SLOVENIA 1. SNL Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Upcoming Fixtures
November 23rd
OlimpijaMura19:15

Olimpija - Mura

Olimpija are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on November 23. The match will kick off 19:15 UTC.

November 24th
CeljeRudar Velenje13:45

Celje - Rudar Velenje

Celje are playing Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on November 24. The match will kick off 13:45 UTC.

MariborKrsko16:00

Maribor - Krsko

Maribor are playing Krsko at the 1. SNL of Slovenia on November 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Krsko1 - 3AluminijFull TimeFT

Krsko - Aluminij

Krsko played Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on November 11. The match kicked off 17:00 UTC. Aluminij won 1-3.

Rudar Velenje1 - 2OlimpijaFull TimeFT

Rudar Velenje - Olimpija

Rudar Velenje played Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on November 11. The match kicked off 15:00 UTC. Olimpija won 1-2.

Domzale1 - 1CeljeFull TimeFT

Domzale - Celje

Domzale played Celje at the 1. SNL of Slovenia on November 11. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

past Saturday
Maribor4 - 1TriglavFull TimeFT

Maribor - Triglav

Maribor played Triglav at the 1. SNL of Slovenia on November 10. The match kicked off 15:15 UTC. Maribor won 4-1.

Mura1 - 0GoricaFull TimeFT

Mura - Gorica

Mura played Gorica at the 1. SNL of Slovenia on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Mura won 1-0.

November 7th
Domzale3 - 1GoricaFull TimeFT

Domzale - Gorica

Domzale played Gorica at the 1. SNL of Slovenia on November 7. The match kicked off 14:10 UTC. Domzale won 3-1.

November 4th
Aluminij0 - 2MuraFull TimeFT

Aluminij - Mura

Aluminij played Mura at the 1. SNL of Slovenia on November 4. The match kicked off 17:30 UTC. Mura won 0-2.

Olimpija4 - 4DomzaleFull TimeFT

Olimpija - Domzale

Olimpija played Domzale at the 1. SNL of Slovenia on November 4. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Celje0 - 5MariborFull TimeFT

Celje - Maribor

Celje played Maribor at the 1. SNL of Slovenia on November 4. The match kicked off 13:00 UTC. Maribor won 0-5.

Triglav4 - 3KrskoFull TimeFT

Triglav - Krsko

Triglav played Krsko at the 1. SNL of Slovenia on November 4. The match kicked off 10:45 UTC. Triglav won 4-3.

November 3rd
Gorica2 - 2Rudar VelenjeFull TimeFT

Gorica - Rudar Velenje

Gorica played Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on November 3. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

October 28th
Rudar Velenje3 - 2AluminijFull TimeFT

Rudar Velenje - Aluminij

Rudar Velenje played Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on October 28. The match kicked off 17:00 UTC. Rudar Velenje won 3-2.

Krsko2 - 0MuraFull TimeFT

Krsko - Mura

Krsko played Mura at the 1. SNL of Slovenia on October 28. The match kicked off 13:00 UTC. Krsko won 2-0.

October 27th
Maribor1 - 2OlimpijaFull TimeFT

Maribor - Olimpija

Maribor played Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on October 27. The match kicked off 14:45 UTC. Olimpija won 1-2.

Triglav1 - 2CeljeFull TimeFT

Triglav - Celje

Triglav played Celje at the 1. SNL of Slovenia on October 27. The match kicked off 12:00 UTC. Celje won 1-2.

October 21st
Olimpija2 - 0TriglavFull TimeFT

Olimpija - Triglav

Olimpija played Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Olimpija won 2-0.

Celje2 - 1KrskoFull TimeFT

Celje - Krsko

Celje played Krsko at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 12:45 UTC. Celje won 2-1.

October 20th
Aluminij0 - 0DomzaleFull TimeFT

Aluminij - Domzale

Aluminij played Domzale at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gorica0 - 3MariborFull TimeFT

Gorica - Maribor

Gorica played Maribor at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maribor won 0-3.

Mura2 - 1Rudar VelenjeFull TimeFT

Mura - Rudar Velenje

Mura played Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Mura won 2-1.

October 7th
Triglav2 - 4GoricaFull TimeFT

Triglav - Gorica

Triglav played Gorica at the 1. SNL of Slovenia on October 7. The match kicked off 13:30 UTC. Gorica won 2-4.

October 6th
Celje1 - 3OlimpijaFull TimeFT

Celje - Olimpija

Celje played Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on October 6. The match kicked off 18:15 UTC. Olimpija won 1-3.

Maribor2 - 1AluminijFull TimeFT

Maribor - Aluminij

Maribor played Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on October 6. The match kicked off 15:00 UTC. Maribor won 2-1.

Domzale2 - 2MuraFull TimeFT

Domzale - Mura

Domzale played Mura at the 1. SNL of Slovenia on October 6. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

October 5th
Krsko0 - 0Rudar VelenjeFull TimeFT

Krsko - Rudar Velenje

Krsko played Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on October 5. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

October 1st
Aluminij2 - 0TriglavFull TimeFT

Aluminij - Triglav

Aluminij played Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 1. The match kicked off 16:00 UTC. Aluminij won 2-0.

Gorica1 - 1CeljeFull TimeFT

Gorica - Celje

Gorica played Celje at the 1. SNL of Slovenia on October 1. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

September 30th
Olimpija1 - 1KrskoFull TimeFT

Olimpija - Krsko

Olimpija played Krsko at the 1. SNL of Slovenia on September 30. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rudar Velenje2 - 1DomzaleFull TimeFT

Rudar Velenje - Domzale

Rudar Velenje played Domzale at the 1. SNL of Slovenia on September 30. The match kicked off 14:00 UTC. Rudar Velenje won 2-1.

Mura4 - 1MariborFull TimeFT

Mura - Maribor

Mura played Maribor at the 1. SNL of Slovenia on September 30. The match kicked off 11:00 UTC. Mura won 4-1.

Matchday Live
Notts CountyDoncaster Rovers19:45

Notts County - Doncaster Rovers

Notts County are playing Doncaster Rovers at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Southend UnitedSouthampton U-2319:45

Southend United - Southampton U-23

Southend United are playing Southampton U-23 at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Spartak-23 - 0SibirFull TimeFT

Spartak-2 - Sibir

Spartak-2 played Sibir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-2 won 3-0.

Tambov0 - 1ArmavirFull TimeFT

Tambov - Armavir

Tambov played Armavir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:30 UTC. Armavir won 0-1.

Chertanovo3 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Chertanovo - Nizhnyi Novgorod

Chertanovo played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC. Chertanovo won 3-1.

FK Krasnodar-20 - 0TyumenFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Tyumen

FK Krasnodar-2 played Tyumen at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zenit-20 - 1Tom83'

Zenit-2 - Tom

Zenit-2 are playing Tom at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Tom is winning 0-1.

Mordovia0 - 1SKA Khabarovsk40'

Mordovia - SKA Khabarovsk

Mordovia are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and SKA Khabarovsk is winning 0-1.

Sochi3 - 0Rotor38'

Sochi - Rotor

Sochi are playing Rotor at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Sochi is winning 3-0.

Shinnik0 - 0Fakel8'

Shinnik - Fakel

Shinnik are playing Fakel at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AvangardKhimki16:00

Avangard - Khimki

Avangard are playing Khimki at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

BalticaLuch-Energia17:00

Baltica - Luch-Energia

Baltica are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

VascoAtletico-PR21:30

Vasco - Atletico-PR

Vasco are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 21:30 UTC.

BahiaCeara23:00

Bahia - Ceara

Bahia are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

ParanaAtletico-MG23:00

Parana - Atletico-MG

Parana are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

CruzeiroCorinthians23:45

Cruzeiro - Corinthians

Cruzeiro are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

PalmeirasFluminense23:45

Palmeiras - Fluminense

Palmeiras are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Sport RecifeVitoria23:45

Sport Recife - Vitoria

Sport Recife are playing Vitoria at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Zulte-Waregem0 - 0NACFull TimeFT

Zulte-Waregem - NAC

Zulte-Waregem played NAC at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Meppen1 - 0EmmenFull TimeFT

Meppen - Emmen

Meppen played Emmen at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Meppen won 1-0.

LeganesAD Alcorcon18:00

Leganes - AD Alcorcon

Leganes are playing AD Alcorcon at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo VallecanoGrasshoppers19:30

Rayo Vallecano - Grasshoppers

Rayo Vallecano are playing Grasshoppers at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

DeportivoAthletic Bilbao19:45

Deportivo - Athletic Bilbao

Deportivo are playing Athletic Bilbao at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandQatar18:00

Switzerland - Qatar

Switzerland are playing Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Gloucester CityWoking19:45

Gloucester City - Woking

Gloucester City are playing Woking at the National League South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Taunton TownWalton Casuals19:45

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

LeatherheadKingstonian19:45

Leatherhead - Kingstonian

Leatherhead are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

MersthamMargate19:45

Merstham - Margate

Merstham are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Norwich U-23Athletic U-2319:00

Norwich U-23 - Athletic U-23

Norwich U-23 are playing Athletic U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Schalke-2Ahlen19:00

Schalke-2 - Ahlen

Schalke-2 are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

MertenAlfter18:30

Merten - Alfter

Merten are playing Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Borussia FreialdenhovenFC Wegberg-Beeck19:00

Borussia Freialdenhoven - FC Wegberg-Beeck

Borussia Freialdenhoven are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Siegburger SVViktoria Arnoldsweiler19:00

Siegburger SV - Viktoria Arnoldsweiler

Siegburger SV are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Ergotelis1 - 2PAOKFull TimeFT

Ergotelis - PAOK

Ergotelis played PAOK at the National Cup of Greece on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. PAOK won 1-2.

MonzaNovara15:30

Monza - Novara

Monza are playing Novara at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 15:30 UTC.

PontederaRobur Siena17:30

Pontedera - Robur Siena

Pontedera are playing Robur Siena at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Pro VercelliAlessandria19:30

Pro Vercelli - Alessandria

Pro Vercelli are playing Alessandria at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Virtus EntellaCarrarese19:30

Virtus Entella - Carrarese

Virtus Entella are playing Carrarese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

ViterbeseTernana19:30

Viterbese - Ternana

Viterbese are playing Ternana at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

FS Metta LUSuper Nova16:00

FS Metta LU - Super Nova

FS Metta LU are playing Super Nova at the Virsliga, playoffs of Latvia on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

USA U-17 WCameroon U-17 W17:00

USA U-17 W - Cameroon U-17 W

USA U-17 W are playing Cameroon U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Korea Republic U-17 WSpain U-17 W19:00

Korea Republic U-17 W - Spain U-17 W

Korea Republic U-17 W are playing Spain U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Korea DPR U-17 WGermany U-17 W20:00

Korea DPR U-17 W - Germany U-17 W

Korea DPR U-17 W are playing Germany U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Canada U-17 WColombia U-17 W22:00

Canada U-17 W - Colombia U-17 W

Canada U-17 W are playing Colombia U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Javor1 - 1Radnik Surdulica0-0 On PenaltiesPen 0-0

Javor - Radnik Surdulica

Javor played Radnik Surdulica at the National Cup of Serbia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roda FCTorre Levante19:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Pena DeportivoMercadal15:00

Pena Deportivo - Mercadal

Pena Deportivo are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 15:00 UTC.

EsporlesPoblense19:00

Esporles - Poblense

Esporles are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Oskarshamns AIKVarberg15:45

Oskarshamns AIK - Varberg

Oskarshamns AIK are playing Varberg at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 15:45 UTC.

SyrianskaVarnamo18:00

Syrianska - Varnamo

Syrianska are playing Varnamo at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

England U-194 - 0Moldova U-19Full TimeFT

England U-19 - Moldova U-19

England U-19 played Moldova U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 09:00 UTC. England U-19 won 4-0.

Azerbaijan U-191 - 4Israel U-19Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Israel U-19

Azerbaijan U-19 played Israel U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Israel U-19 won 1-4.

Malta U-190 - 1France U-19Full TimeFT

Malta U-19 - France U-19

Malta U-19 played France U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. France U-19 won 0-1.

Bulgaria U-191 - 1Romania U-19Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Romania U-19

Bulgaria U-19 played Romania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greece U-194 - 0Gibraltar U-19Full TimeFT

Greece U-19 - Gibraltar U-19

Greece U-19 played Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Greece U-19 won 4-0.

FYR Macedonia U-191 - 1Croatia U-19Full TimeFT

FYR Macedonia U-19 - Croatia U-19

FYR Macedonia U-19 played Croatia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Georgia U-197 - 0Liechtenstein U-19Full TimeFT

Georgia U-19 - Liechtenstein U-19

Georgia U-19 played Liechtenstein U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Georgia U-19 won 7-0.

Lithuania U-190 - 5Belgium U-19Full TimeFT

Lithuania U-19 - Belgium U-19

Lithuania U-19 played Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:15 UTC. Belgium U-19 won 0-5.

Serbia U-192 - 2Kazakhstan U-1982'

Serbia U-19 - Kazakhstan U-19

Serbia U-19 are playing Kazakhstan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Turkey U-190 - 1Iceland U-1983'

Turkey U-19 - Iceland U-19

Turkey U-19 are playing Iceland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Iceland U-19 is winning 0-1.

Czech Republic U-19Luxembourg U-1916:00

Czech Republic U-19 - Luxembourg U-19

Czech Republic U-19 are playing Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Sweden U-19San Marino U-1916:00

Sweden U-19 - San Marino U-19

Sweden U-19 are playing San Marino U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Wales U-19Scotland U-1917:00

Wales U-19 - Scotland U-19

Wales U-19 are playing Scotland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Northern Ireland U-19Poland U-1919:00

Northern Ireland U-19 - Poland U-19

Northern Ireland U-19 are playing Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

PSMSPS TNI11:30

PSMS - PS TNI

PSMS are playing PS TNI at the Liga 1 of Indonesia on November 14. The match will kick off 11:30 UTC.

Saipa0 - 0Gostaresh FoladFull TimeFT

Saipa - Gostaresh Folad

Saipa played Gostaresh Folad at the Gulf Pro League of Iran on November 14. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Mojzel0 - 0Al-WashmFull TimeFT

Al Mojzel - Al-Washm

Al Mojzel played Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Shoalah0 - 1AbhaFull TimeFT

Al Shoalah - Abha

Al Shoalah played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Abha won 0-1.

Al Ain FC2 - 2JeddahFull TimeFT

Al Ain FC - Jeddah

Al Ain FC played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al-Ansar0 - 0Al-KhaleejFull TimeFT

Al-Ansar - Al-Khaleej

Al-Ansar played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Adalh0 - 0Al JabalainHalf TimeHT

Al Adalh - Al Jabalain

Al Adalh are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 14:35 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Esperance3 - 0GabesFull TimeFT

Esperance - Gabes

Esperance played Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Esperance won 3-0.

Real EspanaMarathon01:00

Real Espana - Marathon

Real Espana are playing Marathon at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad GJuarez01:00

Universidad G - Juarez

Universidad G are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosMineros Zacatecas03:00

Dorados - Mineros Zacatecas

Dorados are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 03:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC01:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Tauro FCAlianza FC02:00

Tauro FC - Alianza FC

Tauro FC are playing Alianza FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 02:00 UTC.

Sarmiento2 - 0Arsenal SFull TimeFT

Sarmiento - Arsenal S

Sarmiento played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on November 14. The match kicked off 13:45 UTC. Sarmiento won 2-0.

Indep. MedellinAtletico Bucaramanga01:00

Indep. Medellin - Atletico Bucaramanga

Indep. Medellin are playing Atletico Bucaramanga at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa Fe BogotaDeportes Tolima01:00

Santa Fe Bogota - Deportes Tolima

Santa Fe Bogota are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Spain U-21Denmark U-2119:00

Spain U-21 - Denmark U-21

Spain U-21 are playing Denmark U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-20Belarus U-2016:00

Croatia U-20 - Belarus U-20

Croatia U-20 are playing Belarus U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Peru U-20Ecuador U-2017:30

Peru U-20 - Ecuador U-20

Peru U-20 are playing Ecuador U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Venezuela U-20Bolivia U-2020:30

Venezuela U-20 - Bolivia U-20

Venezuela U-20 are playing Bolivia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 20:30 UTC.

Armenia U-190 - 4Netherlands U-19Full TimeFT

Armenia U-19 - Netherlands U-19

Armenia U-19 played Netherlands U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Netherlands U-19 won 0-4.

Spain U-190 - 0Norway U-19Full TimeFT

Spain U-19 - Norway U-19

Spain U-19 played Norway U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germany U-190 - 1Portugal U-19Full TimeFT

Germany U-19 - Portugal U-19

Germany U-19 played Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Portugal U-19 won 0-1.

Slovakia U-172 - 1Hungary U-17Full TimeFT

Slovakia U-17 - Hungary U-17

Slovakia U-17 played Hungary U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Slovakia U-17 won 2-1.

Ireland U-171 - 4Germany U-17Full TimeFT

Ireland U-17 - Germany U-17

Ireland U-17 played Germany U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Germany U-17 won 1-4.