manchester Utd W70'

Everton W - Manchester Utd W

Everton W are playing Manchester Utd W at the Super League - Women of England on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Manchester Utd W are winning 1-3.

Arsenal WReading WPostponedPst

Arsenal W - Reading W

Arsenal W are playing Reading W at the Super League - Women of England on February 23.

Birmingham WBristol Academy W14:00

Birmingham W - Bristol Academy W

Birmingham W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Brighton W0 - 0Tottenham W1'

Brighton W - Tottenham W

Brighton W are playing Tottenham W at the Super League - Women of England on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Manchester City W0 - 0Chelsea W2'

Manchester City W - Chelsea W

Manchester City W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

West Ham WLiverpool W15:00

West Ham W - Liverpool W

West Ham W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

London Bees WDurham WPostponedPst

London Bees W - Durham W

London Bees W are playing Durham W at the Championship - Women of England on February 23.

Sheffield United WLewes WPostponedPst

Sheffield United W - Lewes W

Sheffield United W are playing Lewes W at the Championship - Women of England on February 23.

Sheffield United W2 - 1Blackburn WHalf TimeHT

Sheffield United W - Blackburn W

Sheffield United W are playing Blackburn W at the Championship - Women of England on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Sheffield United W are winning 2-1.

Leicester City W0 - 0Charlton Athletic W2'

Leicester City W - Charlton Athletic W

Leicester City W are playing Charlton Athletic W at the Championship - Women of England on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Millwall W1 - 0Crystal Palace W1'

Millwall W - Crystal Palace W

Millwall W are playing Crystal Palace W at the Championship - Women of England on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Millwall W are winning 1-0.

Aston Villa WCoventry W15:00

Aston Villa W - Coventry W

Aston Villa W are playing Coventry W at the Championship - Women of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Arsenal W0 - 0Lewes WHalf TimeHT

Arsenal W - Lewes W

Arsenal W are playing Lewes W at the FA Cup - Women of England on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Viimsi IgiliikurPaide-2PostponedPst

Viimsi Igiliikur - Paide-2

Viimsi Igiliikur are playing Paide-2 at the Winter Tournament of Estonia on February 23.

Tarvas Rakvere2 - 5Flora-2Full TimeFT

Tarvas Rakvere - Flora-2

Tarvas Rakvere played Flora-2 at the Winter Tournament of Estonia on February 23. The match kicked off 11:10 UTC. Flora-2 won 2-5.

ElvaK-Jarve JK JarvePostponedPst

Elva - K-Jarve JK Jarve

Elva are playing K-Jarve JK Jarve at the Winter Tournament of Estonia on February 23.

Tammeka Tartu-2Levadia-2PostponedPst

Tammeka Tartu-2 - Levadia-2

Tammeka Tartu-2 are playing Levadia-2 at the Winter Tournament of Estonia on February 23.

Welco TartuNomme Kalju-216:40

Welco Tartu - Nomme Kalju-2

Welco Tartu are playing Nomme Kalju-2 at the Winter Tournament of Estonia on February 23. The match will kick off 16:40 UTC.

Dinamo Tb.0 - 1SaburtaloHalf TimeHT

Dinamo Tb. - Saburtalo

Dinamo Tb. are playing Saburtalo at the Supercup of Georgia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Saburtalo are winning 0-1.

Lyon W1 - 0Montpellier WHalf TimeHT

Lyon W - Montpellier W

Lyon W are playing Montpellier W at the Division 1 - Women of France on February 23. The match kicked off 13:15 UTC. It's half time and Lyon W are winning 1-0.

Hamburger-2Weiche FlensburgPostponedPst

Hamburger-2 - Weiche Flensburg

Hamburger-2 are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on February 23.

Hannover-2St. Pauli-2PostponedPst

Hannover-2 - St. Pauli-2

Hannover-2 are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on February 23.

Eintracht Norderstedt1 - 0Wolfsburg-2Half TimeHT

Eintracht Norderstedt - Wolfsburg-2

Eintracht Norderstedt are playing Wolfsburg-2 at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Eintracht Norderstedt are winning 1-0.

Vfb Oldenburg1 - 1Schwarz-Weiss RehdenHalf TimeHT

Vfb Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

Vfb Oldenburg are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

TuS RW Koblenz0 - 0Bayern Alzenau47'

TuS RW Koblenz - Bayern Alzenau

TuS RW Koblenz are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

RodinghausenAlemannia Aachen14:00

Rodinghausen - Alemannia Aachen

Rodinghausen are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BAK 072 - 1Hertha-276'

BAK 07 - Hertha-2

BAK 07 are playing Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and BAK 07 are winning 2-1.

ZFC MeuselwitzErfurtPostponedPst

ZFC Meuselwitz - Erfurt

ZFC Meuselwitz are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23.

Bayern W2 - 1SC Sand WHalf TimeHT

Bayern W - SC Sand W

Bayern W are playing SC Sand W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Bayern W are winning 2-1.

Frankfurt W2 - 0Bayer WHalf TimeHT

Frankfurt W - Bayer W

Frankfurt W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Frankfurt W are winning 2-0.

Freiburg W2 - 1Duisburg WHalf TimeHT

Freiburg W - Duisburg W

Freiburg W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Freiburg W are winning 2-1.

Koln WUSV Jena WPostponedPst

Koln W - USV Jena W

Koln W are playing USV Jena W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23.

Hertha U-196 - 5Holstein Kiel U-19Full TimeFT

Hertha U-19 - Holstein Kiel U-19

Hertha U-19 played Holstein Kiel U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Hertha U-19 won 6-5.

Chemnitzer U-192 - 4St. Pauli U-19Full TimeFT

Chemnitzer U-19 - St. Pauli U-19

Chemnitzer U-19 played St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. St. Pauli U-19 won 2-4.

Union Berlin U-192 - 0Hamburger U-19Half TimeHT

Union Berlin U-19 - Hamburger U-19

Union Berlin U-19 are playing Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Union Berlin U-19 are winning 2-0.

Augsburg U-193 - 0Kickers Offenbach U-19Full TimeFT

Augsburg U-19 - Kickers Offenbach U-19

Augsburg U-19 played Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Augsburg U-19 won 3-0.

Kaiserslautern U-190 - 1Ingolstadt U-19Full TimeFT

Kaiserslautern U-19 - Ingolstadt U-19

Kaiserslautern U-19 played Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Ingolstadt U-19 won 0-1.

Mainz U-191 - 5Freiburg U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Freiburg U-19

Mainz U-19 played Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Freiburg U-19 won 1-5.

Borussia D. U-195 - 1Viktoria Koln U-19Full TimeFT

Borussia D. U-19 - Viktoria Koln U-19

Borussia D. U-19 played Viktoria Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Borussia D. U-19 won 5-1.

Schalke U-193 - 0Oberhausen U-19Full TimeFT

Schalke U-19 - Oberhausen U-19

Schalke U-19 played Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Schalke U-19 won 3-0.

Wuppertaler U-192 - 2Duisburg U-19Full TimeFT

Wuppertaler U-19 - Duisburg U-19

Wuppertaler U-19 played Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Teutonia Hamburg1 - 0SaselFull TimeFT

Teutonia Hamburg - Sasel

Teutonia Hamburg played Sasel at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Teutonia Hamburg won 1-0.

Curslack Neuengamme3 - 0Hamm UnitedFull TimeFT

Curslack Neuengamme - Hamm United

Curslack Neuengamme played Hamm United at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Curslack Neuengamme won 3-0.

Barmbek-UhlenhorstBramfelder SV13:00

Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV

Barmbek-Uhlenhorst are playing Bramfelder SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BuchholzConcordia Hamburg13:00

Buchholz - Concordia Hamburg

Buchholz are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

NiendorferOsdorf13:00

Niendorfer - Osdorf

Niendorfer are playing Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RugenbergenPalomaPostponedPst

Rugenbergen - Paloma

Rugenbergen are playing Paloma at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23.

Union TorneschSuderelbe14:00

Union Tornesch - Suderelbe

Union Tornesch are playing Suderelbe at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Bremer SV0 - 0Schwachhausen45 +1'

Bremer SV - Schwachhausen

Bremer SV are playing Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

HemelingenHastedt13:30

Hemelingen - Hastedt

Hemelingen are playing Hastedt at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Leher TSBrinkumer SV14:00

Leher TS - Brinkumer SV

Leher TS are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Union BremenSFL Bremerhaven14:00

Union Bremen - SFL Bremerhaven

Union Bremen are playing SFL Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Habenhauser FVWerder-314:30

Habenhauser FV - Werder-3

Habenhauser FV are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Atlas DelmenhorstUphusen14:00

Atlas Delmenhorst - Uphusen

Atlas Delmenhorst are playing Uphusen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BersenbruckArminia Hannover14:00

Bersenbruck - Arminia Hannover

Bersenbruck are playing Arminia Hannover at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Borussia HildesheimKickers Emden14:00

Borussia Hildesheim - Kickers Emden

Borussia Hildesheim are playing Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Eintracht CelleGermania Egestorf14:00

Eintracht Celle - Germania Egestorf

Eintracht Celle are playing Germania Egestorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GifhornWolfenbuttel14:00

Gifhorn - Wolfenbuttel

Gifhorn are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Heeslinger SCEintracht Northeim14:00

Heeslinger SC - Eintracht Northeim

Heeslinger SC are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

VfL Oldenburg0 - 0Lupo-Martini1'

VfL Oldenburg - Lupo-Martini

VfL Oldenburg are playing Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hansa-25 - 0Victoria SeelowFull TimeFT

Hansa-2 - Victoria Seelow

Hansa-2 played Victoria Seelow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa-2 won 5-0.

Pampow2 - 4Greifswalder FCFull TimeFT

Pampow - Greifswalder FC

Pampow played Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Greifswalder FC won 2-4.

Tasmania Berlin2 - 2Hertha ZehlendorfFull TimeFT

Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf

Tasmania Berlin played Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

FC BocholtSF Niederwenigern14:00

FC Bocholt - SF Niederwenigern

FC Bocholt are playing SF Niederwenigern at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

StraelenMeerbuschPostponedPst

Straelen - Meerbusch

Straelen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 23.

Panachaiki2 - 0ErgotelisFull TimeFT

Panachaiki - Ergotelis

Panachaiki played Ergotelis at the Super League 2 of Greece on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Panachaiki won 2-0.

Apollon Larissa0 - 1ChaniaFull TimeFT

Apollon Larissa - Chania

Apollon Larissa played Chania at the Super League 2 of Greece on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Chania won 0-1.

ApollonKerkyraPostponedPst

Apollon - Kerkyra

Apollon are playing Kerkyra at the Super League 2 of Greece on February 23.

PAOK U-194 - 0Olympiakos U-19Full TimeFT

PAOK U-19 - Olympiakos U-19

PAOK U-19 played Olympiakos U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. PAOK U-19 won 4-0.

Asteras Tripolis U-191 - 0Panathinaikos U-19Full TimeFT

Asteras Tripolis U-19 - Panathinaikos U-19

Asteras Tripolis U-19 played Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Asteras Tripolis U-19 won 1-0.

Lamia U-190 - 1Aris U-19Half TimeHT

Lamia U-19 - Aris U-19

Lamia U-19 are playing Aris U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Aris U-19 are winning 0-1.

Egaleo0 - 0TrikalaHalf TimeHT

Egaleo - Trikala

Egaleo are playing Trikala at the Football League of Greece on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Kalamata0 - 0KavalaHalf TimeHT

Kalamata - Kavala

Kalamata are playing Kavala at the Football League of Greece on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Thesprotos2 - 2VeriaHalf TimeHT

Thesprotos - Veria

Thesprotos are playing Veria at the Football League of Greece on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 2 - 2.

Gyor1 - 3SzegedFull TimeFT

Gyor - Szeged

Gyor played Szeged at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Szeged won 1-3.

Bekescsaba0 - 0Vac48'

Bekescsaba - Vac

Bekescsaba are playing Vac at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Budaors0 - 0HaladasHalf TimeHT

Budaors - Haladas

Budaors are playing Haladas at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Kazincbarcikai0 - 1Vasas48'

Kazincbarcikai - Vasas

Kazincbarcikai are playing Vasas at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Vasas are winning 0-1.

Soroksar1 - 0Budafoki48'

Soroksar - Budafoki

Soroksar are playing Budafoki at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Soroksar are winning 1-0.

Szolnok0 - 0SiofokHalf TimeHT

Szolnok - Siofok

Szolnok are playing Siofok at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Tiszakecske2 - 0Nyiregyhaza50'

Tiszakecske - Nyiregyhaza

Tiszakecske are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Tiszakecske are winning 2-0.

AjkaMTK16:00

Ajka - MTK

Ajka are playing MTK at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CsakvarGyirmot16:00

Csakvar - Gyirmot

Csakvar are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

DorogBalmazujvarosPostponedPst

Dorog - Balmazujvaros

Dorog are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on February 23.

IA Akranes3 - 0Leiknir FFull TimeFT

IA Akranes - Leiknir F

IA Akranes played Leiknir F at the League cup of Iceland on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. IA Akranes won 3-0.

Keflavik0 - 1Vikingur R.Half TimeHT

Keflavik - Vikingur R.

Keflavik are playing Vikingur R. at the League cup of Iceland on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Vikingur R. are winning 0-1.

VestriVikingur O.14:00

Vestri - Vikingur O.

Vestri are playing Vikingur O. at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FylkirMagni15:15

Fylkir - Magni

Fylkir are playing Magni at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

GrindavikThor Akureyri16:00

Grindavik - Thor Akureyri

Grindavik are playing Thor Akureyri at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel RaananaBnei Yehuda17:00

Hapoel Raanana - Bnei Yehuda

Hapoel Raanana are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Kfar Saba18:15

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 18:15 UTC.

CesenaVicenza14:00

Cesena - Vicenza

Cesena are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Feralpi SaloCarpiPostponedPst

Feralpi Salo - Carpi

Feralpi Salo are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on February 23.

Gubbio0 - 0Reggiana1'

Gubbio - Reggiana

Gubbio are playing Reggiana at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PiacenzaSambenedettesePostponedPst

Piacenza - Sambenedettese

Piacenza are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on February 23.

Ravenna0 - 0Triestina1'

Ravenna - Triestina

Ravenna are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Juventus-20 - 0Pianese2'

Juventus-2 - Pianese

Juventus-2 are playing Pianese at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olbia0 - 0Pistoiese1'

Olbia - Pistoiese

Olbia are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pontedera0 - 0Alessandria2'

Pontedera - Alessandria

Pontedera are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GIANA ErminioComoPostponedPst

GIANA Erminio - Como

GIANA Erminio are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on February 23.

LeccoPro PatriaPostponedPst

Lecco - Pro Patria

Lecco are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on February 23.

Catania0 - 0Ternana1'

Catania - Ternana

Catania are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CaveseBari14:00

Cavese - Bari

Cavese are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Monopoli0 - 0Sicula Leonzio1'

Monopoli - Sicula Leonzio

Monopoli are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RegginaPaganese14:00

Reggina - Paganese

Reggina are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ViterbesePotenza14:00

Viterbese - Potenza

Viterbese are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

AZ PicernoBisceglie16:30

AZ Picerno - Bisceglie

AZ Picerno are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CasertanaVibonese Calcio16:30

Casertana - Vibonese Calcio

Casertana are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

RendeAvellino16:30

Rende - Avellino

Rende are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Juventus U-191 - 0Pescara U-19Full TimeFT

Juventus U-19 - Pescara U-19

Juventus U-19 played Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. Juventus U-19 won 1-0.

Atalanta U-19Lazio U-19PostponedPst

Atalanta U-19 - Lazio U-19

Atalanta U-19 are playing Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23.

Chievo U-19Fiorentina U-1913:30

Chievo U-19 - Fiorentina U-19

Chievo U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Milan WFiorentina WPostponedPst

Milan W - Fiorentina W

Milan W are playing Fiorentina W at the Serie A - Women of Italy on February 23.

Sassuolo W0 - 1Roma WFull TimeFT

Sassuolo W - Roma W

Sassuolo W played Roma W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Roma W won 0-1.

Empoli W0 - 1Tavagnacco W26'

Empoli W - Tavagnacco W

Empoli W are playing Tavagnacco W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Tavagnacco W are winning 0-1.

Florentina W2 - 0Orobica W27'

Florentina W - Orobica W

Florentina W are playing Orobica W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Florentina W are winning 2-0.

Bra0 - 0Savona1'

Bra - Savona

Bra are playing Savona at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FezzaneseSeravezza13:30

Fezzanese - Seravezza

Fezzanese are playing Seravezza at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Ghivizzano Borgo a MozzanoChieri13:30

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Chieri

Ghivizzano Borgo a Mozzano are playing Chieri at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LuccheseLigorna13:30

Lucchese - Ligorna

Lucchese are playing Ligorna at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Real Forte QuercetaCasale13:30

Real Forte Querceta - Casale

Real Forte Querceta are playing Casale at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SC CaronneseVerbania13:30

SC Caronnese - Verbania

SC Caronnese are playing Verbania at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Vado0 - 1Prato1'

Vado - Prato

Vado are playing Prato at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Prato are winning 0-1.

LavagneseFossano14:00

Lavagnese - Fossano

Lavagnese are playing Fossano at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BrusaportoVirtus Bolzano13:30

Brusaporto - Virtus Bolzano

Brusaporto are playing Virtus Bolzano at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Bustese Milano CityPonte San Pietro13:30

Bustese Milano City - Ponte San Pietro

Bustese Milano City are playing Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CastellanzeseSeregno13:30

Castellanzese - Seregno

Castellanzese are playing Seregno at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Folgore CarateseSondrio13:30

Folgore Caratese - Sondrio

Folgore Caratese are playing Sondrio at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

InverunoScanzorosciate13:30

Inveruno - Scanzorosciate

Inveruno are playing Scanzorosciate at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LegnanoVilla Valle13:30

Legnano - Villa Valle

Legnano are playing Villa Valle at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LevicoPro Sesto13:30

Levico - Pro Sesto

Levico are playing Pro Sesto at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

NibionnoggionoCaravaggio13:30

Nibionnoggiono - Caravaggio

Nibionnoggiono are playing Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TritiumDro Alto Garda13:30

Tritium - Dro Alto Garda

Tritium are playing Dro Alto Garda at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus Ciserano BergamoArconatese13:30

Virtus Ciserano Bergamo - Arconatese

Virtus Ciserano Bergamo are playing Arconatese at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Cjarlins Muzane0 - 0Legnago Salus1'

Cjarlins Muzane - Legnago Salus

Cjarlins Muzane are playing Legnago Salus at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ClodienseAdriese13:30

Clodiense - Adriese

Clodiense are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Delta Porto TolleVillafranca13:30

Delta Porto Tolle - Villafranca

Delta Porto Tolle are playing Villafranca at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

EsteMestre13:30

Este - Mestre

Este are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LuparenseCampodarsego13:30

Luparense - Campodarsego

Luparense are playing Campodarsego at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

San Luigi0 - 1Chions1'

San Luigi - Chions

San Luigi are playing Chions at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Chions are winning 0-1.

TamaiCaldiero Terme13:30

Tamai - Caldiero Terme

Tamai are playing Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Union FeltreMotebelluna13:30

Union Feltre - Motebelluna

Union Feltre are playing Motebelluna at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

VigasioBelluno13:30

Vigasio - Belluno

Vigasio are playing Belluno at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

AlfonsineCiliverghe13:30

Alfonsine - Ciliverghe

Alfonsine are playing Ciliverghe at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

BrenoFranciacorta13:30

Breno - Franciacorta

Breno are playing Franciacorta at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CorreggeseCalvina13:30

Correggese - Calvina

Correggese are playing Calvina at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CremaForli13:30

Crema - Forli

Crema are playing Forli at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

FiorenzuolaLentigione13:30

Fiorenzuola - Lentigione

Fiorenzuola are playing Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MantovaFanfulla13:30

Mantova - Fanfulla

Mantova are playing Fanfulla at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Mezzolara0 - 1Sasso Marconi1'

Mezzolara - Sasso Marconi

Mezzolara are playing Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Sasso Marconi are winning 0-1.

ProgressoVigor Carpaneto13:30

Progresso - Vigor Carpaneto

Progresso are playing Vigor Carpaneto at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SavignaneseSammaurese13:30

Savignanese - Sammaurese

Savignanese are playing Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

AlbalongaFoligno13:30

Albalonga - Foligno

Albalonga are playing Foligno at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CannaraPomezia13:30

Cannara - Pomezia

Cannara are playing Pomezia at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Gavorrano0 - 0Grassina1'

Gavorrano - Grassina

Gavorrano are playing Grassina at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nuova MonterosiMontevarchi Calcio13:30

Nuova Monterosi - Montevarchi Calcio

Nuova Monterosi are playing Montevarchi Calcio at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SangiovanneseGrosseto13:30

Sangiovannese - Grosseto

Sangiovannese are playing Grosseto at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Scandicci0 - 0Aglianese1'

Scandicci - Aglianese

Scandicci are playing Aglianese at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tuttocuoio0 - 0Ponsacco1'

Tuttocuoio - Ponsacco

Tuttocuoio are playing Ponsacco at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CattolicaSangiustese13:30

Cattolica - Sangiustese

Cattolica are playing Sangiustese at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GiulianovaAtletico Terme Fiuggi13:30

Giulianova - Atletico Terme Fiuggi

Giulianova are playing Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MatelicaJesina13:30

Matelica - Jesina

Matelica are playing Jesina at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MontegiorgioCampobasso13:30

Montegiorgio - Campobasso

Montegiorgio are playing Campobasso at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Pineto0 - 0Tolentino1'

Pineto - Tolentino

Pineto are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Porto SantelpidioSan Nicolo13:30

Porto Santelpidio - San Nicolo

Porto Santelpidio are playing San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Recanatese0 - 1Chieti1'

Recanatese - Chieti

Recanatese are playing Chieti at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Chieti are winning 0-1.

VasteseAvezzano13:30

Vastese - Avezzano

Vastese are playing Avezzano at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia AgnoneseVastogirardi14:00

Olympia Agnonese - Vastogirardi

Olympia Agnonese are playing Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BudoniAprilia12:45

Budoni - Aprilia

Budoni are playing Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 12:45 UTC.

CassinoNuova Florida13:30

Cassino - Nuova Florida

Cassino are playing Nuova Florida at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di AnagniSassari Torres13:30

Citta di Anagni - Sassari Torres

Citta di Anagni are playing Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Lanusei CalcioTrastevere13:30

Lanusei Calcio - Trastevere

Lanusei Calcio are playing Trastevere at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Latte DolceLadispoli13:30

Latte Dolce - Ladispoli

Latte Dolce are playing Ladispoli at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Muravera0 - 0Turris Neapolis1'

Muravera - Turris Neapolis

Muravera are playing Turris Neapolis at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ostia Mare1 - 0Vis Artena1'

Ostia Mare - Vis Artena

Ostia Mare are playing Vis Artena at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Ostia Mare are winning 1-0.

PorticiLatina13:30

Portici - Latina

Portici are playing Latina at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Tor SapienzaArzachena13:30

Tor Sapienza - Arzachena

Tor Sapienza are playing Arzachena at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Casarano0 - 0Foggia1'

Casarano - Foggia

Casarano are playing Foggia at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GrumentumFidelis Andria13:30

Grumentum - Fidelis Andria

Grumentum are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

NocerinaAltamura13:30

Nocerina - Altamura

Nocerina are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Audace CerignolaSorrento14:00

Audace Cerignola - Sorrento

Audace Cerignola are playing Sorrento at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BrindisiNardo Calcio14:00

Brindisi - Nardo Calcio

Brindisi are playing Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Citta di FasanoGladiator14:00

Citta di Fasano - Gladiator

Citta di Fasano are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GravinaGelbison14:00

Gravina - Gelbison

Gravina are playing Gelbison at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

TarantoBitonto14:00

Taranto - Bitonto

Taranto are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BiancavillaNola 192513:30

Biancavilla - Nola 1925

Biancavilla are playing Nola 1925 at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CittanoveseGiugliano13:30

Cittanovese - Giugliano

Cittanovese are playing Giugliano at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Corigliano CalabroPalmese13:30

Corigliano Calabro - Palmese

Corigliano Calabro are playing Palmese at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Marina di RagusaAcireale13:30

Marina di Ragusa - Acireale

Marina di Ragusa are playing Acireale at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Marsala0 - 0Troina1'

Marsala - Troina

Marsala are playing Troina at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RoccellaMessina13:30

Roccella - Messina

Roccella are playing Messina at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

San TommasoCastrovillari13:30

San Tommaso - Castrovillari

San Tommaso are playing Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

FC MessinaSavoia14:00

FC Messina - Savoia

FC Messina are playing Savoia at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LicataPalermo14:00

Licata - Palermo

Licata are playing Palermo at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Ballkani3 - 0FerizajFull TimeFT

Ballkani - Ferizaj

Ballkani played Ferizaj at the Superliga of Kosovo on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Ballkani won 3-0.

Gjilani2 - 0Flamurtari FCFull TimeFT

Gjilani - Flamurtari FC

Gjilani played Flamurtari FC at the Superliga of Kosovo on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Gjilani won 2-0.

Trepca2 - 1DukagjiniFull TimeFT

Trepca - Dukagjini

Trepca played Dukagjini at the Superliga of Kosovo on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Trepca won 2-1.

DudelangePetange15:00

Dudelange - Petange

Dudelange are playing Petange at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FC Racing UnionJeunesse Esch15:00

FC Racing Union - Jeunesse Esch

FC Racing Union are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Fola EschUNA Strassen15:00

Fola Esch - UNA Strassen

Fola Esch are playing UNA Strassen at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Mondorf-les-BainsDifferdange15:00

Mondorf-les-Bains - Differdange

Mondorf-les-Bains are playing Differdange at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RodangeEtzella15:00

Rodange - Etzella

Rodange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RosportBlue Boys Muhlenbach15:00

Rosport - Blue Boys Muhlenbach

Rosport are playing Blue Boys Muhlenbach at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DEMLiendenPostponedPst

DEM - Lienden

DEM are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on February 23.

OostzaanADO Den Haag-213:30

Oostzaan - ADO Den Haag-2

Oostzaan are playing ADO Den Haag-2 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Mjondalen U-193 - 1Kristiansund U-19Full TimeFT

Mjondalen U-19 - Kristiansund U-19

Mjondalen U-19 played Kristiansund U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Mjondalen U-19 won 3-1.

Viking U-19Molde U-1915:00

Viking U-19 - Molde U-19

Viking U-19 are playing Molde U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bodo-Glimt U-19Tromso U-1915:30

Bodo-Glimt U-19 - Tromso U-19

Bodo-Glimt U-19 are playing Tromso U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Goteborg W0 - 0Linkoping W1'

Goteborg W - Linkoping W

Goteborg W are playing Linkoping W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mallbacken WOrebro W15:00

Mallbacken W - Orebro W

Mallbacken W are playing Orebro W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Pitea WUppsala W15:30

Pitea W - Uppsala W

Pitea W are playing Uppsala W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaxjo WVittsjo W16:00

Vaxjo W - Vittsjo W

Vaxjo W are playing Vittsjo W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FafeChaves-215:00

Fafe - Chaves-2

Fafe are playing Chaves-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maria da FonteBraganca15:00

Maria da Fonte - Braganca

Maria da Fonte are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MerelinenseSao Martinho15:00

Merelinense - Sao Martinho

Merelinense are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MirandelaCerveira15:00

Mirandela - Cerveira

Mirandela are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MontalegreCamara de Lobos15:00

Montalegre - Camara de Lobos

Montalegre are playing Camara de Lobos at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo-2Uniao Madeira16:00

Maritimo-2 - Uniao Madeira

Maritimo-2 are playing Uniao Madeira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Amarante0 - 0Sanjoanense2'

Amarante - Sanjoanense

Amarante are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AroucaPedras Rubras15:00

Arouca - Pedras Rubras

Arouca are playing Pedras Rubras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CanelasLeca15:00

Canelas - Leca

Canelas are playing Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CoimbroesCastro Daire15:00

Coimbroes - Castro Daire

Coimbroes are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

EspinhoLusitano FCV15:00

Espinho - Lusitano FCV

Espinho are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano LourosaGondomar15:00

Lusitano Lourosa - Gondomar

Lusitano Lourosa are playing Gondomar at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TrofenseGinasio Figueirense15:00

Trofense - Ginasio Figueirense

Trofense are playing Ginasio Figueirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares GaiaVila Real15:00

Valadares Gaia - Vila Real

Valadares Gaia are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Condeixa3 - 0FontinhasFull TimeFT

Condeixa - Fontinhas

Condeixa played Fontinhas at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Condeixa won 3-0.

Benfica e Castelo BrancoUniao Santarem15:00

Benfica e Castelo Branco - Uniao Santarem

Benfica e Castelo Branco are playing Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

IdealOliv. Hospital15:00

Ideal - Oliv. Hospital

Ideal are playing Oliv. Hospital at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeiriaCaldas SC15:00

Leiria - Caldas SC

Leiria are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PraienseAgueda15:00

Praiense - Agueda

Praiense are playing Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SertanenseFatima15:00

Sertanense - Fatima

Sertanense are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheBeira Mar15:00

Vitoria Sernache - Beira Mar

Vitoria Sernache are playing Beira Mar at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

OleirosAnadia16:00

Oleiros - Anadia

Oleiros are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Sintrense0 - 2RealFull TimeFT

Sintrense - Real

Sintrense played Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Real won 0-2.

1 DezembroAlverca15:00

1 Dezembro - Alverca

1 Dezembro are playing Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AmoraLusitano Evora15:00

Amora - Lusitano Evora

Amora are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ArmacenensesAljustrelense15:00

Armacenenses - Aljustrelense

Armacenenses are playing Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

OlhanenseSintra15:00

Olhanense - Sintra

Olhanense are playing Sintra at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

OrientalLouletano15:00

Oriental - Louletano

Oriental are playing Louletano at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PinhalnovenseLagos15:00

Pinhalnovense - Lagos

Pinhalnovense are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Albergaria WOuriense W15:00

Albergaria W - Ouriense W

Albergaria W are playing Ouriense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CF Benfica WBraga W15:00

CF Benfica W - Braga W

CF Benfica W are playing Braga W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cadima WA-dos-Francos W15:00

Cadima W - A-dos-Francos W

Cadima W are playing A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril WValadares Gaia W15:00

Estoril W - Valadares Gaia W

Estoril W are playing Valadares Gaia W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting WSL Benfica W16:00

Sporting W - SL Benfica W

Sporting W are playing SL Benfica W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Rotor6 - 0Rodina MoskvaFull TimeFT

Rotor - Rodina Moskva

Rotor played Rodina Moskva at the FNL cup of Russia on February 23. The match kicked off 08:00 UTC. Rotor won 6-0.

Yenisey0 - 0FakelFull TimeFT

Yenisey - Fakel

Yenisey played Fakel at the FNL cup of Russia on February 23. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Russia U-200 - 1Ural19'

Russia U-20 - Ural

Russia U-20 are playing Ural at the FNL cup of Russia on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Ural are winning 0-1.

KAMAZKhimki16:15

KAMAZ - Khimki

KAMAZ are playing Khimki at the FNL cup of Russia on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

TomMordovia08:00

Tom - Mordovia

Tom are playing Mordovia at the FNL cup of Russia on February 24. The match will kick off 08:00 UTC.

DomagnanoSan Giovanni14:00

Domagnano - San Giovanni

Domagnano are playing San Giovanni at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FC FaetanoJuvenes/Dogana14:00

FC Faetano - Juvenes/Dogana

FC Faetano are playing Juvenes/Dogana at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PennarossaSportivo di Fiorentino14:00

Pennarossa - Sportivo di Fiorentino

Pennarossa are playing Sportivo di Fiorentino at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Getafe-23 - 0Rayo MajadahondaFull TimeFT

Getafe-2 - Rayo Majadahonda

Getafe-2 played Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Getafe-2 won 3-0.

Melilla2 - 0LangreoFull TimeFT

Melilla - Langreo

Melilla played Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Melilla won 2-0.

Atletico Baleares1 - 0FerrolFull TimeFT

Atletico Baleares - Ferrol

Atletico Baleares played Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Baleares won 1-0.

Atletico Madrid-21 - 1PontevedraFull TimeFT

Atletico Madrid-2 - Pontevedra

Atletico Madrid-2 played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Celta-21 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Celta-2 - Las Palmas-2

Celta-2 played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Celta-2 won 1-0.

Las Rozas1 - 1Pena DeportivoFull TimeFT

Las Rozas - Pena Deportivo

Las Rozas played Pena Deportivo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

UD IbizaSporting Gijon-211:00

UD Ibiza - Sporting Gijon-2

UD Ibiza are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Marino de LuancoInternacional FC16:00

Marino de Luanco - Internacional FC

Marino de Luanco are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Madrid-2SS Reyes16:00

Real Madrid-2 - SS Reyes

Real Madrid-2 are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Burgos3 - 0TudelanoFull TimeFT

Burgos - Tudelano

Burgos played Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Burgos won 3-0.

BarakaldoAlaves-216:00

Barakaldo - Alaves-2

Barakaldo are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

GuijueloCultural Leonesa16:00

Guijuelo - Cultural Leonesa

Guijuelo are playing Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

IzarraCalahorra16:00

Izarra - Calahorra

Izarra are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionAmorebieta16:00

Real Union - Amorebieta

Real Union are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesOsasuna-216:00

UD Logrones - Osasuna-2

UD Logrones are playing Osasuna-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Unionstas de SalamancaSalamanca16:00

Unionstas de Salamanca - Salamanca

Unionstas de Salamanca are playing Salamanca at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-2Valladolid-217:00

Real Sociedad-2 - Valladolid-2

Real Sociedad-2 are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Andorra CF0 - 1Levante-2Full TimeFT

Andorra CF - Levante-2

Andorra CF played Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Levante-2 won 0-1.

Ebro2 - 1Villarreal-2Full TimeFT

Ebro - Villarreal-2

Ebro played Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Ebro won 2-1.

Llagostera1 - 1Orihuela CFFull TimeFT

Llagostera - Orihuela CF

Llagostera played Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valencia-20 - 0BadalonaFull TimeFT

Valencia-2 - Badalona

Valencia-2 played Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CastellonGimnastic16:00

Castellon - Gimnastic

Castellon are playing Gimnastic at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuEjea16:00

Lleida Esportiu - Ejea

Lleida Esportiu are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

OlotSabadell16:00

Olot - Sabadell

Olot are playing Sabadell at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CornellaPrat17:00

Cornella - Prat

Cornella are playing Prat at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

La NuciaEspanyol-217:00

La Nucia - Espanyol-2

La Nucia are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadiz-21 - 1CordobaFull TimeFT

Cadiz-2 - Cordoba

Cadiz-2 played Cordoba at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sevilla-21 - 0San FernandoFull TimeFT

Sevilla-2 - San Fernando

Sevilla-2 played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Sevilla-2 won 1-0.

AlgecirasFC Cartagena16:00

Algeciras - FC Cartagena

Algeciras are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MarbellaLinense16:00

Marbella - Linense

Marbella are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MurciaUCAM Murcia16:00

Murcia - UCAM Murcia

Murcia are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Recreativo HuelvaAtletico Sanluqueno16:00

Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno

Recreativo Huelva are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

YeclanoVillarrobledo16:30

Yeclano - Villarrobledo

Yeclano are playing Villarrobledo at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Granada-2Don Benito17:00

Granada-2 - Don Benito

Granada-2 are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Sociedad W1 - 0Tenerife WFull TimeFT

Real Sociedad W - Tenerife W

Real Sociedad W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Real Sociedad W won 1-0.

Levante W2 - 1Tacuense WFull TimeFT

Levante W - Tacuense W

Levante W played Tacuense W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Levante W won 2-1.

Madrid W0 - 1Atletico Madrid WFull TimeFT

Madrid W - Atletico Madrid W

Madrid W played Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Madrid W won 0-1.

Valencia WRayo Vallecano W17:30

Valencia W - Rayo Vallecano W

Valencia W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

CompostelaBouzas16:00

Compostela - Bouzas

Compostela are playing Bouzas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Lealtad2 - 0ColungaFull TimeFT

Lealtad - Colunga

Lealtad played Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Lealtad won 2-0.

Lenense1 - 1Gijon IndustrialFull TimeFT

Lenense - Gijon Industrial

Lenense played Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Martin EI0 - 0LlanesFull TimeFT

San Martin EI - Llanes

San Martin EI played Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vallobin0 - 1MosconiaFull TimeFT

Vallobin - Mosconia

Vallobin played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Mosconia won 0-1.

NavarroReal Aviles15:45

Navarro - Real Aviles

Navarro are playing Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

TuillaCovadonga16:00

Tuilla - Covadonga

Tuilla are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UrracaSiero16:00

Urraca - Siero

Urraca are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CaudalCondal16:30

Caudal - Condal

Caudal are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Racing Santander-22 - 0BezanaFull TimeFT

Racing Santander-2 - Bezana

Racing Santander-2 played Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Racing Santander-2 won 2-0.

CayonCultural Guarnizo15:30

Cayon - Cultural Guarnizo

Cayon are playing Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Textil EscudoEscobedo16:00

Textil Escudo - Escobedo

Textil Escudo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaBarreda16:00

Torrelavega - Barreda

Torrelavega are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Santutxu0 - 1SestaoFull TimeFT

Santutxu - Sestao

Santutxu played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match kicked off 10:15 UTC. Sestao won 0-1.

Portugalete1 - 0SanturtziFull TimeFT

Portugalete - Santurtzi

Portugalete played Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Portugalete won 1-0.

Vitoria CDBalmaseda16:00

Vitoria CD - Balmaseda

Vitoria CD are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Castelldefels1 - 1ManresaFull TimeFT

Castelldefels - Manresa

Castelldefels played Manresa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cerdanyola del Valles3 - 2CE EuropaFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - CE Europa

Cerdanyola del Valles played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 3-2.

Figueres0 - 3TerrassaFull TimeFT

Figueres - Terrassa

Figueres played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Terrassa won 0-3.

Horta0 - 2HospitaletFull TimeFT

Horta - Hospitalet

Horta played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Hospitalet won 0-2.

Pobla Mafumet1 - 2PeraladaFull TimeFT

Pobla Mafumet - Peralada

Pobla Mafumet played Peralada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Peralada won 1-2.

Vilafranca1 - 0IgualadaFull TimeFT

Vilafranca - Igualada

Vilafranca played Igualada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Vilafranca won 1-0.

Sants0 - 0BanyolesFull TimeFT

Sants - Banyoles

Sants played Banyoles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vilassar de MarGranollers16:00

Vilassar de Mar - Granollers

Vilassar de Mar are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SantfeliuencSant Andreu17:00

Santfeliuenc - Sant Andreu

Santfeliuenc are playing Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Paterna0 - 0AlcoyanoFull TimeFT

Paterna - Alcoyano

Paterna played Alcoyano at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Roda FC1 - 1AtzenetaFull TimeFT

Roda FC - Atzeneta

Roda FC played Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hercules-2Elche-215:00

Hercules-2 - Elche-2

Hercules-2 are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CrevillenteEldense16:00

Crevillente - Eldense

Crevillente are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

NoveldaBeniganim16:00

Novelda - Beniganim

Novelda are playing Beniganim at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaSilla16:00

Olimpic de Xativa - Silla

Olimpic de Xativa are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VilamarxantSaguntino16:30

Vilamarxant - Saguntino

Vilamarxant are playing Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Alcorcon-21 - 1Flat EarthFull TimeFT

Alcorcon-2 - Flat Earth

Alcorcon-2 played Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

El Alamo3 - 3Leganes-2Full TimeFT

El Alamo - Leganes-2

El Alamo played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Parla1 - 0MoratalazFull TimeFT

Parla - Moratalaz

Parla played Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Parla won 1-0.

San Fernardo de Henares1 - 1Union AdarveFull TimeFT

San Fernardo de Henares - Union Adarve

San Fernardo de Henares played Union Adarve at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torrejon1 - 0Santa AnaFull TimeFT

Torrejon - Santa Ana

Torrejon played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Torrejon won 1-0.

Trival Valderas1 - 2MostolesFull TimeFT

Trival Valderas - Mostoles

Trival Valderas played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Mostoles won 1-2.

Villaverde Boetticher0 - 1Alcobendas SportFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Alcobendas Sport

Villaverde Boetticher played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Alcobendas Sport won 0-1.

Atletico de Pinto1 - 2Pozuelo AlarconFull TimeFT

Atletico de Pinto - Pozuelo Alarcon

Atletico de Pinto played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Pozuelo Alarcon won 1-2.

AlcalaRayo Vallecano-215:00

Alcala - Rayo Vallecano-2

Alcala are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NavalcarneroCarabanchel15:30

Navalcarnero - Carabanchel

Navalcarnero are playing Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico Tordesillas0 - 0ArandinaFull TimeFT

Atletico Tordesillas - Arandina

Atletico Tordesillas played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Becerril CamposLa Virgen del Camino16:00

Becerril Campos - La Virgen del Camino

Becerril Campos are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Gimnastica SegovianaLa Baneza16:00

Gimnastica Segoviana - La Baneza

Gimnastica Segoviana are playing La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaZamora16:00

Real Avila - Zamora

Real Avila are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real BurgosBupolsa16:00

Real Burgos - Bupolsa

Real Burgos are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Huetor Vega3 - 2Almeria-2Full TimeFT

Huetor Vega - Almeria-2

Huetor Vega played Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Huetor Vega won 3-2.

Malaga-24 - 2MaracenaFull TimeFT

Malaga-2 - Maracena

Malaga-2 played Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Malaga-2 won 4-2.

Mancha Real1 - 1AntequeraFull TimeFT

Mancha Real - Antequera

Mancha Real played Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Velez CF0 - 2Real JaenFull TimeFT

Velez CF - Real Jaen

Velez CF played Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Real Jaen won 0-2.

Alhaurin1 - 3Ciudad de TorredonjimenoFull TimeFT

Alhaurin - Ciudad de Torredonjimeno

Alhaurin played Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match kicked off 11:15 UTC. Ciudad de Torredonjimeno won 1-3.

Polideportivo Almeria1 - 2Linares DeportivoFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Linares Deportivo

Polideportivo Almeria played Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Linares Deportivo won 1-2.

El PaloMotril16:30

El Palo - Motril

El Palo are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Atletico PorcunaEl Ejido17:00

Atletico Porcuna - El Ejido

Atletico Porcuna are playing El Ejido at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Huetor TajarLoja17:00

Huetor Tajar - Loja

Huetor Tajar are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

San Roque De Lepe5 - 1Xerez DeportivoFull TimeFT

San Roque De Lepe - Xerez Deportivo

San Roque De Lepe played Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. San Roque De Lepe won 5-1.

Lebrijana2 - 2ConilFull TimeFT

Lebrijana - Conil

Lebrijana played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

GerenaRota15:30

Gerena - Rota

Gerena are playing Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

XerezSevilla-316:00

Xerez - Sevilla-3

Xerez are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Los BarriosCoria CF16:30

Los Barrios - Coria CF

Los Barrios are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Puente GenilAntoniano16:30

Puente Genil - Antoniano

Puente Genil are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

PozoblancoEcijaPostponedPst

Pozoblanco - Ecija

Pozoblanco are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23.

Poblense5 - 1LlosetenseFull TimeFT

Poblense - Llosetense

Poblense played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Poblense won 5-1.

Constancia1 - 1EsporlesFull TimeFT

Constancia - Esporles

Constancia played Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SollerPortmany15:00

Soller - Portmany

Soller are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

La CuadraBuzanadaPostponedPst

La Cuadra - Buzanada

La Cuadra are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23.

Atletico PasoTenerife-2PostponedPst

Atletico Paso - Tenerife-2

Atletico Paso are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23.

Atletico TacoronteMensajeroPostponedPst

Atletico Tacoronte - Mensajero

Atletico Tacoronte are playing Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23.

UD San FernandoLanzarotePostponedPst

UD San Fernando - Lanzarote

UD San Fernando are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23.

Villa de Santa BrigidaCD MarinoPostponedPst

Villa de Santa Brigida - CD Marino

Villa de Santa Brigida are playing CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23.

EDMF Churra2 - 2MinervaFull TimeFT

EDMF Churra - Minerva

EDMF Churra played Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cartagena0 - 0LorcaFull TimeFT

Cartagena - Lorca

Cartagena played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cartagena-25 - 4Olimpico TotanaFull TimeFT

Cartagena-2 - Olimpico Totana

Cartagena-2 played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Cartagena-2 won 5-4.

El Palmar0 - 2Lorca DeportivaFull TimeFT

El Palmar - Lorca Deportiva

El Palmar played Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Lorca Deportiva won 0-2.

Los Garres2 - 0AguilasFull TimeFT

Los Garres - Aguilas

Los Garres played Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Los Garres won 2-0.

Plus Ultra0 - 2Atletico PulpilenoFull TimeFT

Plus Ultra - Atletico Pulpileno

Plus Ultra played Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 11:15 UTC. Atletico Pulpileno won 0-2.

Murcia-21 - 1UCAM Murcia-2Full TimeFT

Murcia-2 - UCAM Murcia-2

Murcia-2 played UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deportivo MineraHuercal-Overa15:15

Deportivo Minera - Huercal-Overa

Deportivo Minera are playing Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Ciudad de MurciaMazarron15:30

Ciudad de Murcia - Mazarron

Ciudad de Murcia are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Mar MenorMuleno15:30

Mar Menor - Muleno

Mar Menor are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Olivenza1 - 3CacerenoFull TimeFT

Olivenza - Cacereno

Olivenza played Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 1-3.

Extremadura-21 - 0MiajadasFull TimeFT

Extremadura-2 - Miajadas

Extremadura-2 played Miajadas at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Extremadura-2 won 1-0.

Azuaga1 - 1ValdiviaFull TimeFT

Azuaga - Valdivia

Azuaga played Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Llerenense1 - 1CalamonteFull TimeFT

Llerenense - Calamonte

Llerenense played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Trujillo4 - 0RCP ValverdenoFull TimeFT

Trujillo - RCP Valverdeno

Trujillo played RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Trujillo won 4-0.

Villanovense4 - 0MoraloFull TimeFT

Villanovense - Moralo

Villanovense played Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Villanovense won 4-0.

DiocesanoCD Coria16:00

Diocesano - CD Coria

Diocesano are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

ArroyoPlasencia16:30

Arroyo - Plasencia

Arroyo are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CirboneroHuarte15:45

Cirbonero - Huarte

Cirbonero are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

Callahorra-24 - 2PradejonFull TimeFT

Callahorra-2 - Pradejon

Callahorra-2 played Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Callahorra-2 won 4-2.

Varea2 - 0River EbroFull TimeFT

Varea - River Ebro

Varea played River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Varea won 2-0.

AlberiteBerceo15:30

Alberite - Berceo

Alberite are playing Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CD AlfaroSD Logrones16:00

CD Alfaro - SD Logrones

CD Alfaro are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

La CalzadaCasalarreina16:00

La Calzada - Casalarreina

La Calzada are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

San Juan de Mozarrifar0 - 0BreaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - Brea

San Juan de Mozarrifar played Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AlmudevarCuarte Industrial15:30

Almudevar - Cuarte Industrial

Almudevar are playing Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BarbastroAtletico Monzon15:30

Barbastro - Atletico Monzon

Barbastro are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BelchiteRobres15:30

Belchite - Robres

Belchite are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CalamochaTarazona15:30

Calamocha - Tarazona

Calamocha are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

IlluecaZaragoza-215:30

Illueca - Zaragoza-2

Illueca are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

TamariteBorja15:30

Tamarite - Borja

Tamarite are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboSarinena15:30

Utebo - Sarinena

Utebo are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Villanueva CFTeruel15:30

Villanueva CF - Teruel

Villanueva CF are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

FragaBinefar16:00

Fraga - Binefar

Fraga are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Albacete-22 - 2SocuellamosFull TimeFT

Albacete-2 - Socuellamos

Albacete-2 played Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AlmansaQuintanar del Rey16:00

Almansa - Quintanar del Rey

Almansa are playing Quintanar del Rey at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Calvo SoteloIllescas16:00

Calvo Sotelo - Illescas

Calvo Sotelo are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FC GuadalajaraLa Solana16:00

FC Guadalajara - La Solana

FC Guadalajara are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

La RodaAlmagro FC16:00

La Roda - Almagro FC

La Roda are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MadridejosConquense16:00

Madridejos - Conquense

Madridejos are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

ManchegoAtletico Ibanes16:00

Manchego - Atletico Ibanes

Manchego are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VillacanasToledo16:00

Villacanas - Toledo

Villacanas are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AIK2 - 2Jonkoping S.Full TimeFT

AIK - Jonkoping S.

AIK played Jonkoping S. at the National cup of Sweden on February 23. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kalmar3 - 0OrgryteFull TimeFT

Kalmar - Orgryte

Kalmar played Orgryte at the National cup of Sweden on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Kalmar won 3-0.

IFK Norrkoping0 - 0Halmstad30'

IFK Norrkoping - Halmstad

IFK Norrkoping are playing Halmstad at the National cup of Sweden on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karlskrona0 - 0AFC Eskilstuna31'

Karlskrona - AFC Eskilstuna

Karlskrona are playing AFC Eskilstuna at the National cup of Sweden on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tvaaker0 - 1Falkenberg29'

Tvaaker - Falkenberg

Tvaaker are playing Falkenberg at the National cup of Sweden on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Falkenberg are winning 0-1.

EskilsminneOstersunds FK15:30

Eskilsminne - Ostersunds FK

Eskilsminne are playing Ostersunds FK at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

HackenGAIS15:30

Hacken - GAIS

Hacken are playing GAIS at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel WGrasshoppers W13:00

Basel W - Grasshoppers W

Basel W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Ofspor0 - 0Elaziz BelediyesporFull TimeFT

Ofspor - Elaziz Belediyespor

Ofspor played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alemdagspor2 - 0Fatsa BelediyesporFull TimeFT

Alemdagspor - Fatsa Belediyespor

Alemdagspor played Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Alemdagspor won 2-0.

Derincespor4 - 1PayasFull TimeFT

Derincespor - Payas

Derincespor played Payas at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Derincespor won 4-1.

Erbaaspor2 - 1KemersporFull TimeFT

Erbaaspor - Kemerspor

Erbaaspor played Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Erbaaspor won 2-1.

Karsiyaka0 - 0EroksporFull TimeFT

Karsiyaka - Erokspor

Karsiyaka played Erokspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kozan Belediyespor0 - 1KocaelisporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Kocaelispor

Kozan Belediyespor played Kocaelispor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Kocaelispor won 0-1.

Tepecik Belediye2 - 1Agri 1970Full TimeFT

Tepecik Belediye - Agri 1970

Tepecik Belediye played Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Tepecik Belediye won 2-1.

Turgutluspor1 - 0FethiyesporFull TimeFT

Turgutluspor - Fethiyespor

Turgutluspor played Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Turgutluspor won 1-0.

Karakopru Belediyespor1 - 0Artvin HopasporFull TimeFT

Karakopru Belediyespor - Artvin Hopaspor

Karakopru Belediyespor played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Karakopru Belediyespor won 1-0.

Yeni Orduspor1 - 0SultanbeyliFull TimeFT

Yeni Orduspor - Sultanbeyli

Yeni Orduspor played Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Yeni Orduspor won 1-0.

Duzcespor0 - 0Anagold 24 ErzincansporFull TimeFT

Duzcespor - Anagold 24 Erzincanspor

Duzcespor played Anagold 24 Erzincanspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Erzin Belediyespor3 - 0ManisasporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Manisaspor

Erzin Belediyespor played Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Erzin Belediyespor won 3-0.

Serik Belediyespor5 - 0TokatsporFull TimeFT

Serik Belediyespor - Tokatspor

Serik Belediyespor played Tokatspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Serik Belediyespor won 5-0.

Sile Yildizspor2 - 2AksaraysporFull TimeFT

Sile Yildizspor - Aksarayspor

Sile Yildizspor played Aksarayspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Silivrispor1 - 1KizilcaboluksporFull TimeFT

Silivrispor - Kizilcabolukspor

Silivrispor played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tire 19222 - 0YomrasporFull TimeFT

Tire 1922 - Yomraspor

Tire 1922 played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Tire 1922 won 2-0.

Batman Petrolspor0 - 1PazarsporFull TimeFT

Batman Petrolspor - Pazarspor

Batman Petrolspor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Pazarspor won 0-1.

Kelkit Belediye0 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Kelkit Belediye - Diyarbekirspor

Kelkit Belediye played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yesilyurt Belediye0 - 0Nevsehir BelediyeFull TimeFT

Yesilyurt Belediye - Nevsehir Belediye

Yesilyurt Belediye played Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Golcukspor1 - 2Karacabey BirliksporFull TimeFT

Golcukspor - Karacabey Birlikspor

Golcukspor played Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Karacabey Birlikspor won 1-2.

Halide Edip Adivar1 - 0ModafenFull TimeFT

Halide Edip Adivar - Modafen

Halide Edip Adivar played Modafen at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Halide Edip Adivar won 1-0.

Muglaspor0 - 0OsmaniyesporFull TimeFT

Muglaspor - Osmaniyespor

Muglaspor played Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nazilli Belediyespor7 - 2Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Darica Genclerbirligi

Nazilli Belediyespor played Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Nazilli Belediyespor won 7-2.

Yeni Altindag1 - 1SomasporFull TimeFT

Yeni Altindag - Somaspor

Yeni Altindag played Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yozgatspor0 - 0BayrampasaFull TimeFT

Yozgatspor - Bayrampasa

Yozgatspor played Bayrampasa at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bayburt IOI0 - 3KahramanmarassporFull TimeFT

Bayburt IOI - Kahramanmarasspor

Bayburt IOI played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Kahramanmarasspor won 0-3.

Belediye Vanspor2 - 1Ankara DemirsporFull TimeFT

Belediye Vanspor - Ankara Demirspor

Belediye Vanspor played Ankara Demirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. Belediye Vanspor won 2-1.

Elazigspor0 - 3BodrumsporForfeitFrf

Elazigspor - Bodrumspor

Elazigspor played Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. Elazigspor was forfeited with a 3-0 loss.. Bodrumspor won 0-3.

Etimesgut1 - 3Sivas BelediyesporFull TimeFT

Etimesgut - Sivas Belediyespor

Etimesgut played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Sivas Belediyespor won 1-3.

Eyupspor1 - 1UsaksporFull TimeFT

Eyupspor - Usakspor

Eyupspor played Usakspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kastamonuspor1 - 1Ergene VelimesporFull TimeFT

Kastamonuspor - Ergene Velimespor

Kastamonuspor played Ergene Velimespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirsehirspor1 - 1Nigde BelediyesporFull TimeFT

Kirsehirspor - Nigde Belediyespor

Kirsehirspor played Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sakaryaspor1 - 0BandirmasporFull TimeFT

Sakaryaspor - Bandirmaspor

Sakaryaspor played Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Sakaryaspor won 1-0.

Tuzlaspor1 - 0Kardemir D.C. KarabuksporFull TimeFT

Tuzlaspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Tuzlaspor played Kardemir D.C. Karabukspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Tuzlaspor won 1-0.

Amed2 - 2Konya Seker SKFull TimeFT

Amed - Konya Seker SK

Amed played Konya Seker SK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Afjet Afyonspor2 - 0PendiksporFull TimeFT

Afjet Afyonspor - Pendikspor

Afjet Afyonspor played Pendikspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Afjet Afyonspor won 2-0.

Corumspor1 - 2HacettepeFull TimeFT

Corumspor - Hacettepe

Corumspor played Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Hacettepe won 1-2.

Inegolspor1 - 0SariyerFull TimeFT

Inegolspor - Sariyer

Inegolspor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Inegolspor won 1-0.

Kirklarelispor0 - 1SamsunsporFull TimeFT

Kirklarelispor - Samsunspor

Kirklarelispor played Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Samsunspor won 0-1.

Manisa BBSK7 - 1GumushanesporFull TimeFT

Manisa BBSK - Gumushanespor

Manisa BBSK played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Manisa BBSK won 7-1.

Sancaktepe Belediye5 - 0SanliurfasporFull TimeFT

Sancaktepe Belediye - Sanliurfaspor

Sancaktepe Belediye played Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Sancaktepe Belediye won 5-0.

Tarsus Idman Yurdu2 - 1Bugsas SporFull TimeFT

Tarsus Idman Yurdu - Bugsas Spor

Tarsus Idman Yurdu played Bugsas Spor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 2-1.

Zonguldak Komurspor0 - 3Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Hekimoglu Trabzon

Zonguldak Komurspor played Hekimoglu Trabzon at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match kicked off 10:30 UTC. Hekimoglu Trabzon won 0-3.

Saif SC2 - 2Abahani ChittagongFull TimeFT

Saif SC - Abahani Chittagong

Saif SC played Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on February 23. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arambagh1 - 2Muktijoddha SKC75'

Arambagh - Muktijoddha SKC

Arambagh are playing Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Muktijoddha SKC are winning 1-2.

National Defense2 - 0Asia Euro UnitedFull TimeFT

National Defense - Asia Euro United

National Defense played Asia Euro United at the C-League of Cambodia on February 23. The match kicked off 08:30 UTC. National Defense won 2-0.

Soltilo Angkor0 - 4Angkor Tiger FCFull TimeFT

Soltilo Angkor - Angkor Tiger FC

Soltilo Angkor played Angkor Tiger FC at the C-League of Cambodia on February 23. The match kicked off 08:30 UTC. Angkor Tiger FC won 0-4.

Sports Academy0 - 7Phnom Penh CrownFull TimeFT

Sports Academy - Phnom Penh Crown

Sports Academy played Phnom Penh Crown at the C-League of Cambodia on February 23. The match kicked off 08:30 UTC. Phnom Penh Crown won 0-7.

KitcheePegasus05:00

Kitchee - Pegasus

Kitchee are playing Pegasus at the Sapling cup of Hong Kong on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

TRAU FC2 - 4East Bengal ClubFull TimeFT

TRAU FC - East Bengal Club

TRAU FC played East Bengal Club at the I League of India on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. East Bengal Club won 2-4.

Chennai City0 - 0Aizawl32'

Chennai City - Aizawl

Chennai City are playing Aizawl at the I League of India on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Odisha0 - 0Kerala Blasters1'

Odisha - Kerala Blasters

Odisha are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Padideh Khorasan2 - 1Naft Masjed SoleymanFull TimeFT

Padideh Khorasan - Naft Masjed Soleyman

Padideh Khorasan played Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Padideh Khorasan won 2-1.

SepahanPersepolisPostponedPst

Sepahan - Persepolis

Sepahan are playing Persepolis at the Gulf Pro League of Iran on February 23.

EsteghlalZob Ahan15:00

Esteghlal - Zob Ahan

Esteghlal are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Aluminium Arak1 - 0Baderan TehranFull TimeFT

Aluminium Arak - Baderan Tehran

Aluminium Arak played Baderan Tehran at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Arman Gohar0 - 0Khooshe Talaee SavehFull TimeFT

Arman Gohar - Khooshe Talaee Saveh

Arman Gohar played Khooshe Talaee Saveh at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Damash Guilan1 - 3Mes RafsanjanFull TimeFT

Damash Guilan - Mes Rafsanjan

Damash Guilan played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Rafsanjan won 1-3.

Khooneh be Khooneh3 - 2Sepidrood RashtFull TimeFT

Khooneh be Khooneh - Sepidrood Rasht

Khooneh be Khooneh played Sepidrood Rasht at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Khooneh be Khooneh won 3-2.

Malavan0 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Malavan - Navad Urmia

Malavan played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman2 - 0Oxin AlborzFull TimeFT

Mes Kerman - Oxin Alborz

Mes Kerman played Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 2-0.

Qashqai0 - 1Esteghlal KhuzestanFull TimeFT

Qashqai - Esteghlal Khuzestan

Qashqai played Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Esteghlal Khuzestan won 0-1.

Shahrdari Tabriz0 - 3Niroye ZaminiFull TimeFT

Shahrdari Tabriz - Niroye Zamini

Shahrdari Tabriz played Niroye Zamini at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Niroye Zamini won 0-3.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 1Fajr SepasiFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi

Sorkhpooshan Pakdasht played Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on February 23. The match kicked off 10:45 UTC. Sorkhpooshan Pakdasht won 2-1.

Al Hudod2 - 0Naft Al-JanoobFull TimeFT

Al Hudod - Naft Al-Janoob

Al Hudod played Naft Al-Janoob at the Super League of Iraq on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Al Hudod won 2-0.

Naft Maysan0 - 1ErbilFull TimeFT

Naft Maysan - Erbil

Naft Maysan played Erbil at the Super League of Iraq on February 23. The match kicked off 11:30 UTC. Erbil won 0-1.

YarmoukAl Shabab15:10

Yarmouk - Al Shabab

Yarmouk are playing Al Shabab at the Emire cup of Kuwait on February 23. The match will kick off 15:10 UTC.

Ayeyawady1 - 1YadanarbonFull TimeFT

Ayeyawady - Yadanarbon

Ayeyawady played Yadanarbon at the National League of Myanmar on February 23. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hantharwady United1 - 0SagaingFull TimeFT

Hantharwady United - Sagaing

Hantharwady United played Sagaing at the National League of Myanmar on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. Hantharwady United won 1-0.

Sukhothai1 - 2RatchaburiFull TimeFT

Sukhothai - Ratchaburi

Sukhothai played Ratchaburi at the League 1 of Thailand on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Ratchaburi won 1-2.

Trat1 - 3Police TeroFull TimeFT

Trat - Police Tero

Trat played Police Tero at the League 1 of Thailand on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Police Tero won 1-3.

Muang Thong United1 - 2Bangkok UnitedFull TimeFT

Muang Thong United - Bangkok United

Muang Thong United played Bangkok United at the League 1 of Thailand on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Bangkok United won 1-2.

Nakhon Pathom2 - 0ChiangmaiFull TimeFT

Nakhon Pathom - Chiangmai

Nakhon Pathom played Chiangmai at the League 2 of Thailand on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Nakhon Pathom won 2-0.

Uthai Thani0 - 1SisaketFull TimeFT

Uthai Thani - Sisaket

Uthai Thani played Sisaket at the League 2 of Thailand on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Sisaket won 0-1.

Kasetsart5 - 0Samut SakhonFull TimeFT

Kasetsart - Samut Sakhon

Kasetsart played Samut Sakhon at the League 2 of Thailand on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Kasetsart won 5-0.

Phrae United1 - 0Khonkaen FCFull TimeFT

Phrae United - Khonkaen FC

Phrae United played Khonkaen FC at the League 2 of Thailand on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Phrae United won 1-0.

FC EsaeEnergie Sports15:00

FC Esae - Energie Sports

FC Esae are playing Energie Sports at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

JS PobJAC15:00

JS Pob - JAC

JS Pob are playing JAC at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Real SportPantheres15:00

Real Sport - Pantheres

Real Sport are playing Pantheres at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

USS KrakeUpi Onm15:00

USS Krake - Upi Onm

USS Krake are playing Upi Onm at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SalitasASFB15:30

Salitas - ASFB

Salitas are playing ASFB at the Premier League of Burkina Faso on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

RCKPolice BF17:45

RCK - Police BF

RCK are playing Police BF at the Premier League of Burkina Faso on February 23. The match will kick off 17:45 UTC.

USFAKOZAF17:45

USFA - KOZAF

USFA are playing KOZAF at the Premier League of Burkina Faso on February 23. The match will kick off 17:45 UTC.

Canon1 - 4Fovu ClubFull TimeFT

Canon - Fovu Club

Canon played Fovu Club at the Elite One of Cameroon on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Fovu Club won 1-4.

Eding Sport0 - 0Stade RenardFull TimeFT

Eding Sport - Stade Renard

Eding Sport played Stade Renard at the Elite One of Cameroon on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Panthere1 - 2Dragon de YaoundeFull TimeFT

Panthere - Dragon de Yaounde

Panthere played Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Dragon de Yaounde won 1-2.

BamboutosAPEJES Academy14:00

Bamboutos - APEJES Academy

Bamboutos are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ColombeUMS de Loum14:00

Colombe - UMS de Loum

Colombe are playing UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CotonsportUnion Douala14:00

Cotonsport - Union Douala

Cotonsport are playing Union Douala at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FeutcheuFortuna Mfou14:00

Feutcheu - Fortuna Mfou

Feutcheu are playing Fortuna Mfou at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Tonnerre0 - 0PWD Bamenda1'

Tonnerre - PWD Bamenda

Tonnerre are playing PWD Bamenda at the Elite One of Cameroon on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Young Sport AcademyAvion Academy14:00

Young Sport Academy - Avion Academy

Young Sport Academy are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SOAIssia Wazi15:30

SOA - Issia Wazi

SOA are playing Issia Wazi at the Ligue 1 of Cote Divore on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

ASEC MimosasSOL FC18:00

ASEC Mimosas - SOL FC

ASEC Mimosas are playing SOL FC at the Ligue 1 of Cote Divore on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Bukavu DawaSanga BalendePostponedPst

Bukavu Dawa - Sanga Balende

Bukavu Dawa are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on February 23.

DR Congo RangersBukavu Dawa14:30

DR Congo Rangers - Bukavu Dawa

DR Congo Rangers are playing Bukavu Dawa at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Lubumbashi SportTP Mazembe14:30

Lubumbashi Sport - TP Mazembe

Lubumbashi Sport are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Maniema UnionCS Don Bosco14:30

Maniema Union - CS Don Bosco

Maniema Union are playing CS Don Bosco at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

NyukiFC Renaissance14:30

Nyuki - FC Renaissance

Nyuki are playing FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

TP MazembeVita ClubPostponedPst

TP Mazembe - Vita Club

TP Mazembe are playing Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on February 23.

Vita ClubMotema PembePostponedPst

Vita Club - Motema Pembe

Vita Club are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on February 23.

Awassa Kenema3 - 2Fasil Ketema79'

Awassa Kenema - Fasil Ketema

Awassa Kenema are playing Fasil Ketema at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Awassa Kenema are winning 3-2.

BahardarSuhul Shire12:00

Bahardar - Suhul Shire

Bahardar are playing Suhul Shire at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Dire Dawa KenemaMekelle 70 Enderta12:00

Dire Dawa Kenema - Mekelle 70 Enderta

Dire Dawa Kenema are playing Mekelle 70 Enderta at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Etheopia Bunna3 - 1Welayta Dicha90 +4'

Etheopia Bunna - Welayta Dicha

Etheopia Bunna are playing Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Etheopia Bunna are winning 3-1.

Welwalo Adigrat3 - 3Wolkite Ketema90 +3'

Welwalo Adigrat - Wolkite Ketema

Welwalo Adigrat are playing Wolkite Ketema at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Real BanjulHawks16:30

Real Banjul - Hawks

Real Banjul are playing Hawks at the GFA League of Gambia on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Zoo Kericho2 - 3Gor MahiaFull TimeFT

Zoo Kericho - Gor Mahia

Zoo Kericho played Gor Mahia at the Premier League of Kenya on February 23. The match kicked off 11:00 UTC. Gor Mahia won 2-3.

Homeboyz6 - 0ChemelilFull TimeFT

Homeboyz - Chemelil

Homeboyz played Chemelil at the Premier League of Kenya on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Homeboyz won 6-0.

Tusker1 - 1WazitoFull TimeFT

Tusker - Wazito

Tusker played Wazito at the Premier League of Kenya on February 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ulinzi Stars3 - 2Kisumu All StarsFull TimeFT

Ulinzi Stars - Kisumu All Stars

Ulinzi Stars played Kisumu All Stars at the Premier League of Kenya on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Ulinzi Stars won 3-2.

Rapide Oued ZemRSB Berkane16:00

Rapide Oued Zem - RSB Berkane

Rapide Oued Zem are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

HUSA AgadirOCK Khouribga18:00

HUSA Agadir - OCK Khouribga

HUSA Agadir are playing OCK Khouribga at the Botola Pro of Morocco on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ASS SaleTihad Casablanca14:00

ASS Sale - Tihad Casablanca

ASS Sale are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Ben GuerirChabab Atlas14:00

Chabab Ben Guerir - Chabab Atlas

Chabab Ben Guerir are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Rif HoceimaWidad Temara14:00

Chabab Rif Hoceima - Widad Temara

Chabab Rif Hoceima are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetOl. Dcheira14:00

IZK Khemisset - Ol. Dcheira

IZK Khemisset are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KAC KenitraSidi Kacem14:00

KAC Kenitra - Sidi Kacem

KAC Kenitra are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Racing CasablancaMAS Fes14:00

Racing Casablanca - MAS Fes

Racing Casablanca are playing MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiKawkab Marrakech14:00

Riadi Salmi - Kawkab Marrakech

Riadi Salmi are playing Kawkab Marrakech at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF FesChabab Mohammedia14:00

WAF Fes - Chabab Mohammedia

WAF Fes are playing Chabab Mohammedia at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Adamawa UnitedIfeanyi Ubah14:30

Adamawa United - Ifeanyi Ubah

Adamawa United are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Akwa UnitedWarri Wolves15:00

Akwa United - Warri Wolves

Akwa United are playing Warri Wolves at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Jigawa Golden StarsWikki Tourist15:00

Jigawa Golden Stars - Wikki Tourist

Jigawa Golden Stars are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Katsina UnitedAbia Warriors15:00

Katsina United - Abia Warriors

Katsina United are playing Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsPlateau United15:00

Lobi Stars - Plateau United

Lobi Stars are playing Plateau United at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MFM FCHeartland15:00

MFM FC - Heartland

MFM FC are playing Heartland at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NasarawaEnyimbaPostponedPst

Nasarawa - Enyimba

Nasarawa are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on February 23.

Rivers UnitedKano Pillars15:00

Rivers United - Kano Pillars

Rivers United are playing Kano Pillars at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AS KigaliMuhanga13:00

AS Kigali - Muhanga

AS Kigali are playing Muhanga at the National League of Rwanda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BugeseraMarines13:00

Bugesera - Marines

Bugesera are playing Marines at the National League of Rwanda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

EtincellesRayon Sports13:00

Etincelles - Rayon Sports

Etincelles are playing Rayon Sports at the National League of Rwanda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ASEC NdiambourMbour Petite Cote17:00

ASEC Ndiambour - Mbour Petite Cote

ASEC Ndiambour are playing Mbour Petite Cote at the Ligue 1 of Senegal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GoreeCasa Sport17:00

Goree - Casa Sport

Goree are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade de MbourCNEPS Excellence17:00

Stade de Mbour - CNEPS Excellence

Stade de Mbour are playing CNEPS Excellence at the Ligue 1 of Senegal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Baroka0 - 1Hungry LionsHalf TimeHT

Baroka - Hungry Lions

Baroka are playing Hungry Lions at the National cup of South Africa on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Hungry Lions are winning 0-1.

Mamelodi Sundowns0 - 0Vaal UniversityHalf TimeHT

Mamelodi Sundowns - Vaal University

Mamelodi Sundowns are playing Vaal University at the National cup of South Africa on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

AS Slimane1 - 0BizertinHalf TimeHT

AS Slimane - Bizertin

AS Slimane are playing Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and AS Slimane are winning 1-0.

Hammam-Lif0 - 1EsperanceHalf TimeHT

Hammam-Lif - Esperance

Hammam-Lif are playing Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Esperance are winning 0-1.

Stade Tunis0 - 3MonastirHalf TimeHT

Stade Tunis - Monastir

Stade Tunis are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Monastir are winning 0-3.

SfaxienKairouanaise15:00

Sfaxien - Kairouanaise

Sfaxien are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DjerbaSS Sfaxien13:00

Djerba - SS Sfaxien

Djerba are playing SS Sfaxien at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hammam Sousse1 - 1RejicheHalf TimeHT

Hammam Sousse - Rejiche

Hammam Sousse are playing Rejiche at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Jendouba Sport0 - 0EGS GafsaHalf TimeHT

Jendouba Sport - EGS Gafsa

Jendouba Sport are playing EGS Gafsa at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

KasserineAS Oued Ellil13:00

Kasserine - AS Oued Ellil

Kasserine are playing AS Oued Ellil at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MarsaJerba13:00

Marsa - Jerba

Marsa are playing Jerba at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade GabesienMenzel Bouzelfa13:00

Stade Gabesien - Menzel Bouzelfa

Stade Gabesien are playing Menzel Bouzelfa at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BUL1 - 1SC Villa47'

BUL - SC Villa

BUL are playing SC Villa at the Premier League of Uganda on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

NAPSA Stars1 - 0ZESCO UnitedHalf TimeHT

NAPSA Stars - ZESCO United

NAPSA Stars are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and NAPSA Stars are winning 1-0.

Haiti U-20 WCayman Islands U-20 W20:00

Haiti U-20 W - Cayman Islands U-20 W

Haiti U-20 W are playing Cayman Islands U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Mexico U-20 WPuerto Rico U-20 W20:00

Mexico U-20 W - Puerto Rico U-20 W

Mexico U-20 W are playing Puerto Rico U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Trinidad and Tobago U-20 WSt.Kitts and Nevis U-20 W20:00

Trinidad and Tobago U-20 W - St.Kitts and Nevis U-20 W

Trinidad and Tobago U-20 W are playing St.Kitts and Nevis U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Guyana U-20 WNicaragua U-20 W23:00

Guyana U-20 W - Nicaragua U-20 W

Guyana U-20 W are playing Nicaragua U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Domenica U-20Anquilla U-2018:00

Domenica U-20 - Anquilla U-20

Domenica U-20 are playing Anquilla U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Domenican Republic U-20Grenada U-2020:00

Domenican Republic U-20 - Grenada U-20

Domenican Republic U-20 are playing Grenada U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Barbados U-20Cayman Islands U-2020:30

Barbados U-20 - Cayman Islands U-20

Barbados U-20 are playing Cayman Islands U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

St.Vincent and the G... U-20US Virgin Islands U-2022:30

St.Vincent and the G... U-20 - US Virgin Islands U-20

St.Vincent and the G... U-20 are playing US Virgin Islands U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

Puerto Rico U-20Bermuda U-2023:30

Puerto Rico U-20 - Bermuda U-20

Puerto Rico U-20 are playing Bermuda U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Nicaragua U-20Guyana U-2001:30

Nicaragua U-20 - Guyana U-20

Nicaragua U-20 are playing Guyana U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 24. The match will kick off 01:30 UTC.

LimonSantos Dg21:00

Limon - Santos Dg

Limon are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Perez ZeledonCS Herediano22:00

Perez Zeledon - CS Herediano

Perez Zeledon are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

El VencedorSanta Tecla21:30

El Vencedor - Santa Tecla

El Vencedor are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Deportivo SanarateCoban Imperial17:00

Deportivo Sanarate - Coban Imperial

Deportivo Sanarate are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Santa Lucia FCMalacateco18:00

Santa Lucia FC - Malacateco

Santa Lucia FC are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SiquinalaCSD Comunicaciones19:00

Siquinala - CSD Comunicaciones

Siquinala are playing CSD Comunicaciones at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CD Real SociedadVida20:00

CD Real Sociedad - Vida

CD Real Sociedad are playing Vida at the Clausura, 1st phase of Honduras on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

CD OlimpiaMarathon22:00

CD Olimpia - Marathon

CD Olimpia are playing Marathon at the Clausura, 1st phase of Honduras on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Molynes UnitedDunbeholden20:30

Molynes United - Dunbeholden

Molynes United are playing Dunbeholden at the Premier League of Jamaica on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Tivoli GardensWaterhouse20:30

Tivoli Gardens - Waterhouse

Tivoli Gardens are playing Waterhouse at the Premier League of Jamaica on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

UWICavalier20:30

UWI - Cavalier

UWI are playing Cavalier at the Premier League of Jamaica on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Arnett GardensMount Pleasant Academy01:00

Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy

Arnett Gardens are playing Mount Pleasant Academy at the Premier League of Jamaica on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Monterrey WPuebla W16:30

Monterrey W - Puebla W

Monterrey W are playing Puebla W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

AlmagroVilla Dalmine20:00

Almagro - Villa Dalmine

Almagro are playing Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

QuilmesGimnasia Mendoza21:30

Quilmes - Gimnasia Mendoza

Quilmes are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

San Martin SJCA Mitre22:00

San Martin SJ - CA Mitre

San Martin SJ are playing CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo CamionerosSol de Mayo20:00

Deportivo Camioneros - Sol de Mayo

Deportivo Camioneros are playing Sol de Mayo at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo MaipuHuracan Las Heras20:00

Deportivo Maipu - Huracan Las Heras

Deportivo Maipu are playing Huracan Las Heras at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

CDJU GualeguaychuSportivo Las Parejas20:30

CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas

CDJU Gualeguaychu are playing Sportivo Las Parejas at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Gimnasia ConcepcionDouglas Haig20:30

Gimnasia Concepcion - Douglas Haig

Gimnasia Concepcion are playing Douglas Haig at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Central NorteAtletico GuemesPostponedPst

Central Norte - Atletico Guemes

Central Norte are playing Atletico Guemes at the Torneo Federal A of Argentina on February 23.

Sportivo BelgranoBoca UnidosPostponedPst

Sportivo Belgrano - Boca Unidos

Sportivo Belgrano are playing Boca Unidos at the Torneo Federal A of Argentina on February 23.

Union SunchalesChaco For Ever21:30

Union Sunchales - Chaco For Ever

Union Sunchales are playing Chaco For Ever at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Sarmiento ResistenciaSan Martin Formosa22:30

Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa

Sarmiento Resistencia are playing San Martin Formosa at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

CF Defensor BelgranoDef. de Pronunciamiento23:00

CF Defensor Belgrano - Def. de Pronunciamiento

CF Defensor Belgrano are playing Def. de Pronunciamiento at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

CipollettiOlimpo23:00

Cipolletti - Olimpo

Cipolletti are playing Olimpo at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Defensores UnidosJJ Urquiza20:00

Defensores Unidos - JJ Urquiza

Defensores Unidos are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Fenix ASan Telmo20:00

Fenix A - San Telmo

Fenix A are playing San Telmo at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasTristan Suarez20:00

Sacachispas - Tristan Suarez

Sacachispas are playing Tristan Suarez at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

General LamadridDeportivo Laferrere20:00

General Lamadrid - Deportivo Laferrere

General Lamadrid are playing Deportivo Laferrere at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Leandro Niceforo AlemClub Lujan20:00

Leandro Niceforo Alem - Club Lujan

Leandro Niceforo Alem are playing Club Lujan at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico LuganoLiniers Bahia20:00

Atletico Lugano - Liniers Bahia

Atletico Lugano are playing Liniers Bahia at the Primera D Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Puerto NuevoCentro Espanol20:00

Puerto Nuevo - Centro Espanol

Puerto Nuevo are playing Centro Espanol at the Primera D Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Santo AndreRB Bragantino19:00

Santo Andre - RB Bragantino

Santo Andre are playing RB Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

AnapolisAtletico GO19:00

Anapolis - Atletico GO

Anapolis are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianiaAparecidense19:00

Goiania - Aparecidense

Goiania are playing Aparecidense at the Goiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

LagartoFrei Paulistano18:30

Lagarto - Frei Paulistano

Lagarto are playing Frei Paulistano at the Sergipano of Brasil on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

XV de PiracicabaRB Brasil21:30

XV de Piracicaba - RB Brasil

XV de Piracicaba are playing RB Brasil at the Paulista A2 of Brasil on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Deportes ValdiviaDeportes Santa Cruz22:00

Deportes Valdivia - Deportes Santa Cruz

Deportes Valdivia are playing Deportes Santa Cruz at the Primera B of Chile on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportes TemucoNublense00:30

Deportes Temuco - Nublense

Deportes Temuco are playing Nublense at the Primera B of Chile on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Fortaleza JSCortulua20:00

Fortaleza JS - Cortulua

Fortaleza JS are playing Cortulua at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Boca Juniors CaliLlaneros20:30

Boca Juniors Cali - Llaneros

Boca Juniors Cali are playing Llaneros at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaValledupar20:30

Real Cartagena - Valledupar

Real Cartagena are playing Valledupar at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Real SantanderBarranquilla20:30

Real Santander - Barranquilla

Real Santander are playing Barranquilla at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo La GuairaPortuguesa FC15:00

Deportivo La Guaira - Portuguesa FC

Deportivo La Guaira are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TrujillanosCaracas20:00

Trujillanos - Caracas

Trujillanos are playing Caracas at the Primera of Venezuela on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

CaracasPortuguesa FCPostponedPst

Caracas - Portuguesa FC

Caracas are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on February 23.

MinerosAtletico Venezuela21:00

Mineros - Atletico Venezuela

Mineros are playing Atletico Venezuela at the Primera of Venezuela on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

SWQ Thunder1 - 3Rochedale RoversFull TimeFT

SWQ Thunder - Rochedale Rovers

SWQ Thunder played Rochedale Rovers at the Queensland Premier League of Australia on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Rochedale Rovers won 1-3.

Sunshine Coast1 - 2Western PrideFull TimeFT

Sunshine Coast - Western Pride

Sunshine Coast played Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on February 23. The match kicked off 06:00 UTC. Western Pride won 1-2.

South Melbourne5 - 2Eastern LionsFull TimeFT

South Melbourne - Eastern Lions

South Melbourne played Eastern Lions at the NPL Victoria of Australia on February 23. The match kicked off 06:00 UTC. South Melbourne won 5-2.

Brisbane Roar U-210 - 3Queensland LionsFull TimeFT

Brisbane Roar U-21 - Queensland Lions

Brisbane Roar U-21 played Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match kicked off 04:00 UTC. Queensland Lions won 0-3.

Peninsula Power3 - 1Sunshine Coast WanderersFull TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers

Peninsula Power played Sunshine Coast Wanderers at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match kicked off 06:30 UTC. Peninsula Power won 3-1.

Newcastle Jets W0 - 7Melbourne Victory WFull TimeFT

Newcastle Jets W - Melbourne Victory W

Newcastle Jets W played Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Melbourne Victory W won 0-7.

Brisbane Roar W5 - 0Canberra United WFull TimeFT

Brisbane Roar W - Canberra United W

Brisbane Roar W played Canberra United W at the W-League - Women of Australia on February 23. The match kicked off 06:30 UTC. Brisbane Roar W won 5-0.

Bahrain U-202 - 1Djibouti U-2074'

Bahrain U-20 - Djibouti U-20

Bahrain U-20 are playing Djibouti U-20 at the Arab Championship U-20 of World on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Bahrain U-20 are winning 2-1.

Iraq U-201 - 0Mauritania U-2074'

Iraq U-20 - Mauritania U-20

Iraq U-20 are playing Mauritania U-20 at the Arab Championship U-20 of World on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Iraq U-20 are winning 1-0.

Morocco U-201 - 0Madagascar U-2072'

Morocco U-20 - Madagascar U-20

Morocco U-20 are playing Madagascar U-20 at the Arab Championship U-20 of World on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Morocco U-20 are winning 1-0.

Tunisia U-201 - 0Kuwait U-2072'

Tunisia U-20 - Kuwait U-20

Tunisia U-20 are playing Kuwait U-20 at the Arab Championship U-20 of World on February 23. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Tunisia U-20 are winning 1-0.