Hapoel Ramat HaSharon vs Maccabi Ahi Nazareth Live Score and Live Stream

Kick-off at 13:00 on Friday, May 17
Ben AriPaz Ben Ari (goal)10'
Israel Liga Leumit, Relegation Group
1 : 0
FT
Copy
All videos of Hapoel Ramat HaSharon - Maccabi Ahi Nazareth on your website!
Full Time
Match ends. Hapoel Ramat HaSharon 1, Maccabi Ahi Nazareth 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
10 '
1 - 0
Paz Ben Ari scores for Hapoel Ramat HaSharon.
Kick-off
First half begins
View All
5
Maccabi Ahi Nazareth haven't played a draw in their previous 5 matches.
5
Maccabi Ahi Nazareth have gone 5 consecutive away matches without a clean sheet.
4
Hapoel Ramat HaSharon haven't lost in their previous 4 home matches.
Live Match Report

Hapoel Ramat HaSharon played Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on May 17. The match kicked off 13:00 UTC. Hapoel Ramat HaSharon won 1-0. Hapoel Ramat HaSharon are 5th in the table with 45 points after 37 matches, while Maccabi Ahi Nazareth are 3rd with 46 points in 37 matches.

Paz Ben Ari scored the first and only goal on the 10th minute of the game.

ScoreBat is covering Hapoel Ramat HaSharon vs Maccabi Ahi Nazareth in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Israel Liga Leumit, Relegation Group's live standings are availble and updated in real time. You can watch Hapoel Ramat HaSharon vs Maccabi Ahi Nazareth live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Israel Liga Leumit, Relegation Group in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/hapoel-ramat-hasharon-vs-maccabi-ahi-nazareth-live-stream/

Hapoel Ramat HaSharon have won Hapoel Marmorek in their previous match, while Maccabi Ahi Nazareth have lost to Hapoel Bnei Lod in their previous match.

Previous Meetings
November 30th, 2018 - Liga Leumit
November 3rd, 2017 - Liga Leumit

Hapoel Ramat HaSharon and Maccabi Ahi Nazareth have met 5 times in their recent history. Hapoel Ramat HaSharon won 3 times while Maccabi Ahi Nazareth won twice.

Hapoel Ramat HaSharon have won 11 of their 37 matches in Liga Leumit, Relegation Group, drawing 12 and having 14 defeats this season. They have scored 41 goals - 1.11 per match, conceding 42 - 1.14 per match. Maccabi Ahi Nazareth have won 12 of their 37 matches in Liga Leumit, Relegation Group, drawing 10 and having 15 defeats this season. They have scored 43 goals - 1.16 per match, conceding 49 - 1.32 per match.

Goals and video highlights of the match between Hapoel Ramat HaSharon and Maccabi Ahi Nazareth are being added in real time. You can watch the goal by Paz Ben Ari as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Hapoel Ramat HaSharon or Maccabi Ahi Nazareth score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Hapoel Ramat HaSharon and Maccabi Ahi Nazareth include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Hapoel Ramat HaSharon vs Maccabi Ahi Nazareth with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Israel Liga Leumit, Relegation Group are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
FrosinoneChievo16:00

Frosinone - Chievo

Frosinone are playing Chievo at the Serie A of Italy on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BolognaNapoli18:30

Bologna - Napoli

Bologna are playing Napoli at the Serie A of Italy on May 25. The match will kick off 18:30 UTC.

BarcelonaValencia19:00

Barcelona - Valencia

Barcelona are playing Valencia at the National cup of Spain on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

HartbergAdmira15:00

Hartberg - Admira

Hartberg are playing Admira at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

InnsbruckMattersburg15:00

Innsbruck - Mattersburg

Innsbruck are playing Mattersburg at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

RapidAltach15:00

Rapid - Altach

Rapid are playing Altach at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

FC MinskGorodeya13:15

FC Minsk - Gorodeya

FC Minsk are playing Gorodeya at the Premier League of Belarus on May 25. The match will kick off 13:15 UTC.

Slavia-MozyrTorpedo Minsk15:15

Slavia-Mozyr - Torpedo Minsk

Slavia-Mozyr are playing Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on May 25. The match will kick off 15:15 UTC.

Dinamo BrestNeman17:45

Dinamo Brest - Neman

Dinamo Brest are playing Neman at the Premier League of Belarus on May 25. The match will kick off 17:45 UTC.

Slaven KoprivnicaRijeka18:00

Slaven Koprivnica - Rijeka

Slaven Koprivnica are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Bohemians 1905Opava15:00

Bohemians 1905 - Opava

Bohemians 1905 are playing Opava at the First League, Relegation Round of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

PribramDukla Praha15:00

Pribram - Dukla Praha

Pribram are playing Dukla Praha at the First League, Relegation Round of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SlovackoKarvina15:00

Slovacko - Karvina

Slovacko are playing Karvina at the First League, Relegation Round of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

FC KobenhavnFC Nordsjaelland15:00

FC Kobenhavn - FC Nordsjaelland

FC Kobenhavn are playing FC Nordsjaelland at the Superliga, Championship Round of Denmark on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

MidtjyllandEsbjerg15:00

Midtjylland - Esbjerg

Midtjylland are playing Esbjerg at the Superliga, Championship Round of Denmark on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

OB OdenseBrondby15:00

OB Odense - Brondby

OB Odense are playing Brondby at the Superliga, Championship Round of Denmark on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

HIFKInter Turku14:00

HIFK - Inter Turku

HIFK are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

RoPSSJK14:00

RoPS - SJK

RoPS are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AC OuluTPS14:00

AC Oulu - TPS

AC Oulu are playing TPS at the Ykkonen of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

JaroHaka14:00

Jaro - Haka

Jaro are playing Haka at the Ykkonen of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KajaaniKTP14:00

Kajaani - KTP

Kajaani are playing KTP at the Ykkonen of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MuSaMyPa14:00

MuSa - MyPa

MuSa are playing MyPa at the Ykkonen of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

RB LeipzigBayern Munich18:00

RB Leipzig - Bayern Munich

RB Leipzig are playing Bayern Munich at the National cup of Germany on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

HKGrindavik16:00

HK - Grindavik

HK are playing Grindavik at the Premier League of Iceland on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

KA AkureyriIBV Vestmannaeyjar16:00

KA Akureyri - IBV Vestmannaeyjar

KA Akureyri are playing IBV Vestmannaeyjar at the Premier League of Iceland on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Vikingur R.KR Reykjavik16:00

Vikingur R. - KR Reykjavik

Vikingur R. are playing KR Reykjavik at the Premier League of Iceland on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BeneventoCittadella19:00

Benevento - Cittadella

Benevento are playing Cittadella at the Serie B, Promotion Playoff of Italy on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

SpartaksFS Metta LU13:00

Spartaks - FS Metta LU

Spartaks are playing FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TromsdalenKFUM Oslo13:30

Tromsdalen - KFUM Oslo

Tromsdalen are playing KFUM Oslo at the 1. Division of Norway on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Ullensaker KisaHam-Kam13:30

Ullensaker Kisa - Ham-Kam

Ullensaker Kisa are playing Ham-Kam at the 1. Division of Norway on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

ValerengaLillestrom16:00

Valerenga - Lillestrom

Valerenga are playing Lillestrom at the Eliteserien of Norway on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SportingPorto16:15

Sporting - Porto

Sporting are playing Porto at the Taca de Portugal of Portugal on May 25. The match will kick off 16:15 UTC.

AstraViitorul Constanta17:00

Astra - Viitorul Constanta

Astra are playing Viitorul Constanta at the National Cup of Romania on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SibirFK Krasnodar-210:00

Sibir - FK Krasnodar-2

Sibir are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

ArmavirSKA Khabarovsk12:00

Armavir - SKA Khabarovsk

Armavir are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BalticaTyumen12:00

Baltica - Tyumen

Baltica are playing Tyumen at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

FakelTom12:00

Fakel - Tom

Fakel are playing Tom at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

KhimkiLuch-Energia12:00

Khimki - Luch-Energia

Khimki are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Nizhnyi NovgorodMordovia12:00

Nizhnyi Novgorod - Mordovia

Nizhnyi Novgorod are playing Mordovia at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

RotorChertanovo12:00

Rotor - Chertanovo

Rotor are playing Chertanovo at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

ShinnikAvangard12:00

Shinnik - Avangard

Shinnik are playing Avangard at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartak-2Sochi12:00

Spartak-2 - Sochi

Spartak-2 are playing Sochi at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TambovZenit-212:00

Tambov - Zenit-2

Tambov are playing Zenit-2 at the FNL of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

HeartsCeltic14:00

Hearts - Celtic

Hearts are playing Celtic at the FA Cup of Scotland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

DomzaleMaribor13:45

Domzale - Maribor

Domzale are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on May 25. The match will kick off 13:45 UTC.

AluminijOlimpija15:55

Aluminij - Olimpija

Aluminij are playing Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on May 25. The match will kick off 15:55 UTC.

KrskoGorica15:55

Krsko - Gorica

Krsko are playing Gorica at the 1. SNL of Slovenia on May 25. The match will kick off 15:55 UTC.

MuraCelje15:55

Mura - Celje

Mura are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on May 25. The match will kick off 15:55 UTC.

Rudar VelenjeTriglav15:55

Rudar Velenje - Triglav

Rudar Velenje are playing Triglav at the 1. SNL of Slovenia on May 25. The match will kick off 15:55 UTC.

Rayo MajadahondaCordoba14:00

Rayo Majadahonda - Cordoba

Rayo Majadahonda are playing Cordoba at the Segunda Division of Spain on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

OsasunaLas Palmas16:00

Osasuna - Las Palmas

Osasuna are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting GijonAlbacete16:00

Sporting Gijon - Albacete

Sporting Gijon are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FrejVarberg14:00

Frej - Varberg

Frej are playing Varberg at the Superettan of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

HalmstadDegerfor14:00

Halmstad - Degerfor

Halmstad are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SyrianskaBrommapojkarna14:00

Syrianska - Brommapojkarna

Syrianska are playing Brommapojkarna at the Superettan of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Jonkoping S.Brage16:00

Jonkoping S. - Brage

Jonkoping S. are playing Brage at the Superettan of Sweden on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

HackenGoteborg14:00

Hacken - Goteborg

Hacken are playing Goteborg at the Allsvenskan of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Malmo FFAFC Eskilstuna14:00

Malmo FF - AFC Eskilstuna

Malmo FF are playing AFC Eskilstuna at the Allsvenskan of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

HelsingborgFalkenberg16:00

Helsingborg - Falkenberg

Helsingborg are playing Falkenberg at the Allsvenskan of Sweden on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BaselXamax17:00

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

LuganoGrasshoppers17:00

Lugano - Grasshoppers

Lugano are playing Grasshoppers at the Super League of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SionThun17:00

Sion - Thun

Sion are playing Thun at the Super League of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Young BoysLuzern17:00

Young Boys - Luzern

Young Boys are playing Luzern at the Super League of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

ZurichSt. Gallen17:00

Zurich - St. Gallen

Zurich are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

KonyasporAkhisar Bld genclik16:00

Konyaspor - Akhisar Bld genclik

Konyaspor are playing Akhisar Bld genclik at the Super Lig of Turkey on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

DesnaArsenal Kyiv14:00

Desna - Arsenal Kyiv

Desna are playing Arsenal Kyiv at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KarpatyOlimpik Donetsk14:00

Karpaty - Olimpik Donetsk

Karpaty are playing Olimpik Donetsk at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VorsklaChornomorets14:00

Vorskla - Chornomorets

Vorskla are playing Chornomorets at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Beijing Renhe1 - 0Tianjin Teda13'

Beijing Renhe - Tianjin Teda

Beijing Renhe are playing Tianjin Teda at the Super League of China on May 25. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and Beijing Renhe is winning 1-0.

Hebei CFFCJiangsu Suning11:35

Hebei CFFC - Jiangsu Suning

Hebei CFFC are playing Jiangsu Suning at the Super League of China on May 25. The match will kick off 11:35 UTC.

Wuhan ZallTianjin Tianhai11:35

Wuhan Zall - Tianjin Tianhai

Wuhan Zall are playing Tianjin Tianhai at the Super League of China on May 25. The match will kick off 11:35 UTC.

Consadole Sapporo0 - 0Gamba OsakaFull TimeFT

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

Consadole Sapporo played Gamba Osaka at the J-League of Japan on May 25. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shimizu S-Pulse4 - 3Vegalta SendaiFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai

Shimizu S-Pulse played Vegalta Sendai at the J-League of Japan on May 25. The match kicked off 05:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 4-3.

Cerezo Osaka1 - 0F.C.Tokyo82'

Cerezo Osaka - F.C.Tokyo

Cerezo Osaka are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on May 25. The match kicked off 06:00 UTC. It's the second half and Cerezo Osaka is winning 1-0.

Yokohama F. MarinosJubilo Iwata04:00

Yokohama F. Marinos - Jubilo Iwata

Yokohama F. Marinos are playing Jubilo Iwata at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 04:00 UTC.

Sagan TosuKashima Antlers05:00

Sagan Tosu - Kashima Antlers

Sagan Tosu are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Urawa Red DiamondsSanfrecce Hiroshima05:00

Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima

Urawa Red Diamonds are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Nagoya Grampus EightMatsumoto Yamaga FC06:00

Nagoya Grampus Eight - Matsumoto Yamaga FC

Nagoya Grampus Eight are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Vissel KobeShonan Bellmare06:00

Vissel Kobe - Shonan Bellmare

Vissel Kobe are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Oita TrinitaKawasaki Frontale07:00

Oita Trinita - Kawasaki Frontale

Oita Trinita are playing Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 07:00 UTC.

Kyoto Purple Sanga2 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Renofa Yamaguchi

Kyoto Purple Sanga played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on May 25. The match kicked off 05:00 UTC. Kyoto Purple Sanga won 2-0.

V-Varen Nagasaki1 - 0Tokushima VortisFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis

V-Varen Nagasaki played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on May 25. The match kicked off 05:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 1-0.

Tokyo Verdy1 - 1JEF United Ichihara81'

Tokyo Verdy - JEF United Ichihara

Tokyo Verdy are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on May 25. The match kicked off 06:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Ventforet Kofu1 - 0Yokohama FC41'

Ventforet Kofu - Yokohama FC

Ventforet Kofu are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Ventforet Kofu is winning 1-0.

Ehime FCMito Hollyhock08:00

Ehime FC - Mito Hollyhock

Ehime FC are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

FC RyukyuAlbirex Niigata10:30

FC Ryukyu - Albirex Niigata

FC Ryukyu are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on May 25. The match will kick off 10:30 UTC.

Kagoshima UnitedAvispa Fukuoka04:00

Kagoshima United - Avispa Fukuoka

Kagoshima United are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 04:00 UTC.

Montedio YamagataZweigen Kanazawa05:00

Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa

Montedio Yamagata are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SCFagiano Okayama05:00

Tochigi SC - Fagiano Okayama

Tochigi SC are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Kashiwa ReysolOmiya Ardija06:00

Kashiwa Reysol - Omiya Ardija

Kashiwa Reysol are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Pohang SteelersFC Seoul08:00

Pohang Steelers - FC Seoul

Pohang Steelers are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Gangwon FCJeju United10:00

Gangwon FC - Jeju United

Gangwon FC are playing Jeju United at the K-League 1 of Korea Republic on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

SeongnamUlsan10:00

Seongnam - Ulsan

Seongnam are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon CityDaejeon Citizen08:00

Suwon City - Daejeon Citizen

Suwon City are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

AnyangSeoul E-Land10:00

Anyang - Seoul E-Land

Anyang are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Asan MugunghwaGwangju Sangmu06:00

Asan Mugunghwa - Gwangju Sangmu

Asan Mugunghwa are playing Gwangju Sangmu at the K-League 2 of Korea Republic on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

TampinesGeylang12:30

Tampines - Geylang

Tampines are playing Geylang at the Premier League of Singapore on May 25. The match will kick off 12:30 UTC.

WarriorsHougang United12:30

Warriors - Hougang United

Warriors are playing Hougang United at the Premier League of Singapore on May 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Dinamo SamarkandQizilqum12:45

Dinamo Samarkand - Qizilqum

Dinamo Samarkand are playing Qizilqum at the PFL of Uzbekistan on May 25. The match will kick off 12:45 UTC.

SurkhonKokand-191212:45

Surkhon - Kokand-1912

Surkhon are playing Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on May 25. The match will kick off 12:45 UTC.

Navbahor NamanganAndijon FK13:50

Navbahor Namangan - Andijon FK

Navbahor Namangan are playing Andijon FK at the PFL of Uzbekistan on May 25. The match will kick off 13:50 UTC.

Metallurg BekobodBunyodkor14:00

Metallurg Bekobod - Bunyodkor

Metallurg Bekobod are playing Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AngolaEswatiniPostponedPst

Angola - Eswatini

Angola are playing Eswatini at the COSAFA Cup of Africa on May 25.

EswatiniMauritius14:30

Eswatini - Mauritius

Eswatini are playing Mauritius at the COSAFA Cup of Africa on May 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Chicago FireNew York City19:30

Chicago Fire - New York City

Chicago Fire are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on May 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Vancouver WhitecapsDallas23:00

Vancouver Whitecaps - Dallas

Vancouver Whitecaps are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on May 25. The match will kick off 23:00 UTC.

FC CincinnatiNew York Red Bulls23:30

FC Cincinnati - New York Red Bulls

FC Cincinnati are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

New England RevolutionD.C. United23:30

New England Revolution - D.C. United

New England Revolution are playing D.C. United at the Major League Soccer of Usa on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Philadelphia UnionPortland Timbers23:30

Philadelphia Union - Portland Timbers

Philadelphia Union are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota UnitedHouston Dynamo00:00

Minnesota United - Houston Dynamo

Minnesota United are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on May 26. The match will kick off 00:00 UTC.

Colorado RapidsColumbus Crew01:00

Colorado Rapids - Columbus Crew

Colorado Rapids are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on May 26. The match will kick off 01:00 UTC.

BotafogoPalmeiras19:00

Botafogo - Palmeiras

Botafogo are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

GremioAtletico-MG22:00

Gremio - Atletico-MG

Gremio are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

CoritibaCuiaba14:00

Coritiba - Cuiaba

Coritiba are playing Cuiaba at the Serie B of Brasil on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Ponte PretaParana19:30

Ponte Preta - Parana

Ponte Preta are playing Parana at the Serie B of Brasil on May 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Sao BentoOeste19:30

Sao Bento - Oeste

Sao Bento are playing Oeste at the Serie B of Brasil on May 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Brasil de PelotasAmerica MG22:00

Brasil de Pelotas - America MG

Brasil de Pelotas are playing America MG at the Serie B of Brasil on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Operario PRBotafogo SP22:00

Operario PR - Botafogo SP

Operario PR are playing Botafogo SP at the Serie B of Brasil on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

AntofagastaUnion La Calera18:45

Antofagasta - Union La Calera

Antofagasta are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on May 25. The match will kick off 18:45 UTC.

Colo ColoAudax Italiano23:30

Colo Colo - Audax Italiano

Colo Colo are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Fuerza AmarillaLDU-Quito20:00

Fuerza Amarilla - LDU-Quito

Fuerza Amarilla are playing LDU-Quito at the Serie A of Ecuador on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

El NacionalDep. Macara22:15

El Nacional - Dep. Macara

El Nacional are playing Dep. Macara at the Serie A of Ecuador on May 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Deportivo CuencaGuayaquil City00:30

Deportivo Cuenca - Guayaquil City

Deportivo Cuenca are playing Guayaquil City at the Serie A of Ecuador on May 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Sporting CristalMelgar16:15

Sporting Cristal - Melgar

Sporting Cristal are playing Melgar at the Primera Division, Apertura of Peru on May 25. The match will kick off 16:15 UTC.

Inti Gas AyacuchoUniversitario20:30

Inti Gas Ayacucho - Universitario

Inti Gas Ayacucho are playing Universitario at the Primera Division, Apertura of Peru on May 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Academia CantolaoUniv. San Martin22:45

Academia Cantolao - Univ. San Martin

Academia Cantolao are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Apertura of Peru on May 25. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport BoysAlianza Universidad01:00

Sport Boys - Alianza Universidad

Sport Boys are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Apertura of Peru on May 26. The match will kick off 01:00 UTC.

Defensor SportingFenix18:00

Defensor Sporting - Fenix

Defensor Sporting are playing Fenix at the Apertura of Uruguay on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

JuventudRiver Plate FC18:00

Juventud - River Plate FC

Juventud are playing River Plate FC at the Apertura of Uruguay on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

RamplaNacional M.18:00

Rampla - Nacional M.

Rampla are playing Nacional M. at the Apertura of Uruguay on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-20Korea Republic U-2013:30

Portugal U-20 - Korea Republic U-20

Portugal U-20 are playing Korea Republic U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

France U-20Saudi Arabia U-2016:00

France U-20 - Saudi Arabia U-20

France U-20 are playing Saudi Arabia U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Panama U-20Mali U-2016:00

Panama U-20 - Mali U-20

Panama U-20 are playing Mali U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentina U-20South Africa U-2018:30

Argentina U-20 - South Africa U-20

Argentina U-20 are playing South Africa U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 25. The match will kick off 18:30 UTC.

England WDenmark W12:00

England W - Denmark W

England W are playing Denmark W at the Friendlies - Woman of International on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Gandzasar-KapanLori13:00

Gandzasar-Kapan - Lori

Gandzasar-Kapan are playing Lori at the Premier League of Armenia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Banants-2Ararat-Armenia-213:00

Banants-2 - Ararat-Armenia-2

Banants-2 are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Pyunik-2Banants-313:00

Pyunik-2 - Banants-3

Pyunik-2 are playing Banants-3 at the First division of Armenia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Grazer AKWolfsberger AC-216:30

Grazer AK - Wolfsberger AC-2

Grazer AK are playing Wolfsberger AC-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on May 25. The match will kick off 16:30 UTC.

ReichenauAnif-Salzburg-212:00

Reichenau - Anif-Salzburg-2

Reichenau are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

GrodigHohenems14:00

Grodig - Hohenems

Grodig are playing Hohenems at the Regionalliga, West of Austria on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Wals-GrunauKitzbuhel14:30

Wals-Grunau - Kitzbuhel

Wals-Grunau are playing Kitzbuhel at the Regionalliga, West of Austria on May 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Altach-2St. Johann15:00

Altach-2 - St. Johann

Altach-2 are playing St. Johann at the Regionalliga, West of Austria on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

LangeneggPinzgau Saalfelden15:00

Langenegg - Pinzgau Saalfelden

Langenegg are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, West of Austria on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SeekirchenDornbirn16:00

Seekirchen - Dornbirn

Seekirchen are playing Dornbirn at the Regionalliga, West of Austria on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

St. Polten-2Parndorf14:30

St. Polten-2 - Parndorf

St. Polten-2 are playing Parndorf at the Regionalliga, Ost of Austria on May 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Innsbruck WSturm W14:00

Innsbruck W - Sturm W

Innsbruck W are playing Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

BOTSOR WZorka W11:00

BOTSOR W - Zorka W

BOTSOR W are playing Zorka W at the Premier League - Women of Belarus on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Smolevichi-STISputnik12:00

Smolevichi-STI - Sputnik

Smolevichi-STI are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

GranitVolna13:00

Granit - Volna

Granit are playing Volna at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SlonimBelshina13:00

Slonim - Belshina

Slonim are playing Belshina at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Khimik SvetlogorskOrsha14:00

Khimik Svetlogorsk - Orsha

Khimik Svetlogorsk are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

NaftanSmorgon14:00

Naftan - Smorgon

Naftan are playing Smorgon at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv GomelKrumkachy14:30

Lokomotiv Gomel - Krumkachy

Lokomotiv Gomel are playing Krumkachy at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 14:30 UTC.

BaranovichiLida15:00

Baranovichi - Lida

Baranovichi are playing Lida at the 1. Division of Belarus on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

DeinzeLierse Kempenzonen18:00

Deinze - Lierse Kempenzonen

Deinze are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division, Promotion Group of Belgium on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

VirtonThes Sport18:00

Virton - Thes Sport

Virton are playing Thes Sport at the First Amateur Division, Promotion Group of Belgium on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Celik ZenicaSiroki Brijeg15:00

Celik Zenica - Siroki Brijeg

Celik Zenica are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

FK ZvijezdaZrinjski15:00

FK Zvijezda - Zrinjski

FK Zvijezda are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

GabelaSarajevo15:00

Gabela - Sarajevo

Gabela are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Mladost DobojKrupa na Vrbasu15:00

Mladost Doboj - Krupa na Vrbasu

Mladost Doboj are playing Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

RadnikSloboda15:00

Radnik - Sloboda

Radnik are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Sloga DobojZeljeznicar15:00

Sloga Doboj - Zeljeznicar

Sloga Doboj are playing Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Bijelo BrdoKustosija15:30

Bijelo Brdo - Kustosija

Bijelo Brdo are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Hrvatski DragovoljacOsijek-215:30

Hrvatski Dragovoljac - Osijek-2

Hrvatski Dragovoljac are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

LuckoHajduk-215:30

Lucko - Hajduk-2

Lucko are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MedjimurjeZadar15:30

Medjimurje - Zadar

Medjimurje are playing Zadar at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SesveteVarteks15:30

Sesvete - Varteks

Sesvete are playing Varteks at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SibenikDinamo Zagreb-215:30

Sibenik - Dinamo Zagreb-2

Sibenik are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SolinDugopolje15:30

Solin - Dugopolje

Solin are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

ChrudimZizkov13:00

Chrudim - Zizkov

Chrudim are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Hradec KraloveTaborsko13:00

Hradec Kralove - Taborsko

Hradec Kralove are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

JihlavaBrno13:00

Jihlava - Brno

Jihlava are playing Brno at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SokolovUsti nad Labem13:00

Sokolov - Usti nad Labem

Sokolov are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TrinecBudejovice13:00

Trinec - Budejovice

Trinec are playing Budejovice at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

VarnsdorfZnojmo13:00

Varnsdorf - Znojmo

Varnsdorf are playing Znojmo at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

VitkovicePardubice13:00

Vitkovice - Pardubice

Vitkovice are playing Pardubice at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

VlasimProstejov13:00

Vlasim - Prostejov

Vlasim are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Boleslav U-19Pardubice U-1909:00

Boleslav U-19 - Pardubice U-19

Boleslav U-19 are playing Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Hradec Kralove U-19Pribram U-1909:00

Hradec Kralove U-19 - Pribram U-19

Hradec Kralove U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Karvina U-19Jihlava U-1911:00

Karvina U-19 - Jihlava U-19

Karvina U-19 are playing Jihlava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Slovacko U-19Dukla Praha U-1911:00

Slovacko U-19 - Dukla Praha U-19

Slovacko U-19 are playing Dukla Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Budejovice U-19Zlin U-1912:00

Budejovice U-19 - Zlin U-19

Budejovice U-19 are playing Zlin U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Plzen U-21Olomouc U-2111:30

Plzen U-21 - Olomouc U-21

Plzen U-21 are playing Olomouc U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Uhersky BrodHodonin-Sardice08:15

Uhersky Brod - Hodonin-Sardice

Uhersky Brod are playing Hodonin-Sardice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 08:15 UTC.

Frydek MistekOdra Petrkovice15:00

Frydek Mistek - Odra Petrkovice

Frydek Mistek are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Valasske MeziriciLisen15:00

Valasske Mezirici - Lisen

Valasske Mezirici are playing Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

PisekSokol Zivanice08:15

Pisek - Sokol Zivanice

Pisek are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 08:15 UTC.

PrevysovLoko Vltavin08:15

Prevysov - Loko Vltavin

Prevysov are playing Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 08:15 UTC.

Slavoj VysehradUsti nad Orlici08:15

Slavoj Vysehrad - Usti nad Orlici

Slavoj Vysehrad are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 08:15 UTC.

DobroviceDomazlice15:00

Dobrovice - Domazlice

Dobrovice are playing Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan VelvaryBenesov15:00

Slovan Velvary - Benesov

Slovan Velvary are playing Benesov at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

FredericiaHvidovre11:45

Fredericia - Hvidovre

Fredericia are playing Hvidovre at the Division 1 of Denmark on May 25. The match will kick off 11:45 UTC.

HelsingorLyngby11:45

Helsingor - Lyngby

Helsingor are playing Lyngby at the Division 1 of Denmark on May 25. The match will kick off 11:45 UTC.

KogeRoskilde11:45

Koge - Roskilde

Koge are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on May 25. The match will kick off 11:45 UTC.

NaestvedThisted11:45

Naestved - Thisted

Naestved are playing Thisted at the Division 1 of Denmark on May 25. The match will kick off 11:45 UTC.

SilkeborgNykobing11:45

Silkeborg - Nykobing

Silkeborg are playing Nykobing at the Division 1 of Denmark on May 25. The match will kick off 11:45 UTC.

ViborgFremad Amager11:45

Viborg - Fremad Amager

Viborg are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on May 25. The match will kick off 11:45 UTC.

Aarhus FremadRingkobing11:00

Aarhus Fremad - Ringkobing

Aarhus Fremad are playing Ringkobing at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Vanlose IFMiddelfart11:00

Vanlose IF - Middelfart

Vanlose IF are playing Middelfart at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

JammerbugtHellerup12:00

Jammerbugt - Hellerup

Jammerbugt are playing Hellerup at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BronshojB 93 Copenhagen13:00

Bronshoj - B 93 Copenhagen

Bronshoj are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

KoldingBrabrand13:00

Kolding - Brabrand

Kolding are playing Brabrand at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

HillerodDalum11:00

Hillerod - Dalum

Hillerod are playing Dalum at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Tarup-Paarup IFOdder11:00

Tarup-Paarup IF - Odder

Tarup-Paarup IF are playing Odder at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

VejgaardB 73 Slagelse11:00

Vejgaard - B 73 Slagelse

Vejgaard are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

FremMarienlyst12:00

Frem - Marienlyst

Frem are playing Marienlyst at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SydvestKjellerup12:00

Sydvest - Kjellerup

Sydvest are playing Kjellerup at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

OB Odense WNeasby W11:00

OB Odense W - Neasby W

OB Odense W are playing Neasby W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Vildbjerg WFarum W13:00

Vildbjerg W - Farum W

Vildbjerg W are playing Farum W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

NewportTranmere Rovers14:00

Newport - Tranmere Rovers

Newport are playing Tranmere Rovers at the League Two, Playoffs of England on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Trans NarvaNomme Kalju13:00

Trans Narva - Nomme Kalju

Trans Narva are playing Nomme Kalju at the National Cup of Estonia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

LegionWelco Tartu10:00

Legion - Welco Tartu

Legion are playing Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Tallinna Kalev-2Tarvas Rakvere10:00

Tallinna Kalev-2 - Tarvas Rakvere

Tallinna Kalev-2 are playing Tarvas Rakvere at the Esiliiga A of Estonia on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

ONS WMyran W12:00

ONS W - Myran W

ONS W are playing Myran W at the Naisten Liiga - Women of Finland on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Honka WJyPK W13:00

Honka W - JyPK W

Honka W are playing JyPK W at the Naisten Liiga - Women of Finland on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TiPS WKuPS W13:00

TiPS W - KuPS W

TiPS W are playing KuPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Aland United WIlves W15:00

Aland United W - Ilves W

Aland United W are playing Ilves W at the Naisten Liiga - Women of Finland on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

JIPPOMP14:00

JIPPO - MP

JIPPO are playing MP at the Kakkonen, Group A of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MiPKJaPS14:00

MiPK - JaPS

MiPK are playing JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VJSPEPO14:00

VJS - PEPO

VJS are playing PEPO at the Kakkonen, Group A of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ViikingitReipas14:00

Viikingit - Reipas

Viikingit are playing Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FC EspooHonka-214:00

FC Espoo - Honka-2

FC Espoo are playing Honka-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Ilves-2EPS14:00

Ilves-2 - EPS

Ilves-2 are playing EPS at the Kakkonen, Group B of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KuFu-98VIFK14:00

KuFu-98 - VIFK

KuFu-98 are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Consolat MarseillePontarlier16:00

Consolat Marseille - Pontarlier

Consolat Marseille are playing Pontarlier at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FrejusMarseille Endoume16:00

Frejus - Marseille Endoume

Frejus are playing Marseille Endoume at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

GrasseHyeres16:00

Grasse - Hyeres

Grasse are playing Hyeres at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Lyon-2Jura Sud16:00

Lyon-2 - Jura Sud

Lyon-2 are playing Jura Sud at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Marseille-2Nice-216:00

Marseille-2 - Nice-2

Marseille-2 are playing Nice-2 at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MartiguesAnnecy16:00

Martigues - Annecy

Martigues are playing Annecy at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-PriestMonaco-216:00

Saint-Priest - Monaco-2

Saint-Priest are playing Monaco-2 at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ToulonChasselay16:00

Toulon - Chasselay

Toulon are playing Chasselay at the National 2, Group A of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BergeracNimes-216:00

Bergerac - Nimes-2

Bergerac are playing Nimes-2 at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Bordeaux-2Moulins16:00

Bordeaux-2 - Moulins

Bordeaux-2 are playing Moulins at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ColomiersRomorantin16:00

Colomiers - Romorantin

Colomiers are playing Romorantin at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Le Puy AuvergneBlois16:00

Le Puy Auvergne - Blois

Le Puy Auvergne are playing Blois at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Les HerbiersStade Bordelais16:00

Les Herbiers - Stade Bordelais

Les Herbiers are playing Stade Bordelais at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-Etienne-2Stade Montois16:00

Saint-Etienne-2 - Stade Montois

Saint-Etienne-2 are playing Stade Montois at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SeteAndrezieux Boutheon16:00

Sete - Andrezieux Boutheon

Sete are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

St PryveTrelissac16:00

St Pryve - Trelissac

St Pryve are playing Trelissac at the National 2, Group B of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Boulogne-BillancourtOissel16:00

Boulogne-Billancourt - Oissel

Boulogne-Billancourt are playing Oissel at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ChartresVitre16:00

Chartres - Vitre

Chartres are playing Vitre at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Furiani-AglianiGranville16:00

Furiani-Agliani - Granville

Furiani-Agliani are playing Granville at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Nantes-2Mantes16:00

Nantes-2 - Mantes

Nantes-2 are playing Mantes at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

PoissyLorient-216:00

Poissy - Lorient-2

Poissy are playing Lorient-2 at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-MaloLe Havre-216:00

Saint-Malo - Le Havre-2

Saint-Malo are playing Le Havre-2 at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade BriochinPSG-216:00

Stade Briochin - PSG-2

Stade Briochin are playing PSG-2 at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

VannesBastia-Borgo16:00

Vannes - Bastia-Borgo

Vannes are playing Bastia-Borgo at the National 2, Group C of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FeigniesSchiltigheim16:00

Feignies - Schiltigheim

Feignies are playing Schiltigheim at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Fleury-MerogisArras16:00

Fleury-Merogis - Arras

Fleury-Merogis are playing Arras at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

HaguenauBobigny16:00

Haguenau - Bobigny

Haguenau are playing Bobigny at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Iris CroixReims-216:00

Iris Croix - Reims-2

Iris Croix are playing Reims-2 at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Lens-2Sainte Genevieve16:00

Lens-2 - Sainte Genevieve

Lens-2 are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Lille-2Creteil16:00

Lille-2 - Creteil

Lille-2 are playing Creteil at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SedanBelfort16:00

Sedan - Belfort

Sedan are playing Belfort at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

St. Maur LusiEpinal16:00

St. Maur Lusi - Epinal

St. Maur Lusi are playing Epinal at the National 2, Group D of France on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LohfeldenGinsheim12:00

Lohfelden - Ginsheim

Lohfelden are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Buchonia FliedenHessen Kassel13:00

Buchonia Flieden - Hessen Kassel

Buchonia Flieden are playing Hessen Kassel at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

EddersheimViktoria Griesheim13:00

Eddersheim - Viktoria Griesheim

Eddersheim are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

EderberglandRW Hadamar13:00

Ederbergland - RW Hadamar

Ederbergland are playing RW Hadamar at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

GiesenBayern Alzenau13:00

Giesen - Bayern Alzenau

Giesen are playing Bayern Alzenau at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Hunfelder SVBad Vilbel13:00

Hunfelder SV - Bad Vilbel

Hunfelder SV are playing Bad Vilbel at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Neu-IsenburgWaldgirmes13:00

Neu-Isenburg - Waldgirmes

Neu-Isenburg are playing Waldgirmes at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Turk Gucu FriedbergBaunatal13:00

Turk Gucu Friedberg - Baunatal

Turk Gucu Friedberg are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

PforzheimReutlingen12:00

Pforzheim - Reutlingen

Pforzheim are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Neckarsulmer SUNottingen12:30

Neckarsulmer SU - Nottingen

Neckarsulmer SU are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on May 25. The match will kick off 12:30 UTC.

HonvedVidi17:30

Honved - Vidi

Honved are playing Vidi at the National cup of Hungary on May 25. The match will kick off 17:30 UTC.

MagniFram16:00

Magni - Fram

Magni are playing Fram at the 1. Deild of Iceland on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Kari AkranesFjardabyggd14:00

Kari Akranes - Fjardabyggd

Kari Akranes are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VestriThrottur Vogar14:00

Vestri - Throttur Vogar

Vestri are playing Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VolsungurIR Reykjavik16:00

Volsungur - IR Reykjavik

Volsungur are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LongfordAthlone Town18:30

Longford - Athlone Town

Longford are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on May 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Bnei YehudaHapoel Hadera17:00

Bnei Yehuda - Hapoel Hadera

Bnei Yehuda are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaMaccabi Tel Aviv17:00

Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi NetanyaMaccabi Haifa17:00

Maccabi Netanya - Maccabi Haifa

Maccabi Netanya are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

CuneoLucchese12:30

Cuneo - Lucchese

Cuneo are playing Lucchese at the Serie C1, play-out of Italy on May 25. The match will kick off 12:30 UTC.

BiscegliePaganese16:00

Bisceglie - Paganese

Bisceglie are playing Paganese at the Serie C1, play-out of Italy on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter U-19Palermo U-1909:00

Inter U-19 - Palermo U-19

Inter U-19 are playing Palermo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Juventus U-19Napoli U-1911:00

Juventus U-19 - Napoli U-19

Juventus U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Cagliari U-19Torino U-1913:00

Cagliari U-19 - Torino U-19

Cagliari U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Empoli U-19Atalanta U-1913:00

Empoli U-19 - Atalanta U-19

Empoli U-19 are playing Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Fiorentina U-19Milan U-1913:00

Fiorentina U-19 - Milan U-19

Fiorentina U-19 are playing Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Sampdoria U-19Chievo U-1913:00

Sampdoria U-19 - Chievo U-19

Sampdoria U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Sassuolo U-19Genoa U-1913:00

Sassuolo U-19 - Genoa U-19

Sassuolo U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Udinese U-19Roma U-1913:00

Udinese U-19 - Roma U-19

Udinese U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AudaFK Rezekne12:00

Auda - FK Rezekne

Auda are playing FK Rezekne at the 1.Liga of Latvia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SmilteneNew Project13:00

Smiltene - New Project

Smiltene are playing New Project at the 1.Liga of Latvia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TukumsJDFS Alberts14:00

Tukums - JDFS Alberts

Tukums are playing JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo RigaBalvu15:00

Dinamo Riga - Balvu

Dinamo Riga are playing Balvu at the 1.Liga of Latvia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo-AutoZimbru12:00

Dinamo-Auto - Zimbru

Dinamo-Auto are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Codru LozovaSperanta14:00

Codru Lozova - Speranta

Codru Lozova are playing Speranta at the Divizia Nationala of Moldova on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

BuducnostSutjeska Niksic15:30

Buducnost - Sutjeska Niksic

Buducnost are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Grbalj RadanoviciMornar15:30

Grbalj Radanovici - Mornar

Grbalj Radanovici are playing Mornar at the 1. Division of Montenegro on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

IskraRudar Pljevlja15:30

Iskra - Rudar Pljevlja

Iskra are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

OFK TitogradOFK Petrovac15:30

OFK Titograd - OFK Petrovac

OFK Titograd are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

ZetaLovcen Cetinje15:30

Zeta - Lovcen Cetinje

Zeta are playing Lovcen Cetinje at the 1. Division of Montenegro on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

RKCGo Ahead Eagles16:30

RKC - Go Ahead Eagles

RKC are playing Go Ahead Eagles at the Eerste Divisie Playoff of Netherlands on May 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Sparta RotterdamDe Graafschap18:45

Sparta Rotterdam - De Graafschap

Sparta Rotterdam are playing De Graafschap at the Eerste Divisie Playoff of Netherlands on May 25. The match will kick off 18:45 UTC.

Almere City-2Barendrecht13:30

Almere City-2 - Barendrecht

Almere City-2 are playing Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Excelsior M.Vitesse-213:30

Excelsior M. - Vitesse-2

Excelsior M. are playing Vitesse-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

GVVV VeenendaalRijnsburgse Boys13:30

GVVV Veenendaal - Rijnsburgse Boys

GVVV Veenendaal are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

HHCSpakenburg13:30

HHC - Spakenburg

HHC are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

IJsselmeervogelsAFC13:30

IJsselmeervogels - AFC

IJsselmeervogels are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Koninklijke HFCKatwijk13:30

Koninklijke HFC - Katwijk

Koninklijke HFC are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenKozakken Boys13:30

Scheveningen - Kozakken Boys

Scheveningen are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2De Treffers/Kegro13:30

Sparta Rotterdam-2 - De Treffers/Kegro

Sparta Rotterdam-2 are playing De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

VVSBLienden13:30

VVSB - Lienden

VVSB are playing Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

BrattvagFredrikstad13:00

Brattvag - Fredrikstad

Brattvag are playing Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ByasenNardo14:00

Byasen - Nardo

Byasen are playing Nardo at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ElverumOdd Grenland-213:00

Elverum - Odd Grenland-2

Elverum are playing Odd Grenland-2 at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

OppsalSotra13:00

Oppsal - Sotra

Oppsal are playing Sotra at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AskerBaerum14:00

Asker - Baerum

Asker are playing Baerum at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Aalesund-2Eidsvold13:30

Aalesund-2 - Eidsvold

Aalesund-2 are playing Eidsvold at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

NordstrandRommen14:00

Nordstrand - Rommen

Nordstrand are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SpjelkavikTraeff14:00

Spjelkavik - Traeff

Spjelkavik are playing Traeff at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FolloOrn Horten14:00

Follo - Orn Horten

Follo are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FriggSF Grei14:00

Frigg - SF Grei

Frigg are playing SF Grei at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

IF ReadyHalsen14:00

IF Ready - Halsen

IF Ready are playing Halsen at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

NorildLyn15:00

Norild - Lyn

Norild are playing Lyn at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BroddViking-212:00

Brodd - Viking-2

Brodd are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

DonnPors Grenland14:00

Donn - Pors Grenland

Donn are playing Pors Grenland at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FlekkeroyFlint14:00

Flekkeroy - Flint

Flekkeroy are playing Flint at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VindbjartMandalskameratene14:00

Vindbjart - Mandalskameratene

Vindbjart are playing Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

DjervVestfossen11:00

Djerv - Vestfossen

Djerv are playing Vestfossen at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

FjoraBergen Nord13:00

Fjora - Bergen Nord

Fjora are playing Bergen Nord at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

OsSogndal-213:00

Os - Sogndal-2

Os are playing Sogndal-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Vard-HaugesundLysekloster13:00

Vard-Haugesund - Lysekloster

Vard-Haugesund are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

StordFyllingsdalen14:00

Stord - Fyllingsdalen

Stord are playing Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Ranheim-2Gjovik-Lyn12:00

Ranheim-2 - Gjovik-Lyn

Ranheim-2 are playing Gjovik-Lyn at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TillerVerdal12:00

Tiller - Verdal

Tiller are playing Verdal at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SteinkjerBrumunddal13:00

Steinkjer - Brumunddal

Steinkjer are playing Brumunddal at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

NybergsundKolstad14:00

Nybergsund - Kolstad

Nybergsund are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

OrklaStrindheim14:00

Orkla - Strindheim

Orkla are playing Strindheim at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Raufoss-2Melhus14:00

Raufoss-2 - Melhus

Raufoss-2 are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Melbo ILFloya11:00

Melbo IL - Floya

Melbo IL are playing Floya at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

JunkerenLeknes11:30

Junkeren - Leknes

Junkeren are playing Leknes at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Tromso-2Harstad14:00

Tromso-2 - Harstad

Tromso-2 are playing Harstad at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KayaGreen Archers08:00

Kaya - Green Archers

Kaya are playing Green Archers at the PFL of Philippines on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

CeresStallions11:00

Ceres - Stallions

Ceres are playing Stallions at the PFL of Philippines on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Zaglebie L U-19Pogon Szczecin U-1911:15

Zaglebie L U-19 - Pogon Szczecin U-19

Zaglebie L U-19 are playing Pogon Szczecin U-19 at the Central Youth League of Poland on May 25. The match will kick off 11:15 UTC.

Jagiellonia U-19Motor Lublin U-1911:30

Jagiellonia U-19 - Motor Lublin U-19

Jagiellonia U-19 are playing Motor Lublin U-19 at the Central Youth League of Poland on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Belchatow U-19Escola Varsovia U-1912:30

Belchatow U-19 - Escola Varsovia U-19

Belchatow U-19 are playing Escola Varsovia U-19 at the Central Youth League of Poland on May 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Arka Gdynia U-19Wisla Krakow U-1913:30

Arka Gdynia U-19 - Wisla Krakow U-19

Arka Gdynia U-19 are playing Wisla Krakow U-19 at the Central Youth League of Poland on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Elana Torun U-19Legia U-1915:00

Elana Torun U-19 - Legia U-19

Elana Torun U-19 are playing Legia U-19 at the Central Youth League of Poland on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

UKS Lodz WGornik Leczna W10:00

UKS Lodz W - Gornik Leczna W

UKS Lodz W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa, Championship round - Women of Poland on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Sosnowiec WKatowice W11:00

Sosnowiec W - Katowice W

Sosnowiec W are playing Katowice W at the Ekstraklasa, Championship round - Women of Poland on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

ACS Poli TimisoaraMioveni08:00

ACS Poli Timisoara - Mioveni

ACS Poli Timisoara are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

BrailaFarul Constanta08:00

Braila - Farul Constanta

Braila are playing Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

MetaloglobusEnergeticianul08:00

Metaloglobus - Energeticianul

Metaloglobus are playing Energeticianul at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

PanduriiASU Poli Timisoara08:00

Pandurii - ASU Poli Timisoara

Pandurii are playing ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Ripensia TimisoaraDaco-Getica08:00

Ripensia Timisoara - Daco-Getica

Ripensia Timisoara are playing Daco-Getica at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Sportul SnagovAerostar Bacau08:00

Sportul Snagov - Aerostar Bacau

Sportul Snagov are playing Aerostar Bacau at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

BalotestiUniversitatea Cluj09:00

Balotesti - Universitatea Cluj

Balotesti are playing Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Chindia TargovisteLuceafarul Oradea11:00

Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea

Chindia Targoviste are playing Luceafarul Oradea at the Liga 2 of Romania on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

FK Krasnodar-DRubin-D08:00

FK Krasnodar-D - Rubin-D

FK Krasnodar-D are playing Rubin-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Dinamo-DArsenal-D09:00

Dinamo-D - Arsenal-D

Dinamo-D are playing Arsenal-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Lokomotiv-DUfa-D09:00

Lokomotiv-D - Ufa-D

Lokomotiv-D are playing Ufa-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Zenit-DYenisey-D09:00

Zenit-D - Yenisey-D

Zenit-D are playing Yenisey-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Orenburg-DSpartak-D10:00

Orenburg-D - Spartak-D

Orenburg-D are playing Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Anzhi-DUral-D11:00

Anzhi-D - Ural-D

Anzhi-D are playing Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

CSKA-DKr. Sovetov-D11:00

CSKA-D - Kr. Sovetov-D

CSKA-D are playing Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Akhmat-DRostov-D12:00

Akhmat-D - Rostov-D

Akhmat-D are playing Rostov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Zenit IrkutskIrtysh Omsk08:00

Zenit Irkutsk - Irtysh Omsk

Zenit Irkutsk are playing Irtysh Omsk at the PFL, Vostok of Russia on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

ChitaDinamo Barnaul09:00

Chita - Dinamo Barnaul

Chita are playing Dinamo Barnaul at the PFL, Vostok of Russia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Luki-EnergiaFK Murom13:00

Luki-Energia - FK Murom

Luki-Energia are playing FK Murom at the PFL, Zapad of Russia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

KomarnoSlavoj Trebisov15:00

Komarno - Slavoj Trebisov

Komarno are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

LipanyInter Bratislava15:00

Lipany - Inter Bratislava

Lipany are playing Inter Bratislava at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiva KosicePartizan Bardejov15:00

Lokomotiva Kosice - Partizan Bardejov

Lokomotiva Kosice are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

PopradPetrzalka akademia15:00

Poprad - Petrzalka akademia

Poprad are playing Petrzalka akademia at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SamorinPohronie15:00

Samorin - Pohronie

Samorin are playing Pohronie at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Tatran PresovBanska Bystrica15:00

Tatran Presov - Banska Bystrica

Tatran Presov are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Zilina-2Liptovsky Mikulas15:00

Zilina-2 - Liptovsky Mikulas

Zilina-2 are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BiljeNK Brda15:00

Bilje - NK Brda

Bilje are playing NK Brda at the 2. SNL of Slovenia on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Real Madrid-2FC Cartagena16:00

Real Madrid-2 - FC Cartagena

Real Madrid-2 are playing FC Cartagena at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BadajozUD Logrones17:00

Badajoz - UD Logrones

Badajoz are playing UD Logrones at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

EDMF ChurraGimnastica Segoviana15:30

EDMF Churra - Gimnastica Segoviana

EDMF Churra are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 15:30 UTC.

CayonSD Logrones16:00

Cayon - SD Logrones

Cayon are playing SD Logrones at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Numancia-2Laredo16:00

Numancia-2 - Laredo

Numancia-2 are playing Laredo at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

PratCeuta16:00

Prat - Ceuta

Prat are playing Ceuta at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

San IgnacioMarino de Luanco16:00

San Ignacio - Marino de Luanco

San Ignacio are playing Marino de Luanco at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MoraloHorta18:00

Moralo - Horta

Moralo are playing Horta at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

LindomeEskilsminne11:00

Lindome - Eskilsminne

Lindome are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Oskarshamns AIKLund13:00

Oskarshamns AIK - Lund

Oskarshamns AIK are playing Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Assyriska TurabdinLjungskile14:00

Assyriska Turabdin - Ljungskile

Assyriska Turabdin are playing Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AtvidabergTvaaker14:00

Atvidaberg - Tvaaker

Atvidaberg are playing Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KristianstadVarnamo14:00

Kristianstad - Varnamo

Kristianstad are playing Varnamo at the Division 1, Sodra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

UtsiktensOddevold14:00

Utsiktens - Oddevold

Utsiktens are playing Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Team ThorenKarlslunds12:00

Team Thoren - Karlslunds

Team Thoren are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BodenCarlstad United14:00

Boden - Carlstad United

Boden are playing Carlstad United at the Division 1, Norra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KarlstadGefle14:00

Karlstad - Gefle

Karlstad are playing Gefle at the Division 1, Norra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SollentunaForward14:00

Sollentuna - Forward

Sollentuna are playing Forward at the Division 1, Norra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SylviaAkropolis14:00

Sylvia - Akropolis

Sylvia are playing Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SavedalenIFK Tidaholm11:30

Savedalen - IFK Tidaholm

Savedalen are playing IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

AmalGrebbestads12:00

Amal - Grebbestads

Amal are playing Grebbestads at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

NordvarmlandOrebro Syrianska14:00

Nordvarmland - Orebro Syrianska

Nordvarmland are playing Orebro Syrianska at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

UddevallaVargarda14:00

Uddevalla - Vargarda

Uddevalla are playing Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KarlbergKungsangen12:00

Karlberg - Kungsangen

Karlberg are playing Kungsangen at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SkiljeboLidingo12:00

Skiljebo - Lidingo

Skiljebo are playing Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

HudiksvallStocksund14:00

Hudiksvall - Stocksund

Hudiksvall are playing Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

TabyKvarnsveden14:00

Taby - Kvarnsveden

Taby are playing Kvarnsveden at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AnundsjoSkelleftea12:00

Anundsjo - Skelleftea

Anundsjo are playing Skelleftea at the Division 2, Norrland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

GottneFriska Viljor12:00

Gottne - Friska Viljor

Gottne are playing Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

IFK UmeaPitea12:00

IFK Umea - Pitea

IFK Umea are playing Pitea at the Division 2, Norrland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Ytterhogdals IKIFK Timra12:00

Ytterhogdals IK - IFK Timra

Ytterhogdals IK are playing IFK Timra at the Division 2, Norrland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SandviksLulea14:00

Sandviks - Lulea

Sandviks are playing Lulea at the Division 2, Norrland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

TafteaIFK Ostersund14:00

Taftea - IFK Ostersund

Taftea are playing IFK Ostersund at the Division 2, Norrland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MotalaStockholm Internazionale12:00

Motala - Stockholm Internazionale

Motala are playing Stockholm Internazionale at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TyresoAspudden-Tellus12:00

Tyreso - Aspudden-Tellus

Tyreso are playing Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Arameiska-SyrianskaAssyriska IF14:00

Arameiska-Syrianska - Assyriska IF

Arameiska-Syrianska are playing Assyriska IF at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

IFK MalmoOnsala12:00

IFK Malmo - Onsala

IFK Malmo are playing Onsala at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Olympic BKPrespa Birlik12:00

Olympic BK - Prespa Birlik

Olympic BK are playing Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AngelholmAssyriska BK14:00

Angelholm - Assyriska BK

Angelholm are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

EslovStafsinge14:00

Eslov - Stafsinge

Eslov are playing Stafsinge at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VinbergsRosengard14:00

Vinbergs - Rosengard

Vinbergs are playing Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Almeboda LinnerydDalstorps12:00

Almeboda Linneryd - Dalstorps

Almeboda Linneryd are playing Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BromollaNassjo12:00

Bromolla - Nassjo

Bromolla are playing Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

RappeHassleholms IF13:00

Rappe - Hassleholms IF

Rappe are playing Hassleholms IF at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

NosabyOsterlen14:00

Nosaby - Osterlen

Nosaby are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Basel-2Munsingen14:00

Basel-2 - Munsingen

Basel-2 are playing Munsingen at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

BruhlStade Nyonnais14:00

Bruhl - Stade Nyonnais

Bruhl are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ChamZurich-214:00

Cham - Zurich-2

Cham are playing Zurich-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KonizYverdon14:00

Koniz - Yverdon

Koniz are playing Yverdon at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

La Chaux-de-FondsBavois14:00

La Chaux-de-Fonds - Bavois

La Chaux-de-Fonds are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Sion-2Bellinzona14:00

Sion-2 - Bellinzona

Sion-2 are playing Bellinzona at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

WohlenBreitenrain14:00

Wohlen - Breitenrain

Wohlen are playing Breitenrain at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

YF JuventusStade Lausanne Ouchy14:00

YF Juventus - Stade Lausanne Ouchy

YF Juventus are playing Stade Lausanne Ouchy at the 1. Liga Promotion of Switzerland on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Servette Chenois WGrasshoppers W17:00

Servette Chenois W - Grasshoppers W

Servette Chenois W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Yverdon WLuzern W17:00

Yverdon W - Luzern W

Yverdon W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Fenerbahce U-21Antalyaspor U-2110:00

Fenerbahce U-21 - Antalyaspor U-21

Fenerbahce U-21 are playing Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Konyaspor U-21Akhisar Bld U-2110:30

Konyaspor U-21 - Akhisar Bld U-21

Konyaspor U-21 are playing Akhisar Bld U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 25. The match will kick off 10:30 UTC.

MykolaivDnipro-111:00

Mykolaiv - Dnipro-1

Mykolaiv are playing Dnipro-1 at the Persha Liga of Ukraine on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

AvanhardMetallist14:00

Avanhard - Metallist

Avanhard are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Hirnyk-SportVolyn14:00

Hirnyk-Sport - Volyn

Hirnyk-Sport are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Kolos KovalivkaObolon-Brovar14:00

Kolos Kovalivka - Obolon-Brovar

Kolos Kovalivka are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Rukh VynnykyFC Sumy14:00

Rukh Vynnyky - FC Sumy

Rukh Vynnyky are playing FC Sumy at the Persha Liga of Ukraine on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Zorya U-21Oleksandria U-2109:00

Zorya U-21 - Oleksandria U-21

Zorya U-21 are playing Oleksandria U-21 at the Youth League, Championship Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Shakhtar U-21Vorskla U-2110:00

Shakhtar U-21 - Vorskla U-21

Shakhtar U-21 are playing Vorskla U-21 at the Youth League, Championship Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Dynamo K U-21Arsenal Kyiv U-2111:00

Dynamo K U-21 - Arsenal Kyiv U-21

Dynamo K U-21 are playing Arsenal Kyiv U-21 at the Youth League, Championship Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Desna U-21Mariupol U-2109:00

Desna U-21 - Mariupol U-21

Desna U-21 are playing Mariupol U-21 at the Youth League, Lower Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Karpaty U-21Lviv U-2109:00

Karpaty U-21 - Lviv U-21

Karpaty U-21 are playing Lviv U-21 at the Youth League, Lower Round of Ukraine on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Angkor Tiger FCPolice Commissary08:30

Angkor Tiger FC - Police Commissary

Angkor Tiger FC are playing Police Commissary at the C-League of Cambodia on May 25. The match will kick off 08:30 UTC.

Boueng Ket FCAsia Euro United08:30

Boueng Ket FC - Asia Euro United

Boueng Ket FC are playing Asia Euro United at the C-League of Cambodia on May 25. The match will kick off 08:30 UTC.

National DefenseVisakha11:00

National Defense - Visakha

National Defense are playing Visakha at the C-League of Cambodia on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Heilongjiang Lava Spring1 - 0Liaoning Kaixin14'

Heilongjiang Lava Spring - Liaoning Kaixin

Heilongjiang Lava Spring are playing Liaoning Kaixin at the League 1 of China on May 25. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and Heilongjiang Lava Spring is winning 1-0.

Beijing BSUZhejiang Greentown11:30

Beijing BSU - Zhejiang Greentown

Beijing BSU are playing Zhejiang Greentown at the League 1 of China on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Guangdong Southern TigersShijiazhuang11:30

Guangdong Southern Tigers - Shijiazhuang

Guangdong Southern Tigers are playing Shijiazhuang at the League 1 of China on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Guizhou ZhichengShaanxi Changan11:30

Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan

Guizhou Zhicheng are playing Shaanxi Changan at the League 1 of China on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Shanghai ShenxinXinjiang Tianshan11:30

Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan

Shanghai Shenxin are playing Xinjiang Tianshan at the League 1 of China on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Nantong ZhiyunSichuan11:35

Nantong Zhiyun - Sichuan

Nantong Zhiyun are playing Sichuan at the League 1 of China on May 25. The match will kick off 11:35 UTC.

Guangxi BaoyunFujian Tianxin07:00

Guangxi Baoyun - Fujian Tianxin

Guangxi Baoyun are playing Fujian Tianxin at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 07:00 UTC.

Inner MongoliaJiangsu Yancheng07:00

Inner Mongolia - Jiangsu Yancheng

Inner Mongolia are playing Jiangsu Yancheng at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 07:00 UTC.

Qingdao Jonoon2 - 0Yanbian Beiguo43'

Qingdao Jonoon - Yanbian Beiguo

Qingdao Jonoon are playing Yanbian Beiguo at the League 2 of China on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Qingdao Jonoon is winning 2-0.

Shanxi XinduQingdao Red Lions07:00

Shanxi Xindu - Qingdao Red Lions

Shanxi Xindu are playing Qingdao Red Lions at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 07:00 UTC.

Shenzhen Pengcheng0 - 0Chengdu Qianbao44'

Shenzhen Pengcheng - Chengdu Qianbao

Shenzhen Pengcheng are playing Chengdu Qianbao at the League 2 of China on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sichuan Jiuniu1 - 0Wuhan Three Towns44'

Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns

Sichuan Jiuniu are playing Wuhan Three Towns at the League 2 of China on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Sichuan Jiuniu is winning 1-0.

Taizhou Yuanda4 - 0Xian Daxing Chongde44'

Taizhou Yuanda - Xian Daxing Chongde

Taizhou Yuanda are playing Xian Daxing Chongde at the League 2 of China on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Taizhou Yuanda is winning 4-0.

Yinchuan HelanshanHebei Elite07:00

Yinchuan Helanshan - Hebei Elite

Yinchuan Helanshan are playing Hebei Elite at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 07:00 UTC.

Jilin Baijia0 - 1Zibo Sunday14'

Jilin Baijia - Zibo Sunday

Jilin Baijia are playing Zibo Sunday at the League 2 of China on May 25. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and Zibo Sunday is winning 0-1.

Shenyang Urban FCDalian Chanjoy08:00

Shenyang Urban FC - Dalian Chanjoy

Shenyang Urban FC are playing Dalian Chanjoy at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Hubei Chufeng HeliNanjing Shaye08:30

Hubei Chufeng Heli - Nanjing Shaye

Hubei Chufeng Heli are playing Nanjing Shaye at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 08:30 UTC.

Jiangxi LianshengHangzhou Wuyue11:00

Jiangxi Liansheng - Hangzhou Wuyue

Jiangxi Liansheng are playing Hangzhou Wuyue at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Suzhou DongwuYunnan Kunlu11:30

Suzhou Dongwu - Yunnan Kunlu

Suzhou Dongwu are playing Yunnan Kunlu at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Zhejiang YitengLhasa11:30

Zhejiang Yiteng - Lhasa

Zhejiang Yiteng are playing Lhasa at the League 2 of China on May 25. The match will kick off 11:30 UTC.

KitcheeSouthern District08:00

Kitchee - Southern District

Kitchee are playing Southern District at the FA cup of Hong Kong on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

PSS SlemanSemen Padang13:30

PSS Sleman - Semen Padang

PSS Sleman are playing Semen Padang at the Liga 1 of Indonesia on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

BulatAktobe Jas11:00

Bulat - Aktobe Jas

Bulat are playing Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Zhetysu-2Kyran11:00

Zhetysu-2 - Kyran

Zhetysu-2 are playing Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Cheonan City0 - 0Daejeon Korail80'

Cheonan City - Daejeon Korail

Cheonan City are playing Daejeon Korail at the National League cup of Korea Republic on May 25. The match kicked off 06:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Gimhae2 - 1Busan Kyotong80'

Gimhae - Busan Kyotong

Gimhae are playing Busan Kyotong at the National League cup of Korea Republic on May 25. The match kicked off 06:00 UTC. It's the second half and Gimhae is winning 2-1.

FK Kara BaltaAlay Osh10:00

FK Kara Balta - Alay Osh

FK Kara Balta are playing Alay Osh at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Akademia-LiderDordoi Bishkek12:00

Akademia-Lider - Dordoi Bishkek

Akademia-Lider are playing Dordoi Bishkek at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

PKNSPetaling Jaya City14:00

PKNS - Petaling Jaya City

PKNS are playing Petaling Jaya City at the Super League of Malaysia on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

PahangFelda UnitedPostponedPst

Pahang - Felda United

Pahang are playing Felda United at the Super League of Malaysia on May 25.

PerakMelaka Utd14:00

Perak - Melaka Utd

Perak are playing Melaka Utd at the Super League of Malaysia on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Pulau PinangSabah14:00

Pulau Pinang - Sabah

Pulau Pinang are playing Sabah at the Premier League of Malaysia on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SarawakDarul Takzim-214:00

Sarawak - Darul Takzim-2

Sarawak are playing Darul Takzim-2 at the Premier League of Malaysia on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Terengganu-2Kelantan FC14:00

Terengganu-2 - Kelantan FC

Terengganu-2 are playing Kelantan FC at the Premier League of Malaysia on May 25. The match will kick off 14:00 UTC.

JaishTaliya19:00

Jaish - Taliya

Jaish are playing Taliya at the National cup of Syria on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

KaramaTeshrin19:00

Karama - Teshrin

Karama are playing Teshrin at the National cup of Syria on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Nakhon RatchasimaThai Port10:45

Nakhon Ratchasima - Thai Port

Nakhon Ratchasima are playing Thai Port at the League 1 of Thailand on May 25. The match will kick off 10:45 UTC.

TratChiangrai United11:00

Trat - Chiangrai United

Trat are playing Chiangrai United at the League 1 of Thailand on May 25. The match will kick off 11:00 UTC.

ChiangmaiPrachuap12:00

Chiangmai - Prachuap

Chiangmai are playing Prachuap at the League 1 of Thailand on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SukhothaiChainat12:00

Sukhothai - Chainat

Sukhothai are playing Chainat at the League 1 of Thailand on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SuphanburiPTT Rayong13:00

Suphanburi - PTT Rayong

Suphanburi are playing PTT Rayong at the League 1 of Thailand on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Energetik MaryAhal12:45

Energetik Mary - Ahal

Energetik Mary are playing Ahal at the Yokary Liga of Turkmenistan on May 25. The match will kick off 12:45 UTC.

SagadamAltyn Asyr12:45

Sagadam - Altyn Asyr

Sagadam are playing Altyn Asyr at the Yokary Liga of Turkmenistan on May 25. The match will kick off 12:45 UTC.

Kopetdag AsgabatBalkan13:30

Kopetdag Asgabat - Balkan

Kopetdag Asgabat are playing Balkan at the Yokary Liga of Turkmenistan on May 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Shabab DubaiAl Fujairah18:00

Al Shabab Dubai - Al Fujairah

Al Shabab Dubai are playing Al Fujairah at the Premier League of Uae on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Dibba Al FujairahBanni Yas18:00

Dibba Al Fujairah - Banni Yas

Dibba Al Fujairah are playing Banni Yas at the Premier League of Uae on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

EmiratesAl Sharjah18:00

Emirates - Al Sharjah

Emirates are playing Al Sharjah at the Premier League of Uae on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Da NangHoang Anh Gia Lai10:00

Da Nang - Hoang Anh Gia Lai

Da Nang are playing Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Sanna Khanh HoaQuang Nam10:00

Sanna Khanh Hoa - Quang Nam

Sanna Khanh Hoa are playing Quang Nam at the V-League of Vietnam on May 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Ho Chi Minh CitySong Lam Nghe An Vinh12:00

Ho Chi Minh City - Song Lam Nghe An Vinh

Ho Chi Minh City are playing Song Lam Nghe An Vinh at the V-League of Vietnam on May 25. The match will kick off 12:00 UTC.

JACASVO13:00

JAC - ASVO

JAC are playing ASVO at the Championat National of Benin on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

JS PobASPAC15:00

JS Pob - ASPAC

JS Pob are playing ASPAC at the Championat National of Benin on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SoleilBembereke15:00

Soleil - Bembereke

Soleil are playing Bembereke at the Championat National of Benin on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Dragon de YaoundeAPEJES Academy15:00

Dragon de Yaounde - APEJES Academy

Dragon de Yaounde are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on May 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Blue EaglesBig Bullets12:30

Blue Eagles - Big Bullets

Blue Eagles are playing Big Bullets at the Super League of Malawi on May 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Tshakhuma TMRoyal Eagles13:00

Tshakhuma TM - Royal Eagles

Tshakhuma TM are playing Royal Eagles at the Premier League. Relegation playoff of South Africa on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

KabweRed Arrows FC13:00

Kabwe - Red Arrows FC

Kabwe are playing Red Arrows FC at the Super League of Zambia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

MufuliraGreen Buffaloes FC13:00

Mufulira - Green Buffaloes FC

Mufulira are playing Green Buffaloes FC at the Super League of Zambia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Nakambala LeopardsLusaka Dynamos13:00

Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos

Nakambala Leopards are playing Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ZESCO UnitedKitwe United13:00

ZESCO United - Kitwe United

ZESCO United are playing Kitwe United at the Super League of Zambia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ZanacoPrison Leopards13:00

Zanaco - Prison Leopards

Zanaco are playing Prison Leopards at the Super League of Zambia on May 25. The match will kick off 13:00 UTC.

VorkutaKingsman22:00

Vorkuta - Kingsman

Vorkuta are playing Kingsman at the CSL of Canada on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Hamilton CityWaterloo22:30

Hamilton City - Waterloo

Hamilton City are playing Waterloo at the CSL of Canada on May 25. The match will kick off 22:30 UTC.

Brantford GalaxySerbian White Eagles00:30

Brantford Galaxy - Serbian White Eagles

Brantford Galaxy are playing Serbian White Eagles at the CSL of Canada on May 26. The match will kick off 00:30 UTC.

York9Forge20:00

York9 - Forge

York9 are playing Forge at the Premier League of Canada on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

CavalryHFX Wanderers22:30

Cavalry - HFX Wanderers

Cavalry are playing HFX Wanderers at the Premier League of Canada on May 25. The match will kick off 22:30 UTC.

Barcelona AtleticoAtlantico FC20:00

Barcelona Atletico - Atlantico FC

Barcelona Atletico are playing Atlantico FC at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

CibaoVega Real22:00

Cibao - Vega Real

Cibao are playing Vega Real at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

CD OlimpiaMotagua20:00

CD Olimpia - Motagua

CD Olimpia are playing Motagua at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

San Francisco FCTauro FC01:00

San Francisco FC - Tauro FC

San Francisco FC are playing Tauro FC at the LFP, Playoffs of Panama on May 26. The match will kick off 01:00 UTC.

Sky Blue WPortland Thorns W22:00

Sky Blue W - Portland Thorns W

Sky Blue W are playing Portland Thorns W at the NWSL - Women of Usa on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Utah Royals WOrlando Pride W00:00

Utah Royals W - Orlando Pride W

Utah Royals W are playing Orlando Pride W at the NWSL - Women of Usa on May 26. The match will kick off 00:00 UTC.

Hartford AthleticOttawa Fury FC23:00

Hartford Athletic - Ottawa Fury FC

Hartford Athletic are playing Ottawa Fury FC at the USL Championship of Usa on May 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Indy ElevenNashville23:00

Indy Eleven - Nashville

Indy Eleven are playing Nashville at the USL Championship of Usa on May 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Charleston BatteryAtlanta United-223:30

Charleston Battery - Atlanta United-2

Charleston Battery are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Tampa BaySwope Park Rangers23:30

Tampa Bay - Swope Park Rangers

Tampa Bay are playing Swope Park Rangers at the USL Championship of Usa on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Austin BoldNew Mexico United00:30

Austin Bold - New Mexico United

Austin Bold are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 00:30 UTC.

OKC EnergyColorado Springs00:30

OKC Energy - Colorado Springs

OKC Energy are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Rio Grande ValleySan Antonio FC00:30

Rio Grande Valley - San Antonio FC

Rio Grande Valley are playing San Antonio FC at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Los Angeles Galaxy-2Orange County02:00

Los Angeles Galaxy-2 - Orange County

Los Angeles Galaxy-2 are playing Orange County at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 02:00 UTC.

Portland Timbers-2El Paso Locomotive02:00

Portland Timbers-2 - El Paso Locomotive

Portland Timbers-2 are playing El Paso Locomotive at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 02:00 UTC.

Real MonarchsPhoenix Rising02:00

Real Monarchs - Phoenix Rising

Real Monarchs are playing Phoenix Rising at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 02:00 UTC.

Las Vegas LightsTulsa Roughnecks02:30

Las Vegas Lights - Tulsa Roughnecks

Las Vegas Lights are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 02:30 UTC.

ChattanoogaGreenville23:00

Chattanooga - Greenville

Chattanooga are playing Greenville at the USL League One of Usa on May 25. The match will kick off 23:00 UTC.

TormentaLansing00:00

Tormenta - Lansing

Tormenta are playing Lansing at the USL League One of Usa on May 26. The match will kick off 00:00 UTC.

SarmientoIndependiente Rivadavia19:35

Sarmiento - Independiente Rivadavia

Sarmiento are playing Independiente Rivadavia at the Primera B Nacional, Promotion PlayOffs of Argentina on May 25. The match will kick off 19:35 UTC.

ColegialesSan Telmo16:05

Colegiales - San Telmo

Colegiales are playing San Telmo at the Primera B Metropolitana, Promotion Playoffs of Argentina on May 25. The match will kick off 16:05 UTC.

SarmientoIndependiente Rivadavia19:35

Sarmiento - Independiente Rivadavia

Sarmiento are playing Independiente Rivadavia at the Primera B Metropolitana, Promotion Playoffs of Argentina on May 25. The match will kick off 19:35 UTC.

TucumanTigre21:45

Tucuman - Tigre

Tucuman are playing Tigre at the Copa de la Superliga of Argentina on May 25. The match will kick off 21:45 UTC.

ConfiancaNautico20:15

Confianca - Nautico

Confianca are playing Nautico at the Serie C of Brasil on May 25. The match will kick off 20:15 UTC.

EC Sao JoseJuventude21:00

EC Sao Jose - Juventude

EC Sao Jose are playing Juventude at the Serie C of Brasil on May 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Santa CruzABC Natal22:15

Santa Cruz - ABC Natal

Santa Cruz are playing ABC Natal at the Serie C of Brasil on May 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Portuguesa RJSobradinho18:00

Portuguesa RJ - Sobradinho

Portuguesa RJ are playing Sobradinho at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Bahia de FeiraAmerica RN19:00

Bahia de Feira - America RN

Bahia de Feira are playing America RN at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

FlorestaBragantino PA19:00

Floresta - Bragantino PA

Floresta are playing Bragantino PA at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

JuazeirenseAparecidense19:00

Juazeirense - Aparecidense

Juazeirense are playing Aparecidense at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Sao Raimundo RRRio Branco20:00

Sao Raimundo RR - Rio Branco

Sao Raimundo RR are playing Rio Branco at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

SerraURT20:00

Serra - URT

Serra are playing URT at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

FerroviariaMaringa21:00

Ferroviaria - Maringa

Ferroviaria are playing Maringa at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 21:00 UTC.

JoinvilleAvenida SC21:00

Joinville - Avenida SC

Joinville are playing Avenida SC at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 21:00 UTC.

CaldenseVitoria ES22:00

Caldense - Vitoria ES

Caldense are playing Vitoria ES at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Coruripe ALFluminense de Feira22:00

Coruripe AL - Fluminense de Feira

Coruripe AL are playing Fluminense de Feira at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

SinopPalmas22:00

Sinop - Palmas

Sinop are playing Palmas at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Fast ClubeBarcelona RO23:00

Fast Clube - Barcelona RO

Fast Clube are playing Barcelona RO at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Real AriquemesManaus23:30

Real Ariquemes - Manaus

Real Ariquemes are playing Manaus at the Serie D of Brasil on May 25. The match will kick off 23:30 UTC.

MelipillaPuerto M20:00

Melipilla - Puerto M

Melipilla are playing Puerto M at the Primera B of Chile on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

CobreloaMagallanes21:00

Cobreloa - Magallanes

Cobreloa are playing Magallanes at the Primera B of Chile on May 25. The match will kick off 21:00 UTC.

La SerenaRangers Talca22:00

La Serena - Rangers Talca

La Serena are playing Rangers Talca at the Primera B of Chile on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

San Luis de QuillotaBarnachea23:00

San Luis de Quillota - Barnachea

San Luis de Quillota are playing Barnachea at the Primera B of Chile on May 25. The match will kick off 23:00 UTC.

CopiapoU. San Felipe02:00

Copiapo - U. San Felipe

Copiapo are playing U. San Felipe at the Primera B of Chile on May 26. The match will kick off 02:00 UTC.

MillonariosPasto22:00

Millonarios - Pasto

Millonarios are playing Pasto at the Primera Division, Final Stages of Colombia on May 25. The match will kick off 22:00 UTC.

CortuluaBarranquilla20:30

Cortulua - Barranquilla

Cortulua are playing Barranquilla at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaLeones20:30

Real Cartagena - Leones

Real Cartagena are playing Leones at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 25. The match will kick off 20:30 UTC.

ZuliaCaracas20:00

Zulia - Caracas

Zulia are playing Caracas at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on May 25. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaEstudiantes de Merida21:00

Aragua - Estudiantes de Merida

Aragua are playing Estudiantes de Merida at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on May 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Acacia RidgeCaboolture08:00

Acacia Ridge - Caboolture

Acacia Ridge are playing Caboolture at the Brisbane Premier League of Australia on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Bayside UnitedBrisbane Knights08:00

Bayside United - Brisbane Knights

Bayside United are playing Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

ToowongThe Gap08:00

Toowong - The Gap

Toowong are playing The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on May 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Green Gully Cavaliers2 - 4Altona MagicFull TimeFT

Green Gully Cavaliers - Altona Magic

Green Gully Cavaliers played Altona Magic at the NPL Victoria of Australia on May 25. The match kicked off 05:00 UTC. Altona Magic won 2-4.

Avondale Heights0 - 0Dandenong CityFull TimeFT

Avondale Heights - Dandenong City

Avondale Heights played Dandenong City at the NPL Victoria of Australia on May 25. The match kicked off 05:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hume City1 - 0Dandenong Thunder12'

Hume City - Dandenong Thunder

Hume City are playing Dandenong Thunder at the NPL Victoria of Australia on May 25. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and Hume City is winning 1-0.

South MelbourneBentleigh Greens06:00

South Melbourne - Bentleigh Greens

South Melbourne are playing Bentleigh Greens at the NPL Victoria of Australia on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Adelaide Blue Eagles0 - 2Campbelltown CityFull TimeFT

Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City

Adelaide Blue Eagles played Campbelltown City at the NPL South Australia of Australia on May 25. The match kicked off 05:30 UTC. Campbelltown City won 0-2.

Adelaide United U-211 - 3Adelaide RaidersFull TimeFT

Adelaide United U-21 - Adelaide Raiders

Adelaide United U-21 played Adelaide Raiders at the NPL South Australia of Australia on May 25. The match kicked off 05:30 UTC. Adelaide Raiders won 1-3.

Croydon Kings2 - 0Adelaide CityFull TimeFT

Croydon Kings - Adelaide City

Croydon Kings played Adelaide City at the NPL South Australia of Australia on May 25. The match kicked off 05:30 UTC. Croydon Kings won 2-0.

MetroStars4 - 1Para HillsFull TimeFT

MetroStars - Para Hills

MetroStars played Para Hills at the NPL South Australia of Australia on May 25. The match kicked off 05:30 UTC. MetroStars won 4-1.

West Adelaide1 - 1Adelaide CometsFull TimeFT

West Adelaide - Adelaide Comets

West Adelaide played Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on May 25. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Armadale0 - 0Sorrento FC40'

Armadale - Sorrento FC

Armadale are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Balcatta1 - 0ECU Joondalup42'

Balcatta - ECU Joondalup

Balcatta are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Balcatta is winning 1-0.

Bayswater City1 - 0Perth Glory-241'

Bayswater City - Perth Glory-2

Bayswater City are playing Perth Glory-2 at the NPL Western Australia of Australia on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Bayswater City is winning 1-0.

Floreat Athena1 - 1Stirling Lions40'

Floreat Athena - Stirling Lions

Floreat Athena are playing Stirling Lions at the NPL Western Australia of Australia on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Inglewood United2 - 0Rockingham City42'

Inglewood United - Rockingham City

Inglewood United are playing Rockingham City at the NPL Western Australia of Australia on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Inglewood United is winning 2-0.

Perth0 - 0Cockburn City39'

Perth - Cockburn City

Perth are playing Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sutherland SharksSydney Olympic08:30

Sutherland Sharks - Sydney Olympic

Sutherland Sharks are playing Sydney Olympic at the NPL New South Wales of Australia on May 25. The match will kick off 08:30 UTC.

Marconi StallionsAPIA Tigers09:00

Marconi Stallions - APIA Tigers

Marconi Stallions are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Mt Druitt TownBlacktown City09:00

Mt Druitt Town - Blacktown City

Mt Druitt Town are playing Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Sydney-2Hakoah Sydney City09:00

Sydney-2 - Hakoah Sydney City

Sydney-2 are playing Hakoah Sydney City at the NPL New South Wales of Australia on May 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Manly United FCWolves FC05:00

Manly United FC - Wolves FC

Manly United FC are playing Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Rockdale City SunsSydney United05:00

Rockdale City Suns - Sydney United

Rockdale City Suns are playing Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Charlestown CityBroadmeadow Magic04:30

Charlestown City - Broadmeadow Magic

Charlestown City are playing Broadmeadow Magic at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Edgeworth EaglesLambton Jaffas04:30

Edgeworth Eagles - Lambton Jaffas

Edgeworth Eagles are playing Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Hamilton OlympicValentine04:30

Hamilton Olympic - Valentine

Hamilton Olympic are playing Valentine at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Lake MacquarieWeston Bears04:30

Lake Macquarie - Weston Bears

Lake Macquarie are playing Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Newcastle Jets-2Maitland04:30

Newcastle Jets-2 - Maitland

Newcastle Jets-2 are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Gungahlin5 - 1Riverina RhinosFull TimeFT

Gungahlin - Riverina Rhinos

Gungahlin played Riverina Rhinos at the NPL Capital Territory of Australia on May 25. The match kicked off 05:00 UTC. Gungahlin won 5-1.

Tuggeranong United3 - 0Belconnen UnitedFull TimeFT

Tuggeranong United - Belconnen United

Tuggeranong United played Belconnen United at the NPL Capital Territory of Australia on May 25. The match kicked off 05:00 UTC. Tuggeranong United won 3-0.

CanberraCooma Tigers05:00

Canberra - Cooma Tigers

Canberra are playing Cooma Tigers at the NPL Capital Territory of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Canberra OlympicWoden Weston05:00

Canberra Olympic - Woden Weston

Canberra Olympic are playing Woden Weston at the NPL Capital Territory of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Korea Republic U-182 - 0Thailand U-1918'

Korea Republic U-18 - Thailand U-19

Korea Republic U-18 are playing Thailand U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on May 25. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and Korea Republic U-18 is winning 2-0.