Upcoming Fixtures
La RodaHuracan BalazoteJanuary 31st 17:00

La Roda - Huracan Balazote

La Roda are playing Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 31. The match will kick off 17:00 UTC.

Huracan BalazoteCalvo SoteloFebruary 2nd 23:00

Huracan Balazote - Calvo Sotelo

Huracan Balazote are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 2. The match will kick off 23:00 UTC.

Latest Results
Manzanares1 - 1Huracan Balazote18 days ago Full TimeFT

Manzanares - Huracan Balazote

Manzanares played Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 6. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Quintanar del Rey3 - 0Huracan Balazotea month ago Full TimeFT

Quintanar del Rey - Huracan Balazote

Quintanar del Rey played Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 13. The match kicked off 15:15 UTC. Quintanar del Rey won 3-0.

Huracan Balazote0 - 3Albacete-22 months ago Full TimeFT

Huracan Balazote - Albacete-2

Huracan Balazote played Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 8. The match kicked off 11:00 UTC. Albacete-2 won 0-3.

Atletico Ibanes0 - 2Huracan Balazote2 months ago Full TimeFT

Atletico Ibanes - Huracan Balazote

Atletico Ibanes played Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match kicked off 15:00 UTC. Huracan Balazote won 0-2.

Huracan Balazote2 - 0Almagro FC2 months ago Full TimeFT

Huracan Balazote - Almagro FC

Huracan Balazote played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Huracan Balazote won 2-0.

Huracan Balazote0 - 0La Roda2 months ago Full TimeFT

Huracan Balazote - La Roda

Huracan Balazote played La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 22. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Almansa2 - 3Huracan Balazote2 months ago Full TimeFT

Almansa - Huracan Balazote

Almansa played Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. Huracan Balazote won 2-3.

Manchego1 - 1Huracan Balazote3 months ago Full TimeFT

Manchego - Huracan Balazote

Manchego played Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 1. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huracan Balazote4 - 0La Solana3 months ago Full TimeFT

Huracan Balazote - La Solana

Huracan Balazote played La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 25. The match kicked off 15:00 UTC. Huracan Balazote won 4-0.

Huracan Balazote is a football club from Spain competing in the Tercera Division, Group 18 of Spain. ScoreBat covers all matches of Huracan Balazote in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Huracan Balazote roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Huracan Balazote for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Huracan Balazote goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Huracan Balazote livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Huracan Balazote, who will be playing La Roda on January 31st in the Tercera Division, Group 18 of Spain. You can watch La Roda vs Huracan Balazote live stream on ScoreBat. The match will kick off 17:00 UTC. After that, Huracan Balazote will play Calvo Sotelo on February 2nd.

Matchday Live
OsasunaGranada CF13:00

Osasuna - Granada CF

Osasuna are playing Granada CF at the La Liga of Spain on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

ElcheBarcelona15:15

Elche - Barcelona

Elche are playing Barcelona at the La Liga of Spain on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

Celta VigoEibar17:30

Celta Vigo - Eibar

Celta Vigo are playing Eibar at the La Liga of Spain on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Atletico MadridValencia20:00

Atletico Madrid - Valencia

Atletico Madrid are playing Valencia at the La Liga of Spain on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

SchalkeBayern Munich14:30

Schalke - Bayern Munich

Schalke are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on January 24. The match will kick off 14:30 UTC.

HoffenheimKoln17:00

Hoffenheim - Koln

Hoffenheim are playing Koln at the Bundesliga of Germany on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Juventus0 - 0Bologna11'

Juventus - Bologna

Juventus are playing Bologna at the Serie A of Italy on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GenoaCagliari14:00

Genoa - Cagliari

Genoa are playing Cagliari at the Serie A of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

VeronaNapoli14:00

Verona - Napoli

Verona are playing Napoli at the Serie A of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LazioSassuolo17:00

Lazio - Sassuolo

Lazio are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ParmaSampdoria19:45

Parma - Sampdoria

Parma are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on January 24. The match will kick off 19:45 UTC.

BordeauxAngers12:00

Bordeaux - Angers

Bordeaux are playing Angers at the Ligue 1 of France on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

DijonStrasbourg14:00

Dijon - Strasbourg

Dijon are playing Strasbourg at the Ligue 1 of France on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MetzNantes14:00

Metz - Nantes

Metz are playing Nantes at the Ligue 1 of France on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

NimesLorientPostponedPst

Nimes - Lorient

Nimes are playing Lorient at the Ligue 1 of France on January 24.

ReimsBrest14:00

Reims - Brest

Reims are playing Brest at the Ligue 1 of France on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

RennesLille16:00

Rennes - Lille

Rennes are playing Lille at the Ligue 1 of France on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-EtienneLyon20:00

Saint-Etienne - Lyon

Saint-Etienne are playing Lyon at the Ligue 1 of France on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Preston NEReading12:30

Preston NE - Reading

Preston NE are playing Reading at the Championship of England on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

MiddlesbroughBlackburn15:00

Middlesbrough - Blackburn

Middlesbrough are playing Blackburn at the Championship of England on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelseaLuton12:00

Chelsea - Luton

Chelsea are playing Luton at the FA Cup of England on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

BrentfordLeicester City14:30

Brentford - Leicester City

Brentford are playing Leicester City at the FA Cup of England on January 24. The match will kick off 14:30 UTC.

FulhamBurnley14:30

Fulham - Burnley

Fulham are playing Burnley at the FA Cup of England on January 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Manchester UnitedLiverpool17:00

Manchester United - Liverpool

Manchester United are playing Liverpool at the FA Cup of England on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

EvertonSheffield Wednesday20:00

Everton - Sheffield Wednesday

Everton are playing Sheffield Wednesday at the FA Cup of England on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Fortuna Sittard0 - 1Ajax26'

Fortuna Sittard - Ajax

Fortuna Sittard are playing Ajax at the Eredivisie of Netherlands on January 24. The match kicked off 11:15 UTC. It's the first half and Ajax are winning 0-1.

TwenteVV Venlo13:30

Twente - VV Venlo

Twente are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

UtrechtSparta Rotterdam13:30

Utrecht - Sparta Rotterdam

Utrecht are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FeyenoordAZ15:45

Feyenoord - AZ

Feyenoord are playing AZ at the Eredivisie of Netherlands on January 24. The match will kick off 15:45 UTC.

MaritimoPacos de Ferreira15:00

Maritimo - Pacos de Ferreira

Maritimo are playing Pacos de Ferreira at the Primeira Liga of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MoreirensePortimonense17:30

Moreirense - Portimonense

Moreirense are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

FamalicaoGuimaraes20:15

Famalicao - Guimaraes

Famalicao are playing Guimaraes at the Primeira Liga of Portugal on January 24. The match will kick off 20:15 UTC.

AltachSalzburg13:30

Altach - Salzburg

Altach are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

LASK LinzTirol16:00

LASK Linz - Tirol

LASK Linz are playing Tirol at the Bundesliga of Austria on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Club BruggeGenk12:30

Club Brugge - Genk

Club Brugge are playing Genk at the First Division A of Belgium on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Zulte-WaregemBeerschot-Wilrijk15:00

Zulte-Waregem - Beerschot-Wilrijk

Zulte-Waregem are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division A of Belgium on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

StandardCharleroi17:15

Standard - Charleroi

Standard are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on January 24. The match will kick off 17:15 UTC.

Oud-HeverleeGent19:45

Oud-Heverlee - Gent

Oud-Heverlee are playing Gent at the First Division A of Belgium on January 24. The match will kick off 19:45 UTC.

WesterloRFC Seraing15:00

Westerlo - RFC Seraing

Westerlo are playing RFC Seraing at the First Division B of Belgium on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Lommel UnitedRWDM19:00

Lommel United - RWDM

Lommel United are playing RWDM at the First Division B of Belgium on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

NK Istra 1961Slaven Koprivnica16:05

NK Istra 1961 - Slaven Koprivnica

NK Istra 1961 are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on January 24. The match will kick off 16:05 UTC.

APOELAnorthosis14:00

APOEL - Anorthosis

APOEL are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Nea SalamisApollon Limassol16:30

Nea Salamis - Apollon Limassol

Nea Salamis are playing Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

BudejoviceTeplice13:00

Budejovice - Teplice

Budejovice are playing Teplice at the First League of Czech Republic on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

JablonecPribram13:00

Jablonec - Pribram

Jablonec are playing Pribram at the First League of Czech Republic on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

PlzenPardubice15:00

Plzen - Pardubice

Plzen are playing Pardubice at the First League of Czech Republic on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sparta PrahaBoleslav17:30

Sparta Praha - Boleslav

Sparta Praha are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

DarmstadtHolstein Kiel12:30

Darmstadt - Holstein Kiel

Darmstadt are playing Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

NurnbergHannover12:30

Nurnberg - Hannover

Nurnberg are playing Hannover at the 2. Bundesliga of Germany on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

SandhausenBochum12:30

Sandhausen - Bochum

Sandhausen are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

St. PauliRegensburg12:30

St. Pauli - Regensburg

St. Pauli are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

1860 MunchenMeppen12:00

1860 Munchen - Meppen

1860 Munchen are playing Meppen at the 3. Liga of Germany on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SaarbruckenLubeck13:00

Saarbrucken - Lubeck

Saarbrucken are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

UerdingenIngolstadtPostponedPst

Uerdingen - Ingolstadt

Uerdingen are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on January 24.

AtromitosOlympiakos13:00

Atromitos - Olympiakos

Atromitos are playing Olympiakos at the Super League 1 of Greece on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

GianninaVolos NFC15:15

Giannina - Volos NFC

Giannina are playing Volos NFC at the Super League 1 of Greece on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

PanaitolikosLamia15:15

Panaitolikos - Lamia

Panaitolikos are playing Lamia at the Super League 1 of Greece on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

PAOKAEK17:30

PAOK - AEK

PAOK are playing AEK at the Super League 1 of Greece on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

BudafokiMTK12:30

Budafoki - MTK

Budafoki are playing MTK at the NB I of Hungary on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

PaksDiosgyor14:45

Paks - Diosgyor

Paks are playing Diosgyor at the NB I of Hungary on January 24. The match will kick off 14:45 UTC.

HonvedZalaegerszeg17:00

Honved - Zalaegerszeg

Honved are playing Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

LecceEmpoli14:00

Lecce - Empoli

Lecce are playing Empoli at the Serie B of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

CremoneseSpal20:00

Cremonese - Spal

Cremonese are playing Spal at the Serie B of Italy on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

MostaBirkirkara FC13:00

Mosta - Birkirkara FC

Mosta are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Hamrun SpartansSanta Lucia17:00

Hamrun Spartans - Santa Lucia

Hamrun Spartans are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Volendam0 - 1De Graafschap27'

Volendam - De Graafschap

Volendam are playing De Graafschap at the Eerste Divisie of Netherlands on January 24. The match kicked off 11:15 UTC. It's the first half and De Graafschap are winning 0-1.

RodaUtrecht-219:00

Roda - Utrecht-2

Roda are playing Utrecht-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

CD Mafra0 - 0Estoril26'

CD Mafra - Estoril

CD Mafra are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on January 24. The match kicked off 11:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ChavesArouca14:00

Chaves - Arouca

Chaves are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Gaz Metan MediasCSMS Iasi16:00

Gaz Metan Medias - CSMS Iasi

Gaz Metan Medias are playing CSMS Iasi at the Liga 1 of Romania on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

FC BotosaniDinamo B18:00

FC Botosani - Dinamo B

FC Botosani are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

LivingstonSt. Mirren16:00

Livingston - St. Mirren

Livingston are playing St. Mirren at the League Cup, Final Stages of Scotland on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

AlmeriaSabadell13:00

Almeria - Sabadell

Almeria are playing Sabadell at the Segunda Division of Spain on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

UD LogronesOviedo15:00

UD Logrones - Oviedo

UD Logrones are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CastellonSporting Gijon17:15

Castellon - Sporting Gijon

Castellon are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on January 24. The match will kick off 17:15 UTC.

Las PalmasLeganes19:30

Las Palmas - Leganes

Las Palmas are playing Leganes at the Segunda Division of Spain on January 24. The match will kick off 19:30 UTC.

LuzernLuganoPostponedPst

Luzern - Lugano

Luzern are playing Lugano at the Super League of Switzerland on January 24.

ServetteSt. GallenPostponedPst

Servette - St. Gallen

Servette are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on January 24.

St. GallenLugano15:00

St. Gallen - Lugano

St. Gallen are playing Lugano at the Super League of Switzerland on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

VaduzYoung Boys15:00

Vaduz - Young Boys

Vaduz are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Konyaspor0 - 0Antalyaspor51'

Konyaspor - Antalyaspor

Konyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

DenizlisporKaragumruk13:00

Denizlispor - Karagumruk

Denizlispor are playing Karagumruk at the Super Lig of Turkey on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Yeni MalatyasporGalatasaray13:00

Yeni Malatyaspor - Galatasaray

Yeni Malatyaspor are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

B.B. GaziantepHatayspor16:00

B.B. Gaziantep - Hatayspor

B.B. Gaziantep are playing Hatayspor at the Super Lig of Turkey on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BesiktasGoztepe16:00

Besiktas - Goztepe

Besiktas are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Keciorengucu1 - 0Boluspor52'

Keciorengucu - Boluspor

Keciorengucu are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Keciorengucu are winning 1-0.

Tuzlaspor0 - 1Akhisar Bld genclik55'

Tuzlaspor - Akhisar Bld genclik

Tuzlaspor are playing Akhisar Bld genclik at the 1. Lig of Turkey on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Akhisar Bld genclik are winning 0-1.

GiresunsporBalikesirspor13:00

Giresunspor - Balikesirspor

Giresunspor are playing Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

SamsunsporAltay16:00

Samsunspor - Altay

Samsunspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

AbhaAl Quadisiya Khobar12:55

Abha - Al Quadisiya Khobar

Abha are playing Al Quadisiya Khobar at the Pro League of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 12:55 UTC.

Al FatehAl Raed Buraidah14:55

Al Fateh - Al Raed Buraidah

Al Fateh are playing Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 14:55 UTC.

Al Ittihad JeddahAl Nasr Riyadh15:40

Al Ittihad Jeddah - Al Nasr Riyadh

Al Ittihad Jeddah are playing Al Nasr Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 15:40 UTC.

Al Ittifaq DammamAl Ahli Jeddah17:10

Al Ittifaq Dammam - Al Ahli Jeddah

Al Ittifaq Dammam are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 17:10 UTC.

Burkina FasoCameroon19:00

Burkina Faso - Cameroon

Burkina Faso are playing Cameroon at the Group Stage of African Nations Championship on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

ZimbabweMali19:00

Zimbabwe - Mali

Zimbabwe are playing Mali at the Group Stage of African Nations Championship on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Cape Town CityGolden Arrows Durban13:30

Cape Town City - Golden Arrows Durban

Cape Town City are playing Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

TTMSuperSport United13:30

TTM - SuperSport United

TTM are playing SuperSport United at the Premier League of South Africa on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

TolucaNecaxa18:00

Toluca - Necaxa

Toluca are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

QueretaroPumas01:00

Queretaro - Pumas

Queretaro are playing Pumas at the Clausura of Mexico on January 25. The match will kick off 01:00 UTC.

Atletico-PRFlamengo19:00

Atletico-PR - Flamengo

Atletico-PR are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

CearaPalmeiras19:00

Ceara - Palmeiras

Ceara are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

InternacionalGremio19:00

Internacional - Gremio

Internacional are playing Gremio at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico GOFortaleza21:15

Atletico GO - Fortaleza

Atletico GO are playing Fortaleza at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 21:15 UTC.

SantosGoias21:15

Santos - Goias

Santos are playing Goias at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 21:15 UTC.

Sport RecifeBahia21:15

Sport Recife - Bahia

Sport Recife are playing Bahia at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 21:15 UTC.

FluminenseBotafogo23:30

Fluminense - Botafogo

Fluminense are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 23:30 UTC.

CruzeiroNautico19:00

Cruzeiro - Nautico

Cruzeiro are playing Nautico at the Serie B of Brasil on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Ponte PretaCRB Maceio21:15

Ponte Preta - CRB Maceio

Ponte Preta are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on January 24. The match will kick off 21:15 UTC.

AntofagastaOHigginsPostponedPst

Antofagasta - OHiggins

Antofagasta are playing OHiggins at the Primera Division of Chile on January 24.

Colo ColoCobresalPostponedPst

Colo Colo - Cobresal

Colo Colo are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on January 24.

Coquimbo UnidoEverton CDPostponedPst

Coquimbo Unido - Everton CD

Coquimbo Unido are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on January 24.

HuachipatoPalestinoPostponedPst

Huachipato - Palestino

Huachipato are playing Palestino at the Primera Division of Chile on January 24.

La SerenaCurico Unido20:00

La Serena - Curico Unido

La Serena are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Union EspanolaLa SerenaPostponedPst

Union Espanola - La Serena

Union Espanola are playing La Serena at the Primera Division of Chile on January 24.

Universidad de ChileDeportivo Iquiue22:15

Universidad de Chile - Deportivo Iquiue

Universidad de Chile are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on January 24. The match will kick off 22:15 UTC.

America de CaliAguilas Doradas21:00

America de Cali - Aguilas Doradas

America de Cali are playing Aguilas Doradas at the Apertura of Colombia on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

CD JaguaresAtletico Bucaramanga23:05

CD Jaguares - Atletico Bucaramanga

CD Jaguares are playing Atletico Bucaramanga at the Apertura of Colombia on January 24. The match will kick off 23:05 UTC.

Deportes PereiraDeportivo Cali01:10

Deportes Pereira - Deportivo Cali

Deportes Pereira are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on January 25. The match will kick off 01:10 UTC.

FenixPlaza ColoniaPostponedPst

Fenix - Plaza Colonia

Fenix are playing Plaza Colonia at the Clausura of Uruguay on January 24.

Nacional M.Wanderers19:00

Nacional M. - Wanderers

Nacional M. are playing Wanderers at the Clausura of Uruguay on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

DanubioPenarolPostponedPst

Danubio - Penarol

Danubio are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on January 24.

Wellington Phoenix1 - 2Newcastle JetsFull TimeFT

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix played Newcastle Jets at the A-League of Australia on January 24. The match kicked off 07:05 UTC. Newcastle Jets won 1-2.

BATE4 - 3IslochFull TimeFT

BATE - Isloch

BATE played Isloch at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 07:00 UTC. BATE won 4-3.

Pakhtakor0 - 3ZenitFull TimeFT

Pakhtakor - Zenit

Pakhtakor played Zenit at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 07:00 UTC. Zenit won 0-3.

Fakel1 - 1RadFull TimeFT

Fakel - Rad

Fakel played Rad at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rubin3 - 2SochiFull TimeFT

Rubin - Sochi

Rubin played Sochi at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 09:00 UTC. Rubin won 3-2.

Kolding1 - 0Horsens68'

Kolding - Horsens

Kolding are playing Horsens at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 10:00 UTC. It's the second half and Kolding are winning 1-0.

Saburtalo1 - 1Lokomotiv Tbilisi85'

Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi

Saburtalo are playing Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 10:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Chojniczanka1 - 0Nielba Wagrowiec39'

Chojniczanka - Nielba Wagrowiec

Chojniczanka are playing Nielba Wagrowiec at the Club Friendlies of International on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Chojniczanka are winning 1-0.

HaladasSzolnok12:00

Haladas - Szolnok

Haladas are playing Szolnok at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

JIPPOMP12:00

JIPPO - MP

JIPPO are playing MP at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg12:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SilkeborgVejle12:00

Silkeborg - Vejle

Silkeborg are playing Vejle at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

ZenitShakhtyor Soligorsk13:00

Zenit - Shakhtyor Soligorsk

Zenit are playing Shakhtyor Soligorsk at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

JaroSJK-213:15

Jaro - SJK-2

Jaro are playing SJK-2 at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 13:15 UTC.

Rukh VynnykyKyzyl-Zhar13:30

Rukh Vynnyky - Kyzyl-Zhar

Rukh Vynnyky are playing Kyzyl-Zhar at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

KatowiceGoczalkowice Zdroj14:00

Katowice - Goczalkowice Zdroj

Katowice are playing Goczalkowice Zdroj at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KhimkiCelje14:00

Khimki - Celje

Khimki are playing Celje at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Kolos KovalivkaVozdovac14:00

Kolos Kovalivka - Vozdovac

Kolos Kovalivka are playing Vozdovac at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

NeftekhimikProleter Novi Sad14:00

Neftekhimik - Proleter Novi Sad

Neftekhimik are playing Proleter Novi Sad at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

OleksandriaMakedonija14:00

Oleksandria - Makedonija

Oleksandria are playing Makedonija at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak SuboticaOlimpik Donetsk14:30

Spartak Subotica - Olimpik Donetsk

Spartak Subotica are playing Olimpik Donetsk at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 14:30 UTC.

RostovOstersunds FK15:00

Rostov - Ostersunds FK

Rostov are playing Ostersunds FK at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MariehamnPIF16:00

Mariehamn - PIF

Mariehamn are playing PIF at the Club Friendlies of International on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

JordanDynamo K.13:30

Jordan - Dynamo K.

Jordan are playing Dynamo K. at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

KukesiBylis12:45

Kukesi - Bylis

Kukesi are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on January 24. The match will kick off 12:45 UTC.

SkenderbeuApolonia12:45

Skenderbeu - Apolonia

Skenderbeu are playing Apolonia at the Kategoria Superiore of Albania on January 24. The match will kick off 12:45 UTC.

VllazniaKastrioti15:45

Vllaznia - Kastrioti

Vllaznia are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on January 24. The match will kick off 15:45 UTC.

Atletic Escaldes0 - 0Penya Encarnada56'

Atletic Escaldes - Penya Encarnada

Atletic Escaldes are playing Penya Encarnada at the Primera Divisio of Andorra on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

UE Santa Coloma1 - 1UE Santa Julia55'

UE Santa Coloma - UE Santa Julia

UE Santa Coloma are playing UE Santa Julia at the Primera Divisio of Andorra on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CarroiUE Engordany15:30

Carroi - UE Engordany

Carroi are playing UE Engordany at the Primera Divisio of Andorra on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Inter EscaldesSanta Coloma15:30

Inter Escaldes - Santa Coloma

Inter Escaldes are playing Santa Coloma at the Primera Divisio of Andorra on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Sabail1 - 1Zaqatala40'

Sabail - Zaqatala

Sabail are playing Zaqatala at the National Cup of Azerbaijan on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Chelsea U-23Southampton U-2317:30

Chelsea U-23 - Southampton U-23

Chelsea U-23 are playing Southampton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Arsenal WWest Ham WPostponedPst

Arsenal W - West Ham W

Arsenal W are playing West Ham W at the Super League - Women of England on January 24.

Manchester Utd WBirmingham W12:00

Manchester Utd W - Birmingham W

Manchester Utd W are playing Birmingham W at the Super League - Women of England on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Brighton WManchester City W14:00

Brighton W - Manchester City W

Brighton W are playing Manchester City W at the Super League - Women of England on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol Academy WChelsea WPostponedPst

Bristol Academy W - Chelsea W

Bristol Academy W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on January 24.

Tottenham WEverton W14:30

Tottenham W - Everton W

Tottenham W are playing Everton W at the Super League - Women of England on January 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Durham WLondon Bees W12:00

Durham W - London Bees W

Durham W are playing London Bees W at the Championship - Women of England on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Lewes WSheffield United W13:00

Lewes W - Sheffield United W

Lewes W are playing Sheffield United W at the Championship - Women of England on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Leicester City WCrystal Palace W14:00

Leicester City W - Crystal Palace W

Leicester City W are playing Crystal Palace W at the Championship - Women of England on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Millwall WBlackburn W14:00

Millwall W - Blackburn W

Millwall W are playing Blackburn W at the Championship - Women of England on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Trans NarvaLegion12:00

Trans Narva - Legion

Trans Narva are playing Legion at the Winter Tournament of Estonia on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

HomburgBalingen13:00

Homburg - Balingen

Homburg are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

PirmasensGiesen13:00

Pirmasens - Giesen

Pirmasens are playing Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Stuttgart-2Ulm13:00

Stuttgart-2 - Ulm

Stuttgart-2 are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS RW KoblenzKickers Offenbach13:00

TuS RW Koblenz - Kickers Offenbach

TuS RW Koblenz are playing Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Europa FCCollege 197517:15

Europa FC - College 1975

Europa FC are playing College 1975 at the Premier Division of Gibraltar on January 24. The match will kick off 17:15 UTC.

KaraiskakisChania12:00

Karaiskakis - Chania

Karaiskakis are playing Chania at the Super League 2 of Greece on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

PanachaikiIerapetra12:00

Panachaiki - Ierapetra

Panachaiki are playing Ierapetra at the Super League 2 of Greece on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

ErgotelisLevadiakos12:45

Ergotelis - Levadiakos

Ergotelis are playing Levadiakos at the Super League 2 of Greece on January 24. The match will kick off 12:45 UTC.

IonikosTrikala12:45

Ionikos - Trikala

Ionikos are playing Trikala at the Super League 2 of Greece on January 24. The match will kick off 12:45 UTC.

Bnei YehudaHapoel Kfar Saba17:00

Bnei Yehuda - Hapoel Kfar Saba

Bnei Yehuda are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Bikat HayardenMaccabi Shaarayim23:00

Hapoel Bikat Hayarden - Maccabi Shaarayim

Hapoel Bikat Hayarden are playing Maccabi Shaarayim at the Liga Alef, South of Israel on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Hapoel MarmorekHakoah Ramat Gan23:00

Hapoel Marmorek - Hakoah Ramat Gan

Hapoel Marmorek are playing Hakoah Ramat Gan at the Liga Alef, South of Israel on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Ironi KuseifeNordia Jerusalem23:00

Ironi Kuseife - Nordia Jerusalem

Ironi Kuseife are playing Nordia Jerusalem at the Liga Alef, South of Israel on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Maccabi Kabilio JaffaMaccabi Ashdod23:00

Maccabi Kabilio Jaffa - Maccabi Ashdod

Maccabi Kabilio Jaffa are playing Maccabi Ashdod at the Liga Alef, South of Israel on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Modena0 - 0Gubbio10'

Modena - Gubbio

Modena are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Legnago SalusVis Pesaro13:30

Legnago Salus - Vis Pesaro

Legnago Salus are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

LegnanoVis PesaroPostponedPst

Legnano - Vis Pesaro

Legnano are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on January 24.

FanoPerugia14:00

Fano - Perugia

Fano are playing Perugia at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MantovaFermana14:00

Mantova - Fermana

Mantova are playing Fermana at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MatelicaTriestina14:00

Matelica - Triestina

Matelica are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SambenedetteseCarpi14:00

Sambenedettese - Carpi

Sambenedettese are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SudtirolRavenna14:00

Sudtirol - Ravenna

Sudtirol are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

CesenaVirtus Verona16:30

Cesena - Virtus Verona

Cesena are playing Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Pro Patria0 - 1Carrarese13'

Pro Patria - Carrarese

Pro Patria are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and Carrarese are winning 0-1.

AlessandriaPistoiese14:00

Alessandria - Pistoiese

Alessandria are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GIANA ErminioLecco14:00

GIANA Erminio - Lecco

GIANA Erminio are playing Lecco at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GrossetoPiacenza14:00

Grosseto - Piacenza

Grosseto are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PergoletteseLucchese14:00

Pergolettese - Lucchese

Pergolettese are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PontederaOlbia16:00

Pontedera - Olbia

Pontedera are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Pro SestoJuventus-216:30

Pro Sesto - Juventus-2

Pro Sesto are playing Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Palermo0 - 0Teramo13'

Palermo - Teramo

Palermo are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BariVirtus Francavilla14:00

Bari - Virtus Francavilla

Bari are playing Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PaganeseCatania14:00

Paganese - Catania

Paganese are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Vibonese CalcioCavese14:00

Vibonese Calcio - Cavese

Vibonese Calcio are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ViterbeseTernana14:00

Viterbese - Ternana

Viterbese are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BisceglieFoggia16:30

Bisceglie - Foggia

Bisceglie are playing Foggia at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Turris NeapolisAvellino16:30

Turris Neapolis - Avellino

Turris Neapolis are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Atalanta U-191 - 2Cagliari U-19Full TimeFT

Atalanta U-19 - Cagliari U-19

Atalanta U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 24. The match kicked off 09:30 UTC. Cagliari U-19 won 1-2.

Genoa U-190 - 0Fiorentina U-1911'

Genoa U-19 - Fiorentina U-19

Genoa U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Inter W1 - 0Fiorentina W11'

Inter W - Fiorentina W

Inter W are playing Fiorentina W at the Serie A - Women of Italy on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and Inter W are winning 1-0.

Florentina WMilan W13:30

Florentina W - Milan W

Florentina W are playing Milan W at the Serie A - Women of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Juventus WVerona W13:30

Juventus W - Verona W

Juventus W are playing Verona W at the Serie A - Women of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ChieriBra13:30

Chieri - Bra

Chieri are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di VareseSaluzzo13:30

Citta di Varese - Saluzzo

Citta di Varese are playing Saluzzo at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Folgore CarateseLegnano13:30

Folgore Caratese - Legnano

Folgore Caratese are playing Legnano at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

HSL DerthonaBorgosesia13:30

HSL Derthona - Borgosesia

HSL Derthona are playing Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

P.D.H.A.E.Castellanzese13:30

P.D.H.A.E. - Castellanzese

P.D.H.A.E. are playing Castellanzese at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SC CaronneseLavagnese13:30

SC Caronnese - Lavagnese

SC Caronnese are playing Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Sestri LevanteGozzano13:30

Sestri Levante - Gozzano

Sestri Levante are playing Gozzano at the Serie D, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FossanoSanremesePostponedPst

Fossano - Sanremese

Fossano are playing Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on January 24.

ImperiaArconatesePostponedPst

Imperia - Arconatese

Imperia are playing Arconatese at the Serie D, Group A of Italy on January 24.

VadoCasalePostponedPst

Vado - Casale

Vado are playing Casale at the Serie D, Group A of Italy on January 24.

BrusaportoReal Calepina13:30

Brusaporto - Real Calepina

Brusaporto are playing Real Calepina at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CalvinaSeregno13:30

Calvina - Seregno

Calvina are playing Seregno at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Ciserano-BergamoTritium13:30

Ciserano-Bergamo - Tritium

Ciserano-Bergamo are playing Tritium at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FanfullaVis Nova Giussano13:30

Fanfulla - Vis Nova Giussano

Fanfulla are playing Vis Nova Giussano at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FranciacortaBreno13:30

Franciacorta - Breno

Franciacorta are playing Breno at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ScanzorosciateCrema13:30

Scanzorosciate - Crema

Scanzorosciate are playing Crema at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SonaPonte San Pietro13:30

Sona - Ponte San Pietro

Sona are playing Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

USD CasateseCaravaggio13:30

USD Casatese - Caravaggio

USD Casatese are playing Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Villa ValleNibionnoggiono13:30

Villa Valle - Nibionnoggiono

Villa Valle are playing Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

AdrieseSan Giorgio-Sedico13:30

Adriese - San Giorgio-Sedico

Adriese are playing San Giorgio-Sedico at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Caldiero TermeMestre13:30

Caldiero Terme - Mestre

Caldiero Terme are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CampodarsegoTrento13:30

Campodarsego - Trento

Campodarsego are playing Trento at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CartiglianoUnion Feltre13:30

Cartigliano - Union Feltre

Cartigliano are playing Union Feltre at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ChionsBelluno13:30

Chions - Belluno

Chions are playing Belluno at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Cjarlins MuzaneEste13:30

Cjarlins Muzane - Este

Cjarlins Muzane are playing Este at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

LuparenseArzignano Valchiampo13:30

Luparense - Arzignano Valchiampo

Luparense are playing Arzignano Valchiampo at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ManzaneseMontebelluna13:30

Manzanese - Montebelluna

Manzanese are playing Montebelluna at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus BolzanoClodiense13:30

Virtus Bolzano - Clodiense

Virtus Bolzano are playing Clodiense at the Serie D, Group C of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

AglianeseSasso Marconi13:30

Aglianese - Sasso Marconi

Aglianese are playing Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CorticellaLentigione13:30

Corticella - Lentigione

Corticella are playing Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FiorenzuolaReal Forte Querceta13:30

Fiorenzuola - Real Forte Querceta

Fiorenzuola are playing Real Forte Querceta at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ForliPro Livorno13:30

Forli - Pro Livorno

Forli are playing Pro Livorno at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

G.S. BagnoleseRimini13:30

G.S. Bagnolese - Rimini

G.S. Bagnolese are playing Rimini at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

MarignanesePrato13:30

Marignanese - Prato

Marignanese are playing Prato at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ProgressoCorreggese13:30

Progresso - Correggese

Progresso are playing Correggese at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SammaureseGhivizzano Borgo a Mozzano13:30

Sammaurese - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Sammaurese are playing Ghivizzano Borgo a Mozzano at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SeravezzaMezzolara13:30

Seravezza - Mezzolara

Seravezza are playing Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaSporting Trestina13:30

Flaminia - Sporting Trestina

Flaminia are playing Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

GrassinaLornano Badesse13:30

Grassina - Lornano Badesse

Grassina are playing Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Ostia MareMontevarchi Calcio13:30

Ostia Mare - Montevarchi Calcio

Ostia Mare are playing Montevarchi Calcio at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

PianeseScandicci13:30

Pianese - Scandicci

Pianese are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SangiovanneseGavorrano13:30

Sangiovannese - Gavorrano

Sangiovannese are playing Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SienaTrastevere13:30

Siena - Trastevere

Siena are playing Trastevere at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Tiferno LerchiSan Donato Tavarnelle13:30

Tiferno Lerchi - San Donato Tavarnelle

Tiferno Lerchi are playing San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

UC SinalungheseFoligno13:30

UC Sinalunghese - Foligno

UC Sinalunghese are playing Foligno at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ApriliaAtletico Terme Fiuggi13:30

Aprilia - Atletico Terme Fiuggi

Aprilia are playing Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CastelfidardoRieti13:30

Castelfidardo - Rieti

Castelfidardo are playing Rieti at the Serie D, Group F of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Castelnuovo VomanoRecanatese13:30

Castelnuovo Vomano - Recanatese

Castelnuovo Vomano are playing Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

MatesePorto SantelpidioPostponedPst

Matese - Porto Santelpidio

Matese are playing Porto Santelpidio at the Serie D, Group F of Italy on January 24.

MontegiorgioPinetoPostponedPst

Montegiorgio - Pineto

Montegiorgio are playing Pineto at the Serie D, Group F of Italy on January 24.

San NicoloTolentinoPostponedPst

San Nicolo - Tolentino

San Nicolo are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on January 24.

VasteseVastogirardi13:30

Vastese - Vastogirardi

Vastese are playing Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CarboniaMuravera13:30

Carbonia - Muravera

Carbonia are playing Muravera at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Insieme FormiaSavoia13:30

Insieme Formia - Savoia

Insieme Formia are playing Savoia at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Lanusei CalcioCassino13:30

Lanusei Calcio - Cassino

Lanusei Calcio are playing Cassino at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

NocerinaArzachena13:30

Nocerina - Arzachena

Nocerina are playing Arzachena at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Nola 1925Giugliano13:30

Nola 1925 - Giugliano

Nola 1925 are playing Giugliano at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova FloridaGladiator13:30

Nuova Florida - Gladiator

Nuova Florida are playing Gladiator at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova MonterosiAfragolesePostponedPst

Nuova Monterosi - Afragolese

Nuova Monterosi are playing Afragolese at the Serie D, Group G of Italy on January 24.

Sassari TorresLatte Dolce13:30

Sassari Torres - Latte Dolce

Sassari Torres are playing Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Vis ArtenaLatina13:30

Vis Artena - Latina

Vis Artena are playing Latina at the Serie D, Group G of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

BrindisiSorrentoPostponedPst

Brindisi - Sorrento

Brindisi are playing Sorrento at the Serie D, Group H of Italy on January 24.

CasaranoAZ Picerno13:30

Casarano - AZ Picerno

Casarano are playing AZ Picerno at the Serie D, Group H of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di FasanoLavello13:30

Citta di Fasano - Lavello

Citta di Fasano are playing Lavello at the Serie D, Group H of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Fidelis AndriaAltamura13:30

Fidelis Andria - Altamura

Fidelis Andria are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

GravinaAudace Cerignola13:30

Gravina - Audace Cerignola

Gravina are playing Audace Cerignola at the Serie D, Group H of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Nardo CalcioFrancavilla13:30

Nardo Calcio - Francavilla

Nardo Calcio are playing Francavilla at the Serie D, Group H of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

PuteolanaPortici13:30

Puteolana - Portici

Puteolana are playing Portici at the Serie D, Group H of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Real AversaBitontoPostponedPst

Real Aversa - Bitonto

Real Aversa are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on January 24.

TarantoMolfetta CalcioPostponedPst

Taranto - Molfetta Calcio

Taranto are playing Molfetta Calcio at the Serie D, Group H of Italy on January 24.

CastrovillariGelbison13:30

Castrovillari - Gelbison

Castrovillari are playing Gelbison at the Serie D, Group I of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

DattiloCittanovesePostponedPst

Dattilo - Cittanovese

Dattilo are playing Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on January 24.

FC MessinaLicataPostponedPst

FC Messina - Licata

FC Messina are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on January 24.

PaternoAcireale13:30

Paterno - Acireale

Paterno are playing Acireale at the Serie D, Group I of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

RendeMessina13:30

Rende - Messina

Rende are playing Messina at the Serie D, Group I of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

RoccellaRotondaPostponedPst

Roccella - Rotonda

Roccella are playing Rotonda at the Serie D, Group I of Italy on January 24.

San LucaBiancavillaPostponedPst

San Luca - Biancavilla

San Luca are playing Biancavilla at the Serie D, Group I of Italy on January 24.

Santa Maria CilentoMarina di Ragusa13:30

Santa Maria Cilento - Marina di Ragusa

Santa Maria Cilento are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

TroinaS. Agata13:30

Troina - S. Agata

Troina are playing S. Agata at the Serie D, Group I of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Pembroke Athleta1 - 0Marsaxlokk82'

Pembroke Athleta - Marsaxlokk

Pembroke Athleta are playing Marsaxlokk at the Division 1 of Malta on January 24. The match kicked off 10:00 UTC. It's the second half and Pembroke Athleta are winning 1-0.

St. AndrewsQrendi13:00

St. Andrews - Qrendi

St. Andrews are playing Qrendi at the Division 1 of Malta on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Zebbug RangersFgura United14:00

Zebbug Rangers - Fgura United

Zebbug Rangers are playing Fgura United at the Division 1 of Malta on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

San GwannVittoriosa Stars17:00

San Gwann - Vittoriosa Stars

San Gwann are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Qormi FCPieta Hotspurs18:00

Qormi FC - Pieta Hotspurs

Qormi FC are playing Pieta Hotspurs at the Division 1 of Malta on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Braga-2Vilaverdense15:00

Braga-2 - Vilaverdense

Braga-2 are playing Vilaverdense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MerelinenseCerveira15:00

Merelinense - Cerveira

Merelinense are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MirandelaMontalegre15:00

Mirandela - Montalegre

Mirandela are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras SalgadasAguia FC Vimioso15:00

Pedras Salgadas - Aguia FC Vimioso

Pedras Salgadas are playing Aguia FC Vimioso at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

VidagoBraganca15:00

Vidago - Braganca

Vidago are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BercoCamacha15:00

Berco - Camacha

Berco are playing Camacha at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FafeSao Martinho15:00

Fafe - Sao Martinho

Fafe are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Guimaraes-2Brito15:00

Guimaraes-2 - Brito

Guimaraes-2 are playing Brito at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MondinenseFelgueiras15:00

Mondinense - Felgueiras

Mondinense are playing Felgueiras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Rio Ave-2Aves15:00

Rio Ave-2 - Aves

Rio Ave-2 are playing Aves at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TirsensePevidem15:00

Tirsense - Pevidem

Tirsense are playing Pevidem at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Leca0 - 0Paredes36'

Leca - Paredes

Leca are playing Paredes at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CoimbroesSalgueiros15:00

Coimbroes - Salgueiros

Coimbroes are playing Salgueiros at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras RubrasTrofense15:00

Pedras Rubras - Trofense

Pedras Rubras are playing Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Camara de LobosMaritimo-216:00

Camara de Lobos - Maritimo-2

Camara de Lobos are playing Maritimo-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Uniao MadeiraAmarante16:00

Uniao Madeira - Amarante

Uniao Madeira are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Lusitano Lourosa1 - 0Anadia42'

Lusitano Lourosa - Anadia

Lusitano Lourosa are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Lusitano Lourosa are winning 1-0.

Castro DaireCanelas15:00

Castro Daire - Canelas

Castro Daire are playing Canelas at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

EspinhoValadares Gaia15:00

Espinho - Valadares Gaia

Espinho are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sao Joao VerLusitano FCV15:00

Sao Joao Ver - Lusitano FCV

Sao Joao Ver are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Vila CortezSanjoanense15:00

Vila Cortez - Sanjoanense

Vila Cortez are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

AlcainsOleiros15:00

Alcains - Oleiros

Alcains are playing Oleiros at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CondeixaMortagua15:00

Condeixa - Mortagua

Condeixa are playing Mortagua at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MarinhenseCarapinheirense15:00

Marinhense - Carapinheirense

Marinhense are playing Carapinheirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SertanenseOliv. Hospital15:00

Sertanense - Oliv. Hospital

Sertanense are playing Oliv. Hospital at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheGRAP15:00

Vitoria Sernache - GRAP

Vitoria Sernache are playing GRAP at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Pero Pinheiro0 - 0Sacavenense41'

Pero Pinheiro - Sacavenense

Pero Pinheiro are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Uniao Santarem1 - 1Lourinhanense41'

Uniao Santarem - Lourinhanense

Uniao Santarem are playing Lourinhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

AlvercaLoures15:00

Alverca - Loures

Alverca are playing Loures at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Caldas SCSintrense15:00

Caldas SC - Sintrense

Caldas SC are playing Sintrense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TorreenseFatima15:00

Torreense - Fatima

Torreense are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FontinhasBelenenses-212:00

Fontinhas - Belenenses-2

Fontinhas are playing Belenenses-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

OrientalFabril Barreiro15:00

Oriental - Fabril Barreiro

Oriental are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RealRabo Peixe15:00

Real - Rabo Peixe

Real are playing Rabo Peixe at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

PraienseSporting-216:00

Praiense - Sporting-2

Praiense are playing Sporting-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MoncarapachenseAljustrelense15:00

Moncarapachense - Aljustrelense

Moncarapachense are playing Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

OlhanenseAmora15:00

Olhanense - Amora

Olhanense are playing Amora at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

PinhalnovenseArmacenenses15:00

Pinhalnovense - Armacenenses

Pinhalnovense are playing Armacenenses at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Braga WClube Condeixa W15:00

Braga W - Clube Condeixa W

Braga W are playing Clube Condeixa W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Famalicao WMaritimo W15:00

Famalicao W - Maritimo W

Famalicao W are playing Maritimo W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

A-dos-Francos WOuriense W15:00

A-dos-Francos W - Ouriense W

A-dos-Francos W are playing Ouriense W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CF Benfica WAmora W15:00

CF Benfica W - Amora W

CF Benfica W are playing Amora W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Cadima WFiaes W15:00

Cadima W - Fiaes W

Cadima W are playing Fiaes W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Damaiense WEstoril W15:00

Damaiense W - Estoril W

Damaiense W are playing Estoril W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gil Vicente WOvarense W15:00

Gil Vicente W - Ovarense W

Gil Vicente W are playing Ovarense W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Ovarense WGil Vicente W15:00

Ovarense W - Gil Vicente W

Ovarense W are playing Gil Vicente W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares Gaia WBoavista W15:00

Valadares Gaia W - Boavista W

Valadares Gaia W are playing Boavista W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Alamal AtbaraHilal El Fasher13:00

Alamal Atbara - Hilal El Fasher

Alamal Atbara are playing Hilal El Fasher at the Premier League of Sudan on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Hay Al ArabAl Hilal Kadougli13:00

Hay Al Arab - Al Hilal Kadougli

Hay Al Arab are playing Al Hilal Kadougli at the Premier League of Sudan on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Hilal Port SudanAl Shorta16:15

Al Hilal Port Sudan - Al Shorta

Al Hilal Port Sudan are playing Al Shorta at the Premier League of Sudan on January 24. The match will kick off 16:15 UTC.

Coruxo1 - 0Salamanca42'

Coruxo - Salamanca

Coruxo are playing Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Coruxo are winning 1-0.

Lealtad0 - 1Marino de Luanco42'

Lealtad - Marino de Luanco

Lealtad are playing Marino de Luanco at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Marino de Luanco are winning 0-1.

Oviedo-2CovadongaPostponedPst

Oviedo-2 - Covadonga

Oviedo-2 are playing Covadonga at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 24.

Unionstas de SalamancaPontevedra15:00

Unionstas de Salamanca - Pontevedra

Unionstas de Salamanca are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

DeportivoCompostela16:00

Deportivo - Compostela

Deportivo are playing Compostela at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

GuijueloZamoraPostponedPst

Guijuelo - Zamora

Guijuelo are playing Zamora at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 24.

Ebro0 - 0Calahorra41'

Ebro - Calahorra

Ebro are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Haro Deportivo0 - 1Ejea41'

Haro Deportivo - Ejea

Haro Deportivo are playing Ejea at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Ejea are winning 0-1.

Tudelano0 - 0Osasuna-241'

Tudelano - Osasuna-2

Tudelano are playing Osasuna-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BarakaldoLaredoPostponedPst

Barakaldo - Laredo

Barakaldo are playing Laredo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 24.

Racing SantanderAthletic-216:00

Racing Santander - Athletic-2

Racing Santander are playing Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionLeioa16:00

Real Union - Leioa

Real Union are playing Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Alcoyano1 - 0Orihuela CF44'

Alcoyano - Orihuela CF

Alcoyano are playing Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Alcoyano are winning 1-0.

Atzeneta1 - 0Hercules43'

Atzeneta - Hercules

Atzeneta are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Atzeneta are winning 1-0.

Badalona0 - 0Gimnastic42'

Badalona - Gimnastic

Badalona are playing Gimnastic at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Espanyol-2Andorra CFPostponedPst

Espanyol-2 - Andorra CF

Espanyol-2 are playing Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24.

La Nucia0 - 0UD Ibiza42'

La Nucia - UD Ibiza

La Nucia are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pena Deportivo0 - 0Valencia-242'

Pena Deportivo - Valencia-2

Pena Deportivo are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Levante-2Villarreal-215:00

Levante-2 - Villarreal-2

Levante-2 are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Barcelona-2Olot17:30

Barcelona-2 - Olot

Barcelona-2 are playing Olot at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

CornellaPratPostponedPst

Cornella - Prat

Cornella are playing Prat at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 24.

Sevilla-21 - 0Granada-254'

Sevilla-2 - Granada-2

Sevilla-2 are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Sevilla-2 are winning 1-0.

Algeciras2 - 1Recreativo Huelva41'

Algeciras - Recreativo Huelva

Algeciras are playing Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Algeciras are winning 2-1.

Atletico Sanluqueno0 - 0Las Palmas-241'

Atletico Sanluqueno - Las Palmas-2

Atletico Sanluqueno are playing Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

El Ejido0 - 0Lorca Deportiva41'

El Ejido - Lorca Deportiva

El Ejido are playing Lorca Deportiva at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

TamaraceiteLinense12:00

Tamaraceite - Linense

Tamaraceite are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Cadiz-2San Fernando14:45

Cadiz-2 - San Fernando

Cadiz-2 are playing San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match will kick off 14:45 UTC.

CordobaYeclano16:00

Cordoba - Yeclano

Cordoba are playing Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Linares DeportivoUCAM Murcia16:00

Linares Deportivo - UCAM Murcia

Linares Deportivo are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Valencia W3 - 0Deportivo La Coruna WFull TimeFT

Valencia W - Deportivo La Coruna W

Valencia W played Deportivo La Coruna W at the Primera Division - Women of Spain on January 24. The match kicked off 09:15 UTC. Valencia W won 3-0.

Rayo Vallecano WEspanyol WPostponedPst

Rayo Vallecano W - Espanyol W

Rayo Vallecano W are playing Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on January 24.

Atletico Madrid WSevilla W12:00

Atletico Madrid W - Sevilla W

Atletico Madrid W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Bouzas0 - 1Estradense42'

Bouzas - Estradense

Bouzas are playing Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Estradense are winning 0-1.

Deportivo-2Silva SD11:00

Deportivo-2 - Silva SD

Deportivo-2 are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

ViveiroPolvorin11:00

Viveiro - Polvorin

Viveiro are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

ArenteiroChoco15:15

Arenteiro - Choco

Arenteiro are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

BarcoUD Ourense15:30

Barco - UD Ourense

Barco are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

FisterraSomozas15:30

Fisterra - Somozas

Fisterra are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Ourense CFArosa15:30

Ourense CF - Arosa

Ourense CF are playing Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

PontellasAlondras15:30

Pontellas - Alondras

Pontellas are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

PontesVillalbes RC15:30

Pontes - Villalbes RC

Pontes are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

RibadumiaAtios15:45

Ribadumia - Atios

Ribadumia are playing Atios at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 15:45 UTC.

Agrupacion EstudiantilPaiosaco16:00

Agrupacion Estudiantil - Paiosaco

Agrupacion Estudiantil are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

CondalUrraca11:00

Condal - Urraca

Condal are playing Urraca at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

LenenseGijon Industrial11:00

Lenense - Gijon Industrial

Lenense are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Llanes0 - 0Colunga42'

Llanes - Colunga

Llanes are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Real AvilesMosconia11:00

Real Aviles - Mosconia

Real Aviles are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Vallobin0 - 1Llanera43'

Vallobin - Llanera

Vallobin are playing Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Llanera are winning 0-1.

CearesNavarro11:30

Ceares - Navarro

Ceares are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 11:30 UTC.

PravianoCaudalPostponedPst

Praviano - Caudal

Praviano are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24.

TuillaReal Titanico15:15

Tuilla - Real Titanico

Tuilla are playing Real Titanico at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

ValdesotoSieroPostponedPst

Valdesoto - Siero

Valdesoto are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 24.

CayonRibamontan al Mar15:00

Cayon - Ribamontan al Mar

Cayon are playing Ribamontan al Mar at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BarquerenoSamano16:00

Barquereno - Samano

Barquereno are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SelayaTorrelavega16:00

Selaya - Torrelavega

Selaya are playing Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Textil EscudoRacing Santander-216:00

Textil Escudo - Racing Santander-2

Textil Escudo are playing Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Santutxu0 - 2Gernika69'

Santutxu - Gernika

Santutxu are playing Gernika at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 24. The match kicked off 10:15 UTC. It's the second half and Gernika are winning 0-2.

Aurrera de Ondarroa1 - 0Beasain57'

Aurrera de Ondarroa - Beasain

Aurrera de Ondarroa are playing Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Aurrera de Ondarroa are winning 1-0.

AriznabarraAnaitasuna FT11:00

Ariznabarra - Anaitasuna FT

Ariznabarra are playing Anaitasuna FT at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Vitoria CDPasaia KE15:00

Vitoria CD - Pasaia KE

Vitoria CD are playing Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Cerdanyola del Valles1 - 0Granollers42'

Cerdanyola del Valles - Granollers

Cerdanyola del Valles are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Cerdanyola del Valles are winning 1-0.

Horta1 - 1Peralada42'

Horta - Peralada

Horta are playing Peralada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Manresa1 - 1Igualada42'

Manresa - Igualada

Manresa are playing Igualada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Montanesa0 - 1San Cristobal43'

Montanesa - San Cristobal

Montanesa are playing San Cristobal at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and San Cristobal are winning 0-1.

Pobla Mafumet0 - 0Santfeliuenc42'

Pobla Mafumet - Santfeliuenc

Pobla Mafumet are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

VallsCastelldefels15:30

Valls - Castelldefels

Valls are playing Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

SantsSant Andreu15:45

Sants - Sant Andreu

Sants are playing Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match will kick off 15:45 UTC.

Vilassar de MarGirona-217:00

Vilassar de Mar - Girona-2

Vilassar de Mar are playing Girona-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CatarrojaAlzira10:30

Catarroja - Alzira

Catarroja are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Intercity0 - 0Elche-255'

Intercity - Elche-2

Intercity are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Villarreal-3Saguntino11:00

Villarreal-3 - Saguntino

Villarreal-3 are playing Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

CrevillenteVillajoyosaPostponedPst

Crevillente - Villajoyosa

Crevillente are playing Villajoyosa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24.

SillaBenicarloPostponedPst

Silla - Benicarlo

Silla are playing Benicarlo at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24.

TorrentVilamarxantPostponedPst

Torrent - Vilamarxant

Torrent are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24.

EldenseNoveldaPostponedPst

Eldense - Novelda

Eldense are playing Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 24.

Carabanchel2 - 1Real Aranjuez56'

Carabanchel - Real Aranjuez

Carabanchel are playing Real Aranjuez at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Carabanchel are winning 2-1.

El Alamo0 - 1Mostoles54'

El Alamo - Mostoles

El Alamo are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Mostoles are winning 0-1.

El AlamoMostoles CFPostponedPst

El Alamo - Mostoles CF

El Alamo are playing Mostoles CF at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24.

San Fernardo de Henares1 - 1Complutense50'

San Fernardo de Henares - Complutense

San Fernardo de Henares are playing Complutense at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Trival ValderasParlaPostponedPst

Trival Valderas - Parla

Trival Valderas are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24.

Mostoles CF3 - 1Atletico de Pinto42'

Mostoles CF - Atletico de Pinto

Mostoles CF are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Mostoles CF are winning 3-1.

Pozuelo AlarconMoratalaz11:00

Pozuelo Alarcon - Moratalaz

Pozuelo Alarcon are playing Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayo Vallecano-2Paracuellos Antamira12:45

Rayo Vallecano-2 - Paracuellos Antamira

Rayo Vallecano-2 are playing Paracuellos Antamira at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match will kick off 12:45 UTC.

RSD AlcalaSanta Ana15:00

RSD Alcala - Santa Ana

RSD Alcala are playing Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Flat EarthTorrejon16:00

Flat Earth - Torrejon

Flat Earth are playing Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Union AdarveVillanueva de Pardillo18:00

Union Adarve - Villanueva de Pardillo

Union Adarve are playing Villanueva de Pardillo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Real Burgos1 - 2La Granja41'

Real Burgos - La Granja

Real Burgos are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and La Granja are winning 1-2.

Burgos PromesasReal Avila15:00

Burgos Promesas - Real Avila

Burgos Promesas are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Numancia-2Cultural Cebrerena15:00

Numancia-2 - Cultural Cebrerena

Numancia-2 are playing Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

UD Santa MartaCultural Leonesa-215:00

UD Santa Marta - Cultural Leonesa-2

UD Santa Marta are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico TordesillasPenaranda15:15

Atletico Tordesillas - Penaranda

Atletico Tordesillas are playing Penaranda at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

BembibreLa Baneza15:30

Bembibre - La Baneza

Bembibre are playing La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

ArandinaMirandes-216:00

Arandina - Mirandes-2

Arandina are playing Mirandes-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Cristo AtleticoBecerril Campos16:00

Cristo Atletico - Becerril Campos

Cristo Atletico are playing Becerril Campos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Gimnastica SegovianaBupolsa16:00

Gimnastica Segoviana - Bupolsa

Gimnastica Segoviana are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

EsteponaEl Palo11:00

Estepona - El Palo

Estepona are playing El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

LojaHuetor Vega11:00

Loja - Huetor Vega

Loja are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Malaga-2Antequera11:00

Malaga-2 - Antequera

Malaga-2 are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Polideportivo AlmeriaAtletico Porcuna11:00

Polideportivo Almeria - Atletico Porcuna

Polideportivo Almeria are playing Atletico Porcuna at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

AlhaurinoAlhaurin11:15

Alhaurino - Alhaurin

Alhaurino are playing Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 11:15 UTC.

Huetor TajarTorreperogil16:00

Huetor Tajar - Torreperogil

Huetor Tajar are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Velez CFJuventud Torremolinos16:00

Velez CF - Juventud Torremolinos

Velez CF are playing Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Almeria-2Maracena16:30

Almeria-2 - Maracena

Almeria-2 are playing Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Ciudad de TorredonjimenoReal Jaen16:30

Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen

Ciudad de Torredonjimeno are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

AntonianoCeuta11:00

Antoniano - Ceuta

Antoniano are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Gerena0 - 0Castilleja43'

Gerena - Castilleja

Gerena are playing Castilleja at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

La PalmaSevilla-311:00

La Palma - Sevilla-3

La Palma are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Los BarriosArcos11:00

Los Barrios - Arcos

Los Barrios are playing Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

UtreraCoria CF11:00

Utrera - Coria CF

Utrera are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Ciudad de LucenaSan Roque De Lepe16:00

Ciudad de Lucena - San Roque De Lepe

Ciudad de Lucena are playing San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ConilXerez16:00

Conil - Xerez

Conil are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Puente GenilCordoba-216:30

Puente Genil - Cordoba-2

Puente Genil are playing Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Llosetense0 - 0Santanyi51'

Llosetense - Santanyi

Llosetense are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Ibiza Islas PitiusasAndratx11:00

Ibiza Islas Pitiusas - Andratx

Ibiza Islas Pitiusas are playing Andratx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

PE Sant Jordi0 - 0Mallorca-240'

PE Sant Jordi - Mallorca-2

PE Sant Jordi are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Binissalem0 - 0Formentera12'

Binissalem - Formentera

Binissalem are playing Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Platges de CalviaSan RafaelPostponedPst

Platges de Calvia - San Rafael

Platges de Calvia are playing San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 24.

Atletico PasoTenerife-2PostponedPst

Atletico Paso - Tenerife-2

Atletico Paso are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 24.

Atletico TacoronteBuzanadaPostponedPst

Atletico Tacoronte - Buzanada

Atletico Tacoronte are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 24.

Atletico VictoriaIbarraPostponedPst

Atletico Victoria - Ibarra

Atletico Victoria are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 24.

Gran TarajalPanaderia PulidoPostponedPst

Gran Tarajal - Panaderia Pulido

Gran Tarajal are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 24.

GuiaLa CuadraPostponedPst

Guia - La Cuadra

Guia are playing La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 24.

TeniscaSanta UrsulaPostponedPst

Tenisca - Santa Ursula

Tenisca are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 24.

Cartagena-2Mazarron10:30

Cartagena-2 - Mazarron

Cartagena-2 are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

EDMF ChurraAguilasPostponedPst

EDMF Churra - Aguilas

EDMF Churra are playing Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24.

Huercal-OveraCiudad de Murcia10:30

Huercal-Overa - Ciudad de Murcia

Huercal-Overa are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

La Union0 - 0Racing Murcia53'

La Union - Racing Murcia

La Union are playing Racing Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Olimpico Totana0 - 0Murcia-242'

Olimpico Totana - Murcia-2

Olimpico Totana are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Plus Ultra0 - 1UCAM Murcia-242'

Plus Ultra - UCAM Murcia-2

Plus Ultra are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and UCAM Murcia-2 are winning 0-1.

CartagenaDeportivo Minera15:15

Cartagena - Deportivo Minera

Cartagena are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

BullenseEl Palmar15:30

Bullense - El Palmar

Bullense are playing El Palmar at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico PulpilenoMinerva16:00

Atletico Pulpileno - Minerva

Atletico Pulpileno are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ArroyoAzuagaPostponedPst

Arroyo - Azuaga

Arroyo are playing Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24.

Fuente de Cantos0 - 1Diocesano45'

Fuente de Cantos - Diocesano

Fuente de Cantos are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Diocesano are winning 0-1.

MiajadasRCP Valverdeno11:00

Miajadas - RCP Valverdeno

Miajadas are playing RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Plasencia1 - 0Extremadura-241'

Plasencia - Extremadura-2

Plasencia are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Plasencia are winning 1-0.

Campanario0 - 1Montijo30'

Campanario - Montijo

Campanario are playing Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match kicked off 11:15 UTC. It's the first half and Montijo are winning 0-1.

LlerenenseCacereno15:30

Llerenense - Cacereno

Llerenense are playing Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

LobonAceuchal15:30

Lobon - Aceuchal

Lobon are playing Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

ValdiviaCD Coria15:30

Valdivia - CD Coria

Valdivia are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

BurladesBeti Onak11:00

Burlades - Beti Onak

Burlades are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Pena SportMurchante15:00

Pena Sport - Murchante

Pena Sport are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CorellanoTxantreaPostponedPst

Corellano - Txantrea

Corellano are playing Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 24.

Callahorra-20 - 1Tedeon54'

Callahorra-2 - Tedeon

Callahorra-2 are playing Tedeon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Tedeon are winning 0-1.

Naxara1 - 0Alberite44'

Naxara - Alberite

Naxara are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Naxara are winning 1-0.

Racing RiojaPradejon11:00

Racing Rioja - Pradejon

Racing Rioja are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Varea1 - 0CD Alfaro39'

Varea - CD Alfaro

Varea are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Varea are winning 1-0.

VillegasComillas11:00

Villegas - Comillas

Villegas are playing Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

OyonesaAgoncillo15:00

Oyonesa - Agoncillo

Oyonesa are playing Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ArnedoAnguiano15:30

Arnedo - Anguiano

Arnedo are playing Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

La CalzadaVianes15:30

La Calzada - Vianes

La Calzada are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

River EbroCasalarreinaPostponedPst

River Ebro - Casalarreina

River Ebro are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 24.

SabinanigoRobres10:45

Sabinanigo - Robres

Sabinanigo are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 10:45 UTC.

Belchite0 - 1Teruel43'

Belchite - Teruel

Belchite are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Teruel are winning 0-1.

BinefarCarinena11:00

Binefar - Carinena

Binefar are playing Carinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

CalamochaEpila14:45

Calamocha - Epila

Calamocha are playing Epila at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico MonzonHuesca-215:00

Atletico Monzon - Huesca-2

Atletico Monzon are playing Huesca-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BarbastroAlmudevar15:00

Barbastro - Almudevar

Barbastro are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BorjaVillanueva CF15:00

Borja - Villanueva CF

Borja are playing Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BreaSarinena15:00

Brea - Sarinena

Brea are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FragaValdefierro15:30

Fraga - Valdefierro

Fraga are playing Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboCuarte Industrial15:30

Utebo - Cuarte Industrial

Utebo are playing Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Zaragoza-2TamaritePostponedPst

Zaragoza-2 - Tamarite

Zaragoza-2 are playing Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 24.

AzuquecaMadridejos11:00

Azuqueca - Madridejos

Azuqueca are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Calvo Sotelo1 - 1Almansa40'

Calvo Sotelo - Almansa

Calvo Sotelo are playing Almansa at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

ManzanaresLa Roda11:00

Manzanares - La Roda

Manzanares are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Huracan BalazoteManchego15:00

Huracan Balazote - Manchego

Huracan Balazote are playing Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TorrijosPedroneras15:00

Torrijos - Pedroneras

Torrijos are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MarchamaloIllescas15:30

Marchamalo - Illescas

Marchamalo are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyAlmagro FCPostponedPst

Quintanar del Rey - Almagro FC

Quintanar del Rey are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24.

FC GuadalajaraToledo16:00

FC Guadalajara - Toledo

FC Guadalajara are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Getafe-21 - 0Real Madrid-258'

Getafe-2 - Real Madrid-2

Getafe-2 are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Getafe-2 are winning 1-0.

SS Reyes0 - 0Poblense57'

SS Reyes - Poblense

SS Reyes are playing Poblense at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Atletico Baleares2 - 0Rayo Majadahonda42'

Atletico Baleares - Rayo Majadahonda

Atletico Baleares are playing Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Atletico Baleares are winning 2-0.

Atletico Madrid-20 - 0Internacional FC43'

Atletico Madrid-2 - Internacional FC

Atletico Madrid-2 are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Don Benito0 - 0Badajoz42'

Don Benito - Badajoz

Don Benito are playing Badajoz at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Las Rozas1 - 0Navalcarnero41'

Las Rozas - Navalcarnero

Las Rozas are playing Navalcarnero at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Las Rozas are winning 1-0.

Melilla0 - 3Talavera CF42'

Melilla - Talavera CF

Melilla are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Talavera CF are winning 0-3.

Socuellamos1 - 0Villarrobledo43'

Socuellamos - Villarrobledo

Socuellamos are playing Villarrobledo at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Socuellamos are winning 1-0.

Merida ADVillanovense16:00

Merida AD - Villanovense

Merida AD are playing Villanovense at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Arambagh0 - 1Muktijoddha SKCFull TimeFT

Arambagh - Muktijoddha SKC

Arambagh played Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on January 24. The match kicked off 09:00 UTC. Muktijoddha SKC won 0-1.

Sheikh Russel1 - 1Mohammedan DhakaFull TimeFT

Sheikh Russel - Mohammedan Dhaka

Sheikh Russel played Mohammedan Dhaka at the Premier League of Bangladesh on January 24. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Saif SCAbahani Chittagong12:00

Saif SC - Abahani Chittagong

Saif SC are playing Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

TRAU FC2 - 0Chennai CityFull TimeFT

TRAU FC - Chennai City

TRAU FC played Chennai City at the I League of India on January 24. The match kicked off 08:30 UTC. TRAU FC won 2-0.

Aizawl1 - 0Indian Arrows54'

Aizawl - Indian Arrows

Aizawl are playing Indian Arrows at the I League of India on January 24. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Aizawl are winning 1-0.

Minerva PunjabMohammedan13:30

Minerva Punjab - Mohammedan

Minerva Punjab are playing Mohammedan at the I League of India on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Jamshedpur0 - 0Hyderabad12'

Jamshedpur - Hyderabad

Jamshedpur are playing Hyderabad at the ISL of India on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bengaluru FCOdisha14:00

Bengaluru FC - Odisha

Bengaluru FC are playing Odisha at the ISL of India on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Al DraihAl-Kawkab12:30

Al Draih - Al-Kawkab

Al Draih are playing Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Al ShoalahAl Bukiryah12:30

Al Shoalah - Al Bukiryah

Al Shoalah are playing Al Bukiryah at the Division 1 of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Al Hazm RassHajer12:45

Al Hazm Rass - Hajer

Al Hazm Rass are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 12:45 UTC.

Najran SCAl-Khaleej12:50

Najran SC - Al-Khaleej

Najran SC are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 12:50 UTC.

Al AdalhJeddah14:55

Al Adalh - Jeddah

Al Adalh are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on January 24. The match will kick off 14:55 UTC.

KasetsartLampangPostponedPst

Kasetsart - Lampang

Kasetsart are playing Lampang at the League 2 of Thailand on January 24.

ChiangmaiAyutthayaPostponedPst

Chiangmai - Ayutthaya

Chiangmai are playing Ayutthaya at the League 2 of Thailand on January 24.

Khonkaen FCUdon ThaniPostponedPst

Khonkaen FC - Udon Thani

Khonkaen FC are playing Udon Thani at the League 2 of Thailand on January 24.

Thanh Hoa0 - 0Viettel80'

Thanh Hoa - Viettel

Thanh Hoa are playing Viettel at the V-League of Vietnam on January 24. The match kicked off 10:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Than Quang Ninh0 - 0Da Nang40'

Than Quang Ninh - Da Nang

Than Quang Ninh are playing Da Nang at the V-League of Vietnam on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ho Chi Minh CityHong Linh Ha Tinh12:15

Ho Chi Minh City - Hong Linh Ha Tinh

Ho Chi Minh City are playing Hong Linh Ha Tinh at the V-League of Vietnam on January 24. The match will kick off 12:15 UTC.

Recreativo LiboloCuando Cubango14:00

Recreativo Libolo - Cuando Cubango

Recreativo Libolo are playing Cuando Cubango at the Girabola of Angola on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo da CaalaProgresso Lunda14:00

Recreativo da Caala - Progresso Lunda

Recreativo da Caala are playing Progresso Lunda at the Girabola of Angola on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Dynamik0 - 0Le Messager Ngozi13'

Dynamik - Le Messager Ngozi

Dynamik are playing Le Messager Ngozi at the Primus League of Burundi on January 24. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MusongatiOlympic Star13:00

Musongati - Olympic Star

Musongati are playing Olympic Star at the Primus League of Burundi on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Bujumbura CityLes Elephants14:00

Bujumbura City - Les Elephants

Bujumbura City are playing Les Elephants at the Primus League of Burundi on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ENPPI CairoNational Bank of Egypt12:30

ENPPI Cairo - National Bank of Egypt

ENPPI Cairo are playing National Bank of Egypt at the Premier League of Egypt on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

El GounahWadi Degla12:30

El Gounah - Wadi Degla

El Gounah are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Wolkite Ketema0 - 1Fasil KetemaFull TimeFT

Wolkite Ketema - Fasil Ketema

Wolkite Ketema played Fasil Ketema at the Premier League of Ethiopia on January 24. The match kicked off 07:00 UTC. Fasil Ketema won 0-1.

Welayta DichaEtheopia Bunna12:00

Welayta Dicha - Etheopia Bunna

Welayta Dicha are playing Etheopia Bunna at the Premier League of Ethiopia on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Adama KenemaDire Dawa Kenema07:00

Adama Kenema - Dire Dawa Kenema

Adama Kenema are playing Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 25. The match will kick off 07:00 UTC.

FortuneTallinding United16:00

Fortune - Tallinding United

Fortune are playing Tallinding United at the GFA League of Gambia on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

WallidanWAA Banjul16:00

Wallidan - WAA Banjul

Wallidan are playing WAA Banjul at the GFA League of Gambia on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Ebusua DwarfsWAFA15:00

Ebusua Dwarfs - WAFA

Ebusua Dwarfs are playing WAFA at the Premier League of Ghana on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Eleven WondersKing Faisal15:00

Eleven Wonders - King Faisal

Eleven Wonders are playing King Faisal at the Premier League of Ghana on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Elmina SharksBechem United15:00

Elmina Sharks - Bechem United

Elmina Sharks are playing Bechem United at the Premier League of Ghana on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FC DreamsLiberty Professionals15:00

FC Dreams - Liberty Professionals

FC Dreams are playing Liberty Professionals at the Premier League of Ghana on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Medeama SCInter Allies15:00

Medeama SC - Inter Allies

Medeama SC are playing Inter Allies at the Premier League of Ghana on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Asante KotokoAduana Stars18:00

Asante Kotoko - Aduana Stars

Asante Kotoko are playing Aduana Stars at the Premier League of Ghana on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

HomeboyzBidco United12:00

Homeboyz - Bidco United

Homeboyz are playing Bidco United at the Premier League of Kenya on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

KCBWestern Stima12:00

KCB - Western Stima

KCB are playing Western Stima at the Premier League of Kenya on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Kariobangi SharksLeopards12:00

Kariobangi Sharks - Leopards

Kariobangi Sharks are playing Leopards at the Premier League of Kenya on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Blue EaglesMighty Wanderers12:30

Blue Eagles - Mighty Wanderers

Blue Eagles are playing Mighty Wanderers at the Super League of Malawi on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Mighty TigersNtopwaPostponedPst

Mighty Tigers - Ntopwa

Mighty Tigers are playing Ntopwa at the Super League of Malawi on January 24.

SilverTN StarsPostponedPst

Silver - TN Stars

Silver are playing TN Stars at the Super League of Malawi on January 24.

Racing CasablancaUnion de Touarga14:00

Racing Casablanca - Union de Touarga

Racing Casablanca are playing Union de Touarga at the Botola 2 of Morocco on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade MarocainTihad Casablanca14:00

Stade Marocain - Tihad Casablanca

Stade Marocain are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on January 24. The match will kick off 14:00 UTC.

OCK KhouribgaWidad Temara16:15

OCK Khouribga - Widad Temara

OCK Khouribga are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on January 24. The match will kick off 16:15 UTC.

Black Bulls MaputoENH Vilankulo13:30

Black Bulls Maputo - ENH Vilankulo

Black Bulls Maputo are playing ENH Vilankulo at the Mocambola of Mozambique on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Costa do SolIncomati Xinavane13:30

Costa do Sol - Incomati Xinavane

Costa do Sol are playing Incomati Xinavane at the Mocambola of Mozambique on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Ferroviario NacalaMatchedje de Mocuba13:30

Ferroviario Nacala - Matchedje de Mocuba

Ferroviario Nacala are playing Matchedje de Mocuba at the Mocambola of Mozambique on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Ferroviario de LichingaFerroviario Beira13:30

Ferroviario de Lichinga - Ferroviario Beira

Ferroviario de Lichinga are playing Ferroviario Beira at the Mocambola of Mozambique on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SongoLD Maputo13:30

Songo - LD Maputo

Songo are playing LD Maputo at the Mocambola of Mozambique on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Textafrica ChimoioFerroviario Nampula13:30

Textafrica Chimoio - Ferroviario Nampula

Textafrica Chimoio are playing Ferroviario Nampula at the Mocambola of Mozambique on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Abia WarriorsMFM FC15:00

Abia Warriors - MFM FC

Abia Warriors are playing MFM FC at the NPFL of Nigeria on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Akwa StarletsSunshine Stars15:00

Akwa Starlets - Sunshine Stars

Akwa Starlets are playing Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Enugu RangersLobi Stars15:00

Enugu Rangers - Lobi Stars

Enugu Rangers are playing Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartlandAkwa United15:00

Heartland - Akwa United

Heartland are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

KwaraIfeanyi Ubah15:00

Kwara - Ifeanyi Ubah

Kwara are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Warri WolvesNasarawa15:00

Warri Wolves - Nasarawa

Warri Wolves are playing Nasarawa at the NPFL of Nigeria on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CNEPS ExcellenceGoree16:00

CNEPS Excellence - Goree

CNEPS Excellence are playing Goree at the Ligue 1 of Senegal on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Kings0 - 0Pretoria Callies42'

Real Kings - Pretoria Callies

Real Kings are playing Pretoria Callies at the Division 1 of South Africa on January 24. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bizana Pondo ChiefsTS Sporting12:00

Bizana Pondo Chiefs - TS Sporting

Bizana Pondo Chiefs are playing TS Sporting at the Division 1 of South Africa on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

AzamMbeya CityPostponedPst

Azam - Mbeya City

Azam are playing Mbeya City at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 24.

AS SlimaneClub Africain13:00

AS Slimane - Club Africain

AS Slimane are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Etoile du SahelRejiche13:00

Etoile du Sahel - Rejiche

Etoile du Sahel are playing Rejiche at the Ligue 1 of Tunisia on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BuildconGreen Eagles13:00

Buildcon - Green Eagles

Buildcon are playing Green Eagles at the Super League of Zambia on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

GreciaPerez Zeledon20:00

Grecia - Perez Zeledon

Grecia are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

JicaralCS Herediano21:00

Jicaral - CS Herediano

Jicaral are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

CS CartaginesLimon23:00

CS Cartagines - Limon

CS Cartagines are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

FASAlianza21:00

FAS - Alianza

FAS are playing Alianza at the Final Stages of El Salvador on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

AguilaJocoro21:30

Aguila - Jocoro

Aguila are playing Jocoro at the Final Stages of El Salvador on January 24. The match will kick off 21:30 UTC.

TapatioMineros Zacatecas23:00

Tapatio - Mineros Zacatecas

Tapatio are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Expansion, Clausura of Mexico on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Mazatlan WAmerica W16:00

Mazatlan W - America W

Mazatlan W are playing America W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ChinandegaDiriangen21:00

Chinandega - Diriangen

Chinandega are playing Diriangen at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo OcotalReal Esteli00:00

Deportivo Ocotal - Real Esteli

Deportivo Ocotal are playing Real Esteli at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico RafaelaQuilmes21:20

Atletico Rafaela - Quilmes

Atletico Rafaela are playing Quilmes at the Primera Nacional, Qualifying playoffs of Argentina on January 24. The match will kick off 21:20 UTC.

Estudiantes de CaserosAtletico Atlanta23:25

Estudiantes de Caseros - Atletico Atlanta

Estudiantes de Caseros are playing Atletico Atlanta at the Primera Nacional, Qualifying playoffs of Argentina on January 24. The match will kick off 23:25 UTC.

PlatenseDeportivo Riestra01:25

Platense - Deportivo Riestra

Platense are playing Deportivo Riestra at the Primera Nacional, Qualifying playoffs of Argentina on January 25. The match will kick off 01:25 UTC.

Atletico-PR U-20Atletico-MG U-2023:00

Atletico-PR U-20 - Atletico-MG U-20

Atletico-PR U-20 are playing Atletico-MG U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

AltosMirassol18:45

Altos - Mirassol

Altos are playing Mirassol at the Serie D, Playoffs of Brasil on January 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Santos MacapaGamaPostponedPst

Santos Macapa - Gama

Santos Macapa are playing Gama at the Copa Verde of Brazil on January 24.

Luverdense ECBrasiliense20:00

Luverdense EC - Brasiliense

Luverdense EC are playing Brasiliense at the Copa Verde of Brazil on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Puerto MMelipilla13:30

Puerto M - Melipilla

Puerto M are playing Melipilla at the Primera B, Promotion Playoffs of Chile on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Rangers TalcaDeportes Temuco00:30

Rangers Talca - Deportes Temuco

Rangers Talca are playing Deportes Temuco at the Primera B, Promotion Playoffs of Chile on January 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Canberra United W1 - 1Perth Glory WFull TimeFT

Canberra United W - Perth Glory W

Canberra United W played Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on January 24. The match kicked off 05:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.