Athletic Bilbao logo
Spain

Athletic Bilbao Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Athletic BilbaoReal MadridTomorrow 12:00

Athletic Bilbao - Real Madrid

Athletic Bilbao are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on July 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Athletic BilbaoSevillaThursday 20:00

Athletic Bilbao - Sevilla

Athletic Bilbao are playing Sevilla at the La Liga of Spain on July 9. The match will kick off 20:00 UTC.

Latest Results
Valencia0 - 2Athletic Bilbao3 days ago Full TimeFT

Valencia - Athletic Bilbao

Valencia played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on July 1. The match kicked off 17:30 UTC. Athletic Bilbao won 0-2.

Athletic Bilbao3 - 1Mallorca7 days ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Mallorca

Athletic Bilbao played Mallorca at the La Liga of Spain on June 27. The match kicked off 12:00 UTC. Athletic Bilbao won 3-1.

Barcelona1 - 0Athletic Bilbao11 days ago Full TimeFT

Barcelona - Athletic Bilbao

Barcelona played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on June 23. The match kicked off 20:00 UTC. Barcelona won 1-0.

Athletic Bilbao1 - 0Real Betis14 days ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Real Betis

Athletic Bilbao played Real Betis at the La Liga of Spain on June 20. The match kicked off 15:00 UTC. Athletic Bilbao won 1-0.

Eibar2 - 2Athletic Bilbao17 days ago Full TimeFT

Eibar - Athletic Bilbao

Eibar played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on June 17. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Athletic Bilbao1 - 1Atletico Madrid20 days ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Atletico Madrid

Athletic Bilbao played Atletico Madrid at the La Liga of Spain on June 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Valladolid1 - 4Athletic Bilbao4 months ago Full TimeFT

Real Valladolid - Athletic Bilbao

Real Valladolid played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on March 8. The match kicked off 13:00 UTC. Athletic Bilbao won 1-4.

Granada CF2 - 1Athletic Bilbao4 months ago Full TimeFT

Granada CF - Athletic Bilbao

Granada CF played Athletic Bilbao at the National cup of Spain on March 5. The match kicked off 20:00 UTC. Granada CF won 2-1.

Athletic Bilbao1 - 0Villarreal4 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Villarreal

Athletic Bilbao played Villarreal at the La Liga of Spain on March 1. The match kicked off 13:00 UTC. Athletic Bilbao won 1-0.

Alaves2 - 1Athletic Bilbao4 months ago Full TimeFT

Alaves - Athletic Bilbao

Alaves played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. Alaves won 2-1.

Athletic Bilbao0 - 1Osasuna5 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Osasuna

Athletic Bilbao played Osasuna at the La Liga of Spain on February 16. The match kicked off 17:30 UTC. Osasuna won 0-1.

Athletic Bilbao1 - 0Granada CF5 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Granada CF

Athletic Bilbao played Granada CF at the National cup of Spain on February 12. The match kicked off 20:00 UTC. Athletic Bilbao won 1-0.

Real Sociedad2 - 1Athletic Bilbao5 months ago Full TimeFT

Real Sociedad - Athletic Bilbao

Real Sociedad played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 9. The match kicked off 13:00 UTC. Real Sociedad won 2-1.

Athletic Bilbao1 - 0Barcelona5 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Barcelona

Athletic Bilbao played Barcelona at the National cup of Spain on February 6. The match kicked off 20:00 UTC. Athletic Bilbao won 1-0.

Athletic Bilbao0 - 2Getafe5 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Getafe

Athletic Bilbao played Getafe at the La Liga of Spain on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Getafe won 0-2.

Tenerife3 - 3Athletic Bilbao5 months ago 2-4 On PenaltiesPen 2-4

Tenerife - Athletic Bilbao

Tenerife played Athletic Bilbao at the National cup of Spain on January 28. The match kicked off 20:00 UTC. Athletic Bilbao won on penalties as the score was 3-3.

Espanyol1 - 1Athletic Bilbao5 months ago Full TimeFT

Espanyol - Athletic Bilbao

Espanyol played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on January 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elche1 - 1Athletic Bilbao5 months ago 4-5 On PenaltiesPen 4-5

Elche - Athletic Bilbao

Elche played Athletic Bilbao at the National cup of Spain on January 22. The match kicked off 18:00 UTC. Athletic Bilbao won on penalties as the score was 1-1.

Athletic Bilbao1 - 1Celta Vigo5 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Celta Vigo

Athletic Bilbao played Celta Vigo at the La Liga of Spain on January 19. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Athletic Bilbao0 - 0Eibar7 months ago Full TimeFT

Athletic Bilbao - Eibar

Athletic Bilbao played Eibar at the La Liga of Spain on December 14. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Athletic Bilbao (also known as Ath Bilbao or Athletic Club) is a football club from Spain competing in the La Liga of Spain. ScoreBat covers all matches of Athletic Bilbao in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Athletic Bilbao roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Athletic Bilbao for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Athletic Bilbao goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Athletic Bilbao livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Athletic Bilbao, who will be playing Real Madrid on Tomorrow in the La Liga of Spain. You can watch Athletic Bilbao vs Real Madrid live stream on ScoreBat. The match will kick off 12:00 UTC. After that, Athletic Bilbao will play Sevilla on Thursday.

Matchday Live
Norwich CityBrighton11:30

Norwich City - Brighton

Norwich City are playing Brighton at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 11:30 UTC.

Leicester CityCrystal Palace14:00

Leicester City - Crystal Palace

Leicester City are playing Crystal Palace at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester UnitedBournemouth14:00

Manchester United - Bournemouth

Manchester United are playing Bournemouth at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

WolvesArsenal16:30

Wolves - Arsenal

Wolves are playing Arsenal at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

ChelseaWatford19:00

Chelsea - Watford

Chelsea are playing Watford at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 19:00 UTC.

Celta VigoReal Betis15:00

Celta Vigo - Real Betis

Celta Vigo are playing Real Betis at the La Liga of Spain on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Real ValladolidAlaves17:30

Real Valladolid - Alaves

Real Valladolid are playing Alaves at the La Liga of Spain on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

Granada CFValencia20:00

Granada CF - Valencia

Granada CF are playing Valencia at the La Liga of Spain on July 4. The match will kick off 20:00 UTC.

JuventusTorino15:15

Juventus - Torino

Juventus are playing Torino at the Serie A of Italy on July 4. The match will kick off 15:15 UTC.

SassuoloLecce17:30

Sassuolo - Lecce

Sassuolo are playing Lecce at the Serie A of Italy on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

LazioAC Milan19:45

Lazio - AC Milan

Lazio are playing AC Milan at the Serie A of Italy on July 4. The match will kick off 19:45 UTC.

Derby CountyNottingham Forest11:30

Derby County - Nottingham Forest

Derby County are playing Nottingham Forest at the Championship of England on July 4. The match will kick off 11:30 UTC.

BlackburnLeeds14:00

Blackburn - Leeds

Blackburn are playing Leeds at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

BrentfordWigan14:00

Brentford - Wigan

Brentford are playing Wigan at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol CityCardiff City14:00

Bristol City - Cardiff City

Bristol City are playing Cardiff City at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

FulhamBirmingham14:00

Fulham - Birmingham

Fulham are playing Birmingham at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

HuddersfieldPreston NE14:00

Huddersfield - Preston NE

Huddersfield are playing Preston NE at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

LutonReading14:00

Luton - Reading

Luton are playing Reading at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Stoke CityBarnsley14:00

Stoke City - Barnsley

Stoke City are playing Barnsley at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SetubalPacos de Ferreira16:00

Setubal - Pacos de Ferreira

Setubal are playing Pacos de Ferreira at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

PortimonenseGuimaraes18:15

Portimonense - Guimaraes

Portimonense are playing Guimaraes at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 18:15 UTC.

BenficaBoavista20:15

Benfica - Boavista

Benfica are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 20:15 UTC.

BragaAves20:30

Braga - Aves

Braga are playing Aves at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 20:30 UTC.

DinamoArsenal T13:30

Dinamo - Arsenal T

Dinamo are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 13:30 UTC.

Kr. SovetovRostov15:30

Kr. Sovetov - Rostov

Kr. Sovetov are playing Rostov at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

SpartakTambov15:30

Spartak - Tambov

Spartak are playing Tambov at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Akhmat GroznyiCSKA17:30

Akhmat Groznyi - CSKA

Akhmat Groznyi are playing CSKA at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

LokomotivSochi17:30

Lokomotiv - Sochi

Lokomotiv are playing Sochi at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

KapfenbergInnsbruck12:00

Kapfenberg - Innsbruck

Kapfenberg are playing Innsbruck at the 2. Liga of Austria on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

DornbirnLafnitz13:00

Dornbirn - Lafnitz

Dornbirn are playing Lafnitz at the 2. Liga of Austria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Austria KlagenfurtJuniors OO18:25

Austria Klagenfurt - Juniors OO

Austria Klagenfurt are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on July 4. The match will kick off 18:25 UTC.

Austria VMattersburg15:00

Austria V - Mattersburg

Austria V are playing Mattersburg at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

St. PoltenAltach15:00

St. Polten - Altach

St. Polten are playing Altach at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

TirolAdmira15:00

Tirol - Admira

Tirol are playing Admira at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

BATEEnergetik-BGU13:00

BATE - Energetik-BGU

BATE are playing Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

GorodeyaVitebsk15:00

Gorodeya - Vitebsk

Gorodeya are playing Vitebsk at the Premier League of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

NemanIsloch17:00

Neman - Isloch

Neman are playing Isloch at the Premier League of Belarus on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

LevskiSlavia Sofia15:00

Levski - Slavia Sofia

Levski are playing Slavia Sofia at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

NK Istra 1961NK Gorica16:55

NK Istra 1961 - NK Gorica

NK Istra 1961 are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on July 4. The match will kick off 16:55 UTC.

Lokomotiva ZagrebInter-Zapresic19:05

Lokomotiva Zagreb - Inter-Zapresic

Lokomotiva Zagreb are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on July 4. The match will kick off 19:05 UTC.

VarteksSlaven Koprivnica19:05

Varteks - Slaven Koprivnica

Varteks are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on July 4. The match will kick off 19:05 UTC.

Hradec KraloveUsti nad Labem15:00

Hradec Kralove - Usti nad Labem

Hradec Kralove are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

JihlavaProstejov15:00

Jihlava - Prostejov

Jihlava are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

LisenDukla Praha15:00

Lisen - Dukla Praha

Lisen are playing Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavoj VysehradBrno15:00

Slavoj Vysehrad - Brno

Slavoj Vysehrad are playing Brno at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

ZizkovVlasim15:00

Zizkov - Vlasim

Zizkov are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

BoleslavBohemians 190518:00

Boleslav - Bohemians 1905

Boleslav are playing Bohemians 1905 at the First League, Europa League Playoffs of Czech Republic on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

SilkeborgLyngby12:30

Silkeborg - Lyngby

Silkeborg are playing Lyngby at the Superliga, Relegation Round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

SonderjyllandOB Odense16:00

Sonderjylland - OB Odense

Sonderjylland are playing OB Odense at the Superliga, Relegation Round of Denmark on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

EIFVaasan PS13:00

EIF - Vaasan PS

EIF are playing Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

MuSaKajaani14:00

MuSa - Kajaani

MuSa are playing Kajaani at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

MyPaAC Oulu14:00

MyPa - AC Oulu

MyPa are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SJK-2KTP14:00

SJK-2 - KTP

SJK-2 are playing KTP at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

ChikhuraDila Gori14:00

Chikhura - Dila Gori

Chikhura are playing Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

TelaviSamtredia17:00

Telavi - Samtredia

Telavi are playing Samtredia at the Erovnuli Liga of Georgia on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Bayer LeverkusenBayern Munich18:00

Bayer Leverkusen - Bayern Munich

Bayer Leverkusen are playing Bayern Munich at the National cup of Germany on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

1860 MunchenIngolstadt12:00

1860 Munchen - Ingolstadt

1860 Munchen are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss JenaSonnenhof Grosaspach12:00

Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Grosaspach

Carl Zeiss Jena are playing Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

ChemnitzerHansa12:00

Chemnitzer - Hansa

Chemnitzer are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

DuisburgUnterhaching12:00

Duisburg - Unterhaching

Duisburg are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

KaiserslauternBayern-212:00

Kaiserslautern - Bayern-2

Kaiserslautern are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

MagdeburgPreussen Munster12:00

Magdeburg - Preussen Munster

Magdeburg are playing Preussen Munster at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

MeppenEintracht Braunschweig12:00

Meppen - Eintracht Braunschweig

Meppen are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

UerdingenViktoria Koln12:00

Uerdingen - Viktoria Koln

Uerdingen are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Waldhof MannheimZwickau12:00

Waldhof Mannheim - Zwickau

Waldhof Mannheim are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Wurzburger KickersHallescher FC12:00

Wurzburger Kickers - Hallescher FC

Wurzburger Kickers are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

OFIPAOK18:30

OFI - PAOK

OFI are playing PAOK at the Super League, Championship round of Greece on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

Asteras TripolisVolos NFC16:15

Asteras Tripolis - Volos NFC

Asteras Tripolis are playing Volos NFC at the Super League, Relegation Group of Greece on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

LamiaXanthi16:30

Lamia - Xanthi

Lamia are playing Xanthi at the Super League, Relegation Group of Greece on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

FjolnirFylkir14:00

Fjolnir - Fylkir

Fjolnir are playing Fylkir at the Premier League of Iceland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Grotta SeltjarnarnesHK14:00

Grotta Seltjarnarnes - HK

Grotta Seltjarnarnes are playing HK at the Premier League of Iceland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

KR ReykjavikVikingur R.17:00

KR Reykjavik - Vikingur R.

KR Reykjavik are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

VentspilsLiepaja13:00

Ventspils - Liepaja

Ventspils are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

RigaDaugava D15:00

Riga - Daugava D

Riga are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Rigas FSFK Jelgava17:00

Rigas FS - FK Jelgava

Rigas FS are playing FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

SuduvaRiteriai16:00

Suduva - Riteriai

Suduva are playing Riteriai at the A Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

StartViking FK16:00

Start - Viking FK

Start are playing Viking FK at the Eliteserien of Norway on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

ValerengaAalesund18:30

Valerenga - Aalesund

Valerenga are playing Aalesund at the Eliteserien of Norway on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

Miedz LegnicaTychy 7110:40

Miedz Legnica - Tychy 71

Miedz Legnica are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on July 4. The match will kick off 10:40 UTC.

Stal MielecOdra Opole13:10

Stal Mielec - Odra Opole

Stal Mielec are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on July 4. The match will kick off 13:10 UTC.

Warta PoznanPuszcza N.15:40

Warta Poznan - Puszcza N.

Warta Poznan are playing Puszcza N. at the I Liga of Poland on July 4. The match will kick off 15:40 UTC.

LechLegia15:30

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Ekstraklasa, Championship Round of Poland on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Lechia GdanskCracovia18:00

Lechia Gdansk - Cracovia

Lechia Gdansk are playing Cracovia at the Ekstraklasa, Championship Round of Poland on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

RakowZaglebie L13:00

Rakow - Zaglebie L

Rakow are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

SteauaFC Botosani17:00

Steaua - FC Botosani

Steaua are playing FC Botosani at the Liga 1, Championship round of Romania on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

DACZilina16:00

DAC - Zilina

DAC are playing Zilina at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

SlovanZemplin Michalovce16:00

Slovan - Zemplin Michalovce

Slovan are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Spartak TrnavaRuzomberok16:00

Spartak Trnava - Ruzomberok

Spartak Trnava are playing Ruzomberok at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

NitraPohronie16:00

Nitra - Pohronie

Nitra are playing Pohronie at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

SenicaZlate Moravce16:00

Senica - Zlate Moravce

Senica are playing Zlate Moravce at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

TrencinSered16:00

Trencin - Sered

Trencin are playing Sered at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Rudar VelenjeAluminij18:00

Rudar Velenje - Aluminij

Rudar Velenje are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

NumanciaExtremadura15:00

Numancia - Extremadura

Numancia are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Racing SantanderElche15:00

Racing Santander - Elche

Racing Santander are playing Elche at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmeriaTenerife17:30

Almeria - Tenerife

Almeria are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

CadizOviedo19:45

Cadiz - Oviedo

Cadiz are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 19:45 UTC.

FuenlabradaMirandes19:45

Fuenlabrada - Mirandes

Fuenlabrada are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 19:45 UTC.

DalkurdDegerfor13:00

Dalkurd - Degerfor

Dalkurd are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

UmeaOster13:00

Umea - Oster

Umea are playing Oster at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

BrageHalmstad15:30

Brage - Halmstad

Brage are playing Halmstad at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

NorrbyLjungskile15:30

Norrby - Ljungskile

Norrby are playing Ljungskile at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

OrgryteAFC Eskilstuna15:30

Orgryte - AFC Eskilstuna

Orgryte are playing AFC Eskilstuna at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

BaselXamax16:15

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

ZurichServette18:30

Zurich - Servette

Zurich are playing Servette at the Super League of Switzerland on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

ChiassoSchaffhausen16:15

Chiasso - Schaffhausen

Chiasso are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

WilKriens18:30

Wil - Kriens

Wil are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

AnkaragucuAlanyaspor15:30

Ankaragucu - Alanyaspor

Ankaragucu are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Yeni MalatyasporGenclerbirligi15:30

Yeni Malatyaspor - Genclerbirligi

Yeni Malatyaspor are playing Genclerbirligi at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir18:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

FenerbahceGoztepe18:00

Fenerbahce - Goztepe

Fenerbahce are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

BursasporAltinordu17:00

Bursaspor - Altinordu

Bursaspor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Menemen BelediyesporAdanaspor17:00

Menemen Belediyespor - Adanaspor

Menemen Belediyespor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Dynamo K.Shakhtar D16:30

Dynamo K. - Shakhtar D

Dynamo K. are playing Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

MariupolKarpatyPostponedPst

Mariupol - Karpaty

Mariupol are playing Karpaty at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on July 4.

Gamba Osaka0 - 1Cerezo OsakaHalf TimeHT

Gamba Osaka - Cerezo Osaka

Gamba Osaka are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Cerezo Osaka are winning 0-1.

Shimizu S-Pulse1 - 2Nagoya Grampus EightHalf TimeHT

Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Nagoya Grampus Eight are winning 1-2.

Yokohama FC1 - 1Consadole SapporoHalf TimeHT

Yokohama FC - Consadole Sapporo

Yokohama FC are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Oita Trinita0 - 0Sagan Tosu24'

Oita Trinita - Sagan Tosu

Oita Trinita are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on July 4. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kashiwa ReysolF.C.Tokyo10:00

Kashiwa Reysol - F.C.Tokyo

Kashiwa Reysol are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Kawasaki FrontaleKashima Antlers10:00

Kawasaki Frontale - Kashima Antlers

Kawasaki Frontale are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Shonan BellmareVegalta Sendai10:00

Shonan Bellmare - Vegalta Sendai

Shonan Bellmare are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Urawa Red DiamondsYokohama F. Marinos10:00

Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos

Urawa Red Diamonds are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Vissel KobeSanfrecce Hiroshima10:30

Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima

Vissel Kobe are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:30 UTC.

Albirex Niigata2 - 4Zweigen KanazawaHalf TimeHT

Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa

Albirex Niigata are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Zweigen Kanazawa are winning 2-4.

Matsumoto Yamaga FC0 - 1Ventforet KofuHalf TimeHT

Matsumoto Yamaga FC - Ventforet Kofu

Matsumoto Yamaga FC are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Ventforet Kofu are winning 0-1.

Avispa FukuokaV-Varen Nagasaki10:00

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki

Avispa Fukuoka are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Giravanz KitakyushuFC Ryukyu10:00

Giravanz Kitakyushu - FC Ryukyu

Giravanz Kitakyushu are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Machida ZelviaMontedio Yamagata10:00

Machida Zelvia - Montedio Yamagata

Machida Zelvia are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Mito HollyhockJEF United Ichihara10:00

Mito Hollyhock - JEF United Ichihara

Mito Hollyhock are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Omiya ArdijaThespa Kusatsu10:00

Omiya Ardija - Thespa Kusatsu

Omiya Ardija are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokushima VortisKyoto Purple Sanga10:00

Tokushima Vortis - Kyoto Purple Sanga

Tokushima Vortis are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Ulsan3 - 1Incheon UnitedHalf TimeHT

Ulsan - Incheon United

Ulsan are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Ulsan are winning 3-1.

Gangwon FCBusan I Park10:00

Gangwon FC - Busan I Park

Gangwon FC are playing Busan I Park at the K-League 1 of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon BluewingsFC Seoul10:00

Suwon Bluewings - FC Seoul

Suwon Bluewings are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Jeonnam Dragons1 - 0Ansan GreenersHalf TimeHT

Jeonnam Dragons - Ansan Greeners

Jeonnam Dragons are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Jeonnam Dragons are winning 1-0.

Seoul E-LandSuwon City10:00

Seoul E-Land - Suwon City

Seoul E-Land are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Lokomotiv Sofia1 - 0Sportist SvogeFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Sportist Svoge

Lokomotiv Sofia played Sportist Svoge at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 08:00 UTC. Lokomotiv Sofia won 1-0.

MKS Kluczbork3 - 0Ruch ZdzieszowiceFull TimeFT

MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice

MKS Kluczbork played Ruch Zdzieszowice at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 08:00 UTC. MKS Kluczbork won 3-0.

Siofok1 - 0KozarmislenyFull TimeFT

Siofok - Kozarmisleny

Siofok played Kozarmisleny at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 08:00 UTC. Siofok won 1-0.

Vranov nad Toplou1 - 0Slavoj Trebisov77'

Vranov nad Toplou - Slavoj Trebisov

Vranov nad Toplou are playing Slavoj Trebisov at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Vranov nad Toplou are winning 1-0.

Blansko1 - 0VyskovHalf TimeHT

Blansko - Vyskov

Blansko are playing Vyskov at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Blansko are winning 1-0.

Gyor1 - 0Lipot SKHalf TimeHT

Gyor - Lipot SK

Gyor are playing Lipot SK at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Gyor are winning 1-0.

Budafoki1 - 0Pecs28'

Budafoki - Pecs

Budafoki are playing Pecs at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Budafoki are winning 1-0.

BrattvagLevanger13:00

Brattvag - Levanger

Brattvag are playing Levanger at the Club Friendlies of International on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

FredrikstadFram Larvik13:00

Fredrikstad - Fram Larvik

Fredrikstad are playing Fram Larvik at the Club Friendlies of International on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

BryneVard-Haugesund14:00

Bryne - Vard-Haugesund

Bryne are playing Vard-Haugesund at the Club Friendlies of International on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Zulte-WaregemCercle Brugge14:00

Zulte-Waregem - Cercle Brugge

Zulte-Waregem are playing Cercle Brugge at the Club Friendlies of International on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

DobrudzhaNesebr15:00

Dobrudzha - Nesebr

Dobrudzha are playing Nesebr at the Club Friendlies of International on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

LyonNice16:30

Lyon - Nice

Lyon are playing Nice at the Club Friendlies of International on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

PumasCruz Azul02:00

Pumas - Cruz Azul

Pumas are playing Cruz Azul at the Club Friendlies of International on July 5. The match will kick off 02:00 UTC.

ErzeniBeselidhja15:30

Erzeni - Beselidhja

Erzeni are playing Beselidhja at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

KastriotiKorabi Peshkopi15:30

Kastrioti - Korabi Peshkopi

Kastrioti are playing Korabi Peshkopi at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo TiranaEgnatia R15:30

Dinamo Tirana - Egnatia R

Dinamo Tirana are playing Egnatia R at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

ElbasaniOriku15:30

Elbasani - Oriku

Elbasani are playing Oriku at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

ShenkolliIliria Fushe Kruje15:30

Shenkolli - Iliria Fushe Kruje

Shenkolli are playing Iliria Fushe Kruje at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Turbina CerrikDevoli15:30

Turbina Cerrik - Devoli

Turbina Cerrik are playing Devoli at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Veleciku KoplikTerbuni Puke15:30

Veleciku Koplik - Terbuni Puke

Veleciku Koplik are playing Terbuni Puke at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo Minsk WDnepr Mogilev W15:00

Dinamo Minsk W - Dnepr Mogilev W

Dinamo Minsk W are playing Dnepr Mogilev W at the Premier League - Women of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

SmorgonLokomotiv Gomel14:00

Smorgon - Lokomotiv Gomel

Smorgon are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

VolnaNaftan14:30

Volna - Naftan

Volna are playing Naftan at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 14:30 UTC.

OshmyanyGomel15:00

Oshmyany - Gomel

Oshmyany are playing Gomel at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

OrshaSputnik16:00

Orsha - Sputnik

Orsha are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Torpedo-BelAZ-2Shakhtyor Soligorsk-215:30

Torpedo-BelAZ-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Torpedo-BelAZ-2 are playing Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Dynamo-Brest-1960Pershi Region10:00

Dynamo-Brest-1960 - Pershi Region

Dynamo-Brest-1960 are playing Pershi Region at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

IvatsevichiStanles11:00

Ivatsevichi - Stanles

Ivatsevichi are playing Stanles at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

BGUChaika13:00

BGU - Chaika

BGU are playing Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

BaranovichiOstrovets14:00

Baranovichi - Ostrovets

Baranovichi are playing Ostrovets at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

KrononMolodechno15:00

Kronon - Molodechno

Kronon are playing Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Osipovichi1 - 1Dnepr-RogachevHalf TimeHT

Osipovichi - Dnepr-Rogachev

Osipovichi are playing Dnepr-Rogachev at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Viktoriya Maryina HorkaBumprom12:00

Viktoriya Maryina Horka - Bumprom

Viktoriya Maryina Horka are playing Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

SMIavtotransZhlobin13:00

SMIavtotrans - Zhlobin

SMIavtotrans are playing Zhlobin at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnepr MogilevShakhter-Petrikov14:00

Dnepr Mogilev - Shakhter-Petrikov

Dnepr Mogilev are playing Shakhter-Petrikov at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

GorkiPolotsk14:00

Gorki - Polotsk

Gorki are playing Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

VendsysselFremad Amager13:00

Vendsyssel - Fremad Amager

Vendsyssel are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

MiddelfartBronshoj11:00

Middelfart - Bronshoj

Middelfart are playing Bronshoj at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

AB CopenhagenHellerup12:00

AB Copenhagen - Hellerup

AB Copenhagen are playing Hellerup at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Aarhus FremadFrem12:00

Aarhus Fremad - Frem

Aarhus Fremad are playing Frem at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

BrabrandVanlose IF12:00

Brabrand - Vanlose IF

Brabrand are playing Vanlose IF at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

JammerbugtHelsingor12:00

Jammerbugt - Helsingor

Jammerbugt are playing Helsingor at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

VSK ArhusB 93 Copenhagen11:00

VSK Arhus - B 93 Copenhagen

VSK Arhus are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

DalumB 73 Slagelse12:00

Dalum - B 73 Slagelse

Dalum are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

NasbySkovshoved12:00

Nasby - Skovshoved

Nasby are playing Skovshoved at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

RingkobingHolbaek12:00

Ringkobing - Holbaek

Ringkobing are playing Holbaek at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

SydvestHillerod12:00

Sydvest - Hillerod

Sydvest are playing Hillerod at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

VejgaardFrederiksberg A. 200012:00

Vejgaard - Frederiksberg A. 2000

Vejgaard are playing Frederiksberg A. 2000 at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

FloraTrans Narva13:00

Flora - Trans Narva

Flora are playing Trans Narva at the National Cup of Estonia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

IF FuglafjordurHB Torshavn14:00

IF Fuglafjordur - HB Torshavn

IF Fuglafjordur are playing HB Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

AB ArgirB36 Torshavn16:00

AB Argir - B36 Torshavn

AB Argir are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Skala IFLIF Vikingur16:00

Skala IF - LIF Vikingur

Skala IF are playing LIF Vikingur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

KI KlaksvikTB16:30

KI Klaksvik - TB

KI Klaksvik are playing TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

NSI RunavikStreymur18:00

NSI Runavik - Streymur

NSI Runavik are playing Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

TiPS WPK-35 W10:00

TiPS W - PK-35 W

TiPS W are playing PK-35 W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

KuPS WHonka W13:00

KuPS W - Honka W

KuPS W are playing Honka W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

TPS WJyPK W13:00

TPS W - JyPK W

TPS W are playing JyPK W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Aland United WIlves W14:00

Aland United W - Ilves W

Aland United W are playing Ilves W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

PK-35NJS11:00

PK-35 - NJS

PK-35 are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

JaPSHonka-212:00

JaPS - Honka-2

JaPS are playing Honka-2 at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

PKKUReipas12:00

PKKU - Reipas

PKKU are playing Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

EPSViikingit13:00

EPS - Viikingit

EPS are playing Viikingit at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

KiffenKultsu14:00

Kiffen - Kultsu

Kiffen are playing Kultsu at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Ilves-2HJS-212:00

Ilves-2 - HJS-2

Ilves-2 are playing HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

P-LirotSalPa12:00

P-Lirot - SalPa

P-Lirot are playing SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

JS HerculesJIPPO12:00

JS Hercules - JIPPO

JS Hercules are playing JIPPO at the Kakkonen, Group C of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

JBKRoPS-213:00

JBK - RoPS-2

JBK are playing RoPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

PS KemiVIFK13:00

PS Kemi - VIFK

PS Kemi are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Wolfsburg WEssen W14:45

Wolfsburg W - Essen W

Wolfsburg W are playing Essen W at the National cup - Women of Germany on July 4. The match will kick off 14:45 UTC.

VestriGrindavik14:00

Vestri - Grindavik

Vestri are playing Grindavik at the 1. Deild of Iceland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

FjardabyggdVidir Gardur13:00

Fjardabyggd - Vidir Gardur

Fjardabyggd are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Beitar JerusalemHapoel Tel Aviv17:45

Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv

Beitar Jerusalem are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on July 4. The match will kick off 17:45 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Haifa17:45

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on July 4. The match will kick off 17:45 UTC.

Maccabi HaifaMaccabi Tel Aviv18:00

Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Haifa are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

DukagjiniBallkani15:00

Dukagjini - Ballkani

Dukagjini are playing Ballkani at the Superliga of Kosovo on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

FeronikeliGjilani15:00

Feronikeli - Gjilani

Feronikeli are playing Gjilani at the Superliga of Kosovo on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

FK RezekneLokomotiv Daugavpils10:00

FK Rezekne - Lokomotiv Daugavpils

FK Rezekne are playing Lokomotiv Daugavpils at the 1.Liga of Latvia on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

AudaJDFS Alberts11:00

Auda - JDFS Alberts

Auda are playing JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

SmilteneGrobina12:00

Smiltene - Grobina

Smiltene are playing Grobina at the 1.Liga of Latvia on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Dinamo RigaSuper Nova16:00

Dinamo Riga - Super Nova

Dinamo Riga are playing Super Nova at the 1.Liga of Latvia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Vilniaus VytisBFA13:00

Vilniaus Vytis - BFA

Vilniaus Vytis are playing BFA at the 1 Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Kauno Zalgiris-2Zalgiris-214:00

Kauno Zalgiris-2 - Zalgiris-2

Kauno Zalgiris-2 are playing Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Panevezys-2Atmosfera14:00

Panevezys-2 - Atmosfera

Panevezys-2 are playing Atmosfera at the 1 Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Sfintul GheorgheCodru Lozova15:00

Sfintul Gheorghe - Codru Lozova

Sfintul Gheorghe are playing Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

MilsamiPetrocub17:30

Milsami - Petrocub

Milsami are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

Bokelj KotorDrezga16:30

Bokelj Kotor - Drezga

Bokelj Kotor are playing Drezga at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

IbarArsenal Tivat16:30

Ibar - Arsenal Tivat

Ibar are playing Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

Jedinstvo BPJezero16:30

Jedinstvo BP - Jezero

Jedinstvo BP are playing Jezero at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

Lovcen CetinjeDecic Tuzi16:30

Lovcen Cetinje - Decic Tuzi

Lovcen Cetinje are playing Decic Tuzi at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

OtrantMornar16:30

Otrant - Mornar

Otrant are playing Mornar at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

Roa W0 - 0Arna-Bjornar W27'

Roa W - Arna-Bjornar W

Roa W are playing Arna-Bjornar W at the Toppserien - Women of Norway on July 4. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Avaldsnes WLyn W11:00

Avaldsnes W - Lyn W

Avaldsnes W are playing Lyn W at the Toppserien - Women of Norway on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Sandviken WValerenga W12:00

Sandviken W - Valerenga W

Sandviken W are playing Valerenga W at the Toppserien - Women of Norway on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

ElverumFunnefossPostponedPst

Elverum - Funnefoss

Elverum are playing Funnefoss at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 4.

TotenBrumunddalPostponedPst

Toten - Brumunddal

Toten are playing Brumunddal at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 4.

FlintFolloPostponedPst

Flint - Follo

Flint are playing Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 4.

KrakeroyOrn HortenPostponedPst

Krakeroy - Orn Horten

Krakeroy are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 4.

Start-2MadlaPostponedPst

Start-2 - Madla

Start-2 are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4.

VindbjartViking-2PostponedPst

Vindbjart - Viking-2

Vindbjart are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4.

AkraIL ExpressPostponedPst

Akra - IL Express

Akra are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4.

DjervMandalskameratenePostponedPst

Djerv - Mandalskameratene

Djerv are playing Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4.

HinnaBroddPostponedPst

Hinna - Brodd

Hinna are playing Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4.

Staal JorpelandVidarPostponedPst

Staal Jorpeland - Vidar

Staal Jorpeland are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4.

LegionoviaGryf W10:00

Legionovia - Gryf W

Legionovia are playing Gryf W at the II Liga of Poland on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Stal Stalowa WolaGornik Polkowice15:00

Stal Stalowa Wola - Gornik Polkowice

Stal Stalowa Wola are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Elana TorunKatowice18:08

Elana Torun - Katowice

Elana Torun are playing Katowice at the II Liga of Poland on July 4. The match will kick off 18:08 UTC.

SkalicaDubnica17:00

Skalica - Dubnica

Skalica are playing Dubnica at the 2. liga, Promotion Group of Slovakia on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Eskilstuna United WGoteborg W13:00

Eskilstuna United W - Goteborg W

Eskilstuna United W are playing Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Vaxjo WUppsala W13:00

Vaxjo W - Uppsala W

Vaxjo W are playing Uppsala W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Djurgarden WUmea W14:00

Djurgarden W - Umea W

Djurgarden W are playing Umea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Kristianstads WRosengard W14:00

Kristianstads W - Rosengard W

Kristianstads W are playing Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SavedalenAhlafors11:00

Savedalen - Ahlafors

Savedalen are playing Ahlafors at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

BalkanyMinai13:00

Balkany - Minai

Balkany are playing Minai at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

InhuletsAvanhard15:30

Inhulets - Avanhard

Inhulets are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

KreminVolyn16:00

Kremin - Volyn

Kremin are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

MetallistHirnyk-Sport16:25

Metallist - Hirnyk-Sport

Metallist are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 16:25 UTC.

Boueng Ket FC2 - 0Soltilo Angkor68'

Boueng Ket FC - Soltilo Angkor

Boueng Ket FC are playing Soltilo Angkor at the C-League of Cambodia on July 4. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Boueng Ket FC are winning 2-0.

Police Commissary1 - 3Kirivong Sok Sen Chey68'

Police Commissary - Kirivong Sok Sen Chey

Police Commissary are playing Kirivong Sok Sen Chey at the C-League of Cambodia on July 4. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Kirivong Sok Sen Chey are winning 1-3.

Sports Academy0 - 5Svay Rieng70'

Sports Academy - Svay Rieng

Sports Academy are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on July 4. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Svay Rieng are winning 0-5.

Tractor SaziSanat Naft15:45

Tractor Sazi - Sanat Naft

Tractor Sazi are playing Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on July 4. The match will kick off 15:45 UTC.

Zob AhanPaykan16:15

Zob Ahan - Paykan

Zob Ahan are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

PersepolisShahin Bushehr16:30

Persepolis - Shahin Bushehr

Persepolis are playing Shahin Bushehr at the Gulf Pro League of Iran on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

Blaublitz Akita2 - 0Fukushima UtdFull TimeFT

Blaublitz Akita - Fukushima Utd

Blaublitz Akita played Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on July 4. The match kicked off 06:00 UTC. Blaublitz Akita won 2-0.

Imabari0 - 1Roasso KumamotoFull TimeFT

Imabari - Roasso Kumamoto

Imabari played Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on July 4. The match kicked off 07:00 UTC. Roasso Kumamoto won 0-1.

Fujieda MYFC2 - 3SagamiharaFull TimeFT

Fujieda MYFC - Sagamihara

Fujieda MYFC played Sagamihara at the J-League 3 of Japan on July 4. The match kicked off 08:00 UTC. Sagamihara won 2-3.

Vanraure HachinoheGrulla Morioka04:00

Vanraure Hachinohe - Grulla Morioka

Vanraure Hachinohe are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on July 5. The match will kick off 04:00 UTC.

ChuncheonCheonan City08:00

Chuncheon - Cheonan City

Chuncheon are playing Cheonan City at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 08:00 UTC.

Gyeongju KHNP7 - 0YangjuFull TimeFT

Gyeongju KHNP - Yangju

Gyeongju KHNP played Yangju at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match kicked off 08:00 UTC. Gyeongju KHNP won 7-0.

Pyeongtaek Citizen1 - 0Gyeongju CitizenFull TimeFT

Pyeongtaek Citizen - Gyeongju Citizen

Pyeongtaek Citizen played Gyeongju Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match kicked off 08:00 UTC. Pyeongtaek Citizen won 1-0.

Busan KyotongHwaseong FC10:00

Busan Kyotong - Hwaseong FC

Busan Kyotong are playing Hwaseong FC at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

ChangwonGimpo Citizen10:00

Changwon - Gimpo Citizen

Changwon are playing Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

CheongjuJeonju Citizen10:00

Cheongju - Jeonju Citizen

Cheongju are playing Jeonju Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

GimhaeMokpo City10:00

Gimhae - Mokpo City

Gimhae are playing Mokpo City at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Dushanbe 83Istaravshan12:30

Dushanbe 83 - Istaravshan

Dushanbe 83 are playing Istaravshan at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

FaizkandIstiqlol12:30

Faizkand - Istiqlol

Faizkand are playing Istiqlol at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

Lokomotiv PamirKhujand12:30

Lokomotiv Pamir - Khujand

Lokomotiv Pamir are playing Khujand at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

Kagera SugarRuvu Shooting13:00

Kagera Sugar - Ruvu Shooting

Kagera Sugar are playing Ruvu Shooting at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Kinondoni MCMwadui13:00

Kinondoni MC - Mwadui

Kinondoni MC are playing Mwadui at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

MbaoLipuli13:00

Mbao - Lipuli

Mbao are playing Lipuli at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

NamungoJKT Tanzania13:00

Namungo - JKT Tanzania

Namungo are playing JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Tanzania PrisonsPolisi Tanzania13:00

Tanzania Prisons - Polisi Tanzania

Tanzania Prisons are playing Polisi Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

America RJNova Iguacu18:00

America RJ - Nova Iguacu

America RJ are playing Nova Iguacu at the Carioca 1, Relegation round of Brasil on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

Bayside UnitedToowong07:00

Bayside United - Toowong

Bayside United are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on July 5. The match will kick off 07:00 UTC.

St George WillawongTaringa Rovers07:00

St George Willawong - Taringa Rovers

St George Willawong are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on July 5. The match will kick off 07:00 UTC.

Adelaide City2 - 1Para HillsFull TimeFT

Adelaide City - Para Hills

Adelaide City played Para Hills at the NPL South Australia of Australia on July 4. The match kicked off 05:30 UTC. Adelaide City won 2-1.

Cumberland United4 - 3Adelaide United U-21Full TimeFT

Cumberland United - Adelaide United U-21

Cumberland United played Adelaide United U-21 at the NPL South Australia of Australia on July 4. The match kicked off 05:30 UTC. Cumberland United won 4-3.

Adelaide Olympic4 - 2Campbelltown City64'

Adelaide Olympic - Campbelltown City

Adelaide Olympic are playing Campbelltown City at the NPL South Australia of Australia on July 4. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Adelaide Olympic are winning 4-2.

Balcatta1 - 1Perth Glory-2Full TimeFT

Balcatta - Perth Glory-2

Balcatta played Perth Glory-2 at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ECU Joondalup2 - 0Cockburn CityFull TimeFT

ECU Joondalup - Cockburn City

ECU Joondalup played Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match kicked off 07:00 UTC. ECU Joondalup won 2-0.

Floreat Athena3 - 1ArmadaleFull TimeFT

Floreat Athena - Armadale

Floreat Athena played Armadale at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match kicked off 07:00 UTC. Floreat Athena won 3-1.

Gwelup Croatia SC1 - 1Inglewood UnitedFull TimeFT

Gwelup Croatia SC - Inglewood United

Gwelup Croatia SC played Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rockingham City1 - 6Sorrento FCFull TimeFT

Rockingham City - Sorrento FC

Rockingham City played Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match kicked off 07:00 UTC. Sorrento FC won 1-6.