Bunyodkor logo
Uzbekistan

Bunyodkor Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Kokand-1912BunyodkorFriday 10:00

Kokand-1912 - Bunyodkor

Kokand-1912 are playing Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on June 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Latest Results
Olmaliq FK2 - 0Bunyodkor3 months ago Full TimeFT

Olmaliq FK - Bunyodkor

Olmaliq FK played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on March 13. The match kicked off 13:15 UTC. Olmaliq FK won 2-0.

Bunyodkor1 - 0Mashal Muborak3 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Mashal Muborak

Bunyodkor played Mashal Muborak at the PFL of Uzbekistan on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Bunyodkor won 1-0.

Surkhon1 - 3Bunyodkor3 months ago Full TimeFT

Surkhon - Bunyodkor

Surkhon played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on March 1. The match kicked off 09:30 UTC. Bunyodkor won 1-3.

Al Ain1 - 0Bunyodkor4 months ago Full TimeFT

Al Ain - Bunyodkor

Al Ain played Bunyodkor at the Qualifying Round of Asian Champions League on January 28. The match kicked off 14:40 UTC. Al Ain won 1-0.

Bunyodkor4 - 1Al Zawraa4 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Al Zawraa

Bunyodkor played Al Zawraa at the Qualifying Round of Asian Champions League on January 22. The match kicked off 09:00 UTC. Bunyodkor won 4-1.

Bunyodkor2 - 2Sodgiana6 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Sodgiana

Bunyodkor played Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on November 30. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pakhtakor2 - 3Bunyodkor6 months ago Full TimeFT

Pakhtakor - Bunyodkor

Pakhtakor played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on November 27. The match kicked off 11:00 UTC. Bunyodkor won 2-3.

Bunyodkor2 - 1Navbahor Namangan6 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Navbahor Namangan

Bunyodkor played Navbahor Namangan at the PFL of Uzbekistan on November 24. The match kicked off 11:45 UTC. Bunyodkor won 2-1.

Andijon FK1 - 1Bunyodkor7 months ago Full TimeFT

Andijon FK - Bunyodkor

Andijon FK played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on October 30. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bunyodkor0 - 2Olmaliq FK7 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Olmaliq FK

Bunyodkor played Olmaliq FK at the PFL of Uzbekistan on October 18. The match kicked off 12:30 UTC. Olmaliq FK won 0-2.

Bunyodkor1 - 1Buxoro8 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Buxoro

Bunyodkor played Buxoro at the PFL of Uzbekistan on September 30. The match kicked off 13:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olmaliq FK3 - 1Bunyodkor8 months ago Full TimeFT

Olmaliq FK - Bunyodkor

Olmaliq FK played Bunyodkor at the National cup of Uzbekistan on September 26. The match kicked off 13:00 UTC. Olmaliq FK won 3-1.

Bunyodkor2 - 1Qizilqum8 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Qizilqum

Bunyodkor played Qizilqum at the PFL of Uzbekistan on September 22. The match kicked off 13:00 UTC. Bunyodkor won 2-1.

Kokand-19123 - 0Bunyodkor9 months ago Full TimeFT

Kokand-1912 - Bunyodkor

Kokand-1912 played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on September 15. The match kicked off 11:15 UTC. Kokand-1912 won 3-0.

Bunyodkor1 - 1Lokomotiv Tashkent9 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Lokomotiv Tashkent

Bunyodkor played Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on August 26. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sodgiana1 - 2Bunyodkor9 months ago Full TimeFT

Sodgiana - Bunyodkor

Sodgiana played Bunyodkor at the National cup of Uzbekistan on August 21. The match kicked off 14:15 UTC. Bunyodkor won 1-2.

Bunyodkor1 - 0Metallurg Bekobod9 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Metallurg Bekobod

Bunyodkor played Metallurg Bekobod at the PFL of Uzbekistan on August 18. The match kicked off 12:00 UTC. Bunyodkor won 1-0.

Nasaf Qarshi3 - 1Bunyodkor10 months ago Full TimeFT

Nasaf Qarshi - Bunyodkor

Nasaf Qarshi played Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on August 11. The match kicked off 15:00 UTC. Nasaf Qarshi won 3-1.

Bunyodkor3 - 0Qizilqum10 months ago Full TimeFT

Bunyodkor - Qizilqum

Bunyodkor played Qizilqum at the National cup of Uzbekistan on August 3. The match kicked off 12:40 UTC. Bunyodkor won 3-0.

Olmaliq FK4 - 3Bunyodkora year ago Full TimeFT

Olmaliq FK - Bunyodkor

Olmaliq FK played Bunyodkor at the League cup of Uzbekistan on July 5. The match kicked off 14:00 UTC. Olmaliq FK won 4-3.

Bunyodkor is a football club from Uzbekistan competing in the PFL of Uzbekistan. ScoreBat covers all matches of Bunyodkor in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Bunyodkor roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Bunyodkor for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Bunyodkor goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Bunyodkor livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Bunyodkor, who will be playing Kokand-1912 on Friday in the PFL of Uzbekistan. You can watch Kokand-1912 vs Bunyodkor live stream on ScoreBat. The match will kick off 10:00 UTC..

Matchday Live
KolnRB Leipzig18:30

Koln - RB Leipzig

Koln are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on June 1. The match will kick off 18:30 UTC.

UrartuGandzasar-Kapan14:30

Urartu - Gandzasar-Kapan

Urartu are playing Gandzasar-Kapan at the Premier League, Relegation round of Armenia on June 1. The match will kick off 14:30 UTC.

FC MinskSlutsk15:00

FC Minsk - Slutsk

FC Minsk are playing Slutsk at the Premier League of Belarus on June 1. The match will kick off 15:00 UTC.

BrnoDukla Praha17:00

Brno - Dukla Praha

Brno are playing Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Randers FC0 - 1Hobro67'

Randers FC - Hobro

Randers FC are playing Hobro at the Superliga of Denmark on June 1. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hobro are winning 0-1.

MidtjyllandHorsens14:00

Midtjylland - Horsens

Midtjylland are playing Horsens at the Superliga of Denmark on June 1. The match will kick off 14:00 UTC.

LyngbyFC Kobenhavn16:00

Lyngby - FC Kobenhavn

Lyngby are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on June 1. The match will kick off 16:00 UTC.

AGF AarhusOB Odense18:00

AGF Aarhus - OB Odense

AGF Aarhus are playing OB Odense at the Superliga of Denmark on June 1. The match will kick off 18:00 UTC.

FS Metta LURigas FSPostponedPst

FS Metta LU - Rigas FS

FS Metta LU are playing Rigas FS at the Virsliga of Latvia on June 1.

SpartaksLiepajaPostponedPst

Spartaks - Liepaja

Spartaks are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on June 1.

VentspilsDaugava DPostponedPst

Ventspils - Daugava D

Ventspils are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on June 1.

RigaTukumsPostponedPst

Riga - Tukums

Riga are playing Tukums at the Virsliga of Latvia on June 1.

ValmieraFK JelgavaPostponedPst

Valmiera - FK Jelgava

Valmiera are playing FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on June 1.

SuduvaKauno Zalgiris15:00

Suduva - Kauno Zalgiris

Suduva are playing Kauno Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on June 1. The match will kick off 15:00 UTC.

ChadNamibiaPostponedPst

Chad - Namibia

Chad are playing Namibia at the qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on June 1.

GuineaMaliPostponedPst

Guinea - Mali

Guinea are playing Mali at the qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on June 1.

South SudanMalawiPostponedPst

South Sudan - Malawi

South Sudan are playing Malawi at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on June 1.

UgandaBurkina FasoPostponedPst

Uganda - Burkina Faso

Uganda are playing Burkina Faso at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on June 1.

South AfricaGhanaPostponedPst

South Africa - Ghana

South Africa are playing Ghana at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on June 1.

GabonDR CongoPostponedPst

Gabon - DR Congo

Gabon are playing DR Congo at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on June 1.

GambiaAngolaPostponedPst

Gambia - Angola

Gambia are playing Angola at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on June 1.

BurundiCentral-AfricaPostponedPst

Burundi - Central-Africa

Burundi are playing Central-Africa at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on June 1.

MauritaniaMoroccoPostponedPst

Mauritania - Morocco

Mauritania are playing Morocco at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on June 1.

Cape VerdeCameroonPostponedPst

Cape Verde - Cameroon

Cape Verde are playing Cameroon at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on June 1.

RwandaMozambiquePostponedPst

Rwanda - Mozambique

Rwanda are playing Mozambique at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on June 1.

CommoresTogoPostponedPst

Commores - Togo

Commores are playing Togo at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on June 1.

KenyaEgyptPostponedPst

Kenya - Egypt

Kenya are playing Egypt at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on June 1.

BotswanaZimbabwePostponedPst

Botswana - Zimbabwe

Botswana are playing Zimbabwe at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on June 1.

ZambiaAlgeriaPostponedPst

Zambia - Algeria

Zambia are playing Algeria at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on June 1.

CongoSenegalPostponedPst

Congo - Senegal

Congo are playing Senegal at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on June 1.

EswatiniGuinea BissauPostponedPst

Eswatini - Guinea Bissau

Eswatini are playing Guinea Bissau at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on June 1.

Equatorial GuineaTanzaniaPostponedPst

Equatorial Guinea - Tanzania

Equatorial Guinea are playing Tanzania at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on June 1.

LibyaTunisiaPostponedPst

Libya - Tunisia

Libya are playing Tunisia at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on June 1.

EtheopiaMadagascarPostponedPst

Etheopia - Madagascar

Etheopia are playing Madagascar at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on June 1.

NigerCote d’IvoirePostponedPst

Niger - Cote d’Ivoire

Niger are playing Cote d’Ivoire at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on June 1.

BeninNigeriaPostponedPst

Benin - Nigeria

Benin are playing Nigeria at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on June 1.

LesothoSierra LeonePostponedPst

Lesotho - Sierra Leone

Lesotho are playing Sierra Leone at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on June 1.

Afturelding1 - 0Njardvik28'

Afturelding - Njardvik

Afturelding are playing Njardvik at the Club Friendlies of International on June 1. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Afturelding are winning 1-0.

Vikingur R.Stjarnan14:00

Vikingur R. - Stjarnan

Vikingur R. are playing Stjarnan at the Club Friendlies of International on June 1. The match will kick off 14:00 UTC.

KR ReykjavikKeflavik19:00

KR Reykjavik - Keflavik

KR Reykjavik are playing Keflavik at the Club Friendlies of International on June 1. The match will kick off 19:00 UTC.

Dornbirner SVWorglPostponedPst

Dornbirner SV - Worgl

Dornbirner SV are playing Worgl at the Regionalliga, West of Austria on June 1.

SAK KlagenfurtSchwazPostponedPst

SAK Klagenfurt - Schwaz

SAK Klagenfurt are playing Schwaz at the Regionalliga, West of Austria on June 1.

Flora-2ParnuPostponedPst

Flora-2 - Parnu

Flora-2 are playing Parnu at the Esiliiga A of Estonia on June 1.

B36 TorshavnHB Torshavn14:00

B36 Torshavn - HB Torshavn

B36 Torshavn are playing HB Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 1. The match will kick off 14:00 UTC.

LIF VikingurTB14:00

LIF Vikingur - TB

LIF Vikingur are playing TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 1. The match will kick off 14:00 UTC.

Skala IFNSI Runavik16:00

Skala IF - NSI Runavik

Skala IF are playing NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 1. The match will kick off 16:00 UTC.

AB ArgirKI Klaksvik18:00

AB Argir - KI Klaksvik

AB Argir are playing KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 1. The match will kick off 18:00 UTC.

GagraRustaviPostponedPst

Gagra - Rustavi

Gagra are playing Rustavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 1.

ShukuraDusheti AragviPostponedPst

Shukura - Dusheti Aragvi

Shukura are playing Dusheti Aragvi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 1.

WIT GeorgiaSioniPostponedPst

WIT Georgia - Sioni

WIT Georgia are playing Sioni at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 1.

ZugdidiSamguraliPostponedPst

Zugdidi - Samgurali

Zugdidi are playing Samgurali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 1.

Beitar Tel AvivHapoel Bnei Lod17:00

Beitar Tel Aviv - Hapoel Bnei Lod

Beitar Tel Aviv are playing Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Bnei SakhninHapoel Ramat HaSharon17:00

Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat HaSharon

Bnei Sakhnin are playing Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel AcreHapoel Katamon17:00

Hapoel Acre - Hapoel Katamon

Hapoel Acre are playing Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Nof HaGalilHapoel Umm Al Fahm17:00

Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Umm Al Fahm

Hapoel Nof HaGalil are playing Hapoel Umm Al Fahm at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Petah TikvaMaccabi Ahi Nazareth17:00

Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Petah Tikva are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Ramat GanHapoel Afula17:00

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula

Hapoel Ramat Gan are playing Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZionHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Ashkelon

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Kafr QasimMaccabi Petah Tikva17:00

Kafr Qasim - Maccabi Petah Tikva

Kafr Qasim are playing Maccabi Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on June 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Bnei YehudaHapoel Kfar Saba17:15

Bnei Yehuda - Hapoel Kfar Saba

Bnei Yehuda are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 1. The match will kick off 17:15 UTC.

KolubaraFK Metalac16:00

Kolubara - FK Metalac

Kolubara are playing FK Metalac at the Prva Liga of Serbia on June 1. The match will kick off 16:00 UTC.

NebitchiAshkhabad13:00

Nebitchi - Ashkhabad

Nebitchi are playing Ashkhabad at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 1. The match will kick off 13:00 UTC.

Altyn AsyrEnergetik Mary13:30

Altyn Asyr - Energetik Mary

Altyn Asyr are playing Energetik Mary at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 1. The match will kick off 13:30 UTC.