Upcoming Fixtures
OrdabasyIrtishSaturday 13:00

Ordabasy - Irtish

Ordabasy are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on October 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Latest Results
Irtish2 - 1Kaisar3 days ago Full TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Irtish won 2-1.

Zhetysu2 - 1Irtish17 days ago Full TimeFT

Zhetysu - Irtish

Zhetysu played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on October 5. The match kicked off 09:00 UTC. Zhetysu won 2-1.

Irtish4 - 2Shakhter Karaganda24 days ago Full TimeFT

Irtish - Shakhter Karaganda

Irtish played Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on September 28. The match kicked off 10:00 UTC. Irtish won 4-2.

Okzhepes1 - 0Irtisha month ago Full TimeFT

Okzhepes - Irtish

Okzhepes played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. Okzhepes won 1-0.

Irtish1 - 0Taraza month ago Full TimeFT

Irtish - Taraz

Irtish played Taraz at the Premier League of Kazakhstan on September 15. The match kicked off 12:00 UTC. Irtish won 1-0.

Atyrau0 - 3Irtish2 months ago Full TimeFT

Atyrau - Irtish

Atyrau played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on August 31. The match kicked off 13:30 UTC. Irtish won 0-3.

Aktobe1 - 1Irtish2 months ago Full TimeFT

Aktobe - Irtish

Aktobe played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on August 25. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Irtish0 - 0Tobol2 months ago Full TimeFT

Irtish - Tobol

Irtish played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on August 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Irtish0 - 2Tobol2 months ago Full TimeFT

Irtish - Tobol

Irtish played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on August 11. The match kicked off 13:30 UTC. Tobol won 0-2.

Irtish0 - 2Kairat3 months ago Full TimeFT

Irtish - Kairat

Irtish played Kairat at the Premier League of Kazakhstan on August 4. The match kicked off 13:00 UTC. Kairat won 0-2.

Ordabasy1 - 0Irtish3 months ago Full TimeFT

Ordabasy - Irtish

Ordabasy played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on July 28. The match kicked off 14:00 UTC. Ordabasy won 1-0.

Zhetysu4 - 0Irtish3 months ago Full TimeFT

Zhetysu - Irtish

Zhetysu played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on July 13. The match kicked off 13:00 UTC. Zhetysu won 4-0.

Irtish2 - 1Okzhepes4 months ago Full TimeFT

Irtish - Okzhepes

Irtish played Okzhepes at the Premier League of Kazakhstan on July 6. The match kicked off 13:00 UTC. Irtish won 2-1.

Aktobe2 - 1Irtish4 months ago Full TimeFT

Aktobe - Irtish

Aktobe played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on June 30. The match kicked off 14:00 UTC. Aktobe won 2-1.

Irtish0 - 0Shakhter Karaganda4 months ago Full TimeFT

Irtish - Shakhter Karaganda

Irtish played Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on June 23. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Taraz0 - 0Irtish4 months ago Full TimeFT

Taraz - Irtish

Taraz played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kaisar2 - 0Irtish5 months ago Full TimeFT

Kaisar - Irtish

Kaisar played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on May 31. The match kicked off 13:00 UTC. Kaisar won 2-0.

Irtish1 - 0Atyrau5 months ago Full TimeFT

Irtish - Atyrau

Irtish played Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match kicked off 12:00 UTC. Irtish won 1-0.

Kairat2 - 1Irtish5 months ago Full TimeFT

Kairat - Irtish

Kairat played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kairat won 2-1.

Irtish0 - 4Astana5 months ago Full TimeFT

Irtish - Astana

Irtish played Astana at the Premier League of Kazakhstan on May 15. The match kicked off 12:30 UTC. Astana won 0-4.

Irtish (also known as Ertis Pavlodar, I. Pavlodar or Irtysh Pavlodar) is a football club from Kazakhstan competing in the Premier League of Kazakhstan. ScoreBat covers all matches of Irtish in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Irtish roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Irtish for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Irtish goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Irtish livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Irtish, who will be playing Ordabasy on Saturday in the Premier League of Kazakhstan. You can watch Ordabasy vs Irtish live stream on ScoreBat. The match will kick off 13:00 UTC..

Matchday Live
Club BruggePSG19:00

Club Brugge - PSG

Club Brugge are playing PSG at the Group stage, Group A of Champions League on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

GalatasarayReal Madrid19:00

Galatasaray - Real Madrid

Galatasaray are playing Real Madrid at the Group stage, Group A of Champions League on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

OlympiakosBayern Munich19:00

Olympiakos - Bayern Munich

Olympiakos are playing Bayern Munich at the Group stage, Group B of Champions League on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Tottenham HotspurCrvena Zvezda19:00

Tottenham Hotspur - Crvena Zvezda

Tottenham Hotspur are playing Crvena Zvezda at the Group stage, Group B of Champions League on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Shakhtar DDinamo Zagreb16:55

Shakhtar D - Dinamo Zagreb

Shakhtar D are playing Dinamo Zagreb at the Group stage, Group C of Champions League on October 22. The match will kick off 16:55 UTC.

Manchester CityAtalanta19:00

Manchester City - Atalanta

Manchester City are playing Atalanta at the Group stage, Group C of Champions League on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico MadridBayer Leverkusen16:55

Atletico Madrid - Bayer Leverkusen

Atletico Madrid are playing Bayer Leverkusen at the Group stage, Group D of Champions League on October 22. The match will kick off 16:55 UTC.

JuventusLokomotiv19:00

Juventus - Lokomotiv

Juventus are playing Lokomotiv at the Group stage, Group D of Champions League on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

BirminghamBlackburn18:45

Birmingham - Blackburn

Birmingham are playing Blackburn at the Championship of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

MillwallCardiff City18:45

Millwall - Cardiff City

Millwall are playing Cardiff City at the Championship of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Preston NELeeds18:45

Preston NE - Leeds

Preston NE are playing Leeds at the Championship of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

QPRReading18:45

QPR - Reading

QPR are playing Reading at the Championship of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Sheffield WednesdayStoke City18:45

Sheffield Wednesday - Stoke City

Sheffield Wednesday are playing Stoke City at the Championship of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Swansea CityBrentford18:45

Swansea City - Brentford

Swansea City are playing Brentford at the Championship of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

West Bromwich AlbionBarnsley19:00

West Bromwich Albion - Barnsley

West Bromwich Albion are playing Barnsley at the Championship of England on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

BarnetPotters Bar Town18:45

Barnet - Potters Bar Town

Barnet are playing Potters Bar Town at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

BillericaySutton Utd18:45

Billericay - Sutton Utd

Billericay are playing Sutton Utd at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

EastleighWelling United18:45

Eastleigh - Welling United

Eastleigh are playing Welling United at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Poole TownHayes and Yeading18:45

Poole Town - Hayes and Yeading

Poole Town are playing Hayes and Yeading at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

WealdstoneMaidenhead Utd18:45

Wealdstone - Maidenhead Utd

Wealdstone are playing Maidenhead Utd at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

WokingEbbsfleet Utd18:45

Woking - Ebbsfleet Utd

Woking are playing Ebbsfleet Utd at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

WrexhamChesterfield18:45

Wrexham - Chesterfield

Wrexham are playing Chesterfield at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Yeovil TownHaringey Borough18:45

Yeovil Town - Haringey Borough

Yeovil Town are playing Haringey Borough at the FA Cup of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

BlackpoolWycombe Wanderers18:45

Blackpool - Wycombe Wanderers

Blackpool are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Bristol RoversBolton18:45

Bristol Rovers - Bolton

Bristol Rovers are playing Bolton at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Burton AlbionWimbledon18:45

Burton Albion - Wimbledon

Burton Albion are playing Wimbledon at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

PortsmouthLincoln City18:45

Portsmouth - Lincoln City

Portsmouth are playing Lincoln City at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

RochdaleMilton Keynes Dons18:45

Rochdale - Milton Keynes Dons

Rochdale are playing Milton Keynes Dons at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

ShrewsburyGillingham18:45

Shrewsbury - Gillingham

Shrewsbury are playing Gillingham at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Southend UnitedDoncaster Rovers18:45

Southend United - Doncaster Rovers

Southend United are playing Doncaster Rovers at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

SunderlandTranmere Rovers18:45

Sunderland - Tranmere Rovers

Sunderland are playing Tranmere Rovers at the League One of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

BradfordPort Vale18:45

Bradford - Port Vale

Bradford are playing Port Vale at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Cambridge UnitedGrimsby18:45

Cambridge United - Grimsby

Cambridge United are playing Grimsby at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

CarlisleNorthampton18:45

Carlisle - Northampton

Carlisle are playing Northampton at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Cheltenham TownMacclesfield Town18:45

Cheltenham Town - Macclesfield Town

Cheltenham Town are playing Macclesfield Town at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

CreweColchester18:45

Crewe - Colchester

Crewe are playing Colchester at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Mansfield TownSalford City18:45

Mansfield Town - Salford City

Mansfield Town are playing Salford City at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

MorecambeForest Green18:45

Morecambe - Forest Green

Morecambe are playing Forest Green at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

NewportCrawley Town18:45

Newport - Crawley Town

Newport are playing Crawley Town at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Oldham AthleticWalsall18:45

Oldham Athletic - Walsall

Oldham Athletic are playing Walsall at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

PlymouthLeyton Orient18:45

Plymouth - Leyton Orient

Plymouth are playing Leyton Orient at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Scunthorpe UnitedExeter18:45

Scunthorpe United - Exeter

Scunthorpe United are playing Exeter at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Swindon TownStevenage18:45

Swindon Town - Stevenage

Swindon Town are playing Stevenage at the League Two of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Derry CitySt Patricks18:45

Derry City - St Patricks

Derry City are playing St Patricks at the Premier Division of Ireland on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Tychy 71Miedz Legnica15:30

Tychy 71 - Miedz Legnica

Tychy 71 are playing Miedz Legnica at the I Liga of Poland on October 22. The match will kick off 15:30 UTC.

JastrzebieWigry S16:00

Jastrzebie - Wigry S

Jastrzebie are playing Wigry S at the I Liga of Poland on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Puszcza N.Warta Poznan17:00

Puszcza N. - Warta Poznan

Puszcza N. are playing Warta Poznan at the I Liga of Poland on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

CeljeRadomlje15:00

Celje - Radomlje

Celje are playing Radomlje at the National Cup of Slovenia on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

OrgryteDegerfor17:00

Orgryte - Degerfor

Orgryte are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Hilal RiyadhAl Sadd SC Doha16:15

Al Hilal Riyadh - Al Sadd SC Doha

Al Hilal Riyadh are playing Al Sadd SC Doha at the 1/2 finals of Asian Champions League on October 22. The match will kick off 16:15 UTC.

Deportivo La EquidadCD Jaguares23:00

Deportivo La Equidad - CD Jaguares

Deportivo La Equidad are playing CD Jaguares at the Clausura of Colombia on October 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Boca JuniorsRiver Plate00:30

Boca Juniors - River Plate

Boca Juniors are playing River Plate at the Semifinal of Copa Libertadores on October 23. The match will kick off 00:30 UTC.

AniTorpedo Yerevan11:30

Ani - Torpedo Yerevan

Ani are playing Torpedo Yerevan at the First division of Armenia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

DilijanAlashkert-211:30

Dilijan - Alashkert-2

Dilijan are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Lernayin ArtsakhArarat-Armenia-211:30

Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia-2

Lernayin Artsakh are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Shirak-2Ararat-211:30

Shirak-2 - Ararat-2

Shirak-2 are playing Ararat-2 at the First division of Armenia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Urartu-2CSKA FC13:30

Urartu-2 - CSKA FC

Urartu-2 are playing CSKA FC at the First division of Armenia on October 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha WelsSturm-217:00

Hertha Wels - Sturm-2

Hertha Wels are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

WeizWolfsberger AC-217:00

Weiz - Wolfsberger AC-2

Weiz are playing Wolfsberger AC-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Rapid-2Mannsdorf17:00

Rapid-2 - Mannsdorf

Rapid-2 are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Olomouc U-191 - 0Slovacko U-1942'

Olomouc U-19 - Slovacko U-19

Olomouc U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Olomouc U-19 is winning 1-0.

Budejovice U-19Brno U-1910:15

Budejovice U-19 - Brno U-19

Budejovice U-19 are playing Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 22. The match will kick off 10:15 UTC.

FremB 93 Copenhagen17:00

Frem - B 93 Copenhagen

Frem are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

AGF Aarhus-2Randers-212:00

AGF Aarhus-2 - Randers-2

AGF Aarhus-2 are playing Randers-2 at the Reserve League, Group 4 of Denmark on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

AllerodTaastrup17:00

Allerod - Taastrup

Allerod are playing Taastrup at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

KidderminsterFarsley18:45

Kidderminster - Farsley

Kidderminster are playing Farsley at the National League North of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

SouthportHereford18:45

Southport - Hereford

Southport are playing Hereford at the National League North of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Thame UnitedWinchester City18:45

Thame United - Winchester City

Thame United are playing Winchester City at the FA Trophy of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Hartley WintneyChesham United18:30

Hartley Wintney - Chesham United

Hartley Wintney are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Gosport BoroughBeaconsfield Town18:45

Gosport Borough - Beaconsfield Town

Gosport Borough are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Harrow BoroughMetropolitan Police18:45

Harrow Borough - Metropolitan Police

Harrow Borough are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

HendonWalton Casuals18:45

Hendon - Walton Casuals

Hendon are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Merthyr TSalisbury18:45

Merthyr T - Salisbury

Merthyr T are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Poole TownBlackfield-LangleyPostponedPst

Poole Town - Blackfield-Langley

Poole Town are playing Blackfield-Langley at the NL Premier, Southern South of England on October 22.

Weston-super-MareTiverton Town18:45

Weston-super-Mare - Tiverton Town

Weston-super-Mare are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Wimborne TownDorchester Town18:45

Wimborne Town - Dorchester Town

Wimborne Town are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Yate TownFarnborough18:45

Yate Town - Farnborough

Yate Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Bowers PitseaHaringey Borough18:45

Bowers Pitsea - Haringey Borough

Bowers Pitsea are playing Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Enfield TownHornchurch18:45

Enfield Town - Hornchurch

Enfield Town are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Folkestone InvictaEast Thurrock18:45

Folkestone Invicta - East Thurrock

Folkestone Invicta are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

HorshamCray Wanderers18:45

Horsham - Cray Wanderers

Horsham are playing Cray Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

MargateMerstham18:45

Margate - Merstham

Margate are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford18:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

WorthingCarshalton Athletic18:45

Worthing - Carshalton Athletic

Worthing are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

BarwellBromsgrove18:45

Barwell - Bromsgrove

Barwell are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Biggleswade TownLowestoft TownPostponedPst

Biggleswade Town - Lowestoft Town

Biggleswade Town are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 22.

Hednesford TownRedditch United18:45

Hednesford Town - Redditch United

Hednesford Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Kings LangleyLeiston18:45

Kings Langley - Leiston

Kings Langley are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Needham MarketPeterborough Sports18:45

Needham Market - Peterborough Sports

Needham Market are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Rushden-DiamondsBanbury United18:45

Rushden-Diamonds - Banbury United

Rushden-Diamonds are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

St Ives TownRoyston Town18:45

St Ives Town - Royston Town

St Ives Town are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Stratford TownTamworth18:45

Stratford Town - Tamworth

Stratford Town are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Trans NarvaEston Villa-216:00

Trans Narva - Eston Villa-2

Trans Narva are playing Eston Villa-2 at the National Cup of Estonia on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

RoPS-2KuFu-9815:00

RoPS-2 - KuFu-98

RoPS-2 are playing KuFu-98 at the Kakkonen, Group C, Winners round of Finland on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Werder-2Hannover-217:00

Werder-2 - Hannover-2

Werder-2 are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Viktoria BerlinZFC Meuselwitz16:30

Viktoria Berlin - ZFC Meuselwitz

Viktoria Berlin are playing ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Hessen DreieichWaldgirmes17:30

Hessen Dreieich - Waldgirmes

Hessen Dreieich are playing Waldgirmes at the Oberliga, Hessen of Germany on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Kelen WDiosgyor W11:30

Kelen W - Diosgyor W

Kelen W are playing Diosgyor W at the NB I - Women of Hungary on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

VushtrriaFeronikeli12:00

Vushtrria - Feronikeli

Vushtrria are playing Feronikeli at the Superliga of Kosovo on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartanii SelemetUngheni12:00

Spartanii Selemet - Ungheni

Spartanii Selemet are playing Ungheni at the Divizia A of Moldova on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

De Graafschap-2Heerenveen-212:30

De Graafschap-2 - Heerenveen-2

De Graafschap-2 are playing Heerenveen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Fortuna-2NAC-211:00

Fortuna-2 - NAC-2

Fortuna-2 are playing NAC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Eindhoven-2NEC-216:30

Eindhoven-2 - NEC-2

Eindhoven-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Linfield FCWarrenpoint Town18:45

Linfield FC - Warrenpoint Town

Linfield FC are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Kristiansund U-19Aalesund U-1916:00

Kristiansund U-19 - Aalesund U-19

Kristiansund U-19 are playing Aalesund U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

BavoisKoniz18:00

Bavois - Koniz

Bavois are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Iceland U-17Croatia U-1711:00

Iceland U-17 - Croatia U-17

Iceland U-17 are playing Croatia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Cyprus U-17Slovakia U-1712:00

Cyprus U-17 - Slovakia U-17

Cyprus U-17 are playing Slovakia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

France U-17Gibraltar U-1712:00

France U-17 - Gibraltar U-17

France U-17 are playing Gibraltar U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Scotland U-17Armenia U-1717:00

Scotland U-17 - Armenia U-17

Scotland U-17 are playing Armenia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Israel U-17 WPortugal U-17 W14:00

Israel U-17 W - Portugal U-17 W

Israel U-17 W are playing Portugal U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Netherlands U-17 WLatvia U-17 W15:00

Netherlands U-17 W - Latvia U-17 W

Netherlands U-17 W are playing Latvia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Shakhtar D U-19Dinamo Zagreb U-1910:00

Shakhtar D U-19 - Dinamo Zagreb U-19

Shakhtar D U-19 are playing Dinamo Zagreb U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Atletico Madrid U-19Bayer U-1912:00

Atletico Madrid U-19 - Bayer U-19

Atletico Madrid U-19 are playing Bayer U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Galatasaray U-19Real Madrid U-1912:00

Galatasaray U-19 - Real Madrid U-19

Galatasaray U-19 are playing Real Madrid U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Juventus U-19Lokomotiv U-1912:00

Juventus U-19 - Lokomotiv U-19

Juventus U-19 are playing Lokomotiv U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Club Brugge U-19PSG U-1914:00

Club Brugge U-19 - PSG U-19

Club Brugge U-19 are playing PSG U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester City U-19Atalanta U-1914:00

Manchester City U-19 - Atalanta U-19

Manchester City U-19 are playing Atalanta U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Olympiakos U-19Bayern U-1914:00

Olympiakos U-19 - Bayern U-19

Olympiakos U-19 are playing Bayern U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Tottenham U-19Crvena Zvezda U-1914:00

Tottenham U-19 - Crvena Zvezda U-19

Tottenham U-19 are playing Crvena Zvezda U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Domzale U-19Viitorul Constanta U-1916:00

Domzale U-19 - Viitorul Constanta U-19

Domzale U-19 are playing Viitorul Constanta U-19 at the Winners Play Offs of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Derby County U-19Minsk U-1918:00

Derby County U-19 - Minsk U-19

Derby County U-19 are playing Minsk U-19 at the Winners Play Offs of Uefa Youth League on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Wofoo Tai PoGuangzou R-F U-1912:00

Wofoo Tai Po - Guangzou R-F U-19

Wofoo Tai Po are playing Guangzou R-F U-19 at the Sapling cup of Hong Kong on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

JamshedpurOdisha14:00

Jamshedpur - Odisha

Jamshedpur are playing Odisha at the ISL of India on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bali UnitedBadak Lampung11:30

Bali United - Badak Lampung

Bali United are playing Badak Lampung at the Liga 1 of Indonesia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Barito PuteraPSIS11:30

Barito Putera - PSIS

Barito Putera are playing PSIS at the Liga 1 of Indonesia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

BorneoKalteng Putra11:30

Borneo - Kalteng Putra

Borneo are playing Kalteng Putra at the Liga 1 of Indonesia on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Alisinaat AlkahrabaiyaAl-Qasim12:00

Alisinaat Alkahrabaiya - Al-Qasim

Alisinaat Alkahrabaiya are playing Al-Qasim at the Super League of Iraq on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

NaftAl Diwanya12:00

Naft - Al Diwanya

Naft are playing Al Diwanya at the Super League of Iraq on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Naft Al-WasatAl Simawa12:00

Naft Al-Wasat - Al Simawa

Naft Al-Wasat are playing Al Simawa at the Super League of Iraq on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

ErbilZakho13:00

Erbil - Zakho

Erbil are playing Zakho at the Super League of Iraq on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Al ZawraaAl Minaa Basra14:15

Al Zawraa - Al Minaa Basra

Al Zawraa are playing Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on October 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Naft MaysanAl-Shorta14:15

Naft Maysan - Al-Shorta

Naft Maysan are playing Al-Shorta at the Super League of Iraq on October 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Gyeongju KHNPChangwon06:00

Gyeongju KHNP - Changwon

Gyeongju KHNP are playing Changwon at the National League of Korea Republic on October 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Oman FCFanja12:55

Oman FC - Fanja

Oman FC are playing Fanja at the Premier League of Oman on October 22. The match will kick off 12:55 UTC.

Mirbat SCSaham13:15

Mirbat SC - Saham

Mirbat SC are playing Saham at the Premier League of Oman on October 22. The match will kick off 13:15 UTC.

Al-OrubaAl Nasr Salalah15:10

Al-Oruba - Al Nasr Salalah

Al-Oruba are playing Al Nasr Salalah at the Premier League of Oman on October 22. The match will kick off 15:10 UTC.

Al SuwaiqAl-Seeb15:30

Al Suwaiq - Al-Seeb

Al Suwaiq are playing Al-Seeb at the Premier League of Oman on October 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Hilal Al-QudsAl-Quwaat Al-Falistinia15:00

Hilal Al-Quds - Al-Quwaat Al-Falistinia

Hilal Al-Quds are playing Al-Quwaat Al-Falistinia at the West Bank League of Palestine on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al JeelJeddah14:50

Al Jeel - Jeddah

Al Jeel are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 22. The match will kick off 14:50 UTC.

Al ShoalahAl Baten15:00

Al Shoalah - Al Baten

Al Shoalah are playing Al Baten at the Division 1 of Saudi Arabia on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al MojzelAl-Ansar15:05

Al Mojzel - Al-Ansar

Al Mojzel are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on October 22. The match will kick off 15:05 UTC.

Al Taee HailNajran SC15:20

Al Taee Hail - Najran SC

Al Taee Hail are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on October 22. The match will kick off 15:20 UTC.

HottainAl-Khaleej15:25

Hottain - Al-Khaleej

Hottain are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on October 22. The match will kick off 15:25 UTC.

Kukon-1912Pakhtakor10:00

Kukon-1912 - Pakhtakor

Kukon-1912 are playing Pakhtakor at the League cup of Uzbekistan on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Olmaliq FKDinamo Samarkand13:00

Olmaliq FK - Dinamo Samarkand

Olmaliq FK are playing Dinamo Samarkand at the League cup of Uzbekistan on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

USM El HarrachJSM Bejaia15:00

USM El Harrach - JSM Bejaia

USM El Harrach are playing JSM Bejaia at the Ligue 2 of Algeria on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

1 de MaioDesportivo Huila14:00

1 de Maio - Desportivo Huila

1 de Maio are playing Desportivo Huila at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cuando CubangoRecreativo Libolo14:00

Cuando Cubango - Recreativo Libolo

Cuando Cubango are playing Recreativo Libolo at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ferroviario do HuamboWiliete14:00

Ferroviario do Huambo - Wiliete

Ferroviario do Huambo are playing Wiliete at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

InterclubePetro de Luanda14:00

Interclube - Petro de Luanda

Interclube are playing Petro de Luanda at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Onze BravosPrimeiro de Agosto14:00

Onze Bravos - Primeiro de Agosto

Onze Bravos are playing Primeiro de Agosto at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo da CaalaAcademica Lobito14:00

Recreativo da Caala - Academica Lobito

Recreativo da Caala are playing Academica Lobito at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sagrada EsperancaProgresso Lunda14:00

Sagrada Esperanca - Progresso Lunda

Sagrada Esperanca are playing Progresso Lunda at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Rita FCSporting Cabinda14:00

Santa Rita FC - Sporting Cabinda

Santa Rita FC are playing Sporting Cabinda at the Girabola of Angola on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

BR HighlandersMolepololePostponedPst

BR Highlanders - Molepolole

BR Highlanders are playing Molepolole at the Premier League of Botswana on October 22.

Gaborone UtdPolice XIPostponedPst

Gaborone Utd - Police XI

Gaborone Utd are playing Police XI at the Premier League of Botswana on October 22.

Gilport LionsTaficPostponedPst

Gilport Lions - Tafic

Gilport Lions are playing Tafic at the Premier League of Botswana on October 22.

DR Congo RangersMotema Pembe12:30

DR Congo Rangers - Motema Pembe

DR Congo Rangers are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on October 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Vita ClubGroupe Bazano14:30

Vita Club - Groupe Bazano

Vita Club are playing Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on October 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Aswan FCENPPI Cairo13:00

Aswan FC - ENPPI Cairo

Aswan FC are playing ENPPI Cairo at the Premier League of Egypt on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Wadi DeglaMisr El-Maqasha15:30

Wadi Degla - Misr El-Maqasha

Wadi Degla are playing Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on October 22. The match will kick off 15:30 UTC.

DjolibaAS Bamako16:00

Djoliba - AS Bamako

Djoliba are playing AS Bamako at the Premier League of Mali on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Ittihad TangerHUSA Agadir15:00

Ittihad Tanger - HUSA Agadir

Ittihad Tanger are playing HUSA Agadir at the National Cup of Morocco on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Gasogi UnitedFC Police13:00

Gasogi United - FC Police

Gasogi United are playing FC Police at the National League of Rwanda on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

MarinesAPR13:00

Marines - APR

Marines are playing APR at the National League of Rwanda on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rayon SportsBugesera13:00

Rayon Sports - Bugesera

Rayon Sports are playing Bugesera at the National League of Rwanda on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

VipersBUL13:00

Vipers - BUL

Vipers are playing BUL at the Premier League of Uganda on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

MaroonsKCCA13:30

Maroons - KCCA

Maroons are playing KCCA at the Premier League of Uganda on October 22. The match will kick off 13:30 UTC.

VeracruzAlebrijes Oaxaca00:00

Veracruz - Alebrijes Oaxaca

Veracruz are playing Alebrijes Oaxaca at the Copa MX, Group Stage of Mexico on October 23. The match will kick off 00:00 UTC.

CorrecaminosSantos Laguna02:00

Correcaminos - Santos Laguna

Correcaminos are playing Santos Laguna at the Copa MX, Group Stage of Mexico on October 23. The match will kick off 02:00 UTC.

DoradosNecaxa02:00

Dorados - Necaxa

Dorados are playing Necaxa at the Copa MX, Group Stage of Mexico on October 23. The match will kick off 02:00 UTC.

TijuanaMineros Zacatecas02:00

Tijuana - Mineros Zacatecas

Tijuana are playing Mineros Zacatecas at the Copa MX, Group Stage of Mexico on October 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Fluminense U-20Flamengo U-2019:00

Fluminense U-20 - Flamengo U-20

Fluminense U-20 are playing Flamengo U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportes QuindioDeportes Pereira01:00

Deportes Quindio - Deportes Pereira

Deportes Quindio are playing Deportes Pereira at the Primera B, Playoffs of Colombia on October 23. The match will kick off 01:00 UTC.