SWEDEN Damallsvenskan - Women Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Latest Results
October 27th
Pitea W6 - 1Vaxjo WFull TimeFT

Pitea W - Vaxjo W

Pitea W played Vaxjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 27. The match kicked off 13:30 UTC. Pitea W won 6-1.

Linkoping W0 - 0Kristianstads WFull TimeFT

Linkoping W - Kristianstads W

Linkoping W played Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 27. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Goteborg W4 - 2Rosengard WFull TimeFT

Goteborg W - Rosengard W

Goteborg W played Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 27. The match kicked off 13:30 UTC. Goteborg W won 4-2.

Limhamn W1 - 0Djurgarden WFull TimeFT

Limhamn W - Djurgarden W

Limhamn W played Djurgarden W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 27. The match kicked off 13:30 UTC. Limhamn W won 1-0.

Hammarby W0 - 3Vittsjo WFull TimeFT

Hammarby W - Vittsjo W

Hammarby W played Vittsjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 27. The match kicked off 13:30 UTC. Vittsjo W won 0-3.

Eskilstuna United W4 - 1Kalmar WFull TimeFT

Eskilstuna United W - Kalmar W

Eskilstuna United W played Kalmar W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 27. The match kicked off 13:30 UTC. Eskilstuna United W won 4-1.

October 23rd
Djurgarden W2 - 2Linkoping WFull TimeFT

Djurgarden W - Linkoping W

Djurgarden W played Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 23. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

October 22nd
Rosengard W1 - 0Pitea WFull TimeFT

Rosengard W - Pitea W

Rosengard W played Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 22. The match kicked off 16:30 UTC. Rosengard W won 1-0.

October 21st
Vittsjo W4 - 0Eskilstuna United WFull TimeFT

Vittsjo W - Eskilstuna United W

Vittsjo W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Vittsjo W won 4-0.

October 20th
Kristianstads W1 - 5Goteborg WFull TimeFT

Kristianstads W - Goteborg W

Kristianstads W played Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Goteborg W won 1-5.

Kalmar W0 - 3Limhamn WFull TimeFT

Kalmar W - Limhamn W

Kalmar W played Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Limhamn W won 0-3.

Vaxjo W5 - 1Hammarby WFull TimeFT

Vaxjo W - Hammarby W

Vaxjo W played Hammarby W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 11:45 UTC. Vaxjo W won 5-1.

October 14th
Rosengard W5 - 1Hammarby WFull TimeFT

Rosengard W - Hammarby W

Rosengard W played Hammarby W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 14. The match kicked off 14:00 UTC. Rosengard W won 5-1.

Vaxjo W0 - 4Goteborg WFull TimeFT

Vaxjo W - Goteborg W

Vaxjo W played Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 14. The match kicked off 13:30 UTC. Goteborg W won 0-4.

Kristianstads W4 - 2Limhamn WFull TimeFT

Kristianstads W - Limhamn W

Kristianstads W played Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 14. The match kicked off 13:00 UTC. Kristianstads W won 4-2.

Djurgarden W2 - 0Vittsjo WFull TimeFT

Djurgarden W - Vittsjo W

Djurgarden W played Vittsjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 14. The match kicked off 13:00 UTC. Djurgarden W won 2-0.

Kalmar W1 - 2Pitea WFull TimeFT

Kalmar W - Pitea W

Kalmar W played Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 14. The match kicked off 12:00 UTC. Pitea W won 1-2.

October 13th
Linkoping W0 - 1Eskilstuna United WFull TimeFT

Linkoping W - Eskilstuna United W

Linkoping W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 13. The match kicked off 13:00 UTC. Eskilstuna United W won 0-1.

September 30th
Eskilstuna United W3 - 1Djurgarden WFull TimeFT

Eskilstuna United W - Djurgarden W

Eskilstuna United W played Djurgarden W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 30. The match kicked off 15:00 UTC. Eskilstuna United W won 3-1.

Pitea W4 - 2Linkoping WFull TimeFT

Pitea W - Linkoping W

Pitea W played Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 30. The match kicked off 14:00 UTC. Pitea W won 4-2.

Vittsjo W1 - 2Rosengard WFull TimeFT

Vittsjo W - Rosengard W

Vittsjo W played Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 30. The match kicked off 13:00 UTC. Rosengard W won 1-2.

Goteborg W5 - 1Kalmar WFull TimeFT

Goteborg W - Kalmar W

Goteborg W played Kalmar W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 30. The match kicked off 13:00 UTC. Goteborg W won 5-1.

September 29th
Limhamn W2 - 1Vaxjo WFull TimeFT

Limhamn W - Vaxjo W

Limhamn W played Vaxjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 29. The match kicked off 13:00 UTC. Limhamn W won 2-1.

Hammarby W0 - 1Kristianstads WFull TimeFT

Hammarby W - Kristianstads W

Hammarby W played Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 29. The match kicked off 11:45 UTC. Kristianstads W won 0-1.

September 23rd
Djurgarden W0 - 1Pitea WFull TimeFT

Djurgarden W - Pitea W

Djurgarden W played Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 23. The match kicked off 13:00 UTC. Pitea W won 0-1.

Rosengard W3 - 0Kristianstads WFull TimeFT

Rosengard W - Kristianstads W

Rosengard W played Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 23. The match kicked off 12:00 UTC. Rosengard W won 3-0.

Vittsjo W0 - 1Limhamn WFull TimeFT

Vittsjo W - Limhamn W

Vittsjo W played Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 23. The match kicked off 11:00 UTC. Limhamn W won 0-1.

September 22nd
Kalmar W1 - 9Linkoping WFull TimeFT

Kalmar W - Linkoping W

Kalmar W played Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match kicked off 13:00 UTC. Linkoping W won 1-9.

Hammarby W2 - 1Goteborg WFull TimeFT

Hammarby W - Goteborg W

Hammarby W played Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match kicked off 13:00 UTC. Hammarby W won 2-1.

Vaxjo W2 - 0Eskilstuna United WFull TimeFT

Vaxjo W - Eskilstuna United W

Vaxjo W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match kicked off 12:00 UTC. Vaxjo W won 2-0.

Matchday Live
Notts CountyDoncaster Rovers19:45

Notts County - Doncaster Rovers

Notts County are playing Doncaster Rovers at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Southend UnitedSouthampton U-2319:45

Southend United - Southampton U-23

Southend United are playing Southampton U-23 at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Spartak-23 - 0SibirFull TimeFT

Spartak-2 - Sibir

Spartak-2 played Sibir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-2 won 3-0.

Tambov0 - 1ArmavirFull TimeFT

Tambov - Armavir

Tambov played Armavir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:30 UTC. Armavir won 0-1.

Chertanovo3 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Chertanovo - Nizhnyi Novgorod

Chertanovo played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC. Chertanovo won 3-1.

FK Krasnodar-20 - 0TyumenFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Tyumen

FK Krasnodar-2 played Tyumen at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zenit-20 - 1TomFull TimeFT

Zenit-2 - Tom

Zenit-2 played Tom at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. Tom won 0-1.

Mordovia0 - 1SKA KhabarovskHalf TimeHT

Mordovia - SKA Khabarovsk

Mordovia are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and SKA Khabarovsk is winning 0-1.

Sochi3 - 0RotorHalf TimeHT

Sochi - Rotor

Sochi are playing Rotor at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Sochi is winning 3-0.

Shinnik0 - 0Fakel31'

Shinnik - Fakel

Shinnik are playing Fakel at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Avangard0 - 0Khimki2'

Avangard - Khimki

Avangard are playing Khimki at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BalticaLuch-Energia17:00

Baltica - Luch-Energia

Baltica are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

VascoAtletico-PR21:30

Vasco - Atletico-PR

Vasco are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 21:30 UTC.

BahiaCeara23:00

Bahia - Ceara

Bahia are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

ParanaAtletico-MG23:00

Parana - Atletico-MG

Parana are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

CruzeiroCorinthians23:45

Cruzeiro - Corinthians

Cruzeiro are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

PalmeirasFluminense23:45

Palmeiras - Fluminense

Palmeiras are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Sport RecifeVitoria23:45

Sport Recife - Vitoria

Sport Recife are playing Vitoria at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Zulte-Waregem0 - 0NACFull TimeFT

Zulte-Waregem - NAC

Zulte-Waregem played NAC at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Meppen1 - 0EmmenFull TimeFT

Meppen - Emmen

Meppen played Emmen at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Meppen won 1-0.

LeganesAD Alcorcon18:00

Leganes - AD Alcorcon

Leganes are playing AD Alcorcon at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo VallecanoGrasshoppers19:30

Rayo Vallecano - Grasshoppers

Rayo Vallecano are playing Grasshoppers at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

DeportivoAthletic Bilbao19:45

Deportivo - Athletic Bilbao

Deportivo are playing Athletic Bilbao at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandQatar18:00

Switzerland - Qatar

Switzerland are playing Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Gloucester CityWoking19:45

Gloucester City - Woking

Gloucester City are playing Woking at the National League South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Taunton TownWalton Casuals19:45

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

LeatherheadKingstonian19:45

Leatherhead - Kingstonian

Leatherhead are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

MersthamMargate19:45

Merstham - Margate

Merstham are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Norwich U-23Athletic U-2319:00

Norwich U-23 - Athletic U-23

Norwich U-23 are playing Athletic U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Schalke-2Ahlen19:00

Schalke-2 - Ahlen

Schalke-2 are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

MertenAlfter18:30

Merten - Alfter

Merten are playing Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Borussia FreialdenhovenFC Wegberg-Beeck19:00

Borussia Freialdenhoven - FC Wegberg-Beeck

Borussia Freialdenhoven are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Siegburger SVViktoria Arnoldsweiler19:00

Siegburger SV - Viktoria Arnoldsweiler

Siegburger SV are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Ergotelis1 - 2PAOKFull TimeFT

Ergotelis - PAOK

Ergotelis played PAOK at the National Cup of Greece on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. PAOK won 1-2.

MonzaNovara15:30

Monza - Novara

Monza are playing Novara at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 15:30 UTC.

PontederaRobur Siena17:30

Pontedera - Robur Siena

Pontedera are playing Robur Siena at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Pro VercelliAlessandria19:30

Pro Vercelli - Alessandria

Pro Vercelli are playing Alessandria at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Virtus EntellaCarrarese19:30

Virtus Entella - Carrarese

Virtus Entella are playing Carrarese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

ViterbeseTernana19:30

Viterbese - Ternana

Viterbese are playing Ternana at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

FS Metta LU0 - 0Super Nova2'

FS Metta LU - Super Nova

FS Metta LU are playing Super Nova at the Virsliga, playoffs of Latvia on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

USA U-17 WCameroon U-17 W17:00

USA U-17 W - Cameroon U-17 W

USA U-17 W are playing Cameroon U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Korea Republic U-17 WSpain U-17 W19:00

Korea Republic U-17 W - Spain U-17 W

Korea Republic U-17 W are playing Spain U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Korea DPR U-17 WGermany U-17 W20:00

Korea DPR U-17 W - Germany U-17 W

Korea DPR U-17 W are playing Germany U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Canada U-17 WColombia U-17 W22:00

Canada U-17 W - Colombia U-17 W

Canada U-17 W are playing Colombia U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Javor1 - 1Radnik Surdulica4-5 On PenaltiesPen 4-5

Javor - Radnik Surdulica

Javor played Radnik Surdulica at the National Cup of Serbia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Radnik Surdulica won on penalties as the score was 1-1.

Roda FCTorre Levante19:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Pena DeportivoMercadal15:00

Pena Deportivo - Mercadal

Pena Deportivo are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 15:00 UTC.

EsporlesPoblense19:00

Esporles - Poblense

Esporles are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Oskarshamns AIK1 - 0Varberg23'

Oskarshamns AIK - Varberg

Oskarshamns AIK are playing Varberg at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match kicked off 15:45 UTC. It's the first half and Oskarshamns AIK is winning 1-0.

SyrianskaVarnamo18:00

Syrianska - Varnamo

Syrianska are playing Varnamo at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

England U-194 - 0Moldova U-19Full TimeFT

England U-19 - Moldova U-19

England U-19 played Moldova U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 09:00 UTC. England U-19 won 4-0.

Azerbaijan U-191 - 4Israel U-19Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Israel U-19

Azerbaijan U-19 played Israel U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Israel U-19 won 1-4.

Malta U-190 - 1France U-19Full TimeFT

Malta U-19 - France U-19

Malta U-19 played France U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. France U-19 won 0-1.

Bulgaria U-191 - 1Romania U-19Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Romania U-19

Bulgaria U-19 played Romania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greece U-194 - 0Gibraltar U-19Full TimeFT

Greece U-19 - Gibraltar U-19

Greece U-19 played Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Greece U-19 won 4-0.

FYR Macedonia U-191 - 1Croatia U-19Full TimeFT

FYR Macedonia U-19 - Croatia U-19

FYR Macedonia U-19 played Croatia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Georgia U-197 - 0Liechtenstein U-19Full TimeFT

Georgia U-19 - Liechtenstein U-19

Georgia U-19 played Liechtenstein U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Georgia U-19 won 7-0.

Lithuania U-190 - 5Belgium U-19Full TimeFT

Lithuania U-19 - Belgium U-19

Lithuania U-19 played Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:15 UTC. Belgium U-19 won 0-5.

Serbia U-192 - 2Kazakhstan U-19Full TimeFT

Serbia U-19 - Kazakhstan U-19

Serbia U-19 played Kazakhstan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Turkey U-191 - 2Iceland U-19Full TimeFT

Turkey U-19 - Iceland U-19

Turkey U-19 played Iceland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. Iceland U-19 won 1-2.

Czech Republic U-19Luxembourg U-1916:00

Czech Republic U-19 - Luxembourg U-19

Czech Republic U-19 are playing Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Sweden U-190 - 0San Marino U-192'

Sweden U-19 - San Marino U-19

Sweden U-19 are playing San Marino U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wales U-19Scotland U-1917:00

Wales U-19 - Scotland U-19

Wales U-19 are playing Scotland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Northern Ireland U-19Poland U-1919:00

Northern Ireland U-19 - Poland U-19

Northern Ireland U-19 are playing Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

PSMSPS TNIPostponedPst

PSMS - PS TNI

PSMS are playing PS TNI at the Liga 1 of Indonesia on November 14.

Saipa0 - 0Gostaresh FoladFull TimeFT

Saipa - Gostaresh Folad

Saipa played Gostaresh Folad at the Gulf Pro League of Iran on November 14. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Mojzel0 - 0Al-WashmFull TimeFT

Al Mojzel - Al-Washm

Al Mojzel played Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Shoalah0 - 1AbhaFull TimeFT

Al Shoalah - Abha

Al Shoalah played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Abha won 0-1.

Al Ain FC2 - 2JeddahFull TimeFT

Al Ain FC - Jeddah

Al Ain FC played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al-Ansar0 - 0Al-KhaleejFull TimeFT

Al-Ansar - Al-Khaleej

Al-Ansar played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Adalh0 - 0Al Jabalain68'

Al Adalh - Al Jabalain

Al Adalh are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 14:35 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Esperance3 - 0GabesFull TimeFT

Esperance - Gabes

Esperance played Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Esperance won 3-0.

Real EspanaMarathon01:00

Real Espana - Marathon

Real Espana are playing Marathon at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad GJuarez01:00

Universidad G - Juarez

Universidad G are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosMineros Zacatecas03:00

Dorados - Mineros Zacatecas

Dorados are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 03:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC01:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Tauro FCAlianza FC02:00

Tauro FC - Alianza FC

Tauro FC are playing Alianza FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 02:00 UTC.

Sarmiento2 - 0Arsenal SFull TimeFT

Sarmiento - Arsenal S

Sarmiento played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on November 14. The match kicked off 13:45 UTC. Sarmiento won 2-0.

Indep. MedellinAtletico Bucaramanga01:00

Indep. Medellin - Atletico Bucaramanga

Indep. Medellin are playing Atletico Bucaramanga at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa Fe BogotaDeportes Tolima01:00

Santa Fe Bogota - Deportes Tolima

Santa Fe Bogota are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Spain U-21Denmark U-2119:00

Spain U-21 - Denmark U-21

Spain U-21 are playing Denmark U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-20Belarus U-2016:00

Croatia U-20 - Belarus U-20

Croatia U-20 are playing Belarus U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Peru U-20Ecuador U-2017:30

Peru U-20 - Ecuador U-20

Peru U-20 are playing Ecuador U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Venezuela U-20Bolivia U-2020:30

Venezuela U-20 - Bolivia U-20

Venezuela U-20 are playing Bolivia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 20:30 UTC.

Armenia U-190 - 4Netherlands U-19Full TimeFT

Armenia U-19 - Netherlands U-19

Armenia U-19 played Netherlands U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Netherlands U-19 won 0-4.

Spain U-190 - 0Norway U-19Full TimeFT

Spain U-19 - Norway U-19

Spain U-19 played Norway U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germany U-190 - 1Portugal U-19Full TimeFT

Germany U-19 - Portugal U-19

Germany U-19 played Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Portugal U-19 won 0-1.

Slovakia U-172 - 1Hungary U-17Full TimeFT

Slovakia U-17 - Hungary U-17

Slovakia U-17 played Hungary U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Slovakia U-17 won 2-1.

Ireland U-171 - 4Germany U-17Full TimeFT

Ireland U-17 - Germany U-17

Ireland U-17 played Germany U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Germany U-17 won 1-4.