Blooming logo
Bolivia

Blooming Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
San Jose4 - 0Blooming25 days ago Full TimeFT

San Jose - Blooming

San Jose played Blooming at the Clausura of Bolivia on December 25. The match kicked off 20:00 UTC. San Jose won 4-0.

Blooming1 - 1Guabiraa month ago Full TimeFT

Blooming - Guabira

Blooming played Guabira at the Clausura of Bolivia on December 22. The match kicked off 23:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Blooming1 - 0Club Destroyersa month ago Full TimeFT

Blooming - Club Destroyers

Blooming played Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on December 19. The match kicked off 00:30 UTC. Blooming won 1-0.

Always Ready3 - 0Bloominga month ago Full TimeFT

Always Ready - Blooming

Always Ready played Blooming at the Clausura of Bolivia on December 14. The match kicked off 19:00 UTC. Always Ready won 3-0.

Blooming2 - 0Real Potosia month ago Full TimeFT

Blooming - Real Potosi

Blooming played Real Potosi at the Clausura of Bolivia on December 11. The match kicked off 22:15 UTC. Blooming won 2-0.

Bolivar6 - 0Bloominga month ago Full TimeFT

Bolivar - Blooming

Bolivar played Blooming at the Clausura of Bolivia on December 8. The match kicked off 20:00 UTC. Bolivar won 6-0.

Blooming0 - 3Wilstermanna month ago Full TimeFT

Blooming - Wilstermann

Blooming played Wilstermann at the Clausura of Bolivia on December 6. The match kicked off 00:30 UTC. Wilstermann won 0-3.

Oriente Petrolero2 - 1Blooming2 months ago Full TimeFT

Oriente Petrolero - Blooming

Oriente Petrolero played Blooming at the Clausura of Bolivia on December 1. The match kicked off 23:30 UTC. Oriente Petrolero won 2-1.

Blooming1 - 1Royal Pari2 months ago Full TimeFT

Blooming - Royal Pari

Blooming played Royal Pari at the Clausura of Bolivia on November 24. The match kicked off 23:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sport Boys Warnes2 - 3Blooming3 months ago Full TimeFT

Sport Boys Warnes - Blooming

Sport Boys Warnes played Blooming at the Clausura of Bolivia on October 19. The match kicked off 21:15 UTC. Blooming won 2-3.

Blooming4 - 0Nacional Potosi3 months ago Full TimeFT

Blooming - Nacional Potosi

Blooming played Nacional Potosi at the Clausura of Bolivia on October 5. The match kicked off 23:30 UTC. Blooming won 4-0.

The Strongest6 - 1Blooming4 months ago Full TimeFT

The Strongest - Blooming

The Strongest played Blooming at the Clausura of Bolivia on September 29. The match kicked off 19:00 UTC. The Strongest won 6-1.

Aurora0 - 1Blooming4 months ago Full TimeFT

Aurora - Blooming

Aurora played Blooming at the Clausura of Bolivia on September 26. The match kicked off 22:15 UTC. Blooming won 0-1.

Blooming1 - 0San Jose4 months ago Full TimeFT

Blooming - San Jose

Blooming played San Jose at the Clausura of Bolivia on September 21. The match kicked off 23:30 UTC. Blooming won 1-0.

Guabira1 - 1Blooming4 months ago Full TimeFT

Guabira - Blooming

Guabira played Blooming at the Clausura of Bolivia on September 15. The match kicked off 21:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Club Destroyers2 - 4Blooming5 months ago Full TimeFT

Club Destroyers - Blooming

Club Destroyers played Blooming at the Clausura of Bolivia on September 1. The match kicked off 23:30 UTC. Blooming won 2-4.

Blooming2 - 3Always Ready5 months ago Full TimeFT

Blooming - Always Ready

Blooming played Always Ready at the Clausura of Bolivia on August 25. The match kicked off 23:30 UTC. Always Ready won 2-3.

Real Potosi5 - 1Blooming5 months ago Full TimeFT

Real Potosi - Blooming

Real Potosi played Blooming at the Clausura of Bolivia on August 18. The match kicked off 19:00 UTC. Real Potosi won 5-1.

Blooming2 - 3Bolivar5 months ago Full TimeFT

Blooming - Bolivar

Blooming played Bolivar at the Clausura of Bolivia on August 11. The match kicked off 23:30 UTC. Bolivar won 2-3.

Blooming2 - 1Oriente Petrolero5 months ago Full TimeFT

Blooming - Oriente Petrolero

Blooming played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on August 4. The match kicked off 23:30 UTC. Blooming won 2-1.

Blooming is a football club from Bolivia competing in the Clausura of Bolivia. ScoreBat covers all matches of Blooming in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Blooming roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Blooming for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Blooming goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Blooming livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Blooming.

Matchday Live
Burnley0 - 0Leicester City19'

Burnley - Leicester City

Burnley are playing Leicester City at the Premier League of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LiverpoolManchester United16:30

Liverpool - Manchester United

Liverpool are playing Manchester United at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Mallorca4 - 1ValenciaFull TimeFT

Mallorca - Valencia

Mallorca played Valencia at the La Liga of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Mallorca won 4-1.

Real Betis2 - 0Real Sociedad60'

Real Betis - Real Sociedad

Real Betis are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Real Betis is winning 2-0.

VillarrealEspanyol15:00

Villarreal - Espanyol

Villarreal are playing Espanyol at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletic BilbaoCelta Vigo17:30

Athletic Bilbao - Celta Vigo

Athletic Bilbao are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

BarcelonaGranada CF20:00

Barcelona - Granada CF

Barcelona are playing Granada CF at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Hertha BerlinBayern Munich14:30

Hertha Berlin - Bayern Munich

Hertha Berlin are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

PaderbornBayer Leverkusen17:00

Paderborn - Bayer Leverkusen

Paderborn are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

AC Milan3 - 2UdineseFull TimeFT

AC Milan - Udinese

AC Milan played Udinese at the Serie A of Italy on January 19. The match kicked off 11:30 UTC. AC Milan won 3-2.

Bologna0 - 0Verona18'

Bologna - Verona

Bologna are playing Verona at the Serie A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brescia0 - 0Cagliari18'

Brescia - Cagliari

Brescia are playing Cagliari at the Serie A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lecce0 - 0Inter Milan16'

Lecce - Inter Milan

Lecce are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GenoaRoma17:00

Genoa - Roma

Genoa are playing Roma at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

JuventusParma19:45

Juventus - Parma

Juventus are playing Parma at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Nottingham Forest3 - 1LutonFull TimeFT

Nottingham Forest - Luton

Nottingham Forest played Luton at the Championship of England on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nottingham Forest won 3-1.

VV Venlo1 - 1PSVFull TimeFT

VV Venlo - PSV

VV Venlo played PSV at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ajax1 - 0Sparta RotterdamHalf TimeHT

Ajax - Sparta Rotterdam

Ajax are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Ajax is winning 1-0.

Emmen1 - 0Heracles AlmeloHalf TimeHT

Emmen - Heracles Almelo

Emmen are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Emmen is winning 1-0.

ADO Den HaagRKC15:45

ADO Den Haag - RKC

ADO Den Haag are playing RKC at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Pacos de FerreiraGil Vicente15:00

Pacos de Ferreira - Gil Vicente

Pacos de Ferreira are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FamilcaoMaritimo17:30

Familcao - Maritimo

Familcao are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Rio AveBoavista20:00

Rio Ave - Boavista

Rio Ave are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Cercle Brugge1 - 1AntwerpHalf TimeHT

Cercle Brugge - Antwerp

Cercle Brugge are playing Antwerp at the First Division A of Belgium on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

AnderlechtClub Brugge17:00

Anderlecht - Club Brugge

Anderlecht are playing Club Brugge at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Zulte-WaregemGenk19:00

Zulte-Waregem - Genk

Zulte-Waregem are playing Genk at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Oud-HeverleeWesterlo15:00

Oud-Heverlee - Westerlo

Oud-Heverlee are playing Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletico M.Rennes16:15

Athletico M. - Rennes

Athletico M. are playing Rennes at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

DijonNimes16:15

Dijon - Nimes

Dijon are playing Nimes at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

MontpellierCaen16:15

Montpellier - Caen

Montpellier are playing Caen at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

RouenAngers16:15

Rouen - Angers

Rouen are playing Angers at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

LorientPSG19:55

Lorient - PSG

Lorient are playing PSG at the National cup of France on January 19. The match will kick off 19:55 UTC.

Xanthi0 - 1Panathinaikos62'

Xanthi - Panathinaikos

Xanthi are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Panathinaikos is winning 0-1.

AEKLarissa15:15

AEK - Larissa

AEK are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

AtromitosVolos NFC15:15

Atromitos - Volos NFC

Atromitos are playing Volos NFC at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

PAOKAsteras Tripolis16:00

PAOK - Asteras Tripolis

PAOK are playing Asteras Tripolis at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

OlympiakosAris17:30

Olympiakos - Aris

Olympiakos are playing Aris at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Pescara0 - 0Salernitana17'

Pescara - Salernitana

Pescara are playing Salernitana at the Serie B of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Spezia1 - 0Cittadella18'

Spezia - Cittadella

Spezia are playing Cittadella at the Serie B of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Spezia is winning 1-0.

BeneventoPisa20:00

Benevento - Pisa

Benevento are playing Pisa at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Sirens1 - 0Mosta63'

Sirens - Mosta

Sirens are playing Mosta at the Premier Division of Malta on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sirens is winning 1-0.

Gzira UnitedSanta Lucia15:00

Gzira United - Santa Lucia

Gzira United are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Den Bosch2 - 1Go Ahead EaglesHalf TimeHT

Den Bosch - Go Ahead Eagles

Den Bosch are playing Go Ahead Eagles at the Eerste Divisie of Netherlands on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Den Bosch is winning 2-1.

SC Farense0 - 0Sp. CovilhaFull TimeFT

SC Farense - Sp. Covilha

SC Farense played Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Academico ViseuChaves15:00

Academico Viseu - Chaves

Academico Viseu are playing Chaves at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Casa PiaVarzim15:00

Casa Pia - Varzim

Casa Pia are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Cova PiedadeNacional15:00

Cova Piedade - Nacional

Cova Piedade are playing Nacional at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

VilafranquensePenafiel17:15

Vilafranquense - Penafiel

Vilafranquense are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

Dundee UnitedHibernian15:00

Dundee United - Hibernian

Dundee United are playing Hibernian at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Elche1 - 1AD AlcorconFull TimeFT

Elche - AD Alcorcon

Elche played AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

DeportivoCadiz15:00

Deportivo - Cadiz

Deportivo are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

OviedoHuesca17:15

Oviedo - Huesca

Oviedo are playing Huesca at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

Racing SantanderLas Palmas17:15

Racing Santander - Las Palmas

Racing Santander are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

ExtremaduraAlmeria19:30

Extremadura - Almeria

Extremadura are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

TenerifeGirona19:30

Tenerife - Girona

Tenerife are playing Girona at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Antalyaspor0 - 3GoztepeFull TimeFT

Antalyaspor - Goztepe

Antalyaspor played Goztepe at the Super Lig of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Goztepe won 0-3.

Galatasaray2 - 0Denizlispor58'

Galatasaray - Denizlispor

Galatasaray are playing Denizlispor at the Super Lig of Turkey on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Galatasaray is winning 2-0.

Trabzonspor4 - 0Kasimpasa58'

Trabzonspor - Kasimpasa

Trabzonspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Trabzonspor is winning 4-0.

BesiktasDemir Grup Sivasspor16:00

Besiktas - Demir Grup Sivasspor

Besiktas are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Istanbulspor1 - 1Erzurum BBFull TimeFT

Istanbulspor - Erzurum BB

Istanbulspor played Erzurum BB at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Keciorengucu0 - 1EskisehirsporFull TimeFT

Keciorengucu - Eskisehirspor

Keciorengucu played Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Eskisehirspor won 0-1.

Boluspor0 - 1OsmanlisporHalf TimeHT

Boluspor - Osmanlispor

Boluspor are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Osmanlispor is winning 0-1.

BursasporKaragumruk16:00

Bursaspor - Karagumruk

Bursaspor are playing Karagumruk at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Bloemfontein Celtic0 - 0Chippa UnitedHalf TimeHT

Bloemfontein Celtic - Chippa United

Bloemfontein Celtic are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Polokwane City0 - 1Golden Arrows DurbanHalf TimeHT

Polokwane City - Golden Arrows Durban

Polokwane City are playing Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Golden Arrows Durban is winning 0-1.

SuperSport United0 - 1Mamelodi SundownsHalf TimeHT

SuperSport United - Mamelodi Sundowns

SuperSport United are playing Mamelodi Sundowns at the Premier League of South Africa on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Mamelodi Sundowns is winning 0-1.

TolucaNecaxa18:00

Toluca - Necaxa

Toluca are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

QueretaroTijuana22:00

Queretaro - Tijuana

Queretaro are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Santos LagunaLeon00:45

Santos Laguna - Leon

Santos Laguna are playing Leon at the Clausura of Mexico on January 20. The match will kick off 00:45 UTC.

IndependienteRiver Plate22:10

Independiente - River Plate

Independiente are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on January 19. The match will kick off 22:10 UTC.

12 de OctubreLibertad21:00

12 de Octubre - Libertad

12 de Octubre are playing Libertad at the Apertura of Paraguay on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

OlimpiaGenerali Diaz23:15

Olimpia - Generali Diaz

Olimpia are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on January 19. The match will kick off 23:15 UTC.

Western United FC3 - 0Central Coast MarinersFull TimeFT

Western United FC - Central Coast Mariners

Western United FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on January 19. The match kicked off 05:00 UTC. Western United FC won 3-0.

Western Sydney0 - 1Perth GloryFull TimeFT

Western Sydney - Perth Glory

Western Sydney played Perth Glory at the A-League of Australia on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. Perth Glory won 0-1.

St George City2 - 2Hakoah Sydney CityFull TimeFT

St George City - Hakoah Sydney City

St George City played Hakoah Sydney City at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ararat-ArmeniaWest ArmeniaNo Info YetNIY

Ararat-Armenia - West Armenia

Ararat-Armenia are playing West Armenia at the Club Friendlies of International on January 19.

PersibFC Ha NoiSuspendedSsp

Persib - FC Ha Noi

Persib are playing FC Ha Noi at the Club Friendlies of International on January 19.

Jyvaskyla1 - 4MPFull TimeFT

Jyvaskyla - MP

Jyvaskyla played MP at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. MP won 1-4.

Kauno Zalgiris0 - 0SuduvaFull TimeFT

Kauno Zalgiris - Suduva

Kauno Zalgiris played Suduva at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Schaffhausen6 - 1YF JuventusFull TimeFT

Schaffhausen - YF Juventus

Schaffhausen played YF Juventus at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Schaffhausen won 6-1.

Turkgucu-Ataspor1 - 3Bayern-2Full TimeFT

Turkgucu-Ataspor - Bayern-2

Turkgucu-Ataspor played Bayern-2 at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Bayern-2 won 1-3.

Shkupi0 - 0Drita87'

Shkupi - Drita

Shkupi are playing Drita at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bergisch1 - 2Viktoria Koln61'

Bergisch - Viktoria Koln

Bergisch are playing Viktoria Koln at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Viktoria Koln is winning 1-2.

Chindia Targoviste0 - 0Sochi60'

Chindia Targoviste - Sochi

Chindia Targoviste are playing Sochi at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Dynamo K.0 - 1Legia18'

Dynamo K. - Legia

Dynamo K. are playing Legia at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Legia is winning 0-1.

HSC Hannover0 - 1Borussia Hildesheim54'

HSC Hannover - Borussia Hildesheim

HSC Hannover are playing Borussia Hildesheim at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Borussia Hildesheim is winning 0-1.

LKS Lodz0 - 1Astra64'

LKS Lodz - Astra

LKS Lodz are playing Astra at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Astra is winning 0-1.

Olimpija1 - 0Brezice72'

Olimpija - Brezice

Olimpija are playing Brezice at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Olimpija is winning 1-0.

Rudar Velenje3 - 0Sampion Celje69'

Rudar Velenje - Sampion Celje

Rudar Velenje are playing Sampion Celje at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Rudar Velenje is winning 3-0.

Union Berlin1 - 2St. Gallen64'

Union Berlin - St. Gallen

Union Berlin are playing St. Gallen at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and St. Gallen is winning 1-2.

Lokomotiva Zagreb1 - 0DravaHalf TimeHT

Lokomotiva Zagreb - Drava

Lokomotiva Zagreb are playing Drava at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Lokomotiva Zagreb is winning 1-0.

Basel0 - 1Hamburg20'

Basel - Hamburg

Basel are playing Hamburg at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Hamburg is winning 0-1.

Rakow0 - 1Ural20'

Rakow - Ural

Rakow are playing Ural at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Ural is winning 0-1.

Brentford U-23FC Seoul15:00

Brentford U-23 - FC Seoul

Brentford U-23 are playing FC Seoul at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting CristalIndependiente Del Valle21:00

Sporting Cristal - Independiente Del Valle

Sporting Cristal are playing Independiente Del Valle at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Curico UnidoCerro M.23:00

Curico Unido - Cerro M.

Curico Unido are playing Cerro M. at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

MillonariosAmerica de Cali23:00

Millonarios - America de Cali

Millonarios are playing America de Cali at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

El SalvadorIceland00:00

El Salvador - Iceland

El Salvador are playing Iceland at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

IcelandEl Salvador00:00

Iceland - El Salvador

Iceland are playing El Salvador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

UE Engordany11 - 1EncampFull TimeFT

UE Engordany - Encamp

UE Engordany played Encamp at the National cup of Andorra on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. UE Engordany won 11-1.

Atletic Escaldes1 - 0La Massana60'

Atletic Escaldes - La Massana

Atletic Escaldes are playing La Massana at the National cup of Andorra on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Atletic Escaldes is winning 1-0.

OrdinoPenya Encarnada16:00

Ordino - Penya Encarnada

Ordino are playing Penya Encarnada at the National cup of Andorra on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CarroiLusitanos19:00

Carroi - Lusitanos

Carroi are playing Lusitanos at the National cup of Andorra on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CS Vise0 - 1Dessel Sport19'

CS Vise - Dessel Sport

CS Vise are playing Dessel Sport at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Dessel Sport is winning 0-1.

FC LiegeLa Louviere Centre14:00

FC Liege - La Louviere Centre

FC Liege are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Rupel BoomHeist14:00

Rupel Boom - Heist

Rupel Boom are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Couvin-MariembourgHamoir13:30

Couvin-Mariembourg - Hamoir

Couvin-Mariembourg are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Francs BorainsAcren-Lessines13:30

Francs Borains - Acren-Lessines

Francs Borains are playing Acren-Lessines at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

WaremmeRebecq13:30

Waremme - Rebecq

Waremme are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

RES DurbuyUS Givry14:00

RES Durbuy - US Givry

RES Durbuy are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

VerlaineSolieres Sport14:00

Verlaine - Solieres Sport

Verlaine are playing Solieres Sport at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

DikkelvenneMandel United13:30

Dikkelvenne - Mandel United

Dikkelvenne are playing Mandel United at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MerelbekeKnokke13:30

Merelbeke - Knokke

Merelbeke are playing Knokke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Toekomst MenenGullegem13:30

Toekomst Menen - Gullegem

Toekomst Menen are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Voorwaarts ZwevezeleKRC Gent13:30

Voorwaarts Zwevezele - KRC Gent

Voorwaarts Zwevezele are playing KRC Gent at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

VW HammeSW Harelbeke14:00

VW Hamme - SW Harelbeke

VW Hamme are playing SW Harelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WesthoekSparta Petegem14:00

Westhoek - Sparta Petegem

Westhoek are playing Sparta Petegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

DuffelEendracht Aalst13:30

Duffel - Eendracht Aalst

Duffel are playing Eendracht Aalst at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LonderzeelVosselaar13:30

Londerzeel - Vosselaar

Londerzeel are playing Vosselaar at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia WijgmaalDiegem13:30

Olympia Wijgmaal - Diegem

Olympia Wijgmaal are playing Diegem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Pepingen-HalleSpouwen-Mopertingen13:30

Pepingen-Halle - Spouwen-Mopertingen

Pepingen-Halle are playing Spouwen-Mopertingen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

TienenBerchem14:00

Tienen - Berchem

Tienen are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Nitra5 - 1BrnoFull TimeFT

Nitra - Brno

Nitra played Brno at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. Nitra won 5-1.

Skalica1 - 0DACFull TimeFT

Skalica - DAC

Skalica played DAC at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Skalica won 1-0.

Birmingham W0 - 2Manchester City WFull TimeFT

Birmingham W - Manchester City W

Birmingham W played Manchester City W at the Super League - Women of England on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Manchester City W won 0-2.

Manchester Utd W3 - 0Tottenham WFull TimeFT

Manchester Utd W - Tottenham W

Manchester Utd W played Tottenham W at the Super League - Women of England on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Manchester Utd W won 3-0.

Arsenal W0 - 2Chelsea W19'

Arsenal W - Chelsea W

Arsenal W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Chelsea W is winning 0-2.

Everton W1 - 0Reading W21'

Everton W - Reading W

Everton W are playing Reading W at the Super League - Women of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Everton W is winning 1-0.

Bristol Academy WLiverpool W15:00

Bristol Academy W - Liverpool W

Bristol Academy W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

West Ham WBrighton W15:00

West Ham W - Brighton W

West Ham W are playing Brighton W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Durham W1 - 1Millwall WFull TimeFT

Durham W - Millwall W

Durham W played Millwall W at the Championship - Women of England on January 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Charlton Athletic W1 - 0Blackburn W15'

Charlton Athletic W - Blackburn W

Charlton Athletic W are playing Blackburn W at the Championship - Women of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Charlton Athletic W is winning 1-0.

Coventry W0 - 0Sheffield United W16'

Coventry W - Sheffield United W

Coventry W are playing Sheffield United W at the Championship - Women of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Crystal Palace W0 - 1Leicester City W18'

Crystal Palace W - Leicester City W

Crystal Palace W are playing Leicester City W at the Championship - Women of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Leicester City W is winning 0-1.

Lewes W0 - 0London Bees W16'

Lewes W - London Bees W

Lewes W are playing London Bees W at the Championship - Women of England on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Legion2 - 1Tammeka TartuFull TimeFT

Legion - Tammeka Tartu

Legion played Tammeka Tartu at the Winter Tournament of Estonia on January 19. The match kicked off 11:10 UTC. Legion won 2-1.

Bordeaux W0 - 0Lyon W20'

Bordeaux W - Lyon W

Bordeaux W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Amiens U-190 - 1PSG U-19Half TimeHT

Amiens U-19 - PSG U-19

Amiens U-19 are playing PSG U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and PSG U-19 is winning 0-1.

Feignies U-19Chartres U-1913:30

Feignies U-19 - Chartres U-19

Feignies U-19 are playing Chartres U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Havre U-190 - 0Drancy U-19Half TimeHT

Le Havre U-19 - Drancy U-19

Le Havre U-19 are playing Drancy U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Lille U-190 - 2Valenciennes U-1939'

Lille U-19 - Valenciennes U-19

Lille U-19 are playing Valenciennes U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Valenciennes U-19 is winning 0-2.

Orleans U-191 - 0Evreux U-19Half TimeHT

Orleans U-19 - Evreux U-19

Orleans U-19 are playing Evreux U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Orleans U-19 is winning 1-0.

Quevilly U-191 - 0Boulogne U-19Half TimeHT

Quevilly U-19 - Boulogne U-19

Quevilly U-19 are playing Boulogne U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Quevilly U-19 is winning 1-0.

Sochaux U-19Le Puy Foot U-1912:00

Sochaux U-19 - Le Puy Foot U-19

Sochaux U-19 are playing Le Puy Foot U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bourg en Bresse U-19Epinal U-1913:30

Bourg en Bresse U-19 - Epinal U-19

Bourg en Bresse U-19 are playing Epinal U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyon U-192 - 1Dijon U-19Half TimeHT

Lyon U-19 - Dijon U-19

Lyon U-19 are playing Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Lyon U-19 is winning 2-1.

Metz U-191 - 0Auxerre U-19Half TimeHT

Metz U-19 - Auxerre U-19

Metz U-19 are playing Auxerre U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Metz U-19 is winning 1-0.

Paris U-191 - 0Montceau U-1937'

Paris U-19 - Montceau U-19

Paris U-19 are playing Montceau U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Paris U-19 is winning 1-0.

Strasbourg U-191 - 1ASPTT Dijon U-19Half TimeHT

Strasbourg U-19 - ASPTT Dijon U-19

Strasbourg U-19 are playing ASPTT Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Aviron U-19Le Mans U-1910:00

Aviron U-19 - Le Mans U-19

Aviron U-19 are playing Le Mans U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Angers U-191 - 0Vannes U-19Half TimeHT

Angers U-19 - Vannes U-19

Angers U-19 are playing Vannes U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Angers U-19 is winning 1-0.

Chateauroux U-19Niort U-1913:30

Chateauroux U-19 - Niort U-19

Chateauroux U-19 are playing Niort U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Laval U-19Guingamp U-1913:30

Laval U-19 - Guingamp U-19

Laval U-19 are playing Guingamp U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Trelissac U-19Tours U-1913:30

Trelissac U-19 - Tours U-19

Trelissac U-19 are playing Tours U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Colomiers U-19Nice U-1910:00

Colomiers U-19 - Nice U-19

Colomiers U-19 are playing Nice U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Porto Vecchio U-190 - 1Toulouse U-19Full TimeFT

Porto Vecchio U-19 - Toulouse U-19

Porto Vecchio U-19 played Toulouse U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Toulouse U-19 won 0-1.

Ajaccio U-191 - 1Toulon U-19Half TimeHT

Ajaccio U-19 - Toulon U-19

Ajaccio U-19 are playing Toulon U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Cannes U-190 - 0Castelnau Le Cres U-1943'

Cannes U-19 - Castelnau Le Cres U-19

Cannes U-19 are playing Castelnau Le Cres U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Montpellier U-19Istres U-1913:30

Montpellier U-19 - Istres U-19

Montpellier U-19 are playing Istres U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Nimes U-19Monaco U-1913:30

Nimes U-19 - Monaco U-19

Nimes U-19 are playing Monaco U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Apollon Larissa2 - 0KaraiskakisFull TimeFT

Apollon Larissa - Karaiskakis

Apollon Larissa played Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on January 19. The match kicked off 10:45 UTC. Apollon Larissa won 2-0.

Panachaiki4 - 0KerkyraFull TimeFT

Panachaiki - Kerkyra

Panachaiki played Kerkyra at the Super League 2 of Greece on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Panachaiki won 4-0.

Apollon0 - 0Chania63'

Apollon - Chania

Apollon are playing Chania at the Super League 2 of Greece on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Doxa DramasApollon PontouPostponedPst

Doxa Dramas - Apollon Pontou

Doxa Dramas are playing Apollon Pontou at the Super League 2 of Greece on January 19.

Xanthi U-191 - 4Panathinaikos U-19Full TimeFT

Xanthi U-19 - Panathinaikos U-19

Xanthi U-19 played Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. Panathinaikos U-19 won 1-4.

Atromitos U-193 - 2Volos U-19Full TimeFT

Atromitos U-19 - Volos U-19

Atromitos U-19 played Volos U-19 at the U-19 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Atromitos U-19 won 3-2.

Kalamata0 - 1Niki Volou60'

Kalamata - Niki Volou

Kalamata are playing Niki Volou at the Football League of Greece on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Niki Volou is winning 0-1.

Olympiakos V1 - 2Trikala61'

Olympiakos V - Trikala

Olympiakos V are playing Trikala at the Football League of Greece on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Trikala is winning 1-2.

Thesprotos0 - 1Diagoras63'

Thesprotos - Diagoras

Thesprotos are playing Diagoras at the Football League of Greece on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Diagoras is winning 0-1.

Triglia0 - 0Veria59'

Triglia - Veria

Triglia are playing Veria at the Football League of Greece on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Vikingur O.3 - 5NjardvikFull TimeFT

Vikingur O. - Njardvik

Vikingur O. played Njardvik at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Njardvik won 3-5.

Vestri2 - 3Throttur Vogar72'

Vestri - Throttur Vogar

Vestri are playing Throttur Vogar at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Throttur Vogar is winning 2-3.

FylkirFjolnir17:15

Fylkir - Fjolnir

Fylkir are playing Fjolnir at the Reykjavik Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

KR ReykjavikThrottur Reykjavik19:15

KR Reykjavik - Throttur Reykjavik

KR Reykjavik are playing Throttur Reykjavik at the Reykjavik Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 19:15 UTC.

Hapoel Tel AvivHapoel Raanana18:15

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Raanana

Hapoel Tel Aviv are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on January 19. The match will kick off 18:15 UTC.

Calcio Padova0 - 0Modena15'

Calcio Padova - Modena

Calcio Padova are playing Modena at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gubbio0 - 0Arzignano Valchiampo20'

Gubbio - Arzignano Valchiampo

Gubbio are playing Arzignano Valchiampo at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sudtirol2 - 0Rimini20'

Sudtirol - Rimini

Sudtirol are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Sudtirol is winning 2-0.

RavennaFano16:30

Ravenna - Fano

Ravenna are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

VicenzaCarpi16:30

Vicenza - Carpi

Vicenza are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Juventus-20 - 0Arezzo16'

Juventus-2 - Arezzo

Juventus-2 are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Monza0 - 0Como18'

Monza - Como

Monza are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olbia0 - 0Pontedera23'

Olbia - Pontedera

Olbia are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pergolettese0 - 0Pro Patria20'

Pergolettese - Pro Patria

Pergolettese are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CarrareseRobur Siena16:30

Carrarese - Robur Siena

Carrarese are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

LeccoNovara16:30

Lecco - Novara

Lecco are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Bari0 - 0Rieti17'

Bari - Rieti

Bari are playing Rieti at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bisceglie1 - 0Reggina17'

Bisceglie - Reggina

Bisceglie are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Bisceglie is winning 1-0.

Casertana1 - 0Virtus Francavilla16'

Casertana - Virtus Francavilla

Casertana are playing Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Casertana is winning 1-0.

Catania0 - 1Potenza16'

Catania - Potenza

Catania are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Potenza is winning 0-1.

Paganese0 - 0Sicula Leonzio20'

Paganese - Sicula Leonzio

Paganese are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ternana1 - 0Rende14'

Ternana - Rende

Ternana are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Ternana is winning 1-0.

Vibonese Calcio0 - 0Cavese19'

Vibonese Calcio - Cavese

Vibonese Calcio are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CatanzaroMonopoli16:30

Catanzaro - Monopoli

Catanzaro are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

TeramoAvellino16:30

Teramo - Avellino

Teramo are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Pescara U-191 - 0Napoli U-19Full TimeFT

Pescara U-19 - Napoli U-19

Pescara U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. Pescara U-19 won 1-0.

Atalanta U-190 - 0Torino U-19Half TimeHT

Atalanta U-19 - Torino U-19

Atalanta U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Sassuolo U-19Bologna U-1916:00

Sassuolo U-19 - Bologna U-19

Sassuolo U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Empoli W1 - 2Juventus WFull TimeFT

Empoli W - Juventus W

Empoli W played Juventus W at the Serie A - Women of Italy on January 19. The match kicked off 11:30 UTC. Juventus W won 1-2.

Fiorentina W6 - 1Florentina WFull TimeFT

Fiorentina W - Florentina W

Fiorentina W played Florentina W at the Serie A - Women of Italy on January 19. The match kicked off 11:30 UTC. Fiorentina W won 6-1.

Casale2 - 0Vado45 +1'

Casale - Vado

Casale are playing Vado at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Casale is winning 2-0.

Chieri0 - 0BorgosesiaHalf TimeHT

Chieri - Borgosesia

Chieri are playing Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ghivizzano Borgo a Mozzano0 - 1BraHalf TimeHT

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Bra

Ghivizzano Borgo a Mozzano are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Bra is winning 0-1.

Ligorna1 - 0FezzaneseHalf TimeHT

Ligorna - Fezzanese

Ligorna are playing Fezzanese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Ligorna is winning 1-0.

PratoVerbania13:30

Prato - Verbania

Prato are playing Verbania at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Real Forte Querceta1 - 1Lucchese45 +3'

Real Forte Querceta - Lucchese

Real Forte Querceta are playing Lucchese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

SavonaSC Caronnese13:30

Savona - SC Caronnese

Savona are playing SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FossanoSeravezza14:00

Fossano - Seravezza

Fossano are playing Seravezza at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SanremeseLavagnese14:00

Sanremese - Lavagnese

Sanremese are playing Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AlfonsineSavignanese13:30

Alfonsine - Savignanese

Alfonsine are playing Savignanese at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BrenoCorreggese13:30

Breno - Correggese

Breno are playing Correggese at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

CalvinaCrema13:30

Calvina - Crema

Calvina are playing Crema at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Ciliverghe0 - 1Progresso45 +1'

Ciliverghe - Progresso

Ciliverghe are playing Progresso at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Progresso is winning 0-1.

Forli0 - 1Fanfulla45 +1'

Forli - Fanfulla

Forli are playing Fanfulla at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Fanfulla is winning 0-1.

FranciacortaSasso Marconi13:30

Franciacorta - Sasso Marconi

Franciacorta are playing Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LentigioneMantova13:30

Lentigione - Mantova

Lentigione are playing Mantova at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sammaurese0 - 0FiorenzuolaHalf TimeHT

Sammaurese - Fiorenzuola

Sammaurese are playing Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Vigor CarpanetoMezzolara13:30

Vigor Carpaneto - Mezzolara

Vigor Carpaneto are playing Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

AglianeseSangiovannese13:30

Aglianese - Sangiovannese

Aglianese are playing Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaCannara13:30

Flaminia - Cannara

Flaminia are playing Cannara at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Foligno1 - 1PonsaccoHalf TimeHT

Foligno - Ponsacco

Foligno are playing Ponsacco at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

GavorranoScandicci13:30

Gavorrano - Scandicci

Gavorrano are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Grassina0 - 1Nuova MonterosiHalf TimeHT

Grassina - Nuova Monterosi

Grassina are playing Nuova Monterosi at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Nuova Monterosi is winning 0-1.

Grosseto1 - 1Tuttocuoio45 +2'

Grosseto - Tuttocuoio

Grosseto are playing Tuttocuoio at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Montevarchi Calcio0 - 1Bastia Calcio45 +2'

Montevarchi Calcio - Bastia Calcio

Montevarchi Calcio are playing Bastia Calcio at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Bastia Calcio is winning 0-1.

Pomezia0 - 0Albalonga45 +2'

Pomezia - Albalonga

Pomezia are playing Albalonga at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

San Donato TavarnelleSporting Trestina13:30

San Donato Tavarnelle - Sporting Trestina

San Donato Tavarnelle are playing Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Atletico Terme FiuggiVastese13:30

Atletico Terme Fiuggi - Vastese

Atletico Terme Fiuggi are playing Vastese at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Campobasso2 - 0TolentinoHalf TimeHT

Campobasso - Tolentino

Campobasso are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Campobasso is winning 2-0.

Cattolica0 - 1Olympia AgnoneseHalf TimeHT

Cattolica - Olympia Agnonese

Cattolica are playing Olympia Agnonese at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Olympia Agnonese is winning 0-1.

Giulianova0 - 0MatelicaHalf TimeHT

Giulianova - Matelica

Giulianova are playing Matelica at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

JesinaSan Nicolo13:30

Jesina - San Nicolo

Jesina are playing San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MontegiorgioRecanatese13:30

Montegiorgio - Recanatese

Montegiorgio are playing Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sangiustese0 - 0Pineto45 +1'

Sangiustese - Pineto

Sangiustese are playing Pineto at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

VastogirardiAvezzano13:30

Vastogirardi - Avezzano

Vastogirardi are playing Avezzano at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaOstia Mare13:30

Arzachena - Ostia Mare

Arzachena are playing Ostia Mare at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LatinaCassino13:30

Latina - Cassino

Latina are playing Cassino at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Muravera1 - 0Tor Sapienza45'

Muravera - Tor Sapienza

Muravera are playing Tor Sapienza at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Muravera is winning 1-0.

Nuova FloridaLatte Dolce13:30

Nuova Florida - Latte Dolce

Nuova Florida are playing Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PorticiCitta di Anagni13:30

Portici - Citta di Anagni

Portici are playing Citta di Anagni at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Trastevere1 - 1Budoni45 +1'

Trastevere - Budoni

Trastevere are playing Budoni at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Turris NeapolisLadispoli13:30

Turris Neapolis - Ladispoli

Turris Neapolis are playing Ladispoli at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Vis Artena1 - 0Aprilia45 +2'

Vis Artena - Aprilia

Vis Artena are playing Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Vis Artena is winning 1-0.

Sassari TorresLanusei Calcio14:00

Sassari Torres - Lanusei Calcio

Sassari Torres are playing Lanusei Calcio at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AltamuraAgropoli13:30

Altamura - Agropoli

Altamura are playing Agropoli at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Fidelis AndriaGladiator13:30

Fidelis Andria - Gladiator

Fidelis Andria are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FoggiaNocerina13:30

Foggia - Nocerina

Foggia are playing Nocerina at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GelbisonFrancavilla13:30

Gelbison - Francavilla

Gelbison are playing Francavilla at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GrumentumAudace Cerignola13:30

Grumentum - Audace Cerignola

Grumentum are playing Audace Cerignola at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SorrentoGravina13:30

Sorrento - Gravina

Sorrento are playing Gravina at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Bitonto0 - 0Citta di Fasano18'

Bitonto - Citta di Fasano

Bitonto are playing Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brindisi0 - 0Casarano11'

Brindisi - Casarano

Brindisi are playing Casarano at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nardo Calcio0 - 0Taranto14'

Nardo Calcio - Taranto

Nardo Calcio are playing Taranto at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AcirealeCastrovillari13:30

Acireale - Castrovillari

Acireale are playing Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BiancavillaLicata13:30

Biancavilla - Licata

Biancavilla are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Corigliano CalabroFC Messina13:30

Corigliano Calabro - FC Messina

Corigliano Calabro are playing FC Messina at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GiuglianoMarsala13:30

Giugliano - Marsala

Giugliano are playing Marsala at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Messina0 - 0San Tommaso34'

Messina - San Tommaso

Messina are playing San Tommaso at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nola 1925Cittanovese13:30

Nola 1925 - Cittanovese

Nola 1925 are playing Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Palermo0 - 0Roccella45 +1'

Palermo - Roccella

Palermo are playing Roccella at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PalmeseTroina13:30

Palmese - Troina

Palmese are playing Troina at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SavoiaMarina di Ragusa13:30

Savoia - Marina di Ragusa

Savoia are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Pembroke Athleta2 - 1Mqabba FCFull TimeFT

Pembroke Athleta - Mqabba FC

Pembroke Athleta played Mqabba FC at the Division 1 of Malta on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Pembroke Athleta won 2-1.

Qrendi3 - 2Lija AthleticFull TimeFT

Qrendi - Lija Athletic

Qrendi played Lija Athletic at the Division 1 of Malta on January 19. The match kicked off 12:15 UTC. Qrendi won 3-2.

Pieta HotspursSwieqi United14:30

Pieta Hotspurs - Swieqi United

Pieta Hotspurs are playing Swieqi United at the Division 1 of Malta on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

DEMADO-2013:00

DEM - ADO-20

DEM are playing ADO-20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

HV-CV QuickHSC 2113:00

HV-CV Quick - HSC 21

HV-CV Quick are playing HSC 21 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

USV HerculesLienden13:00

USV Hercules - Lienden

USV Hercules are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

WestlandiaVV Hoogland13:00

Westlandia - VV Hoogland

Westlandia are playing VV Hoogland at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

EVVDongen13:30

EVV - Dongen

EVV are playing Dongen at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

OSS 20Gemert13:30

OSS 20 - Gemert

OSS 20 are playing Gemert at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

OostzaanGroene Ster13:30

Oostzaan - Groene Ster

Oostzaan are playing Groene Ster at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

AD OliveirenseMontalegre15:00

AD Oliveirense - Montalegre

AD Oliveirense are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BragancaMirandela15:00

Braganca - Mirandela

Braganca are playing Mirandela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CerveiraSao Martinho15:00

Cerveira - Sao Martinho

Cerveira are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FafeMaria da Fonte15:00

Fafe - Maria da Fonte

Fafe are playing Maria da Fonte at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Guimaraes-2Pedras Salgadas15:00

Guimaraes-2 - Pedras Salgadas

Guimaraes-2 are playing Pedras Salgadas at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

VizelaMaritimo-215:00

Vizela - Maritimo-2

Vizela are playing Maritimo-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AroucaTrofense15:00

Arouca - Trofense

Arouca are playing Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ginasio FigueirenseValadares Gaia15:00

Ginasio Figueirense - Valadares Gaia

Ginasio Figueirense are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

GondomarEspinho15:00

Gondomar - Espinho

Gondomar are playing Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LecaCastro Daire15:00

Leca - Castro Daire

Leca are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ParedesAmarante15:00

Paredes - Amarante

Paredes are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras RubrasLusitano Lourosa15:00

Pedras Rubras - Lusitano Lourosa

Pedras Rubras are playing Lusitano Lourosa at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SanjoanenseCoimbroes15:00

Sanjoanense - Coimbroes

Sanjoanense are playing Coimbroes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Vila RealLusitano FCV15:00

Vila Real - Lusitano FCV

Vila Real are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FontinhasPraiense14:00

Fontinhas - Praiense

Fontinhas are playing Praiense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AnadiaIdeal15:00

Anadia - Ideal

Anadia are playing Ideal at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FatimaCaldas SC15:00

Fatima - Caldas SC

Fatima are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

OleirosCondeixa15:00

Oleiros - Condeixa

Oleiros are playing Condeixa at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Oliv. HospitalBenfica e Castelo Branco15:00

Oliv. Hospital - Benfica e Castelo Branco

Oliv. Hospital are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

TorreenseSertanense15:00

Torreense - Sertanense

Torreense are playing Sertanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheMarinhense15:00

Vitoria Sernache - Marinhense

Vitoria Sernache are playing Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sintra1 Dezembro11:45

Sintra - 1 Dezembro

Sintra are playing 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 11:45 UTC.

AljustrelenseOriental15:00

Aljustrelense - Oriental

Aljustrelense are playing Oriental at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AlvercaLusitano Evora15:00

Alverca - Lusitano Evora

Alverca are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ArmacenensesOlhanense15:00

Armacenenses - Olhanense

Armacenenses are playing Olhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LagosFabril Barreiro15:00

Lagos - Fabril Barreiro

Lagos are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LouletanoAmora15:00

Louletano - Amora

Louletano are playing Amora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpico MontijoSacavenense15:00

Olimpico Montijo - Sacavenense

Olimpico Montijo are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RealPinhalnovense15:00

Real - Pinhalnovense

Real are playing Pinhalnovense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SintrenseLoures15:00

Sintrense - Loures

Sintrense are playing Loures at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CF Benfica WValadares Gaia W15:00

CF Benfica W - Valadares Gaia W

CF Benfica W are playing Valadares Gaia W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Cadima WOuriense W15:00

Cadima W - Ouriense W

Cadima W are playing Ouriense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril WAlbergaria W15:00

Estoril W - Albergaria W

Estoril W are playing Albergaria W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo WBraga W15:00

Maritimo W - Braga W

Maritimo W are playing Braga W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SL Benfica WOvarense W15:00

SL Benfica W - Ovarense W

SL Benfica W are playing Ovarense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting WA-dos-Francos W15:00

Sporting W - A-dos-Francos W

Sporting W are playing A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FC FaetanoDomagnano14:00

FC Faetano - Domagnano

FC Faetano are playing Domagnano at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Juvenes/DoganaCosmos14:00

Juvenes/Dogana - Cosmos

Juvenes/Dogana are playing Cosmos at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

San GiovanniSportivo di Fiorentino14:00

San Giovanni - Sportivo di Fiorentino

San Giovanni are playing Sportivo di Fiorentino at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Melilla1 - 0Celta-2Full TimeFT

Melilla - Celta-2

Melilla played Celta-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Melilla won 1-0.

Internacional FC0 - 2CoruxoFull TimeFT

Internacional FC - Coruxo

Internacional FC played Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Coruxo won 0-2.

Langreo2 - 0Oviedo-2Full TimeFT

Langreo - Oviedo-2

Langreo played Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Langreo won 2-0.

Las Rozas1 - 1Getafe-2Full TimeFT

Las Rozas - Getafe-2

Las Rozas played Getafe-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pena Deportivo3 - 1Atletico Madrid-2Full TimeFT

Pena Deportivo - Atletico Madrid-2

Pena Deportivo played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Pena Deportivo won 3-1.

Rayo Majadahonda0 - 1UD IbizaFull TimeFT

Rayo Majadahonda - UD Ibiza

Rayo Majadahonda played UD Ibiza at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 0-1.

Las Palmas-22 - 1Atletico BalearesFull TimeFT

Las Palmas-2 - Atletico Baleares

Las Palmas-2 played Atletico Baleares at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Las Palmas-2 won 2-1.

Marino de LuancoReal Madrid-216:00

Marino de Luanco - Real Madrid-2

Marino de Luanco are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

PontevedraFerrol16:00

Pontevedra - Ferrol

Pontevedra are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SS ReyesSporting Gijon-216:00

SS Reyes - Sporting Gijon-2

SS Reyes are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Alaves-22 - 2BurgosFull TimeFT

Alaves-2 - Burgos

Alaves-2 played Burgos at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tudelano1 - 1Arenas de GetxoFull TimeFT

Tudelano - Arenas de Getxo

Tudelano played Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valladolid-22 - 0Osasuna-2Full TimeFT

Valladolid-2 - Osasuna-2

Valladolid-2 played Osasuna-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Valladolid-2 won 2-0.

BarakaldoGuijuelo16:00

Barakaldo - Guijuelo

Barakaldo are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CalahorraAthletic-216:00

Calahorra - Athletic-2

Calahorra are playing Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Haro DeportivoUD Logrones16:00

Haro Deportivo - UD Logrones

Haro Deportivo are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SalamancaAmorebieta16:00

Salamanca - Amorebieta

Salamanca are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Cultural LeonesaReal Union16:30

Cultural Leonesa - Real Union

Cultural Leonesa are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Espanyol-22 - 2EbroFull TimeFT

Espanyol-2 - Ebro

Espanyol-2 played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gimnastic1 - 0Barcelona-2Full TimeFT

Gimnastic - Barcelona-2

Gimnastic played Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Gimnastic won 1-0.

Olot1 - 1CornellaFull TimeFT

Olot - Cornella

Olot played Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Prat2 - 2Orihuela CFFull TimeFT

Prat - Orihuela CF

Prat played Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

EjeaLlagostera15:30

Ejea - Llagostera

Ejea are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BadalonaAndorra CF16:00

Badalona - Andorra CF

Badalona are playing Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

La NuciaLleida Esportiu16:00

La Nucia - Lleida Esportiu

La Nucia are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SabadellLevante-216:00

Sabadell - Levante-2

Sabadell are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Valencia-2Castellon17:00

Valencia-2 - Castellon

Valencia-2 are playing Castellon at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadiz-22 - 0YeclanoFull TimeFT

Cadiz-2 - Yeclano

Cadiz-2 played Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Cadiz-2 won 2-0.

UCAM Murcia4 - 3LinenseFull TimeFT

UCAM Murcia - Linense

UCAM Murcia played Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. UCAM Murcia won 4-3.

Villarrobledo1 - 4MarbellaFull TimeFT

Villarrobledo - Marbella

Villarrobledo played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Marbella won 1-4.

AlgecirasMurcia16:00

Algeciras - Murcia

Algeciras are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CordobaVillarrubia16:00

Cordoba - Villarrubia

Cordoba are playing Villarrubia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Merida ADAtletico Sanluqueno16:00

Merida AD - Atletico Sanluqueno

Merida AD are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

San FernandoGranada-216:00

San Fernando - Granada-2

San Fernando are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Talavera CF0 - 1Recreativo HuelvaFull TimeFT

Talavera CF - Recreativo Huelva

Talavera CF played Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 16:00 UTC. Recreativo Huelva won 0-1.

FC CartagenaDon Benito17:00

FC Cartagena - Don Benito

FC Cartagena are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-2Badajoz18:30

Sevilla-2 - Badajoz

Sevilla-2 are playing Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Logrono W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Logrono W - Tenerife W

Logrono W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Madrid W4 - 1Athletic WFull TimeFT

Madrid W - Athletic W

Madrid W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Madrid W won 4-1.

Sporting de Huelva W1 - 3Tacuense WFull TimeFT

Sporting de Huelva W - Tacuense W

Sporting de Huelva W played Tacuense W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tacuense W won 1-3.

Sevilla W2 - 2Atletico Madrid WFull TimeFT

Sevilla W - Atletico Madrid W

Sevilla W played Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Deportivo La Coruna WBetis W17:30

Deportivo La Coruna W - Betis W

Deportivo La Coruna W are playing Betis W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Silva SD2 - 3SomozasFull TimeFT

Silva SD - Somozas

Silva SD played Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:15 UTC. Somozas won 2-3.

Polvorin2 - 2ArosaFull TimeFT

Polvorin - Arosa

Polvorin played Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PontesVillalbes RC15:30

Pontes - Villalbes RC

Pontes are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BarcoArenteiro16:00

Barco - Arenteiro

Barco are playing Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BergantinosOurense CF16:00

Bergantinos - Ourense CF

Bergantinos are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BouzasPontellas16:00

Bouzas - Pontellas

Bouzas are playing Pontellas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaAlondras16:00

Compostela - Alondras

Compostela are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

UD OurensePaiosaco16:00

UD Ourense - Paiosaco

UD Ourense are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

EstradenseArzua17:00

Estradense - Arzua

Estradense are playing Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Aviles2 - 2CondalFull TimeFT

Real Aviles - Condal

Real Aviles played Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vallobin1 - 0CearesFull TimeFT

Vallobin - Ceares

Vallobin played Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vallobin won 1-0.

MosconiaLenense14:45

Mosconia - Lenense

Mosconia are playing Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

LealtadNavarro15:00

Lealtad - Navarro

Lealtad are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LlaneraTuilla15:00

Llanera - Tuilla

Llanera are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SieroSan Martin EI15:00

Siero - San Martin EI

Siero are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ColungaLlanes15:15

Colunga - Llanes

Colunga are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

EntreguCaudal15:30

Entregu - Caudal

Entregu are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Gijon IndustrialCovadonga16:00

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

UrracaPraviano16:00

Urraca - Praviano

Urraca are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Siete Villas1 - 1EscobedoFull TimeFT

Siete Villas - Escobedo

Siete Villas played Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cultural GuarnizoTorina15:00

Cultural Guarnizo - Torina

Cultural Guarnizo are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SelayaBarreda15:00

Selaya - Barreda

Selaya are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

TropezonCayon16:00

Tropezon - Cayon

Tropezon are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VimenorTorrelavega16:00

Vimenor - Torrelavega

Vimenor are playing Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Santurtzi0 - 0San IgnacioFull TimeFT

Santurtzi - San Ignacio

Santurtzi played San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Basconia3 - 0DeustoFull TimeFT

Basconia - Deusto

Basconia played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Basconia won 3-0.

Sestao4 - 1AriznabarraFull TimeFT

Sestao - Ariznabarra

Sestao played Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Sestao won 4-1.

Real Sociedad-3Santutxu15:30

Real Sociedad-3 - Santutxu

Real Sociedad-3 are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

GernikaTolosa16:00

Gernika - Tolosa

Gernika are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CE Europa3 - 2VilafrancaFull TimeFT

CE Europa - Vilafranca

CE Europa played Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. CE Europa won 3-2.

Manresa2 - 2FigueresFull TimeFT

Manresa - Figueres

Manresa played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sant Andreu2 - 1GranollersFull TimeFT

Sant Andreu - Granollers

Sant Andreu played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sant Andreu won 2-1.

San Cristobal2 - 2Cerdanyola del VallesFull TimeFT

San Cristobal - Cerdanyola del Valles

San Cristobal played Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

BanyolesTerrassa15:30

Banyoles - Terrassa

Banyoles are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

PeraladaSants15:30

Peralada - Sants

Peralada are playing Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Pobla MafumetHorta15:30

Pobla Mafumet - Horta

Pobla Mafumet are playing Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

HospitaletVilassar de Mar16:00

Hospitalet - Vilassar de Mar

Hospitalet are playing Vilassar de Mar at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Reus Deportiu-2CastelldefelsPostponedPst

Reus Deportiu-2 - Castelldefels

Reus Deportiu-2 are playing Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19.

Catarroja1 - 1AlcoyanoFull TimeFT

Catarroja - Alcoyano

Catarroja played Alcoyano at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Intercity1 - 4AtzenetaFull TimeFT

Intercity - Atzeneta

Intercity played Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Atzeneta won 1-4.

AlziraVilamarxant16:00

Alzira - Vilamarxant

Alzira are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaVillarreal-316:00

Olimpic de Xativa - Villarreal-3

Olimpic de Xativa are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SillaPaterna16:00

Silla - Paterna

Silla are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CrevillenteHercules-217:30

Crevillente - Hercules-2

Crevillente are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

EldenseNovelda17:30

Eldense - Novelda

Eldense are playing Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Alcobendas Sport2 - 1Atletico de PintoFull TimeFT

Alcobendas Sport - Atletico de Pinto

Alcobendas Sport played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Alcobendas Sport won 2-1.

Carabanchel2 - 1MoratalazFull TimeFT

Carabanchel - Moratalaz

Carabanchel played Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Carabanchel won 2-1.

Rayo Vallecano-23 - 3San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Rayo Vallecano-2 - San Fernardo de Henares

Rayo Vallecano-2 played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Trival Valderas1 - 0NavalcarneroFull TimeFT

Trival Valderas - Navalcarnero

Trival Valderas played Navalcarnero at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Trival Valderas won 1-0.

Villaverde Boetticher0 - 1TorrejonFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Torrejon

Villaverde Boetticher played Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Torrejon won 0-1.

Mostoles0 - 0Pozuelo AlarconFull TimeFT

Mostoles - Pozuelo Alarcon

Mostoles played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santa Ana0 - 1Alcorcon-2Full TimeFT

Santa Ana - Alcorcon-2

Santa Ana played Alcorcon-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Alcorcon-2 won 0-1.

Union Adarve1 - 0Flat EarthFull TimeFT

Union Adarve - Flat Earth

Union Adarve played Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Union Adarve won 1-0.

AlcalaEl Alamo15:00

Alcala - El Alamo

Alcala are playing El Alamo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Leganes-2Parla15:00

Leganes-2 - Parla

Leganes-2 are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

La Virgen del Camino2 - 2AlmazanFull TimeFT

La Virgen del Camino - Almazan

La Virgen del Camino played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

La Granja2 - 3Salamanca-2Full TimeFT

La Granja - Salamanca-2

La Granja played Salamanca-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match kicked off 11:30 UTC. Salamanca-2 won 2-3.

BupolsaAtletico Tordesillas15:00

Bupolsa - Atletico Tordesillas

Bupolsa are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Mirandes-2Gimnastica Segoviana15:00

Mirandes-2 - Gimnastica Segoviana

Mirandes-2 are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Numancia-2Real Burgos15:00

Numancia-2 - Real Burgos

Numancia-2 are playing Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico AstorgaBecerril Campos15:30

Atletico Astorga - Becerril Campos

Atletico Astorga are playing Becerril Campos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

La BanezaBembibre15:30

La Baneza - Bembibre

La Baneza are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

UD Santa MartaArandina15:30

UD Santa Marta - Arandina

UD Santa Marta are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Real AvilaCultural Leonesa-216:00

Real Avila - Cultural Leonesa-2

Real Avila are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ZamoraBurgos Promesas16:30

Zamora - Burgos Promesas

Zamora are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Linares Deportivo6 - 0Melilla CDFull TimeFT

Linares Deportivo - Melilla CD

Linares Deportivo played Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Linares Deportivo won 6-0.

Alhaurin1 - 1Mancha RealFull TimeFT

Alhaurin - Mancha Real

Alhaurin played Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Loja1 - 1Almeria-2Full TimeFT

Loja - Almeria-2

Loja played Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maracena2 - 2Huetor VegaFull TimeFT

Maracena - Huetor Vega

Maracena played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polideportivo Almeria2 - 2Huetor TajarFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Huetor Tajar

Polideportivo Almeria played Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Real JaenMotril15:30

Real Jaen - Motril

Real Jaen are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AntequeraEl Palo16:00

Antequera - El Palo

Antequera are playing El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de TorredonjimenoTorreperogil16:00

Ciudad de Torredonjimeno - Torreperogil

Ciudad de Torredonjimeno are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

El EjidoVelez CF16:00

El Ejido - Velez CF

El Ejido are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico PorcunaMalaga-217:00

Atletico Porcuna - Malaga-2

Atletico Porcuna are playing Malaga-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-32 - 1GerenaFull TimeFT

Sevilla-3 - Gerena

Sevilla-3 played Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla-3 won 2-1.

Cordoba-20 - 0UtreraFull TimeFT

Cordoba-2 - Utrera

Cordoba-2 played Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arcos1 - 1AntonianoFull TimeFT

Arcos - Antoniano

Arcos played Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Betis-2Los Barrios16:00

Betis-2 - Los Barrios

Betis-2 are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de LucenaPozoblanco16:00

Ciudad de Lucena - Pozoblanco

Ciudad de Lucena are playing Pozoblanco at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoRota16:00

Xerez Deportivo - Rota

Xerez Deportivo are playing Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

LebrijanaXerez16:30

Lebrijana - Xerez

Lebrijana are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Coria CFEcijaPostponedPst

Coria CF - Ecija

Coria CF are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19.

Portmany0 - 3FelanitxFull TimeFT

Portmany - Felanitx

Portmany played Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Felanitx won 0-3.

Formentera0 - 0Ibiza Islas PitiusasFull TimeFT

Formentera - Ibiza Islas Pitiusas

Formentera played Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AlcudiaLlosetense16:00

Alcudia - Llosetense

Alcudia are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Mallorca-2Constancia16:00

Mallorca-2 - Constancia

Mallorca-2 are playing Constancia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Platges de CalviaFerriolense16:00

Platges de Calvia - Ferriolense

Platges de Calvia are playing Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Tacoronte0 - 4UD San FernandoFull TimeFT

Atletico Tacoronte - UD San Fernando

Atletico Tacoronte played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. UD San Fernando won 0-4.

CD Marino2 - 1Tenerife-2Full TimeFT

CD Marino - Tenerife-2

CD Marino played Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. CD Marino won 2-1.

Mensajero6 - 1Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Mensajero - Villa de Santa Brigida

Mensajero played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Mensajero won 6-1.

Gran TarajalAtletico Paso12:30

Gran Tarajal - Atletico Paso

Gran Tarajal are playing Atletico Paso at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

LanzaroteTenisca13:30

Lanzarote - Tenisca

Lanzarote are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Minerva3 - 2MulenoFull TimeFT

Minerva - Muleno

Minerva played Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Minerva won 3-2.

AguilasLorca Deportiva15:30

Aguilas - Lorca Deportiva

Aguilas are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Ciudad de MurciaDeportivo Minera15:30

Ciudad de Murcia - Deportivo Minera

Ciudad de Murcia are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Huercal-OveraMar Menor15:30

Huercal-Overa - Mar Menor

Huercal-Overa are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

MazarronEl Palmar15:30

Mazarron - El Palmar

Mazarron are playing El Palmar at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Olimpico TotanaPlus Ultra15:30

Olimpico Totana - Plus Ultra

Olimpico Totana are playing Plus Ultra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

UCAM Murcia-2Atletico Pulpileno15:30

UCAM Murcia-2 - Atletico Pulpileno

UCAM Murcia-2 are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Los GarresMurcia-216:00

Los Garres - Murcia-2

Los Garres are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Extremadura-23 - 1DiocesanoFull TimeFT

Extremadura-2 - Diocesano

Extremadura-2 played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Extremadura-2 won 3-1.

Azuaga1 - 1LlerenenseFull TimeFT

Azuaga - Llerenense

Azuaga played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cacereno4 - 1ArroyoFull TimeFT

Cacereno - Arroyo

Cacereno played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 4-1.

Calamonte2 - 0Fuente de CantosFull TimeFT

Calamonte - Fuente de Cantos

Calamonte played Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Calamonte won 2-0.

Miajadas0 - 2TrujilloFull TimeFT

Miajadas - Trujillo

Miajadas played Trujillo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trujillo won 0-2.

Olivenza2 - 0VillanovenseFull TimeFT

Olivenza - Villanovense

Olivenza played Villanovense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Olivenza won 2-0.

RCP ValverdenoMontijo15:30

RCP Valverdeno - Montijo

RCP Valverdeno are playing Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

ValdiviaPlasencia15:30

Valdivia - Plasencia

Valdivia are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

CD CoriaJerez16:00

CD Coria - Jerez

CD Coria are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

MoraloAceuchal16:00

Moralo - Aceuchal

Moralo are playing Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

MurchanteSan Juan15:00

Murchante - San Juan

Murchante are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CorellanoHuarte15:30

Corellano - Huarte

Corellano are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena AzagresaFontellas15:30

Pena Azagresa - Fontellas

Pena Azagresa are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Berceo2 - 1La CalzadaFull TimeFT

Berceo - La Calzada

Berceo played La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Berceo won 2-1.

Villegas0 - 3AlberiteFull TimeFT

Villegas - Alberite

Villegas played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Alberite won 0-3.

AnguianoOyonesa14:45

Anguiano - Oyonesa

Anguiano are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

CalasancioPradejon15:00

Calasancio - Pradejon

Calasancio are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

River EbroYague15:00

River Ebro - Yague

River Ebro are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ArnedoCD Alfaro15:30

Arnedo - CD Alfaro

Arnedo are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

NaxaraVarea16:00

Naxara - Varea

Naxara are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SD LogronesLogrones-216:00

SD Logrones - Logrones-2

SD Logrones are playing Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VianesCasalarreina16:00

Vianes - Casalarreina

Vianes are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Borja0 - 1Zaragoza-2Full TimeFT

Borja - Zaragoza-2

Borja played Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Zaragoza-2 won 0-1.

Cuarte Industrial1 - 3San Juan de MozarrifarFull TimeFT

Cuarte Industrial - San Juan de Mozarrifar

Cuarte Industrial played San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. San Juan de Mozarrifar won 1-3.

RobresTamarite14:30

Robres - Tamarite

Robres are playing Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

BelchiteFraga15:00

Belchite - Fraga

Belchite are playing Fraga at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BreaVillanueva CF15:00

Brea - Villanueva CF

Brea are playing Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SarinenaCalamocha15:00

Sarinena - Calamocha

Sarinena are playing Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico MonzonAlmudevar15:30

Atletico Monzon - Almudevar

Atletico Monzon are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BinefarValdefierro15:30

Binefar - Valdefierro

Binefar are playing Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboBarbastro15:30

Utebo - Barbastro

Utebo are playing Barbastro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

TeruelIllueca16:00

Teruel - Illueca

Teruel are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Illescas0 - 0Almagro FCFull TimeFT

Illescas - Almagro FC

Illescas played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tarancon3 - 2AzuquecaFull TimeFT

Tarancon - Azuqueca

Tarancon played Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Tarancon won 3-2.

Socuellamos0 - 0TorrijosFull TimeFT

Socuellamos - Torrijos

Socuellamos played Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atletico IbanesConquense15:00

Atletico Ibanes - Conquense

Atletico Ibanes are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Albacete-2Villacanas15:30

Albacete-2 - Villacanas

Albacete-2 are playing Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

La SolanaPedroneras15:30

La Solana - Pedroneras

La Solana are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyLa Roda15:30

Quintanar del Rey - La Roda

Quintanar del Rey are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AlmansaFC Guadalajara16:00

Almansa - FC Guadalajara

Almansa are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Calvo SoteloManchego16:00

Calvo Sotelo - Manchego

Calvo Sotelo are playing Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ToledoMadridejos16:00

Toledo - Madridejos

Toledo are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Ofspor3 - 1AlemdagsporFull TimeFT

Ofspor - Alemdagspor

Ofspor played Alemdagspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Ofspor won 3-1.

Derincespor1 - 0Fatsa BelediyesporFull TimeFT

Derincespor - Fatsa Belediyespor

Derincespor played Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Derincespor won 1-0.

Kozan Belediyespor2 - 0KarsiyakaFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Karsiyaka

Kozan Belediyespor played Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Kozan Belediyespor won 2-0.

Payas1 - 1Agri 1970Full TimeFT

Payas - Agri 1970

Payas played Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Turgutluspor0 - 0KemersporFull TimeFT

Turgutluspor - Kemerspor

Turgutluspor played Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Artvin Hopaspor2 - 0KizilcaboluksporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Kizilcabolukspor

Artvin Hopaspor played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Artvin Hopaspor won 2-0.

Yeni Orduspor3 - 1ManisasporFull TimeFT

Yeni Orduspor - Manisaspor

Yeni Orduspor played Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Yeni Orduspor won 3-1.

Duzcespor3 - 1Cankaya FKFull TimeFT

Duzcespor - Cankaya FK

Duzcespor played Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Duzcespor won 3-1.

Serik Belediyespor0 - 1AksaraysporFull TimeFT

Serik Belediyespor - Aksarayspor

Serik Belediyespor played Aksarayspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Aksarayspor won 0-1.

Silivrispor0 - 0Sile YildizsporFull TimeFT

Silivrispor - Sile Yildizspor

Silivrispor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tire 19223 - 1Erzin BelediyesporFull TimeFT

Tire 1922 - Erzin Belediyespor

Tire 1922 played Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Tire 1922 won 3-1.

Tokatspor0 - 2YomrasporFull TimeFT

Tokatspor - Yomraspor

Tokatspor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Yomraspor won 0-2.

Batman Petrolspor1 - 0Nazilli BelediyesporFull TimeFT

Batman Petrolspor - Nazilli Belediyespor

Batman Petrolspor played Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Batman Petrolspor won 1-0.

Yesilyurt Belediye2 - 1SomasporFull TimeFT

Yesilyurt Belediye - Somaspor

Yesilyurt Belediye played Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Yesilyurt Belediye won 2-1.

Golcukspor2 - 2BayrampasaFull TimeFT

Golcukspor - Bayrampasa

Golcukspor played Bayrampasa at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Halide Edip Adivar1 - 0Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Halide Edip Adivar - Darica Genclerbirligi

Halide Edip Adivar played Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Halide Edip Adivar won 1-0.

Karacabey Birlikspor1 - 0OsmaniyesporFull TimeFT

Karacabey Birlikspor - Osmaniyespor

Karacabey Birlikspor played Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Karacabey Birlikspor won 1-0.

Modafen1 - 1DiyarbekirsporFull TimeFT

Modafen - Diyarbekirspor

Modafen played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Muglaspor0 - 0Yeni AltindagFull TimeFT

Muglaspor - Yeni Altindag

Muglaspor played Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nevsehir Belediye3 - 1PazarsporFull TimeFT

Nevsehir Belediye - Pazarspor

Nevsehir Belediye played Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Nevsehir Belediye won 3-1.

Yozgatspor0 - 1Kelkit BelediyeFull TimeFT

Yozgatspor - Kelkit Belediye

Yozgatspor played Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Kelkit Belediye won 0-1.

Sivas Belediyespor2 - 0BodrumsporFull TimeFT

Sivas Belediyespor - Bodrumspor

Sivas Belediyespor played Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Sivas Belediyespor won 2-0.

Ankara Demirspor4 - 0KahramanmarassporFull TimeFT

Ankara Demirspor - Kahramanmarasspor

Ankara Demirspor played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ankara Demirspor won 4-0.

Kastamonuspor1 - 0KirsehirsporFull TimeFT

Kastamonuspor - Kirsehirspor

Kastamonuspor played Kirsehirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Kastamonuspor won 1-0.

Sakaryaspor1 - 0ElazigsporFull TimeFT

Sakaryaspor - Elazigspor

Sakaryaspor played Elazigspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Sakaryaspor won 1-0.

Usakspor2 - 0Ergene VelimesporFull TimeFT

Usakspor - Ergene Velimespor

Usakspor played Ergene Velimespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Usakspor won 2-0.

Gumushanespor1 - 3Konya Seker SKFull TimeFT

Gumushanespor - Konya Seker SK

Gumushanespor played Konya Seker SK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. Konya Seker SK won 1-3.

Amed0 - 0Zonguldak KomursporFull TimeFT

Amed - Zonguldak Komurspor

Amed played Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bugsas Spor2 - 3SariyerFull TimeFT

Bugsas Spor - Sariyer

Bugsas Spor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Sariyer won 2-3.

Corumspor1 - 3InegolsporFull TimeFT

Corumspor - Inegolspor

Corumspor played Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Inegolspor won 1-3.

Manisa BBSK4 - 0HacettepeFull TimeFT

Manisa BBSK - Hacettepe

Manisa BBSK played Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Manisa BBSK won 4-0.

Tarsus Idman Yurdu3 - 0SanliurfasporFull TimeFT

Tarsus Idman Yurdu - Sanliurfaspor

Tarsus Idman Yurdu played Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 3-0.

Korea Republic U-232 - 1Jordan U-23Full TimeFT

Korea Republic U-23 - Jordan U-23

Korea Republic U-23 played Jordan U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 19. The match kicked off 10:15 UTC. Korea Republic U-23 won 2-1.

United Arab Emirates U-231 - 3Uzbekistan U-23Half TimeHT

United Arab Emirates U-23 - Uzbekistan U-23

United Arab Emirates U-23 are playing Uzbekistan U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 19. The match kicked off 13:15 UTC. It's half time and Uzbekistan U-23 is winning 1-3.

Sri Lanka0 - 3BangladeshFull TimeFT

Sri Lanka - Bangladesh

Sri Lanka played Bangladesh at the Bangabandhu Gold Cup, Group Stage of Asia on January 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bangladesh won 0-3.

Happy Valley AA1 - 1Yuen LongFull TimeFT

Happy Valley AA - Yuen Long

Happy Valley AA played Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on January 19. The match kicked off 06:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hong Kong Sapling3 - 1Sham Shui PoFull TimeFT

Hong Kong Sapling - Sham Shui Po

Hong Kong Sapling played Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Hong Kong Sapling won 3-1.

Wing Yee3 - 1ShatinFull TimeFT

Wing Yee - Shatin

Wing Yee played Shatin at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Wing Yee won 3-1.

Wong Tai Sin0 - 2Resources CapitalFull TimeFT

Wong Tai Sin - Resources Capital

Wong Tai Sin played Resources Capital at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Resources Capital won 0-2.

Central-Western0 - 3South China AAFull TimeFT

Central-Western - South China AA

Central-Western played South China AA at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. South China AA won 0-3.

Citizen AA1 - 3Eastern DistrictFull TimeFT

Citizen AA - Eastern District

Citizen AA played Eastern District at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. Eastern District won 1-3.

Hoi King1 - 3IcanfieldFull TimeFT

Hoi King - Icanfield

Hoi King played Icanfield at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. Icanfield won 1-3.

Mohun Bagan AC2 - 1East Bengal ClubFull TimeFT

Mohun Bagan AC - East Bengal Club

Mohun Bagan AC played East Bengal Club at the I League of India on January 19. The match kicked off 11:30 UTC. Mohun Bagan AC won 2-1.

Churchill Brothers1 - 1TRAU FC35'

Churchill Brothers - TRAU FC

Churchill Brothers are playing TRAU FC at the I League of India on January 19. The match kicked off 13:45 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Jamshedpur0 - 1Kerala Blasters18'

Jamshedpur - Kerala Blasters

Jamshedpur are playing Kerala Blasters at the ISL of India on January 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Kerala Blasters is winning 0-1.

Damash Guilan0 - 0MalavanFull TimeFT

Damash Guilan - Malavan

Damash Guilan played Malavan at the Azadegan league of Iran on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fajr Sepasi0 - 0Esteghlal KhuzestanFull TimeFT

Fajr Sepasi - Esteghlal Khuzestan

Fajr Sepasi played Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on January 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Khooshe Talaee Saveh2 - 1Shahrdari TabrizFull TimeFT

Khooshe Talaee Saveh - Shahrdari Tabriz

Khooshe Talaee Saveh played Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Khooshe Talaee Saveh won 2-1.

Mes Kerman1 - 0Arman GoharFull TimeFT

Mes Kerman - Arman Gohar

Mes Kerman played Arman Gohar at the Azadegan league of Iran on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Mes Kerman won 1-0.

Mes Rafsanjan1 - 2QashqaiFull TimeFT

Mes Rafsanjan - Qashqai

Mes Rafsanjan played Qashqai at the Azadegan league of Iran on January 19. The match kicked off 10:30 UTC. Qashqai won 1-2.

Al Shabab0 - 0YarmoukHalf TimeHT

Al Shabab - Yarmouk

Al Shabab are playing Yarmouk at the Premier League of Kuwait on January 19. The match kicked off 13:25 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Al NasarAl Sahil15:55

Al Nasar - Al Sahil

Al Nasar are playing Al Sahil at the Premier League of Kuwait on January 19. The match will kick off 15:55 UTC.

Ayeyawady2 - 1IspeFull TimeFT

Ayeyawady - Ispe

Ayeyawady played Ispe at the National League of Myanmar on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. Ayeyawady won 2-1.

Yangon United3 - 1Zwekapin UnitedFull TimeFT

Yangon United - Zwekapin United

Yangon United played Zwekapin United at the National League of Myanmar on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. Yangon United won 3-1.

NC Magra0 - 1Paradou45'

NC Magra - Paradou

NC Magra are playing Paradou at the Ligue 1 of Algeria on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Paradou is winning 0-1.

Cuando CubangoFerroviario do Huambo14:00

Cuando Cubango - Ferroviario do Huambo

Cuando Cubango are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo da CaalaSanta Rita FC14:00

Recreativo da Caala - Santa Rita FC

Recreativo da Caala are playing Santa Rita FC at the Girabola of Angola on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Primeiro de AgostoProgresso Lunda16:00

Primeiro de Agosto - Progresso Lunda

Primeiro de Agosto are playing Progresso Lunda at the Girabola of Angola on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ASVOFC Esae15:00

ASVO - FC Esae

ASVO are playing FC Esae at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Beke BemberekeUSS Krake15:00

Beke Bembereke - USS Krake

Beke Bembereke are playing USS Krake at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

DragonsReal Sport15:00

Dragons - Real Sport

Dragons are playing Real Sport at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Upi OnmBuffles du Borgou15:00

Upi Onm - Buffles du Borgou

Upi Onm are playing Buffles du Borgou at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Township Rollers4 - 0Police XIHalf TimeHT

Township Rollers - Police XI

Township Rollers are playing Police XI at the Premier League of Botswana on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Township Rollers is winning 4-0.

SONABELUSFAPostponedPst

SONABEL - USFA

SONABEL are playing USFA at the Premier League of Burkina Faso on January 19.

Avion AcademyCanonPostponedPst

Avion Academy - Canon

Avion Academy are playing Canon at the Elite One of Cameroon on January 19.

BamboutosColombePostponedPst

Bamboutos - Colombe

Bamboutos are playing Colombe at the Elite One of Cameroon on January 19.

Eding SportUMS de LoumPostponedPst

Eding Sport - UMS de Loum

Eding Sport are playing UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on January 19.

FeutcheuCotonsportPostponedPst

Feutcheu - Cotonsport

Feutcheu are playing Cotonsport at the Elite One of Cameroon on January 19.

PWD BamendaFortuna MfouPostponedPst

PWD Bamenda - Fortuna Mfou

PWD Bamenda are playing Fortuna Mfou at the Elite One of Cameroon on January 19.

PanthereAPEJES AcademyPostponedPst

Panthere - APEJES Academy

Panthere are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on January 19.

TonnerreFovu ClubPostponedPst

Tonnerre - Fovu Club

Tonnerre are playing Fovu Club at the Elite One of Cameroon on January 19.

Al MokawloonAl Ahly Cairo17:30

Al Mokawloon - Al Ahly Cairo

Al Mokawloon are playing Al Ahly Cairo at the Premier League of Egypt on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Aduana StarsLegon Cities15:00

Aduana Stars - Legon Cities

Aduana Stars are playing Legon Cities at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Asante KotokoEbusua Dwarfs15:00

Asante Kotoko - Ebusua Dwarfs

Asante Kotoko are playing Ebusua Dwarfs at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bechem UnitedEleven Wonders15:00

Bechem United - Eleven Wonders

Bechem United are playing Eleven Wonders at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Elmina SharksGreat Olympics15:00

Elmina Sharks - Great Olympics

Elmina Sharks are playing Great Olympics at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FC DreamsMedeama SC15:00

FC Dreams - Medeama SC

FC Dreams are playing Medeama SC at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter AlliesWAFA15:00

Inter Allies - WAFA

Inter Allies are playing WAFA at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KarelaKing Faisal15:00

Karela - King Faisal

Karela are playing King Faisal at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Liberty ProfessionalsHearts of Oak15:00

Liberty Professionals - Hearts of Oak

Liberty Professionals are playing Hearts of Oak at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Avenir de TombouctouDuguwolofila15:30

Avenir de Tombouctou - Duguwolofila

Avenir de Tombouctou are playing Duguwolofila at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BakaridjanLC Ba15:30

Bakaridjan - LC Ba

Bakaridjan are playing LC Ba at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Sabana MoptiUSFAS Bamako15:30

Sabana Mopti - USFAS Bamako

Sabana Mopti are playing USFAS Bamako at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

SoniPolice Bamako15:30

Soni - Police Bamako

Soni are playing Police Bamako at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AS BamakoDjoliba16:00

AS Bamako - Djoliba

AS Bamako are playing Djoliba at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

OCK KhouribgaCR Khemis Zemamra16:00

OCK Khouribga - CR Khemis Zemamra

OCK Khouribga are playing CR Khemis Zemamra at the Botola Pro of Morocco on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

RSB BerkaneRCA Casablanca18:00

RSB Berkane - RCA Casablanca

RSB Berkane are playing RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Enugu RangersAbia Warriors15:00

Enugu Rangers - Abia Warriors

Enugu Rangers are playing Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartlandKatsina United15:00

Heartland - Katsina United

Heartland are playing Katsina United at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ifeanyi UbahEnyimba15:00

Ifeanyi Ubah - Enyimba

Ifeanyi Ubah are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Kano PillarsAkwa United15:00

Kano Pillars - Akwa United

Kano Pillars are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KwaraSunshine Stars15:00

Kwara - Sunshine Stars

Kwara are playing Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsAkwa Starlets15:00

Lobi Stars - Akwa Starlets

Lobi Stars are playing Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

NasarawaWarri Wolves15:00

Nasarawa - Warri Wolves

Nasarawa are playing Warri Wolves at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Plateau UnitedAdamawa United15:00

Plateau United - Adamawa United

Plateau United are playing Adamawa United at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Wikki TouristMFM FC15:00

Wikki Tourist - MFM FC

Wikki Tourist are playing MFM FC at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Gasogi United1 - 0Muhanga60'

Gasogi United - Muhanga

Gasogi United are playing Muhanga at the National League of Rwanda on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gasogi United is winning 1-0.

Gicumbi0 - 1FC Police64'

Gicumbi - FC Police

Gicumbi are playing FC Police at the National League of Rwanda on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and FC Police is winning 0-1.

Musanze0 - 0Mukura68'

Musanze - Mukura

Musanze are playing Mukura at the National League of Rwanda on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Sunrise0 - 1Kiyovu Sports62'

Sunrise - Kiyovu Sports

Sunrise are playing Kiyovu Sports at the National League of Rwanda on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kiyovu Sports is winning 0-1.

Mbour Petite CoteGoree16:30

Mbour Petite Cote - Goree

Mbour Petite Cote are playing Goree at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Niarry TallyCasa Sport16:30

Niarry Tally - Casa Sport

Niarry Tally are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

ASEC NdiambourDSC FC17:00

ASEC Ndiambour - DSC FC

ASEC Ndiambour are playing DSC FC at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PikineFC Douanes17:00

Pikine - FC Douanes

Pikine are playing FC Douanes at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Richards BayUthongathi13:30

Richards Bay - Uthongathi

Richards Bay are playing Uthongathi at the Division 1 of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Royal Eagles0 - 2Cape Umoya UnitedHalf TimeHT

Royal Eagles - Cape Umoya United

Royal Eagles are playing Cape Umoya United at the Division 1 of South Africa on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Cape Umoya United is winning 0-2.

Tshakhuma TM0 - 0Mbombela United44'

Tshakhuma TM - Mbombela United

Tshakhuma TM are playing Mbombela United at the Division 1 of South Africa on January 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Alliance FCSimbaPostponedPst

Alliance FC - Simba

Alliance FC are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 19.

Esperance2 - 1Club AfricainFull TimeFT

Esperance - Club Africain

Esperance played Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Esperance won 2-1.

Wakiso Giants1 - 0Onduparaka67'

Wakiso Giants - Onduparaka

Wakiso Giants are playing Onduparaka at the Premier League of Uganda on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Wakiso Giants is winning 1-0.

Zanaco3 - 0ZESCO United64'

Zanaco - ZESCO United

Zanaco are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on January 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Zanaco is winning 3-0.

CS CartaginesDeportivo Saprissa17:00

CS Cartagines - Deportivo Saprissa

CS Cartagines are playing Deportivo Saprissa at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GreciaUniversidad de Costa Rica20:00

Grecia - Universidad de Costa Rica

Grecia are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

JicaralLimon21:00

Jicaral - Limon

Jicaral are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LD AlajuelenseCS Herediano22:00

LD Alajuelense - CS Herediano

LD Alajuelense are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

San CarlosPerez Zeledon00:00

San Carlos - Perez Zeledon

San Carlos are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Municipal LimenoFAS21:00

Municipal Limeno - FAS

Municipal Limeno are playing FAS at the Clausura of El Salvador on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Juventud IndependienteOnce Municipal21:15

Juventud Independiente - Once Municipal

Juventud Independiente are playing Once Municipal at the Clausura of El Salvador on January 19. The match will kick off 21:15 UTC.

Real de MinasPlatense FCPostponedPst

Real de Minas - Platense FC

Real de Minas are playing Platense FC at the Clausura, 1st phase of Honduras on January 19.

MotaguaCD Real SociedadPostponedPst

Motagua - CD Real Sociedad

Motagua are playing CD Real Sociedad at the Clausura, 1st phase of Honduras on January 19.

DunbeholdenCavalier20:00

Dunbeholden - Cavalier

Dunbeholden are playing Cavalier at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Molynes UnitedPortmore United20:00

Molynes United - Portmore United

Molynes United are playing Portmore United at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Tivoli GardensUWI20:00

Tivoli Gardens - UWI

Tivoli Gardens are playing UWI at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Vere UnitedWaterhouse20:00

Vere United - Waterhouse

Vere United are playing Waterhouse at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Humble LionsArnett Gardens22:00

Humble Lions - Arnett Gardens

Humble Lions are playing Arnett Gardens at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Police FCDefence Force20:00

Police FC - Defence Force

Police FC are playing Defence Force at the Pro League of Trinidad And Togabo on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Boca JuniorsAtletico-PR01:00

Boca Juniors - Atletico-PR

Boca Juniors are playing Atletico-PR at the Torneo de Verano of Argentina on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Deportivo CamionerosCirculo Deportivo20:00

Deportivo Camioneros - Circulo Deportivo

Deportivo Camioneros are playing Circulo Deportivo at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

San Martin FormosaBoca Unidos20:30

San Martin Formosa - Boca Unidos

San Martin Formosa are playing Boca Unidos at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo MadrynSol de Mayo21:00

Deportivo Madryn - Sol de Mayo

Deportivo Madryn are playing Sol de Mayo at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Sportivo BelgranoUnion Sunchales22:00

Sportivo Belgrano - Union Sunchales

Sportivo Belgrano are playing Union Sunchales at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Defensores BelgranoDouglas Haig23:00

Defensores Belgrano - Douglas Haig

Defensores Belgrano are playing Douglas Haig at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

LondrinaPSTC19:00

Londrina - PSTC

Londrina are playing PSTC at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rio Branco PRParana19:00

Rio Branco PR - Parana

Rio Branco PR are playing Parana at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

TCWCianorte PR19:00

TCW - Cianorte PR

TCW are playing Cianorte PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CoritibaCascavel21:00

Coritiba - Cascavel

Coritiba are playing Cascavel at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Operario PRCascavel CR21:00

Operario PR - Cascavel CR

Operario PR are playing Cascavel CR at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Academica VitoriaDecisao19:00

Academica Vitoria - Decisao

Academica Vitoria are playing Decisao at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

AfogadosSalgueiro19:00

Afogados - Salgueiro

Afogados are playing Salgueiro at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

NauticoSport Recife19:00

Nautico - Sport Recife

Nautico are playing Sport Recife at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

PelotasGremio19:00

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1, Second Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CaucaiaBarbalha19:00

Caucaia - Barbalha

Caucaia are playing Barbalha at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

FerroviarioHorizonte19:00

Ferroviario - Horizonte

Ferroviario are playing Horizonte at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

SergipeBoca Junior18:30

Sergipe - Boca Junior

Sergipe are playing Boca Junior at the Sergipano of Brasil on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

ItabaianaDorense19:00

Itabaiana - Dorense

Itabaiana are playing Dorense at the Sergipano of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

ABC NatalSanta Cruz Natal19:00

ABC Natal - Santa Cruz Natal

ABC Natal are playing Santa Cruz Natal at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

GloboASSU19:00

Globo - ASSU

Globo are playing ASSU at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

PalmeiraAmerica RN19:00

Palmeira - America RN

Palmeira are playing America RN at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Potiguar MossoroForca e Luz20:00

Potiguar Mossoro - Forca e Luz

Potiguar Mossoro are playing Forca e Luz at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

ParagominasCarajas13:00

Paragominas - Carajas

Paragominas are playing Carajas at the Paraense of Brasil on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

BragantinoAguia de Maraba18:30

Bragantino - Aguia de Maraba

Bragantino are playing Aguia de Maraba at the Paraense of Brasil on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

RemoTapajos19:00

Remo - Tapajos

Remo are playing Tapajos at the Paraense of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoBangu19:00

Vasco - Bangu

Vasco are playing Bangu at the Taca Guanabara of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CabofrienseFluminense22:00

Cabofriense - Fluminense

Cabofriense are playing Fluminense at the Taca Guanabara of Brasil on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

CopiapoDeportes Temuco23:00

Copiapo - Deportes Temuco

Copiapo are playing Deportes Temuco at the Primera B, Promotion Playoffs of Chile on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Western Sydney W3 - 1Perth Glory WFull TimeFT

Western Sydney W - Perth Glory W

Western Sydney W played Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on January 19. The match kicked off 05:00 UTC. Western Sydney W won 3-1.

Uruguay U-23Paraguay U-2323:00

Uruguay U-23 - Paraguay U-23

Uruguay U-23 are playing Paraguay U-23 at the South America Qualification of Olympic Games on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Brazil U-23Peru U-2301:30

Brazil U-23 - Peru U-23

Brazil U-23 are playing Peru U-23 at the South America Qualification of Olympic Games on January 20. The match will kick off 01:30 UTC.