Goias U-20 vs Vasco U-20 Live Score and Live Stream

Kick-off at 22:15 on Thursday, January 16
LucasJoo Lucas (goal)12'
ViniciusVinicius (goal)21'
Brasil Sao Paulo Youth Cup
2 : 4
FT
Copy
All videos of Goias U-20 - Vasco U-20 on your website!
Full Time
Match ends. Goias U-20 2, Vasco U-20 4.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 2
First half ends.
21'
1 - 1
Vinicius scores for Vasco U-20.
12'
1 - 0
Joo Lucas scores for Goias U-20.
Kick-off
First half begins
View All
4
Goias U-20 haven't lost in their previous 4 matches.
3
Vasco U-20 haven't lost in their previous 3 matches.
Live Match Report

Goias U-20 played Vasco U-20 at the Sao Paulo Youth Cup of Brasil on January 16. The match kicked off 22:15 UTC. Vasco U-20 won 2-4. Goias U-20 are 30th in the table with 8 points after 6 matches, while Vasco U-20 are 6th with 14 points in 6 matches.

Joo Lucas scored the first goal on the 12th minute of the game followed by goals from Vinicius.

ScoreBat is covering Goias U-20 vs Vasco U-20 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Brasil Sao Paulo Youth Cup's live standings are availble and updated in real time. You can watch Goias U-20 vs Vasco U-20 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Brasil Sao Paulo Youth Cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/goias-u20-vs-vasco-u20-live-stream/

Goias U-20 have won Palmeiras U-20 in their previous match, while Vasco U-20 have won Itapirense U-20 in their previous 2 matches.

Goias U-20 have won 2 of their 6 matches in Sao Paulo Youth Cup, drawing 2 and having 2 defeats this season. They have scored 7 goals - 1.17 per match, conceding 7 - 1.17 per match. Vasco U-20 have won 4 of their 6 matches in Sao Paulo Youth Cup, drawing 2 and having 0 defeats this season. They have scored 15 goals - 2.50 per match, conceding 5 - 0.83 per match.

Goals and video highlights of the match between Goias U-20 and Vasco U-20 are being added in real time. You can watch the goals by Joo Lucas and Vinicius as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Goias U-20 or Vasco U-20 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Goias U-20 and Vasco U-20 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Goias U-20 vs Vasco U-20 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Brasil Sao Paulo Youth Cup are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
BurnleyLeicester City14:00

Burnley - Leicester City

Burnley are playing Leicester City at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LiverpoolManchester United16:30

Liverpool - Manchester United

Liverpool are playing Manchester United at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

MallorcaValencia11:00

Mallorca - Valencia

Mallorca are playing Valencia at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Real BetisReal Sociedad13:00

Real Betis - Real Sociedad

Real Betis are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

VillarrealEspanyol15:00

Villarreal - Espanyol

Villarreal are playing Espanyol at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletic BilbaoCelta Vigo17:30

Athletic Bilbao - Celta Vigo

Athletic Bilbao are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

BarcelonaGranada CF20:00

Barcelona - Granada CF

Barcelona are playing Granada CF at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Hertha BerlinBayern Munich14:30

Hertha Berlin - Bayern Munich

Hertha Berlin are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

PaderbornBayer Leverkusen17:00

Paderborn - Bayer Leverkusen

Paderborn are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

AC MilanUdinese11:30

AC Milan - Udinese

AC Milan are playing Udinese at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

BolognaVerona14:00

Bologna - Verona

Bologna are playing Verona at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BresciaCagliari14:00

Brescia - Cagliari

Brescia are playing Cagliari at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LecceInter Milan14:00

Lecce - Inter Milan

Lecce are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GenoaRoma17:00

Genoa - Roma

Genoa are playing Roma at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

JuventusParma19:45

Juventus - Parma

Juventus are playing Parma at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Nottingham ForestLuton12:00

Nottingham Forest - Luton

Nottingham Forest are playing Luton at the Championship of England on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

VV VenloPSV11:15

VV Venlo - PSV

VV Venlo are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 11:15 UTC.

AjaxSparta Rotterdam13:30

Ajax - Sparta Rotterdam

Ajax are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

EmmenHeracles Almelo13:30

Emmen - Heracles Almelo

Emmen are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ADO Den HaagRKC15:45

ADO Den Haag - RKC

ADO Den Haag are playing RKC at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Pacos de FerreiraGil Vicente15:00

Pacos de Ferreira - Gil Vicente

Pacos de Ferreira are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FamilcaoMaritimo17:30

Familcao - Maritimo

Familcao are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Rio AveBoavista20:00

Rio Ave - Boavista

Rio Ave are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Cercle BruggeAntwerp13:30

Cercle Brugge - Antwerp

Cercle Brugge are playing Antwerp at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

AnderlechtClub Brugge17:00

Anderlecht - Club Brugge

Anderlecht are playing Club Brugge at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Zulte-WaregemGenk19:00

Zulte-Waregem - Genk

Zulte-Waregem are playing Genk at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Oud-HeverleeWesterlo15:00

Oud-Heverlee - Westerlo

Oud-Heverlee are playing Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletico M.Rennes16:15

Athletico M. - Rennes

Athletico M. are playing Rennes at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

DijonNimes16:15

Dijon - Nimes

Dijon are playing Nimes at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

MontpellierCaen16:15

Montpellier - Caen

Montpellier are playing Caen at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

RouenAngers16:15

Rouen - Angers

Rouen are playing Angers at the National cup of France on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

LorientPSG19:55

Lorient - PSG

Lorient are playing PSG at the National cup of France on January 19. The match will kick off 19:55 UTC.

XanthiPanathinaikos13:00

Xanthi - Panathinaikos

Xanthi are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AEKLarissa15:15

AEK - Larissa

AEK are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

AtromitosVolos NFC15:15

Atromitos - Volos NFC

Atromitos are playing Volos NFC at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

PAOKAsteras Tripolis16:00

PAOK - Asteras Tripolis

PAOK are playing Asteras Tripolis at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

OlympiakosAris17:30

Olympiakos - Aris

Olympiakos are playing Aris at the Super League 1 of Greece on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

PescaraSalernitana14:00

Pescara - Salernitana

Pescara are playing Salernitana at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SpeziaCittadella14:00

Spezia - Cittadella

Spezia are playing Cittadella at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BeneventoPisa20:00

Benevento - Pisa

Benevento are playing Pisa at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

SirensMosta13:00

Sirens - Mosta

Sirens are playing Mosta at the Premier Division of Malta on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Gzira UnitedSanta Lucia15:00

Gzira United - Santa Lucia

Gzira United are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Den BoschGo Ahead Eagles13:30

Den Bosch - Go Ahead Eagles

Den Bosch are playing Go Ahead Eagles at the Eerste Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SC FarenseSp. Covilha11:15

SC Farense - Sp. Covilha

SC Farense are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 11:15 UTC.

Academico ViseuChaves15:00

Academico Viseu - Chaves

Academico Viseu are playing Chaves at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Casa PiaVarzim15:00

Casa Pia - Varzim

Casa Pia are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Cova PiedadeNacional15:00

Cova Piedade - Nacional

Cova Piedade are playing Nacional at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

VilafranquensePenafiel17:15

Vilafranquense - Penafiel

Vilafranquense are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

Dundee UnitedHibernian15:00

Dundee United - Hibernian

Dundee United are playing Hibernian at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ElcheAD Alcorcon11:00

Elche - AD Alcorcon

Elche are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

DeportivoCadiz15:00

Deportivo - Cadiz

Deportivo are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

OviedoHuesca17:15

Oviedo - Huesca

Oviedo are playing Huesca at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

Racing SantanderLas Palmas17:15

Racing Santander - Las Palmas

Racing Santander are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

ExtremaduraAlmeria19:30

Extremadura - Almeria

Extremadura are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

TenerifeGirona19:30

Tenerife - Girona

Tenerife are playing Girona at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

AntalyasporGoztepe10:30

Antalyaspor - Goztepe

Antalyaspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

GalatasarayDenizlispor13:00

Galatasaray - Denizlispor

Galatasaray are playing Denizlispor at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

TrabzonsporKasimpasa13:00

Trabzonspor - Kasimpasa

Trabzonspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

BesiktasDemir Grup Sivasspor16:00

Besiktas - Demir Grup Sivasspor

Besiktas are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

IstanbulsporErzurum BB11:00

Istanbulspor - Erzurum BB

Istanbulspor are playing Erzurum BB at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

KeciorengucuEskisehirspor11:00

Keciorengucu - Eskisehirspor

Keciorengucu are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

BolusporOsmanlispor13:30

Boluspor - Osmanlispor

Boluspor are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BursasporKaragumruk16:00

Bursaspor - Karagumruk

Bursaspor are playing Karagumruk at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Bloemfontein CelticChippa United13:30

Bloemfontein Celtic - Chippa United

Bloemfontein Celtic are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Polokwane CityGolden Arrows Durban13:30

Polokwane City - Golden Arrows Durban

Polokwane City are playing Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SuperSport UnitedMamelodi Sundowns13:30

SuperSport United - Mamelodi Sundowns

SuperSport United are playing Mamelodi Sundowns at the Premier League of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

TolucaNecaxa18:00

Toluca - Necaxa

Toluca are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

QueretaroTijuana22:00

Queretaro - Tijuana

Queretaro are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Santos LagunaLeon00:45

Santos Laguna - Leon

Santos Laguna are playing Leon at the Clausura of Mexico on January 20. The match will kick off 00:45 UTC.

IndependienteRiver Plate22:10

Independiente - River Plate

Independiente are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on January 19. The match will kick off 22:10 UTC.

12 de OctubreLibertad21:00

12 de Octubre - Libertad

12 de Octubre are playing Libertad at the Apertura of Paraguay on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

OlimpiaGenerali Diaz23:15

Olimpia - Generali Diaz

Olimpia are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on January 19. The match will kick off 23:15 UTC.

Western United FC3 - 0Central Coast MarinersFull TimeFT

Western United FC - Central Coast Mariners

Western United FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on January 19. The match kicked off 05:00 UTC. Western United FC won 3-0.

Western Sydney0 - 1Perth Glory90 +6'

Western Sydney - Perth Glory

Western Sydney are playing Perth Glory at the A-League of Australia on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. It's the second half and Perth Glory is winning 0-1.

St George CityHakoah Sydney City06:00

St George City - Hakoah Sydney City

St George City are playing Hakoah Sydney City at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Ararat-Armenia0 - 0West Armenia45 +1'

Ararat-Armenia - West Armenia

Ararat-Armenia are playing West Armenia at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Persib1 - 0FC Ha Noi38'

Persib - FC Ha Noi

Persib are playing FC Ha Noi at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Persib is winning 1-0.

JyvaskylaMP10:00

Jyvaskyla - MP

Jyvaskyla are playing MP at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Kauno ZalgirisSuduva11:00

Kauno Zalgiris - Suduva

Kauno Zalgiris are playing Suduva at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

SchaffhausenYF Juventus11:00

Schaffhausen - YF Juventus

Schaffhausen are playing YF Juventus at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Turkgucu-AtasporBayern-212:00

Turkgucu-Ataspor - Bayern-2

Turkgucu-Ataspor are playing Bayern-2 at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

ShkupiDrita12:30

Shkupi - Drita

Shkupi are playing Drita at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

BergischViktoria Koln13:00

Bergisch - Viktoria Koln

Bergisch are playing Viktoria Koln at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Dynamo K.Legia13:00

Dynamo K. - Legia

Dynamo K. are playing Legia at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

HSC HannoverBorussia Hildesheim13:00

HSC Hannover - Borussia Hildesheim

HSC Hannover are playing Borussia Hildesheim at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

LKS LodzAstra13:00

LKS Lodz - Astra

LKS Lodz are playing Astra at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

OlimpijaBrezice13:00

Olimpija - Brezice

Olimpija are playing Brezice at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Rudar VelenjeSampion Celje13:00

Rudar Velenje - Sampion Celje

Rudar Velenje are playing Sampion Celje at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Union BerlinSt. Gallen13:00

Union Berlin - St. Gallen

Union Berlin are playing St. Gallen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Lokomotiva ZagrebDrava13:30

Lokomotiva Zagreb - Drava

Lokomotiva Zagreb are playing Drava at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BaselHamburg14:00

Basel - Hamburg

Basel are playing Hamburg at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Chindia TargovisteSochi14:00

Chindia Targoviste - Sochi

Chindia Targoviste are playing Sochi at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

RakowUral14:00

Rakow - Ural

Rakow are playing Ural at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Brentford U-23FC Seoul15:00

Brentford U-23 - FC Seoul

Brentford U-23 are playing FC Seoul at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting CristalIndependiente Del Valle21:00

Sporting Cristal - Independiente Del Valle

Sporting Cristal are playing Independiente Del Valle at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Curico UnidoCerro M.23:00

Curico Unido - Cerro M.

Curico Unido are playing Cerro M. at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

MillonariosAmerica de Cali23:00

Millonarios - America de Cali

Millonarios are playing America de Cali at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

El SalvadorIceland00:00

El Salvador - Iceland

El Salvador are playing Iceland at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

IcelandEl Salvador00:00

Iceland - El Salvador

Iceland are playing El Salvador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

UE EngordanyEncamp10:00

UE Engordany - Encamp

UE Engordany are playing Encamp at the National cup of Andorra on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Atletic EscaldesLa Massana13:00

Atletic Escaldes - La Massana

Atletic Escaldes are playing La Massana at the National cup of Andorra on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

OrdinoPenya Encarnada16:00

Ordino - Penya Encarnada

Ordino are playing Penya Encarnada at the National cup of Andorra on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CarroiLusitanos19:00

Carroi - Lusitanos

Carroi are playing Lusitanos at the National cup of Andorra on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CS ViseDessel Sport14:00

CS Vise - Dessel Sport

CS Vise are playing Dessel Sport at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

FC LiegeLa Louviere Centre14:00

FC Liege - La Louviere Centre

FC Liege are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Rupel BoomHeist14:00

Rupel Boom - Heist

Rupel Boom are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Couvin-MariembourgHamoir13:30

Couvin-Mariembourg - Hamoir

Couvin-Mariembourg are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Francs BorainsAcren-Lessines13:30

Francs Borains - Acren-Lessines

Francs Borains are playing Acren-Lessines at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

WaremmeRebecq13:30

Waremme - Rebecq

Waremme are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

RES DurbuyUS Givry14:00

RES Durbuy - US Givry

RES Durbuy are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

VerlaineSolieres Sport14:00

Verlaine - Solieres Sport

Verlaine are playing Solieres Sport at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

DikkelvenneMandel United13:30

Dikkelvenne - Mandel United

Dikkelvenne are playing Mandel United at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MerelbekeKnokke13:30

Merelbeke - Knokke

Merelbeke are playing Knokke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Toekomst MenenGullegem13:30

Toekomst Menen - Gullegem

Toekomst Menen are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Voorwaarts ZwevezeleKRC Gent13:30

Voorwaarts Zwevezele - KRC Gent

Voorwaarts Zwevezele are playing KRC Gent at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

VW HammeSW Harelbeke14:00

VW Hamme - SW Harelbeke

VW Hamme are playing SW Harelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WesthoekSparta Petegem14:00

Westhoek - Sparta Petegem

Westhoek are playing Sparta Petegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

DuffelEendracht Aalst13:30

Duffel - Eendracht Aalst

Duffel are playing Eendracht Aalst at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LonderzeelVosselaar13:30

Londerzeel - Vosselaar

Londerzeel are playing Vosselaar at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia WijgmaalDiegem13:30

Olympia Wijgmaal - Diegem

Olympia Wijgmaal are playing Diegem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Pepingen-HalleSpouwen-Mopertingen13:30

Pepingen-Halle - Spouwen-Mopertingen

Pepingen-Halle are playing Spouwen-Mopertingen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

TienenBerchem14:00

Tienen - Berchem

Tienen are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

NitraBrnoPostponedPst

Nitra - Brno

Nitra are playing Brno at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 19.

SkalicaDACPostponedPst

Skalica - DAC

Skalica are playing DAC at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 19.

Birmingham WManchester City W12:00

Birmingham W - Manchester City W

Birmingham W are playing Manchester City W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Manchester Utd WTottenham W12:00

Manchester Utd W - Tottenham W

Manchester Utd W are playing Tottenham W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Arsenal WChelsea W14:00

Arsenal W - Chelsea W

Arsenal W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Everton WReading W14:00

Everton W - Reading W

Everton W are playing Reading W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol Academy WLiverpool W15:00

Bristol Academy W - Liverpool W

Bristol Academy W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

West Ham WBrighton W15:00

West Ham W - Brighton W

West Ham W are playing Brighton W at the Super League - Women of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Durham WMillwall W12:00

Durham W - Millwall W

Durham W are playing Millwall W at the Championship - Women of England on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Charlton Athletic WBlackburn W14:00

Charlton Athletic W - Blackburn W

Charlton Athletic W are playing Blackburn W at the Championship - Women of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Coventry WSheffield United W14:00

Coventry W - Sheffield United W

Coventry W are playing Sheffield United W at the Championship - Women of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Crystal Palace WLeicester City W14:00

Crystal Palace W - Leicester City W

Crystal Palace W are playing Leicester City W at the Championship - Women of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Lewes WLondon Bees W14:00

Lewes W - London Bees W

Lewes W are playing London Bees W at the Championship - Women of England on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LegionTammeka Tartu11:10

Legion - Tammeka Tartu

Legion are playing Tammeka Tartu at the Winter Tournament of Estonia on January 19. The match will kick off 11:10 UTC.

Bordeaux WLyon W14:00

Bordeaux W - Lyon W

Bordeaux W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Amiens U-19PSG U-1913:30

Amiens U-19 - PSG U-19

Amiens U-19 are playing PSG U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Feignies U-19Chartres U-1913:30

Feignies U-19 - Chartres U-19

Feignies U-19 are playing Chartres U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Havre U-19Drancy U-1913:30

Le Havre U-19 - Drancy U-19

Le Havre U-19 are playing Drancy U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Lille U-19Valenciennes U-1913:30

Lille U-19 - Valenciennes U-19

Lille U-19 are playing Valenciennes U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Orleans U-19Evreux U-1913:30

Orleans U-19 - Evreux U-19

Orleans U-19 are playing Evreux U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Quevilly U-19Boulogne U-1913:30

Quevilly U-19 - Boulogne U-19

Quevilly U-19 are playing Boulogne U-19 at the National U-19, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sochaux U-19Le Puy Foot U-1912:00

Sochaux U-19 - Le Puy Foot U-19

Sochaux U-19 are playing Le Puy Foot U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bourg en Bresse U-19Epinal U-1913:30

Bourg en Bresse U-19 - Epinal U-19

Bourg en Bresse U-19 are playing Epinal U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyon U-19Dijon U-1913:30

Lyon U-19 - Dijon U-19

Lyon U-19 are playing Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Metz U-19Auxerre U-1913:30

Metz U-19 - Auxerre U-19

Metz U-19 are playing Auxerre U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Paris U-19Montceau U-1913:30

Paris U-19 - Montceau U-19

Paris U-19 are playing Montceau U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Strasbourg U-19ASPTT Dijon U-1913:30

Strasbourg U-19 - ASPTT Dijon U-19

Strasbourg U-19 are playing ASPTT Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Aviron U-19Le Mans U-1910:00

Aviron U-19 - Le Mans U-19

Aviron U-19 are playing Le Mans U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Angers U-19Vannes U-1913:30

Angers U-19 - Vannes U-19

Angers U-19 are playing Vannes U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Chateauroux U-19Niort U-1913:30

Chateauroux U-19 - Niort U-19

Chateauroux U-19 are playing Niort U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Laval U-19Guingamp U-1913:30

Laval U-19 - Guingamp U-19

Laval U-19 are playing Guingamp U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Trelissac U-19Tours U-1913:30

Trelissac U-19 - Tours U-19

Trelissac U-19 are playing Tours U-19 at the National U-19, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Colomiers U-19Nice U-1910:00

Colomiers U-19 - Nice U-19

Colomiers U-19 are playing Nice U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Porto Vecchio U-19Toulouse U-1910:00

Porto Vecchio U-19 - Toulouse U-19

Porto Vecchio U-19 are playing Toulouse U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Ajaccio U-19Toulon U-1913:30

Ajaccio U-19 - Toulon U-19

Ajaccio U-19 are playing Toulon U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Cannes U-19Castelnau Le Cres U-1913:30

Cannes U-19 - Castelnau Le Cres U-19

Cannes U-19 are playing Castelnau Le Cres U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Montpellier U-19Istres U-1913:30

Montpellier U-19 - Istres U-19

Montpellier U-19 are playing Istres U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Nimes U-19Monaco U-1913:30

Nimes U-19 - Monaco U-19

Nimes U-19 are playing Monaco U-19 at the National U-19, Group D of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Apollon LarissaKaraiskakis10:45

Apollon Larissa - Karaiskakis

Apollon Larissa are playing Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on January 19. The match will kick off 10:45 UTC.

PanachaikiKerkyra12:00

Panachaiki - Kerkyra

Panachaiki are playing Kerkyra at the Super League 2 of Greece on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

ApollonChania13:00

Apollon - Chania

Apollon are playing Chania at the Super League 2 of Greece on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Doxa DramasApollon PontouPostponedPst

Doxa Dramas - Apollon Pontou

Doxa Dramas are playing Apollon Pontou at the Super League 2 of Greece on January 19.

Xanthi U-190 - 0Panathinaikos U-198'

Xanthi U-19 - Panathinaikos U-19

Xanthi U-19 are playing Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atromitos U-19Volos U-1910:30

Atromitos U-19 - Volos U-19

Atromitos U-19 are playing Volos U-19 at the U-19 Super League of Greece on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

KalamataNiki Volou13:00

Kalamata - Niki Volou

Kalamata are playing Niki Volou at the Football League of Greece on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Olympiakos VTrikala13:00

Olympiakos V - Trikala

Olympiakos V are playing Trikala at the Football League of Greece on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

ThesprotosDiagoras13:00

Thesprotos - Diagoras

Thesprotos are playing Diagoras at the Football League of Greece on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

TrigliaVeria13:00

Triglia - Veria

Triglia are playing Veria at the Football League of Greece on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Vikingur O.Njardvik12:00

Vikingur O. - Njardvik

Vikingur O. are playing Njardvik at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

VestriThrottur Vogar13:00

Vestri - Throttur Vogar

Vestri are playing Throttur Vogar at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

FylkirFjolnir17:15

Fylkir - Fjolnir

Fylkir are playing Fjolnir at the Reykjavik Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

KR ReykjavikThrottur Reykjavik19:15

KR Reykjavik - Throttur Reykjavik

KR Reykjavik are playing Throttur Reykjavik at the Reykjavik Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 19:15 UTC.

Hapoel Tel AvivHapoel Raanana18:15

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Raanana

Hapoel Tel Aviv are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on January 19. The match will kick off 18:15 UTC.

Calcio PadovaModena14:00

Calcio Padova - Modena

Calcio Padova are playing Modena at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GubbioArzignano Valchiampo14:00

Gubbio - Arzignano Valchiampo

Gubbio are playing Arzignano Valchiampo at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SudtirolRimini14:00

Sudtirol - Rimini

Sudtirol are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

RavennaFano16:30

Ravenna - Fano

Ravenna are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

VicenzaCarpi16:30

Vicenza - Carpi

Vicenza are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Juventus-2Arezzo14:00

Juventus-2 - Arezzo

Juventus-2 are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MonzaComo14:00

Monza - Como

Monza are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

OlbiaPontedera14:00

Olbia - Pontedera

Olbia are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

PergolettesePro Patria14:00

Pergolettese - Pro Patria

Pergolettese are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CarrareseRobur Siena16:30

Carrarese - Robur Siena

Carrarese are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

LeccoNovara16:30

Lecco - Novara

Lecco are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

BariRieti14:00

Bari - Rieti

Bari are playing Rieti at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BisceglieReggina14:00

Bisceglie - Reggina

Bisceglie are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CasertanaVirtus Francavilla14:00

Casertana - Virtus Francavilla

Casertana are playing Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CataniaPotenza14:00

Catania - Potenza

Catania are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

PaganeseSicula Leonzio14:00

Paganese - Sicula Leonzio

Paganese are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

TernanaRende14:00

Ternana - Rende

Ternana are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Vibonese CalcioCavese14:00

Vibonese Calcio - Cavese

Vibonese Calcio are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CatanzaroMonopoli16:30

Catanzaro - Monopoli

Catanzaro are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

TeramoAvellino16:30

Teramo - Avellino

Teramo are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Pescara U-190 - 0Napoli U-1938'

Pescara U-19 - Napoli U-19

Pescara U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atalanta U-19Torino U-1913:30

Atalanta U-19 - Torino U-19

Atalanta U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sassuolo U-19Bologna U-1916:00

Sassuolo U-19 - Bologna U-19

Sassuolo U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Empoli WJuventus W11:30

Empoli W - Juventus W

Empoli W are playing Juventus W at the Serie A - Women of Italy on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Fiorentina WFlorentina W11:30

Fiorentina W - Florentina W

Fiorentina W are playing Florentina W at the Serie A - Women of Italy on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

CasaleVado13:30

Casale - Vado

Casale are playing Vado at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ChieriBorgosesia13:30

Chieri - Borgosesia

Chieri are playing Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Ghivizzano Borgo a MozzanoBra13:30

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Bra

Ghivizzano Borgo a Mozzano are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LigornaFezzanese13:30

Ligorna - Fezzanese

Ligorna are playing Fezzanese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PratoVerbania13:30

Prato - Verbania

Prato are playing Verbania at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Real Forte QuercetaLucchese13:30

Real Forte Querceta - Lucchese

Real Forte Querceta are playing Lucchese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SavonaSC Caronnese13:30

Savona - SC Caronnese

Savona are playing SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FossanoSeravezza14:00

Fossano - Seravezza

Fossano are playing Seravezza at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SanremeseLavagnese14:00

Sanremese - Lavagnese

Sanremese are playing Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AlfonsineSavignanese13:30

Alfonsine - Savignanese

Alfonsine are playing Savignanese at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BrenoCorreggese13:30

Breno - Correggese

Breno are playing Correggese at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

CalvinaCrema13:30

Calvina - Crema

Calvina are playing Crema at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

CilivergheProgresso13:30

Ciliverghe - Progresso

Ciliverghe are playing Progresso at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ForliFanfulla13:30

Forli - Fanfulla

Forli are playing Fanfulla at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FranciacortaSasso Marconi13:30

Franciacorta - Sasso Marconi

Franciacorta are playing Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LentigioneMantova13:30

Lentigione - Mantova

Lentigione are playing Mantova at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SammaureseFiorenzuola13:30

Sammaurese - Fiorenzuola

Sammaurese are playing Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Vigor CarpanetoMezzolara13:30

Vigor Carpaneto - Mezzolara

Vigor Carpaneto are playing Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

AglianeseSangiovannese13:30

Aglianese - Sangiovannese

Aglianese are playing Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaCannara13:30

Flaminia - Cannara

Flaminia are playing Cannara at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FolignoPonsacco13:30

Foligno - Ponsacco

Foligno are playing Ponsacco at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GavorranoScandicci13:30

Gavorrano - Scandicci

Gavorrano are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GrassinaNuova Monterosi13:30

Grassina - Nuova Monterosi

Grassina are playing Nuova Monterosi at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GrossetoTuttocuoio13:30

Grosseto - Tuttocuoio

Grosseto are playing Tuttocuoio at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Montevarchi CalcioBastia Calcio13:30

Montevarchi Calcio - Bastia Calcio

Montevarchi Calcio are playing Bastia Calcio at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PomeziaAlbalonga13:30

Pomezia - Albalonga

Pomezia are playing Albalonga at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

San Donato TavarnelleSporting Trestina13:30

San Donato Tavarnelle - Sporting Trestina

San Donato Tavarnelle are playing Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Atletico Terme FiuggiVastese13:30

Atletico Terme Fiuggi - Vastese

Atletico Terme Fiuggi are playing Vastese at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

CampobassoTolentino13:30

Campobasso - Tolentino

Campobasso are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

CattolicaOlympia Agnonese13:30

Cattolica - Olympia Agnonese

Cattolica are playing Olympia Agnonese at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GiulianovaMatelica13:30

Giulianova - Matelica

Giulianova are playing Matelica at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

JesinaSan Nicolo13:30

Jesina - San Nicolo

Jesina are playing San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MontegiorgioRecanatese13:30

Montegiorgio - Recanatese

Montegiorgio are playing Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SangiustesePineto13:30

Sangiustese - Pineto

Sangiustese are playing Pineto at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

VastogirardiAvezzano13:30

Vastogirardi - Avezzano

Vastogirardi are playing Avezzano at the Serie D, Group F of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaOstia Mare13:30

Arzachena - Ostia Mare

Arzachena are playing Ostia Mare at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LatinaCassino13:30

Latina - Cassino

Latina are playing Cassino at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MuraveraTor Sapienza13:30

Muravera - Tor Sapienza

Muravera are playing Tor Sapienza at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova FloridaLatte Dolce13:30

Nuova Florida - Latte Dolce

Nuova Florida are playing Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PorticiCitta di Anagni13:30

Portici - Citta di Anagni

Portici are playing Citta di Anagni at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

TrastevereBudoni13:30

Trastevere - Budoni

Trastevere are playing Budoni at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Turris NeapolisLadispoli13:30

Turris Neapolis - Ladispoli

Turris Neapolis are playing Ladispoli at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Vis ArtenaAprilia13:30

Vis Artena - Aprilia

Vis Artena are playing Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sassari TorresLanusei Calcio14:00

Sassari Torres - Lanusei Calcio

Sassari Torres are playing Lanusei Calcio at the Serie D, Group G of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AltamuraAgropoli13:30

Altamura - Agropoli

Altamura are playing Agropoli at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Fidelis AndriaGladiator13:30

Fidelis Andria - Gladiator

Fidelis Andria are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

FoggiaNocerina13:30

Foggia - Nocerina

Foggia are playing Nocerina at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GelbisonFrancavilla13:30

Gelbison - Francavilla

Gelbison are playing Francavilla at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GrumentumAudace Cerignola13:30

Grumentum - Audace Cerignola

Grumentum are playing Audace Cerignola at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SorrentoGravina13:30

Sorrento - Gravina

Sorrento are playing Gravina at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BitontoCitta di Fasano14:00

Bitonto - Citta di Fasano

Bitonto are playing Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BrindisiCasarano14:00

Brindisi - Casarano

Brindisi are playing Casarano at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Nardo CalcioTaranto14:00

Nardo Calcio - Taranto

Nardo Calcio are playing Taranto at the Serie D, Group H of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AcirealeCastrovillari13:30

Acireale - Castrovillari

Acireale are playing Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BiancavillaLicata13:30

Biancavilla - Licata

Biancavilla are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Corigliano CalabroFC Messina13:30

Corigliano Calabro - FC Messina

Corigliano Calabro are playing FC Messina at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GiuglianoMarsala13:30

Giugliano - Marsala

Giugliano are playing Marsala at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MessinaSan Tommaso13:30

Messina - San Tommaso

Messina are playing San Tommaso at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Nola 1925Cittanovese13:30

Nola 1925 - Cittanovese

Nola 1925 are playing Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PalermoRoccella13:30

Palermo - Roccella

Palermo are playing Roccella at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PalmeseTroina13:30

Palmese - Troina

Palmese are playing Troina at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SavoiaMarina di Ragusa13:30

Savoia - Marina di Ragusa

Savoia are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Pembroke AthletaMqabba FC10:00

Pembroke Athleta - Mqabba FC

Pembroke Athleta are playing Mqabba FC at the Division 1 of Malta on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

QrendiLija Athletic12:15

Qrendi - Lija Athletic

Qrendi are playing Lija Athletic at the Division 1 of Malta on January 19. The match will kick off 12:15 UTC.

Pieta HotspursSwieqi United14:30

Pieta Hotspurs - Swieqi United

Pieta Hotspurs are playing Swieqi United at the Division 1 of Malta on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

DEMADO-2013:00

DEM - ADO-20

DEM are playing ADO-20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

HV-CV QuickHSC 2113:00

HV-CV Quick - HSC 21

HV-CV Quick are playing HSC 21 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

USV HerculesLienden13:00

USV Hercules - Lienden

USV Hercules are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

WestlandiaVV Hoogland13:00

Westlandia - VV Hoogland

Westlandia are playing VV Hoogland at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

EVVDongen13:30

EVV - Dongen

EVV are playing Dongen at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

OSS 20Gemert13:30

OSS 20 - Gemert

OSS 20 are playing Gemert at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

OostzaanGroene Ster13:30

Oostzaan - Groene Ster

Oostzaan are playing Groene Ster at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

AD OliveirenseMontalegre15:00

AD Oliveirense - Montalegre

AD Oliveirense are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BragancaMirandela15:00

Braganca - Mirandela

Braganca are playing Mirandela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CerveiraSao Martinho15:00

Cerveira - Sao Martinho

Cerveira are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FafeMaria da Fonte15:00

Fafe - Maria da Fonte

Fafe are playing Maria da Fonte at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Guimaraes-2Pedras Salgadas15:00

Guimaraes-2 - Pedras Salgadas

Guimaraes-2 are playing Pedras Salgadas at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

VizelaMaritimo-215:00

Vizela - Maritimo-2

Vizela are playing Maritimo-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AroucaTrofense15:00

Arouca - Trofense

Arouca are playing Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ginasio FigueirenseValadares Gaia15:00

Ginasio Figueirense - Valadares Gaia

Ginasio Figueirense are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

GondomarEspinho15:00

Gondomar - Espinho

Gondomar are playing Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LecaCastro Daire15:00

Leca - Castro Daire

Leca are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ParedesAmarante15:00

Paredes - Amarante

Paredes are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras RubrasLusitano Lourosa15:00

Pedras Rubras - Lusitano Lourosa

Pedras Rubras are playing Lusitano Lourosa at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SanjoanenseCoimbroes15:00

Sanjoanense - Coimbroes

Sanjoanense are playing Coimbroes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Vila RealLusitano FCV15:00

Vila Real - Lusitano FCV

Vila Real are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FontinhasPraiense14:00

Fontinhas - Praiense

Fontinhas are playing Praiense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

AnadiaIdeal15:00

Anadia - Ideal

Anadia are playing Ideal at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FatimaCaldas SC15:00

Fatima - Caldas SC

Fatima are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

OleirosCondeixa15:00

Oleiros - Condeixa

Oleiros are playing Condeixa at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Oliv. HospitalBenfica e Castelo Branco15:00

Oliv. Hospital - Benfica e Castelo Branco

Oliv. Hospital are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

TorreenseSertanense15:00

Torreense - Sertanense

Torreense are playing Sertanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheMarinhense15:00

Vitoria Sernache - Marinhense

Vitoria Sernache are playing Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sintra1 Dezembro11:45

Sintra - 1 Dezembro

Sintra are playing 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 11:45 UTC.

AljustrelenseOriental15:00

Aljustrelense - Oriental

Aljustrelense are playing Oriental at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AlvercaLusitano Evora15:00

Alverca - Lusitano Evora

Alverca are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ArmacenensesOlhanense15:00

Armacenenses - Olhanense

Armacenenses are playing Olhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LagosFabril Barreiro15:00

Lagos - Fabril Barreiro

Lagos are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LouletanoAmora15:00

Louletano - Amora

Louletano are playing Amora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpico MontijoSacavenense15:00

Olimpico Montijo - Sacavenense

Olimpico Montijo are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RealPinhalnovense15:00

Real - Pinhalnovense

Real are playing Pinhalnovense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SintrenseLoures15:00

Sintrense - Loures

Sintrense are playing Loures at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CF Benfica WValadares Gaia W15:00

CF Benfica W - Valadares Gaia W

CF Benfica W are playing Valadares Gaia W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Cadima WOuriense W15:00

Cadima W - Ouriense W

Cadima W are playing Ouriense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril WAlbergaria W15:00

Estoril W - Albergaria W

Estoril W are playing Albergaria W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo WBraga W15:00

Maritimo W - Braga W

Maritimo W are playing Braga W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SL Benfica WOvarense W15:00

SL Benfica W - Ovarense W

SL Benfica W are playing Ovarense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting WA-dos-Francos W15:00

Sporting W - A-dos-Francos W

Sporting W are playing A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FC FaetanoDomagnano14:00

FC Faetano - Domagnano

FC Faetano are playing Domagnano at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Juvenes/DoganaCosmos14:00

Juvenes/Dogana - Cosmos

Juvenes/Dogana are playing Cosmos at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

San GiovanniSportivo di Fiorentino14:00

San Giovanni - Sportivo di Fiorentino

San Giovanni are playing Sportivo di Fiorentino at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MelillaCelta-210:30

Melilla - Celta-2

Melilla are playing Celta-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Internacional FCCoruxo11:00

Internacional FC - Coruxo

Internacional FC are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

LangreoOviedo-211:00

Langreo - Oviedo-2

Langreo are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Las RozasGetafe-211:00

Las Rozas - Getafe-2

Las Rozas are playing Getafe-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Pena DeportivoAtletico Madrid-211:00

Pena Deportivo - Atletico Madrid-2

Pena Deportivo are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayo MajadahondaUD Ibiza11:00

Rayo Majadahonda - UD Ibiza

Rayo Majadahonda are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Las Palmas-2Atletico Baleares12:00

Las Palmas-2 - Atletico Baleares

Las Palmas-2 are playing Atletico Baleares at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Marino de LuancoReal Madrid-216:00

Marino de Luanco - Real Madrid-2

Marino de Luanco are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

PontevedraFerrol16:00

Pontevedra - Ferrol

Pontevedra are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SS ReyesSporting Gijon-216:00

SS Reyes - Sporting Gijon-2

SS Reyes are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Alaves-2Burgos11:00

Alaves-2 - Burgos

Alaves-2 are playing Burgos at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

TudelanoArenas de Getxo11:00

Tudelano - Arenas de Getxo

Tudelano are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Valladolid-2Osasuna-211:00

Valladolid-2 - Osasuna-2

Valladolid-2 are playing Osasuna-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

BarakaldoGuijuelo16:00

Barakaldo - Guijuelo

Barakaldo are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CalahorraAthletic-216:00

Calahorra - Athletic-2

Calahorra are playing Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Haro DeportivoUD Logrones16:00

Haro Deportivo - UD Logrones

Haro Deportivo are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SalamancaAmorebieta16:00

Salamanca - Amorebieta

Salamanca are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Cultural LeonesaReal Union16:30

Cultural Leonesa - Real Union

Cultural Leonesa are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Espanyol-2Ebro11:00

Espanyol-2 - Ebro

Espanyol-2 are playing Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

GimnasticBarcelona-211:00

Gimnastic - Barcelona-2

Gimnastic are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

OlotCornella11:00

Olot - Cornella

Olot are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

PratOrihuela CF11:00

Prat - Orihuela CF

Prat are playing Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

EjeaLlagostera15:30

Ejea - Llagostera

Ejea are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BadalonaAndorra CF16:00

Badalona - Andorra CF

Badalona are playing Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

La NuciaLleida Esportiu16:00

La Nucia - Lleida Esportiu

La Nucia are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SabadellLevante-216:00

Sabadell - Levante-2

Sabadell are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Valencia-2Castellon17:00

Valencia-2 - Castellon

Valencia-2 are playing Castellon at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadiz-2Yeclano11:00

Cadiz-2 - Yeclano

Cadiz-2 are playing Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

UCAM MurciaLinense11:00

UCAM Murcia - Linense

UCAM Murcia are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

VillarrobledoMarbella11:00

Villarrobledo - Marbella

Villarrobledo are playing Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

AlgecirasMurcia16:00

Algeciras - Murcia

Algeciras are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CordobaVillarrubia16:00

Cordoba - Villarrubia

Cordoba are playing Villarrubia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Merida ADAtletico Sanluqueno16:00

Merida AD - Atletico Sanluqueno

Merida AD are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

San FernandoGranada-216:00

San Fernando - Granada-2

San Fernando are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Talavera CFRecreativo Huelva16:00

Talavera CF - Recreativo Huelva

Talavera CF are playing Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaDon Benito17:00

FC Cartagena - Don Benito

FC Cartagena are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-2Badajoz18:30

Sevilla-2 - Badajoz

Sevilla-2 are playing Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Logrono WTenerife W10:00

Logrono W - Tenerife W

Logrono W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Madrid WAthletic W11:00

Madrid W - Athletic W

Madrid W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Sporting de Huelva WTacuense W11:00

Sporting de Huelva W - Tacuense W

Sporting de Huelva W are playing Tacuense W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Sevilla WAtletico Madrid W12:00

Sevilla W - Atletico Madrid W

Sevilla W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Deportivo La Coruna WBetis W17:30

Deportivo La Coruna W - Betis W

Deportivo La Coruna W are playing Betis W at the Primera Division - Women of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Silva SDSomozas11:15

Silva SD - Somozas

Silva SD are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:15 UTC.

PolvorinArosa11:30

Polvorin - Arosa

Polvorin are playing Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

PontesVillalbes RC15:30

Pontes - Villalbes RC

Pontes are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BarcoArenteiro16:00

Barco - Arenteiro

Barco are playing Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BergantinosOurense CF16:00

Bergantinos - Ourense CF

Bergantinos are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BouzasPontellas16:00

Bouzas - Pontellas

Bouzas are playing Pontellas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaAlondras16:00

Compostela - Alondras

Compostela are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

UD OurensePaiosaco16:00

UD Ourense - Paiosaco

UD Ourense are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

EstradenseArzua17:00

Estradense - Arzua

Estradense are playing Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Real AvilesCondal11:00

Real Aviles - Condal

Real Aviles are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

VallobinCeares11:00

Vallobin - Ceares

Vallobin are playing Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

MosconiaLenense14:45

Mosconia - Lenense

Mosconia are playing Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

LealtadNavarro15:00

Lealtad - Navarro

Lealtad are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LlaneraTuilla15:00

Llanera - Tuilla

Llanera are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SieroSan Martin EI15:00

Siero - San Martin EI

Siero are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ColungaLlanes15:15

Colunga - Llanes

Colunga are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

EntreguCaudal15:30

Entregu - Caudal

Entregu are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Gijon IndustrialCovadonga16:00

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

UrracaPraviano16:00

Urraca - Praviano

Urraca are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Siete VillasEscobedo10:45

Siete Villas - Escobedo

Siete Villas are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 10:45 UTC.

Cultural GuarnizoTorina15:00

Cultural Guarnizo - Torina

Cultural Guarnizo are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SelayaBarreda15:00

Selaya - Barreda

Selaya are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

TropezonCayon16:00

Tropezon - Cayon

Tropezon are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VimenorTorrelavega16:00

Vimenor - Torrelavega

Vimenor are playing Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SanturtziSan Ignacio10:15

Santurtzi - San Ignacio

Santurtzi are playing San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 10:15 UTC.

BasconiaDeusto10:30

Basconia - Deusto

Basconia are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

SestaoAriznabarra10:30

Sestao - Ariznabarra

Sestao are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Real Sociedad-3Santutxu15:30

Real Sociedad-3 - Santutxu

Real Sociedad-3 are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

GernikaTolosa16:00

Gernika - Tolosa

Gernika are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CE EuropaVilafranca11:00

CE Europa - Vilafranca

CE Europa are playing Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

ManresaFigueres11:00

Manresa - Figueres

Manresa are playing Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Sant AndreuGranollers11:00

Sant Andreu - Granollers

Sant Andreu are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

San CristobalCerdanyola del Valles11:30

San Cristobal - Cerdanyola del Valles

San Cristobal are playing Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

BanyolesTerrassa15:30

Banyoles - Terrassa

Banyoles are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

PeraladaSants15:30

Peralada - Sants

Peralada are playing Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Pobla MafumetHorta15:30

Pobla Mafumet - Horta

Pobla Mafumet are playing Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

HospitaletVilassar de Mar16:00

Hospitalet - Vilassar de Mar

Hospitalet are playing Vilassar de Mar at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Reus Deportiu-2CastelldefelsPostponedPst

Reus Deportiu-2 - Castelldefels

Reus Deportiu-2 are playing Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19.

CatarrojaAlcoyano10:30

Catarroja - Alcoyano

Catarroja are playing Alcoyano at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

IntercityAtzeneta10:30

Intercity - Atzeneta

Intercity are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

AlziraVilamarxant16:00

Alzira - Vilamarxant

Alzira are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaVillarreal-316:00

Olimpic de Xativa - Villarreal-3

Olimpic de Xativa are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SillaPaterna16:00

Silla - Paterna

Silla are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CrevillenteHercules-217:30

Crevillente - Hercules-2

Crevillente are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

EldenseNovelda17:30

Eldense - Novelda

Eldense are playing Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Alcobendas SportAtletico de Pinto10:30

Alcobendas Sport - Atletico de Pinto

Alcobendas Sport are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

CarabanchelMoratalaz10:30

Carabanchel - Moratalaz

Carabanchel are playing Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Rayo Vallecano-2San Fernardo de Henares10:30

Rayo Vallecano-2 - San Fernardo de Henares

Rayo Vallecano-2 are playing San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Trival ValderasNavalcarnero10:30

Trival Valderas - Navalcarnero

Trival Valderas are playing Navalcarnero at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Villaverde BoetticherTorrejon10:30

Villaverde Boetticher - Torrejon

Villaverde Boetticher are playing Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

MostolesPozuelo Alarcon11:00

Mostoles - Pozuelo Alarcon

Mostoles are playing Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Santa AnaAlcorcon-211:00

Santa Ana - Alcorcon-2

Santa Ana are playing Alcorcon-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Union AdarveFlat Earth11:00

Union Adarve - Flat Earth

Union Adarve are playing Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

AlcalaEl Alamo15:00

Alcala - El Alamo

Alcala are playing El Alamo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Leganes-2Parla15:00

Leganes-2 - Parla

Leganes-2 are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

La Virgen del CaminoAlmazan11:00

La Virgen del Camino - Almazan

La Virgen del Camino are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

La GranjaSalamanca-211:30

La Granja - Salamanca-2

La Granja are playing Salamanca-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

BupolsaAtletico Tordesillas15:00

Bupolsa - Atletico Tordesillas

Bupolsa are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Mirandes-2Gimnastica Segoviana15:00

Mirandes-2 - Gimnastica Segoviana

Mirandes-2 are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Numancia-2Real Burgos15:00

Numancia-2 - Real Burgos

Numancia-2 are playing Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico AstorgaBecerril Campos15:30

Atletico Astorga - Becerril Campos

Atletico Astorga are playing Becerril Campos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

La BanezaBembibre15:30

La Baneza - Bembibre

La Baneza are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

UD Santa MartaArandina15:30

UD Santa Marta - Arandina

UD Santa Marta are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Real AvilaCultural Leonesa-216:00

Real Avila - Cultural Leonesa-2

Real Avila are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ZamoraBurgos Promesas16:30

Zamora - Burgos Promesas

Zamora are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Linares DeportivoMelilla CD10:30

Linares Deportivo - Melilla CD

Linares Deportivo are playing Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

AlhaurinMancha Real11:00

Alhaurin - Mancha Real

Alhaurin are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

LojaAlmeria-211:00

Loja - Almeria-2

Loja are playing Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

MaracenaHuetor Vega11:00

Maracena - Huetor Vega

Maracena are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Polideportivo AlmeriaHuetor Tajar11:00

Polideportivo Almeria - Huetor Tajar

Polideportivo Almeria are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Real JaenMotril15:30

Real Jaen - Motril

Real Jaen are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AntequeraEl Palo16:00

Antequera - El Palo

Antequera are playing El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de TorredonjimenoTorreperogil16:00

Ciudad de Torredonjimeno - Torreperogil

Ciudad de Torredonjimeno are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

El EjidoVelez CF16:00

El Ejido - Velez CF

El Ejido are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico PorcunaMalaga-217:00

Atletico Porcuna - Malaga-2

Atletico Porcuna are playing Malaga-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-3Gerena10:00

Sevilla-3 - Gerena

Sevilla-3 are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Cordoba-2Utrera11:00

Cordoba-2 - Utrera

Cordoba-2 are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

ArcosAntoniano11:30

Arcos - Antoniano

Arcos are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Betis-2Los Barrios16:00

Betis-2 - Los Barrios

Betis-2 are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de LucenaPozoblanco16:00

Ciudad de Lucena - Pozoblanco

Ciudad de Lucena are playing Pozoblanco at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoRota16:00

Xerez Deportivo - Rota

Xerez Deportivo are playing Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

LebrijanaXerez16:30

Lebrijana - Xerez

Lebrijana are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Coria CFEcijaPostponedPst

Coria CF - Ecija

Coria CF are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19.

PortmanyFelanitx10:30

Portmany - Felanitx

Portmany are playing Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

FormenteraIbiza Islas Pitiusas11:30

Formentera - Ibiza Islas Pitiusas

Formentera are playing Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

AlcudiaLlosetense16:00

Alcudia - Llosetense

Alcudia are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Mallorca-2Constancia16:00

Mallorca-2 - Constancia

Mallorca-2 are playing Constancia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Platges de CalviaFerriolense16:00

Platges de Calvia - Ferriolense

Platges de Calvia are playing Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico TacoronteUD San Fernando11:00

Atletico Tacoronte - UD San Fernando

Atletico Tacoronte are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

CD MarinoTenerife-212:00

CD Marino - Tenerife-2

CD Marino are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

MensajeroVilla de Santa Brigida12:00

Mensajero - Villa de Santa Brigida

Mensajero are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Gran TarajalAtletico Paso12:30

Gran Tarajal - Atletico Paso

Gran Tarajal are playing Atletico Paso at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

LanzaroteTenisca13:30

Lanzarote - Tenisca

Lanzarote are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MinervaMuleno10:30

Minerva - Muleno

Minerva are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

AguilasLorca Deportiva15:30

Aguilas - Lorca Deportiva

Aguilas are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Ciudad de MurciaDeportivo Minera15:30

Ciudad de Murcia - Deportivo Minera

Ciudad de Murcia are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Huercal-OveraMar Menor15:30

Huercal-Overa - Mar Menor

Huercal-Overa are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

MazarronEl Palmar15:30

Mazarron - El Palmar

Mazarron are playing El Palmar at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Olimpico TotanaPlus Ultra15:30

Olimpico Totana - Plus Ultra

Olimpico Totana are playing Plus Ultra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

UCAM Murcia-2Atletico Pulpileno15:30

UCAM Murcia-2 - Atletico Pulpileno

UCAM Murcia-2 are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Los GarresMurcia-216:00

Los Garres - Murcia-2

Los Garres are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Extremadura-2Diocesano10:30

Extremadura-2 - Diocesano

Extremadura-2 are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

AzuagaLlerenense11:00

Azuaga - Llerenense

Azuaga are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

CacerenoArroyo11:00

Cacereno - Arroyo

Cacereno are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

CalamonteFuente de Cantos11:00

Calamonte - Fuente de Cantos

Calamonte are playing Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

MiajadasTrujillo11:00

Miajadas - Trujillo

Miajadas are playing Trujillo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

OlivenzaVillanovense11:00

Olivenza - Villanovense

Olivenza are playing Villanovense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

RCP ValverdenoMontijo15:30

RCP Valverdeno - Montijo

RCP Valverdeno are playing Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

ValdiviaPlasencia15:30

Valdivia - Plasencia

Valdivia are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

CD CoriaJerez16:00

CD Coria - Jerez

CD Coria are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

MoraloAceuchal16:00

Moralo - Aceuchal

Moralo are playing Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

MurchanteSan Juan15:00

Murchante - San Juan

Murchante are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CorellanoHuarte15:30

Corellano - Huarte

Corellano are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena AzagresaFontellas15:30

Pena Azagresa - Fontellas

Pena Azagresa are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BerceoLa Calzada11:00

Berceo - La Calzada

Berceo are playing La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

VillegasAlberite11:00

Villegas - Alberite

Villegas are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

AnguianoOyonesa14:45

Anguiano - Oyonesa

Anguiano are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

CalasancioPradejon15:00

Calasancio - Pradejon

Calasancio are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

River EbroYague15:00

River Ebro - Yague

River Ebro are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ArnedoCD Alfaro15:30

Arnedo - CD Alfaro

Arnedo are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

NaxaraVarea16:00

Naxara - Varea

Naxara are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SD LogronesLogrones-216:00

SD Logrones - Logrones-2

SD Logrones are playing Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VianesCasalarreina16:00

Vianes - Casalarreina

Vianes are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BorjaZaragoza-211:00

Borja - Zaragoza-2

Borja are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Cuarte IndustrialSan Juan de Mozarrifar11:00

Cuarte Industrial - San Juan de Mozarrifar

Cuarte Industrial are playing San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

RobresTamarite14:30

Robres - Tamarite

Robres are playing Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

BelchiteFraga15:00

Belchite - Fraga

Belchite are playing Fraga at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BreaVillanueva CF15:00

Brea - Villanueva CF

Brea are playing Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SarinenaCalamocha15:00

Sarinena - Calamocha

Sarinena are playing Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico MonzonAlmudevar15:30

Atletico Monzon - Almudevar

Atletico Monzon are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BinefarValdefierro15:30

Binefar - Valdefierro

Binefar are playing Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboBarbastro15:30

Utebo - Barbastro

Utebo are playing Barbastro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

TeruelIllueca16:00

Teruel - Illueca

Teruel are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

IllescasAlmagro FC10:30

Illescas - Almagro FC

Illescas are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

TaranconAzuqueca10:30

Tarancon - Azuqueca

Tarancon are playing Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

SocuellamosTorrijos11:00

Socuellamos - Torrijos

Socuellamos are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Atletico IbanesConquense15:00

Atletico Ibanes - Conquense

Atletico Ibanes are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Albacete-2Villacanas15:30

Albacete-2 - Villacanas

Albacete-2 are playing Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

La SolanaPedroneras15:30

La Solana - Pedroneras

La Solana are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyLa Roda15:30

Quintanar del Rey - La Roda

Quintanar del Rey are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AlmansaFC Guadalajara16:00

Almansa - FC Guadalajara

Almansa are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Calvo SoteloManchego16:00

Calvo Sotelo - Manchego

Calvo Sotelo are playing Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ToledoMadridejos16:00

Toledo - Madridejos

Toledo are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

OfsporAlemdagspor10:00

Ofspor - Alemdagspor

Ofspor are playing Alemdagspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

DerincesporFatsa Belediyespor10:30

Derincespor - Fatsa Belediyespor

Derincespor are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Kozan BelediyesporKarsiyaka10:30

Kozan Belediyespor - Karsiyaka

Kozan Belediyespor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

PayasAgri 197010:30

Payas - Agri 1970

Payas are playing Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporKemerspor10:30

Turgutluspor - Kemerspor

Turgutluspor are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Artvin HopasporKizilcabolukspor10:00

Artvin Hopaspor - Kizilcabolukspor

Artvin Hopaspor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni OrdusporManisaspor10:00

Yeni Orduspor - Manisaspor

Yeni Orduspor are playing Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

DuzcesporCankaya FK10:30

Duzcespor - Cankaya FK

Duzcespor are playing Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Serik BelediyesporAksarayspor10:30

Serik Belediyespor - Aksarayspor

Serik Belediyespor are playing Aksarayspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

SilivrisporSile Yildizspor10:30

Silivrispor - Sile Yildizspor

Silivrispor are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Tire 1922Erzin Belediyespor10:30

Tire 1922 - Erzin Belediyespor

Tire 1922 are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

TokatsporYomraspor10:30

Tokatspor - Yomraspor

Tokatspor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Batman PetrolsporNazilli Belediyespor10:00

Batman Petrolspor - Nazilli Belediyespor

Batman Petrolspor are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Yesilyurt BelediyeSomaspor10:00

Yesilyurt Belediye - Somaspor

Yesilyurt Belediye are playing Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

GolcuksporBayrampasa10:30

Golcukspor - Bayrampasa

Golcukspor are playing Bayrampasa at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Halide Edip AdivarDarica Genclerbirligi10:30

Halide Edip Adivar - Darica Genclerbirligi

Halide Edip Adivar are playing Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Karacabey BirliksporOsmaniyespor10:30

Karacabey Birlikspor - Osmaniyespor

Karacabey Birlikspor are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

ModafenDiyarbekirspor10:30

Modafen - Diyarbekirspor

Modafen are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

MuglasporYeni Altindag10:30

Muglaspor - Yeni Altindag

Muglaspor are playing Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Nevsehir BelediyePazarspor10:30

Nevsehir Belediye - Pazarspor

Nevsehir Belediye are playing Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

YozgatsporKelkit Belediye10:30

Yozgatspor - Kelkit Belediye

Yozgatspor are playing Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Sivas BelediyesporBodrumspor10:00

Sivas Belediyespor - Bodrumspor

Sivas Belediyespor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Ankara DemirsporKahramanmarasspor10:30

Ankara Demirspor - Kahramanmarasspor

Ankara Demirspor are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

KastamonusporKirsehirspor10:30

Kastamonuspor - Kirsehirspor

Kastamonuspor are playing Kirsehirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

SakaryasporElazigspor10:30

Sakaryaspor - Elazigspor

Sakaryaspor are playing Elazigspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

UsaksporErgene Velimespor10:30

Usakspor - Ergene Velimespor

Usakspor are playing Ergene Velimespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

GumushanesporKonya Seker SK10:00

Gumushanespor - Konya Seker SK

Gumushanespor are playing Konya Seker SK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

AmedZonguldak Komurspor10:30

Amed - Zonguldak Komurspor

Amed are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Bugsas SporSariyer10:30

Bugsas Spor - Sariyer

Bugsas Spor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

CorumsporInegolspor10:30

Corumspor - Inegolspor

Corumspor are playing Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Manisa BBSKHacettepe10:30

Manisa BBSK - Hacettepe

Manisa BBSK are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Tarsus Idman YurduSanliurfaspor10:30

Tarsus Idman Yurdu - Sanliurfaspor

Tarsus Idman Yurdu are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Korea Republic U-23Jordan U-2310:15

Korea Republic U-23 - Jordan U-23

Korea Republic U-23 are playing Jordan U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 19. The match will kick off 10:15 UTC.

United Arab Emirates U-23Uzbekistan U-2313:15

United Arab Emirates U-23 - Uzbekistan U-23

United Arab Emirates U-23 are playing Uzbekistan U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 19. The match will kick off 13:15 UTC.

Sri LankaBangladesh11:00

Sri Lanka - Bangladesh

Sri Lanka are playing Bangladesh at the Bangabandhu Gold Cup, Group Stage of Asia on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Happy Valley AA1 - 1Yuen LongFull TimeFT

Happy Valley AA - Yuen Long

Happy Valley AA played Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on January 19. The match kicked off 06:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hong Kong Sapling3 - 1Sham Shui PoFull TimeFT

Hong Kong Sapling - Sham Shui Po

Hong Kong Sapling played Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Hong Kong Sapling won 3-1.

Wing Yee3 - 1ShatinFull TimeFT

Wing Yee - Shatin

Wing Yee played Shatin at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Wing Yee won 3-1.

Wong Tai Sin0 - 2Resources CapitalFull TimeFT

Wong Tai Sin - Resources Capital

Wong Tai Sin played Resources Capital at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Resources Capital won 0-2.

Central-Western0 - 3South China AAFull TimeFT

Central-Western - South China AA

Central-Western played South China AA at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. South China AA won 0-3.

Citizen AA1 - 3Eastern DistrictFull TimeFT

Citizen AA - Eastern District

Citizen AA played Eastern District at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. Eastern District won 1-3.

Hoi King1 - 3IcanfieldFull TimeFT

Hoi King - Icanfield

Hoi King played Icanfield at the Division 1 of Hong Kong on January 19. The match kicked off 07:30 UTC. Icanfield won 1-3.

Mohun Bagan ACEast Bengal Club11:30

Mohun Bagan AC - East Bengal Club

Mohun Bagan AC are playing East Bengal Club at the I League of India on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Churchill BrothersTRAU FC13:45

Churchill Brothers - TRAU FC

Churchill Brothers are playing TRAU FC at the I League of India on January 19. The match will kick off 13:45 UTC.

JamshedpurKerala Blasters14:00

Jamshedpur - Kerala Blasters

Jamshedpur are playing Kerala Blasters at the ISL of India on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Baderan TehranKhooneh be Khooneh10:30

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran are playing Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Damash GuilanMalavan10:30

Damash Guilan - Malavan

Damash Guilan are playing Malavan at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Fajr SepasiEsteghlal Khuzestan10:30

Fajr Sepasi - Esteghlal Khuzestan

Fajr Sepasi are playing Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Khooshe Talaee SavehShahrdari Tabriz10:30

Khooshe Talaee Saveh - Shahrdari Tabriz

Khooshe Talaee Saveh are playing Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Mes KermanArman Gohar10:30

Mes Kerman - Arman Gohar

Mes Kerman are playing Arman Gohar at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Mes RafsanjanQashqai10:30

Mes Rafsanjan - Qashqai

Mes Rafsanjan are playing Qashqai at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Navad UrmiaAluminium Arak10:30

Navad Urmia - Aluminium Arak

Navad Urmia are playing Aluminium Arak at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Oxin AlborzSorkhpooshan Pakdasht10:30

Oxin Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht

Oxin Alborz are playing Sorkhpooshan Pakdasht at the Azadegan league of Iran on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Al ShababYarmouk13:25

Al Shabab - Yarmouk

Al Shabab are playing Yarmouk at the Premier League of Kuwait on January 19. The match will kick off 13:25 UTC.

Al NasarAl Sahil15:55

Al Nasar - Al Sahil

Al Nasar are playing Al Sahil at the Premier League of Kuwait on January 19. The match will kick off 15:55 UTC.

Ayeyawady0 - 0Ispe39'

Ayeyawady - Ispe

Ayeyawady are playing Ispe at the National League of Myanmar on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Yangon United0 - 1Zwekapin United40'

Yangon United - Zwekapin United

Yangon United are playing Zwekapin United at the National League of Myanmar on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Zwekapin United is winning 0-1.

NC MagraParadou13:30

NC Magra - Paradou

NC Magra are playing Paradou at the Ligue 1 of Algeria on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Cuando CubangoFerroviario do Huambo14:00

Cuando Cubango - Ferroviario do Huambo

Cuando Cubango are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo da CaalaSanta Rita FC14:00

Recreativo da Caala - Santa Rita FC

Recreativo da Caala are playing Santa Rita FC at the Girabola of Angola on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Primeiro de AgostoProgresso Lunda16:00

Primeiro de Agosto - Progresso Lunda

Primeiro de Agosto are playing Progresso Lunda at the Girabola of Angola on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ASVOFC Esae15:00

ASVO - FC Esae

ASVO are playing FC Esae at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Beke BemberekeUSS Krake15:00

Beke Bembereke - USS Krake

Beke Bembereke are playing USS Krake at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

DragonsReal Sport15:00

Dragons - Real Sport

Dragons are playing Real Sport at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Upi OnmBuffles du Borgou15:00

Upi Onm - Buffles du Borgou

Upi Onm are playing Buffles du Borgou at the Championat National of Benin on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Township RollersPolice XI13:30

Township Rollers - Police XI

Township Rollers are playing Police XI at the Premier League of Botswana on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SONABELUSFAPostponedPst

SONABEL - USFA

SONABEL are playing USFA at the Premier League of Burkina Faso on January 19.

Avion AcademyCanonPostponedPst

Avion Academy - Canon

Avion Academy are playing Canon at the Elite One of Cameroon on January 19.

BamboutosColombePostponedPst

Bamboutos - Colombe

Bamboutos are playing Colombe at the Elite One of Cameroon on January 19.

Eding SportUMS de LoumPostponedPst

Eding Sport - UMS de Loum

Eding Sport are playing UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on January 19.

FeutcheuCotonsportPostponedPst

Feutcheu - Cotonsport

Feutcheu are playing Cotonsport at the Elite One of Cameroon on January 19.

PWD BamendaFortuna MfouPostponedPst

PWD Bamenda - Fortuna Mfou

PWD Bamenda are playing Fortuna Mfou at the Elite One of Cameroon on January 19.

PanthereAPEJES AcademyPostponedPst

Panthere - APEJES Academy

Panthere are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on January 19.

TonnerreFovu ClubPostponedPst

Tonnerre - Fovu Club

Tonnerre are playing Fovu Club at the Elite One of Cameroon on January 19.

Al MokawloonAl Ahly Cairo17:30

Al Mokawloon - Al Ahly Cairo

Al Mokawloon are playing Al Ahly Cairo at the Premier League of Egypt on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Aduana StarsLegon Cities15:00

Aduana Stars - Legon Cities

Aduana Stars are playing Legon Cities at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Asante KotokoEbusua Dwarfs15:00

Asante Kotoko - Ebusua Dwarfs

Asante Kotoko are playing Ebusua Dwarfs at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bechem UnitedEleven Wonders15:00

Bechem United - Eleven Wonders

Bechem United are playing Eleven Wonders at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Elmina SharksGreat Olympics15:00

Elmina Sharks - Great Olympics

Elmina Sharks are playing Great Olympics at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FC DreamsMedeama SC15:00

FC Dreams - Medeama SC

FC Dreams are playing Medeama SC at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter AlliesWAFA15:00

Inter Allies - WAFA

Inter Allies are playing WAFA at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KarelaKing Faisal15:00

Karela - King Faisal

Karela are playing King Faisal at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Liberty ProfessionalsHearts of Oak15:00

Liberty Professionals - Hearts of Oak

Liberty Professionals are playing Hearts of Oak at the Premier League of Ghana on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Avenir de TombouctouDuguwolofila15:30

Avenir de Tombouctou - Duguwolofila

Avenir de Tombouctou are playing Duguwolofila at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BakaridjanLC Ba15:30

Bakaridjan - LC Ba

Bakaridjan are playing LC Ba at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Sabana MoptiUSFAS Bamako15:30

Sabana Mopti - USFAS Bamako

Sabana Mopti are playing USFAS Bamako at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

SoniPolice Bamako15:30

Soni - Police Bamako

Soni are playing Police Bamako at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AS BamakoDjoliba16:00

AS Bamako - Djoliba

AS Bamako are playing Djoliba at the Premier League of Mali on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

OCK KhouribgaCR Khemis Zemamra16:00

OCK Khouribga - CR Khemis Zemamra

OCK Khouribga are playing CR Khemis Zemamra at the Botola Pro of Morocco on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

RSB BerkaneRCA Casablanca18:00

RSB Berkane - RCA Casablanca

RSB Berkane are playing RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Enugu RangersAbia Warriors15:00

Enugu Rangers - Abia Warriors

Enugu Rangers are playing Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartlandKatsina United15:00

Heartland - Katsina United

Heartland are playing Katsina United at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ifeanyi UbahEnyimba15:00

Ifeanyi Ubah - Enyimba

Ifeanyi Ubah are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Kano PillarsAkwa United15:00

Kano Pillars - Akwa United

Kano Pillars are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KwaraSunshine Stars15:00

Kwara - Sunshine Stars

Kwara are playing Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsAkwa Starlets15:00

Lobi Stars - Akwa Starlets

Lobi Stars are playing Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

NasarawaWarri Wolves15:00

Nasarawa - Warri Wolves

Nasarawa are playing Warri Wolves at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Plateau UnitedAdamawa United15:00

Plateau United - Adamawa United

Plateau United are playing Adamawa United at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Wikki TouristMFM FC15:00

Wikki Tourist - MFM FC

Wikki Tourist are playing MFM FC at the NPFL of Nigeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Gasogi UnitedMuhanga13:00

Gasogi United - Muhanga

Gasogi United are playing Muhanga at the National League of Rwanda on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

GicumbiFC Police13:00

Gicumbi - FC Police

Gicumbi are playing FC Police at the National League of Rwanda on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

MusanzeMukura13:00

Musanze - Mukura

Musanze are playing Mukura at the National League of Rwanda on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

SunriseKiyovu Sports13:00

Sunrise - Kiyovu Sports

Sunrise are playing Kiyovu Sports at the National League of Rwanda on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Mbour Petite CoteGoree16:30

Mbour Petite Cote - Goree

Mbour Petite Cote are playing Goree at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Niarry TallyCasa Sport16:30

Niarry Tally - Casa Sport

Niarry Tally are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

ASEC NdiambourDSC FC17:00

ASEC Ndiambour - DSC FC

ASEC Ndiambour are playing DSC FC at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PikineFC Douanes17:00

Pikine - FC Douanes

Pikine are playing FC Douanes at the Ligue 1 of Senegal on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Richards BayUthongathi13:30

Richards Bay - Uthongathi

Richards Bay are playing Uthongathi at the Division 1 of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Royal EaglesCape Umoya United13:30

Royal Eagles - Cape Umoya United

Royal Eagles are playing Cape Umoya United at the Division 1 of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Tshakhuma TMMbombela United13:30

Tshakhuma TM - Mbombela United

Tshakhuma TM are playing Mbombela United at the Division 1 of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Alliance FCSimbaPostponedPst

Alliance FC - Simba

Alliance FC are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 19.

EsperanceClub Africain12:00

Esperance - Club Africain

Esperance are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Wakiso GiantsOnduparaka13:00

Wakiso Giants - Onduparaka

Wakiso Giants are playing Onduparaka at the Premier League of Uganda on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

ZanacoZESCO United13:00

Zanaco - ZESCO United

Zanaco are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

CS CartaginesDeportivo Saprissa17:00

CS Cartagines - Deportivo Saprissa

CS Cartagines are playing Deportivo Saprissa at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GreciaUniversidad de Costa Rica20:00

Grecia - Universidad de Costa Rica

Grecia are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

JicaralLimon21:00

Jicaral - Limon

Jicaral are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LD AlajuelenseCS Herediano22:00

LD Alajuelense - CS Herediano

LD Alajuelense are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

San CarlosPerez Zeledon00:00

San Carlos - Perez Zeledon

San Carlos are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Municipal LimenoFAS21:00

Municipal Limeno - FAS

Municipal Limeno are playing FAS at the Clausura of El Salvador on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Juventud IndependienteOnce Municipal21:15

Juventud Independiente - Once Municipal

Juventud Independiente are playing Once Municipal at the Clausura of El Salvador on January 19. The match will kick off 21:15 UTC.

Real de MinasPlatense FCPostponedPst

Real de Minas - Platense FC

Real de Minas are playing Platense FC at the Clausura, 1st phase of Honduras on January 19.

MotaguaCD Real SociedadPostponedPst

Motagua - CD Real Sociedad

Motagua are playing CD Real Sociedad at the Clausura, 1st phase of Honduras on January 19.

DunbeholdenCavalier20:00

Dunbeholden - Cavalier

Dunbeholden are playing Cavalier at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Molynes UnitedPortmore United20:00

Molynes United - Portmore United

Molynes United are playing Portmore United at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Tivoli GardensUWI20:00

Tivoli Gardens - UWI

Tivoli Gardens are playing UWI at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Vere UnitedWaterhouse20:00

Vere United - Waterhouse

Vere United are playing Waterhouse at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Humble LionsArnett Gardens22:00

Humble Lions - Arnett Gardens

Humble Lions are playing Arnett Gardens at the Premier League of Jamaica on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Police FCDefence Force20:00

Police FC - Defence Force

Police FC are playing Defence Force at the Pro League of Trinidad And Togabo on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Boca JuniorsAtletico-PR01:00

Boca Juniors - Atletico-PR

Boca Juniors are playing Atletico-PR at the Torneo de Verano of Argentina on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Deportivo CamionerosCirculo Deportivo20:00

Deportivo Camioneros - Circulo Deportivo

Deportivo Camioneros are playing Circulo Deportivo at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

San Martin FormosaBoca Unidos20:30

San Martin Formosa - Boca Unidos

San Martin Formosa are playing Boca Unidos at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo MadrynSol de Mayo21:00

Deportivo Madryn - Sol de Mayo

Deportivo Madryn are playing Sol de Mayo at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Sportivo BelgranoUnion Sunchales22:00

Sportivo Belgrano - Union Sunchales

Sportivo Belgrano are playing Union Sunchales at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Defensores BelgranoDouglas Haig23:00

Defensores Belgrano - Douglas Haig

Defensores Belgrano are playing Douglas Haig at the National cup of Argentina on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

LondrinaPSTC19:00

Londrina - PSTC

Londrina are playing PSTC at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rio Branco PRParana19:00

Rio Branco PR - Parana

Rio Branco PR are playing Parana at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

TCWCianorte PR19:00

TCW - Cianorte PR

TCW are playing Cianorte PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CoritibaCascavel21:00

Coritiba - Cascavel

Coritiba are playing Cascavel at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Operario PRCascavel CR21:00

Operario PR - Cascavel CR

Operario PR are playing Cascavel CR at the Paranaense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Academica VitoriaDecisao19:00

Academica Vitoria - Decisao

Academica Vitoria are playing Decisao at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

AfogadosSalgueiro19:00

Afogados - Salgueiro

Afogados are playing Salgueiro at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

NauticoSport Recife19:00

Nautico - Sport Recife

Nautico are playing Sport Recife at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

PelotasGremio19:00

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1, Second Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CaucaiaBarbalha19:00

Caucaia - Barbalha

Caucaia are playing Barbalha at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

FerroviarioHorizonte19:00

Ferroviario - Horizonte

Ferroviario are playing Horizonte at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

SergipeBoca Junior18:30

Sergipe - Boca Junior

Sergipe are playing Boca Junior at the Sergipano of Brasil on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

ItabaianaDorense19:00

Itabaiana - Dorense

Itabaiana are playing Dorense at the Sergipano of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

ABC NatalSanta Cruz Natal19:00

ABC Natal - Santa Cruz Natal

ABC Natal are playing Santa Cruz Natal at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

GloboASSU19:00

Globo - ASSU

Globo are playing ASSU at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

PalmeiraAmerica RN19:00

Palmeira - America RN

Palmeira are playing America RN at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Potiguar MossoroForca e Luz20:00

Potiguar Mossoro - Forca e Luz

Potiguar Mossoro are playing Forca e Luz at the Potiguar of Brasil on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

ParagominasCarajas13:00

Paragominas - Carajas

Paragominas are playing Carajas at the Paraense of Brasil on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

BragantinoAguia de Maraba18:30

Bragantino - Aguia de Maraba

Bragantino are playing Aguia de Maraba at the Paraense of Brasil on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

RemoTapajos19:00

Remo - Tapajos

Remo are playing Tapajos at the Paraense of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoBangu19:00

Vasco - Bangu

Vasco are playing Bangu at the Taca Guanabara of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

CabofrienseFluminense22:00

Cabofriense - Fluminense

Cabofriense are playing Fluminense at the Taca Guanabara of Brasil on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

CopiapoDeportes Temuco23:00

Copiapo - Deportes Temuco

Copiapo are playing Deportes Temuco at the Primera B, Promotion Playoffs of Chile on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Western Sydney W3 - 1Perth Glory WFull TimeFT

Western Sydney W - Perth Glory W

Western Sydney W played Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on January 19. The match kicked off 05:00 UTC. Western Sydney W won 3-1.

Uruguay U-23Paraguay U-2323:00

Uruguay U-23 - Paraguay U-23

Uruguay U-23 are playing Paraguay U-23 at the South America Qualification of Olympic Games on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Brazil U-23Peru U-2301:30

Brazil U-23 - Peru U-23

Brazil U-23 are playing Peru U-23 at the South America Qualification of Olympic Games on January 20. The match will kick off 01:30 UTC.