Crema logo
Italy

Crema Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Crema - Caravaggio

Crema - Caravaggio

Crema played Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on March 1. The match kicked off 13:30 UTC. Caravaggio won 2-3.

Crema - Vis Nova Giussano

Crema - Vis Nova Giussano

Crema played Vis Nova Giussano at the Serie D, Group B of Italy on February 24. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 3-1.

Nibionnoggiono - Crema

Nibionnoggiono - Crema

Nibionnoggiono played Crema at the Serie D, Group B of Italy on February 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sona - Crema

Sona - Crema

Sona played Crema at the Serie D, Group B of Italy on February 14. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crema - Ponte San Pietro

Crema - Ponte San Pietro

Crema played Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on February 7. The match kicked off 13:30 UTC. Ponte San Pietro won 1-3.

Fanfulla - Crema

Fanfulla - Crema

Fanfulla played Crema at the Serie D, Group B of Italy on February 3. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Crema - Ciserano-Bergamo

Crema - Ciserano-Bergamo

Crema played Ciserano-Bergamo at the Serie D, Group B of Italy on January 30. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 1-0.

Scanzorosciate - Crema

Scanzorosciate - Crema

Scanzorosciate played Crema at the Serie D, Group B of Italy on January 24. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crema - Franciacorta

Crema - Franciacorta

Crema played Franciacorta at the Serie D, Group B of Italy on January 18. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

USD Casatese - Crema

USD Casatese - Crema

USD Casatese played Crema at the Serie D, Group B of Italy on January 10. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 2-3.

Crema - Calvina

Crema - Calvina

Crema played Calvina at the Serie D, Group B of Italy on January 6. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Brusaporto - Crema

Brusaporto - Crema

Brusaporto played Crema at the Serie D, Group B of Italy on December 23. The match kicked off 13:30 UTC. Brusaporto won 2-0.

Crema - Seregno

Crema - Seregno

Crema played Seregno at the Serie D, Group B of Italy on December 20. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 3-2.

Villa Valle - Crema

Villa Valle - Crema

Villa Valle played Crema at the Serie D, Group B of Italy on December 16. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Caravaggio - Crema

Caravaggio - Crema

Caravaggio played Crema at the Serie D, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 2-3.

Crema - Breno

Crema - Breno

Crema played Breno at the Serie D, Group B of Italy on November 22. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Real Calepina - Crema

Real Calepina - Crema

Real Calepina played Crema at the Serie D, Group B of Italy on October 25. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Crema - Tritium

Crema - Tritium

Crema played Tritium at the Serie D, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 18:30 UTC. Crema won 2-0.

Crema - Nibionnoggiono

Crema - Nibionnoggiono

Crema played Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on September 27. The match kicked off 16:00 UTC. Crema won 3-1.

Crema is a football club from Italy competing in the Serie D, Group B of Italy. ScoreBat covers all matches of Crema in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Crema roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Crema for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Crema goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Crema livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Crema.

Matchday Live
West Bromwich Albion - Newcastle United

West Bromwich Albion - Newcastle United

West Bromwich Albion played Newcastle United at the Premier League of England on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Liverpool - Fulham

Liverpool - Fulham

Liverpool played Fulham at the Premier League of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Fulham won 0-1.

Manchester City - Manchester United

Manchester City - Manchester United

Manchester City played Manchester United at the Premier League of England on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Manchester United won 0-2.

Tottenham Hotspur - Crystal Palace

Tottenham Hotspur - Crystal Palace

Tottenham Hotspur are playing Crystal Palace at the Premier League of England on March 7. The match will kick off 19:15 UTC.

Huesca - Celta Vigo

Huesca - Celta Vigo

Huesca played Celta Vigo at the La Liga of Spain on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Celta Vigo won 3-4.

Atletico Madrid - Real Madrid

Atletico Madrid - Real Madrid

Atletico Madrid played Real Madrid at the La Liga of Spain on March 7. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Sociedad - Levante

Real Sociedad - Levante

Real Sociedad are playing Levante at the La Liga of Spain on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Real Sociedad are winning 1-0.

Athletic Bilbao - Granada CF

Athletic Bilbao - Granada CF

Athletic Bilbao are playing Granada CF at the La Liga of Spain on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Koln - Werder Bremen

Koln - Werder Bremen

Koln played Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on March 7. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arminia Bielefeld - Union Berlin

Arminia Bielefeld - Union Berlin

Arminia Bielefeld are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Roma - Genoa

Roma - Genoa

Roma played Genoa at the Serie A of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Roma won 1-0.

Crotone - Torino

Crotone - Torino

Crotone played Torino at the Serie A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Crotone won 4-2.

Fiorentina - Parma

Fiorentina - Parma

Fiorentina played Parma at the Serie A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Verona - AC Milan

Verona - AC Milan

Verona played AC Milan at the Serie A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. AC Milan won 0-2.

Sampdoria - Cagliari

Sampdoria - Cagliari

Sampdoria are playing Cagliari at the Serie A of Italy on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Cagliari are winning 0-1.

Napoli - Bologna

Napoli - Bologna

Napoli are playing Bologna at the Serie A of Italy on March 7. The match will kick off 19:45 UTC.

Ajax - Groningen

Ajax - Groningen

Ajax played Groningen at the Eredivisie of Netherlands on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Ajax won 3-1.

Fortuna Sittard - PSV

Fortuna Sittard - PSV

Fortuna Sittard played PSV at the Eredivisie of Netherlands on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. PSV won 1-3.

Heracles Almelo - Zwolle

Heracles Almelo - Zwolle

Heracles Almelo played Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Heracles Almelo won 2-1.

Vitesse - AZ

Vitesse - AZ

Vitesse played AZ at the Eredivisie of Netherlands on March 7. The match kicked off 15:45 UTC. Vitesse won 2-1.

Dundee United - Celtic

Dundee United - Celtic

Dundee United played Celtic at the Premier League of Scotland on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Maritimo - Moreirense

Maritimo - Moreirense

Maritimo are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Moreirense are winning 0-1.

Rio Ave - SC Farense

Rio Ave - SC Farense

Rio Ave are playing SC Farense at the Primeira Liga of Portugal on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Ural - Ufa

Ural - Ufa

Ural played Ufa at the Premier League of Russia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo - Tambov

Dinamo - Tambov

Dinamo played Tambov at the Premier League of Russia on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Dinamo won 2-0.

Spartak - FK Krasnodar

Spartak - FK Krasnodar

Spartak played FK Krasnodar at the Premier League of Russia on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Spartak won 6-1.

Shirak - Ararat-Armenia

Shirak - Ararat-Armenia

Shirak played Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on March 7. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ried - Wolfsberger AC

Ried - Wolfsberger AC

Ried played Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Wolfsberger AC won 0-4.

Salzburg - St. Polten

Salzburg - St. Polten

Salzburg played St. Polten at the Bundesliga of Austria on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Salzburg won 4-1.

Austria V - Rapid

Austria V - Rapid

Austria V played Rapid at the Bundesliga of Austria on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Grazer AK - Austria W-2

Grazer AK - Austria W-2

Grazer AK played Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on March 7. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Liefering - Horn

Liefering - Horn

Liefering played Horn at the 2. Liga of Austria on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Liefering won 6-2.

BATE - Vitebsk

BATE - Vitebsk

BATE played Vitebsk at the National Cup of Belarus on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. BATE won 2-1.

Shakhtyor Soligorsk - Neman

Shakhtyor Soligorsk - Neman

Shakhtyor Soligorsk played Neman at the National Cup of Belarus on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 3-0.

Mouscron - Standard

Mouscron - Standard

Mouscron played Standard at the First Division A of Belgium on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Mouscron won 1-0.

Club Brugge - Zulte-Waregem

Club Brugge - Zulte-Waregem

Club Brugge played Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Club Brugge won 3-0.

Anderlecht - Mechelen

Anderlecht - Mechelen

Anderlecht are playing Mechelen at the First Division A of Belgium on March 7. The match kicked off 17:15 UTC. It's the second half and Anderlecht are winning 1-0.

Genk - Cercle Brugge

Genk - Cercle Brugge

Genk are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on March 7. The match will kick off 19:45 UTC.

RFC Seraing - Westerlo

RFC Seraing - Westerlo

RFC Seraing played Westerlo at the First Division B of Belgium on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lommel United - Club Brugge-2

Lommel United - Club Brugge-2

Lommel United are playing Club Brugge-2 at the First Division B of Belgium on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Etar - CSKA 1948 Sofia

Etar - CSKA 1948 Sofia

Etar played CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Etar won 3-1.

Beroe - Ludogorets

Beroe - Ludogorets

Beroe played Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Ludogorets won 1-4.

Levski - Botev

Levski - Botev

Levski played Botev at the A PFG of Bulgaria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Osijek - NK Gorica

Osijek - NK Gorica

Osijek played NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Zagreb - Rijeka

Dinamo Zagreb - Rijeka

Dinamo Zagreb played Rijeka at the 1 HNL of Croatia on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Dinamo Zagreb won 2-0.

AEK Larnaca - Olympiakos Nicosia

AEK Larnaca - Olympiakos Nicosia

AEK Larnaca played Olympiakos Nicosia at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. AEK Larnaca won 2-1.

Ermis Aradippou - Nea Salamis

Ermis Aradippou - Nea Salamis

Ermis Aradippou played Nea Salamis at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Nea Salamis won 1-2.

Budejovice - Boleslav

Budejovice - Boleslav

Budejovice played Boleslav at the First League of Czech Republic on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Boleslav won 1-3.

Karvina - Brno

Karvina - Brno

Karvina played Brno at the First League of Czech Republic on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jablonec - Sparta Praha

Jablonec - Sparta Praha

Jablonec are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on March 7.

Slavia Praha - Ostrava

Slavia Praha - Ostrava

Slavia Praha are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Slavia Praha are winning 2-0.

Zizkov - Chrudim

Zizkov - Chrudim

Zizkov played Chrudim at the FNL of Czech Republic on March 7. The match kicked off 09:15 UTC. Chrudim won 1-3.

Varnsdorf - Prostejov

Varnsdorf - Prostejov

Varnsdorf played Prostejov at the FNL of Czech Republic on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Prostejov won 2-4.

Vlasim - Taborsko

Vlasim - Taborsko

Vlasim played Taborsko at the FNL of Czech Republic on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Taborsko won 0-1.

Randers FC - Lyngby

Randers FC - Lyngby

Randers FC played Lyngby at the Superliga of Denmark on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Lyngby won 1-2.

Brondby - FC Kobenhavn

Brondby - FC Kobenhavn

Brondby played FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Brondby won 2-1.

Midtjylland - AGF Aarhus

Midtjylland - AGF Aarhus

Midtjylland played AGF Aarhus at the Superliga of Denmark on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. AGF Aarhus won 0-1.

FC Nordsjaelland - Horsens

FC Nordsjaelland - Horsens

FC Nordsjaelland are playing Horsens at the Superliga of Denmark on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Vejle - OB Odense

Vejle - OB Odense

Vejle are playing OB Odense at the Superliga of Denmark on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Levadia T - Kuressaare

Levadia T - Kuressaare

Levadia T are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on March 7.

Angers - Club Franciscain

Angers - Club Franciscain

Angers are playing Club Franciscain at the National cup of France on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Angers are winning 2-0.

Gazelec Ajaccio - Lille

Gazelec Ajaccio - Lille

Gazelec Ajaccio are playing Lille at the National cup of France on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Lille are winning 0-1.

Romorantin - Chateaubriant

Romorantin - Chateaubriant

Romorantin are playing Chateaubriant at the National cup of France on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Chateaubriant are winning 0-2.

Canet - Marseille

Canet - Marseille

Canet are playing Marseille at the National cup of France on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Eintracht Braunschweig - Sandhausen

Eintracht Braunschweig - Sandhausen

Eintracht Braunschweig played Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Eintracht Braunschweig won 1-0.

Fortuna Dusseldorf - Nurnberg

Fortuna Dusseldorf - Nurnberg

Fortuna Dusseldorf played Nurnberg at the 2. Bundesliga of Germany on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Fortuna Dusseldorf won 3-1.

Osnabruck - Regensburg

Osnabruck - Regensburg

Osnabruck are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on March 7.

Unterhaching - Hallescher FC

Unterhaching - Hallescher FC

Unterhaching played Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Unterhaching won 3-0.

Bayern-2 - Wehen Wiesbaden

Bayern-2 - Wehen Wiesbaden

Bayern-2 played Wehen Wiesbaden at the 3. Liga of Germany on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Bayern-2 won 2-0.

Olympiakos - Lamia

Olympiakos - Lamia

Olympiakos played Lamia at the Super League 1 of Greece on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Olympiakos won 3-0.

Panaitolikos - Volos NFC

Panaitolikos - Volos NFC

Panaitolikos played Volos NFC at the Super League 1 of Greece on March 7. The match kicked off 15:15 UTC. Panaitolikos won 1-0.

PAOK - Aris

PAOK - Aris

PAOK are playing Aris at the Super League 1 of Greece on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Aris are winning 0-1.

Honved - Varda

Honved - Varda

Honved played Varda at the NB I of Hungary on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Varda won 0-1.

Zalaegerszeg - Ferencvaros

Zalaegerszeg - Ferencvaros

Zalaegerszeg are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Budafoki - Fehervar

Budafoki - Fehervar

Budafoki are playing Fehervar at the NB I of Hungary on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Empoli - Cittadella

Empoli - Cittadella

Empoli played Cittadella at the Serie B of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Reggiana - Lecce

Reggiana - Lecce

Reggiana are playing Lecce at the Serie B of Italy on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Suduva - Panevezys

Suduva - Panevezys

Suduva played Panevezys at the A Lyga of Lithuania on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Panevezys won 0-1.

Zejtun Corinthians - Sirens

Zejtun Corinthians - Sirens

Zejtun Corinthians played Sirens at the Premier Division of Malta on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valletta FC - Gudja United

Valletta FC - Gudja United

Valletta FC are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Gudja United are winning 1-2.

De Graafschap - Eindhoven

De Graafschap - Eindhoven

De Graafschap are playing Eindhoven at the Eerste Divisie of Netherlands on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Belasica Strumica - Academy Pandev

Belasica Strumica - Academy Pandev

Belasica Strumica played Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pelister - Borec

Pelister - Borec

Pelister played Borec at the Prva liga of North Macedonia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Pelister won 1-0.

Shkendija - Renova Dzepciste

Shkendija - Renova Dzepciste

Shkendija played Renova Dzepciste at the Prva liga of North Macedonia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shkupi - Rabotnicki

Shkupi - Rabotnicki

Shkupi played Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Rabotnicki won 0-2.

Vardar - Struga

Vardar - Struga

Vardar played Struga at the Prva liga of North Macedonia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Piast Gliwice - Stal Mielec

Piast Gliwice - Stal Mielec

Piast Gliwice played Stal Mielec at the Ekstraklasa of Poland on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Piast Gliwice won 2-1.

Pogon Szczecin - Lech

Pogon Szczecin - Lech

Pogon Szczecin played Lech at the Ekstraklasa of Poland on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Lech won 0-1.

Slask - Legia

Slask - Legia

Slask played Legia at the Ekstraklasa of Poland on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Legia won 0-1.

Tychy 71 - Zaglebie Sosnowiec

Tychy 71 - Zaglebie Sosnowiec

Tychy 71 played Zaglebie Sosnowiec at the I Liga of Poland on March 7. The match kicked off 11:40 UTC. Tychy 71 won 3-1.

Puszcza N. - Arka Gdynia

Puszcza N. - Arka Gdynia

Puszcza N. played Arka Gdynia at the I Liga of Poland on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Puszcza N. won 4-0.

Penafiel - Academica

Penafiel - Academica

Penafiel played Academica at the Segunda Liga of Portugal on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Academica won 1-2.

Oliveirense - Chaves

Oliveirense - Chaves

Oliveirense played Chaves at the Segunda Liga of Portugal on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Chaves won 0-1.

Astra - Hermannstadt

Astra - Hermannstadt

Astra played Hermannstadt at the Liga 1 of Romania on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Astra won 2-1.

Steaua - Gaz Metan Medias

Steaua - Gaz Metan Medias

Steaua are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1 of Romania on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Indjija - Radnik Surdulica

Indjija - Radnik Surdulica

Indjija played Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Radnik Surdulica won 0-1.

FK Metalac - Vozdovac

FK Metalac - Vozdovac

FK Metalac played Vozdovac at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. FK Metalac won 2-1.

Macva Sabac - Proleter Novi Sad

Macva Sabac - Proleter Novi Sad

Macva Sabac played Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Macva Sabac won 3-1.

Novi Pazar - Spartak Subotica

Novi Pazar - Spartak Subotica

Novi Pazar played Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Novi Pazar won 2-1.

Radnicki Nis - Backa Topola

Radnicki Nis - Backa Topola

Radnicki Nis played Backa Topola at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Radnicki Nis won 2-0.

Vojvodina - Javor

Vojvodina - Javor

Vojvodina played Javor at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Vojvodina won 2-0.

Rad - Partizan

Rad - Partizan

Rad played Partizan at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 16:05 UTC. Partizan won 0-5.

Crvena Zvezda - Cukaricki

Crvena Zvezda - Cukaricki

Crvena Zvezda are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 18:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tabor Sezana - Bravo

Tabor Sezana - Bravo

Tabor Sezana played Bravo at the 1. SNL of Slovenia on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpija - Celje

Olimpija - Celje

Olimpija played Celje at the 1. SNL of Slovenia on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Olimpija won 1-0.

Malaga - Sabadell

Malaga - Sabadell

Malaga played Sabadell at the Segunda Division of Spain on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Malaga won 2-0.

Ponferradina - Sporting Gijon

Ponferradina - Sporting Gijon

Ponferradina played Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mallorca - FC Cartagena

Mallorca - FC Cartagena

Mallorca are playing FC Cartagena at the Segunda Division of Spain on March 7. The match kicked off 17:15 UTC. It's the second half and Mallorca are winning 1-0.

Girona - Almeria

Girona - Almeria

Girona are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Lausanne - Sion

Lausanne - Sion

Lausanne played Sion at the Super League of Switzerland on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Sion won 1-3.

Lugano - Zurich

Lugano - Zurich

Lugano played Zurich at the Super League of Switzerland on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Zurich won 0-1.

Luzern - St. Gallen

Luzern - St. Gallen

Luzern played St. Gallen at the Super League of Switzerland on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Luzern won 4-2.

Karagumruk - Ankaragucu

Karagumruk - Ankaragucu

Karagumruk played Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Ankaragucu won 0-1.

Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir

Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir

Genclerbirligi played Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Istanbul Basaksehir won 0-1.

Hatayspor - Kayserispor

Hatayspor - Kayserispor

Hatayspor played Kayserispor at the Super Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Kayserispor won 1-3.

Galatasaray - Demir Grup Sivasspor

Galatasaray - Demir Grup Sivasspor

Galatasaray played Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Umraniyespor - Giresunspor

Umraniyespor - Giresunspor

Umraniyespor played Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Umraniyespor won 3-1.

Akhisar Bld genclik - Eskisehirspor

Akhisar Bld genclik - Eskisehirspor

Akhisar Bld genclik played Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Akhisar Bld genclik won 3-0.

Boluspor - Bursaspor

Boluspor - Bursaspor

Boluspor played Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Boluspor won 2-1.

Altay - Tuzlaspor

Altay - Tuzlaspor

Altay played Tuzlaspor at the 1. Lig of Turkey on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Altay won 5-0.

Dynamo K. - Minai

Dynamo K. - Minai

Dynamo K. played Minai at the Premier League of Ukraine on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Dynamo K. won 3-0.

Zorya - Lviv

Zorya - Lviv

Zorya played Lviv at the Premier League of Ukraine on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Zorya won 4-0.

Inhulets - Kolos Kovalivka

Inhulets - Kolos Kovalivka

Inhulets are playing Kolos Kovalivka at the Premier League of Ukraine on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima

Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima

Yokohama F. Marinos played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on March 7. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Sagamihara - Thespa Kusatsu

Sagamihara - Thespa Kusatsu

Sagamihara played Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on March 7. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ehime FC - JEF United Ichihara

Ehime FC - JEF United Ichihara

Ehime FC played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on March 7. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on March 7. The match kicked off 05:00 UTC. Zweigen Kanazawa won 0-1.

Kyoto Purple Sanga - Matsumoto Yamaga FC

Kyoto Purple Sanga - Matsumoto Yamaga FC

Kyoto Purple Sanga played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on March 7. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tochigi SC - Blaublitz Akita

Tochigi SC - Blaublitz Akita

Tochigi SC played Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on March 7. The match kicked off 05:00 UTC. Blaublitz Akita won 0-1.

Tokyo Verdy - Montedio Yamagata

Tokyo Verdy - Montedio Yamagata

Tokyo Verdy played Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on March 7. The match kicked off 06:00 UTC. Montedio Yamagata won 0-2.

Suwon Bluewings - Seongnam

Suwon Bluewings - Seongnam

Suwon Bluewings played Seongnam at the K-League 1 of Korea Republic on March 7. The match kicked off 05:00 UTC. Suwon Bluewings won 1-0.

FC Seoul - Suwon City

FC Seoul - Suwon City

FC Seoul played Suwon City at the K-League 1 of Korea Republic on March 7. The match kicked off 07:30 UTC. FC Seoul won 3-0.

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on March 7. The match kicked off 04:30 UTC. Busan I Park won 1-2.

Jeonnam Dragons - Gyeongnam FC

Jeonnam Dragons - Gyeongnam FC

Jeonnam Dragons played Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on March 7. The match kicked off 07:00 UTC. Jeonnam Dragons won 1-0.

Al Arabi SC Doha - Qatar SC

Al Arabi SC Doha - Qatar SC

Al Arabi SC Doha played Qatar SC at the Stars League of Qatar on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Al Arabi SC Doha won 1-0.

Al Wakra SC - Al Sailiya SC

Al Wakra SC - Al Sailiya SC

Al Wakra SC played Al Sailiya SC at the Stars League of Qatar on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Al Wakra SC won 1-0.

Al Rayyan SC - Al Ahli SC

Al Rayyan SC - Al Ahli SC

Al Rayyan SC played Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on March 7. The match kicked off 16:15 UTC. Al Rayyan SC won 3-1.

Umm Salal SC - Al Sadd SC Doha

Umm Salal SC - Al Sadd SC Doha

Umm Salal SC played Al Sadd SC Doha at the Stars League of Qatar on March 7. The match kicked off 16:15 UTC. Al Sadd SC Doha won 0-3.

Ajman - Al Wahda FC Abu Dhabi

Ajman - Al Wahda FC Abu Dhabi

Ajman played Al Wahda FC Abu Dhabi at the Premier League of Uae on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Al Khaleej Khor Fakkan - Al Dhafra

Al Khaleej Khor Fakkan - Al Dhafra

Al Khaleej Khor Fakkan played Al Dhafra at the Premier League of Uae on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Al Khaleej Khor Fakkan won 5-1.

Al Nasr - Al Sharjah

Al Nasr - Al Sharjah

Al Nasr played Al Sharjah at the Premier League of Uae on March 7. The match kicked off 16:15 UTC. Al Nasr won 2-1.

Black Leopards Venda - Golden Arrows Durban

Black Leopards Venda - Golden Arrows Durban

Black Leopards Venda played Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Golden Arrows Durban won 1-3.

Moroka Swallows - TTM

Moroka Swallows - TTM

Moroka Swallows played TTM at the Premier League of South Africa on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santos Laguna - Necaxa

Santos Laguna - Necaxa

Santos Laguna are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on March 8. The match will kick off 01:06 UTC.

Pumas - Cruz Azul

Pumas - Cruz Azul

Pumas are playing Cruz Azul at the Clausura of Mexico on March 8. The match will kick off 03:00 UTC.

Arsenal S - Estudiantes de La Plata

Arsenal S - Estudiantes de La Plata

Arsenal S are playing Estudiantes de La Plata at the Superliga of Argentina on March 7. The match will kick off 20:10 UTC.

Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia

Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia

Gimnasia La Plata are playing Defensa y Justicia at the Superliga of Argentina on March 7. The match will kick off 22:20 UTC.

Patronato de Parana - Union Santa Fe

Patronato de Parana - Union Santa Fe

Patronato de Parana are playing Union Santa Fe at the Superliga of Argentina on March 7. The match will kick off 22:20 UTC.

Velez Sarsfield - Boca Juniors

Velez Sarsfield - Boca Juniors

Velez Sarsfield are playing Boca Juniors at the Superliga of Argentina on March 8. The match will kick off 00:30 UTC.

America de Cali - Deportes Pereira

America de Cali - Deportes Pereira

America de Cali are playing Deportes Pereira at the Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 20:30 UTC.

CD Jaguares - Patriotas

CD Jaguares - Patriotas

CD Jaguares are playing Patriotas at the Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 22:40 UTC.

Boyaco Chico - Deportes Tolima

Boyaco Chico - Deportes Tolima

Boyaco Chico are playing Deportes Tolima at the Apertura of Colombia on March 8. The match will kick off 01:00 UTC.

Olmedo - Dep. Macara

Olmedo - Dep. Macara

Olmedo are playing Dep. Macara at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Manta - Deportivo Cuenca

Manta - Deportivo Cuenca

Manta are playing Deportivo Cuenca at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 7. The match will kick off 20:30 UTC.

Guayaquil City - Barcelona Guayaquil

Guayaquil City - Barcelona Guayaquil

Guayaquil City are playing Barcelona Guayaquil at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 7. The match will kick off 23:00 UTC.

Guarani A - Sportivo Luqueno

Guarani A - Sportivo Luqueno

Guarani A are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on March 7. The match will kick off 22:30 UTC.

Danubio - Liverpool P.

Danubio - Liverpool P.

Danubio are playing Liverpool P. at the Clausura of Uruguay on March 7. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerro Largo - Plaza Colonia

Cerro Largo - Plaza Colonia

Cerro Largo are playing Plaza Colonia at the Clausura of Uruguay on March 7. The match will kick off 21:45 UTC.

Nacional M. - Defensor Sporting

Nacional M. - Defensor Sporting

Nacional M. are playing Defensor Sporting at the Clausura of Uruguay on March 8. The match will kick off 00:45 UTC.

Wellington Phoenix - Perth Glory

Wellington Phoenix - Perth Glory

Wellington Phoenix played Perth Glory at the A-League of Australia on March 7. The match kicked off 05:05 UTC. Wellington Phoenix won 3-0.

Western United FC - Western Sydney

Western United FC - Western Sydney

Western United FC played Western Sydney at the A-League of Australia on March 7. The match kicked off 07:10 UTC. Western Sydney won 0-1.

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

Central Coast Mariners are playing Newcastle Jets at the A-League of Australia on March 8.

Bylis - Teuta

Bylis - Teuta

Bylis played Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kastrioti - KF Tirana

Kastrioti - KF Tirana

Kastrioti played KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. KF Tirana won 1-2.

Partizani - Skenderbeu

Partizani - Skenderbeu

Partizani played Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Skenderbeu won 0-1.

Beselidhja - Korabi Peshkopi

Beselidhja - Korabi Peshkopi

Beselidhja played Korabi Peshkopi at the Division 1 of Albania on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Korabi Peshkopi won 0-1.

Partizani-2 - Erzeni

Partizani-2 - Erzeni

Partizani-2 played Erzeni at the Division 1 of Albania on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Erzeni won 0-3.

Penya Encarnada - UE Santa Julia

Penya Encarnada - UE Santa Julia

Penya Encarnada played UE Santa Julia at the Primera Divisio of Andorra on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. UE Santa Julia won 0-3.

UE Santa Coloma - UE Engordany

UE Santa Coloma - UE Engordany

UE Santa Coloma played UE Engordany at the Primera Divisio of Andorra on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. UE Santa Coloma won 3-1.

Carroi - Santa Coloma

Carroi - Santa Coloma

Carroi played Santa Coloma at the Primera Divisio of Andorra on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. Santa Coloma won 0-3.

Inter Escaldes - Atletic Escaldes

Inter Escaldes - Atletic Escaldes

Inter Escaldes played Atletic Escaldes at the Primera Divisio of Andorra on March 7. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CSKA FC - Pyunik-2

CSKA FC - Pyunik-2

CSKA FC played Pyunik-2 at the First division of Armenia on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Pyunik-2 won 2-3.

West Armenia - Urartu-2

West Armenia - Urartu-2

West Armenia played Urartu-2 at the First division of Armenia on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. West Armenia won 3-1.

Austria Wien W - Innsbruck W

Austria Wien W - Innsbruck W

Austria Wien W played Innsbruck W at the Frauenliga - Women of Austria on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Austria Wien W won 3-2.

Vorderland W - Bergheim W

Vorderland W - Bergheim W

Vorderland W played Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radnik - Mladost Doboj

Radnik - Mladost Doboj

Radnik played Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Radnik won 3-1.

Posusje - Tesanj

Posusje - Tesanj

Posusje played Tesanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Tesanj won 0-2.

Gabela - Jedinstvo Bihac

Gabela - Jedinstvo Bihac

Gabela played Jedinstvo Bihac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Gabela won 1-0.

Radnik Hadzici - Travnik

Radnik Hadzici - Travnik

Radnik Hadzici played Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Travnik won 1-4.

Vis Simm-Bau - Buducnost Banovici

Vis Simm-Bau - Buducnost Banovici

Vis Simm-Bau played Buducnost Banovici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Buducnost Banovici won 0-1.

Sportist Svoge - Lovech

Sportist Svoge - Lovech

Sportist Svoge played Lovech at the B PFG of Bulgaria on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Sportist Svoge won 1-0.

Dinamo Zagreb-2 - Solin

Dinamo Zagreb-2 - Solin

Dinamo Zagreb-2 played Solin at the 2 HNL of Croatia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb-2 won 1-0.

Bijelo Brdo - Sesvete

Bijelo Brdo - Sesvete

Bijelo Brdo played Sesvete at the 2 HNL of Croatia on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. Bijelo Brdo won 2-1.

Hajduk-2 - Croatia Zmijavci

Hajduk-2 - Croatia Zmijavci

Hajduk-2 played Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. Hajduk-2 won 2-1.

Omonoia Psevda - Digenis Morphou

Omonoia Psevda - Digenis Morphou

Omonoia Psevda played Digenis Morphou at the 2. Division of Cyprus on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Plzen W - Pardubice W

Plzen W - Pardubice W

Plzen W played Pardubice W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. Plzen W won 4-2.

Silkeborg - Koge

Silkeborg - Koge

Silkeborg played Koge at the Division 1 of Denmark on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Silkeborg won 2-0.

Vendsyssel - Helsingor

Vendsyssel - Helsingor

Vendsyssel played Helsingor at the Division 1 of Denmark on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Helsingor won 1-2.

Brondby W - VSK Aarhus W

Brondby W - VSK Aarhus W

Brondby W played VSK Aarhus W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. VSK Aarhus W won 0-1.

Koge W - Farum W

Koge W - Farum W

Koge W played Farum W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Koge W won 2-0.

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 played Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Derby County U-23 won 1-4.

Chelsea U-23 - Brighton U-23

Chelsea U-23 - Brighton U-23

Chelsea U-23 played Brighton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Manchester Utd W - Aston Villa W

Manchester Utd W - Aston Villa W

Manchester Utd W played Aston Villa W at the Super League - Women of England on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Manchester Utd W won 3-0.

Birmingham W - Arsenal W

Birmingham W - Arsenal W

Birmingham W played Arsenal W at the Super League - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Arsenal W won 0-4.

Brighton W - Tottenham W

Brighton W - Tottenham W

Brighton W played Tottenham W at the Super League - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Brighton W won 2-0.

Manchester City W - Everton W

Manchester City W - Everton W

Manchester City W played Everton W at the Super League - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Manchester City W won 1-0.

West Ham W - Chelsea W

West Ham W - Chelsea W

West Ham W played Chelsea W at the Super League - Women of England on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Chelsea W won 0-2.

Blackburn W - Durham W

Blackburn W - Durham W

Blackburn W played Durham W at the Championship - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Durham W won 0-2.

Charlton Athletic W - Lewes W

Charlton Athletic W - Lewes W

Charlton Athletic W played Lewes W at the Championship - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Coventry W - Millwall W

Coventry W - Millwall W

Coventry W played Millwall W at the Championship - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Coventry W won 1-0.

Crystal Palace W - Liverpool W

Crystal Palace W - Liverpool W

Crystal Palace W played Liverpool W at the Championship - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Liverpool W won 0-1.

London Bees W - Leicester City W

London Bees W - Leicester City W

London Bees W played Leicester City W at the Championship - Women of England on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Leicester City W won 0-7.

Crewe U-23 - Sheffield Wed U-23

Crewe U-23 - Sheffield Wed U-23

Crewe U-23 played Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Maardu - Tammeka Tartu-2

Maardu - Tammeka Tartu-2

Maardu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on March 7.

Parnu - Elva

Parnu - Elva

Parnu played Elva at the Esiliiga A of Estonia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Parnu won 2-1.

07 Vestur - B36 Torshavn

07 Vestur - B36 Torshavn

07 Vestur played B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. B36 Torshavn won 0-2.

HB Torshavn - NSI Runavik

HB Torshavn - NSI Runavik

HB Torshavn played NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. HB Torshavn won 5-2.

LIF Vikingur - TB

LIF Vikingur - TB

LIF Vikingur played TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. LIF Vikingur won 1-0.

B68 Toftir - KI Klaksvik

B68 Toftir - KI Klaksvik

B68 Toftir played KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. KI Klaksvik won 0-4.

RW Essen - Fortuna Koln

RW Essen - Fortuna Koln

RW Essen played Fortuna Koln at the Regionalliga West of Germany on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. RW Essen won 2-0.

Freiburg W - Bayern W

Freiburg W - Bayern W

Freiburg W played Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Bayern W won 1-5.

Hoffenheim W - Frankfurt W

Hoffenheim W - Frankfurt W

Hoffenheim W played Frankfurt W at the Bundesliga - Women of Germany on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Hoffenheim W won 2-0.

Meppen W - Wolfsburg W

Meppen W - Wolfsburg W

Meppen W played Wolfsburg W at the Bundesliga - Women of Germany on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Wolfsburg W won 0-4.

Ergotelis - Doxa Dramas

Ergotelis - Doxa Dramas

Ergotelis played Doxa Dramas at the Super League 2 of Greece on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Ergotelis won 6-0.

Karaiskakis - Ierapetra

Karaiskakis - Ierapetra

Karaiskakis played Ierapetra at the Super League 2 of Greece on March 7. The match kicked off 11:45 UTC. Ierapetra won 2-3.

Apollon Larissa - Trikala

Apollon Larissa - Trikala

Apollon Larissa played Trikala at the Super League 2 of Greece on March 7. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chania - Levadiakos

Chania - Levadiakos

Chania played Levadiakos at the Super League 2 of Greece on March 7. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Panachaiki - Diagoras

Panachaiki - Diagoras

Panachaiki are playing Diagoras at the Super League 2 of Greece on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Bekescsaba - Gyor

Bekescsaba - Gyor

Bekescsaba played Gyor at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Bekescsaba won 1-0.

Budaors - Pecs

Budaors - Pecs

Budaors played Pecs at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Pecs won 0-1.

Csakvar - Nyiregyhaza

Csakvar - Nyiregyhaza

Csakvar played Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Nyiregyhaza won 0-1.

Gyirmot - Szeged

Gyirmot - Szeged

Gyirmot played Szeged at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kazincbarcikai - DEAC

Kazincbarcikai - DEAC

Kazincbarcikai played DEAC at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Kazincbarcikai won 3-1.

Siofok - Ajka

Siofok - Ajka

Siofok played Ajka at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Ajka won 1-3.

Szentlorinc - Dorog

Szentlorinc - Dorog

Szentlorinc played Dorog at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Dorog won 0-2.

Szolnok - Vasas

Szolnok - Vasas

Szolnok played Vasas at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Szolnok won 1-0.

Haladas - Soroksar

Haladas - Soroksar

Haladas played Soroksar at the NB II of Hungary on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Haladas won 1-0.

Selfoss - Vestri

Selfoss - Vestri

Selfoss played Vestri at the League cup of Iceland on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Selfoss won 1-0.

Grindavik - Vikingur O.

Grindavik - Vikingur O.

Grindavik played Vikingur O. at the League cup of Iceland on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Grindavik won 3-2.

Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona

Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona

Bnei Sakhnin are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Ironi Kiryat Shmona are winning 0-1.

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Sambenedettese - Arezzo

Sambenedettese - Arezzo

Sambenedettese played Arezzo at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Sambenedettese won 1-0.

Fano - Fermana

Fano - Fermana

Fano played Fermana at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Imolese - Triestina

Imolese - Triestina

Imolese played Triestina at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matelica - Legnano

Matelica - Legnano

Matelica are playing Legnano at the Serie C, Group B of Italy on March 7.

Matelica - Legnago Salus

Matelica - Legnago Salus

Matelica played Legnago Salus at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Matelica won 5-1.

Cesena - Vis Pesaro

Cesena - Vis Pesaro

Cesena played Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Vis Pesaro won 0-2.

Calcio Padova - Perugia

Calcio Padova - Perugia

Calcio Padova played Perugia at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Calcio Padova won 1-0.

Feralpi Salo - Virtus Verona

Feralpi Salo - Virtus Verona

Feralpi Salo played Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Feralpi Salo won 4-0.

Gubbio - Ravenna

Gubbio - Ravenna

Gubbio played Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Gubbio won 3-1.

Carpi - Modena

Carpi - Modena

Carpi are playing Modena at the Serie C, Group B of Italy on March 7. The match will kick off 19:30 UTC.

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria played Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Pro Patria won 3-0.

Como - Pro Sesto

Como - Pro Sesto

Como played Pro Sesto at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Como won 1-0.

GIANA Erminio - Livorno

GIANA Erminio - Livorno

GIANA Erminio played Livorno at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. GIANA Erminio won 1-0.

Grosseto - Juventus-2

Grosseto - Juventus-2

Grosseto played Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Juventus-2 won 0-1.

Pergolettese - Olbia

Pergolettese - Olbia

Pergolettese played Olbia at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Olbia won 0-3.

Lucchese - Pontedera

Lucchese - Pontedera

Lucchese played Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Lucchese won 2-1.

Novara - Lecco

Novara - Lecco

Novara played Lecco at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Novara won 3-0.

Pistoiese - Pro Vercelli

Pistoiese - Pro Vercelli

Pistoiese played Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Pro Vercelli won 0-1.

Renate - Carrarese

Renate - Carrarese

Renate are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Alessandria - AlbinoLeffe

Alessandria - AlbinoLeffe

Alessandria are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on March 7. The match will kick off 19:30 UTC.

Viterbese - Monopoli

Viterbese - Monopoli

Viterbese played Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bisceglie - Catania

Bisceglie - Catania

Bisceglie played Catania at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Catania won 0-3.

Palermo - Juve Stabia

Palermo - Juve Stabia

Palermo played Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Juve Stabia won 2-4.

Teramo - Catanzaro

Teramo - Catanzaro

Teramo played Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vibonese Calcio - Casertana

Vibonese Calcio - Casertana

Vibonese Calcio played Casertana at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Virtus Francavilla - Ternana

Virtus Francavilla - Ternana

Virtus Francavilla played Ternana at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Avellino - Paganese

Avellino - Paganese

Avellino played Paganese at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Avellino won 2-0.

Bari - Potenza

Bari - Potenza

Bari played Potenza at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Potenza won 0-2.

Turris Neapolis - Foggia

Turris Neapolis - Foggia

Turris Neapolis are playing Foggia at the Serie C, Group C of Italy on March 7. The match will kick off 19:30 UTC.

Inter U-19 - Lazio U-19

Inter U-19 - Lazio U-19

Inter U-19 played Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Inter U-19 won 3-1.

Inter W - Napoli W

Inter W - Napoli W

Inter W played Napoli W at the Serie A - Women of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Juventus W - Milan W

Juventus W - Milan W

Juventus W played Milan W at the Serie A - Women of Italy on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Juventus W won 4-0.

Empoli W - Bari W

Empoli W - Bari W

Empoli W played Bari W at the Serie A - Women of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Empoli W won 3-1.

Sassuolo W - Fiorentina W

Sassuolo W - Fiorentina W

Sassuolo W played Fiorentina W at the Serie A - Women of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Sassuolo W won 1-0.

Borgosesia - Sanremese

Borgosesia - Sanremese

Borgosesia played Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bra - Casale

Bra - Casale

Bra played Casale at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Casale won 0-1.

Castellanzese - Arconatese

Castellanzese - Arconatese

Castellanzese played Arconatese at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Castellanzese won 2-1.

Chieri - SC Caronnese

Chieri - SC Caronnese

Chieri played SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gozzano - Lavagnese

Gozzano - Lavagnese

Gozzano played Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Lavagnese won 1-2.

HSL Derthona - Vado

HSL Derthona - Vado

HSL Derthona played Vado at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. HSL Derthona won 2-1.

P.D.H.A.E. - Folgore Caratese

P.D.H.A.E. - Folgore Caratese

P.D.H.A.E. played Folgore Caratese at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saluzzo - Legnano

Saluzzo - Legnano

Saluzzo played Legnano at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Legnano won 1-2.

Sestri Levante - Imperia

Sestri Levante - Imperia

Sestri Levante played Imperia at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Sestri Levante won 6-0.

Citta di Varese - Fossano

Citta di Varese - Fossano

Citta di Varese played Fossano at the Serie D, Group A of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Breno - Ponte San Pietro

Breno - Ponte San Pietro

Breno played Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brusaporto - USD Casatese

Brusaporto - USD Casatese

Brusaporto are playing USD Casatese at the Serie D, Group B of Italy on March 7.

Calvina - Ciserano-Bergamo

Calvina - Ciserano-Bergamo

Calvina played Ciserano-Bergamo at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Ciserano-Bergamo won 1-2.

Caravaggio - Vis Nova Giussano

Caravaggio - Vis Nova Giussano

Caravaggio played Vis Nova Giussano at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Vis Nova Giussano won 1-5.

Franciacorta - Nibionnoggiono

Franciacorta - Nibionnoggiono

Franciacorta played Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Franciacorta won 2-0.

Real Calepina - Sona

Real Calepina - Sona

Real Calepina played Sona at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Sona won 0-1.

Seregno - Fanfulla

Seregno - Fanfulla

Seregno played Fanfulla at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Seregno won 1-0.

Tritium - Crema

Tritium - Crema

Tritium played Crema at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 1-2.

Villa Valle - Scanzorosciate

Villa Valle - Scanzorosciate

Villa Valle played Scanzorosciate at the Serie D, Group B of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Scanzorosciate won 1-2.

Adriese - Arzignano Valchiampo

Adriese - Arzignano Valchiampo

Adriese played Arzignano Valchiampo at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Arzignano Valchiampo won 1-2.

Caldiero Terme - Virtus Bolzano

Caldiero Terme - Virtus Bolzano

Caldiero Terme played Virtus Bolzano at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Caldiero Terme won 1-0.

Clodiense - Ambrosiana

Clodiense - Ambrosiana

Clodiense are playing Ambrosiana at the Serie D, Group C of Italy on March 7.

Manzanese - Cartigliano

Manzanese - Cartigliano

Manzanese played Cartigliano at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mestre - Cjarlins Muzane

Mestre - Cjarlins Muzane

Mestre played Cjarlins Muzane at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Cjarlins Muzane won 1-2.

Montebelluna - Chions

Montebelluna - Chions

Montebelluna played Chions at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Montebelluna won 2-0.

San Giorgio-Sedico - Delta Porto Tolle

San Giorgio-Sedico - Delta Porto Tolle

San Giorgio-Sedico played Delta Porto Tolle at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. San Giorgio-Sedico won 2-1.

Trento - Belluno

Trento - Belluno

Trento played Belluno at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Feltre - Este

Union Feltre - Este

Union Feltre played Este at the Serie D, Group C of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Forli - Aglianese

Forli - Aglianese

Forli played Aglianese at the Serie D, Group D of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

G.S. Bagnolese - Fiorenzuola

G.S. Bagnolese - Fiorenzuola

G.S. Bagnolese played Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lentigione - Real Forte Querceta

Lentigione - Real Forte Querceta

Lentigione played Real Forte Querceta at the Serie D, Group D of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Lentigione won 3-0.

Marignanese - Corticella

Marignanese - Corticella

Marignanese are playing Corticella at the Serie D, Group D of Italy on March 7.

Mezzolara - Correggese

Mezzolara - Correggese

Mezzolara played Correggese at the Serie D, Group D of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pro Livorno - Progresso

Pro Livorno - Progresso

Pro Livorno played Progresso at the Serie D, Group D of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Pro Livorno won 2-1.

Sasso Marconi - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Sasso Marconi - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Sasso Marconi played Ghivizzano Borgo a Mozzano at the Serie D, Group D of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Sasso Marconi won 1-0.

Seravezza - Rimini

Seravezza - Rimini

Seravezza are playing Rimini at the Serie D, Group D of Italy on March 7.

Foligno - Grassina

Foligno - Grassina

Foligno played Grassina at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Foligno won 1-0.

Montevarchi Calcio - Montespaccato

Montevarchi Calcio - Montespaccato

Montevarchi Calcio played Montespaccato at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Montevarchi Calcio won 1-0.

Ostia Mare - Scandicci

Ostia Mare - Scandicci

Ostia Mare played Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pianese - Sangiovannese

Pianese - Sangiovannese

Pianese played Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Donato Tavarnelle - Gavorrano

San Donato Tavarnelle - Gavorrano

San Donato Tavarnelle played Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Siena - Flaminia

Siena - Flaminia

Siena played Flaminia at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Sporting Trestina - Lornano Badesse

Sporting Trestina - Lornano Badesse

Sporting Trestina are playing Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on March 7.

Trastevere - Cannara

Trastevere - Cannara

Trastevere played Cannara at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Trastevere won 4-2.

UC Sinalunghese - Tiferno Lerchi

UC Sinalunghese - Tiferno Lerchi

UC Sinalunghese played Tiferno Lerchi at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Tiferno Lerchi won 0-2.

Aprilia - Matese

Aprilia - Matese

Aprilia played Matese at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atletico Terme Fiuggi - San Nicolo

Atletico Terme Fiuggi - San Nicolo

Atletico Terme Fiuggi played San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. San Nicolo won 0-1.

Castelfidardo - Cynthialbalonga

Castelfidardo - Cynthialbalonga

Castelfidardo played Cynthialbalonga at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Cynthialbalonga won 0-1.

Giulianova - Tolentino

Giulianova - Tolentino

Giulianova played Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Giulianova won 2-0.

Montegiorgio - Campobasso

Montegiorgio - Campobasso

Montegiorgio played Campobasso at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olympia Agnonese - Castelnuovo Vomano

Olympia Agnonese - Castelnuovo Vomano

Olympia Agnonese played Castelnuovo Vomano at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Castelnuovo Vomano won 1-2.

Pineto - Vastese

Pineto - Vastese

Pineto are playing Vastese at the Serie D, Group F of Italy on March 7.

Porto Santelpidio - Recanatese

Porto Santelpidio - Recanatese

Porto Santelpidio are playing Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on March 7.

Rieti - Vastogirardi

Rieti - Vastogirardi

Rieti played Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Vastogirardi won 1-2.

Afragolese - Savoia

Afragolese - Savoia

Afragolese played Savoia at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arzachena - Gladiator

Arzachena - Gladiator

Arzachena played Gladiator at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Carbonia - Nuova Florida

Carbonia - Nuova Florida

Carbonia are playing Nuova Florida at the Serie D, Group G of Italy on March 7.

Insieme Formia - Latte Dolce

Insieme Formia - Latte Dolce

Insieme Formia played Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Latina - Cassino

Latina - Cassino

Latina are playing Cassino at the Serie D, Group G of Italy on March 7.

Muravera - Nola 1925

Muravera - Nola 1925

Muravera played Nola 1925 at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Nola 1925 won 0-1.

Nocerina - Lanusei Calcio

Nocerina - Lanusei Calcio

Nocerina played Lanusei Calcio at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Nocerina won 3-0.

Nuova Monterosi - Sassari Torres

Nuova Monterosi - Sassari Torres

Nuova Monterosi played Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Nuova Monterosi won 2-0.

Vis Artena - Giugliano

Vis Artena - Giugliano

Vis Artena played Giugliano at the Serie D, Group G of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Vis Artena won 3-1.

Bitonto - Altamura

Bitonto - Altamura

Bitonto are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on March 7.

Brindisi - Citta di Fasano

Brindisi - Citta di Fasano

Brindisi played Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Casarano - Gravina

Casarano - Gravina

Casarano are playing Gravina at the Serie D, Group H of Italy on March 7.

Lavello - Francavilla

Lavello - Francavilla

Lavello played Francavilla at the Serie D, Group H of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Lavello won 6-2.

Puteolana - Nardo Calcio

Puteolana - Nardo Calcio

Puteolana played Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Puteolana won 2-1.

Audace Cerignola - Molfetta Calcio

Audace Cerignola - Molfetta Calcio

Audace Cerignola played Molfetta Calcio at the Serie D, Group H of Italy on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Acireale - Messina

Acireale - Messina

Acireale played Messina at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Messina won 0-1.

Biancavilla - Marina di Ragusa

Biancavilla - Marina di Ragusa

Biancavilla played Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Marina di Ragusa won 1-3.

Castrovillari - San Luca

Castrovillari - San Luca

Castrovillari played San Luca at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. San Luca won 0-1.

Cittanovese - S. Agata

Cittanovese - S. Agata

Cittanovese played S. Agata at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FC Messina - Santa Maria Cilento

FC Messina - Santa Maria Cilento

FC Messina played Santa Maria Cilento at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. FC Messina won 1-0.

Gelbison - Troina

Gelbison - Troina

Gelbison played Troina at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Gelbison won 3-1.

Paterno - Licata

Paterno - Licata

Paterno played Licata at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Paterno won 1-0.

Roccella - Dattilo

Roccella - Dattilo

Roccella played Dattilo at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Dattilo won 1-2.

Rotonda - Rende

Rotonda - Rende

Rotonda played Rende at the Serie D, Group I of Italy on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Rotonda won 2-1.

Feronikeli - Drita FC

Feronikeli - Drita FC

Feronikeli played Drita FC at the Superliga of Kosovo on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Drita FC won 0-1.

Differdange - Fola Esch

Differdange - Fola Esch

Differdange played Fola Esch at the Fortis League of Luxembourg on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Fola Esch won 1-4.

Etzella - Mondorf-les-Bains

Etzella - Mondorf-les-Bains

Etzella played Mondorf-les-Bains at the Fortis League of Luxembourg on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Mondorf-les-Bains won 0-1.

FC Racing Union - Petange

FC Racing Union - Petange

FC Racing Union played Petange at the Fortis League of Luxembourg on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. FC Racing Union won 1-0.

Hostert - Rosport

Hostert - Rosport

Hostert played Rosport at the Fortis League of Luxembourg on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Hostert won 3-1.

UNA Strassen - Hamm Benfica

UNA Strassen - Hamm Benfica

UNA Strassen played Hamm Benfica at the Fortis League of Luxembourg on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

St. Georges - Mqabba FC

St. Georges - Mqabba FC

St. Georges played Mqabba FC at the Division 1 of Malta on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Mqabba FC won 0-2.

Pembroke Athleta - Qrendi

Pembroke Athleta - Qrendi

Pembroke Athleta played Qrendi at the Division 1 of Malta on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Gwann - FC Marsa

San Gwann - FC Marsa

San Gwann played FC Marsa at the Division 1 of Malta on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Zebbug Rangers - Qormi FC

Zebbug Rangers - Qormi FC

Zebbug Rangers are playing Qormi FC at the Division 1 of Malta on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Zebbug Rangers are winning 5-1.

St. Andrews - Swieqi United

St. Andrews - Swieqi United

St. Andrews are playing Swieqi United at the Division 1 of Malta on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Speranta - Petrocub

Speranta - Petrocub

Speranta played Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Petrocub won 1-3.

Zimbru - Milsami

Zimbru - Milsami

Zimbru played Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on March 7. The match kicked off 12:30 UTC. Milsami won 1-2.

Arsenal Tivat - Drezga

Arsenal Tivat - Drezga

Arsenal Tivat played Drezga at the Division 2 of Montenegro on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Kom Podgorica - Mornar

FK Kom Podgorica - Mornar

FK Kom Podgorica played Mornar at the Division 2 of Montenegro on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Grbalj Radanovici - Bokelj Kotor

Grbalj Radanovici - Bokelj Kotor

Grbalj Radanovici played Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Igalo - Ibar

Igalo - Ibar

Igalo played Ibar at the Division 2 of Montenegro on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Igalo won 1-0.

Jedinstvo BP - Berane

Jedinstvo BP - Berane

Jedinstvo BP played Berane at the Division 2 of Montenegro on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Jedinstvo BP won 3-0.

Zwolle W - PSV W

Zwolle W - PSV W

Zwolle W played PSV W at the Eredivisie - Women of Netherlands on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. PSV W won 0-1.

Skra Czestochowa - Slask-2

Skra Czestochowa - Slask-2

Skra Czestochowa played Slask-2 at the II Liga of Poland on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Skra Czestochowa won 2-0.

Pogon Siedlce - Chojniczanka

Pogon Siedlce - Chojniczanka

Pogon Siedlce are playing Chojniczanka at the II Liga of Poland on March 7. The match will kick off 19:15 UTC.

Slask W - ROW Rybnik W

Slask W - ROW Rybnik W

Slask W played ROW Rybnik W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Slask W won 3-0.

Bydgoszcz W - Lechia Gdansk W

Bydgoszcz W - Lechia Gdansk W

Bydgoszcz W played Lechia Gdansk W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Lechia Gdansk W won 1-2.

Gornik Leczna W - Rolnik Biedrzychowice W

Gornik Leczna W - Rolnik Biedrzychowice W

Gornik Leczna W played Rolnik Biedrzychowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Gornik Leczna W won 8-0.

Gornik Zabrze U-18 - Escola Varsovia U-18

Gornik Zabrze U-18 - Escola Varsovia U-18

Gornik Zabrze U-18 played Escola Varsovia U-18 at the Central Youth League of Poland on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Escola Varsovia U-18 won 0-2.

Korona U-18 - Jagiellonia U-18

Korona U-18 - Jagiellonia U-18

Korona U-18 played Jagiellonia U-18 at the Central Youth League of Poland on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Jagiellonia U-18 won 0-1.

Lech U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Lech U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Lech U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Gwarek Zabrze U-18 won 0-1.

Zaglebie L U-18 - Cracovia U-18

Zaglebie L U-18 - Cracovia U-18

Zaglebie L U-18 played Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. Zaglebie L U-18 won 3-0.

Przodkowo - Elana Torun

Przodkowo - Elana Torun

Przodkowo played Elana Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Elana Torun won 1-2.

Zaglebie L-2 - Gwarek Tarnowskie Gory

Zaglebie L-2 - Gwarek Tarnowskie Gory

Zaglebie L-2 played Gwarek Tarnowskie Gory at the III Liga, Group 3 of Poland on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Zaglebie L-2 won 2-0.

Cracovia-2 - Podlasie Biala Podlaska

Cracovia-2 - Podlasie Biala Podlaska

Cracovia-2 played Podlasie Biala Podlaska at the III Liga, Group 4 of Poland on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sokol Sieniawa - Wolczanka W. Pelkiska

Sokol Sieniawa - Wolczanka W. Pelkiska

Sokol Sieniawa played Wolczanka W. Pelkiska at the III Liga, Group 4 of Poland on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Sokol Sieniawa won 3-2.

Wiazownica - Chelmianka Chelm

Wiazownica - Chelmianka Chelm

Wiazownica played Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Wiazownica won 3-1.

Aguia FC Vimioso - Vilaverdense

Aguia FC Vimioso - Vilaverdense

Aguia FC Vimioso played Vilaverdense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Vilaverdense won 0-2.

Merelinense - Braganca

Merelinense - Braganca

Merelinense played Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Merelinense won 3-2.

Mirandela - Braga-2

Mirandela - Braga-2

Mirandela played Braga-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Braga-2 won 0-1.

Pedras Salgadas - Vidago

Pedras Salgadas - Vidago

Pedras Salgadas played Vidago at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Pedras Salgadas won 2-0.

Rio Ave-2 - Berco

Rio Ave-2 - Berco

Rio Ave-2 played Berco at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Rio Ave-2 won 1-0.

Aves - Sao Martinho

Aves - Sao Martinho

Aves are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on March 7.

Brito - Pevidem

Brito - Pevidem

Brito played Pevidem at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Pevidem won 1-2.

Guimaraes-2 - Fafe

Guimaraes-2 - Fafe

Guimaraes-2 played Fafe at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mondinense - Camacha

Mondinense - Camacha

Mondinense are playing Camacha at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on March 7.

Coimbroes - Pedras Rubras

Coimbroes - Pedras Rubras

Coimbroes played Pedras Rubras at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Coimbroes won 2-0.

Gondomar - Uniao Madeira

Gondomar - Uniao Madeira

Gondomar are playing Uniao Madeira at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Salgueiros - Paredes

Salgueiros - Paredes

Salgueiros played Paredes at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Salgueiros won 1-0.

Vila Real - Trofense

Vila Real - Trofense

Vila Real played Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Vila Real won 3-1.

Camara de Lobos - Amarante

Camara de Lobos - Amarante

Camara de Lobos are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Espinho - Castro Daire

Espinho - Castro Daire

Espinho are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano FCV - Vila Cortez

Lusitano FCV - Vila Cortez

Lusitano FCV played Vila Cortez at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Lusitano FCV won 4-2.

Lusitano Lourosa - Beira Mar

Lusitano Lourosa - Beira Mar

Lusitano Lourosa are playing Beira Mar at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Sao Joao Ver - Canelas

Sao Joao Ver - Canelas

Sao Joao Ver played Canelas at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Valadares Gaia - Agueda

Valadares Gaia - Agueda

Valadares Gaia played Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Valadares Gaia won 2-0.

Estoril U-23 - Braga U-23

Estoril U-23 - Braga U-23

Estoril U-23 played Braga U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cova Piedade U-23 - Boavista U-23

Cova Piedade U-23 - Boavista U-23

Cova Piedade U-23 played Boavista U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Cova Piedade U-23 won 3-2.

GRAP - Benfica e Castelo Branco

GRAP - Benfica e Castelo Branco

GRAP are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Mortagua - Alcains

Mortagua - Alcains

Mortagua are playing Alcains at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Oliv. Hospital - Oleiros

Oliv. Hospital - Oleiros

Oliv. Hospital played Oleiros at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vitoria Sernache - Marinhense

Vitoria Sernache - Marinhense

Vitoria Sernache played Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Vitoria Sernache won 2-0.

Sintrense - Uniao Almeirim

Sintrense - Uniao Almeirim

Sintrense played Uniao Almeirim at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Sintrense won 1-0.

Caldas SC - Pero Pinheiro

Caldas SC - Pero Pinheiro

Caldas SC played Pero Pinheiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Pero Pinheiro won 0-1.

Fatima - Lourinhanense

Fatima - Lourinhanense

Fatima are playing Lourinhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Loures - Uniao Santarem

Loures - Uniao Santarem

Loures played Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Loures won 1-0.

Sporting-2 - Rabo Peixe

Sporting-2 - Rabo Peixe

Sporting-2 played Rabo Peixe at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Sporting-2 won 4-0.

Belenenses-2 - Ideal

Belenenses-2 - Ideal

Belenenses-2 played Ideal at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Belenenses-2 won 4-1.

Olimpico Montijo - Estrela Amadora

Olimpico Montijo - Estrela Amadora

Olimpico Montijo played Estrela Amadora at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Estrela Amadora won 1-3.

Oriental Dragon - Real

Oriental Dragon - Real

Oriental Dragon played Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Oriental Dragon won 4-3.

Fontinhas - Fabril Barreiro

Fontinhas - Fabril Barreiro

Fontinhas played Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Fontinhas won 4-1.

Praiense - Oriental

Praiense - Oriental

Praiense are playing Oriental at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Amora - Aljustrelense

Amora - Aljustrelense

Amora played Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Amora won 5-0.

Armacenenses - Setubal

Armacenenses - Setubal

Armacenenses are playing Setubal at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano Evora - Juventude Evora

Lusitano Evora - Juventude Evora

Lusitano Evora are playing Juventude Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Moura - Louletano

Moura - Louletano

Moura played Louletano at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Louletano won 1-2.

Pinhalnovense - Moncarapachense

Pinhalnovense - Moncarapachense

Pinhalnovense played Moncarapachense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Moncarapachense won 0-1.

Maritimo W - Torreense W

Maritimo W - Torreense W

Maritimo W played Torreense W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Maritimo W won 5-1.

Clube Condeixa W - SL Benfica W

Clube Condeixa W - SL Benfica W

Clube Condeixa W played SL Benfica W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. SL Benfica W won 0-2.

Famalicao W - Albergaria W

Famalicao W - Albergaria W

Famalicao W played Albergaria W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Famalicao W won 3-1.

Sporting W - Braga W

Sporting W - Braga W

Sporting W played Braga W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Sporting W won 1-0.

A-dos-Francos W - Amora W

A-dos-Francos W - Amora W

A-dos-Francos W played Amora W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Amora W won 0-1.

CF Benfica W - Estoril W

CF Benfica W - Estoril W

CF Benfica W played Estoril W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. CF Benfica W won 1-0.

Cadima W - Gil Vicente W

Cadima W - Gil Vicente W

Cadima W played Gil Vicente W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Gil Vicente W won 0-3.

Damaiense W - Ouriense W

Damaiense W - Ouriense W

Damaiense W played Ouriense W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Damaiense W won 1-0.

Dunarea Calarasi - Ripensia Timisoara

Dunarea Calarasi - Ripensia Timisoara

Dunarea Calarasi played Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on March 7. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Viitorul Targu Jiu - Scolar Resita

Viitorul Targu Jiu - Scolar Resita

Viitorul Targu Jiu played Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on March 7. The match kicked off 09:00 UTC. Viitorul Targu Jiu won 2-1.

ASU Poli Timisoara - Metaloglobus

ASU Poli Timisoara - Metaloglobus

ASU Poli Timisoara played Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. ASU Poli Timisoara won 1-0.

Makhachkala - Tuapse

Makhachkala - Tuapse

Makhachkala played Tuapse at the PFL, Group 1 of Russia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Makhachkala won 3-1.

Yessentuki - FK Krasnodar-3

Yessentuki - FK Krasnodar-3

Yessentuki played FK Krasnodar-3 at the PFL, Group 1 of Russia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. FK Krasnodar-3 won 1-3.

Spartak Nalchik - Druzhba Maykop

Spartak Nalchik - Druzhba Maykop

Spartak Nalchik played Druzhba Maykop at the PFL, Group 1 of Russia on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak Nalchik won 3-1.

Cailungo - Murata

Cailungo - Murata

Cailungo played Murata at the Campionato, First Stage of San Marino on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Murata won 1-2.

Folgore-Falciano - FC Faetano

Folgore-Falciano - FC Faetano

Folgore-Falciano played FC Faetano at the Campionato, First Stage of San Marino on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Folgore-Falciano won 2-0.

Virtus - SP Tre Fiori

Virtus - SP Tre Fiori

Virtus played SP Tre Fiori at the Campionato, First Stage of San Marino on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. SP Tre Fiori won 0-1.

Dinamo Vranje - IMT Novi Beograd

Dinamo Vranje - IMT Novi Beograd

Dinamo Vranje played IMT Novi Beograd at the Prva Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. IMT Novi Beograd won 1-3.

Radnicki Sremska Mitrovica - Kabel Novi Sad

Radnicki Sremska Mitrovica - Kabel Novi Sad

Radnicki Sremska Mitrovica played Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zilina-2 - Slovan-2

Zilina-2 - Slovan-2

Zilina-2 played Slovan-2 at the 2. liga of Slovakia on March 7. The match kicked off 09:30 UTC. Zilina-2 won 3-1.

Brda Dobrovo - NK Fuzinar

Brda Dobrovo - NK Fuzinar

Brda Dobrovo are playing NK Fuzinar at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Dekani - Era Smartno

Dekani - Era Smartno

Dekani are playing Era Smartno at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Dob - Brezice

Dob - Brezice

Dob are playing Brezice at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Drava - Primorje

Drava - Primorje

Drava are playing Primorje at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Krsko - Nafta

Krsko - Nafta

Krsko are playing Nafta at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Radomlje - Bilje

Radomlje - Bilje

Radomlje are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Rudar Velenje - NK Krka

Rudar Velenje - NK Krka

Rudar Velenje are playing NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Triglav - Beltinci

Triglav - Beltinci

Triglav are playing Beltinci at the 2. SNL of Slovenia on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Coruxo - Ferrol

Coruxo - Ferrol

Coruxo are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7.

Oviedo-2 - Sporting Gijon-2

Oviedo-2 - Sporting Gijon-2

Oviedo-2 played Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Oviedo-2 won 1-0.

Numancia - Burgos

Numancia - Burgos

Numancia played Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. Burgos won 0-1.

Guijuelo - Unionstas de Salamanca

Guijuelo - Unionstas de Salamanca

Guijuelo played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Unionstas de Salamanca won 0-1.

Marino de Luanco - Covadonga

Marino de Luanco - Covadonga

Marino de Luanco played Covadonga at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Marino de Luanco won 3-1.

Salamanca - Zamora

Salamanca - Zamora

Salamanca played Zamora at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deportivo - Pontevedra

Deportivo - Pontevedra

Deportivo are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Deportivo are winning 1-0.

Osasuna-2 - SD Logrones

Osasuna-2 - SD Logrones

Osasuna-2 played SD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ejea - Calahorra

Ejea - Calahorra

Ejea played Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tudelano - Izarra

Tudelano - Izarra

Tudelano played Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Tudelano won 1-0.

Amorebieta - Leioa

Amorebieta - Leioa

Amorebieta played Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. Amorebieta won 2-1.

Haro Deportivo - Mutilvera

Haro Deportivo - Mutilvera

Haro Deportivo played Mutilvera at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Haro Deportivo won 1-0.

Racing Santander - Real Sociedad-2

Racing Santander - Real Sociedad-2

Racing Santander played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Real Sociedad-2 won 0-1.

Arenas de Getxo - Real Union

Arenas de Getxo - Real Union

Arenas de Getxo are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Alcoyano - Pena Deportivo

Alcoyano - Pena Deportivo

Alcoyano played Pena Deportivo at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Pena Deportivo won 1-2.

Badalona - Andorra CF

Badalona - Andorra CF

Badalona played Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Badalona won 1-0.

Gimnastic - Lleida Esportiu

Gimnastic - Lleida Esportiu

Gimnastic played Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Gimnastic won 1-0.

La Nucia - Atzeneta

La Nucia - Atzeneta

La Nucia played Atzeneta at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. La Nucia won 1-0.

Levante-2 - Valencia-2

Levante-2 - Valencia-2

Levante-2 played Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Levante-2 won 1-0.

UD Ibiza - Orihuela CF

UD Ibiza - Orihuela CF

UD Ibiza played Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 2-0.

Olot - Hospitalet

Olot - Hospitalet

Olot played Hospitalet at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. Hospitalet won 1-2.

Barcelona-2 - Llagostera

Barcelona-2 - Llagostera

Barcelona-2 played Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Barcelona-2 won 4-2.

Cornella - Espanyol-2

Cornella - Espanyol-2

Cornella are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Cornella are winning 4-3.

Sevilla-2 - Betis-2

Sevilla-2 - Betis-2

Sevilla-2 played Betis-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Granada-2 - Lorca Deportiva

Granada-2 - Lorca Deportiva

Granada-2 played Lorca Deportiva at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Granada-2 won 3-2.

Linense - San Fernando

Linense - San Fernando

Linense played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Marbella - Las Palmas-2

Marbella - Las Palmas-2

Marbella played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tamaraceite - Atletico Sanluqueno

Tamaraceite - Atletico Sanluqueno

Tamaraceite played Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Linares Deportivo - El Ejido

Linares Deportivo - El Ejido

Linares Deportivo played El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Linares Deportivo won 2-0.

Cordoba - Murcia

Cordoba - Murcia

Cordoba are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Real Sociedad W - Deportivo La Coruna W

Real Sociedad W - Deportivo La Coruna W

Real Sociedad W played Deportivo La Coruna W at the Primera Division - Women of Spain on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Real Sociedad W won 2-0.

Logrono W - Madrid W

Logrono W - Madrid W

Logrono W played Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Real Madrid W - Espanyol W

Real Madrid W - Espanyol W

Real Madrid W played Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Real Madrid W won 4-1.

Sporting de Huelva W - Tenerife W

Sporting de Huelva W - Tenerife W

Sporting de Huelva W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Sporting de Huelva W won 2-1.

Betis W - Atletico Madrid W

Betis W - Atletico Madrid W

Betis W played Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Madrid W won 0-4.

Rayo Vallecano W - Athletic W

Rayo Vallecano W - Athletic W

Rayo Vallecano W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Athletic W won 2-3.

Estradense - Atios

Estradense - Atios

Estradense played Atios at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Estradense won 2-1.

Villalbes RC - Viveiro

Villalbes RC - Viveiro

Villalbes RC played Viveiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Villalbes RC won 1-0.

Polvorin - Deportivo-2

Polvorin - Deportivo-2

Polvorin played Deportivo-2 at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Polvorin won 3-1.

Arzua - Somozas

Arzua - Somozas

Arzua played Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alondras - Choco

Alondras - Choco

Alondras played Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Alondras won 2-1.

Pontellas - Ribadumia

Pontellas - Ribadumia

Pontellas played Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pontes - Fisterra

Pontes - Fisterra

Pontes played Fisterra at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Pontes won 3-2.

Bergantinos - Agrupacion Estudiantil

Bergantinos - Agrupacion Estudiantil

Bergantinos are playing Agrupacion Estudiantil at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Bergantinos are winning 2-0.

Barco - Arenteiro

Barco - Arenteiro

Barco are playing Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 7. The match will kick off 17:30 UTC.

Ceares - Lenense

Ceares - Lenense

Ceares played Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Ceares won 2-0.

Entregu - Valdesoto

Entregu - Valdesoto

Entregu played Valdesoto at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Entregu won 2-1.

Navarro - Llanera

Navarro - Llanera

Navarro played Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Aviles - Praviano

Real Aviles - Praviano

Real Aviles played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Real Aviles won 4-1.

Real Titanico - San Martin EI

Real Titanico - San Martin EI

Real Titanico played San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aviles Stadium - Vallobin

Aviles Stadium - Vallobin

Aviles Stadium played Vallobin at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Vallobin won 0-1.

Mosconia - Gijon Industrial

Mosconia - Gijon Industrial

Mosconia played Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Gijon Industrial won 0-3.

Tuilla - Llanes

Tuilla - Llanes

Tuilla played Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Urraca - Colunga

Urraca - Colunga

Urraca are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Condal - Siero

Condal - Siero

Condal are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 7.

Siete Villas - Racing Santander-2

Siete Villas - Racing Santander-2

Siete Villas played Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 10:45 UTC. Racing Santander-2 won 0-1.

Cultural Guarnizo - Vimenor

Cultural Guarnizo - Vimenor

Cultural Guarnizo played Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tropezon - Selaya

Tropezon - Selaya

Tropezon played Selaya at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Tropezon won 4-2.

Cayon - Barquereno

Cayon - Barquereno

Cayon played Barquereno at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 15:45 UTC. Cayon won 2-0.

Castro - Cartes

Castro - Cartes

Castro played Cartes at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Castro won 2-0.

Basconia - Sodupe

Basconia - Sodupe

Basconia played Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Basconia won 2-1.

San Ignacio - Anaitasuna FT

San Ignacio - Anaitasuna FT

San Ignacio played Anaitasuna FT at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. San Ignacio won 1-0.

Banyoles - Cerdanyola del Valles

Banyoles - Cerdanyola del Valles

Banyoles played Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 0-2.

Castelldefels - CE Europa

Castelldefels - CE Europa

Castelldefels played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. CE Europa won 0-4.

Horta - Figueres

Horta - Figueres

Horta played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Horta won 2-0.

Sant Andreu - Grama

Sant Andreu - Grama

Sant Andreu played Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Grama won 0-1.

Peralada - Granollers

Peralada - Granollers

Peralada are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Valls - Pobla Mafumet

Valls - Pobla Mafumet

Valls played Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Igualada - Santfeliuenc

Igualada - Santfeliuenc

Igualada played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Santfeliuenc won 1-2.

Terrassa - Vilafranca

Terrassa - Vilafranca

Terrassa played Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Vilafranca won 0-2.

Sants - Vilassar de Mar

Sants - Vilassar de Mar

Sants are playing Vilassar de Mar at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Sants are winning 1-0.

Intercity - Crevillente

Intercity - Crevillente

Intercity played Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Intercity won 3-0.

Paterna - Vilamarxant

Paterna - Vilamarxant

Paterna played Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Paterna won 2-1.

Villarreal-3 - Torrent

Villarreal-3 - Torrent

Villarreal-3 played Torrent at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Villarreal-3 won 4-1.

Acero - Silla

Acero - Silla

Acero played Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Novelda - Elche-2

Novelda - Elche-2

Novelda played Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eldense - Beniganim

Eldense - Beniganim

Eldense are playing Beniganim at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saguntino - Alzira

Saguntino - Alzira

Saguntino are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Paracuellos Antamira - Torrejon

Paracuellos Antamira - Torrejon

Paracuellos Antamira played Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 09:00 UTC. Paracuellos Antamira won 2-1.

Rayo Vallecano-2 - Union Adarve

Rayo Vallecano-2 - Union Adarve

Rayo Vallecano-2 played Union Adarve at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 09:30 UTC. Rayo Vallecano-2 won 1-0.

Alcorcon-2 - Trival Valderas

Alcorcon-2 - Trival Valderas

Alcorcon-2 played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Alcorcon-2 won 2-1.

El Alamo - Mostoles CF

El Alamo - Mostoles CF

El Alamo played Mostoles CF at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

El Alamo - Mostoles

El Alamo - Mostoles

El Alamo are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7.

San Fernardo de Henares - Villanueva de Pardillo

San Fernardo de Henares - Villanueva de Pardillo

San Fernardo de Henares played Villanueva de Pardillo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Villanueva de Pardillo won 0-1.

Villaverde Boetticher - Atletico de Pinto

Villaverde Boetticher - Atletico de Pinto

Villaverde Boetticher played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Villaverde Boetticher won 3-1.

Mostoles - Parla

Mostoles - Parla

Mostoles played Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Mostoles won 4-3.

Mostoles CF - Parla

Mostoles CF - Parla

Mostoles CF are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7.

Pozuelo Alarcon - Flat Earth

Pozuelo Alarcon - Flat Earth

Pozuelo Alarcon played Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Pozuelo Alarcon won 3-1.

Leganes-2 - Carabanchel

Leganes-2 - Carabanchel

Leganes-2 played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match kicked off 14:45 UTC. Leganes-2 won 1-0.

Moratalaz - Santa Ana

Moratalaz - Santa Ana

Moratalaz are playing Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7.

Complutense - RSD Alcala

Complutense - RSD Alcala

Complutense are playing RSD Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 7. The match will kick off 18:00 UTC.

Numancia-2 - Arandina

Numancia-2 - Arandina

Numancia-2 played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Numancia-2 won 2-1.

Penaranda - Cultural Leonesa-2

Penaranda - Cultural Leonesa-2

Penaranda played Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Cultural Leonesa-2 won 0-1.

Real Burgos - Gimnastica Segoviana

Real Burgos - Gimnastica Segoviana

Real Burgos played Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cultural Cebrerena - Bupolsa

Cultural Cebrerena - Bupolsa

Cultural Cebrerena are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Almeria-2 - Ciudad de Torredonjimeno

Almeria-2 - Ciudad de Torredonjimeno

Almeria-2 played Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Almeria-2 won 1-0.

Estepona - Alhaurin

Estepona - Alhaurin

Estepona played Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mancha Real - Real Jaen

Mancha Real - Real Jaen

Mancha Real played Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Mancha Real won 1-0.

Maracena - Atletico Porcuna

Maracena - Atletico Porcuna

Maracena played Atletico Porcuna at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alhaurino - Velez CF

Alhaurino - Velez CF

Alhaurino played Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Velez CF won 2-3.

Motril - Malaga-2

Motril - Malaga-2

Motril played Malaga-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Motril won 2-1.

El Palo - Antequera

El Palo - Antequera

El Palo are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Huetor Tajar - Polideportivo Almeria

Huetor Tajar - Polideportivo Almeria

Huetor Tajar are playing Polideportivo Almeria at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match will kick off 17:30 UTC.

Torreperogil - Huetor Vega

Torreperogil - Huetor Vega

Torreperogil are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 7. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Huetor Vega are winning 0-1.

Cabecense - Arcos

Cabecense - Arcos

Cabecense played Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Cabecense won 2-1.

Castilleja - Cordoba-2

Castilleja - Cordoba-2

Castilleja played Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Castilleja won 3-0.

Coria CF - Sevilla-3

Coria CF - Sevilla-3

Coria CF played Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gerena - La Palma

Gerena - La Palma

Gerena played La Palma at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rota - Xerez

Rota - Xerez

Rota played Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Rota won 2-1.

Utrera - Ciudad de Lucena

Utrera - Ciudad de Lucena

Utrera played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Utrera won 1-0.

Lebrijana - Ceuta

Lebrijana - Ceuta

Lebrijana played Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Ceuta won 1-3.

Los Barrios - Antoniano

Los Barrios - Antoniano

Los Barrios played Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Antoniano won 1-3.

Xerez Deportivo - Conil

Xerez Deportivo - Conil

Xerez Deportivo are playing Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 7. The match will kick off 17:30 UTC.

Ferriolense - Constancia

Ferriolense - Constancia

Ferriolense played Constancia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Constancia won 0-2.

Binissalem - PE Sant Jordi

Binissalem - PE Sant Jordi

Binissalem played PE Sant Jordi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. PE Sant Jordi won 1-2.

Formentera - Santanyi

Formentera - Santanyi

Formentera played Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 7. The match kicked off 11:30 UTC. Formentera won 2-0.

Soller - Manacor

Soller - Manacor

Soller played Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Manacor won 1-3.

Arucas - Guia

Arucas - Guia

Arucas played Guia at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Arucas won 2-1.

Atletico Paso - Atletico Victoria

Atletico Paso - Atletico Victoria

Atletico Paso played Atletico Victoria at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Paso won 5-1.

Mensajero - Atletico Tacoronte

Mensajero - Atletico Tacoronte

Mensajero played Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Mensajero won 4-1.

Tenerife-2 - Buzanada

Tenerife-2 - Buzanada

Tenerife-2 played Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Tenerife-2 won 5-1.

Tenisca - Guimar

Tenisca - Guimar

Tenisca played Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

UD San Fernando - Gran Tarajal

UD San Fernando - Gran Tarajal

UD San Fernando played Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lanzarote - Panaderia Pulido

Lanzarote - Panaderia Pulido

Lanzarote are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7.

Las Palmas-3 - Villa de Santa Brigida

Las Palmas-3 - Villa de Santa Brigida

Las Palmas-3 are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 7.

EDMF Churra - Atletico Pulpileno

EDMF Churra - Atletico Pulpileno

EDMF Churra played Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

La Union - Cartagena-2

La Union - Cartagena-2

La Union played Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. La Union won 3-1.

Muleno - Ciudad de Murcia

Muleno - Ciudad de Murcia

Muleno are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7.

Aguilas - Murcia-2

Aguilas - Murcia-2

Aguilas played Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Plus Ultra - Bullense

Plus Ultra - Bullense

Plus Ultra are playing Bullense at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7.

Los Garres - Olimpico Totana

Los Garres - Olimpico Totana

Los Garres played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Olimpico Totana won 0-1.

Racing Murcia - Deportivo Minera

Racing Murcia - Deportivo Minera

Racing Murcia played Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

UCAM Murcia-2 - Minerva

UCAM Murcia-2 - Minerva

UCAM Murcia-2 played Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. UCAM Murcia-2 won 3-1.

Mar Menor - Cartagena

Mar Menor - Cartagena

Mar Menor are playing Cartagena at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7.

Lorca - Huercal-Overa

Lorca - Huercal-Overa

Lorca are playing Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Lorca are winning 2-1.

Aceuchal - Extremadura-2

Aceuchal - Extremadura-2

Aceuchal played Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arroyo - Llerenense

Arroyo - Llerenense

Arroyo played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Arroyo won 2-1.

Azuaga - Diocesano

Azuaga - Diocesano

Azuaga played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Diocesano won 0-4.

Calamonte - Valdivia

Calamonte - Valdivia

Calamonte played Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Chinato - Plasencia

Chinato - Plasencia

Chinato played Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Plasencia won 0-3.

Montijo - Moralo

Montijo - Moralo

Montijo played Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Montijo won 1-0.

Olivenza - Miajadas

Olivenza - Miajadas

Olivenza played Miajadas at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Trujillo - Fuente de Cantos

Trujillo - Fuente de Cantos

Trujillo played Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lobon - Campanario

Lobon - Campanario

Lobon are playing Campanario at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Campanario are winning 0-1.

Cantolagua - Pena Azagresa

Cantolagua - Pena Azagresa

Cantolagua are playing Pena Azagresa at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Cirbonero - Lourdes

Cirbonero - Lourdes

Cirbonero are playing Lourdes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Subiza - Beti Onak

Subiza - Beti Onak

Subiza are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 7. The match will kick off 17:00 UTC.

Berceo - Varea

Berceo - Varea

Berceo played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Berceo won 2-0.

Calasancio - Alberite

Calasancio - Alberite

Calasancio played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

River Ebro - Naxara

River Ebro - Naxara

River Ebro are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Agoncillo - Vianes

Agoncillo - Vianes

Agoncillo are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Arnedo - La Calzada

Arnedo - La Calzada

Arnedo played La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Arnedo won 1-0.

Casalarreina - Pradejon

Casalarreina - Pradejon

Casalarreina played Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Casalarreina won 3-1.

Oyonesa - Villegas

Oyonesa - Villegas

Oyonesa played Villegas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Oyonesa won 2-1.

Epila - Sarinena

Epila - Sarinena

Epila played Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Epila won 1-0.

Huesca-2 - Valdefierro

Huesca-2 - Valdefierro

Huesca-2 played Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC. Huesca-2 won 2-1.

Sabinanigo - Borja

Sabinanigo - Borja

Sabinanigo played Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 10:45 UTC. Sabinanigo won 3-0.

Belchite - Fraga

Belchite - Fraga

Belchite played Fraga at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Belchite won 2-1.

Calamocha - Barbastro

Calamocha - Barbastro

Calamocha played Barbastro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Barbastro won 1-2.

Cuarte Industrial - Villanueva CF

Cuarte Industrial - Villanueva CF

Cuarte Industrial played Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Cuarte Industrial won 1-0.

Robres - Almudevar

Robres - Almudevar

Robres played Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Robres won 1-0.

Illueca - Carinena

Illueca - Carinena

Illueca are playing Carinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match will kick off 15:30 UTC.

Utebo - Brea

Utebo - Brea

Utebo played Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. Utebo won 1-0.

Binefar - Zaragoza-2

Binefar - Zaragoza-2

Binefar are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Teruel - Tamarite

Teruel - Tamarite

Teruel played Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Teruel won 2-0.

Sarinena - Epila

Sarinena - Epila

Sarinena are playing Epila at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 7.

Tarancon - Villacanas

Tarancon - Villacanas

Tarancon played Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 7. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azuqueca - FC Guadalajara

Azuqueca - FC Guadalajara

Azuqueca played FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Azuqueca won 2-1.

Conquense - Marchamalo

Conquense - Marchamalo

Conquense played Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pedroneras - Toledo

Pedroneras - Toledo

Pedroneras played Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Albacete-2 - Huracan Balazote

Albacete-2 - Huracan Balazote

Albacete-2 played Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Albacete-2 won 4-0.

Atletico Madrid-2 - Rayo Majadahonda

Atletico Madrid-2 - Rayo Majadahonda

Atletico Madrid-2 played Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Madrid-2 won 1-0.

Las Rozas - Atletico Baleares

Las Rozas - Atletico Baleares

Las Rozas played Atletico Baleares at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Las Rozas won 3-2.

Melilla - Don Benito

Melilla - Don Benito

Melilla played Don Benito at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Poblense - Navalcarnero

Poblense - Navalcarnero

Poblense played Navalcarnero at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SS Reyes - Getafe-2

SS Reyes - Getafe-2

SS Reyes played Getafe-2 at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. SS Reyes won 1-0.

Socuellamos - Villarrubia

Socuellamos - Villarrubia

Socuellamos played Villarrubia at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Socuellamos won 1-0.

Talavera CF - Villarrobledo

Talavera CF - Villarrobledo

Talavera CF played Villarrobledo at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Talavera CF won 2-1.

Internacional FC - Real Madrid-2

Internacional FC - Real Madrid-2

Internacional FC are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Merida AD - Extremadura

Merida AD - Extremadura

Merida AD are playing Extremadura at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Villanovense - Badajoz

Villanovense - Badajoz

Villanovense are playing Badajoz at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AFC Eskilstuna - Oskarshamns AIK

AFC Eskilstuna - Oskarshamns AIK

AFC Eskilstuna played Oskarshamns AIK at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. AFC Eskilstuna won 4-1.

Hammarby - AIK

Hammarby - AIK

Hammarby played AIK at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Hammarby won 3-2.

Akropolis - Landskrona

Akropolis - Landskrona

Akropolis played Landskrona at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Landskrona won 0-2.

Dalkurd - Gauthiod

Dalkurd - Gauthiod

Dalkurd played Gauthiod at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Dalkurd won 5-0.

Hacken - Helsingborg

Hacken - Helsingborg

Hacken played Helsingborg at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mjallby - Ostersunds FK

Mjallby - Ostersunds FK

Mjallby played Ostersunds FK at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Ostersunds FK won 0-1.

IFK Norrkoping - Goteborg

IFK Norrkoping - Goteborg

IFK Norrkoping played Goteborg at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sundsvall - Sandviken

Sundsvall - Sandviken

Sundsvall played Sandviken at the National cup of Sweden on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Sandviken won 2-3.

Vevey Sports - Lancy

Vevey Sports - Lancy

Vevey Sports are playing Lancy at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on March 7. The match will kick off 16:30 UTC.

Alemdagspor - Derincespor

Alemdagspor - Derincespor

Alemdagspor played Derincespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cankaya FK - Fatsa Belediyespor

Cankaya FK - Fatsa Belediyespor

Cankaya FK played Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Golcukspor - Batman Petrolspor

Golcukspor - Batman Petrolspor

Golcukspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Batman Petrolspor won 0-1.

Perak - Petaling Jaya City

Perak - Petaling Jaya City

Perak played Petaling Jaya City at the Super League of Malaysia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sarawak - Kelantan United

Sarawak - Kelantan United

Sarawak played Kelantan United at the Premier League of Malaysia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Sarawak won 2-0.

Dnipro U-21 - Oleksandria U-21

Dnipro U-21 - Oleksandria U-21

Dnipro U-21 played Oleksandria U-21 at the Youth League of Ukraine on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Dnipro U-21 won 8-0.

Budaiya - Muharraq

Budaiya - Muharraq

Budaiya played Muharraq at the Premier League of Bahrain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC. Muharraq won 0-3.

Malkiya - Busaiteen

Malkiya - Busaiteen

Malkiya played Busaiteen at the Premier League of Bahrain on March 7. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Ahli Manama - Al Hidd

Al Ahli Manama - Al Hidd

Al Ahli Manama are playing Al Hidd at the Premier League of Bahrain on March 7. The match will kick off 16:30 UTC.

Sheikh Jamal - Mohammedan Dhaka

Sheikh Jamal - Mohammedan Dhaka

Sheikh Jamal played Mohammedan Dhaka at the Premier League of Bangladesh on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Sheikh Jamal won 2-0.

Boueng Ket FC - NagaWorld

Boueng Ket FC - NagaWorld

Boueng Ket FC played NagaWorld at the C-League of Cambodia on March 7. The match kicked off 08:30 UTC. NagaWorld won 0-1.

Kirivong Sok Sen Chey - Asia Euro United

Kirivong Sok Sen Chey - Asia Euro United

Kirivong Sok Sen Chey played Asia Euro United at the C-League of Cambodia on March 7. The match kicked off 08:30 UTC. Kirivong Sok Sen Chey won 4-2.

Visakha - National Defense

Visakha - National Defense

Visakha played National Defense at the C-League of Cambodia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

HK Warriors - Happy Valley AA

HK Warriors - Happy Valley AA

HK Warriors played Happy Valley AA at the Premier League of Hong Kong on March 7. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Baderan Tehran - Malavan

Baderan Tehran - Malavan

Baderan Tehran played Malavan at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Baderan Tehran won 3-0.

Khooshe Talaee Saveh - Rayka Babol

Khooshe Talaee Saveh - Rayka Babol

Khooshe Talaee Saveh played Rayka Babol at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan

Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan

Mes Kerman played Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Esteghlal Khuzestan won 0-1.

Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht

Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht

Navad Urmia played Sorkhpooshan Pakdasht at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shahrdari Astara - Havadar

Shahrdari Astara - Havadar

Shahrdari Astara played Havadar at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:15 UTC. Shahrdari Astara won 1-0.

Esteghlal Mollasani - Shahin Bushehr

Esteghlal Mollasani - Shahin Bushehr

Esteghlal Mollasani played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pars Jonoubi Jam - Qashqai

Pars Jonoubi Jam - Qashqai

Pars Jonoubi Jam played Qashqai at the Azadegan league of Iran on March 7. The match kicked off 11:45 UTC. Pars Jonoubi Jam won 2-1.

Burgan - Al Jahra

Burgan - Al Jahra

Burgan played Al Jahra at the Division 1 of Kuwait on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Burgan won 2-0.

Yarmouk - Al Sulaibikhat

Yarmouk - Al Sulaibikhat

Yarmouk played Al Sulaibikhat at the Division 1 of Kuwait on March 7. The match kicked off 16:30 UTC. Al Sulaibikhat won 0-1.

Dhufar - Al Suwaiq

Dhufar - Al Suwaiq

Dhufar played Al Suwaiq at the Sultan Cup of Oman on March 7. The match kicked off 14:45 UTC. Dhufar won 5-1.

Jabal Al Mukaber - Tubas

Jabal Al Mukaber - Tubas

Jabal Al Mukaber played Tubas at the West Bank League of Palestine on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Tubas won 0-1.

Taraji Wadi Al-Nes - Shabab Al Amari

Taraji Wadi Al-Nes - Shabab Al Amari

Taraji Wadi Al-Nes played Shabab Al Amari at the West Bank League of Palestine on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Shabab Al Amari won 2-5.

Hilal Al-Quds - Ahli Al-Khalil

Hilal Al-Quds - Ahli Al-Khalil

Hilal Al-Quds played Ahli Al-Khalil at the West Bank League of Palestine on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Hilal Al-Quds won 1-0.

BG Pathum United - Chiangrai United

BG Pathum United - Chiangrai United

BG Pathum United played Chiangrai United at the League 1 of Thailand on March 7. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sukhothai - Samut Prakan

Sukhothai - Samut Prakan

Sukhothai played Samut Prakan at the League 1 of Thailand on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Samut Prakan won 2-3.

Ratchaburi - Chonburi FC

Ratchaburi - Chonburi FC

Ratchaburi played Chonburi FC at the League 1 of Thailand on March 7. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Thai Port - Bangkok United

Thai Port - Bangkok United

Thai Port played Bangkok United at the League 1 of Thailand on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chiangmai - Phrae United

Chiangmai - Phrae United

Chiangmai played Phrae United at the League 2 of Thailand on March 7. The match kicked off 10:00 UTC. Chiangmai won 1-0.

Khonkaen United - Sisaket

Khonkaen United - Sisaket

Khonkaen United played Sisaket at the League 2 of Thailand on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Sisaket won 0-1.

Lampang - Ranong United

Lampang - Ranong United

Lampang played Ranong United at the League 2 of Thailand on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Ranong United won 0-1.

Kasetsart - Khonkaen FC

Kasetsart - Khonkaen FC

Kasetsart played Khonkaen FC at the League 2 of Thailand on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Khonkaen FC won 0-1.

Navy - Nakhon Pathom

Navy - Nakhon Pathom

Navy played Nakhon Pathom at the League 2 of Thailand on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Binh Dinh - Binh Duong

Binh Dinh - Binh Duong

Binh Dinh are playing Binh Duong at the V-League of Vietnam on March 7.

Hai Phong - Than Quang Ninh

Hai Phong - Than Quang Ninh

Hai Phong are playing Than Quang Ninh at the V-League of Vietnam on March 7.

Saigon - Nam Dinh

Saigon - Nam Dinh

Saigon are playing Nam Dinh at the V-League of Vietnam on March 7.

Recreativo da Caala - Onze Bravos

Recreativo da Caala - Onze Bravos

Recreativo da Caala played Onze Bravos at the Girabola of Angola on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santa Rita FC - Primeiro de Agosto

Santa Rita FC - Primeiro de Agosto

Santa Rita FC played Primeiro de Agosto at the Girabola of Angola on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Primeiro de Agosto won 0-2.

Wiliete - Recreativo Libolo

Wiliete - Recreativo Libolo

Wiliete played Recreativo Libolo at the Girabola of Angola on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Wiliete won 2-0.

ASPAC - AS Police

ASPAC - AS Police

ASPAC are playing AS Police at the Championat National of Benin on March 7.

Ayema - ASOS

Ayema - ASOS

Ayema are playing ASOS at the Championat National of Benin on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Beke Bembereke - Tukunnin

Beke Bembereke - Tukunnin

Beke Bembereke are playing Tukunnin at the Championat National of Benin on March 7.

Cavaliers - Buffles du Borgou

Cavaliers - Buffles du Borgou

Cavaliers are playing Buffles du Borgou at the Championat National of Benin on March 7.

Djeffa - Sobemap

Djeffa - Sobemap

Djeffa are playing Sobemap at the Championat National of Benin on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo Abomey - Damissa

Dynamo Abomey - Damissa

Dynamo Abomey are playing Damissa at the Championat National of Benin on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo Unacob - Damissa

Dynamo Unacob - Damissa

Dynamo Unacob are playing Damissa at the Championat National of Benin on March 7.

Hodio - Energie Sports

Hodio - Energie Sports

Hodio are playing Energie Sports at the Championat National of Benin on March 7. The match will kick off 15:00 UTC.

Soleil - AS Cotonou

Soleil - AS Cotonou

Soleil are playing AS Cotonou at the Championat National of Benin on March 7.

RC Bobo-Dioulasso - ASFA-Yennenga

RC Bobo-Dioulasso - ASFA-Yennenga

RC Bobo-Dioulasso played ASFA-Yennenga at the Premier League of Burkina Faso on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. RC Bobo-Dioulasso won 2-1.

USFA - ASFB

USFA - ASFB

USFA are playing ASFB at the Premier League of Burkina Faso on March 7.

USFA - ASF Dioulasso

USFA - ASF Dioulasso

USFA played ASF Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. USFA won 1-0.

Royal - Rahimo

Royal - Rahimo

Royal are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on March 7.

SONABEL - KOZAF

SONABEL - KOZAF

SONABEL are playing KOZAF at the Premier League of Burkina Faso on March 7.

Kadiogo - Etoile Filante

Kadiogo - Etoile Filante

Kadiogo are playing Etoile Filante at the Premier League of Burkina Faso on March 7. The match kicked off 18:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Salitas - Vitesse BF

Salitas - Vitesse BF

Salitas are playing Vitesse BF at the Premier League of Burkina Faso on March 7.

Bumamuru - Musongati

Bumamuru - Musongati

Bumamuru played Musongati at the Primus League of Burundi on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Musongati won 1-6.

Rukinzo - Dynamik

Rukinzo - Dynamik

Rukinzo played Dynamik at the Primus League of Burundi on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bamboutos - Avion Academy

Bamboutos - Avion Academy

Bamboutos played Avion Academy at the Elite One of Cameroon on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Bamboutos won 3-0.

Fortuna Mfou - Eding Sport

Fortuna Mfou - Eding Sport

Fortuna Mfou played Eding Sport at the Elite One of Cameroon on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Fortuna Mfou won 2-0.

Panthere - UMS de Loum

Panthere - UMS de Loum

Panthere played UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Panthere won 2-0.

Cotonsport - APEJES Academy

Cotonsport - APEJES Academy

Cotonsport are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on March 7.

Feutcheu - Union Douala

Feutcheu - Union Douala

Feutcheu are playing Union Douala at the Elite One of Cameroon on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Young Sport Academy - Tonnerre

Young Sport Academy - Tonnerre

Young Sport Academy are playing Tonnerre at the Elite One of Cameroon on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Canon - Les Astres

Canon - Les Astres

Canon played Les Astres at the Elite One of Cameroon on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Canon won 1-0.

Fovu Club - Stade Renard

Fovu Club - Stade Renard

Fovu Club played Stade Renard at the Elite One of Cameroon on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Fovu Club won 2-1.

JSK - Lubumbashi Sport

JSK - Lubumbashi Sport

JSK are playing Lubumbashi Sport at the Super Ligue of Dr Congo on March 7. The match will kick off 12:30 UTC.

Blessing - Groupe Bazano

Blessing - Groupe Bazano

Blessing played Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. Blessing won 2-1.

CS Don Bosco - Racing Kinshasa

CS Don Bosco - Racing Kinshasa

CS Don Bosco played Racing Kinshasa at the Super Ligue of Dr Congo on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. CS Don Bosco won 2-0.

CS Don Bosco - Saint Eloi Lupopo

CS Don Bosco - Saint Eloi Lupopo

CS Don Bosco are playing Saint Eloi Lupopo at the Super Ligue of Dr Congo on March 7.

Sanga Balende - FC Renaissance

Sanga Balende - FC Renaissance

Sanga Balende are playing FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on March 7.

Welayta Dicha - Adama Kenema

Welayta Dicha - Adama Kenema

Welayta Dicha played Adama Kenema at the Premier League of Ethiopia on March 7. The match kicked off 07:00 UTC. Welayta Dicha won 1-0.

Bahardar - Hadiya Hosaena

Bahardar - Hadiya Hosaena

Bahardar played Hadiya Hosaena at the Premier League of Ethiopia on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Bahardar won 1-0.

Armed Forces - Wallidan

Armed Forces - Wallidan

Armed Forces played Wallidan at the GFA League of Gambia on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Armed Forces won 2-0.

Real Banjul - BK Milan

Real Banjul - BK Milan

Real Banjul played BK Milan at the GFA League of Gambia on March 7. The match kicked off 16:00 UTC. Real Banjul won 1-0.

Bechem United - Ebusua Dwarfs

Bechem United - Ebusua Dwarfs

Bechem United played Ebusua Dwarfs at the Premier League of Ghana on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Berekum Chelsea - Medeama SC

Berekum Chelsea - Medeama SC

Berekum Chelsea played Medeama SC at the Premier League of Ghana on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eleven Wonders - Legon Cities

Eleven Wonders - Legon Cities

Eleven Wonders played Legon Cities at the Premier League of Ghana on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Eleven Wonders won 1-0.

FC Dreams - Great Olympics

FC Dreams - Great Olympics

FC Dreams played Great Olympics at the Premier League of Ghana on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Great Olympics won 0-1.

Hearts of Oak - WAFA

Hearts of Oak - WAFA

Hearts of Oak played WAFA at the Premier League of Ghana on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Hearts of Oak won 4-0.

Gor Mahia - KCB

Gor Mahia - KCB

Gor Mahia played KCB at the Premier League of Kenya on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. KCB won 0-2.

Mathare United - Homeboyz

Mathare United - Homeboyz

Mathare United played Homeboyz at the Premier League of Kenya on March 7. The match kicked off 12:00 UTC. Homeboyz won 1-2.

Moyale Barracks - Karonga United

Moyale Barracks - Karonga United

Moyale Barracks are playing Karonga United at the Super League of Malawi on March 7.

Ntopwa - Civil

Ntopwa - Civil

Ntopwa are playing Civil at the Super League of Malawi on March 7.

Ntopwa - CIVO United

Ntopwa - CIVO United

Ntopwa are playing CIVO United at the Super League of Malawi on March 7.

Silver - Chitipa United

Silver - Chitipa United

Silver are playing Chitipa United at the Super League of Malawi on March 7.

Douannes de Sikasso - Bougouni

Douannes de Sikasso - Bougouni

Douannes de Sikasso are playing Bougouni at the Premier League of Mali on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Police Bamako - Duguwolofila

Police Bamako - Duguwolofila

Police Bamako played Duguwolofila at the Premier League of Mali on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stade Malien - CAS de Sevare

Stade Malien - CAS de Sevare

Stade Malien played CAS de Sevare at the Premier League of Mali on March 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

USC Kita - ASOM

USC Kita - ASOM

USC Kita are playing ASOM at the Premier League of Mali on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

LC Ba - Real Bamako

LC Ba - Real Bamako

LC Ba are playing Real Bamako at the Premier League of Mali on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

RCA Casablanca - Youssoufia

RCA Casablanca - Youssoufia

RCA Casablanca played Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

IZK Khemisset - ASS Sale

IZK Khemisset - ASS Sale

IZK Khemisset are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Kawkab Marrakech - Raja Beni Mellal

Kawkab Marrakech - Raja Beni Mellal

Kawkab Marrakech are playing Raja Beni Mellal at the Botola 2 of Morocco on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi Salmi - Chabab Atlas

Riadi Salmi - Chabab Atlas

Riadi Salmi are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on March 7. The match will kick off 14:00 UTC.

Adamawa United - Akwa Starlets

Adamawa United - Akwa Starlets

Adamawa United played Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Adamawa United won 2-0.

Enyimba - Ifeanyi Ubah

Enyimba - Ifeanyi Ubah

Enyimba are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on March 7.

Heartland - Abia Warriors

Heartland - Abia Warriors

Heartland played Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kano Pillars - Enugu Rangers

Kano Pillars - Enugu Rangers

Kano Pillars played Enugu Rangers at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Katsina United - Sunshine Stars

Katsina United - Sunshine Stars

Katsina United played Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nasarawa - Lobi Stars

Nasarawa - Lobi Stars

Nasarawa played Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Nasarawa won 1-0.

Plateau United - MFM FC

Plateau United - MFM FC

Plateau United played MFM FC at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Plateau United won 3-1.

Rivers United - Jigawa Golden Stars

Rivers United - Jigawa Golden Stars

Rivers United played Jigawa Golden Stars at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC. Rivers United won 2-0.

Wikki Tourist - Kwara

Wikki Tourist - Kwara

Wikki Tourist played Kwara at the NPFL of Nigeria on March 7. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ASEC Ndiambour - DSC FC

ASEC Ndiambour - DSC FC

ASEC Ndiambour are playing DSC FC at the Ligue 1 of Senegal on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Mbour Petite Cote - Casa Sport

Mbour Petite Cote - Casa Sport

Mbour Petite Cote are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Niarry Tally - CNEPS Excellence

Niarry Tally - CNEPS Excellence

Niarry Tally are playing CNEPS Excellence at the Ligue 1 of Senegal on March 7. The match will kick off 16:00 UTC.

Cape Town Spurs - Steenberg United

Cape Town Spurs - Steenberg United

Cape Town Spurs played Steenberg United at the Division 1 of South Africa on March 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pretoria Callies - Real Kings

Pretoria Callies - Real Kings

Pretoria Callies played Real Kings at the Division 1 of South Africa on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Real Kings won 2-3.

Sekhukhune United - Free State Stars

Sekhukhune United - Free State Stars

Sekhukhune United played Free State Stars at the Division 1 of South Africa on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Sekhukhune United won 1-0.

Hay Al Arab - Al Ahli Khartoum

Hay Al Arab - Al Ahli Khartoum

Hay Al Arab are playing Al Ahli Khartoum at the Premier League of Sudan on March 7. The match will kick off 13:45 UTC.

Hilal Obayed - Al Ahly Shendi

Hilal Obayed - Al Ahly Shendi

Hilal Obayed are playing Al Ahly Shendi at the Premier League of Sudan on March 7. The match kicked off 16:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al Ahly Merowe - Al Shorta

Al Ahly Merowe - Al Shorta

Al Ahly Merowe are playing Al Shorta at the Premier League of Sudan on March 7. The match will kick off 16:56 UTC.

Mtibwa Sugar - Gwambina

Mtibwa Sugar - Gwambina

Mtibwa Sugar played Gwambina at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Gwambina won 0-2.

Coastal Union - Kinondoni MC

Coastal Union - Kinondoni MC

Coastal Union played Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Polisi Tanzania - Young Africans

Polisi Tanzania - Young Africans

Polisi Tanzania played Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bizertin - Metlaoui

Bizertin - Metlaoui

Bizertin played Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Etoile du Sahel - AS Slimane

Etoile du Sahel - AS Slimane

Etoile du Sahel played AS Slimane at the Ligue 1 of Tunisia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Etoile du Sahel won 2-0.

Olympique Beja - Rejiche

Olympique Beja - Rejiche

Olympique Beja played Rejiche at the Ligue 1 of Tunisia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis played Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Stade Tunis won 2-0.

Club Africain - Sfaxien

Club Africain - Sfaxien

Club Africain played Sfaxien at the Ligue 1 of Tunisia on March 7. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Korba - Jendouba Sport

Korba - Jendouba Sport

Korba played Jendouba Sport at the Ligue 2 of Tunisie on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Korba won 3-0.

Menzel Ennour - AS Oued Ellil

Menzel Ennour - AS Oued Ellil

Menzel Ennour played AS Oued Ellil at the Ligue 2 of Tunisie on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Menzel Ennour won 1-0.

Msaken - Gafsa

Msaken - Gafsa

Msaken played Gafsa at the Ligue 2 of Tunisie on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Msaken won 2-1.

SS Sfaxien - Stade Gabesien

SS Sfaxien - Stade Gabesien

SS Sfaxien played Stade Gabesien at the Ligue 2 of Tunisie on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sbikha - Hammam-Lif

Sbikha - Hammam-Lif

Sbikha played Hammam-Lif at the Ligue 2 of Tunisie on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Hammam-Lif won 2-3.

Prison Leopards - Indeni

Prison Leopards - Indeni

Prison Leopards played Indeni at the Super League of Zambia on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Indeni won 0-2.

Forest Rangers - Young Green Eagles

Forest Rangers - Young Green Eagles

Forest Rangers played Young Green Eagles at the Super League of Zambia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kabwe Warriors - ZESCO United

Kabwe Warriors - ZESCO United

Kabwe Warriors played ZESCO United at the Super League of Zambia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. ZESCO United won 1-2.

Lumwana Radiants - Lusaka Dynamos

Lumwana Radiants - Lusaka Dynamos

Lumwana Radiants played Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Lusaka Dynamos won 0-2.

Power Dynamos - Red Arrows FC

Power Dynamos - Red Arrows FC

Power Dynamos played Red Arrows FC at the Super League of Zambia on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Power Dynamos won 1-0.

Deportivo Saprissa - Grecia

Deportivo Saprissa - Grecia

Deportivo Saprissa are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 7. The match will kick off 22:00 UTC.

San Carlos - Jicaral

San Carlos - Jicaral

San Carlos are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on March 8. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico Marte - Chalatenango

Atletico Marte - Chalatenango

Atletico Marte are playing Chalatenango at the Clausura of El Salvador on March 7. The match will kick off 21:00 UTC.

FAS - Isidro Metapan

FAS - Isidro Metapan

FAS are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on March 7. The match will kick off 21:15 UTC.

Achuapa - Municipal

Achuapa - Municipal

Achuapa are playing Municipal at the Clausura of Guatemala on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Xelaju - Malacateco

Xelaju - Malacateco

Xelaju are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on March 7. The match will kick off 21:30 UTC.

Marathon - Honduras Progreso

Marathon - Honduras Progreso

Marathon are playing Honduras Progreso at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 7. The match will kick off 21:00 UTC.

Motagua - UPNFM

Motagua - UPNFM

Motagua are playing UPNFM at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 7. The match will kick off 22:00 UTC.

Platense FC - Vida

Platense FC - Vida

Platense FC are playing Vida at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 7. The match will kick off 23:00 UTC.

CD Olimpia - Real Espana

CD Olimpia - Real Espana

CD Olimpia are playing Real Espana at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 8. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlante - Tepatitlan

Atlante - Tepatitlan

Atlante are playing Tepatitlan at the Liga de Expansion, Clausura of Mexico on March 7. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico San Luis W - America W

Atletico San Luis W - America W

Atletico San Luis W are playing America W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 7. The match will kick off 23:00 UTC.

Jalapa FC - Juventus Managua

Jalapa FC - Juventus Managua

Jalapa FC are playing Juventus Managua at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on March 8. The match will kick off 00:00 UTC.

Diriangen - Chinandega

Diriangen - Chinandega

Diriangen are playing Chinandega at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on March 8. The match will kick off 01:00 UTC.

Arabe Unido - Alianza FC

Arabe Unido - Alianza FC

Arabe Unido are playing Alianza FC at the LFP, Apertura of Panama on March 7. The match will kick off 21:00 UTC.

Tauro FC - Sporting San Miguelito

Tauro FC - Sporting San Miguelito

Tauro FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Apertura of Panama on March 7. The match will kick off 23:00 UTC.

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 7. The match will kick off 20:10 UTC.

El Porvenir - Deportivo Espanol

El Porvenir - Deportivo Espanol

El Porvenir are playing Deportivo Espanol at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 7. The match will kick off 20:10 UTC.

Ituzaingo - Deportivo Laferrere

Ituzaingo - Deportivo Laferrere

Ituzaingo are playing Deportivo Laferrere at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 7. The match will kick off 20:10 UTC.

San Martin Burzaco - Ferrocarril Midland

San Martin Burzaco - Ferrocarril Midland

San Martin Burzaco are playing Ferrocarril Midland at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 7. The match will kick off 20:10 UTC.

Sportivo Italiano - Club Lujan

Sportivo Italiano - Club Lujan

Sportivo Italiano are playing Club Lujan at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 7. The match will kick off 20:10 UTC.

Palmeiras - Gremio

Palmeiras - Gremio

Palmeiras are playing Gremio at the National Cup of Brasil on March 7. The match will kick off 21:00 UTC.

Corinthians - Ponte Preta

Corinthians - Ponte Preta

Corinthians played Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 7. The match kicked off 14:00 UTC. Corinthians won 2-1.

Ituano - Mirassol

Ituano - Mirassol

Ituano played Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Guarani - RB Bragantino

Guarani - RB Bragantino

Guarani are playing RB Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Coimbra - Tombense

Coimbra - Tombense

Coimbra played Tombense at the Mineiro 1 of Brasil on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Athletic Minas - Boa

Athletic Minas - Boa

Athletic Minas are playing Boa at the Mineiro 1 of Brasil on March 7.

Atletico-MG - Uberlandia

Atletico-MG - Uberlandia

Atletico-MG are playing Uberlandia at the Mineiro 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 23:30 UTC.

Bahia de Feira - Fluminense de Feira

Bahia de Feira - Fluminense de Feira

Bahia de Feira are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Juazeirense - Alagoinhas

Juazeirense - Alagoinhas

Juazeirense are playing Alagoinhas at the Baiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Unirb - Doce Mel

Unirb - Doce Mel

Unirb are playing Doce Mel at the Baiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria da Conquista - Bahia

Vitoria da Conquista - Bahia

Vitoria da Conquista are playing Bahia at the Baiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Athletico Paranaense - Operario PR

Athletico Paranaense - Operario PR

Athletico Paranaense are playing Operario PR at the Paranaense 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Cianorte PR - Cascavel CR

Cianorte PR - Cascavel CR

Cianorte PR are playing Cascavel CR at the Paranaense 1 of Brasil on March 7.

Londrina - Azuriz

Londrina - Azuriz

Londrina are playing Azuriz at the Paranaense 1 of Brasil on March 7.

Operario PR - Rio Branco PR

Operario PR - Rio Branco PR

Operario PR are playing Rio Branco PR at the Paranaense 1 of Brasil on March 7.

Parana - Maringa

Parana - Maringa

Parana are playing Maringa at the Paranaense 1 of Brasil on March 7.

Cascavel - Atletico PE

Cascavel - Atletico PE

Cascavel are playing Atletico PE at the Paranaense 1 of Brasil on March 7.

Sete de Setembro - Nautico

Sete de Setembro - Nautico

Sete de Setembro are playing Nautico at the Pernambucano 1 of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brusque - Avai Florianopolis

Brusque - Avai Florianopolis

Brusque are playing Avai Florianopolis at the Catarinense 1 of Brasil on March 7.

Figueirense - Criciuma

Figueirense - Criciuma

Figueirense are playing Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on March 7.

Hercilio Luz - Marcilio Dias

Hercilio Luz - Marcilio Dias

Hercilio Luz are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 7.

Chapecoense - Juventus SC

Chapecoense - Juventus SC

Chapecoense are playing Juventus SC at the Catarinense 1 of Brasil on March 7.

Ipora - Goianesia

Ipora - Goianesia

Ipora are playing Goianesia at the Goiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Jaragua EC - Aparecidense

Jaragua EC - Aparecidense

Jaragua EC are playing Aparecidense at the Goiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Jataiense - CRAC

Jataiense - CRAC

Jataiense are playing CRAC at the Goiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Anapolis - Atletico GO

Anapolis - Atletico GO

Anapolis are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Goias - Vila Nova

Goias - Vila Nova

Goias are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico Cearense - Pacajus

Atletico Cearense - Pacajus

Atletico Cearense are playing Pacajus at the Cearense 1, First Round of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Barbalha - Crato

Barbalha - Crato

Barbalha are playing Crato at the Cearense 1, First Round of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ferroviario - Caucaia

Ferroviario - Caucaia

Ferroviario are playing Caucaia at the Cearense 1, First Round of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Caucaia are winning 0-1.

Icasa - Guarany de Sobral

Icasa - Guarany de Sobral

Icasa are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, First Round of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Boca Junior - Atletico Gloriense

Boca Junior - Atletico Gloriense

Boca Junior are playing Atletico Gloriense at the Sergipano of Brasil on March 7. The match kicked off 18:15 UTC. It's the first half and Boca Junior are winning 2-0.

CS Maruinense - America de Pedrinhas

CS Maruinense - America de Pedrinhas

CS Maruinense are playing America de Pedrinhas at the Sergipano of Brasil on March 7. The match will kick off 18:15 UTC.

America RN - ASSU

America RN - ASSU

America RN are playing ASSU at the Potiguar of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Juventude MA - Pinheiro

Juventude MA - Pinheiro

Juventude MA are playing Pinheiro at the Maranhense of Brasil on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Jacyoba - Murici

Jacyoba - Murici

Jacyoba are playing Murici at the Alagoano of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Julho Esporte - Salgueiro

Julho Esporte - Salgueiro

Julho Esporte are playing Salgueiro at the Copa de Nordeste of Brasil on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Santa Cruz - ABC Natal

Santa Cruz - ABC Natal

Santa Cruz are playing ABC Natal at the Copa de Nordeste of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Confianca - CSA

Confianca - CSA

Confianca are playing CSA at the Copa de Nordeste of Brasil on March 7. The match will kick off 23:00 UTC.

Vilhenense - Rio Branco VN

Vilhenense - Rio Branco VN

Vilhenense are playing Rio Branco VN at the Capiaxaba of Brasil on March 7. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tapajos - Aguia de Maraba

Tapajos - Aguia de Maraba

Tapajos played Aguia de Maraba at the Paraense of Brasil on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Acao - Dom Bosco

Acao - Dom Bosco

Acao played Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Acao won 3-2.

Luverdense EC - Nova Mutum EC

Luverdense EC - Nova Mutum EC

Luverdense EC played Nova Mutum EC at the Matogrossense of Brasil on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chapadao - Comercial MS

Chapadao - Comercial MS

Chapadao are playing Comercial MS at the Sul-Matogrossense of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Uniao ABC - Costa Rica EC

Uniao ABC - Costa Rica EC

Uniao ABC are playing Costa Rica EC at the Sul-Matogrossense of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

AC Juventus - Rio Claro

AC Juventus - Rio Claro

AC Juventus played Rio Claro at the Paulista A2 of Brasil on March 7. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Monte Azul - Sertaozinho

Monte Azul - Sertaozinho

Monte Azul played Sertaozinho at the Paulista A2 of Brasil on March 7. The match kicked off 13:00 UTC. Monte Azul won 3-2.

Nova Iguacu - Madureira

Nova Iguacu - Madureira

Nova Iguacu are playing Madureira at the Taca Guanabara of Brasil on March 7. The match will kick off 18:30 UTC.

Fluminense - Portuguesa RJ

Fluminense - Portuguesa RJ

Fluminense are playing Portuguesa RJ at the Taca Guanabara of Brasil on March 7. The match will kick off 19:00 UTC.

Boavista SC - Bangu

Boavista SC - Bangu

Boavista SC are playing Bangu at the Taca Guanabara of Brasil on March 7. The match will kick off 21:00 UTC.

Botafogo - Resende

Botafogo - Resende

Botafogo are playing Resende at the Taca Guanabara of Brasil on March 7. The match will kick off 23:15 UTC.

Deportes Quindio - Fortaleza JS

Deportes Quindio - Fortaleza JS

Deportes Quindio are playing Fortaleza JS at the Primera B, Apertura of Colombia on March 7. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Barranquilla - Depor FC

Barranquilla - Depor FC

Barranquilla are playing Depor FC at the Primera B, Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Orsomarso - FC Bogota

Orsomarso - FC Bogota

Orsomarso are playing FC Bogota at the Primera B, Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Valledupar - Cortulua

Valledupar - Cortulua

Valledupar are playing Cortulua at the Primera B, Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 20:00 UTC.

Real Santander - Boca Juniors Cali

Real Santander - Boca Juniors Cali

Real Santander are playing Boca Juniors Cali at the Primera B, Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 20:15 UTC.

Mount Gravatt - Bayside United

Mount Gravatt - Bayside United

Mount Gravatt played Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on March 7. The match kicked off 08:00 UTC. Bayside United won 1-2.

The Lakes - Acacia Ridge

The Lakes - Acacia Ridge

The Lakes played Acacia Ridge at the Brisbane Premier League of Australia on March 7. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Moreton Bay United - Redlands United

Moreton Bay United - Redlands United

Moreton Bay United played Redlands United at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match kicked off 06:00 UTC. Moreton Bay United won 2-1.

Sunshine Coast Wanderers - Capalaba

Sunshine Coast Wanderers - Capalaba

Sunshine Coast Wanderers played Capalaba at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match kicked off 06:15 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 6-3.

Eastern Suburbs - Brisbane Roar U-21

Eastern Suburbs - Brisbane Roar U-21

Eastern Suburbs played Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match kicked off 08:00 UTC. Brisbane Roar U-21 won 1-3.

Olympic FC - Gold Coast United FC

Olympic FC - Gold Coast United FC

Olympic FC played Gold Coast United FC at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match kicked off 08:00 UTC. Olympic FC won 1-0.

Blacktown City - Northbridge

Blacktown City - Northbridge

Blacktown City played Northbridge at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match kicked off 04:00 UTC. Blacktown City won 2-0.

Rockdale City Suns - Sydney Olympic

Rockdale City Suns - Sydney Olympic

Rockdale City Suns played Sydney Olympic at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match kicked off 04:00 UTC. Rockdale City Suns won 1-0.

Sydney United - Sydney-2

Sydney United - Sydney-2

Sydney United played Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match kicked off 05:00 UTC. Sydney United won 5-2.

Canberra United W - Brisbane Roar W

Canberra United W - Brisbane Roar W

Canberra United W played Brisbane Roar W at the W-League - Women of Australia on March 7. The match kicked off 05:05 UTC. Canberra United W won 4-1.