Iceland W vs Latvia W Live Score and Live Stream

(goal)1'
(goal)8'
(goal)18'
(goal)22'
(goal)32'
(goal)39'
(goal)71'
(goal)87'
(goal)90 +2'
18:45, Thursday, September 17
Copy
Embed Iceland W - Latvia W
European Championship Qualifying - Women
9 : 0
FT
Ball Possession
75% - 25%
Shots On Target
10 - 2
Total Attempts
14 - 2
Corners
9
0
Yellow Cards
0
1
Latvia W: 15'
Full Time
Match ends. Iceland W 9, Latvia W 0.
90 + 2'
9 - 0
Goal for Iceland W.
87'
8 - 0
Goal for Iceland W.
71'
7 - 0
Goal for Iceland W.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 6 : 0
First half ends.
39'
6 - 0
Goal for Iceland W.
32'
5 - 0
Goal for Iceland W.
22'
4 - 0
Goal for Iceland W.
18'
3 - 0
Goal for Iceland W.
15'
Latvia W's player is shown the yellow card.
8'
2 - 0
Goal for Iceland W.
1'
1 - 0
Goal for Iceland W.
Kick-off
First half begins
View All
12
Latvia W have gone 12 consecutive matches without a draw.
8
Iceland W have gone 8 consecutive matches without a draw.
3
Iceland W have gone 3 consecutive home matches without a defeat.
Live Match Report

Iceland W played Latvia W at the Qualifying - Women of European Championship on September 17. The match kicked off 18:45 UTC. Iceland W won 9-0. Iceland W are 29th in the table with 12 points after 4 matches, while Latvia W are 32nd with 0 points in 5 matches.

ScoreBat is covering Iceland W vs Latvia W in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Iceland W vs Latvia W live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of European championship Qualifying - Women, Iceland W or Latvia W whenever available. We cover all matches of European championship Qualifying - Women in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/iceland-w-vs-latvia-w-live-stream/.

European championship Qualifying - Women's live standings are availble and updated in real time.

Iceland W have won Ukraine W in their previous match, while Latvia W have lost to Hungary W, Iceland W, Slovakia W and Sweden W in their previous 4 matches.

Previous Meetings
June 4th, 2020 - Qualifying - Women
October 8th, 2019 - Qualifying - Women

Iceland W and Latvia W have met twice in their recent history. Iceland W won once, 1 match ended in a draw.

Iceland W have won 4 of their 4 matches in Qualifying - Women, drawing 0 and having 0 defeats this season. They have scored 20 goals - 5.00 per match, conceding 1 - 0.25 per match. Latvia W have won 0 of their 5 matches in Qualifying - Women, drawing 0 and having 5 defeats this season. They have scored 2 goals - 0.40 per match, conceding 25 - 5.00 per match.

Referee showed the yellow card once throughout the game. was the one to receive it.

Goals and video highlights of the match between Iceland W and Latvia W are being added in real time. You can watch the goal by as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Iceland W or Latvia W score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Iceland W and Latvia W include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Iceland W vs Latvia W with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of European championship Qualifying - Women are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Everton5 - 2West Bromwich AlbionFull TimeFT

Everton - West Bromwich Albion

Everton played West Bromwich Albion at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Everton won 5-2.

Leeds4 - 3FulhamFull TimeFT

Leeds - Fulham

Leeds played Fulham at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leeds won 4-3.

Manchester United1 - 3Crystal PalaceFull TimeFT

Manchester United - Crystal Palace

Manchester United played Crystal Palace at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Crystal Palace won 1-3.

Arsenal2 - 1West Ham UnitedFull TimeFT

Arsenal - West Ham United

Arsenal played West Ham United at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 19:00 UTC. Arsenal won 2-1.

Villarreal2 - 1EibarFull TimeFT

Villarreal - Eibar

Villarreal played Eibar at the La Liga of Spain on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Villarreal won 2-1.

Getafe1 - 0OsasunaFull TimeFT

Getafe - Osasuna

Getafe played Osasuna at the La Liga of Spain on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Getafe won 1-0.

Celta Vigo2 - 1ValenciaFull TimeFT

Celta Vigo - Valencia

Celta Vigo played Valencia at the La Liga of Spain on September 19. The match kicked off 19:00 UTC. Celta Vigo won 2-1.

Eintracht Frankfurt1 - 1Arminia BielefeldFull TimeFT

Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld

Eintracht Frankfurt played Arminia Bielefeld at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Koln2 - 3HoffenheimFull TimeFT

Koln - Hoffenheim

Koln played Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hoffenheim won 2-3.

Stuttgart2 - 3SC FreiburgFull TimeFT

Stuttgart - SC Freiburg

Stuttgart played SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. SC Freiburg won 2-3.

Union Berlin1 - 3AugsburgFull TimeFT

Union Berlin - Augsburg

Union Berlin played Augsburg at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Augsburg won 1-3.

Werder Bremen1 - 4Hertha BerlinFull TimeFT

Werder Bremen - Hertha Berlin

Werder Bremen played Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hertha Berlin won 1-4.

Borussia Dortmund3 - 0Borussia MonchengladbachFull TimeFT

Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach

Borussia Dortmund played Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Borussia Dortmund won 3-0.

Fiorentina1 - 0TorinoFull TimeFT

Fiorentina - Torino

Fiorentina played Torino at the Serie A of Italy on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Fiorentina won 1-0.

Verona0 - 0RomaFull TimeFT

Verona - Roma

Verona played Roma at the Serie A of Italy on September 19. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lens2 - 1BordeauxFull TimeFT

Lens - Bordeaux

Lens played Bordeaux at the Ligue 1 of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Lens won 2-1.

Rennes2 - 1MonacoFull TimeFT

Rennes - Monaco

Rennes played Monaco at the Ligue 1 of France on September 19. The match kicked off 19:00 UTC. Rennes won 2-1.

Nottingham Forest0 - 2Cardiff CityFull TimeFT

Nottingham Forest - Cardiff City

Nottingham Forest played Cardiff City at the Championship of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Cardiff City won 0-2.

Blackburn5 - 0Wycombe WanderersFull TimeFT

Blackburn - Wycombe Wanderers

Blackburn played Wycombe Wanderers at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Blackburn won 5-0.

Brentford3 - 0HuddersfieldFull TimeFT

Brentford - Huddersfield

Brentford played Huddersfield at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Brentford won 3-0.

Luton2 - 1Derby CountyFull TimeFT

Luton - Derby County

Luton played Derby County at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Luton won 2-1.

Middlesbrough1 - 1BournemouthFull TimeFT

Middlesbrough - Bournemouth

Middlesbrough played Bournemouth at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Norwich City2 - 2Preston NEFull TimeFT

Norwich City - Preston NE

Norwich City played Preston NE at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Reading2 - 0BarnsleyFull TimeFT

Reading - Barnsley

Reading played Barnsley at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Reading won 2-0.

Rotherham0 - 1MillwallFull TimeFT

Rotherham - Millwall

Rotherham played Millwall at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Millwall won 0-1.

Sheffield Wednesday0 - 0WatfordFull TimeFT

Sheffield Wednesday - Watford

Sheffield Wednesday played Watford at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Swansea City0 - 0BirminghamFull TimeFT

Swansea City - Birmingham

Swansea City played Birmingham at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AZ1 - 1ZwolleFull TimeFT

AZ - Zwolle

AZ played Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vitesse2 - 0Sparta RotterdamFull TimeFT

Vitesse - Sparta Rotterdam

Vitesse played Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 16:45 UTC. Vitesse won 2-0.

PSV2 - 1EmmenFull TimeFT

PSV - Emmen

PSV played Emmen at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. PSV won 2-1.

Fortuna Sittard1 - 3HeerenveenFull TimeFT

Fortuna Sittard - Heerenveen

Fortuna Sittard played Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 19:00 UTC. Heerenveen won 1-3.

Celtic3 - 2LivingstonFull TimeFT

Celtic - Livingston

Celtic played Livingston at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Celtic won 3-2.

Dundee United2 - 1St. MirrenFull TimeFT

Dundee United - St. Mirren

Dundee United played St. Mirren at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dundee United won 2-1.

Kilmarnock2 - 1HamiltonFull TimeFT

Kilmarnock - Hamilton

Kilmarnock played Hamilton at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kilmarnock won 2-1.

St. Johnstone0 - 1Ross CountyFull TimeFT

St. Johnstone - Ross County

St. Johnstone played Ross County at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ross County won 0-1.

Nacional3 - 3BoavistaFull TimeFT

Nacional - Boavista

Nacional played Boavista at the Primeira Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

SportingGil VicentePostponedPst

Sporting - Gil Vicente

Sporting are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on September 19.

Porto2 - 1Braga55'

Porto - Braga

Porto are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 20:00 UTC. It's the second half and Porto are winning 2-1.

Ural1 - 1ZenitFull TimeFT

Ural - Zenit

Ural played Zenit at the Premier League of Russia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

RostovRotorPostponedPst

Rostov - Rotor

Rostov are playing Rotor at the Premier League of Russia on September 19.

CSKA FC0 - 0LoriFull TimeFT

CSKA FC - Lori

CSKA FC played Lori at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shirak1 - 2AlashkertFull TimeFT

Shirak - Alashkert

Shirak played Alashkert at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Alashkert won 1-2.

Ararat3 - 0SevanFull TimeFT

Ararat - Sevan

Ararat played Sevan at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Ararat won 3-0.

Salzburg4 - 1AltachFull TimeFT

Salzburg - Altach

Salzburg played Altach at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Salzburg won 4-1.

Sturm1 - 1RapidFull TimeFT

Sturm - Rapid

Sturm played Rapid at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tirol1 - 1LASK LinzFull TimeFT

Tirol - LASK Linz

Tirol played LASK Linz at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horn2 - 4LieferingFull TimeFT

Horn - Liefering

Horn played Liefering at the 2. Liga of Austria on September 19. The match kicked off 18:30 UTC. Liefering won 2-4.

Vitebsk1 - 1BelshinaFull TimeFT

Vitebsk - Belshina

Vitebsk played Belshina at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Brest2 - 1Energetik-BGUFull TimeFT

Dinamo Brest - Energetik-BGU

Dinamo Brest played Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Brest won 2-1.

Gorodeya1 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Gorodeya - Torpedo-BelAZ

Gorodeya played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Torpedo-BelAZ won 1-3.

Oostende3 - 1Oud-HeverleeFull TimeFT

Oostende - Oud-Heverlee

Oostende played Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on September 19. The match kicked off 14:15 UTC. Oostende won 3-1.

Mouscron0 - 1GentFull TimeFT

Mouscron - Gent

Mouscron played Gent at the First Division A of Belgium on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Gent won 0-1.

Waasland-Beveren2 - 4AnderlechtFull TimeFT

Waasland-Beveren - Anderlecht

Waasland-Beveren played Anderlecht at the First Division A of Belgium on September 19. The match kicked off 18:45 UTC. Anderlecht won 2-4.

St. Gilloise3 - 2RFC SeraingFull TimeFT

St. Gilloise - RFC Seraing

St. Gilloise played RFC Seraing at the First Division B of Belgium on September 19. The match kicked off 18:45 UTC. St. Gilloise won 3-2.

Beroe4 - 0Cherno MoreFull TimeFT

Beroe - Cherno More

Beroe played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 15:45 UTC. Beroe won 4-0.

Levski3 - 0CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Levski - CSKA 1948 Sofia

Levski played CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Levski won 3-0.

NK Gorica2 - 2NK Istra 1961Full TimeFT

NK Gorica - NK Istra 1961

NK Gorica played NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dinamo Zagreb3 - 3Slaven KoprivnicaFull TimeFT

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb played Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 17:05 UTC and ended in a draw 3 - 3.

AEP Paphos2 - 2Ethnikos AchnasFull TimeFT

AEP Paphos - Ethnikos Achnas

AEP Paphos played Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AEL3 - 1KarmiotissaFull TimeFT

AEL - Karmiotissa

AEL played Karmiotissa at the 1. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 17:30 UTC. AEL won 3-1.

Opava0 - 0BudejoviceFull TimeFT

Opava - Budejovice

Opava played Budejovice at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ostrava3 - 0PardubiceFull TimeFT

Ostrava - Pardubice

Ostrava played Pardubice at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Ostrava won 3-0.

SlovackoPribramPostponedPst

Slovacko - Pribram

Slovacko are playing Pribram at the First League of Czech Republic on September 19.

Bohemians 19051 - 4PlzenFull TimeFT

Bohemians 1905 - Plzen

Bohemians 1905 played Plzen at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Plzen won 1-4.

ChrudimSlavoj VysehradPostponedPst

Chrudim - Slavoj Vysehrad

Chrudim are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on September 19.

Dukla Praha3 - 1TrinecFull TimeFT

Dukla Praha - Trinec

Dukla Praha played Trinec at the FNL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Dukla Praha won 3-1.

Zizkov0 - 2Hradec KraloveFull TimeFT

Zizkov - Hradec Kralove

Zizkov played Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Hradec Kralove won 0-2.

Midtjylland1 - 0LyngbyFull TimeFT

Midtjylland - Lyngby

Midtjylland played Lyngby at the Superliga of Denmark on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Midtjylland won 1-0.

Blackpool2 - 0Swindon TownFull TimeFT

Blackpool - Swindon Town

Blackpool played Swindon Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Blackpool won 2-0.

Bristol Rovers0 - 2Ipswich TownFull TimeFT

Bristol Rovers - Ipswich Town

Bristol Rovers played Ipswich Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ipswich Town won 0-2.

Burton Albion2 - 1Accrington StanleyFull TimeFT

Burton Albion - Accrington Stanley

Burton Albion played Accrington Stanley at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Burton Albion won 2-1.

Charlton Athletic1 - 3Doncaster RoversFull TimeFT

Charlton Athletic - Doncaster Rovers

Charlton Athletic played Doncaster Rovers at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Doncaster Rovers won 1-3.

Hull City1 - 0CreweFull TimeFT

Hull City - Crewe

Hull City played Crewe at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hull City won 1-0.

Milton Keynes Dons1 - 2Lincoln CityFull TimeFT

Milton Keynes Dons - Lincoln City

Milton Keynes Dons played Lincoln City at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lincoln City won 1-2.

Oxford United0 - 2SunderlandFull TimeFT

Oxford United - Sunderland

Oxford United played Sunderland at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Sunderland won 0-2.

Peterborough United2 - 1Fleetwood TownFull TimeFT

Peterborough United - Fleetwood Town

Peterborough United played Fleetwood Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Peterborough United won 2-1.

Shrewsbury1 - 2NorthamptonFull TimeFT

Shrewsbury - Northampton

Shrewsbury played Northampton at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Northampton won 1-2.

Wigan2 - 3GillinghamFull TimeFT

Wigan - Gillingham

Wigan played Gillingham at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gillingham won 2-3.

Wimbledon4 - 4PlymouthFull TimeFT

Wimbledon - Plymouth

Wimbledon played Plymouth at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Carlisle2 - 0Southend UnitedFull TimeFT

Carlisle - Southend United

Carlisle played Southend United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Carlisle won 2-0.

Colchester2 - 0BoltonFull TimeFT

Colchester - Bolton

Colchester played Bolton at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Colchester won 2-0.

Crawley Town1 - 0Scunthorpe UnitedFull TimeFT

Crawley Town - Scunthorpe United

Crawley Town played Scunthorpe United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Crawley Town won 1-0.

Exeter0 - 2Port ValeFull TimeFT

Exeter - Port Vale

Exeter played Port Vale at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Port Vale won 0-2.

Forest Green2 - 2BradfordFull TimeFT

Forest Green - Bradford

Forest Green played Bradford at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Grimsby0 - 4Salford CityFull TimeFT

Grimsby - Salford City

Grimsby played Salford City at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Salford City won 0-4.

Harrogate Town2 - 2WalsallFull TimeFT

Harrogate Town - Walsall

Harrogate Town played Walsall at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Leyton Orient2 - 2Mansfield TownFull TimeFT

Leyton Orient - Mansfield Town

Leyton Orient played Mansfield Town at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Morecambe0 - 5Cambridge UnitedFull TimeFT

Morecambe - Cambridge United

Morecambe played Cambridge United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cambridge United won 0-5.

Newport2 - 1BarrowFull TimeFT

Newport - Barrow

Newport played Barrow at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Newport won 2-1.

Stevenage3 - 0Oldham AthleticFull TimeFT

Stevenage - Oldham Athletic

Stevenage played Oldham Athletic at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stevenage won 3-0.

Tranmere Rovers0 - 3Cheltenham TownFull TimeFT

Tranmere Rovers - Cheltenham Town

Tranmere Rovers played Cheltenham Town at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cheltenham Town won 0-3.

Trans Narva0 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Trans Narva - Tulevik Viljandi

Trans Narva played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tulevik Viljandi won 0-1.

Kuressaare2 - 2LegionFull TimeFT

Kuressaare - Legion

Kuressaare played Legion at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PaideLegionCanceledCanc

Paide - Legion

Paide are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on September 19.

HIFK2 - 2MariehamnFull TimeFT

HIFK - Mariehamn

HIFK played Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ilves1 - 1HakaFull TimeFT

Ilves - Haka

Ilves played Haka at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Turku0 - 1SJKFull TimeFT

Inter Turku - SJK

Inter Turku played SJK at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. SJK won 0-1.

Clermont1 - 1ToulouseFull TimeFT

Clermont - Toulouse

Clermont played Toulouse at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Caen0 - 0ChamblyFull TimeFT

Caen - Chambly

Caen played Chambly at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chateauroux0 - 0AmiensFull TimeFT

Chateauroux - Amiens

Chateauroux played Amiens at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dunkerque1 - 0ValenciennesFull TimeFT

Dunkerque - Valenciennes

Dunkerque played Valenciennes at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Dunkerque won 1-0.

Grenoble2 - 0AjaccioFull TimeFT

Grenoble - Ajaccio

Grenoble played Ajaccio at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Grenoble won 2-0.

Le Havre0 - 1NiortFull TimeFT

Le Havre - Niort

Le Havre played Niort at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Niort won 0-1.

Paris FC0 - 2NancyFull TimeFT

Paris FC - Nancy

Paris FC played Nancy at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Nancy won 0-2.

Pau0 - 1GuingampFull TimeFT

Pau - Guingamp

Pau played Guingamp at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Guingamp won 0-1.

Sochaux2 - 2Rodez AveyronFull TimeFT

Sochaux - Rodez Aveyron

Sochaux played Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hannover2 - 0KarlsruherFull TimeFT

Hannover - Karlsruher

Hannover played Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hannover won 2-0.

Sandhausen3 - 2DarmstadtFull TimeFT

Sandhausen - Darmstadt

Sandhausen played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sandhausen won 3-2.

Wurzburger Kickers0 - 3Erzgebirge AueFull TimeFT

Wurzburger Kickers - Erzgebirge Aue

Wurzburger Kickers played Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Erzgebirge Aue won 0-3.

Bayern-22 - 2Turkgucu-AtasporFull TimeFT

Bayern-2 - Turkgucu-Ataspor

Bayern-2 played Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hansa3 - 1DuisburgFull TimeFT

Hansa - Duisburg

Hansa played Duisburg at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa won 3-1.

Lubeck1 - 1SaarbruckenFull TimeFT

Lubeck - Saarbrucken

Lubeck played Saarbrucken at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Meppen1 - 31860 MunchenFull TimeFT

Meppen - 1860 Munchen

Meppen played 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. 1860 Munchen won 1-3.

Wehen Wiesbaden0 - 0VerlFull TimeFT

Wehen Wiesbaden - Verl

Wehen Wiesbaden played Verl at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zwickau2 - 1UnterhachingFull TimeFT

Zwickau - Unterhaching

Zwickau played Unterhaching at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Zwickau won 2-1.

Panaitolikos0 - 2AEKFull TimeFT

Panaitolikos - AEK

Panaitolikos played AEK at the Super League 1 of Greece on September 19. The match kicked off 17:30 UTC. AEK won 0-2.

Fjolnir1 - 1KA AkureyriFull TimeFT

Fjolnir - KA Akureyri

Fjolnir played KA Akureyri at the Premier League of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shelbourne1 - 1Finn HarpsFull TimeFT

Shelbourne - Finn Harps

Shelbourne played Finn Harps at the Premier Division of Ireland on September 19. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zejtun Corinthians2 - 2Santa LuciaFull TimeFT

Zejtun Corinthians - Santa Lucia

Zejtun Corinthians played Santa Lucia at the Premier Division of Malta on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mosta2 - 2Gudja UnitedFull TimeFT

Mosta - Gudja United

Mosta played Gudja United at the Premier Division of Malta on September 19. The match kicked off 19:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

FC Oss2 - 2Cambuur LeeuwardenFull TimeFT

FC Oss - Cambuur Leeuwarden

FC Oss played Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Makedonija2 - 1VardarFull TimeFT

Makedonija - Vardar

Makedonija played Vardar at the Prva liga of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Makedonija won 2-1.

Rabotnicki1 - 1StrugaFull TimeFT

Rabotnicki - Struga

Rabotnicki played Struga at the Prva liga of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valerenga2 - 1MoldeFull TimeFT

Valerenga - Molde

Valerenga played Molde at the Eliteserien of Norway on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Valerenga won 2-1.

Sarpsborg2 - 0MjondalenFull TimeFT

Sarpsborg - Mjondalen

Sarpsborg played Mjondalen at the Eliteserien of Norway on September 19. The match kicked off 18:30 UTC. Sarpsborg won 2-0.

Lechia Gdansk4 - 2Stal MielecFull TimeFT

Lechia Gdansk - Stal Mielec

Lechia Gdansk played Stal Mielec at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lechia Gdansk won 4-2.

Pogon Szczecin1 - 0SlaskFull TimeFT

Pogon Szczecin - Slask

Pogon Szczecin played Slask at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Pogon Szczecin won 1-0.

Legia1 - 3Gornik ZabrzeFull TimeFT

Legia - Gornik Zabrze

Legia played Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Gornik Zabrze won 1-3.

Widzew2 - 0OlsztynFull TimeFT

Widzew - Olsztyn

Widzew played Olsztyn at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 10:40 UTC. Widzew won 2-0.

Sandecja Nowy Sacz1 - 2Odra OpoleFull TimeFT

Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole

Sandecja Nowy Sacz played Odra Opole at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Odra Opole won 1-2.

Zaglebie Sosnowiec1 - 2LKS LodzFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz

Zaglebie Sosnowiec played LKS Lodz at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. LKS Lodz won 1-2.

Belchatow1 - 1Tychy 71Full TimeFT

Belchatow - Tychy 71

Belchatow played Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chrobry Glogow1 - 0JastrzebieFull TimeFT

Chrobry Glogow - Jastrzebie

Chrobry Glogow played Jastrzebie at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Chrobry Glogow won 1-0.

Nieciecza2 - 0Resovia RzeszowFull TimeFT

Nieciecza - Resovia Rzeszow

Nieciecza played Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Nieciecza won 2-0.

Casa Pia0 - 6Benfica-2Full TimeFT

Casa Pia - Benfica-2

Casa Pia played Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Benfica-2 won 0-6.

Arouca0 - 0LeixoesFull TimeFT

Arouca - Leixoes

Arouca played Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CD Mafra1 - 0Academico ViseuFull TimeFT

CD Mafra - Academico Viseu

CD Mafra played Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. CD Mafra won 1-0.

Porto-24 - 1VizelaFull TimeFT

Porto-2 - Vizela

Porto-2 played Vizela at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Porto-2 won 4-1.

Sp. Covilha1 - 3Cova PiedadeFull TimeFT

Sp. Covilha - Cova Piedade

Sp. Covilha played Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Cova Piedade won 1-3.

Sepsi1 - 1Viitorul ConstantaFull TimeFT

Sepsi - Viitorul Constanta

Sepsi played Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Universitatea Craiova2 - 1VoluntariFull TimeFT

Universitatea Craiova - Voluntari

Universitatea Craiova played Voluntari at the Liga 1 of Romania on September 19. The match kicked off 18:45 UTC. Universitatea Craiova won 2-1.

SKA Khabarovsk0 - 0BalticaFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Baltica

SKA Khabarovsk played Baltica at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tom1 - 3Volgar-GazpromFull TimeFT

Tom - Volgar-Gazprom

Tom played Volgar-Gazprom at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Volgar-Gazprom won 1-3.

Chertanovo0 - 3FakelFull TimeFT

Chertanovo - Fakel

Chertanovo played Fakel at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Fakel won 0-3.

Spartak-22 - 1VelesFull TimeFT

Spartak-2 - Veles

Spartak-2 played Veles at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak-2 won 2-1.

YeniseyTorpedoPostponedPst

Yenisey - Torpedo

Yenisey are playing Torpedo at the FNL of Russia on September 19.

Nizhnyi Novgorod3 - 0ShinnikFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Shinnik

Nizhnyi Novgorod played Shinnik at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 3-0.

Orenburg0 - 0AkronFull TimeFT

Orenburg - Akron

Orenburg played Akron at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamo Br1 - 0TekstilshikFull TimeFT

Dynamo Br - Tekstilshik

Dynamo Br played Tekstilshik at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dynamo Br won 1-0.

Irtysh Omsk0 - 4Kr. SovetovFull TimeFT

Irtysh Omsk - Kr. Sovetov

Irtysh Omsk played Kr. Sovetov at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Kr. Sovetov won 0-4.

FC Chayka2 - 1FK Krasnodar-2Full TimeFT

FC Chayka - FK Krasnodar-2

FC Chayka played FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. FC Chayka won 2-1.

Neftekhimik0 - 0AlaniaFull TimeFT

Neftekhimik - Alania

Neftekhimik played Alania at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Backa Palanka0 - 0NapredakFull TimeFT

Backa Palanka - Napredak

Backa Palanka played Napredak at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Metalac1 - 1Mladost LucaniFull TimeFT

FK Metalac - Mladost Lucani

FK Metalac played Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radnicki Nis0 - 0CukarickiFull TimeFT

Radnicki Nis - Cukaricki

Radnicki Nis played Cukaricki at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pohronie2 - 2SeredFull TimeFT

Pohronie - Sered

Pohronie played Sered at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Spartak Trnava1 - 0Zlate MoravceFull TimeFT

Spartak Trnava - Zlate Moravce

Spartak Trnava played Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Spartak Trnava won 1-0.

Trencin3 - 2NitraFull TimeFT

Trencin - Nitra

Trencin played Nitra at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Trencin won 3-2.

Ruzomberok4 - 0Zemplin MichalovceFull TimeFT

Ruzomberok - Zemplin Michalovce

Ruzomberok played Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Ruzomberok won 4-0.

Bravo0 - 0KoperFull TimeFT

Bravo - Koper

Bravo played Koper at the 1. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 13:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Maribor2 - 2CeljeFull TimeFT

Maribor - Celje

Maribor played Celje at the 1. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mirandes1 - 1OviedoFull TimeFT

Mirandes - Oviedo

Mirandes played Oviedo at the Segunda Division of Spain on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AD Alcorcon2 - 0TenerifeFull TimeFT

AD Alcorcon - Tenerife

AD Alcorcon played Tenerife at the Segunda Division of Spain on September 19. The match kicked off 16:15 UTC. AD Alcorcon won 2-0.

Castellon0 - 1MalagaFull TimeFT

Castellon - Malaga

Castellon played Malaga at the Segunda Division of Spain on September 19. The match kicked off 16:15 UTC. Malaga won 0-1.

Rayo Vallecano2 - 1SabadellFull TimeFT

Rayo Vallecano - Sabadell

Rayo Vallecano played Sabadell at the Segunda Division of Spain on September 19. The match kicked off 19:00 UTC. Rayo Vallecano won 2-1.

Jonkoping S.4 - 1OsterFull TimeFT

Jonkoping S. - Oster

Jonkoping S. played Oster at the Superettan of Sweden on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Jonkoping S. won 4-1.

Trelleborg1 - 1OrgryteFull TimeFT

Trelleborg - Orgryte

Trelleborg played Orgryte at the Superettan of Sweden on September 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugano2 - 1LuzernFull TimeFT

Lugano - Luzern

Lugano played Luzern at the Super League of Switzerland on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Lugano won 2-1.

Young Boys2 - 1ZurichFull TimeFT

Young Boys - Zurich

Young Boys played Zurich at the Super League of Switzerland on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Young Boys won 2-1.

Kriens3 - 1XamaxFull TimeFT

Kriens - Xamax

Kriens played Xamax at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Kriens won 3-1.

Schaffhausen5 - 2ChiassoFull TimeFT

Schaffhausen - Chiasso

Schaffhausen played Chiasso at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Schaffhausen won 5-2.

Aarau1 - 3WilFull TimeFT

Aarau - Wil

Aarau played Wil at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Wil won 1-3.

Genclerbirligi0 - 0KonyasporFull TimeFT

Genclerbirligi - Konyaspor

Genclerbirligi played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Denizlispor0 - 0TrabzonsporFull TimeFT

Denizlispor - Trabzonspor

Denizlispor played Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alanyaspor2 - 0KayserisporFull TimeFT

Alanyaspor - Kayserispor

Alanyaspor played Kayserispor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Alanyaspor won 2-0.

Besiktas1 - 1AntalyasporFull TimeFT

Besiktas - Antalyaspor

Besiktas played Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bandirmaspor1 - 0Akhisar Bld genclikFull TimeFT

Bandirmaspor - Akhisar Bld genclik

Bandirmaspor played Akhisar Bld genclik at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bandirmaspor won 1-0.

Tuzlaspor1 - 0BalikesirsporFull TimeFT

Tuzlaspor - Balikesirspor

Tuzlaspor played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tuzlaspor won 1-0.

Altinordu0 - 2BursasporFull TimeFT

Altinordu - Bursaspor

Altinordu played Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Bursaspor won 0-2.

Oleksandria0 - 2VorsklaFull TimeFT

Oleksandria - Vorskla

Oleksandria played Vorskla at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vorskla won 0-2.

Inhulets1 - 1DesnaFull TimeFT

Inhulets - Desna

Inhulets played Desna at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dynamo K.3 - 1LvivFull TimeFT

Dynamo K. - Lviv

Dynamo K. played Lviv at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Dynamo K. won 3-1.

Barry Town3 - 1CaernarfonFull TimeFT

Barry Town - Caernarfon

Barry Town played Caernarfon at the Premier League of Wales on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Barry Town won 3-1.

Haverfordwest County2 - 2NewtownFull TimeFT

Haverfordwest County - Newtown

Haverfordwest County played Newtown at the Premier League of Wales on September 19. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Consadole Sapporo0 - 1Gamba OsakaFull TimeFT

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

Consadole Sapporo played Gamba Osaka at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Gamba Osaka won 0-1.

Sagan Tosu1 - 3Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos

Sagan Tosu played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-3.

Nagoya Grampus Eight2 - 1Vissel KobeFull TimeFT

Nagoya Grampus Eight - Vissel Kobe

Nagoya Grampus Eight played Vissel Kobe at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 2-1.

Cerezo Osaka1 - 2Kashima AntlersFull TimeFT

Cerezo Osaka - Kashima Antlers

Cerezo Osaka played Kashima Antlers at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Kashima Antlers won 1-2.

Shonan Bellmare0 - 3Shimizu S-PulseFull TimeFT

Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse

Shonan Bellmare played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Shimizu S-Pulse won 0-3.

Kashiwa Reysol1 - 1Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima

Kashiwa Reysol played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex Niigata0 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Albirex Niigata - Tokushima Vortis

Albirex Niigata played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Tokushima Vortis won 0-1.

Ventforet Kofu0 - 0Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Ventforet Kofu - Kyoto Purple Sanga

Ventforet Kofu played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC2 - 2V-Varen NagasakiFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - V-Varen Nagasaki

Matsumoto Yamaga FC played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Montedio Yamagata0 - 2Giravanz KitakyushuFull TimeFT

Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu

Montedio Yamagata played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Giravanz Kitakyushu won 0-2.

FC Ryukyu3 - 2Mito HollyhockFull TimeFT

FC Ryukyu - Mito Hollyhock

FC Ryukyu played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. FC Ryukyu won 3-2.

JEF United Ichihara2 - 1Fagiano OkayamaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Fagiano Okayama

JEF United Ichihara played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. JEF United Ichihara won 2-1.

Jubilo Iwata2 - 3Tochigi SCFull TimeFT

Jubilo Iwata - Tochigi SC

Jubilo Iwata played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tochigi SC won 2-3.

Renofa Yamaguchi2 - 1Tokyo VerdyFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy

Renofa Yamaguchi played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Renofa Yamaguchi won 2-1.

Zweigen Kanazawa1 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka

Zweigen Kanazawa played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Avispa Fukuoka won 1-2.

KaisarKairatCanceledCanc

Kaisar - Kairat

Kaisar are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 19.

Taraz0 - 2ZhetysuFull TimeFT

Taraz - Zhetysu

Taraz played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zhetysu won 0-2.

FC SeoulDaegu FC06:00

FC Seoul - Daegu FC

FC Seoul are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangwon FCSuwon Bluewings06:00

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Incheon UnitedUlsan06:00

Incheon United - Ulsan

Incheon United are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Jeonbuk MotorsBusan I Park06:00

Jeonbuk Motors - Busan I Park

Jeonbuk Motors are playing Busan I Park at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Pohang SteelersSangju Sangmu06:00

Pohang Steelers - Sangju Sangmu

Pohang Steelers are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

SeongnamGwangju Sangmu06:00

Seongnam - Gwangju Sangmu

Seongnam are playing Gwangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Bucheon 19950 - 2Jeju UnitedFull TimeFT

Bucheon 1995 - Jeju United

Bucheon 1995 played Jeju United at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Jeju United won 0-2.

Daejeon Citizen1 - 2Seoul E-LandFull TimeFT

Daejeon Citizen - Seoul E-Land

Daejeon Citizen played Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Seoul E-Land won 1-2.

Anyang1 - 2Jeonnam DragonsFull TimeFT

Anyang - Jeonnam Dragons

Anyang played Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Jeonnam Dragons won 1-2.

Gyeongnam FC1 - 2Ansan GreenersFull TimeFT

Gyeongnam FC - Ansan Greeners

Gyeongnam FC played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Ansan Greeners won 1-2.

AtlasPachuca22:00

Atlas - Pachuca

Atlas are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

TigresQueretaro00:00

Tigres - Queretaro

Tigres are playing Queretaro at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

AmericaGuadalajara02:00

America - Guadalajara

America are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Sporting KC1 - 2Dallas68'

Sporting KC - Dallas

Sporting KC are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match kicked off 19:30 UTC. It's the second half and Dallas are winning 1-2.

New England Revolution0 - 0New York City41'

New England Revolution - New York City

New England Revolution are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atlanta UnitedInter Miami FC23:00

Atlanta United - Inter Miami FC

Atlanta United are playing Inter Miami FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

New York Red BullsFC Cincinnati23:00

New York Red Bulls - FC Cincinnati

New York Red Bulls are playing FC Cincinnati at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus CrewNashville23:30

Columbus Crew - Nashville

Columbus Crew are playing Nashville at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

D.C. UnitedToronto FC23:30

D.C. United - Toronto FC

D.C. United are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Orlando CityChicago Fire23:30

Orlando City - Chicago Fire

Orlando City are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Houston DynamoMinnesota United00:00

Houston Dynamo - Minnesota United

Houston Dynamo are playing Minnesota United at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Real Salt LakeVancouver Whitecaps01:30

Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps

Real Salt Lake are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 01:30 UTC.

Los Angeles GalaxyColorado Rapids02:30

Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids

Los Angeles Galaxy are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 02:30 UTC.

San Jose EarthquakesPortland Timbers02:30

San Jose Earthquakes - Portland Timbers

San Jose Earthquakes are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 02:30 UTC.

FortalezaInternacional22:00

Fortaleza - Internacional

Fortaleza are playing Internacional at the Serie A of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

RB BragantinoCeara22:00

RB Bragantino - Ceara

RB Bragantino are playing Ceara at the Serie A of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico GOAtletico-MG00:00

Atletico GO - Atletico-MG

Atletico GO are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

America MG0 - 1Figueirense90 +1'

America MG - Figueirense

America MG are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on September 19. The match kicked off 19:30 UTC. It's the second half and Figueirense are winning 0-1.

Ponte PretaOperario PR22:00

Ponte Preta - Operario PR

Ponte Preta are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

CSACruzeiro00:00

CSA - Cruzeiro

CSA are playing Cruzeiro at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

CuiabaOeste00:00

Cuiaba - Oeste

Cuiaba are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Patriotas0 - 1Envigado FCFull TimeFT

Patriotas - Envigado FC

Patriotas played Envigado FC at the Apertura of Colombia on September 19. The match kicked off 19:00 UTC. Envigado FC won 0-1.

Deportes Pereira0 - 1Santa Fe Bogota17'

Deportes Pereira - Santa Fe Bogota

Deportes Pereira are playing Santa Fe Bogota at the Apertura of Colombia on September 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's the first half and Santa Fe Bogota are winning 0-1.

Alianza PetroleraIndep. Medellin23:05

Alianza Petrolera - Indep. Medellin

Alianza Petrolera are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 23:05 UTC.

MillonariosOnce Caldas01:10

Millonarios - Once Caldas

Millonarios are playing Once Caldas at the Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 01:10 UTC.

Orense1 - 2Aucas45 +4'

Orense - Aucas

Orense are playing Aucas at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and Aucas are winning 1-2.

EmelecLDU-Quito23:00

Emelec - LDU-Quito

Emelec are playing LDU-Quito at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Sportivo San Lorenzo0 - 0Generali Diaz19'

Sportivo San Lorenzo - Generali Diaz

Sportivo San Lorenzo are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on September 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

OlimpiaSportivo Luqueno23:30

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Dep. Municipal0 - 1Carlos ManucciFull TimeFT

Dep. Municipal - Carlos Manucci

Dep. Municipal played Carlos Manucci at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Carlos Manucci won 0-1.

Sport Huancayo1 - 1Alianza LimaFull TimeFT

Sport Huancayo - Alianza Lima

Sport Huancayo played Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match kicked off 18:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Garcilaso0 - 3Cienciano45 +4'

Real Garcilaso - Cienciano

Real Garcilaso are playing Cienciano at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and Cienciano are winning 0-3.

Sporting CristalAlianza Universidad23:00

Sporting Cristal - Alianza Universidad

Sporting Cristal are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Plaza Colonia1 - 3PenarolFull TimeFT

Plaza Colonia - Penarol

Plaza Colonia played Penarol at the Apertura of Uruguay on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Penarol won 1-3.

Cerro Largo0 - 0Fenix44'

Cerro Largo - Fenix

Cerro Largo are playing Fenix at the Apertura of Uruguay on September 19. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Defensor SportingDep. Maldonado22:45

Defensor Sporting - Dep. Maldonado

Defensor Sporting are playing Dep. Maldonado at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 22:45 UTC.

Ried-21 - 1GurtenFull TimeFT

Ried-2 - Gurten

Ried-2 played Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stadl-Paura0 - 1Sturm-2Full TimeFT

Stadl-Paura - Sturm-2

Stadl-Paura played Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Sturm-2 won 0-1.

St. Anna5 - 1Bad GleichenbergFull TimeFT

St. Anna - Bad Gleichenberg

St. Anna played Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. St. Anna won 5-1.

Bischofshofen1 - 1St. JohannFull TimeFT

Bischofshofen - St. Johann

Bischofshofen played St. Johann at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GrodigAustria SalzburgPostponedPst

Grodig - Austria Salzburg

Grodig are playing Austria Salzburg at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Pinzgau SaalfeldenWals-GrunauPostponedPst

Pinzgau Saalfelden - Wals-Grunau

Pinzgau Saalfelden are playing Wals-Grunau at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Salzburger AKKuchlPostponedPst

Salzburger AK - Kuchl

Salzburger AK are playing Kuchl at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Seekirchen2 - 1Anif-Salzburg-2Full TimeFT

Seekirchen - Anif-Salzburg-2

Seekirchen played Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Seekirchen won 2-1.

Leobendorf3 - 2MannsdorfFull TimeFT

Leobendorf - Mannsdorf

Leobendorf played Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Leobendorf won 3-2.

Stripfing2 - 1Bruck-LeithaFull TimeFT

Stripfing - Bruck-Leitha

Stripfing played Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Stripfing won 2-1.

Innsbruck-26 - 1Tirol-2Full TimeFT

Innsbruck-2 - Tirol-2

Innsbruck-2 played Tirol-2 at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Innsbruck-2 won 6-1.

KufsteinWorglPostponedPst

Kufstein - Worgl

Kufstein are playing Worgl at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 19.

Dornbirner SVLauterachPostponedPst

Dornbirner SV - Lauterach

Dornbirner SV are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19.

RotenbergWolfurtPostponedPst

Rotenberg - Wolfurt

Rotenberg are playing Wolfurt at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19.

Hohenems4 - 1RW RankweilFull TimeFT

Hohenems - RW Rankweil

Hohenems played RW Rankweil at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Hohenems won 4-1.

Gabala0 - 0KeslaFull TimeFT

Gabala - Kesla

Gabala played Kesla at the Premier League of Azerbaijan on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sumgayit2 - 1SabailFull TimeFT

Sumgayit - Sabail

Sumgayit played Sabail at the Premier League of Azerbaijan on September 19. The match kicked off 15:15 UTC. Sumgayit won 2-1.

Khimik Svetlogorsk1 - 2VolnaFull TimeFT

Khimik Svetlogorsk - Volna

Khimik Svetlogorsk played Volna at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Volna won 1-2.

Granit1 - 1OrshaFull TimeFT

Granit - Orsha

Granit played Orsha at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Smorgon0 - 2SlonimFull TimeFT

Smorgon - Slonim

Smorgon played Slonim at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Slonim won 0-2.

Gomel1 - 0SputnikFull TimeFT

Gomel - Sputnik

Gomel played Sputnik at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Gomel won 1-0.

Slutsk-21 - 3BATE-2Full TimeFT

Slutsk-2 - BATE-2

Slutsk-2 played BATE-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. BATE-2 won 1-3.

Slavia-Mozyr-21 - 1Shakhtyor Soligorsk-2Full TimeFT

Slavia-Mozyr-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Slavia-Mozyr-2 played Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Isloch-22 - 3Dinamo Minsk-2Full TimeFT

Isloch-2 - Dinamo Minsk-2

Isloch-2 played Dinamo Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Minsk-2 won 2-3.

Kronon4 - 2ChaikaFull TimeFT

Kronon - Chaika

Kronon played Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kronon won 4-2.

Meliorator0 - 3OstrovetsFull TimeFT

Meliorator - Ostrovets

Meliorator played Ostrovets at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ostrovets won 0-3.

Ivatsevichi0 - 2MolodechnoFull TimeFT

Ivatsevichi - Molodechno

Ivatsevichi played Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Molodechno won 0-2.

Pershi Region1 - 7BaranovichiFull TimeFT

Pershi Region - Baranovichi

Pershi Region played Baranovichi at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Baranovichi won 1-7.

Dynamo-Brest-19604 - 0StanlesFull TimeFT

Dynamo-Brest-1960 - Stanles

Dynamo-Brest-1960 played Stanles at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Dynamo-Brest-1960 won 4-0.

Osipovichi3 - 0ZhlobinFull TimeFT

Osipovichi - Zhlobin

Osipovichi played Zhlobin at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Osipovichi won 3-0.

Viktoriya Maryina Horka6 - 0PolotskFull TimeFT

Viktoriya Maryina Horka - Polotsk

Viktoriya Maryina Horka played Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Viktoriya Maryina Horka won 6-0.

SMIavtotrans4 - 2BumpromFull TimeFT

SMIavtotrans - Bumprom

SMIavtotrans played Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. SMIavtotrans won 4-2.

MeuxUS Givry18:00

Meux - US Givry

Meux are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

GullegemOudenaarde17:30

Gullegem - Oudenaarde

Gullegem are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Mladost Doboj1 - 2Velez M.Full TimeFT

Mladost Doboj - Velez M.

Mladost Doboj played Velez M. at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Velez M. won 1-2.

Radnik4 - 0Olimpik SarajevoFull TimeFT

Radnik - Olimpik Sarajevo

Radnik played Olimpik Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Radnik won 4-0.

Zeljeznicar0 - 1Krupa na VrbasuFull TimeFT

Zeljeznicar - Krupa na Vrbasu

Zeljeznicar played Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Krupa na Vrbasu won 0-1.

Buducnost Banovici1 - 0GabelaFull TimeFT

Buducnost Banovici - Gabela

Buducnost Banovici played Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Buducnost Banovici won 1-0.

Capljina2 - 2GorazdeFull TimeFT

Capljina - Gorazde

Capljina played Gorazde at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Igman Konjic0 - 1PosusjeFull TimeFT

Igman Konjic - Posusje

Igman Konjic played Posusje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Posusje won 0-1.

Rudar Kakanj5 - 0OrasjeFull TimeFT

Rudar Kakanj - Orasje

Rudar Kakanj played Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Rudar Kakanj won 5-0.

Slaven Zivince0 - 1Zvijezda GradaracFull TimeFT

Slaven Zivince - Zvijezda Gradarac

Slaven Zivince played Zvijezda Gradarac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Zvijezda Gradarac won 0-1.

Travnik0 - 1Jedinstvo BihacFull TimeFT

Travnik - Jedinstvo Bihac

Travnik played Jedinstvo Bihac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Jedinstvo Bihac won 0-1.

Drina Zvornik1 - 1Zeljeznicar Banja LukaFull TimeFT

Drina Zvornik - Zeljeznicar Banja Luka

Drina Zvornik played Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Zvijezda2 - 0SlavijaFull TimeFT

FK Zvijezda - Slavija

FK Zvijezda played Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. FK Zvijezda won 2-0.

Jedinstvo Brcko2 - 2Kozara GradiskaFull TimeFT

Jedinstvo Brcko - Kozara Gradiska

Jedinstvo Brcko played Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kozarska Dubica2 - 0Sloga DobojFull TimeFT

Kozarska Dubica - Sloga Doboj

Kozarska Dubica played Sloga Doboj at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kozarska Dubica won 2-0.

Leotar0 - 0Rudar PrijedorFull TimeFT

Leotar - Rudar Prijedor

Leotar played Rudar Prijedor at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ljubic Prnjavor2 - 2Podrinje JanjaFull TimeFT

Ljubic Prnjavor - Podrinje Janja

Ljubic Prnjavor played Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Modrica4 - 1Sutjeska FocaFull TimeFT

Modrica - Sutjeska Foca

Modrica played Sutjeska Foca at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Modrica won 4-1.

Tekstilac Derventa1 - 0Sloboda Novi GradFull TimeFT

Tekstilac Derventa - Sloboda Novi Grad

Tekstilac Derventa played Sloboda Novi Grad at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Tekstilac Derventa won 1-0.

Lokomotiv Sofia2 - 0LovechFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Lovech

Lokomotiv Sofia played Lovech at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 13:15 UTC. Lokomotiv Sofia won 2-0.

Neftochimic0 - 4Kariana ErdenFull TimeFT

Neftochimic - Kariana Erden

Neftochimic played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kariana Erden won 0-4.

Sportist Svoge1 - 1Vitosha BistritsaFull TimeFT

Sportist Svoge - Vitosha Bistritsa

Sportist Svoge played Vitosha Bistritsa at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yantra 20190 - 2Septemvri SofiaFull TimeFT

Yantra 2019 - Septemvri Sofia

Yantra 2019 played Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Septemvri Sofia won 0-2.

Septemvri Simitli2 - 3Hebar 1918Full TimeFT

Septemvri Simitli - Hebar 1918

Septemvri Simitli played Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Hebar 1918 won 2-3.

Cibalia2 - 1Dinamo Zagreb-2Full TimeFT

Cibalia - Dinamo Zagreb-2

Cibalia played Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Cibalia won 2-1.

Dubrava Zagreb1 - 4OpatijaFull TimeFT

Dubrava Zagreb - Opatija

Dubrava Zagreb played Opatija at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Opatija won 1-4.

Hrvatski Dragovoljac3 - 2Inter-ZapresicFull TimeFT

Hrvatski Dragovoljac - Inter-Zapresic

Hrvatski Dragovoljac played Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Hrvatski Dragovoljac won 3-2.

Junak2 - 2DugopoljeFull TimeFT

Junak - Dugopolje

Junak played Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rudes1 - 1Bijelo BrdoFull TimeFT

Rudes - Bijelo Brdo

Rudes played Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SolinHajduk-2PostponedPst

Solin - Hajduk-2

Solin are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on September 19.

Ahironas1 - 1Ayia NapaFull TimeFT

Ahironas - Ayia Napa

Ahironas played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alki Oroklini1 - 0Asil LyssiFull TimeFT

Alki Oroklini - Asil Lyssi

Alki Oroklini played Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Alki Oroklini won 1-0.

Kouris Erimi1 - 1AE ZakakiouFull TimeFT

Kouris Erimi - AE Zakakiou

Kouris Erimi played AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Omonia Aradippou2 - 1Digenis MorphouFull TimeFT

Omonia Aradippou - Digenis Morphou

Omonia Aradippou played Digenis Morphou at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Omonia Aradippou won 2-1.

Othellos3 - 0AkritasFull TimeFT

Othellos - Akritas

Othellos played Akritas at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Othellos won 3-0.

THOI Lakatamia0 - 1PAEEKFull TimeFT

THOI Lakatamia - PAEEK

THOI Lakatamia played PAEEK at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. PAEEK won 0-1.

Xylotympou0 - 2OnisillosFull TimeFT

Xylotympou - Onisillos

Xylotympou played Onisillos at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Onisillos won 0-2.

Hradec Kralove U-191 - 2Pardubice U-19Full TimeFT

Hradec Kralove U-19 - Pardubice U-19

Hradec Kralove U-19 played Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Pardubice U-19 won 1-2.

Karvina U-191 - 1Plzen U-19Full TimeFT

Karvina U-19 - Plzen U-19

Karvina U-19 played Plzen U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olomouc U-19Slovacko U-19PostponedPst

Olomouc U-19 - Slovacko U-19

Olomouc U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Zlin U-197 - 0Meteor Praha U-19Full TimeFT

Zlin U-19 - Meteor Praha U-19

Zlin U-19 played Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zlin U-19 won 7-0.

Budejovice U-19Boleslav U-19PostponedPst

Budejovice U-19 - Boleslav U-19

Budejovice U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Ostrava U-19Slavia Praha U-19PostponedPst

Ostrava U-19 - Slavia Praha U-19

Ostrava U-19 are playing Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Vyskov2 - 0FC Velke MeziriciFull TimeFT

Vyskov - FC Velke Mezirici

Vyskov played FC Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Vyskov won 2-0.

Dolni Benesov1 - 3HanackaFull TimeFT

Dolni Benesov - Hanacka

Dolni Benesov played Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Hanacka won 1-3.

Rosice0 - 0Odra PetrkoviceFull TimeFT

Rosice - Odra Petrkovice

Rosice played Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Uhersky Brod2 - 2Frydek MistekFull TimeFT

Uhersky Brod - Frydek Mistek

Uhersky Brod played Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vrchovina3 - 3Olomouc-2Full TimeFT

Vrchovina - Olomouc-2

Vrchovina played Olomouc-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Benesov2 - 5Slavia Praha-2Full TimeFT

Benesov - Slavia Praha-2

Benesov played Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Slavia Praha-2 won 2-5.

Loko Vltavin0 - 2Plzen-2Full TimeFT

Loko Vltavin - Plzen-2

Loko Vltavin played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Plzen-2 won 0-2.

Motorlet Praha2 - 0Sokol HostounFull TimeFT

Motorlet Praha - Sokol Hostoun

Motorlet Praha played Sokol Hostoun at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Motorlet Praha won 2-0.

SokolovPisekPostponedPst

Sokolov - Pisek

Sokolov are playing Pisek at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19.

Domazlice4 - 2Admira PrahaFull TimeFT

Domazlice - Admira Praha

Domazlice played Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Domazlice won 4-2.

Petrin Plzen2 - 2Sokol Lom2-3 On PenaltiesPen 2-3

Petrin Plzen - Sokol Lom

Petrin Plzen played Sokol Lom at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Sokol Lom won on penalties as the score was 2-2.

Marianske Lazne1 - 1Budejovice-22-0 On PenaltiesPen 2-0

Marianske Lazne - Budejovice-2

Marianske Lazne played Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Marianske Lazne won on penalties as the score was 1-1.

Cesky Lev2 - 0KlatovyFull TimeFT

Cesky Lev - Klatovy

Cesky Lev played Klatovy at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cesky Lev won 2-0.

Doubravka5 - 2Tatran SedlcanyFull TimeFT

Doubravka - Tatran Sedlcany

Doubravka played Tatran Sedlcany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Doubravka won 5-2.

Rokycany3 - 0Slavoj MytoFull TimeFT

Rokycany - Slavoj Myto

Rokycany played Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rokycany won 3-0.

Spartak Sobeslav4 - 1Otava KatoviceFull TimeFT

Spartak Sobeslav - Otava Katovice

Spartak Sobeslav played Otava Katovice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Spartak Sobeslav won 4-1.

Hvezda Cheb2 - 3Jindrichuv HradecFull TimeFT

Hvezda Cheb - Jindrichuv Hradec

Hvezda Cheb played Jindrichuv Hradec at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Jindrichuv Hradec won 2-3.

Kladno2 - 2Ceska LipaFull TimeFT

Kladno - Ceska Lipa

Kladno played Ceska Lipa at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tatran Rakovnik1 - 2Aritma PrahaFull TimeFT

Tatran Rakovnik - Aritma Praha

Tatran Rakovnik played Aritma Praha at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Aritma Praha won 1-2.

Banik Sous2 - 2Brandys nad Labem4-2 On PenaltiesPen 4-2

Banik Sous - Brandys nad Labem

Banik Sous played Brandys nad Labem at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Banik Sous won on penalties as the score was 2-2.

Cesky Brod0 - 0Neratovice Byskovice3-2 On PenaltiesPen 3-2

Cesky Brod - Neratovice Byskovice

Cesky Brod played Neratovice Byskovice at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cesky Brod won on penalties as the score was 0-0.

Dobris1 - 3ChomutovFull TimeFT

Dobris - Chomutov

Dobris played Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chomutov won 1-3.

Ostrov1 - 0Olympie BrezovaFull TimeFT

Ostrov - Olympie Brezova

Ostrov played Olympie Brezova at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ostrov won 1-0.

Kutna Hora2 - 1Polaban NymburkFull TimeFT

Kutna Hora - Polaban Nymburk

Kutna Hora played Polaban Nymburk at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kutna Hora won 2-1.

Sokol Libis2 - 4KolinFull TimeFT

Sokol Libis - Kolin

Sokol Libis played Kolin at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kolin won 2-4.

Kosmonosy5 - 2CaslavFull TimeFT

Kosmonosy - Caslav

Kosmonosy played Caslav at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kosmonosy won 5-2.

Horky nad Jizerou1 - 2HlinskoFull TimeFT

Horky nad Jizerou - Hlinsko

Horky nad Jizerou played Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hlinsko won 1-2.

Nachod Destne5 - 1LetohradFull TimeFT

Nachod Destne - Letohrad

Nachod Destne played Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Nachod Destne won 5-1.

Vysoke Myto4 - 2Benatky nad JizerouFull TimeFT

Vysoke Myto - Benatky nad Jizerou

Vysoke Myto played Benatky nad Jizerou at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Vysoke Myto won 4-2.

Breclav1 - 0Slavoj PolnaFull TimeFT

Breclav - Slavoj Polna

Breclav played Slavoj Polna at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Breclav won 1-0.

Bystrice nad Pernstejnem0 - 0Havlickuv BrodFull TimeFT

Bystrice nad Pernstejnem - Havlickuv Brod

Bystrice nad Pernstejnem played Havlickuv Brod at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hodonin1 - 3Zbrojovka Brno-2Full TimeFT

Hodonin - Zbrojovka Brno-2

Hodonin played Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Zbrojovka Brno-2 won 1-3.

Start Brno3 - 3Velka BitesFull TimeFT

Start Brno - Velka Bites

Start Brno played Velka Bites at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bzenec1 - 0BrumovFull TimeFT

Bzenec - Brumov

Bzenec played Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Bzenec won 1-0.

Hfk Olomouc1 - 4HraniceFull TimeFT

Hfk Olomouc - Hranice

Hfk Olomouc played Hranice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hranice won 1-4.

Skastice3 - 2SumperkFull TimeFT

Skastice - Sumperk

Skastice played Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Skastice won 3-2.

Valasske Mezirici4 - 1StraniFull TimeFT

Valasske Mezirici - Strani

Valasske Mezirici played Strani at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Valasske Mezirici won 4-1.

Viktorie Prerov4 - 1Nove SadyFull TimeFT

Viktorie Prerov - Nove Sady

Viktorie Prerov played Nove Sady at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Viktorie Prerov won 4-1.

Novy Jicin1 - 0Bospor BohuminFull TimeFT

Novy Jicin - Bospor Bohumin

Novy Jicin played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Novy Jicin won 1-0.

Detmarovice3 - 2Jiskra RymarovFull TimeFT

Detmarovice - Jiskra Rymarov

Detmarovice played Jiskra Rymarov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Detmarovice won 3-2.

Hermanice Slezska2 - 5Karvina-2Full TimeFT

Hermanice Slezska - Karvina-2

Hermanice Slezska played Karvina-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Karvina-2 won 2-5.

Vitkovice1 - 3FrydlantFull TimeFT

Vitkovice - Frydlant

Vitkovice played Frydlant at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Frydlant won 1-3.

Slovan Velvary1 - 1Teplice-25-3 On PenaltiesPen 5-3

Slovan Velvary - Teplice-2

Slovan Velvary played Teplice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Slovan Velvary won on penalties as the score was 1-1.

Usti nad Orlici1 - 0PrepereFull TimeFT

Usti nad Orlici - Prepere

Usti nad Orlici played Prepere at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Usti nad Orlici won 1-0.

Kolding2 - 4KogeFull TimeFT

Kolding - Koge

Kolding played Koge at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Koge won 2-4.

Silkeborg3 - 1EsbjergFull TimeFT

Silkeborg - Esbjerg

Silkeborg played Esbjerg at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Silkeborg won 3-1.

Viborg3 - 1Skive IKFull TimeFT

Viborg - Skive IK

Viborg played Skive IK at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Viborg won 3-1.

Aarhus Fremad1 - 1VSK ArhusFull TimeFT

Aarhus Fremad - VSK Arhus

Aarhus Fremad played VSK Arhus at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brabrand0 - 2MiddelfartFull TimeFT

Brabrand - Middelfart

Brabrand played Middelfart at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Middelfart won 0-2.

Jammerbugt4 - 1DalumFull TimeFT

Jammerbugt - Dalum

Jammerbugt played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 4-1.

Frem3 - 1HolstebroFull TimeFT

Frem - Holstebro

Frem played Holstebro at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frem won 3-1.

KFUM Roskilde0 - 4AB CopenhagenFull TimeFT

KFUM Roskilde - AB Copenhagen

KFUM Roskilde played AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. AB Copenhagen won 0-4.

AB Tarnby1 - 3NykobingFull TimeFT

AB Tarnby - Nykobing

AB Tarnby played Nykobing at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nykobing won 1-3.

Bronshoj1 - 3Frederiksberg A. 2000Full TimeFT

Bronshoj - Frederiksberg A. 2000

Bronshoj played Frederiksberg A. 2000 at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frederiksberg A. 2000 won 1-3.

Skovshoved2 - 2Vanlose IFFull TimeFT

Skovshoved - Vanlose IF

Skovshoved played Vanlose IF at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fremad ValbyAvedorePostponedPst

Fremad Valby - Avedore

Fremad Valby are playing Avedore at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19.

BK Union3 - 1FrederikssundFull TimeFT

BK Union - Frederikssund

BK Union played Frederikssund at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. BK Union won 3-1.

Husum1 - 1TarnbyFull TimeFT

Husum - Tarnby

Husum played Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ishoj1 - 2KFUMs BKFull TimeFT

Ishoj - KFUMs BK

Ishoj played KFUMs BK at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. KFUMs BK won 1-2.

Koge Nord1 - 1BSFFull TimeFT

Koge Nord - BSF

Koge Nord played BSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

B 1908AllerodPostponedPst

B 1908 - Allerod

B 1908 are playing Allerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19.

GVI4 - 1LSFFull TimeFT

GVI - LSF

GVI played LSF at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. GVI won 4-1.

Taastrup1 - 0Skjold BirkerodFull TimeFT

Taastrup - Skjold Birkerod

Taastrup played Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Taastrup won 1-0.

Vordingborg0 - 2GreveFull TimeFT

Vordingborg - Greve

Vordingborg played Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Greve won 0-2.

OKSVibyPostponedPst

OKS - Viby

OKS are playing Viby at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19.

Tarup-Paarup IFRingkobingPostponedPst

Tarup-Paarup IF - Ringkobing

Tarup-Paarup IF are playing Ringkobing at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19.

Hedensted2 - 2OdderFull TimeFT

Hedensted - Odder

Hedensted played Odder at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Varde3 - 3Kolding BFull TimeFT

Varde - Kolding B

Varde played Kolding B at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Horsens-22 - 3MarienlystFull TimeFT

Horsens-2 - Marienlyst

Horsens-2 played Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Marienlyst won 2-3.

Vejgaard3 - 1Aarhus Fremad-2Full TimeFT

Vejgaard - Aarhus Fremad-2

Vejgaard played Aarhus Fremad-2 at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vejgaard won 3-1.

Herning Fremad0 - 2VRIFull TimeFT

Herning Fremad - VRI

Herning Fremad played VRI at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. VRI won 0-2.

Tjorring4 - 3Saeby IF SkjoldFull TimeFT

Tjorring - Saeby IF Skjold

Tjorring played Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tjorring won 4-3.

Kjellerup5 - 0NorresundbyFull TimeFT

Kjellerup - Norresundby

Kjellerup played Norresundby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Kjellerup won 5-0.

Beaconsfield Town1 - 2Poole TownFull TimeFT

Beaconsfield Town - Poole Town

Beaconsfield Town played Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Poole Town won 1-2.

Chesham United0 - 0Gosport BoroughFull TimeFT

Chesham United - Gosport Borough

Chesham United played Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dorchester Town1 - 3Weston-super-MareFull TimeFT

Dorchester Town - Weston-super-Mare

Dorchester Town played Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Weston-super-Mare won 1-3.

Farnborough1 - 3Swindon SupermarineFull TimeFT

Farnborough - Swindon Supermarine

Farnborough played Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Swindon Supermarine won 1-3.

Hayes and Yeading1 - 1Taunton TownFull TimeFT

Hayes and Yeading - Taunton Town

Hayes and Yeading played Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Metropolitan Police1 - 1Yate TownFull TimeFT

Metropolitan Police - Yate Town

Metropolitan Police played Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Salisbury2 - 2HendonFull TimeFT

Salisbury - Hendon

Salisbury played Hendon at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tiverton Town5 - 0Wimborne TownFull TimeFT

Tiverton Town - Wimborne Town

Tiverton Town played Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Tiverton Town won 5-0.

Truro City1 - 0Harrow BoroughFull TimeFT

Truro City - Harrow Borough

Truro City played Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Truro City won 1-0.

Walton Casuals1 - 1Hartley WintneyFull TimeFT

Walton Casuals - Hartley Wintney

Walton Casuals played Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bishops Stortford2 - 2Bognor Regis TownFull TimeFT

Bishops Stortford - Bognor Regis Town

Bishops Stortford played Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Brightlingsea Regent1 - 2MargateFull TimeFT

Brightlingsea Regent - Margate

Brightlingsea Regent played Margate at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Margate won 1-2.

Carshalton Athletic3 - 0Potters Bar TownFull TimeFT

Carshalton Athletic - Potters Bar Town

Carshalton Athletic played Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Carshalton Athletic won 3-0.

Cheshunt1 - 0East ThurrockFull TimeFT

Cheshunt - East Thurrock

Cheshunt played East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cheshunt won 1-0.

Corinthian-Casuals1 - 2Haringey BoroughFull TimeFT

Corinthian-Casuals - Haringey Borough

Corinthian-Casuals played Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Haringey Borough won 1-2.

Cray Wanderers5 - 1KingstonianFull TimeFT

Cray Wanderers - Kingstonian

Cray Wanderers played Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cray Wanderers won 5-1.

Enfield Town4 - 1LewesFull TimeFT

Enfield Town - Lewes

Enfield Town played Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Enfield Town won 4-1.

Folkestone Invicta1 - 2WorthingFull TimeFT

Folkestone Invicta - Worthing

Folkestone Invicta played Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Worthing won 1-2.

Hornchurch2 - 1MersthamFull TimeFT

Hornchurch - Merstham

Hornchurch played Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hornchurch won 2-1.

Leatherhead1 - 1HorshamFull TimeFT

Leatherhead - Horsham

Leatherhead played Horsham at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atherton Collieries0 - 2Scarborough AthleticFull TimeFT

Atherton Collieries - Scarborough Athletic

Atherton Collieries played Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Scarborough Athletic won 0-2.

Bamber Bridge1 - 0Matlock TownFull TimeFT

Bamber Bridge - Matlock Town

Bamber Bridge played Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bamber Bridge won 1-0.

Basford United0 - 2Warrington TownFull TimeFT

Basford United - Warrington Town

Basford United played Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Warrington Town won 0-2.

Buxton4 - 2Radcliffe BoroFull TimeFT

Buxton - Radcliffe Boro

Buxton played Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Buxton won 4-2.

FC United of Manchester1 - 1NantwichFull TimeFT

FC United of Manchester - Nantwich

FC United of Manchester played Nantwich at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gainsborough2 - 0HydeFull TimeFT

Gainsborough - Hyde

Gainsborough played Hyde at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gainsborough won 2-0.

Morpeth Town1 - 1Grantham TownFull TimeFT

Morpeth Town - Grantham Town

Morpeth Town played Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

South Shields3 - 0Mickleover SportsFull TimeFT

South Shields - Mickleover Sports

South Shields played Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. South Shields won 3-0.

Stafford Rangers0 - 1Ashton UnitedFull TimeFT

Stafford Rangers - Ashton United

Stafford Rangers played Ashton United at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ashton United won 0-1.

Stalybridge1 - 1LancasterFull TimeFT

Stalybridge - Lancaster

Stalybridge played Lancaster at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Witton Albion0 - 2Whitby TownFull TimeFT

Witton Albion - Whitby Town

Witton Albion played Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Whitby Town won 0-2.

Barwell1 - 2Lowestoft TownFull TimeFT

Barwell - Lowestoft Town

Barwell played Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lowestoft Town won 1-2.

Bromsgrove1 - 1Coalville TownFull TimeFT

Bromsgrove - Coalville Town

Bromsgrove played Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hednesford Town1 - 4StourbridgeFull TimeFT

Hednesford Town - Stourbridge

Hednesford Town played Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stourbridge won 1-4.

Hitchin Town5 - 1AlvechurchFull TimeFT

Hitchin Town - Alvechurch

Hitchin Town played Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hitchin Town won 5-1.

Leiston0 - 1Rushall OlympicFull TimeFT

Leiston - Rushall Olympic

Leiston played Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rushall Olympic won 0-1.

Nuneaton1 - 1Rushden-DiamondsFull TimeFT

Nuneaton - Rushden-Diamonds

Nuneaton played Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peterborough Sports1 - 1TamworthFull TimeFT

Peterborough Sports - Tamworth

Peterborough Sports played Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Redditch United1 - 1Needham MarketFull TimeFT

Redditch United - Needham Market

Redditch United played Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Royston Town2 - 2Banbury UnitedFull TimeFT

Royston Town - Banbury United

Royston Town played Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

St Ives Town1 - 0Biggleswade TownFull TimeFT

St Ives Town - Biggleswade Town

St Ives Town played Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. St Ives Town won 1-0.

Stratford Town2 - 1Kings LangleyFull TimeFT

Stratford Town - Kings Langley

Stratford Town played Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stratford Town won 2-1.

Chelsea U-184 - 1West Ham U-18Full TimeFT

Chelsea U-18 - West Ham U-18

Chelsea U-18 played West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Chelsea U-18 won 4-1.

Manchester Utd U-182 - 1Blackburn U-18Full TimeFT

Manchester Utd U-18 - Blackburn U-18

Manchester Utd U-18 played Blackburn U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 09:45 UTC. Manchester Utd U-18 won 2-1.

Liverpool U-185 - 0Stoke City U-18Full TimeFT

Liverpool U-18 - Stoke City U-18

Liverpool U-18 played Stoke City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Liverpool U-18 won 5-0.

Southampton U-181 - 2Crystal Palace U-18Full TimeFT

Southampton U-18 - Crystal Palace U-18

Southampton U-18 played Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Crystal Palace U-18 won 1-2.

Tottenham U-182 - 0Arsenal U-18Full TimeFT

Tottenham U-18 - Arsenal U-18

Tottenham U-18 played Arsenal U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tottenham U-18 won 2-0.

Burnley U-181 - 2Wolves U-18Full TimeFT

Burnley U-18 - Wolves U-18

Burnley U-18 played Wolves U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wolves U-18 won 1-2.

Reading U-18West Brom U-18PostponedPst

Reading U-18 - West Brom U-18

Reading U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19.

West Brom U-183 - 3Reading U-18Full TimeFT

West Brom U-18 - Reading U-18

West Brom U-18 played Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Middlesbrough U-182 - 3Derby County U-18Full TimeFT

Middlesbrough U-18 - Derby County U-18

Middlesbrough U-18 played Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Derby County U-18 won 2-3.

Norwich U-180 - 1Aston Villa U-18Full TimeFT

Norwich U-18 - Aston Villa U-18

Norwich U-18 played Aston Villa U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Aston Villa U-18 won 0-1.

Manchester City U-182 - 2Everton U-18Full TimeFT

Manchester City U-18 - Everton U-18

Manchester City U-18 played Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Newcastle U-182 - 2Leeds U-18Full TimeFT

Newcastle U-18 - Leeds U-18

Newcastle U-18 played Leeds U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Germany W3 - 0Ireland WFull TimeFT

Germany W - Ireland W

Germany W played Ireland W at the Qualifying - Women of European Championship on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Germany W won 3-0.

Moldova W0 - 9Spain WFull TimeFT

Moldova W - Spain W

Moldova W played Spain W at the Qualifying - Women of European Championship on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Spain W won 0-9.

TB0 - 0KI KlaksvikFull TimeFT

TB - KI Klaksvik

TB played KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NSI Runavik4 - 1StreymurFull TimeFT

NSI Runavik - Streymur

NSI Runavik played Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. NSI Runavik won 4-1.

Kiffen0 - 1EPSFull TimeFT

Kiffen - EPS

Kiffen played EPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. EPS won 0-1.

PK-353 - 1JaPSFull TimeFT

PK-35 - JaPS

PK-35 played JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. PK-35 won 3-1.

NJS0 - 2PKKUFull TimeFT

NJS - PKKU

NJS played PKKU at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. PKKU won 0-2.

VIFK0 - 2KiistoFull TimeFT

VIFK - Kiisto

VIFK played Kiisto at the Kakkonen, Group C of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kiisto won 0-2.

GBK1 - 1JBKFull TimeFT

GBK - JBK

GBK played JBK at the Kakkonen, Group C of Finland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lorient-20 - 2St PryveFull TimeFT

Lorient-2 - St Pryve

Lorient-2 played St Pryve at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. St Pryve won 0-2.

Versailles1 - 0Fleury-MerogisFull TimeFT

Versailles - Fleury-Merogis

Versailles played Fleury-Merogis at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Versailles won 1-0.

Blois2 - 0ChartresFull TimeFT

Blois - Chartres

Blois played Chartres at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Blois won 2-0.

ChateaubriantPoissyPostponedPst

Chateaubriant - Poissy

Chateaubriant are playing Poissy at the National 2, Group A of France on September 19.

Granville1 - 0Caen-2Full TimeFT

Granville - Caen-2

Granville played Caen-2 at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Granville won 1-0.

Rouen1 - 0Saint-MaloFull TimeFT

Rouen - Saint-Malo

Rouen played Saint-Malo at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Rouen won 1-0.

Sainte Genevieve0 - 0Guingamp-2Full TimeFT

Sainte Genevieve - Guingamp-2

Sainte Genevieve played Guingamp-2 at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vannes1 - 2PlabennecFull TimeFT

Vannes - Plabennec

Vannes played Plabennec at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Plabennec won 1-2.

Belfort2 - 0St. Maur LusiFull TimeFT

Belfort - St. Maur Lusi

Belfort played St. Maur Lusi at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Belfort won 2-0.

HaguenauBobignyPostponedPst

Haguenau - Bobigny

Haguenau are playing Bobigny at the National 2, Group B of France on September 19.

Gazelec Ajaccio4 - 0SchiltigheimFull TimeFT

Gazelec Ajaccio - Schiltigheim

Gazelec Ajaccio played Schiltigheim at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Gazelec Ajaccio won 4-0.

LEntente SSG2 - 1Metz-2Full TimeFT

LEntente SSG - Metz-2

LEntente SSG played Metz-2 at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. LEntente SSG won 2-1.

Beauvais0 - 0GobelinsFull TimeFT

Beauvais - Gobelins

Beauvais played Gobelins at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Epinal2 - 1Saint QuentinFull TimeFT

Epinal - Saint Quentin

Epinal played Saint Quentin at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Epinal won 2-1.

Lens-22 - 2Auxerre-2Full TimeFT

Lens-2 - Auxerre-2

Lens-2 played Auxerre-2 at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Reims-20 - 0SedanFull TimeFT

Reims-2 - Sedan

Reims-2 played Sedan at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Andrezieux Boutheon1 - 1Monts Or AzerguesFull TimeFT

Andrezieux Boutheon - Monts Or Azergues

Andrezieux Boutheon played Monts Or Azergues at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AubagneHyeresPostponedPst

Aubagne - Hyeres

Aubagne are playing Hyeres at the National 2, Group C of France on September 19.

GrasseJura SudPostponedPst

Grasse - Jura Sud

Grasse are playing Jura Sud at the National 2, Group C of France on September 19.

Hyeres1 - 2AubagneFull TimeFT

Hyeres - Aubagne

Hyeres played Aubagne at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Aubagne won 1-2.

Louhans2 - 2Lyon-2Full TimeFT

Louhans - Lyon-2

Louhans played Lyon-2 at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Marignane Gignac0 - 0Marseille-2Full TimeFT

Marignane Gignac - Marseille-2

Marignane Gignac played Marseille-2 at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Monaco-20 - 3MartiguesFull TimeFT

Monaco-2 - Martigues

Monaco-2 played Martigues at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Martigues won 0-3.

Toulon3 - 0Saint-PriestFull TimeFT

Toulon - Saint-Priest

Toulon played Saint-Priest at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Toulon won 3-0.

Vallieres1 - 0FrejusFull TimeFT

Vallieres - Frejus

Vallieres played Frejus at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Vallieres won 1-0.

Le Puy AuvergneNantes-2PostponedPst

Le Puy Auvergne - Nantes-2

Le Puy Auvergne are playing Nantes-2 at the National 2, Group D of France on September 19.

Beziers4 - 1AngoulemeFull TimeFT

Beziers - Angouleme

Beziers played Angouleme at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Beziers won 4-1.

Bourges 180 - 2RomorantinFull TimeFT

Bourges 18 - Romorantin

Bourges 18 played Romorantin at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Romorantin won 0-2.

Les Herbiers4 - 0Angers-2Full TimeFT

Les Herbiers - Angers-2

Les Herbiers played Angers-2 at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Les Herbiers won 4-0.

Trelissac1 - 1ColomiersFull TimeFT

Trelissac - Colomiers

Trelissac played Colomiers at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chamalieres0 - 0BergeracFull TimeFT

Chamalieres - Bergerac

Chamalieres played Bergerac at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Moulins0 - 0Stade MontoisFull TimeFT

Moulins - Stade Montois

Moulins played Stade Montois at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Canet0 - 1BourgesFull TimeFT

Canet - Bourges

Canet played Bourges at the National 2, Group D of France on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Bourges won 0-1.

Orleans U-191 - 0Lille U-19Full TimeFT

Orleans U-19 - Lille U-19

Orleans U-19 played Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Orleans U-19 won 1-0.

Drancy U-190 - 0Amiens U-19Full TimeFT

Drancy U-19 - Amiens U-19

Drancy U-19 played Amiens U-19 at the National U-19, Group A of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Paris U-191 - 0Troyes U-19Full TimeFT

Paris U-19 - Troyes U-19

Paris U-19 played Troyes U-19 at the National U-19, Group B of France on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Paris U-19 won 1-0.

Stade Rennes U-190 - 1Brest U-19Full TimeFT

Stade Rennes U-19 - Brest U-19

Stade Rennes U-19 played Brest U-19 at the National U-19, Group C of France on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Brest U-19 won 0-1.

Nimes U-193 - 0Saint-Etienne U-19Full TimeFT

Nimes U-19 - Saint-Etienne U-19

Nimes U-19 played Saint-Etienne U-19 at the National U-19, Group D of France on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nimes U-19 won 3-0.

Pieve di Lota U-19Nice U-19PostponedPst

Pieve di Lota U-19 - Nice U-19

Pieve di Lota U-19 are playing Nice U-19 at the National U-19, Group D of France on September 19.

Gagra1 - 0Dinamo BatumiFull TimeFT

Gagra - Dinamo Batumi

Gagra played Dinamo Batumi at the National cup of Georgia on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Gagra won 1-0.

Spaeri0 - 2Dila GoriFull TimeFT

Spaeri - Dila Gori

Spaeri played Dila Gori at the National cup of Georgia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Dila Gori won 0-2.

Hamburger-22 - 2Teutonia HamburgFull TimeFT

Hamburger-2 - Teutonia Hamburg

Hamburger-2 played Teutonia Hamburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hannover-20 - 1Borussia HildesheimFull TimeFT

Hannover-2 - Borussia Hildesheim

Hannover-2 played Borussia Hildesheim at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Borussia Hildesheim won 0-1.

Jeddeloh0 - 1OberneulandFull TimeFT

Jeddeloh - Oberneuland

Jeddeloh played Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oberneuland won 0-1.

Phonix Lubeck0 - 3Eintracht NorderstedtFull TimeFT

Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt

Phonix Lubeck played Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Eintracht Norderstedt won 0-3.

Astoria Walldorf0 - 0UlmFull TimeFT

Astoria Walldorf - Ulm

Astoria Walldorf played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bahlinger SC1 - 4SteinbachFull TimeFT

Bahlinger SC - Steinbach

Bahlinger SC played Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Steinbach won 1-4.

Elversberg5 - 0Schott MainzFull TimeFT

Elversberg - Schott Mainz

Elversberg played Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Elversberg won 5-0.

FSV Frankfurt1 - 0GiesenFull TimeFT

FSV Frankfurt - Giesen

FSV Frankfurt played Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. FSV Frankfurt won 1-0.

Hessen Kassel1 - 1PirmasensFull TimeFT

Hessen Kassel - Pirmasens

Hessen Kassel played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Homburg3 - 1Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Homburg - Eintracht Stadtallendorf

Homburg played Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Homburg won 3-1.

Kickers Offenbach3 - 0Hoffenheim-2Full TimeFT

Kickers Offenbach - Hoffenheim-2

Kickers Offenbach played Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kickers Offenbach won 3-0.

Mainz-22 - 6Freiburg-2Full TimeFT

Mainz-2 - Freiburg-2

Mainz-2 played Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 2-6.

TuS RW KoblenzStuttgart-2PostponedPst

TuS RW Koblenz - Stuttgart-2

TuS RW Koblenz are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19.

Ahlen2 - 1Sportfreunde LotteFull TimeFT

Ahlen - Sportfreunde Lotte

Ahlen played Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ahlen won 2-1.

Bonner SC0 - 2Wegberg-BeeckFull TimeFT

Bonner SC - Wegberg-Beeck

Bonner SC played Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Wegberg-Beeck won 0-2.

Borussia M-22 - 1StraelenFull TimeFT

Borussia M-2 - Straelen

Borussia M-2 played Straelen at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Borussia M-2 won 2-1.

Oberhausen1 - 1Bergisch GladbachFull TimeFT

Oberhausen - Bergisch Gladbach

Oberhausen played Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Preussen Munster2 - 1HombergFull TimeFT

Preussen Munster - Homberg

Preussen Munster played Homberg at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Preussen Munster won 2-1.

SV Lippstadt1 - 1Koln-2Full TimeFT

SV Lippstadt - Koln-2

SV Lippstadt played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortuna Koln3 - 2WuppertalerFull TimeFT

Fortuna Koln - Wuppertaler

Fortuna Koln played Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:15 UTC. Fortuna Koln won 3-2.

Schalke-22 - 0RodinghausenFull TimeFT

Schalke-2 - Rodinghausen

Schalke-2 played Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Schalke-2 won 2-0.

Auerbach1 - 1Tennis BorussiaFull TimeFT

Auerbach - Tennis Borussia

Auerbach played Tennis Borussia at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BAK 071 - 5Carl Zeiss JenaFull TimeFT

BAK 07 - Carl Zeiss Jena

BAK 07 played Carl Zeiss Jena at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Carl Zeiss Jena won 1-5.

BFC Dynamo6 - 2Bischofswerdaer FVFull TimeFT

BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV

BFC Dynamo played Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. BFC Dynamo won 6-2.

Germania Halberstadt0 - 2AltglienickeFull TimeFT

Germania Halberstadt - Altglienicke

Germania Halberstadt played Altglienicke at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 0-2.

Lokomotive Leipzig1 - 1ChemnitzerFull TimeFT

Lokomotive Leipzig - Chemnitzer

Lokomotive Leipzig played Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 12:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Holstein Kiel U-191 - 0Chemnitzer U-19Full TimeFT

Holstein Kiel U-19 - Chemnitzer U-19

Holstein Kiel U-19 played Chemnitzer U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Holstein Kiel U-19 won 1-0.

Energie U-191 - 2Magdeburg U-19Full TimeFT

Energie U-19 - Magdeburg U-19

Energie U-19 played Magdeburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Magdeburg U-19 won 1-2.

Hertha U-195 - 1Eimsbutteler U-19Full TimeFT

Hertha U-19 - Eimsbutteler U-19

Hertha U-19 played Eimsbutteler U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hertha U-19 won 5-1.

St. Pauli U-195 - 2Union Berlin U-19Full TimeFT

St. Pauli U-19 - Union Berlin U-19

St. Pauli U-19 played Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. St. Pauli U-19 won 5-2.

Wolfsburg U-192 - 3Werder U-19Full TimeFT

Wolfsburg U-19 - Werder U-19

Wolfsburg U-19 played Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Werder U-19 won 2-3.

Freiburg U-194 - 0Kickers Offenbach U-19Full TimeFT

Freiburg U-19 - Kickers Offenbach U-19

Freiburg U-19 played Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Freiburg U-19 won 4-0.

Augsburg U-191 - 2Saarbrucken U-19Full TimeFT

Augsburg U-19 - Saarbrucken U-19

Augsburg U-19 played Saarbrucken U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Saarbrucken U-19 won 1-2.

Ingolstadt U-191 - 1Nurnberg U-19Full TimeFT

Ingolstadt U-19 - Nurnberg U-19

Ingolstadt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stuttgart U-192 - 0Eintracht Frankfurt U-19Full TimeFT

Stuttgart U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Stuttgart U-19 played Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 10:30 UTC. Stuttgart U-19 won 2-0.

Hoffenheim U-195 - 1Kaiserslautern U-19Full TimeFT

Hoffenheim U-19 - Kaiserslautern U-19

Hoffenheim U-19 played Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hoffenheim U-19 won 5-1.

Heidenheim U-191 - 4Greuther Furth U-19Full TimeFT

Heidenheim U-19 - Greuther Furth U-19

Heidenheim U-19 played Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Greuther Furth U-19 won 1-4.

Bochum U-194 - 0Paderborn U-19Full TimeFT

Bochum U-19 - Paderborn U-19

Bochum U-19 played Paderborn U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Bochum U-19 won 4-0.

Essen U-192 - 3Oberhausen U-19Full TimeFT

Essen U-19 - Oberhausen U-19

Essen U-19 played Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-3.

GebenbachViktoria KahlPostponedPst

Gebenbach - Viktoria Kahl

Gebenbach are playing Viktoria Kahl at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19.

Ansbach5 - 0Cham FCFull TimeFT

Ansbach - Cham FC

Ansbach played Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ansbach won 5-0.

Eltersdorf5 - 0KarlburgFull TimeFT

Eltersdorf - Karlburg

Eltersdorf played Karlburg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Eltersdorf won 5-0.

Vilzing2 - 0SeligenportenFull TimeFT

Vilzing - Seligenporten

Vilzing played Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Vilzing won 2-0.

Abtswind2 - 1AmmerthalFull TimeFT

Abtswind - Ammerthal

Abtswind played Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Abtswind won 2-1.

Bayern HofDJK BambergPostponedPst

Bayern Hof - DJK Bamberg

Bayern Hof are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19.

Grosbardorf1 - 0Eintracht BambergFull TimeFT

Grosbardorf - Eintracht Bamberg

Grosbardorf played Eintracht Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Grosbardorf won 1-0.

Sand1 - 0ATSV ErlangenFull TimeFT

Sand - ATSV Erlangen

Sand played ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Sand won 1-0.

Dachau2 - 3DeisenhofenFull TimeFT

Dachau - Deisenhofen

Dachau played Deisenhofen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Deisenhofen won 2-3.

Donaustauf1 - 0PullachFull TimeFT

Donaustauf - Pullach

Donaustauf played Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Donaustauf won 1-0.

LandsbergKirchanschoringPostponedPst

Landsberg - Kirchanschoring

Landsberg are playing Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19.

Pipinsried4 - 3Hankofen-HailingFull TimeFT

Pipinsried - Hankofen-Hailing

Pipinsried played Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pipinsried won 4-3.

Turkspor Augsburg3 - 1KotternFull TimeFT

Turkspor Augsburg - Kottern

Turkspor Augsburg played Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Turkspor Augsburg won 3-1.

NordlingenIsmaningPostponedPst

Nordlingen - Ismaning

Nordlingen are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19.

Jahn Regensburg-23 - 01880 WasserburgFull TimeFT

Jahn Regensburg-2 - 1880 Wasserburg

Jahn Regensburg-2 played 1880 Wasserburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Jahn Regensburg-2 won 3-0.

Baunatal1 - 3Hessen DreieichFull TimeFT

Baunatal - Hessen Dreieich

Baunatal played Hessen Dreieich at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hessen Dreieich won 1-3.

Dietkirchen2 - 0LehnerzFull TimeFT

Dietkirchen - Lehnerz

Dietkirchen played Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dietkirchen won 2-0.

Hanau 933 - 0RW HadamarFull TimeFT

Hanau 93 - RW Hadamar

Hanau 93 played RW Hadamar at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Hanau 93 won 3-0.

Hunfelder SV1 - 1FernwaldFull TimeFT

Hunfelder SV - Fernwald

Hunfelder SV played Fernwald at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Waldgirmes1 - 1Buchonia FliedenFull TimeFT

Waldgirmes - Buchonia Flieden

Waldgirmes played Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Erlensee0 - 6SV ZeilsheimFull TimeFT

Erlensee - SV Zeilsheim

Erlensee played SV Zeilsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. SV Zeilsheim won 0-6.

Dassendorf2 - 1Union TorneschFull TimeFT

Dassendorf - Union Tornesch

Dassendorf played Union Tornesch at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Dassendorf won 2-1.

Suderelbe3 - 2Barmbek-UhlenhorstFull TimeFT

Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst

Suderelbe played Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Suderelbe won 3-2.

Altenholz0 - 3KronshagenFull TimeFT

Altenholz - Kronshagen

Altenholz played Kronshagen at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kronshagen won 0-3.

Eutiner SV1 - 2Oldenburger SVFull TimeFT

Eutiner SV - Oldenburger SV

Eutiner SV played Oldenburger SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oldenburger SV won 1-2.

Husumer SV1 - 1BordesholmFull TimeFT

Husumer SV - Bordesholm

Husumer SV played Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neumunster1 - 1PansdorfFull TimeFT

Neumunster - Pansdorf

Neumunster played Pansdorf at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Backnang1 - 1RavensburgFull TimeFT

Backnang - Ravensburg

Backnang played Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Goppinger SV0 - 7SGV FreibergFull TimeFT

Goppinger SV - SGV Freiberg

Goppinger SV played SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. SGV Freiberg won 0-7.

Pforzheim3 - 0Sportfreunde DorfmerkingenFull TimeFT

Pforzheim - Sportfreunde Dorfmerkingen

Pforzheim played Sportfreunde Dorfmerkingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pforzheim won 3-0.

Bruchsal4 - 1Sandhausen-2Full TimeFT

Bruchsal - Sandhausen-2

Bruchsal played Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bruchsal won 4-1.

Bissingen2 - 0Freiburger FCFull TimeFT

Bissingen - Freiburger FC

Bissingen played Freiburger FC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Bissingen won 2-0.

Linx1 - 3IlshofenFull TimeFT

Linx - Ilshofen

Linx played Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Ilshofen won 1-3.

Neckarsulmer SU0 - 0Lorrach-BrombachFull TimeFT

Neckarsulmer SU - Lorrach-Brombach

Neckarsulmer SU played Lorrach-Brombach at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nottingen3 - 0ReutlingenFull TimeFT

Nottingen - Reutlingen

Nottingen played Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Nottingen won 3-0.

Villingen1 - 0OberachernFull TimeFT

Villingen - Oberachern

Villingen played Oberachern at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Villingen won 1-0.

BTS Neustadt3 - 6Union BremenFull TimeFT

BTS Neustadt - Union Bremen

BTS Neustadt played Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Union Bremen won 3-6.

Bremer SV1 - 1Aumund-VegesackFull TimeFT

Bremer SV - Aumund-Vegesack

Bremer SV played Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rotenburger SV2 - 3UphusenFull TimeFT

Rotenburger SV - Uphusen

Rotenburger SV played Uphusen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Uphusen won 2-3.

Kickers Emden1 - 2VfL OldenburgFull TimeFT

Kickers Emden - VfL Oldenburg

Kickers Emden played VfL Oldenburg at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. VfL Oldenburg won 1-2.

Germania Egestorf0 - 2SVG GottingenFull TimeFT

Germania Egestorf - SVG Gottingen

Germania Egestorf played SVG Gottingen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. SVG Gottingen won 0-2.

FT Braunschweig0 - 0Lupo-MartiniFull TimeFT

FT Braunschweig - Lupo-Martini

FT Braunschweig played Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

RSV Eintracht2 - 2BSC SudFull TimeFT

RSV Eintracht - BSC Sud

RSV Eintracht played BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rostocker FC1 - 3PampowFull TimeFT

Rostocker FC - Pampow

Rostocker FC played Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pampow won 1-3.

StrausbergHertha ZehlendorfPostponedPst

Strausberg - Hertha Zehlendorf

Strausberg are playing Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19.

Plauen1 - 1KrieschowFull TimeFT

Plauen - Krieschow

Plauen played Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VfL Halle2 - 0EilenburgFull TimeFT

VfL Halle - Eilenburg

VfL Halle played Eilenburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. VfL Halle won 2-0.

An der Fahner Hohe2 - 0MerseburgFull TimeFT

An der Fahner Hohe - Merseburg

An der Fahner Hohe played Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. An der Fahner Hohe won 2-0.

Martinroda2 - 5LudwigsfeldeFull TimeFT

Martinroda - Ludwigsfelde

Martinroda played Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ludwigsfelde won 2-5.

Oberlausitz2 - 0Carl Zeiss Jena-2Full TimeFT

Oberlausitz - Carl Zeiss Jena-2

Oberlausitz played Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oberlausitz won 2-0.

Arminia Ludwigshafen1 - 1DudenhofenFull TimeFT

Arminia Ludwigshafen - Dudenhofen

Arminia Ludwigshafen played Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rochling Wolklingen1 - 2Wormatia WormsFull TimeFT

Rochling Wolklingen - Wormatia Worms

Rochling Wolklingen played Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Wormatia Worms won 1-2.

Engers 070 - 0Eintracht TrierFull TimeFT

Engers 07 - Eintracht Trier

Engers 07 played Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hassia Bingen0 - 3GonsenheimFull TimeFT

Hassia Bingen - Gonsenheim

Hassia Bingen played Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Gonsenheim won 0-3.

Karbach0 - 0EisbachtalFull TimeFT

Karbach - Eisbachtal

Karbach played Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pfeddersheim6 - 2Hertha WiesbachFull TimeFT

Pfeddersheim - Hertha Wiesbach

Pfeddersheim played Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Pfeddersheim won 6-2.

Salmrohr1 - 4Alemania WaldalgesheimFull TimeFT

Salmrohr - Alemania Waldalgesheim

Salmrohr played Alemania Waldalgesheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Alemania Waldalgesheim won 1-4.

Diefflen0 - 0Elversberg-2Full TimeFT

Diefflen - Elversberg-2

Diefflen played Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eppelborn3 - 4JagersburgFull TimeFT

Eppelborn - Jagersburg

Eppelborn played Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Jagersburg won 3-4.

Mechtersheim1 - 4SpeyerFull TimeFT

Mechtersheim - Speyer

Mechtersheim played Speyer at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Speyer won 1-4.

Jahn Dinslaken Hiesfeld1 - 2Dusseldorf WestFull TimeFT

Jahn Dinslaken Hiesfeld - Dusseldorf West

Jahn Dinslaken Hiesfeld played Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dusseldorf West won 1-2.

Neukolln W0 - 9Meppen WFull TimeFT

Neukolln W - Meppen W

Neukolln W played Meppen W at the National cup - Women of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Meppen W won 0-9.

Panaitolikos U-190 - 1AEK U-19Full TimeFT

Panaitolikos U-19 - AEK U-19

Panaitolikos U-19 played AEK U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. AEK U-19 won 0-1.

PAOK U-194 - 1Atromitos U-19Full TimeFT

PAOK U-19 - Atromitos U-19

PAOK U-19 played Atromitos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. PAOK U-19 won 4-1.

Panathinaikos U-195 - 2Apollon U-19Full TimeFT

Panathinaikos U-19 - Apollon U-19

Panathinaikos U-19 played Apollon U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Panathinaikos U-19 won 5-2.

Lamia U-191 - 1OFI U-19Full TimeFT

Lamia U-19 - OFI U-19

Lamia U-19 played OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olympiakos U-192 - 1Asteras Tripolis U-19Full TimeFT

Olympiakos U-19 - Asteras Tripolis U-19

Olympiakos U-19 played Asteras Tripolis U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Olympiakos U-19 won 2-1.

Fehervar U-19Puskas U-19PostponedPst

Fehervar U-19 - Puskas U-19

Fehervar U-19 are playing Puskas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19.

Gyor U-194 - 7Vasas U-19Full TimeFT

Gyor U-19 - Vasas U-19

Gyor U-19 played Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Vasas U-19 won 4-7.

Debrecen U-192 - 1MTK U-19Full TimeFT

Debrecen U-19 - MTK U-19

Debrecen U-19 played MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Debrecen U-19 won 2-1.

Illes Akademia U-193 - 1Honved U-19Full TimeFT

Illes Akademia U-19 - Honved U-19

Illes Akademia U-19 played Honved U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Illes Akademia U-19 won 3-1.

Diosgyor U-190 - 6Ferencvaros U-19Full TimeFT

Diosgyor U-19 - Ferencvaros U-19

Diosgyor U-19 played Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ferencvaros U-19 won 0-6.

Nyiregyhaza U-193 - 1Paks U-19Full TimeFT

Nyiregyhaza U-19 - Paks U-19

Nyiregyhaza U-19 played Paks U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nyiregyhaza U-19 won 3-1.

Volsungur0 - 6KordrengirFull TimeFT

Volsungur - Kordrengir

Volsungur played Kordrengir at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kordrengir won 0-6.

Dalvik Reynir1 - 3FjardabyggdFull TimeFT

Dalvik Reynir - Fjardabyggd

Dalvik Reynir played Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fjardabyggd won 1-3.

Selfoss1 - 4Throttur VogarFull TimeFT

Selfoss - Throttur Vogar

Selfoss played Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Throttur Vogar won 1-4.

Cagliari U-190 - 1Milan U-19Full TimeFT

Cagliari U-19 - Milan U-19

Cagliari U-19 played Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Milan U-19 won 0-1.

Inter U-193 - 0Sampdoria U-19Full TimeFT

Inter U-19 - Sampdoria U-19

Inter U-19 played Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Inter U-19 won 3-0.

Fiorentina U-191 - 2Bologna U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Bologna U-19

Fiorentina U-19 played Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bologna U-19 won 1-2.

Genoa U-191 - 1Spal U-19Full TimeFT

Genoa U-19 - Spal U-19

Genoa U-19 played Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sassuolo U-193 - 2Empoli U-19Full TimeFT

Sassuolo U-19 - Empoli U-19

Sassuolo U-19 played Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Sassuolo U-19 won 3-2.

Besa Peje1 - 4BallkaniFull TimeFT

Besa Peje - Ballkani

Besa Peje played Ballkani at the Superliga of Kosovo on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ballkani won 1-4.

Prishtina3 - 0Drenica SkenderajFull TimeFT

Prishtina - Drenica Skenderaj

Prishtina played Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Prishtina won 3-0.

Auda3 - 1Lokomotiv DaugavpilsFull TimeFT

Auda - Lokomotiv Daugavpils

Auda played Lokomotiv Daugavpils at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Auda won 3-1.

FK Rezekne2 - 1Super NovaFull TimeFT

FK Rezekne - Super Nova

FK Rezekne played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. FK Rezekne won 2-1.

Saldus0 - 0GrobinaFull TimeFT

Saldus - Grobina

Saldus played Grobina at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Smiltene2 - 2JDFS AlbertsFull TimeFT

Smiltene - JDFS Alberts

Smiltene played JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Jonava1 - 0DainavaFull TimeFT

Jonava - Dainava

Jonava played Dainava at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Jonava won 1-0.

Minija2 - 2BFAFull TimeFT

Minija - BFA

Minija played BFA at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kauno Zalgiris-21 - 1AtmosferaFull TimeFT

Kauno Zalgiris-2 - Atmosfera

Kauno Zalgiris-2 played Atmosfera at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Racing Union0 - 3RosportFull TimeFT

FC Racing Union - Rosport

FC Racing Union played Rosport at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Rosport won 0-3.

UNA Strassen2 - 2Swift HesperangeFull TimeFT

UNA Strassen - Swift Hesperange

UNA Strassen played Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange3 - 0EtzellaFull TimeFT

Differdange - Etzella

Differdange played Etzella at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Differdange won 3-0.

Rodange1 - 1HostertFull TimeFT

Rodange - Hostert

Rodange played Hostert at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wiltz 712 - 1PetangeFull TimeFT

Wiltz 71 - Petange

Wiltz 71 played Petange at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Wiltz 71 won 2-1.

Dacia-Buiucani2 - 1ZimbruFull TimeFT

Dacia-Buiucani - Zimbru

Dacia-Buiucani played Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dacia-Buiucani won 2-1.

Petrocub1 - 2MilsamiFull TimeFT

Petrocub - Milsami

Petrocub played Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Milsami won 1-2.

CSF Balti4 - 2Real SuccesFull TimeFT

CSF Balti - Real Succes

CSF Balti played Real Succes at the Divizia A of Moldova on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. CSF Balti won 4-2.

Iskra Stali Ribnita3 - 1FalestiFull TimeFT

Iskra Stali Ribnita - Falesti

Iskra Stali Ribnita played Falesti at the Divizia A of Moldova on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Iskra Stali Ribnita won 3-1.

Victoria Bardar1 - 4Olimp ComratFull TimeFT

Victoria Bardar - Olimp Comrat

Victoria Bardar played Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Olimp Comrat won 1-4.

Berane1 - 2Arsenal TivatFull TimeFT

Berane - Arsenal Tivat

Berane played Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Arsenal Tivat won 1-2.

Bokelj Kotor1 - 1IgaloFull TimeFT

Bokelj Kotor - Igalo

Bokelj Kotor played Igalo at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Drezga1 - 4Jedinstvo BPFull TimeFT

Drezga - Jedinstvo BP

Drezga played Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Jedinstvo BP won 1-4.

Grbalj Radanovici0 - 2FK Kom PodgoricaFull TimeFT

Grbalj Radanovici - FK Kom Podgorica

Grbalj Radanovici played FK Kom Podgorica at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. FK Kom Podgorica won 0-2.

Mornar3 - 0IbarFull TimeFT

Mornar - Ibar

Mornar played Ibar at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Mornar won 3-0.

Scheveningen0 - 1ASWHFull TimeFT

Scheveningen - ASWH

Scheveningen played ASWH at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. ASWH won 0-1.

Noordwijk1 - 1KatwijkFull TimeFT

Noordwijk - Katwijk

Noordwijk played Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Excelsior M.2 - 2Rijnsburgse BoysFull TimeFT

Excelsior M. - Rijnsburgse Boys

Excelsior M. played Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kozakken Boys4 - 1IJsselmeervogelsFull TimeFT

Kozakken Boys - IJsselmeervogels

Kozakken Boys played IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kozakken Boys won 4-1.

Quick Boys1 - 0Koninklijke HFCFull TimeFT

Quick Boys - Koninklijke HFC

Quick Boys played Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Quick Boys won 1-0.

Spakenburg0 - 0Sparta Rotterdam-2Full TimeFT

Spakenburg - Sparta Rotterdam-2

Spakenburg played Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Volendam-20 - 2HHC HardenbergFull TimeFT

Volendam-2 - HHC Hardenberg

Volendam-2 played HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. HHC Hardenberg won 0-2.

TEC1 - 1GVVV VeenendaalFull TimeFT

TEC - GVVV Veenendaal

TEC played GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

DOVO11 - 0Ajax-2Full TimeFT

DOVO - Ajax-2

DOVO played Ajax-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. DOVO won 11-0.

Excelsior 313 - 1StaphorstFull TimeFT

Excelsior 31 - Staphorst

Excelsior 31 played Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Excelsior 31 won 3-1.

Hoek1 - 2LisseFull TimeFT

Hoek - Lisse

Hoek played Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Lisse won 1-2.

ODIN 590 - 1BarendrechtFull TimeFT

ODIN 59 - Barendrecht

ODIN 59 played Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Barendrecht won 0-1.

SteDoCo3 - 0DVS 33Full TimeFT

SteDoCo - DVS 33

SteDoCo played DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. SteDoCo won 3-0.

VVOG1 - 0GOESFull TimeFT

VVOG - GOES

VVOG played GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. VVOG won 1-0.

Sparta Nijkerk2 - 0SportlustFull TimeFT

Sparta Nijkerk - Sportlust

Sparta Nijkerk played Sportlust at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sparta Nijkerk won 2-0.

Ter Leede0 - 0ACVFull TimeFT

Ter Leede - ACV

Ter Leede played ACV at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

VVSB1 - 1Harkemase BoysFull TimeFT

VVSB - Harkemase Boys

VVSB played Harkemase Boys at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

KF Gostivar1 - 1VeleshtaFull TimeFT

KF Gostivar - Veleshta

KF Gostivar played Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kadino0 - 1Velazerimi 77Full TimeFT

Kadino - Velazerimi 77

Kadino played Velazerimi 77 at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Velazerimi 77 won 0-1.

Korab Debar0 - 1Vardar ForinoFull TimeFT

Korab Debar - Vardar Forino

Korab Debar played Vardar Forino at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Vardar Forino won 0-1.

LabunishtaDritaPostponedPst

Labunishta - Drita

Labunishta are playing Drita at the Liga 2 of North Macedonia on September 19.

Ohrid0 - 1FK SkopjeFull TimeFT

Ohrid - FK Skopje

Ohrid played FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. FK Skopje won 0-1.

Pehchevo0 - 3TikvesFull TimeFT

Pehchevo - Tikves

Pehchevo played Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Tikves won 0-3.

Pobeda0 - 0PlackovicaFull TimeFT

Pobeda - Plackovica

Pobeda played Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rosoman3 - 2SasaFull TimeFT

Rosoman - Sasa

Rosoman played Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Rosoman won 3-2.

Sloga Vinica1 - 1Kozuv GevgelijaFull TimeFT

Sloga Vinica - Kozuv Gevgelija

Sloga Vinica played Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bregalnica1 - 1OsogovoFull TimeFT

Bregalnica - Osogovo

Bregalnica played Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brattvag0 - 0FloroFull TimeFT

Brattvag - Floro

Brattvag played Floro at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Senja1 - 1FloyaFull TimeFT

Senja - Floya

Senja played Floya at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BrattvagAltaPostponedPst

Brattvag - Alta

Brattvag are playing Alta at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

EidsvoldSkeidPostponedPst

Eidsvold - Skeid

Eidsvold are playing Skeid at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

FloroFloyaPostponedPst

Floro - Floya

Floro are playing Floya at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Kjelsas2 - 2Kvik HaldenFull TimeFT

Kjelsas - Kvik Halden

Kjelsas played Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Moss1 - 3FredrikstadFull TimeFT

Moss - Fredrikstad

Moss played Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fredrikstad won 1-3.

Sotra1 - 1BaerumFull TimeFT

Sotra - Baerum

Sotra played Baerum at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arendal3 - 1NotoddenFull TimeFT

Arendal - Notodden

Arendal played Notodden at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Arendal won 3-1.

BaerumNotoddenPostponedPst

Baerum - Notodden

Baerum are playing Notodden at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19.

NardoLevangerPostponedPst

Nardo - Levanger

Nardo are playing Levanger at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19.

Vard-Haugesund1 - 1FlekkeroyFull TimeFT

Vard-Haugesund - Flekkeroy

Vard-Haugesund played Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BrumunddalUllensaker Kisa-2PostponedPst

Brumunddal - Ullensaker Kisa-2

Brumunddal are playing Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

FunnefossRommenPostponedPst

Funnefoss - Rommen

Funnefoss are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Gjovik-LynGjellerasenPostponedPst

Gjovik-Lyn - Gjellerasen

Gjovik-Lyn are playing Gjellerasen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Grorud-2Lillestrom-2PostponedPst

Grorud-2 - Lillestrom-2

Grorud-2 are playing Lillestrom-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Kongsvinger-2Raufoss-2PostponedPst

Kongsvinger-2 - Raufoss-2

Kongsvinger-2 are playing Raufoss-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

LorenskogFunnefossPostponedPst

Lorenskog - Funnefoss

Lorenskog are playing Funnefoss at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

NybergsundRommenPostponedPst

Nybergsund - Rommen

Nybergsund are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

TotenElverumPostponedPst

Toten - Elverum

Toten are playing Elverum at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

AssidenTonsbergPostponedPst

Assiden - Tonsberg

Assiden are playing Tonsberg at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

KrakeroyFlintPostponedPst

Krakeroy - Flint

Krakeroy are playing Flint at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

FolloSarpsborg-2PostponedPst

Follo - Sarpsborg-2

Follo are playing Sarpsborg-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

HalsenHonefossPostponedPst

Halsen - Honefoss

Halsen are playing Honefoss at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

Mjondalen-2Orn HortenPostponedPst

Mjondalen-2 - Orn Horten

Mjondalen-2 are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

IL ExpressViking-2PostponedPst

IL Express - Viking-2

IL Express are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

HinnaSolaPostponedPst

Hinna - Sola

Hinna are playing Sola at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

HinnaDonnPostponedPst

Hinna - Donn

Hinna are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

MandalskamerateneDjervCanceledCanc

Mandalskameratene - Djerv

Mandalskameratene are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Staal JorpelandVidarPostponedPst

Staal Jorpeland - Vidar

Staal Jorpeland are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Viking-2IL ExpressCanceledCanc

Viking-2 - IL Express

Viking-2 are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

AkraMadlaPostponedPst

Akra - Madla

Akra are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

BroddDjervPostponedPst

Brodd - Djerv

Brodd are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

MandalskamerateneDonnPostponedPst

Mandalskameratene - Donn

Mandalskameratene are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Start-2VindbjartPostponedPst

Start-2 - Vindbjart

Start-2 are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Sandviken FCLynCanceledCanc

Sandviken FC - Lyn

Sandviken FC are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FjoraOsCanceledCanc

Fjora - Os

Fjora are playing Os at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

BjargSK Brann-2PostponedPst

Bjarg - SK Brann-2

Bjarg are playing SK Brann-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FanaArdalPostponedPst

Fana - Ardal

Fana are playing Ardal at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FjoraLynPostponedPst

Fjora - Lyn

Fjora are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

IF ReadySogndal-2PostponedPst

IF Ready - Sogndal-2

IF Ready are playing Sogndal-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

Sandviken FCLyseklosterPostponedPst

Sandviken FC - Lysekloster

Sandviken FC are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

StordFyllingsdalenPostponedPst

Stord - Fyllingsdalen

Stord are playing Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

OsFriggPostponedPst

Os - Frigg

Os are playing Frigg at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

TillerVoldaPostponedPst

Tiller - Volda

Tiller are playing Volda at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

Aalesund-2KolstadPostponedPst

Aalesund-2 - Kolstad

Aalesund-2 are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

ByasenOrklaPostponedPst

Byasen - Orkla

Byasen are playing Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

KolstadMelhusCanceledCanc

Kolstad - Melhus

Kolstad are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

NTNUIMolde-2PostponedPst

NTNUI - Molde-2

NTNUI are playing Molde-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

SpjelkavikMelhusPostponedPst

Spjelkavik - Melhus

Spjelkavik are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

StrindheimTraeffPostponedPst

Strindheim - Traeff

Strindheim are playing Traeff at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

TraeffByasenCanceledCanc

Traeff - Byasen

Traeff are playing Byasen at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

TynsetRanheim-2PostponedPst

Tynset - Ranheim-2

Tynset are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

Bodo-Glimt-2NordstrandPostponedPst

Bodo-Glimt-2 - Nordstrand

Bodo-Glimt-2 are playing Nordstrand at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

SkanlandMjolnerPostponedPst

Skanland - Mjolner

Skanland are playing Mjolner at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Stabek-2Melbo ILPostponedPst

Stabek-2 - Melbo IL

Stabek-2 are playing Melbo IL at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Tromso-2FinnsnesPostponedPst

Tromso-2 - Finnsnes

Tromso-2 are playing Finnsnes at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Skeid-2SkjervoyPostponedPst

Skeid-2 - Skjervoy

Skeid-2 are playing Skjervoy at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Stargard1 - 4Bytovia BytowFull TimeFT

Stargard - Bytovia Bytow

Stargard played Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bytovia Bytow won 1-4.

Znicz Pruszkow0 - 2Stal RzeszowFull TimeFT

Znicz Pruszkow - Stal Rzeszow

Znicz Pruszkow played Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Stal Rzeszow won 0-2.

Garbarnia1 - 3Wigry SFull TimeFT

Garbarnia - Wigry S

Garbarnia played Wigry S at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wigry S won 1-3.

Skra Czestochowa1 - 1Motor LublinFull TimeFT

Skra Czestochowa - Motor Lublin

Skra Czestochowa played Motor Lublin at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpia Elblag0 - 0ChojniczankaFull TimeFT

Olimpia Elblag - Chojniczanka

Olimpia Elblag played Chojniczanka at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpia G0 - 4Sokol OstrodaFull TimeFT

Olimpia G - Sokol Ostroda

Olimpia G played Sokol Ostroda at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Sokol Ostroda won 0-4.

Gornik Polkowice0 - 2KatowiceFull TimeFT

Gornik Polkowice - Katowice

Gornik Polkowice played Katowice at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 16:15 UTC. Katowice won 0-2.

Pogon Siedlce2 - 1Hutnik KrakowFull TimeFT

Pogon Siedlce - Hutnik Krakow

Pogon Siedlce played Hutnik Krakow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Pogon Siedlce won 2-1.

Legia U-184 - 1Cracovia U-18Full TimeFT

Legia U-18 - Cracovia U-18

Legia U-18 played Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Legia U-18 won 4-1.

Pogon Szczecin U-184 - 2SMS Lodz U-18Full TimeFT

Pogon Szczecin U-18 - SMS Lodz U-18

Pogon Szczecin U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 4-2.

Korona U-181 - 2Arka Gdynia U-18Full TimeFT

Korona U-18 - Arka Gdynia U-18

Korona U-18 played Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Arka Gdynia U-18 won 1-2.

Wisla Krakow U-182 - 1Gwarek Zabrze U-18Full TimeFT

Wisla Krakow U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Wisla Krakow U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Wisla Krakow U-18 won 2-1.

Swit N D0 - 1Znicz Biala PiskaFull TimeFT

Swit N D - Znicz Biala Piska

Swit N D played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Znicz Biala Piska won 0-1.

Wikielec2 - 0KutnoFull TimeFT

Wikielec - Kutno

Wikielec played Kutno at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wikielec won 2-0.

Concordia Elblag0 - 3Sokol AleksandrowFull TimeFT

Concordia Elblag - Sokol Aleksandrow

Concordia Elblag played Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Sokol Aleksandrow won 0-3.

Ursus0 - 2Bron RadomFull TimeFT

Ursus - Bron Radom

Ursus played Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bron Radom won 0-2.

Blonianka Blonie2 - 3Huragan MoragFull TimeFT

Blonianka Blonie - Huragan Morag

Blonianka Blonie played Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Huragan Morag won 2-3.

Legionovia2 - 0WasilkowFull TimeFT

Legionovia - Wasilkow

Legionovia played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Legionovia won 2-0.

Pogon Grod. Mazowiecki4 - 0Legia-2Full TimeFT

Pogon Grod. Mazowiecki - Legia-2

Pogon Grod. Mazowiecki played Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Pogon Grod. Mazowiecki won 4-0.

Unia Skierniewice4 - 2Pelikan LowiczFull TimeFT

Unia Skierniewice - Pelikan Lowicz

Unia Skierniewice played Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Unia Skierniewice won 4-2.

Baltyk Koszalin1 - 4Pogon Szczecin-2Full TimeFT

Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin-2

Baltyk Koszalin played Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Pogon Szczecin-2 won 1-4.

Unia Swarzedz0 - 1Kotwica KolobrzegFull TimeFT

Unia Swarzedz - Kotwica Kolobrzeg

Unia Swarzedz played Kotwica Kolobrzeg at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kotwica Kolobrzeg won 0-1.

Chemik Police0 - 0Flota SwinoujscieFull TimeFT

Chemik Police - Flota Swinoujscie

Chemik Police played Flota Swinoujscie at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gornik Konin0 - 3Pomorzanin TorunFull TimeFT

Gornik Konin - Pomorzanin Torun

Gornik Konin played Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Pomorzanin Torun won 0-3.

Przodkowo1 - 2Nielba WagrowiecFull TimeFT

Przodkowo - Nielba Wagrowiec

Przodkowo played Nielba Wagrowiec at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nielba Wagrowiec won 1-2.

Swit Skolwin5 - 0Gryf WFull TimeFT

Swit Skolwin - Gryf W

Swit Skolwin played Gryf W at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Swit Skolwin won 5-0.

Elana Torun1 - 1Baltyk GdyniaFull TimeFT

Elana Torun - Baltyk Gdynia

Elana Torun played Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gwardia Koszalin0 - 2Starograd GdanskiFull TimeFT

Gwardia Koszalin - Starograd Gdanski

Gwardia Koszalin played Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Starograd Gdanski won 0-2.

Mieszko Gniezno1 - 4Unia JanikowoFull TimeFT

Mieszko Gniezno - Unia Janikowo

Mieszko Gniezno played Unia Janikowo at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Unia Janikowo won 1-4.

Radunia Stezyca0 - 1Polonia SrodaFull TimeFT

Radunia Stezyca - Polonia Sroda

Radunia Stezyca played Polonia Sroda at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Polonia Sroda won 0-1.

Jarota Jarocin0 - 1Sokol KleczewFull TimeFT

Jarota Jarocin - Sokol Kleczew

Jarota Jarocin played Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Sokol Kleczew won 0-1.

Polonia Stal Swidnica0 - 3Rekord Bielsko BialaFull TimeFT

Polonia Stal Swidnica - Rekord Bielsko Biala

Polonia Stal Swidnica played Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Rekord Bielsko Biala won 0-3.

Goczalkowice Zdroj2 - 3ROW RybnikFull TimeFT

Goczalkowice Zdroj - ROW Rybnik

Goczalkowice Zdroj played ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. ROW Rybnik won 2-3.

Gornik Zabrze-24 - 0Polonia NysaFull TimeFT

Gornik Zabrze-2 - Polonia Nysa

Gornik Zabrze-2 played Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gornik Zabrze-2 won 4-0.

Gwarek Tarnowskie Gory4 - 1Gac OlawaFull TimeFT

Gwarek Tarnowskie Gory - Gac Olawa

Gwarek Tarnowskie Gory played Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gwarek Tarnowskie Gory won 4-1.

Pawlowice Slaskie1 - 1Stal BrzegFull TimeFT

Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg

Pawlowice Slaskie played Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Piast Zmigrod0 - 1SlezaFull TimeFT

Piast Zmigrod - Sleza

Piast Zmigrod played Sleza at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Sleza won 0-1.

Warta Gorzow0 - 3Polonia BytomFull TimeFT

Warta Gorzow - Polonia Bytom

Warta Gorzow played Polonia Bytom at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Polonia Bytom won 0-3.

MKS Kluczbork0 - 2Zaglebie L-2Full TimeFT

MKS Kluczbork - Zaglebie L-2

MKS Kluczbork played Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Zaglebie L-2 won 0-2.

Podlasie Biala Podlaska5 - 2Hetman ZamoscFull TimeFT

Podlasie Biala Podlaska - Hetman Zamosc

Podlasie Biala Podlaska played Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Podlasie Biala Podlaska won 5-2.

Avia Swidnik5 - 1Chelmianka ChelmFull TimeFT

Avia Swidnik - Chelmianka Chelm

Avia Swidnik played Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Avia Swidnik won 5-1.

Cracovia-21 - 0Siarka TarnobrzegFull TimeFT

Cracovia-2 - Siarka Tarnobrzeg

Cracovia-2 played Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cracovia-2 won 1-0.

KSZO Ostrowiec1 - 2Korona-2Full TimeFT

KSZO Ostrowiec - Korona-2

KSZO Ostrowiec played Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Korona-2 won 1-2.

Orleta Radzyn Podlaski0 - 0Wisla SandomierzFull TimeFT

Orleta Radzyn Podlaski - Wisla Sandomierz

Orleta Radzyn Podlaski played Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Siarka Tarnobrzeg1 - 0Cracovia-2Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Cracovia-2

Siarka Tarnobrzeg played Cracovia-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 1-0.

Wisla Pulawy2 - 0Stal KrasnikFull TimeFT

Wisla Pulawy - Stal Krasnik

Wisla Pulawy played Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wisla Pulawy won 2-0.

Wolczanka W. Pelkiska3 - 0Jutrzenka GiebultowFull TimeFT

Wolczanka W. Pelkiska - Jutrzenka Giebultow

Wolczanka W. Pelkiska played Jutrzenka Giebultow at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wolczanka W. Pelkiska won 3-0.

Stal Stalowa Wola0 - 0LewartFull TimeFT

Stal Stalowa Wola - Lewart

Stal Stalowa Wola played Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 17:38 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Guimaraes-21 - 1FelgueirasFull TimeFT

Guimaraes-2 - Felgueiras

Guimaraes-2 played Felgueiras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Espinho0 - 1AnadiaFull TimeFT

Espinho - Anadia

Espinho played Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Anadia won 0-1.

Sporting U-231 - 3Estoril U-23Full TimeFT

Sporting U-23 - Estoril U-23

Sporting U-23 played Estoril U-23 at the League U-23 of Portugal on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Estoril U-23 won 1-3.

Leixoes U-230 - 1Rio Ave U-2377'

Leixoes U-23 - Rio Ave U-23

Leixoes U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23 of Portugal on September 19. The match kicked off 19:45 UTC. It's the second half and Rio Ave U-23 are winning 0-1.

Concordia Chiajna4 - 0PanduriiFull TimeFT

Concordia Chiajna - Pandurii

Concordia Chiajna played Pandurii at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Concordia Chiajna won 4-0.

Farul Constanta2 - 2Gloria BuzauFull TimeFT

Farul Constanta - Gloria Buzau

Farul Constanta played Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mioveni0 - 1MetaloglobusFull TimeFT

Mioveni - Metaloglobus

Mioveni played Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Metaloglobus won 0-1.

Ripensia Timisoara2 - 0Aerostar BacauFull TimeFT

Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau

Ripensia Timisoara played Aerostar Bacau at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Ripensia Timisoara won 2-0.

Scolar Resita0 - 0ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

Scolar Resita - ASU Poli Timisoara

Scolar Resita played ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slatina2 - 0Comuna ReceaFull TimeFT

Slatina - Comuna Recea

Slatina played Comuna Recea at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Slatina won 2-0.

Rapid B1 - 1Turris-OltulFull TimeFT

Rapid B - Turris-Oltul

Rapid B played Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Biolog-Novokub.1 - 1AnzhiFull TimeFT

Biolog-Novokub. - Anzhi

Biolog-Novokub. played Anzhi at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Krasnodar-30 - 1KubanFull TimeFT

FK Krasnodar-3 - Kuban

FK Krasnodar-3 played Kuban at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kuban won 0-1.

Kvant Obninsk0 - 0SalyutFull TimeFT

Kvant Obninsk - Salyut

Kvant Obninsk played Salyut at the PFL, Group 3 of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Libertas2 - 0PennarossaFull TimeFT

Libertas - Pennarossa

Libertas played Pennarossa at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Libertas won 2-0.

Murata1 - 2DomagnanoFull TimeFT

Murata - Domagnano

Murata played Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Domagnano won 1-2.

Tre Penne4 - 0FiorentinoFull TimeFT

Tre Penne - Fiorentino

Tre Penne played Fiorentino at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tre Penne won 4-0.

Dinamo Vranje2 - 3Buducnost DobanovciFull TimeFT

Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci

Dinamo Vranje played Buducnost Dobanovci at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Buducnost Dobanovci won 2-3.

Dubocica0 - 0LoznicaFull TimeFT

Dubocica - Loznica

Dubocica played Loznica at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

IMT Novi Beograd0 - 1Radnicki KragujevacFull TimeFT

IMT Novi Beograd - Radnicki Kragujevac

IMT Novi Beograd played Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Radnicki Kragujevac won 0-1.

Radnicki Pirot0 - 1Kabel Novi SadFull TimeFT

Radnicki Pirot - Kabel Novi Sad

Radnicki Pirot played Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kabel Novi Sad won 0-1.

Sloga Kraljevo1 - 2ZemunFull TimeFT

Sloga Kraljevo - Zemun

Sloga Kraljevo played Zemun at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Zemun won 1-2.

Zeleznicar Pancevo2 - 1KolubaraFull TimeFT

Zeleznicar Pancevo - Kolubara

Zeleznicar Pancevo played Kolubara at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Zeleznicar Pancevo won 2-1.

Jagodina1 - 1Trajal KrusevacFull TimeFT

Jagodina - Trajal Krusevac

Jagodina played Trajal Krusevac at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Banska Bystrica4 - 4Liptovsky MikulasFull TimeFT

Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas

Banska Bystrica played Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Dubnica0 - 2PuchovFull TimeFT

Dubnica - Puchov

Dubnica played Puchov at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Puchov won 0-2.

Komarno1 - 0Partizan BardejovFull TimeFT

Komarno - Partizan Bardejov

Komarno played Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Komarno won 1-0.

Slavoj Trebisov1 - 0SamorinFull TimeFT

Slavoj Trebisov - Samorin

Slavoj Trebisov played Samorin at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slavoj Trebisov won 1-0.

Podbrezova5 - 0Zilina-2Full TimeFT

Podbrezova - Zilina-2

Podbrezova played Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. Podbrezova won 5-0.

Skalica3 - 0PopradFull TimeFT

Skalica - Poprad

Skalica played Poprad at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 17:00 UTC. Skalica won 3-0.

Cadca3 - 1Liptovsky StiavnicaFull TimeFT

Cadca - Liptovsky Stiavnica

Cadca played Liptovsky Stiavnica at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Cadca won 3-1.

Rimavska Sobota0 - 4Banik KalinovoFull TimeFT

Rimavska Sobota - Banik Kalinovo

Rimavska Sobota played Banik Kalinovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Banik Kalinovo won 0-4.

Slovan Giraltovce0 - 4Mladost KalsaFull TimeFT

Slovan Giraltovce - Mladost Kalsa

Slovan Giraltovce played Mladost Kalsa at the 3. Liga, East of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Kalsa won 0-4.

Spisska Nova Ves0 - 2Tatran PresovFull TimeFT

Spisska Nova Ves - Tatran Presov

Spisska Nova Ves played Tatran Presov at the 3. Liga, East of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tatran Presov won 0-2.

Kalna nad Hronom0 - 0ImelFull TimeFT

Kalna nad Hronom - Imel

Kalna nad Hronom played Imel at the 3. Liga, West of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Povazska Bystrica1 - 2Zlate Moravce-2Full TimeFT

Povazska Bystrica - Zlate Moravce-2

Povazska Bystrica played Zlate Moravce-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zlate Moravce-2 won 1-2.

Bahon1 - 2MalackyFull TimeFT

Bahon - Malacky

Bahon played Malacky at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Malacky won 1-2.

Bernolakovo2 - 3Slovan MostFull TimeFT

Bernolakovo - Slovan Most

Bernolakovo played Slovan Most at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Slovan Most won 2-3.

Inter Bratislava6 - 1TomasovFull TimeFT

Inter Bratislava - Tomasov

Inter Bratislava played Tomasov at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Inter Bratislava won 6-1.

Beltinci2 - 4NK KrkaFull TimeFT

Beltinci - NK Krka

Beltinci played NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. NK Krka won 2-4.

Drava1 - 2DobFull TimeFT

Drava - Dob

Drava played Dob at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dob won 1-2.

Krsko1 - 2Rudar VelenjeFull TimeFT

Krsko - Rudar Velenje

Krsko played Rudar Velenje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rudar Velenje won 1-2.

NK Fuzinar5 - 0BiljeFull TimeFT

NK Fuzinar - Bilje

NK Fuzinar played Bilje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. NK Fuzinar won 5-0.

Primorje1 - 1Era SmartnoFull TimeFT

Primorje - Era Smartno

Primorje played Era Smartno at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Triglav0 - 4RadomljeFull TimeFT

Triglav - Radomlje

Triglav played Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 18:30 UTC. Radomlje won 0-4.

Eskilsminne1 - 1LundFull TimeFT

Eskilsminne - Lund

Eskilsminne played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lindome6 - 0KarlskronaFull TimeFT

Lindome - Karlskrona

Lindome played Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Lindome won 6-0.

Assyriska Turabdin4 - 0Qviding FIFFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Qviding FIF

Assyriska Turabdin played Qviding FIF at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Assyriska Turabdin won 4-0.

Oskarshamns AIK2 - 1TvaakerFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Tvaaker

Oskarshamns AIK played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oskarshamns AIK won 2-1.

Torns3 - 0Linkoping CityFull TimeFT

Torns - Linkoping City

Torns played Linkoping City at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Torns won 3-0.

Varnamo3 - 1SkovdeFull TimeFT

Varnamo - Skovde

Varnamo played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Varnamo won 3-1.

Motala1 - 3TrollhattanFull TimeFT

Motala - Trollhattan

Motala played Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Trollhattan won 1-3.

Landskrona0 - 0UtsiktensFull TimeFT

Landskrona - Utsiktens

Landskrona played Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Orebro Syrianska1 - 0FrejFull TimeFT

Orebro Syrianska - Frej

Orebro Syrianska played Frej at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Orebro Syrianska won 1-0.

Brommapojkarna5 - 1LuleaFull TimeFT

Brommapojkarna - Lulea

Brommapojkarna played Lulea at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Brommapojkarna won 5-1.

Nykoping1 - 1KarlslundsFull TimeFT

Nykoping - Karlslunds

Nykoping played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlstad4 - 3BergaFull TimeFT

Karlstad - Berga

Karlstad played Berga at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Karlstad won 4-3.

Vasalund4 - 0Team ThorenFull TimeFT

Vasalund - Team Thoren

Vasalund played Team Thoren at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 16:30 UTC. Vasalund won 4-0.

Stenungsund2 - 0IFK TidaholmFull TimeFT

Stenungsund - IFK Tidaholm

Stenungsund played IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stenungsund won 2-0.

Amal2 - 2VargardaFull TimeFT

Amal - Vargarda

Amal played Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gauthiod2 - 0Karlstad-2Full TimeFT

Gauthiod - Karlstad-2

Gauthiod played Karlstad-2 at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gauthiod won 2-0.

Nordvarmland0 - 2SavedalenFull TimeFT

Nordvarmland - Savedalen

Nordvarmland played Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Savedalen won 0-2.

Oddevold5 - 0AhlaforsFull TimeFT

Oddevold - Ahlafors

Oddevold played Ahlafors at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 5-0.

Lidkoping0 - 1Vanersborgs IFFull TimeFT

Lidkoping - Vanersborgs IF

Lidkoping played Vanersborgs IF at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Vanersborgs IF won 0-1.

Stockholm Internazionale0 - 1EnkopingFull TimeFT

Stockholm Internazionale - Enkoping

Stockholm Internazionale played Enkoping at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Enkoping won 0-1.

Stocksund2 - 0KungsangenFull TimeFT

Stocksund - Kungsangen

Stocksund played Kungsangen at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Stocksund won 2-0.

Fanna0 - 2KarlbergFull TimeFT

Fanna - Karlberg

Fanna played Karlberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Karlberg won 0-2.

Gamla Upsala1 - 2SkiljeboFull TimeFT

Gamla Upsala - Skiljebo

Gamla Upsala played Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Skiljebo won 1-2.

Hudiksvall7 - 0FagerstaFull TimeFT

Hudiksvall - Fagersta

Hudiksvall played Fagersta at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hudiksvall won 7-0.

IFK Osteraker2 - 1KvarnsvedenFull TimeFT

IFK Osteraker - Kvarnsveden

IFK Osteraker played Kvarnsveden at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. IFK Osteraker won 2-1.

Lidingo2 - 3EnskedeFull TimeFT

Lidingo - Enskede

Lidingo played Enskede at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. Enskede won 2-3.

Umea Akademi5 - 4Notvikens IKFull TimeFT

Umea Akademi - Notvikens IK

Umea Akademi played Notvikens IK at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Umea Akademi won 5-4.

Gottne3 - 2TafteaFull TimeFT

Gottne - Taftea

Gottne played Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gottne won 3-2.

Ytterhogdals IK3 - 0Stode IFFull TimeFT

Ytterhogdals IK - Stode IF

Ytterhogdals IK played Stode IF at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ytterhogdals IK won 3-0.

Sandviks0 - 1BodenFull TimeFT

Sandviks - Boden

Sandviks played Boden at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Boden won 0-1.

IFK Ostersund1 - 2Friska ViljorFull TimeFT

IFK Ostersund - Friska Viljor

IFK Ostersund played Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Friska Viljor won 1-2.

Arameiska-Syrianska3 - 0NewrozFull TimeFT

Arameiska-Syrianska - Newroz

Arameiska-Syrianska played Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Arameiska-Syrianska won 3-0.

Eskilstuna City1 - 2ForwardFull TimeFT

Eskilstuna City - Forward

Eskilstuna City played Forward at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Forward won 1-2.

Huddinge0 - 1AtvidabergFull TimeFT

Huddinge - Atvidaberg

Huddinge played Atvidaberg at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Atvidaberg won 0-1.

Rynninge1 - 1KumlaFull TimeFT

Rynninge - Kumla

Rynninge played Kumla at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tyreso1 - 2GuteFull TimeFT

Tyreso - Gute

Tyreso played Gute at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gute won 1-2.

Assyriska IF2 - 1VarmbolsFull TimeFT

Assyriska IF - Varmbols

Assyriska IF played Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Assyriska IF won 2-1.

Trosa-Vagnharad SK1 - 2AssyriskaFull TimeFT

Trosa-Vagnharad SK - Assyriska

Trosa-Vagnharad SK played Assyriska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Assyriska won 1-2.

Vastra Frolunda5 - 1VinbergsFull TimeFT

Vastra Frolunda - Vinbergs

Vastra Frolunda played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Vastra Frolunda won 5-1.

Bunkeflo0 - 1IFK MalmoFull TimeFT

Bunkeflo - IFK Malmo

Bunkeflo played IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Malmo won 0-1.

Onsala2 - 2Olympic BKFull TimeFT

Onsala - Olympic BK

Onsala played Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Angelholm1 - 0RosengardFull TimeFT

Angelholm - Rosengard

Angelholm played Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Angelholm won 1-0.

Asarum1 - 3Hassleholms IFFull TimeFT

Asarum - Hassleholms IF

Asarum played Hassleholms IF at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hassleholms IF won 1-3.

Bromolla3 - 1NosabyFull TimeFT

Bromolla - Nosaby

Bromolla played Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Bromolla won 3-1.

Husqvarna1 - 6OsterlenFull TimeFT

Husqvarna - Osterlen

Husqvarna played Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Osterlen won 1-6.

IFK Hassleholm2 - 3Almeboda LinnerydFull TimeFT

IFK Hassleholm - Almeboda Linneryd

IFK Hassleholm played Almeboda Linneryd at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Almeboda Linneryd won 2-3.

Tord4 - 0KristianstadFull TimeFT

Tord - Kristianstad

Tord played Kristianstad at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Tord won 4-0.

Dalstorps1 - 1SyrianskaFull TimeFT

Dalstorps - Syrianska

Dalstorps played Syrianska at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Basel-26 - 2KonizFull TimeFT

Basel-2 - Koniz

Basel-2 played Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Basel-2 won 6-2.

Bavois0 - 3Stade NyonnaisFull TimeFT

Bavois - Stade Nyonnais

Bavois played Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stade Nyonnais won 0-3.

Breitenrain2 - 2YF JuventusFull TimeFT

Breitenrain - YF Juventus

Breitenrain played YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cham1 - 1Sion-2Full TimeFT

Cham - Sion-2

Cham played Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Munsingen1 - 4BruhlFull TimeFT

Munsingen - Bruhl

Munsingen played Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Bruhl won 1-4.

Rapperswil5 - 1Black Stars BaselFull TimeFT

Rapperswil - Black Stars Basel

Rapperswil played Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Rapperswil won 5-1.

Yverdon4 - 1Zurich-2Full TimeFT

Yverdon - Zurich-2

Yverdon played Zurich-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Yverdon won 4-1.

Bellinzona1 - 3Etoile CarougeFull TimeFT

Bellinzona - Etoile Carouge

Bellinzona played Etoile Carouge at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:45 UTC. Etoile Carouge won 1-3.

Lausanne-24 - 1Terre SainteFull TimeFT

Lausanne-2 - Terre Sainte

Lausanne-2 played Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lausanne-2 won 4-1.

Echallens1 - 3Young Boys-2Full TimeFT

Echallens - Young Boys-2

Echallens played Young Boys-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. Young Boys-2 won 1-3.

La Chaux-de-Fonds3 - 1MeyrinFull TimeFT

La Chaux-de-Fonds - Meyrin

La Chaux-de-Fonds played Meyrin at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. La Chaux-de-Fonds won 3-1.

Lancy2 - 1NatersFull TimeFT

Lancy - Naters

Lancy played Naters at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Lancy won 2-1.

Martigny Sports1 - 2ChenoisFull TimeFT

Martigny Sports - Chenois

Martigny Sports played Chenois at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. Chenois won 1-2.

Baden2 - 1WohlenFull TimeFT

Baden - Wohlen

Baden played Wohlen at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Baden won 2-1.

Goldau0 - 2Biel-BienneFull TimeFT

Goldau - Biel-Bienne

Goldau played Biel-Bienne at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Biel-Bienne won 0-2.

Solothurn5 - 1MuttenzFull TimeFT

Solothurn - Muttenz

Solothurn played Muttenz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Solothurn won 5-1.

Buochs0 - 0DelemontFull TimeFT

Buochs - Delemont

Buochs played Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bassecourt1 - 2Grasshoppers-2Full TimeFT

Bassecourt - Grasshoppers-2

Bassecourt played Grasshoppers-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match kicked off 18:00 UTC. Grasshoppers-2 won 1-2.

BalzersEschen MaurenPostponedPst

Balzers - Eschen Mauren

Balzers are playing Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19.

Dietikon1 - 4St. Gallen-2Full TimeFT

Dietikon - St. Gallen-2

Dietikon played St. Gallen-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. St. Gallen-2 won 1-4.

Red Star Zurich2 - 4ParadisoFull TimeFT

Red Star Zurich - Paradiso

Red Star Zurich played Paradiso at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Paradiso won 2-4.

Tuggen3 - 2GossauFull TimeFT

Tuggen - Gossau

Tuggen played Gossau at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Tuggen won 3-2.

Wettswil3 - 1HonggFull TimeFT

Wettswil - Hongg

Wettswil played Hongg at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wettswil won 3-1.

Winterthur-22 - 2LinthFull TimeFT

Winterthur-2 - Linth

Winterthur-2 played Linth at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Zorya U-212 - 3Shakhtar U-21Full TimeFT

Zorya U-21 - Shakhtar U-21

Zorya U-21 played Shakhtar U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Shakhtar U-21 won 2-3.

Rukh Vynnyky U-211 - 1Kolos Kovalivka U-21Full TimeFT

Rukh Vynnyky U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Rukh Vynnyky U-21 played Kolos Kovalivka U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpik U-210 - 1Minai U-21Full TimeFT

Olimpik U-21 - Minai U-21

Olimpik U-21 played Minai U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Minai U-21 won 0-1.

Karpaty4 - 1ChernihivFull TimeFT

Karpaty - Chernihiv

Karpaty played Chernihiv at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Karpaty won 4-1.

Nikopol0 - 2Metal KharkivFull TimeFT

Nikopol - Metal Kharkiv

Nikopol played Metal Kharkiv at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Metal Kharkiv won 0-2.

Dinaz Vyshhorod5 - 1Niva VFull TimeFT

Dinaz Vyshhorod - Niva V

Dinaz Vyshhorod played Niva V at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dinaz Vyshhorod won 5-1.

Real Pharm0 - 2Cherkashchyna AkademiaFull TimeFT

Real Pharm - Cherkashchyna Akademia

Real Pharm played Cherkashchyna Akademia at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cherkashchyna Akademia won 0-2.

Beijing BSU0 - 1Beijing RenheFull TimeFT

Beijing BSU - Beijing Renhe

Beijing BSU played Beijing Renhe at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing Renhe won 0-1.

Heilongjiang Lava Spring0 - 0KunshanFull TimeFT

Heilongjiang Lava Spring - Kunshan

Heilongjiang Lava Spring played Kunshan at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shaanxi Changan1 - 1Zhejiang GreentownFull TimeFT

Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown

Shaanxi Changan played Zhejiang Greentown at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tianjin Teda2 - 0ShijiazhuangFull TimeFT

Tianjin Teda - Shijiazhuang

Tianjin Teda played Shijiazhuang at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 07:30 UTC. Tianjin Teda won 2-0.

Wuhan Zall1 - 1Hebei CFFCFull TimeFT

Wuhan Zall - Hebei CFFC

Wuhan Zall played Hebei CFFC at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing Guoan2 - 1Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Beijing Guoan - Qingdao Huanghai

Beijing Guoan played Qingdao Huanghai at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 11:35 UTC. Beijing Guoan won 2-1.

Shanghai SIPG3 - 2Chongqing LifanFull TimeFT

Shanghai SIPG - Chongqing Lifan

Shanghai SIPG played Chongqing Lifan at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Shanghai SIPG won 3-2.

Hualien W3 - 3Taoyuan WFull TimeFT

Hualien W - Taoyuan W

Hualien W played Taoyuan W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Kaohsiung W1 - 0Taipei Bear WFull TimeFT

Kaohsiung W - Taipei Bear W

Kaohsiung W played Taipei Bear W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kaohsiung W won 1-0.

Eastern2 - 1KitcheeFull TimeFT

Eastern - Kitchee

Eastern played Kitchee at the Premier League of Hong Kong on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Eastern won 2-1.

Kamatamare Sanuki0 - 0Grulla MoriokaFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka

Kamatamare Sanuki played Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 04:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azul Claro Numazu0 - 2Fukushima UtdFull TimeFT

Azul Claro Numazu - Fukushima Utd

Azul Claro Numazu played Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Fukushima Utd won 0-2.