CYPRUS 1. Division Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Upcoming Fixtures
November 24th
AEK LarnacaAPOEL15:00

AEK Larnaca - APOEL

AEK Larnaca are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on November 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Apollon LimassolAlki Oroklini17:00

Apollon Limassol - Alki Oroklini

Apollon Limassol are playing Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on November 24. The match will kick off 17:00 UTC.

November 25th
PafosEnosis Paralimni14:00

Pafos - Enosis Paralimni

Pafos are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

OmoniaAnorthosis15:00

Omonia - Anorthosis

Omonia are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Nea SalamisAEL16:00

Nea Salamis - AEL

Nea Salamis are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

November 26th
Ermis AradippouDoxa17:00

Ermis Aradippou - Doxa

Ermis Aradippou are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on November 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Alki Oroklini0 - 3AEK LarnacaFull TimeFT

Alki Oroklini - AEK Larnaca

Alki Oroklini played AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on November 11. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 0-3.

Doxa1 - 2OmoniaFull TimeFT

Doxa - Omonia

Doxa played Omonia at the 1. Division of Cyprus on November 11. The match kicked off 15:00 UTC. Omonia won 1-2.

AEL0 - 3Apollon LimassolFull TimeFT

AEL - Apollon Limassol

AEL played Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on November 11. The match kicked off 14:00 UTC. Apollon Limassol won 0-3.

past Saturday
Anorthosis1 - 0Nea SalamisFull TimeFT

Anorthosis - Nea Salamis

Anorthosis played Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on November 10. The match kicked off 17:00 UTC. Anorthosis won 1-0.

Ermis Aradippou3 - 0PafosFull TimeFT

Ermis Aradippou - Pafos

Ermis Aradippou played Pafos at the 1. Division of Cyprus on November 10. The match kicked off 16:00 UTC. Ermis Aradippou won 3-0.

APOEL3 - 0Enosis ParalimniFull TimeFT

APOEL - Enosis Paralimni

APOEL played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on November 10. The match kicked off 15:00 UTC. APOEL won 3-0.

November 5th
Nea Salamis1 - 0DoxaFull TimeFT

Nea Salamis - Doxa

Nea Salamis played Doxa at the 1. Division of Cyprus on November 5. The match kicked off 17:00 UTC. Nea Salamis won 1-0.

November 4th
Omonia2 - 1Ermis AradippouFull TimeFT

Omonia - Ermis Aradippou

Omonia played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on November 4. The match kicked off 16:00 UTC. Omonia won 2-1.

Pafos0 - 0APOELFull TimeFT

Pafos - APOEL

Pafos played APOEL at the 1. Division of Cyprus on November 4. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

November 3rd
AEK Larnaca0 - 1AELFull TimeFT

AEK Larnaca - AEL

AEK Larnaca played AEL at the 1. Division of Cyprus on November 3. The match kicked off 17:00 UTC. AEL won 0-1.

Enosis Paralimni2 - 0Alki OrokliniFull TimeFT

Enosis Paralimni - Alki Oroklini

Enosis Paralimni played Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on November 3. The match kicked off 16:00 UTC. Enosis Paralimni won 2-0.

Apollon Limassol1 - 2AnorthosisFull TimeFT

Apollon Limassol - Anorthosis

Apollon Limassol played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on November 3. The match kicked off 15:00 UTC. Anorthosis won 1-2.

October 31st
APOEL2 - 0OmoniaFull TimeFT

APOEL - Omonia

APOEL played Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 31. The match kicked off 17:00 UTC. APOEL won 2-0.

October 29th
Doxa1 - 1Apollon LimassolFull TimeFT

Doxa - Apollon Limassol

Doxa played Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on October 29. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anorthosis1 - 2AEK LarnacaFull TimeFT

Anorthosis - AEK Larnaca

Anorthosis played AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on October 29. The match kicked off 17:00 UTC. AEK Larnaca won 1-2.

October 28th
Ermis Aradippou0 - 1Nea SalamisFull TimeFT

Ermis Aradippou - Nea Salamis

Ermis Aradippou played Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on October 28. The match kicked off 17:00 UTC. Nea Salamis won 0-1.

AEL4 - 1Enosis ParalimniFull TimeFT

AEL - Enosis Paralimni

AEL played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on October 28. The match kicked off 15:00 UTC. AEL won 4-1.

October 27th
Alki Oroklini2 - 4APOELFull TimeFT

Alki Oroklini - APOEL

Alki Oroklini played APOEL at the 1. Division of Cyprus on October 27. The match kicked off 16:00 UTC. APOEL won 2-4.

Omonia2 - 4PafosFull TimeFT

Omonia - Pafos

Omonia played Pafos at the 1. Division of Cyprus on October 27. The match kicked off 14:00 UTC. Pafos won 2-4.

October 22nd
Pafos0 - 1Alki OrokliniFull TimeFT

Pafos - Alki Oroklini

Pafos played Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on October 22. The match kicked off 16:00 UTC. Alki Oroklini won 0-1.

October 21st
APOEL0 - 0AELFull TimeFT

APOEL - AEL

APOEL played AEL at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nea Salamis1 - 0OmoniaFull TimeFT

Nea Salamis - Omonia

Nea Salamis played Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Nea Salamis won 1-0.

October 20th
AEK Larnaca3 - 0DoxaFull TimeFT

AEK Larnaca - Doxa

AEK Larnaca played Doxa at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 3-0.

Apollon Limassol5 - 0Ermis AradippouFull TimeFT

Apollon Limassol - Ermis Aradippou

Apollon Limassol played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Apollon Limassol won 5-0.

Enosis Paralimni1 - 1AnorthosisFull TimeFT

Enosis Paralimni - Anorthosis

Enosis Paralimni played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

October 7th
Ermis Aradippou1 - 3AEK LarnacaFull TimeFT

Ermis Aradippou - AEK Larnaca

Ermis Aradippou played AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on October 7. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 1-3.

Omonia0 - 2Apollon LimassolFull TimeFT

Omonia - Apollon Limassol

Omonia played Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on October 7. The match kicked off 15:00 UTC. Apollon Limassol won 0-2.

AEL5 - 1Alki OrokliniFull TimeFT

AEL - Alki Oroklini

AEL played Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on October 7. The match kicked off 14:00 UTC. AEL won 5-1.

October 6th
Anorthosis2 - 3APOELFull TimeFT

Anorthosis - APOEL

Anorthosis played APOEL at the 1. Division of Cyprus on October 6. The match kicked off 16:00 UTC. APOEL won 2-3.

Doxa2 - 1Enosis ParalimniFull TimeFT

Doxa - Enosis Paralimni

Doxa played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on October 6. The match kicked off 15:00 UTC. Doxa won 2-1.

Matchday Live
NetherlandsFrance19:45

Netherlands - France

Netherlands are playing France at the Group Stage of Uefa Nations League A on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

SlovakiaUkraine19:45

Slovakia - Ukraine

Slovakia are playing Ukraine at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesDenmark19:45

Wales - Denmark

Wales are playing Denmark at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

CyprusBulgaria19:45

Cyprus - Bulgaria

Cyprus are playing Bulgaria at the Group Stage of Uefa Nations League C on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

SloveniaNorway19:45

Slovenia - Norway

Slovenia are playing Norway at the Group Stage of Uefa Nations League C on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

GibraltarArmenia19:45

Gibraltar - Armenia

Gibraltar are playing Armenia at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

LiechtensteinFYR Macedonia19:45

Liechtenstein - FYR Macedonia

Liechtenstein are playing FYR Macedonia at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

Japan1 - 1VenezuelaFull TimeFT

Japan - Venezuela

Japan played Venezuela at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pakistan1 - 0Palestine25'

Pakistan - Palestine

Pakistan are playing Palestine at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Pakistan is winning 1-0.

United Arab EmiratesBolivia14:25

United Arab Emirates - Bolivia

United Arab Emirates are playing Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 14:25 UTC.

OmanSyria14:30

Oman - Syria

Oman are playing Syria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Saudi ArabiaYemen16:30

Saudi Arabia - Yemen

Saudi Arabia are playing Yemen at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 16:30 UTC.

BrazilUruguay20:00

Brazil - Uruguay

Brazil are playing Uruguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 20:00 UTC.

ArgentinaMexico00:00

Argentina - Mexico

Argentina are playing Mexico at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 17. The match will kick off 00:00 UTC.

ChileCosta Rica00:15

Chile - Costa Rica

Chile are playing Costa Rica at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 17. The match will kick off 00:15 UTC.

HondurasPanama02:00

Honduras - Panama

Honduras are playing Panama at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 17. The match will kick off 02:00 UTC.

Las PalmasGranada CF20:00

Las Palmas - Granada CF

Las Palmas are playing Granada CF at the Segunda Division of Spain on November 16. The match will kick off 20:00 UTC.

MoroccoCameroon19:00

Morocco - Cameroon

Morocco are playing Cameroon at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

South Sudan1 - 0Burundi25'

South Sudan - Burundi

South Sudan are playing Burundi at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and South Sudan is winning 1-0.

EgyptTunisia16:00

Egypt - Tunisia

Egypt are playing Tunisia at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on November 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Botev2 - 0Botev GalabovoFull TimeFT

Botev - Botev Galabovo

Botev played Botev Galabovo at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 09:00 UTC. Botev won 2-0.

Balmazujvaros0 - 0DiosgyorFull TimeFT

Balmazujvaros - Diosgyor

Balmazujvaros played Diosgyor at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Haladas3 - 1MosonmagyarovarFull TimeFT

Haladas - Mosonmagyarovar

Haladas played Mosonmagyarovar at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 10:00 UTC. Haladas won 3-1.

Katowice0 - 0Gornik ZabrzeFull TimeFT

Katowice - Gornik Zabrze

Katowice played Gornik Zabrze at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zaglebie Sosnowiec1 - 3Wisla KrakowFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow

Zaglebie Sosnowiec played Wisla Krakow at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 11:00 UTC. Wisla Krakow won 1-3.

Siofok1 - 0Vac76'

Siofok - Vac

Siofok are playing Vac at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Siofok is winning 1-0.

Stal Mielec3 - 0Korona59'

Stal Mielec - Korona

Stal Mielec are playing Korona at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Stal Mielec is winning 3-0.

Duisburg0 - 0Osnabruck22'

Duisburg - Osnabruck

Duisburg are playing Osnabruck at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eintracht Braunschweig0 - 0Magdeburg26'

Eintracht Braunschweig - Magdeburg

Eintracht Braunschweig are playing Magdeburg at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sturm0 - 0Ried24'

Sturm - Ried

Sturm are playing Ried at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wiener Neustadt0 - 0Wolfsberger AC21'

Wiener Neustadt - Wolfsberger AC

Wiener Neustadt are playing Wolfsberger AC at the Club Friendlies of International on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AltachInnsbruck-213:30

Altach - Innsbruck-2

Altach are playing Innsbruck-2 at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 13:30 UTC.

PafosUfa13:30

Pafos - Ufa

Pafos are playing Ufa at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 13:30 UTC.

VaduzSt. Gallen13:30

Vaduz - St. Gallen

Vaduz are playing St. Gallen at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 13:30 UTC.

AnorthosisPAEEK14:00

Anorthosis - PAEEK

Anorthosis are playing PAEEK at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 14:00 UTC.

WehenWormatia Worms14:00

Wehen - Wormatia Worms

Wehen are playing Wormatia Worms at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 14:00 UTC.

1860 MunchenIngolstadt14:30

1860 Munchen - Ingolstadt

1860 Munchen are playing Ingolstadt at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 14:30 UTC.

MTKGyirmot15:00

MTK - Gyirmot

MTK are playing Gyirmot at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 15:00 UTC.

OsijekZalaegerszeg15:00

Osijek - Zalaegerszeg

Osijek are playing Zalaegerszeg at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter-ZapresicKrsko15:30

Inter-Zapresic - Krsko

Inter-Zapresic are playing Krsko at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Sportfreunde LotteBorussia Dortmund17:00

Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund

Sportfreunde Lotte are playing Borussia Dortmund at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AELRiga17:30

AEL - Riga

AEL are playing Riga at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Neu-IsenburgHessen Dreieich18:00

Neu-Isenburg - Hessen Dreieich

Neu-Isenburg are playing Hessen Dreieich at the Club Friendlies of International on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Admira-2Team Wiener Linien18:00

Admira-2 - Team Wiener Linien

Admira-2 are playing Team Wiener Linien at the Regionalliga, Ost of Austria on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Mattersburg-2Leobendorf18:00

Mattersburg-2 - Leobendorf

Mattersburg-2 are playing Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

St. Polten-2Schwechat18:00

St. Polten-2 - Schwechat

St. Polten-2 are playing Schwechat at the Regionalliga, Ost of Austria on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

EbreichsdorfMannsdorf18:30

Ebreichsdorf - Mannsdorf

Ebreichsdorf are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

MauerwerkTraiskirchen18:30

Mauerwerk - Traiskirchen

Mauerwerk are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Wiener SKBruck-Leitha18:30

Wiener SK - Bruck-Leitha

Wiener SK are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Oud-HeverleeUnion Saint-Gilloise19:30

Oud-Heverlee - Union Saint-Gilloise

Oud-Heverlee are playing Union Saint-Gilloise at the First Division B, Closing of Belgium on November 16. The match will kick off 19:30 UTC.

Genk WGent W19:00

Genk W - Gent W

Genk W are playing Gent W at the Super League - Women of Belgium on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Standard WAnderlecht W19:00

Standard W - Anderlecht W

Standard W are playing Anderlecht W at the Super League - Women of Belgium on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Dukla PrahaTeplice16:00

Dukla Praha - Teplice

Dukla Praha are playing Teplice at the National cup of Czech Republic on November 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Slavia PrahaChrudim17:30

Slavia Praha - Chrudim

Slavia Praha are playing Chrudim at the National cup of Czech Republic on November 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Leeds U-230 - 1Birmingham U-2325'

Leeds U-23 - Birmingham U-23

Leeds U-23 are playing Birmingham U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Birmingham U-23 is winning 0-1.

Sheffield Wed U-23Barnsley U-2319:00

Sheffield Wed U-23 - Barnsley U-23

Sheffield Wed U-23 are playing Barnsley U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Germania EgestorfHavelse18:00

Germania Egestorf - Havelse

Germania Egestorf are playing Havelse at the Regionalliga Nord of Germany on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Schwarz-Weiss RehdenHamburger-218:00

Schwarz-Weiss Rehden - Hamburger-2

Schwarz-Weiss Rehden are playing Hamburger-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

VerlWiedenbruck18:00

Verl - Wiedenbruck

Verl are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Alemannia AachenViktoria Koln18:30

Alemannia Aachen - Viktoria Koln

Alemannia Aachen are playing Viktoria Koln at the Regionalliga West of Germany on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

SeligenportenAnsbach17:30

Seligenporten - Ansbach

Seligenporten are playing Ansbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Wurzburger Kickers-2Sand17:30

Wurzburger Kickers-2 - Sand

Wurzburger Kickers-2 are playing Sand at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Concordia HamburgBuchholz18:00

Concordia Hamburg - Buchholz

Concordia Hamburg are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

OsdorfRugenbergen18:30

Osdorf - Rugenbergen

Osdorf are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Victoria HamburgHEBC18:30

Victoria Hamburg - HEBC

Victoria Hamburg are playing HEBC at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

SuderelbeTeutonia Hamburg19:00

Suderelbe - Teutonia Hamburg

Suderelbe are playing Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Habenhauser FVSchwachhausen17:30

Habenhauser FV - Schwachhausen

Habenhauser FV are playing Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on November 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Brinkumer SVBorgfeld18:00

Brinkumer SV - Borgfeld

Brinkumer SV are playing Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

OberneulandBlumenthaler SV18:30

Oberneuland - Blumenthaler SV

Oberneuland are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

EilenburgPlauen18:00

Eilenburg - Plauen

Eilenburg are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

BrunninghausenSchermbeck19:00

Brunninghausen - Schermbeck

Brunninghausen are playing Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Pescara U-191 - 2Sassuolo U-19Full TimeFT

Pescara U-19 - Sassuolo U-19

Pescara U-19 played Sassuolo U-19 at the Copa Primavera of Italy on November 16. The match kicked off 10:00 UTC. Sassuolo U-19 won 1-2.

ADO Den Haag WZwolle W18:30

ADO Den Haag W - Zwolle W

ADO Den Haag W are playing Zwolle W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Achilles 29 WTwente W18:30

Achilles 29 W - Twente W

Achilles 29 W are playing Twente W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Barendrecht WHeerenveen W18:30

Barendrecht W - Heerenveen W

Barendrecht W are playing Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

PSV WAjax W18:30

PSV W - Ajax W

PSV W are playing Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Queen's ParkConnah's QN19:45

Queen's Park - Connah's QN

Queen's Park are playing Connah's QN at the Challenge Cup of Scotland on November 16. The match will kick off 19:45 UTC.

PodbrezovaSpartak Trnava14:00

Podbrezova - Spartak Trnava

Podbrezova are playing Spartak Trnava at the National Cup of Slovakia on November 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Cyprus U-190 - 2Russia U-19Full TimeFT

Cyprus U-19 - Russia U-19

Cyprus U-19 played Russia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 16. The match kicked off 09:00 UTC. Russia U-19 won 0-2.

Latvia U-192 - 1Montenegro U-19Full TimeFT

Latvia U-19 - Montenegro U-19

Latvia U-19 played Montenegro U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 16. The match kicked off 09:00 UTC. Latvia U-19 won 2-1.

Greece U-21Austria U-2116:00

Greece U-21 - Austria U-21

Greece U-21 are playing Austria U-21 at the Playoffs of Uefa Under-21 on November 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Poland U-21Portugal U-2117:00

Poland U-21 - Portugal U-21

Poland U-21 are playing Portugal U-21 at the Playoffs of Uefa Under-21 on November 16. The match will kick off 17:00 UTC.

PSM Makassar2 - 2PersijaFull TimeFT

PSM Makassar - Persija

PSM Makassar played Persija at the Liga 1 of Indonesia on November 16. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Persela Lamongan4 - 0AremaFull TimeFT

Persela Lamongan - Arema

Persela Lamongan played Arema at the Liga 1 of Indonesia on November 16. The match kicked off 11:30 UTC. Persela Lamongan won 4-0.

Perseru SeruiBorneo06:30

Perseru Serui - Borneo

Perseru Serui are playing Borneo at the Liga 1 of Indonesia on November 17. The match will kick off 06:30 UTC.

Albirex NiigataRenofa Yamaguchi05:00

Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi

Albirex Niigata are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Fagiano OkayamaOmiya Ardija05:00

Fagiano Okayama - Omiya Ardija

Fagiano Okayama are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

GifuAvispa Fukuoka05:00

Gifu - Avispa Fukuoka

Gifu are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaTochigi SC05:00

JEF United Ichihara - Tochigi SC

JEF United Ichihara are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Kamatamare SanukiKyoto Purple Sanga05:00

Kamatamare Sanuki - Kyoto Purple Sanga

Kamatamare Sanuki are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaTokyo Verdy05:00

Machida Zelvia - Tokyo Verdy

Machida Zelvia are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCTokushima Vortis05:00

Matsumoto Yamaga FC - Tokushima Vortis

Matsumoto Yamaga FC are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Montedio YamagataOita Trinita05:00

Montedio Yamagata - Oita Trinita

Montedio Yamagata are playing Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Roasso KumamotoEhime FC05:00

Roasso Kumamoto - Ehime FC

Roasso Kumamoto are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Ventforet KofuYokohama FC05:00

Ventforet Kofu - Yokohama FC

Ventforet Kofu are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Zweigen KanazawaMito Hollyhock05:00

Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock

Zweigen Kanazawa are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on November 17. The match will kick off 05:00 UTC.

Kyran0 - 3IrtishFull TimeFT

Kyran - Irtish

Kyran played Irtish at the Premier League, Playoff of Kazakhstan on November 16. The match kicked off 09:00 UTC. Irtish won 0-3.

Al Sailiya SC0 - 1Al Sadd SC Doha27'

Al Sailiya SC - Al Sadd SC Doha

Al Sailiya SC are playing Al Sadd SC Doha at the National cup of Qatar on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Al Sadd SC Doha is winning 0-1.

Al Khor SCAl Ahli SC15:10

Al Khor SC - Al Ahli SC

Al Khor SC are playing Al Ahli SC at the National cup of Qatar on November 16. The match will kick off 15:10 UTC.

Al Rayyan SCAl Shahaniya15:10

Al Rayyan SC - Al Shahaniya

Al Rayyan SC are playing Al Shahaniya at the National cup of Qatar on November 16. The match will kick off 15:10 UTC.

Herafio AleppoAl SahelPostponedPst

Herafio Aleppo - Al Sahel

Herafio Aleppo are playing Al Sahel at the Premier League of Syria on November 16.

HottinKaramaPostponedPst

Hottin - Karama

Hottin are playing Karama at the Premier League of Syria on November 16.

JaishNawaeirPostponedPst

Jaish - Nawaeir

Jaish are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on November 16.

MajdTeshrinPostponedPst

Majd - Teshrin

Majd are playing Teshrin at the Premier League of Syria on November 16.

TaliyaJabalaPostponedPst

Taliya - Jabala

Taliya are playing Jabala at the Premier League of Syria on November 16.

WahdaIttihadPostponedPst

Wahda - Ittihad

Wahda are playing Ittihad at the Premier League of Syria on November 16.

WathbahShortaPostponedPst

Wathbah - Shorta

Wathbah are playing Shorta at the Premier League of Syria on November 16.

ParadouCABB Arreridj15:00

Paradou - CABB Arreridj

Paradou are playing CABB Arreridj at the Ligue 1 of Algeria on November 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ES SetifHussein Dey17:00

ES Setif - Hussein Dey

ES Setif are playing Hussein Dey at the Ligue 1 of Algeria on November 16. The match will kick off 17:00 UTC.

JSM BejaiaES Mostaganem15:00

JSM Bejaia - ES Mostaganem

JSM Bejaia are playing ES Mostaganem at the Ligue 2 of Algeria on November 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico GOSao Bento22:30

Atletico GO - Sao Bento

Atletico GO are playing Sao Bento at the Serie B of Brasil on November 16. The match will kick off 22:30 UTC.

LondrinaCRB Maceio23:30

Londrina - CRB Maceio

Londrina are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on November 16. The match will kick off 23:30 UTC.

Melbourne City W0 - 2Melbourne Victory WFull TimeFT

Melbourne City W - Melbourne Victory W

Melbourne City W played Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on November 16. The match kicked off 08:30 UTC. Melbourne Victory W won 0-2.

Japan U-17 WSouth Africa U-17 W17:00

Japan U-17 W - South Africa U-17 W

Japan U-17 W are playing South Africa U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Finland U-17 WGhana U-17 W19:00

Finland U-17 W - Ghana U-17 W

Finland U-17 W are playing Ghana U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Mexico U-17 WBrazil U-17 W20:00

Mexico U-17 W - Brazil U-17 W

Mexico U-17 W are playing Brazil U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Uruguay U-17 WNew Zealand U-17 W22:00

Uruguay U-17 W - New Zealand U-17 W

Uruguay U-17 W are playing New Zealand U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 16. The match will kick off 22:00 UTC.

Serbia U-211 - 0FYR Macedonia U-2168'

Serbia U-21 - FYR Macedonia U-21

Serbia U-21 are playing FYR Macedonia U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Serbia U-21 is winning 1-0.

Ukraine U-211 - 0Georgia U-2123'

Ukraine U-21 - Georgia U-21

Ukraine U-21 are playing Georgia U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Ukraine U-21 is winning 1-0.

Slovakia U-21Saudi Arabia U-2114:00

Slovakia U-21 - Saudi Arabia U-21

Slovakia U-21 are playing Saudi Arabia U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Albania U-21Malta U-2118:00

Albania U-21 - Malta U-21

Albania U-21 are playing Malta U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Germany U-21Netherlands U-2119:00

Germany U-21 - Netherlands U-21

Germany U-21 are playing Netherlands U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-202 - 0Belarus U-20Full TimeFT

Croatia U-20 - Belarus U-20

Croatia U-20 played Belarus U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 16. The match kicked off 11:00 UTC. Croatia U-20 won 2-0.

Serbia U-200 - 0FYR Macedonia U-2045 +1'

Serbia U-20 - FYR Macedonia U-20

Serbia U-20 are playing FYR Macedonia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

France U-200 - 0Switzerland U-2023'

France U-20 - Switzerland U-20

France U-20 are playing Switzerland U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Portugal U-20Slovakia U-2017:00

Portugal U-20 - Slovakia U-20

Portugal U-20 are playing Slovakia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Bolivia U-20Peru U-2017:30

Bolivia U-20 - Peru U-20

Bolivia U-20 are playing Peru U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Venezuela U-20Ecuador U-2020:30

Venezuela U-20 - Ecuador U-20

Venezuela U-20 are playing Ecuador U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 16. The match will kick off 20:30 UTC.

Italy U-192 - 3Hungary U-19Full TimeFT

Italy U-19 - Hungary U-19

Italy U-19 played Hungary U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 16. The match kicked off 10:00 UTC. Hungary U-19 won 2-3.

Italy U-183 - 3Czech Republic U-18Full TimeFT

Italy U-18 - Czech Republic U-18

Italy U-18 played Czech Republic U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on November 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Japan U-17South Africa U-1717:00

Japan U-17 - South Africa U-17

Japan U-17 are playing South Africa U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Finland U-17Ghana U-1719:00

Finland U-17 - Ghana U-17

Finland U-17 are playing Ghana U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Mexico U-17Brazil U-1720:00

Mexico U-17 - Brazil U-17

Mexico U-17 are playing Brazil U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Uruguay U-17New Zealand U-1722:00

Uruguay U-17 - New Zealand U-17

Uruguay U-17 are playing New Zealand U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 16. The match will kick off 22:00 UTC.