Clermont logo
France

Clermont Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
ClermontNancySaturday 18:00

Clermont - Nancy

Clermont are playing Nancy at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

NiortClermontMonday 23:00

Niort - Clermont

Niort are playing Clermont at the Ligue 2 of France on November 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Latest Results
Amiens1 - 1Clermont3 days ago Full TimeFT

Amiens - Clermont

Amiens played Clermont at the Ligue 2 of France on November 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Clermont0 - 0Guingamp18 days ago Full TimeFT

Clermont - Guingamp

Clermont played Guingamp at the Ligue 2 of France on November 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Valenciennes1 - 3Clermont24 days ago Full TimeFT

Valenciennes - Clermont

Valenciennes played Clermont at the Ligue 2 of France on October 31. The match kicked off 18:00 UTC. Clermont won 1-3.

Clermont0 - 2Ajaccioa month ago Full TimeFT

Clermont - Ajaccio

Clermont played Ajaccio at the Ligue 2 of France on October 24. The match kicked off 17:00 UTC. Ajaccio won 0-2.

Chambly0 - 3Clermonta month ago Full TimeFT

Chambly - Clermont

Chambly played Clermont at the Ligue 2 of France on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Clermont won 0-3.

Clermont3 - 0Rodez Aveyron2 months ago Full TimeFT

Clermont - Rodez Aveyron

Clermont played Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on October 3. The match kicked off 17:00 UTC. Clermont won 3-0.

Troyes1 - 0Clermont2 months ago Full TimeFT

Troyes - Clermont

Troyes played Clermont at the Ligue 2 of France on September 28. The match kicked off 18:45 UTC. Troyes won 1-0.

Clermont1 - 1Toulouse2 months ago Full TimeFT

Clermont - Toulouse

Clermont played Toulouse at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Auxerre0 - 1Clermont2 months ago Full TimeFT

Auxerre - Clermont

Auxerre played Clermont at the Ligue 2 of France on September 12. The match kicked off 17:00 UTC. Clermont won 0-1.

Dunkerque1 - 1Clermont3 months ago Full TimeFT

Dunkerque - Clermont

Dunkerque played Clermont at the Ligue 2 of France on August 29. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Clermont0 - 0Caen3 months ago Full TimeFT

Clermont - Caen

Clermont played Caen at the Ligue 2 of France on August 22. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Grenoble4 - 0Clermont3 months ago Full TimeFT

Grenoble - Clermont

Grenoble played Clermont at the Club Friendlies of International on August 15. The match kicked off 17:00 UTC. Grenoble won 4-0.

MontpellierClermont4 months ago CanceledCanc

Montpellier - Clermont

Montpellier are playing Clermont at the Club Friendlies of International on August 8.

Clermont3 - 1Chateauroux4 months ago Full TimeFT

Clermont - Chateauroux

Clermont played Chateauroux at the Club Friendlies of International on August 5. The match kicked off 17:00 UTC. Clermont won 3-1.

Rodez Aveyron1 - 0Clermont4 months ago Full TimeFT

Rodez Aveyron - Clermont

Rodez Aveyron played Clermont at the Club Friendlies of International on August 1. The match kicked off 16:00 UTC. Rodez Aveyron won 1-0.

ClermontLille4 months ago CanceledCanc

Clermont - Lille

Clermont are playing Lille at the Club Friendlies of International on July 25.

Clermont2 - 0Sochaux9 months ago Full TimeFT

Clermont - Sochaux

Clermont played Sochaux at the Ligue 2 of France on March 6. The match kicked off 19:00 UTC. Clermont won 2-0.

Nancy1 - 2Clermont9 months ago Full TimeFT

Nancy - Clermont

Nancy played Clermont at the Ligue 2 of France on February 28. The match kicked off 19:00 UTC. Clermont won 1-2.

Clermont0 - 1Paris FC9 months ago Full TimeFT

Clermont - Paris FC

Clermont played Paris FC at the Ligue 2 of France on February 21. The match kicked off 19:00 UTC. Paris FC won 0-1.

Clermont3 - 1Valenciennes10 months ago Full TimeFT

Clermont - Valenciennes

Clermont played Valenciennes at the Ligue 2 of France on February 7. The match kicked off 19:00 UTC. Clermont won 3-1.

Clermont (also known as Clermont Foot) is a football club from France competing in the Ligue 2 of France. ScoreBat covers all matches of Clermont in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Clermont roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Clermont for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Clermont goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Clermont livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Clermont, who will be playing Nancy on Saturday in the Ligue 2 of France. You can watch Clermont vs Nancy live stream on ScoreBat. The match will kick off 18:00 UTC. After that, Clermont will play Niort on Monday.

Matchday Live
Atletico MadridLokomotiv20:00

Atletico Madrid - Lokomotiv

Atletico Madrid are playing Lokomotiv at the Group stage, Group A of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayern MunichSalzburg20:00

Bayern Munich - Salzburg

Bayern Munich are playing Salzburg at the Group stage, Group A of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia MonchengladbachShakhtar D17:55

Borussia Monchengladbach - Shakhtar D

Borussia Monchengladbach are playing Shakhtar D at the Group stage, Group B of Champions League on November 25. The match will kick off 17:55 UTC.

Inter MilanReal Madrid20:00

Inter Milan - Real Madrid

Inter Milan are playing Real Madrid at the Group stage, Group B of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

OlympiakosManchester City17:55

Olympiakos - Manchester City

Olympiakos are playing Manchester City at the Group stage, Group C of Champions League on November 25. The match will kick off 17:55 UTC.

MarseillePorto20:00

Marseille - Porto

Marseille are playing Porto at the Group stage, Group C of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

AjaxMidtjylland20:00

Ajax - Midtjylland

Ajax are playing Midtjylland at the Group stage, Group D of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

LiverpoolAtalanta20:00

Liverpool - Atalanta

Liverpool are playing Atalanta at the Group stage, Group D of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

LensNantesPostponedPst

Lens - Nantes

Lens are playing Nantes at the Ligue 1 of France on November 25.

MiddlesbroughDerby County19:00

Middlesbrough - Derby County

Middlesbrough are playing Derby County at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

MillwallReading19:00

Millwall - Reading

Millwall are playing Reading at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Bristol CityWatford19:45

Bristol City - Watford

Bristol City are playing Watford at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

CoventryCardiff City19:45

Coventry - Cardiff City

Coventry are playing Cardiff City at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Swansea CitySheffield Wednesday19:45

Swansea City - Sheffield Wednesday

Swansea City are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

EmpoliBrescia13:30

Empoli - Brescia

Empoli are playing Brescia at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 13:30 UTC.

ParmaCosenza13:30

Parma - Cosenza

Parma are playing Cosenza at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 13:30 UTC.

BolognaSpezia16:30

Bologna - Spezia

Bologna are playing Spezia at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

CagliariVerona16:30

Cagliari - Verona

Cagliari are playing Verona at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

UdineseFiorentina16:30

Udinese - Fiorentina

Udinese are playing Fiorentina at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

HamiltonAberdeenPostponedPst

Hamilton - Aberdeen

Hamilton are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on November 25.

Austria VHartberg16:15

Austria V - Hartberg

Austria V are playing Hartberg at the National cup of Austria on November 25. The match will kick off 16:15 UTC.

First ViennaAltach19:25

First Vienna - Altach

First Vienna are playing Altach at the National cup of Austria on November 25. The match will kick off 19:25 UTC.

Cercle BruggeMouscron16:00

Cercle Brugge - Mouscron

Cercle Brugge are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

NK Istra 1961Osijek16:00

NK Istra 1961 - Osijek

NK Istra 1961 are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

APOELDoxa15:00

APOEL - Doxa

APOEL are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BlanskoHradec Kralove12:00

Blansko - Hradec Kralove

Blansko are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Dukla PrahaChrudim12:30

Dukla Praha - Chrudim

Dukla Praha are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

LisenSlavoj Vysehrad12:30

Lisen - Slavoj Vysehrad

Lisen are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

ProstejovUsti nad Labem12:30

Prostejov - Usti nad Labem

Prostejov are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

TrinecTaborsko12:30

Trinec - Taborsko

Trinec are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

VarnsdorfZizkov12:30

Varnsdorf - Zizkov

Varnsdorf are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

VlasimJihlava12:30

Vlasim - Jihlava

Vlasim are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Bayern-2Ingolstadt18:00

Bayern-2 - Ingolstadt

Bayern-2 are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Dynamo DresdenUnterhaching18:00

Dynamo Dresden - Unterhaching

Dynamo Dresden are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

KaiserslauternLubeck18:00

Kaiserslautern - Lubeck

Kaiserslautern are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

MagdeburgHansa18:00

Magdeburg - Hansa

Magdeburg are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Viktoria KolnZwickau18:00

Viktoria Koln - Zwickau

Viktoria Koln are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

StrommenStjordals-BlinkPostponedPst

Strommen - Stjordals-Blink

Strommen are playing Stjordals-Blink at the 1. Division of Norway on November 25.

JervGrorudPostponedPst

Jerv - Grorud

Jerv are playing Grorud at the 1. Division of Norway on November 25.

Casa PiaNacional10:00

Casa Pia - Nacional

Casa Pia are playing Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Cova PiedadeBenfica-218:00

Cova Piedade - Benfica-2

Cova Piedade are playing Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

NeftekhimikNizhnyi Novgorod11:00

Neftekhimik - Nizhnyi Novgorod

Neftekhimik are playing Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

AlaniaYenisey12:00

Alania - Yenisey

Alania are playing Yenisey at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TekstilshikOrenburg12:00

Tekstilshik - Orenburg

Tekstilshik are playing Orenburg at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AkronSpartak-213:00

Akron - Spartak-2

Akron are playing Spartak-2 at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Dynamo BrChertanovo13:00

Dynamo Br - Chertanovo

Dynamo Br are playing Chertanovo at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

FakelVeles13:00

Fakel - Veles

Fakel are playing Veles at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Irtysh OmskTom13:00

Irtysh Omsk - Tom

Irtysh Omsk are playing Tom at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Volgar-GazpromSKA Khabarovsk14:30

Volgar-Gazprom - SKA Khabarovsk

Volgar-Gazprom are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Kr. SovetovFC Chayka15:00

Kr. Sovetov - FC Chayka

Kr. Sovetov are playing FC Chayka at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ShinnikBaltica15:30

Shinnik - Baltica

Shinnik are playing Baltica at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

TorpedoFK Krasnodar-216:00

Torpedo - FK Krasnodar-2

Torpedo are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Tabor SezanaDomzale12:30

Tabor Sezana - Domzale

Tabor Sezana are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

CeljeMaribor16:00

Celje - Maribor

Celje are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Las PalmasMirandes18:00

Las Palmas - Mirandes

Las Palmas are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sporting GijonSabadell18:00

Sporting Gijon - Sabadell

Sporting Gijon are playing Sabadell at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

ZaragozaRayo Vallecano18:00

Zaragoza - Rayo Vallecano

Zaragoza are playing Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

FC CartagenaMallorca20:30

FC Cartagena - Mallorca

FC Cartagena are playing Mallorca at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

FuenlabradaPonferradina20:30

Fuenlabrada - Ponferradina

Fuenlabrada are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

BaselLausannePostponedPst

Basel - Lausanne

Basel are playing Lausanne at the Super League of Switzerland on November 25.

SionServettePostponedPst

Sion - Servette

Sion are playing Servette at the Super League of Switzerland on November 25.

BandirmasporDarica Genclerbirligi10:00

Bandirmaspor - Darica Genclerbirligi

Bandirmaspor are playing Darica Genclerbirligi at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

KeciorengucuKocaelispor10:00

Keciorengucu - Kocaelispor

Keciorengucu are playing Kocaelispor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

TuzlasporSultanbeyli10:00

Tuzlaspor - Sultanbeyli

Tuzlaspor are playing Sultanbeyli at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni MalatyasporEtimesgut10:00

Yeni Malatyaspor - Etimesgut

Yeni Malatyaspor are playing Etimesgut at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

AltinorduCorum Belediyespor11:30

Altinordu - Corum Belediyespor

Altinordu are playing Corum Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 11:30 UTC.

EskisehirsporKastamonuspor11:30

Eskisehirspor - Kastamonuspor

Eskisehirspor are playing Kastamonuspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 11:30 UTC.

IstanbulsporTarsus Idman Yurdu11:30

Istanbulspor - Tarsus Idman Yurdu

Istanbulspor are playing Tarsus Idman Yurdu at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 11:30 UTC.

HataysporKaracabey Belediyespor12:00

Hatayspor - Karacabey Belediyespor

Hatayspor are playing Karacabey Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

GaziantepsporSerik Belediyespor14:00

Gaziantepspor - Serik Belediyespor

Gaziantepspor are playing Serik Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AntalyasporPendikspor16:00

Antalyaspor - Pendikspor

Antalyaspor are playing Pendikspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Demirspor AdanaAfjet Afyonspor16:00

Demirspor Adana - Afjet Afyonspor

Demirspor Adana are playing Afjet Afyonspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

RizesporUsakspor18:00

Rizespor - Usakspor

Rizespor are playing Usakspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Guangzhou EvergrandeVissel Kobe10:00

Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe

Guangzhou Evergrande are playing Vissel Kobe at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Jeonbuk MotorsSydney FC10:00

Jeonbuk Motors - Sydney FC

Jeonbuk Motors are playing Sydney FC at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Shanghai SIPGYokohama F. Marinos13:00

Shanghai SIPG - Yokohama F. Marinos

Shanghai SIPG are playing Yokohama F. Marinos at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Suwon BluewingsJohor Darul TPostponedPst

Suwon Bluewings - Johor Darul T

Suwon Bluewings are playing Johor Darul T at the Group Stage of Asian Champions League on November 25.

Kawasaki FrontaleGamba Osaka09:30

Kawasaki Frontale - Gamba Osaka

Kawasaki Frontale are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on November 25. The match will kick off 09:30 UTC.

Kashima AntlersKashiwa Reysol10:00

Kashima Antlers - Kashiwa Reysol

Kashima Antlers are playing Kashiwa Reysol at the J-League of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Oita TrinitaCerezo Osaka10:00

Oita Trinita - Cerezo Osaka

Oita Trinita are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Yokohama FCShimizu S-Pulse10:00

Yokohama FC - Shimizu S-Pulse

Yokohama FC are playing Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Sagan TosuVegalta Sendai10:30

Sagan Tosu - Vegalta Sendai

Sagan Tosu are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on November 25. The match will kick off 10:30 UTC.

Shonan BellmareSanfrecce Hiroshima10:30

Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima

Shonan Bellmare are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on November 25. The match will kick off 10:30 UTC.

Tokyo VerdyAvispa Fukuoka09:00

Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka

Tokyo Verdy are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Albirex NiigataEhime FC10:00

Albirex Niigata - Ehime FC

Albirex Niigata are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Fagiano OkayamaTochigi SC10:00

Fagiano Okayama - Tochigi SC

Fagiano Okayama are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Kyoto Purple SangaVentforet Kofu10:00

Kyoto Purple Sanga - Ventforet Kofu

Kyoto Purple Sanga are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Mito HollyhockGiravanz Kitakyushu10:00

Mito Hollyhock - Giravanz Kitakyushu

Mito Hollyhock are playing Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Montedio YamagataZweigen Kanazawa10:00

Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa

Montedio Yamagata are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Renofa YamaguchiJEF United Ichihara10:00

Renofa Yamaguchi - JEF United Ichihara

Renofa Yamaguchi are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Thespa KusatsuOmiya Ardija10:00

Thespa Kusatsu - Omiya Ardija

Thespa Kusatsu are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokushima VortisMachida Zelvia10:00

Tokushima Vortis - Machida Zelvia

Tokushima Vortis are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

V-Varen NagasakiMatsumoto Yamaga FC10:00

V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga FC

V-Varen Nagasaki are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Jubilo IwataFC Ryukyu10:30

Jubilo Iwata - FC Ryukyu

Jubilo Iwata are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match will kick off 10:30 UTC.

AlbirexYoung Lions11:45

Albirex - Young Lions

Albirex are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on November 25. The match will kick off 11:45 UTC.

Balestier KhalsaTanjong Pagar Utd Fc11:45

Balestier Khalsa - Tanjong Pagar Utd Fc

Balestier Khalsa are playing Tanjong Pagar Utd Fc at the Premier League of Singapore on November 25. The match will kick off 11:45 UTC.

GeylangHome United11:45

Geylang - Home United

Geylang are playing Home United at the Premier League of Singapore on November 25. The match will kick off 11:45 UTC.

Hougang UnitedTampines11:45

Hougang United - Tampines

Hougang United are playing Tampines at the Premier League of Singapore on November 25. The match will kick off 11:45 UTC.

Brunei DPMMAlbirexPostponedPst

Brunei DPMM - Albirex

Brunei DPMM are playing Albirex at the Premier League of Singapore on November 25.

Nasaf QarshiPakhtakor08:00

Nasaf Qarshi - Pakhtakor

Nasaf Qarshi are playing Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Kokand-1912Lokomotiv Tashkent09:30

Kokand-1912 - Lokomotiv Tashkent

Kokand-1912 are playing Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match will kick off 09:30 UTC.

SurkhonBuxoro09:30

Surkhon - Buxoro

Surkhon are playing Buxoro at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match will kick off 09:30 UTC.

BunyodkorSodgiana11:45

Bunyodkor - Sodgiana

Bunyodkor are playing Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match will kick off 11:45 UTC.

Bloemfontein CelticBlack Leopards Venda17:30

Bloemfontein Celtic - Black Leopards Venda

Bloemfontein Celtic are playing Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on November 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Mamelodi SundownsStellenbosch17:30

Mamelodi Sundowns - Stellenbosch

Mamelodi Sundowns are playing Stellenbosch at the Premier League of South Africa on November 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Orlando PiratesBaroka17:30

Orlando Pirates - Baroka

Orlando Pirates are playing Baroka at the Premier League of South Africa on November 25. The match will kick off 17:30 UTC.

CearaSao Paulo22:15

Ceara - Sao Paulo

Ceara are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Atletico-MGBotafogo00:30

Atletico-MG - Botafogo

Atletico-MG are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

CoritibaCorinthians00:30

Coritiba - Corinthians

Coritiba are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

NauticoVitoria22:00

Nautico - Vitoria

Nautico are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on November 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Colo ColoCurico Unido21:00

Colo Colo - Curico Unido

Colo Colo are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

BolivarLanus22:15

Bolivar - Lanus

Bolivar are playing Lanus at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Coquimbo UnidoSport Huancayo00:30

Coquimbo Unido - Sport Huancayo

Coquimbo Unido are playing Sport Huancayo at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

FenixIndependiente00:30

Fenix - Independiente

Fenix are playing Independiente at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

DelfinPalmeiras22:15

Delfin - Palmeiras

Delfin are playing Palmeiras at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Independiente Del ValleNacional M.22:15

Independiente Del Valle - Nacional M.

Independiente Del Valle are playing Nacional M. at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

InternacionalBoca Juniors00:30

Internacional - Boca Juniors

Internacional are playing Boca Juniors at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

LibertadWilstermann00:30

Libertad - Wilstermann

Libertad are playing Wilstermann at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Dep. MunicipalDep. Llacuabamaba20:00

Dep. Municipal - Dep. Llacuabamaba

Dep. Municipal are playing Dep. Llacuabamaba at the Primera Division, Clausura of Peru on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Carlos ManucciAlianza Lima20:30

Carlos Manucci - Alianza Lima

Carlos Manucci are playing Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

ApoloniaPartizani12:45

Apolonia - Partizani

Apolonia are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 12:45 UTC.

KF TiranaBylis12:45

KF Tirana - Bylis

KF Tirana are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 12:45 UTC.

SkenderbeuKastrioti12:45

Skenderbeu - Kastrioti

Skenderbeu are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 12:45 UTC.

KukesiLaci15:45

Kukesi - Laci

Kukesi are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 15:45 UTC.

TeutaVllaznia15:45

Teuta - Vllaznia

Teuta are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 15:45 UTC.

Urartu-2Ararat-Armenia-212:00

Urartu-2 - Ararat-Armenia-2

Urartu-2 are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

ZaqatalaKesla-209:00

Zaqatala - Kesla-2

Zaqatala are playing Kesla-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match will kick off 09:00 UTC.

MOIKQarabag-210:00

MOIK - Qarabag-2

MOIK are playing Qarabag-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Sabah-2Sumgayit-210:00

Sabah-2 - Sumgayit-2

Sabah-2 are playing Sumgayit-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Neftci Baku-2Qaradag Lokbatan23:00

Neftci Baku-2 - Qaradag Lokbatan

Neftci Baku-2 are playing Qaradag Lokbatan at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Turan TovuzKapaz23:00

Turan Tovuz - Kapaz

Turan Tovuz are playing Kapaz at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

DugopoljeDinamo Zagreb-212:30

Dugopolje - Dinamo Zagreb-2

Dugopolje are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

OpatijaInter-Zapresic12:30

Opatija - Inter-Zapresic

Opatija are playing Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

RudesHajduk-212:30

Rudes - Hajduk-2

Rudes are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

AEK LarnacaAEL15:00

AEK Larnaca - AEL

AEK Larnaca are playing AEL at the National Cup of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ermis AradippouNea Salamis15:00

Ermis Aradippou - Nea Salamis

Ermis Aradippou are playing Nea Salamis at the National Cup of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Gosport BoroughWimborne Town19:45

Gosport Borough - Wimborne Town

Gosport Borough are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Millwall U-23Cardiff City U-2311:00

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Wigan U-23Sheffield Utd U-2313:00

Wigan U-23 - Sheffield Utd U-23

Wigan U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Flora-2Elva16:00

Flora-2 - Elva

Flora-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MaarduTammeka Tartu-216:00

Maardu - Tammeka Tartu-2

Maardu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Vaprus ParnuNomme United16:00

Vaprus Parnu - Nomme United

Vaprus Parnu are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SamguraliGagra13:00

Samgurali - Gagra

Samgurali are playing Gagra at the National cup of Georgia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Holstein Kiel-2Altona 9317:30

Holstein Kiel-2 - Altona 93

Holstein Kiel-2 are playing Altona 93 at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Hamburger-2Eintracht Norderstedt18:00

Hamburger-2 - Eintracht Norderstedt

Hamburger-2 are playing Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Hannover-2HSC Hannover18:00

Hannover-2 - HSC Hannover

Hannover-2 are playing HSC Hannover at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

HavelseAtlas Delmenhorst18:00

Havelse - Atlas Delmenhorst

Havelse are playing Atlas Delmenhorst at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

JeddelohVfb Oldenburg18:00

Jeddeloh - Vfb Oldenburg

Jeddeloh are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Phonix LubeckHeider SVPostponedPst

Phonix Lubeck - Heider SV

Phonix Lubeck are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

St. Pauli-2LSK Hansa18:00

St. Pauli-2 - LSK Hansa

St. Pauli-2 are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Werder-2Schwarz-Weiss Rehden18:00

Werder-2 - Schwarz-Weiss Rehden

Werder-2 are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Wolfsburg-2Oberneuland18:00

Wolfsburg-2 - Oberneuland

Wolfsburg-2 are playing Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

DrochtersenWeiche Flensburg18:30

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Fortuna Dusseldorf-2Borussia M-214:30

Fortuna Dusseldorf-2 - Borussia M-2

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Borussia D-2Rodinghausen16:30

Borussia D-2 - Rodinghausen

Borussia D-2 are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Fortuna KolnPreussen Munster17:00

Fortuna Koln - Preussen Munster

Fortuna Koln are playing Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SV LippstadtOberhausen17:00

SV Lippstadt - Oberhausen

SV Lippstadt are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Sportfreunde LotteAlemannia Aachen17:00

Sportfreunde Lotte - Alemannia Aachen

Sportfreunde Lotte are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AhlenSchalke-218:30

Ahlen - Schalke-2

Ahlen are playing Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Bonner SCStraelen18:30

Bonner SC - Straelen

Bonner SC are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

RW EssenWuppertaler18:30

RW Essen - Wuppertaler

RW Essen are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Wegberg-BeeckKoln-218:30

Wegberg-Beeck - Koln-2

Wegberg-Beeck are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

WiedenbruckHomberg18:30

Wiedenbruck - Homberg

Wiedenbruck are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

EisbachtalEngers 07PostponedPst

Eisbachtal - Engers 07

Eisbachtal are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 25.

Cronenberger SCSchonnebeckPostponedPst

Cronenberger SC - Schonnebeck

Cronenberger SC are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

Germania RatingenKrayPostponedPst

Germania Ratingen - Kray

Germania Ratingen are playing Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

MonheimKlevePostponedPst

Monheim - Kleve

Monheim are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

BudaorsHaladas12:00

Budaors - Haladas

Budaors are playing Haladas at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SiofokCsakvar12:00

Siofok - Csakvar

Siofok are playing Csakvar at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SzolnokBekescsaba12:00

Szolnok - Bekescsaba

Szolnok are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AjkaDorog17:00

Ajka - Dorog

Ajka are playing Dorog at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

DebrecenSzentlorinc17:00

Debrecen - Szentlorinc

Debrecen are playing Szentlorinc at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GyirmotKazincbarcikai17:00

Gyirmot - Kazincbarcikai

Gyirmot are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

KaposvarSoroksar17:00

Kaposvar - Soroksar

Kaposvar are playing Soroksar at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

PecsDEAC17:00

Pecs - DEAC

Pecs are playing DEAC at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SzegedGyor17:00

Szeged - Gyor

Szeged are playing Gyor at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

VasasNyiregyhaza17:00

Vasas - Nyiregyhaza

Vasas are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Kelen WViktoria WPostponedPst

Kelen W - Viktoria W

Kelen W are playing Viktoria W at the NB I - Women of Hungary on November 25.

Sligo RoversDerry City19:30

Sligo Rovers - Derry City

Sligo Rovers are playing Derry City at the FAI Cup of Ireland on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

GubbioTriestinaPostponedPst

Gubbio - Triestina

Gubbio are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on November 25.

MantovaArezzoPostponedPst

Mantova - Arezzo

Mantova are playing Arezzo at the Serie C, Group B of Italy on November 25.

ComoOlbiaPostponedPst

Como - Olbia

Como are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on November 25.

GIANA ErminioPiacenzaPostponedPst

GIANA Erminio - Piacenza

GIANA Erminio are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on November 25.

Juventus-2GrossetoPostponedPst

Juventus-2 - Grosseto

Juventus-2 are playing Grosseto at the Serie C, Group A of Italy on November 25.

LuccheseAlbinoLeffePostponedPst

Lucchese - AlbinoLeffe

Lucchese are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on November 25.

PergolettesePro VercelliPostponedPst

Pergolettese - Pro Vercelli

Pergolettese are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on November 25.

Medkila WKolbotn W18:00

Medkila W - Kolbotn W

Medkila W are playing Kolbotn W at the Toppserien, Relegation - Women of Norway on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

BisceglieMonopoliPostponedPst

Bisceglie - Monopoli

Bisceglie are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on November 25.

PalermoTurris NeapolisPostponedPst

Palermo - Turris Neapolis

Palermo are playing Turris Neapolis at the Serie C, Group C of Italy on November 25.

Vibonese CalcioFoggiaPostponedPst

Vibonese Calcio - Foggia

Vibonese Calcio are playing Foggia at the Serie C, Group C of Italy on November 25.

Empoli U-19Fiorentina U-19PostponedPst

Empoli U-19 - Fiorentina U-19

Empoli U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Milan U-19Sassuolo U-19PostponedPst

Milan U-19 - Sassuolo U-19

Milan U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Atalanta U-19Torino U-19PostponedPst

Atalanta U-19 - Torino U-19

Atalanta U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Cagliari U-19Inter U-19PostponedPst

Cagliari U-19 - Inter U-19

Cagliari U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Spal U-19Ascoli U-19PostponedPst

Spal U-19 - Ascoli U-19

Spal U-19 are playing Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Juventus U-19Sampdoria U-19PostponedPst

Juventus U-19 - Sampdoria U-19

Juventus U-19 are playing Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Reggina U-19Napoli U-19PostponedPst

Reggina U-19 - Napoli U-19

Reggina U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 25.

Spezia U-19Virtus Entella U-19PostponedPst

Spezia U-19 - Virtus Entella U-19

Spezia U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 25.

Sfintul GheorgheSherif11:00

Sfintul Gheorghe - Sherif

Sfintul Gheorghe are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

SperantaZimbru14:00

Speranta - Zimbru

Speranta are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal TivatIskra12:00

Arsenal Tivat - Iskra

Arsenal Tivat are playing Iskra at the National cup of Montenegro on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Bokelj KotorBuducnost12:00

Bokelj Kotor - Buducnost

Bokelj Kotor are playing Buducnost at the National cup of Montenegro on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Decic TuziSutjeska Niksic12:00

Decic Tuzi - Sutjeska Niksic

Decic Tuzi are playing Sutjeska Niksic at the National cup of Montenegro on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

FK PodgoricaZeta12:00

FK Podgorica - Zeta

FK Podgorica are playing Zeta at the National cup of Montenegro on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Academy PandevShkupi14:30

Academy Pandev - Shkupi

Academy Pandev are playing Shkupi at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Belasica StrumicaMakedonija14:30

Belasica Strumica - Makedonija

Belasica Strumica are playing Makedonija at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

SileksShkendija14:30

Sileks - Shkendija

Sileks are playing Shkendija at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

StrugaRenova Dzepciste14:30

Struga - Renova Dzepciste

Struga are playing Renova Dzepciste at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

DritaLabunishtaPostponedPst

Drita - Labunishta

Drita are playing Labunishta at the Liga 2 of North Macedonia on November 25.

FK SkopjeOhridPostponedPst

FK Skopje - Ohrid

FK Skopje are playing Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on November 25.

Kozuv GevgelijaSloga Vinica12:00

Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica

Kozuv Gevgelija are playing Sloga Vinica at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

OsogovoBregalnica12:00

Osogovo - Bregalnica

Osogovo are playing Bregalnica at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

PlackovicaPobeda12:00

Plackovica - Pobeda

Plackovica are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SasaRosoman12:00

Sasa - Rosoman

Sasa are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TikvesPehchevo12:00

Tikves - Pehchevo

Tikves are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Vardar ForinoKorab DebarPostponedPst

Vardar Forino - Korab Debar

Vardar Forino are playing Korab Debar at the Liga 2 of North Macedonia on November 25.

Velazerimi 77KadinoPostponedPst

Velazerimi 77 - Kadino

Velazerimi 77 are playing Kadino at the Liga 2 of North Macedonia on November 25.

VeleshtaKF GostivarPostponedPst

Veleshta - KF Gostivar

Veleshta are playing KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on November 25.

WidzewLegia16:40

Widzew - Legia

Widzew are playing Legia at the National cup of Poland on November 25. The match will kick off 16:40 UTC.

Cracovia-2Sokol Sieniawa12:00

Cracovia-2 - Sokol Sieniawa

Cracovia-2 are playing Sokol Sieniawa at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Hetman ZamoscChelmianka Chelm12:00

Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm

Hetman Zamosc are playing Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

KSZO OstrowiecStal Krasnik12:00

KSZO Ostrowiec - Stal Krasnik

KSZO Ostrowiec are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AnadiaValadares GaiaPostponedPst

Anadia - Valadares Gaia

Anadia are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 25.

Estoril U-23Sporting U-2312:00

Estoril U-23 - Sporting U-23

Estoril U-23 are playing Sporting U-23 at the League U-23 of Portugal on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Estrela AmadoraOriental Dragon15:00

Estrela Amadora - Oriental Dragon

Estrela Amadora are playing Oriental Dragon at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Aerostar BacauASU Poli Timisoara12:00

Aerostar Bacau - ASU Poli Timisoara

Aerostar Bacau are playing ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Comuna ReceaPandurii12:00

Comuna Recea - Pandurii

Comuna Recea are playing Pandurii at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Dunarea CalarasiMioveni12:00

Dunarea Calarasi - Mioveni

Dunarea Calarasi are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Ripensia TimisoaraFarul Constanta12:00

Ripensia Timisoara - Farul Constanta

Ripensia Timisoara are playing Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SlatinaTurris-Oltul12:00

Slatina - Turris-Oltul

Slatina are playing Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Viitorul Targu JiuConcordia Chiajna12:00

Viitorul Targu Jiu - Concordia Chiajna

Viitorul Targu Jiu are playing Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Petrolul 52Gloria Buzau15:00

Petrolul 52 - Gloria Buzau

Petrolul 52 are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ufa U-20UOR-5 U-2008:00

Ufa U-20 - UOR-5 U-20

Ufa U-20 are playing UOR-5 U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Ural U-20Khimki U-2008:00

Ural U-20 - Khimki U-20

Ural U-20 are playing Khimki U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Arsenal U-20Sochi U-2009:00

Arsenal U-20 - Sochi U-20

Arsenal U-20 are playing Sochi U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Akademiya Konopleva U-20CSKA U-2010:00

Akademiya Konopleva U-20 - CSKA U-20

Akademiya Konopleva U-20 are playing CSKA U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Akhmat U-20Rostov U-2010:00

Akhmat U-20 - Rostov U-20

Akhmat U-20 are playing Rostov U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Rotor U-20Tambov U-2010:00

Rotor U-20 - Tambov U-20

Rotor U-20 are playing Tambov U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Rubin U-20Lokomotiv U-2010:00

Rubin U-20 - Lokomotiv U-20

Rubin U-20 are playing Lokomotiv U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Spartak U-20FK Krasnodar U-2011:00

Spartak U-20 - FK Krasnodar U-20

Spartak U-20 are playing FK Krasnodar U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Zenit U-20FK Strogino U-2011:00

Zenit U-20 - FK Strogino U-20

Zenit U-20 are playing FK Strogino U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo U-20Chertanovo U-2012:00

Dinamo U-20 - Chertanovo U-20

Dinamo U-20 are playing Chertanovo U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BSC GlasgowEast Stirlingshire19:45

BSC Glasgow - East Stirlingshire

BSC Glasgow are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Bonnyrigg RoseVale of Leithen19:45

Bonnyrigg Rose - Vale of Leithen

Bonnyrigg Rose are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

GretnaGala Fairydean19:45

Gretna - Gala Fairydean

Gretna are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Stirling UniversityBoness United19:45

Stirling University - Boness United

Stirling University are playing Boness United at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Cumbernauld ColtsKelty Hearts20:00

Cumbernauld Colts - Kelty Hearts

Cumbernauld Colts are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

IMT Novi BeogradRadnicki Nis12:00

IMT Novi Beograd - Radnicki Nis

IMT Novi Beograd are playing Radnicki Nis at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Backa TopolaNapredak12:30

Backa Topola - Napredak

Backa Topola are playing Napredak at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

JavorVozdovac12:30

Javor - Vozdovac

Javor are playing Vozdovac at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Radnik SurdulicaCukaricki12:30

Radnik Surdulica - Cukaricki

Radnik Surdulica are playing Cukaricki at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Spartak SuboticaMladost Lucani12:30

Spartak Subotica - Mladost Lucani

Spartak Subotica are playing Mladost Lucani at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

RadCrvena Zvezda13:00

Rad - Crvena Zvezda

Rad are playing Crvena Zvezda at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

FK MetalacPartizan15:00

FK Metalac - Partizan

FK Metalac are playing Partizan at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BoracZemunPostponedPst

Borac - Zemun

Borac are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on November 25.

OlotBarcelona-2PostponedPst

Olot - Barcelona-2

Olot are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25.

Villarreal-2AlcoyanoPostponedPst

Villarreal-2 - Alcoyano

Villarreal-2 are playing Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25.

Lleida EsportiuLlagosteraPostponedPst

Lleida Esportiu - Llagostera

Lleida Esportiu are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25.

Betis-2MurciaPostponedPst

Betis-2 - Murcia

Betis-2 are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 25.

Linares DeportivoGranada-2PostponedPst

Linares Deportivo - Granada-2

Linares Deportivo are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 25.

Bergama BelediyeKozan Belediyespor10:00

Bergama Belediye - Kozan Belediyespor

Bergama Belediye are playing Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

KreminAlians Lypova Dolyna11:00

Kremin - Alians Lypova Dolyna

Kremin are playing Alians Lypova Dolyna at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

MykolaivAhrobiznes Volochysk11:00

Mykolaiv - Ahrobiznes Volochysk

Mykolaiv are playing Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Nyva TernopilKrystal11:00

Nyva Ternopil - Krystal

Nyva Ternopil are playing Krystal at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

PrykarpattyaAvanhard11:00

Prykarpattya - Avanhard

Prykarpattya are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

VPK AgroMetallist11:00

VPK Agro - Metallist

VPK Agro are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

VeresHirnyk-Sport11:00

Veres - Hirnyk-Sport

Veres are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

ChornomoretsVolyn14:00

Chornomorets - Volyn

Chornomorets are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Obolon-BrovarPolessya16:00

Obolon-Brovar - Polessya

Obolon-Brovar are playing Polessya at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Gyeongnam FCDaejeon Citizen10:00

Gyeongnam FC - Daejeon Citizen

Gyeongnam FC are playing Daejeon Citizen at the K-League 2, Promotion of Korea Republic on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Lviv U-21Mariupol U-2123:00

Lviv U-21 - Mariupol U-21

Lviv U-21 are playing Mariupol U-21 at the Youth League of Ukraine on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Cherkaskyi DniproEnerhiya13:00

Cherkaskyi Dnipro - Enerhiya

Cherkaskyi Dnipro are playing Enerhiya at the 2 Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

GoaMumbai City14:00

Goa - Mumbai City

Goa are playing Mumbai City at the ISL of India on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Shanghai SIPGChangchun Yatai07:35

Shanghai SIPG - Changchun Yatai

Shanghai SIPG are playing Changchun Yatai at the FA Cup of China on November 26. The match will kick off 07:35 UTC.

Gol GoharFoolad12:40

Gol Gohar - Foolad

Gol Gohar are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match will kick off 12:40 UTC.

EsteghlalMachine Sazi12:45

Esteghlal - Machine Sazi

Esteghlal are playing Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match will kick off 12:45 UTC.

SaipaNassaji Mazandaran12:50

Saipa - Nassaji Mazandaran

Saipa are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match will kick off 12:50 UTC.

Aluminium ArakMes Rafsanjan13:00

Aluminium Arak - Mes Rafsanjan

Aluminium Arak are playing Mes Rafsanjan at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

YarmoukAl Jahra13:00

Yarmouk - Al Jahra

Yarmouk are playing Al Jahra at the Premier League of Kuwait on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Al SalmiyahAl Kuwait15:30

Al Salmiyah - Al Kuwait

Al Salmiyah are playing Al Kuwait at the Premier League of Kuwait on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Taraji Wadi Al-NesTubas13:00

Taraji Wadi Al-Nes - Tubas

Taraji Wadi Al-Nes are playing Tubas at the West Bank League of Palestine on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Jabal Al MukaberMarkez Balata14:00

Jabal Al Mukaber - Markez Balata

Jabal Al Mukaber are playing Markez Balata at the West Bank League of Palestine on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Shabab Al KhaleelAhli Al-Khalil16:00

Shabab Al Khaleel - Ahli Al-Khalil

Shabab Al Khaleel are playing Ahli Al-Khalil at the West Bank League of Palestine on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Al BiddaLusial City14:30

Al Bidda - Lusial City

Al Bidda are playing Lusial City at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Al MarkhiyaAl Muaidar14:30

Al Markhiya - Al Muaidar

Al Markhiya are playing Al Muaidar at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Al-KawkabAl Adalh12:05

Al-Kawkab - Al Adalh

Al-Kawkab are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match will kick off 12:05 UTC.

Al BukiryahJeddah12:15

Al Bukiryah - Jeddah

Al Bukiryah are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match will kick off 12:15 UTC.

ArarNajran SC12:15

Arar - Najran SC

Arar are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match will kick off 12:15 UTC.

Al NahdhaAl Hazm Rass14:25

Al Nahdha - Al Hazm Rass

Al Nahdha are playing Al Hazm Rass at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match will kick off 14:25 UTC.

AshkhabadAltyn Asyr10:00

Ashkhabad - Altyn Asyr

Ashkhabad are playing Altyn Asyr at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Energetik MaryAhal10:00

Energetik Mary - Ahal

Energetik Mary are playing Ahal at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Kopetdag AsgabatSagadam10:00

Kopetdag Asgabat - Sagadam

Kopetdag Asgabat are playing Sagadam at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

MerwNebitchi10:00

Merw - Nebitchi

Merw are playing Nebitchi at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

CS Don BoscoJSK12:30

CS Don Bosco - JSK

CS Don Bosco are playing JSK at the Super Ligue of Dr Congo on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

TP MazembeGroupe Bazano14:30

TP Mazembe - Groupe Bazano

TP Mazembe are playing Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Ruvu ShootingTanzania Prisons11:00

Ruvu Shooting - Tanzania Prisons

Ruvu Shooting are playing Tanzania Prisons at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Kagera SugarBiashara Mara United13:00

Kagera Sugar - Biashara Mara United

Kagera Sugar are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Kinondoni MCNamungoPostponedPst

Kinondoni MC - Namungo

Kinondoni MC are playing Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25.

MwaduiGwambina13:00

Mwadui - Gwambina

Mwadui are playing Gwambina at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AzamYoung Africans16:00

Azam - Young Africans

Azam are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Forest RangersBuildcon17:00

Forest Rangers - Buildcon

Forest Rangers are playing Buildcon at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Kabwe WarriorsLusaka Dynamos17:00

Kabwe Warriors - Lusaka Dynamos

Kabwe Warriors are playing Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Kitwe UnitedNkwazi17:00

Kitwe United - Nkwazi

Kitwe United are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Lumwana RadiantsYoung Green Eagles17:00

Lumwana Radiants - Young Green Eagles

Lumwana Radiants are playing Young Green Eagles at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Power DynamosNAPSA Stars17:00

Power Dynamos - NAPSA Stars

Power Dynamos are playing NAPSA Stars at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Red Arrows FCIndeni17:00

Red Arrows FC - Indeni

Red Arrows FC are playing Indeni at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

ZanacoZESCO United17:00

Zanaco - ZESCO United

Zanaco are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AlianzaJocoro21:00

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

ChalatenangoSanta Tecla21:00

Chalatenango - Santa Tecla

Chalatenango are playing Santa Tecla at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

FASFirpo21:00

FAS - Firpo

FAS are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Isidro MetapanAguila21:00

Isidro Metapan - Aguila

Isidro Metapan are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal Limeno11 Deportivo21:00

Municipal Limeno - 11 Deportivo

Municipal Limeno are playing 11 Deportivo at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

SonsonateAtletico Marte21:00

Sonsonate - Atletico Marte

Sonsonate are playing Atletico Marte at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

CD OlimpiaVida21:00

CD Olimpia - Vida

CD Olimpia are playing Vida at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

CD Real SociedadPlatense FC21:00

CD Real Sociedad - Platense FC

CD Real Sociedad are playing Platense FC at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Honduras ProgresoMotagua21:00

Honduras Progreso - Motagua

Honduras Progreso are playing Motagua at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Real EspanaReal de Minas21:00

Real Espana - Real de Minas

Real Espana are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

UPNFMMarathon21:00

UPNFM - Marathon

UPNFM are playing Marathon at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

MoreliaVenados23:00

Morelia - Venados

Morelia are playing Venados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico ChiriquiAlianza FC20:00

Atletico Chiriqui - Alianza FC

Atletico Chiriqui are playing Alianza FC at the LFP, Clausura of Panama on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Costa del EsteArabe Unido20:00

Costa del Este - Arabe Unido

Costa del Este are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Tauro FCSan Francisco FCPostponedPst

Tauro FC - San Francisco FC

Tauro FC are playing San Francisco FC at the LFP, Clausura of Panama on November 25.

Independiente ChorreraPlaza Amador00:00

Independiente Chorrera - Plaza Amador

Independiente Chorrera are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on November 26. The match will kick off 00:00 UTC.

America MG U-20Internacional U-2018:00

America MG U-20 - Internacional U-20

America MG U-20 are playing Internacional U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Botafogo U-20Corinthians U-2018:00

Botafogo U-20 - Corinthians U-20

Botafogo U-20 are playing Corinthians U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Ceara U-20Bahia U-2018:00

Ceara U-20 - Bahia U-20

Ceara U-20 are playing Bahia U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Fluminense U-20Vasco U-2018:00

Fluminense U-20 - Vasco U-20

Fluminense U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Goias U-20Gremio U-2018:00

Goias U-20 - Gremio U-20

Goias U-20 are playing Gremio U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Palmeiras U-20Atletico-PR U-2018:00

Palmeiras U-20 - Atletico-PR U-20

Palmeiras U-20 are playing Atletico-PR U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Paulo U-20Chapecoense U-2018:00

Sao Paulo U-20 - Chapecoense U-20

Sao Paulo U-20 are playing Chapecoense U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sport Recife U-20Santos U-2018:00

Sport Recife U-20 - Santos U-20

Sport Recife U-20 are playing Santos U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Cruzeiro U-20Vitoria U-2023:30

Cruzeiro U-20 - Vitoria U-20

Cruzeiro U-20 are playing Vitoria U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 23:30 UTC.

U. San FelipeCobreloa13:00

U. San Felipe - Cobreloa

U. San Felipe are playing Cobreloa at the Primera B of Chile on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Real San AndresPasto20:00

Real San Andres - Pasto

Real San Andres are playing Pasto at the National cup of Colombia on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

FC BogotaLeones19:00

FC Bogota - Leones

FC Bogota are playing Leones at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

ValleduparCortulua21:00

Valledupar - Cortulua

Valledupar are playing Cortulua at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico HuilaLlaneros23:00

Atletico Huila - Llaneros

Atletico Huila are playing Llaneros at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Union MagdalenaDeportes Quindio01:05

Union Magdalena - Deportes Quindio

Union Magdalena are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 26. The match will kick off 01:05 UTC.