KB Breidholt vs Throttur Reykjavik Live Score and Live Stream

19:15, Friday, April 23
HomeHome
StatisticsStats
Embed Match
Embed KB Breidholt - Throttur Reykjavik
Live in 2 days
Iceland National Cup
Scheduled For Friday
16
Throttur Reykjavik have failed to keep a clean sheet in their previous 16 matches.
7
Throttur Reykjavik have gone 7 consecutive away matches without a draw.
Live Match Report

KB Breidholt are playing Throttur Reykjavik at the National Cup of Iceland on April 23. The match will kick off 19:15 UTC.

ScoreBat is covering KB Breidholt vs Throttur Reykjavik in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch KB Breidholt vs Throttur Reykjavik live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Iceland National Cup, KB Breidholt or Throttur Reykjavik whenever available. We cover all matches of Iceland National Cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/kb-breidholt-vs-throttur-reykjavik-live-stream/.

KB Breidholt have lost to KFG Gardabaer in their previous match, while Throttur Reykjavik have lost to IBV Vestmannaeyjar, Leiknir R., Fylkir and Breidablik in their previous 4 matches.

Goals and video highlights of the match between KB Breidholt and Throttur Reykjavik are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when KB Breidholt or Throttur Reykjavik score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between KB Breidholt and Throttur Reykjavik include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from KB Breidholt vs Throttur Reykjavik with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Iceland National Cup are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Tottenham Hotspur - Southampton

Tottenham Hotspur - Southampton

Tottenham Hotspur played Southampton at the Premier League of England on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Tottenham Hotspur won 2-1.

Aston Villa - Manchester City

Aston Villa - Manchester City

Aston Villa are playing Manchester City at the Premier League of England on April 21. The match kicked off 19:15 UTC. It's half time and Manchester City are winning 1-2.

Levante - Sevilla

Levante - Sevilla

Levante played Sevilla at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Sevilla won 0-1.

Osasuna - Valencia

Osasuna - Valencia

Osasuna played Valencia at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Osasuna won 3-1.

Real Betis - Athletic Bilbao

Real Betis - Athletic Bilbao

Real Betis played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alaves - Villarreal

Alaves - Villarreal

Alaves are playing Villarreal at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's half time and Alaves are winning 1-0.

Elche - Real Valladolid

Elche - Real Valladolid

Elche are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Elche are winning 1-0.

Cadiz - Real Madrid

Cadiz - Real Madrid

Cadiz are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on April 21.

Borussia Dortmund - Union Berlin

Borussia Dortmund - Union Berlin

Borussia Dortmund are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Borussia Dortmund are winning 1-0.

Hoffenheim - Borussia Monchengladbach

Hoffenheim - Borussia Monchengladbach

Hoffenheim are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Hoffenheim are winning 3-2.

Stuttgart - Wolfsburg

Stuttgart - Wolfsburg

Stuttgart are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Wolfsburg are winning 0-3.

Werder Bremen - Mainz

Werder Bremen - Mainz

Werder Bremen are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Mainz are winning 0-1.

AC Milan - Sassuolo

AC Milan - Sassuolo

AC Milan played Sassuolo at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Sassuolo won 1-2.

Bologna - Torino

Bologna - Torino

Bologna are playing Torino at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Crotone - Sampdoria

Crotone - Sampdoria

Crotone are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Sampdoria are winning 0-1.

Genoa - Benevento

Genoa - Benevento

Genoa are playing Benevento at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Juventus - Parma

Juventus - Parma

Juventus are playing Parma at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Juventus are winning 2-1.

Spezia - Inter Milan

Spezia - Inter Milan

Spezia are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Udinese - Cagliari

Udinese - Cagliari

Udinese are playing Cagliari at the Serie A of Italy on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Cagliari are winning 0-1.

Millwall - Bournemouth

Millwall - Bournemouth

Millwall played Bournemouth at the Championship of England on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Bournemouth won 1-4.

Rotherham - Middlesbrough

Rotherham - Middlesbrough

Rotherham played Middlesbrough at the Championship of England on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Middlesbrough won 1-2.

Stoke City - Coventry

Stoke City - Coventry

Stoke City played Coventry at the Championship of England on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Coventry won 2-3.

Wycombe Wanderers - Bristol City

Wycombe Wanderers - Bristol City

Wycombe Wanderers played Bristol City at the Championship of England on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Wycombe Wanderers won 2-1.

Birmingham - Nottingham Forest

Birmingham - Nottingham Forest

Birmingham are playing Nottingham Forest at the Championship of England on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Birmingham are winning 1-0.

Huddersfield - Barnsley

Huddersfield - Barnsley

Huddersfield are playing Barnsley at the Championship of England on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Luton - Reading

Luton - Reading

Luton are playing Reading at the Championship of England on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Santa Clara - Moreirense

Santa Clara - Moreirense

Santa Clara played Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on April 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Maritimo - Rio Ave

Maritimo - Rio Ave

Maritimo played Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Maritimo won 1-0.

Braga - Boavista

Braga - Boavista

Braga played Boavista at the Primeira Liga of Portugal on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Braga won 2-1.

Sporting - Belenenses

Sporting - Belenenses

Sporting are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on April 21. The match will kick off 20:15 UTC.

Sturm - Wolfsberger AC

Sturm - Wolfsberger AC

Sturm played Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Wolfsberger AC won 0-1.

Tirol - Salzburg

Tirol - Salzburg

Tirol played Salzburg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Tirol won 3-2.

LASK Linz - Rapid

LASK Linz - Rapid

LASK Linz are playing Rapid at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Shakhtyor Soligorsk - Isloch

Shakhtyor Soligorsk - Isloch

Shakhtyor Soligorsk played Isloch at the National Cup of Belarus on April 21. The match kicked off 15:45 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 1-0.

BATE - Torpedo-BelAZ

BATE - Torpedo-BelAZ

BATE played Torpedo-BelAZ at the National Cup of Belarus on April 21. The match kicked off 17:45 UTC. BATE won 4-1.

Beroe - Tsarsko selo

Beroe - Tsarsko selo

Beroe played Tsarsko selo at the A PFG of Bulgaria on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Tsarsko selo won 0-1.

CSKA Sofia - Montana

CSKA Sofia - Montana

CSKA Sofia played Montana at the A PFG of Bulgaria on April 21. The match kicked off 15:15 UTC. CSKA Sofia won 6-0.

Lokomotiv Plovdiv - Levski

Lokomotiv Plovdiv - Levski

Lokomotiv Plovdiv played Levski at the A PFG of Bulgaria on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Lokomotiv Plovdiv won 1-0.

Lokomotiva Zagreb - Varteks

Lokomotiva Zagreb - Varteks

Lokomotiva Zagreb played Varteks at the 1 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lokomotiva Zagreb won 4-0.

NK Istra 1961 - Rijeka

NK Istra 1961 - Rijeka

NK Istra 1961 played Rijeka at the 1 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 16:05 UTC. Rijeka won 1-2.

Osijek - Dinamo Zagreb

Osijek - Dinamo Zagreb

Osijek are playing Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

AEL - Olympiakos Nicosia

AEL - Olympiakos Nicosia

AEL played Olympiakos Nicosia at the National Cup of Cyprus on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Olympiakos Nicosia won 0-1.

APOEL - Anorthosis

APOEL - Anorthosis

APOEL played Anorthosis at the National Cup of Cyprus on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Anorthosis won 1-3.

Opava - Liberec

Opava - Liberec

Opava played Liberec at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Liberec won 0-2.

Pribram - Bohemians 1905

Pribram - Bohemians 1905

Pribram played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-4.

Slovacko - Brno

Slovacko - Brno

Slovacko played Brno at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Slovacko won 4-2.

Teplice - Plzen

Teplice - Plzen

Teplice played Plzen at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Plzen won 0-1.

Pardubice - Sparta Praha

Pardubice - Sparta Praha

Pardubice played Sparta Praha at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Slavia Praha - Zlin

Slavia Praha - Zlin

Slavia Praha played Zlin at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Slavia Praha won 2-1.

Chrudim - Hradec Kralove

Chrudim - Hradec Kralove

Chrudim played Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Hradec Kralove won 2-3.

Dukla Praha - Blansko

Dukla Praha - Blansko

Dukla Praha played Blansko at the FNL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Dukla Praha won 2-1.

FC Nordsjaelland - Brondby

FC Nordsjaelland - Brondby

FC Nordsjaelland played Brondby at the Superliga, Championship Round of Denmark on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Brondby won 0-3.

AaB Aalborg - OB Odense

AaB Aalborg - OB Odense

AaB Aalborg played OB Odense at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. AaB Aalborg won 3-2.

Lyngby - Sonderjylland

Lyngby - Sonderjylland

Lyngby played Sonderjylland at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Sonderjylland won 0-1.

Kuressaare - Vaprus Parnu

Kuressaare - Vaprus Parnu

Kuressaare played Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Kuressaare won 2-1.

Paide - Nomme Kalju

Paide - Nomme Kalju

Paide played Nomme Kalju at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Paide won 2-1.

Levadia T - Trans Narva

Levadia T - Trans Narva

Levadia T played Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Levadia T won 3-2.

PSG - Angers

PSG - Angers

PSG played Angers at the National cup of France on April 21. The match kicked off 16:45 UTC. PSG won 5-0.

Lyon - Monaco

Lyon - Monaco

Lyon are playing Monaco at the National cup of France on April 21. The match kicked off 19:10 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Fortuna Dusseldorf - St. Pauli

Fortuna Dusseldorf - St. Pauli

Fortuna Dusseldorf played St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Fortuna Dusseldorf won 2-0.

Hannover - Regensburg

Hannover - Regensburg

Hannover played Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Hannover won 3-1.

Heidenheim - Bochum

Heidenheim - Bochum

Heidenheim played Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Bochum won 0-2.

Paderborn - Osnabruck

Paderborn - Osnabruck

Paderborn played Osnabruck at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hansa - Wehen Wiesbaden

Hansa - Wehen Wiesbaden

Hansa played Wehen Wiesbaden at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lubeck - Ingolstadt

Lubeck - Ingolstadt

Lubeck played Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Meppen - Magdeburg

Meppen - Magdeburg

Meppen played Magdeburg at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Magdeburg won 1-2.

Saarbrucken - Waldhof Mannheim

Saarbrucken - Waldhof Mannheim

Saarbrucken played Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Saarbrucken won 5-0.

Unterhaching - Turkgucu-Ataspor

Unterhaching - Turkgucu-Ataspor

Unterhaching played Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Turkgucu-Ataspor won 0-2.

Olympiakos - Asteras Tripolis

Olympiakos - Asteras Tripolis

Olympiakos played Asteras Tripolis at the Super League, Championship round of Greece on April 21. The match kicked off 14:15 UTC. Olympiakos won 1-0.

Aris - PAOK

Aris - PAOK

Aris played PAOK at the Super League, Championship round of Greece on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. PAOK won 0-1.

AEK - Panathinaikos

AEK - Panathinaikos

AEK are playing Panathinaikos at the Super League, Championship round of Greece on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Panathinaikos are winning 0-1.

MTK - Varda

MTK - Varda

MTK played Varda at the NB I of Hungary on April 21. The match kicked off 13:15 UTC. Varda won 0-1.

Diosgyor - Puskas

Diosgyor - Puskas

Diosgyor played Puskas at the NB I of Hungary on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Diosgyor won 2-1.

Mezokovesd - Fehervar

Mezokovesd - Fehervar

Mezokovesd played Fehervar at the NB I of Hungary on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Fehervar won 1-3.

Paks - Honved

Paks - Honved

Paks played Honved at the NB I of Hungary on April 21. The match kicked off 18:15 UTC. Paks won 2-0.

Valmiera - Daugava D

Valmiera - Daugava D

Valmiera are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on April 21.

Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris

Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris

Hegelmann Litauen played Kauno Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kauno Zalgiris won 2-3.

Banga - Nevezis

Banga - Nevezis

Banga played Nevezis at the A Lyga of Lithuania on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Banga won 5-2.

Jezero - OFK Titograd

Jezero - OFK Titograd

Jezero played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jagiellonia - Stal Mielec

Jagiellonia - Stal Mielec

Jagiellonia played Stal Mielec at the Ekstraklasa of Poland on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zaglebie L - Wisla Krakow

Zaglebie L - Wisla Krakow

Zaglebie L played Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Zaglebie L won 4-1.

Cracovia - Wisla Plock

Cracovia - Wisla Plock

Cracovia are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Cracovia are winning 1-0.

Piast Gliwice - Legia

Piast Gliwice - Legia

Piast Gliwice are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Legia are winning 0-1.

Arka Gdynia - Nieciecza

Arka Gdynia - Nieciecza

Arka Gdynia played Nieciecza at the I Liga of Poland on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Botosani - Universitatea Craiova

FC Botosani - Universitatea Craiova

FC Botosani played Universitatea Craiova at the Liga 1, Championship round of Romania on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sepsi - Cluj

Sepsi - Cluj

Sepsi are playing Cluj at the Liga 1, Championship round of Romania on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Cluj are winning 0-1.

Arges - Chindia Targoviste

Arges - Chindia Targoviste

Arges played Chindia Targoviste at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 21. The match kicked off 13:45 UTC. Chindia Targoviste won 0-1.

Akhmat Groznyi - Kr. Sovetov

Akhmat Groznyi - Kr. Sovetov

Akhmat Groznyi played Kr. Sovetov at the National Cup of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Kr. Sovetov won on penalties as the score was 0-0.

Lokomotiv - CSKA

Lokomotiv - CSKA

Lokomotiv played CSKA at the National Cup of Russia on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Lokomotiv won 3-0.

Hibernian - Livingston

Hibernian - Livingston

Hibernian played Livingston at the Premier League, Championship Group of Scotland on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Hibernian won 2-1.

St. Johnstone - Rangers

St. Johnstone - Rangers

St. Johnstone played Rangers at the Premier League, Championship Group of Scotland on April 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aberdeen - Celtic

Aberdeen - Celtic

Aberdeen are playing Celtic at the Premier League, Championship Group of Scotland on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Aberdeen are winning 1-0.

Hamilton - Motherwell

Hamilton - Motherwell

Hamilton played Motherwell at the Premier League, Relegation Group of Scotland on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Motherwell won 0-1.

Kilmarnock - Dundee United

Kilmarnock - Dundee United

Kilmarnock are playing Dundee United at the Premier League, Relegation Group of Scotland on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Kilmarnock are winning 3-0.

Ross County - St. Mirren

Ross County - St. Mirren

Ross County are playing St. Mirren at the Premier League, Relegation Group of Scotland on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Crvena Zvezda - Radnik Surdulica

Crvena Zvezda - Radnik Surdulica

Crvena Zvezda played Radnik Surdulica at the National Cup of Serbia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Crvena Zvezda won 2-1.

Vojvodina - Partizan

Vojvodina - Partizan

Vojvodina played Partizan at the National Cup of Serbia on April 21. The match kicked off 17:05 UTC. Partizan won 0-1.

Tabor Sezana - Mura

Tabor Sezana - Mura

Tabor Sezana played Mura at the 1. SNL of Slovenia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Tabor Sezana won 3-1.

Olimpija - Koper

Olimpija - Koper

Olimpija played Koper at the 1. SNL of Slovenia on April 21. The match kicked off 14:45 UTC. Olimpija won 6-2.

Gorica - Bravo

Gorica - Bravo

Gorica played Bravo at the 1. SNL of Slovenia on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Gorica won 3-2.

Mirandes - Tenerife

Mirandes - Tenerife

Mirandes played Tenerife at the Segunda Division of Spain on April 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Luzern - Lausanne

Luzern - Lausanne

Luzern played Lausanne at the Super League of Switzerland on April 21. The match kicked off 16:15 UTC. Luzern won 1-0.

Lugano - St. Gallen

Lugano - St. Gallen

Lugano are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Lugano are winning 2-0.

Vaduz - Basel

Vaduz - Basel

Vaduz are playing Basel at the Super League of Switzerland on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Ankaragucu - Denizlispor

Ankaragucu - Denizlispor

Ankaragucu played Denizlispor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Erzurum BB - Yeni Malatyaspor

Erzurum BB - Yeni Malatyaspor

Erzurum BB played Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Erzurum BB won 1-0.

Galatasaray - Trabzonspor

Galatasaray - Trabzonspor

Galatasaray played Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lviv - Minai

Lviv - Minai

Lviv played Minai at the Premier League of Ukraine on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv won 1-0.

Abahani - Eagles

Abahani - Eagles

Abahani are playing Eagles at the Preliminary Rounds of Afc Cup on April 21.

Al Duhail - Esteghlal

Al Duhail - Esteghlal

Al Duhail played Esteghlal at the Group Stage of Asian Champions League on April 21. The match kicked off 17:45 UTC. Al Duhail won 4-3.

Al Hilal Riyadh - Istiqlol

Al Hilal Riyadh - Istiqlol

Al Hilal Riyadh are playing Istiqlol at the Group Stage of Asian Champions League on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Olmaliq FK - Al Shabab Al Ahli

Olmaliq FK - Al Shabab Al Ahli

Olmaliq FK are playing Al Shabab Al Ahli at the Group Stage of Asian Champions League on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Al Shabab Al Ahli are winning 0-1.

Al-Shorta - Al Ahli Jeddah

Al-Shorta - Al Ahli Jeddah

Al-Shorta are playing Al Ahli Jeddah at the Group Stage of Asian Champions League on April 21. The match will kick off 20:15 UTC.

Qingdao FC - Cangzhou Mighty Lions

Qingdao FC - Cangzhou Mighty Lions

Qingdao FC played Cangzhou Mighty Lions at the Super League of China on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Qingdao FC won 2-1.

Henan Songshan Longmen - Shenzhen FC

Henan Songshan Longmen - Shenzhen FC

Henan Songshan Longmen played Shenzhen FC at the Super League of China on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Shenzhen FC won 1-2.

Tokyo Verdy - Kyoto Purple Sanga

Tokyo Verdy - Kyoto Purple Sanga

Tokyo Verdy played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Kyoto Purple Sanga won 0-2.

Ehime FC - Matsumoto Yamaga FC

Ehime FC - Matsumoto Yamaga FC

Ehime FC played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ehime FC won 3-1.

Giravanz Kitakyushu - Renofa Yamaguchi

Giravanz Kitakyushu - Renofa Yamaguchi

Giravanz Kitakyushu played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jubilo Iwata - Omiya Ardija

Jubilo Iwata - Omiya Ardija

Jubilo Iwata played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Jubilo Iwata won 3-2.

Machida Zelvia - FC Ryukyu

Machida Zelvia - FC Ryukyu

Machida Zelvia played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Machida Zelvia won 3-0.

Mito Hollyhock - JEF United Ichihara

Mito Hollyhock - JEF United Ichihara

Mito Hollyhock played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. JEF United Ichihara won 0-1.

Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki

Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki

Montedio Yamagata played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 1-3.

Thespa Kusatsu - Fagiano Okayama

Thespa Kusatsu - Fagiano Okayama

Thespa Kusatsu played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Thespa Kusatsu won 1-0.

Tochigi SC - Albirex Niigata

Tochigi SC - Albirex Niigata

Tochigi SC played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ventforet Kofu - Sagamihara

Ventforet Kofu - Sagamihara

Ventforet Kofu played Sagamihara at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ventforet Kofu won 2-0.

Zweigen Kanazawa - Blaublitz Akita

Zweigen Kanazawa - Blaublitz Akita

Zweigen Kanazawa played Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Zweigen Kanazawa won 2-1.

Ulsan - Jeonbuk Motors

Ulsan - Jeonbuk Motors

Ulsan played Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Daegu FC - Suwon Bluewings

Daegu FC - Suwon Bluewings

Daegu FC played Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 10:30 UTC. Daegu FC won 1-0.

Jeju United - FC Seoul

Jeju United - FC Seoul

Jeju United played FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 10:30 UTC. Jeju United won 2-1.

Seongnam - Incheon United

Seongnam - Incheon United

Seongnam played Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 10:30 UTC. Incheon United won 1-3.

Cotonsport - JS Kabylie

Cotonsport - JS Kabylie

Cotonsport played JS Kabylie at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. JS Kabylie won 1-2.

Namungo - RCA Casablanca

Namungo - RCA Casablanca

Namungo played RCA Casablanca at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. RCA Casablanca won 0-3.

Nkana - Pyramids

Nkana - Pyramids

Nkana played Pyramids at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Pyramids won 0-1.

Orlando Pirates - ES Setif

Orlando Pirates - ES Setif

Orlando Pirates played ES Setif at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jaraaf - Etoile du Sahel

Jaraaf - Etoile du Sahel

Jaraaf played Etoile du Sahel at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Jaraaf won 1-0.

NAPSA Stars - RSB Berkane

NAPSA Stars - RSB Berkane

NAPSA Stars played RSB Berkane at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. NAPSA Stars won 1-0.

Salitas - Sfaxien

Salitas - Sfaxien

Salitas played Sfaxien at the Group Stage of Caf Confederation Cup on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Sfaxien won 0-2.

AmaZulu Durban - Mamelodi Sundowns

AmaZulu Durban - Mamelodi Sundowns

AmaZulu Durban played Mamelodi Sundowns at the Premier League of South Africa on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Black Leopards Venda - Stellenbosch

Black Leopards Venda - Stellenbosch

Black Leopards Venda played Stellenbosch at the Premier League of South Africa on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kaiser Chiefs - Cape Town City

Kaiser Chiefs - Cape Town City

Kaiser Chiefs played Cape Town City at the Premier League of South Africa on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Cape Town City won 1-2.

SuperSport United - Golden Arrows Durban

SuperSport United - Golden Arrows Durban

SuperSport United played Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Golden Arrows Durban won 0-1.

Monterrey - Guadalajara

Monterrey - Guadalajara

Monterrey are playing Guadalajara at the Clausura of Mexico on April 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Huracan Las Heras - Estudiantes Rio Cuarto

Huracan Las Heras - Estudiantes Rio Cuarto

Huracan Las Heras played Estudiantes Rio Cuarto at the National cup of Argentina on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Estudiantes Rio Cuarto won 1-4.

Talleres Remedios - Temperley

Talleres Remedios - Temperley

Talleres Remedios are playing Temperley at the National cup of Argentina on April 21.

Independiente Del Valle - Defensa y Justicia

Independiente Del Valle - Defensa y Justicia

Independiente Del Valle are playing Defensa y Justicia at the Group A of Copa Libertadores on April 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Universitario - Palmeiras

Universitario - Palmeiras

Universitario are playing Palmeiras at the Group A of Copa Libertadores on April 22. The match will kick off 00:00 UTC.

The Strongest - Boca Juniors

The Strongest - Boca Juniors

The Strongest are playing Boca Juniors at the Group C of Copa Libertadores on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Rentistas - Racing

Rentistas - Racing

Rentistas are playing Racing at the Group E of Copa Libertadores on April 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Union La Calera - LDU-Quito

Union La Calera - LDU-Quito

Union La Calera are playing LDU-Quito at the Group G of Copa Libertadores on April 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Deportivo La Guaira - Atletico-MG

Deportivo La Guaira - Atletico-MG

Deportivo La Guaira are playing Atletico-MG at the Group H of Copa Libertadores on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

America de Cali - Cerro Porteno

America de Cali - Cerro Porteno

America de Cali are playing Cerro Porteno at the Group H of Copa Libertadores on April 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Penya Encarnada - UE Engordany

Penya Encarnada - UE Engordany

Penya Encarnada are playing UE Engordany at the Primera Divisio, Relegation Group of Andorra on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and UE Engordany are winning 0-3.

Bad Gleichenberg - St. Anna

Bad Gleichenberg - St. Anna

Bad Gleichenberg are playing St. Anna at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 21.

Kalsdorf - Allerheiligen

Kalsdorf - Allerheiligen

Kalsdorf are playing Allerheiligen at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 21.

SC Weiz - FC Wels

SC Weiz - FC Wels

SC Weiz are playing FC Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 21.

Kesla - Zira

Kesla - Zira

Kesla played Zira at the National Cup of Azerbaijan on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Zira won 1-2.

Sumgayit - Qarabag

Sumgayit - Qarabag

Sumgayit played Qarabag at the National Cup of Azerbaijan on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Klis Buturovic Polje - Borac BL

Klis Buturovic Polje - Borac BL

Klis Buturovic Polje played Borac BL at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Borac BL won 1-2.

Sarajevo - Tuzla City

Sarajevo - Tuzla City

Sarajevo played Tuzla City at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Sarajevo won 3-1.

Hajduk-2 - Orijent 1919

Hajduk-2 - Orijent 1919

Hajduk-2 played Orijent 1919 at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Inter-Zapresic - Medjimurje

Inter-Zapresic - Medjimurje

Inter-Zapresic played Medjimurje at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Inter-Zapresic won 1-0.

Kustosija - Dugopolje

Kustosija - Dugopolje

Kustosija played Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kustosija won 1-0.

Opatija - Junak

Opatija - Junak

Opatija played Junak at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Opatija won 1-0.

Rudes - Croatia Zmijavci

Rudes - Croatia Zmijavci

Rudes played Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Rudes won 2-1.

Sesvete - Dubrava Zagreb

Sesvete - Dubrava Zagreb

Sesvete played Dubrava Zagreb at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Dubrava Zagreb won 1-2.

Solin - Cibalia

Solin - Cibalia

Solin played Cibalia at the 2 HNL of Croatia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Solin won 2-0.

Xylotympou - Alki Oroklini

Xylotympou - Alki Oroklini

Xylotympou played Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Brondby W - Farum W

Brondby W - Farum W

Brondby W played Farum W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Brondby W won 3-1.

Thisted W - Fortuna Hjorring W

Thisted W - Fortuna Hjorring W

Thisted W played Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Fortuna Hjorring W won 0-2.

Farum W - Brondby W

Farum W - Brondby W

Farum W are playing Brondby W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 21.

Kolding W - Koge W

Kolding W - Koge W

Kolding W played Koge W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Kolding W won 3-1.

Fremad Valby - BSF

Fremad Valby - BSF

Fremad Valby played BSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ishoj - Avedore

Ishoj - Avedore

Ishoj are playing Avedore at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Koge Nord - Karlslunde

Koge Nord - Karlslunde

Koge Nord are playing Karlslunde at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Allerod - LSF

Allerod - LSF

Allerod are playing LSF at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

B 1908 - Skjold Birkerod

B 1908 - Skjold Birkerod

B 1908 played Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. B 1908 won 6-0.

GVI - Greve

GVI - Greve

GVI played Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

RB 1906 - Vordingborg

RB 1906 - Vordingborg

RB 1906 are playing Vordingborg at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Hedensted - Ringkobing

Hedensted - Ringkobing

Hedensted played Ringkobing at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horsens-2 - B 1913

Horsens-2 - B 1913

Horsens-2 are playing B 1913 at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Marienlyst - Odder

Marienlyst - Odder

Marienlyst played Odder at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

OKS - Kolding B

OKS - Kolding B

OKS played Kolding B at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. OKS won 4-1.

Varde - Tarup-Paarup IF

Varde - Tarup-Paarup IF

Varde are playing Tarup-Paarup IF at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Herning Fremad - Norresundby

Herning Fremad - Norresundby

Herning Fremad are playing Norresundby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

KFUM Silkeborg - Lyseng

KFUM Silkeborg - Lyseng

KFUM Silkeborg played Lyseng at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kjellerup - Djursland

Kjellerup - Djursland

Kjellerup are playing Djursland at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Vejgaard - Saeby IF Skjold

Vejgaard - Saeby IF Skjold

Vejgaard are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Manchester City W - Chelsea W

Manchester City W - Chelsea W

Manchester City W played Chelsea W at the Super League - Women of England on April 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Crewe U-23 - Wigan U-23

Crewe U-23 - Wigan U-23

Crewe U-23 played Wigan U-23 at the Professional Depelopment League of England on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Wigan U-23 won 0-1.

Middlesbrough U-18 - Newcastle U-18

Middlesbrough U-18 - Newcastle U-18

Middlesbrough U-18 played Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Middlesbrough U-18 won 3-1.

Flora-2 - Tallinna Kalev

Flora-2 - Tallinna Kalev

Flora-2 are playing Tallinna Kalev at the Esiliiga A of Estonia on April 21.

Orleans - Le Mans

Orleans - Le Mans

Orleans are playing Le Mans at the National 1 of France on April 21.

Villefranche - Creteil

Villefranche - Creteil

Villefranche played Creteil at the National 1 of France on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Villefranche won 3-0.

Lyon W - Le Havre W

Lyon W - Le Havre W

Lyon W are playing Le Havre W at the Division 1 - Women of France on April 21.

Shukura - Dinamo Tb.

Shukura - Dinamo Tb.

Shukura played Dinamo Tb. at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Shukura won 1-0.

Merani - Lokomotiv Tbilisi

Merani - Lokomotiv Tbilisi

Merani played Lokomotiv Tbilisi at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 2-5.

Saburtalo-2 - Gareji

Saburtalo-2 - Gareji

Saburtalo-2 played Gareji at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Gareji won 2-5.

WIT Georgia-2 - Dila Gori

WIT Georgia-2 - Dila Gori

WIT Georgia-2 are playing Dila Gori at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. The winner will be decided in a penalty shootout. and the score is 0 - 0.

Bolnisi - Samtredia

Bolnisi - Samtredia

Bolnisi played Samtredia at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Bolnisi won 4-2 in the extra time.

Gagra - Zugdidi

Gagra - Zugdidi

Gagra played Zugdidi at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Gagra won 5-2.

Merani Martvili - Torpedo K.

Merani Martvili - Torpedo K.

Merani Martvili played Torpedo K. at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rustavi - Dinamo Batumi

Rustavi - Dinamo Batumi

Rustavi played Dinamo Batumi at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo Batumi won 0-2.

Samgurali-2 - Telavi

Samgurali-2 - Telavi

Samgurali-2 played Telavi at the National cup of Georgia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Telavi won 1-3.

Hessen Kassel - Bahlinger SC

Hessen Kassel - Bahlinger SC

Hessen Kassel played Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elversberg - Aalen

Elversberg - Aalen

Elversberg played Aalen at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Elversberg won 2-1.

Preussen Munster - SV Lippstadt

Preussen Munster - SV Lippstadt

Preussen Munster are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on April 21.

Wuppertaler - Wegberg-Beeck

Wuppertaler - Wegberg-Beeck

Wuppertaler played Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Wuppertaler won 4-0.

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W played Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Bayern W won 2-3.

FC Manchester United - Glacis United

FC Manchester United - Glacis United

FC Manchester United are playing Glacis United at the Rock Cup of Gibraltar on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Glacis United are winning 0-1.

Apollon Larissa - Ergotelis

Apollon Larissa - Ergotelis

Apollon Larissa played Ergotelis at the Super League 2 of Greece on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Ergotelis won 0-3.

Doxa Dramas - Levadiakos

Doxa Dramas - Levadiakos

Doxa Dramas played Levadiakos at the Super League 2 of Greece on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Levadiakos won 0-4.

Ionikos - Chania

Ionikos - Chania

Ionikos played Chania at the Super League 2 of Greece on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karaiskakis - Diagoras

Karaiskakis - Diagoras

Karaiskakis played Diagoras at the Super League 2 of Greece on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Karaiskakis won 2-1.

Trikala - Ierapetra

Trikala - Ierapetra

Trikala played Ierapetra at the Super League 2 of Greece on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Xanthi - Panachaiki

Xanthi - Panachaiki

Xanthi played Panachaiki at the Super League 2 of Greece on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Xanthi won 4-0.

Viktoria W - MTK W

Viktoria W - MTK W

Viktoria W played MTK W at the NB I - Women of Hungary on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. MTK W won 0-3.

Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv

Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv

Bnei Sakhnin played Beitar Tel Aviv at the National Cup of Israel on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Beitar Tel Aviv won 0-4.

Ashdod - Maccabi Tel Aviv

Ashdod - Maccabi Tel Aviv

Ashdod played Maccabi Tel Aviv at the National Cup of Israel on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Maccabi Tel Aviv won 0-1.

Pro Vercelli - Lecco

Pro Vercelli - Lecco

Pro Vercelli played Lecco at the Serie C, Group A of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lecco won 1-3.

Foggia - Monopoli

Foggia - Monopoli

Foggia played Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Foggia won 1-0.

Juve Stabia - Catanzaro

Juve Stabia - Catanzaro

Juve Stabia played Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Catanzaro won 0-1.

Cagliari U-19 - Bologna U-19

Cagliari U-19 - Bologna U-19

Cagliari U-19 played Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Bologna U-19 won 0-1.

Venezia U-19 - Pordenone U-19

Venezia U-19 - Pordenone U-19

Venezia U-19 played Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Venezia U-19 won 1-0.

Verona U-19 - Cremonese U-19

Verona U-19 - Cremonese U-19

Verona U-19 played Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Frosinone U-19 - Pescara U-19

Frosinone U-19 - Pescara U-19

Frosinone U-19 played Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Folgore Caratese - Citta di Varese

Folgore Caratese - Citta di Varese

Folgore Caratese played Citta di Varese at the Serie D, Group A of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Folgore Caratese won 1-0.

Delta Porto Tolle - Ambrosiana

Delta Porto Tolle - Ambrosiana

Delta Porto Tolle played Ambrosiana at the Serie D, Group C of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Delta Porto Tolle won 3-0.

Correggese - Rimini

Correggese - Rimini

Correggese played Rimini at the Serie D, Group D of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Progresso - Mezzolara

Progresso - Mezzolara

Progresso played Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Mezzolara won 0-2.

Real Forte Querceta - G.S. Bagnolese

Real Forte Querceta - G.S. Bagnolese

Real Forte Querceta played G.S. Bagnolese at the Serie D, Group D of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. G.S. Bagnolese won 1-2.

Grassina - Siena

Grassina - Siena

Grassina played Siena at the Serie D, Group E of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Siena won 0-1.

Lornano Badesse - San Donato Tavarnelle

Lornano Badesse - San Donato Tavarnelle

Lornano Badesse played San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. San Donato Tavarnelle won 1-3.

Castelfidardo - Atletico Terme Fiuggi

Castelfidardo - Atletico Terme Fiuggi

Castelfidardo are playing Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Pineto - Matese

Pineto - Matese

Pineto played Matese at the Serie D, Group F of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Pineto won 2-0.

Insieme Formia - Giugliano

Insieme Formia - Giugliano

Insieme Formia played Giugliano at the Serie D, Group G of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Insieme Formia won 2-1.

Nuova Florida - Afragolese

Nuova Florida - Afragolese

Nuova Florida played Afragolese at the Serie D, Group G of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nuova Monterosi - Cassino

Nuova Monterosi - Cassino

Nuova Monterosi played Cassino at the Serie D, Group G of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Nuova Monterosi won 3-0.

Casarano - Nardo Calcio

Casarano - Nardo Calcio

Casarano played Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Casarano won 2-1.

Gravina - Real Aversa

Gravina - Real Aversa

Gravina played Real Aversa at the Serie D, Group H of Italy on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Gravina won 2-1.

Lavello - Altamura

Lavello - Altamura

Lavello are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Dattilo - Licata

Dattilo - Licata

Dattilo are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rotonda - San Luca

Rotonda - San Luca

Rotonda are playing San Luca at the Serie D, Group I of Italy on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Llapi - Prishtina

Llapi - Prishtina

Llapi played Prishtina at the National cup of Kosovo on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange - Jeunesse Esch

Differdange - Jeunesse Esch

Differdange played Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Jeunesse Esch won 1-2.

Etzella - Dudelange

Etzella - Dudelange

Etzella played Dudelange at the Fortis League of Luxembourg on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Dudelange won 0-3.

Fola Esch - Wiltz 71

Fola Esch - Wiltz 71

Fola Esch are playing Wiltz 71 at the Fortis League of Luxembourg on April 21.

Hostert - UNA Strassen

Hostert - UNA Strassen

Hostert played UNA Strassen at the Fortis League of Luxembourg on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. UNA Strassen won 2-4.

Mondorf-les-Bains - Hamm Benfica

Mondorf-les-Bains - Hamm Benfica

Mondorf-les-Bains are playing Hamm Benfica at the Fortis League of Luxembourg on April 21.

Rodange - FC Racing Union

Rodange - FC Racing Union

Rodange played FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. FC Racing Union won 0-4.

Rosport - Petange

Rosport - Petange

Rosport played Petange at the Fortis League of Luxembourg on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Rosport won 3-0.

Swift Hesperange - Progres Niedercorn

Swift Hesperange - Progres Niedercorn

Swift Hesperange played Progres Niedercorn at the Fortis League of Luxembourg on April 21. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CSF Balti - Olimp Comrat

CSF Balti - Olimp Comrat

CSF Balti are playing Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Cahul - Falesti

Cahul - Falesti

Cahul are playing Falesti at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Iskra Stali Ribnita - Real Succes

Iskra Stali Ribnita - Real Succes

Iskra Stali Ribnita are playing Real Succes at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Sherif-2 - Tighina

Sherif-2 - Tighina

Sherif-2 are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Sucleia - Spartanii Selemet

Sucleia - Spartanii Selemet

Sucleia are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Victoria Bardar - Speranta Drochia

Victoria Bardar - Speranta Drochia

Victoria Bardar are playing Speranta Drochia at the Divizia A of Moldova on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Zeta - Buducnost

Zeta - Buducnost

Zeta played Buducnost at the National cup of Montenegro on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Zeta won 2-1.

Iskra - Decic Tuzi

Iskra - Decic Tuzi

Iskra played Decic Tuzi at the National cup of Montenegro on April 21. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Berane - Ibar

Berane - Ibar

Berane are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Garbarnia - Motor Lublin

Garbarnia - Motor Lublin

Garbarnia played Motor Lublin at the II Liga of Poland on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Garbarnia won 2-1.

Wisla Krakow U-18 - Lech U-18

Wisla Krakow U-18 - Lech U-18

Wisla Krakow U-18 played Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Wisla Krakow U-18 won 2-1.

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowiecki

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowiecki

Lechia Tomaszow Mazowiecki are playing Ruch Wysokie Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Blonianka Blonie - Pelikan Lowicz

Blonianka Blonie - Pelikan Lowicz

Blonianka Blonie are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Bron Radom - Ursus

Bron Radom - Ursus

Bron Radom are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Concordia Elblag - Wasilkow

Concordia Elblag - Wasilkow

Concordia Elblag are playing Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Huragan Morag - Kutno

Huragan Morag - Kutno

Huragan Morag are playing Kutno at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol Aleksandrow - Radomsko

Sokol Aleksandrow - Radomsko

Sokol Aleksandrow are playing Radomsko at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Wikielec - Olimpia Zambrow

Wikielec - Olimpia Zambrow

Wikielec are playing Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal Krasnik - Wiazownica

Stal Krasnik - Wiazownica

Stal Krasnik played Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Wiazownica won 1-2.

Chelmianka Chelm - Wisla Pulawy

Chelmianka Chelm - Wisla Pulawy

Chelmianka Chelm played Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sokol Sieniawa - Lewart

Sokol Sieniawa - Lewart

Sokol Sieniawa played Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Lewart won 0-1.

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowiecki

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowiecki

Lechia Tomaszow Mazowiecki played Ruch Wysokie Mazowiecki at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lechia Tomaszow Mazowiecki won 3-1.

Blonianka Blonie - Pelikan Lowicz

Blonianka Blonie - Pelikan Lowicz

Blonianka Blonie played Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bron Radom - Ursus

Bron Radom - Ursus

Bron Radom played Ursus at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Ursus won 0-1.

Concordia Elblag - Wasilkow

Concordia Elblag - Wasilkow

Concordia Elblag played Wasilkow at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Concordia Elblag won 1-0.

Huragan Morag - Kutno

Huragan Morag - Kutno

Huragan Morag played Kutno at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sokol Aleksandrow - Radomsko

Sokol Aleksandrow - Radomsko

Sokol Aleksandrow played Radomsko at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Sokol Aleksandrow won 3-1.

Wikielec - Olimpia Zambrow

Wikielec - Olimpia Zambrow

Wikielec played Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Wikielec won 2-1.

SL Benfica W - Braga W

SL Benfica W - Braga W

SL Benfica W are playing Braga W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and SL Benfica W are winning 4-0.

Anadia - Trofense

Anadia - Trofense

Anadia played Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Promotion Group of Portugal on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Viitorul Targu Jiu - Petrolul 52

Viitorul Targu Jiu - Petrolul 52

Viitorul Targu Jiu played Petrolul 52 at the Liga 2, Relegation round of Romania on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Petrolul 52 won 1-3.

Ural-2 - Kr. Sovetov-2

Ural-2 - Kr. Sovetov-2

Ural-2 played Kr. Sovetov-2 at the PFL, Group 4 of Russia on April 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lada - Nosta

Lada - Nosta

Lada played Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lada Dimitrovgrad - Orenburg-2

Lada Dimitrovgrad - Orenburg-2

Lada Dimitrovgrad played Orenburg-2 at the PFL, Group 4 of Russia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Orenburg-2 won 0-1.

Zvezda Perm - KAMAZ

Zvezda Perm - KAMAZ

Zvezda Perm played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on April 21. The match kicked off 13:30 UTC. KAMAZ won 0-1.

Tyumen - Zenit Izhevsk

Tyumen - Zenit Izhevsk

Tyumen played Zenit Izhevsk at the PFL, Group 4 of Russia on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Tyumen won 2-0.

Tuapse - FK Krasnodar-3

Tuapse - FK Krasnodar-3

Tuapse played FK Krasnodar-3 at the PFL, Group 1 of Russia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Tuapse won 2-1.

Forte - SKA Rostov

Forte - SKA Rostov

Forte played SKA Rostov at the PFL, Group 1 of Russia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Cherkessk - Kuban Holding

Inter Cherkessk - Kuban Holding

Inter Cherkessk played Kuban Holding at the PFL, Group 1 of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Kuban Holding won 0-1.

Makhachkala - Biolog-Novokub.

Makhachkala - Biolog-Novokub.

Makhachkala played Biolog-Novokub. at the PFL, Group 1 of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Makhachkala won 1-0.

Mashuk-KMV - Legion Dynamo

Mashuk-KMV - Legion Dynamo

Mashuk-KMV played Legion Dynamo at the PFL, Group 1 of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Stavropol - Chernomorets

Dinamo Stavropol - Chernomorets

Dinamo Stavropol played Chernomorets at the PFL, Group 1 of Russia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Akhmat U-20 - Rubin U-20

Akhmat U-20 - Rubin U-20

Akhmat U-20 played Rubin U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Akhmat U-20 won 2-0.

Sochi U-20 - Lokomotiv U-20

Sochi U-20 - Lokomotiv U-20

Sochi U-20 played Lokomotiv U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Lokomotiv U-20 won 0-1.

FK Krasnodar U-20 - Zenit U-20

FK Krasnodar U-20 - Zenit U-20

FK Krasnodar U-20 played Zenit U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. FK Krasnodar U-20 won 3-0.

Rostov U-20 - FK Strogino U-20

Rostov U-20 - FK Strogino U-20

Rostov U-20 played FK Strogino U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arsenal U-20 - Ufa U-20

Arsenal U-20 - Ufa U-20

Arsenal U-20 played Ufa U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Arsenal U-20 won 3-2.

Tambov U-20 - Ural U-20

Tambov U-20 - Ural U-20

Tambov U-20 played Ural U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo U-20 - UOR-5 U-20

Dinamo U-20 - UOR-5 U-20

Dinamo U-20 played UOR-5 U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. UOR-5 U-20 won 1-3.

Slavoj Trebisov - Podbrezova

Slavoj Trebisov - Podbrezova

Slavoj Trebisov played Podbrezova at the 2. liga of Slovakia on April 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Tenisca - Ibarra

Tenisca - Ibarra

Tenisca played Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Tenisca won 5-1.

Real Sociedad W - Atletico Madrid W

Real Sociedad W - Atletico Madrid W

Real Sociedad W played Atletico Madrid W at the National cup - Women of Spain on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Atletico Madrid W won 0-1.

Madrid W - Real Madrid W

Madrid W - Real Madrid W

Madrid W played Real Madrid W at the National cup - Women of Spain on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Madrid W won 2-1 in the extra time.

Levante W - Tenerife W

Levante W - Tenerife W

Levante W are playing Tenerife W at the National cup - Women of Spain on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Sevilla W - Barcelona W

Sevilla W - Barcelona W

Sevilla W are playing Barcelona W at the National cup - Women of Spain on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Agrupacion Estudiantil - UD Ourense

Agrupacion Estudiantil - UD Ourense

Agrupacion Estudiantil played UD Ourense at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Agrupacion Estudiantil won 3-2.

Villalbes RC - Bouzas

Villalbes RC - Bouzas

Villalbes RC played Bouzas at the Tercera Division, Group 1, Second Stage of Spain on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Villalbes RC won 1-0.

Atletico de Pinto - Villanueva de Pardillo

Atletico de Pinto - Villanueva de Pardillo

Atletico de Pinto are playing Villanueva de Pardillo at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on April 21.

Villaverde Boetticher - San Fernardo de Henares

Villaverde Boetticher - San Fernardo de Henares

Villaverde Boetticher are playing San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

El Palo - Ciudad de Torredonjimeno

El Palo - Ciudad de Torredonjimeno

El Palo are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9, Promotion Group of Spain on April 21.

Atletico Porcuna - Motril

Atletico Porcuna - Motril

Atletico Porcuna played Motril at the Tercera Division, Group 9, Relegation Group of Spain on April 21. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Xerez - Ciudad de Lucena

Xerez - Ciudad de Lucena

Xerez played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10, Promotion Group of Spain on April 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Madridejos - Atletico Ibanes

Madridejos - Atletico Ibanes

Madridejos are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18, Relegation Group of Spain on April 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Pedroneras - Almagro FC

Pedroneras - Almagro FC

Pedroneras played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18, Relegation Group of Spain on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Pedroneras won 1-0.

Kalmar U-21 - Halmstad U-21

Kalmar U-21 - Halmstad U-21

Kalmar U-21 are playing Halmstad U-21 at the U-21 League, Sodra of Sweden on April 21.

Landskrona U-21 - Helsingborg U-21

Landskrona U-21 - Helsingborg U-21

Landskrona U-21 played Helsingborg U-21 at the U-21 League, Sodra of Sweden on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bellinzona - Sion-2

Bellinzona - Sion-2

Bellinzona played Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Bellinzona won 1-0.

Bruhl - Koniz

Bruhl - Koniz

Bruhl played Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Bruhl won 2-0.

Munsingen - Basel-2

Munsingen - Basel-2

Munsingen played Basel-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Basel-2 won 0-4.

Ceyhanspor - Halide Edip Adivar

Ceyhanspor - Halide Edip Adivar

Ceyhanspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Halide Edip Adivar won 0-5.

Fethiyespor - Tokatspor

Fethiyespor - Tokatspor

Fethiyespor played Tokatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Fethiyespor won 2-0.

Kahta 02 - Kutahyaspor

Kahta 02 - Kutahyaspor

Kahta 02 played Kutahyaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Kahta 02 won 2-1.

Karaman Belediyespor - Nazilli Belediyespor

Karaman Belediyespor - Nazilli Belediyespor

Karaman Belediyespor played Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Nazilli Belediyespor won 1-2.

Mardin BB - Yeni Iskenderunspor

Mardin BB - Yeni Iskenderunspor

Mardin BB played Yeni Iskenderunspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Mardin BB won 2-0.

Tekirdagspor - Darica Genclerbirligi

Tekirdagspor - Darica Genclerbirligi

Tekirdagspor played Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Darica Genclerbirligi won 1-3.

Tepecik Belediye - Cengelkoyspor

Tepecik Belediye - Cengelkoyspor

Tepecik Belediye played Cengelkoyspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Cengelkoyspor won 0-1.

Yomraspor - Agri 1970

Yomraspor - Agri 1970

Yomraspor played Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

1928 Bucaspor - Fatsa Belediyespor

1928 Bucaspor - Fatsa Belediyespor

1928 Bucaspor played Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. 1928 Bucaspor won 4-0.

Alemdagspor - Cankaya FK

Alemdagspor - Cankaya FK

Alemdagspor played Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Cankaya FK won 1-2.

Arnavutkoy - Kemerspor

Arnavutkoy - Kemerspor

Arnavutkoy played Kemerspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Arnavutkoy won 3-1.

Artvin Hopaspor - Yesilyurt Belediye

Artvin Hopaspor - Yesilyurt Belediye

Artvin Hopaspor played Yesilyurt Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Derincespor - Ofspor

Derincespor - Ofspor

Derincespor played Ofspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ofspor won 1-2.

Manisaspor - Edirnespor Genclik

Manisaspor - Edirnespor Genclik

Manisaspor played Edirnespor Genclik at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Edirnespor Genclik won 1-2.

Nevsehir Belediye - Kizilcabolukspor

Nevsehir Belediye - Kizilcabolukspor

Nevsehir Belediye played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Payas - Yeni Diyarbakirspor

Payas - Yeni Diyarbakirspor

Payas played Yeni Diyarbakirspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Yeni Diyarbakirspor won 1-3.

Elaziz Belediyespor - Yalovaspor

Elaziz Belediyespor - Yalovaspor

Elaziz Belediyespor played Yalovaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Erbaaspor - Carsambaspor

Erbaaspor - Carsambaspor

Erbaaspor played Carsambaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Erokspor - Catalcaspor

Erokspor - Catalcaspor

Erokspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Erokspor won 3-1.

Golcukspor - Cizrespor

Golcukspor - Cizrespor

Golcukspor played Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ispartaspor - Arhavispor

Ispartaspor - Arhavispor

Ispartaspor played Arhavispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ispartaspor won 4-0.

Osmaniyespor - Somaspor

Osmaniyespor - Somaspor

Osmaniyespor played Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sile Yildizspor - Batman Petrolspor

Sile Yildizspor - Batman Petrolspor

Sile Yildizspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Batman Petrolspor won 0-1.

Yeni Altindag - Karsiyaka

Yeni Altindag - Karsiyaka

Yeni Altindag played Karsiyaka at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Yeni Altindag won 4-2.

Bayrampasa - Kozan Belediyespor

Bayrampasa - Kozan Belediyespor

Bayrampasa played Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Bayrampasa won 3-1.

Bursa Yildirimspor - Kirikkale Buyuk Anadolu

Bursa Yildirimspor - Kirikkale Buyuk Anadolu

Bursa Yildirimspor played Kirikkale Buyuk Anadolu at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Bursa Yildirimspor won 1-0.

Duzcespor - Bergama Belediye

Duzcespor - Bergama Belediye

Duzcespor played Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Duzcespor won 1-0.

Karakopru Belediyespor - Muglaspor

Karakopru Belediyespor - Muglaspor

Karakopru Belediyespor played Muglaspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karakopru Belediyespor won 4-0.

Kestelspor - Modafen

Kestelspor - Modafen

Kestelspor played Modafen at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Kestelspor won 3-0.

Siirt Il Ozel Idaresi - Adiyamanspor

Siirt Il Ozel Idaresi - Adiyamanspor

Siirt Il Ozel Idaresi played Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sultanbeyli - Kelkit Belediye

Sultanbeyli - Kelkit Belediye

Sultanbeyli played Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sultanbeyli won 3-2.

Yeni Orduspor - Aksarayspor

Yeni Orduspor - Aksarayspor

Yeni Orduspor played Aksarayspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Yeni Orduspor won 4-2.

Ahrobiznes Volochysk - Dynamo K.

Ahrobiznes Volochysk - Dynamo K.

Ahrobiznes Volochysk played Dynamo K. at the National Cup of Ukraine on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dynamo K. won 0-3.

Oleksandria - Zorya

Oleksandria - Zorya

Oleksandria played Zorya at the National Cup of Ukraine on April 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AS Cotonou - Buffles du Borgou

AS Cotonou - Buffles du Borgou

AS Cotonou played Buffles du Borgou at the Championat National, Championship round of Benin on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ayema - Hodio

Ayema - Hodio

Ayema are playing Hodio at the Championat National, Championship round of Benin on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Beke Bembereke - Eternel

Beke Bembereke - Eternel

Beke Bembereke are playing Eternel at the Championat National, Championship round of Benin on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo Parakou - Requins

Dynamo Parakou - Requins

Dynamo Parakou are playing Requins at the Championat National, Championship round of Benin on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Loto - Dragons

Loto - Dragons

Loto are playing Dragons at the Championat National, Championship round of Benin on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Hang Yuen - NTUPES

Hang Yuen - NTUPES

Hang Yuen played NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on April 21. The match kicked off 08:00 UTC. NTUPES won 1-2.

Tainan City - Tatung

Tainan City - Tatung

Tainan City played Tatung at the Premier League of Chinese Taipei on April 21. The match kicked off 08:00 UTC. Tainan City won 2-1.

Taiwan CPC - Taipower

Taiwan CPC - Taipower

Taiwan CPC played Taipower at the Premier League of Chinese Taipei on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taipower won 0-3.

Zhanyi Skywalkers - Taichung Futuro

Zhanyi Skywalkers - Taichung Futuro

Zhanyi Skywalkers played Taichung Futuro at the Premier League of Chinese Taipei on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taichung Futuro won 0-1.

Rayka Babol - Qashqai

Rayka Babol - Qashqai

Rayka Babol played Qashqai at the Azadegan league of Iran on April 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vissel Kobe - Tokushima Vortis

Vissel Kobe - Tokushima Vortis

Vissel Kobe played Tokushima Vortis at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Tokushima Vortis won 0-1.

Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare

Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare

Kashiwa Reysol played Shonan Bellmare at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oita Trinita - F.C.Tokyo

Oita Trinita - F.C.Tokyo

Oita Trinita played F.C.Tokyo at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. F.C.Tokyo won 0-1.

Sagan Tosu - Avispa Fukuoka

Sagan Tosu - Avispa Fukuoka

Sagan Tosu played Avispa Fukuoka at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Avispa Fukuoka won 0-1.

Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai

Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai

Sanfrecce Hiroshima played Vegalta Sendai at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Vegalta Sendai won 0-1.

Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos

Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos

Shimizu S-Pulse played Yokohama F. Marinos at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yokohama FC - Urawa Red Diamonds

Yokohama FC - Urawa Red Diamonds

Yokohama FC played Urawa Red Diamonds at the J-League Cup of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Urawa Red Diamonds won 1-2.

Gainare Tottori - Gifu

Gainare Tottori - Gifu

Gainare Tottori played Gifu at the J-League 3 of Japan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Gifu won 0-1.

Al Quadsia - Al Nasar

Al Quadsia - Al Nasar

Al Quadsia are playing Al Nasar at the Premier League of Kuwait on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Al Quadsia are winning 2-0.

Club Valencia - United Victory

Club Valencia - United Victory

Club Valencia are playing United Victory at the Premier League of Maldives on April 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Maziya - Green Streets

Maziya - Green Streets

Maziya played Green Streets at the Premier League of Maldives on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Maziya won 1-0.

Al Shamal - Al Khuraitiat SC

Al Shamal - Al Khuraitiat SC

Al Shamal are playing Al Khuraitiat SC at the QFA Cup, Group Stage of Qatar on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Al Khuraitiat SC are winning 0-3.

Lusial City - Al Sailiya SC

Lusial City - Al Sailiya SC

Lusial City are playing Al Sailiya SC at the QFA Cup, Group Stage of Qatar on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Gijduvon - Surkhon

Gijduvon - Surkhon

Gijduvon played Surkhon at the National cup of Uzbekistan on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Surkhon won 2-3.

Mashal Muborak - Metallurg Bekobod

Mashal Muborak - Metallurg Bekobod

Mashal Muborak played Metallurg Bekobod at the National cup of Uzbekistan on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Mashal Muborak won 2-1.

Yangiyer - Kokand-1912

Yangiyer - Kokand-1912

Yangiyer played Kokand-1912 at the National cup of Uzbekistan on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Yangiyer won 2-1.

Dragon de Yaounde - Feutcheu

Dragon de Yaounde - Feutcheu

Dragon de Yaounde played Feutcheu at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Feutcheu won 0-2.

Tonnerre - UMS de Loum

Tonnerre - UMS de Loum

Tonnerre played UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Young Sport Academy - New Star

Young Sport Academy - New Star

Young Sport Academy are playing New Star at the Elite One of Cameroon on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Avion Academy - Eding Sport

Avion Academy - Eding Sport

Avion Academy played Eding Sport at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Eding Sport won 0-3.

Stade Renard - Union Douala

Stade Renard - Union Douala

Stade Renard played Union Douala at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Stade Renard won 1-0.

Canon - Colombe

Canon - Colombe

Canon played Colombe at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Canon won 3-1.

Yafoot - Fortuna Mfou

Yafoot - Fortuna Mfou

Yafoot played Fortuna Mfou at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Panthere - APEJES Academy

Panthere - APEJES Academy

Panthere played APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

JSK - Racing Kinshasa

JSK - Racing Kinshasa

JSK are playing Racing Kinshasa at the Super Ligue of Dr Congo on April 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Maniema Union - Vita Club

Maniema Union - Vita Club

Maniema Union are playing Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on April 21.

Sanga Balende - TP Mazembe

Sanga Balende - TP Mazembe

Sanga Balende are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on April 21.

Al Ahly Cairo - Smouha

Al Ahly Cairo - Smouha

Al Ahly Cairo are playing Smouha at the Premier League of Egypt on April 21. The match kicked off 19:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Black Swallows - Tambuti

Black Swallows - Tambuti

Black Swallows are playing Tambuti at the Premier League of Eswatini on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Denver - Green Mamba

Denver - Green Mamba

Denver are playing Green Mamba at the Premier League of Eswatini on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mhlume Peacemakers - Highlander

Mhlume Peacemakers - Highlander

Mhlume Peacemakers are playing Highlander at the Premier League of Eswatini on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Milling Hotspurs - Tinyosi

Milling Hotspurs - Tinyosi

Milling Hotspurs are playing Tinyosi at the Premier League of Eswatini on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Royal Leopards - Tambankulu Callies

Royal Leopards - Tambankulu Callies

Royal Leopards are playing Tambankulu Callies at the Premier League of Eswatini on April 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sebeta Kenema - Welayta Dicha

Sebeta Kenema - Welayta Dicha

Sebeta Kenema played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Awassa Kenema - Bahardar

Awassa Kenema - Bahardar

Awassa Kenema played Bahardar at the Premier League of Ethiopia on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Awassa Kenema won 1-0.

Sofapaka - Gor Mahia

Sofapaka - Gor Mahia

Sofapaka are playing Gor Mahia at the Premier League of Kenya on April 21.

Nianan - ASKO

Nianan - ASKO

Nianan are playing ASKO at the Premier League of Mali on April 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Bizana Pondo Chiefs - Polokwane City

Bizana Pondo Chiefs - Polokwane City

Bizana Pondo Chiefs are playing Polokwane City at the Division 1 of South Africa on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Cape Town All Stars - Cape Town Spurs

Cape Town All Stars - Cape Town Spurs

Cape Town All Stars played Cape Town Spurs at the Division 1 of South Africa on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Cape Town Spurs won 0-1.

Pretoria Callies - Free State Stars

Pretoria Callies - Free State Stars

Pretoria Callies are playing Free State Stars at the Division 1 of South Africa on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Real Kings - Richards Bay

Real Kings - Richards Bay

Real Kings played Richards Bay at the Division 1 of South Africa on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Richards Bay won 0-1.

Ruvu Shooting - Mwadui

Ruvu Shooting - Mwadui

Ruvu Shooting played Mwadui at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Ruvu Shooting won 5-1.

Kagera Sugar - Simba

Kagera Sugar - Simba

Kagera Sugar played Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Simba won 0-2.

Namungo - Simba

Namungo - Simba

Namungo are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 21.

Polisi Tanzania - Mbeya City

Polisi Tanzania - Mbeya City

Polisi Tanzania played Mbeya City at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Mbeya City won 0-1.

OTR - Gomido

OTR - Gomido

OTR played Gomido at the Championnat National of Togo on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. OTR won 1-0.

Anges Notse - Maranatha Fiokpo

Anges Notse - Maranatha Fiokpo

Anges Notse are playing Maranatha Fiokpo at the Championnat National of Togo on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Binah - Ifodje

Binah - Ifodje

Binah are playing Ifodje at the Championnat National of Togo on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gbohloe-su Des Lacs - Dynamic Togolais

Gbohloe-su Des Lacs - Dynamic Togolais

Gbohloe-su Des Lacs played Dynamic Togolais at the Championnat National of Togo on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Togo Port - Entente-2

Togo Port - Entente-2

Togo Port are playing Entente-2 at the Championnat National of Togo on April 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Unisport - Sara Sport

Unisport - Sara Sport

Unisport played Sara Sport at the Championnat National of Togo on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Unisport won 2-1.

Hammam-Lif - EGS Gafsa

Hammam-Lif - EGS Gafsa

Hammam-Lif played EGS Gafsa at the Ligue 2, Promotion Group of Tunisie on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Hammam-Lif won 1-0.

Jerba - Medenine

Jerba - Medenine

Jerba played Medenine at the Ligue 2, Promotion Group of Tunisie on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mbarara City - KCCA

Mbarara City - KCCA

Mbarara City played KCCA at the Premier League of Uganda on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

SC Villa - URA

SC Villa - URA

SC Villa played URA at the Premier League of Uganda on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Indeni - Nkwazi

Indeni - Nkwazi

Indeni are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on April 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Kitwe United - Lusaka Dynamos

Kitwe United - Lusaka Dynamos

Kitwe United are playing Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on April 21.

Lumwana Radiants - Forest Rangers

Lumwana Radiants - Forest Rangers

Lumwana Radiants played Forest Rangers at the Super League of Zambia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lumwana Radiants won 1-0.

Prison Leopards - ZESCO United

Prison Leopards - ZESCO United

Prison Leopards are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on April 21.

Limon - Deportivo Saprissa

Limon - Deportivo Saprissa

Limon are playing Deportivo Saprissa at the Clausura of Costa Rica on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Guadalupe - Perez Zeledon

Guadalupe - Perez Zeledon

Guadalupe are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

LD Alajuelense - Jicaral

LD Alajuelense - Jicaral

LD Alajuelense are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on April 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno are playing Chalatenango at the Clausura of El Salvador on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Jocoro - Firpo

Jocoro - Firpo

Jocoro are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on April 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Santa Tecla - Isidro Metapan

Santa Tecla - Isidro Metapan

Santa Tecla are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Sonsonate - Aguila

Sonsonate - Aguila

Sonsonate are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on April 22. The match will kick off 01:15 UTC.

Alianza - FAS

Alianza - FAS

Alianza are playing FAS at the Clausura of El Salvador on April 22. The match will kick off 01:30 UTC.

Coban Imperial - Xelaju

Coban Imperial - Xelaju

Coban Imperial played Xelaju at the Clausura of Guatemala on April 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Achuapa - Antigua GFC

Achuapa - Antigua GFC

Achuapa played Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Antigua GFC won 1-2.

Deportivo Sanarate - Iztapa

Deportivo Sanarate - Iztapa

Deportivo Sanarate are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's half time and Deportivo Sanarate are winning 1-0.

Guastatoya - Malacateco

Guastatoya - Malacateco

Guastatoya are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal - CSD Comunicaciones

Municipal - CSD Comunicaciones

Municipal are playing CSD Comunicaciones at the Clausura of Guatemala on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

FC Sacachispas - Santa Lucia FC

FC Sacachispas - Santa Lucia FC

FC Sacachispas are playing Santa Lucia FC at the Clausura of Guatemala on April 22. The match will kick off 00:00 UTC.

CD Real Sociedad - Honduras Progreso

CD Real Sociedad - Honduras Progreso

CD Real Sociedad are playing Honduras Progreso at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Marathon - Real de Minas

Marathon - Real de Minas

Marathon are playing Real de Minas at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Vida - Motagua

Vida - Motagua

Vida are playing Motagua at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 21. The match will kick off 23:15 UTC.

CD Olimpia - Platense FC

CD Olimpia - Platense FC

CD Olimpia are playing Platense FC at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Real Espana - UPNFM

Real Espana - UPNFM

Real Espana are playing UPNFM at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Tepatitlan - Dorados

Tepatitlan - Dorados

Tepatitlan are playing Dorados at the Liga de Expansion, Final Stages of Mexico on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Atlante - Cancun

Atlante - Cancun

Atlante are playing Cancun at the Liga de Expansion, Final Stages of Mexico on April 22. The match will kick off 00:15 UTC.

Independiente Chorrera - Herrera

Independiente Chorrera - Herrera

Independiente Chorrera are playing Herrera at the LFP, Apertura of Panama on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Tauro FC - Plaza Amador

Tauro FC - Plaza Amador

Tauro FC are playing Plaza Amador at the LFP, Apertura of Panama on April 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Inter de Limeira - Ituano

Inter de Limeira - Ituano

Inter de Limeira are playing Ituano at the Paulista A1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Mirassol - Botafogo SP

Mirassol - Botafogo SP

Mirassol are playing Botafogo SP at the Paulista A1 of Brasil on April 22. The match will kick off 01:15 UTC.

Juazeirense - Vitoria

Juazeirense - Vitoria

Juazeirense are playing Vitoria at the Baiano 1 of Brasil on April 21. The match will kick off 22:30 UTC.

Parana - Maringa

Parana - Maringa

Parana played Maringa at the Paranaense 1 of Brasil on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Coritiba - Azuriz

Coritiba - Azuriz

Coritiba are playing Azuriz at the Paranaense 1 of Brasil on April 21. The match will kick off 20:40 UTC.

Vera Cruz - Retro FC

Vera Cruz - Retro FC

Vera Cruz played Retro FC at the Pernambucano 1 of Brasil on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Vera Cruz won 2-1.

Santa Cruz - Salgueiro

Santa Cruz - Salgueiro

Santa Cruz are playing Salgueiro at the Pernambucano 1 of Brasil on April 21. The match will kick off 21:45 UTC.

Brusque - Prospera Criciuma

Brusque - Prospera Criciuma

Brusque are playing Prospera Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Chapecoense - Metropolitano

Chapecoense - Metropolitano

Chapecoense are playing Metropolitano at the Catarinense 1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Criciuma - Avai Florianopolis

Criciuma - Avai Florianopolis

Criciuma are playing Avai Florianopolis at the Catarinense 1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Figueirense - Marcilio Dias

Figueirense - Marcilio Dias

Figueirense are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Hercilio Luz - Joinville

Hercilio Luz - Joinville

Hercilio Luz are playing Joinville at the Catarinense 1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Juventus SC - Concordia AC

Juventus SC - Concordia AC

Juventus SC are playing Concordia AC at the Catarinense 1 of Brasil on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Confianca - America de Pedrinhas

Confianca - America de Pedrinhas

Confianca are playing America de Pedrinhas at the Sergipano of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. It's half time and Confianca are winning 1-0.

ABC Natal - Potiguar Mossoro

ABC Natal - Potiguar Mossoro

ABC Natal are playing Potiguar Mossoro at the Potiguar of Brasil on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Potiguar Mossoro are winning 1-3.

Botafogo PB - Treze

Botafogo PB - Treze

Botafogo PB are playing Treze at the Paraibano of Brasil on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Imperatriz MA - Bacabal

Imperatriz MA - Bacabal

Imperatriz MA are playing Bacabal at the Maranhense of Brasil on April 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Pinheiro - Moto Club MA

Pinheiro - Moto Club MA

Pinheiro are playing Moto Club MA at the Maranhense of Brasil on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Pinheiro are winning 2-0.

Sampaio Correa - IAPE

Sampaio Correa - IAPE

Sampaio Correa are playing IAPE at the Maranhense of Brasil on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Sao Jose MA - Juventude MA

Sao Jose MA - Juventude MA

Sao Jose MA are playing Juventude MA at the Maranhense of Brasil on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Juventude MA are winning 0-1.

CRB Maceio - CSE

CRB Maceio - CSE

CRB Maceio are playing CSE at the Alagoano of Brasil on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Aguia de Maraba - Itupiranga

Aguia de Maraba - Itupiranga

Aguia de Maraba are playing Itupiranga at the Paraense of Brasil on April 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Remo - Castanhal

Remo - Castanhal

Remo are playing Castanhal at the Paraense of Brasil on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Avai Kindermann W - Palmeiras W

Avai Kindermann W - Palmeiras W

Avai Kindermann W played Palmeiras W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Palmeiras W won 0-3.

Bahia W - Internacional W

Bahia W - Internacional W

Bahia W played Internacional W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Internacional W won 0-2.

Real Brasilia W - Botafogo W

Real Brasilia W - Botafogo W

Real Brasilia W played Botafogo W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Real Brasilia W won 1-0.

Ferroviaria W - Corinthians W

Ferroviaria W - Corinthians W

Ferroviaria W are playing Corinthians W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Gremio W - Cruzeiro W

Gremio W - Cruzeiro W

Gremio W are playing Cruzeiro W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Real Santander - Leones

Real Santander - Leones

Real Santander are playing Leones at the National cup of Colombia on April 21. The match will kick off 20:15 UTC.

Real Cartagena - Llaneros

Real Cartagena - Llaneros

Real Cartagena are playing Llaneros at the National cup of Colombia on April 22. The match will kick off 00:40 UTC.

Ceara - Wilstermann

Ceara - Wilstermann

Ceara are playing Wilstermann at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on April 21. The match will kick off 22:15 UTC.

San Lorenzo - Huachipato

San Lorenzo - Huachipato

San Lorenzo are playing Huachipato at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on April 21. The match will kick off 22:15 UTC.

Guabira - Independiente

Guabira - Independiente

Guabira are playing Independiente at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Montevideo City - Bahia

Montevideo City - Bahia

Montevideo City are playing Bahia at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Brisbane Strikers - Capalaba

Brisbane Strikers - Capalaba

Brisbane Strikers played Capalaba at the NPL Queensland of Australia on April 21. The match kicked off 09:30 UTC. Capalaba won 0-1.