Upcoming Fixtures
Werder-3GeestemundeSaturday 11:00

Werder-3 - Geestemunde

Werder-3 are playing Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on September 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Latest Results
Geestemunde0 - 3SFL Bremerhavena day ago Full TimeFT

Geestemunde - SFL Bremerhaven

Geestemunde played SFL Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. SFL Bremerhaven won 0-3.

Hemelingen1 - 3Geestemunde8 days ago Full TimeFT

Hemelingen - Geestemunde

Hemelingen played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on September 15. The match kicked off 12:30 UTC. Geestemunde won 1-3.

Geestemunde3 - 3Union Bremen15 days ago Full TimeFT

Geestemunde - Union Bremen

Geestemunde played Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on September 8. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Habenhauser FV2 - 1Geestemunde22 days ago Full TimeFT

Habenhauser FV - Geestemunde

Habenhauser FV played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on September 1. The match kicked off 13:30 UTC. Habenhauser FV won 2-1.

Geestemunde7 - 2BTS Neustadta month ago Full TimeFT

Geestemunde - BTS Neustadt

Geestemunde played BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on August 24. The match kicked off 14:00 UTC. Geestemunde won 7-2.

Geestemunde1 - 4Leher TSa month ago Full TimeFT

Geestemunde - Leher TS

Geestemunde played Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on August 18. The match kicked off 09:00 UTC. Leher TS won 1-4.

Aumund-Vegesack6 - 0Geestemunde2 months ago Full TimeFT

Aumund-Vegesack - Geestemunde

Aumund-Vegesack played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on August 6. The match kicked off 17:00 UTC. Aumund-Vegesack won 6-0.

Geestemunde1 - 5Oberneuland2 months ago Full TimeFT

Geestemunde - Oberneuland

Geestemunde played Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on August 4. The match kicked off 09:00 UTC. Oberneuland won 1-5.

OSC Bremerhaven3 - 1Geestemunde4 months ago Full TimeFT

OSC Bremerhaven - Geestemunde

OSC Bremerhaven played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. OSC Bremerhaven won 3-1.

Vatanspor1 - 3Geestemunde4 months ago Full TimeFT

Vatanspor - Geestemunde

Vatanspor played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on May 12. The match kicked off 13:00 UTC. Geestemunde won 1-3.

Geestemunde1 - 0BTS Neustadt5 months ago Full TimeFT

Geestemunde - BTS Neustadt

Geestemunde played BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. Geestemunde won 1-0.

Aumund-Vegesack6 - 3Geestemunde5 months ago Full TimeFT

Aumund-Vegesack - Geestemunde

Aumund-Vegesack played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on April 27. The match kicked off 12:00 UTC. Aumund-Vegesack won 6-3.

Geestemunde0 - 6Bremer SV5 months ago Full TimeFT

Geestemunde - Bremer SV

Geestemunde played Bremer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on April 14. The match kicked off 09:00 UTC. Bremer SV won 0-6.

Oberneuland9 - 0Geestemunde6 months ago Full TimeFT

Oberneuland - Geestemunde

Oberneuland played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on April 5. The match kicked off 17:30 UTC. Oberneuland won 9-0.

Geestemunde11 - 3Habenhauser FV6 months ago Full TimeFT

Geestemunde - Habenhauser FV

Geestemunde played Habenhauser FV at the Oberliga, Bremen of Germany on March 31. The match kicked off 11:30 UTC. Geestemunde won 11-3.

Brinkumer SV7 - 2Geestemunde6 months ago Full TimeFT

Brinkumer SV - Geestemunde

Brinkumer SV played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on March 22. The match kicked off 18:00 UTC. Brinkumer SV won 7-2.

Borgfeld2 - 4Geestemunde6 months ago Full TimeFT

Borgfeld - Geestemunde

Borgfeld played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on March 10. The match kicked off 14:00 UTC. Geestemunde won 2-4.

Geestemunde4 - 1Schwachhausen7 months ago Full TimeFT

Geestemunde - Schwachhausen

Geestemunde played Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. Geestemunde won 4-1.

Blumenthaler SV4 - 3Geestemunde7 months ago Full TimeFT

Blumenthaler SV - Geestemunde

Blumenthaler SV played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. Blumenthaler SV won 4-3.

Geestemunde2 - 4Werder-37 months ago Full TimeFT

Geestemunde - Werder-3

Geestemunde played Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Werder-3 won 2-4.

Geestemunde is a football club from Germany competing in the Oberliga, Bremen of Germany. ScoreBat covers all matches of Geestemunde in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Geestemunde roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Geestemunde for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Geestemunde goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Geestemunde livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Geestemunde, who will be playing Werder-3 on Saturday in the Oberliga, Bremen of Germany. You can watch Werder-3 vs Geestemunde live stream on ScoreBat. The match will kick off 11:00 UTC..

Matchday Live
WolfsburgHoffenheim18:30

Wolfsburg - Hoffenheim

Wolfsburg are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

BragaMaritimo18:00

Braga - Maritimo

Braga are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SportingFamilcao20:00

Sporting - Familcao

Sporting are playing Familcao at the Primeira Liga of Portugal on September 23. The match will kick off 20:00 UTC.

EtarVitosha Bistritsa14:30

Etar - Vitosha Bistritsa

Etar are playing Vitosha Bistritsa at the A PFG of Bulgaria on September 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Enosis ParalimniAPOEL16:00

Enosis Paralimni - APOEL

Enosis Paralimni are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

JablonecOlomouc16:00

Jablonec - Olomouc

Jablonec are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Randers FCHorsens17:00

Randers FC - Horsens

Randers FC are playing Horsens at the Superliga of Denmark on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

LorientRodez Aveyron18:45

Lorient - Rodez Aveyron

Lorient are playing Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on September 23. The match will kick off 18:45 UTC.

UerdingenWaldhof Mannheim17:00

Uerdingen - Waldhof Mannheim

Uerdingen are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

DundalkShamrock18:20

Dundalk - Shamrock

Dundalk are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on September 23. The match will kick off 18:20 UTC.

PSV-2Cambuur Leeuwarden18:00

PSV-2 - Cambuur Leeuwarden

PSV-2 are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

StabekMolde17:00

Stabek - Molde

Stabek are playing Molde at the Eliteserien of Norway on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Viitorul ConstantaCSMS Iasi17:30

Viitorul Constanta - CSMS Iasi

Viitorul Constanta are playing CSMS Iasi at the Liga 1 of Romania on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

BesiktasIstanbul Basaksehir17:00

Besiktas - Istanbul Basaksehir

Besiktas are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Demir Grup SivassporTrabzonspor17:00

Demir Grup Sivasspor - Trabzonspor

Demir Grup Sivasspor are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FC RyukyuMontedio Yamagata10:00

FC Ryukyu - Montedio Yamagata

FC Ryukyu are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Asan MugunghwaJeonnam Dragons11:00

Asan Mugunghwa - Jeonnam Dragons

Asan Mugunghwa are playing Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on September 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Busan I ParkGwangju Sangmu11:00

Busan I Park - Gwangju Sangmu

Busan I Park are playing Gwangju Sangmu at the K-League 2 of Korea Republic on September 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Talleres CordobaGimnasia La Plata00:00

Talleres Cordoba - Gimnasia La Plata

Talleres Cordoba are playing Gimnasia La Plata at the Primera Division of Argentina on September 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Avai FlorianopolisAtletico-MG23:00

Avai Florianopolis - Atletico-MG

Avai Florianopolis are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on September 23. The match will kick off 23:00 UTC.

SevanLernayin Artsakh12:30

Sevan - Lernayin Artsakh

Sevan are playing Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on September 23. The match will kick off 12:30 UTC.

ZiraQarabag15:00

Zira - Qarabag

Zira are playing Qarabag at the Premier League of Azerbaijan on September 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Anderlecht U-21Gent U-2117:30

Anderlecht U-21 - Gent U-21

Anderlecht U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Antwerp U-21Waasland U-2117:30

Antwerp U-21 - Waasland U-21

Antwerp U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Charleroi U-21Cercle Brugge U-2117:30

Charleroi U-21 - Cercle Brugge U-21

Charleroi U-21 are playing Cercle Brugge U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Genk U-21Club Brugge U-2117:30

Genk U-21 - Club Brugge U-21

Genk U-21 are playing Club Brugge U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Lokeren U-21Lommel United U-2117:30

Lokeren U-21 - Lommel United U-21

Lokeren U-21 are playing Lommel United U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Oostende U-21Excelsior Virton U-2117:30

Oostende U-21 - Excelsior Virton U-21

Oostende U-21 are playing Excelsior Virton U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Zulte-Waregem U-21Eupen U-2117:30

Zulte-Waregem U-21 - Eupen U-21

Zulte-Waregem U-21 are playing Eupen U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Kortrijk U-21Mouscron U-2118:00

Kortrijk U-21 - Mouscron U-21

Kortrijk U-21 are playing Mouscron U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Mechelen U-21Sint-Truiden U-2118:00

Mechelen U-21 - Sint-Truiden U-21

Mechelen U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Oud-Heverlee U-21Standard U-2118:00

Oud-Heverlee U-21 - Standard U-21

Oud-Heverlee U-21 are playing Standard U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

St. Gilloise U-21Westerlo U-2118:00

St. Gilloise U-21 - Westerlo U-21

St. Gilloise U-21 are playing Westerlo U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Roeselare U-21Beerschot-Wilrijk U-2118:30

Roeselare U-21 - Beerschot-Wilrijk U-21

Roeselare U-21 are playing Beerschot-Wilrijk U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

CSKA 1948 SofiaSeptemvri Sofia17:00

CSKA 1948 Sofia - Septemvri Sofia

CSKA 1948 Sofia are playing Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Blackburn U-23Tottenham U-2318:00

Blackburn U-23 - Tottenham U-23

Blackburn U-23 are playing Tottenham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

West Brom U-23Newcastle U-2312:00

West Brom U-23 - Newcastle U-23

West Brom U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Aston Villa U-23Manchester Utd U-2318:00

Aston Villa U-23 - Manchester Utd U-23

Aston Villa U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Basford UnitedWitton Albion18:45

Basford United - Witton Albion

Basford United are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on September 23. The match will kick off 18:45 UTC.

Colchester U-23Millwall U-2312:00

Colchester U-23 - Millwall U-23

Colchester U-23 are playing Millwall U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Crewe U-23Sheffield Wed U-2312:00

Crewe U-23 - Sheffield Wed U-23

Crewe U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

QPR U-23Crystal Palace U-2312:00

QPR U-23 - Crystal Palace U-23

QPR U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Birmingham U-23Sheffield Utd U-2312:30

Birmingham U-23 - Sheffield Utd U-23

Birmingham U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Burnley U-23Nott. Forest U-2313:00

Burnley U-23 - Nott. Forest U-23

Burnley U-23 are playing Nott. Forest U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Ipswich Town U-23Charlton U-2318:00

Ipswich Town U-23 - Charlton U-23

Ipswich Town U-23 are playing Charlton U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Flora-2Elva14:30

Flora-2 - Elva

Flora-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on September 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Tammeka Tartu-2Welco Tartu16:00

Tammeka Tartu-2 - Welco Tartu

Tammeka Tartu-2 are playing Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

GagraFK Tskhinvali12:00

Gagra - FK Tskhinvali

Gagra are playing FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

GuriaShevardeni 190612:00

Guria - Shevardeni 1906

Guria are playing Shevardeni 1906 at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LubeckVfb Oldenburg18:15

Lubeck - Vfb Oldenburg

Lubeck are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 23. The match will kick off 18:15 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Tel Aviv17:15

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on September 23. The match will kick off 17:15 UTC.

Hapoel AshkelonHapoel Afula16:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Umm Al FahmHapoel Bnei Lod16:00

Hapoel Umm Al Fahm - Hapoel Bnei Lod

Hapoel Umm Al Fahm are playing Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit of Israel on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel KatamonHapoel Petah Tikva17:00

Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva

Hapoel Katamon are playing Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Ramat GanBnei Sakhnin15:30

Hapoel Ramat Gan - Bnei Sakhnin

Hapoel Ramat Gan are playing Bnei Sakhnin at the Toto cup Ligat Leumit, Playoffs of Israel on September 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Robi ShapiraHapoel Asi Gilboa16:30

Robi Shapira - Hapoel Asi Gilboa

Robi Shapira are playing Hapoel Asi Gilboa at the Liga Alef, North of Israel on September 23. The match will kick off 16:30 UTC.

GIANA ErminioCarrarese16:00

GIANA Erminio - Carrarese

GIANA Erminio are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Torino U-19Roma U-1913:00

Torino U-19 - Roma U-19

Torino U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BallkaniVushtrria13:00

Ballkani - Vushtrria

Ballkani are playing Vushtrria at the Superliga of Kosovo on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

FerizajDrenica Skenderaj13:00

Ferizaj - Drenica Skenderaj

Ferizaj are playing Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Flamurtari FCLlapi13:00

Flamurtari FC - Llapi

Flamurtari FC are playing Llapi at the Superliga of Kosovo on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Pembroke AthletaVittoriosa Stars17:00

Pembroke Athleta - Vittoriosa Stars

Pembroke Athleta are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Emmen-2Vitesse-212:00

Emmen-2 - Vitesse-2

Emmen-2 are playing Vitesse-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Feyenoord-2Heerenveen-212:00

Feyenoord-2 - Heerenveen-2

Feyenoord-2 are playing Heerenveen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on September 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Heracles Almelo-2Go Ahead Eagles-216:30

Heracles Almelo-2 - Go Ahead Eagles-2

Heracles Almelo-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on September 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Eindhoven-2NAC-216:30

Eindhoven-2 - NAC-2

Eindhoven-2 are playing NAC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on September 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Excelsior-2Willem II-216:30

Excelsior-2 - Willem II-2

Excelsior-2 are playing Willem II-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on September 23. The match will kick off 16:30 UTC.

NEC-2Dordrecht-216:30

NEC-2 - Dordrecht-2

NEC-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on September 23. The match will kick off 16:30 UTC.

VV Venlo-2Roda-216:30

VV Venlo-2 - Roda-2

VV Venlo-2 are playing Roda-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on September 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Carrick RangersLinfield FC18:45

Carrick Rangers - Linfield FC

Carrick Rangers are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on September 23. The match will kick off 18:45 UTC.

Odd Grenland-2Floro11:00

Odd Grenland-2 - Floro

Odd Grenland-2 are playing Floro at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Sarpsborg-2Molde-212:30

Sarpsborg-2 - Molde-2

Sarpsborg-2 are playing Molde-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Mjondalen-2Ullern17:00

Mjondalen-2 - Ullern

Mjondalen-2 are playing Ullern at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Valerenga-2Lyn17:00

Valerenga-2 - Lyn

Valerenga-2 are playing Lyn at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Viking-2Start-216:00

Viking-2 - Start-2

Viking-2 are playing Start-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Rosenborg-2Steinkjer17:00

Rosenborg-2 - Steinkjer

Rosenborg-2 are playing Steinkjer at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Raufoss-2Kongsvinger-217:30

Raufoss-2 - Kongsvinger-2

Raufoss-2 are playing Kongsvinger-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Tromso-2Ullensaker Kisa-215:00

Tromso-2 - Ullensaker Kisa-2

Tromso-2 are playing Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Aves U-23Belenenses U-2316:45

Aves U-23 - Belenenses U-23

Aves U-23 are playing Belenenses U-23 at the League U-23 of Portugal on September 23. The match will kick off 16:45 UTC.

Farul ConstantaRipensia Timisoara14:00

Farul Constanta - Ripensia Timisoara

Farul Constanta are playing Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on September 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Kvant ObninskFK Strogino13:00

Kvant Obninsk - FK Strogino

Kvant Obninsk are playing FK Strogino at the PFL, Center of Russia on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Vaxjo WKungsbacka W17:00

Vaxjo W - Kungsbacka W

Vaxjo W are playing Kungsbacka W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 23. The match will kick off 17:00 UTC.

NewrozEnskede17:30

Newroz - Enskede

Newroz are playing Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 23. The match will kick off 17:30 UTC.

FK ChaykaPolessya13:00

FK Chayka - Polessya

FK Chayka are playing Polessya at the 2 Liga of Ukraine on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bangladesh U-19India U-1909:15

Bangladesh U-19 - India U-19

Bangladesh U-19 are playing India U-19 at the SAFF U-19 Championship of Asia on September 23. The match will kick off 09:15 UTC.

AryanBSS Sporting09:00

Aryan - BSS Sporting

Aryan are playing BSS Sporting at the Calcutta Premier Division A of India on September 23. The match will kick off 09:00 UTC.

MohammedanPeerless09:00

Mohammedan - Peerless

Mohammedan are playing Peerless at the Calcutta Premier Division A of India on September 23. The match will kick off 09:00 UTC.

RainbowKalighat09:00

Rainbow - Kalighat

Rainbow are playing Kalighat at the Calcutta Premier Division A of India on September 23. The match will kick off 09:00 UTC.

PersijaBarito Putera08:30

Persija - Barito Putera

Persija are playing Barito Putera at the Liga 1 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Persipura JayapuraPersib08:30

Persipura Jayapura - Persib

Persipura Jayapura are playing Persib at the Liga 1 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Semen PadangPSM Makassar08:30

Semen Padang - PSM Makassar

Semen Padang are playing PSM Makassar at the Liga 1 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Badak LampungTIRA Persikabo11:30

Badak Lampung - TIRA Persikabo

Badak Lampung are playing TIRA Persikabo at the Liga 1 of Indonesia on September 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Blitar UnitedPersiraja08:30

Blitar United - Persiraja

Blitar United are playing Persiraja at the Liga 2 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

PSIM YogyakartaMadura08:30

PSIM Yogyakarta - Madura

PSIM Yogyakarta are playing Madura at the Liga 2 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Persik KediriMitra Kukar08:30

Persik Kediri - Mitra Kukar

Persik Kediri are playing Mitra Kukar at the Liga 2 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Persis SoloPersatu Tuban08:30

Persis Solo - Persatu Tuban

Persis Solo are playing Persatu Tuban at the Liga 2 of Indonesia on September 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Albirex Niigata W1 - 1JEF United WFull TimeFT

Albirex Niigata W - JEF United W

Albirex Niigata W played JEF United W at the L1 League - Women of Japan on September 23. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Boeun Sangmu WSuwon W10:00

Boeun Sangmu W - Suwon W

Boeun Sangmu W are playing Suwon W at the WK League - Women of Korea Republic on September 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Changnyeong WIncheon Red Angels W10:00

Changnyeong W - Incheon Red Angels W

Changnyeong W are playing Incheon Red Angels W at the WK League - Women of Korea Republic on September 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Hwacheon KSPO WGumi W10:00

Hwacheon KSPO W - Gumi W

Hwacheon KSPO W are playing Gumi W at the WK League - Women of Korea Republic on September 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Seoul Amazones WGyeongju W10:00

Seoul Amazones W - Gyeongju W

Seoul Amazones W are playing Gyeongju W at the WK League - Women of Korea Republic on September 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Al ShababAl Salmiyah15:15

Al Shabab - Al Salmiyah

Al Shabab are playing Al Salmiyah at the Premier League of Kuwait on September 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Green StreetsUnited Victory11:00

Green Streets - United Victory

Green Streets are playing United Victory at the Premier League of Maldives on September 23. The match will kick off 11:00 UTC.

TC Sports ClubFoakaidhoo16:00

TC Sports Club - Foakaidhoo

TC Sports Club are playing Foakaidhoo at the Premier League of Maldives on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hussein DeyES Setif16:00

Hussein Dey - ES Setif

Hussein Dey are playing ES Setif at the Ligue 1 of Algeria on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Ferroviario do HuamboPetro de Luanda14:00

Ferroviario do Huambo - Petro de Luanda

Ferroviario do Huambo are playing Petro de Luanda at the Girabola of Angola on September 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SmouhaAl Ahly Cairo15:30

Smouha - Al Ahly Cairo

Smouha are playing Al Ahly Cairo at the Premier League of Egypt on September 23. The match will kick off 15:30 UTC.

ZamalekEl Ittihad Al Sakandary18:00

Zamalek - El Ittihad Al Sakandary

Zamalek are playing El Ittihad Al Sakandary at the Premier League of Egypt on September 23. The match will kick off 18:00 UTC.

UWIMount Pleasant Academy01:30

UWI - Mount Pleasant Academy

UWI are playing Mount Pleasant Academy at the Premier League of Jamaica on September 24. The match will kick off 01:30 UTC.

Morelia WAtlas W21:00

Morelia W - Atlas W

Morelia W are playing Atlas W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Pumas WAtletico San Luis W21:00

Pumas W - Atletico San Luis W

Pumas W are playing Atletico San Luis W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Toluca WGuadalajara W23:00

Toluca W - Guadalajara W

Toluca W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Leon WSantos Laguna W00:00

Leon W - Santos Laguna W

Leon W are playing Santos Laguna W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Tigres WTijuana W01:00

Tigres W - Tijuana W

Tigres W are playing Tijuana W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Monterrey WNecaxa W02:00

Monterrey W - Necaxa W

Monterrey W are playing Necaxa W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 24. The match will kick off 02:00 UTC.

SarmientoGimnasia Mendoza23:15

Sarmiento - Gimnasia Mendoza

Sarmiento are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on September 23. The match will kick off 23:15 UTC.

SantamarinaDefensores Belgrano23:30

Santamarina - Defensores Belgrano

Santamarina are playing Defensores Belgrano at the Primera B Nacional of Argentina on September 23. The match will kick off 23:30 UTC.

PlatenseBelgrano Cordoba00:10

Platense - Belgrano Cordoba

Platense are playing Belgrano Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on September 24. The match will kick off 00:10 UTC.

Villa San CarlosArgentino Qulimes18:30

Villa San Carlos - Argentino Qulimes

Villa San Carlos are playing Argentino Qulimes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Ferro Carril OesteEstudiantes San Luis00:00

Ferro Carril Oeste - Estudiantes San Luis

Ferro Carril Oeste are playing Estudiantes San Luis at the Torneo Federal A of Argentina on September 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Argentino MerloVictoriano Arenas18:30

Argentino Merlo - Victoriano Arenas

Argentino Merlo are playing Victoriano Arenas at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Dock SudClub Lujan18:30

Dock Sud - Club Lujan

Dock Sud are playing Club Lujan at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Sportivo ItalianoItuzaingo18:30

Sportivo Italiano - Ituzaingo

Sportivo Italiano are playing Ituzaingo at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

ClaypoleCA Atlas18:30

Claypole - CA Atlas

Claypole are playing CA Atlas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on September 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Real CartagenaLeones23:00

Real Cartagena - Leones

Real Cartagena are playing Leones at the Primera B, Clausura of Colombia on September 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Boca Juniors CaliCortulua00:00

Boca Juniors Cali - Cortulua

Boca Juniors Cali are playing Cortulua at the Primera B, Clausura of Colombia on September 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportes QuindioDeportes Pereira01:00

Deportes Quindio - Deportes Pereira

Deportes Quindio are playing Deportes Pereira at the Primera B, Clausura of Colombia on September 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Monagas SCEstudiantes de Merida21:30

Monagas SC - Estudiantes de Merida

Monagas SC are playing Estudiantes de Merida at the Clausura of Venezuela on September 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Jordan U-23Syria U-2316:00

Jordan U-23 - Syria U-23

Jordan U-23 are playing Syria U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Jazeera Abu DhabiAl Nasr Salalah14:45

Al Jazeera Abu Dhabi - Al Nasr Salalah

Al Jazeera Abu Dhabi are playing Al Nasr Salalah at the Arab Club Championship of World on September 23. The match will kick off 14:45 UTC.

Al-ShortaAl Kuwait16:00

Al-Shorta - Al Kuwait

Al-Shorta are playing Al Kuwait at the Arab Club Championship of World on September 23. The match will kick off 16:00 UTC.

JS SaouraAl Shabab Riyadh19:00

JS Saoura - Al Shabab Riyadh

JS Saoura are playing Al Shabab Riyadh at the Arab Club Championship of World on September 23. The match will kick off 19:00 UTC.

RCA CasablancaHilal Al-Quds19:00

RCA Casablanca - Hilal Al-Quds

RCA Casablanca are playing Hilal Al-Quds at the Arab Club Championship of World on September 23. The match will kick off 19:00 UTC.