Israel Liga Leumit Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Friday
Maccabi Ahi NazarethHapoel Ashkelon13:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ashkelon

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat HaSharonHapoel Iksal13:00

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Iksal

Hapoel Ramat HaSharon are playing Hapoel Iksal at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel KatamonHapoel Nazareth Illit13:00

Hapoel Katamon - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Katamon are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat GanBeitar Tel Aviv13:00

Hapoel Ramat Gan - Beitar Tel Aviv

Hapoel Ramat Gan are playing Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Bnei LodHapoel Rishon LeZion13:00

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon LeZion

Hapoel Bnei Lod are playing Hapoel Rishon LeZion at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel MarmorekHapoel Petah Tikva13:00

Hapoel Marmorek - Hapoel Petah Tikva

Hapoel Marmorek are playing Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Acre13:00

Hapoel Afula - Hapoel Acre

Hapoel Afula are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Sektzia Nes TzionaHapoel Kfar Saba13:00

Sektzia Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba

Sektzia Nes Tziona are playing Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit of Israel on March 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Latest Results
Yesterday
Hapoel Kfar Saba2 - 3Maccabi Ahi NazarethFull TimeFT

Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Kfar Saba played Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on March 25. The match kicked off 17:00 UTC. Maccabi Ahi Nazareth won 2-3.

Hapoel Acre2 - 2Sektzia Nes TzionaFull TimeFT

Hapoel Acre - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Acre played Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit of Israel on March 25. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

past Friday
Hapoel Petah Tikva1 - 1Hapoel AfulaFull TimeFT

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula

Hapoel Petah Tikva played Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Rishon LeZion2 - 0Hapoel MarmorekFull TimeFT

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Marmorek

Hapoel Rishon LeZion played Hapoel Marmorek at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Rishon LeZion won 2-0.

Hapoel Nazareth Illit1 - 1Hapoel Ramat GanFull TimeFT

Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan

Hapoel Nazareth Illit played Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Iksal1 - 1Hapoel KatamonFull TimeFT

Hapoel Iksal - Hapoel Katamon

Hapoel Iksal played Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on March 22. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

March 18th
Hapoel Bnei Lod1 - 2Hapoel Nazareth IllitFull TimeFT

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Bnei Lod played Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Nazareth Illit won 1-2.

Sektzia Nes Tziona0 - 1Hapoel Petah TikvaFull TimeFT

Sektzia Nes Tziona - Hapoel Petah Tikva

Sektzia Nes Tziona played Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Petah Tikva won 0-1.

Hapoel Kfar Saba0 - 2Hapoel AcreFull TimeFT

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Acre

Hapoel Kfar Saba played Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Acre won 0-2.

March 15th
Maccabi Ahi Nazareth3 - 1Hapoel Ramat HaSharonFull TimeFT

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat HaSharon

Maccabi Ahi Nazareth played Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit of Israel on March 15. The match kicked off 13:00 UTC. Maccabi Ahi Nazareth won 3-1.

Hapoel Katamon2 - 0Hapoel AshkelonFull TimeFT

Hapoel Katamon - Hapoel Ashkelon

Hapoel Katamon played Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on March 15. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Katamon won 2-0.

Hapoel Ramat Gan2 - 2Hapoel IksalFull TimeFT

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Iksal

Hapoel Ramat Gan played Hapoel Iksal at the Liga Leumit of Israel on March 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hapoel Marmorek3 - 1Beitar Tel AvivFull TimeFT

Hapoel Marmorek - Beitar Tel Aviv

Hapoel Marmorek played Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on March 15. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Marmorek won 3-1.

Hapoel Afula2 - 1Hapoel Rishon LeZionFull TimeFT

Hapoel Afula - Hapoel Rishon LeZion

Hapoel Afula played Hapoel Rishon LeZion at the Liga Leumit of Israel on March 15. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Afula won 2-1.

March 12th
Beitar Tel Aviv1 - 3Hapoel Bnei LodFull TimeFT

Beitar Tel Aviv - Hapoel Bnei Lod

Beitar Tel Aviv played Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit of Israel on March 12. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Bnei Lod won 1-3.

March 11th
Hapoel Nazareth Illit0 - 1Hapoel MarmorekFull TimeFT

Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Marmorek

Hapoel Nazareth Illit played Hapoel Marmorek at the Liga Leumit of Israel on March 11. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Marmorek won 0-1.

Hapoel Ashkelon2 - 4Hapoel Ramat GanFull TimeFT

Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ashkelon played Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on March 11. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Ramat Gan won 2-4.

Hapoel Ramat HaSharon3 - 1Hapoel KatamonFull TimeFT

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Katamon

Hapoel Ramat HaSharon played Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on March 11. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Ramat HaSharon won 3-1.

March 8th
Hapoel Acre1 - 1Maccabi Ahi NazarethFull TimeFT

Hapoel Acre - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Acre played Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Petah Tikva2 - 0Hapoel Kfar SabaFull TimeFT

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Petah Tikva played Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Petah Tikva won 2-0.

Hapoel Rishon LeZion0 - 1Sektzia Nes TzionaFull TimeFT

Hapoel Rishon LeZion - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Rishon LeZion played Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match kicked off 13:00 UTC. Sektzia Nes Tziona won 0-1.

Beitar Tel Aviv3 - 1Hapoel AfulaFull TimeFT

Beitar Tel Aviv - Hapoel Afula

Beitar Tel Aviv played Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match kicked off 13:00 UTC. Beitar Tel Aviv won 3-1.

Hapoel Iksal1 - 1Hapoel Bnei LodFull TimeFT

Hapoel Iksal - Hapoel Bnei Lod

Hapoel Iksal played Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

March 4th
Maccabi Ahi Nazareth0 - 1Hapoel KatamonFull TimeFT

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon

Maccabi Ahi Nazareth played Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on March 4. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Katamon won 0-1.

Hapoel Bnei Lod0 - 0Hapoel AshkelonFull TimeFT

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ashkelon

Hapoel Bnei Lod played Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on March 4. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hapoel Afula2 - 4Hapoel Nazareth IllitFull TimeFT

Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Afula played Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on March 4. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Nazareth Illit won 2-4.

March 1st
Hapoel Ramat Gan1 - 1Hapoel Ramat HaSharonFull TimeFT

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ramat HaSharon

Hapoel Ramat Gan played Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit of Israel on March 1. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Marmorek4 - 2Hapoel IksalFull TimeFT

Hapoel Marmorek - Hapoel Iksal

Hapoel Marmorek played Hapoel Iksal at the Liga Leumit of Israel on March 1. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Marmorek won 4-2.

Sektzia Nes Tziona2 - 1Beitar Tel AvivFull TimeFT

Sektzia Nes Tziona - Beitar Tel Aviv

Sektzia Nes Tziona played Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on March 1. The match kicked off 13:00 UTC. Sektzia Nes Tziona won 2-1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Liga Leumit of Israel for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Israel's Liga Leumit in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Israel Liga Leumit's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Liga Leumit's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Israel's Liga Leumit matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Israel Liga Leumit's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Liga Leumit of Israel. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Israel Liga Leumit's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Liga Leumit of Israel.

You can check Israel Liga Leumit's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Liga Leumit you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Israel Liga Leumit's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Hapoel Nazareth Illit are the leaders in the table with 53 points after 29 matches: they have won 14 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 11 and having 4 defeats this season scoring 40 goals - 1.38 per match, conceding 23 - 0.79 per match. Hapoel Katamon are 2nd with 47 points in 29 matches: they have won 13 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 8 and having 8 defeats this season scoring 38 goals - 1.31 per match, conceding 31 - 1.07 per match. Hapoel Afula are 3rd with 44 points in 29 matches: they have won 11 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 11 and having 7 defeats this season scoring 37 goals - 1.28 per match, conceding 28 - 0.97 per match. Sektzia Nes Tziona are 4th with 43 points in 28 matches: they have won 13 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 4 and having 11 defeats this season scoring 44 goals - 1.57 per match, conceding 32 - 1.14 per match. Hapoel Kfar Saba are 5th with 42 points in 28 matches: they have won 11 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 9 and having 8 defeats this season scoring 37 goals - 1.32 per match, conceding 32 - 1.14 per match. Hapoel Ashkelon are 6th with 41 points in 28 matches: they have won 10 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 11 and having 7 defeats this season scoring 31 goals - 1.11 per match, conceding 31 - 1.11 per match. Beitar Tel Aviv are 7th with 39 points in 28 matches: they have won 11 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 6 and having 11 defeats this season scoring 38 goals - 1.36 per match, conceding 36 - 1.29 per match. Hapoel Ramat Gan are 8th with 39 points in 29 matches: they have won 9 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 12 and having 8 defeats this season scoring 34 goals - 1.17 per match, conceding 33 - 1.14 per match. Hapoel Petah Tikva are 9th with 45 points in 28 matches: they have won 12 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 9 and having 7 defeats this season scoring 38 goals - 1.36 per match, conceding 28 - 1.00 per match. Hapoel Acre are 10th with 34 points in 28 matches: they have won 7 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 13 and having 8 defeats this season scoring 25 goals - 0.89 per match, conceding 28 - 1.00 per match. Hapoel Rishon LeZion are 11th with 34 points in 29 matches: they have won 8 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 10 and having 11 defeats this season scoring 32 goals - 1.10 per match, conceding 38 - 1.31 per match. Maccabi Ahi Nazareth are 12th with 33 points in 28 matches: they have won 8 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 9 and having 11 defeats this season scoring 27 goals - 0.96 per match, conceding 35 - 1.25 per match. Hapoel Ramat HaSharon are 13th with 30 points in 28 matches: they have won 7 of their 28 matches in Liga Leumit, drawing 9 and having 12 defeats this season scoring 29 goals - 1.04 per match, conceding 34 - 1.21 per match. Hapoel Marmorek are 14th with 30 points in 29 matches: they have won 8 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 6 and having 15 defeats this season scoring 27 goals - 0.93 per match, conceding 46 - 1.59 per match. Hapoel Iksal are 15th with 29 points in 29 matches: they have won 7 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 8 and having 14 defeats this season scoring 31 goals - 1.07 per match, conceding 41 - 1.41 per match. Hapoel Bnei Lod are 16th with 29 points in 29 matches: they have won 7 of their 29 matches in Liga Leumit, drawing 8 and having 14 defeats this season scoring 26 goals - 0.90 per match, conceding 38 - 1.31 per match.

Matchday Live
IrelandGeorgia19:45

Ireland - Georgia

Ireland are playing Georgia at the QR, Group D of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandDenmark19:45

Switzerland - Denmark

Switzerland are playing Denmark at the QR, Group D of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

MaltaSpain19:45

Malta - Spain

Malta are playing Spain at the QR, Group F of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

NorwaySweden19:45

Norway - Sweden

Norway are playing Sweden at the QR, Group F of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

RomaniaFaroe Islandes19:45

Romania - Faroe Islandes

Romania are playing Faroe Islandes at the QR, Group F of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

ArmeniaFinland17:00

Armenia - Finland

Armenia are playing Finland at the QR, Group J of European Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Bosnia and HerzegovinaGreece19:45

Bosnia and Herzegovina - Greece

Bosnia and Herzegovina are playing Greece at the QR, Group J of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

ItalyLiechtenstein19:45

Italy - Liechtenstein

Italy are playing Liechtenstein at the QR, Group J of European Championship on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Poland U-20Germany U-2017:00

Poland U-20 - Germany U-20

Poland U-20 are playing Germany U-20 at the U-20 Elite League of Europe on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Portugal U-20England U-2018:00

Portugal U-20 - England U-20

Portugal U-20 are playing England U-20 at the U-20 Elite League of Europe on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Austria U-17Italy U-1711:00

Austria U-17 - Italy U-17

Austria U-17 are playing Italy U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Belarus U-17Iceland U-1711:00

Belarus U-17 - Iceland U-17

Belarus U-17 are playing Iceland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Slovenia U-17Germany U-1711:00

Slovenia U-17 - Germany U-17

Slovenia U-17 are playing Germany U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Sweden U-17France U-1711:00

Sweden U-17 - France U-17

Sweden U-17 are playing France U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Turkey U-17Romania U-1711:00

Turkey U-17 - Romania U-17

Turkey U-17 are playing Romania U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Belgium U-17Bosnia Herzegovina U-1715:00

Belgium U-17 - Bosnia Herzegovina U-17

Belgium U-17 are playing Bosnia Herzegovina U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovakia U-17Serbia U-1716:00

Slovakia U-17 - Serbia U-17

Slovakia U-17 are playing Serbia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Russia U-17Portugal U-1717:00

Russia U-17 - Portugal U-17

Russia U-17 are playing Portugal U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Scotland U-17Poland U-1717:00

Scotland U-17 - Poland U-17

Scotland U-17 are playing Poland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Czech Republic U-17Netherlands U-1718:00

Czech Republic U-17 - Netherlands U-17

Czech Republic U-17 are playing Netherlands U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Northern Ireland U-17Israel U-1718:00

Northern Ireland U-17 - Israel U-17

Northern Ireland U-17 are playing Israel U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Norway U-17Hungary U-1719:00

Norway U-17 - Hungary U-17

Norway U-17 are playing Hungary U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-19Norway U-1913:00

Croatia U-19 - Norway U-19

Croatia U-19 are playing Norway U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Hungary U-19Germany U-1913:00

Hungary U-19 - Germany U-19

Hungary U-19 are playing Germany U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Belgium U-19Ukraine U-1914:00

Belgium U-19 - Ukraine U-19

Belgium U-19 are playing Ukraine U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Czech Republic U-19Greece U-1914:00

Czech Republic U-19 - Greece U-19

Czech Republic U-19 are playing Greece U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Denmark U-19England U-1914:00

Denmark U-19 - England U-19

Denmark U-19 are playing England U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Israel U-19France U-1914:00

Israel U-19 - France U-19

Israel U-19 are playing France U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Poland U-19Switzerland U-1914:00

Poland U-19 - Switzerland U-19

Poland U-19 are playing Switzerland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Romania U-19Azerbaijan U-1914:00

Romania U-19 - Azerbaijan U-19

Romania U-19 are playing Azerbaijan U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Russia U-19Ireland U-1914:00

Russia U-19 - Ireland U-19

Russia U-19 are playing Ireland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Serbia U-19Italy U-1914:00

Serbia U-19 - Italy U-19

Serbia U-19 are playing Italy U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Cyprus U-19Turkey U-1916:15

Cyprus U-19 - Turkey U-19

Cyprus U-19 are playing Turkey U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 16:15 UTC.

Scotland U-19Portugal U-1916:15

Scotland U-19 - Portugal U-19

Scotland U-19 are playing Portugal U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 16:15 UTC.

Netherlands U-19Spain U-1918:00

Netherlands U-19 - Spain U-19

Netherlands U-19 are playing Spain U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Slovenia U-19Wales U-1918:00

Slovenia U-19 - Wales U-19

Slovenia U-19 are playing Wales U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

JapanBolivia10:30

Japan - Bolivia

Japan are playing Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Korea RepublicColombia11:00

Korea Republic - Colombia

Korea Republic are playing Colombia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 11:00 UTC.

AlgeriaTunisia15:00

Algeria - Tunisia

Algeria are playing Tunisia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

NigeriaEgypt15:00

Nigeria - Egypt

Nigeria are playing Egypt at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SenegalMali15:00

Senegal - Mali

Senegal are playing Mali at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MoroccoArgentina19:00

Morocco - Argentina

Morocco are playing Argentina at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Czech RepublicBrazil19:45

Czech Republic - Brazil

Czech Republic are playing Brazil at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

GibraltarEstonia19:45

Gibraltar - Estonia

Gibraltar are playing Estonia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

USAChile23:55

USA - Chile

USA are playing Chile at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 26. The match will kick off 23:55 UTC.

HondurasEcuador00:30

Honduras - Ecuador

Honduras are playing Ecuador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 00:30 UTC.

El SalvadorPeru01:00

El Salvador - Peru

El Salvador are playing Peru at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 01:00 UTC.

Costa RicaJamaica02:00

Costa Rica - Jamaica

Costa Rica are playing Jamaica at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 02:00 UTC.

MexicoParaguay02:00

Mexico - Paraguay

Mexico are playing Paraguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match will kick off 02:00 UTC.

BarnetAldershot19:45

Barnet - Aldershot

Barnet are playing Aldershot at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

BorehamSolihull Moors19:45

Boreham - Solihull Moors

Boreham are playing Solihull Moors at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Dagenham and RedbridgeDover19:45

Dagenham and Redbridge - Dover

Dagenham and Redbridge are playing Dover at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

HalifaxEbbsfleet Utd19:45

Halifax - Ebbsfleet Utd

Halifax are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Leyton OrientFylde19:45

Leyton Orient - Fylde

Leyton Orient are playing Fylde at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidenhead UtdHavant and Waterlooville19:45

Maidenhead Utd - Havant and Waterlooville

Maidenhead Utd are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Doncaster RoversBristol Rovers19:45

Doncaster Rovers - Bristol Rovers

Doncaster Rovers are playing Bristol Rovers at the League One of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Bradford PATelford United19:45

Bradford PA - Telford United

Bradford PA are playing Telford United at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

FC United of ManchesterYork City19:45

FC United of Manchester - York City

FC United of Manchester are playing York City at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

GuiseleyCurzon Ashton19:45

Guiseley - Curzon Ashton

Guiseley are playing Curzon Ashton at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

HerefordBrackley19:45

Hereford - Brackley

Hereford are playing Brackley at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportAshton United19:45

Stockport - Ashton United

Stockport are playing Ashton United at the National League North of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleyHartley Wintney19:45

Kings Langley - Hartley Wintney

Kings Langley are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Tiverton TownChesham United19:45

Tiverton Town - Chesham United

Tiverton Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Ipswich Town U-23Sheffield Wed U-2313:00

Ipswich Town U-23 - Sheffield Wed U-23

Ipswich Town U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

AlvechurchBarwell19:45

Alvechurch - Barwell

Alvechurch are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

St Neots TownCoalville Town19:45

St Neots Town - Coalville Town

St Neots Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Lyon DuchereBourg-Peronnas19:00

Lyon Duchere - Bourg-Peronnas

Lyon Duchere are playing Bourg-Peronnas at the National 1 of France on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

FrejusToulonPostponedPst

Frejus - Toulon

Frejus are playing Toulon at the National 2, Group A of France on March 26.

WiedenbruckAlemannia Aachen18:00

Wiedenbruck - Alemannia Aachen

Wiedenbruck are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on March 26. The match will kick off 18:00 UTC.

MechtersheimKarbach19:00

Mechtersheim - Karbach

Mechtersheim are playing Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Virtus EntellaLucchese19:30

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on March 26. The match will kick off 19:30 UTC.

Zwolle-2Feyenoord-213:00

Zwolle-2 - Feyenoord-2

Zwolle-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

DunfermlineDundee United19:45

Dunfermline - Dundee United

Dunfermline are playing Dundee United at the Championship of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TAlloa Athletic19:45

Inverness C.T - Alloa Athletic

Inverness C.T are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

StranraerBrechin City19:45

Stranraer - Brechin City

Stranraer are playing Brechin City at the Division 1 of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Albion RoversCowdenbeath19:45

Albion Rovers - Cowdenbeath

Albion Rovers are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-20Dunfermline U-2012:30

Dundee United U-20 - Dunfermline U-20

Dundee United U-20 are playing Dunfermline U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Aberdeen U-20Dundee U-2019:00

Aberdeen U-20 - Dundee U-20

Aberdeen U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Banska BystricaLokomotiva Kosice14:00

Banska Bystrica - Lokomotiva Kosice

Banska Bystrica are playing Lokomotiva Kosice at the 2. liga of Slovakia on March 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Norway U-17 WGermany U-17 W14:30

Norway U-17 W - Germany U-17 W

Norway U-17 W are playing Germany U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Poland U-17 WSlovakia U-17 W14:30

Poland U-17 W - Slovakia U-17 W

Poland U-17 W are playing Slovakia U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Scotland U-17 WIreland U-17 W14:30

Scotland U-17 W - Ireland U-17 W

Scotland U-17 W are playing Ireland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 14:30 UTC.

France U-17 WCzech Republic U-17 W15:00

France U-17 W - Czech Republic U-17 W

France U-17 W are playing Czech Republic U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Portugal U-17 WNorthern Ireland U-17 W17:00

Portugal U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Portugal U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Spain U-17 WSweden U-17 W17:30

Spain U-17 W - Sweden U-17 W

Spain U-17 W are playing Sweden U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Andorra U-21Albania U-2117:30

Andorra U-21 - Albania U-21

Andorra U-21 are playing Albania U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on March 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Bosnia Herzegovina U-21Moldova U-2115:00

Bosnia Herzegovina U-21 - Moldova U-21

Bosnia Herzegovina U-21 are playing Moldova U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on March 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Buckley TownGuilsfield19:45

Buckley Town - Guilsfield

Buckley Town are playing Guilsfield at the Cimru Alliance of Wales on March 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Al ShoalahAl Adalh12:45

Al Shoalah - Al Adalh

Al Shoalah are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 12:45 UTC.

Al-KawkabAl Nahdha12:45

Al-Kawkab - Al Nahdha

Al-Kawkab are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 12:45 UTC.

AbhaAl Orubah13:00

Abha - Al Orubah

Abha are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Najran SCDhamk13:00

Najran SC - Dhamk

Najran SC are playing Dhamk at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Ain FCAl Jabalain13:05

Al Ain FC - Al Jabalain

Al Ain FC are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:05 UTC.

Al Taee HailJeddah13:10

Al Taee Hail - Jeddah

Al Taee Hail are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:10 UTC.

Al-AnsarAl Mojzel13:15

Al-Ansar - Al Mojzel

Al-Ansar are playing Al Mojzel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 13:15 UTC.

Al JeelAl-Washm15:35

Al Jeel - Al-Washm

Al Jeel are playing Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 15:35 UTC.

HajerAl Najoom15:35

Hajer - Al Najoom

Hajer are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on March 26. The match will kick off 15:35 UTC.

Deportivo EspanolSan Telmo17:00

Deportivo Espanol - San Telmo

Deportivo Espanol are playing San Telmo at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 26. The match will kick off 17:00 UTC.

RB BrasilSantos23:00

RB Brasil - Santos

RB Brasil are playing Santos at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 26. The match will kick off 23:00 UTC.

PalmeirasNovorizontino00:00

Palmeiras - Novorizontino

Palmeiras are playing Novorizontino at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico GOAnapolina23:30

Atletico GO - Anapolina

Atletico GO are playing Anapolina at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 26. The match will kick off 23:30 UTC.

Queensland LionsBrisbane Roar U-2109:00

Queensland Lions - Brisbane Roar U-21

Queensland Lions are playing Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on March 26. The match will kick off 09:00 UTC.