Upcoming Fixtures
Cristo AtleticoArandinaSunday 17:00

Cristo Atletico - Arandina

Cristo Atletico are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 27. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
Arandina1 - 0Almazan4 days ago Full TimeFT

Arandina - Almazan

Arandina played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 1-0.

Bembibre0 - 3Arandina11 days ago Full TimeFT

Bembibre - Arandina

Bembibre played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 13. The match kicked off 15:30 UTC. Arandina won 0-3.

Atletico Astorga0 - 0Arandinaa month ago Full TimeFT

Atletico Astorga - Arandina

Atletico Astorga played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 22. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arandina3 - 1Bupolsaa month ago Full TimeFT

Arandina - Bupolsa

Arandina played Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 3-1.

Gimnastica Segoviana0 - 1Arandinaa month ago Full TimeFT

Gimnastica Segoviana - Arandina

Gimnastica Segoviana played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 13. The match kicked off 19:15 UTC. Arandina won 0-1.

Arandina1 - 1Real Avila2 months ago Full TimeFT

Arandina - Real Avila

Arandina played Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 1. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico Tordesillas1 - 1Arandina2 months ago Full TimeFT

Atletico Tordesillas - Arandina

Atletico Tordesillas played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 25. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Virgen del Camino0 - 1Arandina2 months ago Full TimeFT

La Virgen del Camino - Arandina

La Virgen del Camino played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 10. The match kicked off 14:45 UTC. Arandina won 0-1.

Arandina3 - 0Sporting Uxama3 months ago Full TimeFT

Arandina - Sporting Uxama

Arandina played Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 4. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 3-0.

Numancia-20 - 0Arandina3 months ago Full TimeFT

Numancia-2 - Arandina

Numancia-2 played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 1. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arandina7 - 0Cultural Cebrerena3 months ago Full TimeFT

Arandina - Cultural Cebrerena

Arandina played Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 28. The match kicked off 17:00 UTC. Arandina won 7-0.

Zamora1 - 1Arandina3 months ago Full TimeFT

Zamora - Arandina

Zamora played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arandina1 - 0La Baneza3 months ago Full TimeFT

Arandina - La Baneza

Arandina played La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 14. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 1-0.

Burgos Promesas0 - 0Arandina4 months ago Full TimeFT

Burgos Promesas - Arandina

Burgos Promesas played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arandina6 - 1Briviesca4 months ago Full TimeFT

Arandina - Briviesca

Arandina played Briviesca at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 23. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 6-1.

UD Santa Marta1 - 2Arandina4 months ago Full TimeFT

UD Santa Marta - Arandina

UD Santa Marta played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 16. The match kicked off 16:30 UTC. Arandina won 1-2.

Arandina2 - 0Cristo Atletico4 months ago Full TimeFT

Arandina - Cristo Atletico

Arandina played Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 9. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 2-0.

Almazan0 - 4Arandina5 months ago Full TimeFT

Almazan - Arandina

Almazan played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 2. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 0-4.

Arandina2 - 0Bembibre5 months ago Full TimeFT

Arandina - Bembibre

Arandina played Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 26. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 2-0.

Arandina2 - 2Unionstas de Salamanca5 months ago Full TimeFT

Arandina - Unionstas de Salamanca

Arandina played Unionstas de Salamanca at the Club Friendlies of International on August 15. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arandina is a football club from Spain competing in the Tercera Division, Group 8 of Spain. ScoreBat covers all matches of Arandina in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Arandina roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Arandina for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Arandina goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Arandina livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Arandina, who will be playing Cristo Atletico on Sunday in the Tercera Division, Group 8 of Spain. You can watch Cristo Atletico vs Arandina live stream on ScoreBat. The match will kick off 17:00 UTC..

Matchday Live
EspanyolReal Betis18:30

Espanyol - Real Betis

Espanyol are playing Real Betis at the National cup of Spain on January 24. The match will kick off 18:30 UTC.

Real MadridGirona20:30

Real Madrid - Girona

Real Madrid are playing Girona at the National cup of Spain on January 24. The match will kick off 20:30 UTC.

VietnamJapan13:00

Vietnam - Japan

Vietnam are playing Japan at the Playoffs of Asian Cup on January 24. The match will kick off 13:00 UTC.

China PRIran16:00

China PR - Iran

China PR are playing Iran at the Playoffs of Asian Cup on January 24. The match will kick off 16:00 UTC.

GentOostende19:45

Gent - Oostende

Gent are playing Oostende at the National cup of Belgium on January 24. The match will kick off 19:45 UTC.

ChelseaTottenham Hotspur19:45

Chelsea - Tottenham Hotspur

Chelsea are playing Tottenham Hotspur at the League Cup of England on January 24. The match will kick off 19:45 UTC.

BastiaNoisy-le-Grand17:00

Bastia - Noisy-le-Grand

Bastia are playing Noisy-le-Grand at the National cup of France on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

VitreLe Havre17:00

Vitre - Le Havre

Vitre are playing Le Havre at the National cup of France on January 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AmiensLyon20:00

Amiens - Lyon

Amiens are playing Lyon at the National cup of France on January 24. The match will kick off 20:00 UTC.

OFIErgotelis15:15

OFI - Ergotelis

OFI are playing Ergotelis at the National Cup of Greece on January 24. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosLamia17:30

Panathinaikos - Lamia

Panathinaikos are playing Lamia at the National Cup of Greece on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

AjaxHeerenveen19:45

Ajax - Heerenveen

Ajax are playing Heerenveen at the National Cup of Netherlands on January 24. The match will kick off 19:45 UTC.

HataysporIstanbul Basaksehir10:00

Hatayspor - Istanbul Basaksehir

Hatayspor are playing Istanbul Basaksehir at the National cup of Turkey on January 24. The match will kick off 10:00 UTC.

KasimpasaAlanyaspor15:00

Kasimpasa - Alanyaspor

Kasimpasa are playing Alanyaspor at the National cup of Turkey on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FenerbahceUmraniyespor17:30

Fenerbahce - Umraniyespor

Fenerbahce are playing Umraniyespor at the National cup of Turkey on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Liverpool U-23Swansea U-2319:00

Liverpool U-23 - Swansea U-23

Liverpool U-23 are playing Swansea U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on January 24. The match will kick off 19:00 UTC.

HKIBV Vestmannaeyjar18:00

HK - IBV Vestmannaeyjar

HK are playing IBV Vestmannaeyjar at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

NovaraArzachena13:30

Novara - Arzachena

Novara are playing Arzachena at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 13:30 UTC.

AlbissolaPontedera17:30

Albissola - Pontedera

Albissola are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Baderan TehranOxin Alborz10:30

Baderan Tehran - Oxin Alborz

Baderan Tehran are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Fajr SepasiArvand Khorramshahr10:30

Fajr Sepasi - Arvand Khorramshahr

Fajr Sepasi are playing Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Gol GoharNavad Urmia10:30

Gol Gohar - Navad Urmia

Gol Gohar are playing Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

MalavanMes Rafsanjan10:30

Malavan - Mes Rafsanjan

Malavan are playing Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Mes KermanAluminium Arak10:30

Mes Kerman - Aluminium Arak

Mes Kerman are playing Aluminium Arak at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Shahrdari TabrizShahin Bushehr10:30

Shahrdari Tabriz - Shahin Bushehr

Shahrdari Tabriz are playing Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Sorkhpooshan PakdashtQashqai10:30

Sorkhpooshan Pakdasht - Qashqai

Sorkhpooshan Pakdasht are playing Qashqai at the Azadegan league of Iran on January 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Petrojet CairoIsmaily SC12:30

Petrojet Cairo - Ismaily SC

Petrojet Cairo are playing Ismaily SC at the Premier League of Egypt on January 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Misr El-MaqashaAl Ahly Cairo15:00

Misr El-Maqasha - Al Ahly Cairo

Misr El-Maqasha are playing Al Ahly Cairo at the Premier League of Egypt on January 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ZamalekPyramids18:00

Zamalek - Pyramids

Zamalek are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Ittihad TangerWAC Casablanca18:00

Ittihad Tanger - WAC Casablanca

Ittihad Tanger are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on January 24. The match will kick off 18:00 UTC.

AudazFirpo21:00

Audaz - Firpo

Audaz are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

FASAlianza01:30

FAS - Alianza

FAS are playing Alianza at the Clausura of El Salvador on January 25. The match will kick off 01:30 UTC.

MirassolRB Brasil19:30

Mirassol - RB Brasil

Mirassol are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on January 24. The match will kick off 19:30 UTC.

Sao BentoSantos21:15

Sao Bento - Santos

Sao Bento are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on January 24. The match will kick off 21:15 UTC.

NovorizontinoSao Paulo23:00

Novorizontino - Sao Paulo

Novorizontino are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Sao CaetanoItuano23:00

Sao Caetano - Ituano

Sao Caetano are playing Ituano at the Paulista A1 of Brasil on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

InternacionalPelotas23:15

Internacional - Pelotas

Internacional are playing Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on January 24. The match will kick off 23:15 UTC.

America MGVilla Nova MG21:00

America MG - Villa Nova MG

America MG are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

VitoriaVitoria da Conquista23:30

Vitoria - Vitoria da Conquista

Vitoria are playing Vitoria da Conquista at the Baiano 1 of Brasil on January 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Cascavel CRLondrina22:00

Cascavel CR - Londrina

Cascavel CR are playing Londrina at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 24. The match will kick off 22:00 UTC.

ParanaFoz do Iguacu22:00

Parana - Foz do Iguacu

Parana are playing Foz do Iguacu at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 24. The match will kick off 22:00 UTC.

America PEAfogados23:00

America PE - Afogados

America PE are playing Afogados at the Pernambucano 1 of Brasil on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico TubaraoMarcilio Dias21:00

Atletico Tubarao - Marcilio Dias

Atletico Tubarao are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

GoiasNovo Horizonte GO22:30

Goias - Novo Horizonte GO

Goias are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on January 24. The match will kick off 22:30 UTC.

BarbalhaFloresta23:00

Barbalha - Floresta

Barbalha are playing Floresta at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Santa QuiteriaSao Jose MA17:30

Santa Quiteria - Sao Jose MA

Santa Quiteria are playing Sao Jose MA at the Maranhense of Brasil on January 24. The match will kick off 17:30 UTC.

MaranhaoPinheiro21:00

Maranhao - Pinheiro

Maranhao are playing Pinheiro at the Maranhense of Brasil on January 24. The match will kick off 21:00 UTC.

AmericanoFluminense23:30

Americano - Fluminense

Americano are playing Fluminense at the Taca Guanabara of Brasil on January 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Western Sydney WPerth Glory W08:30

Western Sydney W - Perth Glory W

Western Sydney W are playing Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on January 24. The match will kick off 08:30 UTC.

Brisbane Roar WCanberra United W06:20

Brisbane Roar W - Canberra United W

Brisbane Roar W are playing Canberra United W at the W-League - Women of Australia on January 25. The match will kick off 06:20 UTC.

United Arab Emirates U-23Jordan U-2312:00

United Arab Emirates U-23 - Jordan U-23

United Arab Emirates U-23 are playing Jordan U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on January 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Lithuania U-17Ukraine U-1707:00

Lithuania U-17 - Ukraine U-17

Lithuania U-17 are playing Ukraine U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Slovakia U-17Bulgaria U-1709:05

Slovakia U-17 - Bulgaria U-17

Slovakia U-17 are playing Bulgaria U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 24. The match will kick off 09:05 UTC.

Moldova U-17Georgia U-1711:10

Moldova U-17 - Georgia U-17

Moldova U-17 are playing Georgia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 24. The match will kick off 11:10 UTC.

Tajikistan U-17Finland U-1713:15

Tajikistan U-17 - Finland U-17

Tajikistan U-17 are playing Finland U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 24. The match will kick off 13:15 UTC.

Belarus U-17Belgium U-1715:20

Belarus U-17 - Belgium U-17

Belarus U-17 are playing Belgium U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 24. The match will kick off 15:20 UTC.

Israel U-17Iceland U-1717:25

Israel U-17 - Iceland U-17

Israel U-17 are playing Iceland U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 24. The match will kick off 17:25 UTC.