Upcoming Fixtures
DalstorpsHusqvarnaSaturday 14:00

Dalstorps - Husqvarna

Dalstorps are playing Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 29. The match will kick off 14:00 UTC.

Latest Results
Husqvarna3 - 2Almeboda Linneryd16 hours ago Full TimeFT

Husqvarna - Almeboda Linneryd

Husqvarna played Almeboda Linneryd at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 24. The match kicked off 17:00 UTC. Husqvarna won 3-2.

Rappe1 - 0Husqvarna10 days ago Full TimeFT

Rappe - Husqvarna

Rappe played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Rappe won 1-0.

Ostria Lambohov1 - 4Husqvarna13 days ago Full TimeFT

Ostria Lambohov - Husqvarna

Ostria Lambohov played Husqvarna at the National cup of Sweden on June 12. The match kicked off 17:00 UTC. Husqvarna won 1-4.

Husqvarna2 - 2Berga17 days ago Full TimeFT

Husqvarna - Berga

Husqvarna played Berga at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 8. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

IFK Hassleholm2 - 0Husqvarna23 days ago Full TimeFT

IFK Hassleholm - Husqvarna

IFK Hassleholm played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 2. The match kicked off 15:00 UTC. IFK Hassleholm won 2-0.

Husqvarna2 - 0Bromollaa month ago Full TimeFT

Husqvarna - Bromolla

Husqvarna played Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 29. The match kicked off 17:30 UTC. Husqvarna won 2-0.

Raslatts0 - 1Husqvarnaa month ago Full TimeFT

Raslatts - Husqvarna

Raslatts played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 26. The match kicked off 13:00 UTC. Husqvarna won 0-1.

Husqvarna2 - 1Nosabya month ago Full TimeFT

Husqvarna - Nosaby

Husqvarna played Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 18. The match kicked off 11:00 UTC. Husqvarna won 2-1.

Husqvarna1 - 0Nassjoa month ago Full TimeFT

Husqvarna - Nassjo

Husqvarna played Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 11. The match kicked off 12:00 UTC. Husqvarna won 1-0.

Asarum1 - 2Husqvarna2 months ago Full TimeFT

Asarum - Husqvarna

Asarum played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 4. The match kicked off 13:00 UTC. Husqvarna won 1-2.

Husqvarna1 - 2Karlskrona2 months ago Full TimeFT

Husqvarna - Karlskrona

Husqvarna played Karlskrona at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 27. The match kicked off 12:00 UTC. Karlskrona won 1-2.

Hassleholms IF0 - 1Husqvarna2 months ago Full TimeFT

Hassleholms IF - Husqvarna

Hassleholms IF played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Husqvarna won 0-1.

Husqvarna1 - 1Dalstorps2 months ago Full TimeFT

Husqvarna - Dalstorps

Husqvarna played Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 13. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Osterlen1 - 3Husqvarna3 months ago Full TimeFT

Osterlen - Husqvarna

Osterlen played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 6. The match kicked off 13:00 UTC. Husqvarna won 1-3.

Husqvarna2 - 3Grebbestads7 months ago Full TimeFT

Husqvarna - Grebbestads

Husqvarna played Grebbestads at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Grebbestads won 2-3.

Atvidaberg3 - 2Husqvarna8 months ago Full TimeFT

Atvidaberg - Husqvarna

Atvidaberg played Husqvarna at the Division 1, Sodra of Sweden on November 3. The match kicked off 13:00 UTC. Atvidaberg won 3-2.

Husqvarna2 - 3Oddevold8 months ago Full TimeFT

Husqvarna - Oddevold

Husqvarna played Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 2-3.

Lund2 - 0Husqvarna8 months ago Full TimeFT

Lund - Husqvarna

Lund played Husqvarna at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Lund won 2-0.

Torns1 - 3Husqvarna8 months ago Full TimeFT

Torns - Husqvarna

Torns played Husqvarna at the Division 1, Sodra of Sweden on October 13. The match kicked off 12:00 UTC. Husqvarna won 1-3.

Husqvarna0 - 1Skovde9 months ago Full TimeFT

Husqvarna - Skovde

Husqvarna played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on October 7. The match kicked off 14:00 UTC. Skovde won 0-1.

Husqvarna is a football club from Sweden competing in the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden. ScoreBat covers all matches of Husqvarna in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Husqvarna roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Husqvarna for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Husqvarna goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Husqvarna livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Husqvarna, who will be playing Dalstorps on Saturday in the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden. You can watch Dalstorps vs Husqvarna live stream on ScoreBat. The match will kick off 14:00 UTC..

Matchday Live
Tre PenneSanta Coloma13:00

Tre Penne - Santa Coloma

Tre Penne are playing Santa Coloma at the Preliminary Round of Champions League on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

FeronikeliLincoln18:45

Feronikeli - Lincoln

Feronikeli are playing Lincoln at the Preliminary Round of Champions League on June 25. The match will kick off 18:45 UTC.

CameroonGuinea Bissau17:00

Cameroon - Guinea Bissau

Cameroon are playing Guinea Bissau at the Group F of Africa Nations Cup on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GhanaBenin20:00

Ghana - Benin

Ghana are playing Benin at the Group F of Africa Nations Cup on June 25. The match will kick off 20:00 UTC.

MariehamnHJK Helsinki15:00

Mariehamn - HJK Helsinki

Mariehamn are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

HonkaRoPS15:30

Honka - RoPS

Honka are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

IlvesKPV15:30

Ilves - KPV

Ilves are playing KPV at the Veikkausliiga of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Inter TurkuVaasan PS15:30

Inter Turku - Vaasan PS

Inter Turku are playing Vaasan PS at the Veikkausliiga of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

KuPSLahti15:30

KuPS - Lahti

KuPS are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

AC OuluKajaani15:30

AC Oulu - Kajaani

AC Oulu are playing Kajaani at the Ykkonen of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MuSaTPV15:30

MuSa - TPV

MuSa are playing TPV at the Ykkonen of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MyPaJaro15:30

MyPa - Jaro

MyPa are playing Jaro at the Ykkonen of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Lokomotiv TbilisiSaburtalo15:30

Lokomotiv Tbilisi - Saburtalo

Lokomotiv Tbilisi are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo BatumiTorpedo K.17:30

Dinamo Batumi - Torpedo K.

Dinamo Batumi are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on June 25. The match will kick off 17:30 UTC.

VentspilsSpartaks15:00

Ventspils - Spartaks

Ventspils are playing Spartaks at the Virsliga of Latvia on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Rigas FSLiepaja17:00

Rigas FS - Liepaja

Rigas FS are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

DalkurdVasteras17:00

Dalkurd - Vasteras

Dalkurd are playing Vasteras at the Superettan of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AIKIFK Norrkoping17:00

AIK - IFK Norrkoping

AIK are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Italy WChina W16:00

Italy W - China W

Italy W are playing China W at the 1/8 final - Women of World Cup on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Netherlands WJapan W19:00

Netherlands W - Japan W

Netherlands W are playing Japan W at the 1/8 final - Women of World Cup on June 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaKashima Antlers10:00

Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers

Sanfrecce Hiroshima are playing Kashima Antlers at the 1/8 final of Asian Champions League on June 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Shandong LunengGuangzhou Evergrande11:30

Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande

Shandong Luneng are playing Guangzhou Evergrande at the 1/8 final of Asian Champions League on June 25. The match will kick off 11:30 UTC.

JamaicaCuracao00:00

Jamaica - Curacao

Jamaica are playing Curacao at the Group C of Concacaf Gold Cup on June 26. The match will kick off 00:00 UTC.

HondurasEl Salvador02:30

Honduras - El Salvador

Honduras are playing El Salvador at the Group C of Concacaf Gold Cup on June 26. The match will kick off 02:30 UTC.

Mordovia1 - 1Sokol75'

Mordovia - Sokol

Mordovia are playing Sokol at the Club Friendlies of International on June 25. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Liberec0 - 0Varnsdorf27'

Liberec - Varnsdorf

Liberec are playing Varnsdorf at the Club Friendlies of International on June 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FC NordsjaellandKalmar11:00

FC Nordsjaelland - Kalmar

FC Nordsjaelland are playing Kalmar at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 11:00 UTC.

HorsensAGF Aarhus11:00

Horsens - AGF Aarhus

Horsens are playing AGF Aarhus at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 11:00 UTC.

HackenVendsyssel11:30

Hacken - Vendsyssel

Hacken are playing Vendsyssel at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Lokomotiv PlovdivMakedonija GjP12:00

Lokomotiv Plovdiv - Makedonija GjP

Lokomotiv Plovdiv are playing Makedonija GjP at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 12:00 UTC.

NapredakSutjeska Niksic14:00

Napredak - Sutjeska Niksic

Napredak are playing Sutjeska Niksic at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SeredLiptovsky Mikulas14:00

Sered - Liptovsky Mikulas

Sered are playing Liptovsky Mikulas at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SlovanBohemians 190514:00

Slovan - Bohemians 1905

Slovan are playing Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 14:00 UTC.

TorpedoVolga Ulyanovsk14:00

Torpedo - Volga Ulyanovsk

Torpedo are playing Volga Ulyanovsk at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 14:00 UTC.

LevskiZenit14:30

Levski - Zenit

Levski are playing Zenit at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Apollon LimassolCrvena Zvezda15:00

Apollon Limassol - Crvena Zvezda

Apollon Limassol are playing Crvena Zvezda at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BeroeSabail15:00

Beroe - Sabail

Beroe are playing Sabail at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

LudogoretsShakhtar D15:00

Ludogorets - Shakhtar D

Ludogorets are playing Shakhtar D at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

VitkoviceDubnica15:00

Vitkovice - Dubnica

Vitkovice are playing Dubnica at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Academy PandevAcademica Clinceni15:45

Academy Pandev - Academica Clinceni

Academy Pandev are playing Academica Clinceni at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 15:45 UTC.

SturmBoleslav16:00

Sturm - Boleslav

Sturm are playing Boleslav at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Universitatea CraiovaQarabag16:00

Universitatea Craiova - Qarabag

Universitatea Craiova are playing Qarabag at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Wisla PlockAEK Larnaca16:00

Wisla Plock - AEK Larnaca

Wisla Plock are playing AEK Larnaca at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaglebie LWidzew16:00

Zaglebie L - Widzew

Zaglebie L are playing Widzew at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

KriensZurich-216:30

Kriens - Zurich-2

Kriens are playing Zurich-2 at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 16:30 UTC.

SchwazFC Botosani16:30

Schwaz - FC Botosani

Schwaz are playing FC Botosani at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 16:30 UTC.

LeobendorfRapid17:00

Leobendorf - Rapid

Leobendorf are playing Rapid at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Malmo FFGorica17:00

Malmo FF - Gorica

Malmo FF are playing Gorica at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Quick '20Ajax17:00

Quick '20 - Ajax

Quick '20 are playing Ajax at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Sparta PetegemZulte-Waregem17:00

Sparta Petegem - Zulte-Waregem

Sparta Petegem are playing Zulte-Waregem at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Vfb OldenburgRodinghausen17:00

Vfb Oldenburg - Rodinghausen

Vfb Oldenburg are playing Rodinghausen at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

WehenBaunatal17:00

Wehen - Baunatal

Wehen are playing Baunatal at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

BrasovSteaua17:30

Brasov - Steaua

Brasov are playing Steaua at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 17:30 UTC.

East FifeAlbion Rovers18:45

East Fife - Albion Rovers

East Fife are playing Albion Rovers at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 18:45 UTC.

Elgin CityStrathspey Thistle18:45

Elgin City - Strathspey Thistle

Elgin City are playing Strathspey Thistle at the Club Friendlies of International on June 25. The match will kick off 18:45 UTC.

PEPOMP15:30

PEPO - MP

PEPO are playing MP at the Kakkonen, Group A of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

VJSKiffen15:30

VJS - Kiffen

VJS are playing Kiffen at the Kakkonen, Group A of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

GnistanIlves-215:30

Gnistan - Ilves-2

Gnistan are playing Ilves-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

FC EspooSalPa16:00

FC Espoo - SalPa

FC Espoo are playing SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FCVSJK-215:30

FCV - SJK-2

FCV are playing SJK-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

GBKVIFK15:30

GBK - VIFK

GBK are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

PK-37KajHa Kajaani15:30

PK-37 - KajHa Kajaani

PK-37 are playing KajHa Kajaani at the Kakkonen, Group C of Finland on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MinijaKauno Zalgiris15:00

Minija - Kauno Zalgiris

Minija are playing Kauno Zalgiris at the National cup of Lithuania on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

EdinetMilsami15:00

Edinet - Milsami

Edinet are playing Milsami at the National cup of Moldova on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SperantaSperanta Drochia15:00

Speranta - Speranta Drochia

Speranta are playing Speranta Drochia at the National cup of Moldova on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SherifSireti16:00

Sherif - Sireti

Sherif are playing Sireti at the National cup of Moldova on June 25. The match will kick off 16:00 UTC.

PetrocubTighina17:00

Petrocub - Tighina

Petrocub are playing Tighina at the National cup of Moldova on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Lokomotiv WTorpedo Izhevsk W14:00

Lokomotiv W - Torpedo Izhevsk W

Lokomotiv W are playing Torpedo Izhevsk W at the Supreme Divison - Women of Russia on June 25. The match will kick off 14:00 UTC.

CSKA WChertanovo W15:00

CSKA W - Chertanovo W

CSKA W are playing Chertanovo W at the Supreme Divison - Women of Russia on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Kubanochka WYenisey W15:00

Kubanochka W - Yenisey W

Kubanochka W are playing Yenisey W at the Supreme Divison - Women of Russia on June 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ryazan WZvezda W15:30

Ryazan W - Zvezda W

Ryazan W are playing Zvezda W at the Supreme Divison - Women of Russia on June 25. The match will kick off 15:30 UTC.

EnebyOskarshamns AIK17:00

Eneby - Oskarshamns AIK

Eneby are playing Oskarshamns AIK at the National cup of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GrebbestadsTrollhattan17:00

Grebbestads - Trollhattan

Grebbestads are playing Trollhattan at the National cup of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

HassleholmsTorns17:00

Hassleholms - Torns

Hassleholms are playing Torns at the National cup of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

LuleaIFK Umea17:00

Lulea - IFK Umea

Lulea are playing IFK Umea at the National cup of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Vanersborgs FKVargarda17:15

Vanersborgs FK - Vargarda

Vanersborgs FK are playing Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 25. The match will kick off 17:15 UTC.

AmalStenungsund17:30

Amal - Stenungsund

Amal are playing Stenungsund at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 25. The match will kick off 17:30 UTC.

NosabyKarlskrona17:00

Nosaby - Karlskrona

Nosaby are playing Karlskrona at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 25. The match will kick off 17:00 UTC.

TT Ha NoiCeres12:00

TT Ha Noi - Ceres

TT Ha Noi are playing Ceres at the Semifinals of Afc Cup on June 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Al Jazeera J.Jaish16:30

Al Jazeera J. - Jaish

Al Jazeera J. are playing Jaish at the Semifinals of Afc Cup on June 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Felda UnitedPerak13:00

Felda United - Perak

Felda United are playing Perak at the Super League of Malaysia on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

PKNPPKNS13:00

PKNP - PKNS

PKNP are playing PKNS at the Super League of Malaysia on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Selangor FCPahang13:00

Selangor FC - Pahang

Selangor FC are playing Pahang at the Super League of Malaysia on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Selangor United1 - 2PDRM39'

Selangor United - PDRM

Selangor United are playing PDRM at the Premier League of Malaysia on June 25. The match kicked off 08:45 UTC. It's the first half and PDRM is winning 1-2.

Darul Takzim-2UiTM13:00

Darul Takzim-2 - UiTM

Darul Takzim-2 are playing UiTM at the Premier League of Malaysia on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo SamarkandYashnobod13:00

Dinamo Samarkand - Yashnobod

Dinamo Samarkand are playing Yashnobod at the National cup of Uzbekistan on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Kokand-1912Qizilqum13:00

Kokand-1912 - Qizilqum

Kokand-1912 are playing Qizilqum at the National cup of Uzbekistan on June 25. The match will kick off 13:00 UTC.

North TexasTucson00:00

North Texas - Tucson

North Texas are playing Tucson at the USL League One of Usa on June 26. The match will kick off 00:00 UTC.