SWEDEN Division 1, Sodra Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Latest Results
past Saturday
Torns1 - 1KarlskronaFull TimeFT

Torns - Karlskrona

Torns played Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oddevold0 - 3Oskarshamns AIKFull TimeFT

Oddevold - Oskarshamns AIK

Oddevold played Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Oskarshamns AIK won 0-3.

Husqvarna2 - 3GrebbestadsFull TimeFT

Husqvarna - Grebbestads

Husqvarna played Grebbestads at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Grebbestads won 2-3.

Utsiktens0 - 1LundFull TimeFT

Utsiktens - Lund

Utsiktens played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Lund won 0-1.

Kristianstad1 - 0AtvidabergFull TimeFT

Kristianstad - Atvidaberg

Kristianstad played Atvidaberg at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Kristianstad won 1-0.

Angelholm0 - 3TvaakerFull TimeFT

Angelholm - Tvaaker

Angelholm played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Tvaaker won 0-3.

Ljungskile2 - 1SkovdeFull TimeFT

Ljungskile - Skovde

Ljungskile played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Ljungskile won 2-1.

Eskilsminne1 - 4MjallbyFull TimeFT

Eskilsminne - Mjallby

Eskilsminne played Mjallby at the Division 1, Sodra of Sweden on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Mjallby won 1-4.

November 4th
Oskarshamns AIK4 - 0AngelholmFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Angelholm

Oskarshamns AIK played Angelholm at the Division 1, Sodra of Sweden on November 4. The match kicked off 16:00 UTC. Oskarshamns AIK won 4-0.

Karlskrona1 - 3EskilsminneFull TimeFT

Karlskrona - Eskilsminne

Karlskrona played Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on November 4. The match kicked off 15:00 UTC. Eskilsminne won 1-3.

Mjallby4 - 1KristianstadFull TimeFT

Mjallby - Kristianstad

Mjallby played Kristianstad at the Division 1, Sodra of Sweden on November 4. The match kicked off 14:00 UTC. Mjallby won 4-1.

November 3rd
Skovde2 - 0OddevoldFull TimeFT

Skovde - Oddevold

Skovde played Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on November 3. The match kicked off 15:00 UTC. Skovde won 2-0.

Grebbestads4 - 1UtsiktensFull TimeFT

Grebbestads - Utsiktens

Grebbestads played Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on November 3. The match kicked off 14:00 UTC. Grebbestads won 4-1.

Tvaaker2 - 1TornsFull TimeFT

Tvaaker - Torns

Tvaaker played Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on November 3. The match kicked off 13:00 UTC. Tvaaker won 2-1.

Atvidaberg3 - 2HusqvarnaFull TimeFT

Atvidaberg - Husqvarna

Atvidaberg played Husqvarna at the Division 1, Sodra of Sweden on November 3. The match kicked off 13:00 UTC. Atvidaberg won 3-2.

Lund1 - 3LjungskileFull TimeFT

Lund - Ljungskile

Lund played Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on November 3. The match kicked off 13:00 UTC. Ljungskile won 1-3.

October 28th
Angelholm1 - 1LundFull TimeFT

Angelholm - Lund

Angelholm played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on October 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ljungskile4 - 0UtsiktensFull TimeFT

Ljungskile - Utsiktens

Ljungskile played Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on October 28. The match kicked off 15:00 UTC. Ljungskile won 4-0.

October 27th
Grebbestads3 - 2MjallbyFull TimeFT

Grebbestads - Mjallby

Grebbestads played Mjallby at the Division 1, Sodra of Sweden on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Grebbestads won 3-2.

Husqvarna2 - 3OddevoldFull TimeFT

Husqvarna - Oddevold

Husqvarna played Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 2-3.

Eskilsminne1 - 2Oskarshamns AIKFull TimeFT

Eskilsminne - Oskarshamns AIK

Eskilsminne played Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Oskarshamns AIK won 1-2.

Torns4 - 2AtvidabergFull TimeFT

Torns - Atvidaberg

Torns played Atvidaberg at the Division 1, Sodra of Sweden on October 27. The match kicked off 12:00 UTC. Torns won 4-2.

Tvaaker1 - 0SkovdeFull TimeFT

Tvaaker - Skovde

Tvaaker played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on October 27. The match kicked off 12:00 UTC. Tvaaker won 1-0.

October 26th
Karlskrona1 - 0KristianstadFull TimeFT

Karlskrona - Kristianstad

Karlskrona played Kristianstad at the Division 1, Sodra of Sweden on October 26. The match kicked off 17:00 UTC. Karlskrona won 1-0.

October 22nd
Kristianstad0 - 2EskilsminneFull TimeFT

Kristianstad - Eskilsminne

Kristianstad played Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on October 22. The match kicked off 17:00 UTC. Eskilsminne won 0-2.

October 20th
Atvidaberg2 - 2AngelholmFull TimeFT

Atvidaberg - Angelholm

Atvidaberg played Angelholm at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Skovde1 - 1TornsFull TimeFT

Skovde - Torns

Skovde played Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oskarshamns AIK2 - 2GrebbestadsFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Grebbestads

Oskarshamns AIK played Grebbestads at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Utsiktens0 - 0TvaakerFull TimeFT

Utsiktens - Tvaaker

Utsiktens played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Oddevold1 - 0LjungskileFull TimeFT

Oddevold - Ljungskile

Oddevold played Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 1-0.

Matchday Live
Notts County4 - 2Doncaster RoversFull TimeFT

Notts County - Doncaster Rovers

Notts County played Doncaster Rovers at the EFL Trophy of England on November 14. The match kicked off 19:45 UTC. Notts County won 4-2.

Southend United3 - 0Southampton U-23Full TimeFT

Southend United - Southampton U-23

Southend United played Southampton U-23 at the EFL Trophy of England on November 14. The match kicked off 19:45 UTC. Southend United won 3-0.

Spartak-23 - 0SibirFull TimeFT

Spartak-2 - Sibir

Spartak-2 played Sibir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-2 won 3-0.

Tambov0 - 1ArmavirFull TimeFT

Tambov - Armavir

Tambov played Armavir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:30 UTC. Armavir won 0-1.

Chertanovo3 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Chertanovo - Nizhnyi Novgorod

Chertanovo played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC. Chertanovo won 3-1.

FK Krasnodar-20 - 0TyumenFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Tyumen

FK Krasnodar-2 played Tyumen at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zenit-20 - 1TomFull TimeFT

Zenit-2 - Tom

Zenit-2 played Tom at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. Tom won 0-1.

Mordovia0 - 1SKA KhabarovskFull TimeFT

Mordovia - SKA Khabarovsk

Mordovia played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. SKA Khabarovsk won 0-1.

Sochi4 - 2RotorFull TimeFT

Sochi - Rotor

Sochi played Rotor at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. Sochi won 4-2.

Shinnik1 - 0FakelFull TimeFT

Shinnik - Fakel

Shinnik played Fakel at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:30 UTC. Shinnik won 1-0.

Avangard4 - 0KhimkiFull TimeFT

Avangard - Khimki

Avangard played Khimki at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. Avangard won 4-0.

Baltica0 - 2Luch-EnergiaFull TimeFT

Baltica - Luch-Energia

Baltica played Luch-Energia at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 17:00 UTC. Luch-Energia won 0-2.

Vasco1 - 1Atletico-PRFull TimeFT

Vasco - Atletico-PR

Vasco played Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 14. The match kicked off 21:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bahia0 - 1Ceara29'

Bahia - Ceara

Bahia are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 14. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and Ceara is winning 0-1.

Parana0 - 1Atletico-MG30'

Parana - Atletico-MG

Parana are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on November 14. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and Atletico-MG is winning 0-1.

CruzeiroCorinthians23:45

Cruzeiro - Corinthians

Cruzeiro are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

PalmeirasFluminense23:45

Palmeiras - Fluminense

Palmeiras are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Sport RecifeVitoria23:45

Sport Recife - Vitoria

Sport Recife are playing Vitoria at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Zulte-Waregem0 - 0NACFull TimeFT

Zulte-Waregem - NAC

Zulte-Waregem played NAC at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Meppen1 - 0EmmenFull TimeFT

Meppen - Emmen

Meppen played Emmen at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Meppen won 1-0.

Leganes1 - 3AD AlcorconFull TimeFT

Leganes - AD Alcorcon

Leganes played AD Alcorcon at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 18:00 UTC. AD Alcorcon won 1-3.

Rayo Vallecano3 - 1GrasshoppersFull TimeFT

Rayo Vallecano - Grasshoppers

Rayo Vallecano played Grasshoppers at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 19:30 UTC. Rayo Vallecano won 3-1.

Deportivo2 - 2Athletic Bilbao0-0 On PenaltiesPen 0-0

Deportivo - Athletic Bilbao

Deportivo played Athletic Bilbao at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Switzerland0 - 1QatarFull TimeFT

Switzerland - Qatar

Switzerland played Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 14. The match kicked off 18:00 UTC. Qatar won 0-1.

Gloucester City3 - 4WokingFull TimeFT

Gloucester City - Woking

Gloucester City played Woking at the National League South of England on November 14. The match kicked off 19:45 UTC. Woking won 3-4.

Taunton Town4 - 0Walton CasualsFull TimeFT

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town played Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 14. The match kicked off 19:45 UTC. Taunton Town won 4-0.

Leatherhead2 - 1KingstonianFull TimeFT

Leatherhead - Kingstonian

Leatherhead played Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match kicked off 19:45 UTC. Leatherhead won 2-1.

Merstham1 - 1MargateFull TimeFT

Merstham - Margate

Merstham played Margate at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Norwich U-230 - 3Athletic U-23Full TimeFT

Norwich U-23 - Athletic U-23

Norwich U-23 played Athletic U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. Athletic U-23 won 0-3.

Schalke-23 - 1AhlenFull TimeFT

Schalke-2 - Ahlen

Schalke-2 played Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. Schalke-2 won 3-1.

Merten3 - 1AlfterFull TimeFT

Merten - Alfter

Merten played Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match kicked off 18:30 UTC. Merten won 3-1.

Borussia Freialdenhoven1 - 3FC Wegberg-BeeckFull TimeFT

Borussia Freialdenhoven - FC Wegberg-Beeck

Borussia Freialdenhoven played FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. FC Wegberg-Beeck won 1-3.

Siegburger SV1 - 1Viktoria ArnoldsweilerFull TimeFT

Siegburger SV - Viktoria Arnoldsweiler

Siegburger SV played Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ergotelis1 - 2PAOKFull TimeFT

Ergotelis - PAOK

Ergotelis played PAOK at the National Cup of Greece on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. PAOK won 1-2.

MonzaNovaraPostponedPst

Monza - Novara

Monza are playing Novara at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14.

PontederaRobur SienaPostponedPst

Pontedera - Robur Siena

Pontedera are playing Robur Siena at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14.

Pro VercelliAlessandriaPostponedPst

Pro Vercelli - Alessandria

Pro Vercelli are playing Alessandria at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14.

Virtus EntellaCarraresePostponedPst

Virtus Entella - Carrarese

Virtus Entella are playing Carrarese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14.

ViterbeseTernanaPostponedPst

Viterbese - Ternana

Viterbese are playing Ternana at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14.

FS Metta LU7 - 2Super NovaFull TimeFT

FS Metta LU - Super Nova

FS Metta LU played Super Nova at the Virsliga, playoffs of Latvia on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. FS Metta LU won 7-2.

USA U-17 W3 - 0Cameroon U-17 WFull TimeFT

USA U-17 W - Cameroon U-17 W

USA U-17 W played Cameroon U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match kicked off 17:00 UTC. USA U-17 W won 3-0.

Korea Republic U-17 W0 - 4Spain U-17 WFull TimeFT

Korea Republic U-17 W - Spain U-17 W

Korea Republic U-17 W played Spain U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. Spain U-17 W won 0-4.

Korea DPR U-17 W1 - 4Germany U-17 WFull TimeFT

Korea DPR U-17 W - Germany U-17 W

Korea DPR U-17 W played Germany U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match kicked off 20:00 UTC. Germany U-17 W won 1-4.

Canada U-17 W0 - 0Colombia U-17 W71'

Canada U-17 W - Colombia U-17 W

Canada U-17 W are playing Colombia U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Javor1 - 1Radnik Surdulica4-5 On PenaltiesPen 4-5

Javor - Radnik Surdulica

Javor played Radnik Surdulica at the National Cup of Serbia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Radnik Surdulica won on penalties as the score was 1-1.

Roda FC1 - 0Torre LevanteFull TimeFT

Roda FC - Torre Levante

Roda FC played Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. Roda FC won 1-0.

Pena DeportivoMercadalPostponedPst

Pena Deportivo - Mercadal

Pena Deportivo are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14.

Esporles0 - 2PoblenseFull TimeFT

Esporles - Poblense

Esporles played Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. Poblense won 0-2.

Oskarshamns AIK4 - 2VarbergFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Varberg

Oskarshamns AIK played Varberg at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match kicked off 15:45 UTC. Oskarshamns AIK won 4-2.

Syrianska1 - 0VarnamoFull TimeFT

Syrianska - Varnamo

Syrianska played Varnamo at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match kicked off 18:00 UTC. Syrianska won 1-0.

England U-194 - 0Moldova U-19Full TimeFT

England U-19 - Moldova U-19

England U-19 played Moldova U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 09:00 UTC. England U-19 won 4-0.

Azerbaijan U-191 - 4Israel U-19Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Israel U-19

Azerbaijan U-19 played Israel U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Israel U-19 won 1-4.

Malta U-190 - 1France U-19Full TimeFT

Malta U-19 - France U-19

Malta U-19 played France U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. France U-19 won 0-1.

Bulgaria U-191 - 1Romania U-19Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Romania U-19

Bulgaria U-19 played Romania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greece U-194 - 0Gibraltar U-19Full TimeFT

Greece U-19 - Gibraltar U-19

Greece U-19 played Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Greece U-19 won 4-0.

FYR Macedonia U-191 - 1Croatia U-19Full TimeFT

FYR Macedonia U-19 - Croatia U-19

FYR Macedonia U-19 played Croatia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Georgia U-197 - 0Liechtenstein U-19Full TimeFT

Georgia U-19 - Liechtenstein U-19

Georgia U-19 played Liechtenstein U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Georgia U-19 won 7-0.

Lithuania U-190 - 5Belgium U-19Full TimeFT

Lithuania U-19 - Belgium U-19

Lithuania U-19 played Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:15 UTC. Belgium U-19 won 0-5.

Serbia U-192 - 2Kazakhstan U-19Full TimeFT

Serbia U-19 - Kazakhstan U-19

Serbia U-19 played Kazakhstan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Turkey U-191 - 2Iceland U-19Full TimeFT

Turkey U-19 - Iceland U-19

Turkey U-19 played Iceland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. Iceland U-19 won 1-2.

Czech Republic U-192 - 1Luxembourg U-19Full TimeFT

Czech Republic U-19 - Luxembourg U-19

Czech Republic U-19 played Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. Czech Republic U-19 won 2-1.

Sweden U-192 - 1San Marino U-19Full TimeFT

Sweden U-19 - San Marino U-19

Sweden U-19 played San Marino U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. Sweden U-19 won 2-1.

Wales U-191 - 2Scotland U-19Full TimeFT

Wales U-19 - Scotland U-19

Wales U-19 played Scotland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 17:00 UTC. Scotland U-19 won 1-2.

Northern Ireland U-190 - 0Poland U-19Full TimeFT

Northern Ireland U-19 - Poland U-19

Northern Ireland U-19 played Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PSMSPS TNIPostponedPst

PSMS - PS TNI

PSMS are playing PS TNI at the Liga 1 of Indonesia on November 14.

Saipa0 - 0Gostaresh FoladFull TimeFT

Saipa - Gostaresh Folad

Saipa played Gostaresh Folad at the Gulf Pro League of Iran on November 14. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Mojzel0 - 0Al-WashmFull TimeFT

Al Mojzel - Al-Washm

Al Mojzel played Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Shoalah0 - 1AbhaFull TimeFT

Al Shoalah - Abha

Al Shoalah played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Abha won 0-1.

Al Ain FC2 - 2JeddahFull TimeFT

Al Ain FC - Jeddah

Al Ain FC played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al-Ansar0 - 0Al-KhaleejFull TimeFT

Al-Ansar - Al-Khaleej

Al-Ansar played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Adalh2 - 0Al JabalainFull TimeFT

Al Adalh - Al Jabalain

Al Adalh played Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 14:35 UTC. Al Adalh won 2-0.

Esperance3 - 0GabesFull TimeFT

Esperance - Gabes

Esperance played Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Esperance won 3-0.

Real EspanaMarathon01:00

Real Espana - Marathon

Real Espana are playing Marathon at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad GJuarez01:00

Universidad G - Juarez

Universidad G are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosMineros Zacatecas03:00

Dorados - Mineros Zacatecas

Dorados are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 03:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC01:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Tauro FCAlianza FC02:00

Tauro FC - Alianza FC

Tauro FC are playing Alianza FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 02:00 UTC.

Sarmiento2 - 0Arsenal SFull TimeFT

Sarmiento - Arsenal S

Sarmiento played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on November 14. The match kicked off 13:45 UTC. Sarmiento won 2-0.

Indep. MedellinAtletico Bucaramanga01:00

Indep. Medellin - Atletico Bucaramanga

Indep. Medellin are playing Atletico Bucaramanga at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa Fe BogotaDeportes Tolima01:00

Santa Fe Bogota - Deportes Tolima

Santa Fe Bogota are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Spain U-214 - 1Denmark U-21Full TimeFT

Spain U-21 - Denmark U-21

Spain U-21 played Denmark U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 14. The match kicked off 19:00 UTC. Spain U-21 won 4-1.

Croatia U-203 - 1Belarus U-20Full TimeFT

Croatia U-20 - Belarus U-20

Croatia U-20 played Belarus U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. Croatia U-20 won 3-1.

Peru U-202 - 1Ecuador U-20Full TimeFT

Peru U-20 - Ecuador U-20

Peru U-20 played Ecuador U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match kicked off 17:30 UTC. Peru U-20 won 2-1.

Venezuela U-201 - 0Bolivia U-20Full TimeFT

Venezuela U-20 - Bolivia U-20

Venezuela U-20 played Bolivia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match kicked off 20:30 UTC. Venezuela U-20 won 1-0.

Armenia U-190 - 4Netherlands U-19Full TimeFT

Armenia U-19 - Netherlands U-19

Armenia U-19 played Netherlands U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Netherlands U-19 won 0-4.

Spain U-190 - 0Norway U-19Full TimeFT

Spain U-19 - Norway U-19

Spain U-19 played Norway U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germany U-190 - 1Portugal U-19Full TimeFT

Germany U-19 - Portugal U-19

Germany U-19 played Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Portugal U-19 won 0-1.

Slovakia U-172 - 1Hungary U-17Full TimeFT

Slovakia U-17 - Hungary U-17

Slovakia U-17 played Hungary U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Slovakia U-17 won 2-1.

Ireland U-171 - 4Germany U-17Full TimeFT

Ireland U-17 - Germany U-17

Ireland U-17 played Germany U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Germany U-17 won 1-4.