Flamengo W logo
Brasil

Flamengo W Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Minas W2 - 3Flamengo W3 months ago Full TimeFT

Minas W - Flamengo W

Minas W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on March 1. The match kicked off 19:00 UTC. Flamengo W won 2-3.

Flamengo W1 - 3Sao Paulo W4 months ago Full TimeFT

Flamengo W - Sao Paulo W

Flamengo W played Sao Paulo W at the Brasileiro - Women of Brasil on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. Sao Paulo W won 1-3.

Flamengo W3 - 0Ponte Preta W4 months ago Full TimeFT

Flamengo W - Ponte Preta W

Flamengo W played Ponte Preta W at the Brasileiro - Women of Brasil on February 12. The match kicked off 22:00 UTC. Flamengo W won 3-0.

Santos W4 - 0Flamengo W4 months ago Full TimeFT

Santos W - Flamengo W

Santos W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on February 8. The match kicked off 20:00 UTC. Santos W won 4-0.

Corinthians W2 - 0Flamengo W9 months ago Full TimeFT

Corinthians W - Flamengo W

Corinthians W played Flamengo W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on September 15. The match kicked off 17:00 UTC. Corinthians W won 2-0.

Corinthians W1 - 2Flamengo W9 months ago Full TimeFT

Corinthians W - Flamengo W

Corinthians W played Flamengo W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on September 8. The match kicked off 17:00 UTC. Flamengo W won 1-2.

Flamengo W2 - 0Internacional W9 months ago Full TimeFT

Flamengo W - Internacional W

Flamengo W played Internacional W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on August 24. The match kicked off 17:00 UTC. Flamengo W won 2-0.

Internacional W1 - 1Flamengo W10 months ago Full TimeFT

Internacional W - Flamengo W

Internacional W played Flamengo W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on August 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Flamengo W5 - 0Sao Francisco W10 months ago Full TimeFT

Flamengo W - Sao Francisco W

Flamengo W played Sao Francisco W at the Brasileiro - Women of Brasil on August 4. The match kicked off 17:00 UTC. Flamengo W won 5-0.

Kindermann W1 - 0Flamengo W10 months ago Full TimeFT

Kindermann W - Flamengo W

Kindermann W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on July 28. The match kicked off 20:00 UTC. Kindermann W won 1-0.

Corinthians W1 - 0Flamengo Wa year ago Full TimeFT

Corinthians W - Flamengo W

Corinthians W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on July 21. The match kicked off 17:00 UTC. Corinthians W won 1-0.

Flamengo W5 - 0Foz Cataratas Wa year ago Full TimeFT

Flamengo W - Foz Cataratas W

Flamengo W played Foz Cataratas W at the Brasileiro - Women of Brasil on July 18. The match kicked off 18:00 UTC. Flamengo W won 5-0.

Flamengo W6 - 3Minas Wa year ago Full TimeFT

Flamengo W - Minas W

Flamengo W played Minas W at the Brasileiro - Women of Brasil on July 13. The match kicked off 18:00 UTC. Flamengo W won 6-3.

Internacional W0 - 1Flamengo Wa year ago Full TimeFT

Internacional W - Flamengo W

Internacional W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on June 29. The match kicked off 18:30 UTC. Flamengo W won 0-1.

Flamengo W2 - 2Vitoria Wa year ago Full TimeFT

Flamengo W - Vitoria W

Flamengo W played Vitoria W at the Brasileiro - Women of Brasil on May 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Santos W2 - 1Flamengo Wa year ago Full TimeFT

Santos W - Flamengo W

Santos W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on May 11. The match kicked off 17:00 UTC. Santos W won 2-1.

Flamengo W6 - 0Sport Recife Wa year ago Full TimeFT

Flamengo W - Sport Recife W

Flamengo W played Sport Recife W at the Brasileiro - Women of Brasil on May 1. The match kicked off 18:00 UTC. Flamengo W won 6-0.

Flamengo W0 - 0Ferroviaria Wa year ago Full TimeFT

Flamengo W - Ferroviaria W

Flamengo W played Ferroviaria W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ponte Preta W0 - 3Flamengo Wa year ago Full TimeFT

Ponte Preta W - Flamengo W

Ponte Preta W played Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 20. The match kicked off 18:00 UTC. Flamengo W won 0-3.

Flamengo W is a football club from Brasil competing in the Brasileiro - Women of Brasil. ScoreBat covers all matches of Flamengo W in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Flamengo W roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Flamengo W for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Flamengo W goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Flamengo W livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Flamengo W.

Matchday Live
Werder BremenWolfsburg11:30

Werder Bremen - Wolfsburg

Werder Bremen are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on June 7. The match will kick off 11:30 UTC.

Union BerlinSchalke13:30

Union Berlin - Schalke

Union Berlin are playing Schalke at the Bundesliga of Germany on June 7. The match will kick off 13:30 UTC.

AugsburgKoln16:00

Augsburg - Koln

Augsburg are playing Koln at the Bundesliga of Germany on June 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Rio AvePacos de Ferreira20:00

Rio Ave - Pacos de Ferreira

Rio Ave are playing Pacos de Ferreira at the Primeira Liga of Portugal on June 7. The match will kick off 20:00 UTC.

AraratNoah15:00

Ararat - Noah

Ararat are playing Noah at the Premier League, Championship round of Armenia on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Austria KlagenfurtKapfenberg08:30

Austria Klagenfurt - Kapfenberg

Austria Klagenfurt are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on June 7. The match will kick off 08:30 UTC.

HartbergSalzburg15:00

Hartberg - Salzburg

Hartberg are playing Salzburg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Wolfsberger ACLASK Linz15:00

Wolfsberger AC - LASK Linz

Wolfsberger AC are playing LASK Linz at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

RapidSturm17:30

Rapid - Sturm

Rapid are playing Sturm at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 7. The match will kick off 17:30 UTC.

VitebskBATE13:00

Vitebsk - BATE

Vitebsk are playing BATE at the Premier League of Belarus on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

BelshinaDinamo Minsk15:00

Belshina - Dinamo Minsk

Belshina are playing Dinamo Minsk at the Premier League of Belarus on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Shakhtyor SoligorskEnergetik-BGU17:00

Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU

Shakhtyor Soligorsk are playing Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on June 7. The match will kick off 17:00 UTC.

BeroeCherno More17:30

Beroe - Cherno More

Beroe are playing Cherno More at the A PFG of Bulgaria on June 7. The match will kick off 17:30 UTC.

NK Istra 1961Rijeka16:55

NK Istra 1961 - Rijeka

NK Istra 1961 are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on June 7. The match will kick off 16:55 UTC.

Lokomotiva ZagrebOsijek19:05

Lokomotiva Zagreb - Osijek

Lokomotiva Zagreb are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on June 7. The match will kick off 19:05 UTC.

KarvinaBudejovice13:00

Karvina - Budejovice

Karvina are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

OpavaSlovacko13:00

Opava - Slovacko

Opava are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

OlomoucOstrava15:00

Olomouc - Ostrava

Olomouc are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

TepliceJablonec15:00

Teplice - Jablonec

Teplice are playing Jablonec at the First League of Czech Republic on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavia PrahaPlzen17:00

Slavia Praha - Plzen

Slavia Praha are playing Plzen at the First League of Czech Republic on June 7. The match will kick off 17:00 UTC.

BrnoTrinec15:00

Brno - Trinec

Brno are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

PardubiceVitkovice15:00

Pardubice - Vitkovice

Pardubice are playing Vitkovice at the FNL of Czech Republic on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavoj VysehradChrudim15:00

Slavoj Vysehrad - Chrudim

Slavoj Vysehrad are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

VlasimDukla Praha15:00

Vlasim - Dukla Praha

Vlasim are playing Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

AaB AalborgAGF Aarhus15:00

AaB Aalborg - AGF Aarhus

AaB Aalborg are playing AGF Aarhus at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

FC KobenhavnRanders FC15:00

FC Kobenhavn - Randers FC

FC Kobenhavn are playing Randers FC at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

FC NordsjaellandMidtjylland15:00

FC Nordsjaelland - Midtjylland

FC Nordsjaelland are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

HobroLyngby15:00

Hobro - Lyngby

Hobro are playing Lyngby at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

HorsensBrondby15:00

Horsens - Brondby

Horsens are playing Brondby at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

OB OdenseEsbjerg15:00

OB Odense - Esbjerg

OB Odense are playing Esbjerg at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

SonderjyllandSilkeborg15:00

Sonderjylland - Silkeborg

Sonderjylland are playing Silkeborg at the Superliga of Denmark on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Tulevik ViljandiKuressaare10:00

Tulevik Viljandi - Kuressaare

Tulevik Viljandi are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on June 7. The match will kick off 10:00 UTC.

Nomme KaljuFlora12:00

Nomme Kalju - Flora

Nomme Kalju are playing Flora at the Meistriliiga of Estonia on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

Tammeka TartuPaide16:00

Tammeka Tartu - Paide

Tammeka Tartu are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on June 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Erzgebirge AueKarlsruher11:30

Erzgebirge Aue - Karlsruher

Erzgebirge Aue are playing Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on June 7. The match will kick off 11:30 UTC.

HannoverHeidenheim11:30

Hannover - Heidenheim

Hannover are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on June 7. The match will kick off 11:30 UTC.

StuttgartOsnabruck11:30

Stuttgart - Osnabruck

Stuttgart are playing Osnabruck at the 2. Bundesliga of Germany on June 7. The match will kick off 11:30 UTC.

Preussen MunsterUnterhaching11:00

Preussen Munster - Unterhaching

Preussen Munster are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on June 7. The match will kick off 11:00 UTC.

Carl Zeiss JenaKaiserslautern12:00

Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern

Carl Zeiss Jena are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

IngolstadtSonnenhof Grosaspach15:00

Ingolstadt - Sonnenhof Grosaspach

Ingolstadt are playing Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

PAOKOlympiakos16:30

PAOK - Olympiakos

PAOK are playing Olympiakos at the Super League, Championship round of Greece on June 7. The match will kick off 16:30 UTC.

AEKPanathinaikos18:30

AEK - Panathinaikos

AEK are playing Panathinaikos at the Super League, Championship round of Greece on June 7. The match will kick off 18:30 UTC.

ZalaegerszegPuskas16:55

Zalaegerszeg - Puskas

Zalaegerszeg are playing Puskas at the NB I of Hungary on June 7. The match will kick off 16:55 UTC.

FerencvarosDiosgyor19:05

Ferencvaros - Diosgyor

Ferencvaros are playing Diosgyor at the NB I of Hungary on June 7. The match will kick off 19:05 UTC.

RiteriaiBanga14:00

Riteriai - Banga

Riteriai are playing Banga at the A Lyga of Lithuania on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

BuducnostSutjeska Niksic18:00

Buducnost - Sutjeska Niksic

Buducnost are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on June 7. The match will kick off 18:00 UTC.

FK Kom PodgoricaRudar Pljevlja18:00

FK Kom Podgorica - Rudar Pljevlja

FK Kom Podgorica are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on June 7. The match will kick off 18:00 UTC.

Grbalj RadanoviciOFK Titograd18:00

Grbalj Radanovici - OFK Titograd

Grbalj Radanovici are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on June 7. The match will kick off 18:00 UTC.

OFK PetrovacIskra18:00

OFK Petrovac - Iskra

OFK Petrovac are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on June 7. The match will kick off 18:00 UTC.

ZetaMladost Podgorica18:00

Zeta - Mladost Podgorica

Zeta are playing Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on June 7. The match will kick off 18:00 UTC.

MjondalenRosenborgPostponedPst

Mjondalen - Rosenborg

Mjondalen are playing Rosenborg at the Eliteserien of Norway on June 7.

SandefjordStabekPostponedPst

Sandefjord - Stabek

Sandefjord are playing Stabek at the Eliteserien of Norway on June 7.

SarpsborgOddPostponedPst

Sarpsborg - Odd

Sarpsborg are playing Odd at the Eliteserien of Norway on June 7.

HaugesundValerengaPostponedPst

Haugesund - Valerenga

Haugesund are playing Valerenga at the Eliteserien of Norway on June 7.

RakowLKS Lodz10:30

Rakow - LKS Lodz

Rakow are playing LKS Lodz at the Ekstraklasa of Poland on June 7. The match will kick off 10:30 UTC.

Arka GdyniaSlask13:00

Arka Gdynia - Slask

Arka Gdynia are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

Wisla KrakowLegia15:30

Wisla Krakow - Legia

Wisla Krakow are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecOlsztyn10:40

Zaglebie Sosnowiec - Olsztyn

Zaglebie Sosnowiec are playing Olsztyn at the I Liga of Poland on June 7. The match will kick off 10:40 UTC.

Tychy 71Chojniczanka13:10

Tychy 71 - Chojniczanka

Tychy 71 are playing Chojniczanka at the I Liga of Poland on June 7. The match will kick off 13:10 UTC.

Odra OpoleJastrzebie15:00

Odra Opole - Jastrzebie

Odra Opole are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Sandecja Nowy SaczRadomiak Radom15:00

Sandecja Nowy Sacz - Radomiak Radom

Sandecja Nowy Sacz are playing Radomiak Radom at the I Liga of Poland on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Mladost LucaniMacva Sabac13:00

Mladost Lucani - Macva Sabac

Mladost Lucani are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

Radnicki NisRad15:00

Radnicki Nis - Rad

Radnicki Nis are playing Rad at the Super Liga of Serbia on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

BravoTriglav16:00

Bravo - Triglav

Bravo are playing Triglav at the 1. SNL of Slovenia on June 7. The match will kick off 16:00 UTC.

DomzaleMaribor18:30

Domzale - Maribor

Domzale are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on June 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Dynamo K.Oleksandria14:00

Dynamo K. - Oleksandria

Dynamo K. are playing Oleksandria at the Premier League, Championship Round of Ukraine on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Olimpik DonetskMariupol11:00

Olimpik Donetsk - Mariupol

Olimpik Donetsk are playing Mariupol at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on June 7. The match will kick off 11:00 UTC.

LvivDnipro16:30

Lviv - Dnipro

Lviv are playing Dnipro at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on June 7. The match will kick off 16:30 UTC.

VorsklaKarpatyPostponedPst

Vorskla - Karpaty

Vorskla are playing Karpaty at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on June 7.

SeongnamDaegu FC10:00

Seongnam - Daegu FC

Seongnam are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on June 7. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon BluewingsGwangju Sangmu10:00

Suwon Bluewings - Gwangju Sangmu

Suwon Bluewings are playing Gwangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on June 7. The match will kick off 10:00 UTC.

BreidablikHK12:00

Breidablik - HK

Breidablik are playing HK at the Club Friendlies of International on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

SJK-2GBK12:00

SJK-2 - GBK

SJK-2 are playing GBK at the Club Friendlies of International on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

BylisTeuta15:00

Bylis - Teuta

Bylis are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

FlamurtariSkenderbeu15:00

Flamurtari - Skenderbeu

Flamurtari are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

LaciVllaznia15:00

Laci - Vllaznia

Laci are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Luftetari GjirokasterKF Tirana15:00

Luftetari Gjirokaster - KF Tirana

Luftetari Gjirokaster are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

PartizaniKukesi15:00

Partizani - Kukesi

Partizani are playing Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on June 7. The match will kick off 15:00 UTC.

DilijanShirak-212:30

Dilijan - Shirak-2

Dilijan are playing Shirak-2 at the First division of Armenia on June 7. The match will kick off 12:30 UTC.

MasisArarat-Armenia-212:45

Masis - Ararat-Armenia-2

Masis are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on June 7. The match will kick off 12:45 UTC.

Alashkert-2Aragats13:00

Alashkert-2 - Aragats

Alashkert-2 are playing Aragats at the First division of Armenia on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Brest-2FC Minsk-212:00

Dinamo Brest-2 - FC Minsk-2

Dinamo Brest-2 are playing FC Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

Frydek MistekOstrava-2PostponedPst

Frydek Mistek - Ostrava-2

Frydek Mistek are playing Ostrava-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

HlucinDolni BenesovPostponedPst

Hlucin - Dolni Benesov

Hlucin are playing Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

Odra PetrkoviceZlin-2PostponedPst

Odra Petrkovice - Zlin-2

Odra Petrkovice are playing Zlin-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

Olomouc-2HanackaPostponedPst

Olomouc-2 - Hanacka

Olomouc-2 are playing Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

RosiceFC Velke MeziriciPostponedPst

Rosice - FC Velke Mezirici

Rosice are playing FC Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

Slovacko-2VyskovPostponedPst

Slovacko-2 - Vyskov

Slovacko-2 are playing Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

Uhersky BrodVrchovinaPostponedPst

Uhersky Brod - Vrchovina

Uhersky Brod are playing Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

Viktoria OtrokoviceUnichovPostponedPst

Viktoria Otrokovice - Unichov

Viktoria Otrokovice are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

ZnojmoBlanskoPostponedPst

Znojmo - Blansko

Znojmo are playing Blansko at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 7.

Karlovy VarySokol HostounPostponedPst

Karlovy Vary - Sokol Hostoun

Karlovy Vary are playing Sokol Hostoun at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

Motorlet PrahaKraluv DvurPostponedPst

Motorlet Praha - Kraluv Dvur

Motorlet Praha are playing Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

PisekRakovnikPostponedPst

Pisek - Rakovnik

Pisek are playing Rakovnik at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

Pribram-2BenesovPostponedPst

Pribram-2 - Benesov

Pribram-2 are playing Benesov at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

Slavia Praha-2Plzen-2PostponedPst

Slavia Praha-2 - Plzen-2

Slavia Praha-2 are playing Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

Sparta Praha-2Admira PrahaPostponedPst

Sparta Praha-2 - Admira Praha

Sparta Praha-2 are playing Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

StechoviceLoko VltavinPostponedPst

Stechovice - Loko Vltavin

Stechovice are playing Loko Vltavin at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

TaborskoDomazlicePostponedPst

Taborsko - Domazlice

Taborsko are playing Domazlice at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on June 7.

BreclavSokol LanzhotPostponedPst

Breclav - Sokol Lanzhot

Breclav are playing Sokol Lanzhot at the 4. liga, Group D of Czech Republic on June 7.

Havlickuv BrodStara RisePostponedPst

Havlickuv Brod - Stara Rise

Havlickuv Brod are playing Stara Rise at the 4. liga, Group D of Czech Republic on June 7.

Jihlava-2Start BrnoPostponedPst

Jihlava-2 - Start Brno

Jihlava-2 are playing Start Brno at the 4. liga, Group D of Czech Republic on June 7.

Slavoj PolnaVelka BitesPostponedPst

Slavoj Polna - Velka Bites

Slavoj Polna are playing Velka Bites at the 4. liga, Group D of Czech Republic on June 7.

Zdirec nad DoubravouHumpolecPostponedPst

Zdirec nad Doubravou - Humpolec

Zdirec nad Doubravou are playing Humpolec at the 4. liga, Group D of Czech Republic on June 7.

BzenecHfk OlomoucPostponedPst

Bzenec - Hfk Olomouc

Bzenec are playing Hfk Olomouc at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

HraniceHodoninPostponedPst

Hranice - Hodonin

Hranice are playing Hodonin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

KozloviceSumperkPostponedPst

Kozlovice - Sumperk

Kozlovice are playing Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

Nove SadyVsetinPostponedPst

Nove Sady - Vsetin

Nove Sady are playing Vsetin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

SkasticeSlavicinPostponedPst

Skastice - Slavicin

Skastice are playing Slavicin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

StraniViktorie PrerovPostponedPst

Strani - Viktorie Prerov

Strani are playing Viktorie Prerov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

Tatran VsechoviceBrumovPostponedPst

Tatran Vsechovice - Brumov

Tatran Vsechovice are playing Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on June 7.

Hermanice SlezskaDetmarovicePostponedPst

Hermanice Slezska - Detmarovice

Hermanice Slezska are playing Detmarovice at the 4. liga, Group F of Czech Republic on June 7.

Opava-2HavirovPostponedPst

Opava-2 - Havirov

Opava-2 are playing Havirov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on June 7.

Polanka nad OdrouNovy JicinPostponedPst

Polanka nad Odrou - Novy Jicin

Polanka nad Odrou are playing Novy Jicin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on June 7.

Trinec-2FrydlantPostponedPst

Trinec-2 - Frydlant

Trinec-2 are playing Frydlant at the 4. liga, Group F of Czech Republic on June 7.

Bohemians 1905-2Sokol ZapyPostponedPst

Bohemians 1905-2 - Sokol Zapy

Bohemians 1905-2 are playing Sokol Zapy at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on June 7.

Boleslav-2Pardubice-2PostponedPst

Boleslav-2 - Pardubice-2

Boleslav-2 are playing Pardubice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on June 7.

Dukla Praha-2ZbuzanyPostponedPst

Dukla Praha-2 - Zbuzany

Dukla Praha-2 are playing Zbuzany at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on June 7.

Jablonec-2Sokol BrozanyPostponedPst

Jablonec-2 - Sokol Brozany

Jablonec-2 are playing Sokol Brozany at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on June 7.

PrepereSokol ZivanicePostponedPst

Prepere - Sokol Zivanice

Prepere are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on June 7.

Teplice-2Hradec Kralove-2PostponedPst

Teplice-2 - Hradec Kralove-2

Teplice-2 are playing Hradec Kralove-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on June 7.

NaestvedKoge12:00

Naestved - Koge

Naestved are playing Koge at the Division 1 of Denmark on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

ElvaMaardu10:00

Elva - Maardu

Elva are playing Maardu at the Esiliiga A of Estonia on June 7. The match will kick off 10:00 UTC.

VandraNomme United10:00

Vandra - Nomme United

Vandra are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on June 7. The match will kick off 10:00 UTC.

KI KlaksvikNSI Runavik14:00

KI Klaksvik - NSI Runavik

KI Klaksvik are playing NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Duisburg WSC Sand W12:00

Duisburg W - SC Sand W

Duisburg W are playing SC Sand W at the Bundesliga - Women of Germany on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

Freiburg WUSV Jena W12:00

Freiburg W - USV Jena W

Freiburg W are playing USV Jena W at the Bundesliga - Women of Germany on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

Koln WEssen W12:00

Koln W - Essen W

Koln W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

Potsdam WBayern W12:00

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on June 7. The match will kick off 12:00 UTC.

USV Jena WFreiburg WPostponedPst

USV Jena W - Freiburg W

USV Jena W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on June 7.

BreinigHurthPostponedPst

Breinig - Hurth

Breinig are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 7.

Wegberg-BeeckDeutzPostponedPst

Wegberg-Beeck - Deutz

Wegberg-Beeck are playing Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 7.

BW FriesdorfFrechenPostponedPst

BW Friesdorf - Frechen

BW Friesdorf are playing Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 7.

Wesseling-UrfeldVichttalPostponedPst

Wesseling-Urfeld - Vichttal

Wesseling-Urfeld are playing Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 7.

PeschFortuna Koln-2PostponedPst

Pesch - Fortuna Koln-2

Pesch are playing Fortuna Koln-2 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 7.

XanthiAtromitosPostponedPst

Xanthi - Atromitos

Xanthi are playing Atromitos at the Super League, Relegation Group of Greece on June 7.

LarissaAsteras Tripolis16:15

Larissa - Asteras Tripolis

Larissa are playing Asteras Tripolis at the Super League, Relegation Group of Greece on June 7. The match will kick off 16:15 UTC.

IHBerserkir14:00

IH - Berserkir

IH are playing Berserkir at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

IsbjorninnBjorninn14:00

Isbjorninn - Bjorninn

Isbjorninn are playing Bjorninn at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

KFBVidir Gardur14:00

KFB - Vidir Gardur

KFB are playing Vidir Gardur at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

KFRGG14:00

KFR - GG

KFR are playing GG at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

SR RejkavikIBU14:00

SR Rejkavik - IBU

SR Rejkavik are playing IBU at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

SamherjarNokkvi14:00

Samherjar - Nokkvi

Samherjar are playing Nokkvi at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

TindastollKormakur14:00

Tindastoll - Kormakur

Tindastoll are playing Kormakur at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

StokkseyriAfrika16:00

Stokkseyri - Afrika

Stokkseyri are playing Afrika at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 16:00 UTC.

ArborgAugnablik17:00

Arborg - Augnablik

Arborg are playing Augnablik at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 17:00 UTC.

LettirReynir19:00

Lettir - Reynir

Lettir are playing Reynir at the National Cup of Iceland on June 7. The match will kick off 19:00 UTC.

KR ReykjavikVikingur R.19:15

KR Reykjavik - Vikingur R.

KR Reykjavik are playing Vikingur R. at the Supercup of Iceland on June 7. The match will kick off 19:15 UTC.

Maccabi HaifaHapoel Haifa17:45

Maccabi Haifa - Hapoel Haifa

Maccabi Haifa are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on June 7. The match will kick off 17:45 UTC.

Sektzia Nes TzionaMaccabi Netanya16:45

Sektzia Nes Tziona - Maccabi Netanya

Sektzia Nes Tziona are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 7. The match will kick off 16:45 UTC.

BallkaniDrenica Skenderaj14:00

Ballkani - Drenica Skenderaj

Ballkani are playing Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

GjilaniTrepca14:00

Gjilani - Trepca

Gjilani are playing Trepca at the Superliga of Kosovo on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

PrishtinaFerizaj16:00

Prishtina - Ferizaj

Prishtina are playing Ferizaj at the Superliga of Kosovo on June 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Bokelj KotorIbar15:30

Bokelj Kotor - Ibar

Bokelj Kotor are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Decic TuziMornar15:30

Decic Tuzi - Mornar

Decic Tuzi are playing Mornar at the Division 2 of Montenegro on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

DrezgaArsenal Tivat15:30

Drezga - Arsenal Tivat

Drezga are playing Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Lovcen CetinjeJezero15:30

Lovcen Cetinje - Jezero

Lovcen Cetinje are playing Jezero at the Division 2 of Montenegro on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

OtrantJedinstvo BP15:30

Otrant - Jedinstvo BP

Otrant are playing Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Stal RzeszowWidzew11:05

Stal Rzeszow - Widzew

Stal Rzeszow are playing Widzew at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 11:05 UTC.

GarbarniaGornik Polkowice14:00

Garbarnia - Gornik Polkowice

Garbarnia are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Olimpia ElblagResovia Rzeszow14:00

Olimpia Elblag - Resovia Rzeszow

Olimpia Elblag are playing Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

StargardZnicz Pruszkow14:00

Stargard - Znicz Pruszkow

Stargard are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Skra CzestochowaKatowice15:30

Skra Czestochowa - Katowice

Skra Czestochowa are playing Katowice at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Bytovia BytowGryf W16:00

Bytovia Bytow - Gryf W

Bytovia Bytow are playing Gryf W at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 16:00 UTC.

FK MetalacBuducnost Dobanovci15:30

FK Metalac - Buducnost Dobanovci

FK Metalac are playing Buducnost Dobanovci at the Prva Liga of Serbia on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Semendrija 1924Zarkovo15:30

Semendrija 1924 - Zarkovo

Semendrija 1924 are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on June 7. The match will kick off 15:30 UTC.

BahonRacaPostponedPst

Bahon - Raca

Bahon are playing Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

Dunajska LuznaBernolakovoPostponedPst

Dunajska Luzna - Bernolakovo

Dunajska Luzna are playing Bernolakovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

FC RohoznikRusovcePostponedPst

FC Rohoznik - Rusovce

FC Rohoznik are playing Rusovce at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

Inter BratislavaTomasovPostponedPst

Inter Bratislava - Tomasov

Inter Bratislava are playing Tomasov at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

MalackyKalinkovoPostponedPst

Malacky - Kalinkovo

Malacky are playing Kalinkovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

PezinokRovinkaPostponedPst

Pezinok - Rovinka

Pezinok are playing Rovinka at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

SenecLokomotiva DNVPostponedPst

Senec - Lokomotiva DNV

Senec are playing Lokomotiva DNV at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 7.

Qviding FIFTornsPostponedPst

Qviding FIF - Torns

Qviding FIF are playing Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on June 7.

KarlskronaEskilsminnePostponedPst

Karlskrona - Eskilsminne

Karlskrona are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on June 7.

LandskronaTvaakerPostponedPst

Landskrona - Tvaaker

Landskrona are playing Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on June 7.

VarnamoLundPostponedPst

Varnamo - Lund

Varnamo are playing Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on June 7.

AktobeKairat-2PostponedPst

Aktobe - Kairat-2

Aktobe are playing Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on June 7.

AkzhayikArysPostponedPst

Akzhayik - Arys

Akzhayik are playing Arys at the 1 Division of Kazakhstan on June 7.

Altay SemeyMaqtaaralPostponedPst

Altay Semey - Maqtaaral

Altay Semey are playing Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on June 7.

Astana-2SDYuShOR 8PostponedPst

Astana-2 - SDYuShOR 8

Astana-2 are playing SDYuShOR 8 at the 1 Division of Kazakhstan on June 7.

BaykonurAtyrauPostponedPst

Baykonur - Atyrau

Baykonur are playing Atyrau at the 1 Division of Kazakhstan on June 7.

Shakhtar BulatEkibastuzPostponedPst

Shakhtar Bulat - Ekibastuz

Shakhtar Bulat are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on June 7.

Energetik MaryAhal13:00

Energetik Mary - Ahal

Energetik Mary are playing Ahal at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

Kopetdag AsgabatSagadam13:00

Kopetdag Asgabat - Sagadam

Kopetdag Asgabat are playing Sagadam at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

NebitchiMerw13:00

Nebitchi - Merw

Nebitchi are playing Merw at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 7. The match will kick off 13:00 UTC.

An GiangTay Ninh08:30

An Giang - Tay Ninh

An Giang are playing Tay Ninh at the V League 2 of Vietnam on June 7. The match will kick off 08:30 UTC.

Bong Da HueBa Ria Vung Tau09:00

Bong Da Hue - Ba Ria Vung Tau

Bong Da Hue are playing Ba Ria Vung Tau at the V League 2 of Vietnam on June 7. The match will kick off 09:00 UTC.

Sanna Khanh HoaLong An Tan An10:00

Sanna Khanh Hoa - Long An Tan An

Sanna Khanh Hoa are playing Long An Tan An at the V League 2 of Vietnam on June 7. The match will kick off 10:00 UTC.

GuadalupeJicaral21:00

Guadalupe - Jicaral

Guadalupe are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on June 7. The match will kick off 21:00 UTC.

Perez ZeledonUniversidad de Costa Rica22:00

Perez Zeledon - Universidad de Costa Rica

Perez Zeledon are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on June 7. The match will kick off 22:00 UTC.

San CarlosCS Herediano00:00

San Carlos - CS Herediano

San Carlos are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on June 8. The match will kick off 00:00 UTC.

LD AlajuelenseSantos Dg01:00

LD Alajuelense - Santos Dg

LD Alajuelense are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on June 8. The match will kick off 01:00 UTC.