Ferroviaria W vs Santos W Live Score and Live Stream

Kick-off at 22:00 on Wednesday, August 14
Brasil Brasileiro, Playoff - Women
1 : 2
FT
Copy
All videos of Ferroviaria W - Santos W on your website!
Full Time
Match ends. Ferroviaria W 1, Santos W 2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 2
First half ends.
Kick-off
First half begins
6
Ferroviaria W have gone 6 consecutive home matches without a draw.
5
Santos W haven't played a draw in their previous 5 away matches.
3
Ferroviaria W have managed to keep a clean sheet in their previous 3 matches.
Live Match Report

Ferroviaria W played Santos W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on August 14. The match kicked off 22:00 UTC. Santos W won 1-2.

ScoreBat is covering Ferroviaria W vs Santos W in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. You can watch Ferroviaria W vs Santos W live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Brasil Brasileiro, Playoff - Women in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/ferroviaria-w-vs-santos-w-live-stream/

Ferroviaria W have won Vitoria das Tabocas W and Sao Francisco W in their previous 2 matches, while Santos W have lost to Sao Jose W in their previous match.

Previous Meetings
April 19th, 2019 - Brasileiro - Women

Ferroviaria W and Santos W have met once in their recent history. Santos W won that match.

Goals and video highlights of the match between Ferroviaria W and Santos W are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Ferroviaria W or Santos W score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Ferroviaria W and Santos W include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Ferroviaria W vs Santos W with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Brasil Brasileiro, Playoff - Women are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
BournemouthManchester City13:00

Bournemouth - Manchester City

Bournemouth are playing Manchester City at the Premier League of England on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Tottenham HotspurNewcastle United15:30

Tottenham Hotspur - Newcastle United

Tottenham Hotspur are playing Newcastle United at the Premier League of England on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

WolvesBurnley15:30

Wolves - Burnley

Wolves are playing Burnley at the Premier League of England on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

AlavesEspanyol15:00

Alaves - Espanyol

Alaves are playing Espanyol at the La Liga of Spain on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

MallorcaReal Sociedad15:00

Mallorca - Real Sociedad

Mallorca are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

LeganesAtletico Madrid17:00

Leganes - Atletico Madrid

Leganes are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

BarcelonaReal Betis19:00

Barcelona - Real Betis

Barcelona are playing Real Betis at the La Liga of Spain on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

RB LeipzigEintracht Frankfurt13:30

RB Leipzig - Eintracht Frankfurt

RB Leipzig are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha BerlinWolfsburg16:00

Hertha Berlin - Wolfsburg

Hertha Berlin are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

UdineseAC Milan16:00

Udinese - AC Milan

Udinese are playing AC Milan at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

CagliariBrescia18:45

Cagliari - Brescia

Cagliari are playing Brescia at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

RomaGenoa18:45

Roma - Genoa

Roma are playing Genoa at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

SampdoriaLazio18:45

Sampdoria - Lazio

Sampdoria are playing Lazio at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

SpalAtalanta18:45

Spal - Atalanta

Spal are playing Atalanta at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

TorinoSassuolo18:45

Torino - Sassuolo

Torino are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

VeronaBologna18:45

Verona - Bologna

Verona are playing Bologna at the Serie A of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

MonacoNimes13:00

Monaco - Nimes

Monaco are playing Nimes at the Ligue 1 of France on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

StrasbourgRennais15:00

Strasbourg - Rennais

Strasbourg are playing Rennais at the Ligue 1 of France on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

PSGToulouse19:00

PSG - Toulouse

PSG are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Swansea CityBirmingham11:00

Swansea City - Birmingham

Swansea City are playing Birmingham at the Championship of England on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

RKC0 - 0ADO Den Haag8'

RKC - ADO Den Haag

RKC are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on August 25. The match kicked off 10:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

UtrechtVV Venlo12:30

Utrecht - VV Venlo

Utrecht are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

ZwolleSparta Rotterdam14:45

Zwolle - Sparta Rotterdam

Zwolle are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on August 25. The match will kick off 14:45 UTC.

St. MirrenRangers11:15

St. Mirren - Rangers

St. Mirren are playing Rangers at the Premier League of Scotland on August 25. The match will kick off 11:15 UTC.

CelticHearts14:00

Celtic - Hearts

Celtic are playing Hearts at the Premier League of Scotland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MaritimoTondela15:00

Maritimo - Tondela

Maritimo are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Santa ClaraBelenenses15:00

Santa Clara - Belenenses

Santa Clara are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

PortimonenseSporting17:30

Portimonense - Sporting

Portimonense are playing Sporting at the Primeira Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Gil VicenteBraga19:30

Gil Vicente - Braga

Gil Vicente are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 19:30 UTC.

GuimaraesFamilcao20:00

Guimaraes - Familcao

Guimaraes are playing Familcao at the Primeira Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

CSKAAkhmat Groznyi13:30

CSKA - Akhmat Groznyi

CSKA are playing Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Kr. SovetovSpartak16:00

Kr. Sovetov - Spartak

Kr. Sovetov are playing Spartak at the Premier League of Russia on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

RostovRubin16:00

Rostov - Rubin

Rostov are playing Rubin at the Premier League of Russia on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Arsenal TOrenburg18:30

Arsenal T - Orenburg

Arsenal T are playing Orenburg at the Premier League of Russia on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

ShirakPyunik13:00

Shirak - Pyunik

Shirak are playing Pyunik at the Premier League of Armenia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

YerevanArarat-Armenia15:00

Yerevan - Ararat-Armenia

Yerevan are playing Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

HartbergAustria V15:00

Hartberg - Austria V

Hartberg are playing Austria V at the Bundesliga of Austria on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SalzburgAdmira15:00

Salzburg - Admira

Salzburg are playing Admira at the Bundesliga of Austria on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SturmTirol15:00

Sturm - Tirol

Sturm are playing Tirol at the Bundesliga of Austria on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Austria Klagenfurt3 - 1Blau-Weis LinzFull TimeFT

Austria Klagenfurt - Blau-Weis Linz

Austria Klagenfurt played Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Austria Klagenfurt won 3-1.

Dinamo Minsk3 - 0Torpedo MinskForfeitFrf

Dinamo Minsk - Torpedo Minsk

Dinamo Minsk played Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on August 25. Torpedo Minsk was forfeited with a 3-0 loss.. Dinamo Minsk won 3-0.

Torpedo-BelAZGorodeya13:45

Torpedo-BelAZ - Gorodeya

Torpedo-BelAZ are playing Gorodeya at the Premier League of Belarus on August 25. The match will kick off 13:45 UTC.

Shakhtyor SoligorskGomel15:45

Shakhtyor Soligorsk - Gomel

Shakhtyor Soligorsk are playing Gomel at the Premier League of Belarus on August 25. The match will kick off 15:45 UTC.

BATESlavia-Mozyr17:45

BATE - Slavia-Mozyr

BATE are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on August 25. The match will kick off 17:45 UTC.

StandardKortrijk16:00

Standard - Kortrijk

Standard are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MouscronEupen18:00

Mouscron - Eupen

Mouscron are playing Eupen at the First Division A of Belgium on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunav RuseCSKA Sofia15:00

Dunav Ruse - CSKA Sofia

Dunav Ruse are playing CSKA Sofia at the A PFG of Bulgaria on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

LudogoretsSlavia Sofia17:30

Ludogorets - Slavia Sofia

Ludogorets are playing Slavia Sofia at the A PFG of Bulgaria on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

NK GoricaNK Istra 196116:00

NK Gorica - NK Istra 1961

NK Gorica are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

OsijekHajduk Split18:00

Osijek - Hajduk Split

Osijek are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

AELAnorthosis16:00

AEL - Anorthosis

AEL are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BoleslavBudejovice14:30

Boleslav - Budejovice

Boleslav are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

PlzenOpava14:30

Plzen - Opava

Plzen are playing Opava at the First League of Czech Republic on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

LiberecSparta Praha17:00

Liberec - Sparta Praha

Liberec are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Zizkov3 - 0VarnsdorfFull TimeFT

Zizkov - Varnsdorf

Zizkov played Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC. Zizkov won 3-0.

VlasimUsti nad Labem15:00

Vlasim - Usti nad Labem

Vlasim are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

HvidovreRoskilde11:45

Hvidovre - Roskilde

Hvidovre are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on August 25. The match will kick off 11:45 UTC.

FredericiaKolding12:00

Fredericia - Kolding

Fredericia are playing Kolding at the Division 1 of Denmark on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

KogeFremad Amager12:00

Koge - Fremad Amager

Koge are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

VejleSkive IK13:00

Vejle - Skive IK

Vejle are playing Skive IK at the Division 1 of Denmark on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ViborgNykobing13:00

Viborg - Nykobing

Viborg are playing Nykobing at the Division 1 of Denmark on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Lyngby0 - 0Randers FC22'

Lyngby - Randers FC

Lyngby are playing Randers FC at the Superliga of Denmark on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

EsbjergSilkeborg12:00

Esbjerg - Silkeborg

Esbjerg are playing Silkeborg at the Superliga of Denmark on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SonderjyllandMidtjylland14:00

Sonderjylland - Midtjylland

Sonderjylland are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

BrondbyAGF Aarhus16:00

Brondby - AGF Aarhus

Brondby are playing AGF Aarhus at the Superliga of Denmark on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FC KobenhavnFC Nordsjaelland18:00

FC Kobenhavn - FC Nordsjaelland

FC Kobenhavn are playing FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

PaideMaardu12:00

Paide - Maardu

Paide are playing Maardu at the Meistriliiga of Estonia on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Tulevik ViljandiTallinna Kalev15:30

Tulevik Viljandi - Tallinna Kalev

Tulevik Viljandi are playing Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MariehamnSJK15:30

Mariehamn - SJK

Mariehamn are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

RoPSLahti15:30

RoPS - Lahti

RoPS are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

WIT GeorgiaSaburtalo15:00

WIT Georgia - Saburtalo

WIT Georgia are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo Tb.Rustavi17:00

Dinamo Tb. - Rustavi

Dinamo Tb. are playing Rustavi at the Erovnuli Liga of Georgia on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

HeidenheimSandhausen11:30

Heidenheim - Sandhausen

Heidenheim are playing Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on August 25. The match will kick off 11:30 UTC.

KarlsruherHamburg11:30

Karlsruher - Hamburg

Karlsruher are playing Hamburg at the 2. Bundesliga of Germany on August 25. The match will kick off 11:30 UTC.

NurnbergOsnabruck11:30

Nurnberg - Osnabruck

Nurnberg are playing Osnabruck at the 2. Bundesliga of Germany on August 25. The match will kick off 11:30 UTC.

Waldhof MannheimDuisburg11:00

Waldhof Mannheim - Duisburg

Waldhof Mannheim are playing Duisburg at the 3. Liga of Germany on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

UnterhachingHallescher FC12:00

Unterhaching - Hallescher FC

Unterhaching are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AtromitosLarissa15:45

Atromitos - Larissa

Atromitos are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on August 25. The match will kick off 15:45 UTC.

PanioniosVolos NFC16:15

Panionios - Volos NFC

Panionios are playing Volos NFC at the Super League 1 of Greece on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

PAOKPanaitolikos17:00

PAOK - Panaitolikos

PAOK are playing Panaitolikos at the Super League 1 of Greece on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AEKXanthi19:00

AEK - Xanthi

AEK are playing Xanthi at the Super League 1 of Greece on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

PuskasFerencvaros16:00

Puskas - Ferencvaros

Puskas are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

KA AkureyriKR Reykjavik16:00

KA Akureyri - KR Reykjavik

KA Akureyri are playing KR Reykjavik at the Premier League of Iceland on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FH HafnarfjordurBreidablik18:15

FH Hafnarfjordur - Breidablik

FH Hafnarfjordur are playing Breidablik at the Premier League of Iceland on August 25. The match will kick off 18:15 UTC.

Vikingur R.Grindavik19:15

Vikingur R. - Grindavik

Vikingur R. are playing Grindavik at the Premier League of Iceland on August 25. The match will kick off 19:15 UTC.

EmpoliJuve Stabia16:00

Empoli - Juve Stabia

Empoli are playing Juve Stabia at the Serie B of Italy on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

PerugiaChievo19:00

Perugia - Chievo

Perugia are playing Chievo at the Serie B of Italy on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

FK JelgavaDaugava D13:00

FK Jelgava - Daugava D

FK Jelgava are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SpartaksRiga15:00

Spartaks - Riga

Spartaks are playing Riga at the Virsliga of Latvia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

FS Metta LUValmiera16:30

FS Metta LU - Valmiera

FS Metta LU are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

PalangaAtlantas15:00

Palanga - Atlantas

Palanga are playing Atlantas at the A Lyga of Lithuania on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BuducnostZeta17:00

Buducnost - Zeta

Buducnost are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Academy PandevBorec15:00

Academy Pandev - Borec

Academy Pandev are playing Borec at the Prva liga of North Macedonia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ShkendijaMakedonija15:00

Shkendija - Makedonija

Shkendija are playing Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ShkupiRenova Dzepciste15:00

Shkupi - Renova Dzepciste

Shkupi are playing Renova Dzepciste at the Prva liga of North Macedonia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

StrugaSileks15:00

Struga - Sileks

Struga are playing Sileks at the Prva liga of North Macedonia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ham-KamNotodden13:00

Ham-Kam - Notodden

Ham-Kam are playing Notodden at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

JervSkeid16:00

Jerv - Skeid

Jerv are playing Skeid at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

KFUM OsloUllensaker Kisa16:00

KFUM Oslo - Ullensaker Kisa

KFUM Oslo are playing Ullensaker Kisa at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Nest-SotraSandefjord16:00

Nest-Sotra - Sandefjord

Nest-Sotra are playing Sandefjord at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

RaufossStart16:00

Raufoss - Start

Raufoss are playing Start at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SogndalKongsvinger16:00

Sogndal - Kongsvinger

Sogndal are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

StrommenTromsdalen16:00

Strommen - Tromsdalen

Strommen are playing Tromsdalen at the 1. Division of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

HaugesundLillestrom16:00

Haugesund - Lillestrom

Haugesund are playing Lillestrom at the Eliteserien of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

KristiansundMjondalen16:00

Kristiansund - Mjondalen

Kristiansund are playing Mjondalen at the Eliteserien of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MoldeOdd16:00

Molde - Odd

Molde are playing Odd at the Eliteserien of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SK BrannTromso16:00

SK Brann - Tromso

SK Brann are playing Tromso at the Eliteserien of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Viking FKRanheim16:00

Viking FK - Ranheim

Viking FK are playing Ranheim at the Eliteserien of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

StromsgodsetSarpsborg18:00

Stromsgodset - Sarpsborg

Stromsgodset are playing Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Gornik ZabrzeKorona13:00

Gornik Zabrze - Korona

Gornik Zabrze are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

LKS LodzLegia15:30

LKS Lodz - Legia

LKS Lodz are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Zaglebie LPiast Gliwice15:30

Zaglebie L - Piast Gliwice

Zaglebie L are playing Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecTychy 7112:45

Zaglebie Sosnowiec - Tychy 71

Zaglebie Sosnowiec are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on August 25. The match will kick off 12:45 UTC.

Warta PoznanJastrzebie14:00

Warta Poznan - Jastrzebie

Warta Poznan are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Sandecja Nowy SaczBelchatow15:00

Sandecja Nowy Sacz - Belchatow

Sandecja Nowy Sacz are playing Belchatow at the I Liga of Poland on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ChojniczankaPuszcza N.16:00

Chojniczanka - Puszcza N.

Chojniczanka are playing Puszcza N. at the I Liga of Poland on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Wigry SNieciecza17:00

Wigry S - Nieciecza

Wigry S are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SC Farense0 - 0Porto-26'

SC Farense - Porto-2

SC Farense are playing Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on August 25. The match kicked off 10:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

NacionalCD Mafra15:00

Nacional - CD Mafra

Nacional are playing CD Mafra at the Segunda Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Casa PiaEstoril17:15

Casa Pia - Estoril

Casa Pia are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 17:15 UTC.

VarzimLeixoes17:15

Varzim - Leixoes

Varzim are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on August 25. The match will kick off 17:15 UTC.

Viitorul ConstantaVoluntari15:00

Viitorul Constanta - Voluntari

Viitorul Constanta are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Gaz Metan MediasSteaua18:00

Gaz Metan Medias - Steaua

Gaz Metan Medias are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

SKA Khabarovsk3 - 0ArmavirFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Armavir

SKA Khabarovsk played Armavir at the FNL of Russia on August 25. The match kicked off 07:00 UTC. SKA Khabarovsk won 3-0.

ChertanovoTom11:00

Chertanovo - Tom

Chertanovo are playing Tom at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

NeftekhimikFK Krasnodar-213:00

Neftekhimik - FK Krasnodar-2

Neftekhimik are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

MordoviaNizhnyi Novgorod14:00

Mordovia - Nizhnyi Novgorod

Mordovia are playing Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ShinnikKhimki14:00

Shinnik - Khimki

Shinnik are playing Khimki at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FakelAvangard15:00

Fakel - Avangard

Fakel are playing Avangard at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

TorpedoYenisey15:00

Torpedo - Yenisey

Torpedo are playing Yenisey at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BalticaLuch-Energia16:00

Baltica - Luch-Energia

Baltica are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FC ChaykaTekstilshik16:00

FC Chayka - Tekstilshik

FC Chayka are playing Tekstilshik at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Radnicki NisSpartak Subotica16:30

Radnicki Nis - Spartak Subotica

Radnicki Nis are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Backa TopolaIndjija18:00

Backa Topola - Indjija

Backa Topola are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

SlovanZilina15:30

Slovan - Zilina

Slovan are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

NitraDAC17:15

Nitra - DAC

Nitra are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on August 25. The match will kick off 17:15 UTC.

TriglavCelje14:00

Triglav - Celje

Triglav are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Rudar VelenjeTabor Sezana16:00

Rudar Velenje - Tabor Sezana

Rudar Velenje are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MariborBravo18:10

Maribor - Bravo

Maribor are playing Bravo at the 1. SNL of Slovenia on August 25. The match will kick off 18:10 UTC.

PonferradinaZaragoza16:00

Ponferradina - Zaragoza

Ponferradina are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting GijonRayo Vallecano16:00

Sporting Gijon - Rayo Vallecano

Sporting Gijon are playing Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

HuescaDeportivo17:00

Huesca - Deportivo

Huesca are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

TenerifeNumancia18:00

Tenerife - Numancia

Tenerife are playing Numancia at the Segunda Division of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

ExtremaduraFuenlabrada19:00

Extremadura - Fuenlabrada

Extremadura are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

FrejDegerfor11:00

Frej - Degerfor

Frej are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

MjallbyDalkurd13:00

Mjallby - Dalkurd

Mjallby are playing Dalkurd at the Superettan of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

OsterOrgryte13:00

Oster - Orgryte

Oster are playing Orgryte at the Superettan of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

GAISBrommapojkarna15:30

GAIS - Brommapojkarna

GAIS are playing Brommapojkarna at the Superettan of Sweden on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

AFC EskilstunaHacken13:00

AFC Eskilstuna - Hacken

AFC Eskilstuna are playing Hacken at the Allsvenskan of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

IFK NorrkopingHelsingborg13:00

IFK Norrkoping - Helsingborg

IFK Norrkoping are playing Helsingborg at the Allsvenskan of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Ostersunds FKAIK13:00

Ostersunds FK - AIK

Ostersunds FK are playing AIK at the Allsvenskan of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Malmo FFDjurgarden15:30

Malmo FF - Djurgarden

Malmo FF are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SionLuzern14:00

Sion - Luzern

Sion are playing Luzern at the Super League of Switzerland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

St. GallenLugano14:00

St. Gallen - Lugano

St. Gallen are playing Lugano at the Super League of Switzerland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ThunServette14:00

Thun - Servette

Thun are playing Servette at the Super League of Switzerland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ChiassoVaduz14:00

Chiasso - Vaduz

Chiasso are playing Vaduz at the Challenge League of Switzerland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

RizesporDemir Grup Sivasspor16:15

Rizespor - Demir Grup Sivasspor

Rizespor are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

TrabzonsporYeni Malatyaspor16:15

Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

Trabzonspor are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

AntalyasporDenizlispor18:45

Antalyaspor - Denizlispor

Antalyaspor are playing Denizlispor at the Super Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

GalatasarayKonyaspor18:45

Galatasaray - Konyaspor

Galatasaray are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

UmraniyesporGiresunspor14:00

Umraniyespor - Giresunspor

Umraniyespor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Menemen BelediyesporHatayspor16:15

Menemen Belediyespor - Hatayspor

Menemen Belediyespor are playing Hatayspor at the 1. Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

AdanasporEskisehirspor18:45

Adanaspor - Eskisehirspor

Adanaspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

BursasporAkhisar Bld genclik18:45

Bursaspor - Akhisar Bld genclik

Bursaspor are playing Akhisar Bld genclik at the 1. Lig of Turkey on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

KarpatyZorya14:00

Karpaty - Zorya

Karpaty are playing Zorya at the Premier League of Ukraine on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Shakhtar DMariupol16:30

Shakhtar D - Mariupol

Shakhtar D are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Gifu0 - 4Kashiwa Reysol63'

Gifu - Kashiwa Reysol

Gifu are playing Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Kashiwa Reysol is winning 0-4.

Ehime FC0 - 0Omiya Ardija21'

Ehime FC - Omiya Ardija

Ehime FC are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fagiano Okayama0 - 0Machida Zelvia21'

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AstanaTaraz13:00

Astana - Taraz

Astana are playing Taraz at the Premier League of Kazakhstan on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

KaisarZhetysu13:00

Kaisar - Zhetysu

Kaisar are playing Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AktobeIrtish14:00

Aktobe - Irtish

Aktobe are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

KairatOkzhepes14:00

Kairat - Okzhepes

Kairat are playing Okzhepes at the Premier League of Kazakhstan on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Jeju United0 - 0FC Seoul24'

Jeju United - FC Seoul

Jeju United are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pohang Steelers1 - 0Incheon United23'

Pohang Steelers - Incheon United

Pohang Steelers are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Pohang Steelers is winning 1-0.

Busan I ParkAnyang11:00

Busan I Park - Anyang

Busan I Park are playing Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

BarokaBloemfontein Celtic13:00

Baroka - Bloemfontein Celtic

Baroka are playing Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

StellenboschMaritzburg United13:00

Stellenbosch - Maritzburg United

Stellenbosch are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TolucaTijuana17:00

Toluca - Tijuana

Toluca are playing Tijuana at the Apertura of Mexico on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GuadalajaraNecaxa22:00

Guadalajara - Necaxa

Guadalajara are playing Necaxa at the Apertura of Mexico on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

FC CincinnatiColumbus Crew22:00

FC Cincinnati - Columbus Crew

FC Cincinnati are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

DallasHouston Dynamo00:00

Dallas - Houston Dynamo

Dallas are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on August 26. The match will kick off 00:00 UTC.

Los Angeles FCLos Angeles Galaxy02:30

Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy

Los Angeles FC are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on August 26. The match will kick off 02:30 UTC.

Godoy CruzEstudiantes de La Plata14:00

Godoy Cruz - Estudiantes de La Plata

Godoy Cruz are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Union Santa FeLanus16:15

Union Santa Fe - Lanus

Union Santa Fe are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

CA Central CordobaRacing18:30

CA Central Cordoba - Racing

CA Central Cordoba are playing Racing at the Primera Division of Argentina on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

River PlateTalleres Cordoba20:45

River Plate - Talleres Cordoba

River Plate are playing Talleres Cordoba at the Primera Division of Argentina on August 25. The match will kick off 20:45 UTC.

BanfieldBoca Juniors23:00

Banfield - Boca Juniors

Banfield are playing Boca Juniors at the Primera Division of Argentina on August 25. The match will kick off 23:00 UTC.

AuroraBolivar19:00

Aurora - Bolivar

Aurora are playing Bolivar at the Clausura of Bolivia on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

The StrongestWilstermann19:00

The Strongest - Wilstermann

The Strongest are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Nacional PotosiOriente Petrolero21:15

Nacional Potosi - Oriente Petrolero

Nacional Potosi are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on August 25. The match will kick off 21:15 UTC.

BloomingAlways Ready23:30

Blooming - Always Ready

Blooming are playing Always Ready at the Clausura of Bolivia on August 25. The match will kick off 23:30 UTC.

GoiasInternacional19:00

Goias - Internacional

Goias are playing Internacional at the Serie A of Brasil on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

SantosFortaleza19:00

Santos - Fortaleza

Santos are playing Fortaleza at the Serie A of Brasil on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoSao Paulo19:00

Vasco - Sao Paulo

Vasco are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Avai FlorianopolisCorinthians22:00

Avai Florianopolis - Corinthians

Avai Florianopolis are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

CSACruzeiro22:00

CSA - Cruzeiro

CSA are playing Cruzeiro at the Serie A of Brasil on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

CearaFlamengo22:00

Ceara - Flamengo

Ceara are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

America MGGuarani14:00

America MG - Guarani

America MG are playing Guarani at the Serie B of Brasil on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Deportivo IquiueU. Concepcion16:00

Deportivo Iquiue - U. Concepcion

Deportivo Iquiue are playing U. Concepcion at the Primera Division of Chile on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Universidad de ChileUniversidad Catolica19:00

Universidad de Chile - Universidad Catolica

Universidad de Chile are playing Universidad Catolica at the Primera Division of Chile on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

HuachipatoAntofagasta21:30

Huachipato - Antofagasta

Huachipato are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on August 25. The match will kick off 21:30 UTC.

PatriotasAtletico Bucaramanga18:45

Patriotas - Atletico Bucaramanga

Patriotas are playing Atletico Bucaramanga at the Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

Alianza PetroleraAtletico Huila20:45

Alianza Petrolera - Atletico Huila

Alianza Petrolera are playing Atletico Huila at the Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 20:45 UTC.

Atletico NacionalIndep. Medellin22:00

Atletico Nacional - Indep. Medellin

Atletico Nacional are playing Indep. Medellin at the Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Rionegro AguilasSanta Fe Bogota22:45

Rionegro Aguilas - Santa Fe Bogota

Rionegro Aguilas are playing Santa Fe Bogota at the Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 22:45 UTC.

America de CaliEnvigado FC00:45

America de Cali - Envigado FC

America de Cali are playing Envigado FC at the Clausura of Colombia on August 26. The match will kick off 00:45 UTC.

El NacionalUniversidad Catolica Quito17:15

El Nacional - Universidad Catolica Quito

El Nacional are playing Universidad Catolica Quito at the Serie A of Ecuador on August 25. The match will kick off 17:15 UTC.

Guayaquil CityMushuc Runa19:45

Guayaquil City - Mushuc Runa

Guayaquil City are playing Mushuc Runa at the Serie A of Ecuador on August 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Dep. MacaraEmelec22:00

Dep. Macara - Emelec

Dep. Macara are playing Emelec at the Serie A of Ecuador on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Generali DiazLibertad20:00

Generali Diaz - Libertad

Generali Diaz are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

OlimpiaDeportivo Santani22:30

Olimpia - Deportivo Santani

Olimpia are playing Deportivo Santani at the Clausura of Paraguay on August 25. The match will kick off 22:30 UTC.

Univ. San MartinMolinos El Pirata16:15

Univ. San Martin - Molinos El Pirata

Univ. San Martin are playing Molinos El Pirata at the Primera Division, Clausura of Peru on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

Union ComercioSporting Cristal18:30

Union Comercio - Sporting Cristal

Union Comercio are playing Sporting Cristal at the Primera Division, Clausura of Peru on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Alianza UniversidadUTC Cajamarca20:30

Alianza Universidad - UTC Cajamarca

Alianza Universidad are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on August 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Carlos ManucciUniversitario21:00

Carlos Manucci - Universitario

Carlos Manucci are playing Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Wolfsberger AC-2Gurten15:00

Wolfsberger AC-2 - Gurten

Wolfsberger AC-2 are playing Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Bergheim WVorderland W11:00

Bergheim W - Vorderland W

Bergheim W are playing Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

RW RankweilLauterach14:00

RW Rankweil - Lauterach

RW Rankweil are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

RothisDornbirner SV14:00

Rothis - Dornbirner SV

Rothis are playing Dornbirner SV at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Austria Lustenau-2Langenegg15:00

Austria Lustenau-2 - Langenegg

Austria Lustenau-2 are playing Langenegg at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Sabah FKKesla14:45

Sabah FK - Kesla

Sabah FK are playing Kesla at the Premier League of Azerbaijan on August 25. The match will kick off 14:45 UTC.

QarabagGabala17:00

Qarabag - Gabala

Qarabag are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

KrumkachyLida13:00

Krumkachy - Lida

Krumkachy are playing Lida at the 1. Division of Belarus on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Stockay-WarfuseeSolieres Sport13:00

Stockay-Warfusee - Solieres Sport

Stockay-Warfusee are playing Solieres Sport at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Radnik HadziciRudar Kakanj15:00

Radnik Hadzici - Rudar Kakanj

Radnik Hadzici are playing Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

LovechChernomorets Balchik16:30

Lovech - Chernomorets Balchik

Lovech are playing Chernomorets Balchik at the B PFG of Bulgaria on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

PirinSpartak Pleven17:00

Pirin - Spartak Pleven

Pirin are playing Spartak Pleven at the B PFG of Bulgaria on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Hajduk-2Kustosija15:30

Hajduk-2 - Kustosija

Hajduk-2 are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

RudesSibenik15:30

Rudes - Sibenik

Rudes are playing Sibenik at the 2 HNL of Croatia on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Olomouc-22 - 1Uhersky BrodFull TimeFT

Olomouc-2 - Uhersky Brod

Olomouc-2 played Uhersky Brod at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC. Olomouc-2 won 2-1.

Zlin-21 - 1VyskovFull TimeFT

Zlin-2 - Vyskov

Zlin-2 played Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pribram-23 - 0Motorlet PrahaFull TimeFT

Pribram-2 - Motorlet Praha

Pribram-2 played Motorlet Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Pribram-2 won 3-0.

Admira Praha0 - 0Plzen-2Full TimeFT

Admira Praha - Plzen-2

Admira Praha played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Karlovy Vary0 - 3TaborskoFull TimeFT

Karlovy Vary - Taborsko

Karlovy Vary played Taborsko at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Taborsko won 0-3.

Sokol HostounStechovice13:30

Sokol Hostoun - Stechovice

Sokol Hostoun are playing Stechovice at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Chlumec nad Cidlinou0 - 2Bohemians 1905-2Full TimeFT

Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905-2

Chlumec nad Cidlinou played Bohemians 1905-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC. Bohemians 1905-2 won 0-2.

Hradec Kralove-23 - 2PrepereFull TimeFT

Hradec Kralove-2 - Prepere

Hradec Kralove-2 played Prepere at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC. Hradec Kralove-2 won 3-2.

Liberec-22 - 1Teplice-2Full TimeFT

Liberec-2 - Teplice-2

Liberec-2 played Teplice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC. Liberec-2 won 2-1.

Pardubice-21 - 3Sokol ZivaniceFull TimeFT

Pardubice-2 - Sokol Zivanice

Pardubice-2 played Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 25. The match kicked off 08:15 UTC. Sokol Zivanice won 1-3.

Sokol BrozanyDukla Praha-215:00

Sokol Brozany - Dukla Praha-2

Sokol Brozany are playing Dukla Praha-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol ZapyZbuzany15:00

Sokol Zapy - Zbuzany

Sokol Zapy are playing Zbuzany at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Fortuna Hjorring WKolding W11:30

Fortuna Hjorring W - Kolding W

Fortuna Hjorring W are playing Kolding W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 25. The match will kick off 11:30 UTC.

RingkobingVejgaard12:00

Ringkobing - Vejgaard

Ringkobing are playing Vejgaard at the Division 2, Group 2 of Denmark on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BSF0 - 0LSF26'

BSF - LSF

BSF are playing LSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Durham WCrystal Palace W11:00

Durham W - Crystal Palace W

Durham W are playing Crystal Palace W at the Championship - Women of England on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Charlton Athletic WLewes W12:00

Charlton Athletic W - Lewes W

Charlton Athletic W are playing Lewes W at the Championship - Women of England on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Blackburn WLondon Bees W13:00

Blackburn W - London Bees W

Blackburn W are playing London Bees W at the Championship - Women of England on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall WAston Villa W13:00

Millwall W - Aston Villa W

Millwall W are playing Aston Villa W at the Championship - Women of England on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Sheffield United WLeicester City W13:00

Sheffield United W - Leicester City W

Sheffield United W are playing Leicester City W at the Championship - Women of England on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

HB TorshavnLIF Vikingur14:00

HB Torshavn - LIF Vikingur

HB Torshavn are playing LIF Vikingur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

IF FuglafjordurTB14:00

IF Fuglafjordur - TB

IF Fuglafjordur are playing TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Skala IFNSI Runavik14:00

Skala IF - NSI Runavik

Skala IF are playing NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

StreymurKI Klaksvik14:00

Streymur - KI Klaksvik

Streymur are playing KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AB ArgirB36 Torshavn16:00

AB Argir - B36 Torshavn

AB Argir are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Klubi 04Sudet15:30

Klubi 04 - Sudet

Klubi 04 are playing Sudet at the Kakkonen, Group A of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MiPKVJS15:30

MiPK - VJS

MiPK are playing VJS at the Kakkonen, Group A of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

GrIFKEPS15:30

GrIFK - EPS

GrIFK are playing EPS at the Kakkonen, Group B of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

KaPaKaaPo15:30

KaPa - KaaPo

KaPa are playing KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

KuFu-98FCV12:00

KuFu-98 - FCV

KuFu-98 are playing FCV at the Kakkonen, Group C of Finland on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

JBKVIFK15:30

JBK - VIFK

JBK are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

KajHa KajaaniGBK15:30

KajHa Kajaani - GBK

KajHa Kajaani are playing GBK at the Kakkonen, Group C of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

OLSPK-3715:30

OLS - PK-37

OLS are playing PK-37 at the Kakkonen, Group C of Finland on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

PSG WSoyaux W12:45

PSG W - Soyaux W

PSG W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on August 25. The match will kick off 12:45 UTC.

GagraShevardeni 190613:00

Gagra - Shevardeni 1906

Gagra are playing Shevardeni 1906 at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Altona 93Havelse12:00

Altona 93 - Havelse

Altona 93 are playing Havelse at the Regionalliga Nord of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

HSC HannoverWerder-213:00

HSC Hannover - Werder-2

HSC Hannover are playing Werder-2 at the Regionalliga Nord of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

LSK HansaJeddeloh13:00

LSK Hansa - Jeddeloh

LSK Hansa are playing Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburg-2Steinbach12:00

Freiburg-2 - Steinbach

Freiburg-2 are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Mainz-2Hoffenheim-212:00

Mainz-2 - Hoffenheim-2

Mainz-2 are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayer WFreiburg W12:00

Bayer W - Freiburg W

Bayer W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Duisburg WWolfsburg W12:00

Duisburg W - Wolfsburg W

Duisburg W are playing Wolfsburg W at the Bundesliga - Women of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Potsdam WUSV Jena W12:00

Potsdam W - USV Jena W

Potsdam W are playing USV Jena W at the Bundesliga - Women of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SC Sand WEssen W12:00

SC Sand W - Essen W

SC Sand W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Berlin U-1910 - 0Holstein Kiel U-1961'

Union Berlin U-19 - Holstein Kiel U-19

Union Berlin U-19 are playing Holstein Kiel U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Union Berlin U-19 is winning 10-0.

Werder U-191 - 1Hertha U-1966'

Werder U-19 - Hertha U-19

Werder U-19 are playing Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Chemnitzer U-190 - 2Wolfsburg U-1922'

Chemnitzer U-19 - Wolfsburg U-19

Chemnitzer U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Wolfsburg U-19 is winning 0-2.

Hannover U-190 - 0RB Leipzig U-1923'

Hannover U-19 - RB Leipzig U-19

Hannover U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Magdeburg U-19St. Pauli U-1910:00

Magdeburg U-19 - St. Pauli U-19

Magdeburg U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Energie U-19Dynamo Dresden U-1911:00

Energie U-19 - Dynamo Dresden U-19

Energie U-19 are playing Dynamo Dresden U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Hoffenheim U-191 - 1Bayern U-1969'

Hoffenheim U-19 - Bayern U-19

Hoffenheim U-19 are playing Bayern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Augsburg U-190 - 0Ingolstadt U-1923'

Augsburg U-19 - Ingolstadt U-19

Augsburg U-19 are playing Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eintracht Frankfurt U-19Stuttgart U-1911:00

Eintracht Frankfurt U-19 - Stuttgart U-19

Eintracht Frankfurt U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Kaiserslautern U-19Freiburg U-1911:00

Kaiserslautern U-19 - Freiburg U-19

Kaiserslautern U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Alemannia Aachen U-190 - 3Koln U-1967'

Alemannia Aachen U-19 - Koln U-19

Alemannia Aachen U-19 are playing Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Koln U-19 is winning 0-3.

Bochum U-192 - 1Wuppertaler U-1968'

Bochum U-19 - Wuppertaler U-19

Bochum U-19 are playing Wuppertaler U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Bochum U-19 is winning 2-1.

Borussia D. U-195 - 2Arminia Bielefeld U-1967'

Borussia D. U-19 - Arminia Bielefeld U-19

Borussia D. U-19 are playing Arminia Bielefeld U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Borussia D. U-19 is winning 5-2.

Fortuna Dusseldorf U-191 - 1Borussia M U-1968'

Fortuna Dusseldorf U-19 - Borussia M U-19

Fortuna Dusseldorf U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Oberhausen U-192 - 2Duisburg U-1968'

Oberhausen U-19 - Duisburg U-19

Oberhausen U-19 are playing Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Schalke U-190 - 0Bayer U-1962'

Schalke U-19 - Bayer U-19

Schalke U-19 are playing Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Munster U-19Viktoria Koln U-1911:00

Munster U-19 - Viktoria Koln U-19

Munster U-19 are playing Viktoria Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

AmmerthalAnsbach15:00

Ammerthal - Ansbach

Ammerthal are playing Ansbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

1860 Munchen-2Deisenhofen14:00

1860 Munchen-2 - Deisenhofen

1860 Munchen-2 are playing Deisenhofen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Jahn Regensburg-2Ismaning14:00

Jahn Regensburg-2 - Ismaning

Jahn Regensburg-2 are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

RW WalldorfGinsheim13:00

RW Walldorf - Ginsheim

RW Walldorf are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

BuchholzPaloma12:00

Buchholz - Paloma

Buchholz are playing Paloma at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

NiendorferConcordia Hamburg12:00

Niendorfer - Concordia Hamburg

Niendorfer are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

RugenbergenVictoria Hamburg12:00

Rugenbergen - Victoria Hamburg

Rugenbergen are playing Victoria Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Teutonia HamburgBramfelder SV12:30

Teutonia Hamburg - Bramfelder SV

Teutonia Hamburg are playing Bramfelder SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Union TorneschHamm United13:00

Union Tornesch - Hamm United

Union Tornesch are playing Hamm United at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TodesfeldeKropp12:00

Todesfelde - Kropp

Todesfelde are playing Kropp at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Eckernforder SVNeumunster13:00

Eckernforder SV - Neumunster

Eckernforder SV are playing Neumunster at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Preusen ReinfeldBordesholm13:00

Preusen Reinfeld - Bordesholm

Preusen Reinfeld are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

HastedtHemelingen13:00

Hastedt - Hemelingen

Hastedt are playing Hemelingen at the Oberliga, Bremen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SFL BremerhavenUnion Bremen13:30

SFL Bremerhaven - Union Bremen

SFL Bremerhaven are playing Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

BersenbruckEintracht Celle13:00

Bersenbruck - Eintracht Celle

Bersenbruck are playing Eintracht Celle at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Borussia HildesheimLupo-Martini13:00

Borussia Hildesheim - Lupo-Martini

Borussia Hildesheim are playing Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht NortheimKickers Emden13:00

Eintracht Northeim - Kickers Emden

Eintracht Northeim are playing Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

FT BraunschweigSpelle-Venhaus13:00

FT Braunschweig - Spelle-Venhaus

FT Braunschweig are playing Spelle-Venhaus at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Heeslinger SCWolfenbuttel13:00

Heeslinger SC - Wolfenbuttel

Heeslinger SC are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

UphusenSchwalbe Tundern13:00

Uphusen - Schwalbe Tundern

Uphusen are playing Schwalbe Tundern at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Lok StendalLudwigsfelde12:00

Lok Stendal - Ludwigsfelde

Lok Stendal are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

StrausbergHertha Zehlendorf12:00

Strausberg - Hertha Zehlendorf

Strausberg are playing Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Tasmania BerlinGreifswalder FC12:00

Tasmania Berlin - Greifswalder FC

Tasmania Berlin are playing Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

LuckenwaldeInternacional Leipzig12:00

Luckenwalde - Internacional Leipzig

Luckenwalde are playing Internacional Leipzig at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

MartinrodaEinheit Rudolstadt12:00

Martinroda - Einheit Rudolstadt

Martinroda are playing Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Wacker Nordhausen-2Askania Bernburg12:00

Wacker Nordhausen-2 - Askania Bernburg

Wacker Nordhausen-2 are playing Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Elversberg-2Dudenhofen13:00

Elversberg-2 - Dudenhofen

Elversberg-2 are playing Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AhlenWestfalia Rhynern13:00

Ahlen - Westfalia Rhynern

Ahlen are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ErndtebruckKaan-Marienborn13:00

Erndtebruck - Kaan-Marienborn

Erndtebruck are playing Kaan-Marienborn at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Hammer SpVgEnnepetal13:00

Hammer SpVg - Ennepetal

Hammer SpVg are playing Ennepetal at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

MeinerzhagenWiedenbruck13:00

Meinerzhagen - Wiedenbruck

Meinerzhagen are playing Wiedenbruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Paderborn-2Gutersloh13:00

Paderborn-2 - Gutersloh

Paderborn-2 are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SchermbeckPreussen Munster-213:00

Schermbeck - Preussen Munster-2

Schermbeck are playing Preussen Munster-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SiegenEintracht Rheine13:00

Siegen - Eintracht Rheine

Siegen are playing Eintracht Rheine at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SprockhovelASC Dortmund13:00

Sprockhovel - ASC Dortmund

Sprockhovel are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Westfalia HerneHolzwickeder SC13:15

Westfalia Herne - Holzwickeder SC

Westfalia Herne are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on August 25. The match will kick off 13:15 UTC.

1880 DusseldorfCronenberger SC13:00

1880 Dusseldorf - Cronenberger SC

1880 Dusseldorf are playing Cronenberger SC at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

FC BocholtSchonnebeck13:00

FC Bocholt - Schonnebeck

FC Bocholt are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Germania RatingenUnion Nettetal13:00

Germania Ratingen - Union Nettetal

Germania Ratingen are playing Union Nettetal at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

HildenKleve13:00

Hilden - Kleve

Hilden are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

KraySSVg Velbert13:00

Kray - SSVg Velbert

Kray are playing SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

MeerbuschSF Baumberg13:00

Meerbusch - SF Baumberg

Meerbusch are playing SF Baumberg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SC VelbertStraelen13:00

SC Velbert - Straelen

SC Velbert are playing Straelen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SW EssenSF Niederwenigern13:00

SW Essen - SF Niederwenigern

SW Essen are playing SF Niederwenigern at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Borussia FreialdenhovenBW Friesdorf13:00

Borussia Freialdenhoven - BW Friesdorf

Borussia Freialdenhoven are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

HurthHennef 0513:00

Hurth - Hennef 05

Hurth are playing Hennef 05 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

FrechenWegberg-Beeck13:15

Frechen - Wegberg-Beeck

Frechen are playing Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:15 UTC.

Siegburger SVWesseling-Urfeld13:15

Siegburger SV - Wesseling-Urfeld

Siegburger SV are playing Wesseling-Urfeld at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:15 UTC.

DeutzPesch13:30

Deutz - Pesch

Deutz are playing Pesch at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Fortuna Koln-2Vichttal13:30

Fortuna Koln-2 - Vichttal

Fortuna Koln-2 are playing Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Viktoria ArnoldsweilerDuren Merzenich15:30

Viktoria Arnoldsweiler - Duren Merzenich

Viktoria Arnoldsweiler are playing Duren Merzenich at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Atromitos U-19Larisa U-1914:05

Atromitos U-19 - Larisa U-19

Atromitos U-19 are playing Larisa U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 25. The match will kick off 14:05 UTC.

Lamia U-19Panathinaikos U-1914:05

Lamia U-19 - Panathinaikos U-19

Lamia U-19 are playing Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 25. The match will kick off 14:05 UTC.

Panionios U-19Volos U-1914:05

Panionios U-19 - Volos U-19

Panionios U-19 are playing Volos U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 25. The match will kick off 14:05 UTC.

Olympiakos U-19Asteras Tripolis U-1914:30

Olympiakos U-19 - Asteras Tripolis U-19

Olympiakos U-19 are playing Asteras Tripolis U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

BudaorsBalmazujvaros15:30

Budaors - Balmazujvaros

Budaors are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

DorogBudafoki15:30

Dorog - Budafoki

Dorog are playing Budafoki at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SzegedSiofok15:30

Szeged - Siofok

Szeged are playing Siofok at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SzolnokGyirmot15:30

Szolnok - Gyirmot

Szolnok are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

TiszakecskeVasas15:30

Tiszakecske - Vasas

Tiszakecske are playing Vasas at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

AjkaNyiregyhaza17:00

Ajka - Nyiregyhaza

Ajka are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

BekescsabaMTK17:00

Bekescsaba - MTK

Bekescsaba are playing MTK at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

CsakvarHaladas17:00

Csakvar - Haladas

Csakvar are playing Haladas at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GyorKazincbarcikai17:00

Gyor - Kazincbarcikai

Gyor are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SoroksarVac17:00

Soroksar - Vac

Soroksar are playing Vac at the NB II of Hungary on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Breidablik WStjarnan W14:00

Breidablik W - Stjarnan W

Breidablik W are playing Stjarnan W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Fylkir WValur W14:00

Fylkir W - Valur W

Fylkir W are playing Valur W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

IBV Vestmannaeyjar WVikingur W14:00

IBV Vestmannaeyjar W - Vikingur W

IBV Vestmannaeyjar W are playing Vikingur W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Keflavik WKR Reykjavik W14:00

Keflavik W - KR Reykjavik W

Keflavik W are playing KR Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Thor WSelfoss W14:00

Thor W - Selfoss W

Thor W are playing Selfoss W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FjardabyggdIR Reykjavik13:00

Fjardabyggd - IR Reykjavik

Fjardabyggd are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SelfossLeiknir F14:00

Selfoss - Leiknir F

Selfoss are playing Leiknir F at the 2. Deild of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VestriVidir Gardur14:00

Vestri - Vidir Gardur

Vestri are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalvik ReynirKari Akranes15:00

Dalvik Reynir - Kari Akranes

Dalvik Reynir are playing Kari Akranes at the 2. Deild of Iceland on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Throttur VogarTindastoll16:00

Throttur Vogar - Tindastoll

Throttur Vogar are playing Tindastoll at the 2. Deild of Iceland on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

VolsungurKFG Gardabaer16:00

Volsungur - KFG Gardabaer

Volsungur are playing KFG Gardabaer at the 2. Deild of Iceland on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Crumlin UtdLucan Utd13:00

Crumlin Utd - Lucan Utd

Crumlin Utd are playing Lucan Utd at the FAI Cup of Ireland on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Haifa16:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Bnei YehudaIroni Kiryat Shmona17:00

Bnei Yehuda - Ironi Kiryat Shmona

Bnei Yehuda are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemHapoel Beer Sheva17:15

Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva

Beitar Jerusalem are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on August 25. The match will kick off 17:15 UTC.

Arzignano ValchiampoPiacenza13:00

Arzignano Valchiampo - Piacenza

Arzignano Valchiampo are playing Piacenza at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

CarpiCesena13:00

Carpi - Cesena

Carpi are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Vis PesaroSudtirol13:00

Vis Pesaro - Sudtirol

Vis Pesaro are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

TriestinaGubbio14:30

Triestina - Gubbio

Triestina are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

FanoSambenedettese15:30

Fano - Sambenedettese

Fano are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

FermanaRavenna15:30

Fermana - Ravenna

Fermana are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

ModenaVicenza15:30

Modena - Vicenza

Modena are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

RiminiImolese15:30

Rimini - Imolese

Rimini are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Virtus VeronaCalcio Padova15:30

Virtus Verona - Calcio Padova

Virtus Verona are playing Calcio Padova at the Serie C, Group B of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

PistoieseAlbinoleffe13:00

Pistoiese - Albinoleffe

Pistoiese are playing Albinoleffe at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Pro VercelliPianese13:00

Pro Vercelli - Pianese

Pro Vercelli are playing Pianese at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Robur SienaOlbia13:00

Robur Siena - Olbia

Robur Siena are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AlessandriaGozzano15:30

Alessandria - Gozzano

Alessandria are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

ArezzoLecco15:30

Arezzo - Lecco

Arezzo are playing Lecco at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

ComoPergolettese15:30

Como - Pergolettese

Como are playing Pergolettese at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

GIANA ErminioRenate15:30

GIANA Erminio - Renate

GIANA Erminio are playing Renate at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Pro PatriaMonza15:30

Pro Patria - Monza

Pro Patria are playing Monza at the Serie C, Group A of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

AvellinoCatania13:00

Avellino - Catania

Avellino are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

CatanzaroTeramo14:30

Catanzaro - Teramo

Catanzaro are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

FrancavillaReggina14:30

Francavilla - Reggina

Francavilla are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

PotenzaCasertana15:30

Potenza - Casertana

Potenza are playing Casertana at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

RendeBisceglie15:30

Rende - Bisceglie

Rende are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Sicula LeonzioBari15:30

Sicula Leonzio - Bari

Sicula Leonzio are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

MonopoliVibonese Calcio16:30

Monopoli - Vibonese Calcio

Monopoli are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

ViterbesePaganese16:30

Viterbese - Paganese

Viterbese are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

CaveseAZ Picerno18:45

Cavese - AZ Picerno

Cavese are playing AZ Picerno at the Serie C, Group C of Italy on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

Drita FCFlamurtari FC15:00

Drita FC - Flamurtari FC

Drita FC are playing Flamurtari FC at the Superliga of Kosovo on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

VushtrriaTrepca15:00

Vushtrria - Trepca

Vushtrria are playing Trepca at the Superliga of Kosovo on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

GrobinaSuper Nova13:00

Grobina - Super Nova

Grobina are playing Super Nova at the 1.Liga of Latvia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

DainavaPakruojis12:00

Dainava - Pakruojis

Dainava are playing Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BFADziugas Telsiai13:00

BFA - Dziugas Telsiai

BFA are playing Dziugas Telsiai at the 1 Lyga of Lithuania on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Blue Boys MuhlenbachFola Esch14:00

Blue Boys Muhlenbach - Fola Esch

Blue Boys Muhlenbach are playing Fola Esch at the Fortis League of Luxembourg on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

HostertFC Racing Union14:00

Hostert - FC Racing Union

Hostert are playing FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Jeunesse EschRosport14:00

Jeunesse Esch - Rosport

Jeunesse Esch are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

EtzellaMondorf-les-Bains16:00

Etzella - Mondorf-les-Bains

Etzella are playing Mondorf-les-Bains at the Fortis League of Luxembourg on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

UNA StrassenDifferdange16:00

UNA Strassen - Differdange

UNA Strassen are playing Differdange at the Fortis League of Luxembourg on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Codru LozovaPetrocub15:00

Codru Lozova - Petrocub

Codru Lozova are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo-AutoSperanta15:00

Dinamo-Auto - Speranta

Dinamo-Auto are playing Speranta at the Divizia Nationala of Moldova on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

SiretiUngheni14:30

Sireti - Ungheni

Sireti are playing Ungheni at the Divizia A of Moldova on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

ZariaFloresti14:30

Zaria - Floresti

Zaria are playing Floresti at the Divizia A of Moldova on August 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Iskra Stali RibnitaSparta SC16:00

Iskra Stali Ribnita - Sparta SC

Iskra Stali Ribnita are playing Sparta SC at the Divizia A of Moldova on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Arsenal TivatIbar15:00

Arsenal Tivat - Ibar

Arsenal Tivat are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Decic TuziLovcen Cetinje15:00

Decic Tuzi - Lovcen Cetinje

Decic Tuzi are playing Lovcen Cetinje at the Division 2 of Montenegro on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

DrezgaBokelj Kotor15:00

Drezga - Bokelj Kotor

Drezga are playing Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

JezeroJedinstvo BP15:00

Jezero - Jedinstvo BP

Jezero are playing Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

MornarOtrant15:00

Mornar - Otrant

Mornar are playing Otrant at the Division 2 of Montenegro on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

VV Alkmaar WAjax W12:30

VV Alkmaar W - Ajax W

VV Alkmaar W are playing Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

ADO-20USV Hercules12:00

ADO-20 - USV Hercules

ADO-20 are playing USV Hercules at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

VV HooglandWestlandia12:00

VV Hoogland - Westlandia

VV Hoogland are playing Westlandia at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

DongenEVV12:30

Dongen - EVV

Dongen are playing EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Groene SterOostzaan12:30

Groene Ster - Oostzaan

Groene Ster are playing Oostzaan at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

HSC 21HV-CV Quick12:30

HSC 21 - HV-CV Quick

HSC 21 are playing HV-CV Quick at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

LiendenDEM12:30

Lienden - DEM

Lienden are playing DEM at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Arna-Bjornar WLillestrom W13:00

Arna-Bjornar W - Lillestrom W

Arna-Bjornar W are playing Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Lyn WValerenga W13:00

Lyn W - Valerenga W

Lyn W are playing Valerenga W at the Toppserien - Women of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ArendalEgersund14:00

Arendal - Egersund

Arendal are playing Egersund at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

BrattvagKvik Halden14:00

Brattvag - Kvik Halden

Brattvag are playing Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MossHodd14:00

Moss - Hodd

Moss are playing Hodd at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

FredrikstadLevanger15:00

Fredrikstad - Levanger

Fredrikstad are playing Levanger at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

AltaAsker13:00

Alta - Asker

Alta are playing Asker at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

SenjaOppsal13:00

Senja - Oppsal

Senja are playing Oppsal at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Stabek-2Herd13:00

Stabek-2 - Herd

Stabek-2 are playing Herd at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Norild0 - 0IF Ready20'

Norild - IF Ready

Norild are playing IF Ready at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LynFollo16:00

Lyn - Follo

Lyn are playing Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LeknesLillestrom-213:00

Leknes - Lillestrom-2

Leknes are playing Lillestrom-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Ullensaker Kisa-2Bodo-Glimt-215:00

Ullensaker Kisa-2 - Bodo-Glimt-2

Ullensaker Kisa-2 are playing Bodo-Glimt-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Gornik LecznaKatowice11:05

Gornik Leczna - Katowice

Gornik Leczna are playing Katowice at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 11:05 UTC.

Skra CzestochowaWidzew14:00

Skra Czestochowa - Widzew

Skra Czestochowa are playing Widzew at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

StargardResovia Rzeszow14:00

Stargard - Resovia Rzeszow

Stargard are playing Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

LegionoviaGornik Polkowice15:00

Legionovia - Gornik Polkowice

Legionovia are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Bytovia BytowZnicz Pruszkow16:00

Bytovia Bytow - Znicz Pruszkow

Bytovia Bytow are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpia ElblagStal Stalowa Wola17:00

Olimpia Elblag - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elblag are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Pogon SiedlceGryf W17:00

Pogon Siedlce - Gryf W

Pogon Siedlce are playing Gryf W at the II Liga of Poland on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Wisla Krakow U-18Lech U-1810:00

Wisla Krakow U-18 - Lech U-18

Wisla Krakow U-18 are playing Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on August 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Hutnik Krakow U-18Slask U-1811:00

Hutnik Krakow U-18 - Slask U-18

Hutnik Krakow U-18 are playing Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Lechia Gdansk U-18Gwarek Zabrze U-1811:00

Lechia Gdansk U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Lechia Gdansk U-18 are playing Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Gornik Zabrze U-18Cracovia U-1813:00

Gornik Zabrze U-18 - Cracovia U-18

Gornik Zabrze U-18 are playing Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Legia-21 - 0Unia Skierniewice23'

Legia-2 - Unia Skierniewice

Legia-2 are playing Unia Skierniewice at the III Liga, Group 1 of Poland on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Legia-2 is winning 1-0.

Ruch Wysokie MazowieckiPelikan Lowicz14:00

Ruch Wysokie Mazowiecki - Pelikan Lowicz

Ruch Wysokie Mazowiecki are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Pogon Szczecin-20 - 1Swit Skolwin67'

Pogon Szczecin-2 - Swit Skolwin

Pogon Szczecin-2 are playing Swit Skolwin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Swit Skolwin is winning 0-1.

Radunia StezycaChemik Police13:00

Radunia Stezyca - Chemik Police

Radunia Stezyca are playing Chemik Police at the III Liga, Group 2 of Poland on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Slask-20 - 0Zaglebie L-223'

Slask-2 - Zaglebie L-2

Slask-2 are playing Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CerveiraCamara de Lobos13:00

Cerveira - Camara de Lobos

Cerveira are playing Camara de Lobos at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Guimaraes-2Maritimo-215:00

Guimaraes-2 - Maritimo-2

Guimaraes-2 are playing Maritimo-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Uniao MadeiraMerelinense15:00

Uniao Madeira - Merelinense

Uniao Madeira are playing Merelinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

AD OliveirenseSao Martinho16:00

AD Oliveirense - Sao Martinho

AD Oliveirense are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

BragancaMontalegre16:00

Braganca - Montalegre

Braganca are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Chaves-2Maria da Fonte16:00

Chaves-2 - Maria da Fonte

Chaves-2 are playing Maria da Fonte at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FafePedras Salgadas16:00

Fafe - Pedras Salgadas

Fafe are playing Pedras Salgadas at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

VizelaBraga-216:00

Vizela - Braga-2

Vizela are playing Braga-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AroucaAmarante16:00

Arouca - Amarante

Arouca are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Ginasio FigueirenseCoimbroes16:00

Ginasio Figueirense - Coimbroes

Ginasio Figueirense are playing Coimbroes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

GondomarValadares Gaia16:00

Gondomar - Valadares Gaia

Gondomar are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LecaEspinho16:00

Leca - Espinho

Leca are playing Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ParedesCanelas16:00

Paredes - Canelas

Paredes are playing Canelas at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Pedras RubrasTrofense16:00

Pedras Rubras - Trofense

Pedras Rubras are playing Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SanjoanenseLusitano FCV16:00

Sanjoanense - Lusitano FCV

Sanjoanense are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Vila RealCastro Daire16:00

Vila Real - Castro Daire

Vila Real are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Oliv. Hospital0 - 1Praiense23'

Oliv. Hospital - Praiense

Oliv. Hospital are playing Praiense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Praiense is winning 0-1.

FontinhasLeiria14:00

Fontinhas - Leiria

Fontinhas are playing Leiria at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AguedaCaldas SC16:00

Agueda - Caldas SC

Agueda are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AnadiaCondeixa16:00

Anadia - Condeixa

Anadia are playing Condeixa at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Beira MarUniao Santarem16:00

Beira Mar - Uniao Santarem

Beira Mar are playing Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FatimaBenfica e Castelo Branco16:00

Fatima - Benfica e Castelo Branco

Fatima are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MarinhenseSertanense16:00

Marinhense - Sertanense

Marinhense are playing Sertanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

OleirosVitoria Sernache16:00

Oleiros - Vitoria Sernache

Oleiros are playing Vitoria Sernache at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

TorreenseIdeal16:00

Torreense - Ideal

Torreense are playing Ideal at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AljustrelenseOlhanense16:00

Aljustrelense - Olhanense

Aljustrelense are playing Olhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ArmacenensesPinhalnovense16:00

Armacenenses - Pinhalnovense

Armacenenses are playing Pinhalnovense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LagosLusitano Evora16:00

Lagos - Lusitano Evora

Lagos are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Louletano1 Dezembro16:00

Louletano - 1 Dezembro

Louletano are playing 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpico MontijoAmora16:00

Olimpico Montijo - Amora

Olimpico Montijo are playing Amora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SintraFabril Barreiro16:00

Sintra - Fabril Barreiro

Sintra are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AlvercaSacavenense17:00

Alverca - Sacavenense

Alverca are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Universitatea ClujGloria Buzau12:30

Universitatea Cluj - Gloria Buzau

Universitatea Cluj are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Fairplay Bucuresti W4 - 3CSS Targoviste WFull TimeFT

Fairplay Bucuresti W - CSS Targoviste W

Fairplay Bucuresti W played CSS Targoviste W at the Superliga - Women of Romania on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Fairplay Bucuresti W won 4-3.

Fortuna Becicherecu Mic W0 - 3Olimpia Cluj WFull TimeFT

Fortuna Becicherecu Mic W - Olimpia Cluj W

Fortuna Becicherecu Mic W played Olimpia Cluj W at the Superliga - Women of Romania on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Olimpia Cluj W won 0-3.

Luceafarul Filiasi W0 - 2Universitatea Galati WFull TimeFT

Luceafarul Filiasi W - Universitatea Galati W

Luceafarul Filiasi W played Universitatea Galati W at the Superliga - Women of Romania on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Universitatea Galati W won 0-2.

SN Constanta W2 - 1Vasas Odorhei WFull TimeFT

SN Constanta W - Vasas Odorhei W

SN Constanta W played Vasas Odorhei W at the Superliga - Women of Romania on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. SN Constanta W won 2-1.

Heniu Prundu Bargaului WBaia Mare W12:00

Heniu Prundu Bargaului W - Baia Mare W

Heniu Prundu Bargaului W are playing Baia Mare W at the Superliga - Women of Romania on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Ural-DSochi-D07:00

Ural-D - Sochi-D

Ural-D are playing Sochi-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 26. The match will kick off 07:00 UTC.

Irtysh OmskFC Sakhalin11:00

Irtysh Omsk - FC Sakhalin

Irtysh Omsk are playing FC Sakhalin at the PFL, Vostok of Russia on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo BarnaulNovosibirsk11:30

Dinamo Barnaul - Novosibirsk

Dinamo Barnaul are playing Novosibirsk at the PFL, Vostok of Russia on August 25. The match will kick off 11:30 UTC.

LeningradetsFK Murom12:00

Leningradets - FK Murom

Leningradets are playing FK Murom at the PFL, Zapad of Russia on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AlaniaVolgar-Astrakhan13:00

Alania - Volgar-Astrakhan

Alania are playing Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AnzhiDruzhba Maykop13:00

Anzhi - Druzhba Maykop

Anzhi are playing Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Biolog-Novokub.Inter Cherkessk14:00

Biolog-Novokub. - Inter Cherkessk

Biolog-Novokub. are playing Inter Cherkessk at the PFL, Yug of Russia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ChernomoretsFK Krasnodar-315:00

Chernomorets - FK Krasnodar-3

Chernomorets are playing FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ZarkovoRadnicki Pirot15:00

Zarkovo - Radnicki Pirot

Zarkovo are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Zlatibor CajetinaKabel Novi Sad15:00

Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad

Zlatibor Cajetina are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ruzomberok-22 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Ruzomberok-2 - Slavoj Trebisov

Ruzomberok-2 played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Ruzomberok-2 won 2-1.

Samorin2 - 2Partizan BardejovFull TimeFT

Samorin - Partizan Bardejov

Samorin played Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on August 25. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

KovacovaBanik Kalinovo14:00

Kovacova - Banik Kalinovo

Kovacova are playing Banik Kalinovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Liptovsky HradokJednota Banova14:00

Liptovsky Hradok - Jednota Banova

Liptovsky Hradok are playing Jednota Banova at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Oravske VeseleFomat Martin14:00

Oravske Vesele - Fomat Martin

Oravske Vesele are playing Fomat Martin at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Tatran KrasnoLiptovsky Stiavnica14:00

Tatran Krasno - Liptovsky Stiavnica

Tatran Krasno are playing Liptovsky Stiavnica at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ZarnovicaFilakovo14:00

Zarnovica - Filakovo

Zarnovica are playing Filakovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Poprad-23 - 0SninaFull TimeFT

Poprad-2 - Snina

Poprad-2 played Snina at the 3. Liga, East of Slovakia on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Poprad-2 won 3-0.

Mladost KalsaTesla Stropkov14:00

Mladost Kalsa - Tesla Stropkov

Mladost Kalsa are playing Tesla Stropkov at the 3. Liga, East of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Pokrok KrompachySlovan Giraltovce14:00

Pokrok Krompachy - Slovan Giraltovce

Pokrok Krompachy are playing Slovan Giraltovce at the 3. Liga, East of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

SvidnikVelke Revistia14:00

Svidnik - Velke Revistia

Svidnik are playing Velke Revistia at the 3. Liga, East of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak Trnava-2Kalna nad Hronom08:30

Spartak Trnava-2 - Kalna nad Hronom

Spartak Trnava-2 are playing Kalna nad Hronom at the 3. Liga, West of Slovakia on August 25. The match will kick off 08:30 UTC.

BelusaGalanta15:00

Belusa - Galanta

Belusa are playing Galanta at the 3. Liga, West of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

GabcikovoZlate Moravce-215:00

Gabcikovo - Zlate Moravce-2

Gabcikovo are playing Zlate Moravce-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

MalzeniceLednicke Rovne15:00

Malzenice - Lednicke Rovne

Malzenice are playing Lednicke Rovne at the 3. Liga, West of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BernolakovoKalinkovo15:00

Bernolakovo - Kalinkovo

Bernolakovo are playing Kalinkovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

MalackyLokomotiva DNV15:00

Malacky - Lokomotiva DNV

Malacky are playing Lokomotiva DNV at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

RovinkaBahon15:00

Rovinka - Bahon

Rovinka are playing Bahon at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

RusovceRaca15:00

Rusovce - Raca

Rusovce are playing Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Sl. Ivanka pri DunajiPezinok15:00

Sl. Ivanka pri Dunaji - Pezinok

Sl. Ivanka pri Dunaji are playing Pezinok at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan MostDunajska Luzna15:00

Slovan Most - Dunajska Luzna

Slovan Most are playing Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

TomasovFC Rohoznik15:00

Tomasov - FC Rohoznik

Tomasov are playing FC Rohoznik at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan Bratislava W4 - 1Spartak Myjava WFull TimeFT

Slovan Bratislava W - Spartak Myjava W

Slovan Bratislava W played Spartak Myjava W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Slovan Bratislava W won 4-1.

Zilina WNitra W12:00

Zilina W - Nitra W

Zilina W are playing Nitra W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Poprad WNMK Bratislava W14:00

Poprad W - NMK Bratislava W

Poprad W are playing NMK Bratislava W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Brda DobrovoBilje15:00

Brda Dobrovo - Bilje

Brda Dobrovo are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

NK KrkaKrsko15:00

NK Krka - Krsko

NK Krka are playing Krsko at the 2. SNL of Slovenia on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Internacional FC2 - 1Celta-267'

Internacional FC - Celta-2

Internacional FC are playing Celta-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Internacional FC is winning 2-1.

Langreo0 - 0Atletico Baleares22'

Langreo - Atletico Baleares

Langreo are playing Atletico Baleares at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Las Rozas0 - 0Real Madrid-223'

Las Rozas - Real Madrid-2

Las Rozas are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Melilla0 - 0Getafe-224'

Melilla - Getafe-2

Melilla are playing Getafe-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pena Deportivo2 - 0Oviedo-224'

Pena Deportivo - Oviedo-2

Pena Deportivo are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Pena Deportivo is winning 2-0.

SS Reyes0 - 0Ferrol25'

SS Reyes - Ferrol

SS Reyes are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Las Palmas-2UD Ibiza11:00

Las Palmas-2 - UD Ibiza

Las Palmas-2 are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Alaves-20 - 1UD Logrones24'

Alaves-2 - UD Logrones

Alaves-2 are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and UD Logrones is winning 0-1.

Haro DeportivoAthletic-216:00

Haro Deportivo - Athletic-2

Haro Deportivo are playing Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

TudelanoOsasuna-216:30

Tudelano - Osasuna-2

Tudelano are playing Osasuna-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Valladolid-2Izarra16:30

Valladolid-2 - Izarra

Valladolid-2 are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

SalamancaArenas de Getxo17:00

Salamanca - Arenas de Getxo

Salamanca are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Ejea1 - 0Orihuela CF24'

Ejea - Orihuela CF

Ejea are playing Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ejea is winning 1-0.

Espanyol-20 - 0Andorra CF25'

Espanyol-2 - Andorra CF

Espanyol-2 are playing Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BadalonaBarcelona-216:00

Badalona - Barcelona-2

Badalona are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

OlotEbro16:00

Olot - Ebro

Olot are playing Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

GimnasticLlagostera17:00

Gimnastic - Llagostera

Gimnastic are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

La NuciaCornella17:00

La Nucia - Cornella

La Nucia are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SabadellCastellon17:00

Sabadell - Castellon

Sabadell are playing Castellon at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Valencia-2Lleida Esportiu17:00

Valencia-2 - Lleida Esportiu

Valencia-2 are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadiz-2Murcia16:30

Cadiz-2 - Murcia

Cadiz-2 are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

UCAM MurciaAtletico Sanluqueno17:30

UCAM Murcia - Atletico Sanluqueno

UCAM Murcia are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

AlgecirasVillarrubia18:00

Algeciras - Villarrubia

Algeciras are playing Villarrubia at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Merida ADDon Benito18:00

Merida AD - Don Benito

Merida AD are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Talavera CFMarbella18:00

Talavera CF - Marbella

Talavera CF are playing Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

FC CartagenaBadajoz18:30

FC Cartagena - Badajoz

FC Cartagena are playing Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

CordobaGranada-219:30

Cordoba - Granada-2

Cordoba are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 19:30 UTC.

ArenteiroBarco16:00

Arenteiro - Barco

Arenteiro are playing Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoUD Ourense16:00

Paiosaco - UD Ourense

Paiosaco are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SomozasSilva SD16:00

Somozas - Silva SD

Somozas are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ArzuaEstradense16:30

Arzua - Estradense

Arzua are playing Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

ArosaPolvorin17:00

Arosa - Polvorin

Arosa are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

ChocoDeportivo-217:00

Choco - Deportivo-2

Choco are playing Deportivo-2 at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Ourense CFBergantinos17:00

Ourense CF - Bergantinos

Ourense CF are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

PontellasBouzas17:00

Pontellas - Bouzas

Pontellas are playing Bouzas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Lealtad0 - 0Lenense21'

Lealtad - Lenense

Lealtad are playing Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LlaneraCaudal10:00

Llanera - Caudal

Llanera are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Vallobin0 - 0Navarro24'

Vallobin - Navarro

Vallobin are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MosconiaSan Martin EI16:00

Mosconia - San Martin EI

Mosconia are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

UrracaCeares16:00

Urraca - Ceares

Urraca are playing Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

ColungaPraviano16:15

Colunga - Praviano

Colunga are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

EntreguCondal16:30

Entregu - Condal

Entregu are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Siete Villas1 - 0Racing Santander-239'

Siete Villas - Racing Santander-2

Siete Villas are playing Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 25. The match kicked off 09:45 UTC. It's the first half and Siete Villas is winning 1-0.

SelayaTorina15:30

Selaya - Torina

Selaya are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural GuarnizoEscobedo16:00

Cultural Guarnizo - Escobedo

Cultural Guarnizo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

VimenorBarreda16:00

Vimenor - Barreda

Vimenor are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LaredoRibamontan al Mar16:30

Laredo - Ribamontan al Mar

Laredo are playing Ribamontan al Mar at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Santurtzi1 - 0Lagun Onak54'

Santurtzi - Lagun Onak

Santurtzi are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 25. The match kicked off 09:15 UTC. It's the second half and Santurtzi is winning 1-0.

BeasainDeusto16:00

Beasain - Deusto

Beasain are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SestaoSan Ignacio17:00

Sestao - San Ignacio

Sestao are playing San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Sociedad-3Portugalete17:30

Real Sociedad-3 - Portugalete

Real Sociedad-3 are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Elche-20 - 1Atzeneta63'

Elche-2 - Atzeneta

Elche-2 are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Atzeneta is winning 0-1.

EldensePaterna17:00

Eldense - Paterna

Eldense are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AlziraRoda FC17:30

Alzira - Roda FC

Alzira are playing Roda FC at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

BeniganimAlcoyano17:30

Beniganim - Alcoyano

Beniganim are playing Alcoyano at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Olimpic de XativaHercules-217:30

Olimpic de Xativa - Hercules-2

Olimpic de Xativa are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

SillaVilamarxant17:30

Silla - Vilamarxant

Silla are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Alcobendas Sport0 - 2Alcorcon-2Full TimeFT

Alcobendas Sport - Alcorcon-2

Alcobendas Sport played Alcorcon-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Alcorcon-2 won 0-2.

AlcalaNavalcarnero09:30

Alcala - Navalcarnero

Alcala are playing Navalcarnero at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match will kick off 09:30 UTC.

CarabanchelFlat Earth09:30

Carabanchel - Flat Earth

Carabanchel are playing Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match will kick off 09:30 UTC.

Trival Valderas0 - 1San Fernardo de HenaresHalf TimeHT

Trival Valderas - San Fernardo de Henares

Trival Valderas are playing San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and San Fernardo de Henares is winning 0-1.

Villaverde Boetticher1 - 0El AlamoHalf TimeHT

Villaverde Boetticher - El Alamo

Villaverde Boetticher are playing El Alamo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Villaverde Boetticher is winning 1-0.

Atletico de Pinto0 - 0Rayo Vallecano-226'

Atletico de Pinto - Rayo Vallecano-2

Atletico de Pinto are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mostoles0 - 0Torrejon25'

Mostoles - Torrejon

Mostoles are playing Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Santa Ana0 - 0Parla24'

Santa Ana - Parla

Santa Ana are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Union AdarvePozuelo Alarcon11:15

Union Adarve - Pozuelo Alarcon

Union Adarve are playing Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 25. The match will kick off 11:15 UTC.

BupolsaArandina16:00

Bupolsa - Arandina

Bupolsa are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

La BanezaCristo Atletico16:00

La Baneza - Cristo Atletico

La Baneza are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

La GranjaAtletico Tordesillas16:30

La Granja - Atletico Tordesillas

La Granja are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Mirandes-2Almazan16:30

Mirandes-2 - Almazan

Mirandes-2 are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Real AvilaReal Burgos16:30

Real Avila - Real Burgos

Real Avila are playing Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

ZamoraGimnastica Segoviana17:00

Zamora - Gimnastica Segoviana

Zamora are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AlhaurinMalaga-217:00

Alhaurin - Malaga-2

Alhaurin are playing Malaga-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico PorcunaHuetor Tajar17:00

Atletico Porcuna - Huetor Tajar

Atletico Porcuna are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Ciudad de TorredonjimenoEl Palo17:00

Ciudad de Torredonjimeno - El Palo

Ciudad de Torredonjimeno are playing El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

El EjidoTorreperogil17:00

El Ejido - Torreperogil

El Ejido are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Linares DeportivoMancha Real18:00

Linares Deportivo - Mancha Real

Linares Deportivo are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

LojaMotril18:00

Loja - Motril

Loja are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Real JaenMelilla CD18:00

Real Jaen - Melilla CD

Real Jaen are playing Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

AntequeraHuetor Vega18:30

Antequera - Huetor Vega

Antequera are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Betis-22 - 0San Roque De LepeHalf TimeHT

Betis-2 - San Roque De Lepe

Betis-2 are playing San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Betis-2 is winning 2-0.

Cordoba-20 - 1Los BarriosHalf TimeHT

Cordoba-2 - Los Barrios

Cordoba-2 are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Los Barrios is winning 0-1.

Coria CF2 - 0RotaHalf TimeHT

Coria CF - Rota

Coria CF are playing Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Coria CF is winning 2-0.

Sevilla-30 - 0Pozoblanco20'

Sevilla-3 - Pozoblanco

Sevilla-3 are playing Pozoblanco at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ArcosXerez17:00

Arcos - Xerez

Arcos are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Ciudad de LucenaEcija17:00

Ciudad de Lucena - Ecija

Ciudad de Lucena are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

ConilGerena17:00

Conil - Gerena

Conil are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

LebrijanaUtrera17:30

Lebrijana - Utrera

Lebrijana are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Xerez DeportivoAntoniano17:30

Xerez Deportivo - Antoniano

Xerez Deportivo are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

San Rafael0 - 0Santa CatalinaHalf TimeHT

San Rafael - Santa Catalina

San Rafael are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

FelanitxPortmany10:30

Felanitx - Portmany

Felanitx are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 25. The match will kick off 10:30 UTC.

SollerAndratx16:00

Soller - Andratx

Soller are playing Andratx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LlosetenseAlcudia16:15

Llosetense - Alcudia

Llosetense are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 25. The match will kick off 16:15 UTC.

Atletico TacoronteTamaraceite11:00

Atletico Tacoronte - Tamaraceite

Atletico Tacoronte are playing Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

CD MarinoBuzanada11:00

CD Marino - Buzanada

CD Marino are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Gran TarajalTenisca11:00

Gran Tarajal - Tenisca

Gran Tarajal are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

LanzaroteSanta Ursula11:00

Lanzarote - Santa Ursula

Lanzarote are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Deportivo MineraLorca Deportiva09:00

Deportivo Minera - Lorca Deportiva

Deportivo Minera are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Minerva1 - 1Lorca Deportiva65'

Minerva - Lorca Deportiva

Minerva are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

AguilasMinerva17:00

Aguilas - Minerva

Aguilas are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AguilasDeportivo Minera17:00

Aguilas - Deportivo Minera

Aguilas are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Ciudad de MurciaCartagena-217:00

Ciudad de Murcia - Cartagena-2

Ciudad de Murcia are playing Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Olimpico TotanaAtletico Pulpileno17:00

Olimpico Totana - Atletico Pulpileno

Olimpico Totana are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Los GarresEDMF Churra17:30

Los Garres - EDMF Churra

Los Garres are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

MazarronMar Menor17:30

Mazarron - Mar Menor

Mazarron are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Huercal-OveraPlus Ultra18:00

Huercal-Overa - Plus Ultra

Huercal-Overa are playing Plus Ultra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Extremadura-21 - 0Llerenense61'

Extremadura-2 - Llerenense

Extremadura-2 are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Extremadura-2 is winning 1-0.

Cacereno0 - 1Aceuchal23'

Cacereno - Aceuchal

Cacereno are playing Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Aceuchal is winning 0-1.

Olivenza0 - 1Diocesano25'

Olivenza - Diocesano

Olivenza are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Diocesano is winning 0-1.

AzuagaTrujillo17:30

Azuaga - Trujillo

Azuaga are playing Trujillo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

CD CoriaFuente de Cantos17:30

CD Coria - Fuente de Cantos

CD Coria are playing Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

MiajadasArroyo17:30

Miajadas - Arroyo

Miajadas are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

ValdiviaVillanovense17:30

Valdivia - Villanovense

Valdivia are playing Villanovense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

CalamonteMontijo18:00

Calamonte - Montijo

Calamonte are playing Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

RCP ValverdenoPlasencia18:00

RCP Valverdeno - Plasencia

RCP Valverdeno are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

MoraloJerez19:00

Moralo - Jerez

Moralo are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

FontellasPena Azagresa15:30

Fontellas - Pena Azagresa

Fontellas are playing Pena Azagresa at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena SportCortes16:00

Pena Sport - Cortes

Pena Sport are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

CirboneroMutilvera17:00

Cirbonero - Mutilvera

Cirbonero are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Berceo0 - 0Casalarreina25'

Berceo - Casalarreina

Berceo are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ArnedoAlberite16:00

Arnedo - Alberite

Arnedo are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

NaxaraCallahorra-216:00

Naxara - Callahorra-2

Naxara are playing Callahorra-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

River EbroPradejon16:00

River Ebro - Pradejon

River Ebro are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

VianesYague16:00

Vianes - Yague

Vianes are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AnguianoVarea16:30

Anguiano - Varea

Anguiano are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

SD LogronesLa Calzada16:30

SD Logrones - La Calzada

SD Logrones are playing La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

CalasancioCD Alfaro17:00

Calasancio - CD Alfaro

Calasancio are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

San Juan de Mozarrifar0 - 1TarazonaHalf TimeHT

San Juan de Mozarrifar - Tarazona

San Juan de Mozarrifar are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Tarazona is winning 0-1.

Zaragoza-25 - 0BinefarHalf TimeHT

Zaragoza-2 - Binefar

Zaragoza-2 are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Zaragoza-2 is winning 5-0.

Cuarte IndustrialBorja10:00

Cuarte Industrial - Borja

Cuarte Industrial are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 10:00 UTC.

ValdefierroSarinena10:30

Valdefierro - Sarinena

Valdefierro are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 10:30 UTC.

AlmudevarRobres16:00

Almudevar - Robres

Almudevar are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

CalamochaBrea16:00

Calamocha - Brea

Calamocha are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Villanueva CFUtebo16:00

Villanueva CF - Utebo

Villanueva CF are playing Utebo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FragaBarbastro16:30

Fraga - Barbastro

Fraga are playing Barbastro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

IlluecaAtletico Monzon16:30

Illueca - Atletico Monzon

Illueca are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

TamariteBelchite16:30

Tamarite - Belchite

Tamarite are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on August 25. The match will kick off 16:30 UTC.

IllescasFC Guadalajara09:30

Illescas - FC Guadalajara

Illescas are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 09:30 UTC.

Albacete-2Manchego17:00

Albacete-2 - Manchego

Albacete-2 are playing Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmansaVillacanas17:00

Almansa - Villacanas

Almansa are playing Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

ToledoConquense17:00

Toledo - Conquense

Toledo are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Calvo SoteloTorrijos17:30

Calvo Sotelo - Torrijos

Calvo Sotelo are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

La SolanaMadridejos17:30

La Solana - Madridejos

La Solana are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Quintanar del ReyPedroneras17:30

Quintanar del Rey - Pedroneras

Quintanar del Rey are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

SocuellamosLa Roda17:30

Socuellamos - La Roda

Socuellamos are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Pitea WRosengard W12:00

Pitea W - Rosengard W

Pitea W are playing Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Vittsjo WVaxjo W12:00

Vittsjo W - Vaxjo W

Vittsjo W are playing Vaxjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Kristianstads WDjurgarden W13:00

Kristianstads W - Djurgarden W

Kristianstads W are playing Djurgarden W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Orebro WLimhamn W15:00

Orebro W - Limhamn W

Orebro W are playing Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Assyriska TurabdinOskarshamns AIK13:00

Assyriska Turabdin - Oskarshamns AIK

Assyriska Turabdin are playing Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

LandskronaVarnamo14:00

Landskrona - Varnamo

Landskrona are playing Varnamo at the Division 1, Sodra of Sweden on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

OddevoldTorns14:00

Oddevold - Torns

Oddevold are playing Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

RynningeVasalund12:00

Rynninge - Vasalund

Rynninge are playing Vasalund at the Division 1, Norra of Sweden on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

AkropolisSylvia13:00

Akropolis - Sylvia

Akropolis are playing Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlstadLinkoping City14:00

Karlstad - Linkoping City

Karlstad are playing Linkoping City at the Division 1, Norra of Sweden on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Team ThorenSandviken14:00

Team Thoren - Sandviken

Team Thoren are playing Sandviken at the Division 1, Norra of Sweden on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Orebro SyrianskaVanersborgs FK13:00

Orebro Syrianska - Vanersborgs FK

Orebro Syrianska are playing Vanersborgs FK at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

GauthiodAmal15:00

Gauthiod - Amal

Gauthiod are playing Amal at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

VargardaLidkoping15:00

Vargarda - Lidkoping

Vargarda are playing Lidkoping at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Umea AkademiAnundsjo12:00

Umea Akademi - Anundsjo

Umea Akademi are playing Anundsjo at the Division 2, Norrland of Sweden on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SodertaljeTyreso13:00

Sodertalje - Tyreso

Sodertalje are playing Tyreso at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

AssyriskaNewroz15:00

Assyriska - Newroz

Assyriska are playing Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 25. The match will kick off 15:00 UTC.

MunsingenBavois12:30

Munsingen - Bavois

Munsingen are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Young Boys-2Martigny Sports12:30

Young Boys-2 - Martigny Sports

Young Boys-2 are playing Martigny Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 25. The match will kick off 12:30 UTC.

Olympique GeneveAzzurri 90 Lausanne14:00

Olympique Geneve - Azzurri 90 Lausanne

Olympique Geneve are playing Azzurri 90 Lausanne at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

BassecourtBiel-Bienne13:00

Bassecourt - Biel-Bienne

Bassecourt are playing Biel-Bienne at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnipro U-21Lviv U-2112:00

Dnipro U-21 - Lviv U-21

Dnipro U-21 are playing Lviv U-21 at the Youth League of Ukraine on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

PolessyaDinaz Vyshhorod14:00

Polessya - Dinaz Vyshhorod

Polessya are playing Dinaz Vyshhorod at the 2 Liga of Ukraine on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VeresUzhhorod14:00

Veres - Uzhhorod

Veres are playing Uzhhorod at the 2 Liga of Ukraine on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Vietnam W2 - 1Philippines WFull TimeFT

Vietnam W - Philippines W

Vietnam W played Philippines W at the AFF Championship, Playoffs - Women of Asia on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Vietnam W won 2-1.

Thailand WMyanmar W11:00

Thailand W - Myanmar W

Thailand W are playing Myanmar W at the AFF Championship, Playoffs - Women of Asia on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Angkor Tiger FC1 - 0NagaWorldFull TimeFT

Angkor Tiger FC - NagaWorld

Angkor Tiger FC played NagaWorld at the C-League of Cambodia on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Angkor Tiger FC won 1-0.

Electricite Du Cambodge1 - 2Police CommissaryFull TimeFT

Electricite Du Cambodge - Police Commissary

Electricite Du Cambodge played Police Commissary at the C-League of Cambodia on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Police Commissary won 1-2.

Kompong Cham0 - 2Asia Euro UnitedFull TimeFT

Kompong Cham - Asia Euro United

Kompong Cham played Asia Euro United at the C-League of Cambodia on August 25. The match kicked off 08:30 UTC. Asia Euro United won 0-2.

Xian Daxing Chongde0 - 2Shenyang Urban FCFull TimeFT

Xian Daxing Chongde - Shenyang Urban FC

Xian Daxing Chongde played Shenyang Urban FC at the League 2 of China on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Shenyang Urban FC won 0-2.

Tainan CityTatung08:00

Tainan City - Tatung

Tainan City are playing Tatung at the Premier League of Chinese Taipei on August 25. The match will kick off 08:00 UTC.

Taipei Red Lions2 - 3NTUPESFull TimeFT

Taipei Red Lions - NTUPES

Taipei Red Lions played NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. NTUPES won 2-3.

TaipowerMing Chuan University11:00

Taipower - Ming Chuan University

Taipower are playing Ming Chuan University at the Premier League of Chinese Taipei on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Kalteng Putra3 - 2BhayangkaraFull TimeFT

Kalteng Putra - Bhayangkara

Kalteng Putra played Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Kalteng Putra won 3-2.

Persela LamonganTIRA Persikabo11:00

Persela Lamongan - TIRA Persikabo

Persela Lamongan are playing TIRA Persikabo at the Liga 1 of Indonesia on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Badak LampungPersib13:30

Badak Lampung - Persib

Badak Lampung are playing Persib at the Liga 1 of Indonesia on August 25. The match will kick off 13:30 UTC.

FK Kara BaltaIlbirs16:00

FK Kara Balta - Ilbirs

FK Kara Balta are playing Ilbirs at the Top Liga of Kyrgyzstan on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

UiTMPetaling Jaya City13:00

UiTM - Petaling Jaya City

UiTM are playing Petaling Jaya City at the National cup of Malaysia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Syria U-20Wahda14:00

Syria U-20 - Wahda

Syria U-20 are playing Wahda at the National cup of Syria on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

TeshrinKarama18:00

Teshrin - Karama

Teshrin are playing Karama at the National cup of Syria on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Muang Thong UnitedSuphanburi11:00

Muang Thong United - Suphanburi

Muang Thong United are playing Suphanburi at the League 1 of Thailand on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

RatchaburiChainat11:00

Ratchaburi - Chainat

Ratchaburi are playing Chainat at the League 1 of Thailand on August 25. The match will kick off 11:00 UTC.

ChiangmaiNakhon Ratchasima12:00

Chiangmai - Nakhon Ratchasima

Chiangmai are playing Nakhon Ratchasima at the League 1 of Thailand on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Chonburi FCChiangrai United12:00

Chonburi FC - Chiangrai United

Chonburi FC are playing Chiangrai United at the League 1 of Thailand on August 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Istiklol FerganaNeftchi Fergana16:00

Istiklol Fergana - Neftchi Fergana

Istiklol Fergana are playing Neftchi Fergana at the Pro League A of Uzbekistan on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Oq-tepaMashal Muborak16:00

Oq-tepa - Mashal Muborak

Oq-tepa are playing Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Shortan GuzorIftixor16:00

Shortan Guzor - Iftixor

Shortan Guzor are playing Iftixor at the Pro League A of Uzbekistan on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Xorazm UrganchSherdor16:00

Xorazm Urganch - Sherdor

Xorazm Urganch are playing Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Hoang Anh Gia Lai0 - 0Da Nang23'

Hoang Anh Gia Lai - Da Nang

Hoang Anh Gia Lai are playing Da Nang at the V-League of Vietnam on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Song Lam Nghe An Vinh0 - 0Ho Chi Minh City24'

Song Lam Nghe An Vinh - Ho Chi Minh City

Song Lam Nghe An Vinh are playing Ho Chi Minh City at the V-League of Vietnam on August 25. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Cuando CubangoSanta Rita FC14:00

Cuando Cubango - Santa Rita FC

Cuando Cubango are playing Santa Rita FC at the Girabola of Angola on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo da Caala1 de Maio14:00

Recreativo da Caala - 1 de Maio

Recreativo da Caala are playing 1 de Maio at the Girabola of Angola on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Sporting GagnoaAbengourou15:30

Sporting Gagnoa - Abengourou

Sporting Gagnoa are playing Abengourou at the Ligue 1 of Cote Divore on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

WACAfrica Sports15:30

WAC - Africa Sports

WAC are playing Africa Sports at the Ligue 1 of Cote Divore on August 25. The match will kick off 15:30 UTC.

DuguwolofilaBakaridjan15:45

Duguwolofila - Bakaridjan

Duguwolofila are playing Bakaridjan at the Premier League of Mali on August 25. The match will kick off 15:45 UTC.

MamahiraPolice Bamako15:45

Mamahira - Police Bamako

Mamahira are playing Police Bamako at the Premier League of Mali on August 25. The match will kick off 15:45 UTC.

Sabana MoptiUSC Kita15:45

Sabana Mopti - USC Kita

Sabana Mopti are playing USC Kita at the Premier League of Mali on August 25. The match will kick off 15:45 UTC.

DjolibaNianan16:00

Djoliba - Nianan

Djoliba are playing Nianan at the Premier League of Mali on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LC BaPerformance18:00

LC Ba - Performance

LC Ba are playing Performance at the Premier League of Mali on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

ChibutoFerroviario Nampula13:00

Chibuto - Ferroviario Nampula

Chibuto are playing Ferroviario Nampula at the Mocambola of Mozambique on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Costa do SolLD Maputo13:00

Costa do Sol - LD Maputo

Costa do Sol are playing LD Maputo at the Mocambola of Mozambique on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

ENH VilankuloFerroviario Nacala13:00

ENH Vilankulo - Ferroviario Nacala

ENH Vilankulo are playing Ferroviario Nacala at the Mocambola of Mozambique on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

NacalaMaxaquene13:00

Nacala - Maxaquene

Nacala are playing Maxaquene at the Mocambola of Mozambique on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Textil do PungueTextafrica Chimoio13:00

Textil do Pungue - Textafrica Chimoio

Textil do Pungue are playing Textafrica Chimoio at the Mocambola of Mozambique on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

JDR StarsReal Kings13:00

JDR Stars - Real Kings

JDR Stars are playing Real Kings at the Division 1 of South Africa on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Mbombela UnitedAjax Cape Town13:00

Mbombela United - Ajax Cape Town

Mbombela United are playing Ajax Cape Town at the Division 1 of South Africa on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

LipuliMtibwa Sugar13:00

Lipuli - Mtibwa Sugar

Lipuli are playing Mtibwa Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

MwaduiSingida United13:00

Mwadui - Singida United

Mwadui are playing Singida United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

MonastirSfaxien17:00

Monastir - Sfaxien

Monastir are playing Sfaxien at the Ligue 1 of Tunisia on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

DynamosChicken Inn13:00

Dynamos - Chicken Inn

Dynamos are playing Chicken Inn at the Premier League of Zimbabwe on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

HighlandersHarare City13:00

Highlanders - Harare City

Highlanders are playing Harare City at the Premier League of Zimbabwe on August 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Waterloo0 - 1VorkutaFull TimeFT

Waterloo - Vorkuta

Waterloo played Vorkuta at the CSL of Canada on August 25. The match kicked off 23:00 UTC. Vorkuta won 0-1.

Brantford GalaxyKingsman00:00

Brantford Galaxy - Kingsman

Brantford Galaxy are playing Kingsman at the CSL of Canada on August 26. The match will kick off 00:00 UTC.

ForgeCavalry19:30

Forge - Cavalry

Forge are playing Cavalry at the Premier League, Fall Season of Canada on August 25. The match will kick off 19:30 UTC.

EdmontonYork922:00

Edmonton - York9

Edmonton are playing York9 at the Premier League, Fall Season of Canada on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

CS CartaginesGrecia17:00

CS Cartagines - Grecia

CS Cartagines are playing Grecia at the Apertura of Costa Rica on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GuadalupeJicaral21:00

Guadalupe - Jicaral

Guadalupe are playing Jicaral at the Apertura of Costa Rica on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

LimonDeportivo Saprissa21:05

Limon - Deportivo Saprissa

Limon are playing Deportivo Saprissa at the Apertura of Costa Rica on August 25. The match will kick off 21:05 UTC.

Perez ZeledonUniversidad de Costa Rica21:55

Perez Zeledon - Universidad de Costa Rica

Perez Zeledon are playing Universidad de Costa Rica at the Apertura of Costa Rica on August 25. The match will kick off 21:55 UTC.

Barcelona AtleticoAtletico San Francisco20:00

Barcelona Atletico - Atletico San Francisco

Barcelona Atletico are playing Atletico San Francisco at the LDF, Clausura of Dominican Republic on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

JarabacoaAtletico Pantoja20:00

Jarabacoa - Atletico Pantoja

Jarabacoa are playing Atletico Pantoja at the LDF, Clausura of Dominican Republic on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

San Cristobal FCVega Real20:00

San Cristobal FC - Vega Real

San Cristobal FC are playing Vega Real at the LDF, Clausura of Dominican Republic on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Universidad QMSan Cristobal FC22:00

Universidad QM - San Cristobal FC

Universidad QM are playing San Cristobal FC at the LDF, Clausura of Dominican Republic on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Municipal LimenoAlianza21:00

Municipal Limeno - Alianza

Municipal Limeno are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Once MunicipalEl Vencedor21:00

Once Municipal - El Vencedor

Once Municipal are playing El Vencedor at the Apertura of El Salvador on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

FASSonsonate21:30

FAS - Sonsonate

FAS are playing Sonsonate at the Apertura of El Salvador on August 25. The match will kick off 21:30 UTC.

Antigua GFCCoban Imperial17:30

Antigua GFC - Coban Imperial

Antigua GFC are playing Coban Imperial at the Apertura of Guatemala on August 25. The match will kick off 17:30 UTC.

MalacatecoIztapa18:00

Malacateco - Iztapa

Malacateco are playing Iztapa at the Apertura of Guatemala on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

GuastatoyaSanta Lucia FC20:30

Guastatoya - Santa Lucia FC

Guastatoya are playing Santa Lucia FC at the Apertura of Guatemala on August 25. The match will kick off 20:30 UTC.

CD Real SociedadHonduras Progreso20:00

CD Real Sociedad - Honduras Progreso

CD Real Sociedad are playing Honduras Progreso at the Apertura of Honduras on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

UPNFMCD Olimpia00:00

UPNFM - CD Olimpia

UPNFM are playing CD Olimpia at the Apertura of Honduras on August 26. The match will kick off 00:00 UTC.

CimarronesTampico Madero02:00

Cimarrones - Tampico Madero

Cimarrones are playing Tampico Madero at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on August 26. The match will kick off 02:00 UTC.

Puebla WPumas W17:00

Puebla W - Pumas W

Puebla W are playing Pumas W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Necaxa WMorelia W21:00

Necaxa W - Morelia W

Necaxa W are playing Morelia W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Jalapa FCChinandega21:00

Jalapa FC - Chinandega

Jalapa FC are playing Chinandega at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Arabe UnidoCosta del Este21:00

Arabe Unido - Costa del Este

Arabe Unido are playing Costa del Este at the LFP, Apertura of Panama on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Tauro FCAtletico Chiriqui23:00

Tauro FC - Atletico Chiriqui

Tauro FC are playing Atletico Chiriqui at the LFP, Apertura of Panama on August 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Portland Thorns WChicago Red Stars W19:00

Portland Thorns W - Chicago Red Stars W

Portland Thorns W are playing Chicago Red Stars W at the NWSL - Women of Usa on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Bethlehem SteelBirmingham Legion22:00

Bethlehem Steel - Birmingham Legion

Bethlehem Steel are playing Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Indy ElevenCharlotte Independence22:00

Indy Eleven - Charlotte Independence

Indy Eleven are playing Charlotte Independence at the USL Championship of Usa on August 25. The match will kick off 22:00 UTC.

AgropecuarioBelgrano Cordoba17:00

Agropecuario - Belgrano Cordoba

Agropecuario are playing Belgrano Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on August 25. The match will kick off 17:00 UTC.

All BoysBrown de Adrogue18:30

All Boys - Brown de Adrogue

All Boys are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

AlmagroGimnasia Mendoza18:30

Almagro - Gimnasia Mendoza

Almagro are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

PlatenseEstudiantes Rio Cuarto19:00

Platense - Estudiantes Rio Cuarto

Platense are playing Estudiantes Rio Cuarto at the Primera B Nacional of Argentina on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

San Martin TucumanVilla Dalmine19:00

San Martin Tucuman - Villa Dalmine

San Martin Tucuman are playing Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportivo ArmenioUrquiza16:00

Deportivo Armenio - Urquiza

Deportivo Armenio are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on August 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Dock SudBerazategui14:00

Dock Sud - Berazategui

Dock Sud are playing Berazategui at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

CanuelasReal Pilar18:30

Canuelas - Real Pilar

Canuelas are playing Real Pilar at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Deportivo EspanolExcursionistas18:30

Deportivo Espanol - Excursionistas

Deportivo Espanol are playing Excursionistas at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on August 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Atletico AcreanoLuverdense EC21:00

Atletico Acreano - Luverdense EC

Atletico Acreano are playing Luverdense EC at the Serie C of Brasil on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

EC Sao JoseVolta Redonda21:00

EC Sao Jose - Volta Redonda

EC Sao Jose are playing Volta Redonda at the Serie C of Brasil on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

JuventudeYpiranga Erechim21:00

Juventude - Ypiranga Erechim

Juventude are playing Ypiranga Erechim at the Serie C of Brasil on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

PaysanduRemo21:00

Paysandu - Remo

Paysandu are playing Remo at the Serie C of Brasil on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Palmeiras U-20Cruzeiro U-2014:00

Palmeiras U-20 - Cruzeiro U-20

Palmeiras U-20 are playing Cruzeiro U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Kindermann WOsasco Audax W18:00

Kindermann W - Osasco Audax W

Kindermann W are playing Osasco Audax W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

CobreloaU. San Felipe19:30

Cobreloa - U. San Felipe

Cobreloa are playing U. San Felipe at the Primera B of Chile on August 25. The match will kick off 19:30 UTC.

San Luis de QuillotaDeportes Valdivia00:00

San Luis de Quillota - Deportes Valdivia

San Luis de Quillota are playing Deportes Valdivia at the Primera B of Chile on August 26. The match will kick off 00:00 UTC.

Fortaleza JSReal Cartagena19:30

Fortaleza JS - Real Cartagena

Fortaleza JS are playing Real Cartagena at the Primera B, Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 19:30 UTC.

BarranquillaBoca Juniors Cali20:00

Barranquilla - Boca Juniors Cali

Barranquilla are playing Boca Juniors Cali at the Primera B, Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Fulgencio YegrosSportivo Trinidense14:00

Fulgencio Yegros - Sportivo Trinidense

Fulgencio Yegros are playing Sportivo Trinidense at the Division Intermedia of Paraguay on August 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Deportivo CaaguazuResistencia18:45

Deportivo Caaguazu - Resistencia

Deportivo Caaguazu are playing Resistencia at the Division Intermedia of Paraguay on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

General CaballeroSportivo Iteno18:45

General Caballero - Sportivo Iteno

General Caballero are playing Sportivo Iteno at the Division Intermedia of Paraguay on August 25. The match will kick off 18:45 UTC.

RI 3 CorralesIndependiente FBC19:00

RI 3 Corrales - Independiente FBC

RI 3 Corrales are playing Independiente FBC at the Division Intermedia of Paraguay on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Rubio NuAtyra19:00

Rubio Nu - Atyra

Rubio Nu are playing Atyra at the Division Intermedia of Paraguay on August 25. The match will kick off 19:00 UTC.

2 de MayoFernando de la Mora19:15

2 de Mayo - Fernando de la Mora

2 de Mayo are playing Fernando de la Mora at the Division Intermedia of Paraguay on August 25. The match will kick off 19:15 UTC.

Santos FCCienciano18:00

Santos FC - Cienciano

Santos FC are playing Cienciano at the Liga 2 of Peru on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo CoopsolHuaral20:30

Deportivo Coopsol - Huaral

Deportivo Coopsol are playing Huaral at the Liga 2 of Peru on August 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Santa RosaLos Caimanes20:30

Santa Rosa - Los Caimanes

Santa Rosa are playing Los Caimanes at the Liga 2 of Peru on August 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Cerro M.Fenix18:00

Cerro M. - Fenix

Cerro M. are playing Fenix at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

JuventudNacional M.18:00

Juventud - Nacional M.

Juventud are playing Nacional M. at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

RamplaLiverpool P.18:00

Rampla - Liverpool P.

Rampla are playing Liverpool P. at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Defensor SportingDanubio20:30

Defensor Sporting - Danubio

Defensor Sporting are playing Danubio at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on August 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo La GuairaCarabobo20:00

Deportivo La Guaira - Carabobo

Deportivo La Guaira are playing Carabobo at the Clausura of Venezuela on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo LaraAtletico Venezuela20:00

Deportivo Lara - Atletico Venezuela

Deportivo Lara are playing Atletico Venezuela at the Clausura of Venezuela on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Llaneros de GuanareEstudiantes Caracas20:00

Llaneros de Guanare - Estudiantes Caracas

Llaneros de Guanare are playing Estudiantes Caracas at the Clausura of Venezuela on August 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo TachiraMineros21:00

Deportivo Tachira - Mineros

Deportivo Tachira are playing Mineros at the Clausura of Venezuela on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Puerto CabelloEstudiantes de Merida21:00

Puerto Cabello - Estudiantes de Merida

Puerto Cabello are playing Estudiantes de Merida at the Clausura of Venezuela on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

TrujillanosCaracas21:00

Trujillanos - Caracas

Trujillanos are playing Caracas at the Clausura of Venezuela on August 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Taringa Rovers4 - 0Brisbane KnightsFull TimeFT

Taringa Rovers - Brisbane Knights

Taringa Rovers played Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on August 25. The match kicked off 06:00 UTC. Taringa Rovers won 4-0.

Altona Magic1 - 2Pascoe ValeFull TimeFT

Altona Magic - Pascoe Vale

Altona Magic played Pascoe Vale at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Pascoe Vale won 1-2.

Bentleigh Greens0 - 3Avondale HeightsFull TimeFT

Bentleigh Greens - Avondale Heights

Bentleigh Greens played Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Avondale Heights won 0-3.

Dandenong Thunder4 - 1Melbourne KnightsFull TimeFT

Dandenong Thunder - Melbourne Knights

Dandenong Thunder played Melbourne Knights at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Dandenong Thunder won 4-1.

Hume City1 - 5Kingston CityFull TimeFT

Hume City - Kingston City

Hume City played Kingston City at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Kingston City won 1-5.

Oakleigh Cannons3 - 0Green Gully CavaliersFull TimeFT

Oakleigh Cannons - Green Gully Cavaliers

Oakleigh Cannons played Green Gully Cavaliers at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Oakleigh Cannons won 3-0.

Port Melbourne2 - 3Dandenong CityFull TimeFT

Port Melbourne - Dandenong City

Port Melbourne played Dandenong City at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Dandenong City won 2-3.

South Melbourne0 - 3Heidelberg UnitedFull TimeFT

South Melbourne - Heidelberg United

South Melbourne played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on August 25. The match kicked off 05:00 UTC. Heidelberg United won 0-3.

Sunshine Coast0 - 2Moreton Bay UnitedFull TimeFT

Sunshine Coast - Moreton Bay United

Sunshine Coast played Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on August 25. The match kicked off 06:00 UTC. Moreton Bay United won 0-2.

Olympic FC0 - 1Brisbane Roar U-21Full TimeFT

Olympic FC - Brisbane Roar U-21

Olympic FC played Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on August 25. The match kicked off 08:00 UTC. Brisbane Roar U-21 won 0-1.

South Hobart3 - 0Riverside OlympicFull TimeFT

South Hobart - Riverside Olympic

South Hobart played Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on August 25. The match kicked off 04:00 UTC. South Hobart won 3-0.

Broadmeadow Magic1 - 0Charlestown CityFull TimeFT

Broadmeadow Magic - Charlestown City

Broadmeadow Magic played Charlestown City at the NPL Northern NSW of Australia on August 25. The match kicked off 04:30 UTC. Broadmeadow Magic won 1-0.

Lambton Jaffas3 - 0Edgeworth EaglesFull TimeFT

Lambton Jaffas - Edgeworth Eagles

Lambton Jaffas played Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on August 25. The match kicked off 04:30 UTC. Lambton Jaffas won 3-0.

Maitland3 - 2Newcastle Jets-2Full TimeFT

Maitland - Newcastle Jets-2

Maitland played Newcastle Jets-2 at the NPL Northern NSW of Australia on August 25. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 3-2.

Valentine0 - 4Hamilton OlympicFull TimeFT

Valentine - Hamilton Olympic

Valentine played Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on August 25. The match kicked off 04:30 UTC. Hamilton Olympic won 0-4.

Weston Bears5 - 2Lake MacquarieFull TimeFT

Weston Bears - Lake Macquarie

Weston Bears played Lake Macquarie at the NPL Northern NSW of Australia on August 25. The match kicked off 04:30 UTC. Weston Bears won 5-2.

Tajikistan U-172 - 1Armenia U-17Full TimeFT

Tajikistan U-17 - Armenia U-17

Tajikistan U-17 played Armenia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on August 25. The match kicked off 06:00 UTC. Tajikistan U-17 won 2-1.

BizertinJS Saoura18:00

Bizertin - JS Saoura

Bizertin are playing JS Saoura at the Arab Club Championship of World on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Volcan ClubASAS18:00

Volcan Club - ASAS

Volcan Club are playing ASAS at the Arab Club Championship of World on August 25. The match will kick off 18:00 UTC.