Kukesi vs Valletta FC Live Score and Live Stream

Kick-off at 17:00 on Wednesday, July 11
0 : 0
FT
Full Time
Match ends. Kukesi 0, Valletta FC 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
17
Valletta FC are undefeated in their previous 17 matches.
10
Kukesi are undefeated in their previous 10 home matches.
5
Kukesi have gone 5 consecutive matches without a clean sheet.
Live Match Report

Kukesi played Valletta FC at the First qualifying round of Champions League on July 11. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

ScoreBat was covering Kukesi vs Valletta FC in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. You can watch Kukesi vs Valletta FC live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Champions league First qualifying round in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/kukesi-vs-valletta-fc-live/sc722734/

Kukesi have played a draw with Flamurtari in their previous match, while Valletta FC have won Birkirkara FC, Balzan and Gzira United in their previous 3 matches.

Kukesi Valletta FC Goals & Highlights

Goals and video highlights of the match between Kukesi and Valletta FC are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Kukesi or Valletta FC score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Kukesi and Valletta FC include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Kukesi vs Valletta FC with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Champions league First qualifying round are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Huesca-Real Sociedad19:00

Huesca - Real Sociedad

Huesca are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Stuttgart-Fortuna Dusseldorf18:30

Stuttgart - Fortuna Dusseldorf

Stuttgart are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Sassuolo-Empoli18:30

Sassuolo - Empoli

Sassuolo are playing Empoli at the Serie A of Italy on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Monaco-Nimes18:45

Monaco - Nimes

Monaco are playing Nimes at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Heracles Almelo-De Graafschap18:00

Heracles Almelo - De Graafschap

Heracles Almelo are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Boavista-Chaves19:30

Boavista - Chaves

Boavista are playing Chaves at the Primeira Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 19:30 UTC.

Amstetten-Horn17:10

Amstetten - Horn

Amstetten are playing Horn at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Austria Klagenfurt-Wiener Neustadt17:10

Austria Klagenfurt - Wiener Neustadt

Austria Klagenfurt are playing Wiener Neustadt at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Innsbruck-2-Floridsdorfer AC17:10

Innsbruck-2 - Floridsdorfer AC

Innsbruck-2 are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Kapfenberg-Blau-Weis Linz17:10

Kapfenberg - Blau-Weis Linz

Kapfenberg are playing Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Ried-Austria W-217:10

Ried - Austria W-2

Ried are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Vorwarts Steyr-Wattens17:10

Vorwarts Steyr - Wattens

Vorwarts Steyr are playing Wattens at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Zulte-Waregem-Kortrijk18:30

Zulte-Waregem - Kortrijk

Zulte-Waregem are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Etar-Beroe14:30

Etar - Beroe

Etar are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Levski-Vitosha Bistritsa17:00

Levski - Vitosha Bistritsa

Levski are playing Vitosha Bistritsa at the A PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven Koprivnica-Rudes16:00

Slaven Koprivnica - Rudes

Slaven Koprivnica are playing Rudes at the 1 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Zlin-Ostrava16:00

Zlin - Ostrava

Zlin are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vejle-Esbjerg17:00

Vejle - Esbjerg

Vejle are playing Esbjerg at the Superliga of Denmark on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Wigan-Bristol City18:45

Wigan - Bristol City

Wigan are playing Bristol City at the Championship of England on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

HJK Helsinki-RoPS15:30

HJK Helsinki - RoPS

HJK Helsinki are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

SJK-Lahti15:30

SJK - Lahti

SJK are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Auxerre-Ajaccio18:00

Auxerre - Ajaccio

Auxerre are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Chateauroux-Beziers18:00

Chateauroux - Beziers

Chateauroux are playing Beziers at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Gazelec Ajaccio-Nancy18:00

Gazelec Ajaccio - Nancy

Gazelec Ajaccio are playing Nancy at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Grenoble-Brest18:00

Grenoble - Brest

Grenoble are playing Brest at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Le Havre-Troyes18:00

Le Havre - Troyes

Le Havre are playing Troyes at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Lorient-Clermont18:00

Lorient - Clermont

Lorient are playing Clermont at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Sochaux-Orleans18:00

Sochaux - Orleans

Sochaux are playing Orleans at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Valenciennes-Red Star18:00

Valenciennes - Red Star

Valenciennes are playing Red Star at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Ingolstadt-St. Pauli16:30

Ingolstadt - St. Pauli

Ingolstadt are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Sandhausen-Koln16:30

Sandhausen - Koln

Sandhausen are playing Koln at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Preussen Munster-Energie17:00

Preussen Munster - Energie

Preussen Munster are playing Energie at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Benevento-Salernitana19:00

Benevento - Salernitana

Benevento are playing Salernitana at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Pogon Szczecin-Wisla Krakow16:00

Pogon Szczecin - Wisla Krakow

Pogon Szczecin are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Arka Gdynia-Lech18:30

Arka Gdynia - Lech

Arka Gdynia are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Sepsi-Voluntari15:00

Sepsi - Voluntari

Sepsi are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CSMS Iasi-Dinamo B18:00

CSMS Iasi - Dinamo B

CSMS Iasi are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cukaricki-Spartak Subotica16:00

Cukaricki - Spartak Subotica

Cukaricki are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Brommapojkarna-Sundsvall17:00

Brommapojkarna - Sundsvall

Brommapojkarna are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bursaspor-Istanbul Basaksehir17:00

Bursaspor - Istanbul Basaksehir

Bursaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzurum BB-Ankaragucu17:00

Erzurum BB - Ankaragucu

Erzurum BB are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Altinordu-Demirspor Adana16:00

Altinordu - Demirspor Adana

Altinordu are playing Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Osmanlispor-Denizlispor16:00

Osmanlispor - Denizlispor

Osmanlispor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Shimizu S-Pulse-Gamba Osaka10:30

Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka

Shimizu S-Pulse are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Kashiwa Reysol-Sagan Tosu06:00

Kashiwa Reysol - Sagan Tosu

Kashiwa Reysol are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on September 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Jubilo Iwata-Yokohama F. Marinos07:00

Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos

Jubilo Iwata are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Bidvest Wits-Polokwane City18:00

Bidvest Wits - Polokwane City

Bidvest Wits are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Morelia-Pumas00:00

Morelia - Pumas

Morelia are playing Pumas at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Puebla-America02:00

Puebla - America

Puebla are playing America at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 02:00 UTC.

San Lorenzo-Patronato de Parana22:00

San Lorenzo - Patronato de Parana

San Lorenzo are playing Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Colon-Godoy Cruz00:00

Colon - Godoy Cruz

Colon are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportes Temuco-Huachipato23:00

Deportes Temuco - Huachipato

Deportes Temuco are playing Huachipato at the Primera Division of Chile on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico Bucaramanga-CD Jaguares23:00

Atletico Bucaramanga - CD Jaguares

Atletico Bucaramanga are playing CD Jaguares at the Clausura of Colombia on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Boyaco Chico-Patriotas01:00

Boyaco Chico - Patriotas

Boyaco Chico are playing Patriotas at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

El Nacional-Dep. Macara00:15

El Nacional - Dep. Macara

El Nacional are playing Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on September 22. The match will kick off 00:15 UTC.

Generali Diaz-Sol de America21:45

Generali Diaz - Sol de America

Generali Diaz are playing Sol de America at the Clausura of Paraguay on September 21. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo Luqueno-Guarani A23:50

Sportivo Luqueno - Guarani A

Sportivo Luqueno are playing Guarani A at the Clausura of Paraguay on September 21. The match will kick off 23:50 UTC.

Union Comercio-Alianza Lima20:30

Union Comercio - Alianza Lima

Union Comercio are playing Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on September 21. The match will kick off 20:30 UTC.

Sport Huancayo-UTC Cajamarca01:00

Sport Huancayo - UTC Cajamarca

Sport Huancayo are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Partizani-Flamurtari17:45

Partizani - Flamurtari

Partizani are playing Flamurtari at the Kategoria Superiore of Albania on September 21. The match will kick off 17:45 UTC.

Allerheiligen-Wolfsberger AC-217:00

Allerheiligen - Wolfsberger AC-2

Allerheiligen are playing Wolfsberger AC-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

FC Wels-Deutschlandsberger17:00

FC Wels - Deutschlandsberger

FC Wels are playing Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Gleisdorf-Lendorf17:00

Gleisdorf - Lendorf

Gleisdorf are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Kalsdorf-Bad Gleichenberg17:00

Kalsdorf - Bad Gleichenberg

Kalsdorf are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Volkermarkt-Stadl-Paura17:00

Union Volkermarkt - Stadl-Paura

Union Volkermarkt are playing Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Volkermarkt-Sturm-217:00

Volkermarkt - Sturm-2

Volkermarkt are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bischofshofen-Schwaz17:00

Bischofshofen - Schwaz

Bischofshofen are playing Schwaz at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Seekirchen-Kitzbuhel17:00

Seekirchen - Kitzbuhel

Seekirchen are playing Kitzbuhel at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Johann-Pinzgau Saalfelden17:00

St. Johann - Pinzgau Saalfelden

St. Johann are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Grodig-Worgl17:30

Grodig - Worgl

Grodig are playing Worgl at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Parndorf-Karabakh Wien17:00

Parndorf - Karabakh Wien

Parndorf are playing Karabakh Wien at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ebreichsdorf-Wiener SK17:30

Ebreichsdorf - Wiener SK

Ebreichsdorf are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Mannsdorf-Leobendorf17:30

Mannsdorf - Leobendorf

Mannsdorf are playing Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Schwechat-Traiskirchen17:30

Schwechat - Traiskirchen

Schwechat are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Neulengbach W-St. Polten W17:30

Neulengbach W - St. Polten W

Neulengbach W are playing St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Dnepr Mogilev-Smolevichi-STI16:00

Dnepr Mogilev - Smolevichi-STI

Dnepr Mogilev are playing Smolevichi-STI at the Premier League of Belarus on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tubize-St. Gilloise18:30

Tubize - St. Gilloise

Tubize are playing St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Anderlecht U-21-Cercle Brugge U-2117:30

Anderlecht U-21 - Cercle Brugge U-21

Anderlecht U-21 are playing Cercle Brugge U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Anderlecht W-Standard W18:00

Anderlecht W - Standard W

Anderlecht W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent W-Genk W18:30

Gent W - Genk W

Gent W are playing Genk W at the Super League - Women of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Arda Kardzhali-Chernomorets Burgas14:00

Arda Kardzhali - Chernomorets Burgas

Arda Kardzhali are playing Chernomorets Burgas at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Botev Galabovo-Lokomotiv Sofia14:00

Botev Galabovo - Lokomotiv Sofia

Botev Galabovo are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

CSKA 1948 Sofia-Dobrudzha14:00

CSKA 1948 Sofia - Dobrudzha

CSKA 1948 Sofia are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lovech-Pirin14:00

Lovech - Pirin

Lovech are playing Pirin at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Strumska slava-Nesebr14:00

Strumska slava - Nesebr

Strumska slava are playing Nesebr at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Tsarsko selo-Ludogorets-214:00

Tsarsko selo - Ludogorets-2

Tsarsko selo are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sesvete-Hrvatski Dragovoljac14:00

Sesvete - Hrvatski Dragovoljac

Sesvete are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Kustosija-Varteks14:30

Kustosija - Varteks

Kustosija are playing Varteks at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Sibenik-Solin16:00

Sibenik - Solin

Sibenik are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ayia Napa-Asil Lyssi16:00

Ayia Napa - Asil Lyssi

Ayia Napa are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ethnikos Achnas-Omonia Aradippou16:00

Ethnikos Achnas - Omonia Aradippou

Ethnikos Achnas are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitkovice-Chrudim15:00

Vitkovice - Chrudim

Vitkovice are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Jihlava-Vlasim16:00

Jihlava - Vlasim

Jihlava are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Znojmo-Usti nad Labem16:00

Znojmo - Usti nad Labem

Znojmo are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Hanacka-Viktoria Otrokovice14:30

Hanacka - Viktoria Otrokovice

Hanacka are playing Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Velke Mezirici-Odra Petrkovice14:30

Velke Mezirici - Odra Petrkovice

Velke Mezirici are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Skive IK-Aarhus Fremad17:00

Skive IK - Aarhus Fremad

Skive IK are playing Aarhus Fremad at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Arsenal U-23-Liverpool U-2318:00

Arsenal U-23 - Liverpool U-23

Arsenal U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Norwich U-23-Newcastle U-2313:00

Norwich U-23 - Newcastle U-23

Norwich U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Reading U-23-West Brom U-2318:00

Reading U-23 - West Brom U-23

Reading U-23 are playing West Brom U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Southampton U-23-Aston Villa U-2318:00

Southampton U-23 - Aston Villa U-23

Southampton U-23 are playing Aston Villa U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Bristol City U-23-QPR U-2312:00

Bristol City U-23 - QPR U-23

Bristol City U-23 are playing QPR U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Sheffield Wed U-23-Sheffield Utd U-2318:00

Sheffield Wed U-23 - Sheffield Utd U-23

Sheffield Wed U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Concarneau-Villefranche18:00

Concarneau - Villefranche

Concarneau are playing Villefranche at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Drancy-Marignane Gignac18:00

Drancy - Marignane Gignac

Drancy are playing Marignane Gignac at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Laval-LEntente SSG18:00

Laval - LEntente SSG

Laval are playing LEntente SSG at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon Duchere-Cholet18:00

Lyon Duchere - Cholet

Lyon Duchere are playing Cholet at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Quevilly-Dunkerque18:00

Quevilly - Dunkerque

Quevilly are playing Dunkerque at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Rodez Aveyron-Le Mans18:00

Rodez Aveyron - Le Mans

Rodez Aveyron are playing Le Mans at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Tours-Pau18:00

Tours - Pau

Tours are playing Pau at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Kolkheti-Lokomotiv Tbilisi12:00

Kolkheti - Lokomotiv Tbilisi

Kolkheti are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hamburger-2-Drochtersen17:00

Hamburger-2 - Drochtersen

Hamburger-2 are playing Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ulm-Stuttgart-216:30

Ulm - Stuttgart-2

Ulm are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Hessen Dreieich-Astoria Walldorf17:00

Hessen Dreieich - Astoria Walldorf

Hessen Dreieich are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bonner SC-Wiedenbruck17:30

Bonner SC - Wiedenbruck

Bonner SC are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Essen-Straelen17:30

Essen - Straelen

Essen are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Fortuna Dusseldorf-2-Oberhausen17:30

Fortuna Dusseldorf-2 - Oberhausen

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Herkenrath-Borussia M-217:30

Herkenrath - Borussia M-2

Herkenrath are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Koln-2-Alemannia Aachen17:30

Koln-2 - Alemannia Aachen

Koln-2 are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

1860 Rosenheim-Bayern-216:00

1860 Rosenheim - Bayern-2

1860 Rosenheim are playing Bayern-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Augsburg-2-Pipinsried17:00

Augsburg-2 - Pipinsried

Augsburg-2 are playing Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Heimstetten-Burghausen17:00

Heimstetten - Burghausen

Heimstetten are playing Burghausen at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Memmingen-Eichstatt17:30

Memmingen - Eichstatt

Memmingen are playing Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Optik Ratenow-Auerbach17:00

Optik Ratenow - Auerbach

Optik Ratenow are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Seligenporten-Neumarkt ASV16:30

Seligenporten - Neumarkt ASV

Seligenporten are playing Neumarkt ASV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Wurzburger Kickers-2-Abtswind16:30

Wurzburger Kickers-2 - Abtswind

Wurzburger Kickers-2 are playing Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Rain Lech-Pullach15:15

Rain Lech - Pullach

Rain Lech are playing Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Sonthofen-Kottern17:00

Sonthofen - Kottern

Sonthofen are playing Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Victoria Hamburg-Curslack Neuengamme17:30

Victoria Hamburg - Curslack Neuengamme

Victoria Hamburg are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Suderelbe-Concordia Hamburg18:00

Suderelbe - Concordia Hamburg

Suderelbe are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Bissingen-Spielberg17:00

Bissingen - Spielberg

Bissingen are playing Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Stuttgarter Kickers-2-Pforzheim17:00

Stuttgarter Kickers-2 - Pforzheim

Stuttgarter Kickers-2 are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Sandersdorf-Askania Bernburg17:00

Union Sandersdorf - Askania Bernburg

Union Sandersdorf are playing Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Westfalia Herne-Erndtebruck18:00

Westfalia Herne - Erndtebruck

Westfalia Herne are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

FC Wegberg-Beeck-Hurth18:00

FC Wegberg-Beeck - Hurth

FC Wegberg-Beeck are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cork City-Dundalk18:15

Cork City - Dundalk

Cork City are playing Dundalk at the Premier Division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Bray-Limerick18:45

Bray - Limerick

Bray are playing Limerick at the Premier Division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Waterford-Sligo Rovers18:45

Waterford - Sligo Rovers

Waterford are playing Sligo Rovers at the Premier Division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford Youths-Athlone Town19:00

Wexford Youths - Athlone Town

Wexford Youths are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Ashkelon-Hapoel Petah Tikva13:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Petah Tikva

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Bnei Lod-Hapoel Afula13:00

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Afula

Hapoel Bnei Lod are playing Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Iksal-Hapoel Rishon LeZion13:00

Hapoel Iksal - Hapoel Rishon LeZion

Hapoel Iksal are playing Hapoel Rishon LeZion at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Katamon-Hapoel Kfar Saba13:00

Hapoel Katamon - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Katamon are playing Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Marmorek-Maccabi Ahi Nazareth13:00

Hapoel Marmorek - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Marmorek are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Nazareth Illit-Beitar Tel Aviv13:00

Hapoel Nazareth Illit - Beitar Tel Aviv

Hapoel Nazareth Illit are playing Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat Gan-Sektzia Nes Tziona13:00

Hapoel Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Ramat Gan are playing Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat HaSharon-Hapoel Acre13:00

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Acre

Hapoel Ramat HaSharon are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Atalanta U-19-Palermo U-1913:30

Atalanta U-19 - Palermo U-19

Atalanta U-19 are playing Palermo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Torino U-19-Genoa U-1917:00

Torino U-19 - Genoa U-19

Torino U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Rende-Catanzaro18:30

Rende - Catanzaro

Rende are playing Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Zalgiris-Suduva17:00

Zalgiris - Suduva

Zalgiris are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Dziugas Telsiai-Dainava14:00

Dziugas Telsiai - Dainava

Dziugas Telsiai are playing Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pieta Hotspurs-Senglea Athletic16:00

Pieta Hotspurs - Senglea Athletic

Pieta Hotspurs are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valletta FC-Qormi FC17:00

Valletta FC - Qormi FC

Valletta FC are playing Qormi FC at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Balzan-Mosta18:15

Balzan - Mosta

Balzan are playing Mosta at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Vittoriosa Stars-Pembroke Athleta16:00

Vittoriosa Stars - Pembroke Athleta

Vittoriosa Stars are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Gudja United-Zebbug Rangers18:15

Gudja United - Zebbug Rangers

Gudja United are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Den Bosch-Almere City FC18:00

Den Bosch - Almere City FC

Den Bosch are playing Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

FC Oss-Sparta Rotterdam18:00

FC Oss - Sparta Rotterdam

FC Oss are playing Sparta Rotterdam at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Go Ahead Eagles-Ajax-218:00

Go Ahead Eagles - Ajax-2

Go Ahead Eagles are playing Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Helmond Sport-NEC18:00

Helmond Sport - NEC

Helmond Sport are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

MVV Maastricht-Dordrecht 9018:00

MVV Maastricht - Dordrecht 90

MVV Maastricht are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

PSV-2-Volendam18:00

PSV-2 - Volendam

PSV-2 are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

RKC-AZ-218:00

RKC - AZ-2

RKC are playing AZ-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Roda-Eindhoven18:00

Roda - Eindhoven

Roda are playing Eindhoven at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Telstar-Twente18:00

Telstar - Twente

Telstar are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Utrecht-2-Cambuur Leeuwarden18:00

Utrecht-2 - Cambuur Leeuwarden

Utrecht-2 are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Barendrecht W-Achilles 29 W17:30

Barendrecht W - Achilles 29 W

Barendrecht W are playing Achilles 29 W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen W-PSV W17:30

Heerenveen W - PSV W

Heerenveen W are playing PSV W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Twente W-Ajax W17:30

Twente W - Ajax W

Twente W are playing Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

VV Alkmaar W-Zwolle W17:30

VV Alkmaar W - Zwolle W

VV Alkmaar W are playing Zwolle W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Newry City-Warrenpoint Town18:45

Newry City - Warrenpoint Town

Newry City are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Stabek W-Lillestrom W17:00

Stabek W - Lillestrom W

Stabek W are playing Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Olimpia G-Znicz Pruszkow16:00

Olimpia G - Znicz Pruszkow

Olimpia G are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ruch Chorzow-Gryf W17:20

Ruch Chorzow - Gryf W

Ruch Chorzow are playing Gryf W at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 17:20 UTC.

Arsenal-D0 - 1Rubin-D47'

Arsenal-D - Rubin-D

Arsenal-D are playing Rubin-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Rubin-D is winning 0-1.

Dinamo-D3 - 0Anzhi-D49'

Dinamo-D - Anzhi-D

Dinamo-D are playing Anzhi-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Dinamo-D is winning 3-0.

Rostov-D-Ufa-D11:00

Rostov-D - Ufa-D

Rostov-D are playing Ufa-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Yenisey-D-Ural-D04:00

Yenisey-D - Ural-D

Yenisey-D are playing Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match will kick off 04:00 UTC.

Znamia Truda-Luki-Energia13:00

Znamia Truda - Luki-Energia

Znamia Truda are playing Luki-Energia at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnepr Smolensk-Tekstilshik15:30

Dnepr Smolensk - Tekstilshik

Dnepr Smolensk are playing Tekstilshik at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Neftekhimik-Zvezda Perm12:00

Neftekhimik - Zvezda Perm

Neftekhimik are playing Zvezda Perm at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

FK Strogino-Metallurg L.13:00

FK Strogino - Metallurg L.

FK Strogino are playing Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Salyut-Khimik Novomoskovsk15:30

Salyut - Khimik Novomoskovsk

Salyut are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Volgar-Astrakhan-Angusht14:30

Volgar-Astrakhan - Angusht

Volgar-Astrakhan are playing Angusht at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

FK Krasnodar-3-FC Chayka15:00

FK Krasnodar-3 - FC Chayka

FK Krasnodar-3 are playing FC Chayka at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverurie Locos-Fraserburgh19:00

Inverurie Locos - Fraserburgh

Inverurie Locos are playing Fraserburgh at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Lokomotiva Kosice-Samorin13:30

Lokomotiva Kosice - Samorin

Lokomotiva Kosice are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Banska Bystrica-Liptovsky Mikulas14:00

Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas

Banska Bystrica are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Fuzinar-Nafta14:00

NK Fuzinar - Nafta

NK Fuzinar are playing Nafta at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Buzanada-Santa Ursula20:00

Buzanada - Santa Ursula

Buzanada are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Panaderia Pulido-UD San Fernando20:00

Panaderia Pulido - UD San Fernando

Panaderia Pulido are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Union Viera-Villa de Santa Brigida20:00

Union Viera - Villa de Santa Brigida

Union Viera are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

San Juan-Corellano18:30

San Juan - Corellano

San Juan are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Skoftebyn-Vanersborgs IF17:00

Skoftebyn - Vanersborgs IF

Skoftebyn are playing Vanersborgs IF at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Lausanne-Aarau18:00

Lausanne - Aarau

Lausanne are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Bursaspor U-21-Istanbul Basaksehir U-2112:00

Bursaspor U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Bursaspor U-21 are playing Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Erzurum BB U-21-Ankaragucu U-2112:00

Erzurum BB U-21 - Ankaragucu U-21

Erzurum BB U-21 are playing Ankaragucu U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Altinordu U-21-Demirspor Adana U-2111:00

Altinordu U-21 - Demirspor Adana U-21

Altinordu U-21 are playing Demirspor Adana U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Osmanlispor U-21-Denizlispor U-2111:00

Osmanlispor U-21 - Denizlispor U-21

Osmanlispor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Balkany-FC Sumy13:00

Balkany - FC Sumy

Balkany are playing FC Sumy at the Persha Liga of Ukraine on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Mykolaiv-Zirka16:00

Mykolaiv - Zirka

Mykolaiv are playing Zirka at the Persha Liga of Ukraine on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mariupol U-21-Oleksandria U-2110:00

Mariupol U-21 - Oleksandria U-21

Mariupol U-21 are playing Oleksandria U-21 at the Youth League of Ukraine on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Arsenal Kyiv U-21-Olimpik U-2112:00

Arsenal Kyiv U-21 - Olimpik U-21

Arsenal Kyiv U-21 are playing Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TNS-Bala Town18:45

TNS - Bala Town

TNS are playing Bala Town at the Premier League of Wales on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Conwy Borough-Rhyl18:30

Conwy Borough - Rhyl

Conwy Borough are playing Rhyl at the Cimru Alliance of Wales on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Holywell-Denbigh Town18:30

Holywell - Denbigh Town

Holywell are playing Denbigh Town at the Cimru Alliance of Wales on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Briton Ferry-Goytre United18:30

Briton Ferry - Goytre United

Briton Ferry are playing Goytre United at the Division 1 of Wales on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Taff's Well-Cwmamman United18:45

Taff's Well - Cwmamman United

Taff's Well are playing Cwmamman United at the Division 1 of Wales on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

PSMS2 - 2Persela Lamongan79'

PSMS - Persela Lamongan

PSMS are playing Persela Lamongan at the Liga 1 of Indonesia on September 21. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Persipura Jayapura-Arema06:30

Persipura Jayapura - Arema

Persipura Jayapura are playing Arema at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match will kick off 06:30 UTC.

Gostaresh Folad-Pars Jonoubi Jam14:15

Gostaresh Folad - Pars Jonoubi Jam

Gostaresh Folad are playing Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on September 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Sanat Naft-Paykan15:00

Sanat Naft - Paykan

Sanat Naft are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sepahan-Foolad15:00

Sepahan - Foolad

Sepahan are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Machida Zelvia-Tokushima Vortis07:00

Machida Zelvia - Tokushima Vortis

Machida Zelvia are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ahly-Al-Ramtha14:00

Al Ahly - Al-Ramtha

Al Ahly are playing Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Shabab Alordon-Al-Weehdat16:30

Shabab Alordon - Al-Weehdat

Shabab Alordon are playing Al-Weehdat at the League 1 of Jordan on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Kyran0 - 0Altay Semey9'

Kyran - Altay Semey

Kyran are playing Altay Semey at the 1 Division of Kazakhstan on September 21. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gyeongnam FC-FC Seoul05:00

Gyeongnam FC - FC Seoul

Gyeongnam FC are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Pohang Steelers-Incheon United05:00

Pohang Steelers - Incheon United

Pohang Steelers are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Sangju Sangmu-Daegu FC07:00

Sangju Sangmu - Daegu FC

Sangju Sangmu are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Seongnam-Ansan Greeners05:00

Seongnam - Ansan Greeners

Seongnam are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Seoul E-Land-Bucheon 199506:00

Seoul E-Land - Bucheon 1995

Seoul E-Land are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Nejmeh-Al Ansar Beirut18:30

Al Nejmeh - Al Ansar Beirut

Al Nejmeh are playing Al Ansar Beirut at the Premier League of Lebanon on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Felda United-Terengganu13:00

Felda United - Terengganu

Felda United are playing Terengganu at the National cup of Malaysia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Sailiya SC-Al Ahli SC14:55

Al Sailiya SC - Al Ahli SC

Al Sailiya SC are playing Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on September 21. The match will kick off 14:55 UTC.

Al Khuraitiat SC-Umm Salal SC17:05

Al Khuraitiat SC - Umm Salal SC

Al Khuraitiat SC are playing Umm Salal SC at the Stars League of Qatar on September 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Ittifaq Dammam-Al Feiha15:15

Al Ittifaq Dammam - Al Feiha

Al Ittifaq Dammam are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Faysaly Al Majmaah-Ohod15:35

Al Faysaly Al Majmaah - Ohod

Al Faysaly Al Majmaah are playing Ohod at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 15:35 UTC.

Al Ahli Jeddah-Al Hazm Rass17:35

Al Ahli Jeddah - Al Hazm Rass

Al Ahli Jeddah are playing Al Hazm Rass at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 17:35 UTC.

Al Sahel-Karama13:00

Al Sahel - Karama

Al Sahel are playing Karama at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Herafio Aleppo-Jaish13:00

Herafio Aleppo - Jaish

Herafio Aleppo are playing Jaish at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Jabala-Ittihad13:00

Jabala - Ittihad

Jabala are playing Ittihad at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Nawaeir-Teshrin13:00

Nawaeir - Teshrin

Nawaeir are playing Teshrin at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Shorta-Wahda13:00

Shorta - Wahda

Shorta are playing Wahda at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hottin-Taliya16:00

Hottin - Taliya

Hottin are playing Taliya at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Wathbah-Majd16:00

Wathbah - Majd

Wathbah are playing Majd at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Nasr-Al Ain13:30

Al Nasr - Al Ain

Al Nasr are playing Al Ain at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Dhafra-Ittihad Kalba13:40

Al Dhafra - Ittihad Kalba

Al Dhafra are playing Ittihad Kalba at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 13:40 UTC.

Al Fujairah-Ajman16:15

Al Fujairah - Ajman

Al Fujairah are playing Ajman at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Al Wahda FC Abu Dhabi-Al Wasl Dubai16:15

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Wasl Dubai

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Wasl Dubai at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Dibba Al Fujairah U-21-Emirates U-2113:25

Dibba Al Fujairah U-21 - Emirates U-21

Dibba Al Fujairah U-21 are playing Emirates U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 21. The match will kick off 13:25 UTC.

Al Sharjah U-21-Al Shabab U-2113:30

Al Sharjah U-21 - Al Shabab U-21

Al Sharjah U-21 are playing Al Shabab U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Banni Yas U-21-Al Jazeera U-2113:35

Banni Yas U-21 - Al Jazeera U-21

Banni Yas U-21 are playing Al Jazeera U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 21. The match will kick off 13:35 UTC.

CS Constantine-Paradou16:00

CS Constantine - Paradou

CS Constantine are playing Paradou at the Ligue 1 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

JS Kabylie-CR Belouizdad16:00

JS Kabylie - CR Belouizdad

JS Kabylie are playing CR Belouizdad at the Ligue 1 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

CABB Arreridj-MO Bejaia16:45

CABB Arreridj - MO Bejaia

CABB Arreridj are playing MO Bejaia at the Ligue 1 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:45 UTC.

NC Magra-RC Relizane15:00

NC Magra - RC Relizane

NC Magra are playing RC Relizane at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Skikda-ES Kouba15:00

Skikda - ES Kouba

Skikda are playing ES Kouba at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

USM Blida-ASO Chlef15:00

USM Blida - ASO Chlef

USM Blida are playing ASO Chlef at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

USM El Harrach-USM Annaba15:00

USM El Harrach - USM Annaba

USM El Harrach are playing USM Annaba at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ES Mostaganem-ASM Oran16:00

ES Mostaganem - ASM Oran

ES Mostaganem are playing ASM Oran at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

JSM Bejaia-US Biskra16:00

JSM Bejaia - US Biskra

JSM Bejaia are playing US Biskra at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

MC El Eulma-WA Tlemcen18:00

MC El Eulma - WA Tlemcen

MC El Eulma are playing WA Tlemcen at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

TP Mazembe-1 de Agosto13:00

TP Mazembe - 1 de Agosto

TP Mazembe are playing 1 de Agosto at the Playoffs of Caf Champions League on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Etoile du Sahel-Esperance16:00

Etoile du Sahel - Esperance

Etoile du Sahel are playing Esperance at the Playoffs of Caf Champions League on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

WAC Casablanca-ES Setif19:00

WAC Casablanca - ES Setif

WAC Casablanca are playing ES Setif at the Playoffs of Caf Champions League on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Dakhlia-El Ittihad Al Sakandary13:30

Dakhlia - El Ittihad Al Sakandary

Dakhlia are playing El Ittihad Al Sakandary at the Premier League of Egypt on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

El Entag El Harby-Misr El-Maqasha16:00

El Entag El Harby - Misr El-Maqasha

El Entag El Harby are playing Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Serbian White Eagles-Waterloo23:00

Serbian White Eagles - Waterloo

Serbian White Eagles are playing Waterloo at the CSL of Canada on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Real Mississauga-CSC Mississauga00:30

Real Mississauga - CSC Mississauga

Real Mississauga are playing CSC Mississauga at the CSL of Canada on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

UAEM Potros-Celaya00:00

UAEM Potros - Celaya

UAEM Potros are playing Celaya at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Atlante-Tampico Madero01:00

Atlante - Tampico Madero

Atlante are playing Tampico Madero at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Correcaminos-Venados01:08

Correcaminos - Venados

Correcaminos are playing Venados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 01:08 UTC.

Cimarrones-Atletico San Luis03:30

Cimarrones - Atletico San Luis

Cimarrones are playing Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 03:30 UTC.

Instituto-Defensores Belgrano00:05

Instituto - Defensores Belgrano

Instituto are playing Defensores Belgrano at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 00:05 UTC.

Urquiza-Atlanta CA18:05

Urquiza - Atlanta CA

Urquiza are playing Atlanta CA at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 21. The match will kick off 18:05 UTC.

San Miguel-Almirante Brown18:30

San Miguel - Almirante Brown

San Miguel are playing Almirante Brown at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Goias-Ponte Preta22:15

Goias - Ponte Preta

Goias are playing Ponte Preta at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 22:15 UTC.

CRB Maceio-Coritiba23:30

CRB Maceio - Coritiba

CRB Maceio are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Sao Bento-Boa23:30

Sao Bento - Boa

Sao Bento are playing Boa at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Fortaleza-Vila Nova00:30

Fortaleza - Vila Nova

Fortaleza are playing Vila Nova at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Paysandu-Criciuma00:30

Paysandu - Criciuma

Paysandu are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

FYR Macedonia U-19 W-Cyprus U-19 W12:00

FYR Macedonia U-19 W - Cyprus U-19 W

FYR Macedonia U-19 W are playing Cyprus U-19 W at the Friendlies - Woman of International on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Serbia U-17 W-Russia U-17 W14:30

Serbia U-17 W - Russia U-17 W

Serbia U-17 W are playing Russia U-17 W at the Friendlies - Woman of International on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Belarus U-170 - 0Armenia U-1748'

Belarus U-17 - Armenia U-17

Belarus U-17 are playing Armenia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.