Azerbaijan U-19 logo
National Team

Azerbaijan U-19 Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Azerbaijan U-19
Latest Results
Czech Republic U-194 - 0Azerbaijan U-193 days ago Full TimeFT

Czech Republic U-19 - Azerbaijan U-19

Czech Republic U-19 played Azerbaijan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 12. The match kicked off 16:00 UTC. Czech Republic U-19 won 4-0.

Azerbaijan U-190 - 1Norway U-196 days ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Norway U-19

Azerbaijan U-19 played Norway U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 9. The match kicked off 13:00 UTC. Norway U-19 won 0-1.

Malta U-192 - 2Azerbaijan U-19a month ago Full TimeFT

Malta U-19 - Azerbaijan U-19

Malta U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on September 5. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Belarus U-190 - 1Azerbaijan U-194 months ago Full TimeFT

Belarus U-19 - Azerbaijan U-19

Belarus U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on June 10. The match kicked off 08:00 UTC. Azerbaijan U-19 won 0-1.

Romania U-194 - 0Azerbaijan U-197 months ago Full TimeFT

Romania U-19 - Azerbaijan U-19

Romania U-19 played Azerbaijan U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match kicked off 14:00 UTC. Romania U-19 won 4-0.

Ireland U-193 - 1Azerbaijan U-197 months ago Full TimeFT

Ireland U-19 - Azerbaijan U-19

Ireland U-19 played Azerbaijan U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. Ireland U-19 won 3-1.

Azerbaijan U-190 - 0Russia U-197 months ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 played Russia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Scotland U-192 - 0Azerbaijan U-198 months ago Full TimeFT

Scotland U-19 - Azerbaijan U-19

Scotland U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on February 17. The match kicked off 15:00 UTC. Scotland U-19 won 2-0.

Spain U-192 - 0Azerbaijan U-198 months ago Full TimeFT

Spain U-19 - Azerbaijan U-19

Spain U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on February 12. The match kicked off 16:00 UTC. Spain U-19 won 2-0.

Georgia U-191 - 2Azerbaijan U-19a year ago Full TimeFT

Georgia U-19 - Azerbaijan U-19

Georgia U-19 played Azerbaijan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Azerbaijan U-19 won 1-2.

Azerbaijan U-191 - 4Israel U-19a year ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Israel U-19

Azerbaijan U-19 played Israel U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Israel U-19 won 1-4.

Bulgaria U-192 - 1Azerbaijan U-19a year ago Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Azerbaijan U-19

Bulgaria U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 25. The match kicked off 08:00 UTC. Bulgaria U-19 won 2-1.

Bulgaria U-190 - 0Azerbaijan U-19a year ago Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Azerbaijan U-19

Bulgaria U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azerbaijan U-190 - 0Ireland U-192 years ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Ireland U-19

Azerbaijan U-19 played Ireland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 4. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azerbaijan U-191 - 0North Macedonia U-183 years ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - North Macedonia U-18

Azerbaijan U-19 played North Macedonia U-18 at the FRIENDLIES U-19 of International on April 13. The match kicked off 13:00 UTC. Azerbaijan U-19 won 1-0.

Azerbaijan U-190 - 1North Macedonia U-183 years ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - North Macedonia U-18

Azerbaijan U-19 played North Macedonia U-18 at the FRIENDLIES U-19 of International on April 11. The match kicked off 13:00 UTC. North Macedonia U-18 won 0-1.

Azerbaijan U-192 - 0Lithuania U-193 years ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Lithuania U-19

Azerbaijan U-19 played Lithuania U-19 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-19 Championship on October 9. The match kicked off 11:00 UTC. Azerbaijan U-19 won 2-0.

Azerbaijan U-191 - 0Bosnia Herzegovina U-194 years ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Bosnia Herzegovina U-19

Azerbaijan U-19 played Bosnia Herzegovina U-19 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-19 Championship on November 15. The match kicked off 14:00 UTC. Azerbaijan U-19 won 1-0.

Azerbaijan U-190 - 1Turkey U-194 years ago Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Turkey U-19

Azerbaijan U-19 played Turkey U-19 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-19 Championship on November 12. The match kicked off 14:00 UTC. Turkey U-19 won 0-1.

Azerbaijan U-19 national football team represents Azerbaijan competing in the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship. ScoreBat covers all matches of Azerbaijan U-19 national football team in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Azerbaijan U-19 roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Azerbaijan U-19 national football team for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Azerbaijan U-19 goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Azerbaijan U-19 livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Azerbaijan U-19.

Matchday Live
GibraltarGeorgia18:45

Gibraltar - Georgia

Gibraltar are playing Georgia at the QR, Group D of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

SwitzerlandIreland18:45

Switzerland - Ireland

Switzerland are playing Ireland at the QR, Group D of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Faroe IslandesMalta18:45

Faroe Islandes - Malta

Faroe Islandes are playing Malta at the QR, Group F of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

RomaniaNorway18:45

Romania - Norway

Romania are playing Norway at the QR, Group F of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

SwedenSpain18:45

Sweden - Spain

Sweden are playing Spain at the QR, Group F of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

IsraelLatvia18:45

Israel - Latvia

Israel are playing Latvia at the QR, Group G of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

FinlandArmenia16:00

Finland - Armenia

Finland are playing Armenia at the QR, Group J of European Championship on October 15. The match will kick off 16:00 UTC.

GreeceBosnia and Herzegovina18:45

Greece - Bosnia and Herzegovina

Greece are playing Bosnia and Herzegovina at the QR, Group J of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

LiechtensteinItaly18:45

Liechtenstein - Italy

Liechtenstein are playing Italy at the QR, Group J of European Championship on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

MongoliaKyrgyzstan08:00

Mongolia - Kyrgyzstan

Mongolia are playing Kyrgyzstan at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Korea DPRKorea Republic08:30

Korea DPR - Korea Republic

Korea DPR are playing Korea Republic at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 08:30 UTC.

CambodiaIraq11:30

Cambodia - Iraq

Cambodia are playing Iraq at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 11:30 UTC.

IndonesiaVietnam11:30

Indonesia - Vietnam

Indonesia are playing Vietnam at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 11:30 UTC.

Chinese TaipeiAustralia11:40

Chinese Taipei - Australia

Chinese Taipei are playing Australia at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 11:40 UTC.

SingaporeUzbekistan11:45

Singapore - Uzbekistan

Singapore are playing Uzbekistan at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 11:45 UTC.

PhilippinesChina PR12:00

Philippines - China PR

Philippines are playing China PR at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 12:00 UTC.

ThailandUnited Arab Emirates12:00

Thailand - United Arab Emirates

Thailand are playing United Arab Emirates at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 12:00 UTC.

TajikistanJapan12:15

Tajikistan - Japan

Tajikistan are playing Japan at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 12:15 UTC.

PalestineSaudi Arabia13:00

Palestine - Saudi Arabia

Palestine are playing Saudi Arabia at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 13:00 UTC.

IndiaBangladesh14:00

India - Bangladesh

India are playing Bangladesh at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Sri LankaLebanon14:00

Sri Lanka - Lebanon

Sri Lanka are playing Lebanon at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SyriaGuam14:00

Syria - Guam

Syria are playing Guam at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 14:00 UTC.

JordanNepal16:00

Jordan - Nepal

Jordan are playing Nepal at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 16:00 UTC.

BahrainIran16:30

Bahrain - Iran

Bahrain are playing Iran at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 16:30 UTC.

QatarOman16:30

Qatar - Oman

Qatar are playing Oman at the Asia. 2nd round of World Cup on October 15. The match will kick off 16:30 UTC.

CarlisleBlackpool18:45

Carlisle - Blackpool

Carlisle are playing Blackpool at the EFL Trophy of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Portugal U-20Italy U-2015:30

Portugal U-20 - Italy U-20

Portugal U-20 are playing Italy U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 15. The match will kick off 15:30 UTC.

RiteriaiSuduva16:30

Riteriai - Suduva

Riteriai are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on October 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Azerbaijan U-21Switzerland U-2116:00

Azerbaijan U-21 - Switzerland U-21

Azerbaijan U-21 are playing Switzerland U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Slovakia U-21France U-2119:00

Slovakia U-21 - France U-21

Slovakia U-21 are playing France U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Albania U-21Kosovo U-2117:00

Albania U-21 - Kosovo U-21

Albania U-21 are playing Kosovo U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 17:00 UTC.

England U-21Austria U-2118:45

England U-21 - Austria U-21

England U-21 are playing Austria U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Iceland U-21Ireland U-2115:00

Iceland U-21 - Ireland U-21

Iceland U-21 are playing Ireland U-21 at the Qualifying round, Group 1 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Luxembourg U-21Sweden U-2117:00

Luxembourg U-21 - Sweden U-21

Luxembourg U-21 are playing Sweden U-21 at the Qualifying round, Group 1 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Latvia U-21Bulgaria U-2115:00

Latvia U-21 - Bulgaria U-21

Latvia U-21 are playing Bulgaria U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Poland U-21Serbia U-2116:00

Poland U-21 - Serbia U-21

Poland U-21 are playing Serbia U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Estonia U-21Russia U-2116:15

Estonia U-21 - Russia U-21

Estonia U-21 are playing Russia U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:15 UTC.

North Macedonia U-21Kazakhstan U-2112:30

North Macedonia U-21 - Kazakhstan U-21

North Macedonia U-21 are playing Kazakhstan U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 12:30 UTC.

Israel U-21Faroe Islandes U-2116:35

Israel U-21 - Faroe Islandes U-21

Israel U-21 are playing Faroe Islandes U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:35 UTC.

Montenegro U-21Spain U-2116:45

Montenegro U-21 - Spain U-21

Montenegro U-21 are playing Spain U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:45 UTC.

Cyprus U-21Belarus U-2112:30

Cyprus U-21 - Belarus U-21

Cyprus U-21 are playing Belarus U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 12:30 UTC.

Norway U-21Netherlands U-2116:30

Norway U-21 - Netherlands U-21

Norway U-21 are playing Netherlands U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Bosnia Herzegovina U-21Germany U-2116:00

Bosnia Herzegovina U-21 - Germany U-21

Bosnia Herzegovina U-21 are playing Germany U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Belgium U-21Moldova U-2118:00

Belgium U-21 - Moldova U-21

Belgium U-21 are playing Moldova U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Connahs QNCaernarfon18:45

Connahs QN - Caernarfon

Connahs QN are playing Caernarfon at the Premier League of Wales on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Yokohama FCZweigen Kanazawa10:00

Yokohama FC - Zweigen Kanazawa

Yokohama FC are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on October 15. The match will kick off 10:00 UTC.

CriciumaVitoria22:15

Criciuma - Vitoria

Criciuma are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on October 15. The match will kick off 22:15 UTC.

LondrinaFigueirense22:15

Londrina - Figueirense

Londrina are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on October 15. The match will kick off 22:15 UTC.

ParanaBrasil de Pelotas22:15

Parana - Brasil de Pelotas

Parana are playing Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on October 15. The match will kick off 22:15 UTC.

America MGVila Nova23:30

America MG - Vila Nova

America MG are playing Vila Nova at the Serie B of Brasil on October 15. The match will kick off 23:30 UTC.

CRB MaceioOperario PR23:30

CRB Maceio - Operario PR

CRB Maceio are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on October 15. The match will kick off 23:30 UTC.

BragantinoOeste00:30

Bragantino - Oeste

Bragantino are playing Oeste at the Serie B of Brasil on October 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoCoritiba00:30

Sao Bento - Coritiba

Sao Bento are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on October 16. The match will kick off 00:30 UTC.

CobresalPalestino18:30

Cobresal - Palestino

Cobresal are playing Palestino at the Primera Division of Chile on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Union EspanolaCoquimbo Unido21:00

Union Espanola - Coquimbo Unido

Union Espanola are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on October 15. The match will kick off 21:00 UTC.

AntofagastaAudax Italiano23:30

Antofagasta - Audax Italiano

Antofagasta are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on October 15. The match will kick off 23:30 UTC.

KuwaitTurkmenistan14:00

Kuwait - Turkmenistan

Kuwait are playing Turkmenistan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 15. The match will kick off 14:00 UTC.

ChileGuinea16:00

Chile - Guinea

Chile are playing Guinea at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 15. The match will kick off 16:00 UTC.

DenmarkLuxembourg17:00

Denmark - Luxembourg

Denmark are playing Luxembourg at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 15. The match will kick off 17:00 UTC.

MauritaniaLibya17:00

Mauritania - Libya

Mauritania are playing Libya at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 15. The match will kick off 17:00 UTC.

AlgeriaColombia19:00

Algeria - Colombia

Algeria are playing Colombia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 15. The match will kick off 19:00 UTC.

MoroccoGabon19:00

Morocco - Gabon

Morocco are playing Gabon at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 15. The match will kick off 19:00 UTC.

BoliviaHaiti00:00

Bolivia - Haiti

Bolivia are playing Haiti at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 00:00 UTC.

PeruUruguay01:30

Peru - Uruguay

Peru are playing Uruguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 01:30 UTC.

Brondby-2FC Kobenhavn-211:00

Brondby-2 - FC Kobenhavn-2

Brondby-2 are playing FC Kobenhavn-2 at the Reserve League, Group 1 of Denmark on October 15. The match will kick off 11:00 UTC.

WrexhamChesterfield18:45

Wrexham - Chesterfield

Wrexham are playing Chesterfield at the National League of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Beaconsfield TownHartley Wintney18:45

Beaconsfield Town - Hartley Wintney

Beaconsfield Town are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Blackfield-LangleyWeston-super-Mare18:45

Blackfield-Langley - Weston-super-Mare

Blackfield-Langley are playing Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Chesham UnitedHarrow Borough18:45

Chesham United - Harrow Borough

Chesham United are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Dorchester TownMerthyr T18:45

Dorchester Town - Merthyr T

Dorchester Town are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Hayes and YeadingHendon18:45

Hayes and Yeading - Hendon

Hayes and Yeading are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Metropolitan PoliceSwindon Supermarine18:45

Metropolitan Police - Swindon Supermarine

Metropolitan Police are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

SalisburyTaunton Town18:45

Salisbury - Taunton Town

Salisbury are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Truro CityPoole Town18:45

Truro City - Poole Town

Truro City are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Walton CasualsGosport Borough18:45

Walton Casuals - Gosport Borough

Walton Casuals are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Folkestone InvictaCheshuntPostponedPst

Folkestone Invicta - Cheshunt

Folkestone Invicta are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on October 15.

MersthamCray WanderersPostponedPst

Merstham - Cray Wanderers

Merstham are playing Cray Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on October 15.

FC United of ManchesterBasford United18:45

FC United of Manchester - Basford United

FC United of Manchester are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

GainsboroughBuxton18:45

Gainsborough - Buxton

Gainsborough are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

LancasterRadcliffe Boro18:45

Lancaster - Radcliffe Boro

Lancaster are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Matlock TownWarrington Town18:45

Matlock Town - Warrington Town

Matlock Town are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Morpeth TownAtherton Collieries18:45

Morpeth Town - Atherton Collieries

Morpeth Town are playing Atherton Collieries at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

NantwichSouth ShieldsPostponedPst

Nantwich - South Shields

Nantwich are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on October 15.

Scarborough AthleticHyde18:45

Scarborough Athletic - Hyde

Scarborough Athletic are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

StalybridgeStafford Rangers18:45

Stalybridge - Stafford Rangers

Stalybridge are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Whitby TownMickleover SportsPostponedPst

Whitby Town - Mickleover Sports

Whitby Town are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on October 15.

Witton AlbionAshton United18:45

Witton Albion - Ashton United

Witton Albion are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

AlvechurchStourbridgePostponedPst

Alvechurch - Stourbridge

Alvechurch are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on October 15.

BromsgroveHednesford Town18:45

Bromsgrove - Hednesford Town

Bromsgrove are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Coalville TownBiggleswade Town18:45

Coalville Town - Biggleswade Town

Coalville Town are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

LeistonSt Ives Town18:45

Leiston - St Ives Town

Leiston are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Peterborough SportsNuneaton18:45

Peterborough Sports - Nuneaton

Peterborough Sports are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Royston TownHitchin Town18:45

Royston Town - Hitchin Town

Royston Town are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Rushall OlympicBarwell18:45

Rushall Olympic - Barwell

Rushall Olympic are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

TamworthRushden-Diamonds18:45

Tamworth - Rushden-Diamonds

Tamworth are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on October 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Monaco U-23Feyenoord U-2318:00

Monaco U-23 - Feyenoord U-23

Monaco U-23 are playing Feyenoord U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on October 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Kolbotn WFart W13:30

Kolbotn W - Fart W

Kolbotn W are playing Fart W at the Toppserien - Women of Norway on October 15. The match will kick off 13:30 UTC.

Liechtenstein U-17North Macedonia U-1713:30

Liechtenstein U-17 - North Macedonia U-17

Liechtenstein U-17 are playing North Macedonia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match will kick off 13:30 UTC.

Poland U-17Belgium U-1713:30

Poland U-17 - Belgium U-17

Poland U-17 are playing Belgium U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match will kick off 13:30 UTC.

Kosovo U-17Wales U-1717:00

Kosovo U-17 - Wales U-17

Kosovo U-17 are playing Wales U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Slovenia U-17Netherlands U-1717:00

Slovenia U-17 - Netherlands U-17

Slovenia U-17 are playing Netherlands U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Norway U-19Czech Republic U-1913:00

Norway U-19 - Czech Republic U-19

Norway U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 15. The match will kick off 13:00 UTC.

San Marino U-19Azerbaijan U-1913:00

San Marino U-19 - Azerbaijan U-19

San Marino U-19 are playing Azerbaijan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Georgia U-19Croatia U-1918:00

Georgia U-19 - Croatia U-19

Georgia U-19 are playing Croatia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Kazakhstan U-19Hungary U-1918:00

Kazakhstan U-19 - Hungary U-19

Kazakhstan U-19 are playing Hungary U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Andorra U-19Belarus U-1918:05

Andorra U-19 - Belarus U-19

Andorra U-19 are playing Belarus U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 15. The match will kick off 18:05 UTC.

Scotland U-19Germany U-1918:05

Scotland U-19 - Germany U-19

Scotland U-19 are playing Germany U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 15. The match will kick off 18:05 UTC.

Bangor CityLlanfair UnitedPostponedPst

Bangor City - Llanfair United

Bangor City are playing Llanfair United at the FAW Championship, North of Wales on October 15.

Colwyn Bay FCGresford Athletic18:30

Colwyn Bay FC - Gresford Athletic

Colwyn Bay FC are playing Gresford Athletic at the FAW Championship, North of Wales on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Flint TownRuthin Town18:30

Flint Town - Ruthin Town

Flint Town are playing Ruthin Town at the FAW Championship, North of Wales on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

LlandudnoPrestatyn Town FC18:30

Llandudno - Prestatyn Town FC

Llandudno are playing Prestatyn Town FC at the FAW Championship, North of Wales on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

PorthmadogPenrhyncoch18:30

Porthmadog - Penrhyncoch

Porthmadog are playing Penrhyncoch at the FAW Championship, North of Wales on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Al JeelHottain14:55

Al Jeel - Hottain

Al Jeel are playing Hottain at the Division 1 of Saudi Arabia on October 15. The match will kick off 14:55 UTC.

Al MojzelAl Thuqbah15:10

Al Mojzel - Al Thuqbah

Al Mojzel are playing Al Thuqbah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 15. The match will kick off 15:10 UTC.

FC RenaissanceFC Simba14:30

FC Renaissance - FC Simba

FC Renaissance are playing FC Simba at the Super Ligue of Dr Congo on October 15. The match will kick off 14:30 UTC.

SilverMasters Security12:30

Silver - Masters Security

Silver are playing Masters Security at the Super League of Malawi on October 15. The match will kick off 12:30 UTC.

TN StarsCivil12:30

TN Stars - Civil

TN Stars are playing Civil at the Super League of Malawi on October 15. The match will kick off 12:30 UTC.

KCCAKyetume13:30

KCCA - Kyetume

KCCA are playing Kyetume at the Premier League of Uganda on October 15. The match will kick off 13:30 UTC.

Police UgandaProline13:30

Police Uganda - Proline

Police Uganda are playing Proline at the Premier League of Uganda on October 15. The match will kick off 13:30 UTC.

CanadaUSA23:30

Canada - USA

Canada are playing USA at the Nations League, League A of Concacaf on October 15. The match will kick off 23:30 UTC.

MexicoPanama01:30

Mexico - Panama

Mexico are playing Panama at the Nations League, League A of Concacaf on October 16. The match will kick off 01:30 UTC.

Saint LuciaEl Salvador21:00

Saint Lucia - El Salvador

Saint Lucia are playing El Salvador at the Nations League, League B of Concacaf on October 15. The match will kick off 21:00 UTC.

ArubaJamaica23:00

Aruba - Jamaica

Aruba are playing Jamaica at the Nations League, League B of Concacaf on October 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Dominican RepublicMontserrat23:15

Dominican Republic - Montserrat

Dominican Republic are playing Montserrat at the Nations League, League B of Concacaf on October 15. The match will kick off 23:15 UTC.

US Virgin IslandsBarbados21:00

US Virgin Islands - Barbados

US Virgin Islands are playing Barbados at the Nations League, League C of Concacaf on October 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Cayman IslandsSaint Martin23:30

Cayman Islands - Saint Martin

Cayman Islands are playing Saint Martin at the Nations League, League C of Concacaf on October 15. The match will kick off 23:30 UTC.

AnquillaPuerto Rico00:00

Anquilla - Puerto Rico

Anquilla are playing Puerto Rico at the Nations League, League C of Concacaf on October 16. The match will kick off 00:00 UTC.

San CarlosLimon02:00

San Carlos - Limon

San Carlos are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on October 16. The match will kick off 02:00 UTC.

El Paso LocomotivePortland Timbers-223:00

El Paso Locomotive - Portland Timbers-2

El Paso Locomotive are playing Portland Timbers-2 at the USL Championship of Usa on October 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Defensores BelgranoAlmagro18:30

Defensores Belgrano - Almagro

Defensores Belgrano are playing Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

TigreVilla Dalmine22:10

Tigre - Villa Dalmine

Tigre are playing Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on October 15. The match will kick off 22:10 UTC.

Chacarita JuniorsDeportivo Riestra23:00

Chacarita Juniors - Deportivo Riestra

Chacarita Juniors are playing Deportivo Riestra at the Primera B Nacional of Argentina on October 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Tristan SuarezLos Andes16:30

Tristan Suarez - Los Andes

Tristan Suarez are playing Los Andes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Defensores UnidosArgentino Qulimes18:30

Defensores Unidos - Argentino Qulimes

Defensores Unidos are playing Argentino Qulimes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

SacachispasJJ Urquiza18:30

Sacachispas - JJ Urquiza

Sacachispas are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

UrquizaVilla San Carlos18:30

Urquiza - Villa San Carlos

Urquiza are playing Villa San Carlos at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Real PilarFerrocarril Midland18:30

Real Pilar - Ferrocarril Midland

Real Pilar are playing Ferrocarril Midland at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Victoriano ArenasGeneral Lamadrid18:30

Victoriano Arenas - General Lamadrid

Victoriano Arenas are playing General Lamadrid at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Dep. MerloDeportivo Laferrere19:00

Dep. Merlo - Deportivo Laferrere

Dep. Merlo are playing Deportivo Laferrere at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 19:00 UTC.

CA AtlasCentral Ballester18:30

CA Atlas - Central Ballester

CA Atlas are playing Central Ballester at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Deportivo ParaguayoClaypole18:30

Deportivo Paraguayo - Claypole

Deportivo Paraguayo are playing Claypole at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Puerto NuevoSportivo Barracas18:30

Puerto Nuevo - Sportivo Barracas

Puerto Nuevo are playing Sportivo Barracas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on October 15. The match will kick off 18:30 UTC.