Germany U-21 vs Ireland U-21 Live Score and Live Stream

Kick-off at 16:15 on Tuesday, October 16
SerraJanni-Luca Serra (goal)32'
OztunaliLevin Oztunali (goal)40'
Goals and Highlights
2-0 Levin Oztunali 40'
2-0 Levin Oztunali 40'
1-0 Janni-Luca Serra 32'
2 : 0
FT
Copy
All videos of Germany U-21 - Ireland U-21 on your website!
Full Time
Match ends. Germany U-21 2, Ireland U-21 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 0
First half ends.
40 '
2 - 0
Levin Oztunali scores for Germany U-21.
32 '
1 - 0
Janni-Luca Serra scores for Germany U-21.
Kick-off
First half begins
View All
10
Germany U-21 haven't played a draw in their previous 10 home matches.
7
Germany U-21 have gone 7 consecutive matches without a defeat.
3
Ireland U-21 have gone 3 consecutive matches without a clean sheet.
Live Match Report

Germany U-21 played Ireland U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:15 UTC. Germany U-21 won 2-0. Germany U-21 are the leaders in the table with 25 points after 10 matches, while Ireland U-21 are 4th with 14 points in 10 matches.

Janni-Luca Serra scored the first goal on the 32nd minute of the game followed by a goal from Levin Oztunali, who made the final score 2-0.

ScoreBat was covering Germany U-21 vs Ireland U-21 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Uefa under-21 Qualifying round, Group 5's live standings are availble and updated in real time. You can watch Germany U-21 vs Ireland U-21 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Uefa under-21 Qualifying round, Group 5 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/germany-u21-vs-ireland-u21-live-stream/

Germany U-21 have won Norway U-21, Ireland U-21 and Mexico U-21 in their previous 3 matches, while Ireland U-21 have lost to Israel U-21 and Germany U-21 in their previous 2 matches.

Previous Meetings
September 11th, 2018 - Qualifying round, Group 5
September 5th, 2014 - Qualifying round, Group 6

Germany U-21 and Ireland U-21 have met twice in their recent history. Germany U-21 won twice.

Germany U-21 have won 8 of their 10 matches in Qualifying round, Group 5, drawing 1 and having 1 defeat this season. They have scored 33 goals - 3.30 per match, conceding 7 - 0.70 per match. Ireland U-21 have won 4 of their 10 matches in Qualifying round, Group 5, drawing 2 and having 4 defeats this season. They have scored 12 goals - 1.20 per match, conceding 15 - 1.50 per match.

Germany U-21 Ireland U-21 Video Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Germany U-21 and Ireland U-21 are being added in real time. You can watch the goals by Janni-Luca Serra and Levin Oztunali as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Germany U-21 or Ireland U-21 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Germany U-21 and Ireland U-21 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Germany U-21 vs Ireland U-21 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Uefa under-21 Qualifying round, Group 5 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
BrightonChelsea13:30

Brighton - Chelsea

Brighton are playing Chelsea at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SouthamptonArsenal13:30

Southampton - Arsenal

Southampton are playing Arsenal at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

LiverpoolManchester United16:00

Liverpool - Manchester United

Liverpool are playing Manchester United at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Sevilla2 - 0GironaFull TimeFT

Sevilla - Girona

Sevilla played Girona at the La Liga of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Sevilla won 2-0.

EspanyolReal Betis15:15

Espanyol - Real Betis

Espanyol are playing Real Betis at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

HuescaVillarreal17:30

Huesca - Villarreal

Huesca are playing Villarreal at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

LevanteBarcelona19:45

Levante - Barcelona

Levante are playing Barcelona at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 19:45 UTC.

RB LeipzigMainz14:30

RB Leipzig - Mainz

RB Leipzig are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Eintracht FrankfurtBayer Leverkusen17:00

Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen

Eintracht Frankfurt are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Spal0 - 0Chievo88'

Spal - Chievo

Spal are playing Chievo at the Serie A of Italy on December 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

FiorentinaEmpoli14:00

Fiorentina - Empoli

Fiorentina are playing Empoli at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

FrosinoneSassuolo14:00

Frosinone - Sassuolo

Frosinone are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SampdoriaParma14:00

Sampdoria - Parma

Sampdoria are playing Parma at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CagliariNapoli17:00

Cagliari - Napoli

Cagliari are playing Napoli at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

RomaGenoa19:30

Roma - Genoa

Roma are playing Genoa at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

NimesLille14:00

Nimes - Lille

Nimes are playing Lille at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

NiceSaint-Etienne16:00

Nice - Saint-Etienne

Nice are playing Saint-Etienne at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

LyonMonaco20:00

Lyon - Monaco

Lyon are playing Monaco at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

MarseilleBordeauxPostponedPst

Marseille - Bordeaux

Marseille are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on December 16.

Heerenveen2 - 3UtrechtFull TimeFT

Heerenveen - Utrecht

Heerenveen played Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match kicked off 11:15 UTC. Utrecht won 2-3.

AjaxDe Graafschap13:30

Ajax - De Graafschap

Ajax are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GroningenEmmen13:30

Groningen - Emmen

Groningen are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

FeyenoordFortuna15:45

Feyenoord - Fortuna

Feyenoord are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 15:45 UTC.

Hibernian1 - 0Celtic45 +2'

Hibernian - Celtic

Hibernian are playing Celtic at the Premier League of Scotland on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Hibernian is winning 1-0.

RangersHamilton15:00

Rangers - Hamilton

Rangers are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rio AveBelenenses15:00

Rio Ave - Belenenses

Rio Ave are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MaritimoBenfica17:30

Maritimo - Benfica

Maritimo are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

SportingNacional20:00

Sporting - Nacional

Sporting are playing Nacional at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

AltachHartberg13:30

Altach - Hartberg

Altach are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SalzburgSt. Polten13:30

Salzburg - St. Polten

Salzburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Austria VRapid16:00

Austria V - Rapid

Austria V are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cercle BruggeAnderlecht13:30

Cercle Brugge - Anderlecht

Cercle Brugge are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GenkOostende17:00

Genk - Oostende

Genk are playing Oostende at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

StandardZulte-Waregem19:00

Standard - Zulte-Waregem

Standard are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Dunav Ruse0 - 2LudogoretsFull TimeFT

Dunav Ruse - Ludogorets

Dunav Ruse played Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Ludogorets won 0-2.

Etar0 - 0Septemvri Sofia17'

Etar - Septemvri Sofia

Etar are playing Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CSKA SofiaBotev15:30

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Osijek3 - 0Inter-Zapresic59'

Osijek - Inter-Zapresic

Osijek are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Osijek is winning 3-0.

Dinamo ZagrebHajduk Split14:00

Dinamo Zagreb - Hajduk Split

Dinamo Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Istra 1961Rudes16:30

NK Istra 1961 - Rudes

NK Istra 1961 are playing Rudes at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

PlzenKarvina14:00

Plzen - Karvina

Plzen are playing Karvina at the First League of Czech Republic on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Esbjerg3 - 0FC NordsjaellandFull TimeFT

Esbjerg - FC Nordsjaelland

Esbjerg played FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Esbjerg won 3-0.

Horsens0 - 1Midtjylland15'

Horsens - Midtjylland

Horsens are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Midtjylland is winning 0-1.

SonderjyllandFC Kobenhavn15:00

Sonderjylland - FC Kobenhavn

Sonderjylland are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BrondbyVendsyssel17:00

Brondby - Vendsyssel

Brondby are playing Vendsyssel at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzgebirge Aue0 - 0DarmstadtHalf TimeHT

Erzgebirge Aue - Darmstadt

Erzgebirge Aue are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ingolstadt1 - 0HeidenheimHalf TimeHT

Ingolstadt - Heidenheim

Ingolstadt are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Ingolstadt is winning 1-0.

Sandhausen2 - 1Regensburg45 +2'

Sandhausen - Regensburg

Sandhausen are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Sandhausen is winning 2-1.

1860 Munchen0 - 1Carl Zeiss Jena60'

1860 Munchen - Carl Zeiss Jena

1860 Munchen are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Carl Zeiss Jena is winning 0-1.

Wurzburger Kickers0 - 1Sportfreunde Lotte14'

Wurzburger Kickers - Sportfreunde Lotte

Wurzburger Kickers are playing Sportfreunde Lotte at the 3. Liga of Germany on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Sportfreunde Lotte is winning 0-1.

ApollonXanthi14:00

Apollon - Xanthi

Apollon are playing Xanthi at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

LarisaAEK15:15

Larisa - AEK

Larisa are playing AEK at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosAtromitos17:00

Panathinaikos - Atromitos

Panathinaikos are playing Atromitos at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OlympiakosLamia17:30

Olympiakos - Lamia

Olympiakos are playing Lamia at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

CarpiSalernitana14:00

Carpi - Salernitana

Carpi are playing Salernitana at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CrotoneVenezia14:00

Crotone - Venezia

Crotone are playing Venezia at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CosenzaBenevento16:00

Cosenza - Benevento

Cosenza are playing Benevento at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BresciaLecce20:00

Brescia - Lecce

Brescia are playing Lecce at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

SlaskKorona14:30

Slask - Korona

Slask are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecLech17:00

Zaglebie Sosnowiec - Lech

Zaglebie Sosnowiec are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Dunarea Calarasi0 - 3Sepsi57'

Dunarea Calarasi - Sepsi

Dunarea Calarasi are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sepsi is winning 0-3.

FC BotosaniSteaua18:00

FC Botosani - Steaua

FC Botosani are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on December 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Mladost LucaniRadPostponedPst

Mladost Lucani - Rad

Mladost Lucani are playing Rad at the Super Liga of Serbia on December 16.

Spartak Subotica0 - 2Vozdovac61'

Spartak Subotica - Vozdovac

Spartak Subotica are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Vozdovac is winning 0-2.

ZemunDinamo VranjePostponedPst

Zemun - Dinamo Vranje

Zemun are playing Dinamo Vranje at the Super Liga of Serbia on December 16.

CukarickiCrvena Zvezda14:00

Cukaricki - Crvena Zvezda

Cukaricki are playing Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

VojvodinaProleter Novi Sad14:00

Vojvodina - Proleter Novi Sad

Vojvodina are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

NapredakRadnicki Nis18:00

Napredak - Radnicki Nis

Napredak are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on December 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo Majadahonda1 - 3ElcheFull TimeFT

Rayo Majadahonda - Elche

Rayo Majadahonda played Elche at the Segunda Division of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Elche won 1-3.

OsasunaAD Alcorcon15:00

Osasuna - AD Alcorcon

Osasuna are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ExtremaduraGimnastic17:00

Extremadura - Gimnastic

Extremadura are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Las PalmasTenerife17:00

Las Palmas - Tenerife

Las Palmas are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmeriaLugo19:00

Almeria - Lugo

Almeria are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

DeportivoZaragoza19:30

Deportivo - Zaragoza

Deportivo are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

LuzernSt. Gallen15:00

Luzern - St. Gallen

Luzern are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

XamaxYoung Boys15:00

Xamax - Young Boys

Xamax are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ZurichLugano15:00

Zurich - Lugano

Zurich are playing Lugano at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeni Malatyaspor2 - 0AntalyasporFull TimeFT

Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor played Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Yeni Malatyaspor won 2-0.

Kayserispor0 - 0Akhisar Bld genclik18'

Kayserispor - Akhisar Bld genclik

Kayserispor are playing Akhisar Bld genclik at the Super Lig of Turkey on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BesiktasTrabzonspor16:00

Besiktas - Trabzonspor

Besiktas are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Altay0 - 1OsmanlisporFull TimeFT

Altay - Osmanlispor

Altay played Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Osmanlispor won 0-1.

Giresunspor0 - 3HataysporFull TimeFT

Giresunspor - Hatayspor

Giresunspor played Hatayspor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Hatayspor won 0-3.

Adanaspor1 - 0Eskisehirspor18'

Adanaspor - Eskisehirspor

Adanaspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Adanaspor is winning 1-0.

Boluspor0 - 0Altinordu16'

Boluspor - Altinordu

Boluspor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BarokaBidvest Wits13:30

Baroka - Bidvest Wits

Baroka are playing Bidvest Wits at the Premier League of South Africa on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

OmanTajikistan14:30

Oman - Tajikistan

Oman are playing Tajikistan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Kastrioti0 - 0Teuta15'

Kastrioti - Teuta

Kastrioti are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SkenderbeuLuftetari Gjirokaster16:00

Skenderbeu - Luftetari Gjirokaster

Skenderbeu are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Encamp2 - 0OrdinoFull TimeFT

Encamp - Ordino

Encamp played Ordino at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Encamp won 2-0.

EngordanySanta Coloma15:00

Engordany - Santa Coloma

Engordany are playing Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LusitanosIC Descaldes17:00

Lusitanos - IC Descaldes

Lusitanos are playing IC Descaldes at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Saint-GilloiseBeerschot-Wilrijk15:00

Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk

Union Saint-Gilloise are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Eendracht AalstHeist14:00

Eendracht Aalst - Heist

Eendracht Aalst are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Rupel BoomThes Sport14:00

Rupel Boom - Thes Sport

Rupel Boom are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

OmoniaAPOEL14:00

Omonia - APOEL

Omonia are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Nea SalamisEnosis Paralimni16:00

Nea Salamis - Enosis Paralimni

Nea Salamis are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Digenis2 - 0MEAPHalf TimeHT

Digenis - MEAP

Digenis are playing MEAP at the 2. Division of Cyprus on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Digenis is winning 2-0.

Everton U-230 - 0Derby County U-2344'

Everton U-23 - Derby County U-23

Everton U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Reading U-230 - 0Manchester Utd U-2318'

Reading U-23 - Manchester Utd U-23

Reading U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Liverpool W1 - 3Everton W58'

Liverpool W - Everton W

Liverpool W are playing Everton W at the WSL Cup - Women of England on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Everton W is winning 1-3.

Montpellier W0 - 3Lyon W61'

Montpellier W - Lyon W

Montpellier W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Lyon W is winning 0-3.

PSG WMetz W14:10

PSG W - Metz W

PSG W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on December 16. The match will kick off 14:10 UTC.

Borussia M W0 - 2Freiburg WFull TimeFT

Borussia M W - Freiburg W

Borussia M W played Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Freiburg W won 0-2.

SC Sand WPotsdam WPostponedPst

SC Sand W - Potsdam W

SC Sand W are playing Potsdam W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16.

Bayer W1 - 0Werder W13'

Bayer W - Werder W

Bayer W are playing Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Bayer W is winning 1-0.

Duisburg W0 - 0Bayern W14'

Duisburg W - Bayern W

Duisburg W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hoffenheim WFrankfurt WPostponedPst

Hoffenheim W - Frankfurt W

Hoffenheim W are playing Frankfurt W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16.

Wolfsburg W0 - 0Essen W17'

Wolfsburg W - Essen W

Wolfsburg W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Magdeburg U-191 - 2Borussia D. U-19Full TimeFT

Magdeburg U-19 - Borussia D. U-19

Magdeburg U-19 played Borussia D. U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Borussia D. U-19 won 1-2.

Wuppertaler U-191 - 2Stuttgart U-19Full TimeFT

Wuppertaler U-19 - Stuttgart U-19

Wuppertaler U-19 played Stuttgart U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Stuttgart U-19 won 1-2.

BrunninghausenGuterslohPostponedPst

Brunninghausen - Gutersloh

Brunninghausen are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16.

EnnepetalWestfalia RhynernPostponedPst

Ennepetal - Westfalia Rhynern

Ennepetal are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16.

SchermbeckGievenbeckPostponedPst

Schermbeck - Gievenbeck

Schermbeck are playing Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16.

SprockhovelHolzwickeder SC13:30

Sprockhovel - Holzwickeder SC

Sprockhovel are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TuS HalternASC DortmundPostponedPst

TuS Haltern - ASC Dortmund

TuS Haltern are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16.

Germania RatingenSC Velbert14:00

Germania Ratingen - SC Velbert

Germania Ratingen are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Dusseldorf WestVfB Speldorf14:30

Dusseldorf West - VfB Speldorf

Dusseldorf West are playing VfB Speldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

AlfterDeutz13:30

Alfter - Deutz

Alfter are playing Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch GladbachSiegburger SV13:30

Bergisch Gladbach - Siegburger SV

Bergisch Gladbach are playing Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Hennef 05Viktoria Arnoldsweiler13:30

Hennef 05 - Viktoria Arnoldsweiler

Hennef 05 are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

BW FriesdorfHurth13:45

BW Friesdorf - Hurth

BW Friesdorf are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:45 UTC.

MertenFrechen13:45

Merten - Frechen

Merten are playing Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:45 UTC.

VichttalFC Wegberg-Beeck14:00

Vichttal - FC Wegberg-Beeck

Vichttal are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Larisa U-200 - 1AEK U-20Full TimeFT

Larisa U-20 - AEK U-20

Larisa U-20 played AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match kicked off 09:00 UTC. AEK U-20 won 0-1.

Levadiakos U-200 - 3PAOK U-20Full TimeFT

Levadiakos U-20 - PAOK U-20

Levadiakos U-20 played PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match kicked off 09:30 UTC. PAOK U-20 won 0-3.

Panathinaikos U-204 - 2Atromitos U-20Full TimeFT

Panathinaikos U-20 - Atromitos U-20

Panathinaikos U-20 played Atromitos U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match kicked off 09:30 UTC. Panathinaikos U-20 won 4-2.

Asteras Tripolis U-20OFI U-2011:30

Asteras Tripolis U-20 - OFI U-20

Asteras Tripolis U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

VidiFerencvaros19:15

Vidi - Ferencvaros

Vidi are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on December 16. The match will kick off 19:15 UTC.

Gyor1 - 0Cegled62'

Gyor - Cegled

Gyor are playing Cegled at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Gyor is winning 1-0.

Kaposvar1 - 0Kazincbarcikai63'

Kaposvar - Kazincbarcikai

Kaposvar are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Kaposvar is winning 1-0.

Nyiregyhaza1 - 0Mosonmagyarovar62'

Nyiregyhaza - Mosonmagyarovar

Nyiregyhaza are playing Mosonmagyarovar at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Nyiregyhaza is winning 1-0.

Siofok1 - 0Monori63'

Siofok - Monori

Siofok are playing Monori at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Siofok is winning 1-0.

Soroksar2 - 0Balmazujvaros64'

Soroksar - Balmazujvaros

Soroksar are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Soroksar is winning 2-0.

Tiszakecske2 - 3Gyirmot62'

Tiszakecske - Gyirmot

Tiszakecske are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Gyirmot is winning 2-3.

Vac1 - 1Dorog61'

Vac - Dorog

Vac are playing Dorog at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Bekescsaba0 - 0BudaorsHalf TimeHT

Bekescsaba - Budaors

Bekescsaba are playing Budaors at the NB II of Hungary on December 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

CsakvarZalaegerszeg16:00

Csakvar - Zalaegerszeg

Csakvar are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VasasBudafoki16:00

Vasas - Budafoki

Vasas are playing Budafoki at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Bnei YehudaAshdod17:00

Bnei Yehuda - Ashdod

Bnei Yehuda are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemMaccabi Petah Tikva18:30

Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva

Beitar Jerusalem are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on December 16. The match will kick off 18:30 UTC.

RenateSudtirol13:30

Renate - Sudtirol

Renate are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TernanaGIANA Erminio13:30

Ternana - GIANA Erminio

Ternana are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ArezzoVirtus Entella13:30

Arezzo - Virtus Entella

Arezzo are playing Virtus Entella at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaPro Piacenza13:30

Arzachena - Pro Piacenza

Arzachena are playing Pro Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

CarrareseRobur Siena13:30

Carrarese - Robur Siena

Carrarese are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

NovaraOlbia13:30

Novara - Olbia

Novara are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

PiacenzaLucchese13:30

Piacenza - Lucchese

Piacenza are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Pro VercelliPistoiese13:30

Pro Vercelli - Pistoiese

Pro Vercelli are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Juventus-2Gozzano15:30

Juventus-2 - Gozzano

Juventus-2 are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Pro PatriaAlessandria15:30

Pro Patria - Alessandria

Pro Patria are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AlbissolaCuneo17:30

Albissola - Cuneo

Albissola are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

PontederaPisa17:30

Pontedera - Pisa

Pontedera are playing Pisa at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

RietiBisceglie13:30

Rieti - Bisceglie

Rieti are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Vibonese CalcioJuve Stabia13:30

Vibonese Calcio - Juve Stabia

Vibonese Calcio are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ViterbesePotenza13:30

Viterbese - Potenza

Viterbese are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

CasertanaReggina15:30

Casertana - Reggina

Casertana are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CaveseMonopoli15:30

Cavese - Monopoli

Cavese are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FrancavillaPaganese15:30

Francavilla - Paganese

Francavilla are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

TrapaniRende15:30

Trapani - Rende

Trapani are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Sicula LeonzioCatania19:30

Sicula Leonzio - Catania

Sicula Leonzio are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

Cagliari U-191 - 1Roma U-19Full TimeFT

Cagliari U-19 - Roma U-19

Cagliari U-19 played Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 16. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Senglea Athletic0 - 1Birkirkara FC15'

Senglea Athletic - Birkirkara FC

Senglea Athletic are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Birkirkara FC is winning 0-1.

Floriana FCTarxien Rainbows15:00

Floriana FC - Tarxien Rainbows

Floriana FC are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Zebbug Rangers0 - 0Mqabba FC61'

Zebbug Rangers - Mqabba FC

Zebbug Rangers are playing Mqabba FC at the Division 1 of Malta on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Gudja UnitedSirens14:15

Gudja United - Sirens

Gudja United are playing Sirens at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

Vittoriosa StarsNaxxar Lions16:30

Vittoriosa Stars - Naxxar Lions

Vittoriosa Stars are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Estoril1 - 0SC FarenseFull TimeFT

Estoril - SC Farense

Estoril played SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match kicked off 11:15 UTC. Estoril won 1-0.

Cova PiedadeBraga-215:00

Cova Piedade - Braga-2

Cova Piedade are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Guimaraes-2Academico Viseu15:00

Guimaraes-2 - Academico Viseu

Guimaraes-2 are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sp. CovilhaArouca15:00

Sp. Covilha - Arouca

Sp. Covilha are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Burgos2 - 2Internacional FCFull TimeFT

Burgos - Internacional FC

Burgos played Internacional FC at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Deportivo-21 - 2Cultural LeonesaFull TimeFT

Deportivo-2 - Cultural Leonesa

Deportivo-2 played Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Cultural Leonesa won 1-2.

Pontevedra1 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Pontevedra - Las Palmas-2

Pontevedra played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Pontevedra won 1-0.

SS Reyes1 - 2Unionstas de SalamancaFull TimeFT

SS Reyes - Unionstas de Salamanca

SS Reyes played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Unionstas de Salamanca won 1-2.

Union Adarve0 - 0FuenlabradaFull TimeFT

Union Adarve - Fuenlabrada

Union Adarve played Fuenlabrada at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

BouzasAtletico Madrid-215:30

Bouzas - Atletico Madrid-2

Bouzas are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CoruxoReal Madrid-215:30

Coruxo - Real Madrid-2

Coruxo are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GuijueloNavalcarnero16:00

Guijuelo - Navalcarnero

Guijuelo are playing Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SalmantinoValladolid-216:00

Salmantino - Valladolid-2

Salmantino are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Tudelano1 - 0Sporting Gijon-2Full TimeFT

Tudelano - Sporting Gijon-2

Tudelano played Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Tudelano won 1-0.

Oviedo-2Izarra14:45

Oviedo-2 - Izarra

Oviedo-2 are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

GernikaRacing Santander16:00

Gernika - Racing Santander

Gernika are playing Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaLangreo16:00

Torrelavega - Langreo

Torrelavega are playing Langreo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesArenas de Getxo16:00

UD Logrones - Arenas de Getxo

UD Logrones are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitoria CDReal Union16:00

Vitoria CD - Real Union

Vitoria CD are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-2Mirandes17:00

Real Sociedad-2 - Mirandes

Real Sociedad-2 are playing Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico Baleares1 - 0BadalonaFull TimeFT

Atletico Baleares - Badalona

Atletico Baleares played Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Baleares won 1-0.

Conquense1 - 1HerculesFull TimeFT

Conquense - Hercules

Conquense played Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ebro2 - 1TeruelFull TimeFT

Ebro - Teruel

Ebro played Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Ebro won 2-1.

Espanyol-20 - 0CornellaFull TimeFT

Espanyol-2 - Cornella

Espanyol-2 played Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

OlotEjea15:30

Olot - Ejea

Olot are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

SabadellAlcoyano16:00

Sabadell - Alcoyano

Sabadell are playing Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ontinyent CFValencia-216:15

Ontinyent CF - Valencia-2

Ontinyent CF are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:15 UTC.

Badajoz1 - 0MelillaFull TimeFT

Badajoz - Melilla

Badajoz played Melilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Badajoz won 1-0.

El Ejido2 - 2JumillaFull TimeFT

El Ejido - Jumilla

El Ejido played Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Murcia2 - 0Malaga-2Full TimeFT

Murcia - Malaga-2

Murcia played Malaga-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Murcia won 2-0.

UD Ibiza2 - 1Almeria-2Full TimeFT

UD Ibiza - Almeria-2

UD Ibiza played Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 2-1.

LinenseGranada-216:00

Linense - Granada-2

Linense are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MarbellaFC Cartagena16:00

Marbella - FC Cartagena

Marbella are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Recreativo HuelvaAtletico Sanluqueno16:00

Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno

Recreativo Huelva are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

San FernandoUCAM Murcia16:00

San Fernando - UCAM Murcia

San Fernando are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Talavera CFCD Don Benito16:00

Talavera CF - CD Don Benito

Talavera CF are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseSevilla-216:00

Villanovense - Sevilla-2

Villanovense are playing Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Madrid W0 - 1Sevilla WFull TimeFT

Madrid W - Sevilla W

Madrid W played Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Sevilla W won 0-1.

Albacete W1 - 1Malaga WFull TimeFT

Albacete W - Malaga W

Albacete W played Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Sociedad W0 - 0Espanyol WFull TimeFT

Real Sociedad W - Espanyol W

Real Sociedad W played Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sporting de Huelva W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Sporting de Huelva W - Tenerife W

Sporting de Huelva W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Betis WAtletico Madrid W15:00

Betis W - Atletico Madrid W

Betis W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Porrino Industrial1 - 2ChocoFull TimeFT

Porrino Industrial - Choco

Porrino Industrial played Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Choco won 1-2.

Silva SD0 - 1Ourense CFFull TimeFT

Silva SD - Ourense CF

Silva SD played Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match kicked off 11:15 UTC. Ourense CF won 0-1.

AlondrasPolvorin15:30

Alondras - Polvorin

Alondras are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ArosaVillalbes RC16:00

Arosa - Villalbes RC

Arosa are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoBoiro16:00

Barco - Boiro

Barco are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BergantinosCeltiga16:00

Bergantinos - Celtiga

Bergantinos are playing Celtiga at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaRibadumia16:00

Compostela - Ribadumia

Compostela are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

FerrolLaracha16:00

Ferrol - Laracha

Ferrol are playing Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoSomozas16:30

Paiosaco - Somozas

Paiosaco are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Condal1 - 1SieroFull TimeFT

Condal - Siero

Condal played Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Madalena2 - 2CearesFull TimeFT

La Madalena - Ceares

La Madalena played Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Praviano1 - 1San ClaudioFull TimeFT

Praviano - San Claudio

Praviano played San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Aviles0 - 1Marino de LuancoFull TimeFT

Real Aviles - Marino de Luanco

Real Aviles played Marino de Luanco at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Marino de Luanco won 0-1.

Llanes0 - 5LealtadFull TimeFT

Llanes - Lealtad

Llanes played Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:15 UTC. Lealtad won 0-5.

Llanera3 - 1Gijon Industrial90 +4'

Llanera - Gijon Industrial

Llanera are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Llanera is winning 3-1.

ColungaSan Martin EI14:45

Colunga - San Martin EI

Colunga are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

MosconiaCaudal14:45

Mosconia - Caudal

Mosconia are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

TuillaCovadonga15:00

Tuilla - Covadonga

Tuilla are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntreguUniversidad Oviedo15:15

LEntregu - Universidad Oviedo

LEntregu are playing Universidad Oviedo at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Racing Santander-2Siete Villas14:30

Racing Santander-2 - Siete Villas

Racing Santander-2 are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

VelardeCayon16:00

Velarde - Cayon

Velarde are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Santurtzi2 - 0SD San PedroFull TimeFT

Santurtzi - SD San Pedro

Santurtzi played SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match kicked off 10:15 UTC. Santurtzi won 2-0.

Alaves-22 - 0BasconiaFull TimeFT

Alaves-2 - Basconia

Alaves-2 played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Alaves-2 won 2-0.

SestaoPortugalete16:30

Sestao - Portugalete

Sestao are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Grama0 - 2LlagosteraFull TimeFT

Grama - Llagostera

Grama played Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 10:45 UTC. Llagostera won 0-2.

Castelldefels0 - 4GranollersFull TimeFT

Castelldefels - Granollers

Castelldefels played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Granollers won 0-4.

Cerdanyola del Valles1 - 1FigueresFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Figueres

Cerdanyola del Valles played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horta1 - 1CE EuropaFull TimeFT

Horta - CE Europa

Horta played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sant Andreu4 - 0MartinencFull TimeFT

Sant Andreu - Martinenc

Sant Andreu played Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Sant Andreu won 4-0.

Vilafranca1 - 1PratFull TimeFT

Vilafranca - Prat

Vilafranca played Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sants1 - 2Reus Deportiu-2Full TimeFT

Sants - Reus Deportiu-2

Sants played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match kicked off 11:15 UTC. Reus Deportiu-2 won 1-2.

Paterna1 - 0NoveldaFull TimeFT

Paterna - Novelda

Paterna played Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Paterna won 1-0.

Paiporta1 - 2Elche-290 +1'

Paiporta - Elche-2

Paiporta are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Elche-2 is winning 1-2.

Rayo IbenseTorre Levante15:00

Rayo Ibense - Torre Levante

Rayo Ibense are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlziraEldense16:00

Alzira - Eldense

Alzira are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaVillarreal-316:00

Olimpic de Xativa - Villarreal-3

Olimpic de Xativa are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CrevillenteLa Nucia16:15

Crevillente - La Nucia

Crevillente are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:15 UTC.

Alcala1 - 1CanillasFull TimeFT

Alcala - Canillas

Alcala played Canillas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alcobendas Sport0 - 1Atletico de PintoFull TimeFT

Alcobendas Sport - Atletico de Pinto

Alcobendas Sport played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Atletico de Pinto won 0-1.

Alcorcon-20 - 0VicalvaroFull TimeFT

Alcorcon-2 - Vicalvaro

Alcorcon-2 played Vicalvaro at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Parla1 - 1Rayo Vallecano-2Full TimeFT

Parla - Rayo Vallecano-2

Parla played Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Trival Valderas2 - 0CarabanchelFull TimeFT

Trival Valderas - Carabanchel

Trival Valderas played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Trival Valderas won 2-0.

Getafe-21 - 0MostolesFull TimeFT

Getafe-2 - Mostoles

Getafe-2 played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Getafe-2 won 1-0.

Las Rozas1 - 0Leganes-2Full TimeFT

Las Rozas - Leganes-2

Las Rozas played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Las Rozas won 1-0.

San Agustin de Guadalix0 - 1Tres CantosFull TimeFT

San Agustin de Guadalix - Tres Cantos

San Agustin de Guadalix played Tres Cantos at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Tres Cantos won 0-1.

Santa AnaVillaverde Boetticher15:30

Santa Ana - Villaverde Boetticher

Santa Ana are playing Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural CebrerenaZamora15:00

Cultural Cebrerena - Zamora

Cultural Cebrerena are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La BanezaNumancia-215:00

La Baneza - Numancia-2

La Baneza are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BembibreGimnastica Segoviana15:30

Bembibre - Gimnastica Segoviana

Bembibre are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ArandinaBupolsa16:00

Arandina - Bupolsa

Arandina are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cristo AtleticoAtletico Tordesillas16:00

Cristo Atletico - Atletico Tordesillas

Cristo Atletico are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaAlmazan16:00

Real Avila - Almazan

Real Avila are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Antequera1 - 0River MelillaFull TimeFT

Antequera - River Melilla

Antequera played River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Antequera won 1-0.

Huetor Vega0 - 1Ciudad de TorredonjimenoFull TimeFT

Huetor Vega - Ciudad de Torredonjimeno

Huetor Vega played Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Ciudad de Torredonjimeno won 0-1.

Polideportivo Almeria0 - 0MartosFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Martos

Polideportivo Almeria played Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

UD San Pedro1 - 3Linares DeportivoFull TimeFT

UD San Pedro - Linares Deportivo

UD San Pedro played Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Linares Deportivo won 1-3.

Juventud TorremolinosGuadix15:30

Juventud Torremolinos - Guadix

Juventud Torremolinos are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

LojaReal Jaen16:00

Loja - Real Jaen

Loja are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MotrilVelez CF16:00

Motril - Velez CF

Motril are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AlhaurinRincon17:00

Alhaurin - Rincon

Alhaurin are playing Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

TorreperogilAtarfe Industrial17:00

Torreperogil - Atarfe Industrial

Torreperogil are playing Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Cordoba-21 - 1XerezFull TimeFT

Cordoba-2 - Xerez

Cordoba-2 played Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Coria CF1 - 1ConilFull TimeFT

Coria CF - Conil

Coria CF played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Guadalcacin1 - 3Los BarriosFull TimeFT

Guadalcacin - Los Barrios

Guadalcacin played Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Los Barrios won 1-3.

Arcos0 - 4UtreraFull TimeFT

Arcos - Utrera

Arcos played Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match kicked off 11:30 UTC. Utrera won 0-4.

LebrijanaGerena11:30

Lebrijana - Gerena

Lebrijana are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Puente GenilBetis-215:45

Puente Genil - Betis-2

Puente Genil are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 15:45 UTC.

AlgecirasCadiz-216:00

Algeciras - Cadiz-2

Algeciras are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoEcija16:00

Xerez Deportivo - Ecija

Xerez Deportivo are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de LucenaAtletico Espeleno16:30

Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno

Ciudad de Lucena are playing Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Mercadal1 - 1Ibiza Islas PitiusasFull TimeFT

Mercadal - Ibiza Islas Pitiusas

Mercadal played Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mallorca-28 - 0Son CladeraFull TimeFT

Mallorca-2 - Son Cladera

Mallorca-2 played Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Mallorca-2 won 8-0.

Platges de CalviaFormentera11:30

Platges de Calvia - Formentera

Platges de Calvia are playing Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Pena DeportivoSoller15:00

Pena Deportivo - Soller

Pena Deportivo are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlcudiaEsporles16:00

Alcudia - Esporles

Alcudia are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CD Marino0 - 2Lanzarote58'

CD Marino - Lanzarote

CD Marino are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Lanzarote is winning 0-2.

GuimarEl Cotillo12:00

Guimar - El Cotillo

Guimar are playing El Cotillo at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

La CuadraTenerife-212:00

La Cuadra - Tenerife-2

La Cuadra are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Las Zocas0 - 0Tenisca58'

Las Zocas - Tenisca

Las Zocas are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

MensajeroBuzanada12:00

Mensajero - Buzanada

Mensajero are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

UD San Fernando0 - 0Santa Ursula57'

UD San Fernando - Santa Ursula

UD San Fernando are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Union Sur YaizaIbarra12:00

Union Sur Yaiza - Ibarra

Union Sur Yaiza are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Cartagena-24 - 1MazarronFull TimeFT

Cartagena-2 - Mazarron

Cartagena-2 played Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Cartagena-2 won 4-1.

Olimpico Totana0 - 0LorcaFull TimeFT

Olimpico Totana - Lorca

Olimpico Totana played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Deportivo MineraUCAM Murcia-215:15

Deportivo Minera - UCAM Murcia-2

Deportivo Minera are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

AlgarMurcia-215:30

Algar - Murcia-2

Algar are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico PulpilenoLos Garres15:30

Atletico Pulpileno - Los Garres

Atletico Pulpileno are playing Los Garres at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

EDMF ChurraMar Menor15:30

EDMF Churra - Mar Menor

EDMF Churra are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AguilasMuleno16:00

Aguilas - Muleno

Aguilas are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Huercal-OveraMinerva16:00

Huercal-Overa - Minerva

Huercal-Overa are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca DeportivaCiudad de Murcia16:00

Lorca Deportiva - Ciudad de Murcia

Lorca Deportiva are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

EspinardoCieza19:00

Espinardo - Cieza

Espinardo are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Azuaga3 - 0DiocesanoFull TimeFT

Azuaga - Diocesano

Azuaga played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Azuaga won 3-0.

Cacereno4 - 1ValdelacalzadaFull TimeFT

Cacereno - Valdelacalzada

Cacereno played Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 4-1.

Montijo0 - 1Extremadura-2Full TimeFT

Montijo - Extremadura-2

Montijo played Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Extremadura-2 won 0-1.

Olivenza2 - 1ArroyoFull TimeFT

Olivenza - Arroyo

Olivenza played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Olivenza won 2-1.

ValdiviaJerez15:15

Valdivia - Jerez

Valdivia are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

CD CoriaCalamonte15:30

CD Coria - Calamonte

CD Coria are playing Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

PlasenciaLlerenense15:30

Plasencia - Llerenense

Plasencia are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Merida ADPueblonuevo16:00

Merida AD - Pueblonuevo

Merida AD are playing Pueblonuevo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MoraloCastuera16:00

Moralo - Castuera

Moralo are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BerceoYague11:00

Berceo - Yague

Berceo are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Varea7 - 1CalasancioFull TimeFT

Varea - Calasancio

Varea played Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Varea won 7-1.

Logrones-20 - 1Haro90'

Logrones-2 - Haro

Logrones-2 are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Haro is winning 0-1.

AlberiteNaxara14:45

Alberite - Naxara

Alberite are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

AnguianoPradejon14:45

Anguiano - Pradejon

Anguiano are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

AutolRiver Ebro15:30

Autol - River Ebro

Autol are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VianesAgoncillo15:30

Vianes - Agoncillo

Vianes are playing Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

La CalzadaSD Logrones16:00

La Calzada - SD Logrones

La Calzada are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CD AlfaroArnedo16:30

CD Alfaro - Arnedo

CD Alfaro are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

San Juan de Mozarrifar1 - 0BreaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - Brea

San Juan de Mozarrifar played Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. San Juan de Mozarrifar won 1-0.

Calamocha1 - 2BinefarFull TimeFT

Calamocha - Binefar

Calamocha played Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Binefar won 1-2.

Sarinena2 - 0CasetasFull TimeFT

Sarinena - Casetas

Sarinena played Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Sarinena won 2-0.

IlluecaSan Lorenzo UD15:00

Illueca - San Lorenzo UD

Illueca are playing San Lorenzo UD at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La AlmuniaRobres15:00

La Almunia - Robres

La Almunia are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SabinanigoBorja15:00

Sabinanigo - Borja

Sabinanigo are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TamariteAtletico Monzon15:00

Tamarite - Atletico Monzon

Tamarite are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Villanueva CFZaragoza-215:00

Villanueva CF - Zaragoza-2

Villanueva CF are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TarazonaBelchite15:30

Tarazona - Belchite

Tarazona are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboAlmudevar15:30

Utebo - Almudevar

Utebo are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AzuquecaQuintanar del Rey11:00

Azuqueca - Quintanar del Rey

Azuqueca are playing Quintanar del Rey at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Socuellamos0 - 1MarchamaloFull TimeFT

Socuellamos - Marchamalo

Socuellamos played Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match kicked off 11:00 UTC. Marchamalo won 0-1.

Almagro FCTomelloso15:30

Almagro FC - Tomelloso

Almagro FC are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FC GuadalajaraLa Roda15:30

FC Guadalajara - La Roda

FC Guadalajara are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MadridejosAlbacete-215:30

Madridejos - Albacete-2

Madridejos are playing Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MoraLa Solana15:30

Mora - La Solana

Mora are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VillacanasVillarrobledo CP15:30

Villacanas - Villarrobledo CP

Villacanas are playing Villarrobledo CP at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VillarrubiaToledo15:30

Villarrubia - Toledo

Villarrubia are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ManchegoAtletico Ibanes16:00

Manchego - Atletico Ibanes

Manchego are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ChiassoWinterthur13:30

Chiasso - Winterthur

Chiasso are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

WilLausanne13:30

Wil - Lausanne

Wil are playing Lausanne at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

VaduzSchaffhausen15:00

Vaduz - Schaffhausen

Vaduz are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Belediye Vanspor3 - 2DuzcesporFull TimeFT

Belediye Vanspor - Duzcespor

Belediye Vanspor played Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Belediye Vanspor won 3-2.

Osmaniyespor1 - 0OfsporFull TimeFT

Osmaniyespor - Ofspor

Osmaniyespor played Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Osmaniyespor won 1-0.

Alibeykoyspor2 - 1AdiyamansporFull TimeFT

Alibeykoyspor - Adiyamanspor

Alibeykoyspor played Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Alibeykoyspor won 2-1.

Erokspor2 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Erokspor - Yeni Orduspor

Erokspor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Erokspor won 2-0.

Kemerspor2 - 2SultanbeyliFull TimeFT

Kemerspor - Sultanbeyli

Kemerspor played Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kirsehirspor1 - 1CatalcasporFull TimeFT

Kirsehirspor - Catalcaspor

Kirsehirspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kizilcabolukspor2 - 0PazarsporFull TimeFT

Kizilcabolukspor - Pazarspor

Kizilcabolukspor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Kizilcabolukspor won 2-0.

Yeni Altindag1 - 0Bergama BelediyeFull TimeFT

Yeni Altindag - Bergama Belediye

Yeni Altindag played Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Yeni Altindag won 1-0.

Artvin Hopaspor1 - 1Erzin BelediyesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Erzin Belediyespor

Artvin Hopaspor played Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karakopru Belediyespor0 - 0Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Karakopru Belediyespor - Hekimoglu Trabzon

Karakopru Belediyespor played Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gebzespor0 - 0ErbaasporFull TimeFT

Gebzespor - Erbaaspor

Gebzespor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kozan Belediyespor2 - 2Tepecik BelediyeFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Tepecik Belediye

Kozan Belediyespor played Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nevsehir Belediye1 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Nevsehir Belediye - Batman Petrolspor

Nevsehir Belediye played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Silivrispor0 - 1Sile YildizsporFull TimeFT

Silivrispor - Sile Yildizspor

Silivrispor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Sile Yildizspor won 0-1.

Tire 19222 - 1YomrasporFull TimeFT

Tire 1922 - Yomraspor

Tire 1922 played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Tire 1922 won 2-1.

Anagold 24 Erzincanspor2 - 0PayasFull TimeFT

Anagold 24 Erzincanspor - Payas

Anagold 24 Erzincanspor played Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Anagold 24 Erzincanspor won 2-0.

Fatsa Belediyespor1 - 1DiyarbekirsporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Diyarbekirspor

Fatsa Belediyespor played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Halide Edip Adivar1 - 1BucasporFull TimeFT

Halide Edip Adivar - Bucaspor

Halide Edip Adivar played Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karacabey Birlikspor0 - 0CizresporFull TimeFT

Karacabey Birlikspor - Cizrespor

Karacabey Birlikspor played Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Turgutluspor0 - 0Serik BelediyesporFull TimeFT

Turgutluspor - Serik Belediyespor

Turgutluspor played Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kahramanmarasspor1 - 2PendiksporFull TimeFT

Kahramanmarasspor - Pendikspor

Kahramanmarasspor played Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Pendikspor won 1-2.

Sivas Belediyespor2 - 0Manisa BBSKFull TimeFT

Sivas Belediyespor - Manisa BBSK

Sivas Belediyespor played Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Sivas Belediyespor won 2-0.

Fethiyespor1 - 1BandirmasporFull TimeFT

Fethiyespor - Bandirmaspor

Fethiyespor played Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirklarelispor0 - 0Bugsas SporFull TimeFT

Kirklarelispor - Bugsas Spor

Kirklarelispor played Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Menemen Belediyespor3 - 1Anadolu SelcukFull TimeFT

Menemen Belediyespor - Anadolu Selcuk

Menemen Belediyespor played Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Menemen Belediyespor won 3-1.

Tokatspor0 - 1KaragumrukFull TimeFT

Tokatspor - Karagumruk

Tokatspor played Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Karagumruk won 0-1.

Zonguldak Komurspor3 - 1EtimesgutFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Etimesgut

Zonguldak Komurspor played Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Zonguldak Komurspor won 3-1.

Amed2 - 0BayrampasaFull TimeFT

Amed - Bayrampasa

Amed played Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Amed won 2-0.

Gumushanespor1 - 2KastamonusporFull TimeFT

Gumushanespor - Kastamonuspor

Gumushanespor played Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Kastamonuspor won 1-2.

Hacettepe0 - 0Nigde BelediyesporFull TimeFT

Hacettepe - Nigde Belediyespor

Hacettepe played Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Usakspor0 - 1SariyerFull TimeFT

Usakspor - Sariyer

Usakspor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match kicked off 10:30 UTC. Sariyer won 0-1.

SakaryasporSamsunspor16:00

Sakaryaspor - Samsunspor

Sakaryaspor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Yeni Malatyaspor U-211 - 5Antalyaspor U-21Full TimeFT

Yeni Malatyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Yeni Malatyaspor U-21 played Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match kicked off 08:00 UTC. Antalyaspor U-21 won 1-5.

Besiktas U-212 - 1Trabzonspor U-21Full TimeFT

Besiktas U-21 - Trabzonspor U-21

Besiktas U-21 played Trabzonspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Besiktas U-21 won 2-1.

Kayserispor U-211 - 1Akhisar Bld U-21Full TimeFT

Kayserispor U-21 - Akhisar Bld U-21

Kayserispor U-21 played Akhisar Bld U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Adanaspor U-21Eskisehirspor U-2109:00

Adanaspor U-21 - Eskisehirspor U-21

Adanaspor U-21 are playing Eskisehirspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Altay U-211 - 2Osmanlispor U-21Full TimeFT

Altay U-21 - Osmanlispor U-21

Altay U-21 played Osmanlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match kicked off 09:30 UTC. Osmanlispor U-21 won 1-2.

Giresunspor U-211 - 2Hatayspor U-21Full TimeFT

Giresunspor U-21 - Hatayspor U-21

Giresunspor U-21 played Hatayspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match kicked off 09:30 UTC. Hatayspor U-21 won 1-2.

Boluspor U-211 - 0Altinordu U-21Full TimeFT

Boluspor U-21 - Altinordu U-21

Boluspor U-21 played Altinordu U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match kicked off 10:00 UTC. Boluspor U-21 won 1-0.

Hoi King0 - 5KitcheeFull TimeFT

Hoi King - Kitchee

Hoi King played Kitchee at the Sapling cup of Hong Kong on December 16. The match kicked off 06:30 UTC. Kitchee won 0-5.

Eastern1 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Eastern - Wofoo Tai Po

Eastern played Wofoo Tai Po at the Sapling cup of Hong Kong on December 16. The match kicked off 09:30 UTC. Wofoo Tai Po won 1-2.

Mumbai FCKerala Blasters14:00

Mumbai FC - Kerala Blasters

Mumbai FC are playing Kerala Blasters at the ISL of India on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Bekaa0 - 0Al Akha Al Ahli45 +1'

Bekaa - Al Akha Al Ahli

Bekaa are playing Al Akha Al Ahli at the Premier League of Lebanon on December 16. The match kicked off 12:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FAR RabatFUS Rabat14:00

FAR Rabat - FUS Rabat

FAR Rabat are playing FUS Rabat at the Botola Pro of Morocco on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

DHJ El JadidaYoussoufia16:00

DHJ El Jadida - Youssoufia

DHJ El Jadida are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Sidi KacemKAC Kenitra14:00

Sidi Kacem - KAC Kenitra

Sidi Kacem are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Kairouanaise0 - 0Gabes17'

Kairouanaise - Gabes

Kairouanaise are playing Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Stade Gabesien0 - 0Monastir15'

Stade Gabesien - Monastir

Stade Gabesien are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Stade Tunis0 - 0Hammam-Lif16'

Stade Tunis - Hammam-Lif

Stade Tunis are playing Hammam-Lif at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tataouine0 - 1Metlaoui15'

Tataouine - Metlaoui

Tataouine are playing Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Metlaoui is winning 0-1.

CS HeredianoDeportivo Saprissa00:55

CS Herediano - Deportivo Saprissa

CS Herediano are playing Deportivo Saprissa at the Primera Division, Final stages of Costa Rica on December 17. The match will kick off 00:55 UTC.

AlianzaSanta Tecla21:00

Alianza - Santa Tecla

Alianza are playing Santa Tecla at the Final Stages of El Salvador on December 16. The match will kick off 21:00 UTC.

MotaguaCD Olimpia22:00

Motagua - CD Olimpia

Motagua are playing CD Olimpia at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on December 16. The match will kick off 22:00 UTC.

Cruz AzulAmerica00:30

Cruz Azul - America

Cruz Azul are playing America at the Primera Division, Playoff of Mexico on December 17. The match will kick off 00:30 UTC.

AuroraClub Destroyers20:00

Aurora - Club Destroyers

Aurora are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BloomingSan Jose20:00

Blooming - San Jose

Blooming are playing San Jose at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BolivarReal Potosi20:00

Bolivar - Real Potosi

Bolivar are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Nacional PotosiThe Strongest20:00

Nacional Potosi - The Strongest

Nacional Potosi are playing The Strongest at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Royal PariOriente Petrolero20:00

Royal Pari - Oriente Petrolero

Royal Pari are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Sport Boys WarnesWilstermann20:00

Sport Boys Warnes - Wilstermann

Sport Boys Warnes are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Universitario SucreGuabira20:00

Universitario Sucre - Guabira

Universitario Sucre are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Indep. MedellinJunior21:30

Indep. Medellin - Junior

Indep. Medellin are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on December 16. The match will kick off 21:30 UTC.

LDU-QuitoEmelec17:00

LDU-Quito - Emelec

LDU-Quito are playing Emelec at the Serie A, Final Stages of Ecuador on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Sporting CristalAlianza Lima21:00

Sporting Cristal - Alianza Lima

Sporting Cristal are playing Alianza Lima at the Primera Division, Final Stages of Peru on December 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Newcastle Jets0 - 2Perth GloryFull TimeFT

Newcastle Jets - Perth Glory

Newcastle Jets played Perth Glory at the A-League of Australia on December 16. The match kicked off 06:00 UTC. Perth Glory won 0-2.

Adelaide United0 - 2Melbourne CityFull TimeFT

Adelaide United - Melbourne City

Adelaide United played Melbourne City at the A-League of Australia on December 16. The match kicked off 08:00 UTC. Melbourne City won 0-2.

Brisbane Roar W4 - 3Melbourne Victory WFull TimeFT

Brisbane Roar W - Melbourne Victory W

Brisbane Roar W played Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on December 16. The match kicked off 05:00 UTC. Brisbane Roar W won 4-3.

Myanmar U-213 - 0Malaysia U-21Full TimeFT

Myanmar U-21 - Malaysia U-21

Myanmar U-21 played Malaysia U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on December 16. The match kicked off 07:30 UTC. Myanmar U-21 won 3-0.

Niger U-20Mali U-2015:00

Niger U-20 - Mali U-20

Niger U-20 are playing Mali U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Nigeria U-20Senegal U-2018:30

Nigeria U-20 - Senegal U-20

Nigeria U-20 are playing Senegal U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on December 16. The match will kick off 18:30 UTC.