BRASIL National Cup Results, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Today
Palmeiras0 - 0Bahia6'

Palmeiras - Bahia

Palmeiras are playing Bahia at the National Cup of Brasil on August 16. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Latest Results
Today
Chapecoense0 - 1CorinthiansFull TimeFT

Chapecoense - Corinthians

Chapecoense played Corinthians at the National Cup of Brasil on August 16. The match kicked off 00:45 UTC. Corinthians won 0-1.

Flamengo1 - 0GremioFull TimeFT

Flamengo - Gremio

Flamengo played Gremio at the National Cup of Brasil on August 16. The match kicked off 00:45 UTC. Flamengo won 1-0.

Yesterday
Cruzeiro1 - 2Santos0-0 On PenaltiesPen 0-0

Cruzeiro - Santos

Cruzeiro played Santos at the National Cup of Brasil on August 15. The match kicked off 22:30 UTC. Santos won on penalties as the score was 1-2.

August 2nd
Bahia0 - 0PalmeirasFull TimeFT

Bahia - Palmeiras

Bahia played Palmeiras at the National Cup of Brasil on August 2. The match kicked off 22:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Corinthians1 - 0ChapecoenseFull TimeFT

Corinthians - Chapecoense

Corinthians played Chapecoense at the National Cup of Brasil on August 2. The match kicked off 00:45 UTC. Corinthians won 1-0.

Gremio1 - 1FlamengoFull TimeFT

Gremio - Flamengo

Gremio played Flamengo at the National Cup of Brasil on August 2. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

August 1st
Santos0 - 1CruzeiroFull TimeFT

Santos - Cruzeiro

Santos played Cruzeiro at the National Cup of Brasil on August 1. The match kicked off 22:30 UTC. Cruzeiro won 0-1.

July 16th
Vasco2 - 0BahiaFull TimeFT

Vasco - Bahia

Vasco played Bahia at the National Cup of Brasil on July 16. The match kicked off 23:00 UTC. Vasco won 2-0.

Cruzeiro1 - 1Atletico-PRFull TimeFT

Cruzeiro - Atletico-PR

Cruzeiro played Atletico-PR at the National Cup of Brasil on July 16. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

May 24th
Palmeiras1 - 1America MGFull TimeFT

Palmeiras - America MG

Palmeiras played America MG at the National Cup of Brasil on May 24. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

May 17th
Luverdense EC2 - 1SantosFull TimeFT

Luverdense EC - Santos

Luverdense EC played Santos at the National Cup of Brasil on May 17. The match kicked off 22:15 UTC. Luverdense EC won 2-1.

Atletico-PR1 - 2CruzeiroFull TimeFT

Atletico-PR - Cruzeiro

Atletico-PR played Cruzeiro at the National Cup of Brasil on May 17. The match kicked off 00:45 UTC. Cruzeiro won 1-2.

May 16th
Chapecoense0 - 0Atletico-MG0-0 On PenaltiesPen 0-0

Chapecoense - Atletico-MG

Chapecoense played Atletico-MG at the National Cup of Brasil on May 16. The match kicked off 22:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

May 11th
Santos5 - 1Luverdense ECFull TimeFT

Santos - Luverdense EC

Santos played Luverdense EC at the National Cup of Brasil on May 11. The match kicked off 00:45 UTC. Santos won 5-1.

May 10th
Corinthians3 - 1VitoriaFull TimeFT

Corinthians - Vitoria

Corinthians played Vitoria at the National Cup of Brasil on May 10. The match kicked off 22:30 UTC. Corinthians won 3-1.

Flamengo0 - 0Ponte PretaFull TimeFT

Flamengo - Ponte Preta

Flamengo played Ponte Preta at the National Cup of Brasil on May 10. The match kicked off 22:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bahia3 - 0VascoFull TimeFT

Bahia - Vasco

Bahia played Vasco at the National Cup of Brasil on May 10. The match kicked off 00:45 UTC. Bahia won 3-0.

May 9th
Gremio3 - 1GoiasFull TimeFT

Gremio - Goias

Gremio played Goias at the National Cup of Brasil on May 9. The match kicked off 22:30 UTC. Gremio won 3-1.

America MG1 - 2PalmeirasFull TimeFT

America MG - Palmeiras

America MG played Palmeiras at the National Cup of Brasil on May 9. The match kicked off 22:30 UTC. Palmeiras won 1-2.

May 2nd
Ponte Preta0 - 1FlamengoFull TimeFT

Ponte Preta - Flamengo

Ponte Preta played Flamengo at the National Cup of Brasil on May 2. The match kicked off 22:30 UTC. Flamengo won 0-1.

Matchday Live
Kairat1 - 2OlomoucFull TimeFT

Kairat - Olomouc

Kairat played Olomouc at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 14:00 UTC. Olomouc won 1-2.

Progres Niedercorn2 - 2UfaFull TimeFT

Progres Niedercorn - Ufa

Progres Niedercorn played Ufa at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AEK Larnaca5 - 0SturmFull TimeFT

AEK Larnaca - Sturm

AEK Larnaca played Sturm at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 15:30 UTC. AEK Larnaca won 5-0.

HJK Helsinki1 - 4OlimpijaFull TimeFT

HJK Helsinki - Olimpija

HJK Helsinki played Olimpija at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 16:00 UTC. Olimpija won 1-4.

FC Kobenhavn2 - 1CSKA SofiaFull TimeFT

FC Kobenhavn - CSKA Sofia

FC Kobenhavn played CSKA Sofia at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 16:30 UTC. FC Kobenhavn won 2-1.

Universitatea Craiova1 - 1RB LeipzigFull TimeFT

Universitatea Craiova - RB Leipzig

Universitatea Craiova played RB Leipzig at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

APOEL3 - 1Hapoel Beer ShevaFull TimeFT

APOEL - Hapoel Beer Sheva

APOEL played Hapoel Beer Sheva at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. APOEL won 3-1.

Cluj5 - 0AlashkertFull TimeFT

Cluj - Alashkert

Cluj played Alashkert at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Cluj won 5-0.

Kukesi2 - 0Torpedo K.Full TimeFT

Kukesi - Torpedo K.

Kukesi played Torpedo K. at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Kukesi won 2-0.

Midtjylland3 - 1TNSFull TimeFT

Midtjylland - TNS

Midtjylland played TNS at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Midtjylland won 3-1.

Molde3 - 0HibernianFull TimeFT

Molde - Hibernian

Molde played Hibernian at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Molde won 3-0.

Suduva0 - 0SpartaksFull TimeFT

Suduva - Spartaks

Suduva played Spartaks at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zalgiris0 - 5SevillaFull TimeFT

Zalgiris - Sevilla

Zalgiris played Sevilla at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Sevilla won 0-5.

Zenit8 - 1Dinamo MinskAfter Extra TimeAET

Zenit - Dinamo Minsk

Zenit played Dinamo Minsk at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Zenit won 8-1 in the extra time.

Luzern1 - 3OlympiakosFull TimeFT

Luzern - Olympiakos

Luzern played Olympiakos at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:30 UTC. Olympiakos won 1-3.

Maccabi Tel Aviv2 - 1PyunikFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Pyunik

Maccabi Tel Aviv played Pyunik at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:30 UTC. Maccabi Tel Aviv won 2-1.

Dinamo Brest1 - 0Apollon LimassolFull TimeFT

Dinamo Brest - Apollon Limassol

Dinamo Brest played Apollon Limassol at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:45 UTC. Dinamo Brest won 1-0.

LASK Linz2 - 1BesiktasFull TimeFT

LASK Linz - Besiktas

LASK Linz played Besiktas at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 17:45 UTC. LASK Linz won 2-1.

Atalanta2 - 0Hapoel HaifaFull TimeFT

Atalanta - Hapoel Haifa

Atalanta played Hapoel Haifa at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:00 UTC. Atalanta won 2-0.

Basel1 - 0VitesseFull TimeFT

Basel - Vitesse

Basel played Vitesse at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:00 UTC. Basel won 1-0.

Brondby2 - 1Spartak SuboticaFull TimeFT

Brondby - Spartak Subotica

Brondby played Spartak Subotica at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:00 UTC. Brondby won 2-1.

Dudelange2 - 2LegiaFull TimeFT

Dudelange - Legia

Dudelange played Legia at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Zrinjski1 - 1LudogoretsFull TimeFT

Zrinjski - Ludogorets

Zrinjski played Ludogorets at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lech1 - 2GenkFull TimeFT

Lech - Genk

Lech played Genk at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:15 UTC. Genk won 1-2.

Maribor0 - 0RangersFull TimeFT

Maribor - Rangers

Maribor played Rangers at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Feyenoord1 - 1TrencinFull TimeFT

Feyenoord - Trencin

Feyenoord played Trencin at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gent3 - 1JagielloniaFull TimeFT

Gent - Jagiellonia

Gent played Jagiellonia at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:30 UTC. Gent won 3-1.

Partizan3 - 2FC NordsjaellandFull TimeFT

Partizan - FC Nordsjaelland

Partizan played FC Nordsjaelland at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:30 UTC. Partizan won 3-2.

Steaua2 - 1Hajduk SplitFull TimeFT

Steaua - Hajduk Split

Steaua played Hajduk Split at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:30 UTC. Steaua won 2-1.

Bordeaux2 - 1MariupolFull TimeFT

Bordeaux - Mariupol

Bordeaux played Mariupol at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:45 UTC. Bordeaux won 2-1.

Burnley1 - 0Istanbul BasaksehirAfter Extra TimeAET

Burnley - Istanbul Basaksehir

Burnley played Istanbul Basaksehir at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:45 UTC. Burnley won 1-0 in the extra time.

Rijeka0 - 1SarpsborgFull TimeFT

Rijeka - Sarpsborg

Rijeka played Sarpsborg at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:45 UTC. Sarpsborg won 0-1.

Rosenborg3 - 0Cork CityFull TimeFT

Rosenborg - Cork City

Rosenborg played Cork City at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 18:45 UTC. Rosenborg won 3-0.

Rapid4 - 0SlovanFull TimeFT

Rapid - Slovan

Rapid played Slovan at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 19:00 UTC. Rapid won 4-0.

Valur2 - 1SherifFull TimeFT

Valur - Sherif

Valur played Sherif at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 19:00 UTC. Valur won 2-1.

Braga2 - 2ZoryaFull TimeFT

Braga - Zorya

Braga played Zorya at the Third qualifying round of Europa League on August 16. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sunderland0 - 2Sheffield WedFull TimeFT

Sunderland - Sheffield Wed

Sunderland played Sheffield Wed at the League Cup of England on August 16. The match kicked off 18:45 UTC. Sheffield Wed won 0-2.

Sport Rosario-Union Comercio22:45

Sport Rosario - Union Comercio

Sport Rosario are playing Union Comercio at the Primera Division, Apertura of Peru on August 16. The match will kick off 22:45 UTC.

Melgar-UTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on August 17. The match will kick off 01:00 UTC.

Mineros5 - 0AngosturaFull TimeFT

Mineros - Angostura

Mineros played Angostura at the National Cup of Venezuela on August 16. The match kicked off 13:00 UTC. Mineros won 5-0.

Deportivo La Guaira1 - 0Atletico FurrialFull TimeFT

Deportivo La Guaira - Atletico Furrial

Deportivo La Guaira played Atletico Furrial at the National Cup of Venezuela on August 16. The match kicked off 19:00 UTC. Deportivo La Guaira won 1-0.

Zulte-Waregem U-210 - 0Standard U-21Full TimeFT

Zulte-Waregem U-21 - Standard U-21

Zulte-Waregem U-21 played Standard U-21 at the Pro League reserve of Belgium on August 16. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nomme Kalju-21 - 1Tallinna Kalev-2Full TimeFT

Nomme Kalju-2 - Tallinna Kalev-2

Nomme Kalju-2 played Tallinna Kalev-2 at the Esiliiga A of Estonia on August 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santos Tartu1 - 3Welco TartuFull TimeFT

Santos Tartu - Welco Tartu

Santos Tartu played Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on August 16. The match kicked off 16:00 UTC. Welco Tartu won 1-3.

MP1 - 3MiPKFull TimeFT

MP - MiPK

MP played MiPK at the Kakkonen, Group A of Finland on August 16. The match kicked off 15:30 UTC. MiPK won 1-3.

Tampere United0 - 1TPVFull TimeFT

Tampere United - TPV

Tampere United played TPV at the Kakkonen, Group C of Finland on August 16. The match kicked off 15:30 UTC. TPV won 0-1.

Union Nettetal2 - 1SW EssenFull TimeFT

Union Nettetal - SW Essen

Union Nettetal played SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 16. The match kicked off 17:30 UTC. Union Nettetal won 2-1.

Breidablik2 - 2Vikingur O.4-2 On PenaltiesPen 4-2

Breidablik - Vikingur O.

Breidablik played Vikingur O. at the National Cup of Iceland on August 16. The match kicked off 18:00 UTC. Breidablik won on penalties as the score was 2-2.

Selfoss W1 - 1Grindavik WFull TimeFT

Selfoss W - Grindavik W

Selfoss W played Grindavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on August 16. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Bnei Lod1 - 0Hapoel AcreFull TimeFT

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Acre

Hapoel Bnei Lod played Hapoel Acre at the Toto cup Ligat Leumit, Group Stage of Israel on August 16. The match kicked off 16:30 UTC. Hapoel Bnei Lod won 1-0.

Hapoel Ramat Gan0 - 2Hapoel IksalFull TimeFT

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Iksal

Hapoel Ramat Gan played Hapoel Iksal at the Toto cup Ligat Leumit, Group Stage of Israel on August 16. The match kicked off 16:30 UTC. Hapoel Iksal won 0-2.

Sektzia Nes Tziona3 - 4Hapoel Kfar SabaFull TimeFT

Sektzia Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba

Sektzia Nes Tziona played Hapoel Kfar Saba at the Toto cup Ligat Leumit, Group Stage of Israel on August 16. The match kicked off 16:30 UTC. Hapoel Kfar Saba won 3-4.

Anzhi-D2 - 2Orenburg-DFull TimeFT

Anzhi-D - Orenburg-D

Anzhi-D played Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kaluga1 - 1ZorkiyFull TimeFT

Kaluga - Zorkiy

Kaluga played Zorkiy at the PFL, Center of Russia on August 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rogaska1 - 3MuraFull TimeFT

Rogaska - Mura

Rogaska played Mura at the National Cup of Slovenia on August 16. The match kicked off 14:00 UTC. Mura won 1-3.

Bangladesh U-231 - 1Thailand U-23Full TimeFT

Bangladesh U-23 - Thailand U-23

Bangladesh U-23 played Thailand U-23 at the Group Stage of Asian Games on August 16. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pakistan U-230 - 4Japan U-23Full TimeFT

Pakistan U-23 - Japan U-23

Pakistan U-23 played Japan U-23 at the Group Stage of Asian Games on August 16. The match kicked off 09:00 UTC. Japan U-23 won 0-4.

Timor-Leste U-231 - 4United Arab Emirates U-23Full TimeFT

Timor-Leste U-23 - United Arab Emirates U-23

Timor-Leste U-23 played United Arab Emirates U-23 at the Group Stage of Asian Games on August 16. The match kicked off 09:00 UTC. United Arab Emirates U-23 won 1-4.

Nepal U-230 - 2Vietnam U-23Full TimeFT

Nepal U-23 - Vietnam U-23

Nepal U-23 played Vietnam U-23 at the Group Stage of Asian Games on August 16. The match kicked off 12:00 UTC. Vietnam U-23 won 0-2.

Qatar U-230 - 6Uzbekistan U-23Full TimeFT

Qatar U-23 - Uzbekistan U-23

Qatar U-23 played Uzbekistan U-23 at the Group Stage of Asian Games on August 16. The match kicked off 12:00 UTC. Uzbekistan U-23 won 0-6.

Syria U-230 - 3China PR U-23Full TimeFT

Syria U-23 - China PR U-23

Syria U-23 played China PR U-23 at the Group Stage of Asian Games on August 16. The match kicked off 12:00 UTC. China PR U-23 won 0-3.

Arsenal Kyiv U-213 - 1Chornomorets U-21Full TimeFT

Arsenal Kyiv U-21 - Chornomorets U-21

Arsenal Kyiv U-21 played Chornomorets U-21 at the Youth League of Ukraine on August 16. The match kicked off 08:00 UTC. Arsenal Kyiv U-21 won 3-1.

Sepidrood Rasht0 - 2Padideh MashhadFull TimeFT

Sepidrood Rasht - Padideh Mashhad

Sepidrood Rasht played Padideh Mashhad at the Gulf Pro League of Iran on August 16. The match kicked off 14:00 UTC. Padideh Mashhad won 0-2.

Foolad2 - 1Nassaji MazandaranFull TimeFT

Foolad - Nassaji Mazandaran

Foolad played Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on August 16. The match kicked off 16:00 UTC. Foolad won 2-1.

Pars Jonoubi Jam1 - 0EsteghlalFull TimeFT

Pars Jonoubi Jam - Esteghlal

Pars Jonoubi Jam played Esteghlal at the Gulf Pro League of Iran on August 16. The match kicked off 16:00 UTC. Pars Jonoubi Jam won 1-0.

Paykan1 - 1Gostaresh FoladFull TimeFT

Paykan - Gostaresh Folad

Paykan played Gostaresh Folad at the Gulf Pro League of Iran on August 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Misr El-Maqasha0 - 1ZamalekFull TimeFT

Misr El-Maqasha - Zamalek

Misr El-Maqasha played Zamalek at the Premier League of Egypt on August 16. The match kicked off 19:00 UTC. Zamalek won 0-1.

Palmeiras0 - 0Bahia6'

Palmeiras - Bahia

Palmeiras are playing Bahia at the National Cup of Brasil on August 16. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Santa Fe Bogota-Envigado FC00:00

Santa Fe Bogota - Envigado FC

Santa Fe Bogota are playing Envigado FC at the National cup of Colombia on August 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Indep. Medellin-Once Caldas00:30

Indep. Medellin - Once Caldas

Indep. Medellin are playing Once Caldas at the National cup of Colombia on August 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo Cali-Deportivo La Equidad01:00

Deportivo Cali - Deportivo La Equidad

Deportivo Cali are playing Deportivo La Equidad at the National cup of Colombia on August 17. The match will kick off 01:00 UTC.

Botafogo-Nacional Asuncion22:30

Botafogo - Nacional Asuncion

Botafogo are playing Nacional Asuncion at the Copa Sudamericana of Conmebol on August 16. The match will kick off 22:30 UTC.

Colon-Sao Paulo00:45

Colon - Sao Paulo

Colon are playing Sao Paulo at the Copa Sudamericana of Conmebol on August 17. The match will kick off 00:45 UTC.

Defensor Sporting-Fluminense00:45

Defensor Sporting - Fluminense

Defensor Sporting are playing Fluminense at the Copa Sudamericana of Conmebol on August 17. The match will kick off 00:45 UTC.

Spain U-20 W2 - 1Nigeria U-20 WFull TimeFT

Spain U-20 W - Nigeria U-20 W

Spain U-20 W played Nigeria U-20 W at the WORLD CHAMPIONSHIP U-20, Final Rounds - Women of on August 16. The match kicked off 14:00 UTC. Spain U-20 W won 2-1.

France U-20 W1 - 0Korea DPR U-20 WFull TimeFT

France U-20 W - Korea DPR U-20 W

France U-20 W played Korea DPR U-20 W at the WORLD CHAMPIONSHIP U-20, Final Rounds - Women of on August 16. The match kicked off 17:30 UTC. France U-20 W won 1-0.

Bosnia Herzegovina U-192 - 3United Arab Emirates U-19Full TimeFT

Bosnia Herzegovina U-19 - United Arab Emirates U-19

Bosnia Herzegovina U-19 played United Arab Emirates U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on August 16. The match kicked off 08:30 UTC. United Arab Emirates U-19 won 2-3.

Saudi Arabia U-191 - 0Slovakia U-19Full TimeFT

Saudi Arabia U-19 - Slovakia U-19

Saudi Arabia U-19 played Slovakia U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on August 16. The match kicked off 09:00 UTC. Saudi Arabia U-19 won 1-0.

Japan U-181 - 0Australia U-18Full TimeFT

Japan U-18 - Australia U-18

Japan U-18 played Australia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on August 16. The match kicked off 09:30 UTC. Japan U-18 won 1-0.

Belarus U-172 - 0Latvia U-17Full TimeFT

Belarus U-17 - Latvia U-17

Belarus U-17 played Latvia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on August 16. The match kicked off 15:00 UTC. Belarus U-17 won 2-0.

Georgia U-170 - 0Slovakia U-17Full TimeFT

Georgia U-17 - Slovakia U-17

Georgia U-17 played Slovakia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on August 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Israel U-170 - 1Turkey U-17Full TimeFT

Israel U-17 - Turkey U-17

Israel U-17 played Turkey U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on August 16. The match kicked off 15:00 UTC. Turkey U-17 won 0-1.

Ukraine U-173 - 1Lithuania U-17Full TimeFT

Ukraine U-17 - Lithuania U-17

Ukraine U-17 played Lithuania U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on August 16. The match kicked off 15:00 UTC. Ukraine U-17 won 3-1.