UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP Qualifying round - Women Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Tomorrow
Latvia U-17 W-Sweden U-17 W13:00

Latvia U-17 W - Sweden U-17 W

Latvia U-17 W are playing Sweden U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Netherlands U-17 W-Georgia U-17 W17:00

Netherlands U-17 W - Georgia U-17 W

Netherlands U-17 W are playing Georgia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Thursday
Greece U-17 W-Switzerland U-17 W09:00

Greece U-17 W - Switzerland U-17 W

Greece U-17 W are playing Switzerland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Kazakhstan U-17 W-Northern Ireland U-17 W09:00

Kazakhstan U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Kazakhstan U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Czech Republic U-17 W-Ukraine U-17 W12:00

Czech Republic U-17 W - Ukraine U-17 W

Czech Republic U-17 W are playing Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Denmark U-17 W-Faroe Islandes U-17 W12:00

Denmark U-17 W - Faroe Islandes U-17 W

Denmark U-17 W are playing Faroe Islandes U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Friday
Norway U-17 W-Israel U-17 W09:30

Norway U-17 W - Israel U-17 W

Norway U-17 W are playing Israel U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 19. The match will kick off 09:30 UTC.

Croatia U-17 W-Russia U-17 W12:00

Croatia U-17 W - Russia U-17 W

Croatia U-17 W are playing Russia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Saturday
Sweden U-17 W-Georgia U-17 W11:00

Sweden U-17 W - Georgia U-17 W

Sweden U-17 W are playing Georgia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Netherlands U-17 W-Latvia U-17 W15:00

Netherlands U-17 W - Latvia U-17 W

Netherlands U-17 W are playing Latvia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunday
Denmark U-17 W-Czech Republic U-17 W12:00

Denmark U-17 W - Czech Republic U-17 W

Denmark U-17 W are playing Czech Republic U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Faroe Islandes U-17 W-Ukraine U-17 W12:00

Faroe Islandes U-17 W - Ukraine U-17 W

Faroe Islandes U-17 W are playing Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Monday
Russia U-17 W-Israel U-17 W09:30

Russia U-17 W - Israel U-17 W

Russia U-17 W are playing Israel U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Ireland U-17 W-Albania U-17 W10:00

Ireland U-17 W - Albania U-17 W

Ireland U-17 W are playing Albania U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Italy U-17 W-Montenegro U-17 W10:00

Italy U-17 W - Montenegro U-17 W

Italy U-17 W are playing Montenegro U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Romania U-17 W-Finland U-17 W10:00

Romania U-17 W - Finland U-17 W

Romania U-17 W are playing Finland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Norway U-17 W-Croatia U-17 W12:00

Norway U-17 W - Croatia U-17 W

Norway U-17 W are playing Croatia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wales U-17 W-Serbia U-17 W15:00

Wales U-17 W - Serbia U-17 W

Wales U-17 W are playing Serbia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

October 23rd
Sweden U-17 W-Netherlands U-17 W17:00

Sweden U-17 W - Netherlands U-17 W

Sweden U-17 W are playing Netherlands U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Georgia U-17 W-Latvia U-17 W17:00

Georgia U-17 W - Latvia U-17 W

Georgia U-17 W are playing Latvia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
Yesterday
Czech Republic U-17 W5 - 1Faroe Islandes U-17 WFull TimeFT

Czech Republic U-17 W - Faroe Islandes U-17 W

Czech Republic U-17 W played Faroe Islandes U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match kicked off 12:00 UTC. Czech Republic U-17 W won 5-1.

Ukraine U-17 W0 - 4Denmark U-17 WFull TimeFT

Ukraine U-17 W - Denmark U-17 W

Ukraine U-17 W played Denmark U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match kicked off 12:00 UTC. Denmark U-17 W won 0-4.

Switzerland U-17 W1 - 1Northern Ireland U-17 WFull TimeFT

Switzerland U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Switzerland U-17 W played Northern Ireland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greece U-17 W7 - 1Kazakhstan U-17 WFull TimeFT

Greece U-17 W - Kazakhstan U-17 W

Greece U-17 W played Kazakhstan U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 15. The match kicked off 09:00 UTC. Greece U-17 W won 7-1.

past Friday
Switzerland U-17 W5 - 0Kazakhstan U-17 WFull TimeFT

Switzerland U-17 W - Kazakhstan U-17 W

Switzerland U-17 W played Kazakhstan U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 12. The match kicked off 12:00 UTC. Switzerland U-17 W won 5-0.

Northern Ireland U-17 W1 - 3Greece U-17 WFull TimeFT

Northern Ireland U-17 W - Greece U-17 W

Northern Ireland U-17 W played Greece U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 12. The match kicked off 09:00 UTC. Greece U-17 W won 1-3.

past Wednesday
Poland U-17 W3 - 0Scotland U-17 WFull TimeFT

Poland U-17 W - Scotland U-17 W

Poland U-17 W played Scotland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 10. The match kicked off 12:00 UTC. Poland U-17 W won 3-0.

Lithuania U-17 W0 - 0Slovakia U-17 WFull TimeFT

Lithuania U-17 W - Slovakia U-17 W

Lithuania U-17 W played Slovakia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

October 7th
Poland U-17 W4 - 1Lithuania U-17 WFull TimeFT

Poland U-17 W - Lithuania U-17 W

Poland U-17 W played Lithuania U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 7. The match kicked off 13:30 UTC. Poland U-17 W won 4-1.

Scotland U-17 W0 - 0Slovakia U-17 WFull TimeFT

Scotland U-17 W - Slovakia U-17 W

Scotland U-17 W played Slovakia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 7. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

October 4th
Slovakia U-17 W2 - 3Poland U-17 WFull TimeFT

Slovakia U-17 W - Poland U-17 W

Slovakia U-17 W played Poland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 4. The match kicked off 13:30 UTC. Poland U-17 W won 2-3.

Scotland U-17 W2 - 1Lithuania U-17 WFull TimeFT

Scotland U-17 W - Lithuania U-17 W

Scotland U-17 W played Lithuania U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 4. The match kicked off 09:00 UTC. Scotland U-17 W won 2-1.

September 29th
Belarus U-17 W0 - 1Austria U-17 WFull TimeFT

Belarus U-17 W - Austria U-17 W

Belarus U-17 W played Austria U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 29. The match kicked off 13:00 UTC. Austria U-17 W won 0-1.

Estonia U-17 W1 - 0Slovenia U-17 WFull TimeFT

Estonia U-17 W - Slovenia U-17 W

Estonia U-17 W played Slovenia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 29. The match kicked off 13:00 UTC. Estonia U-17 W won 1-0.

September 26th
Belarus U-17 W2 - 0Estonia U-17 WFull TimeFT

Belarus U-17 W - Estonia U-17 W

Belarus U-17 W played Estonia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 26. The match kicked off 15:00 UTC. Belarus U-17 W won 2-0.

Hungary U-17 W1 - 3France U-17 WFull TimeFT

Hungary U-17 W - France U-17 W

Hungary U-17 W played France U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 26. The match kicked off 13:30 UTC. France U-17 W won 1-3.

FYR Macedonia U-17 W0 - 7Bosnia Herzegovina U-17 WFull TimeFT

FYR Macedonia U-17 W - Bosnia Herzegovina U-17 W

FYR Macedonia U-17 W played Bosnia Herzegovina U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 26. The match kicked off 13:30 UTC. Bosnia Herzegovina U-17 W won 0-7.

Austria U-17 W4 - 0Slovenia U-17 WFull TimeFT

Austria U-17 W - Slovenia U-17 W

Austria U-17 W played Slovenia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 26. The match kicked off 13:00 UTC. Austria U-17 W won 4-0.

September 25th
Portugal U-17 W1 - 2Belgium U-17 WFull TimeFT

Portugal U-17 W - Belgium U-17 W

Portugal U-17 W played Belgium U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 25. The match kicked off 16:00 UTC. Belgium U-17 W won 1-2.

Andorra U-17 W0 - 3Turkey U-17 WFull TimeFT

Andorra U-17 W - Turkey U-17 W

Andorra U-17 W played Turkey U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 25. The match kicked off 16:00 UTC. Turkey U-17 W won 0-3.

Matchday Live
France-Germany18:45

France - Germany

France are playing Germany at the Group Stage of Uefa Nations League A on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Ireland-Wales18:45

Ireland - Wales

Ireland are playing Wales at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Ukraine-Czech Republic18:45

Ukraine - Czech Republic

Ukraine are playing Czech Republic at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Norway-Bulgaria18:45

Norway - Bulgaria

Norway are playing Bulgaria at the Group Stage of Uefa Nations League C on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Slovenia-Cyprus18:45

Slovenia - Cyprus

Slovenia are playing Cyprus at the Group Stage of Uefa Nations League C on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Kazakhstan-Andorra14:00

Kazakhstan - Andorra

Kazakhstan are playing Andorra at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Armenia-FYR Macedonia16:00

Armenia - FYR Macedonia

Armenia are playing FYR Macedonia at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Gibraltar-Liechtenstein18:45

Gibraltar - Liechtenstein

Gibraltar are playing Liechtenstein at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Latvia-Georgia18:45

Latvia - Georgia

Latvia are playing Georgia at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Japan4 - 3UruguayFull TimeFT

Japan - Uruguay

Japan played Uruguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 10:35 UTC. Japan won 4-3.

Korea Republic2 - 2PanamaFull TimeFT

Korea Republic - Panama

Korea Republic played Panama at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cambodia1 - 2Singapore75'

Cambodia - Singapore

Cambodia are playing Singapore at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Singapore is winning 1-2.

Indonesia1 - 1Hong Kong79'

Indonesia - Hong Kong

Indonesia are playing Hong Kong at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Laos1 - 2Mongolia77'

Laos - Mongolia

Laos are playing Mongolia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Mongolia is winning 1-2.

China PR1 - 0Syria47'

China PR - Syria

China PR are playing Syria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and China PR is winning 1-0.

Malaysia0 - 0Kyrgyzstan17'

Malaysia - Kyrgyzstan

Malaysia are playing Kyrgyzstan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 12:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Uzbekistan-Qatar14:00

Uzbekistan - Qatar

Uzbekistan are playing Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 14:00 UTC.

United Arab Emirates-Venezuela15:00

United Arab Emirates - Venezuela

United Arab Emirates are playing Venezuela at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Oman-Ecuador15:30

Oman - Ecuador

Oman are playing Ecuador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 15:30 UTC.

BahrainPalestineCanceledCanc

Bahrain - Palestine

Bahrain are playing Palestine at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16.

Iran-Bolivia16:00

Iran - Bolivia

Iran are playing Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Brazil-Argentina17:45

Brazil - Argentina

Brazil are playing Argentina at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 17:45 UTC.

Belgium-Netherlands18:45

Belgium - Netherlands

Belgium are playing Netherlands at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Denmark-Austria18:45

Denmark - Austria

Denmark are playing Austria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Sweden-Slovakia18:45

Sweden - Slovakia

Sweden are playing Slovakia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

USA-Peru23:30

USA - Peru

USA are playing Peru at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match will kick off 23:30 UTC.

Colombia-Costa Rica00:00

Colombia - Costa Rica

Colombia are playing Costa Rica at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Mexico-Chile01:45

Mexico - Chile

Mexico are playing Chile at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 17. The match will kick off 01:45 UTC.

Hallescher FC-Hansa17:00

Hallescher FC - Hansa

Hallescher FC are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Madagascar1 - 0Equatorial Guinea78'

Madagascar - Equatorial Guinea

Madagascar are playing Equatorial Guinea at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Madagascar is winning 1-0.

Sudan-Senegal17:30

Sudan - Senegal

Sudan are playing Senegal at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Commores1 - 0Morocco49'

Commores - Morocco

Commores are playing Morocco at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Commores is winning 1-0.

Malawi0 - 0Cameroon37'

Malawi - Cameroon

Malawi are playing Cameroon at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Burundi0 - 0Mali7'

Burundi - Mali

Burundi are playing Mali at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

South Sudan0 - 0Gabon7'

South Sudan - Gabon

South Sudan are playing Gabon at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Benin-Algeria15:00

Benin - Algeria

Benin are playing Algeria at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Gambia-Togo16:30

Gambia - Togo

Gambia are playing Togo at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Seychelles-South Africa13:30

Seychelles - South Africa

Seychelles are playing South Africa at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Libya-Nigeria18:00

Libya - Nigeria

Libya are playing Nigeria at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Zimbabwe-DR Congo17:00

Zimbabwe - DR Congo

Zimbabwe are playing DR Congo at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Liberia-Congo18:00

Liberia - Congo

Liberia are playing Congo at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Rwanda-Guinea13:30

Rwanda - Guinea

Rwanda are playing Guinea at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Central-Africa-Cote d’Ivoire14:00

Central-Africa - Cote d’Ivoire

Central-Africa are playing Cote d’Ivoire at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Botswana-Burkina Faso17:00

Botswana - Burkina Faso

Botswana are playing Burkina Faso at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Mauritania-Angola17:00

Mauritania - Angola

Mauritania are playing Angola at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Swaziland0 - 0Egypt7'

Swaziland - Egypt

Swaziland are playing Egypt at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Niger-Tunisia15:00

Niger - Tunisia

Niger are playing Tunisia at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Namibia-Mozambique17:00

Namibia - Mozambique

Namibia are playing Mozambique at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Tanzania-Cape Verde14:00

Tanzania - Cape Verde

Tanzania are playing Cape Verde at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Lesotho-Uganda16:00

Lesotho - Uganda

Lesotho are playing Uganda at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cerro Porteno-Libertad22:30

Cerro Porteno - Libertad

Cerro Porteno are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on October 16. The match will kick off 22:30 UTC.

Albania U-190 - 1Norway U-1947'

Albania U-19 - Norway U-19

Albania U-19 are playing Norway U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Norway U-19 is winning 0-1.

Denmark U-190 - 1Italy U-1949'

Denmark U-19 - Italy U-19

Denmark U-19 are playing Italy U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Italy U-19 is winning 0-1.

Estonia U-190 - 0Finland U-1952'

Estonia U-19 - Finland U-19

Estonia U-19 are playing Finland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Faroe Islandes U-191 - 2Bosnia Herzegovina U-1950'

Faroe Islandes U-19 - Bosnia Herzegovina U-19

Faroe Islandes U-19 are playing Bosnia Herzegovina U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bosnia Herzegovina U-19 is winning 1-2.

Ireland U-191 - 1Netherlands U-1947'

Ireland U-19 - Netherlands U-19

Ireland U-19 are playing Netherlands U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Slovakia U-191 - 3Ukraine U-1947'

Slovakia U-19 - Ukraine U-19

Slovakia U-19 are playing Ukraine U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ukraine U-19 is winning 1-3.

Hungary U-19-Austria U-1913:30

Hungary U-19 - Austria U-19

Hungary U-19 are playing Austria U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Kosovo U-19-Slovenia U-1913:30

Kosovo U-19 - Slovenia U-19

Kosovo U-19 are playing Slovenia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Andorra U-19-Belarus U-1916:00

Andorra U-19 - Belarus U-19

Andorra U-19 are playing Belarus U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Switzerland U-19-Spain U-1916:00

Switzerland U-19 - Spain U-19

Switzerland U-19 are playing Spain U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Roskilde-Naestved16:30

Roskilde - Naestved

Roskilde are playing Naestved at the Division 1 of Denmark on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

FC Nordsjaelland-2-FC Kobenhavn-211:00

FC Nordsjaelland-2 - FC Kobenhavn-2

FC Nordsjaelland-2 are playing FC Kobenhavn-2 at the Reserve League, Group 1 of Denmark on October 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Bury-Leicester City U-2318:45

Bury - Leicester City U-23

Bury are playing Leicester City U-23 at the EFL Trophy of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Port Vale-Middlesbrough U-2318:45

Port Vale - Middlesbrough U-23

Port Vale are playing Middlesbrough U-23 at the EFL Trophy of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Basingstoke TownHartley WintneyPostponedPst

Basingstoke Town - Hartley Wintney

Basingstoke Town are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on October 16.

Beaconsfield Town-Chesham United18:45

Beaconsfield Town - Chesham United

Beaconsfield Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Dorchester Town-Taunton Town18:45

Dorchester Town - Taunton Town

Dorchester Town are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Gosport Borough-Poole Town18:45

Gosport Borough - Poole Town

Gosport Borough are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Kings LangleyHendonPostponedPst

Kings Langley - Hendon

Kings Langley are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on October 16.

Salisbury-Merthyr T18:45

Salisbury - Merthyr T

Salisbury are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Swindon Supermarine-Farnborough18:45

Swindon Supermarine - Farnborough

Swindon Supermarine are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Tiverton Town-Weymouth18:45

Tiverton Town - Weymouth

Tiverton Town are playing Weymouth at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Walton Casuals-Staines Town18:45

Walton Casuals - Staines Town

Walton Casuals are playing Staines Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Wimborne Town-Frome Town18:45

Wimborne Town - Frome Town

Wimborne Town are playing Frome Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Burgess Hill Town-Wingate and Finchley18:30

Burgess Hill Town - Wingate and Finchley

Burgess Hill Town are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Bognor Regis Town-Folkestone Invicta18:45

Bognor Regis Town - Folkestone Invicta

Bognor Regis Town are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Enfield Town-Brightlingsea Regent18:45

Enfield Town - Brightlingsea Regent

Enfield Town are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Hornchurch-Lewes18:45

Hornchurch - Lewes

Hornchurch are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Farsley-Bamber Bridge18:45

Farsley - Bamber Bridge

Farsley are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Grantham Town-Nantwich18:45

Grantham Town - Nantwich

Grantham Town are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Hednesford Town-Lancaster18:45

Hednesford Town - Lancaster

Hednesford Town are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Hyde-South Shields18:45

Hyde - South Shields

Hyde are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

MarineGainsboroughPostponedPst

Marine - Gainsborough

Marine are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on October 16.

Mickleover Sports-Matlock Town18:45

Mickleover Sports - Matlock Town

Mickleover Sports are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Scarborough Athletic-Buxton18:45

Scarborough Athletic - Buxton

Scarborough Athletic are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Workington-Whitby Town18:45

Workington - Whitby Town

Workington are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Barwell-Banbury United18:45

Barwell - Banbury United

Barwell are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Leiston-Kings Lynn Town18:45

Leiston - Kings Lynn Town

Leiston are playing Kings Lynn Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Needham Market-Lowestoft Town18:45

Needham Market - Lowestoft Town

Needham Market are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Redditch United-Rushall Olympic18:45

Redditch United - Rushall Olympic

Redditch United are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Royston Town-St Neots Town18:45

Royston Town - St Neots Town

Royston Town are playing St Neots Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

St Ives Town-Biggleswade Town18:45

St Ives Town - Biggleswade Town

St Ives Town are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Tamworth-Kettering18:45

Tamworth - Kettering

Tamworth are playing Kettering at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Germany U-20-Switzerland U-2014:00

Germany U-20 - Switzerland U-20

Germany U-20 are playing Switzerland U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-20-Portugal U-2016:00

Italy U-20 - Portugal U-20

Italy U-20 are playing Portugal U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Netherlands U-20-Poland U-2017:00

Netherlands U-20 - Poland U-20

Netherlands U-20 are playing Poland U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Werder-3-Borgfeld17:30

Werder-3 - Borgfeld

Werder-3 are playing Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on October 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Rieti0 - 0Vibonese Calcio34'

Rieti - Vibonese Calcio

Rieti are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Catanzaro-Juve Stabia16:30

Catanzaro - Juve Stabia

Catanzaro are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Bisceglie-Sicula Leonzio18:30

Bisceglie - Sicula Leonzio

Bisceglie are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Catania-Trapani18:30

Catania - Trapani

Catania are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Cavese-Matera18:30

Cavese - Matera

Cavese are playing Matera at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Monopoli-Paganese18:30

Monopoli - Paganese

Monopoli are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match will kick off 18:30 UTC.

NAC-2-Fortuna-216:30

NAC-2 - Fortuna-2

NAC-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Pohronie-Sered16:00

Pohronie - Sered

Pohronie are playing Sered at the National Cup of Slovakia on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Elche-Cordoba18:00

Elche - Cordoba

Elche are playing Cordoba at the National cup of Spain on October 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Betis-2-Utrera15:30

Betis-2 - Utrera

Betis-2 are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Gibraltar U-170 - 0Iceland U-177'

Gibraltar U-17 - Iceland U-17

Gibraltar U-17 are playing Iceland U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ukraine U-170 - 0Bosnia Herzegovina U-175'

Ukraine U-17 - Bosnia Herzegovina U-17

Ukraine U-17 are playing Bosnia Herzegovina U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kazakhstan U-17-Belarus U-1715:45

Kazakhstan U-17 - Belarus U-17

Kazakhstan U-17 are playing Belarus U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match will kick off 15:45 UTC.

Wales U-17-Portugal U-1715:45

Wales U-17 - Portugal U-17

Wales U-17 are playing Portugal U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match will kick off 15:45 UTC.

Estonia U-21-Albania U-2116:00

Estonia U-21 - Albania U-21

Estonia U-21 are playing Albania U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Iceland U-21-Spain U-2116:45

Iceland U-21 - Spain U-21

Iceland U-21 are playing Spain U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:45 UTC.

Northern Ireland U-21-Slovakia U-2118:30

Northern Ireland U-21 - Slovakia U-21

Northern Ireland U-21 are playing Slovakia U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Denmark U-21-Faroe Islandes U-2116:00

Denmark U-21 - Faroe Islandes U-21

Denmark U-21 are playing Faroe Islandes U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Finland U-21-Lithuania U-2116:00

Finland U-21 - Lithuania U-21

Finland U-21 are playing Lithuania U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Poland U-21-Georgia U-2116:00

Poland U-21 - Georgia U-21

Poland U-21 are playing Georgia U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Andorra U-21-Latvia U-2116:30

Andorra U-21 - Latvia U-21

Andorra U-21 are playing Latvia U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Netherlands U-21-Ukraine U-2116:30

Netherlands U-21 - Ukraine U-21

Netherlands U-21 are playing Ukraine U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Scotland U-21-England U-2116:30

Scotland U-21 - England U-21

Scotland U-21 are playing England U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Israel U-21-Kosovo U-2115:00

Israel U-21 - Kosovo U-21

Israel U-21 are playing Kosovo U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Germany U-21-Ireland U-2116:15

Germany U-21 - Ireland U-21

Germany U-21 are playing Ireland U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:15 UTC.

Norway U-21-Azerbaijan U-2116:15

Norway U-21 - Azerbaijan U-21

Norway U-21 are playing Azerbaijan U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:15 UTC.

Malta U-21-Cyprus U-2115:00

Malta U-21 - Cyprus U-21

Malta U-21 are playing Cyprus U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungary U-21-Turkey U-2116:30

Hungary U-21 - Turkey U-21

Hungary U-21 are playing Turkey U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Sweden U-21-Belgium U-2116:30

Sweden U-21 - Belgium U-21

Sweden U-21 are playing Belgium U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:30 UTC.

FYR Macedonia U-212 - 0Gibraltar U-2137'

FYR Macedonia U-21 - Gibraltar U-21

FYR Macedonia U-21 are playing Gibraltar U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and FYR Macedonia U-21 is winning 2-0.

Austria U-21-Russia U-2116:00

Austria U-21 - Russia U-21

Austria U-21 are playing Russia U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Serbia U-21-Armenia U-2116:00

Serbia U-21 - Armenia U-21

Serbia U-21 are playing Armenia U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Wales U-21-Switzerland U-2117:00

Wales U-21 - Switzerland U-21

Wales U-21 are playing Switzerland U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Portugal U-21-Bosnia Herzegovina U-2118:00

Portugal U-21 - Bosnia Herzegovina U-21

Portugal U-21 are playing Bosnia Herzegovina U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Romania U-21-Liechtenstein U-2118:00

Romania U-21 - Liechtenstein U-21

Romania U-21 are playing Liechtenstein U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Montenegro U-21-Kazakhstan U-2114:00

Montenegro U-21 - Kazakhstan U-21

Montenegro U-21 are playing Kazakhstan U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 14:00 UTC.

France U-21-Slovenia U-2116:45

France U-21 - Slovenia U-21

France U-21 are playing Slovenia U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 16:45 UTC.

Luxembourg U-21-Bulgaria U-2117:00

Luxembourg U-21 - Bulgaria U-21

Luxembourg U-21 are playing Bulgaria U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Connah's QN-Cefn Druids18:45

Connah's QN - Cefn Druids

Connah's QN are playing Cefn Druids at the Premier League of Wales on October 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Aluminium Arak1 - 2Shahin Bushehr60'

Aluminium Arak - Shahin Bushehr

Aluminium Arak are playing Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 16. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Shahin Bushehr is winning 1-2.

Shahrdari Tabriz0 - 0Arvand Khorramshahr60'

Shahrdari Tabriz - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Tabriz are playing Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on October 16. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Shahrdari Mahshahr-Malavan13:45

Shahrdari Mahshahr - Malavan

Shahrdari Mahshahr are playing Malavan at the Azadegan league of Iran on October 16. The match will kick off 13:45 UTC.

Tokushima Vortis0 - 1Ventforet KofuFull TimeFT

Tokushima Vortis - Ventforet Kofu

Tokushima Vortis played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 16. The match kicked off 10:00 UTC. Ventforet Kofu won 0-1.

Al Adalh-Al Mojzel14:55

Al Adalh - Al Mojzel

Al Adalh are playing Al Mojzel at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match will kick off 14:55 UTC.

Al-Khaleej-Al Nahdha14:55

Al-Khaleej - Al Nahdha

Al-Khaleej are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match will kick off 14:55 UTC.

Al-Kawkab-Al Shoalah15:05

Al-Kawkab - Al Shoalah

Al-Kawkab are playing Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match will kick off 15:05 UTC.

Al Taee Hail-Al Orubah15:25

Al Taee Hail - Al Orubah

Al Taee Hail are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match will kick off 15:25 UTC.

Dhamk-Jeddah15:25

Dhamk - Jeddah

Dhamk are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match will kick off 15:25 UTC.

San Francisco FC-Alianza FC01:00

San Francisco FC - Alianza FC

San Francisco FC are playing Alianza FC at the LFP, Apertura of Panama on October 17. The match will kick off 01:00 UTC.

Sporting San Miguelito-Arabe Unido01:00

Sporting San Miguelito - Arabe Unido

Sporting San Miguelito are playing Arabe Unido at the LFP, Apertura of Panama on October 17. The match will kick off 01:00 UTC.

Tauro FC-Santa Gema01:00

Tauro FC - Santa Gema

Tauro FC are playing Santa Gema at the LFP, Apertura of Panama on October 17. The match will kick off 01:00 UTC.

San Miguel-JJ Urquiza16:00

San Miguel - JJ Urquiza

San Miguel are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Coritiba-CSA22:15

Coritiba - CSA

Coritiba are playing CSA at the Serie B of Brasil on October 16. The match will kick off 22:15 UTC.

Brasil de Pelotas-Atletico GO00:30

Brasil de Pelotas - Atletico GO

Brasil de Pelotas are playing Atletico GO at the Serie B of Brasil on October 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Kuwait U-23-Saudi Arabia U-2116:00

Kuwait U-23 - Saudi Arabia U-21

Kuwait U-23 are playing Saudi Arabia U-21 at the FRIENDLIES U-23 of International on October 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Czech Republic U-19-Portugal U-1915:00

Czech Republic U-19 - Portugal U-19

Czech Republic U-19 are playing Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 16. The match will kick off 15:00 UTC.