Conmebol Copa Sudamericana Live Stream, Results, Live Scores & Video Highlights

Copa Sudamericana
Latest Results
December 6th
Junior1 - 1Atletico-PRFull TimeFT

Junior - Atletico-PR

Junior played Atletico-PR at the Copa Sudamericana of Conmebol on December 6. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

November 30th
Junior1 - 0Santa Fe BogotaFull TimeFT

Junior - Santa Fe Bogota

Junior played Santa Fe Bogota at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 30. The match kicked off 00:45 UTC. Junior won 1-0.

November 28th
Fluminense0 - 2Atletico-PRFull TimeFT

Fluminense - Atletico-PR

Fluminense played Atletico-PR at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 28. The match kicked off 23:45 UTC. Atletico-PR won 0-2.

November 9th
Santa Fe Bogota0 - 2JuniorFull TimeFT

Santa Fe Bogota - Junior

Santa Fe Bogota played Junior at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 9. The match kicked off 00:45 UTC. Junior won 0-2.

November 7th
Atletico-PR2 - 0FluminenseFull TimeFT

Atletico-PR - Fluminense

Atletico-PR played Fluminense at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 7. The match kicked off 23:45 UTC. Atletico-PR won 2-0.

November 2nd
Defensa y Justicia3 - 1JuniorFull TimeFT

Defensa y Justicia - Junior

Defensa y Justicia played Junior at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 2. The match kicked off 00:45 UTC. Defensa y Justicia won 3-1.

November 1st
Atletico-PR0 - 1Bahia0-0 On PenaltiesPen 0-0

Atletico-PR - Bahia

Atletico-PR played Bahia at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 1. The match kicked off 00:45 UTC. Bahia won on penalties as the score was 0-1.

October 31st
Nacional M.0 - 1FluminenseFull TimeFT

Nacional M. - Fluminense

Nacional M. played Fluminense at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 31. The match kicked off 22:30 UTC. Fluminense won 0-1.

Deportivo Cali1 - 2Santa Fe BogotaFull TimeFT

Deportivo Cali - Santa Fe Bogota

Deportivo Cali played Santa Fe Bogota at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 31. The match kicked off 00:45 UTC. Santa Fe Bogota won 1-2.

October 26th
Junior2 - 0Defensa y JusticiaFull TimeFT

Junior - Defensa y Justicia

Junior played Defensa y Justicia at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 26. The match kicked off 00:45 UTC. Junior won 2-0.

October 25th
Bahia0 - 1Atletico-PRFull TimeFT

Bahia - Atletico-PR

Bahia played Atletico-PR at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 25. The match kicked off 00:45 UTC. Atletico-PR won 0-1.

October 24th
Fluminense1 - 1Nacional M.Full TimeFT

Fluminense - Nacional M.

Fluminense played Nacional M. at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 24. The match kicked off 22:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santa Fe Bogota1 - 1Deportivo CaliFull TimeFT

Santa Fe Bogota - Deportivo Cali

Santa Fe Bogota played Deportivo Cali at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 24. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

October 4th
Fluminense2 - 0Deportivo CuencaFull TimeFT

Fluminense - Deportivo Cuenca

Fluminense played Deportivo Cuenca at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 4. The match kicked off 22:30 UTC. Fluminense won 2-0.

Colon1 - 1JuniorFull TimeFT

Colon - Junior

Colon played Junior at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 4. The match kicked off 22:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Botafogo2 - 1Bahia0-0 On PenaltiesPen 0-0

Botafogo - Bahia

Botafogo played Bahia at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 4. The match kicked off 00:45 UTC. Botafogo won on penalties as the score was 2-1.

October 3rd
Atletico-PR2 - 1CaracasFull TimeFT

Atletico-PR - Caracas

Atletico-PR played Caracas at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 3. The match kicked off 22:30 UTC. Atletico-PR won 2-1.

Millonarios0 - 0Santa Fe Bogota0-0 On PenaltiesPen 0-0

Millonarios - Santa Fe Bogota

Millonarios played Santa Fe Bogota at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 3. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

September 28th
Banfield0 - 2Defensa y JusticiaFull TimeFT

Banfield - Defensa y Justicia

Banfield played Defensa y Justicia at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 28. The match kicked off 00:15 UTC. Defensa y Justicia won 0-2.

September 27th
Junior1 - 0ColonFull TimeFT

Junior - Colon

Junior played Colon at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 27. The match kicked off 00:15 UTC. Junior won 1-0.

September 26th
Nacional M.2 - 0San LorenzoFull TimeFT

Nacional M. - San Lorenzo

Nacional M. played San Lorenzo at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 26. The match kicked off 00:15 UTC. Nacional M. won 2-0.

September 21st
Bahia2 - 1BotafogoFull TimeFT

Bahia - Botafogo

Bahia played Botafogo at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 21. The match kicked off 00:45 UTC. Bahia won 2-1.

September 20th
Deportivo Cuenca0 - 2FluminenseFull TimeFT

Deportivo Cuenca - Fluminense

Deportivo Cuenca played Fluminense at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 20. The match kicked off 22:30 UTC. Fluminense won 0-2.

Deportivo Cali1 - 0LDU-Quito0-0 On PenaltiesPen 0-0

Deportivo Cali - LDU-Quito

Deportivo Cali played LDU-Quito at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 20. The match kicked off 00:45 UTC. Deportivo Cali won on penalties as the score was 1-0.

September 19th
Caracas0 - 2Atletico-PRFull TimeFT

Caracas - Atletico-PR

Caracas played Atletico-PR at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 19. The match kicked off 22:30 UTC. Atletico-PR won 0-2.

Santa Fe Bogota0 - 0MillonariosFull TimeFT

Santa Fe Bogota - Millonarios

Santa Fe Bogota played Millonarios at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 19. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

August 23rd
LDU-Quito1 - 0Deportivo CaliFull TimeFT

LDU-Quito - Deportivo Cali

LDU-Quito played Deportivo Cali at the Copa Sudamericana of Conmebol on August 23. The match kicked off 00:45 UTC. LDU-Quito won 1-0.

August 22nd
San Lorenzo3 - 1Nacional M.Full TimeFT

San Lorenzo - Nacional M.

San Lorenzo played Nacional M. at the Copa Sudamericana of Conmebol on August 22. The match kicked off 22:30 UTC. San Lorenzo won 3-1.

August 21st
Defensa y Justicia0 - 0BanfieldFull TimeFT

Defensa y Justicia - Banfield

Defensa y Justicia played Banfield at the Copa Sudamericana of Conmebol on August 21. The match kicked off 22:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ever wondered how you can stream the matches of the Copa Sudamericana of Conmebol for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Conmebol's Copa Sudamericana in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Conmebol Copa Sudamericana's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Copa Sudamericana's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Conmebol's Copa Sudamericana matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Conmebol Copa Sudamericana's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Copa Sudamericana of Conmebol. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Conmebol Copa Sudamericana's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Copa Sudamericana of Conmebol.

Matchday Live
AlavesAthletic Bilbao20:00

Alaves - Athletic Bilbao

Alaves are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on December 17. The match will kick off 20:00 UTC.

AtalantaLazio19:30

Atalanta - Lazio

Atalanta are playing Lazio at the Serie A of Italy on December 17. The match will kick off 19:30 UTC.

JablonecSlavia Praha17:00

Jablonec - Slavia Praha

Jablonec are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

AGF AarhusHobro18:00

AGF Aarhus - Hobro

AGF Aarhus are playing Hobro at the Superliga of Denmark on December 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Derby CountyNott. Forest19:45

Derby County - Nott. Forest

Derby County are playing Nott. Forest at the Championship of England on December 17. The match will kick off 19:45 UTC.

SouthportTranmere Rovers19:45

Southport - Tranmere Rovers

Southport are playing Tranmere Rovers at the FA Cup of England on December 17. The match will kick off 19:45 UTC.

ValenciennesMetz19:45

Valenciennes - Metz

Valenciennes are playing Metz at the Ligue 2 of France on December 17. The match will kick off 19:45 UTC.

KolnMagdeburg19:30

Koln - Magdeburg

Koln are playing Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on December 17. The match will kick off 19:30 UTC.

WehenUerdingen18:00

Wehen - Uerdingen

Wehen are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on December 17. The match will kick off 18:00 UTC.

LevadiakosPAOK17:30

Levadiakos - PAOK

Levadiakos are playing PAOK at the Super League of Greece on December 17. The match will kick off 17:30 UTC.

VeronaPescara20:00

Verona - Pescara

Verona are playing Pescara at the Serie B of Italy on December 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Miedz LegnicaLechia Gdansk17:00

Miedz Legnica - Lechia Gdansk

Miedz Legnica are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Viitorul ConstantaCluj18:00

Viitorul Constanta - Cluj

Viitorul Constanta are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on December 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Zemun0 - 0Dinamo Vranje2'

Zemun - Dinamo Vranje

Zemun are playing Dinamo Vranje at the Super Liga of Serbia on December 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mladost LucaniRad14:00

Mladost Lucani - Rad

Mladost Lucani are playing Rad at the Super Liga of Serbia on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

NapredakRadnicki Nis14:00

Napredak - Radnicki Nis

Napredak are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FenerbahceErzurum BB17:00

Fenerbahce - Erzurum BB

Fenerbahce are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Bloemfontein CelticHighlands Park13:30

Bloemfontein Celtic - Highlands Park

Bloemfontein Celtic are playing Highlands Park at the Premier League of South Africa on December 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve of Belgium on December 17. The match will kick off 18:30 UTC.

Apollon LimassolAEK Larnaca17:00

Apollon Limassol - AEK Larnaca

Apollon Limassol are playing AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Arsenal U-23Blackburn U-2319:00

Arsenal U-23 - Blackburn U-23

Arsenal U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Leicester City U-23Chelsea U-2319:00

Leicester City U-23 - Chelsea U-23

Leicester City U-23 are playing Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Swansea U-23Liverpool U-2319:00

Swansea U-23 - Liverpool U-23

Swansea U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Norwich U-23Sunderland U-2319:00

Norwich U-23 - Sunderland U-23

Norwich U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Aston Villa U-2319:00

Stoke City U-23 - Aston Villa U-23

Stoke City U-23 are playing Aston Villa U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Haringey BoroughCarshalton Athletic19:45

Haringey Borough - Carshalton Athletic

Haringey Borough are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on December 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Bristol City U-23Watford U-2313:00

Bristol City U-23 - Watford U-23

Bristol City U-23 are playing Watford U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Cardiff City U-23Colchester U-2313:00

Cardiff City U-23 - Colchester U-23

Cardiff City U-23 are playing Colchester U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Ipswich Town U-23Charlton U-2313:00

Ipswich Town U-23 - Charlton U-23

Ipswich Town U-23 are playing Charlton U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-23Barnsley U-2313:00

Leeds U-23 - Barnsley U-23

Leeds U-23 are playing Barnsley U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Nott. Forest U-23Crewe U-2313:00

Nott. Forest U-23 - Crewe U-23

Nott. Forest U-23 are playing Crewe U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Sheffield Wed U-23Hull City U-2313:00

Sheffield Wed U-23 - Hull City U-23

Sheffield Wed U-23 are playing Hull City U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Sheffield Utd U-23Burnley U-2314:00

Sheffield Utd U-23 - Burnley U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Burnley U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Bolton U-23Birmingham U-2319:00

Bolton U-23 - Birmingham U-23

Bolton U-23 are playing Birmingham U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Maccabi HaifaMaccabi Tel Aviv19:00

Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Haifa are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AshkelonMaccabi Ahi Nazareth17:00

Hapoel Ashkelon - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Ashkelon are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel IksalHapoel Ramat HaSharon17:00

Hapoel Iksal - Hapoel Ramat HaSharon

Hapoel Iksal are playing Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit of Israel on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaSektzia Nes Tziona17:00

Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Kfar Saba are playing Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit of Israel on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

MateraCatanzaro19:45

Matera - Catanzaro

Matera are playing Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on December 17. The match will kick off 19:45 UTC.

BalzanHibernians FC17:00

Balzan - Hibernians FC

Balzan are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Valletta FCHamrun Spartans19:00

Valletta FC - Hamrun Spartans

Valletta FC are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on December 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Dordrecht-2Eindhoven-217:30

Dordrecht-2 - Eindhoven-2

Dordrecht-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on December 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Excelsior-2Helmond Sport-217:30

Excelsior-2 - Helmond Sport-2

Excelsior-2 are playing Helmond Sport-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on December 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Roda-2PostponedPst

Helmond Sport-2 - Roda-2

Helmond Sport-2 are playing Roda-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on December 17.

AcademicaFamilcao20:15

Academica - Familcao

Academica are playing Familcao at the Segunda Liga of Portugal on December 17. The match will kick off 20:15 UTC.

Aberdeen U-20Dunfermline U-2014:00

Aberdeen U-20 - Dunfermline U-20

Aberdeen U-20 are playing Dunfermline U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Celtic U-20Hibernian U-2014:00

Celtic U-20 - Hibernian U-20

Celtic U-20 are playing Hibernian U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Dundee U-20Queen of the South U-2014:00

Dundee U-20 - Queen of the South U-20

Dundee U-20 are playing Queen of the South U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Hearts U-20Rangers U-2014:00

Hearts U-20 - Rangers U-20

Hearts U-20 are playing Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Kilmarnock U-20Partick Th. U-2014:00

Kilmarnock U-20 - Partick Th. U-20

Kilmarnock U-20 are playing Partick Th. U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Motherwell U-20Dundee United U-2014:00

Motherwell U-20 - Dundee United U-20

Motherwell U-20 are playing Dundee United U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Mirren U-20Greenock Morton U-2014:00

St. Mirren U-20 - Greenock Morton U-20

St. Mirren U-20 are playing Greenock Morton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Johnstone U-20Hamilton U-2014:30

St. Johnstone U-20 - Hamilton U-20

St. Johnstone U-20 are playing Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on December 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Fenerbahce U-215 - 1Erzurum BB U-21Full TimeFT

Fenerbahce U-21 - Erzurum BB U-21

Fenerbahce U-21 played Erzurum BB U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 17. The match kicked off 10:00 UTC. Fenerbahce U-21 won 5-1.

OhodAl Quadisiya Khobar15:20

Ohod - Al Quadisiya Khobar

Ohod are playing Al Quadisiya Khobar at the Pro League of Saudi Arabia on December 17. The match will kick off 15:20 UTC.

Al Ahly CairoNojom El Mostabel17:00

Al Ahly Cairo - Nojom El Mostabel

Al Ahly Cairo are playing Nojom El Mostabel at the Premier League of Egypt on December 17. The match will kick off 17:00 UTC.