Gjilani vs Drenica Skenderaj Live Score and Live Stream

NikacNikac (goal)12'
12:00, Saturday, November 21
Copy
Embed Gjilani - Drenica Skenderaj
Kosovo Superliga
1 : 0
FT
Full Time
Match ends. Gjilani 1, Drenica Skenderaj 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
12'
1 - 0
Nikac scores for Gjilani.
Kick-off
First half begins
View All
10
Gjilani are undefeated in their previous 10 matches.
4
Gjilani have managed to keep a clean sheet in their previous 4 home matches.
4
Drenica Skenderaj have gone 4 consecutive matches without a defeat.
Live Match Report

Gjilani played Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on November 21. The match kicked off 12:00 UTC. Gjilani won 1-0. Gjilani are 3rd in the table with 23 points after 13 matches, while Drenica Skenderaj are 5th with 18 points in 14 matches.

Nikac scored the first and only goal on the 12th minute of the game.

ScoreBat is covering Gjilani vs Drenica Skenderaj in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Gjilani vs Drenica Skenderaj live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Kosovo Superliga, Gjilani or Drenica Skenderaj whenever available. We cover all matches of Kosovo Superliga in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/drenica-skenderaj-vs-gjilani-live-stream/.

Kosovo Superliga's live standings are availble and updated in real time.

Gjilani have won Llapi in their previous match, while Drenica Skenderaj have won Feronikeli in their previous match.

Previous Meetings
October 1st, 2020 - Superliga
July 12th, 2020 - Superliga
February 8th, 2020 - National cup
November 10th, 2019 - Superliga
September 14th, 2019 - Superliga

Gjilani and Drenica Skenderaj have met 5 times in their recent history. Gjilani won twice, 2 matches ended in a draw while Drenica Skenderaj won once.

Gjilani have won 6 of their 13 matches in Superliga, drawing 5 and having 2 defeats this season. They have scored 10 goals - 0.77 per match, conceding 6 - 0.46 per match. Drenica Skenderaj have won 5 of their 14 matches in Superliga, drawing 3 and having 6 defeats this season. They have scored 11 goals - 0.79 per match, conceding 20 - 1.43 per match.

Goals and video highlights of the match between Gjilani and Drenica Skenderaj are being added in real time. You can watch the goal by Nikac as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Gjilani or Drenica Skenderaj score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Gjilani and Drenica Skenderaj include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Gjilani vs Drenica Skenderaj with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Kosovo Superliga are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Southampton2 - 3Manchester UnitedFull TimeFT

Southampton - Manchester United

Southampton played Manchester United at the Premier League of England on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Manchester United won 2-3.

Chelsea0 - 0Tottenham HotspurFull TimeFT

Chelsea - Tottenham Hotspur

Chelsea played Tottenham Hotspur at the Premier League of England on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arsenal0 - 0Wolves5'

Arsenal - Wolves

Arsenal are playing Wolves at the Premier League of England on November 29. The match kicked off 19:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Barcelona4 - 0OsasunaFull TimeFT

Barcelona - Osasuna

Barcelona played Osasuna at the La Liga of Spain on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Barcelona won 4-0.

Getafe1 - 1Athletic BilbaoFull TimeFT

Getafe - Athletic Bilbao

Getafe played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on November 29. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Celta Vigo3 - 1Granada CF90 +3'

Celta Vigo - Granada CF

Celta Vigo are playing Granada CF at the La Liga of Spain on November 29. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Celta Vigo are winning 3-1.

Real SociedadVillarreal20:00

Real Sociedad - Villarreal

Real Sociedad are playing Villarreal at the La Liga of Spain on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayer Leverkusen0 - 0Hertha BerlinFull TimeFT

Bayer Leverkusen - Hertha Berlin

Bayer Leverkusen played Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on November 29. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mainz1 - 1HoffenheimFull TimeFT

Mainz - Hoffenheim

Mainz played Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on November 29. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lazio1 - 3UdineseFull TimeFT

Lazio - Udinese

Lazio played Udinese at the Serie A of Italy on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Udinese won 1-3.

AC Milan2 - 0FiorentinaFull TimeFT

AC Milan - Fiorentina

AC Milan played Fiorentina at the Serie A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. AC Milan won 2-0.

Bologna1 - 0CrotoneFull TimeFT

Bologna - Crotone

Bologna played Crotone at the Serie A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Bologna won 1-0.

Cagliari2 - 2SpeziaFull TimeFT

Cagliari - Spezia

Cagliari played Spezia at the Serie A of Italy on November 29. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

NapoliRoma19:45

Napoli - Roma

Napoli are playing Roma at the Serie A of Italy on November 29. The match will kick off 19:45 UTC.

Lyon3 - 0ReimsFull TimeFT

Lyon - Reims

Lyon played Reims at the Ligue 1 of France on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Lyon won 3-0.

Lens1 - 3AngersFull TimeFT

Lens - Angers

Lens played Angers at the Ligue 1 of France on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Angers won 1-3.

Lorient0 - 1MontpellierFull TimeFT

Lorient - Montpellier

Lorient played Montpellier at the Ligue 1 of France on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Montpellier won 0-1.

Metz0 - 2BrestFull TimeFT

Metz - Brest

Metz played Brest at the Ligue 1 of France on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Brest won 0-2.

Monaco3 - 0NimesFull TimeFT

Monaco - Nimes

Monaco played Nimes at the Ligue 1 of France on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Monaco won 3-0.

Nice1 - 3DijonFull TimeFT

Nice - Dijon

Nice played Dijon at the Ligue 1 of France on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Dijon won 1-3.

Saint-EtienneLille20:00

Saint-Etienne - Lille

Saint-Etienne are playing Lille at the Ligue 1 of France on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Nottingham Forest0 - 1Swansea CityFull TimeFT

Nottingham Forest - Swansea City

Nottingham Forest played Swansea City at the Championship of England on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Swansea City won 0-1.

Vitesse2 - 0Fortuna SittardFull TimeFT

Vitesse - Fortuna Sittard

Vitesse played Fortuna Sittard at the Eredivisie of Netherlands on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Vitesse won 2-0.

Feyenoord1 - 1UtrechtFull TimeFT

Feyenoord - Utrecht

Feyenoord played Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Groningen1 - 0Willem IIFull TimeFT

Groningen - Willem II

Groningen played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Groningen won 1-0.

Heracles Almelo1 - 2AZFull TimeFT

Heracles Almelo - AZ

Heracles Almelo played AZ at the Eredivisie of Netherlands on November 29. The match kicked off 15:45 UTC. AZ won 1-2.

PSV0 - 0Sparta Rotterdam20'

PSV - Sparta Rotterdam

PSV are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on November 29. The match kicked off 19:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gil Vicente2 - 0Rio AveFull TimeFT

Gil Vicente - Rio Ave

Gil Vicente played Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Gil Vicente won 2-0.

Portimonense1 - 0NacionalFull TimeFT

Portimonense - Nacional

Portimonense played Nacional at the Primeira Liga of Portugal on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Portimonense won 1-0.

Boavista0 - 0Belenenses89'

Boavista - Belenenses

Boavista are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on November 29. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

BragaSC Farense20:00

Braga - SC Farense

Braga are playing SC Farense at the Primeira Liga of Portugal on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Ural1 - 0SochiFull TimeFT

Ural - Sochi

Ural played Sochi at the Premier League of Russia on November 29. The match kicked off 09:00 UTC. Ural won 1-0.

Ufa4 - 0TambovFull TimeFT

Ufa - Tambov

Ufa played Tambov at the Premier League of Russia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Ufa won 4-0.

Rubin1 - 0CSKAFull TimeFT

Rubin - CSKA

Rubin played CSKA at the Premier League of Russia on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Rubin won 1-0.

Spartak2 - 0RotorFull TimeFT

Spartak - Rotor

Spartak played Rotor at the Premier League of Russia on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Spartak won 2-0.

LASK Linz3 - 0AltachFull TimeFT

LASK Linz - Altach

LASK Linz played Altach at the Bundesliga of Austria on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. LASK Linz won 3-0.

Wolfsberger AC1 - 1RiedFull TimeFT

Wolfsberger AC - Ried

Wolfsberger AC played Ried at the Bundesliga of Austria on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rapid1 - 1Austria VFull TimeFT

Rapid - Austria V

Rapid played Austria V at the Bundesliga of Austria on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Austria Klagenfurt2 - 1Austria LustenauFull TimeFT

Austria Klagenfurt - Austria Lustenau

Austria Klagenfurt played Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on November 29. The match kicked off 09:30 UTC. Austria Klagenfurt won 2-1.

Mechelen2 - 3Beerschot-WilrijkFull TimeFT

Mechelen - Beerschot-Wilrijk

Mechelen played Beerschot-Wilrijk at the First Division A of Belgium on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Beerschot-Wilrijk won 2-3.

Gent0 - 3Zulte-WaregemFull TimeFT

Gent - Zulte-Waregem

Gent played Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Zulte-Waregem won 0-3.

Anderlecht0 - 0StandardFull TimeFT

Anderlecht - Standard

Anderlecht played Standard at the First Division A of Belgium on November 29. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

KortrijkOostende19:45

Kortrijk - Oostende

Kortrijk are playing Oostende at the First Division A of Belgium on November 29. The match will kick off 19:45 UTC.

Lommel United4 - 0RWDMFull TimeFT

Lommel United - RWDM

Lommel United played RWDM at the First Division B of Belgium on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Lommel United won 4-0.

RFC Seraing1 - 0St. Gilloise22'

RFC Seraing - St. Gilloise

RFC Seraing are playing St. Gilloise at the First Division B of Belgium on November 29. The match kicked off 19:00 UTC. It's the first half and RFC Seraing are winning 1-0.

Ludogorets2 - 1Botev VratsaFull TimeFT

Ludogorets - Botev Vratsa

Ludogorets played Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Ludogorets won 2-1.

CSKA Sofia2 - 0CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia

CSKA Sofia played CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. CSKA Sofia won 2-0.

Rijeka1 - 1OsijekFull TimeFT

Rijeka - Osijek

Rijeka played Osijek at the 1 HNL of Croatia on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEP Paphos2 - 0DoxaFull TimeFT

AEP Paphos - Doxa

AEP Paphos played Doxa at the 1. Division of Cyprus on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. AEP Paphos won 2-0.

Apollon Limassol1 - 2AELFull TimeFT

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol played AEL at the 1. Division of Cyprus on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. AEL won 1-2.

JablonecBohemians 1905PostponedPst

Jablonec - Bohemians 1905

Jablonec are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on November 29.

OstravaLiberecPostponedPst

Ostrava - Liberec

Ostrava are playing Liberec at the First League of Czech Republic on November 29.

Teplice0 - 1Sparta PrahaFull TimeFT

Teplice - Sparta Praha

Teplice played Sparta Praha at the First League of Czech Republic on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Sparta Praha won 0-1.

Slavia Praha1 - 1Brno90 +1'

Slavia Praha - Brno

Slavia Praha are playing Brno at the First League of Czech Republic on November 29. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Horsens3 - 1VejleFull TimeFT

Horsens - Vejle

Horsens played Vejle at the Superliga of Denmark on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Horsens won 3-1.

Sonderjylland1 - 3FC KobenhavnFull TimeFT

Sonderjylland - FC Kobenhavn

Sonderjylland played FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. FC Kobenhavn won 1-3.

FC Nordsjaelland3 - 1AGF AarhusFull TimeFT

FC Nordsjaelland - AGF Aarhus

FC Nordsjaelland played AGF Aarhus at the Superliga of Denmark on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. FC Nordsjaelland won 3-1.

Barnet0 - 1Milton Keynes DonsFull TimeFT

Barnet - Milton Keynes Dons

Barnet played Milton Keynes Dons at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Milton Keynes Dons won 0-1.

Bristol Rovers6 - 0DarlingtonFull TimeFT

Bristol Rovers - Darlington

Bristol Rovers played Darlington at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Bristol Rovers won 6-0.

Carlisle1 - 2Doncaster RoversFull TimeFT

Carlisle - Doncaster Rovers

Carlisle played Doncaster Rovers at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Doncaster Rovers won 1-2.

Mansfield Town2 - 1Dagenham and RedbridgeAfter Extra TimeAET

Mansfield Town - Dagenham and Redbridge

Mansfield Town played Dagenham and Redbridge at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Mansfield Town won 2-1 in the extra time.

Shrewsbury1 - 0Oxford CityAfter Extra TimeAET

Shrewsbury - Oxford City

Shrewsbury played Oxford City at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Shrewsbury won 1-0 in the extra time.

Stevenage1 - 1Hull City6-5 On PenaltiesPen 6-5

Stevenage - Hull City

Stevenage played Hull City at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Stevenage won on penalties as the score was 1-1.

Stockport3 - 2Yeovil TownAfter Extra TimeAET

Stockport - Yeovil Town

Stockport played Yeovil Town at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Stockport won 3-2 in the extra time.

Wimbledon1 - 2Crawley TownFull TimeFT

Wimbledon - Crawley Town

Wimbledon played Crawley Town at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Crawley Town won 1-2.

Marine1 - 0Havant and WaterloovilleAfter Extra TimeAET

Marine - Havant and Waterlooville

Marine played Havant and Waterlooville at the FA Cup of England on November 29. The match kicked off 14:45 UTC. Marine won 1-0 in the extra time.

Nomme Kalju0 - 2Levadia TFull TimeFT

Nomme Kalju - Levadia T

Nomme Kalju played Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Levadia T won 0-2.

Paide1 - 7FloraFull TimeFT

Paide - Flora

Paide played Flora at the Meistriliiga of Estonia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Flora won 1-7.

Hannover0 - 3Holstein KielFull TimeFT

Hannover - Holstein Kiel

Hannover played Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Holstein Kiel won 0-3.

Heidenheim3 - 2HamburgFull TimeFT

Heidenheim - Hamburg

Heidenheim played Hamburg at the 2. Bundesliga of Germany on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Heidenheim won 3-2.

Nurnberg2 - 3Greuther FurthFull TimeFT

Nurnberg - Greuther Furth

Nurnberg played Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Greuther Furth won 2-3.

Duisburg0 - 3Dynamo DresdenFull TimeFT

Duisburg - Dynamo Dresden

Duisburg played Dynamo Dresden at the 3. Liga of Germany on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Dynamo Dresden won 0-3.

Saarbrucken1 - 1KaiserslauternFull TimeFT

Saarbrucken - Kaiserslautern

Saarbrucken played Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Panathinaikos2 - 1PanaitolikosFull TimeFT

Panathinaikos - Panaitolikos

Panathinaikos played Panaitolikos at the Super League 1 of Greece on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Panathinaikos won 2-1.

OFI2 - 1GianninaFull TimeFT

OFI - Giannina

OFI played Giannina at the Super League 1 of Greece on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. OFI won 2-1.

Lamia0 - 2PAOKFull TimeFT

Lamia - PAOK

Lamia played PAOK at the Super League 1 of Greece on November 29. The match kicked off 15:15 UTC. PAOK won 0-2.

Asteras Tripolis1 - 2AEK90'

Asteras Tripolis - AEK

Asteras Tripolis are playing AEK at the Super League 1 of Greece on November 29. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and AEK are winning 1-2.

Mezokovesd2 - 1DiosgyorFull TimeFT

Mezokovesd - Diosgyor

Mezokovesd played Diosgyor at the NB I of Hungary on November 29. The match kicked off 13:05 UTC. Mezokovesd won 2-1.

Honved0 - 0Puskas80'

Honved - Puskas

Honved are playing Puskas at the NB I of Hungary on November 29. The match kicked off 17:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Reggiana1 - 1CremoneseFull TimeFT

Reggiana - Cremonese

Reggiana played Cremonese at the Serie B of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CosenzaSalernitana20:00

Cosenza - Salernitana

Cosenza are playing Salernitana at the Serie B of Italy on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Daugava D1 - 3SpartaksFull TimeFT

Daugava D - Spartaks

Daugava D played Spartaks at the Virsliga of Latvia on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Spartaks won 1-3.

FK Jelgava0 - 7LiepajaFull TimeFT

FK Jelgava - Liepaja

FK Jelgava played Liepaja at the Virsliga of Latvia on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Liepaja won 0-7.

FS Metta LU1 - 2ValmieraFull TimeFT

FS Metta LU - Valmiera

FS Metta LU played Valmiera at the Virsliga of Latvia on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Valmiera won 1-2.

Riga0 - 3VentspilsForfeitFrf

Riga - Ventspils

Riga played Ventspils at the Virsliga of Latvia on November 29. Riga was forfeited with a 3-0 loss.. Ventspils won 0-3.

Tukums0 - 2Rigas FSFull TimeFT

Tukums - Rigas FS

Tukums played Rigas FS at the Virsliga of Latvia on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Rigas FS won 0-2.

Balzan1 - 1Senglea AthleticFull TimeFT

Balzan - Senglea Athletic

Balzan played Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hamrun Spartans4 - 0Zejtun CorinthiansFull TimeFT

Hamrun Spartans - Zejtun Corinthians

Hamrun Spartans played Zejtun Corinthians at the Premier Division of Malta on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Hamrun Spartans won 4-0.

Floriana FC0 - 2MostaFull TimeFT

Floriana FC - Mosta

Floriana FC played Mosta at the Premier Division of Malta on November 29. The match kicked off 17:15 UTC. Mosta won 0-2.

Tarxien Rainbows3 - 1Valletta FCFull TimeFT

Tarxien Rainbows - Valletta FC

Tarxien Rainbows played Valletta FC at the Premier Division of Malta on November 29. The match kicked off 17:15 UTC. Tarxien Rainbows won 3-1.

Buducnost4 - 2Rudar PljevljaFull TimeFT

Buducnost - Rudar Pljevlja

Buducnost played Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Buducnost won 4-2.

OFK Titograd1 - 0JezeroFull TimeFT

OFK Titograd - Jezero

OFK Titograd played Jezero at the 1. Division of Montenegro on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. OFK Titograd won 1-0.

Sutjeska Niksic1 - 1Decic TuziFull TimeFT

Sutjeska Niksic - Decic Tuzi

Sutjeska Niksic played Decic Tuzi at the 1. Division of Montenegro on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Podgorica0 - 1ZetaFull TimeFT

FK Podgorica - Zeta

FK Podgorica played Zeta at the 1. Division of Montenegro on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Zeta won 0-1.

OFK Petrovac1 - 0IskraFull TimeFT

OFK Petrovac - Iskra

OFK Petrovac played Iskra at the 1. Division of Montenegro on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. OFK Petrovac won 1-0.

Eindhoven3 - 2De GraafschapFull TimeFT

Eindhoven - De Graafschap

Eindhoven played De Graafschap at the Eerste Divisie of Netherlands on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Eindhoven won 3-2.

Belasica Strumica2 - 2RabotnickiFull TimeFT

Belasica Strumica - Rabotnicki

Belasica Strumica played Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Makedonija0 - 0ShkupiFull TimeFT

Makedonija - Shkupi

Makedonija played Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pelister1 - 2SileksFull TimeFT

Pelister - Sileks

Pelister played Sileks at the Prva liga of North Macedonia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Sileks won 1-2.

Renova Dzepciste1 - 0BorecFull TimeFT

Renova Dzepciste - Borec

Renova Dzepciste played Borec at the Prva liga of North Macedonia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Renova Dzepciste won 1-0.

Struga1 - 1ShkendijaFull TimeFT

Struga - Shkendija

Struga played Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bodo-Glimt5 - 1RosenborgFull TimeFT

Bodo-Glimt - Rosenborg

Bodo-Glimt played Rosenborg at the Eliteserien of Norway on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Bodo-Glimt won 5-1.

Kristiansund2 - 1StromsgodsetFull TimeFT

Kristiansund - Stromsgodset

Kristiansund played Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Kristiansund won 2-1.

Mjondalen0 - 1StabekFull TimeFT

Mjondalen - Stabek

Mjondalen played Stabek at the Eliteserien of Norway on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Stabek won 0-1.

Molde3 - 1HaugesundFull TimeFT

Molde - Haugesund

Molde played Haugesund at the Eliteserien of Norway on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Molde won 3-1.

Valerenga0 - 1Sarpsborg21'

Valerenga - Sarpsborg

Valerenga are playing Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on November 29. The match kicked off 19:00 UTC. It's the first half and Sarpsborg are winning 0-1.

Rakow1 - 0Warta PoznanFull TimeFT

Rakow - Warta Poznan

Rakow played Warta Poznan at the Ekstraklasa of Poland on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Rakow won 1-0.

Legia2 - 2Piast GliwiceFull TimeFT

Legia - Piast Gliwice

Legia played Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Widzew2 - 1Arka GdyniaFull TimeFT

Widzew - Arka Gdynia

Widzew played Arka Gdynia at the I Liga of Poland on November 29. The match kicked off 11:40 UTC. Widzew won 2-1.

Academica2 - 1Sp. CovilhaFull TimeFT

Academica - Sp. Covilha

Academica played Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Academica won 2-1.

Estoril2 - 2VizelaFull TimeFT

Estoril - Vizela

Estoril played Vizela at the Segunda Liga of Portugal on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arouca2 - 3Porto-2Full TimeFT

Arouca - Porto-2

Arouca played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Porto-2 won 2-3.

Yenisey1 - 0TekstilshikFull TimeFT

Yenisey - Tekstilshik

Yenisey played Tekstilshik at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Yenisey won 1-0.

FK Krasnodar-21 - 1AkronFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Akron

FK Krasnodar-2 played Akron at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Orenburg2 - 1Kr. SovetovFull TimeFT

Orenburg - Kr. Sovetov

Orenburg played Kr. Sovetov at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Orenburg won 2-1.

Spartak-21 - 2Irtysh OmskFull TimeFT

Spartak-2 - Irtysh Omsk

Spartak-2 played Irtysh Omsk at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Irtysh Omsk won 1-2.

Veles4 - 2ShinnikFull TimeFT

Veles - Shinnik

Veles played Shinnik at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Veles won 4-2.

Alania0 - 0Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Alania - Nizhnyi Novgorod

Alania played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chertanovo1 - 0NeftekhimikFull TimeFT

Chertanovo - Neftekhimik

Chertanovo played Neftekhimik at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Chertanovo won 1-0.

Volgar-Gazprom2 - 1FC ChaykaFull TimeFT

Volgar-Gazprom - FC Chayka

Volgar-Gazprom played FC Chayka at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Volgar-Gazprom won 2-1.

Dynamo Br1 - 0TomFull TimeFT

Dynamo Br - Tom

Dynamo Br played Tom at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Dynamo Br won 1-0.

Fakel3 - 0SKA KhabarovskFull TimeFT

Fakel - SKA Khabarovsk

Fakel played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Fakel won 3-0.

Baltica0 - 0TorpedoFull TimeFT

Baltica - Torpedo

Baltica played Torpedo at the FNL of Russia on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celtic0 - 2Ross CountyFull TimeFT

Celtic - Ross County

Celtic played Ross County at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Ross County won 0-2.

Falkirk0 - 4RangersFull TimeFT

Falkirk - Rangers

Falkirk played Rangers at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Rangers won 0-4.

Cukaricki3 - 0NapredakFull TimeFT

Cukaricki - Napredak

Cukaricki played Napredak at the Super Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Cukaricki won 3-0.

FK Metalac2 - 0Zlatibor CajetinaFull TimeFT

FK Metalac - Zlatibor Cajetina

FK Metalac played Zlatibor Cajetina at the Super Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. FK Metalac won 2-0.

Novi Pazar0 - 0Backa PalankaFull TimeFT

Novi Pazar - Backa Palanka

Novi Pazar played Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vozdovac3 - 2Mladost LucaniFull TimeFT

Vozdovac - Mladost Lucani

Vozdovac played Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Vozdovac won 3-2.

Backa Topola0 - 4PartizanFull TimeFT

Backa Topola - Partizan

Backa Topola played Partizan at the Super Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Partizan won 0-4.

Crvena Zvezda3 - 0Rad60'

Crvena Zvezda - Rad

Crvena Zvezda are playing Rad at the Super Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 18:00 UTC. It's the second half and Crvena Zvezda are winning 3-0.

Trencin1 - 0SeredFull TimeFT

Trencin - Sered

Trencin played Sered at the Super Liga of Slovakia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Trencin won 1-0.

Senica0 - 3SlovanFull TimeFT

Senica - Slovan

Senica played Slovan at the Super Liga of Slovakia on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Slovan won 0-3.

Bravo2 - 1CeljeFull TimeFT

Bravo - Celje

Bravo played Celje at the 1. SNL of Slovenia on November 29. The match kicked off 12:15 UTC. Bravo won 2-1.

Aluminij2 - 1GoricaFull TimeFT

Aluminij - Gorica

Aluminij played Gorica at the 1. SNL of Slovenia on November 29. The match kicked off 14:15 UTC. Aluminij won 2-1.

Domzale3 - 1OlimpijaFull TimeFT

Domzale - Olimpija

Domzale played Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on November 29. The match kicked off 16:15 UTC. Domzale won 3-1.

Albacete0 - 2TenerifeFull TimeFT

Albacete - Tenerife

Albacete played Tenerife at the Segunda Division of Spain on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Tenerife won 0-2.

Espanyol2 - 0ZaragozaFull TimeFT

Espanyol - Zaragoza

Espanyol played Zaragoza at the Segunda Division of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Espanyol won 2-0.

Mallorca4 - 0UD LogronesFull TimeFT

Mallorca - UD Logrones

Mallorca played UD Logrones at the Segunda Division of Spain on November 29. The match kicked off 17:15 UTC. Mallorca won 4-0.

Ponferradina3 - 2LeganesFull TimeFT

Ponferradina - Leganes

Ponferradina played Leganes at the Segunda Division of Spain on November 29. The match kicked off 17:15 UTC. Ponferradina won 3-2.

Las PalmasSporting Gijon20:00

Las Palmas - Sporting Gijon

Las Palmas are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Norrby2 - 0DalkurdFull TimeFT

Norrby - Dalkurd

Norrby played Dalkurd at the Superettan of Sweden on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Norrby won 2-0.

Brage1 - 3AFC EskilstunaFull TimeFT

Brage - AFC Eskilstuna

Brage played AFC Eskilstuna at the Superettan of Sweden on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. AFC Eskilstuna won 1-3.

Helsingborg0 - 0FalkenbergFull TimeFT

Helsingborg - Falkenberg

Helsingborg played Falkenberg at the Allsvenskan of Sweden on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ostersunds FK0 - 4GoteborgFull TimeFT

Ostersunds FK - Goteborg

Ostersunds FK played Goteborg at the Allsvenskan of Sweden on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Goteborg won 0-4.

Varberg3 - 2Malmo FFFull TimeFT

Varberg - Malmo FF

Varberg played Malmo FF at the Allsvenskan of Sweden on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Varberg won 3-2.

Hacken3 - 0OrebroFull TimeFT

Hacken - Orebro

Hacken played Orebro at the Allsvenskan of Sweden on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Hacken won 3-0.

Mjallby2 - 1DjurgardenFull TimeFT

Mjallby - Djurgarden

Mjallby played Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Mjallby won 2-1.

Sirius1 - 1ElfsborgFull TimeFT

Sirius - Elfsborg

Sirius played Elfsborg at the Allsvenskan of Sweden on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lausanne0 - 3Young BoysFull TimeFT

Lausanne - Young Boys

Lausanne played Young Boys at the Super League of Switzerland on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Young Boys won 0-3.

Lugano1 - 0BaselFull TimeFT

Lugano - Basel

Lugano played Basel at the Super League of Switzerland on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Lugano won 1-0.

ZurichSt. GallenPostponedPst

Zurich - St. Gallen

Zurich are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on November 29.

Erzurum BB2 - 2AntalyasporFull TimeFT

Erzurum BB - Antalyaspor

Erzurum BB played Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alanyaspor1 - 0KonyasporFull TimeFT

Alanyaspor - Konyaspor

Alanyaspor played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Alanyaspor won 1-0.

Kasimpasa2 - 0GenclerbirligiFull TimeFT

Kasimpasa - Genclerbirligi

Kasimpasa played Genclerbirligi at the Super Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Kasimpasa won 2-0.

Fenerbahce3 - 4BesiktasFull TimeFT

Fenerbahce - Besiktas

Fenerbahce played Besiktas at the Super Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Besiktas won 3-4.

Bandirmaspor1 - 0BalikesirsporFull TimeFT

Bandirmaspor - Balikesirspor

Bandirmaspor played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Bandirmaspor won 1-0.

Keciorengucu1 - 0Demirspor AdanaFull TimeFT

Keciorengucu - Demirspor Adana

Keciorengucu played Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Keciorengucu won 1-0.

Eskisehirspor0 - 2AltinorduFull TimeFT

Eskisehirspor - Altinordu

Eskisehirspor played Altinordu at the 1. Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Altinordu won 0-2.

Samsunspor2 - 0TuzlasporFull TimeFT

Samsunspor - Tuzlaspor

Samsunspor played Tuzlaspor at the 1. Lig of Turkey on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Samsunspor won 2-0.

Minai0 - 3ZoryaFull TimeFT

Minai - Zorya

Minai played Zorya at the Premier League of Ukraine on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Zorya won 0-3.

Kolos Kovalivka1 - 1DesnaFull TimeFT

Kolos Kovalivka - Desna

Kolos Kovalivka played Desna at the Premier League of Ukraine on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inhulets2 - 0Olimpik Donetsk90 +2'

Inhulets - Olimpik Donetsk

Inhulets are playing Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on November 29. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Inhulets are winning 2-0.

Penybont1 - 1Cefn DruidsFull TimeFT

Penybont - Cefn Druids

Penybont played Cefn Druids at the Premier League of Wales on November 29. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shimizu S-Pulse1 - 1Shonan BellmareFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare

Shimizu S-Pulse played Shonan Bellmare at the J-League of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cerezo Osaka1 - 0Yokohama FCFull TimeFT

Cerezo Osaka - Yokohama FC

Cerezo Osaka played Yokohama FC at the J-League of Japan on November 29. The match kicked off 06:00 UTC. Cerezo Osaka won 1-0.

Kashima Antlers4 - 0Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds

Kashima Antlers played Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on November 29. The match kicked off 06:00 UTC. Kashima Antlers won 4-0.

Gamba Osaka1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Gamba Osaka - Sagan Tosu

Gamba Osaka played Sagan Tosu at the J-League of Japan on November 29. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Ryukyu4 - 0Tokyo VerdyFull TimeFT

FC Ryukyu - Tokyo Verdy

FC Ryukyu played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 04:00 UTC. FC Ryukyu won 4-0.

Avispa Fukuoka1 - 0Omiya ArdijaFull TimeFT

Avispa Fukuoka - Omiya Ardija

Avispa Fukuoka played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC. Avispa Fukuoka won 1-0.

Ehime FC2 - 1Mito HollyhockFull TimeFT

Ehime FC - Mito Hollyhock

Ehime FC played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC. Ehime FC won 2-1.

JEF United Ichihara1 - 2Jubilo IwataFull TimeFT

JEF United Ichihara - Jubilo Iwata

JEF United Ichihara played Jubilo Iwata at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC. Jubilo Iwata won 1-2.

Matsumoto Yamaga FC0 - 0Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Kyoto Purple Sanga

Matsumoto Yamaga FC played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zweigen Kanazawa3 - 4Tokushima VortisFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis

Zweigen Kanazawa played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC. Tokushima Vortis won 3-4.

Machida Zelvia0 - 3Thespa KusatsuFull TimeFT

Machida Zelvia - Thespa Kusatsu

Machida Zelvia played Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 07:00 UTC. Thespa Kusatsu won 0-3.

Tochigi SC2 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Tochigi SC - Renofa Yamaguchi

Tochigi SC played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 07:00 UTC. Tochigi SC won 2-0.

Ventforet Kofu0 - 0Montedio YamagataFull TimeFT

Ventforet Kofu - Montedio Yamagata

Ventforet Kofu played Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on November 29. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kyzyl-ZharAstana07:00

Kyzyl-Zhar - Astana

Kyzyl-Zhar are playing Astana at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 07:00 UTC.

OkzhepesOrdabasy07:00

Okzhepes - Ordabasy

Okzhepes are playing Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 07:00 UTC.

Shakhter KaragandaTobol07:00

Shakhter Karaganda - Tobol

Shakhter Karaganda are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Taawon1 - 1Al Ittifaq DammamFull TimeFT

Al Taawon - Al Ittifaq Dammam

Al Taawon played Al Ittifaq Dammam at the Pro League of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Wahda Mecca3 - 2Al BatenFull TimeFT

Al Wahda Mecca - Al Baten

Al Wahda Mecca played Al Baten at the Pro League of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 15:10 UTC. Al Wahda Mecca won 3-2.

Al Ahli Jeddah2 - 1Al Faysaly Al MajmaahFull TimeFT

Al Ahli Jeddah - Al Faysaly Al Majmaah

Al Ahli Jeddah played Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 16:40 UTC. Al Ahli Jeddah won 2-1.

Albirex1 - 4TampinesFull TimeFT

Albirex - Tampines

Albirex played Tampines at the Premier League of Singapore on November 29. The match kicked off 09:30 UTC. Tampines won 1-4.

Young Lions0 - 4Home UnitedFull TimeFT

Young Lions - Home United

Young Lions played Home United at the Premier League of Singapore on November 29. The match kicked off 09:30 UTC. Home United won 0-4.

Andijon FK0 - 1Kokand-1912Full TimeFT

Andijon FK - Kokand-1912

Andijon FK played Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 09:00 UTC. Kokand-1912 won 0-1.

Buxoro1 - 3Mashal MuborakFull TimeFT

Buxoro - Mashal Muborak

Buxoro played Mashal Muborak at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 09:00 UTC. Mashal Muborak won 1-3.

Metallurg Bekobod1 - 0SurkhonFull TimeFT

Metallurg Bekobod - Surkhon

Metallurg Bekobod played Surkhon at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 09:00 UTC. Metallurg Bekobod won 1-0.

Sodgiana1 - 1QizilqumFull TimeFT

Sodgiana - Qizilqum

Sodgiana played Qizilqum at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bunyodkor0 - 1Nasaf QarshiFull TimeFT

Bunyodkor - Nasaf Qarshi

Bunyodkor played Nasaf Qarshi at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 09:30 UTC. Nasaf Qarshi won 0-1.

Navbahor Namangan0 - 0Olmaliq FKFull TimeFT

Navbahor Namangan - Olmaliq FK

Navbahor Namangan played Olmaliq FK at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiv Tashkent0 - 1PakhtakorFull TimeFT

Lokomotiv Tashkent - Pakhtakor

Lokomotiv Tashkent played Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Pakhtakor won 0-1.

Chippa United1 - 1TTMFull TimeFT

Chippa United - TTM

Chippa United played TTM at the Premier League of South Africa on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Defensa y JusticiaCA Central Cordoba20:10

Defensa y Justicia - CA Central Cordoba

Defensa y Justicia are playing CA Central Cordoba at the Superliga of Argentina on November 29. The match will kick off 20:10 UTC.

Boca JuniorsNewells Old Boys22:20

Boca Juniors - Newells Old Boys

Boca Juniors are playing Newells Old Boys at the Superliga of Argentina on November 29. The match will kick off 22:20 UTC.

HuracanPatronato de Parana00:30

Huracan - Patronato de Parana

Huracan are playing Patronato de Parana at the Superliga of Argentina on November 30. The match will kick off 00:30 UTC.

LanusTalleres Cordoba00:30

Lanus - Talleres Cordoba

Lanus are playing Talleres Cordoba at the Superliga of Argentina on November 30. The match will kick off 00:30 UTC.

Aucas2 - 1Orense59'

Aucas - Orense

Aucas are playing Orense at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 29. The match kicked off 18:00 UTC. It's the second half and Aucas are winning 2-1.

LDU PortoviejoUniversidad Catolica Quito20:30

LDU Portoviejo - Universidad Catolica Quito

LDU Portoviejo are playing Universidad Catolica Quito at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 29. The match will kick off 20:30 UTC.

Barcelona GuayaquilDep. Macara23:00

Barcelona Guayaquil - Dep. Macara

Barcelona Guayaquil are playing Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 29. The match will kick off 23:00 UTC.

Cerro PortenoGenerali Diaz21:30

Cerro Porteno - Generali Diaz

Cerro Porteno are playing Generali Diaz at the Clausura of Paraguay on November 29. The match will kick off 21:30 UTC.

Guarani ASportivo Luqueno23:45

Guarani A - Sportivo Luqueno

Guarani A are playing Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on November 29. The match will kick off 23:45 UTC.

Bylis0 - 0TeutaFull TimeFT

Bylis - Teuta

Bylis played Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on November 29. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kastrioti1 - 1KF TiranaFull TimeFT

Kastrioti - KF Tirana

Kastrioti played KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on November 29. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Laci6 - 1ApoloniaFull TimeFT

Laci - Apolonia

Laci played Apolonia at the Kategoria Superiore of Albania on November 29. The match kicked off 12:45 UTC. Laci won 6-1.

Partizani4 - 0SkenderbeuFull TimeFT

Partizani - Skenderbeu

Partizani played Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on November 29. The match kicked off 15:45 UTC. Partizani won 4-0.

Vllaznia2 - 4KukesiFull TimeFT

Vllaznia - Kukesi

Vllaznia played Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on November 29. The match kicked off 15:45 UTC. Kukesi won 2-4.

Tomori Berat2 - 1PogradeciFull TimeFT

Tomori Berat - Pogradeci

Tomori Berat played Pogradeci at the Division 1 of Albania on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Tomori Berat won 2-1.

Vora0 - 0ErzeniFull TimeFT

Vora - Erzeni

Vora played Erzeni at the Division 1 of Albania on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santa Coloma2 - 2UE EngordanyFull TimeFT

Santa Coloma - UE Engordany

Santa Coloma played UE Engordany at the Primera Divisio of Andorra on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Inter Escaldes3 - 1UE Santa JuliaFull TimeFT

Inter Escaldes - UE Santa Julia

Inter Escaldes played UE Santa Julia at the Primera Divisio of Andorra on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Inter Escaldes won 3-1.

Carroi1 - 0Penya EncarnadaFull TimeFT

Carroi - Penya Encarnada

Carroi played Penya Encarnada at the Primera Divisio of Andorra on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Carroi won 1-0.

Lernayin Artsakh1 - 0SevanFull TimeFT

Lernayin Artsakh - Sevan

Lernayin Artsakh played Sevan at the First division of Armenia on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Lernayin Artsakh won 1-0.

Kesla1 - 1Sabah FKFull TimeFT

Kesla - Sabah FK

Kesla played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sabail1 - 1QarabagFull TimeFT

Sabail - Qarabag

Sabail played Qarabag at the Premier League of Azerbaijan on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Belshina-22 - 2Ruh Brest-2Full TimeFT

Belshina-2 - Ruh Brest-2

Belshina-2 played Ruh Brest-2 at the Premier League Reserve of Belarus on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Radnik1 - 1Krupa na VrbasuFull TimeFT

Radnik - Krupa na Vrbasu

Radnik played Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dobrudzha2 - 1Hebar 1918Full TimeFT

Dobrudzha - Hebar 1918

Dobrudzha played Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Dobrudzha won 2-1.

Sportist Svoge5 - 1Septemvri SofiaFull TimeFT

Sportist Svoge - Septemvri Sofia

Sportist Svoge played Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Sportist Svoge won 5-1.

OriolikRudar LabinPostponedPst

Oriolik - Rudar Labin

Oriolik are playing Rudar Labin at the National cup of Croatia on November 29.

Bijelo Brdo1 - 0Inter-ZapresicFull TimeFT

Bijelo Brdo - Inter-Zapresic

Bijelo Brdo played Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Bijelo Brdo won 1-0.

Dinamo Zagreb-21 - 1KustosijaFull TimeFT

Dinamo Zagreb-2 - Kustosija

Dinamo Zagreb-2 played Kustosija at the 2 HNL of Croatia on November 29. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hajduk-24 - 0MedjimurjeFull TimeFT

Hajduk-2 - Medjimurje

Hajduk-2 played Medjimurje at the 2 HNL of Croatia on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Hajduk-2 won 4-0.

Hobro3 - 4HvidovreFull TimeFT

Hobro - Hvidovre

Hobro played Hvidovre at the Division 1 of Denmark on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Hvidovre won 3-4.

Tabasalu Charma1 - 3ParnuFull TimeFT

Tabasalu Charma - Parnu

Tabasalu Charma played Parnu at the Esiliiga A, Relegation of Estonia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Parnu won 1-3.

Maardu2 - 1Vaprus ParnuFull TimeFT

Maardu - Vaprus Parnu

Maardu played Vaprus Parnu at the Esiliiga A of Estonia on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Maardu won 2-1.

Nomme United1 - 0ElvaFull TimeFT

Nomme United - Elva

Nomme United played Elva at the Esiliiga A of Estonia on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Nomme United won 1-0.

AB Argir0 - 0B68 Toftir20'

AB Argir - B68 Toftir

AB Argir are playing B68 Toftir at the National cup of Faroe Islands on November 29. The match kicked off 19:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Merani Martvili0 - 0GagraFull TimeFT

Merani Martvili - Gagra

Merani Martvili played Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shevardeni 19062 - 1SamguraliFull TimeFT

Shevardeni 1906 - Samgurali

Shevardeni 1906 played Samgurali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. Shevardeni 1906 won 2-1.

Shukura0 - 1WIT GeorgiaFull TimeFT

Shukura - WIT Georgia

Shukura played WIT Georgia at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. WIT Georgia won 0-1.

Zugdidi0 - 0SioniFull TimeFT

Zugdidi - Sioni

Zugdidi played Sioni at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dusheti Aragvi0 - 10RustaviFull TimeFT

Dusheti Aragvi - Rustavi

Dusheti Aragvi played Rustavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Rustavi won 0-10.

Altona 93LSK HansaPostponedPst

Altona 93 - LSK Hansa

Altona 93 are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on November 29.

Borussia HildesheimWerder-2PostponedPst

Borussia Hildesheim - Werder-2

Borussia Hildesheim are playing Werder-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 29.

Vfb OldenburgWolfsburg-2PostponedPst

Vfb Oldenburg - Wolfsburg-2

Vfb Oldenburg are playing Wolfsburg-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 29.

JeddelohHavelsePostponedPst

Jeddeloh - Havelse

Jeddeloh are playing Havelse at the Regionalliga Nord of Germany on November 29.

OberneulandHannover-2PostponedPst

Oberneuland - Hannover-2

Oberneuland are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 29.

Stuttgart-2UlmPostponedPst

Stuttgart-2 - Ulm

Stuttgart-2 are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 29.

Alemannia Aachen1 - 1RW EssenFull TimeFT

Alemannia Aachen - RW Essen

Alemannia Aachen played RW Essen at the Regionalliga West of Germany on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bergisch Gladbach0 - 3Borussia D-2Full TimeFT

Bergisch Gladbach - Borussia D-2

Bergisch Gladbach played Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Borussia D-2 won 0-3.

BAK 07Viktoria BerlinPostponedPst

BAK 07 - Viktoria Berlin

BAK 07 are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on November 29.

Carl Zeiss JenaZFC MeuselwitzPostponedPst

Carl Zeiss Jena - ZFC Meuselwitz

Carl Zeiss Jena are playing ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on November 29.

ChemnitzerAltglienickePostponedPst

Chemnitzer - Altglienicke

Chemnitzer are playing Altglienicke at the Regionalliga Nordost of Germany on November 29.

Hertha-2AuerbachPostponedPst

Hertha-2 - Auerbach

Hertha-2 are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on November 29.

LuckenwaldeLichtenbergPostponedPst

Luckenwalde - Lichtenberg

Luckenwalde are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on November 29.

Optik RatenowEnergiePostponedPst

Optik Ratenow - Energie

Optik Ratenow are playing Energie at the Regionalliga Nordost of Germany on November 29.

Lynx1 - 1MagpiesFull TimeFT

Lynx - Magpies

Lynx played Magpies at the Premier Division of Gibraltar on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Glacis United0 - 5St Joseph'sFull TimeFT

Glacis United - St Joseph's

Glacis United played St Joseph's at the Premier Division of Gibraltar on November 29. The match kicked off 17:30 UTC. St Joseph's won 0-5.

Bekescsaba0 - 1GyirmotFull TimeFT

Bekescsaba - Gyirmot

Bekescsaba played Gyirmot at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Gyirmot won 0-1.

DEAC2 - 3BudaorsFull TimeFT

DEAC - Budaors

DEAC played Budaors at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Budaors won 2-3.

Dorog3 - 0KaposvarFull TimeFT

Dorog - Kaposvar

Dorog played Kaposvar at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Dorog won 3-0.

Gyor0 - 1VasasFull TimeFT

Gyor - Vasas

Gyor played Vasas at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Vasas won 0-1.

Soroksar2 - 2PecsFull TimeFT

Soroksar - Pecs

Soroksar played Pecs at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Szentlorinc1 - 0SiofokFull TimeFT

Szentlorinc - Siofok

Szentlorinc played Siofok at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Szentlorinc won 1-0.

Haladas0 - 0DebrecenFull TimeFT

Haladas - Debrecen

Haladas played Debrecen at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Csakvar2 - 2SzolnokFull TimeFT

Csakvar - Szolnok

Csakvar played Szolnok at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kazincbarcikai0 - 1SzegedFull TimeFT

Kazincbarcikai - Szeged

Kazincbarcikai played Szeged at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Szeged won 0-1.

Nyiregyhaza1 - 2AjkaFull TimeFT

Nyiregyhaza - Ajka

Nyiregyhaza played Ajka at the NB II of Hungary on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Ajka won 1-2.

Shamrock2 - 0Sligo RoversFull TimeFT

Shamrock - Sligo Rovers

Shamrock played Sligo Rovers at the FAI Cup of Ireland on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Shamrock won 2-0.

Athlone Town0 - 3Dundalk16'

Athlone Town - Dundalk

Athlone Town are playing Dundalk at the FAI Cup of Ireland on November 29. The match kicked off 19:05 UTC. It's the first half and Dundalk are winning 0-3.

Maccabi Netanya0 - 0Ironi Kiryat Shmona60'

Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona

Maccabi Netanya are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on November 29. The match kicked off 18:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Maccabi Tel Aviv0 - 0Hapoel Kfar Saba36'

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba

Maccabi Tel Aviv are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on November 29. The match kicked off 18:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fano1 - 2Virtus VeronaFull TimeFT

Fano - Virtus Verona

Fano played Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Virtus Verona won 1-2.

Gubbio1 - 1Feralpi SaloFull TimeFT

Gubbio - Feralpi Salo

Gubbio played Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sambenedettese1 - 1Legnago SalusFull TimeFT

Sambenedettese - Legnago Salus

Sambenedettese played Legnago Salus at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SambenedetteseLegnanoPostponedPst

Sambenedettese - Legnano

Sambenedettese are playing Legnano at the Serie C, Group B of Italy on November 29.

Sudtirol1 - 1PerugiaFull TimeFT

Sudtirol - Perugia

Sudtirol played Perugia at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Calcio Padova5 - 3Vis PesaroFull TimeFT

Calcio Padova - Vis Pesaro

Calcio Padova played Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Calcio Padova won 5-3.

Carpi2 - 2TriestinaFull TimeFT

Carpi - Triestina

Carpi played Triestina at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cesena0 - 0ModenaFull TimeFT

Cesena - Modena

Cesena played Modena at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fermana1 - 1MatelicaFull TimeFT

Fermana - Matelica

Fermana played Matelica at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mantova2 - 1RavennaFull TimeFT

Mantova - Ravenna

Mantova played Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Mantova won 2-1.

Olbia2 - 1Juventus-2Full TimeFT

Olbia - Juventus-2

Olbia played Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Olbia won 2-1.

Alessandria2 - 1Pro VercelliFull TimeFT

Alessandria - Pro Vercelli

Alessandria played Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Alessandria won 2-1.

GIANA Erminio1 - 2CarrareseFull TimeFT

GIANA Erminio - Carrarese

GIANA Erminio played Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Carrarese won 1-2.

Novara0 - 0AlbinoLeffeFull TimeFT

Novara - AlbinoLeffe

Novara played AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pro Patria0 - 0GrossetoFull TimeFT

Pro Patria - Grosseto

Pro Patria played Grosseto at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pro Sesto1 - 0LeccoFull TimeFT

Pro Sesto - Lecco

Pro Sesto played Lecco at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Pro Sesto won 1-0.

Livorno0 - 0PontederaFull TimeFT

Livorno - Pontedera

Livorno played Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pistoiese2 - 0LuccheseFull TimeFT

Pistoiese - Lucchese

Pistoiese played Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Pistoiese won 2-0.

Bari1 - 0CatanzaroFull TimeFT

Bari - Catanzaro

Bari played Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Bari won 1-0.

Palermo3 - 0MonopoliFull TimeFT

Palermo - Monopoli

Palermo played Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Palermo won 3-0.

Virtus Francavilla1 - 1TeramoFull TimeFT

Virtus Francavilla - Teramo

Virtus Francavilla played Teramo at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Viterbese0 - 1FoggiaFull TimeFT

Viterbese - Foggia

Viterbese played Foggia at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Foggia won 0-1.

Avellino1 - 2CataniaFull TimeFT

Avellino - Catania

Avellino played Catania at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Catania won 1-2.

Bisceglie1 - 1PotenzaFull TimeFT

Bisceglie - Potenza

Bisceglie played Potenza at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cavese0 - 1CasertanaFull TimeFT

Cavese - Casertana

Cavese played Casertana at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Casertana won 0-1.

Juve Stabia1 - 1PaganeseFull TimeFT

Juve Stabia - Paganese

Juve Stabia played Paganese at the Serie C, Group C of Italy on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castellanzese2 - 3CasaleFull TimeFT

Castellanzese - Casale

Castellanzese played Casale at the Serie D, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Casale won 2-3.

Citta di Varese0 - 2VadoFull TimeFT

Citta di Varese - Vado

Citta di Varese played Vado at the Serie D, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Vado won 0-2.

HSL Derthona1 - 0FossanoFull TimeFT

HSL Derthona - Fossano

HSL Derthona played Fossano at the Serie D, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. HSL Derthona won 1-0.

Lavagnese2 - 3LegnanoFull TimeFT

Lavagnese - Legnano

Lavagnese played Legnano at the Serie D, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Legnano won 2-3.

SC Caronnese0 - 0ImperiaFull TimeFT

SC Caronnese - Imperia

SC Caronnese played Imperia at the Serie D, Group A of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Caravaggio2 - 3CremaFull TimeFT

Caravaggio - Crema

Caravaggio played Crema at the Serie D, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Crema won 2-3.

Ponte San Pietro2 - 1SeregnoFull TimeFT

Ponte San Pietro - Seregno

Ponte San Pietro played Seregno at the Serie D, Group B of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Ponte San Pietro won 2-1.

FiorenzuolaForliPostponedPst

Fiorenzuola - Forli

Fiorenzuola are playing Forli at the Serie D, Group D of Italy on November 29.

Real Forte Querceta0 - 1LentigioneFull TimeFT

Real Forte Querceta - Lentigione

Real Forte Querceta played Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Lentigione won 0-1.

Rimini1 - 3AglianeseFull TimeFT

Rimini - Aglianese

Rimini played Aglianese at the Serie D, Group D of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Aglianese won 1-3.

Sammaurese1 - 2MarignaneseFull TimeFT

Sammaurese - Marignanese

Sammaurese played Marignanese at the Serie D, Group D of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Marignanese won 1-2.

Grassina0 - 0UC SinalungheseFull TimeFT

Grassina - UC Sinalunghese

Grassina played UC Sinalunghese at the Serie D, Group E of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pianese1 - 2MontespaccatoFull TimeFT

Pianese - Montespaccato

Pianese played Montespaccato at the Serie D, Group E of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Montespaccato won 1-2.

Tiferno Lerchi2 - 0Ostia MareFull TimeFT

Tiferno Lerchi - Ostia Mare

Tiferno Lerchi played Ostia Mare at the Serie D, Group E of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Tiferno Lerchi won 2-0.

Aprilia3 - 3VasteseFull TimeFT

Aprilia - Vastese

Aprilia played Vastese at the Serie D, Group F of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Recanatese3 - 0RietiFull TimeFT

Recanatese - Rieti

Recanatese played Rieti at the Serie D, Group F of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Recanatese won 3-0.

Lanusei Calcio0 - 1LatinaFull TimeFT

Lanusei Calcio - Latina

Lanusei Calcio played Latina at the Serie D, Group G of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Latina won 0-1.

MuraveraGiuglianoPostponedPst

Muravera - Giugliano

Muravera are playing Giugliano at the Serie D, Group G of Italy on November 29.

Nocerina4 - 0Nola 1925Full TimeFT

Nocerina - Nola 1925

Nocerina played Nola 1925 at the Serie D, Group G of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Nocerina won 4-0.

Nuova Florida1 - 0Insieme FormiaFull TimeFT

Nuova Florida - Insieme Formia

Nuova Florida played Insieme Formia at the Serie D, Group G of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Nuova Florida won 1-0.

Vis Artena1 - 2Latte DolceFull TimeFT

Vis Artena - Latte Dolce

Vis Artena played Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Latte Dolce won 1-2.

Casarano1 - 1TarantoFull TimeFT

Casarano - Taranto

Casarano played Taranto at the Serie D, Group H of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Aversa0 - 0Nardo CalcioFull TimeFT

Real Aversa - Nardo Calcio

Real Aversa played Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gelbison1 - 1S. AgataFull TimeFT

Gelbison - S. Agata

Gelbison played S. Agata at the Serie D, Group I of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roccella1 - 0TroinaFull TimeFT

Roccella - Troina

Roccella played Troina at the Serie D, Group I of Italy on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Roccella won 1-0.

Feronikeli2 - 0TrepcaFull TimeFT

Feronikeli - Trepca

Feronikeli played Trepca at the Superliga of Kosovo on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Feronikeli won 2-0.

Gjilani2 - 3Drita FCFull TimeFT

Gjilani - Drita FC

Gjilani played Drita FC at the Superliga of Kosovo on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Drita FC won 2-3.

DudelangeRodangePostponedPst

Dudelange - Rodange

Dudelange are playing Rodange at the Fortis League of Luxembourg on November 29.

Fola EschRosportPostponedPst

Fola Esch - Rosport

Fola Esch are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on November 29.

Hamm BenficaHostertPostponedPst

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on November 29.

PetangeEtzellaPostponedPst

Petange - Etzella

Petange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on November 29.

UNA StrassenDifferdangePostponedPst

UNA Strassen - Differdange

UNA Strassen are playing Differdange at the Fortis League of Luxembourg on November 29.

Wiltz 71Swift HesperangePostponedPst

Wiltz 71 - Swift Hesperange

Wiltz 71 are playing Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on November 29.

Zebbug Rangers1 - 3Swieqi UnitedFull TimeFT

Zebbug Rangers - Swieqi United

Zebbug Rangers played Swieqi United at the Division 1 of Malta on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Swieqi United won 1-3.

Vittoriosa Stars1 - 1QrendiFull TimeFT

Vittoriosa Stars - Qrendi

Vittoriosa Stars played Qrendi at the Division 1 of Malta on November 29. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo-Auto1 - 1Dacia-BuiucaniFull TimeFT

Dinamo-Auto - Dacia-Buiucani

Dinamo-Auto played Dacia-Buiucani at the Divizia Nationala of Moldova on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Floresti0 - 1PetrocubFull TimeFT

Floresti - Petrocub

Floresti played Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Petrocub won 0-1.

Zimbru2 - 3Sfintul GheorgheFull TimeFT

Zimbru - Sfintul Gheorghe

Zimbru played Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Sfintul Gheorghe won 2-3.

Ibar1 - 1FK Kom PodgoricaFull TimeFT

Ibar - FK Kom Podgorica

Ibar played FK Kom Podgorica at the Division 2 of Montenegro on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jedinstvo BP1 - 1Bokelj KotorFull TimeFT

Jedinstvo BP - Bokelj Kotor

Jedinstvo BP played Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mornar0 - 0BeraneFull TimeFT

Mornar - Berane

Mornar played Berane at the Division 2 of Montenegro on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Drezga0 - 2Grbalj RadanoviciFull TimeFT

Drezga - Grbalj Radanovici

Drezga played Grbalj Radanovici at the Division 2 of Montenegro on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Grbalj Radanovici won 0-2.

Igalo2 - 0Arsenal TivatFull TimeFT

Igalo - Arsenal Tivat

Igalo played Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Igalo won 2-0.

Katowice2 - 1Motor LublinFull TimeFT

Katowice - Motor Lublin

Katowice played Motor Lublin at the II Liga of Poland on November 29. The match kicked off 11:45 UTC. Katowice won 2-1.

Gornik Zabrze U-184 - 2Legia U-18Full TimeFT

Gornik Zabrze U-18 - Legia U-18

Gornik Zabrze U-18 played Legia U-18 at the Central Youth League of Poland on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Gornik Zabrze U-18 won 4-2.

Korona U-182 - 2Lechia Gdansk U-18Full TimeFT

Korona U-18 - Lechia Gdansk U-18

Korona U-18 played Lechia Gdansk U-18 at the Central Youth League of Poland on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lech U-183 - 1Cracovia U-18Full TimeFT

Lech U-18 - Cracovia U-18

Lech U-18 played Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Lech U-18 won 3-1.

Wisla Krakow U-180 - 2Pogon Szczecin U-18Full TimeFT

Wisla Krakow U-18 - Pogon Szczecin U-18

Wisla Krakow U-18 played Pogon Szczecin U-18 at the Central Youth League of Poland on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 0-2.

Slask U-181 - 1Gwarek Zabrze U-18Full TimeFT

Slask U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Slask U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on November 29. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lechia Tomaszow Mazowiecki2 - 2LegionoviaFull TimeFT

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Legionovia

Lechia Tomaszow Mazowiecki played Legionovia at the III Liga, Group 1 of Poland on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pelikan Lowicz2 - 2Swit N DFull TimeFT

Pelikan Lowicz - Swit N D

Pelikan Lowicz played Swit N D at the III Liga, Group 1 of Poland on November 29. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ruch Wysokie Mazowiecki1 - 0WasilkowFull TimeFT

Ruch Wysokie Mazowiecki - Wasilkow

Ruch Wysokie Mazowiecki played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Ruch Wysokie Mazowiecki won 1-0.

Elana Torun6 - 0Chemik PoliceFull TimeFT

Elana Torun - Chemik Police

Elana Torun played Chemik Police at the III Liga, Group 2 of Poland on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Elana Torun won 6-0.

MKS Kluczbork0 - 3Pawlowice SlaskieFull TimeFT

MKS Kluczbork - Pawlowice Slaskie

MKS Kluczbork played Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Pawlowice Slaskie won 0-3.

Lagow1 - 4Stal Stalowa WolaFull TimeFT

Lagow - Stal Stalowa Wola

Lagow played Stal Stalowa Wola at the III Liga, Group 4 of Poland on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Stal Stalowa Wola won 1-4.

Stal Krasnik4 - 1Podlasie Biala PodlaskaFull TimeFT

Stal Krasnik - Podlasie Biala Podlaska

Stal Krasnik played Podlasie Biala Podlaska at the III Liga, Group 4 of Poland on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Stal Krasnik won 4-1.

CerveiraMaria da FontePostponedPst

Cerveira - Maria da Fonte

Cerveira are playing Maria da Fonte at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 29.

Merelinense2 - 0VidagoFull TimeFT

Merelinense - Vidago

Merelinense played Vidago at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Merelinense won 2-0.

Aguia FC VimiosoBragancaPostponedPst

Aguia FC Vimioso - Braganca

Aguia FC Vimioso are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 29.

MirandelaVianensePostponedPst

Mirandela - Vianense

Mirandela are playing Vianense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 29.

MontalegreVilaverdensePostponedPst

Montalegre - Vilaverdense

Montalegre are playing Vilaverdense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 29.

Pedras SalgadasBraga-2PostponedPst

Pedras Salgadas - Braga-2

Pedras Salgadas are playing Braga-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 29.

Brito1 - 2Sao MartinhoFull TimeFT

Brito - Sao Martinho

Brito played Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Sao Martinho won 1-2.

Felgueiras0 - 0PevidemFull TimeFT

Felgueiras - Pevidem

Felgueiras played Pevidem at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mondinense1 - 3BercoFull TimeFT

Mondinense - Berco

Mondinense played Berco at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Berco won 1-3.

AvesCamacha15:00

Aves - Camacha

Aves are playing Camacha at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 29. The match will kick off 15:00 UTC.

Coimbroes2 - 5LecaFull TimeFT

Coimbroes - Leca

Coimbroes played Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Leca won 2-5.

Gondomar2 - 0Pedras RubrasFull TimeFT

Gondomar - Pedras Rubras

Gondomar played Pedras Rubras at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Gondomar won 2-0.

Salgueiros0 - 1TrofenseFull TimeFT

Salgueiros - Trofense

Salgueiros played Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Trofense won 0-1.

Vila RealAmarante11:00

Vila Real - Amarante

Vila Real are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Anadia0 - 0AguedaFull TimeFT

Anadia - Agueda

Anadia played Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

EspinhoBeira Mar11:00

Espinho - Beira Mar

Espinho are playing Beira Mar at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Lusitano FCVSanjoanense11:00

Lusitano FCV - Sanjoanense

Lusitano FCV are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Lusitano Lourosa5 - 1Vila CortezFull TimeFT

Lusitano Lourosa - Vila Cortez

Lusitano Lourosa played Vila Cortez at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Lusitano Lourosa won 5-1.

Sao Joao Ver1 - 1Castro DaireFull TimeFT

Sao Joao Ver - Castro Daire

Sao Joao Ver played Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valadares GaiaCanelas11:00

Valadares Gaia - Canelas

Valadares Gaia are playing Canelas at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Maritimo U-233 - 3Estoril U-23Full TimeFT

Maritimo U-23 - Estoril U-23

Maritimo U-23 played Estoril U-23 at the League U-23 of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Condeixa2 - 1MarinhenseFull TimeFT

Condeixa - Marinhense

Condeixa played Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Condeixa won 2-1.

GRAP2 - 2CarapinheirenseFull TimeFT

GRAP - Carapinheirense

GRAP played Carapinheirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mortagua1 - 1OleirosFull TimeFT

Mortagua - Oleiros

Mortagua played Oleiros at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oliv. Hospital1 - 3Benfica e Castelo BrancoFull TimeFT

Oliv. Hospital - Benfica e Castelo Branco

Oliv. Hospital played Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Benfica e Castelo Branco won 1-3.

Sertanense0 - 0AlcainsFull TimeFT

Sertanense - Alcains

Sertanense played Alcains at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alverca2 - 0Pero PinheiroFull TimeFT

Alverca - Pero Pinheiro

Alverca played Pero Pinheiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Alverca won 2-0.

FatimaUniao AlmeirimPostponedPst

Fatima - Uniao Almeirim

Fatima are playing Uniao Almeirim at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 29.

Loures0 - 2LourinhanenseFull TimeFT

Loures - Lourinhanense

Loures played Lourinhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Lourinhanense won 0-2.

Belenenses-20 - 1Estrela AmadoraFull TimeFT

Belenenses-2 - Estrela Amadora

Belenenses-2 played Estrela Amadora at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Estrela Amadora won 0-1.

Olimpico Montijo0 - 3Rabo PeixeFull TimeFT

Olimpico Montijo - Rabo Peixe

Olimpico Montijo played Rabo Peixe at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Rabo Peixe won 0-3.

Sporting-2Fabril Barreiro11:00

Sporting-2 - Fabril Barreiro

Sporting-2 are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Oriental Dragon4 - 1IdealFull TimeFT

Oriental Dragon - Ideal

Oriental Dragon played Ideal at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Oriental Dragon won 4-1.

Fontinhas2 - 1OrientalFull TimeFT

Fontinhas - Oriental

Fontinhas played Oriental at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Fontinhas won 2-1.

Praiense1 - 0RealFull TimeFT

Praiense - Real

Praiense played Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Praiense won 1-0.

AmoraLouletano11:00

Amora - Louletano

Amora are playing Louletano at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Lusitano EvoraSetubal11:00

Lusitano Evora - Setubal

Lusitano Evora are playing Setubal at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

MouraLagos11:00

Moura - Lagos

Moura are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Olhanense1 - 0MoncarapachenseFull TimeFT

Olhanense - Moncarapachense

Olhanense played Moncarapachense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Olhanense won 1-0.

Pinhalnovense1 - 1Juventude EvoraFull TimeFT

Pinhalnovense - Juventude Evora

Pinhalnovense played Juventude Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ArmacenensesAljustrelense15:00

Armacenenses - Aljustrelense

Armacenenses are playing Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on November 29. The match will kick off 15:00 UTC.

Ripensia Timisoara1 - 5AstraFull TimeFT

Ripensia Timisoara - Astra

Ripensia Timisoara played Astra at the National Cup of Romania on November 29. The match kicked off 10:15 UTC. Astra won 1-5.

Husana Husi2 - 8Universitatea ClujFull TimeFT

Husana Husi - Universitatea Cluj

Husana Husi played Universitatea Cluj at the National Cup of Romania on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Universitatea Cluj won 2-8.

Voluntari0 - 6Gaz Metan MediasFull TimeFT

Voluntari - Gaz Metan Medias

Voluntari played Gaz Metan Medias at the National Cup of Romania on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Gaz Metan Medias won 0-6.

CSMS Iasi0 - 0ClujHalf TimeHT

CSMS Iasi - Cluj

CSMS Iasi are playing Cluj at the National Cup of Romania on November 29. The match kicked off 18:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Kolubara1 - 1ZemunFull TimeFT

Kolubara - Zemun

Kolubara played Zemun at the Prva Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radnicki Sremska Mitrovica3 - 1GraficarFull TimeFT

Radnicki Sremska Mitrovica - Graficar

Radnicki Sremska Mitrovica played Graficar at the Prva Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Radnicki Sremska Mitrovica won 3-1.

Trajal Krusevac0 - 4BoracFull TimeFT

Trajal Krusevac - Borac

Trajal Krusevac played Borac at the Prva Liga of Serbia on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Borac won 0-4.

MFK Petrzalka2 - 0Slovan-2Full TimeFT

MFK Petrzalka - Slovan-2

MFK Petrzalka played Slovan-2 at the 2. liga of Slovakia on November 29. The match kicked off 09:30 UTC. MFK Petrzalka won 2-0.

Samorin0 - 1Banska BystricaFull TimeFT

Samorin - Banska Bystrica

Samorin played Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Banska Bystrica won 0-1.

Brda DobrovoNK KrkaPostponedPst

Brda Dobrovo - NK Krka

Brda Dobrovo are playing NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

DekaniDobPostponedPst

Dekani - Dob

Dekani are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

DravaBeltinciPostponedPst

Drava - Beltinci

Drava are playing Beltinci at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

KrskoPrimorjePostponedPst

Krsko - Primorje

Krsko are playing Primorje at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

NaftaNK FuzinarPostponedPst

Nafta - NK Fuzinar

Nafta are playing NK Fuzinar at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

RadomljeBrezicePostponedPst

Radomlje - Brezice

Radomlje are playing Brezice at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

TriglavBiljePostponedPst

Triglav - Bilje

Triglav are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on November 29.

Coruxo2 - 1GuijueloFull TimeFT

Coruxo - Guijuelo

Coruxo played Guijuelo at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Coruxo won 2-1.

Covadonga2 - 0Sporting Gijon-2Full TimeFT

Covadonga - Sporting Gijon-2

Covadonga played Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Covadonga won 2-0.

Lealtad0 - 0Oviedo-2Full TimeFT

Lealtad - Oviedo-2

Lealtad played Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Marino de Luanco1 - 0LangreoFull TimeFT

Marino de Luanco - Langreo

Marino de Luanco played Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Marino de Luanco won 1-0.

Salamanca0 - 3Celta-2Full TimeFT

Salamanca - Celta-2

Salamanca played Celta-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Celta-2 won 0-3.

Cultural Leonesa1 - 1BurgosFull TimeFT

Cultural Leonesa - Burgos

Cultural Leonesa played Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zamora0 - 2Unionstas de SalamancaFull TimeFT

Zamora - Unionstas de Salamanca

Zamora played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Unionstas de Salamanca won 0-2.

Deportivo1 - 0Ferrol63'

Deportivo - Ferrol

Deportivo are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 18:00 UTC. It's the second half and Deportivo are winning 1-0.

Portugalete0 - 1LaredoFull TimeFT

Portugalete - Laredo

Portugalete played Laredo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Laredo won 0-1.

Ejea0 - 0SD LogronesFull TimeFT

Ejea - SD Logrones

Ejea played SD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tudelano1 - 3MutilveraFull TimeFT

Tudelano - Mutilvera

Tudelano played Mutilvera at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Mutilvera won 1-3.

Calahorra1 - 1TarazonaFull TimeFT

Calahorra - Tarazona

Calahorra played Tarazona at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arenas de Getxo1 - 1Real Sociedad-2Full TimeFT

Arenas de Getxo - Real Sociedad-2

Arenas de Getxo played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Haro Deportivo1 - 2EbroFull TimeFT

Haro Deportivo - Ebro

Haro Deportivo played Ebro at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Ebro won 1-2.

Orihuela CF1 - 0Pena DeportivoFull TimeFT

Orihuela CF - Pena Deportivo

Orihuela CF played Pena Deportivo at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Orihuela CF won 1-0.

Villarreal-21 - 1Valencia-2Full TimeFT

Villarreal-2 - Valencia-2

Villarreal-2 played Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Badalona0 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Badalona - Espanyol-2

Badalona played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Espanyol-2 won 0-1.

Gimnastic5 - 0HospitaletFull TimeFT

Gimnastic - Hospitalet

Gimnastic played Hospitalet at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Gimnastic won 5-0.

Levante-23 - 1AtzenetaFull TimeFT

Levante-2 - Atzeneta

Levante-2 played Atzeneta at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Levante-2 won 3-1.

PratAndorra CFPostponedPst

Prat - Andorra CF

Prat are playing Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29.

UD Ibiza1 - 0HerculesFull TimeFT

UD Ibiza - Hercules

UD Ibiza played Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 1-0.

La Nucia0 - 0AlcoyanoFull TimeFT

La Nucia - Alcoyano

La Nucia played Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Barcelona-22 - 1Lleida EsportiuFull TimeFT

Barcelona-2 - Lleida Esportiu

Barcelona-2 played Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Barcelona-2 won 2-1.

Cornella0 - 0LlagosteraFull TimeFT

Cornella - Llagostera

Cornella played Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Granada-20 - 0Betis-2Full TimeFT

Granada-2 - Betis-2

Granada-2 played Betis-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Linense0 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Linense - Las Palmas-2

Linense played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

UCAM Murcia1 - 0Lorca DeportivaFull TimeFT

UCAM Murcia - Lorca Deportiva

UCAM Murcia played Lorca Deportiva at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. UCAM Murcia won 1-0.

CD Marino0 - 1Atletico SanluquenoFull TimeFT

CD Marino - Atletico Sanluqueno

CD Marino played Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Sanluqueno won 0-1.

Tamaraceite1 - 0Cadiz-2Full TimeFT

Tamaraceite - Cadiz-2

Tamaraceite played Cadiz-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Tamaraceite won 1-0.

Linares Deportivo2 - 0CordobaFull TimeFT

Linares Deportivo - Cordoba

Linares Deportivo played Cordoba at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Linares Deportivo won 2-0.

Yeclano1 - 2MurciaFull TimeFT

Yeclano - Murcia

Yeclano played Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Murcia won 1-2.

Sevilla-21 - 1El EjidoFull TimeFT

Sevilla-2 - El Ejido

Sevilla-2 played El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Marbella2 - 0Recreativo HuelvaFull TimeFT

Marbella - Recreativo Huelva

Marbella played Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Marbella won 2-0.

Polvorin1 - 0PaiosacoFull TimeFT

Polvorin - Paiosaco

Polvorin played Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Polvorin won 1-0.

Villalbes RC3 - 2FisterraFull TimeFT

Villalbes RC - Fisterra

Villalbes RC played Fisterra at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Villalbes RC won 3-2.

Alondras2 - 1Ourense CFFull TimeFT

Alondras - Ourense CF

Alondras played Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Alondras won 2-1.

Arzua4 - 0ViveiroFull TimeFT

Arzua - Viveiro

Arzua played Viveiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Arzua won 4-0.

Pontellas1 - 2BouzasFull TimeFT

Pontellas - Bouzas

Pontellas played Bouzas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Bouzas won 1-2.

Pontes4 - 0Agrupacion EstudiantilFull TimeFT

Pontes - Agrupacion Estudiantil

Pontes played Agrupacion Estudiantil at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Pontes won 4-0.

Estradense1 - 1ChocoFull TimeFT

Estradense - Choco

Estradense played Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arosa1 - 0AtiosFull TimeFT

Arosa - Atios

Arosa played Atios at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Arosa won 1-0.

Barco2 - 0RibadumiaFull TimeFT

Barco - Ribadumia

Barco played Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Barco won 2-0.

Bergantinos2 - 1Deportivo-2Full TimeFT

Bergantinos - Deportivo-2

Bergantinos played Deportivo-2 at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Bergantinos won 2-1.

UD Ourense1 - 3ArenteiroFull TimeFT

UD Ourense - Arenteiro

UD Ourense played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Arenteiro won 1-3.

Condal0 - 2LlanesFull TimeFT

Condal - Llanes

Condal played Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 10:45 UTC. Llanes won 0-2.

Lenense2 - 0PravianoFull TimeFT

Lenense - Praviano

Lenense played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Lenense won 2-0.

Llanera3 - 1CearesFull TimeFT

Llanera - Ceares

Llanera played Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Llanera won 3-1.

San Martin EI3 - 1ValdesotoFull TimeFT

San Martin EI - Valdesoto

San Martin EI played Valdesoto at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. San Martin EI won 3-1.

Vallobin0 - 1Real AvilesFull TimeFT

Vallobin - Real Aviles

Vallobin played Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Real Aviles won 0-1.

Gijon Industrial2 - 0Aviles StadiumFull TimeFT

Gijon Industrial - Aviles Stadium

Gijon Industrial played Aviles Stadium at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Gijon Industrial won 2-0.

TuillaEntregu15:00

Tuilla - Entregu

Tuilla are playing Entregu at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match will kick off 15:00 UTC.

Caudal3 - 1NavarroFull TimeFT

Caudal - Navarro

Caudal played Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Caudal won 3-1.

Urraca0 - 2SieroFull TimeFT

Urraca - Siero

Urraca played Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Siero won 0-2.

Cultural Guarnizo0 - 1SelayaFull TimeFT

Cultural Guarnizo - Selaya

Cultural Guarnizo played Selaya at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Selaya won 0-1.

Cayon3 - 1RevillaFull TimeFT

Cayon - Revilla

Cayon played Revilla at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 14:30 UTC. Cayon won 3-1.

Tropezon2 - 2TorrelavegaFull TimeFT

Tropezon - Torrelavega

Tropezon played Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rinconeda Polanco1 - 4Racing Santander-2Full TimeFT

Rinconeda Polanco - Racing Santander-2

Rinconeda Polanco played Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 29. The match kicked off 16:30 UTC. Racing Santander-2 won 1-4.

Santutxu2 - 1SomorrostroFull TimeFT

Santutxu - Somorrostro

Santutxu played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 10:15 UTC. Santutxu won 2-1.

Real Sociedad-34 - 1Aurrera de OndarroaFull TimeFT

Real Sociedad-3 - Aurrera de Ondarroa

Real Sociedad-3 played Aurrera de Ondarroa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Real Sociedad-3 won 4-1.

Castelldefels1 - 2SantfeliuencFull TimeFT

Castelldefels - Santfeliuenc

Castelldefels played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Santfeliuenc won 1-2.

Horta1 - 2Cerdanyola del VallesFull TimeFT

Horta - Cerdanyola del Valles

Horta played Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 1-2.

Manresa1 - 0Pobla MafumetFull TimeFT

Manresa - Pobla Mafumet

Manresa played Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Manresa won 1-0.

Sant Andreu2 - 2Girona-2Full TimeFT

Sant Andreu - Girona-2

Sant Andreu played Girona-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sants0 - 1FigueresFull TimeFT

Sants - Figueres

Sants played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Figueres won 0-1.

Banyoles0 - 1GranollersFull TimeFT

Banyoles - Granollers

Banyoles played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Granollers won 0-1.

PeraladaGrama15:30

Peralada - Grama

Peralada are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match will kick off 15:30 UTC.

Valls0 - 1VilafrancaFull TimeFT

Valls - Vilafranca

Valls played Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Vilafranca won 0-1.

Igualada1 - 2San CristobalFull TimeFT

Igualada - San Cristobal

Igualada played San Cristobal at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. San Cristobal won 1-2.

Terrassa0 - 0CE EuropaFull TimeFT

Terrassa - CE Europa

Terrassa played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CatarrojaAceroPostponedPst

Catarroja - Acero

Catarroja are playing Acero at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 29.

Torrent1 - 0SillaFull TimeFT

Torrent - Silla

Torrent played Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Torrent won 1-0.

Elche-23 - 1CrevillenteFull TimeFT

Elche-2 - Crevillente

Elche-2 played Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Elche-2 won 3-1.

Alzira1 - 1Villarreal-3Full TimeFT

Alzira - Villarreal-3

Alzira played Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alcorcon-23 - 0ParlaFull TimeFT

Alcorcon-2 - Parla

Alcorcon-2 played Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Alcorcon-2 won 3-0.

Complutense0 - 0Santa AnaFull TimeFT

Complutense - Santa Ana

Complutense played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

El Alamo1 - 1Trival ValderasFull TimeFT

El Alamo - Trival Valderas

El Alamo played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Fernardo de Henares0 - 1Union AdarveFull TimeFT

San Fernardo de Henares - Union Adarve

San Fernardo de Henares played Union Adarve at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Union Adarve won 0-1.

Villaverde Boetticher1 - 0Real AranjuezFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Real Aranjuez

Villaverde Boetticher played Real Aranjuez at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Villaverde Boetticher won 1-0.

Leganes-21 - 1MostolesFull TimeFT

Leganes-2 - Mostoles

Leganes-2 played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mostoles1 - 2Atletico de PintoFull TimeFT

Mostoles - Atletico de Pinto

Mostoles played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico de Pinto won 1-2.

Mostoles CFAtletico de Pinto11:00

Mostoles CF - Atletico de Pinto

Mostoles CF are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match will kick off 11:00 UTC.

Pozuelo Alarcon0 - 0RSD AlcalaFull TimeFT

Pozuelo Alarcon - RSD Alcala

Pozuelo Alarcon played RSD Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rayo Vallecano-20 - 0Flat EarthFull TimeFT

Rayo Vallecano-2 - Flat Earth

Rayo Vallecano-2 played Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Moratalaz1 - 1TorrejonFull TimeFT

Moratalaz - Torrejon

Moratalaz played Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Burgos Promesas4 - 0Numancia-2Full TimeFT

Burgos Promesas - Numancia-2

Burgos Promesas played Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Burgos Promesas won 4-0.

Mirandes-23 - 0La GranjaFull TimeFT

Mirandes-2 - La Granja

Mirandes-2 played La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 14:30 UTC. Mirandes-2 won 3-0.

Becerril CamposSalamanca-2PostponedPst

Becerril Campos - Salamanca-2

Becerril Campos are playing Salamanca-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29.

La Baneza1 - 1La Virgen del CaminoFull TimeFT

La Baneza - La Virgen del Camino

La Baneza played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bupolsa1 - 0Colegios DiocesanosFull TimeFT

Bupolsa - Colegios Diocesanos

Bupolsa played Colegios Diocesanos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 15:15 UTC. Bupolsa won 1-0.

Almazan1 - 2Cultural CebrerenaFull TimeFT

Almazan - Cultural Cebrerena

Almazan played Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Cultural Cebrerena won 1-2.

Bembibre0 - 1Atletico TordesillasFull TimeFT

Bembibre - Atletico Tordesillas

Bembibre played Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Atletico Tordesillas won 0-1.

Gimnastica Segoviana5 - 1ArandinaFull TimeFT

Gimnastica Segoviana - Arandina

Gimnastica Segoviana played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Gimnastica Segoviana won 5-1.

Real Avila1 - 0Real BurgosFull TimeFT

Real Avila - Real Burgos

Real Avila played Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Real Avila won 1-0.

AlhaurinEsteponaPostponedPst

Alhaurin - Estepona

Alhaurin are playing Estepona at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29.

Ciudad de Torredonjimeno3 - 3Almeria-2Full TimeFT

Ciudad de Torredonjimeno - Almeria-2

Ciudad de Torredonjimeno played Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Huetor Vega1 - 1TorreperogilFull TimeFT

Huetor Vega - Torreperogil

Huetor Vega played Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Malaga-23 - 0MotrilFull TimeFT

Malaga-2 - Motril

Malaga-2 played Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Malaga-2 won 3-0.

Polideportivo Almeria1 - 1Huetor TajarFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Huetor Tajar

Polideportivo Almeria played Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real JaenMancha RealPostponedPst

Real Jaen - Mancha Real

Real Jaen are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29.

Velez CF2 - 1AlhaurinoFull TimeFT

Velez CF - Alhaurino

Velez CF played Alhaurino at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Velez CF won 2-1.

Antequera5 - 0El PaloFull TimeFT

Antequera - El Palo

Antequera played El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Antequera won 5-0.

Atletico PorcunaMaracena16:30

Atletico Porcuna - Maracena

Atletico Porcuna are playing Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 29. The match will kick off 16:30 UTC.

Antoniano0 - 2Los BarriosFull TimeFT

Antoniano - Los Barrios

Antoniano played Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Los Barrios won 0-2.

Cordoba-20 - 0CastillejaFull TimeFT

Cordoba-2 - Castilleja

Cordoba-2 played Castilleja at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

La Palma0 - 0GerenaFull TimeFT

La Palma - Gerena

La Palma played Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sevilla-31 - 0Coria CFFull TimeFT

Sevilla-3 - Coria CF

Sevilla-3 played Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Xerez1 - 0RotaFull TimeFT

Xerez - Rota

Xerez played Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Xerez won 1-0.

ConilXerez DeportivoPostponedPst

Conil - Xerez Deportivo

Conil are playing Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29.

Arcos0 - 1CabecenseFull TimeFT

Arcos - Cabecense

Arcos played Cabecense at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Cabecense won 0-1.

Ciudad de Lucena4 - 1UtreraFull TimeFT

Ciudad de Lucena - Utrera

Ciudad de Lucena played Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Ciudad de Lucena won 4-1.

Puente Genil0 - 0PozoblancoFull TimeFT

Puente Genil - Pozoblanco

Puente Genil played Pozoblanco at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 29. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Llosetense1 - 0EsporlesFull TimeFT

Llosetense - Esporles

Llosetense played Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Llosetense won 1-0.

Mallorca-20 - 0San RafaelFull TimeFT

Mallorca-2 - San Rafael

Mallorca-2 played San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Portmany1 - 2AndratxFull TimeFT

Portmany - Andratx

Portmany played Andratx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Andratx won 1-2.

Santanyi1 - 0FormenteraFull TimeFT

Santanyi - Formentera

Santanyi played Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Santanyi won 1-0.

Cardassar1 - 1GenovaFull TimeFT

Cardassar - Genova

Cardassar played Genova at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico Tacoronte1 - 0TeniscaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Tenisca

Atletico Tacoronte played Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Tacoronte won 1-0.

Atletico Victoria2 - 0GuimarFull TimeFT

Atletico Victoria - Guimar

Atletico Victoria played Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Victoria won 2-0.

Buzanada0 - 2Atletico PasoFull TimeFT

Buzanada - Atletico Paso

Buzanada played Atletico Paso at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Paso won 0-2.

LanzaroteLa CuadraPostponedPst

Lanzarote - La Cuadra

Lanzarote are playing La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 29.

Vera3 - 0Tenerife-2Full TimeFT

Vera - Tenerife-2

Vera played Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Vera won 3-0.

Plus UltraAtletico PulpilenoPostponedPst

Plus Ultra - Atletico Pulpileno

Plus Ultra are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29.

La Union1 - 1CartagenaFull TimeFT

La Union - Cartagena

La Union played Cartagena at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aguilas5 - 0MinervaFull TimeFT

Aguilas - Minerva

Aguilas played Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Aguilas won 5-0.

EDMF Churra0 - 1Olimpico TotanaFull TimeFT

EDMF Churra - Olimpico Totana

EDMF Churra played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Olimpico Totana won 0-1.

Lorca1 - 2Ciudad de MurciaFull TimeFT

Lorca - Ciudad de Murcia

Lorca played Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Ciudad de Murcia won 1-2.

Los Garres1 - 0Murcia-2Full TimeFT

Los Garres - Murcia-2

Los Garres played Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Los Garres won 1-0.

Muleno0 - 0Deportivo MineraFull TimeFT

Muleno - Deportivo Minera

Muleno played Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mar Menor3 - 0Huercal-OveraFull TimeFT

Mar Menor - Huercal-Overa

Mar Menor played Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Mar Menor won 3-0.

UCAM Murcia-2El PalmarPostponedPst

UCAM Murcia-2 - El Palmar

UCAM Murcia-2 are playing El Palmar at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29.

Racing Murcia3 - 1MazarronFull TimeFT

Racing Murcia - Mazarron

Racing Murcia played Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Racing Murcia won 3-1.

Cacereno1 - 0TrujilloFull TimeFT

Cacereno - Trujillo

Cacereno played Trujillo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 1-0.

Fuente de Cantos1 - 3OlivenzaFull TimeFT

Fuente de Cantos - Olivenza

Fuente de Cantos played Olivenza at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Olivenza won 1-3.

Plasencia4 - 0CampanarioFull TimeFT

Plasencia - Campanario

Plasencia played Campanario at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Plasencia won 4-0.

Diocesano2 - 0ArroyoFull TimeFT

Diocesano - Arroyo

Diocesano played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Diocesano won 2-0.

Llerenense0 - 4MiajadasFull TimeFT

Llerenense - Miajadas

Llerenense played Miajadas at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Miajadas won 0-4.

Valdivia1 - 1LobonFull TimeFT

Valdivia - Lobon

Valdivia played Lobon at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CD Coria2 - 1ChinatoFull TimeFT

CD Coria - Chinato

CD Coria played Chinato at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. CD Coria won 2-1.

Moralo1 - 0AceuchalFull TimeFT

Moralo - Aceuchal

Moralo played Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Moralo won 1-0.

RCP Valverdeno1 - 1AzuagaFull TimeFT

RCP Valverdeno - Azuaga

RCP Valverdeno played Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BerceoCD AlfaroPostponedPst

Berceo - CD Alfaro

Berceo are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29.

Logrones-22 - 1NaxaraFull TimeFT

Logrones-2 - Naxara

Logrones-2 played Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Logrones-2 won 2-1.

Yague2 - 1PradejonFull TimeFT

Yague - Pradejon

Yague played Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Yague won 2-1.

Anguiano2 - 0VianesFull TimeFT

Anguiano - Vianes

Anguiano played Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 14:45 UTC. Anguiano won 2-0.

Casalarreina1 - 2AlberiteFull TimeFT

Casalarreina - Alberite

Casalarreina played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Alberite won 1-2.

Arnedo0 - 1VareaFull TimeFT

Arnedo - Varea

Arnedo played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Varea won 0-1.

Oyonesa3 - 0La CalzadaFull TimeFT

Oyonesa - La Calzada

Oyonesa played La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Oyonesa won 3-0.

River Ebro0 - 1Racing RiojaFull TimeFT

River Ebro - Racing Rioja

River Ebro played Racing Rioja at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Racing Rioja won 0-1.

Tamarite0 - 0BelchiteFull TimeFT

Tamarite - Belchite

Tamarite played Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zaragoza-21 - 1Atletico MonzonFull TimeFT

Zaragoza-2 - Atletico Monzon

Zaragoza-2 played Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barbastro0 - 0UteboFull TimeFT

Barbastro - Utebo

Barbastro played Utebo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sarinena3 - 2RobresFull TimeFT

Sarinena - Robres

Sarinena played Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Sarinena won 3-2.

Valdefierro2 - 0BinefarFull TimeFT

Valdefierro - Binefar

Valdefierro played Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Valdefierro won 2-0.

Almudevar2 - 3SabinanigoFull TimeFT

Almudevar - Sabinanigo

Almudevar played Sabinanigo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Sabinanigo won 2-3.

Borja0 - 1BreaFull TimeFT

Borja - Brea

Borja played Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Brea won 0-1.

Carinena2 - 4Huesca-2Full TimeFT

Carinena - Huesca-2

Carinena played Huesca-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Huesca-2 won 2-4.

Epila0 - 1Cuarte IndustrialFull TimeFT

Epila - Cuarte Industrial

Epila played Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Cuarte Industrial won 0-1.

Villanueva CF1 - 1CalamochaFull TimeFT

Villanueva CF - Calamocha

Villanueva CF played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Illueca1 - 4TeruelFull TimeFT

Illueca - Teruel

Illueca played Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Teruel won 1-4.

Fraga3 - 0San Juan de MozarrifarForfeitFrf

Fraga - San Juan de Mozarrifar

Fraga played San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 29. San Juan de Mozarrifar was forfeited with a 3-0 loss.. Fraga won 3-0.

Illescas2 - 1ToledoFull TimeFT

Illescas - Toledo

Illescas played Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29. The match kicked off 10:30 UTC. Illescas won 2-1.

Calvo Sotelo1 - 0Albacete-2Full TimeFT

Calvo Sotelo - Albacete-2

Calvo Sotelo played Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Calvo Sotelo won 1-0.

Huracan BalazoteAlmagro FC15:30

Huracan Balazote - Almagro FC

Huracan Balazote are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29. The match will kick off 15:30 UTC.

La Solana1 - 1AlmansaFull TimeFT

La Solana - Almansa

La Solana played Almansa at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ManzanaresAtletico IbanesPostponedPst

Manzanares - Atletico Ibanes

Manzanares are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29.

ManchegoLa RodaPostponedPst

Manchego - La Roda

Manchego are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 29.

Atletico Madrid-2Getafe-2PostponedPst

Atletico Madrid-2 - Getafe-2

Atletico Madrid-2 are playing Getafe-2 at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29.

Internacional FC1 - 2Rayo MajadahondaFull TimeFT

Internacional FC - Rayo Majadahonda

Internacional FC played Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Rayo Majadahonda won 1-2.

Melilla1 - 2SocuellamosFull TimeFT

Melilla - Socuellamos

Melilla played Socuellamos at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Socuellamos won 1-2.

Navalcarnero3 - 3Atletico BalearesFull TimeFT

Navalcarnero - Atletico Baleares

Navalcarnero played Atletico Baleares at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Poblense2 - 2Real Madrid-2Full TimeFT

Poblense - Real Madrid-2

Poblense played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

SS Reyes3 - 1Las RozasFull TimeFT

SS Reyes - Las Rozas

SS Reyes played Las Rozas at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. SS Reyes won 3-1.

Talavera CF0 - 3BadajozFull TimeFT

Talavera CF - Badajoz

Talavera CF played Badajoz at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Badajoz won 0-3.

Villarrobledo1 - 2VillarrubiaFull TimeFT

Villarrobledo - Villarrubia

Villarrobledo played Villarrubia at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Villarrubia won 1-2.

Merida AD0 - 0Don BenitoFull TimeFT

Merida AD - Don Benito

Merida AD played Don Benito at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Villanovense2 - 1ExtremaduraFull TimeFT

Villanovense - Extremadura

Villanovense played Extremadura at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 29. The match kicked off 16:00 UTC. Villanovense won 2-1.

Haninge3 - 1KarlslundsFull TimeFT

Haninge - Karlslunds

Haninge played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Haninge won 3-1.

Karlstad4 - 2FrejFull TimeFT

Karlstad - Frej

Karlstad played Frej at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Karlstad won 4-2.

Lulea1 - 2SylviaFull TimeFT

Lulea - Sylvia

Lulea played Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Sylvia won 1-2.

Nykoping0 - 2GefleFull TimeFT

Nykoping - Gefle

Nykoping played Gefle at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Gefle won 0-2.

Orebro Syrianska6 - 0BergaFull TimeFT

Orebro Syrianska - Berga

Orebro Syrianska played Berga at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Orebro Syrianska won 6-0.

Taby0 - 3SandvikenFull TimeFT

Taby - Sandviken

Taby played Sandviken at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Sandviken won 0-3.

Team Thoren1 - 5SollentunaFull TimeFT

Team Thoren - Sollentuna

Team Thoren played Sollentuna at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Sollentuna won 1-5.

Vasalund1 - 3BrommapojkarnaFull TimeFT

Vasalund - Brommapojkarna

Vasalund played Brommapojkarna at the Division 1, Norra of Sweden on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Brommapojkarna won 1-3.

BellinzonaCham13:30

Bellinzona - Cham

Bellinzona are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 29. The match will kick off 13:30 UTC.

MunsingenKoniz13:30

Munsingen - Koniz

Munsingen are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 29. The match will kick off 13:30 UTC.

Aksarayspor1 - 0Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Aksarayspor - Karakopru Belediyespor

Aksarayspor played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Aksarayspor won 1-0.

Bergama Belediye0 - 0BayrampasaFull TimeFT

Bergama Belediye - Bayrampasa

Bergama Belediye played Bayrampasa at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kelkit Belediye1 - 1Bursa YildirimsporFull TimeFT

Kelkit Belediye - Bursa Yildirimspor

Kelkit Belediye played Bursa Yildirimspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirikkale Buyuk Anadolu2 - 1SilivrisporFull TimeFT

Kirikkale Buyuk Anadolu - Silivrispor

Kirikkale Buyuk Anadolu played Silivrispor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Kirikkale Buyuk Anadolu won 2-1.

Modafen1 - 2Siirt Il Ozel IdaresiFull TimeFT

Modafen - Siirt Il Ozel Idaresi

Modafen played Siirt Il Ozel Idaresi at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Siirt Il Ozel Idaresi won 1-2.

Muglaspor1 - 1AdiyamansporFull TimeFT

Muglaspor - Adiyamanspor

Muglaspor played Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sultanbeyli0 - 1KestelsporFull TimeFT

Sultanbeyli - Kestelspor

Sultanbeyli played Kestelspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Kestelspor won 0-1.

Yeni Orduspor0 - 0DuzcesporFull TimeFT

Yeni Orduspor - Duzcespor

Yeni Orduspor played Duzcespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bayburt IOI2 - 3Belediye VansporFull TimeFT

Bayburt IOI - Belediye Vanspor

Bayburt IOI played Belediye Vanspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Belediye Vanspor won 2-3.

Bugsas Spor0 - 2Karacabey BelediyesporFull TimeFT

Bugsas Spor - Karacabey Belediyespor

Bugsas Spor played Karacabey Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Karacabey Belediyespor won 0-2.

Elazigspor0 - 3PazarsporFull TimeFT

Elazigspor - Pazarspor

Elazigspor played Pazarspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Pazarspor won 0-3.

Etimesgut4 - 11922 KonyasporFull TimeFT

Etimesgut - 1922 Konyaspor

Etimesgut played 1922 Konyaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Etimesgut won 4-1.

Kardemir D.C. Karabukspor0 - 3Tarsus Idman YurduFull TimeFT

Kardemir D.C. Karabukspor - Tarsus Idman Yurdu

Kardemir D.C. Karabukspor played Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 0-3.

Kirsehirspor3 - 0BodrumsporFull TimeFT

Kirsehirspor - Bodrumspor

Kirsehirspor played Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Kirsehirspor won 3-0.

Pendikspor0 - 2SakaryasporFull TimeFT

Pendikspor - Sakaryaspor

Pendikspor played Sakaryaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Sakaryaspor won 0-2.

Serik Belediyespor1 - 1KirklarelisporFull TimeFT

Serik Belediyespor - Kirklarelispor

Serik Belediyespor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sivas Belediyespor2 - 0KastamonusporFull TimeFT

Sivas Belediyespor - Kastamonuspor

Sivas Belediyespor played Kastamonuspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Sivas Belediyespor won 2-0.

Turgutluspor2 - 1EyupsporFull TimeFT

Turgutluspor - Eyupspor

Turgutluspor played Eyupspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Turgutluspor won 2-1.

Afjet Afyonspor2 - 2AmedFull TimeFT

Afjet Afyonspor - Amed

Afjet Afyonspor played Amed at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Corumspor2 - 2Anagold 24 ErzincansporFull TimeFT

Corumspor - Anagold 24 Erzincanspor

Corumspor played Anagold 24 Erzincanspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gumushanespor0 - 3UsaksporFull TimeFT

Gumushanespor - Usakspor

Gumushanespor played Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Usakspor won 0-3.

Kocaelispor3 - 0KahramanmarassporFull TimeFT

Kocaelispor - Kahramanmarasspor

Kocaelispor played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Kocaelispor won 3-0.

Manisa BBSK6 - 1Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Manisa BBSK - Hekimoglu Trabzon

Manisa BBSK played Hekimoglu Trabzon at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Manisa BBSK won 6-1.

Nigde Belediyespor0 - 2Ankara DemirsporFull TimeFT

Nigde Belediyespor - Ankara Demirspor

Nigde Belediyespor played Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Ankara Demirspor won 0-2.

Sariyer3 - 0SanliurfasporFull TimeFT

Sariyer - Sanliurfaspor

Sariyer played Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Sariyer won 3-0.

Zonguldak Komurspor4 - 1HacettepeFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Hacettepe

Zonguldak Komurspor played Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Zonguldak Komurspor won 4-1.

Suwon City1 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Suwon City - Gyeongnam FC

Suwon City played Gyeongnam FC at the K-League 2, Promotion of Korea Republic on November 29. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Polessya1 - 3Ahrobiznes VolochyskFull TimeFT

Polessya - Ahrobiznes Volochysk

Polessya played Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Ahrobiznes Volochysk won 1-3.

VPK Agro1 - 3Alians Lypova DolynaFull TimeFT

VPK Agro - Alians Lypova Dolyna

VPK Agro played Alians Lypova Dolyna at the Persha Liga of Ukraine on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Alians Lypova Dolyna won 1-3.

Veres1 - 0Obolon-BrovarFull TimeFT

Veres - Obolon-Brovar

Veres played Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Veres won 1-0.

Guangzou R F6 - 1Suzhou DongwuFull TimeFT

Guangzou R F - Suzhou Dongwu

Guangzou R F played Suzhou Dongwu at the FA Cup of China on November 29. The match kicked off 07:35 UTC. Guangzou R F won 6-1.

Shandong Luneng2 - 0Zhejiang GreentownFull TimeFT

Shandong Luneng - Zhejiang Greentown

Shandong Luneng played Zhejiang Greentown at the FA Cup of China on November 29. The match kicked off 11:35 UTC. Shandong Luneng won 2-0.

Hang Yuen1 - 3TaipowerFull TimeFT

Hang Yuen - Taipower

Hang Yuen played Taipower at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. Taipower won 1-3.

Ming Chuan University1 - 0Taichung FuturoFull TimeFT

Ming Chuan University - Taichung Futuro

Ming Chuan University played Taichung Futuro at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. Ming Chuan University won 1-0.

Taipei Red Lions1 - 2NTUPESFull TimeFT

Taipei Red Lions - NTUPES

Taipei Red Lions played NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. NTUPES won 1-2.

Tatung3 - 1Tainan CityFull TimeFT

Tatung - Tainan City

Tatung played Tainan City at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. Tatung won 3-1.

Tatung3 - 1Taiwan UniversityFull TimeFT

Tatung - Taiwan University

Tatung played Taiwan University at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match kicked off 08:00 UTC. Tatung won 3-1.

Kitchee1 - 1Happy Valley AAFull TimeFT

Kitchee - Happy Valley AA

Kitchee played Happy Valley AA at the Premier League of Hong Kong on November 29. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

HK Warriors2 - 3EasternFull TimeFT

HK Warriors - Eastern

HK Warriors played Eastern at the Premier League of Hong Kong on November 29. The match kicked off 09:30 UTC. Eastern won 2-3.

Icanfield0 - 4North DistrictFull TimeFT

Icanfield - North District

Icanfield played North District at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match kicked off 05:30 UTC. North District won 0-4.

Wofoo Tai Po1 - 1Sham Shui PoFull TimeFT

Wofoo Tai Po - Sham Shui Po

Wofoo Tai Po played Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

South China AA0 - 1ShatinFull TimeFT

South China AA - Shatin

South China AA played Shatin at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match kicked off 07:30 UTC. Shatin won 0-1.

Wing Yee2 - 1Central-WesternFull TimeFT

Wing Yee - Central-Western

Wing Yee played Central-Western at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match kicked off 07:30 UTC. Wing Yee won 2-1.

Wong Tai Sin0 - 5Eastern DistrictFull TimeFT

Wong Tai Sin - Eastern District

Wong Tai Sin played Eastern District at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match kicked off 07:30 UTC. Eastern District won 0-5.

Hong Kong FCHoi King08:45

Hong Kong FC - Hoi King

Hong Kong FC are playing Hoi King at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 08:45 UTC.

Jamshedpur2 - 2OdishaFull TimeFT

Jamshedpur - Odisha

Jamshedpur played Odisha at the ISL of India on November 29. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chennaiyin FC0 - 0Kerala BlastersFull TimeFT

Chennaiyin FC - Kerala Blasters

Chennaiyin FC played Kerala Blasters at the ISL of India on November 29. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

BorneoBhayangkaraPostponedPst

Borneo - Bhayangkara

Borneo are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on November 29.

Madura UnitedPSS SlemanPostponedPst

Madura United - PSS Sleman

Madura United are playing PSS Sleman at the Liga 1 of Indonesia on November 29.

Bali UnitedAremaPostponedPst

Bali United - Arema

Bali United are playing Arema at the Liga 1 of Indonesia on November 29.

Barito PuteraPersitaPostponedPst

Barito Putera - Persita

Barito Putera are playing Persita at the Liga 1 of Indonesia on November 29.

CA AcassusoArgentino Qulimes20:10

CA Acassuso - Argentino Qulimes

CA Acassuso are playing Argentino Qulimes at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on November 29. The match will kick off 20:10 UTC.

Baderan Tehran1 - 0Kheybar KhorramabadFull TimeFT

Baderan Tehran - Kheybar Khorramabad

Baderan Tehran played Kheybar Khorramabad at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Baderan Tehran won 1-0.

Chooka Talesh0 - 2MalavanFull TimeFT

Chooka Talesh - Malavan

Chooka Talesh played Malavan at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Malavan won 0-2.

Khooshe Talaee Saveh1 - 2Esteghlal KhuzestanFull TimeFT

Khooshe Talaee Saveh - Esteghlal Khuzestan

Khooshe Talaee Saveh played Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Esteghlal Khuzestan won 1-2.

Mes Kerman1 - 0Shahin BushehrFull TimeFT

Mes Kerman - Shahin Bushehr

Mes Kerman played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Mes Kerman won 1-0.

Navad Urmia0 - 0Oxin AlborzFull TimeFT

Navad Urmia - Oxin Alborz

Navad Urmia played Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Qashqai0 - 1Arman GoharFull TimeFT

Qashqai - Arman Gohar

Qashqai played Arman Gohar at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:15 UTC. Arman Gohar won 0-1.

Pars Jonoubi Jam2 - 1Rayka BabolFull TimeFT

Pars Jonoubi Jam - Rayka Babol

Pars Jonoubi Jam played Rayka Babol at the Azadegan league of Iran on November 29. The match kicked off 11:45 UTC. Pars Jonoubi Jam won 2-1.

Fukushima Utd1 - 0Azul Claro NumazuFull TimeFT

Fukushima Utd - Azul Claro Numazu

Fukushima Utd played Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on November 29. The match kicked off 04:00 UTC. Fukushima Utd won 1-0.

Grulla Morioka0 - 1Kagoshima UnitedFull TimeFT

Grulla Morioka - Kagoshima United

Grulla Morioka played Kagoshima United at the J-League 3 of Japan on November 29. The match kicked off 04:00 UTC. Kagoshima United won 0-1.

Vanraure Hachinohe1 - 1YSCCFull TimeFT

Vanraure Hachinohe - YSCC

Vanraure Hachinohe played YSCC at the J-League 3 of Japan on November 29. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kataller Toyama2 - 1Cerezo Osaka-2Full TimeFT

Kataller Toyama - Cerezo Osaka-2

Kataller Toyama played Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC. Kataller Toyama won 2-1.

Parceiro Nagano1 - 0ImabariFull TimeFT

Parceiro Nagano - Imabari

Parceiro Nagano played Imabari at the J-League 3 of Japan on November 29. The match kicked off 05:00 UTC. Parceiro Nagano won 1-0.

Roasso Kumamoto2 - 4Blaublitz AkitaFull TimeFT

Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita

Roasso Kumamoto played Blaublitz Akita at the J-League 3 of Japan on November 29. The match kicked off 06:00 UTC. Blaublitz Akita won 2-4.

Al Jahra1 - 2Al SalmiyahFull TimeFT

Al Jahra - Al Salmiyah

Al Jahra played Al Salmiyah at the Premier League of Kuwait on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Al Salmiyah won 1-2.

Al Kuwait1 - 2Al QuadsiaFull TimeFT

Al Kuwait - Al Quadsia

Al Kuwait played Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Al Quadsia won 1-2.

Al Nasar5 - 0YarmoukFull TimeFT

Al Nasar - Yarmouk

Al Nasar played Yarmouk at the Premier League of Kuwait on November 29. The match kicked off 15:30 UTC. Al Nasar won 5-0.

Dhufar0 - 0Al-Oruba4-5 On PenaltiesPen 4-5

Dhufar - Al-Oruba

Dhufar played Al-Oruba at the Sultan Cup of Oman on November 29. The match kicked off 14:00 UTC. Al-Oruba won on penalties as the score was 0-0.

Shabab Al Dhahiriya1 - 2Markez BalataFull TimeFT

Shabab Al Dhahiriya - Markez Balata

Shabab Al Dhahiriya played Markez Balata at the West Bank League of Palestine on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Markez Balata won 1-2.

Al-Birah Institution2 - 3Shabab Al KhaleelFull TimeFT

Al-Birah Institution - Shabab Al Khaleel

Al-Birah Institution played Shabab Al Khaleel at the West Bank League of Palestine on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Shabab Al Khaleel won 2-3.

Thaqafi Tulkarem0 - 0Shabab AlsamuFull TimeFT

Thaqafi Tulkarem - Shabab Alsamu

Thaqafi Tulkarem played Shabab Alsamu at the West Bank League of Palestine on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Draih0 - 0OhodFull TimeFT

Al Draih - Ohod

Al Draih played Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 12:05 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Taee Hail1 - 0Al JeelFull TimeFT

Al Taee Hail - Al Jeel

Al Taee Hail played Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 12:20 UTC. Al Taee Hail won 1-0.

Jeddah0 - 1Al-KhaleejFull TimeFT

Jeddah - Al-Khaleej

Jeddah played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 13:50 UTC. Al-Khaleej won 0-1.

Al Thuqbah1 - 2Al Hazm RassFull TimeFT

Al Thuqbah - Al Hazm Rass

Al Thuqbah played Al Hazm Rass at the Division 1 of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 14:20 UTC. Al Hazm Rass won 1-2.

Al Najoom1 - 1Al ShoalahFull TimeFT

Al Najoom - Al Shoalah

Al Najoom played Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 29. The match kicked off 14:25 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Prachuap4 - 2TratFull TimeFT

Prachuap - Trat

Prachuap played Trat at the League 1 of Thailand on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Prachuap won 4-2.

Bangkok United1 - 1Police TeroFull TimeFT

Bangkok United - Police Tero

Bangkok United played Police Tero at the League 1 of Thailand on November 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Buriram United1 - 3Samut PrakanFull TimeFT

Buriram United - Samut Prakan

Buriram United played Samut Prakan at the League 1 of Thailand on November 29. The match kicked off 11:30 UTC. Samut Prakan won 1-3.

Lampang3 - 1Samut SakhonFull TimeFT

Lampang - Samut Sakhon

Lampang played Samut Sakhon at the League 2 of Thailand on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Lampang won 3-1.

Nakhon Pathom4 - 3Udon ThaniFull TimeFT

Nakhon Pathom - Udon Thani

Nakhon Pathom played Udon Thani at the League 2 of Thailand on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Nakhon Pathom won 4-3.

Navy0 - 1Chiangmai UnitedFull TimeFT

Navy - Chiangmai United

Navy played Chiangmai United at the League 2 of Thailand on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Chiangmai United won 0-1.

Phrae United1 - 1Uthai ThaniFull TimeFT

Phrae United - Uthai Thani

Phrae United played Uthai Thani at the League 2 of Thailand on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

RahimoRoyal15:30

Rahimo - Royal

Rahimo are playing Royal at the Premier League of Burkina Faso on November 29. The match will kick off 15:30 UTC.

Flambeau du CentreInter Star14:00

Flambeau du Centre - Inter Star

Flambeau du Centre are playing Inter Star at the Primus League of Burundi on November 29. The match will kick off 14:00 UTC.

KayanzaBumamuru14:00

Kayanza - Bumamuru

Kayanza are playing Bumamuru at the Primus League of Burundi on November 29. The match will kick off 14:00 UTC.

Le Messager NgoziDynamik14:00

Le Messager Ngozi - Dynamik

Le Messager Ngozi are playing Dynamik at the Primus League of Burundi on November 29. The match will kick off 14:00 UTC.

Les ElephantsBujumbura City14:00

Les Elephants - Bujumbura City

Les Elephants are playing Bujumbura City at the Primus League of Burundi on November 29. The match will kick off 14:00 UTC.

MuzingaRukinzo14:00

Muzinga - Rukinzo

Muzinga are playing Rukinzo at the Primus League of Burundi on November 29. The match will kick off 14:00 UTC.

Olympic StarMusongati14:00

Olympic Star - Musongati

Olympic Star are playing Musongati at the Primus League of Burundi on November 29. The match will kick off 14:00 UTC.

Sanga BalendeTP MazembePostponedPst

Sanga Balende - TP Mazembe

Sanga Balende are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on November 29.

TP Mazembe2 - 0Groupe BazanoFull TimeFT

TP Mazembe - Groupe Bazano

TP Mazembe played Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on November 29. The match kicked off 14:30 UTC. TP Mazembe won 2-0.

Vita Club1 - 1FC RenaissanceFull TimeFT

Vita Club - FC Renaissance

Vita Club played FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on November 29. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aduana Stars0 - 0Bechem UnitedFull TimeFT

Aduana Stars - Bechem United

Aduana Stars played Bechem United at the Premier League of Ghana on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ashanti GoldKing FaisalPostponedPst

Ashanti Gold - King Faisal

Ashanti Gold are playing King Faisal at the Premier League of Ghana on November 29.

Ebusua Dwarfs1 - 0Berekum ChelseaFull TimeFT

Ebusua Dwarfs - Berekum Chelsea

Ebusua Dwarfs played Berekum Chelsea at the Premier League of Ghana on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Ebusua Dwarfs won 1-0.

Karela2 - 1FC DreamsFull TimeFT

Karela - FC Dreams

Karela played FC Dreams at the Premier League of Ghana on November 29. The match kicked off 15:00 UTC. Karela won 2-1.

WAFA1 - 1Elmina SharksFull TimeFT

WAFA - Elmina Sharks

WAFA played Elmina Sharks at the Premier League of Ghana on November 29. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Allies0 - 0Hearts of Oak56'

Inter Allies - Hearts of Oak

Inter Allies are playing Hearts of Oak at the Premier League of Ghana on November 29. The match kicked off 18:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Nairobi City Stars2 - 0Nzoia SugarFull TimeFT

Nairobi City Stars - Nzoia Sugar

Nairobi City Stars played Nzoia Sugar at the Premier League of Kenya on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. Nairobi City Stars won 2-0.

Posta Rangers0 - 3KCBFull TimeFT

Posta Rangers - KCB

Posta Rangers played KCB at the Premier League of Kenya on November 29. The match kicked off 10:00 UTC. KCB won 0-3.

Kariobangi Sharks4 - 0WazitoFull TimeFT

Kariobangi Sharks - Wazito

Kariobangi Sharks played Wazito at the Premier League of Kenya on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Kariobangi Sharks won 4-0.

Western Stima0 - 0Bidco UnitedFull TimeFT

Western Stima - Bidco United

Western Stima played Bidco United at the Premier League of Kenya on November 29. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Civil2 - 1SilverFull TimeFT

Civil - Silver

Civil played Silver at the Super League of Malawi on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Civil won 2-1.

Mzuni1 - 1Mighty WanderersFull TimeFT

Mzuni - Mighty Wanderers

Mzuni played Mighty Wanderers at the Super League of Malawi on November 29. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ntopwa3 - 0Moyale BarracksFull TimeFT

Ntopwa - Moyale Barracks

Ntopwa played Moyale Barracks at the Super League of Malawi on November 29. The match kicked off 12:30 UTC. Ntopwa won 3-0.

Pretoria Univ.1 - 0Richards BayFull TimeFT

Pretoria Univ. - Richards Bay

Pretoria Univ. played Richards Bay at the Division 1 of South Africa on November 29. The match kicked off 13:30 UTC. Pretoria Univ. won 1-0.

Tanzania Prisons2 - 0MwaduiFull TimeFT

Tanzania Prisons - Mwadui

Tanzania Prisons played Mwadui at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Tanzania Prisons won 2-0.

Kinondoni MCSimbaPostponedPst

Kinondoni MC - Simba

Kinondoni MC are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 29.

Polisi Tanzania1 - 1Coastal UnionFull TimeFT

Polisi Tanzania - Coastal Union

Polisi Tanzania played Coastal Union at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ruvu Shooting0 - 0Kagera SugarFull TimeFT

Ruvu Shooting - Kagera Sugar

Ruvu Shooting played Kagera Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

SimbaKinondoni MCPostponedPst

Simba - Kinondoni MC

Simba are playing Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 29.

Buildcon1 - 2Lumwana RadiantsFull TimeFT

Buildcon - Lumwana Radiants

Buildcon played Lumwana Radiants at the Super League of Zambia on November 29. The match kicked off 11:00 UTC. Lumwana Radiants won 1-2.

Indeni1 - 0Power DynamosFull TimeFT

Indeni - Power Dynamos

Indeni played Power Dynamos at the Super League of Zambia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC. Indeni won 1-0.

ZESCO United1 - 1Green Buffaloes FCFull TimeFT

ZESCO United - Green Buffaloes FC

ZESCO United played Green Buffaloes FC at the Super League of Zambia on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JocoroSonsonate20:30

Jocoro - Sonsonate

Jocoro are playing Sonsonate at the Apertura of El Salvador on November 29. The match will kick off 20:30 UTC.

11 DeportivoFAS21:00

11 Deportivo - FAS

11 Deportivo are playing FAS at the Apertura of El Salvador on November 29. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico MarteIsidro Metapan21:00

Atletico Marte - Isidro Metapan

Atletico Marte are playing Isidro Metapan at the Apertura of El Salvador on November 29. The match will kick off 21:00 UTC.

FirpoChalatenango21:00

Firpo - Chalatenango

Firpo are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on November 29. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal6 - 0IztapaFull TimeFT

Municipal - Iztapa

Municipal played Iztapa at the Apertura of Guatemala on November 29. The match kicked off 17:00 UTC. Municipal won 6-0.

Achuapa0 - 0CSD Comunicaciones14'

Achuapa - CSD Comunicaciones

Achuapa are playing CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on November 29. The match kicked off 19:05 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GuastatoyaAntigua GFC21:10

Guastatoya - Antigua GFC

Guastatoya are playing Antigua GFC at the Apertura of Guatemala on November 29. The match will kick off 21:10 UTC.

CD OlimpiaHonduras Progreso22:00

CD Olimpia - Honduras Progreso

CD Olimpia are playing Honduras Progreso at the Apertura of Honduras on November 29. The match will kick off 22:00 UTC.

Real EspanaMotagua23:00

Real Espana - Motagua

Real Espana are playing Motagua at the Apertura of Honduras on November 29. The match will kick off 23:00 UTC.

Platense FCUPNFM00:00

Platense FC - UPNFM

Platense FC are playing UPNFM at the Apertura of Honduras on November 30. The match will kick off 00:00 UTC.

Pumas0 - 0Pachuca61'

Pumas - Pachuca

Pumas are playing Pachuca at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 29. The match kicked off 18:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Cruz AzulTigres00:30

Cruz Azul - Tigres

Cruz Azul are playing Tigres at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 30. The match will kick off 00:30 UTC.

ChinandegaReal Esteli21:00

Chinandega - Real Esteli

Chinandega are playing Real Esteli at the Primera Division, Playoffs of Nicaragua on November 29. The match will kick off 21:00 UTC.

Alianza FCCD Universitario20:00

Alianza FC - CD Universitario

Alianza FC are playing CD Universitario at the LFP, Clausura of Panama on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Costa del EstePlaza Amador23:00

Costa del Este - Plaza Amador

Costa del Este are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on November 29. The match will kick off 23:00 UTC.

Orlando CityNew England Revolution20:00

Orlando City - New England Revolution

Orlando City are playing New England Revolution at the Major League Soccer, Playoffs of Usa on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Columbus CrewNashville01:00

Columbus Crew - Nashville

Columbus Crew are playing Nashville at the Major League Soccer, Playoffs of Usa on November 30. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin Tucuman0 - 1TigreFull TimeFT

San Martin Tucuman - Tigre

San Martin Tucuman played Tigre at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Tigre won 0-1.

Defensores BelgranoGimnasia Mendoza20:10

Defensores Belgrano - Gimnasia Mendoza

Defensores Belgrano are playing Gimnasia Mendoza at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 29. The match will kick off 20:10 UTC.

Estudiantes de CaserosAgropecuario20:10

Estudiantes de Caseros - Agropecuario

Estudiantes de Caseros are playing Agropecuario at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 29. The match will kick off 20:10 UTC.

San Martin SJNueva Chicago21:00

San Martin SJ - Nueva Chicago

San Martin SJ are playing Nueva Chicago at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 29. The match will kick off 21:00 UTC.

Rio BrancoSao Mateus18:00

Rio Branco - Sao Mateus

Rio Branco are playing Sao Mateus at the Capiaxaba, Playoffs of Brasil on November 29. The match will kick off 18:00 UTC.

Corumbaense0 - 3AquidauanenseForfeitFrf

Corumbaense - Aquidauanense

Corumbaense played Aquidauanense at the Sul-Matogrossense, Playoffs of Brasil on November 29. Corumbaense was forfeited with a 3-0 loss.. Aquidauanense won 0-3.

Maracaju0 - 3Aguia NegraForfeitFrf

Maracaju - Aguia Negra

Maracaju played Aguia Negra at the Sul-Matogrossense, Playoffs of Brasil on November 29. Maracaju was forfeited with a 3-0 loss.. Aguia Negra won 0-3.

Costa Rica ECChapadao20:00

Costa Rica EC - Chapadao

Costa Rica EC are playing Chapadao at the Sul-Matogrossense, Playoffs of Brasil on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente Santa FePasto22:30

Independiente Santa Fe - Pasto

Independiente Santa Fe are playing Pasto at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 29. The match will kick off 22:30 UTC.

Deportes TolimaJunior01:00

Deportes Tolima - Junior

Deportes Tolima are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 30. The match will kick off 01:00 UTC.

LlanerosDeportes Quindio20:00

Llaneros - Deportes Quindio

Llaneros are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

ValleduparFC Bogota20:00

Valledupar - FC Bogota

Valledupar are playing FC Bogota at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico Progreso2 - 2Cerro LargoFull TimeFT

Atletico Progreso - Cerro Largo

Atletico Progreso played Cerro Largo at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

River Plate FCDefensor Sporting20:00

River Plate FC - Defensor Sporting

River Plate FC are playing Defensor Sporting at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Boston RiverNacional M.23:00

Boston River - Nacional M.

Boston River are playing Nacional M. at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 29. The match will kick off 23:00 UTC.

Carabobo0 - 0Puerto Cabello24'

Carabobo - Puerto Cabello

Carabobo are playing Puerto Cabello at the Primera of Venezuela on November 29. The match kicked off 19:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CaracasDeportivo Tachira21:00

Caracas - Deportivo Tachira

Caracas are playing Deportivo Tachira at the Primera of Venezuela on November 29. The match will kick off 21:00 UTC.

MinerosDeportivo Lara00:00

Mineros - Deportivo Lara

Mineros are playing Deportivo Lara at the Primera of Venezuela on November 30. The match will kick off 00:00 UTC.

Zamora FCPortuguesa FC00:00

Zamora FC - Portuguesa FC

Zamora FC are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on November 30. The match will kick off 00:00 UTC.