Mjondalen vs Haugesund Live Score and Live Stream

Kick-off at 18:00 on Wednesday, September 25
Copy
Embed all videos of Mjondalen - Haugesund
Norway National cup
1 : 3
FT
Full Time
Match ends. Mjondalen 1, Haugesund 3.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
Kick-off
First half begins
4
Mjondalen haven't played a draw in their previous 4 home matches.
3
Haugesund haven't lost in their previous 3 matches.
Live Match Report

Mjondalen played Haugesund at the National cup of Norway on September 25. The match kicked off 18:00 UTC. Haugesund won 1-3.

ScoreBat is covering Mjondalen vs Haugesund in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Mjondalen vs Haugesund live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Norway National cup, Mjondalen or Haugesund whenever available. We cover all matches of Norway National cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/haugesund-vs-mjondalen-live-stream/.

Mjondalen have lost to Rosenborg in their previous match, while Haugesund have played a draw with SK Brann, Mjondalen and Tromso in their previous 3 matches.

Previous Meetings
September 15th, 2019 - Eliteserien
May 26th, 2019 - Eliteserien
June 13th, 2018 - National cup
August 16th, 2015 - Eliteserien
June 21st, 2015 - Eliteserien

Mjondalen and Haugesund have met 5 times in their recent history. Mjondalen won once, 3 matches ended in a draw while Haugesund also won once.

Goals and video highlights of the match between Mjondalen and Haugesund are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Mjondalen or Haugesund score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Mjondalen and Haugesund include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Mjondalen vs Haugesund with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Norway National cup are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Hertha BerlinAugsburg13:30

Hertha Berlin - Augsburg

Hertha Berlin are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

MainzHoffenheim13:30

Mainz - Hoffenheim

Mainz are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

SchalkeWerder Bremen13:30

Schalke - Werder Bremen

Schalke are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

WolfsburgEintracht Frankfurt13:30

Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

Wolfsburg are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Bayern MunichFortuna Dusseldorf16:30

Bayern Munich - Fortuna Dusseldorf

Bayern Munich are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 16:30 UTC.

BelshinaSlavia-Mozyr14:00

Belshina - Slavia-Mozyr

Belshina are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo MinskShakhtyor Soligorsk16:00

Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk

Dinamo Minsk are playing Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

OlomoucPribram12:00

Olomouc - Pribram

Olomouc are playing Pribram at the First League of Czech Republic on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

LiberecSlovacko14:00

Liberec - Slovacko

Liberec are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

ZlinOstrava14:00

Zlin - Ostrava

Zlin are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

PlzenBoleslav16:00

Plzen - Boleslav

Plzen are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Slavia PrahaJablonec18:00

Slavia Praha - Jablonec

Slavia Praha are playing Jablonec at the First League of Czech Republic on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

ZizkovChrudim08:15

Zizkov - Chrudim

Zizkov are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on May 30. The match will kick off 08:15 UTC.

Hradec KraloveTrinec15:00

Hradec Kralove - Trinec

Hradec Kralove are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

ProstejovVitkovice15:00

Prostejov - Vitkovice

Prostejov are playing Vitkovice at the FNL of Czech Republic on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavoj VysehradLisen15:00

Slavoj Vysehrad - Lisen

Slavoj Vysehrad are playing Lisen at the FNL of Czech Republic on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

FloraTallinna Kalev10:00

Flora - Tallinna Kalev

Flora are playing Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

KuressaareTrans Narva10:00

Kuressaare - Trans Narva

Kuressaare are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Nomme KaljuKuressaarePostponedPst

Nomme Kalju - Kuressaare

Nomme Kalju are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on May 30.

LegionTammeka Tartu16:00

Legion - Tammeka Tartu

Legion are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Holstein KielArminia Bielefeld11:00

Holstein Kiel - Arminia Bielefeld

Holstein Kiel are playing Arminia Bielefeld at the 2. Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

KarlsruherSt. Pauli11:00

Karlsruher - St. Pauli

Karlsruher are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

NurnbergBochum11:00

Nurnberg - Bochum

Nurnberg are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

SandhausenHannover11:00

Sandhausen - Hannover

Sandhausen are playing Hannover at the 2. Bundesliga of Germany on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Eintracht BraunschweigViktoria Koln12:00

Eintracht Braunschweig - Viktoria Koln

Eintracht Braunschweig are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

IngolstadtBayern-212:00

Ingolstadt - Bayern-2

Ingolstadt are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

MagdeburgKaiserslautern12:00

Magdeburg - Kaiserslautern

Magdeburg are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

MeppenWurzburger Kickers12:00

Meppen - Wurzburger Kickers

Meppen are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Sonnenhof GrosaspachUnterhaching12:00

Sonnenhof Grosaspach - Unterhaching

Sonnenhof Grosaspach are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Waldhof MannheimUerdingen12:00

Waldhof Mannheim - Uerdingen

Waldhof Mannheim are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

ZwickauHansa12:00

Zwickau - Hansa

Zwickau are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

VardaUjpest14:55

Varda - Ujpest

Varda are playing Ujpest at the NB I of Hungary on May 30. The match will kick off 14:55 UTC.

DiosgyorMezokovesd17:00

Diosgyor - Mezokovesd

Diosgyor are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on May 30. The match will kick off 17:00 UTC.

PaksFehervar19:05

Paks - Fehervar

Paks are playing Fehervar at the NB I of Hungary on May 30. The match will kick off 19:05 UTC.

LongfordGalwayPostponedPst

Longford - Galway

Longford are playing Galway at the 1 division of Ireland on May 30.

ZalgirisRiteriai12:00

Zalgiris - Riteriai

Zalgiris are playing Riteriai at the A Lyga of Lithuania on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

BangaPanevezys14:00

Banga - Panevezys

Banga are playing Panevezys at the A Lyga of Lithuania on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

BuducnostGrbalj Radanovici18:00

Buducnost - Grbalj Radanovici

Buducnost are playing Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

FK Kom PodgoricaSutjeska Niksic18:00

FK Kom Podgorica - Sutjeska Niksic

FK Kom Podgorica are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Mladost PodgoricaIskra18:00

Mladost Podgorica - Iskra

Mladost Podgorica are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

OFK PetrovacOFK Titograd18:00

OFK Petrovac - OFK Titograd

OFK Petrovac are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

ZetaRudar Pljevlja18:00

Zeta - Rudar Pljevlja

Zeta are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

LKS LodzGornik Zabrze13:00

LKS Lodz - Gornik Zabrze

LKS Lodz are playing Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Piast GliwiceWisla Krakow15:30

Piast Gliwice - Wisla Krakow

Piast Gliwice are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

LechLegia18:00

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Radnik SurdulicaProleter Novi Sad13:00

Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad

Radnik Surdulica are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

PartizanMladost Lucani15:30

Partizan - Mladost Lucani

Partizan are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

NapredakRadnicki Nis17:30

Napredak - Radnicki Nis

Napredak are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on May 30. The match will kick off 17:30 UTC.

Kolos KovalivkaDesna11:00

Kolos Kovalivka - Desna

Kolos Kovalivka are playing Desna at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

OleksandriaZorya14:00

Oleksandria - Zorya

Oleksandria are playing Zorya at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

DniproOlimpik Donetsk14:00

Dnipro - Olimpik Donetsk

Dnipro are playing Olimpik Donetsk at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Tokyo VerdyFC RyukyuPostponedPst

Tokyo Verdy - FC Ryukyu

Tokyo Verdy are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on May 30.

AstanaTobol10:00

Astana - Tobol

Astana are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

IrtishOkzhepes10:00

Irtish - Okzhepes

Irtish are playing Okzhepes at the Premier League of Kazakhstan on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

KairatKaspyi10:00

Kairat - Kaspyi

Kairat are playing Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

KaisarShakhter Karaganda10:00

Kaisar - Shakhter Karaganda

Kaisar are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Kyzyl-ZharTaraz10:00

Kyzyl-Zhar - Taraz

Kyzyl-Zhar are playing Taraz at the Premier League of Kazakhstan on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

OrdabasyZhetysu10:00

Ordabasy - Zhetysu

Ordabasy are playing Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Gangwon FCJeonbuk Motors07:30

Gangwon FC - Jeonbuk Motors

Gangwon FC are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on May 30. The match will kick off 07:30 UTC.

Busan I ParkSuwon Bluewings10:00

Busan I Park - Suwon Bluewings

Busan I Park are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Gwangju SangmuUlsan10:00

Gwangju Sangmu - Ulsan

Gwangju Sangmu are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Jeonnam DragonsAnyang07:00

Jeonnam Dragons - Anyang

Jeonnam Dragons are playing Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on May 30. The match will kick off 07:00 UTC.

Gyeongnam FCDaejeon Citizen09:30

Gyeongnam FC - Daejeon Citizen

Gyeongnam FC are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on May 30. The match will kick off 09:30 UTC.

Ansan GreenersJeju United07:00

Ansan Greeners - Jeju United

Ansan Greeners are playing Jeju United at the K-League 2 of Korea Republic on May 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Al AdalhAl Ittihad Jeddah14:00

Al Adalh - Al Ittihad Jeddah

Al Adalh are playing Al Ittihad Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Ahli JeddahAl Raed Buraidah14:00

Al Ahli Jeddah - Al Raed Buraidah

Al Ahli Jeddah are playing Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Faysaly Al MajmaahAbha14:00

Al Faysaly Al Majmaah - Abha

Al Faysaly Al Majmaah are playing Abha at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Hazm RassAl Wahda Mecca14:00

Al Hazm Rass - Al Wahda Mecca

Al Hazm Rass are playing Al Wahda Mecca at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Hilal RiyadhAl Shabab Riyadh14:00

Al Hilal Riyadh - Al Shabab Riyadh

Al Hilal Riyadh are playing Al Shabab Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Nasr RiyadhAl Ittifaq Dammam14:00

Al Nasr Riyadh - Al Ittifaq Dammam

Al Nasr Riyadh are playing Al Ittifaq Dammam at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al TaawonAl Feiha14:00

Al Taawon - Al Feiha

Al Taawon are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

DhamkAl Fateh14:00

Dhamk - Al Fateh

Dhamk are playing Al Fateh at the Pro League of Saudi Arabia on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Alashkert-2Lokomotiv Yerevan13:00

Alashkert-2 - Lokomotiv Yerevan

Alashkert-2 are playing Lokomotiv Yerevan at the First division of Armenia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

DilijanSevan13:00

Dilijan - Sevan

Dilijan are playing Sevan at the First division of Armenia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

MasisPyunik-213:00

Masis - Pyunik-2

Masis are playing Pyunik-2 at the First division of Armenia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

LoriNoah11:45

Lori - Noah

Lori are playing Noah at the Premier League, Championship round of Armenia on May 30. The match will kick off 11:45 UTC.

AraratShirak14:15

Ararat - Shirak

Ararat are playing Shirak at the Premier League, Championship round of Armenia on May 30. The match will kick off 14:15 UTC.

Ararat-ArmeniaShirak15:15

Ararat-Armenia - Shirak

Ararat-Armenia are playing Shirak at the Premier League, Championship round of Armenia on May 30. The match will kick off 15:15 UTC.

LeobendorfEbreichsdorf14:30

Leobendorf - Ebreichsdorf

Leobendorf are playing Ebreichsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on May 30. The match will kick off 14:30 UTC.

Wiener ViktoriaAdmira-214:30

Wiener Viktoria - Admira-2

Wiener Viktoria are playing Admira-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on May 30. The match will kick off 14:30 UTC.

Altenmarkt WBergheim W14:00

Altenmarkt W - Bergheim W

Altenmarkt W are playing Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Horn WInnsbruck W14:00

Horn W - Innsbruck W

Horn W are playing Innsbruck W at the Frauenliga - Women of Austria on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Neulengbach WSudburgenland W14:00

Neulengbach W - Sudburgenland W

Neulengbach W are playing Sudburgenland W at the Frauenliga - Women of Austria on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Polten WLandhaus W14:00

St. Polten W - Landhaus W

St. Polten W are playing Landhaus W at the Frauenliga - Women of Austria on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Vorderland WSturm W14:00

Vorderland W - Sturm W

Vorderland W are playing Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Pinzgau SaalfeldenDornbirner SV16:00

Pinzgau Saalfelden - Dornbirner SV

Pinzgau Saalfelden are playing Dornbirner SV at the Regionalliga, West of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

SchwazHohenems16:00

Schwaz - Hohenems

Schwaz are playing Hohenems at the Regionalliga, West of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

WorglSAK Klagenfurt16:00

Worgl - SAK Klagenfurt

Worgl are playing SAK Klagenfurt at the Regionalliga, West of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Austria Lustenau-2Bregenz16:00

Austria Lustenau-2 - Bregenz

Austria Lustenau-2 are playing Bregenz at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

LauterachAltach-216:00

Lauterach - Altach-2

Lauterach are playing Altach-2 at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

RW RankweilLangenegg16:00

RW Rankweil - Langenegg

RW Rankweil are playing Langenegg at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

WolfurtRothis16:00

Wolfurt - Rothis

Wolfurt are playing Rothis at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Neman WBOTSOR W12:00

Neman W - BOTSOR W

Neman W are playing BOTSOR W at the Premier League - Women of Belarus on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Belarus U-19 WDnepr Mogilev W14:00

Belarus U-19 W - Dnepr Mogilev W

Belarus U-19 W are playing Dnepr Mogilev W at the Premier League - Women of Belarus on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

SputnikKrumkachy11:00

Sputnik - Krumkachy

Sputnik are playing Krumkachy at the 1. Division of Belarus on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

VolnaLokomotiv Gomel12:00

Volna - Lokomotiv Gomel

Volna are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

LidaKhimik Svetlogorsk13:00

Lida - Khimik Svetlogorsk

Lida are playing Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

SlonimGranit15:00

Slonim - Granit

Slonim are playing Granit at the 1. Division of Belarus on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Ruh Brest-2Dinamo Brest-210:00

Ruh Brest-2 - Dinamo Brest-2

Ruh Brest-2 are playing Dinamo Brest-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

BATE-2Isloch-210:30

BATE-2 - Isloch-2

BATE-2 are playing Isloch-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 30. The match will kick off 10:30 UTC.

Energetik-BGU-2Vitebsk-211:00

Energetik-BGU-2 - Vitebsk-2

Energetik-BGU-2 are playing Vitebsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Dynamo-Brest-1960BGU11:00

Dynamo-Brest-1960 - BGU

Dynamo-Brest-1960 are playing BGU at the Division 2, Group A of Belarus on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

IvatsevichiKronon11:00

Ivatsevichi - Kronon

Ivatsevichi are playing Kronon at the Division 2, Group A of Belarus on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

OstrovetsStanles11:00

Ostrovets - Stanles

Ostrovets are playing Stanles at the Division 2, Group A of Belarus on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

BaranovichiChaika13:00

Baranovichi - Chaika

Baranovichi are playing Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

MelioratorMolodechno13:00

Meliorator - Molodechno

Meliorator are playing Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

SMIavtotransViktoriya Maryina Horka09:00

SMIavtotrans - Viktoriya Maryina Horka

SMIavtotrans are playing Viktoriya Maryina Horka at the Division 2, Group B of Belarus on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

OsipovichiGorki10:00

Osipovichi - Gorki

Osipovichi are playing Gorki at the Division 2, Group B of Belarus on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Shakhter-PetrikovZhlobin11:00

Shakhter-Petrikov - Zhlobin

Shakhter-Petrikov are playing Zhlobin at the Division 2, Group B of Belarus on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Energosbyt-BSATUBumprom13:00

Energosbyt-BSATU - Bumprom

Energosbyt-BSATU are playing Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnepr MogilevPolotsk14:00

Dnepr Mogilev - Polotsk

Dnepr Mogilev are playing Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Slaven KoprivnicaLokomotiva Zagreb18:15

Slaven Koprivnica - Lokomotiva Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Lokomotiva Zagreb at the National cup of Croatia on May 30. The match will kick off 18:15 UTC.

KogeHvidovre12:00

Koge - Hvidovre

Koge are playing Hvidovre at the Division 1 of Denmark on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Fremad AmagerKolding14:00

Fremad Amager - Kolding

Fremad Amager are playing Kolding at the Division 1 of Denmark on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Fremad ValbyHerlev10:00

Fremad Valby - Herlev

Fremad Valby are playing Herlev at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

AllerodTarnby11:00

Allerod - Tarnby

Allerod are playing Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Koge NordKFUM Roskilde12:00

Koge Nord - KFUM Roskilde

Koge Nord are playing KFUM Roskilde at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

FrederikssundAvedore11:00

Frederikssund - Avedore

Frederikssund are playing Avedore at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

GreveKarlslunde11:00

Greve - Karlslunde

Greve are playing Karlslunde at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

AB TarnbyGVI12:00

AB Tarnby - GVI

AB Tarnby are playing GVI at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

BK UnionIshoj12:00

BK Union - Ishoj

BK Union are playing Ishoj at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

KFUMs BKB 190812:00

KFUMs BK - B 1908

KFUMs BK are playing B 1908 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

OtterupVarde11:00

Otterup - Varde

Otterup are playing Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Tarup-Paarup IFHerning Fremad11:00

Tarup-Paarup IF - Herning Fremad

Tarup-Paarup IF are playing Herning Fremad at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

HedenstedSfB-Oure11:30

Hedensted - SfB-Oure

Hedensted are playing SfB-Oure at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:30 UTC.

OKSMarienlyst13:00

OKS - Marienlyst

OKS are playing Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Saeby IF SkjoldLyseng11:30

Saeby IF Skjold - Lyseng

Saeby IF Skjold are playing Lyseng at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 30. The match will kick off 11:30 UTC.

VRIViby12:00

VRI - Viby

VRI are playing Viby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Nomme UnitedElva13:00

Nomme United - Elva

Nomme United are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Vaprus ParnuVandra13:00

Vaprus Parnu - Vandra

Vaprus Parnu are playing Vandra at the Esiliiga A of Estonia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Tammeka WTulevik W11:00

Tammeka W - Tulevik W

Tammeka W are playing Tulevik W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Saku Sporting WLootus W13:00

Saku Sporting W - Lootus W

Saku Sporting W are playing Lootus W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Nomme Kalju WTallinna Kalev W16:00

Nomme Kalju W - Tallinna Kalev W

Nomme Kalju W are playing Tallinna Kalev W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Guingamp WBordeaux W14:00

Guingamp W - Bordeaux W

Guingamp W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Metz WMarseille W14:00

Metz W - Marseille W

Metz W are playing Marseille W at the Division 1 - Women of France on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Montpellier WSoyaux W14:00

Montpellier W - Soyaux W

Montpellier W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

PSG WFleury W14:00

PSG W - Fleury W

PSG W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Paris WLyon W14:00

Paris W - Lyon W

Paris W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Reims WDijon W14:00

Reims W - Dijon W

Reims W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on May 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Bayern WHoffenheim W11:00

Bayern W - Hoffenheim W

Bayern W are playing Hoffenheim W at the Bundesliga - Women of Germany on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Freiburg WPotsdam W11:00

Freiburg W - Potsdam W

Freiburg W are playing Potsdam W at the Bundesliga - Women of Germany on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Bayer WDuisburg W12:00

Bayer W - Duisburg W

Bayer W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

BaunatalRW Hadamar12:00

Baunatal - RW Hadamar

Baunatal are playing RW Hadamar at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Hessen KasselNeuhof12:00

Hessen Kassel - Neuhof

Hessen Kassel are playing Neuhof at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Bad VilbelWaldgirmes13:00

Bad Vilbel - Waldgirmes

Bad Vilbel are playing Waldgirmes at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

DietkirchenRW Walldorf13:00

Dietkirchen - RW Walldorf

Dietkirchen are playing RW Walldorf at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

FernwaldLehnerz13:00

Fernwald - Lehnerz

Fernwald are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Hanau 93Eintracht Stadtallendorf13:00

Hanau 93 - Eintracht Stadtallendorf

Hanau 93 are playing Eintracht Stadtallendorf at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen DreieichTurk Gucu Friedberg13:00

Hessen Dreieich - Turk Gucu Friedberg

Hessen Dreieich are playing Turk Gucu Friedberg at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Viktoria GriesheimEddersheim13:00

Viktoria Griesheim - Eddersheim

Viktoria Griesheim are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburger FCSandhausen-213:30

Freiburger FC - Sandhausen-2

Freiburger FC are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Goppinger SVBissingen13:30

Goppinger SV - Bissingen

Goppinger SV are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

LinxSportfreunde Dorfmerkingen13:30

Linx - Sportfreunde Dorfmerkingen

Linx are playing Sportfreunde Dorfmerkingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Neckarsulmer SUStuttgarter Kickers13:30

Neckarsulmer SU - Stuttgarter Kickers

Neckarsulmer SU are playing Stuttgarter Kickers at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

RavensburgPforzheim13:30

Ravensburg - Pforzheim

Ravensburg are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

ReutlingenNottingen13:30

Reutlingen - Nottingen

Reutlingen are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Rielasingen-ArlenOberachern13:30

Rielasingen-Arlen - Oberachern

Rielasingen-Arlen are playing Oberachern at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Stuttgart-2SGV Freiberg13:30

Stuttgart-2 - SGV Freiberg

Stuttgart-2 are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

VillingenIlshofen13:30

Villingen - Ilshofen

Villingen are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Arminia LudwigshafenWormatia Worms13:30

Arminia Ludwigshafen - Wormatia Worms

Arminia Ludwigshafen are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

DiefflenKaiserslautern-213:30

Diefflen - Kaiserslautern-2

Diefflen are playing Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

DudenhofenEisbachtal13:30

Dudenhofen - Eisbachtal

Dudenhofen are playing Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Engers 07Mechtersheim13:30

Engers 07 - Mechtersheim

Engers 07 are playing Mechtersheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

GonsenheimElversberg-213:30

Gonsenheim - Elversberg-2

Gonsenheim are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha WiesbachHassia Bingen13:30

Hertha Wiesbach - Hassia Bingen

Hertha Wiesbach are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

PfeddersheimTuS Koblenz13:30

Pfeddersheim - TuS Koblenz

Pfeddersheim are playing TuS Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Rochling WolklingenKarbach13:30

Rochling Wolklingen - Karbach

Rochling Wolklingen are playing Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Schott MainzEintracht Trier13:30

Schott Mainz - Eintracht Trier

Schott Mainz are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Maccabi Tel AvivHapoel Haifa17:00

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa

Maccabi Tel Aviv are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemHapoel Beer Sheva17:15

Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva

Beitar Jerusalem are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 30. The match will kick off 17:15 UTC.

Maccabi HaifaHapoel Tel Aviv18:00

Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv

Maccabi Haifa are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 30. The match will kick off 18:00 UTC.

DrezgaBokelj Kotor15:30

Drezga - Bokelj Kotor

Drezga are playing Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

Gornik Leczna WMedyk Konin W10:00

Gornik Leczna W - Medyk Konin W

Gornik Leczna W are playing Medyk Konin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Katowice WUKS Lodz W10:00

Katowice W - UKS Lodz W

Katowice W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Mitech Zywiec WSosnowiec W10:00

Mitech Zywiec W - Sosnowiec W

Mitech Zywiec W are playing Sosnowiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Olimpia Szczecin WBydgoszcz W10:00

Olimpia Szczecin W - Bydgoszcz W

Olimpia Szczecin W are playing Bydgoszcz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Rolnik Biedrzychowice WWroclaw W10:00

Rolnik Biedrzychowice W - Wroclaw W

Rolnik Biedrzychowice W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Walbrzych WUJ Krakow W10:00

Walbrzych W - UJ Krakow W

Walbrzych W are playing UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Cracovia U-18Arka Gdynia U-1810:00

Cracovia U-18 - Arka Gdynia U-18

Cracovia U-18 are playing Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Escola Varsovia U-18Hutnik Krakow U-1810:00

Escola Varsovia U-18 - Hutnik Krakow U-18

Escola Varsovia U-18 are playing Hutnik Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Gornik Zabrze U-18SMS Lodz U-1810:00

Gornik Zabrze U-18 - SMS Lodz U-18

Gornik Zabrze U-18 are playing SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Jagiellonia U-18Gwarek Zabrze U-1810:00

Jagiellonia U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Jagiellonia U-18 are playing Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Korona U-18Zaglebie L U-1810:00

Korona U-18 - Zaglebie L U-18

Korona U-18 are playing Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Legia U-18Wisla Krakow U-1810:00

Legia U-18 - Wisla Krakow U-18

Legia U-18 are playing Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Pogon Szczecin U-18Lechia Gdansk U-1810:00

Pogon Szczecin U-18 - Lechia Gdansk U-18

Pogon Szczecin U-18 are playing Lechia Gdansk U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Slask U-18Lech U-1810:00

Slask U-18 - Lech U-18

Slask U-18 are playing Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Swit N DHuragan Morag15:30

Swit N D - Huragan Morag

Swit N D are playing Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

Gwarek Tarnowskie GoryMKS Kluczbork15:00

Gwarek Tarnowskie Gory - MKS Kluczbork

Gwarek Tarnowskie Gory are playing MKS Kluczbork at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Miedz Legnica-2Sleza15:00

Miedz Legnica-2 - Sleza

Miedz Legnica-2 are playing Sleza at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Piast ZmigrodGornik Zabrze-215:00

Piast Zmigrod - Gornik Zabrze-2

Piast Zmigrod are playing Gornik Zabrze-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Polonia BytomPawlowice Slaskie15:00

Polonia Bytom - Pawlowice Slaskie

Polonia Bytom are playing Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

ROW RybnikZaglebie L-215:00

ROW Rybnik - Zaglebie L-2

ROW Rybnik are playing Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Ruch ZdzieszowiceRekord Bielsko Biala15:00

Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko Biala

Ruch Zdzieszowice are playing Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Slask-2Ruch Chorzow15:00

Slask-2 - Ruch Chorzow

Slask-2 are playing Ruch Chorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal BrzegGac Olawa15:00

Stal Brzeg - Gac Olawa

Stal Brzeg are playing Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Zielona GoraStarowice Dolne15:00

Zielona Gora - Starowice Dolne

Zielona Gora are playing Starowice Dolne at the III Liga, Group 3 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Chelmianka ChelmHetman Zamosc15:00

Chelmianka Chelm - Hetman Zamosc

Chelmianka Chelm are playing Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Hutnik KrakowOrleta Radzyn Podlaski15:00

Hutnik Krakow - Orleta Radzyn Podlaski

Hutnik Krakow are playing Orleta Radzyn Podlaski at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Jutrzenka GiebultowWisla Sandomierz15:00

Jutrzenka Giebultow - Wisla Sandomierz

Jutrzenka Giebultow are playing Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

KSZO OstrowiecStal Krasnik15:00

KSZO Ostrowiec - Stal Krasnik

KSZO Ostrowiec are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Korona-2Avia Swidnik15:00

Korona-2 - Avia Swidnik

Korona-2 are playing Avia Swidnik at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Siarka TarnobrzegPodhale Nowy Targ15:00

Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ

Siarka Tarnobrzeg are playing Podhale Nowy Targ at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol SieniawaPodlasie Biala Podlaska15:00

Sokol Sieniawa - Podlasie Biala Podlaska

Sokol Sieniawa are playing Podlasie Biala Podlaska at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Wisloka DebicaMotor Lublin15:00

Wisloka Debica - Motor Lublin

Wisloka Debica are playing Motor Lublin at the III Liga, Group 4 of Poland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

ASU Poli TimisoaraUniversitatea Cluj08:00

ASU Poli Timisoara - Universitatea Cluj

ASU Poli Timisoara are playing Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

ArgesCsikszereda08:00

Arges - Csikszereda

Arges are playing Csikszereda at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Concordia ChiajnaPandurii08:00

Concordia Chiajna - Pandurii

Concordia Chiajna are playing Pandurii at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Farul ConstantaUTA Arad08:00

Farul Constanta - UTA Arad

Farul Constanta are playing UTA Arad at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Gloria BuzauPetrolul 5208:00

Gloria Buzau - Petrolul 52

Gloria Buzau are playing Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

MetaloglobusDunarea Calarasi08:00

Metaloglobus - Dunarea Calarasi

Metaloglobus are playing Dunarea Calarasi at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Rapid BDaco-Getica08:00

Rapid B - Daco-Getica

Rapid B are playing Daco-Getica at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Scolar ResitaSportul Snagov08:00

Scolar Resita - Sportul Snagov

Scolar Resita are playing Sportul Snagov at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Turris-OltulMioveni08:00

Turris-Oltul - Mioveni

Turris-Oltul are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Viitorul Targu JiuRipensia Timisoara08:00

Viitorul Targu Jiu - Ripensia Timisoara

Viitorul Targu Jiu are playing Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Aerostar BacauCSM Bacau15:00

Aerostar Bacau - CSM Bacau

Aerostar Bacau are playing CSM Bacau at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Botosani-2Focsani15:00

Botosani-2 - Focsani

Botosani-2 are playing Focsani at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Ceahlaul PiatraOtelul15:00

Ceahlaul Piatra - Otelul

Ceahlaul Piatra are playing Otelul at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Foresta SuceavaBucovina Radauti15:00

Foresta Suceava - Bucovina Radauti

Foresta Suceava are playing Bucovina Radauti at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Husana HusiSomuz Falticeni15:00

Husana Husi - Somuz Falticeni

Husana Husi are playing Somuz Falticeni at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Ozana Targu NeamtStiinta Miroslava15:00

Ozana Targu Neamt - Stiinta Miroslava

Ozana Targu Neamt are playing Stiinta Miroslava at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

PascaniTargu Secuiese15:00

Pascani - Targu Secuiese

Pascani are playing Targu Secuiese at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea GalatiSporting Liesti15:00

Universitatea Galati - Sporting Liesti

Universitatea Galati are playing Sporting Liesti at the Liga 3, Serie 1 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Inainte ModeluFaurei15:00

Inainte Modelu - Faurei

Inainte Modelu are playing Faurei at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Metalul BuzauMedgidia15:00

Metalul Buzau - Medgidia

Metalul Buzau are playing Medgidia at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Mostistea UlmuUnirea Slobozia15:00

Mostistea Ulmu - Unirea Slobozia

Mostistea Ulmu are playing Unirea Slobozia at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Poseidon 2 MaiAxiopolis15:00

Poseidon 2 Mai - Axiopolis

Poseidon 2 Mai are playing Axiopolis at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Recolta Gheorghe DojaAgricola Borcea15:00

Recolta Gheorghe Doja - Agricola Borcea

Recolta Gheorghe Doja are playing Agricola Borcea at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Steaua-2CS Afumati15:00

Steaua-2 - CS Afumati

Steaua-2 are playing CS Afumati at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

TunariPopesti Leordeni15:00

Tunari - Popesti Leordeni

Tunari are playing Popesti Leordeni at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Viitorul IancaBraila15:00

Viitorul Ianca - Braila

Viitorul Ianca are playing Braila at the Liga 3, Serie 2 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

BlejoiTractorul Cetate15:00

Blejoi - Tractorul Cetate

Blejoi are playing Tractorul Cetate at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Flacra MoreniUnirea Bascov15:00

Flacra Moreni - Unirea Bascov

Flacra Moreni are playing Unirea Bascov at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Municipal BrasovAlexandria15:00

Municipal Brasov - Alexandria

Municipal Brasov are playing Alexandria at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Progresul SpartacCS U Craiova-215:00

Progresul Spartac - CS U Craiova-2

Progresul Spartac are playing CS U Craiova-2 at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

PucioasaAstra-215:00

Pucioasa - Astra-2

Pucioasa are playing Astra-2 at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

SlatinaOlimpic Cetate15:00

Slatina - Olimpic Cetate

Slatina are playing Olimpic Cetate at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Vedita ColonestiSporting Rosiori15:00

Vedita Colonesti - Sporting Rosiori

Vedita Colonesti are playing Sporting Rosiori at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Voluntari-2Balotesti15:00

Voluntari-2 - Balotesti

Voluntari-2 are playing Balotesti at the Liga 3, Serie 3 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

ACS Poli TimisoaraGilortul15:00

ACS Poli Timisoara - Gilortul

ACS Poli Timisoara are playing Gilortul at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

DumbravitaGloria Lunca Teuz Cermei15:00

Dumbravita - Gloria Lunca Teuz Cermei

Dumbravita are playing Gloria Lunca Teuz Cermei at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Fortuna Becicherecu MicCrisul Chisineu Cris15:00

Fortuna Becicherecu Mic - Crisul Chisineu Cris

Fortuna Becicherecu Mic are playing Crisul Chisineu Cris at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

GhirodaHunedoara15:00

Ghiroda - Hunedoara

Ghiroda are playing Hunedoara at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

National SebisU Craiova 194815:00

National Sebis - U Craiova 1948

National Sebis are playing U Craiova 1948 at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Progresul PecicaCetate Deva15:00

Progresul Pecica - Cetate Deva

Progresul Pecica are playing Cetate Deva at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Soimii LipovaFiliasi15:00

Soimii Lipova - Filiasi

Soimii Lipova are playing Filiasi at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Viitorul DaestiFlacara Horezu15:00

Viitorul Daesti - Flacara Horezu

Viitorul Daesti are playing Flacara Horezu at the Liga 3, Serie 4 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Ariesul TurdaMetalurgistul Cugir15:00

Ariesul Turda - Metalurgistul Cugir

Ariesul Turda are playing Metalurgistul Cugir at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Avantul ReghinLuceafarul Oradea15:00

Avantul Reghin - Luceafarul Oradea

Avantul Reghin are playing Luceafarul Oradea at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

CFR Cluj-2FC Baia Mare15:00

CFR Cluj-2 - FC Baia Mare

CFR Cluj-2 are playing FC Baia Mare at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Gloria BistritaOdorheiu Secuiesc15:00

Gloria Bistrita - Odorheiu Secuiesc

Gloria Bistrita are playing Odorheiu Secuiesc at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

SCM ZalauUnirea Alba Iulia15:00

SCM Zalau - Unirea Alba Iulia

SCM Zalau are playing Unirea Alba Iulia at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

SanmartinIndustria Galda de Jos15:00

Sanmartin - Industria Galda de Jos

Sanmartin are playing Industria Galda de Jos at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Unirea DejComuna Recea15:00

Unirea Dej - Comuna Recea

Unirea Dej are playing Comuna Recea at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Viitorul SelimbarSanatatea Cluj15:00

Viitorul Selimbar - Sanatatea Cluj

Viitorul Selimbar are playing Sanatatea Cluj at the Liga 3, Serie 5 of Romania on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo BarnaulIrtysh Omsk10:00

Dinamo Barnaul - Irtysh Omsk

Dinamo Barnaul are playing Irtysh Omsk at the PFL, Vostok of Russia on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

FC SakhalinZenit Irkutsk10:00

FC Sakhalin - Zenit Irkutsk

FC Sakhalin are playing Zenit Irkutsk at the PFL, Vostok of Russia on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

NovosibirskChita10:00

Novosibirsk - Chita

Novosibirsk are playing Chita at the PFL, Vostok of Russia on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

KolomnaKazanka12:00

Kolomna - Kazanka

Kolomna are playing Kazanka at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Luki-EnergiaZnamia Truda12:00

Luki-Energia - Znamia Truda

Luki-Energia are playing Znamia Truda at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Pskov-747Olimp Khimki12:00

Pskov-747 - Olimp Khimki

Pskov-747 are playing Olimp Khimki at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Rodina MoskvaLeningradets12:00

Rodina Moskva - Leningradets

Rodina Moskva are playing Leningradets at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

VelesTorpedo Vl12:00

Veles - Torpedo Vl

Veles are playing Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Zenit-2FK Murom12:00

Zenit-2 - FK Murom

Zenit-2 are playing FK Murom at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Zvezda S-PDolgiye Prudy12:00

Zvezda S-P - Dolgiye Prudy

Zvezda S-P are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Dynamo BrSokol11:00

Dynamo Br - Sokol

Dynamo Br are playing Sokol at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

KalugaRotor-211:00

Kaluga - Rotor-2

Kaluga are playing Rotor-2 at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Khimki-2Khimik Novomoskovsk11:00

Khimki-2 - Khimik Novomoskovsk

Khimki-2 are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Metallurg L.Kvant Obninsk11:00

Metallurg L. - Kvant Obninsk

Metallurg L. are playing Kvant Obninsk at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

RyazanFK Strogino11:00

Ryazan - FK Strogino

Ryazan are playing FK Strogino at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

SalyutZorkiy11:00

Salyut - Zorkiy

Salyut are playing Zorkiy at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

SaturnArarat Moscow11:00

Saturn - Ararat Moscow

Saturn are playing Ararat Moscow at the PFL, Center of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

AnzhiSpartak Nalchik11:00

Anzhi - Spartak Nalchik

Anzhi are playing Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Biolog-Novokub.FK Krasnodar-311:00

Biolog-Novokub. - FK Krasnodar-3

Biolog-Novokub. are playing FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Druzhba MaykopMashuk-KMV11:00

Druzhba Maykop - Mashuk-KMV

Druzhba Maykop are playing Mashuk-KMV at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Inter CherkesskDinamo Stavropol11:00

Inter Cherkessk - Dinamo Stavropol

Inter Cherkessk are playing Dinamo Stavropol at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Legion DynamoAlania11:00

Legion Dynamo - Alania

Legion Dynamo are playing Alania at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

SKA RostovChernomorets11:00

SKA Rostov - Chernomorets

SKA Rostov are playing Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Spartak VladikavkazMakhachkala11:00

Spartak Vladikavkaz - Makhachkala

Spartak Vladikavkaz are playing Makhachkala at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

UrozhayVolgar-Astrakhan11:00

Urozhay - Volgar-Astrakhan

Urozhay are playing Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

GraficarBacka Palanka15:30

Graficar - Backa Palanka

Graficar are playing Backa Palanka at the Prva Liga of Serbia on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

Novi PazarDinamo Vranje15:30

Novi Pazar - Dinamo Vranje

Novi Pazar are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

ZarkovoZlatibor Cajetina15:30

Zarkovo - Zlatibor Cajetina

Zarkovo are playing Zlatibor Cajetina at the Prva Liga of Serbia on May 30. The match will kick off 15:30 UTC.

Fomat MartinJednota Banova15:00

Fomat Martin - Jednota Banova

Fomat Martin are playing Jednota Banova at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Novohrad LucenecLiptovsky Hradok15:00

Novohrad Lucenec - Liptovsky Hradok

Novohrad Lucenec are playing Liptovsky Hradok at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

HumenneMilenium15:00

Humenne - Milenium

Humenne are playing Milenium at the 3. Liga, East of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Spisska Nova VesSlovan Giraltovce15:00

Spisska Nova Ves - Slovan Giraltovce

Spisska Nova Ves are playing Slovan Giraltovce at the 3. Liga, East of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Tatran PresovSnina15:00

Tatran Presov - Snina

Tatran Presov are playing Snina at the 3. Liga, East of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Tesla StropkovDruzstevnik Plavnica15:00

Tesla Stropkov - Druzstevnik Plavnica

Tesla Stropkov are playing Druzstevnik Plavnica at the 3. Liga, East of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Vranov nad ToplouSvidnik15:00

Vranov nad Toplou - Svidnik

Vranov nad Toplou are playing Svidnik at the 3. Liga, East of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

BahonMalacky15:00

Bahon - Malacky

Bahon are playing Malacky at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiva DNVInter Bratislava15:00

Lokomotiva DNV - Inter Bratislava

Lokomotiva DNV are playing Inter Bratislava at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Banska Bystrica WPoprad W08:00

Banska Bystrica W - Poprad W

Banska Bystrica W are playing Poprad W at the Liga 1 - Women of Slovakia on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Partizan Bardejov WSlovan Bratislava W13:00

Partizan Bardejov W - Slovan Bratislava W

Partizan Bardejov W are playing Slovan Bratislava W at the Liga 1 - Women of Slovakia on May 30. The match will kick off 13:00 UTC.

LundLindomePostponedPst

Lund - Lindome

Lund are playing Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on May 30.

MotalaKarlskronaPostponedPst

Motala - Karlskrona

Motala are playing Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on May 30.

Linkoping CityLandskronaPostponedPst

Linkoping City - Landskrona

Linkoping City are playing Landskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on May 30.

Oskarshamns AIKVarnamoPostponedPst

Oskarshamns AIK - Varnamo

Oskarshamns AIK are playing Varnamo at the Division 1, Sodra of Sweden on May 30.

TornsTrollhattanPostponedPst

Torns - Trollhattan

Torns are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on May 30.

UtsiktensEskilsminnePostponedPst

Utsiktens - Eskilsminne

Utsiktens are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on May 30.

Grasshoppers WLugano W15:00

Grasshoppers W - Lugano W

Grasshoppers W are playing Lugano W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Luzern WZurich W15:00

Luzern W - Zurich W

Luzern W are playing Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Servette Chenois WSt. Gallen W15:00

Servette Chenois W - St. Gallen W

Servette Chenois W are playing St. Gallen W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Young Boys WBasel W15:00

Young Boys W - Basel W

Young Boys W are playing Basel W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Kaohsiung WHualien W06:00

Kaohsiung W - Hualien W

Kaohsiung W are playing Hualien W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on May 30. The match will kick off 06:00 UTC.

Taicheng Blue WTaoyuan W08:30

Taicheng Blue W - Taoyuan W

Taicheng Blue W are playing Taoyuan W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on May 30. The match will kick off 08:30 UTC.

Jeonju CitizenGangneung05:00

Jeonju Citizen - Gangneung

Jeonju Citizen are playing Gangneung at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 05:00 UTC.

Gyeongju CitizenChuncheon06:00

Gyeongju Citizen - Chuncheon

Gyeongju Citizen are playing Chuncheon at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 06:00 UTC.

Hwaseong FCDaejeon Korail06:00

Hwaseong FC - Daejeon Korail

Hwaseong FC are playing Daejeon Korail at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 06:00 UTC.

Mokpo CityGyeongju KHNP06:00

Mokpo City - Gyeongju KHNP

Mokpo City are playing Gyeongju KHNP at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 06:00 UTC.

Pyeongtaek CitizenChangwon08:00

Pyeongtaek Citizen - Changwon

Pyeongtaek Citizen are playing Changwon at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 08:00 UTC.

Cheonan CityGimpo Citizen10:00

Cheonan City - Gimpo Citizen

Cheonan City are playing Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

CheongjuBusan Kyotong10:00

Cheongju - Busan Kyotong

Cheongju are playing Busan Kyotong at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

GimhaeYangju10:00

Gimhae - Yangju

Gimhae are playing Yangju at the K3 League of Korea Republic on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

IstaravshanCSKA Pomir Dushanbe12:00

Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe

Istaravshan are playing CSKA Pomir Dushanbe at the Visshaya Liga of Tajikistan on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

KuktoshFaizkand12:00

Kuktosh - Faizkand

Kuktosh are playing Faizkand at the Visshaya Liga of Tajikistan on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Regar-TadazKhatlon12:00

Regar-Tadaz - Khatlon

Regar-Tadaz are playing Khatlon at the Visshaya Liga of Tajikistan on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

An GiangFLC Thanh Hoa08:30

An Giang - FLC Thanh Hoa

An Giang are playing FLC Thanh Hoa at the National cup of Vietnam on May 30. The match will kick off 08:30 UTC.

Song Lam Nghe An VinhBa Ria Vung Tau10:00

Song Lam Nghe An Vinh - Ba Ria Vung Tau

Song Lam Nghe An Vinh are playing Ba Ria Vung Tau at the National cup of Vietnam on May 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Than Quang NinhNam Dinh11:00

Than Quang Ninh - Nam Dinh

Than Quang Ninh are playing Nam Dinh at the National cup of Vietnam on May 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Ho Chi Minh CityDa Nang12:00

Ho Chi Minh City - Da Nang

Ho Chi Minh City are playing Da Nang at the National cup of Vietnam on May 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Flambeau du CentreAigle Noir13:30

Flambeau du Centre - Aigle Noir

Flambeau du Centre are playing Aigle Noir at the Primus League of Burundi on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Inter StarVitalO13:30

Inter Star - VitalO

Inter Star are playing VitalO at the Primus League of Burundi on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

KayanzaLes Lierres13:30

Kayanza - Les Lierres

Kayanza are playing Les Lierres at the Primus League of Burundi on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

Ngozi CityRukinzo13:30

Ngozi City - Rukinzo

Ngozi City are playing Rukinzo at the Primus League of Burundi on May 30. The match will kick off 13:30 UTC.

CR Khemis ZemamraRaja Beni Mellal16:00

CR Khemis Zemamra - Raja Beni Mellal

CR Khemis Zemamra are playing Raja Beni Mellal at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

FUS RabatWAC Casablanca16:00

FUS Rabat - WAC Casablanca

FUS Rabat are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

HUSA AgadirMCO Oujda16:00

HUSA Agadir - MCO Oujda

HUSA Agadir are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

MAT TetouanOCK Khouribga16:00

MAT Tetouan - OCK Khouribga

MAT Tetouan are playing OCK Khouribga at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

OCS SafiRSB Berkane16:00

OCS Safi - RSB Berkane

OCS Safi are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

RCA CasablancaFAR Rabat16:00

RCA Casablanca - FAR Rabat

RCA Casablanca are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Rapide Oued ZemIttihad Tanger16:00

Rapide Oued Zem - Ittihad Tanger

Rapide Oued Zem are playing Ittihad Tanger at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

YoussoufiaDHJ El Jadida16:00

Youssoufia - DHJ El Jadida

Youssoufia are playing DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on May 30. The match will kick off 16:00 UTC.

EspoirFC Police09:00

Espoir - FC Police

Espoir are playing FC Police at the National League of Rwanda on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

GicumbiEtincelles09:00

Gicumbi - Etincelles

Gicumbi are playing Etincelles at the National League of Rwanda on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

Kiyovu SportsMukura09:00

Kiyovu Sports - Mukura

Kiyovu Sports are playing Mukura at the National League of Rwanda on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

MusanzeMarines09:00

Musanze - Marines

Musanze are playing Marines at the National League of Rwanda on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

Rayon SportsAPR09:00

Rayon Sports - APR

Rayon Sports are playing APR at the National League of Rwanda on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

SunriseMuhanga09:00

Sunrise - Muhanga

Sunrise are playing Muhanga at the National League of Rwanda on May 30. The match will kick off 09:00 UTC.

GreciaGuadalupe21:00

Grecia - Guadalupe

Grecia are playing Guadalupe at the Clausura of Costa Rica on May 30. The match will kick off 21:00 UTC.

JicaralUniversidad de Costa Rica21:00

Jicaral - Universidad de Costa Rica

Jicaral are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on May 30. The match will kick off 21:00 UTC.

CS HeredianoSantos Dg01:00

CS Herediano - Santos Dg

CS Herediano are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on May 31. The match will kick off 01:00 UTC.

Atlanta United-2St. Louis23:00

Atlanta United-2 - St. Louis

Atlanta United-2 are playing St. Louis at the USL Championship of Usa on May 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Louisville CityCharleston Battery23:00

Louisville City - Charleston Battery

Louisville City are playing Charleston Battery at the USL Championship of Usa on May 30. The match will kick off 23:00 UTC.

North CarolinaNew York Red Bulls-223:00

North Carolina - New York Red Bulls-2

North Carolina are playing New York Red Bulls-2 at the USL Championship of Usa on May 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Birmingham LegionSporting KC-223:30

Birmingham Legion - Sporting KC-2

Birmingham Legion are playing Sporting KC-2 at the USL Championship of Usa on May 30. The match will kick off 23:30 UTC.

Tampa BayPhiladelphia Union-223:30

Tampa Bay - Philadelphia Union-2

Tampa Bay are playing Philadelphia Union-2 at the USL Championship of Usa on May 30. The match will kick off 23:30 UTC.

Tulsa RoughnecksTacoma Defiance00:00

Tulsa Roughnecks - Tacoma Defiance

Tulsa Roughnecks are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on May 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Memphis 901Charlotte Independence00:30

Memphis 901 - Charlotte Independence

Memphis 901 are playing Charlotte Independence at the USL Championship of Usa on May 31. The match will kick off 00:30 UTC.

San Antonio FCAustin Bold00:30

San Antonio FC - Austin Bold

San Antonio FC are playing Austin Bold at the USL Championship of Usa on May 31. The match will kick off 00:30 UTC.

Las Vegas LightsNew Mexico United02:30

Las Vegas Lights - New Mexico United

Las Vegas Lights are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on May 31. The match will kick off 02:30 UTC.

Sacramento RepublicEl Paso Locomotive02:30

Sacramento Republic - El Paso Locomotive

Sacramento Republic are playing El Paso Locomotive at the USL Championship of Usa on May 31. The match will kick off 02:30 UTC.

Richmond KickersNorth Texas22:30

Richmond Kickers - North Texas

Richmond Kickers are playing North Texas at the USL League One of Usa on May 30. The match will kick off 22:30 UTC.

ChattanoogaToronto-223:00

Chattanooga - Toronto-2

Chattanooga are playing Toronto-2 at the USL League One of Usa on May 30. The match will kick off 23:00 UTC.

GreenvilleInter Miami-223:00

Greenville - Inter Miami-2

Greenville are playing Inter Miami-2 at the USL League One of Usa on May 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Forward MadisonNew England-200:00

Forward Madison - New England-2

Forward Madison are playing New England-2 at the USL League One of Usa on May 31. The match will kick off 00:00 UTC.

TucsonOrlando City-202:30

Tucson - Orlando City-2

Tucson are playing Orlando City-2 at the USL League One of Usa on May 31. The match will kick off 02:30 UTC.

Acacia RidgeToowongPostponedPst

Acacia Ridge - Toowong

Acacia Ridge are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on May 30.

CabooltureBrisbane KnightsPostponedPst

Caboolture - Brisbane Knights

Caboolture are playing Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on May 30.

Grange ThistleTaringa RoversPostponedPst

Grange Thistle - Taringa Rovers

Grange Thistle are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on May 31.

The GapBayside UnitedPostponedPst

The Gap - Bayside United

The Gap are playing Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on May 31.

BalcattaInglewood UnitedPostponedPst

Balcatta - Inglewood United

Balcatta are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on May 30.

Cockburn CityArmadalePostponedPst

Cockburn City - Armadale

Cockburn City are playing Armadale at the NPL Western Australia of Australia on May 30.

Floreat AthenaECU JoondalupPostponedPst

Floreat Athena - ECU Joondalup

Floreat Athena are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on May 30.

Perth Glory-2PerthPostponedPst

Perth Glory-2 - Perth

Perth Glory-2 are playing Perth at the NPL Western Australia of Australia on May 30.

Rockingham CitySorrento FCPostponedPst

Rockingham City - Sorrento FC

Rockingham City are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on May 30.