Legia U-19 vs Arka Gdynia U-19 Live Score and Live Stream

Kick-off at 12:00 on Wednesday, September 19
2 : 0
FT
Full Time
Match ends. Legia U-19 2, Arka Gdynia U-19 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
8
Legia U-19 haven't played a draw in their previous 8 home matches.
4
Arka Gdynia U-19 have gone 4 consecutive matches without a draw.
3
Legia U-19 have gone 3 consecutive matches without a defeat.
Live Match Report

Legia U-19 played Arka Gdynia U-19 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Legia U-19 won 2-0.

ScoreBat was covering Legia U-19 vs Arka Gdynia U-19 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Poland Central Youth League's live standings are availble and updated in real time. You can watch Legia U-19 vs Arka Gdynia U-19 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Poland Central Youth League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/legia-u19-vs-arka-gdynia-u19-live/sc744517/

Legia U-19 have played a draw with Wisla Krakow U-19 in their previous match, while Arka Gdynia U-19 have won Cracovia U-19, Ruch Chorzow U-19 and Belchatow U-19 in their previous 3 matches.

Legia U-19 Arka Gdynia U-19 Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Legia U-19 and Arka Gdynia U-19 are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Legia U-19 or Arka Gdynia U-19 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Legia U-19 and Arka Gdynia U-19 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Legia U-19 vs Arka Gdynia U-19 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Poland Central Youth League are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Escola Varsovia U-19-Gornik Zabrze U-1913:00

Escola Varsovia U-19 - Gornik Zabrze U-19

Escola Varsovia U-19 are playing Gornik Zabrze U-19 at the Central Youth League of Poland on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Everton-Crystal Palace15:00

Everton - Crystal Palace

Everton are playing Crystal Palace at the Premier League of England on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo Vallecano1 - 2GetafeFull TimeFT

Rayo Vallecano - Getafe

Rayo Vallecano played Getafe at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe won 1-2.

Eibar-Athletic Bilbao14:15

Eibar - Athletic Bilbao

Eibar are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Huesca-Espanyol16:30

Huesca - Espanyol

Huesca are playing Espanyol at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Real Betis-Real Valladolid18:45

Real Betis - Real Valladolid

Real Betis are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Hertha Berlin-SC Freiburg13:30

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Borussia Monchengladbach-Mainz16:00

Borussia Monchengladbach - Mainz

Borussia Monchengladbach are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Frosinone3 - 3EmpoliFull TimeFT

Frosinone - Empoli

Frosinone played Empoli at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bologna0 - 1Torino20'

Bologna - Torino

Bologna are playing Torino at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Torino is winning 0-1.

Chievo0 - 0Atalanta23'

Chievo - Atalanta

Chievo are playing Atalanta at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Parma0 - 0Lazio24'

Parma - Lazio

Parma are playing Lazio at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fiorentina-Cagliari16:00

Fiorentina - Cagliari

Fiorentina are playing Cagliari at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter Milan-AC Milan18:30

Inter Milan - AC Milan

Inter Milan are playing AC Milan at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Montpellier1 - 0Bordeaux24'

Montpellier - Bordeaux

Montpellier are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Montpellier is winning 1-0.

Saint-Etienne-Rennais15:00

Saint-Etienne - Rennais

Saint-Etienne are playing Rennais at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Nice-Marseille19:00

Nice - Marseille

Nice are playing Marseille at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

NAC2 - 2Willem IIFull TimeFT

NAC - Willem II

NAC played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Feyenoord2 - 0ZwolleHalf TimeHT

Feyenoord - Zwolle

Feyenoord are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Feyenoord is winning 2-0.

Heracles Almelo1 - 1GroningenHalf TimeHT

Heracles Almelo - Groningen

Heracles Almelo are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

VV Venlo1 - 0ADO Den HaagHalf TimeHT

VV Venlo - ADO Den Haag

VV Venlo are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and VV Venlo is winning 1-0.

Fortuna-De Graafschap14:45

Fortuna - De Graafschap

Fortuna are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Hamilton0 - 1RangersHalf TimeHT

Hamilton - Rangers

Hamilton are playing Rangers at the Premier League of Scotland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Rangers is winning 0-1.

Dinamo1 - 0ZenitFull TimeFT

Dinamo - Zenit

Dinamo played Zenit at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo won 1-0.

Spartak-Arsenal T13:30

Spartak - Arsenal T

Spartak are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

FK Krasnodar-Akhmat Groznyi16:00

FK Krasnodar - Akhmat Groznyi

FK Krasnodar are playing Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Admira0 - 0Wolfsberger ACHalf TimeHT

Admira - Wolfsberger AC

Admira are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Mattersburg0 - 0St. PoltenHalf TimeHT

Mattersburg - St. Polten

Mattersburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Austria V-Sturm15:00

Austria V - Sturm

Austria V are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Floridsdorfer AC1 - 2Vorwarts SteyrFull TimeFT

Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr

Floridsdorfer AC played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Vorwarts Steyr won 1-2.

Anderlecht2 - 0Cercle BruggeHalf TimeHT

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Anderlecht is winning 2-0.

Oostende-Gent16:00

Oostende - Gent

Oostende are playing Gent at the First Division A of Belgium on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Charleroi-Zulte-Waregem18:00

Charleroi - Zulte-Waregem

Charleroi are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunav Ruse-Lokomotiv Plovdiv14:30

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

CSKA Sofia-Etar17:00

CSKA Sofia - Etar

CSKA Sofia are playing Etar at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven Koprivnica0 - 0NK Gorica24'

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lokomotiva Zagreb-Hajduk Split15:30

Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split

Lokomotiva Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Dukla Praha0 - 0Opava23'

Dukla Praha - Opava

Dukla Praha are playing Opava at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Liberec-Slavia Praha15:00

Liberec - Slavia Praha

Liberec are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Vendsyssel0 - 1HorsensFull TimeFT

Vendsyssel - Horsens

Vendsyssel played Horsens at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Horsens won 0-1.

Randers FC1 - 0Sonderjylland63'

Randers FC - Sonderjylland

Randers FC are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Randers FC is winning 1-0.

Vejle-FC Kobenhavn14:00

Vejle - FC Kobenhavn

Vejle are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AGF Aarhus-AaB Aalborg16:00

AGF Aarhus - AaB Aalborg

AGF Aarhus are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

HJK Helsinki1 - 0SJK90 +4'

HJK Helsinki - SJK

HJK Helsinki are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and HJK Helsinki is winning 1-0.

Ilves0 - 1Lahti90 +5'

Ilves - Lahti

Ilves are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Lahti is winning 0-1.

Inter Turku0 - 1Honka90 +1'

Inter Turku - Honka

Inter Turku are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Honka is winning 0-1.

KuPS2 - 1TPSFull TimeFT

KuPS - TPS

KuPS played TPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. KuPS won 2-1.

PS Kemi2 - 0MariehamnFull TimeFT

PS Kemi - Mariehamn

PS Kemi played Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. PS Kemi won 2-0.

Vaasan PS1 - 2RoPS90 +5'

Vaasan PS - RoPS

Vaasan PS are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and RoPS is winning 1-2.

Hamburg0 - 0BochumFull TimeFT

Hamburg - Bochum

Hamburg played Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Paderborn0 - 0Union BerlinFull TimeFT

Paderborn - Union Berlin

Paderborn played Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Regensburg1 - 1DarmstadtFull TimeFT

Regensburg - Darmstadt

Regensburg played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zwickau2 - 2HansaFull TimeFT

Zwickau - Hansa

Zwickau played Hansa at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Karlsruher1 - 5Wehen65'

Karlsruher - Wehen

Karlsruher are playing Wehen at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Wehen is winning 1-5.

Preussen Munster0 - 0Wurzburger Kickers68'

Preussen Munster - Wurzburger Kickers

Preussen Munster are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Levadiakos-Xanthi15:15

Levadiakos - Xanthi

Levadiakos are playing Xanthi at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Aris-PAOK16:00

Aris - PAOK

Aris are playing PAOK at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

OFI-Olympiakos17:30

OFI - Olympiakos

OFI are playing Olympiakos at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Salernitana0 - 0Perugia24'

Salernitana - Perugia

Salernitana are playing Perugia at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Venezia0 - 1Verona24'

Venezia - Verona

Venezia are playing Verona at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Verona is winning 0-1.

Lecce-Palermo19:00

Lecce - Palermo

Lecce are playing Palermo at the Serie B of Italy on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Tromsdalen0 - 2Ham-KamFull TimeFT

Tromsdalen - Ham-Kam

Tromsdalen played Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Ham-Kam won 0-2.

Asane1 - 0Sogndal25'

Asane - Sogndal

Asane are playing Sogndal at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Asane is winning 1-0.

Ullensaker Kisa0 - 0Kongsvinger24'

Ullensaker Kisa - Kongsvinger

Ullensaker Kisa are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Levanger-Floro16:00

Levanger - Floro

Levanger are playing Floro at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mjondalen-Jerv16:00

Mjondalen - Jerv

Mjondalen are playing Jerv at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Notodden-Strommen16:00

Notodden - Strommen

Notodden are playing Strommen at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandnes Ulf-Nest-Sotra16:00

Sandnes Ulf - Nest-Sotra

Sandnes Ulf are playing Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Haugesund-Odd16:00

Haugesund - Odd

Haugesund are playing Odd at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lillestrom-Rosenborg16:00

Lillestrom - Rosenborg

Lillestrom are playing Rosenborg at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ranheim-Bodo-Glimt16:00

Ranheim - Bodo-Glimt

Ranheim are playing Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tromso-Start16:00

Tromso - Start

Tromso are playing Start at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valerenga-Kristiansund16:00

Valerenga - Kristiansund

Valerenga are playing Kristiansund at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Stabek-SK Brann18:00

Stabek - SK Brann

Stabek are playing SK Brann at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Zaglebie L-Wisla Plock13:30

Zaglebie L - Wisla Plock

Zaglebie L are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Legia-Wisla Krakow16:00

Legia - Wisla Krakow

Legia are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vale Formoso0 - 1Coimbroes23'

Vale Formoso - Coimbroes

Vale Formoso are playing Coimbroes at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Coimbroes is winning 0-1.

Agueda-Louletano14:00

Agueda - Louletano

Agueda are playing Louletano at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Armacenenses-Setubal14:00

Armacenenses - Setubal

Armacenenses are playing Setubal at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Casa Pia-Angrense14:00

Casa Pia - Angrense

Casa Pia are playing Angrense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Estoril-Tondela14:00

Estoril - Tondela

Estoril are playing Tondela at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fafe-Penafiel14:00

Fafe - Penafiel

Fafe are playing Penafiel at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fatima-Boavista14:00

Fatima - Boavista

Fatima are playing Boavista at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Leixoes-Amarante14:00

Leixoes - Amarante

Leixoes are playing Amarante at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lusitano FCV-Nacional14:00

Lusitano FCV - Nacional

Lusitano FCV are playing Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Maria da Fonte-Santa Clara14:00

Maria da Fonte - Santa Clara

Maria da Fonte are playing Santa Clara at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mirandela-Feirense14:00

Mirandela - Feirense

Mirandela are playing Feirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Montalegre-Oriental14:00

Montalegre - Oriental

Montalegre are playing Oriental at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Moura-Maritimo14:00

Moura - Maritimo

Moura are playing Maritimo at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Os Limianos-Sp. Covilha14:00

Os Limianos - Sp. Covilha

Os Limianos are playing Sp. Covilha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pacos de Ferreira-Gafanha14:00

Pacos de Ferreira - Gafanha

Pacos de Ferreira are playing Gafanha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pedras Salgadas-Chaves14:00

Pedras Salgadas - Chaves

Pedras Salgadas are playing Chaves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SC Farense-Arouca14:00

SC Farense - Arouca

SC Farense are playing Arouca at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Iria-Praiense14:00

Santa Iria - Praiense

Santa Iria are playing Praiense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sao Martinho-Moreirense14:00

Sao Martinho - Moreirense

Sao Martinho are playing Moreirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Silves-Chaves-214:00

Silves - Chaves-2

Silves are playing Chaves-2 at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Torreense-Rio Ave14:00

Torreense - Rio Ave

Torreense are playing Rio Ave at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Uniao Madeira-Uniao Santiago14:00

Uniao Madeira - Uniao Santiago

Uniao Madeira are playing Uniao Santiago at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vilafranquense-Anadia14:00

Vilafranquense - Anadia

Vilafranquense are playing Anadia at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sacavenense-Aves15:00

Sacavenense - Aves

Sacavenense are playing Aves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Felgueiras-Braga19:00

Felgueiras - Braga

Felgueiras are playing Braga at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Gaz Metan Medias-FC Botosani15:00

Gaz Metan Medias - FC Botosani

Gaz Metan Medias are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea Craiova-Steaua18:00

Universitatea Craiova - Steaua

Universitatea Craiova are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Spartak Subotica0 - 0PartizanFull TimeFT

Spartak Subotica - Partizan

Spartak Subotica played Partizan at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Vranje-Backa Palanka14:00

Dinamo Vranje - Backa Palanka

Dinamo Vranje are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Celje1 - 1Krsko38'

Celje - Krsko

Celje are playing Krsko at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 12:45 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Olimpija-Triglav15:00

Olimpija - Triglav

Olimpija are playing Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Mallorca1 - 1ExtremaduraFull TimeFT

Mallorca - Extremadura

Mallorca played Extremadura at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugo-Gimnastic14:00

Lugo - Gimnastic

Lugo are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Albacete-Almeria16:00

Albacete - Almeria

Albacete are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Reus Deportiu-Rayo Majadahonda16:00

Reus Deportiu - Rayo Majadahonda

Reus Deportiu are playing Rayo Majadahonda at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaragoza-Tenerife18:00

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cadiz-Sporting Gijon18:30

Cadiz - Sporting Gijon

Cadiz are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

AFC Eskilstuna0 - 0Falkenberg24'

AFC Eskilstuna - Falkenberg

AFC Eskilstuna are playing Falkenberg at the Superettan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brage-Jonkoping S.15:30

Brage - Jonkoping S.

Brage are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Djurgarden0 - 0AIK17'

Djurgarden - AIK

Djurgarden are playing AIK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hacken1 - 0Ostersunds FK23'

Hacken - Ostersunds FK

Hacken are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Hacken is winning 1-0.

Elfsborg-Sundsvall15:30

Elfsborg - Sundsvall

Elfsborg are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Kalmar-IFK Norrkoping15:30

Kalmar - IFK Norrkoping

Kalmar are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Trelleborg-Sirius15:30

Trelleborg - Sirius

Trelleborg are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel-Xamax14:00

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lugano-St. Gallen14:00

Lugano - St. Gallen

Lugano are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sion-Grasshoppers14:00

Sion - Grasshoppers

Sion are playing Grasshoppers at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Rizespor1 - 1KonyasporFull TimeFT

Rizespor - Konyaspor

Rizespor played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor0 - 0Antalyaspor24'

Alanyaspor - Antalyaspor

Alanyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ankaragucu1 - 0Yeni Malatyaspor23'

Ankaragucu - Yeni Malatyaspor

Ankaragucu are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Ankaragucu is winning 1-0.

Goztepe-Besiktas16:00

Goztepe - Besiktas

Goztepe are playing Besiktas at the Super Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Hatayspor0 - 0OsmanlisporFull TimeFT

Hatayspor - Osmanlispor

Hatayspor played Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kardemir D.C. Karabukspor-Altay13:30

Kardemir D.C. Karabukspor - Altay

Kardemir D.C. Karabukspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Istanbulspor-Giresunspor16:30

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Lviv1 - 0Arsenal KyivFull TimeFT

Lviv - Arsenal Kyiv

Lviv played Arsenal Kyiv at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv won 1-0.

Olimpik Donetsk-Chornomorets14:00

Olimpik Donetsk - Chornomorets

Olimpik Donetsk are playing Chornomorets at the Premier League of Ukraine on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Oleksandria-Karpaty16:30

Oleksandria - Karpaty

Oleksandria are playing Karpaty at the Premier League of Ukraine on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Beijing Guoan1 - 1Changchun YataiFull TimeFT

Beijing Guoan - Changchun Yatai

Beijing Guoan played Changchun Yatai at the Super League of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Henan Jianye2 - 0Guangzou R F90 +1'

Henan Jianye - Guangzou R F

Henan Jianye are playing Guangzou R F at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. It's the second half and Henan Jianye is winning 2-0.

Jiangsu Suning0 - 0Shanghai SIPG90'

Jiangsu Suning - Shanghai SIPG

Jiangsu Suning are playing Shanghai SIPG at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

V-Varen Nagasaki0 - 0Jubilo IwataFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki played Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lobos BUAP-Guadalajara17:00

Lobos BUAP - Guadalajara

Lobos BUAP are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Pumas-Tigres21:30

Pumas - Tigres

Pumas are playing Tigres at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Morelia-Puebla23:00

Morelia - Puebla

Morelia are playing Puebla at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Atlanta United-Chicago Fire19:00

Atlanta United - Chicago Fire

Atlanta United are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

D.C. United-New York City19:00

D.C. United - New York City

D.C. United are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Montreal Impact-Toronto FC19:00

Montreal Impact - Toronto FC

Montreal Impact are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Orlando City-Columbus Crew19:00

Orlando City - Columbus Crew

Orlando City are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Philadelphia Union-New York Red Bulls19:00

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Dallas-Sporting KC21:00

Dallas - Sporting KC

Dallas are playing Sporting KC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Houston Dynamo-Seattle Sounders21:00

Houston Dynamo - Seattle Sounders

Houston Dynamo are playing Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Los Angeles FC-Vancouver Whitecaps21:00

Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps

Los Angeles FC are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Minnesota United-Los Angeles Galaxy21:00

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Portland Timbers-Real Salt Lake21:00

Portland Timbers - Real Salt Lake

Portland Timbers are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

San Jose Earthquakes-Colorado Rapids21:00

San Jose Earthquakes - Colorado Rapids

San Jose Earthquakes are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Estudiantes de La Plata-Tucuman16:15

Estudiantes de La Plata - Tucuman

Estudiantes de La Plata are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Argentinos Juniors-Union Santa Fe18:30

Argentinos Juniors - Union Santa Fe

Argentinos Juniors are playing Union Santa Fe at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Independiente-Huracan20:45

Independiente - Huracan

Independiente are playing Huracan at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 20:45 UTC.

San Martin Tucuman-Racing23:00

San Martin Tucuman - Racing

San Martin Tucuman are playing Racing at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Fluminense-Atletico-MG19:00

Fluminense - Atletico-MG

Fluminense are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Palmeiras-Ceara19:00

Palmeiras - Ceara

Palmeiras are playing Ceara at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria-Corinthians19:00

Vitoria - Corinthians

Vitoria are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Cruzeiro-Chapecoense22:00

Cruzeiro - Chapecoense

Cruzeiro are playing Chapecoense at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Parana-Flamengo22:00

Parana - Flamengo

Parana are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo Iquiue-San Luis de Quillota15:00

Deportivo Iquiue - San Luis de Quillota

Deportivo Iquiue are playing San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Antofagasta-Audax Italiano18:00

Antofagasta - Audax Italiano

Antofagasta are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Universidad de Chile-Everton CD23:00

Universidad de Chile - Everton CD

Universidad de Chile are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes Tolima-Leones19:00

Deportes Tolima - Leones

Deportes Tolima are playing Leones at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

America de Cali-Rionegro Aguilas21:00

America de Cali - Rionegro Aguilas

America de Cali are playing Rionegro Aguilas at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico Nacional-Junior22:15

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional are playing Junior at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 22:15 UTC.

Alianza Petrolera-Deportivo Cali23:00

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Alianza Petrolera are playing Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Envigado FC-Millonarios01:00

Envigado FC - Millonarios

Envigado FC are playing Millonarios at the Clausura of Colombia on October 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Emelec-Dep. Macara21:30

Emelec - Dep. Macara

Emelec are playing Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Sol de America-Cerro Porteno20:00

Sol de America - Cerro Porteno

Sol de America are playing Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Olimpia-Sportivo Luqueno22:10

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia are playing Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match will kick off 22:10 UTC.

Sporting Cristal-UTC Cajamarca16:00

Sporting Cristal - UTC Cajamarca

Sporting Cristal are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Dep. Municipal-Comerciantes Unidos18:30

Dep. Municipal - Comerciantes Unidos

Dep. Municipal are playing Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Alianza Lima-Melgar21:00

Alianza Lima - Melgar

Alianza Lima are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Fenix0 - 0Atenas9'

Fenix - Atenas

Fenix are playing Atenas at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 13:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atletico Progreso-Boston River19:00

Atletico Progreso - Boston River

Atletico Progreso are playing Boston River at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing Club-Liverpool P.19:00

Racing Club - Liverpool P.

Racing Club are playing Liverpool P. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Rampla-Danubio19:00

Rampla - Danubio

Rampla are playing Danubio at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

River Plate FC-Wanderers19:00

River Plate FC - Wanderers

River Plate FC are playing Wanderers at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Torque-Cerro M.19:00

Torque - Cerro M.

Torque are playing Cerro M. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Skenderbeu1 - 0Kamza65'

Skenderbeu - Kamza

Skenderbeu are playing Kamza at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Skenderbeu is winning 1-0.

Partizani-Luftetari Gjirokaster15:00

Partizani - Luftetari Gjirokaster

Partizani are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

IC Descaldes2 - 1LusitanosFull TimeFT

IC Descaldes - Lusitanos

IC Descaldes played Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. IC Descaldes won 2-1.

Ordino-Encamp12:00

Ordino - Encamp

Ordino are playing Encamp at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Santa Coloma-Engordany14:00

Santa Coloma - Engordany

Santa Coloma are playing Engordany at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

UE Santa Julia-UE Santa Coloma16:00

UE Santa Julia - UE Santa Coloma

UE Santa Julia are playing UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Alashkert1 - 0Gandzasar-KapanFull TimeFT

Alashkert - Gandzasar-Kapan

Alashkert played Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Alashkert won 1-0.

Ararat-Armenia-Pyunik14:00

Ararat-Armenia - Pyunik

Ararat-Armenia are playing Pyunik at the Premier League of Armenia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Rapid-2-Mauerwerk14:00

Rapid-2 - Mauerwerk

Rapid-2 are playing Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sudburgenland W1 - 5Vorderland WFull TimeFT

Sudburgenland W - Vorderland W

Sudburgenland W played Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Vorderland W won 1-5.

Altenmarkt W0 - 4Sturm WFull TimeFT

Altenmarkt W - Sturm W

Altenmarkt W played Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sturm W won 0-4.

Landhaus W1 - 1Neulengbach WFull TimeFT

Landhaus W - Neulengbach W

Landhaus W played Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Union Kleinmunchen W0 - 5St. Polten WFull TimeFT

Union Kleinmunchen W - St. Polten W

Union Kleinmunchen W played St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. St. Polten W won 0-5.

Innsbruck W3 - 2Bergheim WFull TimeFT

Innsbruck W - Bergheim W

Innsbruck W played Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Innsbruck W won 3-2.

Sumgayit0 - 0Sabah FK24'

Sumgayit - Sabah FK

Sumgayit are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kesla-Zira15:00

Kesla - Zira

Kesla are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Slutsk0 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Torpedo-BelAZ won 0-3.

Smolevichi-STI0 - 0Isloch23'

Smolevichi-STI - Isloch

Smolevichi-STI are playing Isloch at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo Brest-Torpedo Minsk15:30

Dinamo Brest - Torpedo Minsk

Dinamo Brest are playing Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Mechelen-Beerschot-Wilrijk14:00

Mechelen - Beerschot-Wilrijk

Mechelen are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Liege1 - 0Heist25'

FC Liege - Heist

FC Liege are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and FC Liege is winning 1-0.

Knokke0 - 1Eendracht Aalst2'

Knokke - Eendracht Aalst

Knokke are playing Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Eendracht Aalst is winning 0-1.

Rupel Boom-Oudenaarde13:00

Rupel Boom - Oudenaarde

Rupel Boom are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Krupa na Vrbasu0 - 0Radnik27'

Krupa na Vrbasu - Radnik

Krupa na Vrbasu are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Celik Zenica-Siroki Brijeg15:00

Celik Zenica - Siroki Brijeg

Celik Zenica are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Dobrudzha-Arda Kardzhali12:00

Dobrudzha - Arda Kardzhali

Dobrudzha are playing Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Ludogorets-2-Botev Galabovo13:00

Ludogorets-2 - Botev Galabovo

Ludogorets-2 are playing Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Bijelo Brdo0 - 0Solin26'

Bijelo Brdo - Solin

Bijelo Brdo are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo Zagreb-22 - 1Osijek-224'

Dinamo Zagreb-2 - Osijek-2

Dinamo Zagreb-2 are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Dinamo Zagreb-2 is winning 2-1.

Hajduk-20 - 0Hrvatski Dragovoljac23'

Hajduk-2 - Hrvatski Dragovoljac

Hajduk-2 are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nea Salamis-Omonia14:00

Nea Salamis - Omonia

Nea Salamis are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

APOEL-AEL16:00

APOEL - AEL

APOEL are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Aris Limassol-Omonia Aradippou12:30

Aris Limassol - Omonia Aradippou

Aris Limassol are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Asil Lyssi-AE Zakakiou12:30

Asil Lyssi - AE Zakakiou

Asil Lyssi are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Zizkov0 - 1JihlavaFull TimeFT

Zizkov - Jihlava

Zizkov played Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Jihlava won 0-1.

Vlasim-Varnsdorf13:30

Vlasim - Varnsdorf

Vlasim are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Brno-Sokolov16:00

Brno - Sokolov

Brno are playing Sokolov at the FNL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Boleslav U-210 - 1Sparta Prague U-21Full TimeFT

Boleslav U-21 - Sparta Prague U-21

Boleslav U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Sparta Prague U-21 won 0-1.

Bohemians 1905 U-214 - 2Pribram U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Pribram U-21

Bohemians 1905 U-21 played Pribram U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 U-21 won 4-2.

Jablonec U-214 - 2Budejovice U-21Full TimeFT

Jablonec U-21 - Budejovice U-21

Jablonec U-21 played Budejovice U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Jablonec U-21 won 4-2.

Slovacko U-213 - 0Karvina U-21Full TimeFT

Slovacko U-21 - Karvina U-21

Slovacko U-21 played Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Slovacko U-21 won 3-0.

Trinec U-212 - 7Ostrava U-21Full TimeFT

Trinec U-21 - Ostrava U-21

Trinec U-21 played Ostrava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Ostrava U-21 won 2-7.

Zlin U-211 - 2Olomouc U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Olomouc U-21

Zlin U-21 played Olomouc U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Olomouc U-21 won 1-2.

Velke Mezirici2 - 1Dolni BenesovFull TimeFT

Velke Mezirici - Dolni Benesov

Velke Mezirici played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Velke Mezirici won 2-1.

Vrchovina1 - 1HlucinHalf TimeHT

Vrchovina - Hlucin

Vrchovina are playing Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Karlovy Vary0 - 0Domazlice4-5 On PenaltiesPen 4-5

Karlovy Vary - Domazlice

Karlovy Vary played Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Domazlice won on penalties as the score was 0-0.

Benesov-Usti nad Orlici13:30

Benesov - Usti nad Orlici

Benesov are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Sokol Brozany-Litomericko13:30

Sokol Brozany - Litomericko

Sokol Brozany are playing Litomericko at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Stechovice-Sokol Zivanice13:30

Stechovice - Sokol Zivanice

Stechovice are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Viktorie Jirny-Radotin13:30

Viktorie Jirny - Radotin

Viktorie Jirny are playing Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Fremad Amager2 - 0Helsingor84'

Fremad Amager - Helsingor

Fremad Amager are playing Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Fremad Amager is winning 2-0.

Naestved1 - 0Lyngby84'

Naestved - Lyngby

Naestved are playing Lyngby at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Naestved is winning 1-0.

Nykobing0 - 3Fredericia81'

Nykobing - Fredericia

Nykobing are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Fredericia is winning 0-3.

Thisted3 - 2Roskilde82'

Thisted - Roskilde

Thisted are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Thisted is winning 3-2.

Viborg1 - 1Silkeborg83'

Viborg - Silkeborg

Viborg are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Tarup-Paarup IF2 - 0DalumFull TimeFT

Tarup-Paarup IF - Dalum

Tarup-Paarup IF played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Tarup-Paarup IF won 2-0.

B 73 Slagelse0 - 0Frem24'

B 73 Slagelse - Frem

B 73 Slagelse are playing Frem at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Liverpool U-231 - 1Derby County U-2364'

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

West Ham U-234 - 1Swansea U-2368'

West Ham U-23 - Swansea U-23

West Ham U-23 are playing Swansea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and West Ham U-23 is winning 4-1.

Birmingham W0 - 0Chelsea W90'

Birmingham W - Chelsea W

Birmingham W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Arsenal W2 - 0Reading W23'

Arsenal W - Reading W

Arsenal W are playing Reading W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Arsenal W is winning 2-0.

Brighton W0 - 0Manchester City W23'

Brighton W - Manchester City W

Brighton W are playing Manchester City W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

West Ham W-Liverpool W14:00

West Ham W - Liverpool W

West Ham W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeovil W-Bristol Academy W14:00

Yeovil W - Bristol Academy W

Yeovil W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Durham W2 - 0Crystal Palace WFull TimeFT

Durham W - Crystal Palace W

Durham W played Crystal Palace W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Durham W won 2-0.

Tottenham W5 - 0Millwall W61'

Tottenham W - Millwall W

Tottenham W are playing Millwall W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Tottenham W is winning 5-0.

Charlton Athletic W0 - 0Sheffield FC W21'

Charlton Athletic W - Sheffield FC W

Charlton Athletic W are playing Sheffield FC W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Leicester City W0 - 0Aston Villa W21'

Leicester City W - Aston Villa W

Leicester City W are playing Aston Villa W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

London Bees W1 - 1Lewes W21'

London Bees W - Lewes W

London Bees W are playing Lewes W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Levadia T2 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 2-1.

Nomme Kalju2 - 1Tammeka Tartu69'

Nomme Kalju - Tammeka Tartu

Nomme Kalju are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Nomme Kalju is winning 2-1.

Tallinna Kalev-20 - 1Flora-2Full TimeFT

Tallinna Kalev-2 - Flora-2

Tallinna Kalev-2 played Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Flora-2 won 0-1.

Lyon W1 - 0Bordeaux W23'

Lyon W - Bordeaux W

Lyon W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Lyon W is winning 1-0.

Dinamo Tb.0 - 0Lokomotiv Tbilisi67'

Dinamo Tb. - Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tb. are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Torpedo K.-Rustavi14:00

Torpedo K. - Rustavi

Torpedo K. are playing Rustavi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Saburtalo-Kolkheti16:00

Saburtalo - Kolkheti

Saburtalo are playing Kolkheti at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Eintracht Norderstedt1 - 3St. Pauli-267'

Eintracht Norderstedt - St. Pauli-2

Eintracht Norderstedt are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and St. Pauli-2 is winning 1-3.

Havelse1 - 1Jeddeloh71'

Havelse - Jeddeloh

Havelse are playing Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Drochtersen0 - 0Weiche Flensburg24'

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Holstein Kiel-21 - 0Germania Egestorf24'

Holstein Kiel-2 - Germania Egestorf

Holstein Kiel-2 are playing Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Holstein Kiel-2 is winning 1-0.

LSK Hansa1 - 0Vfb Oldenburg24'

LSK Hansa - Vfb Oldenburg

LSK Hansa are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and LSK Hansa is winning 1-0.

VfL Oldenburg2 - 1Schwarz-Weiss Rehden24'

VfL Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

VfL Oldenburg are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and VfL Oldenburg is winning 2-1.

Freiburg-21 - 0Ulm67'

Freiburg-2 - Ulm

Freiburg-2 are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Freiburg-2 is winning 1-0.

Wattenscheid0 - 1Essen66'

Wattenscheid - Essen

Wattenscheid are playing Essen at the Regionalliga West of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Essen is winning 0-1.

Altglienicke4 - 2Lokomotive LeipzigFull TimeFT

Altglienicke - Lokomotive Leipzig

Altglienicke played Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 4-2.

Union Furstenwalde1 - 0Babelsberg 03Full TimeFT

Union Furstenwalde - Babelsberg 03

Union Furstenwalde played Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Union Furstenwalde won 1-0.

Wacker Nordhausen1 - 5BAK 07Full TimeFT

Wacker Nordhausen - BAK 07

Wacker Nordhausen played BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. BAK 07 won 1-5.

ZFC Meuselwitz2 - 4AuerbachFull TimeFT

ZFC Meuselwitz - Auerbach

ZFC Meuselwitz played Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Auerbach won 2-4.

Frankfurt W1 - 1Essen WFull TimeFT

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W played Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hoffenheim W4 - 0Werder WFull TimeFT

Hoffenheim W - Werder W

Hoffenheim W played Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Hoffenheim W won 4-0.

Wolfsburg W3 - 0Freiburg WFull TimeFT

Wolfsburg W - Freiburg W

Wolfsburg W played Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg W won 3-0.

Duisburg W3 - 1Borussia M W65'

Duisburg W - Borussia M W

Duisburg W are playing Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Duisburg W is winning 3-1.

SC Sand W3 - 0Bayer W69'

SC Sand W - Bayer W

SC Sand W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and SC Sand W is winning 3-0.

Potsdam W1 - 1Bayern W23'

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Hamburger U-193 - 3Hertha U-19Full TimeFT

Hamburger U-19 - Hertha U-19

Hamburger U-19 played Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Werder U-196 - 1Havelse U-19Full TimeFT

Werder U-19 - Havelse U-19

Werder U-19 played Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Werder U-19 won 6-1.

Mainz U-191 - 2Augsburg U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Augsburg U-19

Mainz U-19 played Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Augsburg U-19 won 1-2.

FSV Frankfurt U-190 - 3Nurnberg U-19Full TimeFT

FSV Frankfurt U-19 - Nurnberg U-19

FSV Frankfurt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Nurnberg U-19 won 0-3.

Kaiserslautern U-191 - 3Freiburg U-19Full TimeFT

Kaiserslautern U-19 - Freiburg U-19

Kaiserslautern U-19 played Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Freiburg U-19 won 1-3.

Oberhausen U-192 - 1Fortuna Dusseldorf U-19Full TimeFT

Oberhausen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Oberhausen U-19 played Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-1.

Rodinghausen U-190 - 2Borussia D. U-19Full TimeFT

Rodinghausen U-19 - Borussia D. U-19

Rodinghausen U-19 played Borussia D. U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia D. U-19 won 0-2.

Schalke U-192 - 0Bayer U-19Full TimeFT

Schalke U-19 - Bayer U-19

Schalke U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Schalke U-19 won 2-0.

Paderborn U-19-Duisburg U-1911:00

Paderborn U-19 - Duisburg U-19

Paderborn U-19 are playing Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

DJK Bamberg-Ammerthal13:00

DJK Bamberg - Ammerthal

DJK Bamberg are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Vach-ATSV Erlangen13:00

Vach - ATSV Erlangen

Vach are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schwabmunchen-Ismaning13:00

Schwabmunchen - Ismaning

Schwabmunchen are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkgucu-Ataspor-Unterfohring15:00

Turkgucu-Ataspor - Unterfohring

Turkgucu-Ataspor are playing Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ginsheim2 - 0Eddersheim21'

Ginsheim - Eddersheim

Ginsheim are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Ginsheim is winning 2-0.

HEBC4 - 3Teutonia HamburgFull TimeFT

HEBC - Teutonia Hamburg

HEBC played Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 08:45 UTC. HEBC won 4-3.

Altona 93-Buchholz12:00

Altona 93 - Buchholz

Altona 93 are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Niendorfer-Condor Hamburg12:00

Niendorfer - Condor Hamburg

Niendorfer are playing Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Pinneberg-Wedel13:00

Pinneberg - Wedel

Pinneberg are playing Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Eichede-Lubeck-212:00

Eichede - Lubeck-2

Eichede are playing Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Neumunster-Schilksee12:00

Neumunster - Schilksee

Neumunster are playing Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TSV Lagerdorf-Bordesholm12:00

TSV Lagerdorf - Bordesholm

TSV Lagerdorf are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Frisia 03-NTSV Strand13:00

Frisia 03 - NTSV Strand

Frisia 03 are playing NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Borgfeld-Blumenthaler SV13:00

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SFL Bremerhaven-Werder-313:30

SFL Bremerhaven - Werder-3

SFL Bremerhaven are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Arminia Hannover-Bersenbruck13:00

Arminia Hannover - Bersenbruck

Arminia Hannover are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gifhorn-Borussia Hildesheim13:00

Gifhorn - Borussia Hildesheim

Gifhorn are playing Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

HSC Hannover-Eintracht Northeim13:00

HSC Hannover - Eintracht Northeim

HSC Hannover are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hagen-Uthlede-Wolfenbuttel13:00

Hagen-Uthlede - Wolfenbuttel

Hagen-Uthlede are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spelle-Venhaus-Wunstorf13:00

Spelle-Venhaus - Wunstorf

Spelle-Venhaus are playing Wunstorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lichtenberg1 - 0Blau-Weiss 90 BerlinFull TimeFT

Lichtenberg - Blau-Weiss 90 Berlin

Lichtenberg played Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Lichtenberg won 1-0.

Neustrelitz1 - 0CFC HerthaFull TimeFT

Neustrelitz - CFC Hertha

Neustrelitz played CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Neustrelitz won 1-0.

Altludersdorf-Staaken12:00

Altludersdorf - Staaken

Altludersdorf are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hertha Zehlendorf4 - 0Lok Stendal66'

Hertha Zehlendorf - Lok Stendal

Hertha Zehlendorf are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hertha Zehlendorf is winning 4-0.

Eilenburg-Carl Zeiss Jena-212:00

Eilenburg - Carl Zeiss Jena-2

Eilenburg are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Paderborn-2-Siegen11:30

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 11:30 UTC.

ASC Dortmund-Ahlen13:00

ASC Dortmund - Ahlen

ASC Dortmund are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht Rheine-Holzwickeder SC13:00

Eintracht Rheine - Holzwickeder SC

Eintracht Rheine are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Ennepetal-Sprockhovel13:00

Ennepetal - Sprockhovel

Ennepetal are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gievenbeck-Westfalia Rhynern13:00

Gievenbeck - Westfalia Rhynern

Gievenbeck are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalke-2-Schermbeck13:00

Schalke-2 - Schermbeck

Schalke-2 are playing Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS Haltern-Erndtebruck13:00

TuS Haltern - Erndtebruck

TuS Haltern are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Westfalia Herne-Gutersloh13:15

Westfalia Herne - Gutersloh

Westfalia Herne are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:15 UTC.

Dusseldorf West1 - 3SSVg VelbertFull TimeFT

Dusseldorf West - SSVg Velbert

Dusseldorf West played SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. SSVg Velbert won 1-3.

Germania Ratingen-Meerbusch13:00

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SF Baumberg-Schonnebeck13:00

SF Baumberg - Schonnebeck

SF Baumberg are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SW Essen2 - 0Monheim24'

SW Essen - Monheim

SW Essen are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and SW Essen is winning 2-0.

Union Nettetal-1880 Dusseldorf13:00

Union Nettetal - 1880 Dusseldorf

Union Nettetal are playing 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

VfB Speldorf-Jahn Dinslaken Hiesfeld13:00

VfB Speldorf - Jahn Dinslaken Hiesfeld

VfB Speldorf are playing Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

FSV Duisburg-Kleve13:30

FSV Duisburg - Kleve

FSV Duisburg are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch Gladbach-BW Friesdorf13:00

Bergisch Gladbach - BW Friesdorf

Bergisch Gladbach are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Atromitos U-203 - 1Asteras Tripolis U-20Full TimeFT

Atromitos U-20 - Asteras Tripolis U-20

Atromitos U-20 played Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atromitos U-20 won 3-1.

Larisa U-200 - 0Lamia U-2065'

Larisa U-20 - Lamia U-20

Larisa U-20 are playing Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

OFI U-200 - 1Olympiakos U-2060'

OFI U-20 - Olympiakos U-20

OFI U-20 are playing Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Olympiakos U-20 is winning 0-1.

Budafoki0 - 1BudaorsHalf TimeHT

Budafoki - Budaors

Budafoki are playing Budaors at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Budaors is winning 0-1.

Dorog0 - 0SiofokHalf TimeHT

Dorog - Siofok

Dorog are playing Siofok at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Kazincbarcikai1 - 0ZalaegerszegHalf TimeHT

Kazincbarcikai - Zalaegerszeg

Kazincbarcikai are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Kazincbarcikai is winning 1-0.

Mosonmagyarovar0 - 1CegledHalf TimeHT

Mosonmagyarovar - Cegled

Mosonmagyarovar are playing Cegled at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Cegled is winning 0-1.

Soroksar0 - 1VasasHalf TimeHT

Soroksar - Vasas

Soroksar are playing Vasas at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Vasas is winning 0-1.

Tiszakecske0 - 1BekescsabaHalf TimeHT

Tiszakecske - Bekescsaba

Tiszakecske are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Bekescsaba is winning 0-1.

Kaposvar-Nyiregyhaza13:30

Kaposvar - Nyiregyhaza

Kaposvar are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Balmazujvaros-Gyor15:00

Balmazujvaros - Gyor

Balmazujvaros are playing Gyor at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Csakvar-Vac15:00

Csakvar - Vac

Csakvar are playing Vac at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gyirmot-Monori15:00

Gyirmot - Monori

Gyirmot are playing Monori at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Maccabi Petah Tikva-Bnei Sakhnin17:00

Maccabi Petah Tikva - Bnei Sakhnin

Maccabi Petah Tikva are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ashdod-Beitar Jerusalem18:00

Ashdod - Beitar Jerusalem

Ashdod are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Albinoleffe0 - 1Vis PesaroHalf TimeHT

Albinoleffe - Vis Pesaro

Albinoleffe are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Vis Pesaro is winning 0-1.

Fano1 - 0SambenedetteseHalf TimeHT

Fano - Sambenedettese

Fano are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Fano is winning 1-0.

Fermana1 - 0VicenzaHalf TimeHT

Fermana - Vicenza

Fermana are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Fermana is winning 1-0.

Gubbio0 - 0SudtirolHalf TimeHT

Gubbio - Sudtirol

Gubbio are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Monza0 - 1TeramoHalf TimeHT

Monza - Teramo

Monza are playing Teramo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Teramo is winning 0-1.

Pordenone-Renate14:30

Pordenone - Renate

Pordenone are playing Renate at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Ravenna-Feralpi Salo14:30

Ravenna - Feralpi Salo

Ravenna are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Imolese-Rimini16:30

Imolese - Rimini

Imolese are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus Verona-GIANA Erminio16:30

Virtus Verona - GIANA Erminio

Virtus Verona are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus EntellaLucchesePostponedPst

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on October 21.

Arzachena-Alessandria13:30

Arzachena - Alessandria

Arzachena are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Arezzo-Albissola14:30

Arezzo - Albissola

Arezzo are playing Albissola at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Juventus-2-Robur Siena14:30

Juventus-2 - Robur Siena

Juventus-2 are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pistoiese-Novara14:30

Pistoiese - Novara

Pistoiese are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Patria-Piacenza14:30

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Vercelli-Pontedera14:30

Pro Vercelli - Pontedera

Pro Vercelli are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Piacenza-Cuneo18:30

Pro Piacenza - Cuneo

Pro Piacenza are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Siracusa0 - 1PotenzaHalf TimeHT

Siracusa - Potenza

Siracusa are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Potenza is winning 0-1.

ViterbeseCavesePostponedPst

Viterbese - Cavese

Viterbese are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on October 21.

Rende-Bisceglie14:30

Rende - Bisceglie

Rende are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Daugava D5 - 0TukumsFull TimeFT

Daugava D - Tukums

Daugava D played Tukums at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Daugava D won 5-0.

FK Rezekne0 - 1AudaFull TimeFT

FK Rezekne - Auda

FK Rezekne played Auda at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Auda won 0-1.

JDFS Alberts0 - 8Super NovaFull TimeFT

JDFS Alberts - Super Nova

JDFS Alberts played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Super Nova won 0-8.

RTU2 - 2GrobinaFull TimeFT

RTU - Grobina

RTU played Grobina at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Staiceles Bebri1 - 1SmilteneFull TimeFT

Staiceles Bebri - Smiltene

Staiceles Bebri played Smiltene at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lietava1 - 2SuduvaFull TimeFT

Lietava - Suduva

Lietava played Suduva at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Suduva won 1-2.

Zalgiris2 - 2TrakaiFull TimeFT

Zalgiris - Trakai

Zalgiris played Trakai at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange-Rosport14:00

Differdange - Rosport

Differdange are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fola Esch-Etzella14:00

Fola Esch - Etzella

Fola Esch are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Hamm Benfica-Hostert14:00

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mondorf-les-Bains-Rumelange14:00

Mondorf-les-Bains - Rumelange

Mondorf-les-Bains are playing Rumelange at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Petange-Jeunesse Esch14:00

Petange - Jeunesse Esch

Petange are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

UNA Strassen-FC Racing Union14:00

UNA Strassen - FC Racing Union

UNA Strassen are playing FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mosta1 - 1Sliema Wanderers FC26'

Mosta - Sliema Wanderers FC

Mosta are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Hibernians FC-Hamrun Spartans15:15

Hibernians FC - Hamrun Spartans

Hibernians FC are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Qrendi-Pembroke Athleta13:00

Qrendi - Pembroke Athleta

Qrendi are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Naxxar Lions-Sirens15:15

Naxxar Lions - Sirens

Naxxar Lions are playing Sirens at the Division 1 of Malta on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Petrocub0 - 0Sfintul Gheorghe24'

Petrocub - Sfintul Gheorghe

Petrocub are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sherif-Milsami14:00

Sherif - Milsami

Sherif are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ajax W2 - 0Barendrecht WHalf TimeHT

Ajax W - Barendrecht W

Ajax W are playing Barendrecht W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Ajax W is winning 2-0.

Lillestrom W0 - 1Klepp W25'

Lillestrom W - Klepp W

Lillestrom W are playing Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Klepp W is winning 0-1.

Kolbotn W-Grand Bodo W15:00

Kolbotn W - Grand Bodo W

Kolbotn W are playing Grand Bodo W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Warta Poznan2 - 1Chrobry Glogow64'

Warta Poznan - Chrobry Glogow

Warta Poznan are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Warta Poznan is winning 2-1.

Varzim2 - 1Porto-2Full TimeFT

Varzim - Porto-2

Varzim played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Varzim won 2-1.

Belasica Strumica1 - 0PobedaHalf TimeHT

Belasica Strumica - Pobeda

Belasica Strumica are playing Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Belasica Strumica is winning 1-0.

Makedonija0 - 0Academy Pandev45 +4'

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija are playing Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Renova Dzepciste0 - 1RabotnickiHalf TimeHT

Renova Dzepciste - Rabotnicki

Renova Dzepciste are playing Rabotnicki at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Rabotnicki is winning 0-1.

Shkupi0 - 0SileksHalf TimeHT

Shkupi - Sileks

Shkupi are playing Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Vardar0 - 1Shkendija45 +1'

Vardar - Shkendija

Vardar are playing Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Shkendija is winning 0-1.

Farul Constanta3 - 1ArgesFull TimeFT

Farul Constanta - Arges

Farul Constanta played Arges at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Farul Constanta won 3-1.

Daco-Getica1 - 2Petrolul 52Full TimeFT

Daco-Getica - Petrolul 52

Daco-Getica played Petrolul 52 at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Petrolul 52 won 1-2.

Chertanovo-2-Dolgiye Prudy16:00

Chertanovo-2 - Dolgiye Prudy

Chertanovo-2 are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ufa-21 - 1ChelyabinskFull TimeFT

Ufa-2 - Chelyabinsk

Ufa-2 played Chelyabinsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit Izhevsk1 - 1Volga UlyanovskFull TimeFT

Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk

Zenit Izhevsk played Volga Ulyanovsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftekhimik2 - 0Lada66'

Neftekhimik - Lada

Neftekhimik are playing Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Neftekhimik is winning 2-0.

Zvezda Perm3 - 0Ural-270'

Zvezda Perm - Ural-2

Zvezda Perm are playing Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Zvezda Perm is winning 3-0.

KAMAZ0 - 1Syzran26'

KAMAZ - Syzran

KAMAZ are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Syzran is winning 0-1.

Khimik Novomoskovsk1 - 0Khimki-2Full TimeFT

Khimik Novomoskovsk - Khimki-2

Khimik Novomoskovsk played Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Khimik Novomoskovsk won 1-0.

Dinamo Stavropol3 - 1Spartak NalchikFull TimeFT

Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik

Dinamo Stavropol played Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo Stavropol won 3-1.

Legion Dynamo2 - 0FK Krasnodar-3Full TimeFT

Legion Dynamo - FK Krasnodar-3

Legion Dynamo played FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Legion Dynamo won 2-0.

Mashuk-KMV2 - 2Volgar-Astrakhan64'

Mashuk-KMV - Volgar-Astrakhan

Mashuk-KMV are playing Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

SKA Rostov0 - 0Biolog-Novokub.68'

SKA Rostov - Biolog-Novokub.

SKA Rostov are playing Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Druzhba Maykop0 - 0Chernomorets23'

Druzhba Maykop - Chernomorets

Druzhba Maykop are playing Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Spartak Vladikavkaz0 - 0Urozhay24'

Spartak Vladikavkaz - Urozhay

Spartak Vladikavkaz are playing Urozhay at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FC Chayka-Angusht15:00

FC Chayka - Angusht

FC Chayka are playing Angusht at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Zilina-21 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Zilina-2 - Slavoj Trebisov

Zilina-2 played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on October 21. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tabor Sezana3 - 3DravaFull TimeFT

Tabor Sezana - Drava

Tabor Sezana played Drava at the 2. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Ponferradina0 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Ponferradina - Las Palmas-2

Ponferradina played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celta-21 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Celta-2 - Real Madrid-2

Celta-2 played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fuenlabrada2 - 0Atletico Madrid-2Full TimeFT

Fuenlabrada - Atletico Madrid-2

Fuenlabrada played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Fuenlabrada won 2-0.

Internacional FC0 - 0Unionstas de SalamancaFull TimeFT

Internacional FC - Unionstas de Salamanca

Internacional FC played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Adarve3 - 2NavalcarneroFull TimeFT

Union Adarve - Navalcarnero

Union Adarve played Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Union Adarve won 3-2.

Burgos-Pontevedra15:00

Burgos - Pontevedra

Burgos are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Deportivo-2-SS Reyes15:00

Deportivo-2 - SS Reyes

Deportivo-2 are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Salmantino-Bouzas15:00

Salmantino - Bouzas

Salmantino are playing Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Guijuelo-Coruxo16:00

Guijuelo - Coruxo

Guijuelo are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting Gijon-23 - 1Racing SantanderFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Racing Santander

Sporting Gijon-2 played Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sporting Gijon-2 won 3-1.

Tudelano-Real Sociedad-214:30

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Calahorra-Izarra15:00

Calahorra - Izarra

Calahorra are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Langreo-Durango15:00

Langreo - Durango

Langreo are playing Durango at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Real Union-Arenas de Getxo15:00

Real Union - Arenas de Getxo

Real Union are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Torrelavega-UD Logrones15:00

Torrelavega - UD Logrones

Torrelavega are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico Baleares2 - 1Ontinyent CFFull TimeFT

Atletico Baleares - Ontinyent CF

Atletico Baleares played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Baleares won 2-1.

Conquense1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Conquense - Espanyol-2

Conquense played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peralada1 - 2EbroFull TimeFT

Peralada - Ebro

Peralada played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Ebro won 1-2.

Alcoyano-Levante-215:00

Alcoyano - Levante-2

Alcoyano are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Castellon-Valencia-215:00

Castellon - Valencia-2

Castellon are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ejea-Cornella15:00

Ejea - Cornella

Ejea are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sabadell-Teruel15:00

Sabadell - Teruel

Sabadell are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Olot-Lleida Esportiu15:30

Olot - Lleida Esportiu

Olot are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Hercules-Badalona17:00

Hercules - Badalona

Hercules are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-20 - 1FC CartagenaFull TimeFT

Sevilla-2 - FC Cartagena

Sevilla-2 played FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. FC Cartagena won 0-1.

Malaga-20 - 0JumillaFull TimeFT

Malaga-2 - Jumilla

Malaga-2 played Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Melilla2 - 2UCAM MurciaFull TimeFT

Melilla - UCAM Murcia

Melilla played UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

UD Ibiza4 - 0MarbellaFull TimeFT

UD Ibiza - Marbella

UD Ibiza played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. UD Ibiza won 4-0.

El Ejido-San Fernando15:00

El Ejido - San Fernando

El Ejido are playing San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Badajoz-Linense16:00

Badajoz - Linense

Badajoz are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Murcia-Talavera CF16:00

Murcia - Talavera CF

Murcia are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Villanovense-Granada-216:00

Villanovense - Granada-2

Villanovense are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Sanluqueno-CD Don Benito16:30

Atletico Sanluqueno - CD Don Benito

Atletico Sanluqueno are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Recreativo Huelva-Almeria-216:30

Recreativo Huelva - Almeria-2

Recreativo Huelva are playing Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Betis W0 - 0Athletic WFull TimeFT

Betis W - Athletic W

Betis W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Espanyol W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Espanyol W - Tenerife W

Espanyol W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Logrono W1 - 2Malaga WFull TimeFT

Logrono W - Malaga W

Logrono W played Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Malaga W won 1-2.

Real Sociedad W1 - 2Levante WFull TimeFT

Real Sociedad W - Levante W

Real Sociedad W played Levante W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levante W won 1-2.

Sporting de Huelva W1 - 3Barcelona WFull TimeFT

Sporting de Huelva W - Barcelona W

Sporting de Huelva W played Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Barcelona W won 1-3.

Atletico Madrid W-Madrid W16:00

Atletico Madrid W - Madrid W

Atletico Madrid W are playing Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Compostela1 - 1UD OurenseFull TimeFT

Compostela - UD Ourense

Compostela played UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ourense CF2 - 2LarachaFull TimeFT

Ourense CF - Laracha

Ourense CF played Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polvorin1 - 0ArenteiroFull TimeFT

Polvorin - Arenteiro

Polvorin played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Polvorin won 1-0.

Silva SD0 - 2BarcoFull TimeFT

Silva SD - Barco

Silva SD played Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Barco won 0-2.

Alondras-Boiro15:00

Alondras - Boiro

Alondras are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Bergantinos-Ribadumia15:30

Bergantinos - Ribadumia

Bergantinos are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Celtiga-Choco15:30

Celtiga - Choco

Celtiga are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Paiosaco-Porrino Industrial15:30

Paiosaco - Porrino Industrial

Paiosaco are playing Porrino Industrial at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Somozas-Villalbes RC15:30

Somozas - Villalbes RC

Somozas are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Arosa-Ferrol16:00

Arosa - Ferrol

Arosa are playing Ferrol at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Condal1 - 0PravianoFull TimeFT

Condal - Praviano

Condal played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Condal won 1-0.

Real Aviles1 - 1TuillaFull TimeFT

Real Aviles - Tuilla

Real Aviles played Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Universidad Oviedo1 - 1San ClaudioFull TimeFT

Universidad Oviedo - San Claudio

Universidad Oviedo played San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Madalena-Colunga14:45

La Madalena - Colunga

La Madalena are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Llanera-Mosconia14:45

Llanera - Mosconia

Llanera are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Llanes-Siero14:45

Llanes - Siero

Llanes are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Gijon Industrial-Covadonga15:00

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntregu-Caudal15:00

LEntregu - Caudal

LEntregu are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Revilla1 - 0Rinconeda PolancoFull TimeFT

Revilla - Rinconeda Polanco

Revilla played Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Revilla won 1-0.

Siete Villas0 - 2SolaresFull TimeFT

Siete Villas - Solares

Siete Villas played Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Solares won 0-2.

Racing Santander-2-Laredo14:30

Racing Santander-2 - Laredo

Racing Santander-2 are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Torina-Vimenor14:45

Torina - Vimenor

Torina are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Velarde-Atletico Albericia15:00

Velarde - Atletico Albericia

Velarde are playing Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Textil Escudo-Barreda15:30

Textil Escudo - Barreda

Textil Escudo are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Santurtzi2 - 2BasconiaFull TimeFT

Santurtzi - Basconia

Santurtzi played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alaves-23 - 1DeustoFull TimeFT

Alaves-2 - Deusto

Alaves-2 played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alaves-2 won 3-1.

Sodupe-Ordizia16:15

Sodupe - Ordizia

Sodupe are playing Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:15 UTC.

CE Europa1 - 1GramaFull TimeFT

CE Europa - Grama

CE Europa played Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castelldefels2 - 1SantfeliuencFull TimeFT

Castelldefels - Santfeliuenc

Castelldefels played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Castelldefels won 2-1.

Cerdanyola del Valles2 - 0SantsFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Sants

Cerdanyola del Valles played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 2-0.

Horta1 - 1AscoFull TimeFT

Horta - Asco

Horta played Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Martinenc1 - 2GranollersFull TimeFT

Martinenc - Granollers

Martinenc played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Granollers won 1-2.

Prat2 - 0TerrassaFull TimeFT

Prat - Terrassa

Prat played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Prat won 2-0.

Santboia0 - 5Reus Deportiu-2Full TimeFT

Santboia - Reus Deportiu-2

Santboia played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Reus Deportiu-2 won 0-5.

Vilafranca1 - 0HospitaletFull TimeFT

Vilafranca - Hospitalet

Vilafranca played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Vilafranca won 1-0.

Figueres-Llagostera15:00

Figueres - Llagostera

Figueres are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sant Andreu-Pobla Mafumet16:00

Sant Andreu - Pobla Mafumet

Sant Andreu are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

PaternaRayo IbensePostponedPst

Paterna - Rayo Ibense

Paterna are playing Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Novelda-Eldense15:00

Novelda - Eldense

Novelda are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Silla-La Nucia15:00

Silla - La Nucia

Silla are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Crevillente-Olimpic de Xativa15:30

Crevillente - Olimpic de Xativa

Crevillente are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Saguntino-Orihuela CF15:30

Saguntino - Orihuela CF

Saguntino are playing Orihuela CF at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

La NuciaSillaPostponedPst

La Nucia - Silla

La Nucia are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Roda FC-Torre Levante16:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Alcala3 - 0Trival ValderasFull TimeFT

Alcala - Trival Valderas

Alcala played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alcala won 3-0.

Alcorcon-20 - 1Leganes-2Full TimeFT

Alcorcon-2 - Leganes-2

Alcorcon-2 played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Leganes-2 won 0-1.

Parla0 - 1San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Parla - San Fernardo de Henares

Parla played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. San Fernardo de Henares won 0-1.

Tres Cantos1 - 1CarabanchelFull TimeFT

Tres Cantos - Carabanchel

Tres Cantos played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vicalvaro2 - 0Pozuelo AlarconFull TimeFT

Vicalvaro - Pozuelo Alarcon

Vicalvaro played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Vicalvaro won 2-0.

Villaverde Boetticher4 - 0MostolesFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Mostoles

Villaverde Boetticher played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 4-0.

Alcobendas Sport0 - 1Getafe-2Full TimeFT

Alcobendas Sport - Getafe-2

Alcobendas Sport played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe-2 won 0-1.

Canillas2 - 2Atletico de PintoFull TimeFT

Canillas - Atletico de Pinto

Canillas played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San Agustin de Guadalix3 - 3Rayo Vallecano-2Full TimeFT

San Agustin de Guadalix - Rayo Vallecano-2

San Agustin de Guadalix played Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Santa Ana0 - 1Las RozasFull TimeFT

Santa Ana - Las Rozas

Santa Ana played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Rozas won 0-1.

Bupolsa-La Granja14:15

Bupolsa - La Granja

Bupolsa are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Briviesca-Sporting Uxama14:30

Briviesca - Sporting Uxama

Briviesca are playing Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Atletico Tordesillas-Almazan15:00

Atletico Tordesillas - Almazan

Atletico Tordesillas are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Cristo Atletico-Cultural Leonesa-215:00

Cristo Atletico - Cultural Leonesa-2

Cristo Atletico are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gimnastica Segoviana-Atletico Astorga15:00

Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga

Gimnastica Segoviana are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

La Baneza-Cultural Cebrerena15:00

La Baneza - Cultural Cebrerena

La Baneza are playing Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Zamora-Arandina15:30

Zamora - Arandina

Zamora are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Mancha Real0 - 1LojaFull TimeFT

Mancha Real - Loja

Mancha Real played Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Loja won 0-1.

Velez CF0 - 1RinconFull TimeFT

Velez CF - Rincon

Velez CF played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Rincon won 0-1.

Alhaurino6 - 0Huetor VegaFull TimeFT

Alhaurino - Huetor Vega

Alhaurino played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Alhaurino won 6-0.

Polideportivo Almeria-Antequera11:15

Polideportivo Almeria - Antequera

Polideportivo Almeria are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 11:15 UTC.

Martos-Guadix15:00

Martos - Guadix

Martos are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

El Palo-Alhaurin16:00

El Palo - Alhaurin

El Palo are playing Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Huetor Tajar-Linares Deportivo16:00

Huetor Tajar - Linares Deportivo

Huetor Tajar are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Motril-Juventud Torremolinos16:00

Motril - Juventud Torremolinos

Motril are playing Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Torreperogil-UD San Pedro16:00

Torreperogil - UD San Pedro

Torreperogil are playing UD San Pedro at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de Torredonjimeno-Real Jaen17:00

Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen

Ciudad de Torredonjimeno are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Cabecense1 - 4Coria CFFull TimeFT

Cabecense - Coria CF

Cabecense played Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Coria CF won 1-4.

Gerena1 - 0XerezFull TimeFT

Gerena - Xerez

Gerena played Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Gerena won 1-0.

Arcos2 - 2Puente GenilFull TimeFT

Arcos - Puente Genil

Arcos played Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Guadalcacin2 - 3AlgecirasFull TimeFT

Guadalcacin - Algeciras

Guadalcacin played Algeciras at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Algeciras won 2-3.

Lebrijana2 - 1Ciudad de LucenaFull TimeFT

Lebrijana - Ciudad de Lucena

Lebrijana played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Lebrijana won 2-1.

Sevilla-31 - 0Atletico EspelenoFull TimeFT

Sevilla-3 - Atletico Espeleno

Sevilla-3 played Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera5 - 0ConilFull TimeFT

Utrera - Conil

Utrera played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Utrera won 5-0.

Ecija-Cadiz-215:00

Ecija - Cadiz-2

Ecija are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Los Barrios-Ceuta15:30

Los Barrios - Ceuta

Los Barrios are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

San Roque De Lepe-Betis-216:00

San Roque De Lepe - Betis-2

San Roque De Lepe are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez Deportivo-Cordoba-217:00

Xerez Deportivo - Cordoba-2

Xerez Deportivo are playing Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

San Rafael5 - 2BinissalemFull TimeFT

San Rafael - Binissalem

San Rafael played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. San Rafael won 5-2.

Constancia0 - 3Pena DeportivoFull TimeFT

Constancia - Pena Deportivo

Constancia played Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Pena Deportivo won 0-3.

Formentera2 - 1Santa CatalinaFull TimeFT

Formentera - Santa Catalina

Formentera played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Formentera won 2-1.

Atletico Tacoronte0 - 2Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Villa de Santa Brigida

Atletico Tacoronte played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Villa de Santa Brigida won 0-2.

CD Marino4 - 0La CuadraFull TimeFT

CD Marino - La Cuadra

CD Marino played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. CD Marino won 4-0.

Lanzarote-Buzanada11:00

Lanzarote - Buzanada

Lanzarote are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Las Zocas2 - 0UD San FernandoFull TimeFT

Las Zocas - UD San Fernando

Las Zocas played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Las Zocas won 2-0.

Mensajero-Union Sur Yaiza11:00

Mensajero - Union Sur Yaiza

Mensajero are playing Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

El Cotillo0 - 0Santa Ursula45 +1'

El Cotillo - Santa Ursula

El Cotillo are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Murcia-2-Mar Menor14:00

Murcia-2 - Mar Menor

Murcia-2 are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cartagena-2-Espinardo14:45

Cartagena-2 - Espinardo

Cartagena-2 are playing Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Aguilas-EDMF Churra15:00

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ciudad de Murcia-Lorca15:00

Ciudad de Murcia - Lorca

Ciudad de Murcia are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Muleno-Cieza15:30

Muleno - Cieza

Muleno are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Algar-Minerva16:00

Algar - Minerva

Algar are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Pulpileno-Olimpico Totana16:00

Atletico Pulpileno - Olimpico Totana

Atletico Pulpileno are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca Deportiva-Yeclano16:00

Lorca Deportiva - Yeclano

Lorca Deportiva are playing Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Los Garres-UCAM Murcia-216:00

Los Garres - UCAM Murcia-2

Los Garres are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mazarron-La Union16:00

Mazarron - La Union

Mazarron are playing La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Calamonte1 - 1JerezFull TimeFT

Calamonte - Jerez

Calamonte played Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Montijo1 - 0AzuagaFull TimeFT

Montijo - Azuaga

Montijo played Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Montijo won 1-0.

Olivenza0 - 3CacerenoFull TimeFT

Olivenza - Cacereno

Olivenza played Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 0-3.

Extremadura-2-Llerenense14:30

Extremadura-2 - Llerenense

Extremadura-2 are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Merida AD-Valdivia15:00

Merida AD - Valdivia

Merida AD are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pueblonuevo-Castuera15:00

Pueblonuevo - Castuera

Pueblonuevo are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CD Coria-Plasencia15:30

CD Coria - Plasencia

CD Coria are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Aceuchal-Moralo16:00

Aceuchal - Moralo

Aceuchal are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

RCP Valverdeno-Arroyo16:00

RCP Valverdeno - Arroyo

RCP Valverdeno are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valdelacalzada-Diocesano16:00

Valdelacalzada - Diocesano

Valdelacalzada are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Beti Kozkor-Corellano14:00

Beti Kozkor - Corellano

Beti Kozkor are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cantolagua-Ardoi14:30

Cantolagua - Ardoi

Cantolagua are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Cirbonero-Osasuna-215:00

Cirbonero - Osasuna-2

Cirbonero are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Mutilvera-Avance Ezcabarte15:00

Mutilvera - Avance Ezcabarte

Mutilvera are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Berceo2 - 1Logrones-2Full TimeFT

Berceo - Logrones-2

Berceo played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Berceo won 2-1.

Anguiano-CD Alfaro14:30

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

La Calzada-Arnedo15:00

La Calzada - Arnedo

La Calzada are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pradejon-Calasancio15:00

Pradejon - Calasancio

Pradejon are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

River Ebro-Haro15:00

River Ebro - Haro

River Ebro are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SD Logrones-Naxara15:00

SD Logrones - Naxara

SD Logrones are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Vianes-Varea15:00

Vianes - Varea

Vianes are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Autol-Oyonesa15:15

Autol - Oyonesa

Autol are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

San Juan de Mozarrifar1 - 1La AlmuniaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - La Almunia

San Juan de Mozarrifar played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zaragoza-24 - 1AlmudevarFull TimeFT

Zaragoza-2 - Almudevar

Zaragoza-2 played Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Zaragoza-2 won 4-1.

Sabinanigo0 - 2TarazonaFull TimeFT

Sabinanigo - Tarazona

Sabinanigo played Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Tarazona won 0-2.

San Lorenzo UD2 - 0RobresFull TimeFT

San Lorenzo UD - Robres

San Lorenzo UD played Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. San Lorenzo UD won 2-0.

Atletico Monzon-Belchite14:30

Atletico Monzon - Belchite

Atletico Monzon are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Borja-Casetas14:30

Borja - Casetas

Borja are playing Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Brea-Binefar14:30

Brea - Binefar

Brea are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Villanueva CF-Illueca14:30

Villanueva CF - Illueca

Villanueva CF are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Tamarite-Calamocha15:00

Tamarite - Calamocha

Tamarite are playing Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Utebo-Sarinena15:00

Utebo - Sarinena

Utebo are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmudevarZaragoza-2PostponedPst

Almudevar - Zaragoza-2

Almudevar are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21.

Azuqueca2 - 3Almagro FCFull TimeFT

Azuqueca - Almagro FC

Azuqueca played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Almagro FC won 2-3.

FC Guadalajara-Tomelloso14:00

FC Guadalajara - Tomelloso

FC Guadalajara are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Atletico Ibanes-Marchamalo15:00

Atletico Ibanes - Marchamalo

Atletico Ibanes are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

La Roda-La Solana15:00

La Roda - La Solana

La Roda are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Madridejos-Mora15:30

Madridejos - Mora

Madridejos are playing Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del Rey-Tarancon15:30

Quintanar del Rey - Tarancon

Quintanar del Rey are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarrobledo CP-Toledo16:00

Villarrobledo CP - Toledo

Villarrobledo CP are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarrubia-Calvo Sotelo16:00

Villarrubia - Calvo Sotelo

Villarrubia are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vittsjo W1 - 0Eskilstuna United W24'

Vittsjo W - Eskilstuna United W

Vittsjo W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Vittsjo W is winning 1-0.

Skelleftea1 - 2Karlslunds63'

Skelleftea - Karlslunds

Skelleftea are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Karlslunds is winning 1-2.

Syrianska0 - 0Akropolis23'

Syrianska - Akropolis

Syrianska are playing Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AFC Linkoping0 - 1Enskede59'

AFC Linkoping - Enskede

AFC Linkoping are playing Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Enskede is winning 0-1.

Haninge0 - 0Varmbols61'

Haninge - Varmbols

Haninge are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Huddinge3 - 2Nora68'

Huddinge - Nora

Huddinge are playing Nora at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Huddinge is winning 3-2.

Motala0 - 1Sylvia61'

Motala - Sylvia

Motala are playing Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sylvia is winning 0-1.

Newroz1 - 0Aspudden-Tellus65'

Newroz - Aspudden-Tellus

Newroz are playing Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Newroz is winning 1-0.

Sleipner3 - 0Eskilstuna City68'

Sleipner - Eskilstuna City

Sleipner are playing Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sleipner is winning 3-0.

Sodertalje0 - 0Varmdo45 +1'

Sodertalje - Varmdo

Sodertalje are playing Varmdo at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Halmia0 - 0Olympic BK45 +1'

Halmia - Olympic BK

Halmia are playing Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hittarp0 - 0IFK Malmo67'

Hittarp - IFK Malmo

Hittarp are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hogaborg0 - 4Vinbergs62'

Hogaborg - Vinbergs

Hogaborg are playing Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Vinbergs is winning 0-4.

Lindome2 - 0Assyriska BK68'

Lindome - Assyriska BK

Lindome are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Lindome is winning 2-0.

Rosengard4 - 0Prespa Birlik67'

Rosengard - Prespa Birlik

Rosengard are playing Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Rosengard is winning 4-0.

Ullared3 - 2Savedalen67'

Ullared - Savedalen

Ullared are playing Savedalen at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ullared is winning 3-2.

Varbergs GIF1 - 1Kvarnby67'

Varbergs GIF - Kvarnby

Varbergs GIF are playing Kvarnby at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Asarum0 - 0IFK Hassleholm45 +1'

Asarum - IFK Hassleholm

Asarum are playing IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Assyriska Turabdin4 - 0Nassjo68'

Assyriska Turabdin - Nassjo

Assyriska Turabdin are playing Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Assyriska Turabdin is winning 4-0.

Berga2 - 0Dalstorps57'

Berga - Dalstorps

Berga are playing Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Berga is winning 2-0.

Hassleholms IF3 - 1Rappe68'

Hassleholms IF - Rappe

Hassleholms IF are playing Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hassleholms IF is winning 3-1.

Nosaby3 - 3Osterlen60'

Nosaby - Osterlen

Nosaby are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Raslatts3 - 0Lindsdal67'

Raslatts - Lindsdal

Raslatts are playing Lindsdal at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Raslatts is winning 3-0.

Solvesborg0 - 1Bromolla54'

Solvesborg - Bromolla

Solvesborg are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bromolla is winning 0-1.

Wil1 - 0ChiassoHalf TimeHT

Wil - Chiasso

Wil are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Wil is winning 1-0.

Munsingen1 - 1Koniz68'

Munsingen - Koniz

Munsingen are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Duzcespor1 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Duzcespor - Yeni Orduspor

Duzcespor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Duzcespor won 1-0.

Adiyamanspor1 - 2CatalcasporFull TimeFT

Adiyamanspor - Catalcaspor

Adiyamanspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Catalcaspor won 1-2.

Belediye Vanspor0 - 0OfsporFull TimeFT

Belediye Vanspor - Ofspor

Belediye Vanspor played Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Elaziz Belediyespor2 - 0PazarsporFull TimeFT

Elaziz Belediyespor - Pazarspor

Elaziz Belediyespor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Elaziz Belediyespor won 2-0.

Alibeykoyspor0 - 2Yeni Altindag63'

Alibeykoyspor - Yeni Altindag

Alibeykoyspor are playing Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Yeni Altindag is winning 0-2.

Erokspor1 - 0Kirsehirspor55'

Erokspor - Kirsehirspor

Erokspor are playing Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Erokspor is winning 1-0.

Karsiyaka-Osmaniyespor12:00

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Kemerspor0 - 2Kizilcabolukspor67'

Kemerspor - Kizilcabolukspor

Kemerspor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Kizilcabolukspor is winning 0-2.

Sultanbeyli0 - 1Bergama Belediye66'

Sultanbeyli - Bergama Belediye

Sultanbeyli are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bergama Belediye is winning 0-1.

Artvin Hopaspor5 - 1GebzesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Gebzespor

Artvin Hopaspor played Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Artvin Hopaspor won 5-1.

Erzin Belediyespor0 - 0Sile YildizsporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Sile Yildizspor

Erzin Belediyespor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yomraspor2 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Yomraspor - Batman Petrolspor

Yomraspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Yomraspor won 2-1.

Kozan Belediyespor0 - 0SilivrisporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Silivrispor

Kozan Belediyespor played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Korfez Spor0 - 1Erbaaspor63'

Korfez Spor - Erbaaspor

Korfez Spor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Erbaaspor is winning 0-1.

Nazilli Belediyespor0 - 1Ergene Velimespor66'

Nazilli Belediyespor - Ergene Velimespor

Nazilli Belediyespor are playing Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ergene Velimespor is winning 0-1.

Tepecik Belediye0 - 1Hekimoglu Trabzon62'

Tepecik Belediye - Hekimoglu Trabzon

Tepecik Belediye are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hekimoglu Trabzon is winning 0-1.

Tire 1922-Karakopru Belediyespor14:00

Tire 1922 - Karakopru Belediyespor

Tire 1922 are playing Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

1461 Trabzon2 - 1TurgutlusporFull TimeFT

1461 Trabzon - Turgutluspor

1461 Trabzon played Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. 1461 Trabzon won 2-1.

Bayburt IOI1 - 0Serik BelediyesporFull TimeFT

Bayburt IOI - Serik Belediyespor

Bayburt IOI played Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Bayburt IOI won 1-0.

Cizrespor1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Cizrespor - Diyarbekirspor

Cizrespor played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Cizrespor won 1-0.

Fatsa Belediyespor2 - 0GolcuksporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Golcukspor

Fatsa Belediyespor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 2-0.

Corum Belediyespor4 - 1BucasporFull TimeFT

Corum Belediyespor - Bucaspor

Corum Belediyespor played Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Corum Belediyespor won 4-1.

Karacabey Birlikspor2 - 0Payas66'

Karacabey Birlikspor - Payas

Karacabey Birlikspor are playing Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Karacabey Birlikspor is winning 2-0.

Muglaspor2 - 0Halide Edip Adivar67'

Muglaspor - Halide Edip Adivar

Muglaspor are playing Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Muglaspor is winning 2-0.

Kocaelispor-Bacilar Spor16:00

Kocaelispor - Bacilar Spor

Kocaelispor are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tokatspor1 - 0KirklarelisporFull TimeFT

Tokatspor - Kirklarelispor

Tokatspor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 1-0.

Anadolu Selcuk0 - 4Manisa BBSKFull TimeFT

Anadolu Selcuk - Manisa BBSK

Anadolu Selcuk played Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Manisa BBSK won 0-4.

Darica Genclerbirligi0 - 0Bugsas Spor60'

Darica Genclerbirligi - Bugsas Spor

Darica Genclerbirligi are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Karagumruk1 - 0Etimesgut63'

Karagumruk - Etimesgut

Karagumruk are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Karagumruk is winning 1-0.

Tuzlaspor0 - 0Sivas Belediyespor64'

Tuzlaspor - Sivas Belediyespor

Tuzlaspor are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Fethiyespor-Kahramanmarasspor16:00

Fethiyespor - Kahramanmarasspor

Fethiyespor are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Menemen Belediyespor-Zonguldak Komurspor16:00

Menemen Belediyespor - Zonguldak Komurspor

Menemen Belediyespor are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sanliurfaspor-Pendikspor16:00

Sanliurfaspor - Pendikspor

Sanliurfaspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarsus Idman Yurdu-Bandirmaspor16:00

Tarsus Idman Yurdu - Bandirmaspor

Tarsus Idman Yurdu are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Amed1 - 4GumushanesporFull TimeFT

Amed - Gumushanespor

Amed played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Gumushanespor won 1-4.

Hacettepe1 - 0Inegolspor90 +6'

Hacettepe - Inegolspor

Hacettepe are playing Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Hacettepe is winning 1-0.

Keciorengucu2 - 2Bodrumspor90 +3'

Keciorengucu - Bodrumspor

Keciorengucu are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Nigde Belediyespor1 - 1Bayrampasa90 +4'

Nigde Belediyespor - Bayrampasa

Nigde Belediyespor are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Sariyer2 - 0Gaziantepspor63'

Sariyer - Gaziantepspor

Sariyer are playing Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sariyer is winning 2-0.

Usakspor1 - 0Ankara Demirspor67'

Usakspor - Ankara Demirspor

Usakspor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Usakspor is winning 1-0.

Manisaspor-Eyupspor16:00

Manisaspor - Eyupspor

Manisaspor are playing Eyupspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sakaryaspor-Sancaktepe Belediye16:00

Sakaryaspor - Sancaktepe Belediye

Sakaryaspor are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Samsunspor-Kastamonuspor16:00

Samsunspor - Kastamonuspor

Samsunspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Rizespor U-212 - 1Konyaspor U-21Full TimeFT

Rizespor U-21 - Konyaspor U-21

Rizespor U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Rizespor U-21 won 2-1.

Alanyaspor U-212 - 2Antalyaspor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Alanyaspor U-21 played Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ankaragucu U-211 - 0Yeni Malatyaspor U-21Full TimeFT

Ankaragucu U-21 - Yeni Malatyaspor U-21

Ankaragucu U-21 played Yeni Malatyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ankaragucu U-21 won 1-0.

Goztepe U-212 - 2Besiktas U-21Full TimeFT

Goztepe U-21 - Besiktas U-21

Goztepe U-21 played Besiktas U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Istanbulspor U-212 - 0Giresunspor U-21Full TimeFT

Istanbulspor U-21 - Giresunspor U-21

Istanbulspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbulspor U-21 won 2-0.

Karabukspor U-21-Altay U-2110:00

Karabukspor U-21 - Altay U-21

Karabukspor U-21 are playing Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Denmark U-17 W2 - 0Czech Republic U-17 W69'

Denmark U-17 W - Czech Republic U-17 W

Denmark U-17 W are playing Czech Republic U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Denmark U-17 W is winning 2-0.

Faroe Islandes U-17 W0 - 2Ukraine U-17 W71'

Faroe Islandes U-17 W - Ukraine U-17 W

Faroe Islandes U-17 W are playing Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ukraine U-17 W is winning 0-2.

Prykarpattya0 - 0Obolon-Brovar23'

Prykarpattya - Obolon-Brovar

Prykarpattya are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jamshedpur-Atletico de Kolkata14:00

Jamshedpur - Atletico de Kolkata

Jamshedpur are playing Atletico de Kolkata at the ISL of India on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Bahrain SC-Al Shabbab Manama14:30

Bahrain SC - Al Shabbab Manama

Bahrain SC are playing Al Shabbab Manama at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Malkiya-Al Hala Muharraq14:30

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya are playing Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Budaiya-Muharraq17:00

Budaiya - Muharraq

Budaiya are playing Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Busaiteen-Al-Riffa17:00

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen are playing Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Shenzhen FC3 - 1Dalian TranscendenceFull TimeFT

Shenzhen FC - Dalian Transcendence

Shenzhen FC played Dalian Transcendence at the League 1 of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC. Shenzhen FC won 3-1.

Hoi King2 - 6PegasusFull TimeFT

Hoi King - Pegasus

Hoi King played Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 06:30 UTC. Pegasus won 2-6.

Kitchee2 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Kitchee - Wofoo Tai Po

Kitchee played Wofoo Tai Po at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Khooneh be Khooneh0 - 0Shahin Bushehr78'

Khooneh be Khooneh - Shahin Bushehr

Khooneh be Khooneh are playing Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Mes Rafsanjan1 - 1Oxin Alborz90 +3'

Mes Rafsanjan - Oxin Alborz

Mes Rafsanjan are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Qashqai3 - 3Gol Gohar78'

Qashqai - Gol Gohar

Qashqai are playing Gol Gohar at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Montedio Yamagata2 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kamatamare Sanuki0 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC0 - 0GifuFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC played Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mito Hollyhock3 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock played Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 3-2.

Tochigi SC2 - 2Ventforet KofuFull TimeFT

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokyo Verdy2 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-1.

Yokohama FC1 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JEF United Ichihara2 - 4Oita TrinitaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara played Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 2-4.

Fagiano Okayama1 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

Al-Faysali-Al Sareeh14:00

Al-Faysali - Al Sareeh

Al-Faysali are playing Al Sareeh at the League 1 of Jordan on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Jazeera J.-Al-Ramtha16:30

Al Jazeera J. - Al-Ramtha

Al Jazeera J. are playing Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Kairat0 - 0TobolFull TimeFT

Kairat - Tobol

Kairat played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kyzyl-Zhar1 - 1ZhetysuFull TimeFT

Kyzyl-Zhar - Zhetysu

Kyzyl-Zhar played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shakhter Karaganda0 - 1AktobeFull TimeFT

Shakhter Karaganda - Aktobe

Shakhter Karaganda played Aktobe at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Aktobe won 0-1.

Atyrau2 - 1AkzhayikFull TimeFT

Atyrau - Akzhayik

Atyrau played Akzhayik at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atyrau won 2-1.

Irtish0 - 1KaisarFull TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Kaisar won 0-1.

Altay Semey3 - 1KaspyiFull TimeFT

Altay Semey - Kaspyi

Altay Semey played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Altay Semey won 3-1.

Kyran3 - 3OkzhepesFull TimeFT

Kyran - Okzhepes

Kyran played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zhetysu-23 - 1BulatFull TimeFT

Zhetysu-2 - Bulat

Zhetysu-2 played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Zhetysu-2 won 3-1.

Maqtaaral3 - 2BaykonurFull TimeFT

Maqtaaral - Baykonur

Maqtaaral played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Maqtaaral won 3-2.

Taraz4 - 0Aktobe JasFull TimeFT

Taraz - Aktobe Jas

Taraz played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taraz won 4-0.

Ansan Greeners3 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Ansan Greeners won 3-1.

Daejeon Citizen0 - 1Busan I ParkFull TimeFT

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Busan I Park won 0-1.

Gwangju Sangmu0 - 2Suwon CityFull TimeFT

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu played Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon City won 0-2.

Seoul E-Land0 - 1AnyangFull TimeFT

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Anyang won 0-1.

Asan Mugunghwa1 - 0SeongnamFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Seongnam

Asan Mugunghwa played Seongnam at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Asan Mugunghwa won 1-0.

Al Fehaiheel-Al Quadsia14:45

Al Fehaiheel - Al Quadsia

Al Fehaiheel are playing Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Al Arabi-Al Jahra17:05

Al Arabi - Al Jahra

Al Arabi are playing Al Jahra at the Premier League of Kuwait on October 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Akha Al Ahli1 - 1Tadamon Sour TyreHalf TimeHT

Al Akha Al Ahli - Tadamon Sour Tyre

Al Akha Al Ahli are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Bekaa0 - 0Shabab Sahel Beirut45 +1'

Bekaa - Shabab Sahel Beirut

Bekaa are playing Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Nejmeh-Shabab Al Ghazieh13:00

Al Nejmeh - Shabab Al Ghazieh

Al Nejmeh are playing Shabab Al Ghazieh at the Premier League of Lebanon on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Nejmeh1 - 0Salam Zgharta24'

Al Nejmeh - Salam Zgharta

Al Nejmeh are playing Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Al Nejmeh is winning 1-0.

Sabah1 - 0Perak46'

Sabah - Perak

Sabah are playing Perak at the National cup of Malaysia on October 21. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and Sabah is winning 1-0.

Al Sailiya SC-Al Shahaniya14:25

Al Sailiya SC - Al Shahaniya

Al Sailiya SC are playing Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on October 21. The match will kick off 14:25 UTC.

Al Khuraitiat SC-Al Khor SC16:35

Al Khuraitiat SC - Al Khor SC

Al Khuraitiat SC are playing Al Khor SC at the Stars League of Qatar on October 21. The match will kick off 16:35 UTC.

Ajman U-210 - 0Al Sharjah U-2124'

Ajman U-21 - Al Sharjah U-21

Ajman U-21 are playing Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Dhafra U-210 - 0Al Wahda U-2124'

Al Dhafra U-21 - Al Wahda U-21

Al Dhafra U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Jazeera U-210 - 0Al Ain U-2120'

Al Jazeera U-21 - Al Ain U-21

Al Jazeera U-21 are playing Al Ain U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:05 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Youssoufia-FAR Rabat15:00

Youssoufia - FAR Rabat

Youssoufia are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

RSB Berkane-HUSA Agadir17:00

RSB Berkane - HUSA Agadir

RSB Berkane are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

WAC Casablanca-MCO Oujda19:00

WAC Casablanca - MCO Oujda

WAC Casablanca are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Chabab Ben Guerir-Widad Temara15:00

Chabab Ben Guerir - Widad Temara

Chabab Ben Guerir are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Raja Beni Mellal-IZK Khemisset15:00

Raja Beni Mellal - IZK Khemisset

Raja Beni Mellal are playing IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Metlaoui-Ben Guerdane13:30

Metlaoui - Ben Guerdane

Metlaoui are playing Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Sfaxien-Club Africain13:30

Sfaxien - Club Africain

Sfaxien are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Stade Tunis-Kairouanaise13:30

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Grecia-AD Carmelita17:05

Grecia - AD Carmelita

Grecia are playing AD Carmelita at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Deportivo Saprissa-LD Alajuelense22:00

Deportivo Saprissa - LD Alajuelense

Deportivo Saprissa are playing LD Alajuelense at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Universidad de Costa Rica-CS Cartagines23:00

Universidad de Costa Rica - CS Cartagines

Universidad de Costa Rica are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Audaz-Alianza21:00

Audaz - Alianza

Audaz are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

FAS-Sonsonate21:00

FAS - Sonsonate

FAS are playing Sonsonate at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal Limeno-Chalatenango21:00

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Jocoro-Aguila21:15

Jocoro - Aguila

Jocoro are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Santa Tecla-Pasaquina22:00

Santa Tecla - Pasaquina

Santa Tecla are playing Pasaquina at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo Sanarate-Deportivo Chiantla17:00

Deportivo Sanarate - Deportivo Chiantla

Deportivo Sanarate are playing Deportivo Chiantla at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Municipal-Deportivo Petapa17:00

Municipal - Deportivo Petapa

Municipal are playing Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Antigua GFC-Xelaju18:00

Antigua GFC - Xelaju

Antigua GFC are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Malacateco-CSD Comunicaciones18:00

Malacateco - CSD Comunicaciones

Malacateco are playing CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

CD Olimpia-Juticalpa22:00

CD Olimpia - Juticalpa

CD Olimpia are playing Juticalpa at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Real de Minas-Marathon22:00

Real de Minas - Marathon

Real de Minas are playing Marathon at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Costa del Este-San Francisco FC23:00

Costa del Este - San Francisco FC

Costa del Este are playing San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Defensores Belgrano-Chacarita Juniors17:35

Defensores Belgrano - Chacarita Juniors

Defensores Belgrano are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 17:35 UTC.

Gimnasia Jujuy-CA Mitre20:00

Gimnasia Jujuy - CA Mitre

Gimnasia Jujuy are playing CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Gimnasia Mendoza-Sarmiento20:00

Gimnasia Mendoza - Sarmiento

Gimnasia Mendoza are playing Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Colegiales-JJ Urquiza18:30

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Aurora-Bolivar19:00

Aurora - Bolivar

Aurora are playing Bolivar at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Nacional Potosi-Real Potosi19:00

Nacional Potosi - Real Potosi

Nacional Potosi are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

San Jose-Wilstermann21:15

San Jose - Wilstermann

San Jose are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Sport Boys Warnes-Oriente Petrolero23:30

Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Academia P-C-Deportivo Tachira20:00

Academia P-C - Deportivo Tachira

Academia P-C are playing Deportivo Tachira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Anzoategui-Deportivo Lara20:00

Anzoategui - Deportivo Lara

Anzoategui are playing Deportivo Lara at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Aragua-Zulia20:00

Aragua - Zulia

Aragua are playing Zulia at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Caracas-Zamora FC20:00

Caracas - Zamora FC

Caracas are playing Zamora FC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Estudiantes de Merida-Atletico Venezuela20:00

Estudiantes de Merida - Atletico Venezuela

Estudiantes de Merida are playing Atletico Venezuela at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Metropolitanos-Monagas SC20:00

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos are playing Monagas SC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Mineros-Deportivo La Guaira20:00

Mineros - Deportivo La Guaira

Mineros are playing Deportivo La Guaira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Portuguesa FC-Carabobo20:00

Portuguesa FC - Carabobo

Portuguesa FC are playing Carabobo at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Trujillanos-Estudiantes Caracas20:00

Trujillanos - Estudiantes Caracas

Trujillanos are playing Estudiantes Caracas at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Wellington Phoenix2 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix played Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 04:00 UTC. Wellington Phoenix won 2-1.

Brisbane Roar FC1 - 1Central Coast MarinersFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 06:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Perth Glory1 - 1Western SydneyFull TimeFT

Perth Glory - Western Sydney

Perth Glory played Western Sydney at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.