Hamilton U-20 vs Partick Th. U-20 Live Score and Live Stream

Kick-off at 14:00 on Monday, February 11
StangerStanger (goal)13'
ReillyReilly (goal)57'
WinterWinter (goal)83'
Scotland SPFL Reserve League
3 : 0
FT
Copy
All videos of Hamilton U-20 - Partick Th. U-20 on your website!
Full Time
Match ends. Hamilton U-20 3, Partick Th. U-20 0.
83 '
3 - 0
Winter scores for Hamilton U-20.
57 '
2 - 0
Reilly scores for Hamilton U-20.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
13 '
1 - 0
Stanger scores for Hamilton U-20.
Kick-off
First half begins
View All
5
Hamilton U-20 have gone 5 consecutive matches without a clean sheet.
5
Hamilton U-20 haven't lost in their previous 5 home matches.
5
Partick Th. U-20 have conceded two or more goals in their previous 5 away matches.
Live Match Report

Hamilton U-20 played Partick Th. U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 11. The match kicked off 14:00 UTC. Hamilton U-20 won 3-0. Hamilton U-20 are 10th in the table with 20 points after 16 matches, while Partick Th. U-20 are 15th with 15 points in 16 matches.

Stanger scored the first goal on the 13th minute of the game followed by goals from Reilly and Winter, who made the final score 3-0.

ScoreBat was covering Hamilton U-20 vs Partick Th. U-20 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Scotland SPFL Reserve League's live standings are availble and updated in real time. You can watch Hamilton U-20 vs Partick Th. U-20 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Scotland SPFL Reserve League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/hamilton-u20-vs-partick-th-u20-live-stream/

Hamilton U-20 have played a draw with Dundee U-20 in their previous match, while Partick Th. U-20 have lost to Kilmarnock U-20 in their previous match.

Previous Meetings
December 19th, 2017 - SPFL Reserve League
September 26th, 2017 - SPFL Reserve League

Hamilton U-20 and Partick Th. U-20 have met twice in their recent history. Hamilton U-20 won once while Partick Th. U-20 also won once.

Hamilton U-20 have won 6 of their 16 matches in SPFL Reserve League, drawing 2 and having 8 defeats this season. They have scored 27 goals - 1.69 per match, conceding 30 - 1.88 per match. Partick Th. U-20 have won 4 of their 16 matches in SPFL Reserve League, drawing 3 and having 9 defeats this season. They have scored 17 goals - 1.06 per match, conceding 45 - 2.81 per match.

Goals and video highlights of the match between Hamilton U-20 and Partick Th. U-20 are being added in real time. You can watch the goals by Stanger, Reilly and Winter as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Hamilton U-20 or Partick Th. U-20 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Hamilton U-20 and Partick Th. U-20 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Hamilton U-20 vs Partick Th. U-20 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Scotland SPFL Reserve League are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
WolvesArsenal18:45

Wolves - Arsenal

Wolves are playing Arsenal at the Premier League of England on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Manchester UnitedManchester City19:00

Manchester United - Manchester City

Manchester United are playing Manchester City at the Premier League of England on April 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico MadridValencia17:30

Atletico Madrid - Valencia

Atletico Madrid are playing Valencia at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

EspanyolCelta Vigo18:30

Espanyol - Celta Vigo

Espanyol are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

LeganesAthletic Bilbao18:30

Leganes - Athletic Bilbao

Leganes are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

LevanteReal Betis19:30

Levante - Real Betis

Levante are playing Real Betis at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 19:30 UTC.

AC MilanLazio18:45

AC Milan - Lazio

AC Milan are playing Lazio at the National Cup of Italy on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

UtrechtFortuna17:45

Utrecht - Fortuna

Utrecht are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match will kick off 17:45 UTC.

ZwolleGroningen17:45

Zwolle - Groningen

Zwolle are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match will kick off 17:45 UTC.

NACFeyenoord18:45

NAC - Feyenoord

NAC are playing Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Akhmat GroznyiFK Krasnodar16:00

Akhmat Groznyi - FK Krasnodar

Akhmat Groznyi are playing FK Krasnodar at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

RostovLokomotiv16:00

Rostov - Lokomotiv

Rostov are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

CSKAAnzhi16:30

CSKA - Anzhi

CSKA are playing Anzhi at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

RubinUfa16:30

Rubin - Ufa

Rubin are playing Ufa at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

ZenitDinamo18:00

Zenit - Dinamo

Zenit are playing Dinamo at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Austria VSt. Polten17:00

Austria V - St. Polten

Austria V are playing St. Polten at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

LASK LinzSturm17:00

LASK Linz - Sturm

LASK Linz are playing Sturm at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SalzburgWolfsberger AC17:00

Salzburg - Wolfsberger AC

Salzburg are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CSKA SofiaBotev16:00

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia are playing Botev at the National Cup of Bulgaria on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

RustaviLokomotiv Tbilisi15:00

Rustavi - Lokomotiv Tbilisi

Rustavi are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo BatumiSaburtalo17:00

Dinamo Batumi - Saburtalo

Dinamo Batumi are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Werder BremenBayern Munich18:45

Werder Bremen - Bayern Munich

Werder Bremen are playing Bayern Munich at the National cup of Germany on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

VentspilsRigas FS14:30

Ventspils - Rigas FS

Ventspils are playing Rigas FS at the Virsliga of Latvia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

RigaLiepaja15:00

Riga - Liepaja

Riga are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Pogon SzczecinLechia Gdansk16:00

Pogon Szczecin - Lechia Gdansk

Pogon Szczecin are playing Lechia Gdansk at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

LechLegia18:30

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

AstraCluj16:45

Astra - Cluj

Astra are playing Cluj at the National Cup of Romania on April 24. The match will kick off 16:45 UTC.

Luch-Energia0 - 1SochiFull TimeFT

Luch-Energia - Sochi

Luch-Energia played Sochi at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. Sochi won 0-1.

SKA Khabarovsk0 - 1KhimkiFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Khimki

SKA Khabarovsk played Khimki at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. Khimki won 0-1.

Sibir1 - 0Tom90 +3'

Sibir - Tom

Sibir are playing Tom at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sibir is winning 1-0.

Tyumen1 - 2Spartak-290 +5'

Tyumen - Spartak-2

Tyumen are playing Spartak-2 at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Spartak-2 is winning 1-2.

FK Krasnodar-20 - 0RotorHalf TimeHT

FK Krasnodar-2 - Rotor

FK Krasnodar-2 are playing Rotor at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

MordoviaFakel15:00

Mordovia - Fakel

Mordovia are playing Fakel at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TambovShinnik15:15

Tambov - Shinnik

Tambov are playing Shinnik at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 15:15 UTC.

ArmavirZenit-215:30

Armavir - Zenit-2

Armavir are playing Zenit-2 at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

ChertanovoAvangard16:00

Chertanovo - Avangard

Chertanovo are playing Avangard at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Nizhnyi NovgorodBaltica16:00

Nizhnyi Novgorod - Baltica

Nizhnyi Novgorod are playing Baltica at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MuraMaribor17:30

Mura - Maribor

Mura are playing Maribor at the National Cup of Slovenia on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

AFC EskilstunaOstersunds FK17:00

AFC Eskilstuna - Ostersunds FK

AFC Eskilstuna are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AIKHacken17:00

AIK - Hacken

AIK are playing Hacken at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ElfsborgOrebro17:00

Elfsborg - Orebro

Elfsborg are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

FalkenbergSirius17:00

Falkenberg - Sirius

Falkenberg are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Malmo FFHammarby17:00

Malmo FF - Hammarby

Malmo FF are playing Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Akhisar Bld genclikUmraniyespor17:00

Akhisar Bld genclik - Umraniyespor

Akhisar Bld genclik are playing Umraniyespor at the National cup of Turkey on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

OleksandriaMariupol14:00

Oleksandria - Mariupol

Oleksandria are playing Mariupol at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ZoryaLviv14:00

Zorya - Lviv

Zorya are playing Lviv at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Dynamo K.Shakhtar D15:30

Dynamo K. - Shakhtar D

Dynamo K. are playing Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Jeonbuk Motors2 - 1Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Urawa Red Diamonds

Jeonbuk Motors played Urawa Red Diamonds at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Jeonbuk Motors won 2-1.

Kashima Antlers0 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Kashima Antlers - Gyeongnam FC

Kashima Antlers played Gyeongnam FC at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongnam FC won 0-1.

Beijing Guoan2 - 0Buriram UnitedFull TimeFT

Beijing Guoan - Buriram United

Beijing Guoan played Buriram United at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Beijing Guoan won 2-0.

Darul Takzim0 - 1Shandong Luneng51'

Darul Takzim - Shandong Luneng

Darul Takzim are playing Shandong Luneng at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and Shandong Luneng is winning 0-1.

Kairat1 - 0AtyrauHalf TimeHT

Kairat - Atyrau

Kairat are playing Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Kairat is winning 1-0.

Home United3 - 0GeylangFull TimeFT

Home United - Geylang

Home United played Geylang at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Home United won 3-0.

Hougang United4 - 2AlbirexFull TimeFT

Hougang United - Albirex

Hougang United played Albirex at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Hougang United won 4-2.

Warriors1 - 1TampinesFull TimeFT

Warriors - Tampines

Warriors played Tampines at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brunei DPMM0 - 0Young Lions80'

Brunei DPMM - Young Lions

Brunei DPMM are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Free State StarsBaroka16:00

Free State Stars - Baroka

Free State Stars are playing Baroka at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

AmaZulu DurbanSuperSport United17:30

AmaZulu Durban - SuperSport United

AmaZulu Durban are playing SuperSport United at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Bidvest WitsBlack Leopards Venda17:30

Bidvest Wits - Black Leopards Venda

Bidvest Wits are playing Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Maritzburg UnitedOrlando Pirates17:30

Maritzburg United - Orlando Pirates

Maritzburg United are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Polokwane CityBloemfontein Celtic17:30

Polokwane City - Bloemfontein Celtic

Polokwane City are playing Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

New York CityChicago Fire23:00

New York City - Chicago Fire

New York City are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus CrewD.C. United23:30

Columbus Crew - D.C. United

Columbus Crew are playing D.C. United at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

New England RevolutionMontreal Impact23:30

New England Revolution - Montreal Impact

New England Revolution are playing Montreal Impact at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota UnitedLos Angeles Galaxy00:00

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Seattle SoundersSan Jose Earthquakes02:30

Seattle Sounders - San Jose Earthquakes

Seattle Sounders are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on April 25. The match will kick off 02:30 UTC.

Deportivo La EquidadRionegro Aguilas21:30

Deportivo La Equidad - Rionegro Aguilas

Deportivo La Equidad are playing Rionegro Aguilas at the Apertura of Colombia on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

Once CaldasDeportivo Cali23:30

Once Caldas - Deportivo Cali

Once Caldas are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico NacionalIndep. Medellin01:30

Atletico Nacional - Indep. Medellin

Atletico Nacional are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on April 25. The match will kick off 01:30 UTC.

PalestinoRiver Plate22:15

Palestino - River Plate

Palestino are playing River Plate at the Group A of Copa Libertadores on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Alianza LimaInternacional00:30

Alianza Lima - Internacional

Alianza Lima are playing Internacional at the Group A of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

LDU-QuitoFlamengo00:30

LDU-Quito - Flamengo

LDU-Quito are playing Flamengo at the Group D of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

San JosePenarol00:30

San Jose - Penarol

San Jose are playing Penarol at the Group D of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

WilstermannAtletico-PR22:15

Wilstermann - Atletico-PR

Wilstermann are playing Atletico-PR at the Group G of Copa Libertadores on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Deportes TolimaBoca Juniors00:30

Deportes Tolima - Boca Juniors

Deportes Tolima are playing Boca Juniors at the Group G of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Rosario CentralUniversidad Catolica22:15

Rosario Central - Universidad Catolica

Rosario Central are playing Universidad Catolica at the Group H of Copa Libertadores on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Brisbane Roar FCAdelaide United04:00

Brisbane Roar FC - Adelaide United

Brisbane Roar FC are playing Adelaide United at the A-League of Australia on April 25. The match will kick off 04:00 UTC.

KukesiSkenderbeu14:00

Kukesi - Skenderbeu

Kukesi are playing Skenderbeu at the National cup of Albania on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Luftetari GjirokasterKF Tirana14:00

Luftetari Gjirokaster - KF Tirana

Luftetari Gjirokaster are playing KF Tirana at the National cup of Albania on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

FK ZvijezdaCelik Zenica15:00

FK Zvijezda - Celik Zenica

FK Zvijezda are playing Celik Zenica at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GabelaRadnik15:00

Gabela - Radnik

Gabela are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Krupa na VrbasuSloga Doboj15:00

Krupa na Vrbasu - Sloga Doboj

Krupa na Vrbasu are playing Sloga Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SarajevoMladost Doboj15:00

Sarajevo - Mladost Doboj

Sarajevo are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ZrinjskiSloboda15:00

Zrinjski - Sloboda

Zrinjski are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ZeljeznicarSiroki Brijeg18:00

Zeljeznicar - Siroki Brijeg

Zeljeznicar are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Inter-ZapresicRijeka16:00

Inter-Zapresic - Rijeka

Inter-Zapresic are playing Rijeka at the National cup of Croatia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Othellos1 - 2Olympiakos Nicosia45 +3'

Othellos - Olympiakos Nicosia

Othellos are playing Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Olympiakos Nicosia is winning 1-2.

OstravaBohemians 190515:00

Ostrava - Bohemians 1905

Ostrava are playing Bohemians 1905 at the National cup of Czech Republic on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavia PrahaSparta Praha17:30

Slavia Praha - Sparta Praha

Slavia Praha are playing Sparta Praha at the National cup of Czech Republic on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

PisekLoko Vltavin15:00

Pisek - Loko Vltavin

Pisek are playing Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NaestvedFremad Amager15:30

Naestved - Fremad Amager

Naestved are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

PaideLevadia T16:00

Paide - Levadia T

Paide are playing Levadia T at the National Cup of Estonia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Trans NarvaMaardu16:00

Trans Narva - Maardu

Trans Narva are playing Maardu at the National Cup of Estonia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Paris W0 - 0Montpellier W68'

Paris W - Montpellier W

Paris W are playing Montpellier W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Dijon WLyon W16:30

Dijon W - Lyon W

Dijon W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Fleury WGuingamp W16:30

Fleury W - Guingamp W

Fleury W are playing Guingamp W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Lille WSoyaux W16:30

Lille W - Soyaux W

Lille W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Metz WRodez W16:30

Metz W - Rodez W

Metz W are playing Rodez W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

PSG WBordeaux W16:30

PSG W - Bordeaux W

PSG W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

WuppertalerBorussia D-217:00

Wuppertaler - Borussia D-2

Wuppertaler are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Jahn ForchheimGrosbardorf16:30

Jahn Forchheim - Grosbardorf

Jahn Forchheim are playing Grosbardorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Wurzburger Kickers-2Wurzburger FV17:00

Wurzburger Kickers-2 - Wurzburger FV

Wurzburger Kickers-2 are playing Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

NeumunsterInter Turkspor Kiel16:30

Neumunster - Inter Turkspor Kiel

Neumunster are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

PforzheimNormannia Gmund16:30

Pforzheim - Normannia Gmund

Pforzheim are playing Normannia Gmund at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

HombergDusseldorf West17:30

Homberg - Dusseldorf West

Homberg are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Apollon U-200 - 4PAOK U-20Full TimeFT

Apollon U-20 - PAOK U-20

Apollon U-20 played PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. PAOK U-20 won 0-4.

Olympiakos U-203 - 1OFI U-20Half TimeHT

Olympiakos U-20 - OFI U-20

Olympiakos U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Olympiakos U-20 is winning 3-1.

Soroksar0 - 1HonvedHalf TimeHT

Soroksar - Honved

Soroksar are playing Honved at the National cup of Hungary on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Honved is winning 0-1.

VolsungurTindastoll19:00

Volsungur - Tindastoll

Volsungur are playing Tindastoll at the National Cup of Iceland on April 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AcreHapoel Marmorek16:00

Hapoel Acre - Hapoel Marmorek

Hapoel Acre are playing Hapoel Marmorek at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel IksalHapoel Bnei Lod16:00

Hapoel Iksal - Hapoel Bnei Lod

Hapoel Iksal are playing Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Petah TikvaMaccabi Ahi Nazareth16:00

Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Petah Tikva are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZionHapoel Ramat HaSharon16:00

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Ramat HaSharon

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Torino U-195 - 2Napoli U-19Full TimeFT

Torino U-19 - Napoli U-19

Torino U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Torino U-19 won 5-2.

MonzaViterbese16:00

Monza - Viterbese

Monza are playing Viterbese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hegelmann LitauenTrakai-215:00

Hegelmann Litauen - Trakai-2

Hegelmann Litauen are playing Trakai-2 at the 1 Lyga of Lithuania on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

KupiskisPakruojis15:30

Kupiskis - Pakruojis

Kupiskis are playing Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

DudelangeProgres Niedercorn18:00

Dudelange - Progres Niedercorn

Dudelange are playing Progres Niedercorn at the National cup of Luxembourg on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Mertert-WasserbilligEtzella18:00

Mertert-Wasserbillig - Etzella

Mertert-Wasserbillig are playing Etzella at the National cup of Luxembourg on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Belasica StrumicaShkendija14:00

Belasica Strumica - Shkendija

Belasica Strumica are playing Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MakedonijaVardar14:00

Makedonija - Vardar

Makedonija are playing Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

RabotnickiPobeda14:00

Rabotnicki - Pobeda

Rabotnicki are playing Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Renova DzepcisteSileks14:00

Renova Dzepciste - Sileks

Renova Dzepciste are playing Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ShkupiAcademy Pandev14:00

Shkupi - Academy Pandev

Shkupi are playing Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Odd Grenland-2Fram Larvik17:00

Odd Grenland-2 - Fram Larvik

Odd Grenland-2 are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Viking-2Bryne-216:00

Viking-2 - Bryne-2

Viking-2 are playing Bryne-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Wigry SLKS Lodz15:00

Wigry S - LKS Lodz

Wigry S are playing LKS Lodz at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RakowPodbeskidzie15:30

Rakow - Podbeskidzie

Rakow are playing Podbeskidzie at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Chrobry GlogowGarbarnia16:00

Chrobry Glogow - Garbarnia

Chrobry Glogow are playing Garbarnia at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

JastrzebieBytovia Bytow16:00

Jastrzebie - Bytovia Bytow

Jastrzebie are playing Bytovia Bytow at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Odra OpoleStal Mielec17:00

Odra Opole - Stal Mielec

Odra Opole are playing Stal Mielec at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Puszcza N.Nieciecza17:00

Puszcza N. - Nieciecza

Puszcza N. are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Sandecja Nowy SaczTychy 7117:10

Sandecja Nowy Sacz - Tychy 71

Sandecja Nowy Sacz are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:10 UTC.

KatowiceOlsztyn17:30

Katowice - Olsztyn

Katowice are playing Olsztyn at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

ChojniczankaWarta Poznan18:00

Chojniczanka - Warta Poznan

Chojniczanka are playing Warta Poznan at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Elana TorunSkra Czestochowa15:00

Elana Torun - Skra Czestochowa

Elana Torun are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

EnergetykBelchatow15:00

Energetyk - Belchatow

Energetyk are playing Belchatow at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gornik LecznaPogon Siedlce15:00

Gornik Leczna - Pogon Siedlce

Gornik Leczna are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gryf WOlimpia G15:00

Gryf W - Olimpia G

Gryf W are playing Olimpia G at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Resovia RzeszowRuch Chorzow15:00

Resovia Rzeszow - Ruch Chorzow

Resovia Rzeszow are playing Ruch Chorzow at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal Stalowa WolaOlimpia Elblag15:00

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag

Stal Stalowa Wola are playing Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

StargardSiarka Tarnobrzeg15:00

Stargard - Siarka Tarnobrzeg

Stargard are playing Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz PruszkowRozwoj Katowice17:00

Znicz Pruszkow - Rozwoj Katowice

Znicz Pruszkow are playing Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

WidzewRadomiak Radom17:05

Widzew - Radomiak Radom

Widzew are playing Radomiak Radom at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:05 UTC.

Biala Podlaska W3 - 0Katowice WFull TimeFT

Biala Podlaska W - Katowice W

Biala Podlaska W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Biala Podlaska W won 3-0.

Medyk Konin WWroclaw W14:00

Medyk Konin W - Wroclaw W

Medyk Konin W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Mitech Zywiec WOlimpia Szczecin W14:00

Mitech Zywiec W - Olimpia Szczecin W

Mitech Zywiec W are playing Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Sosnowiec WPolonia Poznan W14:00

Sosnowiec W - Polonia Poznan W

Sosnowiec W are playing Polonia Poznan W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

UJ Krakow WUKS Lodz W14:00

UJ Krakow W - UKS Lodz W

UJ Krakow W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Walbrzych WGornik Leczna W15:00

Walbrzych W - Gornik Leczna W

Walbrzych W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Yenisey-D2 - 0Orenburg-DFull TimeFT

Yenisey-D - Orenburg-D

Yenisey-D played Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 05:00 UTC. Yenisey-D won 2-0.

Arsenal-D0 - 5Spartak-DFull TimeFT

Arsenal-D - Spartak-D

Arsenal-D played Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Spartak-D won 0-5.

Kr. Sovetov-DUral-D14:00

Kr. Sovetov-D - Ural-D

Kr. Sovetov-D are playing Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KomarnoZilina-214:30

Komarno - Zilina-2

Komarno are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Liptovsky MikulasBanska Bystrica14:30

Liptovsky Mikulas - Banska Bystrica

Liptovsky Mikulas are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Partizan BardejovDubnica14:30

Partizan Bardejov - Dubnica

Partizan Bardejov are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Petrzalka akademiaLipany14:30

Petrzalka akademia - Lipany

Petrzalka akademia are playing Lipany at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

SamorinLokomotiva Kosice14:30

Samorin - Lokomotiva Kosice

Samorin are playing Lokomotiva Kosice at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Slavoj TrebisovTatran Presov14:30

Slavoj Trebisov - Tatran Presov

Slavoj Trebisov are playing Tatran Presov at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 14:30 UTC.

PohronieSkalica17:00

Pohronie - Skalica

Pohronie are playing Skalica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Barcelona WSevilla W14:00

Barcelona W - Sevilla W

Barcelona W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Undy AthleticCwmamman United17:30

Undy Athletic - Cwmamman United

Undy Athletic are playing Cwmamman United at the Division 1 of Wales on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Goytre UnitedCambrian Clydach18:30

Goytre United - Cambrian Clydach

Goytre United are playing Cambrian Clydach at the Division 1 of Wales on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

Pusamania Borneo2 - 1PersibFull TimeFT

Pusamania Borneo - Persib

Pusamania Borneo played Persib at the Nacional cup of Indonesia on April 24. The match kicked off 08:30 UTC. Pusamania Borneo won 2-1.

F.C.Tokyo2 - 0Kashiwa ReysolFull TimeFT

F.C.Tokyo - Kashiwa Reysol

F.C.Tokyo played Kashiwa Reysol at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. F.C.Tokyo won 2-0.

Gamba Osaka4 - 1Jubilo IwataFull TimeFT

Gamba Osaka - Jubilo Iwata

Gamba Osaka played Jubilo Iwata at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gamba Osaka won 4-1.

Oita Trinita2 - 2Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight

Oita Trinita played Nagoya Grampus Eight at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shimizu S-Pulse2 - 2Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga FC

Shimizu S-Pulse played Matsumoto Yamaga FC at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

V-Varen Nagasaki3 - 6Consadole SapporoFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Consadole Sapporo

V-Varen Nagasaki played Consadole Sapporo at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Consadole Sapporo won 3-6.

Vegalta Sendai1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Vegalta Sendai - Sagan Tosu

Vegalta Sendai played Sagan Tosu at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cerezo Osaka1 - 0Vissel KobeFull TimeFT

Cerezo Osaka - Vissel Kobe

Cerezo Osaka played Vissel Kobe at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Cerezo Osaka won 1-0.

Yokohama F. Marinos1 - 0Shonan BellmareFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare

Yokohama F. Marinos played Shonan Bellmare at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-0.

Changwon0 - 4Busan KyotongFull TimeFT

Changwon - Busan Kyotong

Changwon played Busan Kyotong at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Busan Kyotong won 0-4.

Cheonan City0 - 3Gyeongju KHNPFull TimeFT

Cheonan City - Gyeongju KHNP

Cheonan City played Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongju KHNP won 0-3.

Gangneung2 - 1Daejeon KorailFull TimeFT

Gangneung - Daejeon Korail

Gangneung played Daejeon Korail at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gangneung won 2-1.

Gimhae0 - 1Mokpo CityFull TimeFT

Gimhae - Mokpo City

Gimhae played Mokpo City at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Mokpo City won 0-1.

Macau U-230 - 1Casa BenficaFull TimeFT

Macau U-23 - Casa Benfica

Macau U-23 played Casa Benfica at the Elite League of Macao on April 24. The match kicked off 11:05 UTC. Casa Benfica won 0-1.

Chao Pak Kei2 - 0Hang Sai39'

Chao Pak Kei - Hang Sai

Chao Pak Kei are playing Hang Sai at the Elite League of Macao on April 24. The match kicked off 13:15 UTC. It's the first half and Chao Pak Kei is winning 2-0.

RustaqOman FC13:50

Rustaq - Oman FC

Rustaq are playing Oman FC at the Premier League of Oman on April 24. The match will kick off 13:50 UTC.

SurMirbat SC13:50

Sur - Mirbat SC

Sur are playing Mirbat SC at the Premier League of Oman on April 24. The match will kick off 13:50 UTC.

Al-NahdaDhufar16:05

Al-Nahda - Dhufar

Al-Nahda are playing Dhufar at the Premier League of Oman on April 24. The match will kick off 16:05 UTC.

Abha1 - 1Al Nahdha47'

Abha - Al Nahdha

Abha are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Al Mojzel0 - 0Al Jabalain46'

Al Mojzel - Al Jabalain

Al Mojzel are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al-Washm0 - 0Al Shoalah47'

Al-Washm - Al Shoalah

Al-Washm are playing Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al-Ansar0 - 0Al Orubah44'

Al-Ansar - Al Orubah

Al-Ansar are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 13:10 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al JeelJeddah15:50

Al Jeel - Jeddah

Al Jeel are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match will kick off 15:50 UTC.

EmiratesAl Shabab Dubai13:55

Emirates - Al Shabab Dubai

Emirates are playing Al Shabab Dubai at the Premier League of Uae on April 24. The match will kick off 13:55 UTC.

Al DhafraAl Nasr14:10

Al Dhafra - Al Nasr

Al Dhafra are playing Al Nasr at the Premier League of Uae on April 24. The match will kick off 14:10 UTC.

Oq-tepaXorazm Urganch11:15

Oq-tepa - Xorazm Urganch

Oq-tepa are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 11:15 UTC.

Istiklol FerganaMashal Muborak11:45

Istiklol Fergana - Mashal Muborak

Istiklol Fergana are playing Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 11:45 UTC.

Neftchi FerganaIftixor11:45

Neftchi Fergana - Iftixor

Neftchi Fergana are playing Iftixor at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 11:45 UTC.

Shortan GuzorSherdor12:00

Shortan Guzor - Sherdor

Shortan Guzor are playing Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 12:00 UTC.

CR BelouizdadCS Constantine15:00

CR Belouizdad - CS Constantine

CR Belouizdad are playing CS Constantine at the National cup of Algeria on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Nigeria U-170 - 0Guinea U-17Half TimeHT

Nigeria U-17 - Guinea U-17

Nigeria U-17 are playing Guinea U-17 at the Playoff stage of Caf U-17 Championship on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Cameroon U-17Angola U-1716:30

Cameroon U-17 - Angola U-17

Cameroon U-17 are playing Angola U-17 at the Playoff stage of Caf U-17 Championship on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Feutcheu2 - 2Fovu Club90'

Feutcheu - Fovu Club

Feutcheu are playing Fovu Club at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Fortuna Mfou2 - 1Unisport Bafang90 +5'

Fortuna Mfou - Unisport Bafang

Fortuna Mfou are playing Unisport Bafang at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Fortuna Mfou is winning 2-1.

Stade Renard1 - 1Eding SportFull TimeFT

Stade Renard - Eding Sport

Stade Renard played Eding Sport at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Young Sport Academy0 - 0Les Astres80'

Young Sport Academy - Les Astres

Young Sport Academy are playing Les Astres at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

APEJES AcademyDragon de Yaounde14:00

APEJES Academy - Dragon de Yaounde

APEJES Academy are playing Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ColombeAvion Academy14:00

Colombe - Avion Academy

Colombe are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

CotonsportUnion Douala14:00

Cotonsport - Union Douala

Cotonsport are playing Union Douala at the Elite One of Cameroon on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PWDTonnerre14:00

PWD - Tonnerre

PWD are playing Tonnerre at the Elite One of Cameroon on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

RCA CasablancaHUSA Agadir15:00

RCA Casablanca - HUSA Agadir

RCA Casablanca are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RSB BerkaneYoussoufia15:00

RSB Berkane - Youssoufia

RSB Berkane are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

AguilaSanta Tecla21:30

Aguila - Santa Tecla

Aguila are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

AudazSonsonate21:30

Audaz - Sonsonate

Audaz are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

FASPasaquina21:30

FAS - Pasaquina

FAS are playing Pasaquina at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

Municipal LimenoIsidro Metapan21:30

Municipal Limeno - Isidro Metapan

Municipal Limeno are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

ChalatenangoFirpo00:30

Chalatenango - Firpo

Chalatenango are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

AlianzaJocoro01:30

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Clausura of El Salvador on April 25. The match will kick off 01:30 UTC.

MalacatecoAntigua GFC18:00

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

SiquinalaGuastatoya18:00

Siquinala - Guastatoya

Siquinala are playing Guastatoya at the Clausura of Guatemala on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo SanarateDeportivo Petapa21:45

Deportivo Sanarate - Deportivo Petapa

Deportivo Sanarate are playing Deportivo Petapa at the Clausura of Guatemala on April 24. The match will kick off 21:45 UTC.

CSD ComunicacionesCoban Imperial00:00

CSD Comunicaciones - Coban Imperial

CSD Comunicaciones are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo ChiantlaMunicipal02:00

Deportivo Chiantla - Municipal

Deportivo Chiantla are playing Municipal at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

XelajuIztapa02:00

Xelaju - Iztapa

Xelaju are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

VenadosAtletico San Luis00:00

Venados - Atletico San Luis

Venados are playing Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

DoradosZacatepec02:00

Dorados - Zacatepec

Dorados are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlanta United-2Tampa Bay23:30

Atlanta United-2 - Tampa Bay

Atlanta United-2 are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Tulsa RoughnecksColorado Springs00:00

Tulsa Roughnecks - Colorado Springs

Tulsa Roughnecks are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Los Angeles Galaxy-2Rio Grande Valley02:00

Los Angeles Galaxy-2 - Rio Grande Valley

Los Angeles Galaxy-2 are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

ColonAcassuso22:10

Colon - Acassuso

Colon are playing Acassuso at the National cup of Argentina on April 24. The match will kick off 22:10 UTC.

Always ReadyNacional Potosi19:00

Always Ready - Nacional Potosi

Always Ready are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on April 24. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoSantos22:15

Vasco - Santos

Vasco are playing Santos at the National Cup of Brasil on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

CorinthiansChapecoense00:30

Corinthians - Chapecoense

Corinthians are playing Chapecoense at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeVila Nova00:30

Juventude - Vila Nova

Juventude are playing Vila Nova at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

America RNABC Natal00:30

America RN - ABC Natal

America RN are playing ABC Natal at the Potiguar of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Flamengo WFerroviaria W18:00

Flamengo W - Ferroviaria W

Flamengo W are playing Ferroviaria W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Santos WPonte Preta W18:00

Santos W - Ponte Preta W

Santos W are playing Ponte Preta W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Iranduba de Amazonia WKindermann W00:00

Iranduba de Amazonia W - Kindermann W

Iranduba de Amazonia W are playing Kindermann W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Cruzeiro U-20Flamengo U-2019:30

Cruzeiro U-20 - Flamengo U-20

Cruzeiro U-20 are playing Flamengo U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on April 24. The match will kick off 19:30 UTC.

Fortaleza JSLlaneros19:30

Fortaleza JS - Llaneros

Fortaleza JS are playing Llaneros at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 19:30 UTC.

ValleduparAlianza Petrolera20:00

Valledupar - Alianza Petrolera

Valledupar are playing Alianza Petrolera at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportes PereiraCD Jaguares20:30

Deportes Pereira - CD Jaguares

Deportes Pereira are playing CD Jaguares at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaUnion Magdalena20:30

Real Cartagena - Union Magdalena

Real Cartagena are playing Union Magdalena at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 20:30 UTC.

Envigado FCLeones21:00

Envigado FC - Leones

Envigado FC are playing Leones at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 21:00 UTC.

America de CaliPasto00:00

America de Cali - Pasto

America de Cali are playing Pasto at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Boyaco ChicoFC Bogota00:30

Boyaco Chico - FC Bogota

Boyaco Chico are playing FC Bogota at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa Fe BogotaPatriotas00:30

Santa Fe Bogota - Patriotas

Santa Fe Bogota are playing Patriotas at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Adelaide CityPara Hills05:30

Adelaide City - Para Hills

Adelaide City are playing Para Hills at the NPL South Australia of Australia on April 25. The match will kick off 05:30 UTC.

Peninsula Power3 - 1Sunshine CoastFull TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast

Peninsula Power played Sunshine Coast at the NPL Queensland of Australia on April 24. The match kicked off 09:15 UTC. Peninsula Power won 3-1.

Sydney OlympicAPIA Tigers06:45

Sydney Olympic - APIA Tigers

Sydney Olympic are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on April 25. The match will kick off 06:45 UTC.

Glenorchy KnightsOlympia Warriors03:00

Glenorchy Knights - Olympia Warriors

Glenorchy Knights are playing Olympia Warriors at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match will kick off 03:00 UTC.

Hobart ZebrasSouth Hobart05:15

Hobart Zebras - South Hobart

Hobart Zebras are playing South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match will kick off 05:15 UTC.

Adamstown RosebudsHamilton Olympic04:30

Adamstown Rosebuds - Hamilton Olympic

Adamstown Rosebuds are playing Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on April 25. The match will kick off 04:30 UTC.